Ranking projektorów z kontrastem 16000:1. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów z kontrastem 16000:1


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów z kontrastem 16000:1. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów z kontrastem 16000:1,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory z kontrastem 16000:1 najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory z kontrastem 16000:1, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów z kontrastem 16000:1, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Panasonic pt-vz580 ☆

Panasonic pt-vz580 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic pt-vz580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic pt-vz580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Bezstresowe projekcje. Dzisiaj jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory mobilne o wysokiej produktywności i jasności, wytwarzane z myślą o współpracy

  • Projektory przenośne o większej jasności
  • powiększony współczynnik kontrastu zapewnia jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • sprężysta instalacja przewodowa

  Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie choćby 5500 lm

  Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory mobilne z kolekcji PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, wyraźne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

  świetna jakość projekcji

  Przepis na nadzwyczajną jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Linia PT-VZ580 oferuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i zezwala na wyświetlanie filmów Full HD na pokaźnych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować wyjątkowo ostry, detalowy i nad wyraz porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji kolorów można z łatwością wprowadzać małe zmiany w przypadku projekcji z zastosowaniem wielu sprzętów — zwłaszcza jeśli zostały umieszczone obok siebie.

  Bardziej produktywne części ułatwiają konserwację

  kolekcja PT-VZ580 podkreśla się wydłużonym cyklem wymiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można też dwukrotnie umyć, co zmniejsza całkowity koszt użytkowania. Cykl wymiany wysokowydajnej lampy w dodatku kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację przez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw oraz negatywny wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z serii PT-VZ580 jest łatwiejsza niżeli kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share zezwala na podłączenie projektora za pomocą pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane samoczynnie — bez konieczności podawania informacji o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest przystępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępniaj wyświetlacz telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

  Kilka modeli projektorów z serii PT-VZ580 * obsługuje innowacyjną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które umożliwia jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W sytuacji zaawansowanej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z kolekcją VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki temu sprawdzają się doskonale jako narzędzia ułatwiające współpracę w trakcie spotkań.

  * Funkcja Miracast jest dostępna w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  rozciągliwość instalacji

  Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają rozciągliwe możliwości podłączenia przewodowego. Wystarczy podłączyć jeden przedłużony kabel DIGITAL LINK * (choćby 150 m), który zagwarantuje więcej możliwości w trakcie konstrukcji projektora. Rozciągliwy obiektyw z zoomem 1,6x umożliwia wyświetlanie obrazu z najróżniejszych odległości, co ułatwia instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

  * Złącze DIGITAL LINK jest przystępne w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Czytelny obraz choćby w jasnych pomieszczeniach

  technologia Daylight View Basic zezwala na wyświetlanie wyraźnego obrazu, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Zastosowany czujka mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a stosowne algorytmy odpowiednio optymalizują półtony odcieni i jasność.

  Cichsze niż pisanie ołówkiem

  W trybie cichym urządzenia z linii PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu niż odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu zostało ograniczone do 29 dB *, poprzez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

  Specyfikacja

☆ BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) ☆

BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) Najniższa Cena Online

☆ BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Biznesowy projektor Full HD do sal konferencyjnych

  KLUCZOWE FUNKCJE

  • Wysoka jasność 4000 ANSI Lumenów
  • Rozdzielczość Full HD 1080p
  • Czytnik USB do prezentacji bez użycia komputera
  • Prosta prezentacja poprzez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
  • Kompatybilność z systemami sterowania AMX/Crestron/Extron

  Żywe i ostre barwy w mocno oświetlonych pomieszczeniach
  Wysoka jasność 4000 lm projektora MH733 pozwala prelegentom i uczestnikom korzystać z prezentacji w komfortowo oświetlonych salach konferencyjnych o średniej powierzchni, gwarantując nieograniczone możliwości dyskusji, współpracy, notowania i interakcji, prowadząc do produktywnych spotkań. Wysoka jasność zapewnia mistrzowską jakość obrazu dla użytkowników biznesowych, co zezwala na spełnianie surowych wymogów korporacyjnych.

  Rozdzielczość Full HD gwarantuje wyraźny obraz i obszerniejsze zagęszczenie treści

  Dzięki natywnej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) w formacie panoramicznym 16:9, projektory biznesowe BenQ wyświetlają subtelne szczegóły, oferują niezwykle ostry i czytelny obraz i wyraźnie poprawioną jakość obrazu do fachowych prezentacji.

  Czytnik USB do prezentacji bez zastosowania komputera

  Dzięki obsłudze wielu formatów plików, jak JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel i PowerPoint, złącze USB rodzaju A projektora MH733 pozwala prelegentom prosto wyświetlać fotografie albo dokumenty bezpośrednio z nośnika bez zastosowania notebooka.

  Prosta prezentacja poprzez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
  Po instalacji MH733 w sieci LAN i sparowaniu go z aplikacją QCast, można prosto wyświetlać prezentacje z komputerów lub maszyn inteligentnych. Aplikacja QCast pozwala użytkownikom bezpośrednio wyświetlać na wielkim ekranie zdjęcia i przeróżne pliki, jak PowerPoint, Word, Excel i PDF, z komputerów albo urządzeń inteligentnych. Poza tym, aplikacja QCast oferuje dopełniające przydatne funkcje ulepszające ogólną sprawność i wygodę spotkań biznesowych.

  Łatwe prezentacje bezprzewodowe z opcjonalną kartą USB WDRT8192
  Po podłączeniu bezprzewodowej karty USB WDRT8192, MH733 zezwala na komfortowe wyświetlanie bezprzewodowe z komputera lub urządzenia mobilnego przez aplikację QCast.

  Prezentuj bezprzewodowo z dowolnego komputera albo maszyn przenośnych

  oferując użytkownikom sporo opcji projekcji bezprzewodowej, aplikacja QCast może odzwierciedlać zawartość komputera lub rozszerzać ekran w celu udostępniania danych, zachowując jednocześnie inne dane. MH733 pozwala bezprzewodowo wyświetlać statyczne fotografie albo dokumenty, w tym pliki PowerPoint, Word, Excel i PDF. W urządzeniach z Androidem 5.0 i nowszym. Użytkownicy mogą wyświetlać zawartość mobilnych urządzeń na wielkim ekranie.

  Wyświetlanie na podzielonym ekranie i skuteczna organizacja spotkania
  MH733 umożliwia wyświetlanie treści z maksymalnie czterech przeróżnych komputerów albo maszyn inteligentnych poprzez aplikację QCast, pozwalając na skuteczne dzielenie się jeszcze większą liczbą pomysłów.

  Połączenie z Internetem przez aplikację QCast
  Aplikacja QCast oferuje użytkownikom MH733 rozciągliwą łączność z Internetem poprzez zewnętrzne połączenie internetowe. W razie konieczności wyszukania i podzielenia się informacjami, prelegenci mogą oglądać Internet.

  praktyczna funkcja zdalnego sterowania
  Aplikacja QCast oferuje również komfortową funkcję zdalnego sterowania z nieskomplikowanymi do obsługi przyciskami do sterowania projektorem, gdy jest zamontowany na suficie albo gdy pilot nie jest przystępny.

  innowacyjna kalibracja obrazu dla wyśmienitego wyrównania obrazu
  MH733 jest wyposażony w dwuwymiarowy zakres korekcji trapezowej 30 stopni w poziomie i 20 stopni w osiach pionowych, by przeciwdziałać efektowi trapezu, gdy projektor musi być zainstalowany niecentralnie. Instalatorzy mogą zastosować funkcji dopasowania narożnika, żeby niezależnie zespoić każdy kąt, aby uzyskać idealnie wyrównaną geometrię obrazu.

  Rozbudowane funkcje sterowania poprzez sieć LAN

  MH733 zagwarantuje zgodność z wieloma wiodącymi systemami sterowania projektorami przez sieć LAN, w tym Crestron, AMX, PJLink oraz Extron IP Link, co usprawnia integrację z infrastrukturą firmową. Poza bezpośrednim sterowaniem projektorem 1 do 1 poprzez przeglądarkę internetową, oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) oferuje wydajne funkcje centralnego zarządzania wieloma projektorami, w tym automatyczne otwieranie i zamykanie w miejscach publicznych, zdalne włączanie i wyłączanie, oraz tworzenie harmonogramu pracy dla urzędów i firm.

  Scentralizowana kontrola wielu projektorów przy pomocy oprogramowania BenQ MDA
  Oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) zapewnia skuteczne scentralizowane zarządzanie wieloma projektorami, w tym zautomatyzowane procedury otwierania i zamykania w miejscach publicznych, zdalnie kontrolowane włączanie i wyłączanie zasilania oraz planowanie harmonogramu pracy urządzeń dla instytucji i korporacji.

  Bezpośrednia kontrola przy pomocy oglądarki internetowej
  MH733 pozwala menedżerom IT komfortowo kontrolować dowolny projektor przy pomocy przeglądarki internetowej bez konieczności fizycznej wizyty w pokoju konferencyjnym, gwarantując oszczędność czasu i wysiłku.

  Tryb LampSave
  Mniejsza częstotliwość zamiany lamp i przeprowadzania konserwacji przekłada się na ogólny niższy koszt własności. Tryb oszczędzania lampy dynamicznie dostosowuje moc lampy do wyświetlanej treści, co umożliwia wydłużenie trwałości lampy o maksymalnie 50% w kontraście do normalnego trybu.

  długofalowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP
  technologia przetwarzania obrazu cyfrowego Digital Light Processing (DLP), nagrodzona Oscarem za rok 2015 (Oscar statuette), jest wiodącą technologią projekcji używaną w 90% światowych cyfrowych kin i 100% kin IMAX. Z technologią DLP dominującą na rynku projektorów z ponad 50% udziałem w rynku, BenQ jest dziś najlepiej sprzedającą się marką projektorów technologii DLP, która oferuje niesłychaną efektywność na poziomie światowym  EAN: 4718755069734
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 9H.JGT77.13E
  technika wyświetlania: DLP
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Jasność: 4000 ANSI Lumenów
  Kontrast statyczny: 16 000:1
  Współczynnik projekcji (min): 1,15:1
  Współczynnik projekcji (max): 1,50:1
  Zoom: 1,3x
  samoczynne ustawianie ostrości: Nie
  nieduża przekątna obrazu: 30 ''
  Maksymalna przekątna obrazu: 300 mm
  Proporcje obrazu: 16:9
  liczba kolorów: 1,07 mld
  Częstotliwość pozioma min.: 15 kHz
  Częstotliwość pozioma max.: 102 kHz
  Częstotliwość pionowa min.: 23 Hz
  Częstotliwość pionowa max.: 120 Hz
  solidność źródła światła: 4000 h
  trwałość źródła światła (ECO): 8000 h
  Kompatybilność ze standardami komputerowymi: 480i 480p 576i 576p 720p 1080i 1080p
  Kompatybilność ze standardami wideo: NTSC PAL SECAM
  Audio: Tak
  Komunikacja bezprzewodowa: Opcjonalna
  Gniazda we/wy: 1 x Audio in
  Poziom hałasu: 33 dB
  zużycie mocy: 320 W
  Akcesoria w zestawie: przewód zasilający Pilot zdalnego sterowania Baterie AAA x2 kabel VGA Karta gwarancyjna Instrukcja prędkiego uruchomienia Instrukcja użytkownika na CD Pokrywa obiektywu
  wymiary: 296 x 120 x 221 mm
  Waga: 2.5 kg
  Pozostałe parametry: Temperatura pracy: 0 ~ 40°C Temperatura przechowywania: -20~60°C Wilgotność: 10~90%RH (bez kondensacji) Korekcja trapezowa w dwóch płaszczysnach samoczynna korekcja tarpezowa Regulacja narożników (Corner Fit) Czytnik USB LAN Control Kompatybilność AMX/ PJ Link/Crestron/Extron IPL Kompatybilność MDA LAN Display Podział ekranu na 4 Równoczesna praca przy użyciu aplikacji QCast


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory z kontrastem 16000:1 – Ranking na luty 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory z kontrastem 16000:1, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów z kontrastem 16000:1 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) ☆

BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) Najniższa Cena Online

☆ BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Biznesowy projektor Full HD do sal konferencyjnych

  KLUCZOWE FUNKCJE

  • Wysoka jasność 4000 ANSI Lumenów
  • Rozdzielczość Full HD 1080p
  • Czytnik USB do prezentacji bez użycia komputera
  • Prosta prezentacja poprzez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
  • Kompatybilność z systemami sterowania AMX/Crestron/Extron

  Żywe i ostre kolory w konkretnie oświetlonych pomieszczeniach
  Wysoka jasność 4000 lm projektora MH733 pozwala prelegentom i uczestnikom korzystać z prezentacji w wygodnie oświetlonych salach konferencyjnych o przeciętnej powierzchni, gwarantując nieograniczone możliwości dyskusji, współpracy, notowania i interakcji, prowadząc do wydajnych spotkań. Wysoka jasność zapewnia profesjonalną jakość obrazu dla użytkowników biznesowych, co pozwala na spełnianie surowych wymogów korporacyjnych.

  Rozdzielczość Full HD zagwarantuje wyraźny obraz i większe zagęszczenie treści

  Dzięki natywnej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) w formacie panoramicznym 16:9, projektory biznesowe BenQ wyświetlają subtelne detale, oferują wyjątkowo ostry i czytelny obraz i znacznie poprawioną jakość obrazu do fachowych prezentacji.

  Czytnik USB do prezentacji bez zastosowania komputera

  Dzięki obsłudze wielu formatów plików, jak JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel i PowerPoint, złącze USB rodzaju A projektora MH733 pozwala prelegentom prosto wyświetlać fotografie lub dokumenty bezpośrednio z nośnika bez zastosowania laptopa.

  Prosta prezentacja poprzez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
  Po instalacji MH733 w sieci LAN i sparowaniu go z aplikacją QCast, można łatwo wyświetlać prezentacje z komputerów lub urządzeń inteligentnych. Aplikacja QCast pozwala użytkownikom bezpośrednio wyświetlać na znacznym ekranie fotografie i najróżniejsze pliki, jak PowerPoint, Word, Excel i PDF, z komputerów albo sprzętów inteligentnych. Poza tym, aplikacja QCast proponuje dodatkowe przydatne funkcje ulepszające ogólną sprawność i wygodę spotkań biznesowych.

  Łatwe prezentacje bezprzewodowe z opcjonalną kartą USB WDRT8192
  Po podłączeniu bezprzewodowej karty USB WDRT8192, MH733 pozwala na komfortowe wyświetlanie bezprzewodowe z komputera albo urządzenia mobilnego poprzez aplikację QCast.

  Prezentuj bezprzewodowo z dowolnego komputera albo maszyn mobilnych

  oferując użytkownikom mnóstwo opcji projekcji bezprzewodowej, aplikacja QCast może odzwierciedlać zawartość komputera albo powiększać ekran w celu udostępniania danych, zachowując równocześnie inne informacje. MH733 pozwala bezprzewodowo wyświetlać statyczne zdjęcia lub dokumenty, w tym pliki PowerPoint, Word, Excel i PDF. W urządzeniach z Androidem 5.0 i nowszym. Użytkownicy mogą wyświetlać zawartość mobilnych maszyn na dużym ekranie.

  Wyświetlanie na podzielonym ekranie i wydajna organizacja spotkania
  MH733 zezwala na wyświetlanie treści z maksymalnie czterech przeróżnych komputerów albo maszyn inteligentnych poprzez aplikację QCast, pozwalając na efektywne dzielenie się jeszcze pokaźniejszą liczbą pomysłów.

  Połączenie z Internetem poprzez aplikację QCast
  Aplikacja QCast oferuje użytkownikom MH733 sprężystą łączność z Internetem przez zewnętrzne połączenie internetowe. W razie konieczności wyszukania i podzielenia się informacjami, prelegenci mogą przeglądać Internet.

  praktyczna funkcja zdalnego sterowania
  Aplikacja QCast proponuje ponadto wygodną funkcję zdalnego sterowania z nieskomplikowanymi do obsługi przyciskami do sterowania projektorem, gdy jest zamontowany na suficie albo gdy pilot nie jest przystępny.

  zaawansowana kalibracja obrazu dla nieprzeciętnego wyrównania obrazu
  MH733 jest wyposażony w dwuwymiarowy zakres korekcji trapezowej 30 poziomów w poziomie i 20 poziomów w osiach pionowych, aby przeciwdziałać efektowi trapezu, gdy projektor musi być zainstalowany niecentralnie. Instalatorzy mogą wykorzystać funkcji dostosowania narożnika, by niezależnie zbratać każdy kąt, aby uzyskać doskonale wyrównaną geometrię obrazu.

  Rozbudowane funkcje sterowania przez sieć LAN

  MH733 zapewnia zgodność z wieloma wiodącymi systemami sterowania projektorami poprzez sieć LAN, w tym Crestron, AMX, PJLink, a także Extron IP Link, co ułatwia integrację z infrastrukturą firmową. Poza bezpośrednim sterowaniem projektorem 1 do 1 poprzez przeglądarkę internetową, oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) oferuje efektywne funkcje centralnego zarządzania wieloma projektorami, w tym automatyczne otwieranie i zamykanie w miejscach publicznych, zdalne włączanie i wyłączanie, oraz tworzenie harmonogramu pracy dla urzędów i firm.

  Scentralizowana kontrola wielu projektorów za pomocą oprogramowania BenQ MDA
  Oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) zagwarantuje wydajne scentralizowane zarządzanie wieloma projektorami, w tym zautomatyzowane procedury otwierania i zamykania w miejscach publicznych, zdalnie kontrolowane włączanie i wyłączanie zasilania i planowanie harmonogramu pracy urządzeń dla instytucji i korporacji.

  Bezpośrednia kontrola za pomocą oglądarki internetowej
  MH733 pozwala menedżerom IT komfortowo kontrolować dowolny projektor za pomocą oglądarki internetowej bez konieczności fizycznej wizyty w pokoju konferencyjnym, gwarantując oszczędność czasu i wysiłku.

  Tryb LampSave
  Mniejsza częstotliwość wymiany lamp i przeprowadzania konserwacji przekłada się na ogólny niższy koszt własności. Tryb oszczędzania lampy dynamicznie dostosowuje moc lampy do wyświetlanej treści, co umożliwia wydłużenie trwałości lampy o maksymalnie 50% w porównaniu do normalnego trybu.

  długofalowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP
  technologia przetwarzania obrazu cyfrowego Digital Light Processing (DLP), nagrodzona Oscarem za rok 2015 (Oscar statuette), jest wiodącą technologią projekcji stosowaną w 90% światowych cyfrowych kin i 100% kin IMAX. Z technologią DLP dominującą na rynku projektorów z ponad 50% udziałem w rynku, BenQ jest dziś najlepiej sprzedającą się marką projektorów technice DLP, która proponuje niespotykaną efektywność na poziomie światowym  EAN: 4718755069734
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 9H.JGT77.13E
  technologia wyświetlania: DLP
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Jasność: 4000 ANSI Lumenów
  Kontrast statyczny: 16 000:1
  Współczynnik projekcji (min): 1,15:1
  Współczynnik projekcji (max): 1,50:1
  Zoom: 1,3x
  samoczynne ustawianie ostrości: Nie
  niewielka przekątna obrazu: 30 ''
  Maksymalna przekątna obrazu: 300 mm
  Proporcje obrazu: 16:9
  ilość kolorów: 1,07 mld
  Częstotliwość pozioma min.: 15 kHz
  Częstotliwość pozioma max.: 102 kHz
  Częstotliwość pionowa min.: 23 Hz
  Częstotliwość pionowa max.: 120 Hz
  trwałość źródła światła: 4000 h
  wytrzymałość źródła światła (ECO): 8000 h
  Kompatybilność ze standardami komputerowymi: 480i 480p 576i 576p 720p 1080i 1080p
  Kompatybilność ze standardami video: NTSC PAL SECAM
  Audio: Tak
  Komunikacja bezprzewodowa: Opcjonalna
  Gniazda we/wy: 1 x Audio in
  Poziom hałasu: 33 dB
  zużycie mocy: 320 W
  Akcesoria w zestawie: kabel zasilający Pilot zdalnego sterowania Baterie AAA x2 przewód VGA Karta gwarancyjna Instrukcja prędkiego uruchomienia Instrukcja użytkownika na CD Pokrywa obiektywu
  wymiary: 296 x 120 x 221 mm
  Waga: 2.5 kg
  Pozostałe cechy: Temperatura pracy: 0 ~ 40°C Temperatura przechowywania: -20~60°C Wilgotność: 10~90%RH (bez kondensacji) Korekcja trapezowa w dwóch płaszczysnach automatyczna korekcja tarpezowa Regulacja narożników (Corner Fit) Czytnik USB LAN Control Kompatybilność AMX/ PJ Link/Crestron/Extron IPL Kompatybilność MDA LAN Display Podział ekranu na 4 Równoczesna praca przy użyciu aplikacji QCast

☆ Panasonic pt-vz580 ☆

Panasonic pt-vz580 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic pt-vz580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic pt-vz580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Bezstresowe projekcje. Teraz jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory przenośne o wysokiej produktywności i jasności, tworzone z myślą o współpracy

  • Projektory mobilne o pokaźniejszej jasności
  • zwiększony współczynnik kontrastu zapewnia jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • elastyczna instalacja przewodowa

  Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie choćby 5500 lm

  Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory przenośne z serii PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, pokaźne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

  znakomita jakość projekcji

  Przepis na nadzwyczajną jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Linia PT-VZ580 proponuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i umożliwia wyświetlanie filmów Full HD na pokaźnych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować stanowczo ostry, detalowy i szczególnie porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji kolorów można łatwo wprowadzać niepokaźne zmiany w sytuacji projekcji z zastosowaniem wielu sprzętów — zwłaszcza jeśli zostały umieszczone obok siebie.

  Bardziej skuteczne części ułatwiają konserwację

  seria PT-VZ580 wyróżnia się wydłużonym cyklem wymiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można też dwukrotnie umyć, co ogranicza całkowity koszt stosowania. Proces podmiany wysokowydajnej lampy w dodatku kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację poprzez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw i negatywny wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z serii PT-VZ580 jest łatwiejsza niżeli kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share zezwala na podłączenie projektora za pomocą pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane automatycznie — bez konieczności podawania danych o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest przystępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępniaj ekran telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

  Kilka modeli projektorów z serii PT-VZ580 * obsługuje progresywną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które pozwala na jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W sytuacji progresywnej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z serią VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki czemu sprawdzają się wspaniale jako narzędzia upraszczające współpracę podczas spotkań.

  * Funkcja Miracast jest dostępna w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  rozciągliwość instalacji

  Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają rozciągliwe możliwości podłączenia przewodowego. Wystarczy podłączyć jeden przedłużony kabel DIGITAL LINK * (nawet 150 m), który zapewnia więcej możliwości podczas konstrukcji projektora. Rozciągliwy obiektyw z zoomem 1,6x zezwala na wyświetlanie obrazu z rozmaitych odległości, co usprawnia instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

  * Złącze DIGITAL LINK jest przystępne w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Czytelny obraz nawet w jasnych pomieszczeniach

  technologia Daylight View Basic umożliwia wyświetlanie istotnego obrazu, choćby w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Wbudowany detektor mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a adekwatne algorytmy stosownie optymalizują półtony barw i jasność.

  Cichsze aniżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym urządzenia z serii PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu niż odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu pozostało ograniczone do 29 dB *, przez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

  Specyfikacja


Podsumowanie, czyli jaki projektor z kontrastem 16000:1 najlepszy?


Najlepszy projektor z kontrastem 16000:1 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor z kontrastem 16000:1 w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów z kontrastem 16000:1 nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor z kontrastem 16000:1 opinie,
 • dobry projektor z kontrastem 16000:1 cena,
 • projektor z kontrastem 16000:1 ranking,
 • projektor z kontrastem 16000:1 jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...