Ranking projektorów z kontrastem do 20000:1. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów z kontrastem do 20000:1


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów z kontrastem do 20000:1. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów z kontrastem do 20000:1,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory z kontrastem do 20000:1 najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory z kontrastem do 20000:1, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów z kontrastem do 20000:1, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670) ☆

Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670) Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Ultra Short Throw - ultra niedługiego rzutuProjektor model W330UST, jest nieprzeciętny dla biznesu, szkół i uniwersytetów. Dzięki wysokiej jasności i obiektywowi ultra krótkiego rzutu może wyświetlić obraz 100" z odległości mniejszej aniżeli 0,5m.

  Bliska instalacja od ściany pozwala uniknąć cieni na ekranie rzucanych poprzez ukazujące osoby.zagwarantuje kompletny pakiet do nauki z wieloma funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, wbudowanym głośnikiem o mocy 15 W.Funkcje: Jasny projektor WXGA - 3500 ANSI Lumenów Ultra krótka projekcja - obraz 100" z odległości mniejszej aniżeli 0,5m bezawaryjna kontrola - Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i komendy LAN Telnet LAN nieskomplikowane przyłączanie - 2x HDMI i zastosowany głośnik 15W Ultra-krótki rzutDzięki obiektywowi o ultra krótkim rzucie, realne jest prezentowanie imponujących obrazów pokaźniejszych niż 100-cali z odległości mniejszej niż jeden metr.

  zezwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację; wspaniały do zastosowań interaktywnych.doskonałe koloryPokaż interesujące prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w olśniewającej kolorystyce.

  Projektory Optoma niezawodną efektywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od skrupulatnie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje.

  Posiadamy trafne tryby wyświetlania, żeby spełnić Twoje potrzeby. Genialny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.nadzwyczajny kontrastDodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście.

  w porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - wspaniały do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.zastosowana oglądarka do plików OfficePokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z laptopa lub komputera przy pomocy zastosowanej przeglądarki do plików Office.

  W nietrudny sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF lub JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na obfitym ekranie. *przejrzyj specyfikacje projektora, by uzyskać pełną listę wejśćWyświetlacz USBPodłącz swój projektor bezpośrednio do notebooka i wyświetlaj pulpit przy pomocy kabla USB.

  Brak konieczności użycia nieporęcznego kabla VGA.SterowanieWyposażony w wielki zakres opcji pozwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. Projektor Optoma RS232 wyekwipowany jest w bogaty komplet poleceń RS232, dzięki czemu można nim z łatwością i w prosty sposób zarządzać przy pomocy dowolnego systemu sterowania.

  Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zastosowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, obserwować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera Kompatybilny Extron IPLink umożliwia łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron.ekran LANWyświetl wyświetlacz komputera lub laptopa na projektorze za pomocą połączenia sieciowego.Prezentacje bezprzewodoweSzybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac lub urządzenia przenośnego przy pomocy bezpłatnej aplikacji i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB.

  Aplikacja gwarantuje swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, fotografii, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia.

  ** przystępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS Keystone HV i regulacja czterech narożnikówProjektor oferuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej, a także indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, żeby stworzyć wyśmienity kwadrat.

  świetne rozwiązanie w sytuacji nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora formuje problemy i musi być zrealizowane pod kątem.Keystone HV i regulacja czterech narożnikówWbudowany głośnikMocny zaimplementowany głośnik gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.Full 3DProjektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.Zasilanie USBUżyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.Mysz zdalna i wskaźnik laserowySkieruj uwagę publiczności na optymalny składnik prezentacji dzięki prostemusprawnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i wbudowanym wskaźnikiem laserowym.Eco+technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i nieskomplikowane w użyciu funkcje energooszczędne.Oszczędzanie energiiDzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zmniejszyć zużycie energii choćby o 70%.

  Każdy tryb ma na dodatek pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.Wyciszenie Eco AVKontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV.

  Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on potrzebny. To także natychmiast zmniejsza zużycie energii do 70%, w dodatku przedłużając żywotność lampy.szybkie ponowne uruchomienieFunkcja ta pozwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.Auto power off samoczynne wyłączanieMogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany.

  By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.Włączanie bezpośrednieProjektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia.

  Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem genialne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilaniaBezpośrednie wyłączanieNatychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej.

  Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.Gwarancja pracy 24/7Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Genialne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania.

  Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania słusznej wydajności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, by wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.Obiektyw: Ogniskowa: 3.72 mm zaimplementowany offset: 118% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacKompatybilność ze standardami wideo: Kompatybilność 2D: NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) Kompatybilność 3D: Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 3D: Full 3D Pozostałe cechy: Akcesoria w pakiecie: kabel zasilający Pilot 2 x AAA baterie Podstawowy podręcznik wykorzystywania dane o gwarancji: rozmiary: 343 x 383 x 112 mm...


☆ Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1 ☆

Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1 Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma EH334
  konkretny i jasny projektor Optoma EH334 Full HD

  Bezproblemowe i wolne od kabli prezentacje z pamięci USB za pomocą zastosowanej oglądarki biurowej. Możesz nawet wyświetlać prezentacje na odległość nieco ponad jednego metra bezprzewodowo z urządzenia mobilnego,zniżyć efekt cieniowania. Projektor EH334 Full HD 1080p rewelacyjnie pasuje do intuicyjnych, wciągających spotkań biznesowych i lekcji w klasie, oferując wyjątkowo jasne obrazy dla adekwatnej widoczności.

  w dodatku pokaźny zakres wejść umożliwia bezproblemowe połączenie z urządzeniami takimi jak komputery i tablety. wbudowany głośnik 10 W zezwala na czysty i głośny dźwięk. Dzięki obiektywowi o niedługim rzucie można wyświetlać imponujący obraz 100 " z odległości nieco ponad metra. Pozwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, dzięki czemu można z łatwością go zaprezentować.

  by uzyskać najwyższą kontrolę, projektor wyekwipowany jest w moduł RJ45, umożliwiający monitorowanie i sterowanie siecią w wielu pomieszczeniach.

  Full HD 1080p


  Rozdzielczość 1080p gwarantuje ostre i szczegółowe obrazy w jakości HD bez ograniczania skali lub kompresji; doskonały do oglądania filmów Blu-ray, emisji w jakości HD i grania w gry video.

  Niesamowite kolory


  Projektory Optoma bezusterkową efektywność barw odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od dokładnych odcieni sRGB po realistyczne obrazy i żywe, ładne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, by spełnić Twoje zapotrzebowania. Wspaniały do szeregu prezentacji graficznych i wideo.

  świetny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, rewelacyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Zintegrowany głośnik


  efektywny zastosowany głośnik zagwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  3D


  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Eco +


  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są proste w obsłudze, a równocześnie ograniczają zużycie energii.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zmniejszyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma również pozytywny wpływ na żywotność lampy, zniżając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  szybkie wznowienie

  Ta funkcja pozwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  automatyczny wyłącznik


  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany

  Eco AV wycisz

  Kontroluj swoją prezentację za pomocą wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już niezbędny. Ogranicza to również zużycie energii nawet o 70%, co na dodatek przedłuża żywotność lampy.  Zasilanie USB


  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  MHL


  Zmień projektor w inteligentny ekran, podłączając smartfon albo tablet przy pomocy jednego kabla przy użyciu MHL; teraz możesz wyświetlać prezentacje i dokumenty, przesyłać strumieniowo filmy i udostępniać zdjęcia na obfitym ekranie.

  Specyfikacja techniczna:

  • rodzaj projektora Biznes i edukacja
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 20 000:1
  • Jasność 3600 ANSI lm
  • Poziom szumu 27 dB (normalny)
  • Zużycie energii 295W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 15.000h (ECO+) / 10.000h (ECO) / 12.000h (dynamiczny) / 3.500h (jasny)
  • Moc 240W
  • Źródło światła Lampa
  • Zoom/Focus 1.1 x ręczny
  • Odległość od ekranu 1 m - 9,8 m
  • Współczynnik odległości 1,47: 1 - 1,62: 1
  • Przekątna 0.71m - 7.65m (28in - 301in)
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D
   MHL
   VGA
   kompozyt wideo
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB-A Power
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 2,91 kg
  • wymiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie standardowe
   kabel zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   bateria
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs chroniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok lub 1.000h na źródło światła

☆ Projektor Acer X127H DLP, XGA (MR.JP311.001) Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 49,56 zł ☆

Projektor Acer X127H DLP, XGA (MR.JP311.001) Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 49,56 zł Najniższa Cena Online

☆ Projektor Acer X127H DLP, XGA (MR.JP311.001) Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 49,56 zł - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Projektor Acer X127H DLP, XGA (MR.JP311.001) Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 49,56 zł
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  automatyczna korekcja trapezowa Włączenie samoczynnej korekcji trapezowej pozwoli urządzeniu wyeliminować zniekształcenia wyświetlanego obrazu, tak żeby osoby oglądające widziały prostokątny ekran, a nie taki z wydłużoną górną albo dolną krawędzią.

  Dynamic Black 20,000:1 Kontrast wynosi aż 20000:1. Technologia DynamicBlack™ udoskonala kontrast obrazu przez analizę każdej klatki obrazu,dostosować siłę świecenia lampy do zoptymalizowania czerni.

  Acer ColorBoost3D Projektory Acer pokazują obrazy w naturalnych kolorach dzięki technice Acer ColorBoost3D, jednocześnie dla zawartości 2D jak i 3D. Osiągnięte to zostało dzięki sześciosegmentowemu kołu odcieni, progresywnej technologii świecenia lampy i solidnemu przetwarzaniu obrazu.

  Acer ColorSafe II technika ColorSafe II łączy energiczną kontrolę wyświetlania RGB z wysokiej klasy lampami projekcyjnymi, aby wydłużyć życie projektorów Acer. Technika ta zapobiega występowaniu żółtych przebarwień, które sygnalizują pierwsze problemy z lampą, więc nawet po tysiącach godzin wyświetlania obrazu projektory są w stanie wyświetlić naturalne kolory.

  zaimplementowane głośniki wbudowane głośniki o mocy 3W dostarczają istotny i głośny dźwięk, eliminując potrzebę posiadania dodatkowego zestawu audio. Nagłośnienie ożywia filmy, piosenki mają więcej głębi, a gry są bardziej angażujące Acer EcoProjection Dzięki technologii ExtremeEco, projektor automatycznie przełączy się na tryb Eco, kiedy nie uzyskuje żadnego sygnału, dopiero po pewnym czasie bezpiecznie się wyłączy.

  zastosowane udogodnienie pozwala obniżyć zużycie energii nawet o 70%....


☆ Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR ☆

Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR Najniższa Cena Online

☆ Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma
  EH200ST Short-Throw
  NajwaĹźniejsze cechy

  • wariant DLP
  • Jasność [AL] 3000
  • Kontrast 20000:1
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • ĹšrĂłdło światła Lampa
  • Ĺťywotność lampy [godz] 6500
  • Masa [kg] 2,65
  Opis produktu

  wyrazista grafika i przezroczyście czysty tekst

  EH200ST łączy wysoką rozdzielczość 1080p z jasnym, Ĺźywym obrazem, aby wyświetlać wyrazistą grafikę i krystalicznie czysty tekst, poprzez co świetnie nadaje się do stosowania w klasie lekcyjnej i sali konferencyjnej.

  Dzięki zaimplementowanemu głośnikowi i dwóm wejściom HDMI, EH200ST jest łatwy w konfiguracji i użytkowaniu. Można go nawet zamienić w inteligentny projektor podłączając do niego smartfon lub tablet jednym przewodem MHL, aby oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać obrazy na dużym ekranie.

  Projekcja krĂłtkiego rzutu

  Dzięki obiektywowi o krótkim rzucie, projektor ten może generować obrazy wielkoekranowe z niedużej odległości. Oznacza to, że możesz uzyskać 100-calowy obraz mimo, że projektor będzie się znajdował nieco ponad metr od ekranu lub ściany.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmów, zdjęć i dokumentów.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z kaĹźdego ĹşrĂłdła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D i najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeĹźania 144Hz gwarantuje wyjątkowo gładką projekcję obrazĂłw bez migotania.

  Wysoki kontrast

  UĹźyj projektora wysoko-kontrastowego żeby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają Ĺźycia, a tekst jest ostry i przejrzysty – doskonałe rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Łączność MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon albo tablet jednym przewodem MHL, aby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować wideo i pokazywać zdjęcia na dużym ekranie.

  samoczynne wyłączanie

  Może się zdarzyć, że projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. By pomóc w oszczędzaniu energii gdy projektor działa bez wykrytego źródła sygnału, funkcja automatycznego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu.

  technika Amazing Colour

  ProwadĹş robiące wraĹźenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z oszałamiającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie atrybuty barw pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych kolorĂłw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po Ĺźywe, intensywne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoĹźe w dostosowaniu działania do potężnych potrzeb.

  Gwarancja kolorĂłw

  firma Optoma jest na tyle pewna, że jakość odcieni obrazu pozostanie na tym samym poziomie co w dniu zakupu, że udziela na nią pięcioletniej gwarancji.

  zaimplementowany głośnik

  Łatwo dopełnij wrażeń rozrywki domowej dzięki potężnemu, zastosowanemu głośnikowi. Zaimplementowane głośniki zapewniają wyjątkowo dobrą jakość dźwięku i łatwą instalację bez zapotrzebowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby zamian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6500 godzin.

  Specyfikacja technologiczna

  • technologia wyświetlania: Pojedynczy 0.65” procesor DarkChip 3 1080p, technologia DLPÂŽ firmy Texas Instruments
  • Rozdzielczość: 1080p 1920 x 1080
  • Jasność1 (Tryb Jasny): 3000 lumenĂłw ANSI
  • Kontrast: 20 000:1
  • Ĺťywotność lampy2 Dynamic/Eco/Bright: 6500/6000/5000 (hrs)
  • Współczynnik projekcji 3: 0,49:1
  • Współczynnik powiększenia: Stała ogniskowa
  • Złącza wejściowe/wyjściowe: 2 x HDMI (obsługa 1.4a 3D) + MHL v1.2, wyjście audio 3.5mm, przerzutnik 12V, 3D-Sync, port serwisowy USB
  • Głośnik (w watt): 10
  • Korekcja trapezu: Âą 40° w pionie
  • Waga (kg): 2,65
  • rozmiary (Sz x Gł x Wy) (mm): 315 x 224 x 114
  • Proporcje obrazu: Natywny 16:9, kompatybilny z 4:3
  • Offset: 116% Âą5%
  • Wielkość ekranu projekcyjnego: 1.15 - 7.67m (45.3" - 300") Przekątna 16:9
  • Odległość wyświetlania: 0.5 - 3,35 metrĂłw
  • Obiektyw projekcyjny: F/2.8; f=7.42mm, stała ogniskowa
  • Jednolitość: 80%
  • Maksymalna rozdzielczość: Full HD 1920 x 1080
  • Kompatybilność z komputerami: UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  • Kompatybilność wideo: PAL (B, D, G, H, I, M, N, 576i/p), NTSC (M, 4.43/3.58 MHz, 480i/p), SECAM (B, D, G, K, K1, L) HD (1080i, 720p)
  • Wsparcie 3D: Full 3D:Funkcje 3D projektorĂłw Optoma moĹźna wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D. Zwykle stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D oraz systemami projektowania i modelowania 3D. Dzisiaj obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w pokaźnej Brytanii), Blu-ray 3D™ i gry 3D na konsolach SonyÂŽ PS3 lub MicrosoftÂŽ Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
  • Kompatybilność 3D: Obrazy ustawione pionowo obok siebie (Side by Side):1080i50 / 60, 720p50 / 60
  • Obrazy nałoĹźone na siebie (Frame-pack): 1080p24, 720p50 / 60
  • Obrazy umieszczone nad sobą (Over-Under): 1080p24, 720p50 / 60
  • Częstotliwość odświeĹźania poziomego‎: 15.375~91.146 KHz
  • Częstotliwość odświeĹźania pionowego: 24 ~ 85Hz (120Hz dla 3D)
  • Wyświetlane barwy: 1073.4 milionĂłw
  • Poziom hałasu (tryb Eco): 26dB
  • Zasilanie: 100-240V, 50-60Hz
  • ZuĹźycie energii: Tryb jasny 233W / tryb Eco 193W (<0.5W w trybie czuwania)
  • rodzaj Lampy: 190W
  • Warunki pracy: 5°C ~ 40°C, Maks. Wilgotność 85%, Maks. Wysokość 3000m
  • Bezpieczeństwo: Zabezpieczenie antykradzieĹźowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  • Wyświetlacz ekranowy: 27 językĂłw:angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, holenderski, szwedzki, fiński, grecki, duński, norweski, polski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński konwencjonalny, koreański, arabski, japoński, tajski, węgierski, czeski/słowacki, turecki, wietnamski, perski, rumuński, indonezyjski
  • Akcesoria typowe: Torba, osłona obiektywu, przewĂłd zasilający, kabel HDMI, pilot, 2 baterie AA, ulotka prędkiego startu, instrukcja obsługi na CD
  • Akcesoria opcjonalne: Bezprzewodowy system 3D, bezprzewodowe okulary 3D, bezprzewodowe okulary 3D DLPÂŽ Link™, uchwyt ścienny
  • Gwarancja: 2 Lata
  • RoHS: Zgodny
  W skład zestawu wchodzi

  • Projektor Optoma EH200ST Short-Throw (nr kat. 15831)
  • Gwarancja
  • Faktura VAT albo paragon fiskalny

☆ Panasonic pt-vz580 ☆

Panasonic pt-vz580 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic pt-vz580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic pt-vz580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Bezstresowe projekcje. Dzisiaj jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory mobilne o wysokiej produktywności i jasności, wytworzone z myślą o współpracy

  • Projektory mobilne o pokaźniejszej jasności
  • rozszerzony współczynnik kontrastu zapewnia jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • rozciągliwa instalacja przewodowa

  Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie nawet 5500 lm

  Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory mobilne z serii PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, widoczne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

  wyśmienita jakość projekcji

  Przepis na wspaniałą jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Kolekcja PT-VZ580 oferuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i zezwala na wyświetlanie filmów Full HD na obfitych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować nad wyraz ostry, detalowy i bardzo porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji kolorów można z łatwością wprowadzać małe zmiany w sytuacji projekcji z użyciem wielu urządzeń — zwłaszcza jeśli pozostały umieszczone obok siebie.

  Bardziej produktywne części upraszczają konserwację

  kolekcja PT-VZ580 akcentuje się wydłużonym cyklem zamiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można również dwukrotnie umyć, co obniża całkowity koszt wykorzystywania. Cykl podmiany wysokowydajnej lampy w dodatku kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację poprzez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw, a także negatywny wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z serii PT-VZ580 jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share umożliwia podłączenie projektora przy pomocy pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane automatycznie — bez konieczności podawania danych o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest przystępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępniaj ekran telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

  Kilka modeli projektorów z serii PT-VZ580 * obsługuje progresywną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które zezwala na jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W przypadku nowoczesnej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z linią VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki temu sprawdzają się nadzwyczajnie jako narzędzia usprawniające współpracę podczas spotkań.

  * Funkcja Miracast jest przystępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  sprężystość instalacji

  Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają elastyczne możliwości podłączenia przewodowego. Wystarczy podłączyć jeden przedłużony kabel DIGITAL LINK * (nawet 150 m), który zapewnia więcej możliwości w trakcie montażu projektora. Elastyczny obiektyw z zoomem 1,6x umożliwia wyświetlanie obrazu z rozmaitych odległości, co usprawnia instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

  * Złącze DIGITAL LINK jest przystępne w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Czytelny obraz choćby w jasnych pomieszczeniach

  technologia Daylight View Basic zezwala na wyświetlanie istotnego obrazu, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Zastosowany czujnik mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a optymalne algorytmy trafnie optymalizują półtony kolorów i jasność.

  Cichsze aniżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym urządzenia z serii PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu niż odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu zostało ograniczone do 29 dB *, poprzez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

  Specyfikacja

☆ BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) ☆

BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) Najniższa Cena Online

☆ BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Biznesowy projektor Full HD do sal konferencyjnych

  KLUCZOWE FUNKCJE

  • Wysoka jasność 4000 ANSI Lumenów
  • Rozdzielczość Full HD 1080p
  • Czytnik USB do prezentacji bez zastosowania komputera
  • Prosta prezentacja poprzez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
  • Kompatybilność z systemami sterowania AMX/Crestron/Extron

  Żywe i ostre barwy w mocno oświetlonych pomieszczeniach
  Wysoka jasność 4000 lm projektora MH733 pozwala prelegentom i uczestnikom korzystać z prezentacji w komfortowo oświetlonych salach konferencyjnych o przeciętnej powierzchni, zapewniając nieograniczone możliwości dyskusji, współpracy, notowania i interakcji, prowadząc do efektywnych spotkań. Wysoka jasność zagwarantuje fachową jakość obrazu dla użytkowników biznesowych, co zezwala na spełnianie minimalistycznych wymogów korporacyjnych.

  Rozdzielczość Full HD gwarantuje wyraźny obraz i pokaźniejsze zagęszczenie treści

  Dzięki natywnej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) w formacie panoramicznym 16:9, projektory biznesowe BenQ wyświetlają subtelne szczegóły, proponują wyjątkowo ostry i czytelny obraz i widocznie poprawioną jakość obrazu do profesjonalnych prezentacji.

  Czytnik USB do prezentacji bez zastosowania komputera

  Dzięki obsłudze wielu formatów plików, jak JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel i PowerPoint, złącze USB typu A projektora MH733 pozwala prelegentom prosto wyświetlać zdjęcia lub dokumenty bezpośrednio z nośnika bez wykorzystania laptopa.

  Prosta prezentacja przez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
  Po instalacji MH733 w sieci LAN i sparowaniu go z aplikacją QCast, można z łatwością wyświetlać prezentacje z komputerów lub sprzętów inteligentnych. Aplikacja QCast pozwala użytkownikom bezpośrednio wyświetlać na wielkim ekranie fotografie i rozmaite pliki, jak PowerPoint, Word, Excel i PDF, z komputerów lub maszyn inteligentnych. Poza tym, aplikacja QCast oferuje uzupełniające przydatne funkcje udoskonalające ogólną efektywność i wygodę spotkań biznesowych.

  Łatwe prezentacje bezprzewodowe z opcjonalną kartą USB WDRT8192
  Po podłączeniu bezprzewodowej karty USB WDRT8192, MH733 zezwala na wygodne wyświetlanie bezprzewodowe z komputera lub urządzenia przenośnego przez aplikację QCast.

  Prezentuj bezprzewodowo z dowolnego komputera albo sprzętów mobilnych

  oferując użytkownikom sporo opcji projekcji bezprzewodowej, aplikacja QCast może odzwierciedlać zawartość komputera albo powiększać ekran w celu udostępniania informacji, zachowując równocześnie inne informacje. MH733 pozwala bezprzewodowo wyświetlać statyczne fotografie albo dokumenty, w tym pliki PowerPoint, Word, Excel i PDF. W urządzeniach z Androidem 5.0 i nowszym. Użytkownicy mogą wyświetlać zawartość przenośnych sprzętów na dużym ekranie.

  Wyświetlanie na podzielonym ekranie i wydajna organizacja spotkania
  MH733 pozwala na wyświetlanie treści z maksymalnie czterech przeróżnych komputerów lub maszyn inteligentnych poprzez aplikację QCast, zezwalając na sprawne dzielenie się jeszcze większą liczbą pomysłów.

  Połączenie z Internetem poprzez aplikację QCast
  Aplikacja QCast proponuje użytkownikom MH733 rozciągliwą łączność z Internetem poprzez zewnętrzne połączenie internetowe. W razie konieczności wyszukania i podzielenia się informacjami, prelegenci mogą przeglądać Internet.

  poręczna funkcja zdalnego sterowania
  Aplikacja QCast proponuje dodatkowo komfortową funkcję zdalnego sterowania z przystępnymi do obsługi przyciskami do sterowania projektorem, gdy jest zamontowany na suficie lub gdy pilot nie jest dostępny.

  innowacyjna kalibracja obrazu dla perfekcyjnego wyrównania obrazu
  MH733 jest wyekwipowany w dwuwymiarowy zakres korekcji trapezowej 30 stopni w poziomie i 20 poziomów w osiach pionowych, żeby przeciwdziałać efektowi trapezu, gdy projektor musi być zainstalowany niecentralnie. Instalatorzy mogą użyć funkcji przypasowania narożnika, żeby niezależnie zespolić każdy kąt, żeby uzyskać wspaniale wyrównaną geometrię obrazu.

  Rozbudowane funkcje sterowania przez sieć LAN

  MH733 gwarantuje zgodność z wieloma wiodącymi systemami sterowania projektorami poprzez sieć LAN, w tym Crestron, AMX, PJLink i Extron IP Link, co upraszcza integrację z infrastrukturą firmową. Poza bezpośrednim sterowaniem projektorem 1 do 1 poprzez oglądarkę internetową, oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) oferuje skuteczne funkcje centralnego zarządzania wieloma projektorami, w tym automatyczne otwieranie i zamykanie w miejscach publicznych, zdalne włączanie i wyłączanie, oraz tworzenie harmonogramu pracy dla urzędów i firm.

  Scentralizowana kontrola wielu projektorów przy pomocy oprogramowania BenQ MDA
  Oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) gwarantuje efektywne scentralizowane zarządzanie wieloma projektorami, w tym zautomatyzowane procedury otwierania i zamykania w miejscach publicznych, zdalnie kontrolowane włączanie i wyłączanie zasilania oraz planowanie harmonogramu pracy maszyn dla instytucji i korporacji.

  Bezpośrednia kontrola przy pomocy oglądarki internetowej
  MH733 pozwala menedżerom IT komfortowo kontrolować dowolny projektor za pomocą przeglądarki internetowej bez konieczności fizycznej wizyty w pokoju konferencyjnym, gwarantując oszczędność czasu i wysiłku.

  Tryb LampSave
  Mniejsza częstotliwość wymiany lamp i przeprowadzania konserwacji przekłada się na ogólny niższy koszt własności. Tryb oszczędzania lampy dynamicznie dostosowuje moc lampy do wyświetlanej treści, co umożliwia wydłużenie trwałości lampy o maksymalnie 50% w kontraście do normalnego trybu.

  długookresowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP
  technika przetwarzania obrazu cyfrowego Digital Light Processing (DLP), nagrodzona Oscarem za rok 2015 (Oscar statuette), jest wiodącą technologią projekcji używaną w 90% światowych cyfrowych kin i 100% kin IMAX. Z technologią DLP dominującą na rynku projektorów z ponad 50% udziałem w rynku, BenQ jest dziś najlepiej sprzedającą się marką projektorów technologii DLP, która oferuje niesłychaną produktywność na poziomie światowym  EAN: 4718755069734
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 9H.JGT77.13E
  technologia wyświetlania: DLP
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Jasność: 4000 ANSI Lumenów
  Kontrast statyczny: 16 000:1
  Współczynnik projekcji (min): 1,15:1
  Współczynnik projekcji (max): 1,50:1
  Zoom: 1,3x
  automatyczne ustawianie ostrości: Nie
  minimalna przekątna obrazu: 30 ''
  Maksymalna przekątna obrazu: 300 mm
  Proporcje obrazu: 16:9
  ilość odcieni: 1,07 mld
  Częstotliwość pozioma min.: 15 kHz
  Częstotliwość pozioma max.: 102 kHz
  Częstotliwość pionowa min.: 23 Hz
  Częstotliwość pionowa max.: 120 Hz
  trwałość źródła światła: 4000 h
  wytrzymałość źródła światła (ECO): 8000 h
  Kompatybilność ze standardami komputerowymi: 480i 480p 576i 576p 720p 1080i 1080p
  Kompatybilność ze standardami video: NTSC PAL SECAM
  Audio: Tak
  Komunikacja bezprzewodowa: Opcjonalna
  Gniazda we/wy: 1 x Audio in
  Poziom hałasu: 33 dB
  zużycie mocy: 320 W
  Akcesoria w komplecie: kabel zasilający Pilot zdalnego sterowania Baterie AAA x2 kabel VGA Karta gwarancyjna Instrukcja szybkiego uruchomienia Instrukcja użytkownika na CD Pokrywa obiektywu
  rozmiary: 296 x 120 x 221 mm
  Waga: 2.5 kg
  Pozostałe właściwości: Temperatura pracy: 0 ~ 40°C Temperatura przechowywania: -20~60°C Wilgotność: 10~90%RH (bez kondensacji) Korekcja trapezowa w dwóch płaszczysnach samoczynna korekcja tarpezowa Regulacja narożników (Corner Fit) Czytnik USB LAN Control Kompatybilność AMX/ PJ Link/Crestron/Extron IPL Kompatybilność MDA LAN Display Podział ekranu na 4 Równoczesna praca przy użyciu aplikacji QCast

☆ Optoma projektor dw330ust dlp 3500al 3y/3y wxga ☆

Optoma projektor dw330ust dlp 3500al 3y/3y wxga Najniższa Cena Online

☆ Optoma projektor dw330ust dlp 3500al 3y/3y wxga - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma projektor dw330ust dlp 3500al 3y/3y wxga
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Ultra Short Throw - ultra krótkiego rzutu

  Projektor model W330UST, jest nieprzeciętny dla biznesu, szkół i uniwersytetów. Dzięki wysokiej jasności i obiektywowi ultra niedługiego rzutu może wyświetlić obraz 100" z odległości mniejszej niż 0,5m. Bliska instalacja od ściany pozwala uniknąć cieni na ekranie rzucanych poprzez pokazujące osoby.

  zapewnia kompletny komplet do nauki z wieloma funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, zastosowanym głośnikiem o mocy 15 W.

  Ultra-niedługi rzut

  Dzięki obiektywowi o ultra niedługim rzucie, osiągalne jest prezentowanie imponujących obrazów pokaźniejszych aniżeli 100-cali z odległości mniejszej aniżeli jeden metr. Pozwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację; wyśmienity do zastosowań interaktywnych.

  rewelacyjne kolory

  Pokaż interesujące prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma niezawodną efektywność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od starannie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, aktywne prezentacje. Posiadamy adekwatne tryby wyświetlania, żeby spełnić Twoje potrzeby. Genialny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  perfekcyjny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i istotnie bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - idealny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  zaimplementowana przeglądarka do plików Office

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z laptopa albo komputera za pomocą zaimplementowanej oglądarki do plików Office. W przystępny sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF lub JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na dużym ekranie. *przejrzyj specyfikacje projektora, żeby uzyskać całkowitą listę wejść

  ekran USB

  Podłącz swój projektor bezpośrednio do notebooka i wyświetlaj pulpit przy pomocy kabla USB. Brak konieczności zastosowania nieporęcznego kabla VGA.

  Sterowanie

  zaopatrzony w duży zakres opcji zezwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. • Projektor Optoma RS232 zaopatrzony jest w bogaty komplet poleceń RS232, dzięki czemu można nim łatwo i w prosty sposób zarządzać przy pomocy dowolnego systemu sterowania. • Zgodność AMX energiczny protokół wykrywania jest zaimplementowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. •Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView® można włączać / wyłączać, pilnować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera• Kompatybilny Extron IPLink zezwala na łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron

  Prezentacje bezprzewodowe

  Szybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac albo urządzenia mobilnego za pomocą darmowej aplikacji (nazwa)* i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB. Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, fotografii, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia. ** dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS *

  Keystone HV i regulacja czterech narożników

  Projektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej i indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, by stworzyć świetny kwadrat. Świetne rozwiązanie w przypadku nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora tworzy problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  zastosowany głośnik

  potężny zaimplementowany głośnik zapewnia nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na trafny składnik prezentacji dzięki prostemuproduktywnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i zastosowanym wskaźnikiem laserowym.

  Eco+

  technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i łatwe w użyciu funkcje energooszczędne.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można obniżyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma też pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on potrzebny. To także natychmiast zmniejsza zużycie energii do 70%, w dodatku przedłużając żywotność lampy.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Moc audio

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – wspaniałe rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  praca 24/7

  Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Nadzwyczajne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor pozostała oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania stosownej skuteczności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, aby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  Specyfikacja
  ekran/obraz
  technika wyświetlania
  DLP
  Rozdzielczość
  WXGA (1280x800)
  Jasność
  3 500lumenów
  Kontrast
  20 000:1
  Natywne proporcje ekranu
  16:10
  Współczynnik projekcji - zgodny
  4:3, 16:9
  Korekcja trapezowa - pozioma
  4
  Korekcja trapezowa - pionowa
  4
  prędkośc skanowania poziomego
  15.375 ~ 91.147Khz
  prędkość skanowania pionowego
  24 ~ 85(120 for 3D)Hz
  Jednolitość
  80%
  wymiar ekranu
  2.16m - 2.92m (85in - 115in)
  dane o lampie
  Źródło światła
  Lampy
  Moc lampy
  240
  Żywotność lampy (godziny)
  4000 (Jasny), 12000 (Dynamiczny), 10000 (Eco), 15000 (Eco+)
  Optyczny
  Współczynnik projekcji
  0.27:1
  Odległość wyświetlania
  0.49m - 0.66m
  typ zwiększenia
  Stały
  Ogniskowa (mm)
  3.72
  wbudowany offset
  118%
  Łączność
  Złącza wejściowe/wyjściowe
  Ogólne
  Poziom hałasu (charakterystyczny)
  26dB
  Kompatybilność z komputerem
  FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  Kompatybilność 2D
  NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz)
  Kompatybilność 3D
  Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60
  3D
  Full 3D
  Security
  Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  OSD / języki wyświetlacza
  25 języków: arabski, czeski, duński, holenderski, angielski, Farsi, fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, Indonesian, włoski, japoński, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny, turecki, Vietnamese
  Warunki pracy
  5°C ~ 40°C, Max. Humidity 85%, Max. Altitude 3000m
  Pilot
  Zdalne sterowanie za pomocą funkcji lasera i myszy
  ilość głośników
  1
  Wattów na głośnik
  16W
  W pudełku
  przewód zasilający pilot 2x AAA baterie podstawowy podręcznik wykorzystywania
  Usługi sieciowe
  LAN - sterowanie
  Tak
  LAN - ekran
  Tak
  LAN - sieci bezprzewodowe
  Yes - optional
  Zasilanie
  Zasilanie
  100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
  Zużycie energii (tryb czuwania)
  0.5W
  Zużycie energii (maksymalne)
  275W
  Waga i rozmiary
  Waga netto
  3.9kg
  wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm)
  343 x 383 x 112

☆ Acer A1500 (4713392538766) ☆

Acer A1500 (4713392538766) Najniższa Cena Online

☆ Acer A1500 (4713392538766) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer A1500 (4713392538766)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Specyfikacja technologiczna
  PN: MR.JN011.001 Image -- Native Resolution 1920 x 1080 Maximum Resolution 1920 x 1200 standard Mode Brightness 3100 lm Native Aspect Ratio 16:9 Compatible Aspect Ratio 4:3 Contrast Ratio 20,000:1 Throw Ratio 1.13 to 1.47 (2540 mm@2500 mm) Digital Zoom 2x Vertical Keystone Correction -40°/+40° Maximum Vertical Sync 120 Hz Maximum Horizontal Sync 100 kHz Minimum Vertical Sync 24 Hz Minimum Horizontal Sync 15 kHz Colour Support 1.07 Billion Colors (30-bit) Projection Lens -- Lens Type Manual Focus Manual Zoom Minimum Lens Aperture F/2.5 Maximum Lens Aperture F/2.78 Minimum Focal Length 16.91 mm Maximum Focal Length 21.60 mm Minimum Diagonal Image Size 787.40 mm Maximum Diagonal Image Size 7.62 m Minimum Projection Distance 1 m Maximum Projection Distance 7.50 m Optical Zoom 1.3x Lamp -- Lamp Type UHP Number of Lamps 1 Lamp Power 203 W Normal Mode Lamp Life 5000 Hour Economy Mode Lamp Life 6000 Hour ExtremeEco Mode Lamp Life 10000 Hour Interfaces/Ports -- HDMI Yes Number of USB Ports 1 USB Yes USB Connector Type Type-A Number of Composite Video Ports 1 Composite Video Yes Number of S-Video Ports 1 S-Video Yes Number of VGA Inputs 2 VGA In Yes Number of VGA Outputs 1 VGA Out Yes Number Of Audio Inputs 2 Number Of Audio Outputs 1 Audio Line In Yes Audio Line Out Yes Total Number of HDMI Ports 2 Technical Information -- Projection System DLP Projection Method Ceiling
  Front
  Rear
  Rear Ceiling Video Compatibility EDTV
  HDTV
  NTSC
  PAL
  SDTV
  SECAM Computer Compatibility Mac PC
  Windows PC Audio -- Number of Speakers 1 Speaker Output Power 10 W Speaker Output Mode Mono Power Description -- Power Supply 100 V AC~240 V AC Input Voltage 120 V AC
  230 V AC Operating Power Consumption 235 W Operating Power Consumption (Eco Mode) 195 W Physical Characteristics -- Fan Noise 28 dB Approximate Economy Mode
  31 dB Approximate standard Mode Temperature 0°C to 40°C Humidity 80% Maximum Relative Humidity Weight (Approximate) 2.73 kg Form Factor Ceiling Mountable Miscellaneous -- Package Contents A1500 DLP Projector
  AC Power Cord
  Battery for Remote Control
  Quick Start Guide
  Remote Control
  Security Card
  User's Guide (CD-ROM)
  VGA Cable
  Carrying Case Optional Accessories Carrying Case (MC.JMV11.002)
  Dust Filter (MC.JNR11.005)
  3D Glasses (MC.JFZ11.00B)
  Lamp (MC.JMY11.001)
  WirelessCAST (MWA3) (MC.JKY11.007)
  Ceiling Mount (MC.JLC11.003)
  WirelessHD-Kit (MC.JKY11.009)

☆ Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) ☆

Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) Najniższa Cena Online

☆ Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Obraz

  Rozdzielczość natywna

  1920 x 1080

  Maksymalna rozdzielczość

  1920 x 1200

  Jasność w trybie charakterystycznej jasności

  3400 lm

  Natywny współczynnik obrazu

  16:9

  Zgodne proporcje obrazu

  4:3

  Współczynnik kontrastu

  20,000:1

  Zoom cyfrowy

  2x

  Korekcja zniekształceń pionowych

  -40°/+40°

  Maksymalna synchronizacja pionowa

  120 Hz

  Maksymalna synchronizacja pozioma

  100 kHz

  mała synchronizacja pionowa

  24 Hz

  minimalna synchronizacja pozioma

  15 kHz

  Obsługiwany kolor

  1,07 Billion barw (30-bit)

  Obiektyw projekcyjny

  Współczynnik projekcji

  1.49 do 1.64

  typ obiektywu

  Ręczne ustawianie ostrości
  Zoom ręczny

  minimalna jasność obiektywu

  F/2.56

  Maksymalna jasność obiektywu

  F/2.68

  niewielka ogniskowa

  22 mm

  Maksymalna ogniskowa

  24.10 mm

  mała długość przekątnej obrazu

  711.20 mm

  Maksymalna długość przekątnej obrazu

  7.62 m

  Odległość nieduża projekcji

  1 m

  Odległość maksymalna projekcji

  9.90 m

  Zoom optyczny

  1.1x

  Obraz

  Rozdzielczość natywna

  1920 x 1080

  Maksymalna rozdzielczość

  1920 x 1200

  Jasność w trybie standardowej jasności

  3400 lm

  Natywny współczynnik obrazu

  16:9

  Zgodne proporcje obrazu

  4:3

  Współczynnik kontrastu

  20,000:1

  Zoom cyfrowy

  2x

  Korekcja zniekształceń pionowych

  -40°/+40°

  Maksymalna synchronizacja pionowa

  120 Hz

  Maksymalna synchronizacja pozioma

  100 kHz

  nieduża synchronizacja pionowa

  24 Hz

  drobna synchronizacja pozioma

  15 kHz

  Obsługiwany kolor

  1,07 Billion barw (30-bit)

  Obiektyw projekcyjny

  Współczynnik projekcji

  1.49 do 1.64

  typ obiektywu

  Ręczne ustawianie ostrości
  Zoom ręczny

  mała jasność obiektywu

  F/2.56

  Maksymalna jasność obiektywu

  F/2.68

  mała ogniskowa

  22 mm

  Maksymalna ogniskowa

  24.10 mm

  mała długość przekątnej obrazu

  711.20 mm

  Maksymalna długość przekątnej obrazu

  7.62 m

  Odległość drobna projekcji

  1 m

  Odległość maksymalna projekcji

  9.90 m

  Zoom optyczny

  1.1x

  Lampa

  wariant lampy

  UHP

  ilość lamp

  1

  Moc lampy

  220 W

  trwałość lampy w trybie normalnym

  3500 Godzina

  odporność lampy w trybie ekonomicznym

  5000 Godzina

  Żywotność lampy w trybie ExtremeEco

  6500 Godzina

  Interfejsy/porty

  HDMI

  Tak

  ilość portów USB

  1

  USB

  Tak

  typ złącza USB

  Mini-B

  Wejście VGA

  Tak

  liczba wejść audio

  2

  ilość wyjść audio

  1

  Wejście liniowe audio

  Tak

  Wyjście liniowe audio

  Tak

  pełna ilość portów HDMI

  2

  informacje technologiczne

  System projekcyjny

  DLP

  Metoda projekcji

  Front
  Sufit
  Tył
  Z tyłu, sufit

  Kompatybilność wideo

  EDTV
  HDTV
  NTSC
  PAL
  SDTV
  SECAM

  Kompatybilność z komputerem

  Mac PC
  Windows PC

  Audio

  liczba głośników

  1

  Moc wyjściowa głośnika

  10 W

  Tryb wyjścia głośnikowego

  Mono

  właściwości zasilania

  Zasilacz

  100 V AC~240 V AC

  Napięcie wejściowe

  120 V AC
  230 V AC

  zużycie mocy podczas pracy

  368 W

  pobór mocy w trakcie pracy (tryb Eco)

  287 W

  parametry fizyczne

  Hałas wentylatora

  26 dB Około Tryb ekonomiczny
  31 dB Około Tryb typowy

  Temperatura

  0 °C do 40 °C

  Wilgotność

  80% Maksimum Wilgotność względna

  Waga (w przybliżeniu)

  2.40 kg

  Współczynnik kształtu

  Do konstrukcji na suficie

  rozmaite

  Zawartość opakowania

  • H6502BD DLP Projektor
  • kabel zasilania
  • Bateria do pilota
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Zdalne sterowanie
  • Karta zabezpieczeń
  • Podręcznik użytkownika (CD-ROM)
  • VGA przewód

  Opcjonalne akcesoria

  • Torba (MC.JL811.002)
  • Okulary 3D (MC.JFZ11.00B)
  • lampy (MC.JM911.001)
  • WirelessCAST (MWA3) (MC.JKY11.007)
  • Uchwyt sufitowy (MC.JLC11.003)
  • WirelessHD-Kit (MC.JKY11.009)
  mutex/ocfipreoqyfb/mutex

☆ Optoma w305st - projektor dlp, krótki dystans (5060059047567) ☆

Optoma w305st - projektor dlp, krótki dystans (5060059047567) Najniższa Cena Online

☆ Optoma w305st - projektor dlp, krótki dystans (5060059047567) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma w305st - projektor dlp, krótki dystans (5060059047567)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma
  W305ST Short-Throw
  NajwaĹźniejsze atrybuty

  • wariant DLP
  • Jasność [AL] 3200
  • Kontrast 18000:1
  • Rozdzielczość 1280 x 800
  • ĹšrĂłdło światła Lampa
  • Ĺťywotność lampy [godz] 6000
  • Masa [kg] 2,55
  Opis artykułu

  Szerokoekranowa projekcja 3D choćby w najmniejszych pomieszczeniach dzięki W305ST

  Projektor krótkiego rzutu Full 3D W305ST o rozdzielczości WXGA i jasności 3200 lumenów ANSI jest asygnowany do wyświetlania jasnych, bogatych, barwnych, klarownie czystych obrazów zarówno w sektorze edukacji jak i biznesu.

  Urzeknij swoją publiczność, zwiększ jej potencjał uczenia się i popraw wyniki dzięki wykładom w klarownie czystym 2D albo niesamowitym 3D.

  Projektor nieprzeciętnie nadaje się do instalacji z tablicami interaktywnymi. Daje szkołom i firmom optymalne narzędzia do prezentowania treści w interesujący sposĂłb bez cieni czy odblaskĂłw na ekranie.

  Niesamowita żywotność lampy dochodząca do 10 000 godzin w połączeniu z technologią Eco+ pozwala zaoszczędzić energię i pieniądze

  naturalne rozwiązania

  technologia Eco+ producenta Optoma zwiększa nasze zaangażowanie na rzecz ograniczenia wpływu jaki wszyscy wywieramy na środowisko

  Tryb Eco+ Oszczędzanie energii, oszczędza pieniądze! technika Eco+ redukuje zuĹźycie energii do choćby 30%. Ta inteligentna funkcja ma rĂłwnieĹź pozytywny wpływ na Ĺźywotność lampy, zwiększając ją do 70% przy jednoczesnym obniĹźeniu całkowitych kosztĂłw eksploatacji i zmniejszeniu konieczności serwisowania.

  Dynamicznie dostraja jasność i pobór mocy

  Auto Power Off Mogą zaistnieć przypadki, gdy projektor pozostawiono uruchomiony w trakcie gdy nie jest już używany. Aby oszczędzać energię, jeśli projektor jest nadal uruchomiony a nie zostanie wykryte źródło sygnału, funkcja 'Auto Power Off' automatycznie wyłącza projektor po upływie określonego czasu.

  Wyciszenie Eco AV Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzĂłw poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny. To takĹźe natychmiast zmniejsza zuĹźycie energii do 30%, ponadto przedłuĹźając Ĺźywotność lampy.

  przyjazny środowisku Włączenie trybu czuwania <0.5W zapewnia nieduże zuĹźycie energii, gdy projektor nie jest włączony.

  Gwarancja koloru

  Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów naszych projektorów pozostanie taka jak w dniu zakupu, że w Optoma gwarantujemy to poprzez 5 lat.

  Zainspiruj swych uczniĂłw

  Nauczanie w 3D to najnowsza innowacja w technice edukacyjnej, otwierająca świeże drogi zarĂłwno dla nauczycieli jak i uczniĂłw. AngaĹźuj i inspiruj swych uczniĂłw lekcjami 3D – poznawajcie świat, podróşujcie w kosmos, zajrzyjcie wgłąb ludzkiego ciała i realizujcie świeże pomysły. Projektory 3D Optoma zabierają naukę w nowy rozmiar imersji i emocji... Bez dodatkowych kosztĂłw!

  Jak działa 3D?

  Dzięki wykorzystaniu charakteryzującej się wysoką szybkością technologii DLP®, projektory Optoma 3D Ready potrafią wyświetlać wideo i obrazy ze zdumiewającą częstotliwością odświeżania 120Hz, abyś mógł oglądać materiały w barwnej pełnoekranowej stereoskopii 3D.

  Efekt 3D uzyskuje się poprzez podzielenie sygnału na dwa charakterystyczne strumienie video – po jednym dla każdego oka. Korzystając z technice DLP® Link™, okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie i wyodrębniają poszczególne strumienie dla trafnego oka. Następnie, mózg łączy dwa strumienie sprawiając, że obraz nabiera życia.

  X305ST obsługuje sporo formatów 3D z różnych urządzeń takich jak komputery, odtwarzacze Blu-ray 3D™, konsole Sony® PS3, Microsoft® Xbox 360 i systemy transmisji telewizyjnej 3D.

  • F: X305ST
  • O: Tak
  • O: Tak
  • O: Tak
  • S: Tak

  Wymagane komponenty

  • Optoma W305ST
  • Okulary 3D ZD301 Optoma
  • Urządzenie 3D i oprogramowanie edukacyjne 3D
  Obiektyw krĂłtkiego rzutu

  W305ST potrafi wyświetlać obraz o imponującej przekątnej 60” z odległości zaledwie 68cm od ekranu projekcyjnego. Bez względu na to, czy zainstalowany w konfiguracji wolnostojącej czy na uchwycie ściennym, W305ST usuwa cienie na ekranie i umożliwia swobodne prezentowanie.

  Jasna, szczegółowa i barwna projekcja

  Przyciągnij uwagę publiczności jasnymi, żywymi obrazami dzięki wyposażeniu projektora W305ST w technologię BrilliantColor™.

  Wstępnie skonfigurowane tryby pozwalają uzyskać doskonały obraz na wielu różnych powierzchniach, w tym ekranach projekcyjnych i tablicach interaktywnych.

  krystaliczne, ostre obrazy

  Zajęcia w klasie lekcyjnej i prezentacje na sali posiedzeń wymagają ostrych, znakomitych obrazĂłw. Technologia DarkChip3™ marki Texas Instruments pozwala osiągnąć oszałamiający współczynnik kontrastu 18 000:1 dla wyrazistej grafiki i przejrzyście czystego tekstu. Czystsze biele i bogatsze czernie dodają Ĺźycia obrazowi i ułatwiają czytanie tekstu. Żeby zachować transparentność obrazu, projektory Optoma wyposaĹźono w technologię DLPÂŽ uniemożliwiającą degradacji na przestrzeni czasu i zapewniającą stałą funkcjonalność pikseli.

  Sterowanie RS232

  Projektory Optoma posiadają znaczny pakiet poleceń RS232, dzięki czemu można nimi łatwo zarządzać z dowolnego systemu sterowania.

  Kompatybilność z AMX

  W projektor W305ST wbudowano protokół intensywnego wykrywania Dynamic Discovery Protocol. Funkcja ta umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

  Funkcje uzupełniające

  Włączenie bezpośrednie - Czas rozruchu wyraźnie się skraca, poniewaĹź tryb czuwania zostaje pominięty po wetknięciu wtyczki przewodu zasilającego do energicznego gniazdka. Nie trzeba wtedy wciskać przycisku zasilania na pilocie ani klawiaturze projektora.

  automatyczne wyłączanie - Jeśli po wstępnie ustalonym okresie czasu projektor nie otrzyma sygnału, automatycznie się wyłączy oszczędzając w ten sposób energię i wydłużając żywotność lampy.

  Blokada klawiatury - Aktywacja funkcji zapobiega zmienianiu ustawień poprzez osoby nieupoważnione i powoduje, że projektor może być sterowany wyłącznie pilotem.

  Bezprzewodowy (opcja dodatkowa)

  Adapter WPS-3 umożliwia bezprzewodowe podłączenie i wyświetlenie prezentacji oraz materiału video. (Zasilany za pośrednictwem wejścia VGA)

  Specyfikacja techniczna

  • technologia wyświetlania: Pojedynczy 0.65” procesor WXGA DC3 DMD, technika DLPÂŽ marki Texas Instruments
  • Rozdzielczość: WXGA 1280 x 800
  • Jasność1 (Tryb Jasny): 3200 lumenĂłw ANSI
  • Kontrast: 18 000:1
  • Ĺťywotność lampy2 Eco/Bright: 6000/4500 (hrs)
  • Współczynnik projekcji 3: 0,52:1
  • Współczynnik powiększenia: Stała ogniskowa
  • Złącza wejściowe/wyjściowe: HDMI (obsługa 1.4a 3D), 2 x VGA (RGB/YPbPr/bezprzewodowo), S-Video, gniazdo kompozytowe, wejście audio 3.5mm, wyjście audio 3.5mm, wyjście VGA, RS232, port USB (mysz zdalna/serwisowy)
  • Głośnik (w watt): 2
  • Korekcja trapezu: Âą 40° w pionie
  • Waga (kg): 2,55
  • wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm): 288 x 220 x 86
  • Proporcje obrazu: Natywny 16:10, kompatybilny z 16:9/4:3
  • Offset: 115% Âą5%
  • Wielkość ekranu projekcyjnego: 1.13 – 5.67m (44.64” – 223.21”) Przekątna 16:10
  • Odległość wyświetlania: 0.5 - 2,5 metrĂłw
  • Obiektyw projekcyjny: F/2.8; f=7.017mm, stała ogniskowa
  • Jednolitość: 80%
  • Maksymalna rozdzielczość: UXGA 1600 x 1200
  • Kompatybilność z komputerami: UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  • Kompatybilność wideo: PAL (B, D, G, H, I, M, N, 576i/p), NTSC (M, 4.43/3.58 MHz, 480i/p), SECAM (B, D, G, K, K1, L) HD (1080i, 720p)
  • Wsparcie 3D: Full 3D:Funkcje 3D projektorĂłw Optoma moĹźna wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D. Przeważnie stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D, a także systemami projektowania i modelowania 3D. Teraz obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w sporej Brytanii), Blu-ray 3D™ i gry 3D na konsolach SonyÂŽ PS3 albo MicrosoftÂŽ Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
  • Kompatybilność 3D: Obrazy ustawione pionowo obok siebie (Side by Side):1080i50 / 60, 720p50 / 60
  • Obrazy nałoĹźone na siebie (Frame-pack): 1080p24, 720p50 / 60
  • Obrazy umieszczone nad sobą (Over-Under): 1080p24, 720p50 / 60
  • Sekwencja klatek: 480i
  • Częstotliwość odświeĹźania poziomego‎: 15 - 91kHz
  • Częstotliwość odświeĹźania pionowego: 25 - 85Hz (120Hz dla 3D)
  • Wyświetlane kolory: 1.07 miliarda
  • Poziom hałasu (tryb Eco): 29dB
  • Zasilanie: 100-240V, 50-60Hz
  • ZuĹźycie energii: Tryb jasny 235W / tryb Eco 205W (<0.5W w trybie czuwania)
  • typ Lampy: 190W
  • Warunki pracy: 5°C ~ 40°C, Maks. Wilgotność 85%, Maks. Wysokość 3000m
  • Bezpieczeństwo: Zabezpieczenie antykradzieĹźowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  • Wyświetlacz ekranowy: 19 językĂłw: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, polski, holenderski, rosyjski, fiński, szwedzki, grecki, norweski/duński, węgierski, czeski, turecki, rumuński, perski, arabski
  • Akcesoria charakterystyczne: Osłona obiektywu, przewĂłd zasilający, kabel VGA, pilot, 2 baterie AA, ulotka prędkiego startu, instrukcja obsługi na CD
  • Akcesoria opcjonalne: Bezprzewodowe okulary 3D DLPÂŽ Link™, uchwyt ścienny
  • Gwarancja: 2 Lata
  • RoHS: Zgodny
  W skład zestawu wchodzi

  • Projektor Optoma W305ST Short-Throw (nr kat. 15835)
  • Gwarancja
  • Faktura VAT albo paragon fiskalny


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory z kontrastem do 20000:1 – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory z kontrastem do 20000:1, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów z kontrastem do 20000:1 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor Acer X127H DLP, XGA (MR.JP311.001) Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 49,56 zł ☆

Projektor Acer X127H DLP, XGA (MR.JP311.001) Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 49,56 zł Najniższa Cena Online

☆ Projektor Acer X127H DLP, XGA (MR.JP311.001) Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 49,56 zł - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Projektor Acer X127H DLP, XGA (MR.JP311.001) Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 49,56 zł
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  automatyczna korekcja trapezowa Włączenie samoczynnej korekcji trapezowej pozwoli urządzeniu usunąć zniekształcenia wyświetlanego obrazu, tak aby osoby oglądające widziały prostokątny wyświetlacz, a nie taki z wydłużoną górną albo dolną krawędzią.

  Dynamic Black 20,000:1 Kontrast wynosi aż 20000:1. Technologia DynamicBlack™ polepsza kontrast obrazu przez analizę każdej klatki obrazu,przystosować siłę świecenia lampy do zoptymalizowania czerni.

  Acer ColorBoost3D Projektory Acer pokazują obrazy w naturalnych kolorach dzięki technice Acer ColorBoost3D, zarówno dla zawartości 2D jak i 3D. Osiągnięte to zostało dzięki sześciosegmentowemu kołu odcieni, innowacyjnej technice świecenia lampy i konkretnemu przetwarzaniu obrazu.

  Acer ColorSafe II technologia ColorSafe II łączy intensywną kontrolę wyświetlania RGB z wysokiej klasy lampami projekcyjnymi, żeby wydłużyć życie projektorów Acer. Technika ta zapobiega obecności żółtych przebarwień, które sygnalizują pierwsze problemy z lampą, więc choćby po tysiącach godzin wyświetlania obrazu projektory są w stanie wyświetlić naturalne barwy.

  wbudowane głośniki zastosowane głośniki o mocy 3W dostarczają widoczny i głośny dźwięk, eliminując potrzebę posiadania dopełniającego zestawu audio. Nagłośnienie ożywia filmy, piosenki mają więcej głębi, a gry są bardziej angażujące Acer EcoProjection Dzięki technice ExtremeEco, projektor samoczynnie przełączy się na tryb Eco, kiedy nie otrzymuje żadnego sygnału, dopiero po pewnym czasie bezpiecznie się wyłączy.

  zastosowane udogodnienie pozwala obniżyć zużycie energii nawet o 70%....


☆ a1200 marki Acer ☆

a1200 marki Acer Najniższa Cena Online

☆ a1200 marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: a1200 marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Autofocus: nie
  Czytnik kart: nie
  Full HD: nie
  Futerał: nie
  Głośnik (-i): tak
  Kontrast: 20000:1
  Korekcja keystone: -40/+40 stopni
  liczba wyświetlanych barw: 1070.0 mln
  Maksymalna odległość projekcji: 9.1 m
  nieznaczna odległość projekcji: 1.0 m
  minimalne zużycie energii: 195.0 W
  Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 10.0 W
  Odczyt plików DivX: nie
  Opis ogólny: Projektor Acer A1200 DLP XGA 3400ANSI 20.000:1 2xVGA 2xHDMI
  Pilot: tak
  Polskie menu ekranowe: nie
  Ready HD: nie
  Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1200 pikseli
  Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 pikseli
  Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: 4:3
  Systemy obrazu: NTSC/PAL/SECAM/HDTV/EDTV/SDTV
  technika: DLP
  Tryb ekonomiczny: tak
  typ projektora: biznesowy
  Waga (kg): 2.730
  WiFi: nie
  Wyjście audio: tak
  Zabezpieczenie Kensington: tak
  Zoom optyczny: 1.3 x
  Złącza wejścia: D-Sub x2 Composite S-VIDEO HDMI HDMI/MHL Stereo mini jack x2 USB (typ A) RS-232
  Złącza wyjścia: D-Sub Stereo mini jack USB (wariant A) USB (mini B)
  Złącze USB: tak

☆ Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) ☆

Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) Najniższa Cena Online

☆ Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer h6502bd mr.jn111.001/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł (4713392489426)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Obraz

  Rozdzielczość natywna

  1920 x 1080

  Maksymalna rozdzielczość

  1920 x 1200

  Jasność w trybie typowej jasności

  3400 lm

  Natywny współczynnik obrazu

  16:9

  Zgodne proporcje obrazu

  4:3

  Współczynnik kontrastu

  20,000:1

  Zoom cyfrowy

  2x

  Korekcja zniekształceń pionowych

  -40°/+40°

  Maksymalna synchronizacja pionowa

  120 Hz

  Maksymalna synchronizacja pozioma

  100 kHz

  niewielka synchronizacja pionowa

  24 Hz

  mała synchronizacja pozioma

  15 kHz

  Obsługiwany kolor

  1,07 Billion barw (30-bit)

  Obiektyw projekcyjny

  Współczynnik projekcji

  1.49 do 1.64

  typ obiektywu

  Ręczne ustawianie ostrości
  Zoom ręczny

  śladowa jasność obiektywu

  F/2.56

  Maksymalna jasność obiektywu

  F/2.68

  znikoma ogniskowa

  22 mm

  Maksymalna ogniskowa

  24.10 mm

  nieznaczna długość przekątnej obrazu

  711.20 mm

  Maksymalna długość przekątnej obrazu

  7.62 m

  Odległość śladowa projekcji

  1 m

  Odległość maksymalna projekcji

  9.90 m

  Zoom optyczny

  1.1x

  Obraz

  Rozdzielczość natywna

  1920 x 1080

  Maksymalna rozdzielczość

  1920 x 1200

  Jasność w trybie typowej jasności

  3400 lm

  Natywny współczynnik obrazu

  16:9

  Zgodne proporcje obrazu

  4:3

  Współczynnik kontrastu

  20,000:1

  Zoom cyfrowy

  2x

  Korekcja zniekształceń pionowych

  -40°/+40°

  Maksymalna synchronizacja pionowa

  120 Hz

  Maksymalna synchronizacja pozioma

  100 kHz

  mała synchronizacja pionowa

  24 Hz

  drobna synchronizacja pozioma

  15 kHz

  Obsługiwany kolor

  1,07 Billion kolorów (30-bit)

  Obiektyw projekcyjny

  Współczynnik projekcji

  1.49 do 1.64

  typ obiektywu

  Ręczne ustawianie ostrości
  Zoom ręczny

  śladowa jasność obiektywu

  F/2.56

  Maksymalna jasność obiektywu

  F/2.68

  niepokaźna ogniskowa

  22 mm

  Maksymalna ogniskowa

  24.10 mm

  nieduża długość przekątnej obrazu

  711.20 mm

  Maksymalna długość przekątnej obrazu

  7.62 m

  Odległość drobna projekcji

  1 m

  Odległość maksymalna projekcji

  9.90 m

  Zoom optyczny

  1.1x

  Lampa

  typ lampy

  UHP

  liczba lamp

  1

  Moc lampy

  220 W

  solidność lampy w trybie normalnym

  3500 Godzina

  solidność lampy w trybie ekonomicznym

  5000 Godzina

  Żywotność lampy w trybie ExtremeEco

  6500 Godzina

  Interfejsy/porty

  HDMI

  Tak

  ilość portów USB

  1

  USB

  Tak

  typ złącza USB

  Mini-B

  Wejście VGA

  Tak

  ilość wejść audio

  2

  ilość wyjść audio

  1

  Wejście liniowe audio

  Tak

  Wyjście liniowe audio

  Tak

  całkowita liczba portów HDMI

  2

  informacje techniczne

  System projekcyjny

  DLP

  Metoda projekcji

  Front
  Sufit
  Tył
  Z tyłu, sufit

  Kompatybilność wideo

  EDTV
  HDTV
  NTSC
  PAL
  SDTV
  SECAM

  Kompatybilność z komputerem

  Mac PC
  Windows PC

  Audio

  ilość głośników

  1

  Moc wyjściowa głośnika

  10 W

  Tryb wyjścia głośnikowego

  Mono

  atrybuty zasilania

  Zasilacz

  100 V AC~240 V AC

  Napięcie wejściowe

  120 V AC
  230 V AC

  pobór mocy podczas pracy

  368 W

  pobór mocy w trakcie pracy (tryb Eco)

  287 W

  atrybuty fizyczne

  Hałas wentylatora

  26 dB Około Tryb ekonomiczny
  31 dB Około Tryb standardowy

  Temperatura

  0 °C do 40 °C

  Wilgotność

  80% Maksimum Wilgotność względna

  Waga (w przybliżeniu)

  2.40 kg

  Współczynnik kształtu

  Do konstrukcji na suficie

  różne

  Zawartość opakowania

  • H6502BD DLP Projektor
  • kabel zasilania
  • Bateria do pilota
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Zdalne sterowanie
  • Karta zabezpieczeń
  • Podręcznik użytkownika (CD-ROM)
  • VGA przewód

  Opcjonalne akcesoria

  • Torba (MC.JL811.002)
  • Okulary 3D (MC.JFZ11.00B)
  • lampy (MC.JM911.001)
  • WirelessCAST (MWA3) (MC.JKY11.007)
  • Uchwyt sufitowy (MC.JLC11.003)
  • WirelessHD-Kit (MC.JKY11.009)
  mutex/ocfipreoqyfb/mutex

☆ Acer A1300W ☆

Acer A1300W Najniższa Cena Online

☆ Acer A1300W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer A1300W
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Autofocus: nie
  Czytnik kart: nie
  Full HD: nie
  Futerał: nie
  Głośnik (-i): tak
  Kontrast: 20000:1
  Korekcja keystone: -40/+40 stopni
  liczba wyświetlanych odcieni: 1070.0 mln
  Maksymalna odległość projekcji: 7.7 m
  nieznaczna odległość projekcji: 1.0 m
  drobne zużycie energii: 195.0 W
  Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 10.0 W
  Odczyt plików DivX: nie
  Opis ogólny: Projektor Acer A1300W DLP WXGA 3500ANSI 20.000:1 2xVGA 2xHDMI
  Pilot: tak
  Polskie menu ekranowe: nie
  Ready HD: nie
  Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1200 pikseli
  Rozdzielczość natywna: 1280 x 800 pikseli
  Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: 16:10
  Systemy obrazu: NTSC/PAL/SECAM/HDTV/EDTV/SDTV
  technologia: DLP
  Tryb ekonomiczny: tak
  rodzaj projektora: biznesowy
  Waga (kg): 2.730
  WiFi: nie
  Wyjście audio: tak
  Zabezpieczenie Kensington: tak
  Zoom optyczny: 1.3 x
  Złącza wejścia: D-Sub x2 Composite S-VIDEO HDMI HDMI/MHL Stereo mini jack x2 USB (typ A) RS-232
  Złącza wyjścia: D-Sub Stereo mini jack USB (wariant A) USB (mini B)
  Złącze USB: tak

☆ Optoma w305st - projektor dlp, krótki dystans (5060059047567) ☆

Optoma w305st - projektor dlp, krótki dystans (5060059047567) Najniższa Cena Online

☆ Optoma w305st - projektor dlp, krótki dystans (5060059047567) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma w305st - projektor dlp, krótki dystans (5060059047567)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma
  W305ST Short-Throw
  NajwaĹźniejsze atrybuty

  • wariant DLP
  • Jasność [AL] 3200
  • Kontrast 18000:1
  • Rozdzielczość 1280 x 800
  • ĹšrĂłdło światła Lampa
  • Ĺťywotność lampy [godz] 6000
  • Masa [kg] 2,55
  Opis artykułu

  Szerokoekranowa projekcja 3D choćby w najmniejszych pomieszczeniach dzięki W305ST

  Projektor krótkiego rzutu Full 3D W305ST o rozdzielczości WXGA i jasności 3200 lumenów ANSI jest przeznaczony do wyświetlania jasnych, bogatych, kolorowych, krystalicznie czystych obrazów zarówno w sektorze edukacji jak i biznesu.

  Urzeknij swoją publiczność, zwiększ jej potencjał uczenia się i popraw wyniki dzięki wykładom w krystalicznie czystym 2D albo niesamowitym 3D.

  Projektor znakomicie nadaje się do instalacji z tablicami interaktywnymi. Daje szkołom i firmom trafne narzędzia do prezentowania treści w interesujący sposób bez cieni czy odblasków na ekranie.

  Niesamowita żywotność lampy dochodząca do 10 000 godzin w połączeniu z technologią Eco+ pozwala zaoszczędzić energię i pieniądze

  organiczne rozwiązania

  technika Eco+ producenta Optoma zwiększa nasze zaangażowanie na rzecz ograniczenia wpływu jaki wszyscy wywieramy na środowisko

  Tryb Eco+ Oszczędzanie energii, oszczędza pieniądze! technologia Eco+ redukuje zuĹźycie energii do choćby 30%. Ta inteligentna funkcja ma rĂłwnieĹź pozytywny wpływ na Ĺźywotność lampy, zwiększając ją do 70% przy jednoczesnym obniĹźeniu całkowitych kosztĂłw eksploatacji i zmniejszeniu konieczności serwisowania.

  Dynamicznie dostraja jasność i pobór mocy

  Auto Power Off Mogą zaistnieć przypadki, gdy projektor pozostawiono uruchomiony w trakcie gdy nie jest juĹź uĹźywany. Żeby oszczędzać energię, jeśli projektor jest nadal uruchomiony a nie zostanie wykryte ĹşrĂłdło sygnału, funkcja 'Auto Power Off' automatycznie wyłącza projektor po upływie określonego czasu.

  Wyciszenie Eco AV Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzĂłw poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny. To takĹźe natychmiast obniża zuĹźycie energii do 30%, w dodatku przedłuĹźając Ĺźywotność lampy.

  przychylny środowisku Włączenie trybu czuwania <0.5W gwarantuje małe zuĹźycie energii, gdy projektor nie jest włączony.

  Gwarancja koloru

  Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów naszych projektorów pozostanie taka jak w dniu zakupu, że w Optoma zapewniamy to przez 5 lat.

  Zainspiruj swoich uczniĂłw

  Nauczanie w 3D to najnowsza innowacja w technologii edukacyjnej, otwierająca nowe drogi zarówno dla nauczycieli jak i uczniów. Angażuj i inspiruj swoich uczniów lekcjami 3D – poznawajcie świat, podróżujcie w kosmos, zajrzyjcie wgłąb ludzkiego ciała i realizujcie nowe pomysły. Projektory 3D Optoma zabierają naukę w nowy wymiar imersji i emocji... Bez dodatkowych kosztów!

  Jak działa 3D?

  Dzięki wykorzystaniu cechującej się wysoką szybkością technice DLP®, projektory Optoma 3D Ready potrafią wyświetlać wideo i obrazy ze zdumiewającą częstotliwością odświeżania 120Hz, abyś mógł oglądać materiały w barwnej pełnoekranowej stereoskopii 3D.

  Efekt 3D uzyskuje się poprzez podzielenie sygnału na dwa charakterystyczne strumienie wideo – po jednym dla każdego oka. Korzystając z technologii DLP® Link™, okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie i wyodrębniają poszczególne strumienie dla optymalnego oka. Następnie, mózg łączy dwa strumienie powodując, że obraz nabiera życia.

  X305ST obsługuje mnóstwo formatĂłw 3D z róşnych urządzeń takich jak komputery, odtwarzacze Blu-ray 3D™, konsole SonyÂŽ PS3, MicrosoftÂŽ Xbox 360, a także systemy transmisji telewizyjnej 3D.

  • F: X305ST
  • O: Tak
  • O: Tak
  • O: Tak
  • S: Tak

  Wymagane elementy

  • Optoma W305ST
  • Okulary 3D ZD301 Optoma
  • Urządzenie 3D i oprogramowanie edukacyjne 3D
  Obiektyw krĂłtkiego rzutu

  W305ST potrafi wyświetlać obraz o imponującej przekątnej 60” z odległości zaledwie 68cm od ekranu projekcyjnego. Bez względu na to, czy zainstalowany w konfiguracji wolnostojącej czy na uchwycie ściennym, W305ST likwiduje cienie na ekranie i zezwala na luźne prezentowanie.

  Jasna, szczegółowa i barwna projekcja

  Przyciągnij uwagę publiczności jasnymi, żywymi obrazami dzięki wyposażeniu projektora W305ST w technologię BrilliantColor™.

  Wstępnie skonfigurowane tryby pozwalają uzyskać doskonały obraz na wielu różnych powierzchniach, w tym ekranach projekcyjnych i tablicach interaktywnych.

  przezroczyste, ostre obrazy

  Zajęcia w klasie lekcyjnej i prezentacje na sali posiedzeń wymagają ostrych, rewelacyjnych obrazów. Technologia DarkChip3™ marki Texas Instruments pozwala osiągnąć oszałamiający współczynnik kontrastu 18 000:1 dla wyrazistej grafiki i krystalicznie czystego tekstu. Czystsze biele i bogatsze czernie dodają życia obrazowi i ułatwiają czytanie tekstu. Aby zachować przezroczystość obrazu, projektory Optoma wyposażono w technologię DLP® zapobiegającą degradacji na przestrzeni czasu i zapewniającą stałą funkcjonalność pikseli.

  Sterowanie RS232

  Projektory Optoma posiadają wielki komplet poleceń RS232, dzięki czemu można nimi łatwo zarządzać z dowolnego systemu sterowania.

  Kompatybilność z AMX

  W projektor W305ST zaimplementowano protokół dynamicznego wykrywania Dynamic Discovery Protocol. Funkcja ta umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

  Funkcje dodatkowe

  Włączenie bezpośrednie - Czas rozruchu znacznie się skraca, ponieważ tryb czuwania zostaje pominięty po wetknięciu wtyczki przewodu zasilającego do intensywnego gniazdka. Nie trzeba wtedy wciskać przycisku zasilania na pilocie ani klawiaturze projektora.

  automatyczne wyłączanie - Jeśli po wstępnie ustalonym okresie czasu projektor nie otrzyma sygnału, automatycznie się wyłączy oszczędzając w ten sposób energię i wydłużając żywotność lampy.

  Blokada klawiatury - Aktywacja funkcji zapobiega zmienianiu ustawień przez osoby nieupoważnione i sprawia, że projektor może być sterowany wyłącznie pilotem.

  Bezprzewodowy (opcja dodatkowa)

  Adapter WPS-3 umożliwia bezprzewodowe podłączenie i wyświetlenie prezentacji i materiału video. (Zasilany za pośrednictwem wejścia VGA)

  Specyfikacja technologiczna

  • technika wyświetlania: Pojedynczy 0.65” procesor WXGA DC3 DMD, technologia DLPÂŽ firmy Texas Instruments
  • Rozdzielczość: WXGA 1280 x 800
  • Jasność1 (Tryb Jasny): 3200 lumenĂłw ANSI
  • Kontrast: 18 000:1
  • Ĺťywotność lampy2 Eco/Bright: 6000/4500 (hrs)
  • Współczynnik projekcji 3: 0,52:1
  • Współczynnik powiększenia: Stała ogniskowa
  • Złącza wejściowe/wyjściowe: HDMI (obsługa 1.4a 3D), 2 x VGA (RGB/YPbPr/bezprzewodowo), S-Video, gniazdo kompozytowe, wejście audio 3.5mm, wyjście audio 3.5mm, wyjście VGA, RS232, port USB (mysz zdalna/serwisowy)
  • Głośnik (w watt): 2
  • Korekcja trapezu: Âą 40° w pionie
  • Waga (kg): 2,55
  • rozmiary (Sz x Gł x Wy) (mm): 288 x 220 x 86
  • Proporcje obrazu: Natywny 16:10, kompatybilny z 16:9/4:3
  • Offset: 115% Âą5%
  • Wielkość ekranu projekcyjnego: 1.13 – 5.67m (44.64” – 223.21”) Przekątna 16:10
  • Odległość wyświetlania: 0.5 - 2,5 metrĂłw
  • Obiektyw projekcyjny: F/2.8; f=7.017mm, stała ogniskowa
  • Jednolitość: 80%
  • Maksymalna rozdzielczość: UXGA 1600 x 1200
  • Kompatybilność z komputerami: UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  • Kompatybilność wideo: PAL (B, D, G, H, I, M, N, 576i/p), NTSC (M, 4.43/3.58 MHz, 480i/p), SECAM (B, D, G, K, K1, L) HD (1080i, 720p)
  • Wsparcie 3D: Full 3D:Funkcje 3D projektorĂłw Optoma moĹźna wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D. W głównej mierze stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D, a także systemami projektowania i modelowania 3D. Teraz obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w znacznej Brytanii), Blu-ray 3D™, a także gry 3D na konsolach SonyÂŽ PS3 albo MicrosoftÂŽ Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
  • Kompatybilność 3D: Obrazy ustawione pionowo obok siebie (Side aby Side):1080i50 / 60, 720p50 / 60
  • Obrazy nałoĹźone na siebie (Frame-pack): 1080p24, 720p50 / 60
  • Obrazy umieszczone nad sobą (Over-Under): 1080p24, 720p50 / 60
  • Sekwencja klatek: 480i
  • Częstotliwość odświeĹźania poziomego‎: 15 - 91kHz
  • Częstotliwość odświeĹźania pionowego: 25 - 85Hz (120Hz dla 3D)
  • Wyświetlane odcienie: 1.07 miliarda
  • Poziom hałasu (tryb Eco): 29dB
  • Zasilanie: 100-240V, 50-60Hz
  • ZuĹźycie energii: Tryb jasny 235W / tryb Eco 205W (<0.5W w trybie czuwania)
  • rodzaj Lampy: 190W
  • Warunki pracy: 5°C ~ 40°C, Maks. Wilgotność 85%, Maks. Wysokość 3000m
  • Bezpieczeństwo: Zabezpieczenie antykradzieĹźowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  • Wyświetlacz ekranowy: 19 językĂłw: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, polski, holenderski, rosyjski, fiński, szwedzki, grecki, norweski/duński, węgierski, czeski, turecki, rumuński, perski, arabski
  • Akcesoria standardowe: Osłona obiektywu, przewĂłd zasilający, przewód VGA, pilot, 2 baterie AA, ulotka prędkiego startu, instrukcja obsługi na CD
  • Akcesoria opcjonalne: Bezprzewodowe okulary 3D DLPÂŽ Link™, uchwyt ścienny
  • Gwarancja: 2 Lata
  • RoHS: Zgodny
  W skład zestawu wchodzi

  • Projektor Optoma W305ST Short-Throw (nr kat. 15835)
  • Gwarancja
  • Faktura VAT lub paragon fiskalny


Podsumowanie, czyli jaki projektor z kontrastem do 20000:1 najlepszy?


Najlepszy projektor z kontrastem do 20000:1 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor z kontrastem do 20000:1 w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre projektory multimedialne – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów z kontrastem do 20000:1 nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor z kontrastem do 20000:1 opinie,
 • dobry projektor z kontrastem do 20000:1 cena,
 • projektor z kontrastem do 20000:1 ranking,
 • projektor z kontrastem do 20000:1 jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...