Ranking projektorów z kontrastem 25000:1. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów z kontrastem 25000:1


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów z kontrastem 25000:1. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów z kontrastem 25000:1,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory z kontrastem 25000:1 najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory z kontrastem 25000:1, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów z kontrastem 25000:1, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Optoma gt1080 ☆

Optoma gt1080 Najniższa Cena Online

☆ Optoma gt1080 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma gt1080
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Praca w trybie 24/7
  Możliwość pracy projektorów Optoma 24/7 jest ich cechą wyróżniającą na rynku projektorów.

  Optoma wierzy w wyjątkową jakość swoich projektorów które są adekwatne jednocześnie do projekcji w domu jak i w biurze.

  Projektory Optoma mogą być instalowane w wymagających rozwiązaniach dając maksymalną produktywność wykorzystywania przez długi czas w przeciwieństwie do produktów wielu konkurentów.
  Użytkownicy domowi mogą korzystać zarówno z wysokiej jakości obrazu i radować się bezawaryjnością artykułu.

  cechy eksponujące:
  - Optoma oferuje 5 lat gwarancji koloru (gwarancją objęty jest chip DMD)
  - Praca w trybie 24/7 – ta gwarancja jest czymś czego nie mogą zaoferować projektory LCD i czego nie proponuje większość konkurencji.

  Modele projektorów Optoma 24/7

  Opis

  Bliski 100-calowy obraz z odległości nieco ponad 1 metr.
  Bliska projekcja i olśniewający 100 -calowy obraz Full HD 1080p z odlegości nieco ponad metr od płaskiej powierzchni lub ekranu, możesz go uzyskać chociażby umieszczając model GT1080e na ławie.
  Jasny i wszechstronny, mobilny projektor jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla graczy gdyż cechuje się niskim czasem reakcji, idealny do oglądania sportu na żywo i domowej rozrywki o każdej porze dnia. Model GT1080e wyposażony jest w torbę do przenoszenia, dzięki czemu można wziąć go ze sobą do domu przyjaciół albo na wydarzenie sportowe czy też nocny maraton filmów albo gier tak aby zapewnić sobie najlepsze emocje na pokaźnym ekranie w dowolnym miejscu.

  Zintegrowany głośnik oferuje wyśmienitą jakość dźwięku a dwa wejścia HDMI umożliwiają łatwe podłączenie.
  doskonały do podłączenia do konsoli, laptopa, PC, odtwarzacza Blu- ray, dekodera lub gier multimedialnych. Dzięki podłączeniu do adaptera HDMI jak Pro HDCast (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV ™ można stworzyć inteleigente rozwiązanie w przesyłaniu gier, filmów i aby wyświetlać je na znacznym ekranie w zaciszu własnego domu.

  Krótka projekcja
  Z obiektywem short throw (niedługiego rzutu) net projektor może wyświetlić wielki obraz z bliskiej odległości. To oznacza, iż możesz posiadać już obraz 100" cali z odległości nieco ponad 1 metra od ekranu czy ściany.

  Full HD 1080p
  Rozdzielczość 1080p pozwala Ci wyświetlać ostry i szczegółowy obraz z dostarczanych treści HD bez potrzeby skalowania czy kompresji. Znakomity do oglądania filmów na Blu-ray, transmisji HD czy do gier video.


  Inteligentny projektor
  Zamień swój projektor w inteligentny projektor łącząc HDCast Pro (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV™ aby przesyłać materiały vido, muzykę czy fotografie na wielkim ekranie ze swego tabletu czy smartfonu.

  Długa żywotność lampy

  Obniż ilośc podmiany lamp dzięki wydłużonej długości życia lampy do 10,000h używając cyklu edukacyjnego

  Zintegrowany głośnik

  zastosowany głośnik audio dla znakomitego dzwięku. Łatwość w instalacji bez zapotrzebowania dodatowego kosztu w postaci zewnętrznych głośników.

  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szyb.  24p
  Większość filmów jest nagrywana w 24 klatkach na sekundę. Żeby zachować oryginalny wygląd obrazu H114 obsługuje odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości i właśnie 24 klatkach na sekundę. Dzięki czemu każdy film wygląda skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser

  HDMI Link
  Steruj wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego pilota. Optoma GT1080e dzięki obsłudze standardu HDMI CEC bez problemu komunikuje się z kompatybilnymi urządzeniami. HDMI Link zezwala na włączenie i wyłączenie projektora i odtwarzacza jednym pilotem.  Łączność bezprzewodowa
  Przesyłaj materiał Full 1080p 3D do twojego projektora bezprzewodowo; eliminując niedogodności i koszty zwiazane z instalacją uzupełniającego okablowania, moduł WHD200 (sprzedawany osobno) pozwala Ci dopasować się z odtwarzaczem Blu-ray™, konsolami dla graczy czy także dekoderami czyobiornikami AV bezprzewodowo.


  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szybkiego odświeżania 144Hz eliminuje migotanie obrazu aby zapewnić jak największy komfort z oglądania w trójwymiarze.


  Gwarancja koloru
  Ciesz się niesamowitymi kolorami przez lata, Optoma gwarantuję 5 lat na niezmienność koloru.


  Dla żywych, naturalnie wyglądających obrazów, projektor Optoma wyekwipowane są w technikę przetwarzania multi-colour BrilliantColor™.
  Ten model dodatkowo jest zgodny ze standardem Rec709 tak aby dostarczać najistotniej realistyczne i prawdziwe kolory jak to tylko jest realne.


  Dynamiczna czerń
  Funkcja ta daje większą głębię obrazu poprzez płynną regulację mocy lampy, na podstawie danych o jasności każdej klatki; aby stworzyć wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny pojawiają się ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne sceny pozostają szczegółowe z głęboką czernią i szczegółowym odwzorowaniem cieni.

  ISF
  Funkcja ta pozwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dzień i noc.

  Tryb gry
  Tryb gry optymalizuje projektor dla bezzwłocznych czasów reakcji, dodatkowo maksymalny kontrast i żywe odcienie pozwalają uchwycić każdy szczegół - pozostawiając czas graczowiskupić nad wygraną.

  ProjekcjaPodobne zestawienia:


Najtańsze projektory z kontrastem 25000:1 – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory z kontrastem 25000:1, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów z kontrastem 25000:1 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Optoma gt1080 ☆

Optoma gt1080 Najniższa Cena Online

☆ Optoma gt1080 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma gt1080
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Praca w trybie 24/7
  Możliwość pracy projektorów Optoma 24/7 jest ich cechą akcentującą na rynku projektorów.

  Optoma wierzy w wyjątkową jakość swoich projektorów które są odpowiednie jednocześnie do projekcji w domu jak i w biurze.

  Projektory Optoma mogą być instalowane w wymagających rozwiązaniach dając maksymalną wydajność stosowania poprzez długi czas w przeciwieństwie do produktów wielu konkurentów.
  Użytkownicy domowi mogą korzystać zarówno z wysokiej jakości obrazu i radować się niezawodnością towaru.

  cechy podkreślające:
  - Optoma proponuje 5 lat gwarancji koloru (gwarancją objęty jest chip DMD)
  - Praca w trybie 24/7 – ta gwarancja jest czymś czego nie mogą zaoferować projektory LCD i czego nie oferuje większość konkurencji.

  Modele projektorów Optoma 24/7

  Opis

  Bliski 100-calowy obraz z odległości nieco ponad 1 metr.
  Bliska projekcja i oszałamiający 100 -calowy obraz Full HD 1080p z odlegości nieco ponad metr od płaskiej powierzchni lub ekranu, możesz go uzyskać chociażby umieszczając model GT1080e na ławie.
  Jasny i wszechstronny, mobilny projektor jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla graczy gdyż charakteryzuje się niskim czasem reakcji, wyśmienity do oglądania sportu na żywo i domowej rozrywki o każdej porze dnia. Model GT1080e zaopatrzony jest w torbę do przenoszenia, dzięki czemu można wziąć go ze sobą do domu przyjaciół albo na wydarzenie sportowe czy też nocny maraton filmów albo gier tak by zapewnić sobie najkorzystniejsze emocje na wielkim ekranie w dowolnym miejscu.

  Zintegrowany głośnik proponuje nadzwyczajną jakość dźwięku a dwa wejścia HDMI zezwalają na łatwe podłączenie.
  świetny do podłączenia do konsoli, laptopa, PC, odtwarzacza Blu- ray, dekodera albo gier multimedialnych. Dzięki podłączeniu do adaptera HDMI jak Pro HDCast (sprzedawany oddzielnie) albo Apple TV ™ można stworzyć inteleigente rozwiązanie w przesyłaniu gier, filmów i aby wyświetlać je na sporym ekranie w zaciszu własnego domu.

  Krótka projekcja
  Z obiektywem short throw (niedługiego rzutu) net projektor może wyświetlić obszerny obraz z bliskiej odległości. To oznacza, że możesz posiadać już obraz 100" cali z odległości nieco ponad 1 metra od ekranu czy ściany.

  Full HD 1080p
  Rozdzielczość 1080p pozwala Ci wyświetlać ostry i szczegółowy obraz z dostarczanych treści HD bez zapotrzebowania skalowania czy kompresji. Genialny do oglądania filmów na Blu-ray, transmisji HD czy do gier video.


  Inteligentny projektor
  Zamień swój projektor w inteligentny projektor łącząc HDCast Pro (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV™ by przesyłać materiały vido, muzykę czy fotografie na pokaźnym ekranie ze swego tabletu czy smartfonu.

  Długa żywotność lampy

  Obniż ilośc podmiany lamp dzięki wydłużonej długości życia lampy do 10,000h używając cyklu edukacyjnego

  Zintegrowany głośnik

  zaimplementowany głośnik audio dla znakomitego dzwięku. Łatwość w instalacji bez zapotrzebowania dodatowego kosztu w postaci zewnętrznych głośników.

  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szyb.  24p
  Większość filmów jest nagrywana w 24 klatkach na sekundę. Żeby zachować oryginalny wygląd obrazu H114 obsługuje odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości i właśnie 24 klatkach na sekundę. Dzięki temu każdy film wygląda skrupulatnie tak, jak chciał tego reżyser

  HDMI Link
  Steruj wszystkimi urządzeniami przy pomocy jednego pilota. Optoma GT1080e dzięki obsłudze standardu HDMI CEC bezproblemowo komunikuje się z kompatybilnymi urządzeniami. HDMI Link zezwala na włączenie i wyłączenie projektora i odtwarzacza jednym pilotem.  Łączność bezprzewodowa
  Przesyłaj materiał Full 1080p 3D do twojego projektora bezprzewodowo; eliminując niedogodności i koszty zwiazane z instalacją dodatkowego okablowania, moduł WHD200 (sprzedawany osobno) pozwala Ci zintegrować się z odtwarzaczem Blu-ray™, konsolami dla graczy czy także dekoderami czyobiornikami AV bezprzewodowo.


  Full 3D
  Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla prędkiego odświeżania 144Hz likwiduje migotanie obrazu aby zapewnić jak największy komfort z oglądania w trójwymiarze.


  Gwarancja koloru
  Ciesz się niesamowitymi kolorami przez lata, Optoma gwarantuję 5 lat na niezmienność koloru.


  Dla żywych, naturalnie wyglądających obrazów, projektor Optoma zaopatrzone są w technikę przetwarzania multi-colour BrilliantColor™.
  Ten model w dodatku jest zgodny ze standardem Rec709 tak żeby dostarczać najbardziej realistyczne i prawdziwe barwy jak to tylko jest możliwe.


  Dynamiczna czerń
  Funkcja ta daje większą głębię obrazu przez płynną regulację mocy lampy, na podstawie danych o jasności każdej klatki; żeby stworzyć wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny pojawiają się ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne sceny pozostają szczegółowe z głęboką czernią i szczegółowym odwzorowaniem cieni.

  ISF
  Funkcja ta zezwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dzień i noc.

  Tryb gry
  Tryb gry optymalizuje projektor dla bezzwłocznych czasów reakcji, na dodatek maksymalny kontrast i żywe kolory pozwalają uchwycić każdy szczegół - pozostawiając czas graczowiskoncentrować nad wygraną.

  ProjekcjaPodsumowanie, czyli jaki projektor z kontrastem 25000:1 najlepszy?


Najlepszy projektor z kontrastem 25000:1 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor z kontrastem 25000:1 w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów z kontrastem 25000:1 nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor z kontrastem 25000:1 opinie,
 • dobry projektor z kontrastem 25000:1 cena,
 • projektor z kontrastem 25000:1 ranking,
 • projektor z kontrastem 25000:1 jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...