Ranking projektorów z kontrastem 22000:1. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów z kontrastem 22000:1


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów z kontrastem 22000:1. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów z kontrastem 22000:1,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory z kontrastem 22000:1 najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory z kontrastem 22000:1, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów z kontrastem 22000:1, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 ☆

Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma X340UST
  Projektor X340UST Ultra krótkiego rzutu

  Wyświetlaj jasne, przyciągające wzrok treści dzięki projektorowi X340UST. Nadzwyczajny do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, ten projektor jest dedykowany do korzystania o każdej porze dnia.

  Dzięki zaimplementowaniu ultrakrótkiego rzutu może wyświetlać 100-calowy obraz z odległości mniejszej niżeli 0,5 m. A instalacja projektora tak blisko ściany pozwala uniknąć cieni rzucanych na wyświetlacz przez prezenterów. Instalacja i konfiguracja są proste dzięki regulacji obrazu w czterech narożnikach.

  Projektor na dodatek gwarantuje kompletny zestaw do angażującej nauki z wieloma nowymi funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, natywną oglądarką biurową i potężnym zastosowanym głośnikiem 16 W.

  perfekcyjne kolory

  Pokaż atrakcyjne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma bezusterkową efektywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od precyzyjnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, żeby spełnić Twoje zapotrzebowania. Świetny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  wyśmienity kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, wyśmienity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  wbudowana przeglądarka do plików Office

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z laptopa albo komputera za pomocą zaimplementowanej przeglądarki do plików Office. W nietrudny sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF albo JPEG na pamięć USB, kartę SD lub microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na znacznym ekranie. *sprawdź specyfikacje projektora, aby uzyskać całkowitą listę wejść


  wyświetlacz USB

  Podłącz swój projektor bezpośrednio do notebooka i wyświetlaj pulpit za pomocą kabla USB. Brak konieczności wykorzystania nieporęcznego kabla VGA.

  Prezentacje bezprzewodowe

  Natychmiastowe łączenie się i prezentowanie bezprzewodowo z komputera, komputera Mac albo urządzenia mobilnego za pomocą bezpłatnej aplikacji (nazwa) * i opcjonalnego klucza bezprzewodowego USB. Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, zdjęć i aparatów fotograficznych, zamieniając je w kamerę dokumentacyjną. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia dla wszelkich.

  * dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS


  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  dopasuj zniekształcenie trapezowe zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, albo indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, by utworzyć znakomicie kwadratowy obraz. Genialny do nierównych ścian lub w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.


  Kontrola

  wyekwipowany w duży zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zastosowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN za pomocą kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, pilnować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora za pomocą prostej przeglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych albo ważnych ogłoszeń.
  - samoczynnie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  wyświetlacz LAN

  Wyświetl ekran komputera albo laptopa na projektorze za pośrednictwem połączenia sieciowego.

  zastosowany głośnik

  mocny zaimplementowany głośnik zagwarantuje wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na adekwatny komponent prezentacji dzięki prostemuwydajnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i wbudowanym wskaźnikiem laserowym.

  Eco +

  technika Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są nieskomplikowane w obsłudze, a równocześnie zmniejszają zużycie energii.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można obniżyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma również pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie wznowienie

  Ta funkcja pozwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany

  Eco AV wycisz

  Kontroluj swoją prezentację przy pomocy wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już niezbędny. Obniża to w dodatku zużycie energii choćby o 70%, co w dodatku przedłuża żywotność lampy.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Wspaniały do zastosowań wymagających długich okresów wykorzystywania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na charakterystycznych godzinach stosowania. Optoma zaleca wyłączenie projektora lub ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, aby przedłużyć żywotność lampy.

  Specyfikacja techniczna:

  • typ projektora Krótkoogniskowy
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1024 x 768 XGA
  • Kontrast 22 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (normalny)
  • Zużycie energii 275W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000 (Jasny)/ 12000 (Dynamiczny)/ 10000 (Eco)/ 15000 (Eco+)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Ogniskowa 3.72 mm
  • Zoom/Focus Stały
  • Odległość od ekranu 0.49m - 0.66m
  • Współczynnik odległości 0.27:1
  • Przekątna 2.16m - 2.92m (85" - 115")
  • Korekcja trapezowa pozioma +/-4°, pionowa +/-4°
  • zastosowany offset 120%
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D + MHL
   HDMI 1.4a 3D
   VGA wejście x1
   VGA wyjście x1
   Złącze kompozytowe
   Czytnik USB-A x1
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
  • zastosowany głośnik 16W
  • Waga 3,9 kg
  • rozmiary 343 x 383 x 112 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający
   pilot zdalnego sterowania
   2x baterie AA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 3 lata na projektor/ 1 rok lub 1.000h na źródło światła

☆ Optoma Projektor dx322 (5055387664883) ☆

Optoma Projektor dx322 (5055387664883) Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor dx322 (5055387664883) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor dx322 (5055387664883)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Jasna i wyraźna projekcja Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, DX322 oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, by zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

  Ten projektor jest prosty do podłączenia dzięki wielu wejściom, zastosowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Nieprzeciętny do przyłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast albo laptopa, komputera stacjonarnego lub odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem.

  mobilny i lekki projektor można zainstalować albo wziąć w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie). Funkcje Jasny projektor XGA 3800 ANSI lumenów łatwe przyłączanie HDMI, VGA, USB Power Czysty konkretny dźwięk - głośnik 10W Lekki i mobilny doskonałe barwy Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce.

  Projektory Optoma bezawaryjną sprawność barw odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od starannie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje.

  Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Wspaniały do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video. Świetny kontrast Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście.

  w kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - znakomity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full 3D Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji. Wbudowany głośnik solidny zastosowany głośnik zagwarantuje wyjątkową jakość dźwięku oraz łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco+ technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i nieskomplikowane w użyciu funkcje energooszczędne. Oszczędzanie energii Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można ograniczyć zużycie energii nawet o 70%.

  Każdy tryb ma na dodatek pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację. Szybkie ponowne uruchomienie Funkcja ta pozwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Wyciszenie Eco AV Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on potrzebny. To także natychmiast zmniejsza zużycie energii do 70%, na dodatek przedłużając żywotność lampy.

  Włączanie bezpośrednie Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem świetne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania Bezpośrednie wyłączanie Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej.

  Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem. Obiektyw: typ zwiększenia Manualne Ogniskowa (mm) 21.85 ~ 24 zaimplementowany offset 115% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami wideo: FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacPozostałe atrybuty: Głośnik liczba głośników 1 Wattów na głośnik 10W Akcesoria w pakiecie: przewód zasilający AC Pilot Bateria Podstawowa instrukcja obsługi informacje o gwarancji: rozmiary: 316 x 244 x 108 mm...Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory z kontrastem 22000:1 – Ranking na luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory z kontrastem 22000:1, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów z kontrastem 22000:1 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Optoma Projektor dx322 (5055387664883) ☆

Optoma Projektor dx322 (5055387664883) Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor dx322 (5055387664883) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor dx322 (5055387664883)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Jasna i wyraźna projekcja Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, DX322 oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, by zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

  Ten projektor jest łatwy do podłączenia dzięki wielu wejściom, zastosowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Świetny do przyłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast albo laptopa, komputera stacjonarnego lub odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem.

  mobilny i lekki projektor można zainstalować lub zabrać w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie). Funkcje Jasny projektor XGA 3800 ANSI lumenów nietrudne przyłączanie HDMI, VGA, USB Power Czysty konkretny dźwięk - głośnik 10W Lekki i przenośny znakomite kolory Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce.

  Projektory Optoma niezawodną wydajność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje.

  Posiadamy stosowne tryby wyświetlania, żeby spełnić Twoje potrzeby. Wyśmienity do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo. Rewelacyjny kontrast Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście.

  w kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - świetny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full 3D Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji. Zastosowany głośnik potężny zastosowany głośnik gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco+ technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i przystępne w użyciu funkcje energooszczędne. Oszczędzanie energii Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można obniżyć zużycie energii choćby o 70%.

  Każdy tryb ma także pozytywny wpływ na żywotność lampy, ograniczając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację. Szybkie ponowne uruchomienie Funkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Wyciszenie Eco AV Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny. To także natychmiast zniża zużycie energii do 70%, w dodatku przedłużając żywotność lampy.

  Włączanie bezpośrednie Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem idealne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania Bezpośrednie wyłączanie Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej.

  Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem. Obiektyw: typ rozszerzenia Manualne Ogniskowa (mm) 21.85 ~ 24 zaimplementowany offset 115% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami video: FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacPozostałe atrybuty: Głośnik liczba głośników 1 Wattów na głośnik 10W Akcesoria w pakiecie: kabel zasilający AC Pilot Bateria Podstawowa instrukcja obsługi informacje o gwarancji: wymiary: 316 x 244 x 108 mm...


☆ Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 ☆

Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma X340UST
  Projektor X340UST Ultra niedługiego rzutu

  Wyświetlaj jasne, przyciągające wzrok treści dzięki projektorowi X340UST. Wspaniały do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, ten projektor jest przeznaczony do użytku o każdej porze dnia.

  Dzięki zastosowaniu ultrakrótkiego rzutu może wyświetlać 100-calowy obraz z odległości mniejszej niż 0,5 m. A instalacja projektora tak blisko ściany pozwala uniknąć cieni rzucanych na wyświetlacz poprzez prezenterów. Instalacja i konfiguracja są proste dzięki regulacji obrazu w czterech narożnikach.

  Projektor ponadto gwarantuje kompletny pakiet do angażującej nauki z wieloma nowymi funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, natywną przeglądarką biurową i mocnym wbudowanym głośnikiem 16 W.

  świetne odcienie

  Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną produktywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Nadzwyczajny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  znakomity kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, genialny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  wbudowana oglądarka do plików Office

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez zapotrzebowania korzystania z laptopa lub komputera przy pomocy zaimplementowanej oglądarki do plików Office. W prosty sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF albo JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na dużym ekranie. *zobacz specyfikacje projektora, by uzyskać pełną listę wejść


  wyświetlacz USB

  Podłącz swój projektor bezpośrednio do laptopa i wyświetlaj pulpit za pomocą kabla USB. Brak konieczności zastosowania nieporęcznego kabla VGA.

  Prezentacje bezprzewodowe

  Natychmiastowe łączenie się i prezentowanie bezprzewodowo z komputera, komputera Mac lub urządzenia mobilnego za pomocą bezpłatnej aplikacji (nazwa) * i opcjonalnego klucza bezprzewodowego USB. Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, zdjęć i aparatów fotograficznych, zamieniając je w kamerę dokumentacyjną. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia dla wszelkich.

  * dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS


  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  przystosuj zniekształcenie trapezowe zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, lub indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, by utworzyć idealnie kwadratowy obraz. Wspaniały do nierównych ścian albo w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.


  Kontrola

  wyekwipowany w obfity zakres opcji zezwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest wbudowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN za pomocą kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, nadzorować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora przy pomocy prostej przeglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych lub ważnych ogłoszeń.
  - samoczynnie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  ekran LAN

  Wyświetl wyświetlacz komputera lub laptopa na projektorze za pośrednictwem połączenia sieciowego.

  wbudowany głośnik

  potężny wbudowany głośnik gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na adekwatny element prezentacji dzięki prostemuproduktywnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i zaimplementowanym wskaźnikiem laserowym.

  Eco +

  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są łatwe w obsłudze, a równocześnie obniżają zużycie energii.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zmniejszyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma także pozytywny wpływ na żywotność lampy, ograniczając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  szybkie wznowienie

  Ta funkcja umożliwia natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany

  Eco AV wycisz

  Kontroluj swoją prezentację za pomocą wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już niezbędny. Obniża to także zużycie energii nawet o 70%, co dodatkowo przedłuża żywotność lampy.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Rewelacyjny do zastosowań wymagających długich okresów stosowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na charakterystycznych godzinach używania. Optoma zaleca wyłączenie projektora albo ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, by przedłużyć żywotność lampy.

  Specyfikacja technologiczna:

  • typ projektora Krótkoogniskowy
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1024 x 768 XGA
  • Kontrast 22 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (normalny)
  • Zużycie energii 275W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000 (Jasny)/ 12000 (Dynamiczny)/ 10000 (Eco)/ 15000 (Eco+)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Ogniskowa 3.72 mm
  • Zoom/Focus Stały
  • Odległość od ekranu 0.49m - 0.66m
  • Współczynnik odległości 0.27:1
  • Przekątna 2.16m - 2.92m (85" - 115")
  • Korekcja trapezowa pozioma +/-4°, pionowa +/-4°
  • wbudowany offset 120%
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D + MHL
   HDMI 1.4a 3D
   VGA wejście x1
   VGA wyjście x1
   Złącze kompozytowe
   Czytnik USB-A x1
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
  • zaimplementowany głośnik 16W
  • Waga 3,9 kg
  • wymiary 343 x 383 x 112 mm
  • Wyposażenie standardowe
   przewód zasilający
   pilot zdalnego sterowania
   2x baterie AA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 3 lata na projektor/ 1 rok albo 1.000h na źródło światła


Podsumowanie, czyli jaki projektor z kontrastem 22000:1 najlepszy?


Najlepszy projektor z kontrastem 22000:1 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor z kontrastem 22000:1 w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – TOP5 na luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych projektorów z kontrastem 22000:1 nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor z kontrastem 22000:1 opinie,
 • dobry projektor z kontrastem 22000:1 cena,
 • projektor z kontrastem 22000:1 ranking,
 • projektor z kontrastem 22000:1 jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...