Ranking projektorów BenQ. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów BenQ


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów BenQ. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów BenQ,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory BenQ najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory BenQ, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów BenQ, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Benq Projektor w2700i (4718755083709) ☆

Benq Projektor w2700i (4718755083709) Najniższa Cena Online

☆ Benq Projektor w2700i (4718755083709) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq Projektor w2700i (4718755083709)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Fantastyczne wrażenia kinowe z bogatą biblioteką filmów i treściami na żądanie
  Projektor W2700i, pierwszy na świecie projektor do kina domowego w prawdziwej rozdzielczości 4K z systemem Android TV z dokumentem Google, łączy Cię ze Sklepem Google Play z Twoimi ulubionymi filmami, programami telewizyjnymi, grami i wydarzeniami sportowymi. Dni kabli i problemów z połączeniem minęły.

  Jeden projektor. Nieskończona rozrywka.
  Niezależnie od tego, czy chodzi o filmy, programy, sport czy telewizję na żywo, inteligentny projektor BenQ z systemem Android ma największą dostępną bibliotekę rozrywki. Uzyskaj dostęp do Google Play za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika interfejsu i bezproblemowej zabawy dla każdego.

  Super wielka przestrzeń kolorów DCI-P3 dorównująca cyfrowym kinom
  ulepszając optymalizację odcieni na rzecz dokładnie odwzorowanej jakości obrazu, technika CinematicColor BenQ osiąga pokrycie w 95% super szerokiej przestrzeni kolorów DCI-P3 stosowanej w amerykańskiej branży filmowej i obejmującej szerszy zakres widzialnego widma niż Rec. 709. Dzięki DCI-P3, W2700i świetnie odtwarza autentyczną kinową jakość z szeroką gamą precyzyjnie odwzorowanych barw, zgodnie z intencjami reżyserów.

  samoczynne odwzorowanie naturalnych odcieni HDR gwarantujące realizm odcieni
  W odróżnieniu od innych projektorów z odchyloną temperaturą barwową i przesyconymi zieleniami i czerwieniami, technologia BenQ Enhanced Color Mapping wykonuje skrupulatne odwzorowanie kolorów, by uwolnić zapierające dech w piersiach efekty wizualne z genialnie realistycznymi kolorami samoczynnie dostrojonymi, aby odzwierciedlać naturę podczas oglądania filmów DCI-P3 4K Blu-ray.

  Certyfikowana kalibracja ISFccc
  Dzięki zaimplementowaniu szanowanej certyfikowanej kalibracji wizualnej ISFccc producenta Imaging Science Foundation, jakość obrazu i koloru można przystosować do każdej przestrzeni i wstępnie ustawione tryby balansu światła dla dnia i nocy.

  stanowczo realistyczna jakość wideo dzięki HDR-PROTM
  Zoptymalizowana pod kątem projektorów, nieszablonowa technologia HDR-PRO BenQ polepsza wrażenia z oglądania tworzyw 4K HDR dzięki technologii aktywnej przysłony Active Iris oraz dynamicznej czerni Dynamic Black. Dzięki zaimplementowaniu udoskonalonego mapowania odcieni, HDR-PRO oferuje pokaźniejszy zakres kontrastu, co pozwala wyświetlać wszelkie szczegóły z płyt Blu-ray 4K i materiałów przesyłanych strumieniowo, gwarantując niesłychane wrażenia kinowe.

  Precyzyja 10-elementowego i 8-grupowego, szklanego obiektywu, zoptymalizowanego pod 4K
  10-elementowy komplet soczewek o bardzo wysokiej rozdzielczości składa się z ośmiu grup z metalową lufą i ramą komórkową, widocznie przewyższającą technikę projektora 1080p z większą przenikalnością światła, zapewniającą długotrwałą intensywność 4K z imponującą produktywnością kolorów, wyrazistością i ostrością na całym ekranie.


☆ Benq mw632st dlp (4718755059285) ☆

Benq mw632st dlp (4718755059285) Najniższa Cena Online

☆ Benq mw632st dlp (4718755059285) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq mw632st dlp (4718755059285)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  prawidłowe Rzeczy są w drobnej Odległości
  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu

  wystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej! Będziesz posiadać znacznie obszerniejszą sprężystość w wyborze miejsca projekcji! To magia ten niedługi rzut!

  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę

  niedługi rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się tylko na widowni!

  Zero Zakłóceń

  Pożegnaj się z cieniami, które nieraz zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, równocześnie Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

  genialna Jakość Wyświetlanego Obrazu Wysoki Kontrast

  Wysoki współczynnik kontrastu zapewnia, iż każdy tekst, obraz, wykres, schemat i video są wyświetlane w trafnej jasności i powiększonej ostrości, niezwykle w przypadku informacji liczbowych. To jest szczególnie ważne dla prezenterów, by mogli zobaczyć swoje pliki prezentacji jasno i czytelnie, a publiczność mogła się skoncentrować na treści prozentowanych informacji.

  Niski Kontrast

  Wysoki Kontrast

  Wysoka Jasność

  Wysoka jasność projektorów biznesowych zapewnia konsekwentnie każdej prezentacji jasne odcienie oraz wysoką cztelność prezentowanych treści - nawet w stosunkowo jasnym otoczeniu.


  wielki pakiet Wejść/Wyjść Łączności 2 HDMI

  Zagraj na wielu urządzeniach dzięki HDMI x 2 i wielu dodatkowych opcjach łączności.

  Funkcja Plug 'N - Wszystko co Możesz
  Oglądać na znacznym Ekranie z Urządzeniami Systemu Android

  dzisiaj możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swym ukochanym filmem wyświetlanym na dużym ekranie z urządzenia pod systemem Android.MX631ST ma funkcję MHL, która umożliwia lustrzane odtwarzanie filmów i gier na sporym ekranie z tych urządzeń które korzystają z systemu Android. W dodatku urządzenie jest ładowane w trakcie korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

  typ 1.5A USB - Zasilanie

  Użytkownicy mogą pobierać za pośrednictwem swoich sprzętów przenośnych rodzaju USB-A 1.5A zasilanie energii przez USB wariant-A. Nie musisz się już martwić wyczerpaniem baterii podczas ważnego spotkania.

  Łatwość zastosowania

  Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja samoczynnej korekcji zniekształceń trapezowych daje elastyczność korygowania efektu trapezowego w pionie za pomocą samoczynnej regulacji.


  zastosowane Głośniki

  MX631ST posiada dwa wbudowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready-, które pomagają wzbogacić prezentację w najkorzystniejszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ poprzez co unikamy drgań obrazu, zapewniając stabilność wyświetlanej prezentacji.

  Oszczędzamy Energię, Przyjaźni Środowisku Światowy Lider w technice SmartEco-przyjazny dla Zielonego Środowiska

  teraz szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swoich klasach, takograniczyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju wyśmienitego rozwiązania - technice SmartEco. Technika SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Instynktowny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technika SmartEco łączy w sobie genialną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technologii SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, by jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w klasie - a szkoły ograniczają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia znacznie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najkorzystniejszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie obniżając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora przez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny 296W - przeciętny zużycie Mocy

  Tryb SmartEco 163W - przeciętny pobór Mocy

  (Źródło: 2010 Philips white paper)
  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty wymiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, dedykowany jest do regulacji mocy lampy, jej jasności intensywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niż 50%! Częstotliwość podmiany lampy jest dodatkowo zmniejszona o 50%, znacznie obniżając przyszłe koszty podmiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona samoczynnie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

  Pełna Moc Lampy Uwaga Skupiona na Ekranie

  Tryb Eco Blank 30% Projekcja Lampy Uwaga Skupiona na Nauczycielu

  Tryb Braku Sygnału Źródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zniża on jasność lampy projektora do 30% w chwili, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte 100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego 30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To bezdyskusyjnie pomaga przedłzastosować żywotność lampy projektora, jak także redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, żeby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MX631ST jest zbudowany w najnowszej technice DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki temu szkoły mogą wnieść postępowe doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D oraz tworzyw 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MX631ST wbudowany głośnik i może być stosowany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak jeszcze pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora nietrudny dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części pokrywy projektora dedykowana jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator prędko przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania automatyczne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, likwiduje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank zapewnia Bezpieczeństwo stosowania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne używanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Zezwala na on MX631ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając samoczynnie światło projekcji.
  * wydajna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długookresowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieprzemijalna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP gwarantują ostrą jak brzytwa przezroczystość obrazu, wyjątkowo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości odcienie, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez progresywne technologie koła odcieni. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie oporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając wspaniałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego używania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technika DLP gwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długookresowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ w dodatku powiększa produktywność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

  Razor-Sharp Clarity with Ultra-Readability

  Enabling a 96% fill factor, DLP Technology supplies pixel circuitry behind the pixel, thereby eliminating the thick dark bezels around individual pixels, which diminish color and detail. A higher fill factor and less black border translate to noticeably purer, more intense color and smoother image quality.
  BenQ DLP Projectors also feature high contrast ratios for flawless rendering of small text, fine lines, and dark scene details. Blacks are deeper and overall image quality is more focused and clean. Your presentations will be easily readable and highly effective, even from the back row of a well-lit venue.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przychylne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój towarów przyjaznych środowisku kreuje cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,dodatkowo dynamicznie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje producent BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, trafnego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych, a także innych aspektów


☆ BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E ☆

BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E Najniższa Cena Online

☆ BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Prawdziwa rozdzielczość 4K HDR dla sportów oglądanych na żywo.

  Aby w pełni radować się piękną grą na imprezach piłkarskich w jasnym salonie albo podczas grilla w ogródku, ogromny obraz 4K UHD o wymiarze ponad 100" z 8,3 miliona pikseli z intensywnym kolorem HDR w każdym oświetleniu nie da się pokonać. Niestandardowe tryby Piłka nożna i Sport z mocnym dźwiękiem powodują, że jesteś wewnątrz akcji jak na stadionie, w stylowej, kompaktowej obudowie z łatwą konfiguracją.

  perfekcyjna jakość obrazu
  Perfekcja 4K UHD w prawdziwej rozdzielczości 8,3 mln pikseli

  Model TK800M stwarza rozdzielczość 4K UHD 3840 x 2160 obejmującą 8,3 mln oddzielnych pikseli w każdej klatce dzięki technologii XPR. Wykorzystuje przy tym rewolucyjną technikę DLP z pojedynczym urządzeniem DMD o przekątnej 0,47" w celu zminimalizowania smukłego, kompaktowego profilu z myślą o postępowym stylu życia. Rozdzielczość 4K UHD jest czterokrotnie obszerniejsza aniżeli full HD 1080p, co zniża rozmycie pikseli, zapewniając niesamowitą przejrzystość i wyraźne nieznaczne szczegóły.

  more

  nienaruszalność obrazu i dokładność koloru

  Dzięki zastosowaniu technologii DLP z jednym DMD, by uniknąć problemów z wyrównaniem wielu paneli, model TK800M zagwarantuje bezbłędną nierozłączność obrazów i skrupulatność barw. Projektor TK800M kreuje ostre jak brzytwa obrazy i dokładne barwy pozbawione artefaktów, takich jak rozmycie, cienie i zakłócające wzory, umożliwiając uzyskanie perfekcyjnie wyraźnego obrazu

  System obiektywu 4K z idealną optyką

  System optyczny 4K projektora TK800M wykorzystuje tylko najwyższej klasy szkło gwarantujące realistyczną jakość obrazów. Staranna, 7-elementowa 4-grupowa matryca obiektywu zagwarantuje większą penetrację światła o długookresowym natężeniu 4K, a powłoki niskodyspersyjne minimalizują aberrację chromatyczną, dzięki czemu można cieszyć się ulubioną zawartością 4K UHD o genialnej przezroczystości.

  Intensywne odcienie w salonie przy oświetleniu otoczenia

  zapewniającą pełną wizualną radość dla całej domowej rozrywki wiedzę z zakresu barw, jaką marka BenQ, wyważono idealnie z dużą jasnością wizualną i intensywnymi kolorami dla prawidłowych warunków oświetlona, występujących stanowczo w przypadku ekscytujących meczów sportowych. Dzięki temu możesz oglądać sport i filmy albo grać w gry z rodziną przy świetle, by zobaczyć radość na jej twarzy.

  more

  świeże koło odcieni 4K dla intensywnych kolorów

  nowoczesne, nowe koło odcieni 4K zastosowane w projektorze TK800M zapewnia zniewalającą sprawność odcieni, osiągając 92% przestrzeni odcieni Rec. 709. Odwzorowując intensywne barwy dzięki nanometrowym i czystym powłokom kolorystycznym i niezwykle wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, która usuwa rozmazywanie się obrazu, projektor TK800M świetnie równoważy dokładność i jasność odcieni, wykorzystując rygorystyczną kontrolę jakości.

  Rec. 709

  Brak Rec. 709

  Hiperrealistyczna jakość HDR zoptymalizowana pod kątem projektora

  W połączeniu z obsługą treści HDR10 z wyjątkowym automatycznym odwzorowaniem odcieni HDR producenta BenQ i technologią zoptymalizowaną pod kątem projektora, obrazy o wysokiej dynamice, dostarczane przez model TK800M, obszerniejszą jasność, wyższy zakres kontrastu w przypadku SDR i udoskonaloną optymalizację obrazu w jednym kroku, uwidaczniając każdy detal treści 4K, żeby zapewnić najwyższy poziom rozrywki domowej.

  samoczynne odwzorowanie naturalnych barw HDR

  W przeciwieństwie do innych projektorów HDR ze zmienioną temperaturą barw i przesyconą zielenią, a także czerwienią, technologia producenta BenQ służąca do automatycznego odwzorowania naturalnych odcieni HDR wyzwala zdumiewający obraz HDR 4K z rewelacyjnie naturalnymi kolorami odpowiadającymi rzeczywistości.

  Projektor BenQ HDR

  Inne

  Jakość HDR zoptymalizowana pod kątem projektora dla ciemnych detali

  Inne projektory HDR mogą tracić detale i wyświetlać nieprawidłową skalę szarości, natomiast projektor BenQ posiada technologię HDR zoptymalizowaną pod kątem projektora, która wyśmienicie równoważy nasycenie odcieni i stwarza bogatą skalę barw, zachowując całkowitą wyraźność szczegółów w ciemnych barwach.

  rojektor BenQ HDR

  Inne

  dedykowany do prezentowania błyskotliwa gry
  Tryb Piłka nożna

  Tryb obrazu – piłka nożna zachowuje żywe odcienie skóry i bujną zieloną trawę, gwarantując zniewalającą, pokaźniejszą niż życie projekcję podczas każdej sekundy meczu. W trybie dźwięku dla piłki nożnej każdy komentarz spikera jest poprawnie słyszalny, nawet gdy jesteś zanurzony w tłumie wiwatującym na otwartym stadionie.

  Tryb sportowy

  Tryb obrazu – sport odwzorowuje realistyczne odcienie skóry, ciepłe odcienie drewna i intensywne czerwienie ze zbalansowaną zielenią i błękitem w celu zapewnienia zniewalającej projekcji na obfitym ekranie na zapotrzebowania szybkiej akcji w sportach uprawianych w obiektach na drewnianych boiskach. Tryb dźwięku dla sportu wyróżnia komentarze spikera i wyraźne szczegóły akustyczne tworzone poprzez piszczące tenisówki, gwizdki sędziów i drapiące łyżwy w obiektach zamkniętych.

  CinemaMaster Audio+ 2 stwarza mocny dźwięk

  Rozwiązanie BenQ CinemaMaster Audio+ 2 zostało wyekwipowane w ewidentnie szerszy zakres częstotliwości generowanych przez solidny 5-watowy głośnik umieszczony w komorze rezonansowej. W rezultacie urządzenie kreuje głębokie basy i żywe wysokie tony. Technologia ta zapewnia nieszablonowe algorytmy korekcji w celu uzyskania czystego, transparentnego i budzącego emocje dźwięku, który jest używany poprzez hollywoodzkie studia.

  Delikatne detale i czyste wokale

  Głośnik z aluminiową membraną, zaimplementowany w modelu TK800M, zapewnia czyste wokale i delikatne detale o przeciętnej do wysokiej częstotliwości.

  Głębsze rezonujące basy

  Komora rezonansowa poszerza zakres częstotliwości, szczególnie dla głębokich basów wydobywających się z kompaktowego głośnika.

  długookresowy i zniewalający dźwięk

  niepodatne na ciepło magnesy NdFeB długofalową i zmysłową jakość dźwięku bez zniekształceń.

  more

  wspaniałe tryby dźwiękowe pasujące do każdej okazji

  Niestandardowe tryby audio dopasowują charakterystykę dźwięku tak, aby zaoferować doskonałe wrażenia audiowizualne dla każdego typu rozrywki, tak jakby widz uczestniczył w wydarzeniach na żywo.

  Tryb Piłka nożna

  podkreślone środkowe częstotliwości i wokale,korzystnie słyszeć komentatorów na otwartych stadionach.

  Tryb sportowy

  zaakcentowane średnie częstotliwości i wokale dla głosu spikerów i przezroczyste detale akustyczne w obiektach zamkniętych.

  Tryb filmowy

  Rezonujące niskie i wysokie tony dają wrażenie uczestniczenia w wydarzeniach mających miejsce w filmie.

  Tryb muzyczny

  Płynnie stabilna i niebanalna charakterystyka odtwarzania muzyki i koncertów na żywo

  Tryb gier

  konkretne basy i wyraźne wysokie dźwięki pozwalają poczuć olśniewającą ekscytację intensywną rozgrywką.

  Tryb użytkownika

  Algorytmy korekcyjne można indywidualnie dostosować w celu zmaksymalizowania basów i uzyskania wyraźnych wysokich tonów, by otoczyć się pełna rozrywką.

  Prosty i wygodny projekt zgodny ze stylem życia

  Lekka, kompaktowa i smukła konstrukcja modelu TK800M jest nie tylko estetyczna, lecz i intuicyjnie użyteczna oraz przyjazna dla środowiska. Model Tk800M przepięknie wtapia się w dekorację salonu dzięki łatwej konfiguracji i stanowi proste oraz wygodne rozwiązanie dla domowej rozrywki, dzięki któremu przyjaciele i rodzina mogą organizować przyjęcia, oglądać filmy i wydarzenia sportowe.

  samoczynna funkcja keystone ułatwiająca konfigurację

  Funkcja korekcji zniekształcenia trapezowego w widoku pionowym przeciwdziałająca efektowi trapezu profesjonalnie wyrównuje obraz, gdy należy umieścić projektor poza główną osią, na przykład na stole. Korekta zniekształcenia trapezowego nieskomplikowane wyświetlanie znakomicie wyrównanych obrazów z różnych lokalizacji.

  Energooszczędność i długa eksploatacja lampy

  technika BenQ SmartEco™ to przemyślane rozwiązanie zwiększające przyjemność z oglądania, a przy tym oszczędzające pieniądze. Automatycznie dopasowuje jasność lampy na podstawie treści w celu uzyskania głębszej czerni i rozszerzenia kontrastu szczegółów obrazu. Tryb oszczędzania lampy Lamp Save wydłuża żywotność lampy projektora do 15 000 godzin, minimalizując konieczność zamiany i konserwacji lampy, co przekłada się na niższy koszt eksploatacji.

  rozszerzenie 1,1X dla rozciągliwości w postaci sporego obrazu

  zwiększenie 1,1X rozszerza dostępne miejsce dzięki obfitej i elastycznej rozpiętości dystansów wyświetlania, żeby umożliwić korzystanie z rozrywki wielkoekranowej bez kłopotu związanego ze skomplikowaną instalacją.


☆ BENQ PJ TH671ST 1080p 3000ANSI/10000:1/HDMI/ &gt;&gt; BEZPIECZNY zakup, DARMOWY TRANSPORT od 99 zł i super PROMOCJE - Tylko w NEO24.PL, 9H.JGY77.13E ☆

BENQ PJ TH671ST 1080p 3000ANSI/10000:1/HDMI/ >> BEZPIECZNY zakup, DARMOWY TRANSPORT od 99 zł i super PROMOCJE - Tylko w NEO24.PL, 9H.JGY77.13E Najniższa Cena Online

☆ BENQ PJ TH671ST 1080p 3000ANSI/10000:1/HDMI/ >> BEZPIECZNY zakup, DARMOWY TRANSPORT od 99 zł i super PROMOCJE - Tylko w NEO24.PL, 9H.JGY77.13E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BENQ PJ TH671ST 1080p 3000ANSI/10000:1/HDMI/ &gt;&gt; BEZPIECZNY zakup, DARMOWY TRANSPORT od 99 zł i super PROMOCJE - Tylko w NEO24.PL, 9H.JGY77.13E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:tak;Format obrazu (kompresowany):4:3;Format obrazu (standardowy):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:1 x 5 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):29 dB;Głośność (normal):33 dB;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja na lampę:12 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy;HD Ready:tak;Jasność:3000 ANSI lumen;Kontrast:10000:1;Korekcja pionowa (Keystone):+/- 40 poziomów;Połączenie bezprzewodowe:nie;Maksymalny wymiar obrazu:300 ";niepokaźna odległość projekcji od ściany:0 m;minimalny rozmiar obrazu:30 ";Siła lampy:240 W;Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:1;Samodzielna prezentacja:nie;Rozdzielczość maksymalna:WUXGA (1920 x 1200);Rozdzielczość bazowa:Full HD (1920 x 1080);Pokrowiec:nie;typ matrycy:DLP;Waga:2,7 kg;Wejście D-Sub 15pin:1;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:2;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:1;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:1;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;rozmiary (szer.

  x wys. X gł.):296 x 120 x 224 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód VGA, przewód zasilający, karta gwarancyjna, osłona obiektywu, pilot;Złącza:HDMI x 2, wyjście liniowe audio, VGA x 1;Złącze USB:2;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:1,2:1;Żywotność lampy (tryb eco):10000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):4000 h


☆ Benq mx631st ☆

Benq mx631st Najniższa Cena Online

☆ Benq mx631st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq mx631st
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  korzystne Rzeczy są w znikomej Odległości
  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu

  starczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej! Będziesz mieć widocznie pokaźniejszą elastyczność w wyborze miejsca projekcji! To magia ten niedługi rzut!

  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę

  krótki rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się jedynie na widowni!

  Zero Zakłóceń

  Pożegnaj się z cieniami, które nieraz zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, zarówno Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

  genialna Jakość Wyświetlanego Obrazu Wysoki Kontrast

  Wysoki współczynnik kontrastu gwarantuje, iż każdy tekst, obraz, wykres, schemat i video są wyświetlane w stosownej jasności i zwiększonej ostrości, wyjątkowo w przypadku danych liczbowych. To jest bardzo ważne dla prezenterów, by mogli zobaczyć swoje pliki prezentacji jasno i czytelnie, a publiczność mogła się skoncentrować na treści prozentowanych informacji.

  Niski Kontrast

  Wysoki Kontrast

  Wysoka Jasność

  Wysoka jasność projektorów biznesowych zagwarantuje konsekwentnie każdej prezentacji jasne odcienie i wysoką cztelność prezentowanych treści - nawet w stosunkowo jasnym otoczeniu.


  wielki pakiet Wejść/Wyjść Łączności 2 HDMI

  Zagraj na wielu urządzeniach dzięki HDMI x 2 i wielu dodatkowych opcjach łączności.

  Funkcja Plug 'N - Wszystko co Możesz
  Oglądać na znacznym Ekranie z Urządzeniami Systemu Android

  dzisiaj możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoim ukochanym filmem wyświetlanym na sporym ekranie z urządzenia pod systemem Android.MX631ST ma funkcję MHL, która zezwala na lustrzane odtwarzanie filmów i gier na znacznym ekranie z tych sprzętów które korzystają z systemu Android. W dodatku urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

  typ 1.5A USB - Zasilanie

  Użytkownicy mogą pobierać za pośrednictwem swoich urządzeń przenośnych rodzaju USB-A 1.5A zasilanie energii przez USB typ-A. Nie musisz się już martwić wyczerpaniem baterii w trakcie ważnego spotkania.

  Łatwość zastosowania

  Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja automatycznej korekcji zniekształceń trapezowych daje sprężystość korygowania efektu trapezowego w pionie przy pomocy automatycznej regulacji.


  zastosowane Głośniki

  MX631ST ma dwa zastosowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready-, które pomagają wzbogacić prezentację w najlepszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ poprzez co unikamy drgań obrazu, zapewniając stabilność wyświetlanej prezentacji.

  Oszczędzamy Energię, Przyjaźni Środowisku Światowy Lider w technologii SmartEco-przyjazny dla Zielonego Środowiska

  teraz szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swoich klasach, takograniczyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju świetnego rozwiązania - technologii SmartEco. Technika SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Instynktowny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technologia SmartEco łączy w sobie znakomitą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technice SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, żeby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w klasie - a szkoły obniżają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia wyraźnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić żeby wyświetlić najkorzystniejszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, równocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny 296W - przeciętny zużycie Mocy

  Tryb SmartEco 163W - przeciętny zużycie Mocy

  (Źródło: 2010 Philips white paper)
  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty wymiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, asygnowany jest do regulacji mocy lampy, jej jasności dynamiczniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niżeli 50%! Częstotliwość zamiany lampy jest dodatkowo zmniejszona o 50%, widocznie zmniejszając przyszłe koszty zamiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swych uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona samoczynnie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej choćby o 70%.

  Pełna Moc Lampy Uwaga Skupiona na Ekranie

  Tryb Eco Blank 30% Projekcja Lampy Uwaga Skupiona na Nauczycielu

  Tryb Braku Sygnału Źródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo laptop. By uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zniża on jasność lampy projektora do 30% w chwili, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte 100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego 30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej aniżeli <0,5 W. To niezaprzeczalnie pomaga przedłwykorzystać żywotność lampy projektora, jak ponadto redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, by zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MX631ST jest zbudowany w najnowszej technice DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki temu szkoły mogą wnieść nowoczesne doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D i materiałów 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MX631ST zaimplementowany głośnik i może być stosowany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak dodatkowo pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora nieskomplikowany dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części obudowy projektora dedykowana jest dla serwisantów do bezpiecznej i prędkiej podmiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator prędko przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania samoczynne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, eliminuje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank zapewnia Bezpieczeństwo używania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne wykorzystywanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Pozwala na on MX631ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając samoczynnie światło projekcji.
  * sprawna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długofalowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieprzemijalna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP gwarantują ostrą jak brzytwa transparentność obrazu, wyjątkowo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez progresywne technologie koła barw. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie oporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając wspaniałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach aktywnego wykorzystywania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ ponadto rozszerza produktywność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

  Razor-Sharp Clarity with Ultra-Readability

  Enabling a 96% fill factor, DLP Technology supplies pixel circuitry behind the pixel, thereby eliminating the thick dark bezels around individual pixels, which diminish color and detail. A higher fill factor and less black border translate to noticeably purer, more intense color and smoother image quality.
  BenQ DLP Projectors also feature high contrast ratios for flawless rendering of small text, fine lines, and dark scene details. Blacks are deeper and overall image quality is more focused and clean. Your presentations will be easily readable and highly effective, even from the back row of a well-lit venue.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój towarów przyjaznych środowisku tworzy proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,ponadto aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje marka BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, trafnego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych i innych aspektów
☆ Benq ms630st ☆

Benq ms630st Najniższa Cena Online

☆ Benq ms630st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq ms630st
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Światowy Lider w technologii SmartEco-przychylny dla Zielonego Środowiska

  dzisiaj szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swoich klasach, takzmniejszyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju doskonałego rozwiązania - technice SmartEco. Technika SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przychylny dla środowiska. Technika SmartEco łączy w sobie perfekcyjną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technologii SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, by jak najlepiej użyć swoje doświadczenie w klasie - a szkoły obniżają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technika pokaźnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić żeby wyświetlić najkorzystniejszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie ograniczając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora przez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny
  296W - przeciętny zużycie Mocy

  Tryb SmartEco
  163W - przeciętny zużycie Mocy

  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty podmiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności intensywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niż 50%! Częstotliwość zamiany lampy jest w dodatku zmniejszona o 50%, wyraźnie zniżając przyszłe koszty wymiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona samoczynnie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej choćby o 70%.

  Pełna Moc Lampy
  Uwaga Skupiona na Ekranie
  Tryb Eco Blank 30%
  Projekcja LampyUwaga
  Skupiona na Nauczycielu
  Tryb Braku Sygnału Żródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo notebook. Żeby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zniża on jasność lampy projektora do 30% w chwili, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte
  100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego
  30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To bezspornie pomaga przedłwykorzystać żywotność lampy projektora, jak na dodatek redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, żeby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MS630ST jest zbudowany w najnowszej technologii DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki czemu szkoły mogą wnieść postępowe doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D, a także materiałów 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MS630ST zastosowany głośnik i może być wykorzystywany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak w dodatku pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  korzystne Rzeczy są w niedużej Odległości

  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu JWystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej!
  Będziesz posiadać istotnie obszerniejszą rozciągliwość w wyborze miejsca projekcji!
  To magia ten niedługi rzut!
  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę niedługi rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się tylko na widowni!
  Zero Zakłóceń Pożegnaj się z cieniami, które niejednokrotnie zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, jednocześnie Ty jak i Twoi odbiorcy mogą luźno przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora nietrudny dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części obudowy projektora asygnowana jest dla serwisantów do bezpiecznej i prędkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk szybkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator błyskawicznie przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania samoczynne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, likwiduje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank zapewnia Bezpieczeństwo używania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne użytkowanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Zezwala na on MS630ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając samoczynnie światło projekcji.

  * sprawna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Bezprzewodowe Wyświetlanie z laptopa, Tabletu, Smartphonu

  Włóż WiFi dongle do gniazda pamięci flash USB, żeby wyświetlić zawartość z komputera PC, Mac iPhone i iPad do MS630ST dzięki funkcji bezprzewodowego przsyłu informacji.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długookresowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieśmiertelna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa przejrzystość obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości barwy, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata stosowania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez zaawansowane technologie koła odcieni. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając nieprzeciętne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technika DLP zagwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długofalowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ w dodatku zwiększa efektywność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

  Prawdziwe, Żywe barwy:

  nawet w korzystnie oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć adekwatny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej poprzez BenQ technologii BrilliantColor, która zezwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią odcieni. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów przeciętnych, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przychylne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój artykułów przychylnych środowisku wytwarza proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,dodatkowo dynamicznie rozwija produkty przychylne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, trafnego doboru tworzyw, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów dotyczących towaru i ochrony środowiska naturalnego.

  • Arsenic-free optical glass
  • BFR/PVC-free casing plastics
  • PVC-free plastic packaging

☆ Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) ☆

Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) Najniższa Cena Online

☆ Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BENQ
 • Nazwa produktu: Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):16:9;Format obrazu (typowy):16:9;Full High Definition:nie;Głośniki:2 x 4 W + 8 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):27 dB;Głośność (normal):29 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HDR:nie;HD Ready:tak;dane dodatkowe:Android TV, Bluetooth;Jasność:300 ANSI lumen;Kolor:biały;Kontrast:100000:1;Korekcja pionowa (Keystone):+/- 40 poziomów;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny rozmiar obrazu:120 ";mały wymiar obrazu:30 ";Mini projektor:tak;Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Samodzielna prezentacja:tak;Rozdzielczość maksymalna:WXGA (1280 x 720);Rozdzielczość bazowa:WXGA (1280 x 720);Pokrowiec:tak;wariant matrycy:DLP;Waga:1,6 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:0;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:0;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;rozmiary (szer.

  x wys. X gł.):195 x 120 x 185 mm;Wyposażenie:instrukcja obslugi, przewód USB, pilot, torba, zasilacz;Złącza:HDMI x 2, USB 3.2 wariant C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:tak;Żywotność lampy (tryb eco):30000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):20000 h


☆ BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens ☆

BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens Najniższa Cena Online

☆ BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BenQ Projektor CineHome W1720 - 3840 x 2160 - 2000 ANSI lumens
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):16:9;Format obrazu (standardowy):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:tak;Głośniki:tak;Głośność (econo):29 dB;Głośność (normal):33 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HDR:tak;HD Ready:nie;Jasność:2000 ANSI lumen;Kolor:szary;Kontrast:10000:1;Korekcja pozioma:+/- 40 stopni;Połączenie bezprzewodowe:nie;Maksymalny rozmiar obrazu:300 ";niewiele znacząca odległość projekcji od ściany:0 m;nieznaczny wymiar obrazu:60 ";Siła lampy:240 W;Pilot:tak;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Rozdzielczość maksymalna:UHD (3840 x 2160);Pokrowiec:nie;rodzaj matrycy:DLP;Waga:4,2 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:2;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:0;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;rozmiary (szer.

  x wys. X gł.):353 x 135 x 272 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pilot;Złącza:HDMI x 2;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:0:1;Żywotność lampy (tryb eco):10000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):4000 h


☆ Projektor BenQ TH671ST (9H.JGY77.13E) Biały ☆

Projektor BenQ TH671ST (9H.JGY77.13E) Biały Najniższa Cena Online

☆ Projektor BenQ TH671ST (9H.JGY77.13E) Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Projektor BenQ TH671ST (9H.JGY77.13E) Biały
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Autofocus: nie
  Czytnik kart: nie
  Full HD: tak
  Futerał: nie
  Głośnik (-i): tak
  dane uzupełniające: Źródło światła: Lampa 240W Przesunięcie projekcji (Projection Offset): 100% +- 2.5% Częstotliwość odświeżania poziomego: 15K -102KHz Częstotliwość odświeżania pionowego: 23-120Hz Czas Pracy Lampy(Normal/ Eko/ SmartEco/ LampSave): 4000/10000/10000/15000 h Zasilanie: 100 ~ 240V AC Zużycie energii: 355W/320W/240W (Maksymalnie/Normalnie/Tryb Eco) Zawartość: przewód zasilający, Pilot zdalnego sterowania, Baterie AAA x2 Zawartość: przewód VGA, Karta gwarancyjna, Instrukcja szybkiego uruchomieni Zawartość: Instrukcja użytkownika na CD, Osłona obiektywu
  Kolor pokrywy: Biały (White)
  Kontrast: 10000:1
  Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: -40°/+40°
  ilość wyświetlanych odcieni: 107.0 mln
  Maksymalna odległość projekcji: 0.83 m
  śladowa odległość projekcji: 0.69 m
  drobne zużycie energii: 0.5 W
  Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 5.0 W
  Odczyt plików DivX: nie
  Opis ogólny: Projektor BenQ TH671ST DMD WUXGA/3000AL/10000:1/HDMI/HDMI(MHL)/USB
  Pilot: tak
  Polskie menu ekranowe: tak
  Ready HD: nie
  Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1200 pikseli
  Rozdzielczość natywna: 640 x 480 pikseli
  Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: 16:9
  Systemy obrazu: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
  technika: DMD
  Tryb ekonomiczny: tak
  wariant projektora: Biznesowy
  Waga (kg): 2.700
  WiFi: nie
  Wyjście audio: tak
  Zabezpieczenie Kensington: tak
  Zoom optyczny: 1.2 x
  Złącza wejścia: HDMI x2 D-SUB Audio mini-jack 3,5 mm RS-232 USB (wariant A) USB (mini B) IR Receiver
  Złącza wyjścia: D-Sub Out Audio Out
  Złącze USB: tak


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory BenQ – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory BenQ, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów BenQ jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Benq Torba do projektorów mx710/mx711/mx501 etc. ☆

Benq Torba do projektorów mx710/mx711/mx501 etc. Najniższa Cena Online

☆ Benq Torba do projektorów mx710/mx711/mx501 etc. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BENQ
 • Nazwa produktu: Benq Torba do projektorów mx710/mx711/mx501 etc.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Torba posiada miękką wyściółkę wnętrza, która amortyzuje i zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami. Przenoszenie jest łatwe dzięki wygodnej rączce oraz regulowanemu paskowi. Dzięki czemu możesz nosić torbę na dwa sposoby.

  Zamykana na zamek błyskawiczny główna komora sprawnie zabezpiecza sprzęt przed kurzem a dodatkowa przegroda pomieści akcesoria urządzenia....


☆ Benq projektor mw550 (9h.jht77.13e) (4718755074042) ☆

Benq projektor mw550 (9h.jht77.13e) (4718755074042) Najniższa Cena Online

☆ Benq projektor mw550 (9h.jht77.13e) (4718755074042) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq projektor mw550 (9h.jht77.13e) (4718755074042)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  przyjazna budowa dla powszednich prezentacji

  Projektor BenQ MW550 przygotowany do prostej i bezawaryjnej pracy dzień po dniu w salach konferencyjnych, łączy imponującą jakość obrazu dzięki jasności 3600 lumenów i wysokiemu współczynnikowi kontrastu 20 000:1, intuicyjny i bezproblemowy interfejs użytkownika do obsługi i konfiguracji i wygodne cyfrowe złącza (2xHDMI i inne uniwersalne złącza) z przyjaznymi dla środowiska funkcjami oszczędzania energii.  EAN: 4718755074042
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
  Kod dostawcy: 9H.JHT77.13E
  technika wyświetlania: DLP
  Rozdzielczość: 1280 x 800 (WXGA)
  Jasność: 3600 ANSI Lumenów
  Kontrast statyczny: 20 000:1
  Obiektyw: Regulacja obiektywu:Ręczna - rozszerzenie i ostrość (Zoom i Focus)
  Współczynnik projekcji (min): 1,55:1
  Współczynnik projekcji (max): 1,70:1
  Zoom: 1,1x
  samoczynne ustawianie ostrości: Nie
  niewielka przekątna obrazu: 30 ''
  Maksymalna przekątna obrazu: 300 ''
  Proporcje obrazu: 16:10
  liczba kolorów: 1,07 mld
  Częstotliwość pozioma min.: 15 kHz
  Częstotliwość pozioma max.: 102 kHz
  Częstotliwość pionowa min.: 23 Hz
  Częstotliwość pionowa max.: 120 Hz
  wytrzymałość źródła światła: 5000 h
  wytrzymałość źródła światła (ECO): 10000 h
  Kompatybilność ze standardami wideo: NTSC PAL SECAM
  Audio: Tak
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Gniazda we/wy: 2 x 3,5 mm minijack
  Poziom hałasu: 33 dB
  pobór mocy: 270 W
  Akcesoria w pakiecie: Pilot zdalnego sterowania (5J.JGV06.001) Baterie AAA x2 kabel zasilający przewód VGA Karta gwarancyjna Instrukcja prędkiego uruchomienia (4J.JHY01.001)
  Waga: 2.3 kg

☆ Benq ms630st ☆

Benq ms630st Najniższa Cena Online

☆ Benq ms630st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq ms630st
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Światowy Lider w technologii SmartEco-przychylny dla Zielonego Środowiska

  dzisiaj szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swoich klasach, takograniczyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju świetnego rozwiązania - technologii SmartEco. Technika SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Instynktowny w obsłudze i przychylny dla środowiska. Technika SmartEco łączy w sobie świetną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technice SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, by jak najlepiej zastosować swoje doświadczenie w klasie - a szkoły zmniejszają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia wyraźnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najkorzystniejszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora przez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny
  296W - średni zużycie Mocy

  Tryb SmartEco
  163W - średni pobór Mocy

  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty wymiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, asygnowany jest do regulacji mocy lampy, jej jasności energiczniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niż 50%! Częstotliwość zamiany lampy jest również zmniejszona o 50%, widocznie zmniejszając przyszłe koszty zamiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swoich uczniów na swym wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest użytkowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

  Pełna Moc Lampy
  Uwaga Skupiona na Ekranie
  Tryb Eco Blank 30%
  Projekcja LampyUwaga
  Skupiona na Nauczycielu
  Tryb Braku Sygnału Żródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC albo notebook. By uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w chwili, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte
  100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego
  30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To bezdyskusyjnie pomaga przedłzastosować żywotność lampy projektora, jak również redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, by zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MS630ST jest zbudowany w najnowszej technice DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki temu szkoły mogą wnieść nowoczesne doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D, a także materiałów 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MS630ST wbudowany głośnik i może być użytkowany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak również pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  korzystne Rzeczy są w minimalnej Odległości

  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu JWystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej!
  Będziesz mieć znacznie pokaźniejszą rozciągliwość w wyborze miejsca projekcji!
  To magia ten krótki rzut!
  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę krótki rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się jedynie na widowni!
  Zero Zakłóceń Pożegnaj się z cieniami, które często zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, równocześnie Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód między projektorem i ekranem!

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora nietrudny dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części pokrywy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej podmiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk szybkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator ekspresowo przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania automatyczne wyłączanie

  samoczynne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, usuwa niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank zagwarantuje Bezpieczeństwo wykorzystywania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne stosowanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Pozwala na on MS630ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając automatycznie światło projekcji.

  * sprawna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Bezprzewodowe Wyświetlanie z notebooka, Tabletu, Smartphonu

  Włóż WiFi dongle do gniazda pamięci flash USB, aby wyświetlić zawartość z komputera PC, Mac iPhone i iPad do MS630ST dzięki funkcji bezprzewodowego przsyłu informacji.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długookresowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP ponadczasowa jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa transparentność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości barwy, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez progresywne technologie koła odcieni. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie oporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając wyśmienite prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technika DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długookresowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ w dodatku powiększa sprawność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

  Prawdziwe, Żywe odcienie:

  choćby w prawidłowo oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i kolorów, dzięki technice BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej poprzez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z dynamicznymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój towarów przyjaznych środowisku buduje cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,dodatkowo energicznie rozwija produkty przychylne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje marka BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, odpowiedniego doboru tworzyw, projektowanie opakowań energooszczędnych, a także innych aspektów dotyczących towaru i ochrony środowiska naturalnego.

  • Arsenic-free optical glass
  • BFR/PVC-free casing plastics
  • PVC-free plastic packaging

☆ Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) ☆

Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) Najniższa Cena Online

☆ Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BENQ
 • Nazwa produktu: Benq projektor dlp gv30 (9h.jpa77.59e) (4718755086250)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):16:9;Format obrazu (charakterystyczny):16:9;Full High Definition:nie;Głośniki:2 x 4 W + 8 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):27 dB;Głośność (normal):29 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HDR:nie;HD Ready:tak;informacje uzupełniające:Android TV, Bluetooth;Jasność:300 ANSI lumen;Kolor:biały;Kontrast:100000:1;Korekcja pionowa (Keystone):+/- 40 stopni;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny wymiar obrazu:120 ";śladowy wymiar obrazu:30 ";Mini projektor:tak;Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Samodzielna prezentacja:tak;Rozdzielczość maksymalna:WXGA (1280 x 720);Rozdzielczość bazowa:WXGA (1280 x 720);Pokrowiec:tak;wariant matrycy:DLP;Waga:1,6 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:0;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:0;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):195 x 120 x 185 mm;Wyposażenie:instrukcja obslugi, kabel USB, pilot, torba, zasilacz;Złącza:HDMI x 2, USB 3.2 rodzaj C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:tak;Żywotność lampy (tryb eco):30000 h;Żywotność lampy (tryb normalny):20000 hPodsumowanie, czyli jaki projektor BenQ najlepszy?


Najlepszy projektor BenQ w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor BenQ w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane projektory multimedialne – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów BenQ nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor BenQ opinie,
 • dobry projektor BenQ cena,
 • projektor BenQ ranking,
 • projektor BenQ jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...