Ranking projektorów InFocus. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów InFocus


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów InFocus. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów InFocus,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory InFocus najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory InFocus, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów InFocus, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Projektor krótkoogniskowy in126stx marki Infocus ☆

Projektor krótkoogniskowy in126stx marki Infocus Najniższa Cena Online

☆ Projektor krótkoogniskowy in126stx marki Infocus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InFocus
 • Nazwa produktu: Projektor krótkoogniskowy in126stx marki Infocus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Wysoka jasność obrazów zapewnia wyraźny obraz choćby przy zapalonym świetle. Obsługuje materiały 3D z płyt Blu-ray, dekoderów, usług naczynia i więcej (poprzez HDMI) przy 144Hz i PC opartego na treści 3D 120Hz. Wymagane okulary 3D DLP Link.

  Najważniejsze funkcje
  Rozdzielczość natywna WXGA (1280 x 800)
  Obiektyw o niedługim rzucie (0,52 Współczynnik rzut)
  Do 3700 lumenów jasności
  wyświetlacz przez HDMI, VGA, Composite lub S-video
  Sieciowy do łatwego zarządzania
  Niesamowite, ostre obrazy o 14000: 1 współczynnik kontrastu
  Kompaktowy i lekki do łatwego przenoszenia
  Wyświetlanie zawartości 3D z płyt Blu-ray, komputery i inne

  Specyfikacja
  rodzaj: DLP
  Rozdzielczość (podstawowa): WXGA (1280 x 800)
  Jasność: 4000/ 3200 ANSI Lumen (charakterystyczny/ Eco)
  Kontrast: 14.000:1
  Format obrazu: 16:10 natywny
  Format projekcji: 0.52:1
  Żywotność lampy: 2000/ 5000/ - godziny (standardowy/ Eco/ Eco+)
  Głośność: 34/ 32dB(A) (charakterystyczny/ Eco)
  Lens-Shift: nie
  Złącza: 2x VGA In, 1x VGA Out, 1x HDMI, 1x Composite Video (RCA), 1x S-Video, 2x wtyczka jack Audio In, 1x wtyczka jack Audio Out, 1x LAN, 1x USB 2.0, 1x RS-232
  wymiary (SxWxG): 292 x 220 x 121 mm
  Waga: 2.30kg
  właściwości szczególne: 3D-Ready (aktywne), zintegrowane głośniki (1x 10W)
  Gwarancja: jeden rok


☆ InFocus IN116 ☆

InFocus IN116 Najniższa Cena Online

☆ InFocus IN116 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Infocus
 • Nazwa produktu: InFocus IN116
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Opis towaru:


  doskonała jakość obrazu:
  • idealnej jakości i żywo odwzorowywane kolory poprzez technologię DLP® z implementacją InFocus BrilliantColor™.
  • Zadziwiający współczynnik kontrastu 15000:1 dodaje ostrości rozjaśniając jasne punktu i przyciemniając ciemne.
  • Obsługa trybu 3D ready.
  DLP BrilliantColor: Dzięki zaimplementowaniu technice DLP wraz z BrilliantColor™ masz pewność, iż wyświetlany obraz będzie jasny, pełen nasyconych oraz detali. Niezależnie od tego co wyświetlasz InFocus zadbał o to, abyś mógł radować się ostrym i wyraźnym obrazem. Oglądanie prezentacji czy filmów będzie od dzisiaj samą przyjemnością. Rozdzielczość WXGA: zobacz więcej dzięki rozdzielczości WXGA w jakiej pracuje IN116x. Panoramiczny obraz w formacie 16:10 jest nadzwyczajny do prezentowania arkuszy kalkulacyjnych i wszystkiego typu tabelek, wykresów. Dodatkowa przestrzeń robocza pozwala Ci na zaprezentowanie pokaźniejszej ilości informacji za jednym razem. HDMI dla Twojej wygody: Nikt nie lubi tracić czasu na przyłączanie i ustawianie projektora. Dzięki złączu HDMI nie musisz się tym już przejmować. Wystarczy podłączyć jeden kabel do komputera / notebooka, włączyć projektor i gotowe! Rozdzielczość scali się automatycznie, a Ty możesz skupić się na projekcji. Wysoka jasność urządzenia: Projektor InFocus IN116X proponuje 3200 ANSI jasności, które zezwala na przeprowadzenie prezentacji nawet w jasnej sali, bez możliwości zaciemnienia. Dzięki temu masz pewność, iż projekcja będzie wyśmienicie widoczna dla każdego z widzów. Pełna obsługa 3D: InFocus IN116X wbudowaną obsługę tworzyw 3D. Niezależnie czy korzystasz z Blu-ray czy z komputera PC, dzięki połączeniu HDMI możesz wykorzystać każdy aspekt projekcji w trójwymiarze. Czy to w edukacji czy w użyciach biurowych, głębokie i realistyczne projekcje w trójwymiarze wzbogacą Twoją prezentację. Wszystkie złącza jakich Ci potrzeba: Niska wartość nie była przeszkodą, żeby w IN116X umieścić praktycznie wszystkie najpopularniejsze złącza obrazu. Niezależnie od tego co chcesz podłączyć, czy to będzie odtwarzacz DVD, Blu-ray, laptop, czy komputer stacjonarny – wystarczy podpiąć przewód i gotowe! Postaw na łatwość obsługi i zasobność zastosowań. Niski koszt eksploatacji: Jeśli nieraz i intensywnie wykorzystujesz projektor bez wątpienia zastanawiasz się jak wyglądają całkowite koszty eksploatacji. Ponieważ w przeciwieństwie do projektorów LCD, urządzenia proponujące technikę DLP nie wymagają wymiennych filtrów, jedyny wymienny element to lampa, której niska wartość* bardzo szybko Ci się zwróci. Oszczędź teraz i w przyszłości:
  • drobny koszt zakupu to dopiero początek – lampa starcza na długi czas i nie wymaga wymieniania filtra.
  • Użyj trybu Eco Blanking kiedy projektor nie jest stosowanyzmniejszyć zużycie prądu poprzez lampę i wydłużyć jej życie.
  • Przeciętna żywotność lampy to 10,000 godzin w trybie Blanking, 6,000 godzin w trybie Eco, i 4,500 godzin w trybie zwykłym
  Kompaktowa budowa: Dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze projektor InFocus IN116X jest nieprzeciętnym wyborem do prezentacji przenośnych. Przenoszenie go między salami czy choćby na większe odległości nie stanowi żadnego problemu. W połączeniu łatwo używania i ustawienia, przygotowanie się do prezentacji to tylko krótka chwila. prędkie chłodzenie: Jeśli nieraz podróżujesz z projektorem z całą pewnością docenisz jego niską wagę i funkcję prędkiego chłodzenia, która zezwala na natychmiastowe odłączenie i przeniesienie urządzenia. Nie musisz czekać aż się schłodzi, to dzieje się się szybko. Brak limitu godzin: Wybierając projektor InFocusa możesz zapomnieć o limicie godzin ograniczającym gwarancję na lampę. W zależności od modelu gwarancja trwa 6,12 albo 24 miesiące. Po prostu. Niezależnie jak mocno będziesz eksploatować urządzenie w tym czasie, ona wciąż będzie obowiązywać. Możesz zapomnieć o ograniczeniach, jakie narzucają Ci inni producenci. Wydłużona gwarancja dla edukacji: Jeśli jesteś klientem edukacyjnym samoczynnie gwarancja na Twoje urządzenie wzrasta do 3 lat, a gwarancja na lampę do 1 roku. Nie musisz się nigdzie rejestrować ani nic wypełniać. Od pierwszego dnia ciesz się zwiększonym okresem gwarancyjnym. Złącze RS232: Dzięki zaimplementowanemu złączu RS232 możesz sterować projektorem za pomocą autorskich systemów kontroli urządzeń. Zarządzenie urządzeniem za pomocą komend wysyłanych portem szeregowym zezwala na integrację z już istniejącymi instalacjami.


  Specyfikacja techniczna:


☆ Projektor InFocus IN134UST ☆

Projektor InFocus IN134UST Najniższa Cena Online

☆ Projektor InFocus IN134UST - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InFocus
 • Nazwa produktu: Projektor InFocus IN134UST
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

☆ Infocus Projektor biznesowy in114v (0797212987426) ☆

Infocus Projektor biznesowy in114v (0797212987426) Najniższa Cena Online

☆ Infocus Projektor biznesowy in114v (0797212987426) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InFocus
 • Nazwa produktu: Infocus Projektor biznesowy in114v (0797212987426)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  wyśmienita jakość obrazu Projektor INFOCUS IN114V oferuje jasność obrazu na poziomie 3500 ANSI lumenów, zezwalającą korzystać z urządzenia w korzystnie oświetlonych pomieszczeniach, a także współczynnik kontrastu 17 000:1.

  dzięki temu każdy tekst, zdjęcie czy obraz video wyświetlany będzie w stosownej jasności i zwiększonej ostrości, tak, iż żaden szczegół nie zostanie pominięty. Idealne właściwości Rozdzielczość podstawowa obrazu w INFOCUS IN114V wynosi Full HD XGA 1024 x 768 pikseli.

  Obraz wyświetlany jest w technologii 3D ready. Projektor INFOCUS IN114V wyposażony jest w matrycę w technologii DLP, dającą doskonałe odwzorowanie barw obrazu, żywotną lampę o mocy 225 W, która wytrzyma 6000 godzin pracy w trybie ekonomicznym.

  Korekcja Keystone Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja samoczynnej korekcji Keystone daje rozciągliwość korygowania obrazu w pionie +/- 40 stopni. INFOCUS IN114V zaopatrzono w jedno złącze HDMI, port USB, port RS-232, wejście komponentowe, kompozytowe, wejście i wyjście liniowe audio oraz wejście S-Video mini DIN, a także wyjście D-Sub 15pin.

  posiada także głośnik mono o mocy 2W i głośności do 32 dB....


☆ Infocus in3924 ☆

Infocus in3924 Najniższa Cena Online

☆ Infocus in3924 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InFocus
 • Nazwa produktu: Infocus in3924
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Infocus IN3924 (XGA-rozdzielczos c ) jest projektorym krótkodystansowym wypsaz onym w technologie LiteBoard. Technika LiteBoard pozwala na funkcjonowanie projektora w formie tablicy interaktywnej.

  Ten energiczny system jest niezalez ny od powierzchni projekcyjnej i nie wymaga specjalnego oprogramowania. Za pomoca pisaka interaktywnego moz na malowac , szkicowac , pisac , zaznaczac , wymazywac itp...

  . W systemie Windows 7 lub wyz szym moz na jednoczes nie uz ywac 2 pisaków interaktywnych np. Nauczyciel i uczen . Projektor Infocus IN3924 ma równiez bogate moz liwos ci zl a cz i wbudowany gl os nik.

  informacje techniczne: Stosunek projekcji: 0.375 Jasnos c : 3000 ANSI Rozdzielcos c : 1024 x 768 XGA wariant: DLP Kontrast: 2400: 1 Waga: 4,5 (kg) Poziom szumów: 33 dB Poziom szumów: ECO:30 dB z ywotnos c lamp: 3000 h z ywotnos c lamp ECO: 4000 h Gwarancja producenta: 24 miesia ce *moz liwos c przedl uz enia gwarancji na zapytanie


☆ Infocus Projektor in3138hda ☆

Infocus Projektor in3138hda Najniższa Cena Online

☆ Infocus Projektor in3138hda - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InFocus
 • Nazwa produktu: Infocus Projektor in3138hda
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Dlaczego IN3138HDA?
  • Rozdzielczość 1080p (1920 x 1080)

  • wspaniała jakość za niewielką cenę!

  • Jasność 4000 lumenów, kontrast 8000:1

  • Zoom optyczny 1,5x

  • NVIDIA 3DTV Play i 144Hz 3D Triple Flash

  • Wyświetlanie obrazu 3D z Blu-ray, komputera i gier

  • Łączność HDMI 1.4 z MHL, VGA

  • Podłączenie sieciowe RJ45


  rewelacyjna łączność:
  • HDMI 1.4

  • HDMI with MHL

  • VGA x 2

  • S-Video

  • Composite

  • RCA stereo audio in (L/R)

  • 3.5mm stereo audio in and out

  • 12V screen trigger

  • RJ45 / LAN

  • RS232

  • VGA monitor out

  • USB Mini-B (for presentation control and firmware updates)

  Wciągające 3D:
  • Doświadczenie 3D w rozdzielczości 1080p Full HD

  • Transmisja 3D z Blu-ray, dekoderów, gier wideo i komputerów

  • Łączność NVIDIA 3DTV – gotowość na odbiór treści z komputera

  • 3D Triple Flash powiększa trzykrotnie charakterystyczną prędkość klatek do 144Hz, aby zapewnić Ci wygodne i głębokie doświadczenie 3D.

  • Wymagane okulary 3D DLP Link

  Sterowanie i obsługa poprzez sieć:
  • Menedżerowie IT i obsługa techniczna mogą zarządzać projektorem IN3138HDA zdalnie

  • Ogranicza czas i koszty konserwacji i rozwiązywania problemów

  • Prezenterzy mogą uzyskać wsparcie technologiczne od razu przez sieć

  • Crestron Roomview zezwala na natychmiastową, instynktowną obsługę z pominięciem procesora sterującego czy programowania

  • AMX Device Discovery pozwala kontrolerowi AMX wykryć IN3138HDA dynamicznie i skonfigurować go przy pomocy pilota


  Specyfikacja technologiczna:
☆ Infocus Projektor in126sta ☆

Infocus Projektor in126sta Najniższa Cena Online

☆ Infocus Projektor in126sta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InFocus
 • Nazwa produktu: Infocus Projektor in126sta
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  KRÓTKOOGNISKOWOŚĆ. WYSOKA JASNOŚĆ. NajkorzystniejszA JAKOŚĆ.

  • Rozdzielczość natywna WXGA (1280 x 800)
  • Krótkoogniskowa soczewka (0.48rzut )
  • 3300 lumenów jasności
  • Łączność z siecią dla łatwego zarządzania
  • Przekonwertuj go na projektor interaktywny dzięki opcjonalnemu adapterowi LiteBoard.
  • Wyświetlaj przez HDMI albo USB.
  • Wyświetlaj bez zastosowania komputera – z dysku USB lub wewnętrznej pamięci 2G
  • Prezentuj dokumenty Office, pliki video, audio, fotografie i inne bezprzewodowo z Twojego urządzenia mobilnego.
  • Wyświetl treści 3D z Blu-ray, komputerów PC i innych
  DLACZEGO in126sta?

  • obszerny, szerokoekranowy obraz z niewiele znaczącej odległości bez przeszkadzających cieni
  • Wysoka jasność, która zapewnia wyraźny obraz nawet przy zapalonym świetle
  • Możliwość bezprzewodowego wyświetlania z sprzętów mobilnych za pomocą bezprzewodowego adaptera USB.
  • bezpłatna aplikacja EZ Display umożliwia Ci robienie adnotacji do dokumentów, które ukazujesz, przy pomocy bezprzewodowego adaptera USB.
  • Łączność z siecią dla nieskomplikowanego zarządzania
  • Opcja przekonwertowania na interaktywny projektor
  • wyjątkowo obfity kontrast – ciemniejsze cienie i jaśniejsza biel
  • Wyświetlaj przez HDMI, USB, VGA i inne
  • 2GB wewnętrznej pamięci pozwala na prędki dostęp do nieraz odtwarzanych plików.
  • Tryb Eco Blanking umożliwi Ci prędkie, zdalne przyciemnienie ekranu, żeby skierować uwagę odbiorców na prelegencie i zarazem przedłużyć żywotność lampy.
  • Łatwe Odtwarzanie z Dowolnego Urządzenia  wyświetlaj z dysku usb lub z zewnętrznej pamięci

  • wbudowane aplikacje i opcjonalny adapter bezprzewodowy pozwalają na wyświetlanie plików z urządzeń z Androidem lub marki Apple.
  • Wyświetlaj zdjęcia, pliki audio i video z 2GB wewnętrznej pamięci projektora.
  • Wyświetlaj bezpośrednio z dysku USB.
  • Wyświetlaj przez HDMI, USB, VGA i inne
  • Crestron RoomView Connected i technologia AMX Device Discovery oraz port RS232 dla nietrudnej łączności, programowania i kontroli.
  technologia top-notch image już w tak niskiej cenie

  • Obraz o wysokiej jakości i realne kolory dzięki technologii DLP® i InFocus BrilliantColor™
  • Niesamowity kontrast 15000:1 dodaje ostrości, ściemniając czerń i zjaśniając biel.
  • Dzięki specjalnym programom Twoja prezentacja będzie miała najwyższą jakość, niezależnie od powierzchni, na której wyświetlasz.
  • Efekt 3D: wyświetlaj treści 3D z Blu-raya lub komputera PC za pośrednictwem HDMI – łatwiej pokażesz i wyjaśnisz złożone treści.  kompaktowy rozmiar powoduje, że prosto go przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia, a zarazem jest dość potężny do instalacji

  • 2GB zastosowanej pamięci pozwala Ci zapomnieć o komputerze.
  • Prezentuj obrazy, fotografie i pliki video z dysku USB.
  • Wejście HDMI dla prędkiego wyświetlania w wysokiej jakości przy użyciu cyfrowych maszyn.
  • Wysoka jasność zda egzamin nawet przy obfitym oświetleniu.
  • zaimplementowany głośnik i wyjście audio 3,5 mm gwarantują wyraźny dźwięk.
  • Port RS232 oznacza łatwą integrację z układem sterowania w pomieszczeniu.
  • Waga 3.17 kg  Specyfikacja techniczna


☆ Projektor Infocus IN114X ☆

Projektor Infocus IN114X Najniższa Cena Online

☆ Projektor Infocus IN114X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Infocus
 • Nazwa produktu: Projektor Infocus IN114X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  perfekcyjna Jakość Obrazu
  • świetnej jakości i żywo odwzorowywane barwy przez technikę DLP® z implementacją InFocus BrilliantColor™.
  • Zadziwiający współczynnik kontrastu 15000:1 dodaje ostrości rozjaśniając jasne punktu i przyciemniając ciemne.
  • Obsługa trybu 3D ready.
  DLP BrilliantColor

  Dzięki zaimplementowaniu technologii DLP wraz z BrilliantColor™ masz pewność, że wyświetlany obraz będzie jasny, pełen nasyconych oraz detali. Niezależnie od tego co wyświetlasz InFocus zadbał o to, abyś mógł cieszyć się ostrym i wyraźnym obrazem. Oglądanie prezentacji czy filmów będzie od teraz samą przyjemnością.

  Wysoka jasność urządzenia

  Projektor InFocus IN114X proponuje 3200 ANSI jasności, które pozwala na przeprowadzenie prezentacji nawet w jasnej sali, bez możliwości zaciemnienia. Dzięki temu masz pewność, że projekcja będzie świetnie widoczna dla każdego z widzów.

  Pełna Obsługa 3D

  InFocus IN114X zaimplementowaną obsługę tworzyw 3D. Niezależnie czy korzystasz z Blu-ray czy z komputera PC, dzięki połączeniu HDMI możesz zastosować każdy aspekt projekcji w trójwymiarze. Czy to w edukacji czy w użyciach biurowych, głębokie i realistyczne projekcje w trójwymiarze wzbogacą Twoją prezentację.

  Wszystkie złącza jakich Ci potrzeba


  Niska wartość nie była przeszkodą, by w IN114X umieścić praktycznie wszystkie najpopularniejsze złącza obrazu. Niezależnie od tego co chcesz podłączyć, czy to będzie odtwarzacz DVD, Blu-ray, laptop, czy komputer stacjonarny – starczy podpiąć kabel i gotowe! Postaw na łatwość obsługi i dostatek zastosowań.

  Niski koszt eksploatacji

  Jeśli często i intensywnie wykorzystujesz projektor z pewnością zastanawiasz się jak wyglądają całkowite koszty eksploatacji. Ponieważ w przeciwieństwie do projektorów LCD, urządzenia oferujące technikę DLP nie wymagają wymiennych filtrów, jedyny wymienny komponent to lampa, której niska wartość* bardzo błyskawicznie Ci się zwróci.

  Oszczędź teraz i w przyszłości


  drobny koszt zakupu to dopiero początek – lampa starcza na długi czas i nie wymaga wymieniania filtra.

  • Użyj trybu Eco Blanking kiedy projektor nie jest stosowanyzmniejszyć zużycie prądu przez lampę i wydłużyć jej życie.
  • Przeciętna żywotność lampy to 10,000 godzin w trybie Blanking, 6,000 godzin w trybie Eco, i 4,500 godzin w trybie zwykłym
  Kompaktowa budowa

  Dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze projektor InFocus IN114X jest nadzwyczajnym wyborem do prezentacji przenośnych. Przenoszenie go między salami czy choćby na obszerniejsze odległości nie stanowi żadnego problemu. W połączeniu z łatwością stosowania i ustawienia, przygotowanie się do prezentacji to tylko krótka chwila.

  prędkie chłodzenie

  Jeśli często podróżujesz z projektorem bez dwóch zdań docenisz jego niską wagę i funkcję prędkiego chłodzenia, która pozwala na natychmiastowe odłączenie i przeniesienie urządzenia. Nie musisz czekać aż się schłodzi, to dzieje się się momentalnie.

  Brak limitu godzin!

  Wybierając projektor InFocusa możesz zapomnieć o limicie godzin ograniczającym gwarancję na lampę. W zależności od modelu gwarancja trwa 6,12 albo 24 miesiące. Po prostu. Niezależnie jak potężnie będziesz eksploatować urządzenie w tym czasie, ona wciąż będzie obowiązywać. Możesz zapomnieć o ograniczeniach, jakie narzucają Ci inni producenci.

  Wydłużona gwarancja dla edukacji

  Jeśli jesteś klientem edukacyjnym samoczynnie gwarancja na Twoje urządzenie wzrasta do 3 lat, a gwarancja na lampę do 1 roku. Nie musisz się nigdzie rejestrować ani nic wypełniać. Od pierwszego dnia ciesz się zwiększonym okresem gwarancyjnym.

  Złącze RS232

  Dzięki zaimplementowanemu złączu RS232 możesz sterować projektorem przy pomocy autorskich systemów kontroli urządzeń. Zarządzenie urządzeniem przy pomocy komend wysyłanych portem szeregowym pozwala na integrację z już istniejącymi instalacjami.


☆ Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261) ☆

Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261) Najniższa Cena Online

☆ Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InFocus
 • Nazwa produktu: Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Opis produktu:


  świetna jakość obrazu:
  • wspaniałej jakości i żywo odwzorowywane barwy poprzez technologię DLP® z implementacją InFocus BrilliantColor™.
  • Zadziwiający współczynnik kontrastu 15000:1 dodaje ostrości rozjaśniając jasne punktu i przyciemniając ciemne.
  • Obsługa trybu 3D ready.
  DLP BrilliantColor:

  Dzięki zaimplementowaniu technice DLP wraz z BrilliantColor™ masz pewność, iż wyświetlany obraz będzie jasny, pełen nasyconych oraz detali. Niezależnie od tego co wyświetlasz InFocus zadbał o to, abyś mógł radować się ostrym i wyraźnym obrazem. Oglądanie prezentacji czy filmów będzie od dzisiaj samą przyjemnością.

  Rozdzielczość Full HD:

  Korzystaj z pełni korzyści, jakie daje rozdzielczość FULL HD w projektorze IN119HDX. Ostry, wyraźny i pełen szczegółów obraz zezwala na wyświetlanie filmów w wysokiej rozdzielczości i prezentacji, które zawierają dużo części. Od dzisiaj wszystkie będą widoczne.

  HDMI dla Twojej wygody:

  Nikt nie lubi tracić czasu na przyłączanie i ustawianie projektora. Dzięki złączu HDMI nie musisz się tym już przejmować. Wystarczy podłączyć jeden przewód do komputera / laptopa, włączyć projektor i gotowe! Rozdzielczość zbrata się automatycznie, a Ty możesz skoncentrować się na projekcji.

  Wysoka jasność urządzenia:

  Projektor InFocus IN119HDX proponuje 3200 ANSI jasności, które zezwala na przeprowadzenie prezentacji nawet w jasnej sali, bez możliwości zaciemnienia. Dzięki czemu masz pewność, że projekcja będzie znakomicie widoczna dla każdego z widzów.

  Pełna obsługa 3D:

  InFocus IN119HDX wbudowaną obsługę tworzyw 3D. Niezależnie czy korzystasz z Blu-ray czy z komputera PC, dzięki połączeniu HDMI możesz zastosować każdy aspekt projekcji w trójwymiarze. Czy to w edukacji czy w zastosowaniach biurowych, głębokie i realistyczne projekcje w trójwymiarze wzbogacą Twoją prezentację.

  Wszystkie złącza jakich Ci trzeba:


  Niska cena nie była przeszkodą, aby w IN119HDX umieścić praktycznie wszystkie najpopularniejsze złącza obrazu. Niezależnie od tego co chcesz podłączyć, czy to będzie odtwarzacz DVD, Blu-ray, laptop, czy komputer stacjonarny – starczy podpiąć kabel i gotowe! Postaw na łatwość obsługi i obfitość zastosowań.

  Niski koszt eksploatacji:

  Jeśli nieraz i intensywnie wykorzystujesz projektor z całą pewnością zastanawiasz się jak wyglądają całkowite koszty eksploatacji. Ponieważ w przeciwieństwie do projektorów LCD, urządzenia oferujące technologię DLP nie wymagają wymiennych filtrów, jedyny wymienny komponent to lampa, której niska wartość* nad wyraz momentalnie Ci się zwróci.

  Oszczędź dzisiaj i w przyszłości:
  • nieznaczny koszt zakupu to dopiero początek – lampa starcza na długi czas i nie wymaga wymieniania filtra.
  • Użyj trybu Eco Blanking kiedy projektor nie jest wykorzystywanyzmniejszyć zużycie prądu przez lampę i wydłużyć jej życie.
  • Przeciętna żywotność lampy to 10,000 godzin w trybie Blanking, 6,000 godzin w trybie Eco, i 4,500 godzin w trybie zwykłym
  Kompaktowa budowa:

  Dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze projektor InFocus IN112X jest nieprzeciętnym wyborem do prezentacji przenośnych. Przenoszenie go pomiędzy salami czy nawet na obszerniejsze odległości nie stanowi żadnego problemu. W połączeniu z łatwością używania i ustawienia, przygotowanie się do prezentacji to tylko krótka chwila.

  szybkie chłodzenie:

  Jeśli niejednokrotnie podróżujesz z projektorem niewątpliwie docenisz jego niską wagę i funkcję szybkiego chłodzenia, która pozwala na natychmiastowe odłączenie i przeniesienie urządzenia. Nie musisz czekać aż się schłodzi, to dzieje się się szybko.

  Brak limitu godzin:

  Wybierając projektor InFocusa możesz zapomnieć o limicie godzin ograniczającym gwarancję na lampę. W zależności od modelu gwarancja trwa 6,12 albo 24 miesiące. Po prostu. Niezależnie jak mocno będziesz eksploatować urządzenie w tym czasie, ona wciąż będzie obowiązywać. Możesz zapomnieć o ograniczeniach, jakie narzucają Ci inni producenci.

  Wydłużona gwarancja dla edukacji:

  Jeśli jesteś klientem edukacyjnym automatycznie gwarancja na Twoje urządzenie wzrasta do 3 lat, a gwarancja na lampę do 1 roku. Nie musisz się nigdzie rejestrować ani nic wypełniać. Od pierwszego dnia ciesz się powiększonym okresem gwarancyjnym.

  Złącze RS232:

  Dzięki zastosowanemu złączu RS232 możesz sterować projektorem za pomocą autorskich systemów kontroli maszyn. Zarządzenie urządzeniem przy pomocy komend wysyłanych portem szeregowym umożliwia integrację z już istniejącymi instalacjami.  Specyfikacja techniczna:☆ InFocus IN124STx ☆

InFocus IN124STx Najniższa Cena Online

☆ InFocus IN124STx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Infocus
 • Nazwa produktu: InFocus IN124STx
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  perfekcyjny do niewielkich sal Projektor multimedialny INFOCUS IN124STx to najczęściej obfity obraz projekcji choćby w niewielkich i przeciętnych pomieszczeniach. To znakomite rozwiązanie dla szkół, małych sal konferencyjnych i firm, które szukają ekonomicznego projektora z prawidłowymi parametrami.

  Wysoki współczynnik kontrastu Projektor INFOCUS IN124STx proponuje jasność obrazu na poziomie 3700 ANSI lumenów, zezwalającą korzystać z urządzenia w należycie oświetlonych pomieszczeniach, a także współczynnik kontrastu 14000:1.

  dzięki temu każdy tekst, zdjęcie czy obraz video wyświetlany będzie w optymalnej jasności i powiększonej ostrości, tak, iż żaden detal nie zostanie pominięty. Obsługa 3D Ready Projektor INFOCUS IN124STx obsługuje rozdzielczość obrazu w Full HD, HD Ready oraz 3D Ready.

  Rozdzielczość podstawowa obrazu wynosi XGA 1024 x 768 pikseli, a maksymalna WUXGA 1920 x 1200 px. Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja automatycznej korekcji Keystone daje rozciągliwość korygowania obrazu w pionie +/- 40 stopni.

  solidna lampa Projektor INFOCUS IN124STx zaopatrzony jest w matrycę w technice DLP z implementacją InFocus BrilliantColor, dającą idealne odwzorowanie kolorów obrazu, żywotną lampę o mocy 260 W, która wytrzyma 5000 godzin pracy w trybie ekonomicznym.

  Liczne złącza INFOCUS IN124STx ma jedno wejście HDMI, dwa wejście i jedno wyjście liniowe audio, wejście kompozytowe, dwa wejścia i jedno wyjście D-Sub 15pin i wejście S-Video mini DIN, port RS-232, złącze Ethernet i port USB.

  Projektor ma także głośnik mono o mocy 10W i głośności do 34 dB....Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory InFocus – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory InFocus, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów InFocus jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor Infocus IN114X ☆

Projektor Infocus IN114X Najniższa Cena Online

☆ Projektor Infocus IN114X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Infocus
 • Nazwa produktu: Projektor Infocus IN114X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  perfekcyjna Jakość Obrazu
  • świetnej jakości i żywo odwzorowywane barwy poprzez technologię DLP® z implementacją InFocus BrilliantColor™.
  • Zadziwiający współczynnik kontrastu 15000:1 dodaje ostrości rozjaśniając jasne punktu i przyciemniając ciemne.
  • Obsługa trybu 3D ready.
  DLP BrilliantColor

  Dzięki zaimplementowaniu technice DLP wraz z BrilliantColor™ masz pewność, że wyświetlany obraz będzie jasny, pełen nasyconych , a także detali. Niezależnie od tego co wyświetlasz InFocus zadbał o to, abyś mógł radować się ostrym i wyraźnym obrazem. Oglądanie prezentacji czy filmów będzie od dzisiaj samą przyjemnością.

  Wysoka jasność urządzenia

  Projektor InFocus IN114X oferuje 3200 ANSI jasności, które pozwala na przeprowadzenie prezentacji nawet w jasnej sali, bez możliwości zaciemnienia. Dzięki czemu masz pewność, iż projekcja będzie genialnie widoczna dla każdego z widzów.

  Pełna Obsługa 3D

  InFocus IN114X zaimplementowaną obsługę materiałów 3D. Niezależnie czy korzystasz z Blu-ray czy z komputera PC, dzięki połączeniu HDMI możesz wykorzystać każdy aspekt projekcji w trójwymiarze. Czy to w edukacji czy w zastosowaniach biurowych, głębokie i realistyczne projekcje w trójwymiarze wzbogacą Twoją prezentację.

  Wszystkie złącza jakich Ci trzeba


  Niska wartość nie była przeszkodą, żeby w IN114X umieścić praktycznie wszystkie najpopularniejsze złącza obrazu. Niezależnie od tego co chcesz podłączyć, czy to będzie odtwarzacz DVD, Blu-ray, notebook, czy komputer stacjonarny – starczy podpiąć przewód i gotowe! Postaw na łatwość obsługi i obfitość zastosowań.

  Niski koszt eksploatacji

  Jeśli często i intensywnie wykorzystujesz projektor bez dwóch zdań zastanawiasz się jak wyglądają całkowite koszty eksploatacji. Ponieważ w przeciwieństwie do projektorów LCD, urządzenia proponujące technologię DLP nie wymagają wymiennych filtrów, jedyny wymienny komponent to lampa, której niska cena* wyjątkowo prędko Ci się zwróci.

  Oszczędź dzisiaj i w przyszłości


  niewiele znaczący koszt zakupu to dopiero początek – lampa starcza na długi czas i nie wymaga wymieniania filtra.

  • Użyj trybu Eco Blanking kiedy projektor nie jest wykorzystywanyograniczyć zużycie prądu przez lampę i wydłużyć jej życie.
  • Przeciętna żywotność lampy to 10,000 godzin w trybie Blanking, 6,000 godzin w trybie Eco, i 4,500 godzin w trybie zwykłym
  Kompaktowa budowa

  Dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze projektor InFocus IN114X jest idealnym wyborem do prezentacji mobilnych. Przenoszenie go między salami czy choćby na obszerniejsze odległości nie stanowi żadnego problemu. W połączeniu łatwo użytkowania i ustawienia, przygotowanie się do prezentacji to tylko krótka chwila.

  prędkie chłodzenie

  Jeśli nieraz podróżujesz z projektorem z całą pewnością docenisz jego niską wagę i funkcję szybkiego chłodzenia, która pozwala na natychmiastowe odłączenie i przeniesienie urządzenia. Nie musisz czekać aż się schłodzi, to dzieje się się ekspresowo.

  Brak limitu godzin!

  Wybierając projektor InFocusa możesz zapomnieć o limicie godzin ograniczającym gwarancję na lampę. W zależności od modelu gwarancja trwa 6,12 albo 24 miesiące. Po prostu. Niezależnie jak solidnie będziesz eksploatować urządzenie w tym czasie, ona wciąż będzie obowiązywać. Możesz zapomnieć o ograniczeniach, jakie narzucają Ci inni producenci.

  Wydłużona gwarancja dla edukacji

  Jeśli jesteś klientem edukacyjnym samoczynnie gwarancja na Twoje urządzenie wzrasta do 3 lat, a gwarancja na lampę do 1 roku. Nie musisz się nigdzie rejestrować ani nic wypełniać. Od pierwszego dnia ciesz się powiększonym okresem gwarancyjnym.

  Złącze RS232

  Dzięki zaimplementowanemu złączu RS232 możesz sterować projektorem za pomocą autorskich systemów kontroli sprzętów. Zarządzenie urządzeniem za pomocą komend wysyłanych portem szeregowym zezwala na integrację z już istniejącymi instalacjami.


☆ Infocus Projektor biznesowy in114v (0797212987426) ☆

Infocus Projektor biznesowy in114v (0797212987426) Najniższa Cena Online

☆ Infocus Projektor biznesowy in114v (0797212987426) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InFocus
 • Nazwa produktu: Infocus Projektor biznesowy in114v (0797212987426)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  nadzwyczajna jakość obrazu Projektor INFOCUS IN114V proponuje jasność obrazu na poziomie 3500 ANSI lumenów, zezwalającą korzystać z urządzenia w poprawnie oświetlonych pomieszczeniach i współczynnik kontrastu 17 000:1.

  dzięki temu każdy tekst, zdjęcie czy obraz video wyświetlany będzie w trafnej jasności i rozszerzonej ostrości, tak, że żaden detal nie zostanie pominięty. Znakomite atrybuty Rozdzielczość podstawowa obrazu w INFOCUS IN114V wynosi Full HD XGA 1024 x 768 pikseli.

  Obraz wyświetlany jest w technologii 3D ready. Projektor INFOCUS IN114V wyposażony jest w matrycę w technice DLP, dającą nieprzeciętne odwzorowanie kolorów obrazu, żywotną lampę o mocy 225 W, która wytrzyma 6000 godzin pracy w trybie ekonomicznym.

  Korekcja Keystone Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja automatycznej korekcji Keystone daje sprężystość korygowania obrazu w pionie +/- 40 poziomów. INFOCUS IN114V wyekwipowano w jedno złącze HDMI, port USB, port RS-232, wejście komponentowe, kompozytowe, wejście i wyjście liniowe audio, a także wejście S-Video mini DIN oraz wyjście D-Sub 15pin.

  posiada także głośnik mono o mocy 2W i głośności do 32 dB....


☆ InFocus IN116 ☆

InFocus IN116 Najniższa Cena Online

☆ InFocus IN116 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Infocus
 • Nazwa produktu: InFocus IN116
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Opis towaru:


  perfekcyjna jakość obrazu:
  • idealnej jakości i żywo odwzorowywane barwy przez technologię DLP® z implementacją InFocus BrilliantColor™.
  • Zadziwiający współczynnik kontrastu 15000:1 dodaje ostrości rozjaśniając jasne punktu i przyciemniając ciemne.
  • Obsługa trybu 3D ready.
  DLP BrilliantColor: Dzięki zaimplementowaniu technice DLP wraz z BrilliantColor™ masz pewność, iż wyświetlany obraz będzie jasny, pełen nasyconych oraz detali. Niezależnie od tego co wyświetlasz InFocus zadbał o to, abyś mógł radować się ostrym i wyraźnym obrazem. Oglądanie prezentacji czy filmów będzie od dzisiaj samą przyjemnością. Rozdzielczość WXGA: zobacz więcej dzięki rozdzielczości WXGA w jakiej pracuje IN116x. Panoramiczny obraz w formacie 16:10 jest znakomity do prezentowania arkuszy kalkulacyjnych i wszystkiego rodzaju tabelek, wykresów. Dodatkowa przestrzeń robocza pozwala Ci na zaprezentowanie obszerniejszej ilości danych za jednym razem. HDMI dla Twojej wygody: Nikt nie lubi tracić czasu na podłączanie i ustawianie projektora. Dzięki złączu HDMI nie musisz się tym już przejmować. Wystarczy podłączyć jeden kabel do komputera / laptopa, włączyć projektor i gotowe! Rozdzielczość skonsoliduje się automatycznie, a Ty możesz skupić się na projekcji. Wysoka jasność urządzenia: Projektor InFocus IN116X proponuje 3200 ANSI jasności, które umożliwia przeprowadzenie prezentacji nawet w jasnej sali, bez możliwości zaciemnienia. Dzięki temu masz pewność, iż projekcja będzie wspaniale widoczna dla każdego z widzów. Pełna obsługa 3D: InFocus IN116X zastosowaną obsługę tworzyw 3D. Niezależnie czy korzystasz z Blu-ray czy z komputera PC, dzięki połączeniu HDMI możesz wykorzystać każdy aspekt projekcji w trójwymiarze. Czy to w edukacji czy w użyciach biurowych, głębokie i realistyczne projekcje w trójwymiarze wzbogacą Twoją prezentację. Wszystkie złącza jakich Ci potrzeba: Niska wartość nie była przeszkodą, by w IN116X umieścić praktycznie wszystkie najpopularniejsze złącza obrazu. Niezależnie od tego co chcesz podłączyć, czy to będzie odtwarzacz DVD, Blu-ray, notebook, czy komputer stacjonarny – starczy podpiąć kabel i gotowe! Postaw na łatwość obsługi i bogactwo zastosowań. Niski koszt eksploatacji: Jeśli niejednokrotnie i intensywnie wykorzystujesz projektor z pewnością zastanawiasz się jak wyglądają całkowite koszty eksploatacji. Ponieważ w przeciwieństwie do projektorów LCD, urządzenia oferujące technikę DLP nie wymagają wymiennych filtrów, jedyny wymienny element to lampa, której niska cena* nad wyraz szybko Ci się zwróci. Oszczędź dzisiaj i w przyszłości:
  • śladowy koszt zakupu to dopiero początek – lampa starcza na długi czas i nie wymaga wymieniania filtra.
  • Użyj trybu Eco Blanking kiedy projektor nie jest użytkowanyobniżyć zużycie prądu poprzez lampę i wydłużyć jej życie.
  • Przeciętna żywotność lampy to 10,000 godzin w trybie Blanking, 6,000 godzin w trybie Eco, i 4,500 godzin w trybie zwykłym
  Kompaktowa budowa: Dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze projektor InFocus IN116X jest rewelacyjnym wyborem do prezentacji mobilnych. Przenoszenie go między salami czy choćby na większe odległości nie stanowi żadnego problemu. W połączeniu z łatwością stosowania i ustawienia, przygotowanie się do prezentacji to tylko krótka chwila. szybkie chłodzenie: Jeśli niejednokrotnie podróżujesz z projektorem na pewno docenisz jego niską wagę i funkcję prędkiego chłodzenia, która zezwala na natychmiastowe odłączenie i przeniesienie urządzenia. Nie musisz czekać aż się schłodzi, to dzieje się się szybko. Brak limitu godzin: Wybierając projektor InFocusa możesz zapomnieć o limicie godzin ograniczającym gwarancję na lampę. W zależności od modelu gwarancja trwa 6,12 albo 24 miesiące. Po prostu. Niezależnie jak solidnie będziesz eksploatować urządzenie w tym czasie, ona wciąż będzie obowiązywać. Możesz zapomnieć o ograniczeniach, jakie narzucają Ci inni producenci. Wydłużona gwarancja dla edukacji: Jeśli jesteś klientem edukacyjnym automatycznie gwarancja na Twoje urządzenie wzrasta do 3 lat, a gwarancja na lampę do 1 roku. Nie musisz się nigdzie rejestrować ani nic wypełniać. Od pierwszego dnia ciesz się rozszerzonym okresem gwarancyjnym. Złącze RS232: Dzięki zastosowanemu złączu RS232 możesz sterować projektorem przy pomocy autorskich systemów kontroli urządzeń. Zarządzenie urządzeniem przy pomocy komend wysyłanych portem szeregowym pozwala na integrację z już istniejącymi instalacjami.


  Specyfikacja technologiczna:


☆ Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261) ☆

Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261) Najniższa Cena Online

☆ Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InFocus
 • Nazwa produktu: Projektor Infocus IN119HDx (0797212982261)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Opis towaru:


  rewelacyjna jakość obrazu:
  • idealnej jakości i żywo odwzorowywane kolory poprzez technologię DLP® z implementacją InFocus BrilliantColor™.
  • Zadziwiający współczynnik kontrastu 15000:1 dodaje ostrości rozjaśniając jasne punktu i przyciemniając ciemne.
  • Obsługa trybu 3D ready.
  DLP BrilliantColor:

  Dzięki zastosowaniu technologii DLP wraz z BrilliantColor™ masz pewność, że wyświetlany obraz będzie jasny, pełen nasyconych , a także detali. Niezależnie od tego co wyświetlasz InFocus zadbał o to, abyś mógł cieszyć się ostrym i wyraźnym obrazem. Oglądanie prezentacji czy filmów będzie od teraz samą przyjemnością.

  Rozdzielczość Full HD:

  Korzystaj z pełni korzyści, jakie daje rozdzielczość FULL HD w projektorze IN119HDX. Ostry, wyraźny i pełen szczegółów obraz pozwala na wyświetlanie filmów w wysokiej rozdzielczości i prezentacji, które zawierają dużo komponentów. Od dzisiaj wszystkie będą widoczne.

  HDMI dla Twojej wygody:

  Nikt nie lubi tracić czasu na podłączanie i ustawianie projektora. Dzięki złączu HDMI nie musisz się tym już przejmować. Wystarczy podłączyć jeden kabel do komputera / laptopa, włączyć projektor i gotowe! Rozdzielczość skonsoliduje się automatycznie, a Ty możesz skupić się na projekcji.

  Wysoka jasność urządzenia:

  Projektor InFocus IN119HDX proponuje 3200 ANSI jasności, które zezwala na przeprowadzenie prezentacji nawet w jasnej sali, bez możliwości zaciemnienia. Dzięki temu masz pewność, że projekcja będzie wyśmienicie widoczna dla każdego z widzów.

  Pełna obsługa 3D:

  InFocus IN119HDX zaimplementowaną obsługę tworzyw 3D. Niezależnie czy korzystasz z Blu-ray czy z komputera PC, dzięki połączeniu HDMI możesz zastosować każdy aspekt projekcji w trójwymiarze. Czy to w edukacji czy w użyciach biurowych, głębokie i realistyczne projekcje w trójwymiarze wzbogacą Twoją prezentację.

  Wszystkie złącza jakich potrzebujesz:


  Niska cena nie była przeszkodą, aby w IN119HDX umieścić praktycznie wszystkie najpopularniejsze złącza obrazu. Niezależnie od tego co chcesz podłączyć, czy to będzie odtwarzacz DVD, Blu-ray, laptop, czy komputer stacjonarny – wystarczy podpiąć przewód i gotowe! Postaw na łatwość obsługi i mnogość zastosowań.

  Niski koszt eksploatacji:

  Jeśli niejednokrotnie i intensywnie wykorzystujesz projektor bez wątpienia zastanawiasz się jak wyglądają całkowite koszty eksploatacji. Ponieważ w przeciwieństwie do projektorów LCD, urządzenia proponujące technologię DLP nie wymagają wymiennych filtrów, jedyny wymienny komponent to lampa, której niska cena* bardzo błyskawicznie Ci się zwróci.

  Oszczędź teraz i w przyszłości:
  • nieznaczny koszt zakupu to dopiero początek – lampa starcza na długi czas i nie wymaga wymieniania filtra.
  • Użyj trybu Eco Blanking kiedy projektor nie jest stosowanyograniczyć zużycie prądu przez lampę i wydłużyć jej życie.
  • Przeciętna żywotność lampy to 10,000 godzin w trybie Blanking, 6,000 godzin w trybie Eco, i 4,500 godzin w trybie zwykłym
  Kompaktowa budowa:

  Dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze projektor InFocus IN112X jest rewelacyjnym wyborem do prezentacji przenośnych. Przenoszenie go pomiędzy salami czy choćby na większe odległości nie stanowi żadnego problemu. W połączeniu prosto wykorzystywania i ustawienia, przygotowanie się do prezentacji to tylko krótka chwila.

  prędkie chłodzenie:

  Jeśli niejednokrotnie podróżujesz z projektorem bez wątpienia docenisz jego niską wagę i funkcję prędkiego chłodzenia, która pozwala na natychmiastowe odłączenie i przeniesienie urządzenia. Nie musisz czekać aż się schłodzi, to dzieje się się prędko.

  Brak limitu godzin:

  Wybierając projektor InFocusa możesz zapomnieć o limicie godzin ograniczającym gwarancję na lampę. W zależności od modelu gwarancja trwa 6,12 albo 24 miesiące. Po prostu. Niezależnie jak konkretnie będziesz eksploatować urządzenie w tym czasie, ona wciąż będzie obowiązywać. Możesz zapomnieć o ograniczeniach, jakie narzucają Ci inni producenci.

  Wydłużona gwarancja dla edukacji:

  Jeśli jesteś klientem edukacyjnym automatycznie gwarancja na Twoje urządzenie wzrasta do 3 lat, a gwarancja na lampę do 1 roku. Nie musisz się nigdzie rejestrować ani nic wypełniać. Od pierwszego dnia ciesz się rozszerzonym okresem gwarancyjnym.

  Złącze RS232:

  Dzięki zastosowanemu złączu RS232 możesz sterować projektorem za pomocą autorskich systemów kontroli urządzeń. Zarządzenie urządzeniem przy pomocy komend wysyłanych portem szeregowym umożliwia integrację z już istniejącymi instalacjami.  Specyfikacja techniczna:☆ InFocus IN124STx ☆

InFocus IN124STx Najniższa Cena Online

☆ InFocus IN124STx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Infocus
 • Nazwa produktu: InFocus IN124STx
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  doskonały do niedużych sal Projektor multimedialny INFOCUS IN124STx to przeważnie spory obraz projekcji choćby w niewiele znaczących i przeciętnych pomieszczeniach. To świetne rozwiązanie dla szkół, nieznacznych sal konferencyjnych i firm, które szukają ekonomicznego projektora z prawidłowymi parametrami.

  Wysoki współczynnik kontrastu Projektor INFOCUS IN124STx oferuje jasność obrazu na poziomie 3700 ANSI lumenów, pozwalającą korzystać z urządzenia w prawidłowo oświetlonych pomieszczeniach oraz współczynnik kontrastu 14000:1.

  dzięki temu każdy tekst, zdjęcie czy obraz video wyświetlany będzie w adekwatnej jasności i powiększonej ostrości, tak, że żaden detal nie zostanie pominięty. Obsługa 3D Ready Projektor INFOCUS IN124STx obsługuje rozdzielczość obrazu w Full HD, HD Ready oraz 3D Ready.

  Rozdzielczość podstawowa obrazu wynosi XGA 1024 x 768 pikseli, a maksymalna WUXGA 1920 x 1200 px. Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja samoczynnej korekcji Keystone daje sprężystość korygowania obrazu w pionie +/- 40 poziomów.

  potężna lampa Projektor INFOCUS IN124STx wyekwipowany jest w matrycę w technice DLP z implementacją InFocus BrilliantColor, dającą genialne odwzorowanie kolorów obrazu, żywotną lampę o mocy 260 W, która wytrzyma 5000 godzin pracy w trybie ekonomicznym.

  Liczne złącza INFOCUS IN124STx posiada jedno wejście HDMI, dwa wejście i jedno wyjście liniowe audio, wejście kompozytowe, dwa wejścia oraz jedno wyjście D-Sub 15pin i wejście S-Video mini DIN, port RS-232, złącze Ethernet i port USB.

  Projektor posiada także głośnik mono o mocy 10W i głośności do 34 dB....Podsumowanie, czyli jaki projektor InFocus najlepszy?


Najlepszy projektor InFocus w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor InFocus w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów InFocus nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor InFocus opinie,
 • dobry projektor InFocus cena,
 • projektor InFocus ranking,
 • projektor InFocus jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...