Ranking projektorów LG. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów LG


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów LG. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów LG,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory LG najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory LG, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów LG, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) ☆

Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) Najniższa Cena Online

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495)
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój pokój w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie Ci potrzeba drogiego 100 telewizora starczy projektor LG SMART LED. System operacyjny WebOS z wbudowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na dłoni. Jego niepokaźne wymiary i niska waga pozwalająwziąć go do znajomych czy na urlop. Brak ruchomych części czyni projektor wytrzymałym na wstrząsy i przenoszenie. Teraz Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu.

  • LED-owe źródło światła sprawne, progresywne źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej przez konwencjonalny projektor o podobnych parametrach obrazu.
  • 30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła znamionuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie przez ponad 10 lat.
  • Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu lub ściany aby uzyskać 100 obraz. Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, starczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, niepokaźny projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.
  • technika TruMotion doskonale znana z telewizorów LG technologia nadająca płynności obrazowi, co jest niezwykle ważne w dynamicznych scenach akcji, czy podczas śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.
  • Mobilność wykorzystanie diod LED świecących w kolorach podstawowych widocznie upraszcza konstrukcję projektora przez wyeliminowanie koła barw. Dzięki czemu waga, a także rozmiary projektora uległy wielkiej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać w trakcie transportu albo przesuwania działającego projektora.
  • Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta pozwala na natychmiastowe odtwarzanie plików video, zdjęć i muzyki i dokumentów kompletu office przez proste podłączenie dysku, pendriva albo innego typu pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.
  • WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego sprzętów SMART rozwijanego przez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przyjazna dla użytkownika, instynktowna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.
  • Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR zaopatrzony został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu lub innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i gwarantuje perfekcyjny obraz z każdej odległości.
  • Bluetooth wprawdzie projektor zastosowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga trafnego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.
  • Funkcja screen share Projektor HF65LSR umożliwia połączenie sprzętów mobilnych takich jak telefon, tablet czy notebook jednocześnie bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport lub przewód konwertera). Dzisiaj możesz oglądać swoje fotografie i filmy na naprawdę obfitym ekranie.
  • HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Dzisiaj siedząc komfortowo na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.

☆ Lg electronics projektor bf60pst wuxga laser 6000al ☆

Lg electronics projektor bf60pst wuxga laser 6000al Najniższa Cena Online

☆ Lg electronics projektor bf60pst wuxga laser 6000al - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG Electronics
 • Nazwa produktu: Lg electronics projektor bf60pst wuxga laser 6000al
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Biznesowy projektor laserowy ProBeam BF60PST to wszechstronne połączenie kompaktowych wymiarów i wydajności. Ten projektor jakości korporacyjnej jest przeznaczony do spotkań biznesowych, konferencji i współpracy.

  Wpływa na wzrost wydajności pracy i skuteczności. Konkretne laserowe źródło światła kreuje obraz o jasności 6000 lumenów wg normy ANSI i działa do 20 000 godzin gwarantując wyraźny i staranny obraz nawet w jasnych salach konferencyjnych bez straty jakości, dzięki czemu wznosi efektywność spotkań biznesowych....


☆ Projektor LG HU85LS, HU85LS.AEU ☆

Projektor LG HU85LS, HU85LS.AEU Najniższa Cena Online

☆ Projektor LG HU85LS, HU85LS.AEU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Projektor LG HU85LS, HU85LS.AEU
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  PJ LGE HU85LS 4K Smart Home Cinema Projektor laserowy LG 4K Smart Home Cinema HU85LS Laser 4K UHD 8,3 megapiksela Współczynnik projekcji 0,19 webOS 4.5 Smart 12-punktowa regulacja kształtu obrazu Kino domowe Twoich marzeń Dzięki nowemu projektorowi LG Laser 4K CineBeam HU85 możesz stworzyć kino rewelacyjne w swoim domu.

  niezrównane wrażenia wizualne Poczuj się jak w prawdziwym kinie dzięki nowoczesnej technice wizualnej LG, która zagwarantuje wyraźny i ostry obraz, nawet w wymiarze 120 cali. 4K UHD przy 8,3 megapiksela Nieprawdopodobna liczba 8,3 miliona pikseli (3840 x 2160) i technika XPR* powodują, iż HU85L zapewnia nieprzeciętną precyzyjność i szczegółowość odwzorowania obrazu w rozdzielczości cztery razy pokaźniejszej aniżeli Full HD.

  *technologia XPR bazuje na technice 4K/UHD DLP Texas Instruments, dzięki której projektor jest w stanie osiągnąć prawdziwą rozdzielczość 4K z 8,3 miliona pikseli. Trójkanałowy system laserowy bez koła kolorów Projektor HU85L z trójkanałowym systemem laserowym wykorzystuje podstawowe komponenty odcieni RGB, dzięki temu zagwarantuje żywy obraz, bez strat kolorów - w porównaniu z osiągami projektorów konwencjonalnych (DLP, laserowych i z podwójnym laserem), które wykorzystują koło barw i odwzorowują barwy ze światła jednokolorowego.

  Trójkanałowy system laserowy z dodatkiem źródła światła czerwonego do typowego lasera niebieskiego, obsługuje szersze widmo barw Rec.709 i DCI dzięki temu zagwarantuje fantastyczne odwzorowanie barw o głębi do 12 bitów.

  wystarczy tylko odrobina miejsca Dzięki niezwykle niskiemu współczynnikowi projekcji możesz cieszyć się 90-calowym obrazem, stawiając projektor zaledwie 5 cm od ściany. Starczy postawić projektor HU85L w pobliżu ściany, aby rozkoszować się genialnym kinowym obrazem o wymiarze do 120 cali* bez jakichkolwiek skomplikowanych prac instalacyjnych.

  *Aby uzyskać obraz o rozmiarze 120 cali, projektor musi znajdować się w odległości 18 cm od ściany. Nie trzeba kompletnie zaciemniać wnętrza 2700 lumenów daje delikatne światło, kreujące wyraźny obraz w niezbyt potężnie oświetlonych pomieszczeniach.

  Wierne odwzorowanie oryginalnego obrazu Wcześniej technika mapowania tonalnego HDR zapewniała jakość obrazu odpowiadającą przeciętnej pełnych klatek. Natomiast projektor HU85L stosuje HDR10 z dynamicznym mapowaniem tonalnym dla każdej klatki po kolei, dzięki temu zagwarantuje trafną jakość obrazu w każdej klatce.

  obszerniejsza płynność w dynamicznych scenach Projektor HU85L z TruMotion, technologią przetwarzania wideo, w której pomiędzy istniejącymi klatkami animacji są generowane uzupełniające klatki, gwarantuje płynniejszy obraz.

  technologia TruMotion działa choćby w jakości 4K, HDR i przy wysokiej częstotliwości odświeżania do 60 Hz. Sprytny sposób na dostęp do treści System webOS 4.5 umożliwia bezstopniowy podgląd, dzięki czemu możesz oglądać rozmaite programy telewizyjne i filmy przy użyciu prostego połączenia z siecią Wi-Fi.

  na dodatek ten ulepszony system, samoczynnie umieści aplikacje obok Twoich ulubionych treści. Łatwiej i precyzyjniej Funkcja regulacji kształtu obrazu projektora HU85L umożliwia precyzyjniejszą korektę za pomocą 12 punktów regulacji na ekranie.

  mnogość połączeń Funkcja bezprzewodowego przesyłania obrazu rzutuje treść z inteligentnych maszyn na obfity wyświetlacz projektora przy pomocy technologii Miracast. Ponadto projektor można złączyć z każdym urządzeniem audio z obsługą Bluetooth, z systemem iOS*, a także innymi urządzeniami za pomocą typowych zjednoczy**.

  *Należy pobrać i zainstalować najnowszą aplikację LG TV Plus. **typowe złącza: porty USB, Ethernet i HDMI. Progresywny i minimalistyczny design Projektor HU85L odznacza się wytwornym wyglądem i kompaktową konstrukcją wykonaną z najwyższej jakości tworzyw od Kvadrat, dzięki czemu rewelacyjnie wpasuje się w wystrój każdego wnętrza.

  dodatkowo przy pomocy solidnych głośników generuje prawdziwą kinową atmosferę.


☆ Lg Projektor hu810pw ☆

Lg Projektor hu810pw Najniższa Cena Online

☆ Lg Projektor hu810pw - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg Projektor hu810pw
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  LG HU810P 4K UHD Laserowy inteligentny projektor kina domowego CineBeamObiektyw: Przesunięcie pionowo: +/- 60% Przesunięcie poziomo: +/- 24% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami video: Pozostałe parametry: Akcesoria w zestawie: Pilot kabel zasilający Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna informacje o gwarancji: wymiary: 41 x 34 x 14,5 cm...


☆ Projektor LG HU70LS DARMOWY TRANSPORT, HU70LS.AEU ☆

Projektor LG HU70LS DARMOWY TRANSPORT, HU70LS.AEU Najniższa Cena Online

☆ Projektor LG HU70LS DARMOWY TRANSPORT, HU70LS.AEU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Projektor LG HU70LS DARMOWY TRANSPORT, HU70LS.AEU
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Nieprawdopodobna ilość 8,3 miliona pikseli (3840 x 2160) i technologia XPR* powodują, iż HU70LS zagwarantuje niesłychaną staranność i szczegółowość odwzorowania obrazu w rozdzielczości cztery razy obszerniejszej aniżeli Full HD.

  marka LG zastosowała technikę LED bez koła barw, co pozwoliło uzyskać znakomitą jakość obrazu. W ten sposób wyeliminowano wady zwykłych projektorów, takie jak odbarwienia charakterystyczne dla LCD i efekt tęczy* typowy dla DLP.

  Ciesz się żywym obrazem skrzącym się bogactwem głębokich barw. Technologia LG 4Channel LED wykorzystuje osobne składowe koloru RGB i dynamiczną zieleń. Dzięki regulacji jasności i tonu dynamicznej zieleni projektor LG LED CineBeam gwarantuje żywszy obraz aniżeli zwykłe projektory.

  ulepszona funkcja przybliżenia do 1,25 razy i zdalne sterowanie ostrością pozwalają na łatwą regulację obrazu bez zmiany położenia projektora. Za pomocą pilota Magic Remote można sterować nawet projektorem zawieszonym pod sufitem.

  Wcześniej technologia mapowania tonalnego HDR zapewniała jakość obrazu odpowiadającą średniej pełnych klatek. Natomiast projektor HU70LS stosuje HDR10 z dynamicznym mapowaniem tonalnym dla każdej klatki po kolei, dzięki temu zapewnia stosowną jakość obrazu w każdej klatce.

  Projektor HU70LS z TruMotion, technologią przetwarzania video, w której pomiędzy istniejącymi klatkami animacji są generowane dopełniające klatki, gwarantuje płynniejszy obraz. Technika TruMotion działa nawet w jakości 4K, HDR i przy wysokiej częstotliwości odświeżania do 60 Hz.

  System webOS 4.5 pozwala na bezstopniowy podgląd, dzięki czemu możesz oglądać przeróżne programy telewizyjne i filmy przy użyciu prostego połączenia z siecią Wi-Fi. W dodatku ten ulepszony system, automatycznie umieści aplikacje obok Twoich ulubionych treści.


☆ Lg Projektor bf50nst ☆

Lg Projektor bf50nst Najniższa Cena Online

☆ Lg Projektor bf50nst - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg Projektor bf50nst
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  BF50NST oferuje 4-punktową korektę geometrii obrazu, lens shift i zoom 1,6x, umożliwiając rozciągliwą instalację w zróżnicowanych warunkach biznesowych i edukacyjnych. Rozdzielczość WUXGA połączona z wysoką jasnością 5.000ANSI generowaną przez laserowe źródło światła o żywotności 20.000 godzin i 100 obrazem czynią projektor BU50NST profesjonalnym narzędziem pracy.

  Rozdzielczość WUXGA
  System projekcyjny BF50NST oferuje jakość obrazu nieosiągalną dla klasycznych projektorów FullHD. Jest to możliwe dzięki niesamowitej liczbie ponad 2,3 miliona pikseli wyświetlanych z pomocą technice XPR opracowanej w oparciu o technikę 4K UHD DLP Texas Instrumensts.

  5.000 ANSI Lumenów
  BU50NST oferuje jasność, która zapewnia jasny i wyraźny obraz również w wielkich salach konferencyjnych. 5.000 ANSI lumenów generowanych przez laserowe źródło światła dostarcza żywy i wciągający obraz niemal niezależnie od oświetlenia zewnętrznego.

  Inteligentne połączenie
  To urządzenie gwarantuje komfortową komunikację bezprzewodową ułatwiającą prowadzenie konferencji i spotkań grupowych. Do najważniejszych funkcji należy udostępnianie ekranu, mirroring i dźwięk Bluetooth. Możesz także przeglądać Internet dzięki zaimplementowaniu przy pomocy przeglądarki internetowej zaimplementowanej w systemie operacyjnym webOS 4.5.

  20.000 godzin pracy
  Projektor BU50NS to koniec ery podmiany drogich żarówek do projektorów. Zastosowanie postępowej diody laserowej pozwala na wyświetlenie jasnego obrazu poprzez choćby 20.000 godzin. Jeśli Twój projektor będzie pracował poprzez 8 godzin dziennie, codziennie, dioda laserowa będzie działać nawet 7 lat!


☆ Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg ☆

Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg Najniższa Cena Online

☆ Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):4:3;Format obrazu (standardowy):16:9;Full High Definition:nie;Głośniki:2 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):23 dB;Głośność (normal):24 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, charakterystyczna;HDR:nie;HD Ready:tak;dane dodatkowe:samoczynne wyłączanie, tryb Eco;Jasność:550 ANSI lumen;Kod producenta:PH510PG.AEU;Kolor:biały;Kontrast:100000:1;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny rozmiar obrazu:100 ";drobny wymiar obrazu:25 ";Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Samodzielna prezentacja:nie;Rozdzielczość maksymalna:WXGA (1280 x 720);Rozdzielczość bazowa:WXGA (1280 x 720);Pokrowiec:tak;typ matrycy:LED;Waga:0,65 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:1;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):174 x 116 x 44 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel zasilający, karta gwarancyjna, pilot;Złącza:HDMI x 1, USB 2.0 x 1, wyjście liniowe audio;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:1,4:1;Żywotność lampy (tryb normalny):30000 h


☆ Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) ☆

Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) Najniższa Cena Online

☆ Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Poznaj fantastyczny obraz Full HD Pierwszy projektor Full HD z zaimplementowanym akumulatorem z linii LG MiniBeam zapewnia rozdzielczość 1080p oraz dwa razy wyraźniejszy i bardziej naturalny obraz niżeli zwykłe projektory HD.

  wspaniałe wyrównanie obrazu automatyczna pionowa geometria obrazu w ciągu kilku sekund namierza i ulepsza zniekształcenia obrazu, stosownie go wyrównując. Ponadprzeciętny Prawdziwie kinowe wrażenia dzięki ekranom projekcyjnym o rozmiarze do 100 cali.

  oglądarki internetowe nieszablonowa platforma LG Smart TV, webOS, jest łatwa w konfiguracji i pozwala prosto wyszukiwać treść w internecie, np. Na YouTube. Kompaktowy i lekki komfortowa i kompaktowa budowa pozwala wziąć ten projektor gdziekolwiek się chce.

  wystarczy włożyć go do walizki albo torby. Później starczy go rozpakować. Inteligentniejszy i łatwiejszy Dzięki bezprzewodowemu odbieraniu obrazu ze smartfona, funkcji przesyłania dźwięku przez Bluetooth i zaimplementowanemu akumulatorowi o wytrzymałości do 2,5 h możesz uwolnić się od plątaniny kabli.

  Ładowanie i przesyłanie obrazu Port USB Type-C™ pozwala na przesyłanie obrazu z notebooka, tabletu lub smartfona i jednoczesne ładowanie urządzenia za pomocą jednego kabla. Łatwość podłączenia starczy podłączyć urządzenie do USB, żeby oglądać filmy i , a także słuchać muzyki.

  dodatkowo można otwierać pliki dokumentów, takie jak Microsoft PowerPoint, Excel i Word....


☆ Projektor LG PF610P ☆

Projektor LG PF610P Najniższa Cena Online

☆ Projektor LG PF610P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Projektor LG PF610P
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  LG PF610P – przenośny projektor LG CineBeam PF610P Full HD LED Smart z technologią Apple AirPlay 2 Projektor LED Full HD (1920 x 1080) rozmiar ekranu do 120 cali 1000 lumenów ANSI z technologią LG 4Ch LED AirPlay 2 + Miracast® + Bluetooth Projektor Smart + webOS 4-punktowa korekta obrazu Ustaw go tam, gdzie chcesz stworzyć własne kino Projektor LG PF610P kreuje wyraźny obraz o wysokiej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080).

  Zasmakuj kinowej jakości na ekranie o rozmiarze do 120 cali. Wierne odwzorowanie oryginalnego obrazu Wcześniej technika mapowania tonalnego HDR zapewniała jakość obrazu odpowiadającą przeciętnej pełnych klatek.

  Projektor PF610P wykorzystuje technikę HDR10 z dynamicznym mapowaniem tonalnym na poziomie pojedynczej klatki, dzięki temu zagwarantuje odpowiednią jakość obrazu w każdej klatce. Jasność 1000 lumenów ANSI mobilny projektor LG CineBeam o Jasność 1000 lumenów ANSI generuje wyraźny obraz we wnętrzu i na zewnątrz, w nocy i wczesnym wieczorem.

  technologia LED 4Ch bez koła kolorów technika LG 4Channel LED wykorzystuje osobne składowe koloru RGB i dynamiczną zieleń. Dzięki regulacji jasności i tonu dynamicznej zieleni projektor LG LED CineBeam zapewnia skrupulatny, jasny i żywy obraz.

  progresywne połączenie bezprzewodowe Proste przesyłanie filmów, fotografii i muzyki z sprzętów Apple, takich jak iPhone, iPad i Mac, do LG PF610P za pośrednictwem technice AirPlay 2. Dodatkowo projektor LG PF610P obsługuje funkcję Screen-share (dla maszyn obsługujących bezprzewodową łączność Miracast®) i parowanie Bluetooth.

  Sprytny dostęp do treści System webOS 5.0 zezwala na oglądanie programów telewizyjnych i filmów przy użyciu prostego połączenia z siecią Wi-Fi. Dodatkowo fabrycznie zainstalowane aplikacje, takie jak Amazon Prime Video, Disney+, YouTube i Apple TV, umożliwiają komfortowe oglądanie treści.

  Wymaga tylko 2,65 m odległości, by wygenerować obraz o wymiarze 100 cali Współczynnik projekcji 1,195 zezwala na zmianę rzutowanego ekranu z 60 na 120 cali. Starczy trafnie ustawić projektor, aby zagospodarować na ekran dowolną przestrzeń na ścianie.

  Łatwa instalacja dzięki 4-punktowej korekcie obrazu Jeśli chcesz uzyskać skrupulatne proporcje obrazu, możesz wyregulować wyświetlacz przy pomocy narożników. 4-punktowa korekta obrazu likwiduje poziome i pionowe zniekształcenia obrazu.

  30 000 godz. Lampa LED o przedłużonej trwałości mocne źródło światła LED formuje jaśniejszy obraz i działa do 30 000 godzin. Gdyby projektor ten był używany do gier poprzez 8 godzin dziennie, jego źródło światła LED wytrzymałoby 10 lat.

  marka LG Gwarancja 3 lata w serwisie zewnętrznym technika LED Rozdzielczość natywna 1920 x 1080 pikseli Jasność 1000 ANSI lum. Kontrast 150000:1 Przekątna obrazu 1.52 – 3.05 m zaimplementowane WiFi tak Złącza zewnętrzne 1 x audio in (Mini Jack) 1 x RJ45 1 x SPDIF (optyczne) 2 x HDMI 2 x USB Głośnik tak (2 x 3W) Czas pracy lampy 30000 godz.

  zużycie mocy [ praca / spoczynek ] 100 / 0.5 W Głośność pracy 29 dB Szerokość 225 mm Głębokość 192 mm Wysokość 69 mm Waga 1.7 kg atrybuty uzupełniające Bluetooth | HDR10 Akcesoria pilot | kabel zasilającyPodobne zestawienia:


Najtańsze projektory LG – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory LG, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów LG jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg ☆

Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg Najniższa Cena Online

☆ Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg electronics projektor ph510pg hd 550al 100.000:1 0.65kg
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (kompresowany):4:3;Format obrazu (charakterystyczny):16:9;Full High Definition:nie;Głośniki:2 W;Głośniki:tak;Głośność (econo):23 dB;Głośność (normal):24 dB;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, typowa;HDR:nie;HD Ready:tak;informacje uzupełniające:samoczynne wyłączanie, tryb Eco;Jasność:550 ANSI lumen;Kod producenta:PH510PG.AEU;Kolor:biały;Kontrast:100000:1;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny rozmiar obrazu:100 ";minimalny rozmiar obrazu:25 ";Pilot:podstawowy;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Samodzielna prezentacja:nie;Rozdzielczość maksymalna:WXGA (1280 x 720);Rozdzielczość bazowa:WXGA (1280 x 720);Pokrowiec:tak;typ matrycy:LED;Waga:0,65 kg;Wejście D-Sub 15pin:0;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:1;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;rozmiary (szer.

  x wys. X gł.):174 x 116 x 44 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel zasilający, karta gwarancyjna, pilot;Złącza:HDMI x 1, USB 2.0 x 1, wyjście liniowe audio;Złącze USB:1;Przybliżenie cyfrowe:nie;Przybliżenie optyczne:1,4:1;Żywotność lampy (tryb normalny):30000 h


☆ Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) ☆

Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) Najniższa Cena Online

☆ Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Poznaj fantastyczny obraz Full HD Pierwszy projektor Full HD z wbudowanym akumulatorem z linii LG MiniBeam gwarantuje rozdzielczość 1080p i dwa razy znaczniejszy i bardziej naturalny obraz niżeli zwykłe projektory HD.

  wyśmienite wyrównanie obrazu automatyczna pionowa geometria obrazu w ciągu kilku sekund wykrywa i poprawia zniekształcenia obrazu, optymalnie go wyrównując. Ponadprzeciętny Prawdziwie kinowe wrażenia dzięki ekranom projekcyjnym o rozmiarze do 100 cali.

  oglądarki internetowe wyjątkowa platforma LG Smart TV, webOS, jest prosta w konfiguracji i pozwala prosto wyszukiwać treść w internecie, np. Na YouTube. Kompaktowy i lekki komfortowa i kompaktowa konstrukcja pozwala wziąć ten projektor gdziekolwiek się chce.

  wystarczy włożyć go do walizki albo torby. Później starczy go rozpakować. Inteligentniejszy i łatwiejszy Dzięki bezprzewodowemu odbieraniu obrazu ze smartfona, funkcji przesyłania dźwięku poprzez Bluetooth i zastosowanemu akumulatorowi o wytrzymałości do 2,5 h możesz uwolnić się od plątaniny kabli.

  Ładowanie i przesyłanie obrazu Port USB Type-C™ pozwala na przesyłanie obrazu z laptopa, tabletu lub smartfona i jednoczesne ładowanie urządzenia za pomocą jednego kabla. Łatwość podłączenia wystarczy podłączyć urządzenie do USB, aby oglądać filmy i i słuchać muzyki.

  na dodatek można otwierać pliki dokumentów, takie jak Microsoft PowerPoint, Excel i Word....


☆ Projektor LG PF610P ☆

Projektor LG PF610P Najniższa Cena Online

☆ Projektor LG PF610P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Projektor LG PF610P
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  LG PF610P – przenośny projektor LG CineBeam PF610P Full HD LED Smart z technologią Apple AirPlay 2 Projektor LED Full HD (1920 x 1080) wymiar ekranu do 120 cali 1000 lumenów ANSI z technologią LG 4Ch LED AirPlay 2 + Miracast® + Bluetooth Projektor Smart + webOS 4-punktowa korekta obrazu Ustaw go tam, gdzie chcesz stworzyć własne kino Projektor LG PF610P buduje wyraźny obraz o wysokiej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080).

  Zasmakuj kinowej jakości na ekranie o rozmiarze do 120 cali. Wierne odwzorowanie oryginalnego obrazu Wcześniej technologia mapowania tonalnego HDR zapewniała jakość obrazu odpowiadającą przeciętnej pełnych klatek.

  Projektor PF610P wykorzystuje technikę HDR10 z dynamicznym mapowaniem tonalnym na poziomie pojedynczej klatki, dzięki czemu zapewnia odpowiednią jakość obrazu w każdej klatce. Jasność 1000 lumenów ANSI przenośny projektor LG CineBeam o Jasność 1000 lumenów ANSI generuje wyraźny obraz we wnętrzu i na zewnątrz, w nocy i wczesnym wieczorem.

  technologia LED 4Ch bez koła odcieni technika LG 4Channel LED wykorzystuje osobne składowe koloru RGB i dynamiczną zieleń. Dzięki regulacji jasności i tonu dynamicznej zieleni projektor LG LED CineBeam zagwarantuje dokładny, jasny i żywy obraz.

  nowoczesne połączenie bezprzewodowe Proste przesyłanie filmów, fotografii i muzyki z maszyn Apple, takich jak iPhone, iPad i Mac, do LG PF610P za pośrednictwem technice AirPlay 2. Dodatkowo projektor LG PF610P obsługuje funkcję Screen-share (dla urządzeń obsługujących bezprzewodową łączność Miracast®) i parowanie Bluetooth.

  Sprytny dostęp do treści System webOS 5.0 zezwala na oglądanie programów telewizyjnych i filmów przy użyciu prostego połączenia z siecią Wi-Fi. Ponadto fabrycznie zainstalowane aplikacje, takie jak Amazon Prime Video, Disney+, YouTube i Apple TV, umożliwiają komfortowe oglądanie treści.

  Wymaga tylko 2,65 m odległości, aby wygenerować obraz o wymiarze 100 cali Współczynnik projekcji 1,195 zezwala na zmianę rzutowanego ekranu z 60 na 120 cali. Wystarczy odpowiednio ustawić projektor, aby zagospodarować na ekran dowolną przestrzeń na ścianie.

  Łatwa instalacja dzięki 4-punktowej korekcie obrazu Jeśli chcesz uzyskać dokładne proporcje obrazu, możesz wyregulować ekran przy pomocy narożników. 4-punktowa korekta obrazu eliminuje poziome i pionowe zniekształcenia obrazu.

  30 000 godz. Lampa LED o przedłużonej trwałości solidne źródło światła LED kreuje jaśniejszy obraz i działa do 30 000 godzin. Gdyby projektor ten był wykorzystywany do gier poprzez 8 godzin dziennie, jego źródło światła LED wytrzymałoby 10 lat.

  firma LG Gwarancja 3 lata w serwisie zewnętrznym technika LED Rozdzielczość natywna 1920 x 1080 pikseli Jasność 1000 ANSI lum. Kontrast 150000:1 Przekątna obrazu 1.52 – 3.05 m zaimplementowane WiFi tak Złącza zewnętrzne 1 x audio in (Mini Jack) 1 x RJ45 1 x SPDIF (optyczne) 2 x HDMI 2 x USB Głośnik tak (2 x 3W) Czas pracy lampy 30000 godz.

  zużycie mocy [ praca / spoczynek ] 100 / 0.5 W Głośność pracy 29 dB Szerokość 225 mm Głębokość 192 mm Wysokość 69 mm Waga 1.7 kg atrybuty dodatkowe Bluetooth | HDR10 Akcesoria pilot | kabel zasilający


☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) ☆

Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) Najniższa Cena Online

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495)
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój pomieszczenie w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie Ci potrzeba drogiego 100 telewizora starczy projektor LG SMART LED. System operacyjny WebOS z zaimplementowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na rąk. Jego małe rozmiary i niska waga pozwalajązabrać go do znajomych czy na urlop. Brak ruchomych części czyni projektor odpornym na wstrząsy i przenoszenie. Teraz Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu.

  • LED-owe źródło światła skuteczne, nowoczesne źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej poprzez konwencjonalny projektor o podobnych parametrach obrazu.
  • 30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła charakteryzuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie poprzez ponad 10 lat.
  • Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu lub ściany by uzyskać 100 obraz. Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, wystarczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, niepokaźny projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.
  • technika TruMotion idealnie znana z telewizorów LG technika nadająca płynności obrazowi, co jest szczególnie ważne w dynamicznych scenach akcji, czy podczas śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.
  • Mobilność wykorzystanie diod LED świecących w kolorach podstawowych znacznie upraszcza konstrukcję projektora przez wyeliminowanie koła barw. Dzięki czemu waga, a także wymiary projektora uległy wielkiej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać podczas transportu lub przesuwania działającego projektora.
  • Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta zezwala na natychmiastowe odtwarzanie plików video, zdjęć i muzyki, a także dokumentów kompletu office przez proste podłączenie dysku, pendriva lub innego rodzaju pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.
  • WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego maszyn SMART rozwijanego poprzez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przyjazna dla użytkownika, intuicyjna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.
  • Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR wyekwipowany został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu lub innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i gwarantuje genialny obraz z każdej odległości.
  • Bluetooth wprawdzie projektor zastosowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga odpowiedniego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.
  • Funkcja screen share Projektor HF65LSR umożliwia połączenie urządzeń przenośnych takich jak telefon, tablet czy notebook zarówno bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport albo kabel konwertera). Dzisiaj możesz oglądać swoje zdjęcia i filmy na naprawdę dużym ekranie.
  • HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Teraz siedząc wygodnie na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.

☆ Projektor LG HU70LS DARMOWY TRANSPORT, HU70LS.AEU ☆

Projektor LG HU70LS DARMOWY TRANSPORT, HU70LS.AEU Najniższa Cena Online

☆ Projektor LG HU70LS DARMOWY TRANSPORT, HU70LS.AEU - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Projektor LG HU70LS DARMOWY TRANSPORT, HU70LS.AEU
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Nieprawdopodobna ilość 8,3 miliona pikseli (3840 x 2160) i technologia XPR* sprawiają, że HU70LS zapewnia niezrównaną dokładność i szczegółowość odwzorowania obrazu w rozdzielczości cztery razy obszerniejszej aniżeli Full HD.

  marka LG zastosowała technikę LED bez koła odcieni, co pozwoliło uzyskać wspaniałą jakość obrazu. W ten sposób wyeliminowano wady zwykłych projektorów, takie jak odbarwienia standardowe dla LCD i efekt tęczy* typowy dla DLP.

  Ciesz się żywym obrazem skrzącym się bogactwem głębokich odcieni. Technika LG 4Channel LED wykorzystuje osobne składowe koloru RGB i dynamiczną zieleń. Dzięki regulacji jasności i tonu dynamicznej zieleni projektor LG LED CineBeam zapewnia żywszy obraz aniżeli zwykłe projektory.

  ulepszona funkcja przybliżenia do 1,25 razy i zdalne sterowanie ostrością zezwalają na łatwą regulację obrazu bez zmiany położenia projektora. Za pomocą pilota Magic Remote można sterować choćby projektorem zawieszonym pod sufitem.

  Wcześniej technologia mapowania tonalnego HDR zapewniała jakość obrazu odpowiadającą średniej pełnych klatek. Natomiast projektor HU70LS stosuje HDR10 z dynamicznym mapowaniem tonalnym dla każdej klatki po kolei, dzięki temu gwarantuje optymalną jakość obrazu w każdej klatce.

  Projektor HU70LS z TruMotion, technologią przetwarzania video, w której między istniejącymi klatkami animacji są generowane dopełniające klatki, gwarantuje płynniejszy obraz. Technologia TruMotion działa nawet w jakości 4K, HDR i przy wysokiej częstotliwości odświeżania do 60 Hz.

  System webOS 4.5 umożliwia bezstopniowy podgląd, dzięki czemu możesz oglądać najróżniejsze programy telewizyjne i filmy przy użyciu prostego połączenia z siecią Wi-Fi. W dodatku ten udoskonalony system, automatycznie umieści aplikacje obok Twoich ulubionych treści.Podsumowanie, czyli jaki projektor LG najlepszy?


Najlepszy projektor LG w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor LG w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów LG nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor LG opinie,
 • dobry projektor LG cena,
 • projektor LG ranking,
 • projektor LG jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...