Ranking projektorów LG. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów LG


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów LG. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów LG,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory LG najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory LG, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów LG, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) ☆

Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) Najniższa Cena Online

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój pokój w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie Ci potrzeba drogiego 100 telewizora starczy projektor LG SMART LED.

  System operacyjny WebOS z wbudowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na dłoni. Jego niepokaźne wymiary i niska waga pozwalająwziąć go do znajomych czy na urlop.

  Brak ruchomych części czyni projektor wytrzymałym na wstrząsy i przenoszenie. Teraz Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu. LED-owe źródło światła sprawne, progresywne źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej przez konwencjonalny projektor o podobnych parametrach obrazu.

  30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła znamionuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie przez ponad 10 lat. Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu lub ściany aby uzyskać 100 obraz.

  Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, starczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, niepokaźny projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.

  technika TruMotion doskonale znana z telewizorów LG technologia nadająca płynności obrazowi, co jest niezwykle ważne w dynamicznych scenach akcji, czy podczas śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.

  Mobilność wykorzystanie diod LED świecących w kolorach podstawowych widocznie upraszcza konstrukcję projektora przez wyeliminowanie koła barw. Dzięki czemu waga, a także rozmiary projektora uległy wielkiej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać w trakcie transportu albo przesuwania działającego projektora.

  Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta pozwala na natychmiastowe odtwarzanie plików video, zdjęć i muzyki i dokumentów kompletu office przez proste podłączenie dysku, pendriva albo innego typu pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.

  WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego sprzętów SMART rozwijanego przez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przyjazna dla użytkownika, instynktowna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.

  Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR zaopatrzony został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu lub innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i gwarantuje perfekcyjny obraz z każdej odległości.

  Bluetooth wprawdzie projektor zastosowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga trafnego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.

  Funkcja screen share Projektor HF65LSR umożliwia połączenie sprzętów mobilnych takich jak telefon, tablet czy notebook jednocześnie bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport lub przewód konwertera). Dzisiaj możesz oglądać swoje fotografie i filmy na naprawdę obfitym ekranie.

  HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Dzisiaj siedząc komfortowo na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.

  Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami video: Pozostałe atrybuty: Akcesoria w zestawie: dane o gwarancji: wymiary: 131 x 309 x128 mm...


☆ projektor bf60pst wuxga laser 6000al marki Lg electronics ☆

projektor bf60pst wuxga laser 6000al marki Lg electronics Najniższa Cena Online

☆ projektor bf60pst wuxga laser 6000al marki Lg electronics - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG Electronics
 • Nazwa produktu: projektor bf60pst wuxga laser 6000al marki Lg electronics
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Biznesowy projektor laserowy ProBeam BF60PST to wszechstronne połączenie kompaktowych wymiarów i wydajności. Ten projektor jakości korporacyjnej jest przeznaczony do spotkań biznesowych, konferencji i współpracy.

  Wpływa na wzrost wydajności pracy i skuteczności. Konkretne laserowe źródło światła kreuje obraz o jasności 6000 lumenów wg normy ANSI i działa do 20 000 godzin gwarantując wyraźny i staranny obraz nawet w jasnych salach konferencyjnych bez straty jakości, dzięki czemu wznosi efektywność spotkań biznesowych....


☆ Lg Projektor bf50nst ☆

Lg Projektor bf50nst Najniższa Cena Online

☆ Lg Projektor bf50nst - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg Projektor bf50nst
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  BF50NST oferuje 4-punktową korektę geometrii obrazu, lens shift i zoom 1,6x, umożliwiając rozciągliwą instalację w zróżnicowanych warunkach biznesowych i edukacyjnych. Rozdzielczość WUXGA połączona z wysoką jasnością 5.000ANSI generowaną przez laserowe źródło światła o żywotności 20.000 godzin i 100 obrazem czynią projektor BU50NST profesjonalnym narzędziem pracy.Rozdzielczość WUXGASystem projekcyjny BF50NST oferuje jakość obrazu nieosiągalną dla klasycznych projektorów FullHD.

  Jest to możliwe dzięki niesamowitej liczbie ponad 2,3 miliona pikseli wyświetlanych z pomocą technice XPR opracowanej w oparciu o technikę 4K UHD DLP Texas Instrumensts. 5.000 ANSI LumenówBU50NST oferuje jasność, która zapewnia jasny i wyraźny obraz również w wielkich salach konferencyjnych.

  5.000 ANSI lumenów generowanych przez laserowe źródło światła dostarcza żywy i wciągający obraz niemal niezależnie od oświetlenia zewnętrznego.Inteligentne połączenieTo urządzenie gwarantuje komfortową komunikację bezprzewodową ułatwiającą prowadzenie konferencji i spotkań grupowych.

  Do najważniejszych funkcji należy udostępnianie ekranu, mirroring i dźwięk Bluetooth. Możesz także przeglądać Internet dzięki zaimplementowaniu przy pomocy przeglądarki internetowej zaimplementowanej w systemie operacyjnym webOS 4.5.20.000 godzin pracy Projektor BU50NS to koniec ery podmiany drogich żarówek do projektorów.

  zastosowanie postępowej diody laserowej pozwala na wyświetlenie jasnego obrazu poprzez choćby 20.000 godzin. Jeśli Twój projektor będzie pracował poprzez 8 godzin dziennie, codziennie, dioda laserowa będzie działać nawet 7 lat!Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami video: Pozostałe parametry: Akcesoria w zestawie: Pilot zdalnego sterowania (baterie załączone) Instrukcja Karta gwarancyjna kabel zasilający dane o gwarancji: wymiary: Szerokość: 370 mm Wysokość: 290 mm Długość: 144 mm...


☆ Projektor hu715qw ust cinebeam 4k uhd marki Lg electronics ☆

Projektor hu715qw ust cinebeam 4k uhd marki Lg electronics Najniższa Cena Online

☆ Projektor hu715qw ust cinebeam 4k uhd marki Lg electronics - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG Electronics
 • Nazwa produktu: Projektor hu715qw ust cinebeam 4k uhd marki Lg electronics
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  wystarczy niepokaźna odległość, by uzyskać ekran o wymiarze 100 caliStwórz własną salę kinową gdziekolwiek chcesz w swoim domu przy pomocy laserowego projektora o ultrakrótkim rzucie LG 4K CineBeam.wyświetlacz Ultrakrótki rzut 4K UHD (3840x2160) 2 500 lumenów ANSI technika obrazowania Optymalizator jasności automatyczna regulacja jasności Kontrast adaptacyjny Funkcjonalność webOS Apple AirPlay 2 i HomeKit wbudowane głośniki stereo 20W + 20W Ultrakrótki rzut (UST)Projektor o ultrakrótkim rzucie LG CineBeam zapewnia żywy obraz przy wyjątkowo znikomej odległości projekcji.

  Stwórz imponujący ekran kina domowego o wymiarze do 120 cali. (Projektor stwarza 80-calowy obraz z odległości 11,8 cm, 100-calowy obraz z odległości 21,7 cm oraz 120-calowy obraz z odległości 31,7 cm.)Harmonia aranżacji wnętrzaFinezyjna i kompaktowa kompozycja wytworzona z najwyższej jakości materiałów od Kvadrat genialnie komponuje się z wystrojem każdego wnętrza.Żywy i wyraźny obrazProjektor laserowy LG CineBeam o rozdzielczości 4K UHD (8,3 megapiksela) zagwarantuje szczegółowy obraz o rozmiarze do 120 cali.

  Współczynnik kontrastu 2M:1 pozwala na wyrażenie najgłębszych czerni i jasności. Dodatkowo dzięki 85% pokryciu palety barw DCI-P3 i jasności na poziomie 2500 lumenów ANSI precyzyjnie odwzorowuje odcienie w pomieszczeniach.Jeszcze wyraźniejszy obrazTechnologia HDR ulepsza jakość obrazu poprzez wzmocnienie jasności jasnych komponentów i ciemności ciemnych oraz zachowanie szczegółów w ciemnych scenach.

  Jest więc zgodna z prawie wszystkimi standardami HDR.Optymalizator jasnościTo ważna technologia dla jakości obrazu, w którą zaopatrzone są tylko projektory LG CineBeam.zobacz, wyreguluj i rzutuj automatycznieWbudowany sensor otoczenia rozpoznaje natężenie światła otoczenia i ustawia tryb jasności w sposób adekwatny dla oka.

  dzięki temu obraz za każdym razem jest prezentowany w sposób słuszny w określonych warunkach.Funkcja automatycznej regulacji jasnościUrządzenie samoczynnie włącza poziom oszczędzania energii i gwarantuje jasność ekranu, adekwatnie dopasowaną do panujących warunków.dostosowuje sygnał laserowy do scenyKontrast adaptacyjny dostosowuje sygnał laserowy do obrazu,zwiększyć współczynnik kontrastu i dodać mu głębi.

  Jasne sceny robią się jaśniejsze, a ciemne odznaczają się głębią oraz szczegółowym obrazem także w cieniach.Sprytny dostęp do treściSystem webOS 6.0 umożliwia oglądanie programów telewizyjnych i filmów przy użyciu prostego połączenia z siecią Wi-Fi.

  ponadto fabrycznie zainstalowane aplikacje, takie jak Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube i Apple TV, zezwalają na wygodne oglądanie treści.Pilot Magic Lighting Remote ControlNa pilocie Magic Lighting Remote Control wystarczy nacisnąć przycisk Home, żeby w przystępny sposób obsługiwać system webOS.

  Funkcja podświetlenia usprawnia korzystanie nawet w ciemnym pomieszczeniu.Fantastyczne doświadczenia dźwięku przestrzennegoNowe rozmieszczenie głośnika i pasywnego radiatora oraz budowa tłumienia wibracji głośnika dają głęboki i czysty bas, równocześnie redukując wibracje ekranu i dźwięku.

  lepszy system dźwięku 2.2-kanałowego (cztery głośniki) o mocy 40 W pozwala poczuć się jak w prawdziwym kinie.Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami wideo: Pozostałe atrybuty: Źródło światła: laser Optymalizator jasności: jasność automatyczna + kontrast adaptacyjny TruMotion Tryb Filmmaker rozmiar ekranu: 80-120 cali Odległość rzutu: 100 cali przy 21,7 cm Współczynnik rzutu: 0.22 Zoom: stały Korekcja geometrii obrazu: 4-/9-/15-punktowa webOS: tak 6.0 (Smart) Apple AirPlay 2 / HomeKit Udostępnianie ekranu Zintegrowane głośniki: 20 W + 20 W stereo Pilot: tak (Magic Lighting Remote) Akcesoria w zestawie: dane o gwarancji: wymiary:...


☆ Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) ☆

Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) Najniższa Cena Online

☆ Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Poznaj fantastyczny obraz Full HD Pierwszy projektor Full HD z zaimplementowanym akumulatorem z linii LG MiniBeam zapewnia rozdzielczość 1080p oraz dwa razy wyraźniejszy i bardziej naturalny obraz niżeli zwykłe projektory HD.

  wspaniałe wyrównanie obrazu automatyczna pionowa geometria obrazu w ciągu kilku sekund namierza i ulepsza zniekształcenia obrazu, stosownie go wyrównując. Ponadprzeciętny Prawdziwie kinowe wrażenia dzięki ekranom projekcyjnym o rozmiarze do 100 cali.

  oglądarki internetowe nieszablonowa platforma LG Smart TV, webOS, jest łatwa w konfiguracji i pozwala prosto wyszukiwać treść w internecie, np. Na YouTube. Kompaktowy i lekki komfortowa i kompaktowa budowa pozwala wziąć ten projektor gdziekolwiek się chce.

  wystarczy włożyć go do walizki albo torby. Później starczy go rozpakować. Inteligentniejszy i łatwiejszy Dzięki bezprzewodowemu odbieraniu obrazu ze smartfona, funkcji przesyłania dźwięku przez Bluetooth i zaimplementowanemu akumulatorowi o wytrzymałości do 2,5 h możesz uwolnić się od plątaniny kabli.

  Ładowanie i przesyłanie obrazu Port USB Type-C™ pozwala na przesyłanie obrazu z notebooka, tabletu lub smartfona i jednoczesne ładowanie urządzenia za pomocą jednego kabla. Łatwość podłączenia starczy podłączyć urządzenie do USB, żeby oglądać filmy i , a także słuchać muzyki.

  dodatkowo można otwierać pliki dokumentów, takie jak Microsoft PowerPoint, Excel i Word....


☆ Projektor LG CineBeam HU710PW ☆

Projektor LG CineBeam HU710PW Najniższa Cena Online

☆ Projektor LG CineBeam HU710PW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Projektor LG CineBeam HU710PW
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor LG CineBeam HU710P 4K UHD hybrydowy do kina domowego Żywy kinowy obraz o rozmiarze do 300 caliProjektor hybrydowy LG CineBeam o rozdzielczości 4K UHD (8,3 megapiksela) gwarantuje szczegółowy obraz o wymiarze do 300 cali.

  Współczynnik kontrastu 2M:1 umożliwia wyrażenie najgłębszych czerni i jasności. W dodatku dzięki 94% pokryciu palety barw DCI-P3 i jasności na poziomie 2000 lumenów ANSi dokładnie odwzorowuje kolory w pomieszczeniach.] Hybrydowe źródła światła zagwarantuje żywe koloryProjektor HU710P, z nowym hybrydowym systemem podświetlenia LG, wykorzystuje źródło światła LED wspierane poprzez technologię laserową, co pozwoliło uzyskać jasność na poziomie 2000 ANSI lumenów.

  dzięki temu obraz jest jaśniejszy, a barwy są bardziej wyraziste. Dopasowuje sygnał laserowy do scenyKontrast adaptacyjny dostosowuje sygnał laserowy do obrazu,rozszerzyć współczynnik kontrastu i dodać mu głębi.

  Jasne sceny robią się jaśniejsze, a ciemne odznaczają się głębią, a także szczegółowym obrazem także w cieniach. Dopasowuje sygnał laserowy do scenyKontrast adaptacyjny dopasowuje sygnał laserowy do obrazu,zwiększyć współczynnik kontrastu i dodać mu głębi.

  Jasne sceny robią się jaśniejsze, a ciemne odznaczają się głębią oraz szczegółowym obrazem także w cieniach. Poczuj emocje zgodnie z pierwotnym zamiarem twórcyFilmmaker Mode wyłącza wygładzanie ruchu i inne ustawienia przetwarzania obrazu video.

  dzięki temu obraz wygląda dokładnie tak, jak zaplanował jego twórca. Jeszcze Wyraźniejszy ObrazTechnologia HDR polepsza jakość obrazu przez wzmocnienie jasnych i ciemnych i zachowanie szczegółów w ciemnych scenach.

  Jest więc kompatybilność z prawie wszystkimi standardami HDR. Sprytny dostęp do treściSystem webOS 6.0 pozwala na oglądanie programów telewizyjnych i filmów przy użyciu prostego połączenia z siecią Wi-Fi.

  w dodatku fabrycznie zainstalowane aplikacje, takie jak Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube i Apple TV, zezwalają na wygodne oglądanie treści. Pilot Magic Lighting Remote ControlNa pilocie Magic Lighting Remote Control starczy nacisnąć przycisk Home, by w nieskomplikowany sposób obsługiwać system webOS.

  Funkcja podświetlenia upraszcza korzystanie choćby w ciemnym pomieszczeniu. Udostępniaj Treść w DomuInteligentny projektor LG zezwala na udostępnianie treści na ekranie o wielkiej rozdzielczości z obsługiwanych urządzeń Apple, takich jak iPhone, iPad i Mac, za pomocą technologii AirPlay.

  4/9/15-punktowa REGULACJA KSZTAŁTU OBRAZUUlepszona funkcja 4/9/15-punktowej REGULACJI KSZTAŁTU OBRAZU pozwala na korektę nie tylko w czterech,również w dziewięciu i piętnastu narożnikach, co pozwala starannie zlikwidować wszelkie zniekształcenia i stworzyć wspaniały obraz.

  Inteligentne połączenie bezprzewodoweTechnologie mirroringu bezprzewodowego i parowania Bluetooth wygodne udostępnianie dźwięku i obrazu.Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami wideo: Pozostałe cechy: Akcesoria w komplecie: Instrukcja obsługi (skrócona instrukcja instalacji) Skrócona instrukcja obsługi (skrócona instrukcja instalacji) Karta gwarancyjna kabel zasilający Magic - Pilot zdalnego sterowania: Magic Lighting Remote dane o gwarancji: wymiary: 259 x 390 x 123 mm...Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory LG – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory LG, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów LG jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) ☆

Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) Najniższa Cena Online

☆ Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg electronics pf50ks 600al fullhd/acc2,5hr/bt (8806098140916)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Poznaj fantastyczny obraz Full HD Pierwszy projektor Full HD z wbudowanym akumulatorem z linii LG MiniBeam gwarantuje rozdzielczość 1080p i dwa razy znaczniejszy i bardziej naturalny obraz niżeli zwykłe projektory HD.

  wyśmienite wyrównanie obrazu automatyczna pionowa geometria obrazu w ciągu kilku sekund wykrywa i poprawia zniekształcenia obrazu, optymalnie go wyrównując. Ponadprzeciętny Prawdziwie kinowe wrażenia dzięki ekranom projekcyjnym o rozmiarze do 100 cali.

  oglądarki internetowe wyjątkowa platforma LG Smart TV, webOS, jest prosta w konfiguracji i pozwala prosto wyszukiwać treść w internecie, np. Na YouTube. Kompaktowy i lekki komfortowa i kompaktowa konstrukcja pozwala wziąć ten projektor gdziekolwiek się chce.

  wystarczy włożyć go do walizki albo torby. Później starczy go rozpakować. Inteligentniejszy i łatwiejszy Dzięki bezprzewodowemu odbieraniu obrazu ze smartfona, funkcji przesyłania dźwięku poprzez Bluetooth i zastosowanemu akumulatorowi o wytrzymałości do 2,5 h możesz uwolnić się od plątaniny kabli.

  Ładowanie i przesyłanie obrazu Port USB Type-C™ pozwala na przesyłanie obrazu z laptopa, tabletu lub smartfona i jednoczesne ładowanie urządzenia za pomocą jednego kabla. Łatwość podłączenia wystarczy podłączyć urządzenie do USB, aby oglądać filmy i i słuchać muzyki.

  na dodatek można otwierać pliki dokumentów, takie jak Microsoft PowerPoint, Excel i Word....


☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) ☆

Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) Najniższa Cena Online

☆ Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg projektor cinebeam - 3840 x 2160 - (8806098201495)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Prawdziwe kino w domu? To proste z projektorem LG SMART LED. Gdy tylko chcesz możesz zmienić swój pomieszczenie w kino, boisko piłkarskie, czy salę koncertową. Już nie Ci potrzeba drogiego 100 telewizora starczy projektor LG SMART LED.

  System operacyjny WebOS z zaimplementowanymi aplikacjami, po podłączeniu do sieci WiFi staje się wielkoekranowym telewizorem SMART, który zmieści się na rąk. Jego małe rozmiary i niska waga pozwalajązabrać go do znajomych czy na urlop.

  Brak ruchomych części czyni projektor odpornym na wstrząsy i przenoszenie. Teraz Twój nowy 100 Smart TV jest w Twoim zasięgu. LED-owe źródło światła skuteczne, nowoczesne źródło światła, które dla wygenerowania obrazu potrzebuje zaledwie ułamek energii zużywanej poprzez konwencjonalny projektor o podobnych parametrach obrazu.

  30.000 godzin pracy LED-owe źródło światła charakteryzuje się długim czasem pracy sięgającym 30.000 godzin. Oznacza to możliwość pracy po 8 godzin dziennie poprzez ponad 10 lat. Krótkoogniskowy system projekcyjny Już nie musisz odsuwać projektora o kilka metrów od ekranu lub ściany by uzyskać 100 obraz.

  Dzięki systemowi specjalnych soczewek i sferycznego lustra już z odległości 38 cm od ściany uzyskasz 100 obraz. Nie trzeba już stawiać projektora na środku pokoju, wystarczy wygospodarować odrobinę miejsca na szafce pod ścianą, gdzie dyskretnie będzie stał eleganki, niepokaźny projektor, gotów do przekształcenia naszego pokoju w prywatną salę kinową.

  technika TruMotion idealnie znana z telewizorów LG technika nadająca płynności obrazowi, co jest szczególnie ważne w dynamicznych scenach akcji, czy podczas śledzenia wydarzeń sportowych. Specjalne algorytmy analizują zmianę obrazu na ekranie i generują pośrednie klatki czyniąc obraz wyraźniejszym, a ruch płynnym.

  Mobilność wykorzystanie diod LED świecących w kolorach podstawowych znacznie upraszcza konstrukcję projektora przez wyeliminowanie koła barw. Dzięki czemu waga, a także wymiary projektora uległy wielkiej redukcji zaś wyeliminowanie części mechanicznych uodporniło projektor na uszkodzenia mogące powstać podczas transportu lub przesuwania działającego projektora.

  Funkcja USB Quick View (wspiera Divx) funkcja ta zezwala na natychmiastowe odtwarzanie plików video, zdjęć i muzyki, a także dokumentów kompletu office przez proste podłączenie dysku, pendriva lub innego rodzaju pamięci wprost do gniazda USB w Twoim projektorze.

  WebOS 4.0 Jest to już czwarta generacja systemu operacyjnego maszyn SMART rozwijanego poprzez LG. Dzięki słuchaniu głosu klientów powstała przyjazna dla użytkownika, intuicyjna platforma zarządzania treściami on-line, źródłami sygnału i sterowania projektorem.

  Korekcja trapezowa Dla łatwiejszej konfiguracji projektor HF65LSR wyekwipowany został 4-punktową korekcję trapezową, która niweluje zniekształcenia wynikające z nieprecyzyjnego ustawienia projektora względem ekranu lub innej powierzchni, na której obraz jest wyświetlany i gwarantuje genialny obraz z każdej odległości.

  Bluetooth wprawdzie projektor zastosowane głośniki, to prawdziwe kino domowe wymaga odpowiedniego zestawu nagłośnieniowego. Projektor LG HF65LSR pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do zestawu kina domowego lub słuchawek za pośrednictwem Bluetooth.

  Funkcja screen share Projektor HF65LSR umożliwia połączenie urządzeń przenośnych takich jak telefon, tablet czy notebook zarówno bezprzewodowo jak i kablowo (HDMI / MHL / Slimport albo kabel konwertera). Dzisiaj możesz oglądać swoje zdjęcia i filmy na naprawdę dużym ekranie.

  HID Dla łatwiejszego korzystania z projektora, zwłaszcza jego funkcji SMART można do niego podłączyć myszkę i klawiaturę. Teraz siedząc wygodnie na kanapie możesz wprowadzać szukane frazy tak łątwo jak na komputerze.

  Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami wideo: Pozostałe cechy: Akcesoria w komplecie: informacje o gwarancji: wymiary: 131 x 309 x128 mm...


☆ Projektor LG CineBeam HU710PW ☆

Projektor LG CineBeam HU710PW Najniższa Cena Online

☆ Projektor LG CineBeam HU710PW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Projektor LG CineBeam HU710PW
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor LG CineBeam HU710P 4K UHD hybrydowy do kina domowego Żywy kinowy obraz o wymiarze do 300 caliProjektor hybrydowy LG CineBeam o rozdzielczości 4K UHD (8,3 megapiksela) zagwarantuje szczegółowy obraz o rozmiarze do 300 cali.

  Współczynnik kontrastu 2M:1 pozwala na wyrażenie najgłębszych czerni i jasności. Dodatkowo dzięki 94% pokryciu palety barw DCI-P3 i jasności na poziomie 2000 lumenów ANSi dokładnie odwzorowuje barwy w pomieszczeniach.] Hybrydowe źródła światła zapewnia żywe koloryProjektor HU710P, z nowym hybrydowym systemem podświetlenia LG, wykorzystuje źródło światła LED wspierane poprzez technikę laserową, co pozwoliło uzyskać jasność na poziomie 2000 ANSI lumenów.

  dzięki czemu obraz jest jaśniejszy, a kolory są bardziej wyraziste. Dostosowuje sygnał laserowy do scenyKontrast adaptacyjny dostosowuje sygnał laserowy do obrazu,rozszerzyć współczynnik kontrastu i dodać mu głębi.

  Jasne sceny robią się jaśniejsze, a ciemne odznaczają się głębią oraz szczegółowym obrazem także w cieniach. Dopasowuje sygnał laserowy do scenyKontrast adaptacyjny dopasowuje sygnał laserowy do obrazu,powiększyć współczynnik kontrastu i dodać mu głębi.

  Jasne sceny robią się jaśniejsze, a ciemne odznaczają się głębią oraz szczegółowym obrazem także w cieniach. Poczuj emocje zgodnie z pierwotnym zamiarem twórcyFilmmaker Mode wyłącza wygładzanie ruchu i inne ustawienia przetwarzania obrazu video.

  dzięki temu obraz wygląda precyzyjnie tak, jak zaplanował jego twórca. Jeszcze Wyraźniejszy ObrazTechnologia HDR ulepsza jakość obrazu poprzez wzmocnienie jasnych i ciemnych oraz zachowanie szczegółów w ciemnych scenach.

  Jest więc kompatybilność z prawie wszystkimi standardami HDR. Sprytny dostęp do treściSystem webOS 6.0 zezwala na oglądanie programów telewizyjnych i filmów przy użyciu prostego połączenia z siecią Wi-Fi.

  w dodatku fabrycznie zainstalowane aplikacje, takie jak Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube i Apple TV, umożliwiają wygodne oglądanie treści. Pilot Magic Lighting Remote ControlNa pilocie Magic Lighting Remote Control wystarczy nacisnąć przycisk Home, żeby w prosty sposób obsługiwać system webOS.

  Funkcja podświetlenia usprawnia korzystanie choćby w ciemnym pomieszczeniu. Udostępniaj Treść w DomuInteligentny projektor LG pozwala na udostępnianie treści na ekranie o obfitej rozdzielczości z obsługiwanych sprzętów Apple, takich jak iPhone, iPad i Mac, przy pomocy technice AirPlay.

  4/9/15-punktowa REGULACJA KSZTAŁTU OBRAZUUlepszona funkcja 4/9/15-punktowej REGULACJI KSZTAŁTU OBRAZU zezwala na korektę nie tylko w czterech,na dodatek w dziewięciu i piętnastu narożnikach, co pozwala skrupulatnie wyeliminować wszelkie zniekształcenia i stworzyć znakomity obraz.

  Inteligentne połączenie bezprzewodoweTechnologie mirroringu bezprzewodowego i parowania Bluetooth komfortowe udostępnianie dźwięku i obrazu.Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami wideo: Pozostałe atrybuty: Akcesoria w zestawie: Instrukcja obsługi (skrócona instrukcja instalacji) Skrócona instrukcja obsługi (skrócona instrukcja instalacji) Karta gwarancyjna przewód zasilający Magic - Pilot zdalnego sterowania: Magic Lighting Remote dane o gwarancji: wymiary: 259 x 390 x 123 mm...


☆ Lg Projektor bf50nst ☆

Lg Projektor bf50nst Najniższa Cena Online

☆ Lg Projektor bf50nst - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: Lg Projektor bf50nst
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  BF50NST oferuje 4-punktową korektę geometrii obrazu, lens shift i zoom 1,6x, umożliwiając rozciągliwą instalację w przeróżnych warunkach biznesowych i edukacyjnych. Rozdzielczość WUXGA połączona z wysoką jasnością 5.000ANSI generowaną poprzez laserowe źródło światła o żywotności 20.000 godzin i 100 obrazem czynią projektor BU50NST mistrzowskim narzędziem pracy.Rozdzielczość WUXGASystem projekcyjny BF50NST proponuje jakość obrazu nieosiągalną dla tradycyjnych projektorów FullHD.

  Jest to osiągalne dzięki niesamowitej liczbie ponad 2,3 miliona pikseli wyświetlanych z pomocą technice XPR opracowanej w oparciu o technologię 4K UHD DLP Texas Instrumensts. 5.000 ANSI LumenówBU50NST oferuje jasność, która gwarantuje jasny i wyraźny obraz w dodatku w znacznych salach konferencyjnych.

  5.000 ANSI lumenów generowanych poprzez laserowe źródło światła dostarcza żywy i wciągający obraz niemal niezależnie od oświetlenia zewnętrznego.Inteligentne połączenieTo urządzenie zapewnia komfortową komunikację bezprzewodową upraszczającą prowadzenie konferencji i spotkań grupowych.

  Do najważniejszych funkcji należy udostępnianie ekranu, mirroring i dźwięk Bluetooth. Możesz także przeglądać Internet dzięki zaimplementowaniu za pomocą przeglądarki internetowej zastosowanej w systemie operacyjnym webOS 4.5.20.000 godzin pracy Projektor BU50NS to koniec ery wymiany drogich żarówek do projektorów.

  użycie progresywnej diody laserowej zezwala na wyświetlenie jasnego obrazu przez choćby 20.000 godzin. Jeśli Twój projektor będzie pracował poprzez 8 godzin dziennie, codziennie, dioda laserowa będzie działać nawet 7 lat!Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami wideo: Pozostałe parametry: Akcesoria w zestawie: Pilot zdalnego sterowania (baterie załączone) Instrukcja Karta gwarancyjna przewód zasilający dane o gwarancji: rozmiary: Szerokość: 370 mm Wysokość: 290 mm Długość: 144 mm...


☆ projektor bf60pst wuxga laser 6000al marki Lg electronics ☆

projektor bf60pst wuxga laser 6000al marki Lg electronics Najniższa Cena Online

☆ projektor bf60pst wuxga laser 6000al marki Lg electronics - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LG Electronics
 • Nazwa produktu: projektor bf60pst wuxga laser 6000al marki Lg electronics
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Biznesowy projektor laserowy ProBeam BF60PST to wszechstronne połączenie kompaktowych rozmiarów i wydajności. Ten projektor jakości korporacyjnej jest asygnowany do spotkań biznesowych, konferencji i współpracy.

  Wpływa na wzrost wydajności pracy i skuteczności. Mocne laserowe źródło światła tworzy obraz o jasności 6000 lumenów wg normy ANSI i działa do 20 000 godzin gwarantując wyraźny i dokładny obraz nawet w jasnych salach konferencyjnych bez straty jakości, dzięki temu wznosi efektywność spotkań biznesowych....Podsumowanie, czyli jaki projektor LG najlepszy?


Najlepszy projektor LG w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor LG w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane projektory multimedialne – Zestawienie na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów LG nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor LG opinie,
 • dobry projektor LG cena,
 • projektor LG ranking,
 • projektor LG jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...