Ranking projektorów Epson. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów Epson


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów Epson. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów Epson,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory Epson najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory Epson, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów Epson, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b ☆

Epson Projektor laserowy eh-ls300b Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eh-ls300b
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, wyekwipowano w system Android TV, a także system dźwięku YAMAHA.

  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma wykwintny wygląd, jest wyposażony w system Android TV i głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, żeby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

  Inteligentny projektor laserowy Full HD
  Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na obfitym ekranie w Twoim domu

  Inteligentna rozrywka
  artykuł z linii EpiqVision Ultra zaopatrzony w system Android TV oraz dźwięk w technice YAMAHA

  Trwałe rozwiązanie
  Ciesz się rozrywką nawet poprzez 10 lat²

  innowacyjny model w przystępnej cenie
  Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z drobnej odległości

  Wyjątkowo jasny obraz
  równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

  Projektor laserowy – EpiqVision Ultra Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został wyekwipowany w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA.
  Otwórz się na obszerniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od marki Epson ma stylowy wygląd, jest wyposażony w system Android TV i dźwięk w technologii YAMAHA i został zaprojektowany, żeby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technice 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  Wrażenia na pokaźnym ekranie Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki temu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić niezwykle blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na sporym ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swego domu.
  Inteligentna rozrywka dla domu Android TV proponuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube i innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² ekspresowo otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi oraz będziesz sterować urządzeniami w swoim domu. Za pomocą wbudowanej przystawki Chromecast możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca albo Chromebooka na rozciągliwy wyświetlacz³. Delektuj się olśniewającym dźwiękiem przestrzennym, jaki gwarantuje technika YAMAHA, z której można korzystać ponadto w oderwaniu od obrazu przez wyłączenie obrazu oglądanego materiału. Pozwala ona także połączyć się z urządzeniem inteligentnym za pomocą modułu Bluetooth audio.
  Prosta instalacja Uważamy, iż korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie kreuje żadnych problemów i można go szybko skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala szybko ustawić obraz w odpowiedniej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) nieskomplikowany dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych sprzętów.
  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zaimplementowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli cieszyć się filmowymi wrażeniami nawet poprzez 10 lat⁴.
  Najwyższa jakość obrazu Ten progresywny, a równocześnie dostępny cenowo projektor Full HD kreuje wyjątkowo jasne i jednocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami choćby w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 oraz funkcji Detail Enhancement projektor ten wytwarza realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dopasowujący jasność obrazu do otoczenia.
  Projektory marki Epson nawet trzy razy jaśniejsze kolory⁵ technologia 3LCD gwarantuje projektorom producenta Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe odcienie w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, jednocześnie stwarzając białe i kolorowe światło tak samo wysokiej jakości.
  Kalkulator obrazu dla
  Epson EH-LS300B

  Chciałbym uzyskać

  cm cali
  szerokości przekątnej
  WYLICZ

  konieczna pomoc? gratisowe doradztwo

  wymiar obrazu

  W (szerokość) = 221 cm
  H (wysokość) = 124 cm
  D (przekątna) = 253 cm

  Wymagana odległość dla Epson EH-LS300B 57 do 57 cm od powierzchni projekcyjnej

  ZMIEŃ CM/CALE

  Znam wielkość obrazuZnam odleglość projektora


  Projektor Epson EH-LS300B wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 px . Zachowany format wyświetlania to 16:9 i w takim formacie najlepiej dobrać ekran projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3600 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1. Projektor Epson EH-LS300B waży 7.2 kg. Zmierzony poziom szumów w trybie ekonomicznym to 23 db .

  Szerokość 47 cm
  Wysokość 15 cm
  Głębokość 40 cm
  Waga 7.2 kg

  Rozdzielczość projektora Epson EH-LS300B
  Projektor posiada natywną rozdzielczość Full HD tj. 1920x1080px. To kanon do użytkowania domowego lub do prezentacji tabelek programu Excel. Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zniżania ani kompresowania. Epson EH-LS300B to idealna propozycja do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Pokaż cały opis
  wariant urządzenia
  Kino domowe
  technika wyświetlania
  LCD
  Źródło światła
  Laser
  Rozdzielczość natywna (px)
  1920x1080
  px
  Format obrazu
  16:9
  Jasność
  3600
  ansi
  Kontrast
  2500000
  :1
  Funkcje projektora
  Android TV, Funkcja korekcji łuku, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
  przystępne złącza
  1x Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, 2x HDMI, 1x USB rodzaj A, 1x USB mini, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5)
  Współczynnik rzutu
  0.26
  Żywotność lampy w trybie normalnym
  20000
  h
  Głośność pracy w trybie normalnym (db)
  37
  db
  Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)
  23
  db
  zastosowane głośniki
  Tak
  Moc głośnika (W)
  20
  W
  pobór mocy w trybie normalnej pracy (W)
  278
  W
  zużycie mocy w trybie ekonomicznym (W)
  179
  W
  Szerokość towaru
  47
  cm
  Wysokość towaru
  15
  cm
  Długość produktu
  40
  cm
  Waga
  7.2
  kg
  Poziom jasności
  3000 - 3999 ANSI

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) ☆

Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Epson EF-12 z obrazami do 150" Ultrakompaktowy Epson EF-12 przedstawia wyjątkowo wspaniałe efekty wizualne dzięki technice 3LCD. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja nadaje się do bardzo częstego noszenia, co docenią twoi przyjaciele, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione filmy na sporej przekątnej nawet w domku. W praktyce docenisz wsparcie technologii Miracast do przesyłania strumieniowego z inteligentnych sprzętów. Projektor Epson zachwyca małą fizycznie konstrukcją Pełna gama wysokiej klasy funkcji Epson EF-12 jest zintegrowana z kompaktową konstrukcją o wadze zaledwie 2,1 kg z najdłuższym bokiem o długości zaledwie 17,5 cm. Dzięki czemu projektor Epson jest łatwy do przenoszenia z jednego pomieszczenia do drugiego. A tak przy okazji, możesz wyświetlać na prawie każdej powierzchni. Ogromna przekątna projektora Epson EF-12 Jeśli projektor Epson EF-12 znajduje się poza typową osią projekcji, można łatwo dostosować obraz za pomocą poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Jeśli masz wystarczająco dużą wolną ścianę, obraz o przekątnej do 150 "nie pozostawi Cię w spokoju. Długa żywotność projektora Epson EF-12 Zakup projektora Epson EF-12 nie jest tanią sprawą,nawet jeśli używasz go 5 godzin dziennie, źródło światła może pracować przeciętnie przez 10 lat. Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści Dzięki wbudowanej technologii Miracast możesz rozciągliwie wytwarzać kopie lustrzane treści z telefonu, notebooka lub innego urządzenia inteligentnego. Wyjście HDMI może być na dodatek stosowane do oglądania programów rozrywkowych, filmów i gier. Nagłośnienie obrazu nadawanego z projektora Epson EF-12 jest następnie dostarczane przez zaimplementowany głośnik o mocy 1,5 W. Najważniejsze parametry projektora Epson EF-12
  • Kompaktowy i mobilny projektor
  • Laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • Przekątna do 150" dostępna na ścianie albo suficie
  • Obsługa Miracast do przesyłania strumieniowego z maszyn inteligentnych
  • YAMAHA Nagłośnienie
  • Lampa projekcyjna Epson EF-12 wystarcza na około 10 lat przy 5 godzinach wykorzystywania dziennie
  atrybuty i specyfikacje Rezolucja Rozdzielczość natywna 1920 × 1080 pikseli Maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli Proporcji 16:9 Kontrast 2 500 000:1 ekran projekcyjny Odległość projekcji (min.) 0,65 m Odległość projekcji (maks.) 3,38 m Przekątna obrazu (min.) 76,2 cm (30") Przekątna obrazu (maks.) 381 cm (150") technologia technologia ekran LCD Częstotliwość odświeżania 192 Hz Luminary Laser Moc świec 1 000 LM ANSI Jasność (ECO) 500 lm ansi Życie 10 000 godz. (416,67 d) Hałas 27 dB Maksymalne zużycie 102 W Połączenie ZŁĄCZE HDMI 2 szt Inne połączenia USB 2.0, wyjście słuchawkowe Interfejs Wejścia graficzne ZŁĄCZE HDMI Inne wejścia/wyjścia USB, wyjście audio jack parametry i funkcje Lokalizacja Na stole, Na ziemi Sprzęt Głośniki, Pilot zdalnego sterowania wymiary Szerokość 17,5 cm Wysokość 13,5 cm Głębokość 17,5 cm Ciężar 2,1 kg

☆ Epson EH-TW7000 ☆

Epson EH-TW7000 Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW7000
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7000 Projektor 4K PRO-UHD
  Poczuj kinową atmosferę w domu podczas oglądania filmów i transmisji sportowych, a także grania w gry dzięki czemu niedrogiemu i przystępnemu w obsłudze projektorowi 4K PRO-UHD.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja
  • Łączność audio Bluetooth
  • Interpolacja klatek
  Ten projektor 4K PRO-UHD oferuje funkcje produktów z wyższej półki w przystępnej cenie. Można wyświetlać najnowsze treści 4K z wspaniałą jakością obrazu na ekranie o przekątnej nawet 500 cali. Wyrównanie obrazu jest proste dzięki zastosowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Za pośrednictwem portów HDMI można podłączać urządzenia do transmisji strumieniowej, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier i nie tylko, by oglądać treści 4K.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca nadzwyczajną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD. Dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów osiągalne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych odcieni. Wysoki współczynnik kontrastu 40 000:1 zagwarantuje głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek gwarantuje ostrzejszy obraz podczas scen akcji.

  Magia pokaźnego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali oraz odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyekwipowany w technologię redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, że obraz będzie wyświetlany starannie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  by odtwarzać treści 4K wystarczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można na dodatek wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu lub innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Soundbary można podłączyć za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe atrybuty
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K i optymalizuj treści inne aniżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i przystępna wartość
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w dostępnej cenie.
  • Magia sporego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najlepsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie przez następne 7 lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ Epson elps36 120" ☆

Epson elps36 120" Najniższa Cena Online

☆ Epson elps36 120" - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson elps36 120"
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Kod producenta:V12H002AG0;Szerokość ekranu:207 cm;typ akcesorium:wyświetlacz ręczny...


☆ Projektor co-fh02 lcd, fhd, 3000 ansi marki Epson ☆

Projektor co-fh02 lcd, fhd, 3000 ansi marki Epson Najniższa Cena Online

☆ Projektor co-fh02 lcd, fhd, 3000 ansi marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor co-fh02 lcd, fhd, 3000 ansi marki Epson
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson CO-FH02 3LCD obszerniejszy znaczy ulepszony Zanurz się w swoje ulubione filmy i gry, korzystając z projektora Epson CO-FH02 3LCD, który jest w stanie zapewnić obraz o imponującym rozmiarze 391 cali.

  technologia 3LCD sprawia, że akcja widoczna na ekranie ożywa i zapewnia choćby trzy razy obszerniejszą jasność aniżeli produkty konkurencji. Prosta konfiguracja Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora.

  Właśnie dlatego projektor Epson CO-FH02 3LCD nie buduje żadnych problemów i można go prędko skonfigurować dzięki takim funkcjom, jak korekcja geometrii obrazu, która pozwala ekspresowo ustawić obraz w odpowiedniej pozycji.

  Wejście HDMI pozwala podłączyć konsole do gier i dużo innych sprzętów. Co najlepsze, te projektory z systemem Android są proste w użyciu, dzięki czemu możesz oglądać, grać i robić wszystko, co kochasz, tyle że jeszcze lepiej i w pokaźniejszej skali.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania do oglądania ulubionych filmów? Jako źródło światła w projektorze Epson CO-FH02 3LCD zaimplementowano trwałą lampę, która wystarczy na oglądanie jednego filmu dziennie choćby poprzez 18 lat.

  Wysoka jakość, jasny obraz Ten nowoczesny, a jednocześnie przystępny cenowo projektor Epson CO-FH02 3LCD stwarza wyjątkowo jasne i jednocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach.

  Jest to osiągalne dzięki technice 3LCD, która zapewnia światło o równym wysokim natężeniu światła białego i barwnego i o mocy 3000 lumenów.


☆ PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116 ☆

PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116 Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson CO-W01 3LCD obszerniejszy znaczy ulepszony Niezależnie od tego, czy oglądasz swój ulubiony film, czy wyświetlasz prezentację, projektor Epson CO-W01 3LCD może wyświetlać obraz o przekątnej 378 cali.

  Dzięki zaimplementowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów, a barwy są jaśniejsze i bardziej żywe. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz choćby w jasnych pomieszczeniach ten produktywny i niedrogi projektor Epson CO-W01 3LCD zapewnia wyjątkowo jasne i żywe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami. Jest to możliwe dzięki technologii 3LCD, która zagwarantuje światło o równym, wysokim poziomie bieli i natężeniu światła barwnego o mocy 3000 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i dostępnego cenowo rozwiązania, które spełni Twoje zapotrzebowania związane z projekcją obrazu? dostępne w projektorze Epson CO-W01 3LCD wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat.

  Podłącz i korzystaj ukazujemy projektor Epson CO-W01 3LCD opracowany z myślą o nietrudnym transporcie i konfiguracji. Kompaktowa budowa ułatwia przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, staranne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii obrazu, a wejście HDMI pozwala w prosty sposób uzyskać dostęp do treści.


☆ Epson Projektor eb-w06 (8715946680569) ☆

Epson Projektor eb-w06 (8715946680569) Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor eb-w06 (8715946680569) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor eb-w06 (8715946680569)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-W06 Projektor WXGA
  Łatwy w użyciu projektor WXGA o jasności 3700 lumenów z opcjonalną łącznością Wi-Fi pozwala uzyskać obraz o przekątnej 320 cali.
  • Projektor WXGA
  • Jasność: 3700 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  lubisz oglądać filmy na sporym ekranie, również projektora do niesamowitych prezentacji? Ten projektor WXGA o jasności 3700 lumenów z technologią 3LCD rewelacyjnie sprawdzi się w obu rolach. Podczas projektowania zadbaliśmy także o łatwość transportu i konfiguracji. Na tle konkurencyjnych produktów podkreśla się także licznymi funkcjami i długim czasem eksploatacji lampy, który wynosi aż 18 lat.
  Przegląd

  pokaźniejszy znaczy udoskonalony
  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 320 cali, co sprawia,genialnie pasuje jednocześnie do demonstrujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe odcienie, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten wydajny i niedrogi projektor WXGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia równie wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3700 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  ukazujemy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Korekcja geometrii pozwala starannie ustawić obraz, a wejścia HDMI gwarantują łatwy dostęp do materiałów. Opcjonalny adapter ELPAP10 zagwarantuje łączność Wi-Fi, która zezwala na przesyłanie obrazów z urządzeń mobilnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe atrybuty
  • Magia pokaźnego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — równocześnie w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3700 lumenów
  • nowoczesny model w dostępnej cenie
   doskonały projektor WXGA
  • wyjątkowa trwałość
   Do 18 lat rozrywki²
  • przenośny i nietrudny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek korekcji geometrii ułatwia ustawienie obrazu

☆ Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor eb-685w lcd 3500 ansi wxga 14000:1 - v11h744040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  EB-685W
  Budowa projektora EB-685W umożliwia ultrakrótki rzut, dzięki któremu można z wyjątkowo krótkiej odległości wyświetlać szerokie obrazy o zminimalizowanej ilości cieni i odbłysków. Jasność na poziomie 3500 lumenów, rozdzielczość WXGA HD ready, współczynnik kontrastu 14 000:1 i wejście HDMI rewelacyjną ostrość i wyrazistość.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  technika 3LCD marki Epson gwarantuje wysokiej jakości obraz z żywymi i należycie nasyconymi kolorami, trafne... (zobacz więcej)


☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) ☆

Epson eh-ls500b (8715946674803) Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-ls500b (8715946674803)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-LS500W Android TV Edition Projektor laserowy Epson EH-LS500W Android TV Edition 4K z obrazami do 130 cali szczególnie udany projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition prezentuje wyjątkowo wyśmienity obraz 4K i najwyższej jakości technologię projekcji 3LCD z ciekłokrystaliczną migawką RGB. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja jest trafna jako centralny element Twojego multimedialnego domu. Ważną funkcją jest ponadto zintegrowany Android TV do obsługi przesyłania strumieniowego z inteligentnych urządzeń. Korzystanie z aplikacji na Androida Dużą atrakcją projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition jest dołączony adapter HDMI do obsługi Android TV. Pozwala na to bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe obrazów zgodnych maszyn. Możeszwykorzystać Sklepu Google Play, aby zainstalować lubiane aplikacje do przesyłania strumieniowego, takie jak YouTube lub Netflix. A potem ciesz się ulubionym multimedialnym dziełem na gigantycznej przekątnej. Projektor Epson EH-LS500W do nadzwyczajnego dostrajania obrazu Jeśli projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition znajduje się poza standardową osią projekcji, można łatwo dopasować obraz za pomocą poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Istnieje również wyraźna kontrola bezpośrednio na korpusie projektora Epson. Najważniejsze parametry projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition
  • Wysokiej jakości projektor 4K
  • Epson EH-LS500W ma laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • wspaniała jasność 4000 lumenów i współczynnik kontrastu 2500000:1
  • dostępna przekątna krótkiego rzutu do 130"
  • Żywotność projektora wynosi do 20000 godzin w trybie gotowości
  • Projektorem można sterować przy pomocy załączonego pilota albo aplikacji iProjection.
  • dołączony adapter HDMI z obsługą Android TV i możliwością korzystania z modnych aplikacji do przesyłania strumieniowego
  • Projektor Epson EH-LS500W posiada trzy wejścia HDMI i miejsce na urządzenia do przesyłania strumieniowego
  • wbudowany głośnik 10W
  Zcela mimořádná kvalita obrazu Dzięki wysokiej jasności 4000 lumenów, niesamowitemu współczynnikowi kontrastu 2500000:1 i poprawie szczegółowości, projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition zagwarantuje realistyczne efekty wizualne i wyraźne cienie z głębszymi odcieniami czerni. Dodano dodatkowo nowy tryb kolorów,przypasować jasność obrazu w środowisku projekcyjnym.
  właściwości i specyfikacje rodzaj gniazda Ziemia
  Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Rosja, Austria, Chorwacja, Francja, Polska, Rumunia, Słowenia Rezolucja Rozdzielczość natywna
  3840 × 2160 pikseli
  Maksymalna rozdzielczość
  3840 × 2160 pikseli
  Proporcji
  16:9
  Kontrast
  2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.)
  0,4 m
  Odległość projekcji (maks.)
  0,82 m
  Przekątna obrazu (min.)
  165,1 cm (65")
  Przekątna obrazu (maks.)
  330,2 cm (130") technologia technologia
  wyświetlacz LCD
  Częstotliwość odświeżania
  192 Hz
  Luminary
  Laser
  Moc świec
  4 000 lm
  Jasność (ECO)
  1 200 LM ANSI
  Życie
  10 000 godz. (416,67 d)
  Żywotność (ECO)
  20 000 godz. (833,33 d)
  Hałas
  37 dB
  Maksymalne zużycie
  366 W Połączenie typ połączenia
  HDMI 2.0
  ZŁĄCZE HDMI
  2 szt
  Inne połączenia
  RJ-45 (LAN), USB 2.0, wyjście słuchawkowe, RS232, USB Mini-B Interfejs Wejścia graficzne
  ZŁĄCZE HDMI
  Inne wejścia/wyjścia
  USB, Wyjście audio, USB Mini-B, RS232 właściwości i funkcje Lokalizacja
  Na stole, Na ziemi
  Funkcja
  Zoom, 3D
  Sprzęt
  System operacyjny Android, Głośniki, Pilot zdalnego sterowania wymiary Szerokość
  45,8 cm
  Wysokość
  22,8 cm
  Głębokość
  37,5 cm
  Ciężar
  9,3 kg

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 ☆

Epson EB-FH06, V11H974040 Najniższa Cena Online

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EB-FH06, V11H974040
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  dane techniczne
  technologia
  System projekcyjny technika 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB Panel LCD 0,61 cal z C2 Fine
  Obraz
  Natężenie światła barwnego 3.500 lumen- 2.300 lumen (tryb ekonomiczny) zgodne z normą IDMS15.4 Natężenie światła białego 3.500 lumen - 2.300 lumen (tryb ekonomiczny) zgodne z normą ISO 21118:2012 Rozdzielczość Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9 High Definition Full HD Współczynnik proporcji obrazu 16:9 Stosunek kontrastu 16.000: 1 Źródło światła Lampa Lampa UHE, 210 W, 6.000 h Żywotność, 12.000 h Żywotność (w trybie oszczędnym) Korekcja obrazu Auto pionowo: ± 30 °, Ręczna obsługa (lub "Instrukcja obsługi") poziomo ± 30 ° Przetwarzanie wideo 10 Bit Częstotliwość odświeżania pionowego 2D 192 Hz - 240 Hz Odwzorowanie odcieni do 1,07 mld kolorów
  Układ optyczny
  Stosunek projekcji 1,22 - 1,47:1 Zoom Manual, Factor: 1,2 Obiektyw Optyczny wymiar projekcji 34 cale - 332 cale Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele 1,62 m - 1,95 m ( 60 cal wyświetlacz) Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego 1,49 - 1,72 Odległość ogniskowa 16,9 mm - 20,28 mm Fokus Ręcznie Przesunięcie 14: 1
  Złącza
  Funkcja USB wyświetlacza 2 w 1: obraz / mysz Przyłącza Złącze USB 2.0 rodzaju A, Złącze USB 2.0 typu B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcja), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego Połączenie ze smartfonem Ad-hoc/Infrastruktura
  progresywne funkcje
  Bezpieczeństwo Zamek Kensington, Otwór na linkę zabezpieczającą, Blokada modułu bezprzewodowej sieci LAN, Ochrona hasłem Tryby kolorów 2D Dynamiczny, Kino, Prezentacja, sRGB, Czarna tablica Funkcje zamek błyskawiczny wyłączania obrazu/dźwięku, automatyczne wyszukiwanie źródła obrazu, zaimplementowany głośnik, Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu, Długa żywotność lampy, Quick Corner, Funkcja podziału ekranu Tryby kolorów Tablica, Kino, Dynamiczny, Prezentacja, sRGB
  dane ogólne
  Zużycie energii 327 W, 225 W (tryb ekonomiczny), 0,3 W (w trybie czuwania), On mode power consumption as defined in JBMS-84 286 W Napięcie zasilania AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz wymiary artykułu 302 x 252 x 92 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) Waga artykułu 2,7 kg Poziom hałasu Tryb normalny: 37 dB (A) - Tryb ekonomiczny: 28 dB (A) Temperatura Praca 5°C - 35°C, Składowanie -10°C - 60°C Wilgotność powietrza Praca 20% - 80%, Składowanie 10% - 90% dołączone oprogramowanie iProjection Opcje Miękki futerał podróżny, Moduł bezprzewodowej sieci LAN Głośniki 2 W Zawartość zestawu Futerał podróżny, kabel VGA, Urządzenie podstawowe, kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami, Instrukcja obsługi (CD), Warranty card typ pokoju / użycie Biuro w domu, Domowe studio fotograficzne, Sportowy, Przesyłanie strumieniowe, Telewizja/seriale Ustawienie Mocowane na suficie, Biurkowe odcień Biały
  Gwarancja
  Gwarancja 24 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 12 miesiące/miesięcy lub 1.000 h


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory Epson – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory Epson, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów Epson jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lampa lampa do projektora epson emp-7800 (09669) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Whitenergy ☆

Lampa lampa do projektora epson emp-7800 (09669) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Whitenergy Najniższa Cena Online

☆ Lampa lampa do projektora epson emp-7800 (09669) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Whitenergy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Whitenergy
 • Nazwa produktu: Lampa lampa do projektora epson emp-7800 (09669) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Whitenergy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  WHITENERGY LAMPA DO PROJEKTORA EPSON EMP-7800 09669 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen


☆ Epson elpsc32 50'' (8715946488097) ☆

Epson elpsc32 50'' (8715946488097) Najniższa Cena Online

☆ Epson elpsc32 50'' (8715946488097) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson elpsc32 50'' (8715946488097)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Kiedy zainwestowałeś w projektor, warto wybrać wyświetlacz, który zapewni żywy i szczegółowy obraz oferowany przez projektor. Prędki w montażu i regulacji, możesz błyskawicznie skonfigurować wyświetlacz, gwarantując bezstresowe wrażenia.

  wyraźnie obszerniejszą rozciągliwość aniżeli stały ekran telewizora prosto je rozebrać i schować....


☆ Epson adapter wifi b/g/n do projektorów epson - elpap10 ☆

Epson adapter wifi b/g/n do projektorów epson - elpap10 Najniższa Cena Online

☆ Epson adapter wifi b/g/n do projektorów epson - elpap10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson adapter wifi b/g/n do projektorów epson - elpap10
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Adapter WiFi b/g/n do projektorów EPSON - ELPAP10Pasuje do: EH-TW9400W EH-TW9400 EH-TW9300W EH-TW9300 EH-TW7400 EH-TW7300 EH-TW7100 EH-TW7000 EH-TW6800 EH-TW6700W EH-TW6700 EH-LS500W Android TV Edition EH-LS500W EH-LS500B Android TV Edition EH-LS500B EH-LS100 EB-X41 EB-X31 EB-X27 EB-W41 EB-W39 EB-W31 EB-W29 EB-W05 EB-W04 EB-U05 EB-U04 EB-S41 EB-S31 EB-S05 EB-S04 EB-L510U EB-L30002U EB-L30000U EB-L25000U EB-L1755U EB-L1750U EB-L1715S EB-L1710S EB-L1505UH EB-L1505U EB-L1500UH EB-L1500U EB-L1495U EB-L1490U EB-L1405U EB-L1300U EB-L1200U EB-L1105U EB-L1100U EB-L1075U (czarny) EB-L1070U (biały) EB-L1050U (biały) EB-L1000U EB-G7905U EB-G7900U EB-G7805 EB-G7400U EB-G7200W EB-G7100 EB-98H EB-965H EB-955WH EB-700U EB-695Wi EB-685Wi EB-685W EB-675Wi EB-675W EB-670 EB-595Wi EB-585Wi EB-585WS EB-585W EB-580S EB-580 EB-575Wi EB-570 EB-5530U z 3 zamiennymi lampami EB-5530U EB-5520W EB-536Wi EB-535W EB-530S EB-530 EB-525W EB-520 EB-2265U EB-2255U EB-2250U EB-2055 EB-2042 EB-2040 EB-1985WU...


☆ PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116 ☆

PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116 Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON CO-W01 LCD, WXGA, 3000 ANSI, 2_477116
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson CO-W01 3LCD pokaźniejszy znaczy ulepszony Niezależnie od tego, czy oglądasz swój ulubiony film, czy wyświetlasz prezentację, projektor Epson CO-W01 3LCD może wyświetlać obraz o przekątnej 378 cali.

  Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów, a kolory są jaśniejsze i bardziej żywe. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz choćby w jasnych pomieszczeniach ten skuteczny i niedrogi projektor Epson CO-W01 3LCD zapewnia wyjątkowo jasne i żywe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami. Jest to osiągalne dzięki technologii 3LCD, która zagwarantuje światło o równym, wysokim poziomie bieli i natężeniu światła barwnego o mocy 3000 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które spełni Twoje zapotrzebowania związane z projekcją obrazu? dostępne w projektorze Epson CO-W01 3LCD wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat.

  Podłącz i korzystaj prezentujemy projektor Epson CO-W01 3LCD opracowany z myślą o prostym transporcie i konfiguracji. Kompaktowa budowa ułatwia przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, dokładne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii obrazu, a wejście HDMI pozwala w prosty sposób uzyskać dostęp do treści.


☆ Epson Visualiser elpdc13 desktop optical (8715946610115) ☆

Epson Visualiser elpdc13 desktop optical (8715946610115) Najniższa Cena Online

☆ Epson Visualiser elpdc13 desktop optical (8715946610115) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Visualiser elpdc13 desktop optical (8715946610115)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  ELPDC13
  Dzięki wizualizerowi umożliwiającemu wyświetlanie obrazów i obiektów w jakości Full HD na obszernym ekranie, można wzbogacić zajęcia lekcyjne. Wykorzystując inteligentne funkcje, w które zaopatrzono kamerę, nauczyciele stworzą dynamiczne środowisko pracy i zachęcą uczniów do nauki. Urządzenie jest wyjątkowo lekkie i funkcjonalne, dzięki czemu z łatwością można je przenosić z jednej sali do drugiej.

  Wyświetlanie w jakości Full HD
  Wyświetlaj obrazy i obiekty 3D w jakości Full HD, by wszyscy uczniowie mogli zobaczyć choćby najdrobniejsze szczegóły. Obszar rejestrowania w formacie A3 pozwala na wyświetlanie dwóch pełnych stron z podręcznika jednocześnie. Płynne strumieniowanie video w trybie 30 klatek na sekundę pozwala uzyskać wyjątkowo wyrazisty obraz bez efektów rozmycia. 16-krotny zoom cyfrowy i zaimplementowana lampa LED sprawią,nawet najdrobniejsze detale będą prawidłowo widoczne. Urządzenie pozwala na wyświetlanie niezwykle śladowych obiektów na dużym ekranie dzięki możliwości połączenia z mikroskopem, co można wykorzystać na lekcjach biologii.

  Wszechstronność
  Obrazy na żywo i filmy video, na dodatek przechowywane na karcie pamięci SD, mogą być przesyłane równocześnie do kilku wyświetlaczy, dzięki zastosowaniu równoległych wyjść video. Korzystając z funkcji dzielenia ekranu, nauczyciele mogą równocześnie prezentować dwa zestawy materiałów, co ułatwi porównanie omawianych treści, np. Danych dotyczących roślin i zwierząt. Nauczyciele przyciagną uwagę uczniów, dzięki możliwości sterowania kamerą bezpośrednio z wyświetlanego obrazu, z możliwością uruchamiania i zatrzymywania nagrań video.

  Kluczowe cechy:
  - Wyraźne, płynne obrazy: Kamera Full HD 1080p i częstotliwość odświeżania ekranu 30 kl./s
  - Uchwyć każdy szczegół: 16-krotny zoom cyfrowy, automatyczne ustawianie ostrości przy pomocy jednego dotknięcia i funkcja stop-klatki
  - obfity obszar przechwytywania w formacie A3: świetny do wyświetlania map, szczegółowych diagramów i obiektów 3D
  - Podświetlenie słabo widocznych obiektów: zaimplementowana lampa LED
  - Dodatkowy komfort: Blokada Kensington i pasek zabezpieczający bronią przed kradzieżąPodsumowanie, czyli jaki projektor Epson najlepszy?


Najlepszy projektor Epson w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor Epson w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – Zestawienie na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów Epson nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor Epson opinie,
 • dobry projektor Epson cena,
 • projektor Epson ranking,
 • projektor Epson jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...