Ranking projektorów Epson. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów Epson


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów Epson. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów Epson,
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory Epson najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory Epson, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów Epson, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b ☆

Epson Projektor laserowy eh-ls300b Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor laserowy eh-ls300b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor laserowy eh-ls300b
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Ten inteligentny projektor laserowy o rozdzielczości Full HD i przekątnej obrazu 120″, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, wyekwipowano w system Android TV, a także system dźwięku YAMAHA.

  Otwórz się na pokaźniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu — bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od producenta Epson ma wykwintny wygląd, jest wyposażony w system Android TV i głośniki az dźwięk wYAMAHA i został zaprojektowany, żeby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

  Inteligentny projektor laserowy Full HD
  Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na obfitym ekranie w Twoim domu

  Inteligentna rozrywka
  artykuł z linii EpiqVision Ultra zaopatrzony w system Android TV oraz dźwięk w technice YAMAHA

  Trwałe rozwiązanie
  Ciesz się rozrywką nawet poprzez 10 lat²

  innowacyjny model w przystępnej cenie
  Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z drobnej odległości

  Wyjątkowo jasny obraz
  równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

  Projektor laserowy – EpiqVision Ultra Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został wyekwipowany w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA.
  Otwórz się na obszerniejsze i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie od marki Epson ma stylowy wygląd, jest wyposażony w system Android TV i dźwięk w technologii YAMAHA i został zaprojektowany, żeby wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technice 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  Wrażenia na pokaźnym ekranie Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki temu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić niezwykle blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na sporym ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swego domu.
  Inteligentna rozrywka dla domu Android TV proponuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube i innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² ekspresowo otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi oraz będziesz sterować urządzeniami w swoim domu. Za pomocą wbudowanej przystawki Chromecast możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca albo Chromebooka na rozciągliwy wyświetlacz³. Delektuj się olśniewającym dźwiękiem przestrzennym, jaki gwarantuje technika YAMAHA, z której można korzystać ponadto w oderwaniu od obrazu przez wyłączenie obrazu oglądanego materiału. Pozwala ona także połączyć się z urządzeniem inteligentnym za pomocą modułu Bluetooth audio.
  Prosta instalacja Uważamy, iż korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie kreuje żadnych problemów i można go szybko skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala szybko ustawić obraz w odpowiedniej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) nieskomplikowany dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych sprzętów.
  Trwałe rozwiązanie Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zaimplementowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli cieszyć się filmowymi wrażeniami nawet poprzez 10 lat⁴.
  Najwyższa jakość obrazu Ten progresywny, a równocześnie dostępny cenowo projektor Full HD kreuje wyjątkowo jasne i jednocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami choćby w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 oraz funkcji Detail Enhancement projektor ten wytwarza realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dopasowujący jasność obrazu do otoczenia.
  Projektory marki Epson nawet trzy razy jaśniejsze kolory⁵ technologia 3LCD gwarantuje projektorom producenta Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe odcienie w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, jednocześnie stwarzając białe i kolorowe światło tak samo wysokiej jakości.
  Kalkulator obrazu dla
  Epson EH-LS300B

  Chciałbym uzyskać

  cm cali
  szerokości przekątnej
  WYLICZ

  konieczna pomoc? gratisowe doradztwo

  wymiar obrazu

  W (szerokość) = 221 cm
  H (wysokość) = 124 cm
  D (przekątna) = 253 cm

  Wymagana odległość dla Epson EH-LS300B 57 do 57 cm od powierzchni projekcyjnej

  ZMIEŃ CM/CALE

  Znam wielkość obrazuZnam odleglość projektora


  Projektor Epson EH-LS300B wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 px . Zachowany format wyświetlania to 16:9 i w takim formacie najlepiej dobrać ekran projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3600 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1. Projektor Epson EH-LS300B waży 7.2 kg. Zmierzony poziom szumów w trybie ekonomicznym to 23 db .

  Szerokość 47 cm
  Wysokość 15 cm
  Głębokość 40 cm
  Waga 7.2 kg

  Rozdzielczość projektora Epson EH-LS300B
  Projektor posiada natywną rozdzielczość Full HD tj. 1920x1080px. To kanon do użytkowania domowego lub do prezentacji tabelek programu Excel. Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zniżania ani kompresowania. Epson EH-LS300B to idealna propozycja do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Pokaż cały opis
  wariant urządzenia
  Kino domowe
  technika wyświetlania
  LCD
  Źródło światła
  Laser
  Rozdzielczość natywna (px)
  1920x1080
  px
  Format obrazu
  16:9
  Jasność
  3600
  ansi
  Kontrast
  2500000
  :1
  Funkcje projektora
  Android TV, Funkcja korekcji łuku, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie
  przystępne złącza
  1x Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, 2x HDMI, 1x USB rodzaj A, 1x USB mini, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5)
  Współczynnik rzutu
  0.26
  Żywotność lampy w trybie normalnym
  20000
  h
  Głośność pracy w trybie normalnym (db)
  37
  db
  Głośność pracy w trybi ekonomicznym (db)
  23
  db
  zastosowane głośniki
  Tak
  Moc głośnika (W)
  20
  W
  pobór mocy w trybie normalnej pracy (W)
  278
  W
  zużycie mocy w trybie ekonomicznym (W)
  179
  W
  Szerokość towaru
  47
  cm
  Wysokość towaru
  15
  cm
  Długość produktu
  40
  cm
  Waga
  7.2
  kg
  Poziom jasności
  3000 - 3999 ANSI

☆ Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) ☆

Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EH-TW740 (8715946680811)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EH-TW740 V11H979040 EH-TW740 Ciesz się ulubionymi filmami dzięki projektorowi Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD. Możesz go z łatwością przenieść i prędko skonfigurować, żeby usiąść i cieszyć się jasnym obrazem uzyskiwanym dzięki światłu o mocy 3300 lumenów.

  kupując ten projektor, możesz tylko zyskać, ponieważ ma on sporo niezbędnych funkcji i trwałą lampę, która pozwala cieszyć się rozrywką nawet poprzez 18 lat. Wrażenia na znacznym ekranie Zanurz się w swoje ulubione filmy i gry, korzystając z projektora Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD 1080p, który jest w stanie zapewnić obraz o imponującym rozmiarze 386 cali.

  technika 3LCD sprawia, że akcja widoczna na ekranie ożywa i zapewnia choćby trzy razy obszerniejszą jasność aniżeli produkty konkurencji. Dzięki współczynnikowi kontrastu 16 000:1 projektor ten gwarantuje także wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie.

  Rozrywka na całe lata Szukasz trwałego, bezproblemowego i dostępnego cenowo rozwiązania do oglądania ulubionych filmów? Jako źródło światła w tym modelu zaimplementowano trwałą lampę, która wystarczy na oglądanie jednego filmu dziennie choćby poprzez 18 lat.

  Korzystaj z projektora Epson EH-TW740 V11H979040 przez długie lata! przystępna konfiguracja Uważamy, iż korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego projektor Epson EH-TW740 V11H979040 nie generuje żadnych problemów i można go błyskawicznie skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja zniekształceń trapezowych, która pozwala ekspresowo ustawić obraz w trafnej pozycji.

  Dwa wejścia HDMI (w tym jedno MHL) łatwy dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych sprzętów. Opcjonalny adapter ELPAP11 gwarantuje łączność Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie obrazów z urządzeń mobilnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Jaśniejsze i żywe obrazy Usiądź, zrelaksuj się i zachwyć się przepięknem wyświetlanych tworzyw. Nasze projektory posiadają dużo innowacyjnych technicznie funkcji, które działają w tle, gwarantując niesamowite obrazy.

  Oglądaj swoje ulubione filmy i seriale za pomocą projektora Epson EH-TW740 V11H979040. Projektory firmy Epson choćby trzy razy jaśniejsze kolory Ten progresywny, a równocześnie dostępny cenowo projektor Epson EH-TW740 V11H979040 Full HD 1080p wytwarza wyjątkowo jasne i jednocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami choćby w jasnych pomieszczeniach.

  Jest to osiągalne dzięki technologii 3LCD, która gwarantuje światło o równym, wysokim poziomie bieli i i o mocy 3300 lumenów. Bez efektu tęczy technika 3LCD, opracowana poprzez firmę Epson, zapewnia wyraźny obraz bez „efektu tęczy", który może występować w przypadku niektórych 1-chipowych projektorów DLP.

  Ciesz się niesamowitym obrazem z projektorem Epson EH-TW740 V11H979040!


☆ Epson EH-TW750 (8715946680729) ☆

Epson EH-TW750 (8715946680729) Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW750 (8715946680729) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW750 (8715946680729)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Zatrać się w swych ulubionych filmach wyświetlanych za pomocą tego projektora Full HD. Możesz go prosto przenieść i ekspresowo skonfigurować, aby usiąść i radować się jasnym obrazem uzyskiwanym dzięki światłu o mocy 3400 lumenów.

  kupując ten projektor, możesz tylko zyskać, ponieważ ma on mnóstwo niezbędnych funkcji i trwałą lampę, która pozwala cieszyć się rozrywką nawet przez 18 lat.Wrażenia na dużym ekranieZanurz się w swoje ulubione filmy i gry, korzystając z tego projektora Full HD 1080p, który jest w stanie zapewnić obraz o imponującym wymiarze 300 cali.

  technologia 3LCD sprawia, że akcja widoczna na ekranie ożywa i gwarantuje choćby trzy razy większą jasność aniżeli produkty konkurencji. Dzięki współczynnikowi kontrastu 16 000:1 projektor ten zagwarantuje jeszcze wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie.Rozrywka na całe lataSzukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania do oglądania ulubionych filmów? Jako źródło światła w tym modelu zastosowano trwałą lampę, która starczy na oglądanie jednego filmu dziennie choćby przez 18 lat.Łatwa konfiguracjaUważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora.

  Właśnie dlatego ten projektor nie kreuje żadnych problemów i można go błyskawicznie skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja zniekształceń trapezowych, która pozwala prędko ustawić obraz w adekwatnej pozycji.

  Dwa wejścia HDMI (w tym jedno MHL) nieskomplikowany dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych sprzętów. Aplikacja iProjection i zaimplementowana funkcja Miracast ułatwiają odtwarzanie treści bezpośrednio z inteligentnego urządzenia.Jaśniejsze i żywe obrazyUsiądź, zrelaksuj się i zachwyć się błyskotliwem wyświetlanych materiałów.

  Nasze projektory posiadają niemało innowacyjnych technologicznie funkcji, które działają w tle, gwarantując niesamowite obrazy.Projektory firmy Epson nawet trzy razy jaśniejsze koloryTen nowoczesny, a jednocześnie przystępny cenowo projektor Full HD 1080p generuje wyjątkowo jasne i jednocześnie kolorowe obrazy z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w jasnych pomieszczeniach.

  Jest to możliwe dzięki technologii 3LCD, która zapewnia światło o równym, wysokim poziomie bieli i i o mocy 3300 lumenów.Bez efektu tęczyTechnologia 3LCD, opracowana poprzez producenta Epson, zagwarantuje wyraźny obraz bez efektu tęczy, który może występować w przypadku niektórych 1-chipowych projektorów DLP.Kluczowe atrybuty Magia wielkiego ekranu w Twoim domu: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na znacznym ekranie w Twoim domu Prosta konfiguracja: Korekcja geometrii obrazu, zaimplementowana łączność Miracast i aplikacja iProjection wyjątkowa trwałość: 18 lat rozrywki progresywny model w dostępnej cenie: świetny projektor Full HD 1080p Wyjątkowo jasny obraz: równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3400 lumenów


☆ Epson EH-TW7000 ☆

Epson EH-TW7000 Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW7000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7000 Projektor 4K PRO-UHD
  Poczuj kinową atmosferę w domu podczas oglądania filmów i transmisji sportowych, a także grania w gry dzięki czemu niedrogiemu i przystępnemu w obsłudze projektorowi 4K PRO-UHD.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja
  • Łączność audio Bluetooth
  • Interpolacja klatek
  Ten projektor 4K PRO-UHD oferuje funkcje produktów z wyższej półki w przystępnej cenie. Można wyświetlać najnowsze treści 4K z wspaniałą jakością obrazu na ekranie o przekątnej nawet 500 cali. Wyrównanie obrazu jest proste dzięki zastosowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Za pośrednictwem portów HDMI można podłączać urządzenia do transmisji strumieniowej, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier i nie tylko, by oglądać treści 4K.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca nadzwyczajną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD. Dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów osiągalne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych odcieni. Wysoki współczynnik kontrastu 40 000:1 zagwarantuje głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek gwarantuje ostrzejszy obraz podczas scen akcji.

  Magia pokaźnego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali oraz odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyekwipowany w technologię redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, że obraz będzie wyświetlany starannie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  by odtwarzać treści 4K wystarczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można na dodatek wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu lub innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Soundbary można podłączyć za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe atrybuty
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K i optymalizuj treści inne aniżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i przystępna wartość
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w dostępnej cenie.
  • Magia sporego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najlepsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie przez następne 7 lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ Projektor EPSON EB-X51 ☆

Projektor EPSON EB-X51 Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EB-X51 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EB-X51
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X51 Projektor XGA
  Korzystaj z zalet szerokiego ekranu w domu i w biurze dzięki doskonałemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi o rozdzielczości XGA.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3800 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technologia 3LCD
  prezentujemy projektor XGA dla całej rodziny, który rewelacyjnie sprawdzi się zarówno przy wyświetlaniu prezentacji, jak i w trakcie domowych seansów filmowych. Nie musisz przejmować się warunkami oświetleniowymi: dzięki technice 3LCD i jasności wynoszącej 3800 lumenów obraz zawsze będzie wyraźny. Urządzenie można łatwo transportować i konfigurować. Jestwyjątkowo ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.
  Przegląd

  pokaźniejszy znaczy udoskonalony
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co sprawia,nieprzeciętnie pasuje zarówno do pokazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten efektywny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która gwarantuje jednakowo wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3800 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  ukazujemy projektor opracowany z myślą o prostym transporcie i konfiguracji. By ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Skrupulatne ustawienie obrazu jest osiągalne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw. Opcjonalny adapter ELPAP10 gwarantuje łączność Wi-Fi, która pozwala na przesyłanie obrazów z urządzeń przenośnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe właściwości
  • Magia obszernego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — jednocześnie podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3800 lumenów
  • zaawansowany model w przystępnej cenie
   genialny projektor XGA
  • nieszablonowa odporność
   Do 18 lat rozrywki
  • mobilny i przystępny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a suwak korekcji geometrii ułatwia ustawienie obrazu

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) ☆

Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor ef-12 (v11ha14040) (8715946688787)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Epson EF-12 z obrazami do 150" Ultrakompaktowy Epson EF-12 przedstawia wyjątkowo wspaniałe efekty wizualne dzięki technice 3LCD. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja nadaje się do bardzo częstego noszenia, co docenią twoi przyjaciele, ponieważ możesz oglądać swoje ulubione filmy na sporej przekątnej nawet w domku. W praktyce docenisz wsparcie technologii Miracast do przesyłania strumieniowego z inteligentnych sprzętów. Projektor Epson zachwyca małą fizycznie konstrukcją Pełna gama wysokiej klasy funkcji Epson EF-12 jest zintegrowana z kompaktową konstrukcją o wadze zaledwie 2,1 kg z najdłuższym bokiem o długości zaledwie 17,5 cm. Dzięki czemu projektor Epson jest łatwy do przenoszenia z jednego pomieszczenia do drugiego. A tak przy okazji, możesz wyświetlać na prawie każdej powierzchni. Ogromna przekątna projektora Epson EF-12 Jeśli projektor Epson EF-12 znajduje się poza typową osią projekcji, można łatwo dostosować obraz za pomocą poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Jeśli masz wystarczająco dużą wolną ścianę, obraz o przekątnej do 150 "nie pozostawi Cię w spokoju. Długa żywotność projektora Epson EF-12 Zakup projektora Epson EF-12 nie jest tanią sprawą,nawet jeśli używasz go 5 godzin dziennie, źródło światła może pracować przeciętnie przez 10 lat. Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści Dzięki wbudowanej technologii Miracast możesz rozciągliwie wytwarzać kopie lustrzane treści z telefonu, notebooka lub innego urządzenia inteligentnego. Wyjście HDMI może być na dodatek stosowane do oglądania programów rozrywkowych, filmów i gier. Nagłośnienie obrazu nadawanego z projektora Epson EF-12 jest następnie dostarczane przez zaimplementowany głośnik o mocy 1,5 W. Najważniejsze parametry projektora Epson EF-12
  • Kompaktowy i mobilny projektor
  • Laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • Przekątna do 150" dostępna na ścianie albo suficie
  • Obsługa Miracast do przesyłania strumieniowego z maszyn inteligentnych
  • YAMAHA Nagłośnienie
  • Lampa projekcyjna Epson EF-12 wystarcza na około 10 lat przy 5 godzinach wykorzystywania dziennie
  atrybuty i specyfikacje Rezolucja Rozdzielczość natywna 1920 × 1080 pikseli Maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli Proporcji 16:9 Kontrast 2 500 000:1 ekran projekcyjny Odległość projekcji (min.) 0,65 m Odległość projekcji (maks.) 3,38 m Przekątna obrazu (min.) 76,2 cm (30") Przekątna obrazu (maks.) 381 cm (150") technologia technologia ekran LCD Częstotliwość odświeżania 192 Hz Luminary Laser Moc świec 1 000 LM ANSI Jasność (ECO) 500 lm ansi Życie 10 000 godz. (416,67 d) Hałas 27 dB Maksymalne zużycie 102 W Połączenie ZŁĄCZE HDMI 2 szt Inne połączenia USB 2.0, wyjście słuchawkowe Interfejs Wejścia graficzne ZŁĄCZE HDMI Inne wejścia/wyjścia USB, wyjście audio jack parametry i funkcje Lokalizacja Na stole, Na ziemi Sprzęt Głośniki, Pilot zdalnego sterowania wymiary Szerokość 17,5 cm Wysokość 13,5 cm Głębokość 17,5 cm Ciężar 2,1 kg

☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) ☆

Epson eh-ls500b (8715946674803) Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-ls500b (8715946674803) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-ls500b (8715946674803)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-LS500W Android TV Edition Projektor laserowy Epson EH-LS500W Android TV Edition 4K z obrazami do 130 cali szczególnie udany projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition prezentuje wyjątkowo wyśmienity obraz 4K i najwyższej jakości technologię projekcji 3LCD z ciekłokrystaliczną migawką RGB. W praktyce obraz jest wyraźny i żywy choćby w świetle dziennym. Jego koncepcja jest trafna jako centralny element Twojego multimedialnego domu. Ważną funkcją jest ponadto zintegrowany Android TV do obsługi przesyłania strumieniowego z inteligentnych urządzeń. Korzystanie z aplikacji na Androida Dużą atrakcją projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition jest dołączony adapter HDMI do obsługi Android TV. Pozwala na to bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe obrazów zgodnych maszyn. Możeszwykorzystać Sklepu Google Play, aby zainstalować lubiane aplikacje do przesyłania strumieniowego, takie jak YouTube lub Netflix. A potem ciesz się ulubionym multimedialnym dziełem na gigantycznej przekątnej. Projektor Epson EH-LS500W do nadzwyczajnego dostrajania obrazu Jeśli projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition znajduje się poza standardową osią projekcji, można łatwo dopasować obraz za pomocą poziomej i pionowej korekcji trapezowej. Istnieje również wyraźna kontrola bezpośrednio na korpusie projektora Epson. Najważniejsze parametry projektora Epson EH-LS500W Android TV Edition
  • Wysokiej jakości projektor 4K
  • Epson EH-LS500W ma laserowe źródło światła o długiej żywotności
  • wspaniała jasność 4000 lumenów i współczynnik kontrastu 2500000:1
  • dostępna przekątna krótkiego rzutu do 130"
  • Żywotność projektora wynosi do 20000 godzin w trybie gotowości
  • Projektorem można sterować przy pomocy załączonego pilota albo aplikacji iProjection.
  • dołączony adapter HDMI z obsługą Android TV i możliwością korzystania z modnych aplikacji do przesyłania strumieniowego
  • Projektor Epson EH-LS500W posiada trzy wejścia HDMI i miejsce na urządzenia do przesyłania strumieniowego
  • wbudowany głośnik 10W
  Zcela mimořádná kvalita obrazu Dzięki wysokiej jasności 4000 lumenów, niesamowitemu współczynnikowi kontrastu 2500000:1 i poprawie szczegółowości, projektor Epson EH-LS500W Android TV Edition zagwarantuje realistyczne efekty wizualne i wyraźne cienie z głębszymi odcieniami czerni. Dodano dodatkowo nowy tryb kolorów,przypasować jasność obrazu w środowisku projekcyjnym.
  właściwości i specyfikacje rodzaj gniazda Ziemia
  Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Rosja, Austria, Chorwacja, Francja, Polska, Rumunia, Słowenia Rezolucja Rozdzielczość natywna
  3840 × 2160 pikseli
  Maksymalna rozdzielczość
  3840 × 2160 pikseli
  Proporcji
  16:9
  Kontrast
  2 500 000:1 wyświetlacz projekcyjny Odległość projekcji (min.)
  0,4 m
  Odległość projekcji (maks.)
  0,82 m
  Przekątna obrazu (min.)
  165,1 cm (65")
  Przekątna obrazu (maks.)
  330,2 cm (130") technologia technologia
  wyświetlacz LCD
  Częstotliwość odświeżania
  192 Hz
  Luminary
  Laser
  Moc świec
  4 000 lm
  Jasność (ECO)
  1 200 LM ANSI
  Życie
  10 000 godz. (416,67 d)
  Żywotność (ECO)
  20 000 godz. (833,33 d)
  Hałas
  37 dB
  Maksymalne zużycie
  366 W Połączenie typ połączenia
  HDMI 2.0
  ZŁĄCZE HDMI
  2 szt
  Inne połączenia
  RJ-45 (LAN), USB 2.0, wyjście słuchawkowe, RS232, USB Mini-B Interfejs Wejścia graficzne
  ZŁĄCZE HDMI
  Inne wejścia/wyjścia
  USB, Wyjście audio, USB Mini-B, RS232 właściwości i funkcje Lokalizacja
  Na stole, Na ziemi
  Funkcja
  Zoom, 3D
  Sprzęt
  System operacyjny Android, Głośniki, Pilot zdalnego sterowania wymiary Szerokość
  45,8 cm
  Wysokość
  22,8 cm
  Głębokość
  37,5 cm
  Ciężar
  9,3 kg

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 ☆

Epson EB-FH06, V11H974040 Najniższa Cena Online

☆ Epson EB-FH06, V11H974040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EB-FH06, V11H974040
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Epson EB-FH06

  Wyświetlaj materiały na ekranie o przekątnej 332 cale w biurze i w domu dzięki projektorowi Full HD. Przygotowania do seansu nie zajmą dużo czasu, ponieważ projektor zaprojektowano z myślą o łatwej instalacji. Dzięki technologii 3LCD i jasności 3500 lumenów obraz jest jasny i wyraźny — zgodnie z zamierzeniami reżysera. Długi czas eksploatacji lampy wynosi aż 18 lat, więc usiądź wygodnie i przygotuj się na korzystną zabawę.

  większy znaczy lepszy

  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 332 cali, co powoduje,rewelacyjnie pasuje zarówno do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 gwarantuje żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie

  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Wysoka jakość, jasny obraz

  Ten efektywny i niedrogi projektor Full HD wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia równie wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3500 lumenów.

  Bezproblemowa konfiguracja

  prezentujemy projektor opracowany z myślą o nieskomplikowanym transporcie i konfiguracji. Żeby ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Skrupulatne ustawienie obrazu jest osiągalne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw.


  Podstawowe parametry

  Jasność: 3500 ANSI Lumenów
  Kontrast: 16.000:1

  Rozdzielczość: Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9

  Żywotność lampy: do 12.000

  Złącze: USB 2.0 typu A, Złącze USB 2.0 typu B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) (opcja), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego.

  • Magia dużego ekranu w Twoim domu: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na znacznym ekranie w Twoim domu
  • Wyjątkowo jasny obraz: równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3500 lumenów
  • nowoczesny model w przystępnej cenie: wyśmienity projektor Full HD
  • nieszablonowa odporność: Do 18 lat rozrywki²
  • Prosta konfiguracja: Korekcja geometrii obrazu, opcjonalna łączność Wi-Fi i aplikacja iProjection


☆ Epson eh-tw7100 ☆

Epson eh-tw7100 Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-tw7100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-tw7100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7100 Projektor 4K PRO-UHD
  Niedrogi i nietrudny w obsłudze projektor 4K PRO-UHD, który zezwala na wyświetlanie treści na wielkim ekranie z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja i interfejs Bluetooth
  • Wysoki współczynnik kontrastu
  • Interpolacja klatek
  Korzystaj z nowoczesnych funkcji produktów z wyższej półki w przystępnej cenie dzięki temu projektorowi 4K PRO-UHD. Na ekranie o przekątnej do 500 cali można wyświetlać najnowsze treści 4K z perfekcyjną jakością obrazu i wysokim współczynnikiem kontrastu. Wyrównanie obrazu jest nietrudne dzięki zaimplementowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Jest nieskomplikowany w konfiguracji, można przysyłać do niego strumieniowo treści i odtwarzać dźwięk, korzystając z zaimplementowanych głośników lub interfejsu Bluetooth.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca nieprzeciętną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD1. Dzięki równie wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów realne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych kolorów. Wysoki współczynnik kontrastu 100 000:1 gwarantuje głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek zagwarantuje ostrzejszy obraz podczas scen akcji.

  Magia wielkiego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali, a także odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyekwipowany w technologię redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, że obraz będzie wyświetlany precyzyjnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  by odtwarzać treści 4K wystarczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można ponadto wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu albo innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Dźwięk może być odtwarzany przez dwa wbudowane głośniki o mocy 10 W albo soundbary połączone bezprzewodowo za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe właściwości
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K, a także optymalizuj treści inne aniżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i dostępna cena
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w przystępnej cenie.
  • Magia sporego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najkorzystniejsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie przez siedem lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ PROJEKTOR EPSON EH-TW7100 3LCD,4K,3000ANSI,100000:1, V11H959040 ☆

PROJEKTOR EPSON EH-TW7100 3LCD,4K,3000ANSI,100000:1, V11H959040 Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EH-TW7100 3LCD,4K,3000ANSI,100000:1, V11H959040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EH-TW7100 3LCD,4K,3000ANSI,100000:1, V11H959040
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory Epson – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory Epson, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów Epson jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lampa lampa do projektora epson emp-7800 (09669) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Whitenergy ☆

Lampa lampa do projektora epson emp-7800 (09669) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Whitenergy Najniższa Cena Online

☆ Lampa lampa do projektora epson emp-7800 (09669) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Whitenergy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Whitenergy
 • Nazwa produktu: Lampa lampa do projektora epson emp-7800 (09669) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Whitenergy
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  WHITENERGY LAMPA DO PROJEKTORA EPSON EMP-7800 09669 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen


☆ Epson elpsc32 50'' (8715946488097) ☆

Epson elpsc32 50'' (8715946488097) Najniższa Cena Online

☆ Epson elpsc32 50'' (8715946488097) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson elpsc32 50'' (8715946488097)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Kiedy zainwestowałeś w projektor, warto wybrać wyświetlacz, który zapewni żywy i szczegółowy obraz oferowany przez projektor. Prędki w montażu i regulacji, możesz błyskawicznie skonfigurować wyświetlacz, gwarantując bezstresowe wrażenia.

  wyraźnie obszerniejszą rozciągliwość aniżeli stały ekran telewizora prosto je rozebrać i schować....


☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) ☆

Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X06 Projektor XGA
  Wprowadź kinową atmosferę w domu i wyświetlaj wyraźne prezentacje w biurze przy pomocy mobilnego projektora XGA o jasności 3600 lumenów.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  pokaźny ekran i znakomita jakość wyświetlanych treści sprawią, iż prezentacje i filmy będą wywierać niezapomniane wrażenia. Wyjątkowo jasne obrazy o wyraźnych cieniach i głębokich czerniach zadowolą choćby najbardziej wymagających widzów. Urządzenie wykorzystuje technikę 3LCD, która pozwala uzyskać nawet trzykrotnie wyższą jasność w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Wyjątkowo długi czas eksploatacji lampy powoduje, że projektor jest niezwykle ekonomiczny w stosowaniu.
  Przegląd

  większy znaczy ulepszony
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co powoduje,perfekcyjnie nadaje się zarówno do pokazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zapewnia żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten sprawny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która gwarantuje tak samo wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  prezentujemy projektor opracowany z myślą o nieskomplikowanym transporcie i konfiguracji. Urządzenie łatwo przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego. Precyzyjne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw. Opcjonalny adapter ELPAP10 zagwarantuje łączność Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie obrazów z sprzętów mobilnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe cechy
  • Magia obfitego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — równocześnie w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • zaawansowany model w przystępnej cenie
   idealny projektor XGA
  • wyjątkowa odporność
   Do 18 lat rozrywki²
  • mobilny i przystępny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a suwak korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ Projektor EPSON EB-X51 ☆

Projektor EPSON EB-X51 Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EB-X51 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EB-X51
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X51 Projektor XGA
  Korzystaj z zalet obszernego ekranu w domu i w biurze dzięki rewelacyjnemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi o rozdzielczości XGA.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3800 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  przedstawiamy projektor XGA dla całej rodziny, który idealnie stanie na wysokości zadania jednocześnie przy wyświetlaniu prezentacji, jak i w trakcie domowych seansów filmowych. Nie musisz przejmować się warunkami oświetleniowymi: dzięki technice 3LCD i jasności wynoszącej 3800 lumenów obraz zawsze będzie wyraźny. Urządzenie można łatwo transportować i konfigurować. Jestszczególnie ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.
  Przegląd

  obszerniejszy znaczy udoskonalony
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co sprawia,znakomicie pasuje równocześnie do demonstrujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 gwarantuje żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten produktywny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która zapewnia jednakowo wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3800 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  pokazujemy projektor opracowany z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. By ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Precyzyjne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów. Opcjonalny adapter ELPAP10 gwarantuje łączność Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie obrazów z maszyn mobilnych przy pomocy aplikacji iProjection.

  Kluczowe właściwości
  • Magia pokaźnego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — jednocześnie podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3800 lumenów
  • progresywny model w dostępnej cenie
   świetny projektor XGA
  • nieszablonowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki
  • mobilny i przystępny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a suwak korekcji geometrii ułatwia ustawienie obrazu

☆ PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743) ☆

PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743) Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Autofocus: nie
  Baza SCIP: Nie
  Czytnik kart: nie
  Full HD: nie
  Futerał: tak
  Gwarancja na lampę: 36 miesiące/miesięcy lub 1.000 h
  informacje dodatkowe: Częstotliwość odświeżania pionowego 2D: 100 Hz - 120 Hz Stosunek projekcji: 1,44 - 1,95:1 Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele: 1,76 m ( 60 cal wyświetlacz Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 1,44 Odległość ogniskowa: 16,7 mm Funkcja USB wyświetlacza: 2 w 1 Obraz/ dźwięk Przyłącza: RS-232C, Wejście VGA (2x), Wyjście VGA, Wejście HDMI, Wejście sygnału kompozytowego, Gniazdo wtykowe wyjściowe, Gniazdo wtykowe wejściowe (2x), Wyjście audio rodzaju cinch, USB 2.0 Bezpieczeństwo: Zamek Kensington, Blokada panelu obsługi, Otwór na linkę zabezpieczającą, Ochrona hasłem Tryby odcieni 2D: Dynamiczny, Kino, Prezentacja, sRGB, Czarna tablica Funkcje: suwak wyłączania obrazu/dźwięku, Zgodność ze standardem CEC, rozszerzenie cyfrowe, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Kompatybilny ze skanerem dokumentów, Funkcja kopiowania OSD, Quick Corner, Funkcja podziału ekranu Tryby kolorów: Tablica, Dynamiczny, Prezentacja, sRGB, Teatr Napięcie zasilania: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz Temperatura: Praca 5°C - 40°C, Składowanie 10°C - 60°C Wilgotność powietrza: Praca 20% - 80%, Składowanie 10% - 90% Opcje: Air filter, Ceiling mount, Aparat do dokumentów, Głośnik zewnętr Safety wire set, Miękki futerał podróżny, Spare lamp, Suspension adapte WP System - ELPWP20, Wireless transmitter - ELPWT01 Zawartość zestawu: HDMI Cable 1.8m, Urządzenie podstawowe, przewód zasilaj Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami, Warranty card użycie: Sala konferencyjna, pomieszczenie narad/mobilne, Sala konferencyj Ustawienie: Mocowanie sufitowe, Projektory biurkowe Gwarancja: 36 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu,
  Kolor obudowy: Biały (White)
  Kontrast: 15000:1
  Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: -30°/+30°
  ilość wyświetlanych kolorów: 1070.0 mln
  niepokaźne zużycie energii: 0.3 W
  Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 5.0 W
  Odczyt plików DivX: nie
  Opis ogólny: Projektor Epson EB-E20 3LCD XGA 3400ANSI 15.000:1 VGA HDMI RS232C USB
  Pilot: tak
  Polskie menu ekranowe: nie
  Ready HD: nie
  Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 pikseli
  Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: 4:3
  technologia: 3LCD
  Tryb ekonomiczny: tak
  rodzaj projektora: Biznesowy
  Waga (kg): 2.700
  zastosowany głośnik: tak
  WiFi: nie
  Wyjście audio: tak
  Zabezpieczenie Kensington: tak
  Zoom optyczny: 1.4 x
  Złącza wejścia: HDMI USB 2.0
  Złącze USB: tak


Podsumowanie, czyli jaki projektor Epson najlepszy?


Najlepszy projektor Epson w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor Epson w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów Epson nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor Epson opinie,
 • dobry projektor Epson cena,
 • projektor Epson ranking,
 • projektor Epson jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...