Ranking projektorów 4K UHDTV (3840 x 2160). Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów 4K UHDTV (3840 x 2160)


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów 4K UHDTV (3840 x 2160). Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów 4K UHDTV (3840 x 2160),
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie projektory 4K UHDTV (3840 x 2160) najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory 4K UHDTV (3840 x 2160), które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów 4K UHDTV (3840 x 2160), wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Epson EH-TW7000 ☆

Epson EH-TW7000 Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW7000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7000 Projektor 4K PRO-UHD
  Poczuj kinową atmosferę w domu podczas oglądania filmów i transmisji sportowych i grania w gry dzięki temu niedrogiemu i prostemu w obsłudze projektorowi 4K PRO-UHD.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja
  • Łączność audio Bluetooth
  • Interpolacja klatek
  Ten projektor 4K PRO-UHD proponuje funkcje produktów z wyższej półki w przystępnej cenie. Można wyświetlać najnowsze treści 4K z nieprzeciętną jakością obrazu na ekranie o przekątnej choćby 500 cali. Wyrównanie obrazu jest przystępne dzięki zastosowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Za pośrednictwem portów HDMI można podłączać urządzenia do transmisji strumieniowej, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier i nie tylko, żeby oglądać treści 4K.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca wyśmienitą jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD. Dzięki równie wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów możliwe jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych barw. Wysoki współczynnik kontrastu 40 000:1 gwarantuje głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek gwarantuje ostrzejszy obraz w trakcie scen akcji.

  Magia wielkiego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali oraz odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyposażony w technikę redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, iż obraz będzie wyświetlany precyzyjnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  aby odtwarzać treści 4K starczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można też wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu albo innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Soundbary można podłączyć za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe cechy
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K, a także optymalizuj treści inne niż 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i przystępna wartość
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w przystępnej cenie.
  • Magia sporego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najkorzystniejsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie przez następne 7 lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E ☆

BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E Najniższa Cena Online

☆ BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Prawdziwa rozdzielczość 4K HDR dla sportów oglądanych na żywo.

  Aby w pełni cieszyć się piękną grą na imprezach piłkarskich w jasnym salonie lub w trakcie grilla w ogródku, ogromny obraz 4K UHD o wymiarze ponad 100" z 8,3 miliona pikseli z intensywnym kolorem HDR w każdym oświetleniu nie da się pokonać. Niestandardowe tryby Piłka nożna i Sport z potężnym dźwiękiem sprawiają, iż jesteś w środku akcji jak na stadionie, w stylowej, kompaktowej obudowie z łatwą konfiguracją.

  wyśmienita jakość obrazu
  Perfekcja 4K UHD w prawdziwej rozdzielczości 8,3 mln pikseli

  Model TK800M buduje rozdzielczość 4K UHD 3840 x 2160 obejmującą 8,3 mln oddzielnych pikseli w każdej klatce dzięki technice XPR. Wykorzystuje przy tym bezprecedensową technologię DLP z pojedynczym urządzeniem DMD o przekątnej 0,47" w celu zminimalizowania smukłego, kompaktowego profilu z myślą o nowoczesnym stylu życia. Rozdzielczość 4K UHD jest czterokrotnie obszerniejsza niżeli full HD 1080p, co ogranicza rozmycie pikseli, zapewniając niesamowitą krystaliczność i wyraźne minimalne detale.

  more

  nierozłączność obrazu i precyzyjność koloru

  Dzięki zastosowaniu technologii DLP z jednym DMD, by uniknąć problemów z wyrównaniem wielu paneli, model TK800M gwarantuje perfekcyjną nienaruszalność obrazów i staranność kolorów. Projektor TK800M kreuje ostre jak brzytwa obrazy i staranne odcienie pozbawione artefaktów, takich jak rozmycie, cienie i zakłócające wzory, umożliwiając uzyskanie perfekcyjnie wyraźnego obrazu

  System obiektywu 4K z idealną optyką

  System optyczny 4K projektora TK800M wykorzystuje tylko najwyższej klasy szkło zapewniające realistyczną jakość obrazów. Precyzyjna, 7-elementowa 4-grupowa matryca obiektywu zapewnia większą penetrację światła o długookresowym natężeniu 4K, a powłoki niskodyspersyjne minimalizują aberrację chromatyczną, dzięki temu można radować się ulubioną zawartością 4K UHD o perfekcyjnej przezroczystości.

  Intensywne odcienie w salonie przy oświetleniu otoczenia

  zapewniającą całkowitą wizualną radość dla całej domowej rozrywki wiedzę z zakresu odcieni, jaką marka BenQ, wyważono doskonale z dużą jasnością wizualną i intensywnymi kolorami dla prawidłowych warunków oświetlona, występujących stanowczo w sytuacji ekscytujących meczów sportowych. Dzięki temu możesz oglądać sport i filmy albo grać w gry z rodziną przy świetle, żeby zobaczyć radość na jej twarzy.

  more

  świeże koło barw 4K dla intensywnych kolorów

  nowoczesne, nowe koło barw 4K zaimplementowane w projektorze TK800M gwarantuje zniewalającą wydajność odcieni, osiągając 92% przestrzeni kolorów Rec. 709. Odwzorowując intensywne kolory dzięki nanometrowym i czystym powłokom kolorystycznym oraz stanowczo wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, która eliminuje rozmazywanie się obrazu, projektor TK800M genialnie równoważy staranność i jasność odcieni, wykorzystując rygorystyczną kontrolę jakości.

  Rec. 709

  Brak Rec. 709

  Hiperrealistyczna jakość HDR zoptymalizowana pod kątem projektora

  W połączeniu z obsługą treści HDR10 z wyjątkowym samoczynnym odwzorowaniem barw HDR producenta BenQ i technologią zoptymalizowaną pod kątem projektora, obrazy o wysokiej dynamice, dostarczane przez model TK800M, większą jasność, wyższy zakres kontrastu w sytuacji SDR i lepszą optymalizację obrazu w jednym kroku, uwidaczniając każdy szczegół treści 4K, aby zapewnić najwyższy poziom rozrywki domowej.

  samoczynne odwzorowanie naturalnych kolorów HDR

  W przeciwieństwie do innych projektorów HDR ze zmodyfikowaną temperaturą kolorów i przesyconą zielenią oraz czerwienią, technika producenta BenQ służąca do automatycznego odwzorowania naturalnych kolorów HDR wyzwala zdumiewający obraz HDR 4K z perfekcyjnie naturalnymi kolorami odpowiadającymi rzeczywistości.

  Projektor BenQ HDR

  Inne

  Jakość HDR zoptymalizowana pod kątem projektora dla ciemnych detali

  Inne projektory HDR mogą tracić detale i wyświetlać nieprawidłową skalę szarości, natomiast projektor BenQ posiada technologię HDR zoptymalizowaną pod kątem projektora, która rewelacyjnie równoważy nasycenie barw i stwarza bogatą skalę odcieni, zachowując całkowitą wyraźność szczegółów w ciemnych barwach.

  rojektor BenQ HDR

  Inne

  przeznaczony do prezentowania ładna gry
  Tryb Piłka nożna

  Tryb obrazu – piłka nożna zachowuje żywe odcienie skóry i bujną zieloną trawę, gwarantując zachwycającą, obszerniejszą niż życie projekcję podczas każdej sekundy meczu. W trybie dźwięku dla piłki nożnej każdy komentarz spikera jest prawidłowo słyszalny, choćby gdy jesteś zanurzony w tłumie wiwatującym na otwartym stadionie.

  Tryb sportowy

  Tryb obrazu – sport odwzorowuje realistyczne odcienie skóry, ciepłe odcienie drewna i intensywne czerwienie ze zbalansowaną zielenią i błękitem w celu zapewnienia oszałamiającej projekcji na obszernym ekranie na zapotrzebowania prędkiej akcji w sportach uprawianych w obiektach na drewnianych boiskach. Tryb dźwięku dla sportu wyróżnia komentarze spikera i wyraźne detale akustyczne produkowane poprzez piszczące trampki, gwizdki sędziów i drapiące łyżwy w obiektach zamkniętych.

  CinemaMaster Audio+ 2 stwarza potężny dźwięk

  Rozwiązanie BenQ CinemaMaster Audio+ 2 zostało zaopatrzone w bezapelacyjnie szerszy zakres częstotliwości generowanych poprzez konkretny 5-watowy głośnik umieszczony w komorze rezonansowej. W efekcie urządzenie stwarza głębokie basy i żywe wysokie tony. Technologia ta gwarantuje unikatowe algorytmy korekcji w celu uzyskania czystego, przejrzystego i budzącego emocje dźwięku, który jest wykorzystywany przez hollywoodzkie studia.

  Delikatne detale i czyste wokale

  Głośnik z aluminiową membraną, zaimplementowany w modelu TK800M, zapewnia czyste wokale i delikatne szczegóły o przeciętnej do wysokiej częstotliwości.

  Głębsze rezonujące basy

  Komora rezonansowa poszerza zakres częstotliwości, stanowczo dla głębokich basów wydobywających się z kompaktowego głośnika.

  długotrwały i zmysłowy dźwięk

  niepodatne na ciepło magnesy NdFeB długotrwałą i zmysłową jakość dźwięku bez zniekształceń.

  more

  genialne tryby dźwiękowe pasujące do każdej okazji

  Niestandardowe tryby audio dopasowują charakterystykę dźwięku tak, aby zaoferować perfekcyjne wrażenia audiowizualne dla każdego rodzaju rozrywki, tak jakby widz uczestniczył w wydarzeniach na żywo.

  Tryb Piłka nożna

  wyeksponowane środkowe częstotliwości i wokale,prawidłowo słyszeć komentatorów na otwartych stadionach.

  Tryb sportowy

  podkreślone średnie częstotliwości i wokale dla głosu spikerów i przezroczyste szczegóły akustyczne w obiektach zamkniętych.

  Tryb filmowy

  Rezonujące niskie i wysokie tony dają wrażenie uczestniczenia w wydarzeniach mających miejsce w filmie.

  Tryb muzyczny

  Płynnie zrównoważona i ciekawa charakterystyka odtwarzania muzyki i koncertów na żywo

  Tryb gier

  mocne basy i wyraźne wysokie dźwięki pozwalają poczuć oszałamiającą ekscytację intensywną rozgrywką.

  Tryb użytkownika

  Algorytmy korekcyjne można indywidualnie przypasować w celu zmaksymalizowania basów i uzyskania wyraźnych wysokich tonów, aby otoczyć się pełna rozrywką.

  Prosty i wygodny projekt zgodny ze stylem życia

  Lekka, kompaktowa i smukła konstrukcja modelu TK800M jest nie tylko estetyczna, lecz i intuicyjnie poręczna, a także przychylna dla środowiska. Model Tk800M spektakularnie wtapia się w dekorację salonu dzięki nieskomplikowanej konfiguracji i stanowi proste, a także wygodne rozwiązanie dla domowej rozrywki, dzięki któremu przyjaciele i rodzina mogą organizować przyjęcia, oglądać filmy i wydarzenia sportowe.

  samoczynna funkcja keystone usprawniająca konfigurację

  Funkcja korekcji zniekształcenia trapezowego w widoku pionowym przeciwdziałająca efektowi trapezu profesjonalnie wyrównuje obraz, gdy należy umieścić projektor poza główną osią, na przykład na stole. Korekta zniekształcenia trapezowego proste wyświetlanie genialnie wyrównanych obrazów z różnych lokalizacji.

  Energooszczędność i długa eksploatacja lampy

  technika BenQ SmartEco™ to przemyślane rozwiązanie powiększające przyjemność z oglądania, a przy tym oszczędzające pieniądze. Automatycznie dopasowuje jasność lampy na podstawie treści w celu uzyskania głębszej czerni i powiększenia kontrastu szczegółów obrazu. Tryb oszczędzania lampy Lamp Save wydłuża żywotność lampy projektora do 15 000 godzin, minimalizując konieczność zamiany i konserwacji lampy, co przekłada się na niższy koszt eksploatacji.

  zwiększenie 1,1X dla elastyczności w postaci obfitego obrazu

  zwiększenie 1,1X zwiększa przystępne miejsce dzięki obfitej i rozciągliwej rozpiętości dystansów wyświetlania, aby umożliwić korzystanie z rozrywki wielkoekranowej bez kłopotu związanego ze skomplikowaną instalacją.


☆ Acer Projektor H6800BDa DLP 4K 3600/10000:1/SMART TV ☆

Acer Projektor H6800BDa DLP 4K 3600/10000:1/SMART TV Najniższa Cena Online

☆ Acer Projektor H6800BDa DLP 4K 3600/10000:1/SMART TV - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer Projektor H6800BDa DLP 4K 3600/10000:1/SMART TV
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Acer H6800BDa to nadzwyczajny składnik domowego kina. Rozpoczęcie nocnego seansu na projektorze H6800BDa jest nietrudne dzięki łączności Wi-Fi umożliwiającej obsługę zastosowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania video.

  Rozdzielczość 4K, 3600 lumenów jasności ANSI i obsługa HDR10 zapewniają niesamowicie jasny i dynamiczny obraz w trakcie oglądania ulubionych seriali. Tryb piłkarski i odświeżanie na poziomie 240 Hz pozwolą zobaczyć każdy detal na obrazie o udoskonalonych kolorach.

  Po założeniu okularów DLP 3D użytkownicy mogą oglądać obraz 3D odświeżany z częstotliwością 120 Hz w technice naprzemiennego wyświetlania klatek, który przesyłany jest z komputera z grafiką umożliwiającą generowanie obrazu w 120 Hz i odtwarzaczem stereoskopowych filmów 3D albo z odtwarzaczem Blu-ray i zgodnym dyskiem....


☆ Epson eh-tw7100 ☆

Epson eh-tw7100 Najniższa Cena Online

☆ Epson eh-tw7100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eh-tw7100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7100 Projektor 4K PRO-UHD
  Niedrogi i łatwy w obsłudze projektor 4K PRO-UHD, który pozwala na wyświetlanie treści na obszernym ekranie z wysokim współczynnikiem kontrastu.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja i interfejs Bluetooth
  • Wysoki współczynnik kontrastu
  • Interpolacja klatek
  Korzystaj z nowoczesnych funkcji produktów z wyższej półki w dostępnej cenie dzięki czemu projektorowi 4K PRO-UHD. Na ekranie o przekątnej do 500 cali można wyświetlać najnowsze treści 4K z rewelacyjną jakością obrazu i wysokim współczynnikiem kontrastu. Wyrównanie obrazu jest nieskomplikowane dzięki zastosowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Jest nietrudny w konfiguracji, można przysyłać do niego strumieniowo treści i odtwarzać dźwięk, korzystając z zastosowanych głośników albo interfejsu Bluetooth.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca rewelacyjną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD1. Dzięki równie wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów osiągalne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych barw. Wysoki współczynnik kontrastu 100 000:1 zapewnia głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek zagwarantuje ostrzejszy obraz podczas scen akcji.

  Magia szerokiego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali oraz odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyposażony w technologię redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, iż obraz będzie wyświetlany dokładnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  żeby odtwarzać treści 4K wystarczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można ponadto wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu lub innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Dźwięk może być odtwarzany przez dwa zaimplementowane głośniki o mocy 10 W lub soundbary połączone bezprzewodowo za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe atrybuty
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K oraz optymalizuj treści inne aniżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i dostępna cena
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w przystępnej cenie.
  • Magia szerokiego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najlepsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie przez siedem lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ PROJEKTOR EPSON EH-TW7100 3LCD,4K,3000ANSI,100000:1, V11H959040 ☆

PROJEKTOR EPSON EH-TW7100 3LCD,4K,3000ANSI,100000:1, V11H959040 Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EH-TW7100 3LCD,4K,3000ANSI,100000:1, V11H959040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EH-TW7100 3LCD,4K,3000ANSI,100000:1, V11H959040
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ projektor w1800i dlp 4k 2000ansi/10000:1/hdmi marki Benq ☆

projektor w1800i dlp 4k 2000ansi/10000:1/hdmi marki Benq Najniższa Cena Online

☆ projektor w1800i dlp 4k 2000ansi/10000:1/hdmi marki Benq - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Benq
 • Nazwa produktu: projektor w1800i dlp 4k 2000ansi/10000:1/hdmi marki Benq
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor W1800i DLP 4K Usiądź komfortowo i ciesz się przebojowymi premierami w domu, precyzyjnie tak, jak zamierzali filmowcy: niezwykła precyzyjność barw, kinowe odcienie i rewelacyjne obrazy na inteligentnym projektorze kinowym BenQ W1800i. Ciesz się jak w kinie. Prawdziwa kinowa kolorystyka 4K w połączeniu z Android TV Usiądź i ciesz się przebojowymi premierami w domu, precyzyjnie tak, jak zamierzali filmowcy: niezwykła precyzyjność odcieni, kinowe odcienie i idealne obrazy na projektorze BenQ W1800i Smart Home. Poczuj się jak w kinie. Kluczowe parametry: Prawdziwa rozdzielczość 4K UHD 8,3 miliona pikseli ze zoptymalizowanym pod kątem projektora HDR10 / HLG Android TV z atestem Google i sklep Google Play CinematicColor marki BenQ dla 100% skrupulatnej przestrzeni odcieni Rec.709 z fabrycznym raportem kalibracji Projekcja 100 cali przy 2,5 m (8,2 stopy) z znacznym zoomem 1,3x, zniekształceniem trapezowym 2D i rotacją obrazu łatwa aktualizacja 4K dla BenQ W1070, W1090 i W2000 bez zapotrzebowania dostosowywania wymiaru ekranu i odległości rzutu na tym samym uchwycie sufitowym

☆ Projektor OPTOMA UHZ50 (5055387665828) ☆

Projektor OPTOMA UHZ50 (5055387665828) Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA UHZ50 (5055387665828) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OPTOMA
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA UHZ50 (5055387665828)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor laserowy Optoma UHZ50 do kina domowego

  UHZ50 to kompaktowy laserowy projektor do kina domowego o rozdzielczości 3840 x 2160 UHD. Ten jasny i wszechstronny projektor, wygodny i prosty w konfiguracji, oferuje zgodność z HDR, a także zagwarantuje wysoki kontrast i wierne odwzorowanie kolorów. Nieprzeciętny do gier, oglądania sportu na żywo, programów telewizyjnych i filmów.

  Jego mała, lekka powierzchnia w połączeniu z 1,3-krotnym zoomem powoduje, że instalacja jest nad wyraz prosta. Zintegrowany głośnik zagwarantuje perfekcyjny dźwięk, a trzy wejścia HDMI zezwalają na łatwą konfigurację - doskonała do podłączenia notebooka, komputera, odtwarzacza Blu-ray, odtwarzacza multimediów albo konsoli do gier. Możesz choćby przekształcić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy 4K UHD HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV lub Apple TV ™, aby grać w gry, przesyłać strumieniowo filmy i udostępniać fotografie na wielkim ekranie w zaciszu własnego domu.

  technika laserowa

  Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niżeli jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także rozszerzoną sprawność, by utrzymać stałą jasność, nieprzeciętną sprawność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 30.000 godzin.

  Kompatybilny z HDR

  Pozwala otrzymywać i wyświetlać meta dane HDR, projektory Optoma są kompatybilne z HDR pozwalają dostrzec pokaźnie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i żyją, a dopełniające detale rozszerzają głębie obrazu. To tak, jakby patrzeć poprzez okno.

  Niesamowite odcienie

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zachwycającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę odcieni Rec.709 – międzynarodowy kanon HDTV – by zagwarantować precyzyjną reprodukcję kinowych barw starannie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych odcieni dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co idealnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  doskonały kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. w porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - znakomity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  Rozdzielczość 3840x2160 pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści UHD
  bez obniżania ani kompresowania – rewelacyjna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.
  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  zaimplementowany głośnik

  zwiększ swoją domową rozrywkę dzięki komfortowemu wbudowanemu głośnikowi o wyjątkowej jakości dźwięku i przystępnej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  24p

  Większość filmów nagrywana jest z prędkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy starannie tak, jak chciał tego reżyser.

  Sterowanie

  wyekwipowany w pokaźny zakres opcji zezwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.

  • Projektor Optoma RS232 zaopatrzony jest w bogaty zestaw poleceń RS232, dzięki temu można nim prosto i w prosty sposób zarządzać przy pomocy dowolnego systemu sterowania
  • Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zastosowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX
  • Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView® można włączać / wyłączać, kontrolować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera
  • Kompatybilny Extron IPLink umożliwia łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron. Wbudowany w projektor protokół PJLink pozwala na łatwą instalację z systemami sterowania zgodnymi z PJLink
  Moc audio

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.


☆ Optoma UHZ65LV ☆

Optoma UHZ65LV Najniższa Cena Online

☆ Optoma UHZ65LV - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma UHZ65LV
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma UHZ65LV

  Zaprojektowany do oglądania w ciągu dnia, UHZ65LV oferuje super jasne, niezapomniane obrazy w jakości 4K UHD w zaciszu własnego domu - perfekcyjny do oglądania programów sportowych na żywo, programów telewizyjnych i filmów przy włączonym świetle.

  wyekwipowany w najnowszą technologię i funkcje, oferuje zgodność z HDR i HLG oraz Amazing colour technology zapewniającą dokładne odwzorowanie barw. Jeszcze nowoczesne przetwarzanie interpolacji klatek PureMotion, które usuwa rozmycie ruchu albo zakłócenia obrazu i Full 3D.

  prosty w konfiguracji, ten stylowy projektor ma znaczny zoom 1,6x i pionowe przesunięcie obiektywu, co gwarantuje bezproblemową integrację z każdą przestrzenią mieszkalną lub medialną.

  Projekcja choćby przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe barwy, zapewniając realistyczne efekty wizualne choćby w korzystnie oświetlonym otoczeniu - perfekcyjny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  technika laserowa

  Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie pokaźniejsza niżeli jasność podobnego projektora lampowego. Gwarantują także rozszerzoną efektywność, żeby utrzymać stałą jasność, wyśmienitą produktywność barw, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 20.000 godzin.

  Rozdzielczość 4K UHD

  Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów aniżeli Full HD, po to aby obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w kolory. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i jednocześnie czerpanie przyjemności z pokaźniejszej głębi obrazu.

  Kompatybilny z HDR i HLG

  Może odbierać i wyświetlać równocześnie HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć widocznie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej mocno i realistycznie, a dopełniające szczegóły dają pokaźniejsze poczucie głębi. To jest jak patrzenie przez okno.

  wspaniałe odcienie

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zniewalającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie cechy zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy kanon HDTV – żeby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych kolorów precyzyjnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co wyśmienicie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Pionowe przesunięcie obiektywu

  Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, gwarantującej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. Dzięki temu można w prosty sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać obszerniejszy wybór przy doborze opcji wymiaru ekranu.

  PureMotion

  Wykorzystując wyrafinowaną technikę interpolacji klatek, progresywne przetwarzanie kontroli ruchu likwiduje efekt rozmazania albo drgania obrazu, nawet w sekwencjach szybkiej akcji.

  Ultra szczegółowy

  technologia ta gwarantuje, że wszystkie informacje zawarte na ilustracji będą wiernie odtworzone na ekranie, dając zniewalający, krystalicznie czysty i ostry jak brzytwa obraz.

  Podwójne wejście HDMI

  Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj fotografie na pokaźnym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz prosto podłączyć konsolę do gier, dekoder, laptop, komputer, odtwarzacz Blu-ray albo streamer multimediów za pomocą jednego kabla. Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV, Apple TV ™ lub Roku® stick.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z prędkością 24 klatek na sekundę (kl./s). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z szybkością 24 klatek na sekundę, aby wyświetlać filmy starannie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  System zarządzania kolorami (CMS)

  Wyświetlaj skrupulatne, rzeczywiste barwy najlepiej dopasowane do miejsca projekcji. Ta specyficzna funkcja daje elastyczność precyzyjnego dostrajania ustawień kolorów zgodnie ze standardem 709 – dla stosownej precyzji.

  Zintegrowany głośnik

  efektywny zaimplementowany głośnik gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Specyfikacja techniczna:

  • rodzaj projektora Kino domowe
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 3840 x 2160 UHD
  • Kontrast 2 000 000:1
  • Jasność 5000 ANSI lm
  • Poziom szumu 29 dB
  • Zużycie energii 368W (tryb jasny)/ 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 20 000h
  • Moc/źródło światła Laser
  • Ogniskowa (mm) 20.91 ~ 32.62
  • wbudowany offset 100%
  • Zoom 1.6 x
  • wariant zwiększenia Manualne
  • Odległość od ekranu 1.3m - 9.3m
  • Współczynnik odległości 1.39:1 ~ 2.22:1
  • Przekątna 27"-302"
  • Wejścia video
   1 x HDMI 2.0
   1 x HDMI 1.4a 3D + MHL
   VGA
  • Wejścia audio Audio 3.5mm
  • Wyjścia audio Audio 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB-A power 1.5A
   S/PDIF
   12V trigger
  • zaimplementowany głośnik 2 x 4W
  • Waga 9,5 kg
  • rozmiary 498 x 331 x 171 mm
  • Wyposażenie standardowe
   przewód zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   Osłona obiektywu
   Podstawowy podręcznik użytkownika
  • Gwarancja 3 lata na projektor/ 5 rok lub 12.000h na źródło światła

☆ Projektor BENQ TK700 4K ☆

Projektor BENQ TK700 4K Najniższa Cena Online

☆ Projektor BENQ TK700 4K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BENQ
 • Nazwa produktu: Projektor BENQ TK700 4K
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Pokonaj każde wyzwanie w starożytnych ruinach lub współczesnej apokalipsie dzięki atrakcyjnej jakości audiowizualnej gier video w projektorze o wysokiej jasności True 4K HDR....

☆ PROJEKTOR ACER H6815BD DLP, 4K, 4000 ANSI, 10000:1 - MR.JTA11.001- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

PROJEKTOR ACER H6815BD DLP, 4K, 4000 ANSI, 10000:1 - MR.JTA11.001- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR ACER H6815BD DLP, 4K, 4000 ANSI, 10000:1 - MR.JTA11.001- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR ACER H6815BD DLP, 4K, 4000 ANSI, 10000:1 - MR.JTA11.001- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Dzięki projektorowi H6815BD o jasności 4000 lumenów ANSI i obsługującemu tryb HDR10 zanurzysz się w realistycznej rozrywce wyświetlanej na dynamicznym obrazie w jakości 4K1. Nadchodzi duży mecz? Tryb piłkarski i odświeżanie na poziomie 240 Hz1 pozwolą Ci dojrzeć każdy detal na ekranie o udoskonalonych kolorach.

  Dzięki rozdzielczości FHD 1080p i imponującej częstotliwości odświeżania 240 Hz zapewniającej wyjątkowo płynny obraz dostrzeżesz każdy szczegół dynamicznych wydarzeń sportowych, filmów i gier....Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory 4K UHDTV (3840 x 2160) – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory 4K UHDTV (3840 x 2160), wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów 4K UHDTV (3840 x 2160) jest aktualizowany na bieżąco.

☆ PROJEKTOR ACER H6815BD DLP, 4K, 4000 ANSI, 10000:1 - MR.JTA11.001- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

PROJEKTOR ACER H6815BD DLP, 4K, 4000 ANSI, 10000:1 - MR.JTA11.001- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR ACER H6815BD DLP, 4K, 4000 ANSI, 10000:1 - MR.JTA11.001- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR ACER H6815BD DLP, 4K, 4000 ANSI, 10000:1 - MR.JTA11.001- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Dzięki projektorowi H6815BD o jasności 4000 lumenów ANSI i obsługującemu tryb HDR10 zanurzysz się w realistycznej rozrywce wyświetlanej na dynamicznym obrazie w jakości 4K1. Nadchodzi spory mecz? Tryb piłkarski i odświeżanie na poziomie 240 Hz1 pozwolą Ci zobaczyć każdy szczegół na ekranie o udoskonalonych kolorach.

  Dzięki rozdzielczości FHD 1080p i imponującej częstotliwości odświeżania 240 Hz zapewniającej bardzo płynny obraz dostrzeżesz każdy detal dynamicznych wydarzeń sportowych, filmów i gier....


☆ Acer Projektor H6800BDa DLP 4K 3600/10000:1/SMART TV ☆

Acer Projektor H6800BDa DLP 4K 3600/10000:1/SMART TV Najniższa Cena Online

☆ Acer Projektor H6800BDa DLP 4K 3600/10000:1/SMART TV - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer Projektor H6800BDa DLP 4K 3600/10000:1/SMART TV
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Acer H6800BDa to genialny element domowego kina. Rozpoczęcie nocnego seansu na projektorze H6800BDa jest łatwe dzięki łączności Wi-Fi umożliwiającej obsługę zastosowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania video.

  Rozdzielczość 4K, 3600 lumenów jasności ANSI i obsługa HDR10 gwarantują niesamowicie jasny i dynamiczny obraz w trakcie oglądania ulubionych seriali. Tryb piłkarski i odświeżanie na poziomie 240 Hz pozwolą dojrzeć każdy szczegół na obrazie o lepszych kolorach.

  Po założeniu okularów DLP 3D użytkownicy mogą oglądać obraz 3D odświeżany z częstotliwością 120 Hz w technice naprzemiennego wyświetlania klatek, który przesyłany jest z komputera z grafiką umożliwiającą generowanie obrazu w 120 Hz i odtwarzaczem stereoskopowych filmów 3D lub z odtwarzaczem Blu-ray i zgodnym dyskiem....


☆ Optoma UHD35x DARMOWA DOSTWA PROJEKTORA! Projektory, ekrany, tablice interaktywne - Profesjonalne doradztwo - Kontakt: 71 784 97 60 ☆

Optoma UHD35x DARMOWA DOSTWA PROJEKTORA! Projektory, ekrany, tablice interaktywne - Profesjonalne doradztwo - Kontakt: 71 784 97 60 Najniższa Cena Online

☆ Optoma UHD35x DARMOWA DOSTWA PROJEKTORA! Projektory, ekrany, tablice interaktywne - Profesjonalne doradztwo - Kontakt: 71 784 97 60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma UHD35x DARMOWA DOSTWA PROJEKTORA! Projektory, ekrany, tablice interaktywne - Profesjonalne doradztwo - Kontakt: 71 784 97 60
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor do gier i rozrywki domowej 4K UHD

  Zanurz się w świecie gier Ultra HD, wydarzeń sportowych na żywo, programów telewizyjnych i filmów. Błyskawiczna, niska latencja 4K UHD UHD35 gwarantuje imponujący obraz o jakości kinowej, szczególnie niskie opóźnienie wejściowe 4,2 ms i wysoką częstotliwość odświeżania 240 Hz - rewelacyjne do uzyskania przewagi w grach.

  Fani telewizji i filmów mogą jeszcze cieszyć się nadzwyczajną głębią odcieni, transparentnie czystymi szczegółami i błyszczącym kontrastem, zapewniając zachwycająco wciągające wrażenia.

  wyposażony w najnowszą technikę i funkcje, ten stylowy projektor proponuje zgodność z High Dynamic Range (HDR) i HLG, Full 3D i dwa porty HDMI 2.0. Rewelacyjny do cieszenia się realistyczną rozrywką na znacznym ekranie w każdym pomieszczeniu.

  Rozrywka na obfitym ekranie

  Oglądaj obrazy wyświetlane przez projektor o rozmiarach nieporównywalnych do jakiegokolwiek telewizora*. Możesz stworzyć ogromny obraz o wielkości do 300 cali *. Znakomity do osiągnięcia wciągających obrazów kinowych w zaciszu własnego domu.

  *wymiar ekranu zależy od przystępnego miejsca (wymiar ściany i odległość) i warunków oświetleniowych otoczenia.


  Projekcja choćby przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając realistyczne efekty wizualne nawet w poprawnie oświetlonym otoczeniu - nieprzeciętny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną albo przyjaciółmi o każdej porze dnia.


  idealne kolory

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zniewalającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie atrybuty zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy kanon HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych odcieni starannie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych odcieni dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co wyśmienicie nadają się do gier i filmów animowanych.


  Rozdzielczość 4K UHD

  Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niżeli Full HD, po to aby obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w kolory. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i równocześnie czerpanie przyjemności z większej głębi obrazu.


  System zarządzania kolorami (CMS)

  Wyświetlaj dokładne, rzeczywiste barwy najlepiej dobrane do miejsca projekcji. Ta oryginalna funkcja daje rozciągliwość skrupulatnego dostrajania ustawień odcieni zgodnie ze standardem 709 – dla optymalnej precyzji.

  Tryby ISF

  Ta funkcja pozwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

  Kompatybilność HDR i HLG

  Może odbierać i wyświetlać jednocześnie HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć wyraźnie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej potężnie i realistycznie, a uzupełniające detale dają obszerniejsze poczucie głębi. To jest jak patrzenie przez okno.


  Podwójne wejście HDMI

  Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na sporym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz z łatwością podłączyć konsolę do gier, dekoder, notebook, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów przy pomocy jednego kabla. Możesz choćby zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV, Apple TV ™ albo Roku® stick.

  ulepszony tryb gier

  ulepszony tryb gier optymalizuje projektor dla uzyskania błyskawicznego czasu reakcji od 33 ms do 16 ms.

  Płynny ruch 240Hz

  Ciesz się wyjątkowo płynnym ruchem i niskim opóźnieniem. Wysoka częstotliwość odświeżania upraszcza śledzenie akcji, co daje pokaźniejszą szansę wcześniejszego trafienia w cel. Genialny do szybkich gier akcji.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.


  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z prędkością 24 klatek na sekundę (kl./s). Żeby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z prędkością 24 klatek na sekundę, żeby wyświetlać filmy starannie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. Żeby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

  Zintegrowany głośnik

  produktywny zaimplementowany głośnik zagwarantuje wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj prędko treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier albo odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i dodatkowe koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Keystone HV i regulacja czterech narożników

  Projektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej, a także indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, by stworzyć nadzwyczajny kwadrat. Wyśmienite rozwiązanie w przypadku nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora wytwarza problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  przypasowanie koloru ściany

  Nie masz białej ściany albo ekranu projektora? Nie ma problemu! przy pomocy ustawienia „Kolor ściany" możesz zmienić wyświetlany obraz w zależności od koloru ściany. Dzięki sześciu opcjom do wyboru możeszprzystosować do ścian tablicowych, jasnożółtych, jasnozielonych, jasnoniebieskich, różowych i szarych, by uzyskać najdokładniejszą gamę odcieni.


☆ BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E ☆

BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E Najniższa Cena Online

☆ BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BenQ Projektor TK800M - DLP projector - zoom lens - 3D - 3840 x 2160 - 3000 ANSI lumens, 9H.JLA77.13E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Prawdziwa rozdzielczość 4K HDR dla sportów oglądanych na żywo.

  Aby w pełni radować się piękną grą na imprezach piłkarskich w jasnym salonie lub podczas grilla w ogródku, ogromny obraz 4K UHD o rozmiarze ponad 100" z 8,3 miliona pikseli z intensywnym kolorem HDR w każdym oświetleniu nie da się pokonać. Niestandardowe tryby Piłka nożna i Sport z konkretnym dźwiękiem powodują, iż jesteś wewnątrz akcji jak na stadionie, w stylowej, kompaktowej obudowie z łatwą konfiguracją.

  wyśmienita jakość obrazu
  Perfekcja 4K UHD w prawdziwej rozdzielczości 8,3 mln pikseli

  Model TK800M kreuje rozdzielczość 4K UHD 3840 x 2160 obejmującą 8,3 mln oddzielnych pikseli w każdej klatce dzięki technologii XPR. Wykorzystuje przy tym rewolucyjną technikę DLP z pojedynczym urządzeniem DMD o przekątnej 0,47" w celu zminimalizowania smukłego, kompaktowego profilu z myślą o innowacyjnym stylu życia. Rozdzielczość 4K UHD jest czterokrotnie pokaźniejsza niż full HD 1080p, co zmniejsza rozmycie pikseli, zapewniając niesamowitą transparentność i wyraźne niewielkie detale.

  more

  nienaruszalność obrazu i skrupulatność koloru

  Dzięki zastosowaniu technologii DLP z jednym DMD, by uniknąć problemów z wyrównaniem wielu paneli, model TK800M gwarantuje nieskazitelną nierozdzielność obrazów i staranność barw. Projektor TK800M stwarza ostre jak brzytwa obrazy i staranne kolory pozbawione artefaktów, takich jak rozmycie, cienie i zakłócające wzory, umożliwiając uzyskanie perfekcyjnie wyraźnego obrazu

  System obiektywu 4K z bezbłędną optyką

  System optyczny 4K projektora TK800M wykorzystuje tylko najwyższej klasy szkło gwarantujące realistyczną jakość obrazów. Skrupulatna, 7-elementowa 4-grupowa matryca obiektywu gwarantuje obszerniejszą penetrację światła o długookresowym natężeniu 4K, a powłoki niskodyspersyjne minimalizują aberrację chromatyczną, dzięki temu można radować się ulubioną zawartością 4K UHD o doskonałej przezroczystości.

  Intensywne barwy w salonie przy oświetleniu otoczenia

  zapewniającą całkowitą wizualną radość dla całej domowej rozrywki wiedzę z zakresu kolorów, jaką marka BenQ, wyważono nadzwyczajnie z dużą jasnością wizualną i intensywnymi kolorami dla dobrych warunków oświetlona, występujących stanowczo w sytuacji ekscytujących meczów sportowych. Dzięki temu możesz oglądać sport i filmy albo grać w gry z rodziną przy świetle, by zobaczyć radość na jej twarzy.

  more

  nowe koło barw 4K dla intensywnych barw

  nowoczesne, świeże koło barw 4K zaimplementowane w projektorze TK800M zapewnia olśniewającą produktywność barw, osiągając 92% przestrzeni odcieni Rec. 709. Odwzorowując intensywne barwy dzięki nanometrowym i czystym powłokom kolorystycznym oraz szczególnie wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, która likwiduje rozmazywanie się obrazu, projektor TK800M świetnie równoważy skrupulatność i jasność kolorów, wykorzystując rygorystyczną kontrolę jakości.

  Rec. 709

  Brak Rec. 709

  Hiperrealistyczna jakość HDR zoptymalizowana pod kątem projektora

  W połączeniu z obsługą treści HDR10 z wyjątkowym samoczynnym odwzorowaniem odcieni HDR producenta BenQ i technologią zoptymalizowaną pod kątem projektora, obrazy o wysokiej dynamice, dostarczane przez model TK800M, większą jasność, wyższy zakres kontrastu w przypadku SDR i lepszą optymalizację obrazu w jednym kroku, uwidaczniając każdy detal treści 4K, by zapewnić najwyższy poziom rozrywki domowej.

  automatyczne odwzorowanie naturalnych odcieni HDR

  W przeciwieństwie do innych projektorów HDR ze zmienioną temperaturą barw i przesyconą zielenią i czerwienią, technika firmy BenQ służąca do automatycznego odwzorowania naturalnych kolorów HDR wyzwala zdumiewający obraz HDR 4K z nieprzeciętnie naturalnymi kolorami odpowiadającymi rzeczywistości.

  Projektor BenQ HDR

  Inne

  Jakość HDR zoptymalizowana pod kątem projektora dla ciemnych detali

  Inne projektory HDR mogą tracić szczegóły i wyświetlać nieprawidłową skalę szarości, natomiast projektor BenQ mieści technologię HDR zoptymalizowaną pod kątem projektora, która idealnie równoważy nasycenie odcieni i tworzy bogatą skalę barw, zachowując całkowitą wyraźność szczegółów w ciemnych barwach.

  rojektor BenQ HDR

  Inne

  przeznaczony do prezentowania ładna gry
  Tryb Piłka nożna

  Tryb obrazu – piłka nożna zachowuje żywe odcienie skóry i bujną zieloną trawę, zapewniając oszałamiającą, pokaźniejszą niż życie projekcję w trakcie każdej sekundy meczu. W trybie dźwięku dla piłki nożnej każdy komentarz spikera jest prawidłowo słyszalny, nawet gdy jesteś zanurzony w tłumie wiwatującym na otwartym stadionie.

  Tryb sportowy

  Tryb obrazu – sport odwzorowuje realistyczne odcienie skóry, ciepłe odcienie drewna i intensywne czerwienie ze zbalansowaną zielenią i błękitem w celu zapewnienia olśniewającej projekcji na obfitym ekranie na zapotrzebowania prędkiej akcji w sportach uprawianych w obiektach na drewnianych boiskach. Tryb dźwięku dla sportu eksponuje komentarze spikera i wyraźne szczegóły akustyczne wykonane przez piszczące trampki, gwizdki sędziów i drapiące łyżwy w obiektach zamkniętych.

  CinemaMaster Audio+ 2 generuje mocny dźwięk

  Rozwiązanie BenQ CinemaMaster Audio+ 2 zostało zaopatrzone w bezdyskusyjnie szerszy zakres częstotliwości generowanych przez solidny 5-watowy głośnik umieszczony w komorze rezonansowej. W rezultacie urządzenie tworzy głębokie basy i żywe wysokie tony. Technologia ta zapewnia unikatowe algorytmy korekcji w celu uzyskania czystego, transparentnego i budzącego emocje dźwięku, który jest stosowany przez hollywoodzkie studia.

  Delikatne szczegóły i czyste wokale

  Głośnik z aluminiową membraną, zastosowany w modelu TK800M, zagwarantuje czyste wokale i delikatne szczegóły o przeciętnej do wysokiej częstotliwości.

  Głębsze rezonujące basy

  Komora rezonansowa poszerza zakres częstotliwości, istotnie dla głębokich basów wydobywających się z kompaktowego głośnika.

  długotrwały i zmysłowy dźwięk

  oporne na ciepło magnesy NdFeB długotrwałą i zmysłową jakość dźwięku bez zniekształceń.

  more

  genialne tryby dźwiękowe pasujące do każdej okazji

  Niestandardowe tryby audio dostosowują charakterystykę dźwięku tak, by zaoferować doskonałe wrażenia audiowizualne dla każdego typu rozrywki, tak jakby widz uczestniczył w wydarzeniach na żywo.

  Tryb Piłka nożna

  uwydatnione środkowe częstotliwości i wokale,należycie słyszeć komentatorów na otwartych stadionach.

  Tryb sportowy

  podkreślone średnie częstotliwości i wokale dla głosu spikerów i przejrzyste szczegóły akustyczne w obiektach zamkniętych.

  Tryb filmowy

  Rezonujące niskie i wysokie tony dają wrażenie uczestniczenia w wydarzeniach posiadających miejsce w filmie.

  Tryb muzyczny

  Płynnie jednostajna i interesująca charakterystyka odtwarzania muzyki i koncertów na żywo

  Tryb gier

  potężne basy i wyraźne wysokie dźwięki pozwalają poczuć zniewalającą ekscytację intensywną rozgrywką.

  Tryb użytkownika

  Algorytmy korekcyjne można indywidualnie przypasować w celu zmaksymalizowania basów i uzyskania wyraźnych wysokich tonów, by otoczyć się pełna rozrywką.

  Prosty i komfortowy projekt zgodny ze stylem życia

  Lekka, kompaktowa i smukła kompozycja modelu TK800M jest nie tylko estetyczna, lecz i intuicyjnie użyteczna oraz przychylna dla środowiska. Model Tk800M pięknie wtapia się w dekorację salonu dzięki przystępnej konfiguracji i stanowi proste, a także komfortowe rozwiązanie dla domowej rozrywki, dzięki któremu przyjaciele i rodzina mogą organizować przyjęcia, oglądać filmy i wydarzenia sportowe.

  automatyczna funkcja keystone usprawniająca konfigurację

  Funkcja korekcji zniekształcenia trapezowego w widoku pionowym przeciwdziałająca efektowi trapezu profesjonalnie wyrównuje obraz, gdy należy umieścić projektor poza główną osią, na przykład na stole. Korekta zniekształcenia trapezowego proste wyświetlanie genialnie wyrównanych obrazów z różnorodnych lokalizacji.

  Energooszczędność i długa eksploatacja lampy

  technika BenQ SmartEco™ to przemyślane rozwiązanie rozszerzające przyjemność z oglądania, a przy tym oszczędzające pieniądze. Automatycznie dostosowuje jasność lampy na podstawie treści w celu uzyskania głębszej czerni i powiększenia kontrastu szczegółów obrazu. Tryb oszczędzania lampy Lamp Save wydłuża żywotność lampy projektora do 15 000 godzin, minimalizując konieczność zamiany i konserwacji lampy, co przekłada się na niższy koszt eksploatacji.

  zwiększenie 1,1X dla rozciągliwości w postaci szerokiego obrazu

  rozszerzenie 1,1X powiększa przystępne miejsce dzięki sporej i rozciągliwej rozpiętości dystansów wyświetlania, żeby umożliwić korzystanie z rozrywki wielkoekranowej bez kłopotu związanego ze niełatwą instalacją.


☆ Epson EH-TW7000 ☆

Epson EH-TW7000 Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW7000
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7000 Projektor 4K PRO-UHD
  Poczuj kinową atmosferę w domu podczas oglądania filmów i transmisji sportowych, a także grania w gry dzięki czemu niedrogiemu i prostemu w obsłudze projektorowi 4K PRO-UHD.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja
  • Łączność audio Bluetooth
  • Interpolacja klatek
  Ten projektor 4K PRO-UHD oferuje funkcje produktów z wyższej półki w przystępnej cenie. Można wyświetlać najnowsze treści 4K z wyśmienitą jakością obrazu na ekranie o przekątnej choćby 500 cali. Wyrównanie obrazu jest nietrudne dzięki zaimplementowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Za pośrednictwem portów HDMI można podłączać urządzenia do transmisji strumieniowej, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier i nie tylko, by oglądać treści 4K.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca nieprzeciętną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD. Dzięki równie wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów możliwe jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych barw. Wysoki współczynnik kontrastu 40 000:1 zagwarantuje głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek zapewnia ostrzejszy obraz podczas scen akcji.

  Magia szerokiego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali oraz odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałzaopatrzony w technikę redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, iż obraz będzie wyświetlany skrupulatnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  by odtwarzać treści 4K wystarczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można dodatkowo wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu lub innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Soundbary można podłączyć za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe atrybuty
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K, a także optymalizuj treści inne aniżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i przystępna cena
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w przystępnej cenie.
  • Magia dużego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najkorzystniejsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie poprzez następne 7 lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).


Podsumowanie, czyli jaki projektor 4K UHDTV (3840 x 2160) najlepszy?


Najlepszy projektor 4K UHDTV (3840 x 2160) w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor 4K UHDTV (3840 x 2160) w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów 4K UHDTV (3840 x 2160) nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor 4K UHDTV (3840 x 2160) opinie,
 • dobry projektor 4K UHDTV (3840 x 2160) cena,
 • projektor 4K UHDTV (3840 x 2160) ranking,
 • projektor 4K UHDTV (3840 x 2160) jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...