Ranking projektorów WUXGA (1920 x 1200). Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów WUXGA (1920 x 1200)


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów WUXGA (1920 x 1200). Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów WUXGA (1920 x 1200),
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory WUXGA (1920 x 1200) najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory WUXGA (1920 x 1200), które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów WUXGA (1920 x 1200), wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Epson EH-TW7000 ☆

Epson EH-TW7000 Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW7000
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7000 Projektor 4K PRO-UHD
  Poczuj kinową atmosferę w domu w trakcie oglądania filmów i transmisji sportowych oraz grania w gry dzięki temu niedrogiemu i przystępnemu w obsłudze projektorowi 4K PRO-UHD.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja
  • Łączność audio Bluetooth
  • Interpolacja klatek
  Ten projektor 4K PRO-UHD proponuje funkcje produktów z wyższej półki w przystępnej cenie. Można wyświetlać najnowsze treści 4K z wspaniałą jakością obrazu na ekranie o przekątnej nawet 500 cali. Wyrównanie obrazu jest nietrudne dzięki zastosowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Za pośrednictwem portów HDMI można podłączać urządzenia do transmisji strumieniowej, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier i nie tylko, żeby oglądać treści 4K.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca znakomitą jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD. Dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów realne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych kolorów. Wysoki współczynnik kontrastu 40 000:1 gwarantuje głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek zapewnia ostrzejszy obraz w trakcie scen akcji.

  Magia obfitego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali i odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałwyekwipowany w technikę redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, iż obraz będzie wyświetlany skrupulatnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  aby odtwarzać treści 4K starczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można na dodatek wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu albo innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Soundbary można podłączyć za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe właściwości
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K, a także optymalizuj treści inne niżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i dostępna cena
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w przystępnej cenie.
  • Magia szerokiego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najlepsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie poprzez następne 7 lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ Benq mw632st dlp (4718755059285) ☆

Benq mw632st dlp (4718755059285) Najniższa Cena Online

☆ Benq mw632st dlp (4718755059285) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq mw632st dlp (4718755059285)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  korzystne Rzeczy są w minimalnej Odległości
  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu

  starczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej! Będziesz posiadać znacznie pokaźniejszą elastyczność w wyborze miejsca projekcji! To magia ten krótki rzut!

  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę

  krótki rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się tylko na widowni!

  Zero Zakłóceń

  Pożegnaj się z cieniami, które często zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, równocześnie Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

  świetna Jakość Wyświetlanego Obrazu Wysoki Kontrast

  Wysoki współczynnik kontrastu gwarantuje, że każdy tekst, obraz, wykres, schemat i video są wyświetlane w adekwatnej jasności i rozszerzonej ostrości, istotnie w sytuacji informacji liczbowych. To jest wyjątkowo ważne dla prezenterów, żeby mogli zobaczyć swoje pliki prezentacji jasno i czytelnie, a publiczność mogła się skupić na treści prozentowanych informacji.

  Niski Kontrast

  Wysoki Kontrast

  Wysoka Jasność

  Wysoka jasność projektorów biznesowych gwarantuje konsekwentnie każdej prezentacji jasne odcienie , a także wysoką cztelność prezentowanych treści - nawet w stosunkowo jasnym otoczeniu.


  obfity zestaw Wejść/Wyjść Łączności 2 HDMI

  Zagraj na wielu urządzeniach dzięki HDMI x 2 i wielu dodatkowych opcjach łączności.

  Funkcja Plug 'N - Wszystko co Możesz
  Oglądać na pokaźnym Ekranie z Urządzeniami Systemu Android

  teraz możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoim ukochanym filmem wyświetlanym na dużym ekranie z urządzenia pod systemem Android.MX631ST ma funkcję MHL, która umożliwia lustrzane odtwarzanie filmów i gier na dużym ekranie z tych urządzeń które korzystają z systemu Android. W dodatku urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

  typ 1.5A USB - Zasilanie

  Użytkownicy mogą pobierać za pośrednictwem swych urządzeń mobilnych rodzaju USB-A 1.5A zasilanie energii poprzez USB typ-A. Nie musisz się już martwić wyczerpaniem baterii podczas ważnego spotkania.

  Łatwość zastosowania

  Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja automatycznej korekcji zniekształceń trapezowych daje sprężystość korygowania efektu trapezowego w pionie za pomocą samoczynnej regulacji.


  zaimplementowane Głośniki

  MX631ST ma dwa zaimplementowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready-, które pomagają wzbogacić prezentację w najkorzystniejszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ przez co unikamy drgań obrazu, gwarantując stabilność wyświetlanej prezentacji.

  Oszczędzamy Energię, Przyjaźni Środowisku Światowy Lider w technice SmartEco-przyjazny dla Zielonego Środowiska

  teraz szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technice i narzędzi nauczania w swych klasach, takzmniejszyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju znakomitego rozwiązania - technice SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Instynktowny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technologia SmartEco łączy w sobie znakomitą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technologii SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, by jak najlepiej użyć swoje doświadczenie w klasie - a szkoły zniżają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia istotnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić aby wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zniżając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny 296W - przeciętny zużycie Mocy

  Tryb SmartEco 163W - przeciętny pobór Mocy

  (Źródło: 2010 Philips white paper)
  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty podmiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności aktywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niż 50%! Częstotliwość zamiany lampy jest jeszcze zmniejszona o 50%, wyraźnie zniżając przyszłe koszty podmiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swym wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej choćby o 70%.

  Pełna Moc Lampy Uwaga Skupiona na Ekranie

  Tryb Eco Blank 30% Projekcja Lampy Uwaga Skupiona na Nauczycielu

  Tryb Braku Sygnału Źródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub laptop. By uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Ogranicza on jasność lampy projektora do 30% w chwili, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte 100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego 30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niżeli <0,5 W. To bezspornie pomaga przedłzastosować żywotność lampy projektora, jak także redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MX631ST jest zbudowany w najnowszej technice DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki czemu szkoły mogą wnieść nowoczesne doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D, a także materiałów 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MX631ST zaimplementowany głośnik i może być wykorzystywany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak na dodatek pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora prosty dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i prędkiej zamiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator ekspresowo przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania automatyczne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora poprzez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, eliminuje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank zagwarantuje Bezpieczeństwo wykorzystywania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne użytkowanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Pozwala na on MX631ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając samoczynnie światło projekcji.
  * wydajna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długookresowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieprzemijalna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa przejrzystość obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez progresywne technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie oporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach dynamicznego stosowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technologia DLP gwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długofalowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ ponadto rozszerza sprawność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

  Razor-Sharp Clarity with Ultra-Readability

  Enabling a 96% fill factor, DLP Technology supplies pixel circuitry behind the pixel, thereby eliminating the thick dark bezels around individual pixels, which diminish color and detail. A higher fill factor and less black border translate to noticeably purer, more intense color and smoother image quality.
  BenQ DLP Projectors also feature high contrast ratios for flawless rendering of small text, fine lines, and dark scene details. Blacks are deeper and overall image quality is more focused and clean. Your presentations will be easily readable and highly effective, even from the back row of a well-lit venue.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój towarów przychylnych środowisku kreuje cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,na dodatek energicznie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, odpowiedniego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych i innych aspektów


☆ Panasonic pt-vz580 ☆

Panasonic pt-vz580 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic pt-vz580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic pt-vz580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Bezstresowe projekcje. Teraz jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory przenośne o wysokiej sprawności i jasności, wytworzone z myślą o współpracy

  • Projektory przenośne o pokaźniejszej jasności
  • zwiększony współczynnik kontrastu gwarantuje jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • elastyczna instalacja przewodowa

  Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie choćby 5500 lm

  Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory mobilne z serii PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, istotne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

  wspaniała jakość projekcji

  Przepis na znakomitą jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Seria PT-VZ580 proponuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i umożliwia wyświetlanie filmów Full HD na obszernych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować nad wyraz ostry, detalowy i nad wyraz porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji barw można prosto wprowadzać minimalne zmiany w przypadku projekcji z użyciem wielu urządzeń — zwłaszcza jeśli pozostały umieszczone obok siebie.

  Bardziej wydajne części usprawniają konserwację

  linia PT-VZ580 podkreśla się wydłużonym cyklem zamiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można również dwukrotnie umyć, co obniża całkowity koszt użytkowania. Cykl wymiany wysokowydajnej lampy również kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację poprzez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw, a także negatywny wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z serii PT-VZ580 jest łatwiejsza niżeli kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share umożliwia podłączenie projektora przy pomocy pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane samoczynnie — bez konieczności podawania danych o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest przystępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępniaj wyświetlacz telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

  Kilka modeli projektorów z linii PT-VZ580 * obsługuje nowoczesną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które pozwala na jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W przypadku zaawansowanej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z kolekcją VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki czemu sprawdzają się genialnie jako narzędzia usprawniające współpracę w trakcie spotkań.

  * Funkcja Miracast jest dostępna w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  rozciągliwość instalacji

  Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają sprężyste możliwości podłączenia przewodowego. Starczy podłączyć jeden przedłużony kabel DIGITAL LINK * (choćby 150 m), który gwarantuje więcej możliwości podczas montażu projektora. Elastyczny obiektyw z zoomem 1,6x umożliwia wyświetlanie obrazu z różnych odległości, co upraszcza instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

  * Złącze DIGITAL LINK jest przystępne w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Czytelny obraz nawet w jasnych pomieszczeniach

  technologia Daylight View Basic pozwala na wyświetlanie znacznego obrazu, choćby w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Wbudowany detektor mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a stosowne algorytmy adekwatnie optymalizują półtony odcieni i jasność.

  Cichsze aniżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym urządzenia z linii PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu niż odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu zostało ograniczone do 29 dB *, poprzez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

  Specyfikacja

☆ BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) ☆

BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) Najniższa Cena Online

☆ BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Biznesowy projektor Full HD do sal konferencyjnych

  KLUCZOWE FUNKCJE

  • Wysoka jasność 4000 ANSI Lumenów
  • Rozdzielczość Full HD 1080p
  • Czytnik USB do prezentacji bez zastosowania komputera
  • Prosta prezentacja przez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
  • Kompatybilność z systemami sterowania AMX/Crestron/Extron

  Żywe i ostre barwy w konkretnie oświetlonych pomieszczeniach
  Wysoka jasność 4000 lm projektora MH733 pozwala prelegentom i uczestnikom korzystać z prezentacji w komfortowo oświetlonych salach konferencyjnych o przeciętnej powierzchni, zapewniając nieograniczone możliwości dyskusji, współpracy, notowania i interakcji, prowadząc do wydajnych spotkań. Wysoka jasność gwarantuje mistrzowską jakość obrazu dla użytkowników biznesowych, co pozwala na spełnianie ascetycznych wymogów korporacyjnych.

  Rozdzielczość Full HD gwarantuje wyraźny obraz i obszerniejsze zagęszczenie treści

  Dzięki natywnej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) w formacie panoramicznym 16:9, projektory biznesowe BenQ wyświetlają subtelne szczegóły, oferują wyjątkowo ostry i czytelny obraz i wyraźnie poprawioną jakość obrazu do profesjonalnych prezentacji.

  Czytnik USB do prezentacji bez użycia komputera

  Dzięki obsłudze wielu formatów plików, jak JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel i PowerPoint, złącze USB rodzaju A projektora MH733 pozwala prelegentom z łatwością wyświetlać zdjęcia lub dokumenty bezpośrednio z nośnika bez zastosowania notebooka.

  Prosta prezentacja przez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
  Po instalacji MH733 w sieci LAN i sparowaniu go z aplikacją QCast, można łatwo wyświetlać prezentacje z komputerów albo maszyn inteligentnych. Aplikacja QCast pozwala użytkownikom bezpośrednio wyświetlać na wielkim ekranie zdjęcia i rozmaite pliki, jak PowerPoint, Word, Excel i PDF, z komputerów lub urządzeń inteligentnych. Poza tym, aplikacja QCast oferuje uzupełniające przydatne funkcje poprawiające ogólną skuteczność i wygodę spotkań biznesowych.

  Łatwe prezentacje bezprzewodowe z opcjonalną kartą USB WDRT8192
  Po podłączeniu bezprzewodowej karty USB WDRT8192, MH733 pozwala na wygodne wyświetlanie bezprzewodowe z komputera albo urządzenia przenośnego przez aplikację QCast.

  Prezentuj bezprzewodowo z dowolnego komputera lub maszyn przenośnych

  oferując użytkownikom niemało opcji projekcji bezprzewodowej, aplikacja QCast może odzwierciedlać zawartość komputera albo powiększać ekran w celu udostępniania informacji, zachowując jednocześnie inne dane. MH733 pozwala bezprzewodowo wyświetlać statyczne zdjęcia albo dokumenty, w tym pliki PowerPoint, Word, Excel i PDF. W urządzeniach z Androidem 5.0 i nowszym. Użytkownicy mogą wyświetlać zawartość mobilnych sprzętów na obszernym ekranie.

  Wyświetlanie na podzielonym ekranie i produktywna organizacja spotkania
  MH733 umożliwia wyświetlanie treści z maksymalnie czterech różnorodnych komputerów lub maszyn inteligentnych poprzez aplikację QCast, pozwalając na wydajne dzielenie się jeszcze większą liczbą pomysłów.

  Połączenie z Internetem przez aplikację QCast
  Aplikacja QCast oferuje użytkownikom MH733 rozciągliwą łączność z Internetem przez zewnętrzne połączenie internetowe. W razie konieczności wyszukania i podzielenia się informacjami, prelegenci mogą oglądać Internet.

  praktyczna funkcja zdalnego sterowania
  Aplikacja QCast oferuje także komfortową funkcję zdalnego sterowania z nieskomplikowanymi do obsługi przyciskami do sterowania projektorem, gdy jest zamontowany na suficie lub gdy pilot nie jest przystępny.

  nowoczesna kalibracja obrazu dla znakomitego wyrównania obrazu
  MH733 jest wyekwipowany w dwuwymiarowy zakres korekcji trapezowej 30 poziomów w poziomie i 20 stopni w osiach pionowych, by przeciwdziałać efektowi trapezu, gdy projektor musi być zainstalowany niecentralnie. Instalatorzy mogą wykorzystać funkcji dostosowania narożnika, aby niezależnie zintegrować każdy kąt, żeby uzyskać genialnie wyrównaną geometrię obrazu.

  Rozbudowane funkcje sterowania przez sieć LAN

  MH733 zapewnia zgodność z wieloma wiodącymi systemami sterowania projektorami poprzez sieć LAN, w tym Crestron, AMX, PJLink, a także Extron IP Link, co ułatwia integrację z infrastrukturą firmową. Poza bezpośrednim sterowaniem projektorem 1 do 1 poprzez przeglądarkę internetową, oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) proponuje skuteczne funkcje centralnego zarządzania wieloma projektorami, w tym samoczynne otwieranie i zamykanie w miejscach publicznych, zdalne włączanie i wyłączanie, i tworzenie harmonogramu pracy dla urzędów i firm.

  Scentralizowana kontrola wielu projektorów za pomocą oprogramowania BenQ MDA
  Oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) zapewnia efektywne scentralizowane zarządzanie wieloma projektorami, w tym zautomatyzowane procedury otwierania i zamykania w miejscach publicznych, zdalnie kontrolowane włączanie i wyłączanie zasilania oraz planowanie harmonogramu pracy maszyn dla instytucji i korporacji.

  Bezpośrednia kontrola przy pomocy oglądarki internetowej
  MH733 pozwala menedżerom IT komfortowo kontrolować dowolny projektor przy pomocy przeglądarki internetowej bez konieczności fizycznej wizyty w pokoju konferencyjnym, zapewniając oszczędność czasu i wysiłku.

  Tryb LampSave
  Mniejsza częstotliwość wymiany lamp i przeprowadzania konserwacji przekłada się na ogólny niższy koszt własności. Tryb oszczędzania lampy dynamicznie dopasowuje moc lampy do wyświetlanej treści, co umożliwia wydłużenie trwałości lampy o maksymalnie 50% w porównaniu do normalnego trybu.

  długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP
  technika przetwarzania obrazu cyfrowego Digital Light Processing (DLP), nagrodzona Oscarem za rok 2015 (Oscar statuette), jest wiodącą technologią projekcji używaną w 90% światowych cyfrowych kin i 100% kin IMAX. Z technologią DLP dominującą na rynku projektorów z ponad 50% udziałem w rynku, BenQ jest dziś najlepiej sprzedającą się marką projektorów technice DLP, która oferuje nieprzeciętną wydajność na poziomie światowym  EAN: 4718755069734
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 9H.JGT77.13E
  technologia wyświetlania: DLP
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Jasność: 4000 ANSI Lumenów
  Kontrast statyczny: 16 000:1
  Współczynnik projekcji (min): 1,15:1
  Współczynnik projekcji (max): 1,50:1
  Zoom: 1,3x
  automatyczne ustawianie ostrości: Nie
  mała przekątna obrazu: 30 ''
  Maksymalna przekątna obrazu: 300 mm
  Proporcje obrazu: 16:9
  ilość odcieni: 1,07 mld
  Częstotliwość pozioma min.: 15 kHz
  Częstotliwość pozioma max.: 102 kHz
  Częstotliwość pionowa min.: 23 Hz
  Częstotliwość pionowa max.: 120 Hz
  trwałość źródła światła: 4000 h
  odporność źródła światła (ECO): 8000 h
  Kompatybilność ze standardami komputerowymi: 480i 480p 576i 576p 720p 1080i 1080p
  Kompatybilność ze standardami video: NTSC PAL SECAM
  Audio: Tak
  Komunikacja bezprzewodowa: Opcjonalna
  Gniazda we/wy: 1 x Audio in
  Poziom hałasu: 33 dB
  zużycie mocy: 320 W
  Akcesoria w pakiecie: kabel zasilający Pilot zdalnego sterowania Baterie AAA x2 kabel VGA Karta gwarancyjna Instrukcja prędkiego uruchomienia Instrukcja użytkownika na CD Pokrywa obiektywu
  wymiary: 296 x 120 x 221 mm
  Waga: 2.5 kg
  Pozostałe właściwości: Temperatura pracy: 0 ~ 40°C Temperatura przechowywania: -20~60°C Wilgotność: 10~90%RH (bez kondensacji) Korekcja trapezowa w dwóch płaszczysnach automatyczna korekcja tarpezowa Regulacja narożników (Corner Fit) Czytnik USB LAN Control Kompatybilność AMX/ PJ Link/Crestron/Extron IPL Kompatybilność MDA LAN Display Podział ekranu na 4 Równoczesna praca przy użyciu aplikacji QCast


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory WUXGA (1920 x 1200) – Ranking na luty 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory WUXGA (1920 x 1200), wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów WUXGA (1920 x 1200) jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Benq mw632st dlp (4718755059285) ☆

Benq mw632st dlp (4718755059285) Najniższa Cena Online

☆ Benq mw632st dlp (4718755059285) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq mw632st dlp (4718755059285)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  korzystne Rzeczy są w niepokaźnej Odległości
  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu

  starczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej! Będziesz mieć znacznie obszerniejszą elastyczność w wyborze miejsca projekcji! To magia ten niedługi rzut!

  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę

  niedługi rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się jedynie na widowni!

  Zero Zakłóceń

  Pożegnaj się z cieniami, które nieraz zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, równocześnie Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

  wyśmienita Jakość Wyświetlanego Obrazu Wysoki Kontrast

  Wysoki współczynnik kontrastu zapewnia, iż każdy tekst, obraz, wykres, schemat i wideo są wyświetlane w trafnej jasności i zwiększonej ostrości, stanowczo w sytuacji informacji liczbowych. To jest niezwykle ważne dla prezenterów, aby mogli zobaczyć swoje pliki prezentacji jasno i czytelnie, a publiczność mogła się skoncentrować na treści prozentowanych informacji.

  Niski Kontrast

  Wysoki Kontrast

  Wysoka Jasność

  Wysoka jasność projektorów biznesowych zapewnia konsekwentnie każdej prezentacji jasne odcienie , a także wysoką cztelność prezentowanych treści - choćby w stosunkowo jasnym otoczeniu.


  znaczny zestaw Wejść/Wyjść Łączności 2 HDMI

  Zagraj na wielu urządzeniach dzięki HDMI x 2 i wielu dodatkowych opcjach łączności.

  Funkcja Plug 'N - Wszystko co Możesz
  Oglądać na sporym Ekranie z Urządzeniami Systemu Android

  dzisiaj możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoim ukochanym filmem wyświetlanym na pokaźnym ekranie z urządzenia pod systemem Android.MX631ST posiada funkcję MHL, która umożliwia lustrzane odtwarzanie filmów i gier na wielkim ekranie z tych urządzeń które korzystają z systemu Android. Ponadto urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

  wariant 1.5A USB - Zasilanie

  Użytkownicy mogą pobierać za pośrednictwem swych sprzętów mobilnych typu USB-A 1.5A zasilanie energii przez USB typ-A. Nie musisz się już martwić wyczerpaniem baterii w trakcie ważnego spotkania.

  Łatwość wykorzystania

  Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja samoczynnej korekcji zniekształceń trapezowych daje sprężystość korygowania efektu trapezowego w pionie przy pomocy automatycznej regulacji.


  zaimplementowane Głośniki

  MX631ST posiada dwa zaimplementowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready-, które pomagają wzbogacić prezentację w najlepszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ przez co unikamy drgań obrazu, zapewniając stabilność wyświetlanej prezentacji.

  Oszczędzamy Energię, Przyjaźni Środowisku Światowy Lider w technice SmartEco-przychylny dla Zielonego Środowiska

  teraz szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technice i narzędzi nauczania w swoich klasach, takograniczyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju wspaniałego rozwiązania - technologii SmartEco. Technika SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Instynktowny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technika SmartEco łączy w sobie znakomitą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technice SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej zastosować swoje doświadczenie w klasie - a szkoły ograniczają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia istotnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić aby wyświetlić najkorzystniejszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, równocześnie ograniczając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny 296W - średni zużycie Mocy

  Tryb SmartEco 163W - średni pobór Mocy

  (Źródło: 2010 Philips white paper)
  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty wymiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, asygnowany jest do regulacji mocy lampy, jej jasności aktywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej aniżeli 50%! Częstotliwość zamiany lampy jest na dodatek zmniejszona o 50%, istotnie zniżając przyszłe koszty podmiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swych uczniów na swym wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest wykorzystywany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

  Pełna Moc Lampy Uwaga Skupiona na Ekranie

  Tryb Eco Blank 30% Projekcja Lampy Uwaga Skupiona na Nauczycielu

  Tryb Braku Sygnału Źródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub laptop. By uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zniża on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte 100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego 30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niżeli <0,5 W. To ewidentnie pomaga przedłużyć żywotność lampy projektora, jak także redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MX631ST jest zbudowany w najnowszej technologii DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki czemu szkoły mogą wnieść postępowe doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D, a także tworzyw 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MX631ST zastosowany głośnik i może być użytkowany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak też pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora prosty dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i prędkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator ekspresowo przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania samoczynne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, usuwa niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank zapewnia Bezpieczeństwo użytkowania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne używanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Pozwala na on MX631ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając automatycznie światło projekcji.
  * produktywna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długofalowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieśmiertelna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa transparentność obrazu, niezwykle czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości barwy, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata wykorzystywania projektora. Używamy najnowszej technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez nowoczesne technologie koła barw. Ponieważ lusterka są bezbarwne i bronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając rewelacyjne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach aktywnego używania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technika DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długofalowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ w dodatku rozszerza sprawność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

  Razor-Sharp Clarity with Ultra-Readability

  Enabling a 96% fill factor, DLP Technology supplies pixel circuitry behind the pixel, thereby eliminating the thick dark bezels around individual pixels, which diminish color and detail. A higher fill factor and less black border translate to noticeably purer, more intense color and smoother image quality.
  BenQ DLP Projectors also feature high contrast ratios for flawless rendering of small text, fine lines, and dark scene details. Blacks are deeper and overall image quality is more focused and clean. Your presentations will be easily readable and highly effective, even from the back row of a well-lit venue.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój towarów przyjaznych środowisku buduje proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,w dodatku dynamicznie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje marka BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, stosownego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych i innych aspektów


☆ BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) ☆

BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) Najniższa Cena Online

☆ BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: BENQ MH733 (9H.JGT77.13E) (4718755069734)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Biznesowy projektor Full HD do sal konferencyjnych

  KLUCZOWE FUNKCJE

  • Wysoka jasność 4000 ANSI Lumenów
  • Rozdzielczość Full HD 1080p
  • Czytnik USB do prezentacji bez zastosowania komputera
  • Prosta prezentacja przez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
  • Kompatybilność z systemami sterowania AMX/Crestron/Extron

  Żywe i ostre barwy w mocno oświetlonych pomieszczeniach
  Wysoka jasność 4000 lm projektora MH733 pozwala prelegentom i uczestnikom korzystać z prezentacji w komfortowo oświetlonych salach konferencyjnych o przeciętnej powierzchni, zapewniając nieograniczone możliwości dyskusji, współpracy, notowania i interakcji, prowadząc do efektywnych spotkań. Wysoka jasność gwarantuje profesjonalną jakość obrazu dla użytkowników biznesowych, co umożliwia spełnianie ascetycznych wymogów korporacyjnych.

  Rozdzielczość Full HD gwarantuje wyraźny obraz i pokaźniejsze zagęszczenie treści

  Dzięki natywnej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) w formacie panoramicznym 16:9, projektory biznesowe BenQ wyświetlają subtelne detale, proponują istotnie ostry i czytelny obraz i znacznie poprawioną jakość obrazu do fachowych prezentacji.

  Czytnik USB do prezentacji bez wykorzystania komputera

  Dzięki obsłudze wielu formatów plików, jak JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel i PowerPoint, złącze USB typu A projektora MH733 pozwala prelegentom prosto wyświetlać fotografie albo dokumenty bezpośrednio z nośnika bez zastosowania notebooka.

  Prosta prezentacja przez sieć lokalną dzięki aplikacji QCast
  Po instalacji MH733 w sieci LAN i sparowaniu go z aplikacją QCast, można łatwo wyświetlać prezentacje z komputerów lub sprzętów inteligentnych. Aplikacja QCast pozwala użytkownikom bezpośrednio wyświetlać na sporym ekranie fotografie i rozmaite pliki, jak PowerPoint, Word, Excel i PDF, z komputerów albo sprzętów inteligentnych. Poza tym, aplikacja QCast proponuje dopełniające przydatne funkcje ulepszające ogólną wydajność i wygodę spotkań biznesowych.

  Łatwe prezentacje bezprzewodowe z opcjonalną kartą USB WDRT8192
  Po podłączeniu bezprzewodowej karty USB WDRT8192, MH733 zezwala na komfortowe wyświetlanie bezprzewodowe z komputera lub urządzenia przenośnego przez aplikację QCast.

  Prezentuj bezprzewodowo z dowolnego komputera albo maszyn przenośnych

  proponując użytkownikom mnóstwo opcji projekcji bezprzewodowej, aplikacja QCast może odzwierciedlać zawartość komputera lub rozszerzać wyświetlacz w celu udostępniania danych, zachowując jednocześnie inne informacje. MH733 pozwala bezprzewodowo wyświetlać statyczne zdjęcia albo dokumenty, w tym pliki PowerPoint, Word, Excel i PDF. W urządzeniach z Androidem 5.0 i nowszym. Użytkownicy mogą wyświetlać zawartość przenośnych maszyn na obszernym ekranie.

  Wyświetlanie na podzielonym ekranie i wydajna organizacja spotkania
  MH733 zezwala na wyświetlanie treści z maksymalnie czterech zróżnicowanych komputerów albo urządzeń inteligentnych poprzez aplikację QCast, zezwalając na wydajne dzielenie się jeszcze obszerniejszą liczbą pomysłów.

  Połączenie z Internetem poprzez aplikację QCast
  Aplikacja QCast oferuje użytkownikom MH733 rozciągliwą łączność z Internetem poprzez zewnętrzne połączenie internetowe. W razie konieczności wyszukania i podzielenia się informacjami, prelegenci mogą przeglądać Internet.

  użyteczna funkcja zdalnego sterowania
  Aplikacja QCast oferuje na dodatek komfortową funkcję zdalnego sterowania z łatwymi do obsługi przyciskami do sterowania projektorem, gdy jest zamontowany na suficie lub gdy pilot nie jest dostępny.

  innowacyjna kalibracja obrazu dla nieprzeciętnego wyrównania obrazu
  MH733 jest zaopatrzony w dwuwymiarowy zakres korekcji trapezowej 30 stopni w poziomie i 20 poziomów w osiach pionowych, aby przeciwdziałać efektowi trapezu, gdy projektor musi być zainstalowany niecentralnie. Instalatorzy mogą zastosować funkcji dostosowania narożnika, żeby niezależnie złączyć każdy kąt, aby uzyskać perfekcyjnie wyrównaną geometrię obrazu.

  Rozbudowane funkcje sterowania przez sieć LAN

  MH733 zapewnia zgodność z wieloma wiodącymi systemami sterowania projektorami poprzez sieć LAN, w tym Crestron, AMX, PJLink, a także Extron IP Link, co ułatwia integrację z infrastrukturą firmową. Poza bezpośrednim sterowaniem projektorem 1 do 1 poprzez oglądarkę internetową, oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) proponuje skuteczne funkcje centralnego zarządzania wieloma projektorami, w tym samoczynne otwieranie i zamykanie w miejscach publicznych, zdalne włączanie i wyłączanie, oraz tworzenie harmonogramu pracy dla urzędów i firm.

  Scentralizowana kontrola wielu projektorów przy pomocy oprogramowania BenQ MDA
  Oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) gwarantuje skuteczne scentralizowane zarządzanie wieloma projektorami, w tym samoczynne procedury otwierania i zamykania w miejscach publicznych, zdalnie kontrolowane włączanie i wyłączanie zasilania i planowanie harmonogramu pracy maszyn dla instytucji i korporacji.

  Bezpośrednia kontrola za pomocą przeglądarki internetowej
  MH733 pozwala menedżerom IT wygodnie kontrolować dowolny projektor za pomocą przeglądarki internetowej bez konieczności fizycznej wizyty w pokoju konferencyjnym, gwarantując oszczędność czasu i wysiłku.

  Tryb LampSave
  Mniejsza częstotliwość wymiany lamp i przeprowadzania konserwacji przekłada się na ogólny niższy koszt własności. Tryb oszczędzania lampy dynamicznie dopasowuje moc lampy do wyświetlanej treści, co pozwala na wydłużenie trwałości lampy o maksymalnie 50% w porównaniu do normalnego trybu.

  długookresowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP
  technologia przetwarzania obrazu cyfrowego Digital Light Processing (DLP), nagrodzona Oscarem za rok 2015 (Oscar statuette), jest wiodącą technologią projekcji stosowaną w 90% światowych cyfrowych kin i 100% kin IMAX. Z technologią DLP dominującą na rynku projektorów z ponad 50% udziałem w rynku, BenQ jest dziś najlepiej sprzedającą się marką projektorów technologii DLP, która proponuje niespotykaną efektywność na poziomie światowym  EAN: 4718755069734
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 9H.JGT77.13E
  technika wyświetlania: DLP
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Jasność: 4000 ANSI Lumenów
  Kontrast statyczny: 16 000:1
  Współczynnik projekcji (min): 1,15:1
  Współczynnik projekcji (max): 1,50:1
  Zoom: 1,3x
  samoczynne ustawianie ostrości: Nie
  śladowa przekątna obrazu: 30 ''
  Maksymalna przekątna obrazu: 300 mm
  Proporcje obrazu: 16:9
  ilość kolorów: 1,07 mld
  Częstotliwość pozioma min.: 15 kHz
  Częstotliwość pozioma max.: 102 kHz
  Częstotliwość pionowa min.: 23 Hz
  Częstotliwość pionowa max.: 120 Hz
  wytrzymałość źródła światła: 4000 h
  trwałość źródła światła (ECO): 8000 h
  Kompatybilność ze standardami komputerowymi: 480i 480p 576i 576p 720p 1080i 1080p
  Kompatybilność ze standardami wideo: NTSC PAL SECAM
  Audio: Tak
  Komunikacja bezprzewodowa: Opcjonalna
  Gniazda we/wy: 1 x Audio in
  Poziom hałasu: 33 dB
  zużycie mocy: 320 W
  Akcesoria w komplecie: kabel zasilający Pilot zdalnego sterowania Baterie AAA x2 kabel VGA Karta gwarancyjna Instrukcja szybkiego uruchomienia Instrukcja użytkownika na CD Pokrywa obiektywu
  wymiary: 296 x 120 x 221 mm
  Waga: 2.5 kg
  Pozostałe właściwości: Temperatura pracy: 0 ~ 40°C Temperatura przechowywania: -20~60°C Wilgotność: 10~90%RH (bez kondensacji) Korekcja trapezowa w dwóch płaszczysnach automatyczna korekcja tarpezowa Regulacja narożników (Corner Fit) Czytnik USB LAN Control Kompatybilność AMX/ PJ Link/Crestron/Extron IPL Kompatybilność MDA LAN Display Podział ekranu na 4 Równoczesna praca przy użyciu aplikacji QCast

☆ Epson EH-TW7000 ☆

Epson EH-TW7000 Najniższa Cena Online

☆ Epson EH-TW7000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EH-TW7000
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EH-TW7000 Projektor 4K PRO-UHD
  Poczuj kinową atmosferę w domu w trakcie oglądania filmów i transmisji sportowych, a także grania w gry dzięki temu niedrogiemu i nietrudnemu w obsłudze projektorowi 4K PRO-UHD.
  • Kino domowe 4K PRO-UHD
  • Łatwa konfiguracja
  • Łączność audio Bluetooth
  • Interpolacja klatek
  Ten projektor 4K PRO-UHD proponuje funkcje produktów z wyższej półki w przystępnej cenie. Można wyświetlać najnowsze treści 4K z doskonałą jakością obrazu na ekranie o przekątnej choćby 500 cali. Wyrównanie obrazu jest proste dzięki zastosowaniu funkcji przesunięcia obiektywu, zoomu optycznego i korekcji geometrii obrazu. Za pośrednictwem portów HDMI można podłączać urządzenia do transmisji strumieniowej, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier i nie tylko, żeby oglądać treści 4K.
  Przegląd

  Rozdzielczość 4K PRO-UHD zapewniająca rewelacyjną jakość obrazu
  Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD. Dzięki tak samo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów osiągalne jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych barw. Wysoki współczynnik kontrastu 40 000:1 zagwarantuje głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek zagwarantuje ostrzejszy obraz w trakcie scen akcji.

  Magia wielkiego ekranu
  Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali i odtwarzać treści 2D i 3D. Zostałzaopatrzony w technikę redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcja geometrii obrazu gwarantują, iż obraz będzie wyświetlany skrupulatnie tam, gdzie chcesz.

  Inteligentne rozwiązania łączności
  żeby odtwarzać treści 4K wystarczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora, który uruchamia się w mgnieniu oka. Można w dodatku wyświetlać obraz 4K z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu lub innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Soundbary można podłączyć za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

  Kluczowe cechy
  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD gwarantująca ostry i wyraźny obraz
   Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K i optymalizuj treści inne aniżeli 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści
   Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i dostępna wartość
   Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w dostępnej cenie.
  • Magia dużego ekranu
   Wydobądź wszystko, co najlepsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie poprzez następne 7 lat
   Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).

☆ Panasonic pt-vz580 ☆

Panasonic pt-vz580 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic pt-vz580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic pt-vz580
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Bezstresowe projekcje. Teraz jeszcze jaśniejsze — PT-VZ580 Projektory mobilne o wysokiej produktywności i jasności, wykonane z myślą o współpracy

  • Projektory mobilne o większej jasności
  • rozszerzony współczynnik kontrastu zagwarantuje jeszcze ostrzejszy obraz
  • Filtr o dwukrotnie dłuższej trwałości
  • Łatwiejsze połączenie bezprzewodowe
  • rozciągliwa instalacja przewodowa

  Po jaśniejszej stronie — jasność na poziomie nawet 5500 lm

  Dzięki jasności o zakresie od 5000 do 5500 lm projektory przenośne z kolekcji PT-VZ580 są przynajmniej o 200 lm jaśniejsze od modeli VZ570. Pozwala to uzyskać głębokie czernie, znaczne obszary jasne, ostrą grafikę i czytelny tekst.

  nieprzeciętna jakość projekcji

  Przepis na genialną jakość obrazu uzupełnia wysoki współczynnik kontrastu 16 000:1. Kolekcja PT-VZ580 oferuje rozdzielczości od XGA do WUXGA i pozwala na wyświetlanie filmów Full HD na obfitych ekranach w niewielkich pomieszczeniach. Pozwala to prezentować wyjątkowo ostry, szczegółowy i niezwykle porywający obraz. Dzięki funkcjom regulacji i korekcji kolorów można prosto wprowadzać znikome zmiany w przypadku projekcji z użyciem wielu urządzeń — zwłaszcza jeśli zostały umieszczone obok siebie.

  Bardziej skuteczne części usprawniają konserwację

  seria PT-VZ580 wyróżnia się wydłużonym cyklem wymiany filtra powietrza — do maksymalnie 7000 godzin. Filtr można też dwukrotnie umyć, co ogranicza całkowity koszt wykorzystywania. Proces wymiany wysokowydajnej lampy także kształtuje się na poziomie 7000 godzin w trybie ECO2, co pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na konserwację poprzez dłuższy czas i ograniczyć koszty napraw oraz negatywny wpływ na środowisko.

  Proste połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji Plug and Share

  Dzięki funkcji Plug and Share * projekcja bezprzewodowa za pośrednictwem projektorów z linii PT-VZ580 jest łatwiejsza niżeli kiedykolwiek wcześniej. Funkcja Plug and Share umożliwia podłączenie projektora za pomocą pamięci USB. Po prostu podłącz pamięć USB do projektora, a pliki konfiguracyjne zostaną do niego skopiowane automatycznie — bez konieczności podawania danych o sieci. Następnie podłącz pamięć USB do komputera i uruchom program Plug and Share — nie trzeba instalować go na komputerze.

  * Funkcja Plug and Share jest dostępna w przypadku następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Udostępniaj wyświetlacz telefonu komórkowego dzięki funkcji Miracast

  Kilka modeli projektorów z linii PT-VZ580 * obsługuje innowacyjną funkcję Miracast z usprawnionym modułem komunikacji bezprzewodowej. Twoje urządzenie z systemem Android nawiązuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi z projektorem, które umożliwia jego wykrycie i wyświetlenie za jego pośrednictwem zawartości ekranu. W przypadku nowoczesnej funkcji Miracast dzieje się to o jedną trzecią szybciej, a samo połączenie jest szybsze o około 40% (w porównaniu z serią VZ57N). Wspomniane projektory jako pierwsze obsługują tryb moderatora i funkcję podłączenia na bieżąco, dzięki temu sprawdzają się nieprzeciętnie jako narzędzia usprawniające współpracę w trakcie spotkań.

  * Funkcja Miracast jest przystępna w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  rozciągliwość instalacji

  Funkcje połączeń bezprzewodowych uzupełniają rozciągliwe możliwości podłączenia przewodowego. Starczy podłączyć jeden przedłużony kabel DIGITAL LINK * (choćby 150 m), który zagwarantuje więcej możliwości w trakcie montażu projektora. Sprężysty obiektyw z zoomem 1,6x zezwala na wyświetlanie obrazu z przeróżnych odległości, co ułatwia instalację projektora w niewielkich pomieszczeniach.

  * Złącze DIGITAL LINK jest przystępne w sytuacji następujących modeli: PT-VZ585N, PT-VW545N i PT-VX615N

  Czytelny obraz choćby w jasnych pomieszczeniach

  technika Daylight View Basic umożliwia wyświetlanie widocznego obrazu, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Zaimplementowany detektor mierzy natężenie światła w pomieszczeniu, a trafne algorytmy odpowiednio optymalizują półtony kolorów i jasność.

  Cichsze aniżeli pisanie ołówkiem

  W trybie cichym urządzenia z kolekcji PT-VZ580 generują hałas o mniejszym natężeniu aniżeli odgłos pisania ołówkiem na papierze. Dzięki cichej konstrukcji natężenie hałasu zostało ograniczone do 29 dB *, poprzez co praca wentylatora jest praktycznie niesłyszalna i nie będzie rozpraszała uczestników spotkania bądź prezentacji.

  * 37 dB w trybie normalnym i 35 dB w trybie ECO1

  Specyfikacja


Podsumowanie, czyli jaki projektor WUXGA (1920 x 1200) najlepszy?


Najlepszy projektor WUXGA (1920 x 1200) w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor WUXGA (1920 x 1200) w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – Ranking na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów WUXGA (1920 x 1200) nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor WUXGA (1920 x 1200) opinie,
 • dobry projektor WUXGA (1920 x 1200) cena,
 • projektor WUXGA (1920 x 1200) ranking,
 • projektor WUXGA (1920 x 1200) jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...