Ranking projektorów XGA (1024 x 768). Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów XGA (1024 x 768)


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów XGA (1024 x 768). Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów XGA (1024 x 768),
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie projektory XGA (1024 x 768) najlepiej wybrać? Ranking na październik 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory XGA (1024 x 768), które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów XGA (1024 x 768), wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor EPSON EB-X51 ☆

Projektor EPSON EB-X51 Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EB-X51 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EB-X51
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X51 Projektor XGA
  Korzystaj z zalet sporego ekranu w domu i w biurze dzięki doskonałemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi o rozdzielczości XGA.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3800 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  demonstrujemy projektor XGA dla całej rodziny, który nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania jednocześnie przy wyświetlaniu prezentacji, jak i podczas domowych seansów filmowych. Nie musisz przejmować się warunkami oświetleniowymi: dzięki technice 3LCD i jasności wynoszącej 3800 lumenów obraz za każdym razem będzie wyraźny. Urządzenie można z łatwością transportować i konfigurować. Jestbardzo ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.
  Przegląd

  większy znaczy ulepszony
  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co powoduje,rewelacyjnie pasuje zarówno do ukazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 gwarantuje żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten efektywny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która gwarantuje jednakowo wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3800 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  demonstrujemy projektor opracowany z myślą o nietrudnym transporcie i konfiguracji. Aby ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Dokładne ustawienie obrazu jest realne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów. Opcjonalny adapter ELPAP10 gwarantuje łączność Wi-Fi, która zezwala na przesyłanie obrazów z maszyn przenośnych przy pomocy aplikacji iProjection.

  Kluczowe właściwości
  • Magia dużego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — jednocześnie podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3800 lumenów
  • nowoczesny model w dostępnej cenie
   nieprzeciętny projektor XGA
  • unikatowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki
  • przenośny i prosty do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii ułatwia ustawienie obrazu

☆ Benq mx631st ☆

Benq mx631st Najniższa Cena Online

☆ Benq mx631st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq mx631st
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  prawidłowe Rzeczy są w niewiele znaczącej Odległości
  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu

  wystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej! Będziesz posiadać istotnie większą rozciągliwość w wyborze miejsca projekcji! To magia ten krótki rzut!

  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę

  niedługi rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się jedynie na widowni!

  Zero Zakłóceń

  Pożegnaj się z cieniami, które nieraz zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, zarówno Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

  nadzwyczajna Jakość Wyświetlanego Obrazu Wysoki Kontrast

  Wysoki współczynnik kontrastu zapewnia, iż każdy tekst, obraz, wykres, schemat i wideo są wyświetlane w adekwatnej jasności i rozszerzonej ostrości, istotnie w sytuacji informacji liczbowych. To jest bardzo ważne dla prezenterów, by mogli zobaczyć swoje pliki prezentacji jasno i czytelnie, a publiczność mogła się skoncentrować na treści prozentowanych informacji.

  Niski Kontrast

  Wysoki Kontrast

  Wysoka Jasność

  Wysoka jasność projektorów biznesowych zagwarantuje konsekwentnie każdej prezentacji jasne odcienie i wysoką cztelność prezentowanych treści - nawet w stosunkowo jasnym otoczeniu.


  obfity komplet Wejść/Wyjść Łączności 2 HDMI

  Zagraj na wielu urządzeniach dzięki HDMI x 2 i wielu dodatkowych opcjach łączności.

  Funkcja Plug 'N - Wszystko co Możesz
  Oglądać na obszernym Ekranie z Urządzeniami Systemu Android

  teraz możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoim ukochanym filmem wyświetlanym na obfitym ekranie z urządzenia pod systemem Android.MX631ST posiada funkcję MHL, która umożliwia lustrzane odtwarzanie filmów i gier na pokaźnym ekranie z tych sprzętów które korzystają z systemu Android. Ponadto urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

  wariant 1.5A USB - Zasilanie

  Użytkownicy mogą pobierać za pośrednictwem swych sprzętów mobilnych typu USB-A 1.5A zasilanie energii przez USB rodzaj-A. Nie musisz się już martwić wyczerpaniem baterii podczas ważnego spotkania.

  Łatwość użycia

  Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja samoczynnej korekcji zniekształceń trapezowych daje rozciągliwość korygowania efektu trapezowego w pionie za pomocą automatycznej regulacji.


  zaimplementowane Głośniki

  MX631ST ma dwa zastosowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready-, które pomagają wzbogacić prezentację w najlepszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ poprzez co unikamy drgań obrazu, zapewniając stabilność wyświetlanej prezentacji.

  Oszczędzamy Energię, Przyjaźni Środowisku Światowy Lider w technice SmartEco-przychylny dla Zielonego Środowiska

  dzisiaj szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technice i narzędzi nauczania w swych klasach, takzniżyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju znakomitego rozwiązania - technice SmartEco. Technika SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technika SmartEco łączy w sobie genialną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technologii SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, by jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w klasie - a szkoły obniżają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia istotnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić żeby wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie obniżając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny 296W - przeciętny zużycie Mocy

  Tryb SmartEco 163W - przeciętny pobór Mocy

  (Źródło: 2010 Philips white paper)
  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty zamiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności intensywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niżeli 50%! Częstotliwość wymiany lampy jest także zmniejszona o 50%, wyraźnie zniżając przyszłe koszty podmiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swych uczniów na swoim wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

  Pełna Moc Lampy Uwaga Skupiona na Ekranie

  Tryb Eco Blank 30% Projekcja Lampy Uwaga Skupiona na Nauczycielu

  Tryb Braku Sygnału Źródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub laptop. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte 100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego 30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niżeli <0,5 W. To bezsprzecznie pomaga przedłzastosować żywotność lampy projektora, jak jeszcze redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MX631ST jest zbudowany w najnowszej technice DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki temu szkoły mogą wnieść postępowe doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D i tworzyw 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MX631ST zastosowany głośnik i może być wykorzystywany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak dodatkowo pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora nieskomplikowany dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i prędkiej zamiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator prędko przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania samoczynne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, eliminuje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank gwarantuje Bezpieczeństwo używania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne używanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Umożliwia on MX631ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając automatycznie światło projekcji.
  * produktywna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długofalowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieprzemijalna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa przejrzystość obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości barwy, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata używania projektora. Używamy najnowszej technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez progresywne technologie koła barw. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie niepodatne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając perfekcyjne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach dynamicznego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technologia DLP zagwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ na dodatek zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

  Razor-Sharp Clarity with Ultra-Readability

  Enabling a 96% fill factor, DLP Technology supplies pixel circuitry behind the pixel, thereby eliminating the thick dark bezels around individual pixels, which diminish color and detail. A higher fill factor and less black border translate to noticeably purer, more intense color and smoother image quality.
  BenQ DLP Projectors also feature high contrast ratios for flawless rendering of small text, fine lines, and dark scene details. Blacks are deeper and overall image quality is more focused and clean. Your presentations will be easily readable and highly effective, even from the back row of a well-lit venue.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przychylne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój artykułów przychylnych środowisku kreuje cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,w dodatku dynamicznie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje producent BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, stosownego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych, a także innych aspektów
☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma ☆

Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma X309ST krótki rzut, jasny i kompaktowy projektor

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany z myślą o niewielkich salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten projektor niedługiego rzutu oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, co przekłada się na niższy całkowity koszt posiadania.

  dużo wejść, zasilanie USB i zastosowany głośnik zapewniają łatwą konfigurację - znakomitą do podłączenia do notebooka, komputera PC lub odtwarzacza Blu-ray, żeby uzyskać wyraźny wyświetlany obraz z dźwiękiem. Możesz nawet podłączyć klucz sprzętowy HDMI, taki jak Optoma HDCast Pro, do prezentacji bezprzewodowych.

  mobilny i lekki ten kompaktowy projektor można zainstalować albo wziąć w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  krótki rzut

  Dzięki obiektywowi krótkiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100" z odległości niewiele ponad metra. Pozwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co upraszcza prezentację.

  świetne barwy

  Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma niezawodną produktywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od starannie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy trafne tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Perfekcyjny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  nieprzeciętny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - genialny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  zastosowany głośnik

  potężny zaimplementowany głośnik zagwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zmniejszyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma również pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny. To także natychmiast zmniejsza zużycie energii do 70%, dodatkowo przedłużając żywotność lampy.

  Specyfikacja

  • technika wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość XGA (1024x768)
  • Jasność 3 700lumenów
  • Kontrast 25 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 4:3
  • Współczynnik projekcji - zgodny 16:9
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-40°
  • szybkośc skanowania poziomego 15.38 ~ 91.15Khz
  • szybkość skanowania pionowego 50 ~ 85(120 for 3D)Hz
  • Jednolitość 75%
  • rozmiar ekranu 0.81m ~ 6.28m (31.9" ~ 247.3") diagonal

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer ☆

projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer Najniższa Cena Online

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  S1286H

  Projektory z kolekcji Acer Education wyświetlają szerokie i ostre obrazy jednocześnie z większej odległości, jak i z całkiem bliska. Dzięki czemu nadają się one nieprzeciętnie do wykorzystania w placówkach oświatowych i wszelkich niewielkich pomieszczeniach. Wysoka rozdzielczość zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz na znacznym ekranie, a opcje wzbogacania kolorów gwarantują żywe barwy.


☆ Epson eb-e10 ☆

Epson eb-e10 Najniższa Cena Online

☆ Epson eb-e10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eb-e10
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-E10 Projektor XGA
  Tej wysokiej klasy, nieskomplikowany w obsłudze projektor XGA o jasności wynoszącej 3600 lumenów nadzwyczajnie sprawdza się w biurze i w domu.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 15 000:1
  • technika 3LCD
  Konieczność wyświetlania prezentacji biznesowych wcale nie musi przeszkadzać w oglądaniu kinowych hitów na obszernym ekranie w domu. Ten wszechstronny projektor XGA spełni oczekiwania w obu rolach. Dzięki technologii 3LCD i jasności wynoszącej 3600 lumenów projektor wyświetla wyraźne obrazy nawet w korzystnie oświetlonych pomieszczeniach. Jestszczególnie ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.

  obszerniejszy znaczy udoskonalony
  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 350 cali, co sprawia,nieprzeciętnie pasuje jednocześnie do ukazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technice 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 zagwarantuje żywe odcienie, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten efektywny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia jednakowo wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  demonstrujemy projektor opracowany z myślą o przystępnym transporcie i konfiguracji. Żeby ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Dokładne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.

  Kluczowe parametry
  • Magia obszernego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — jednocześnie w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • innowacyjny model w przystępnej cenie
   rewelacyjny projektor XGA
  • wyjątkowa solidność
   Do 18 lat rozrywki²
  • przenośny i nietrudny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) ☆

Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X06 Projektor XGA
  Wprowadź kinową atmosferę w domu i wyświetlaj wyraźne prezentacje w biurze za pomocą przenośnego projektora XGA o jasności 3600 lumenów.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technologia 3LCD
  spory wyświetlacz i znakomita jakość wyświetlanych treści sprawią, iż prezentacje i filmy będą wywierać niezapomniane wrażenia. Wyjątkowo jasne obrazy o wyraźnych cieniach i głębokich czerniach zadowolą nawet najbardziej wymagających widzów. Urządzenie wykorzystuje technikę 3LCD, która pozwala uzyskać nawet trzykrotnie wyższą jasność w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Wyjątkowo długi czas eksploatacji lampy powoduje, że projektor jest niezwykle ekonomiczny w użytkowaniu.
  Przegląd

  większy znaczy udoskonalony
  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co sprawia,wspaniale nadaje się równocześnie do ukazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten sprawny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która gwarantuje jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  ukazujemy projektor opracowany z myślą o przystępnym transporcie i konfiguracji. Urządzenie z łatwością przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego. Precyzyjne ustawienie obrazu jest osiągalne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw. Opcjonalny adapter ELPAP10 zagwarantuje łączność Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie obrazów z urządzeń mobilnych przy pomocy aplikacji iProjection.

  Kluczowe atrybuty
  • Magia obszernego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — zarówno w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   tak samo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • innowacyjny model w dostępnej cenie
   genialny projektor XGA
  • wyjątkowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki²
  • mobilny i przystępny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek błyskawiczny korekcji geometrii ułatwia ustawienie obrazu

☆ Epson projektor eb-x49 lcd 3600 ansi xga 16000:1 - v11h982040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680750) ☆

Epson projektor eb-x49 lcd 3600 ansi xga 16000:1 - v11h982040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680750) Najniższa Cena Online

☆ Epson projektor eb-x49 lcd 3600 ansi xga 16000:1 - v11h982040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680750) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson projektor eb-x49 lcd 3600 ansi xga 16000:1 - v11h982040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680750)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Epson EB-X49

  Kompaktowy, z opcją bezprzewodową
  Projektor można zamontować w dowolnym miejscu. Łączy on w sobie nieprzeciętną jasność i ostrość obrazu z niewielkimi wymaganiami konserwacyjnymi.

  • 3600 lumenów
  • Rozdzielczość XGA
  • technologia 3LCD
  • Przekątna ekranu do 300 cali

  Jasne, żywe treści na obszernym, skalowalnym ekranie
  Wyświetlaj prezentacje na obfitym, skalowalnym ekranie, przyciągając uwagę słuchaczy wyraźnym tekstem i niebanalnymi grafikami i filmami na ekranie o przekątnej do 300 cali. Dzięki natężeniu światła 3600 lumenów i współczynnikowi kontrastu 16 000: 1 demonstrujene materiały będą wspaniale widoczne choćby w należycie oświetlonych pomieszczeniach.

  Lata niezakłóconych spotkań
  Dzięki lampie o trwałości do 12 000 godzin w trybie ekonomicznym.

  sprężyste możliwości instalacji i ustawiania
  Dzięki automatycznej pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu projektor można bez trudu ustawić tak, by uniknąć zniekształceń, a uniwersalność urządzenia dodatkowo rozszerza szerokokątny zoom optyczny.

  Komunikacja sieciowa i bezprzewodowa (opcjonalnie)
  Obsługa sieci (poprzez złącze RJ45) i opcjonalna łączność bezprzewodowa oznaczają, że projektor EB-X49 można na późniejszym etapie dodać do sieci firmowej albo dostosować na zapotrzebowania dostępu przy użyciu sprzętów bezprzewodowych.

  Wysoka jakość dźwięku
  Projektor ma wbudowany głośnik 5 W, dzięki któremu treści audio są prawidłowo słyszalne bez przyłączania dodatkowych głośników zewnętrznych.
  Kluczowe właściwości

  Wysoka jakość, jasny obraz
  technika 3LCD dająca równie wysoką moc światła białego i barwnego
  Mobilność
  Ten niepokaźny i lekki projektor z łatwością przenieść i przygotować do pracy w rozmaitych pomieszczeniach
  obfity wybór zjednoczy
  Obsługa sieciowa i bezprzewodowa
  Niski całkowity koszt posiadania (TCO)
  Czas eksploatacji lampy do 12 000 godz. W trybie ekonomicznym
  komfortowe funkcje obsługi
  Wejście HDMI i opcjonalna łączność bezprzewodowa pozwalają na projekcję z wielu źródeł

  Specyfikacja technologiczna:

  • firma Epson
  • Jasność źródła światła 3600 lm
  • technika 3LCD
  • wariant projektora Biznes i edukacja
  • Rozdzielczość 1024 x 768 (XGA)
  • Żywotność źródła światła 6000 h (tryb normalny / 12000 h (w trybie Eco)
  • Współczynnik odległości 1.48 - 1.77:1
  • Kontrast 16000:1
  • Poziom szumu 37 dB (tryb normalny) / 28 dB (tryb ekonomiczny)
  • Moc/źródło światła 210 W
  • Zużycie energii 327 W (tryb normalny) / 225 W (tryb ekonomiczny)
  • Zoom/Focus 1.2 x ręczny / ręczny
  • Keystone poziomy (+/-) 30 st
  • Keystone pionowy (+/-) 30 st
  • Przekątna 30" - 300"
  • Szerokość obrazu 0.6 - 6.1 m
  • Odległość od ekranu 0.89 - 10.95 m
  • Odległość od ekranu dla obrazu 80" 2.41 - 2.90 m
  • Wejścia wideo
   HDMI
   2 x VGA (D-Sub15)
   Composite
  • Wyjścia video VGA (D-Sub15)
  • Wejścia audio
   RCA (L/R)
   2 x mini jack 3.5 mm
  • Wyjścia audio mini jack 3.5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ-45
   USB (A)
   USB (b)
  • zastosowany głośnik 5 W
  • Wyposażenie charakterystyczne
   Baterie do pilota
   kabel VGA (D-Sub 15)
   przewód zasilający
   Pilot
   Skrócona instrukcja obsługi
  • Funkcje projektora
   Corner adjustment (korekta pozycji rogów obrazu)
   Kensington Lock
   prosta wymiana lampy
   Funkcja Własne Logo
   Odtwarzanie plików z pamięci USB
   Auto-Keystone (automatyczna korekta efektu trapezowego w pionie)
   Bezprzewodowa transmisja informacji (wymaga opcjonalnego WiFi dongle)
   Direct Power On - uruchomienie po podłączeniu zasilania
   Dzielenie ekranu (PBP)
   Pokaz slajdów
   Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału HDMI
   Signal Power On - uruchomienie po wykryciu sygnału VGA
   Sterowanie i zarządzanie poprzez sieć
   Stop klatka (funkcja freeze)
   Współpraca z Crestron RoomView
   Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN
   Zarządzanie harmonogramem pracy z poziomu projektora
   Zoom cyfrowy
   Auto Power Off - wyłączenie po określonym czasie bez aktywnego sygnału
  • wymiary (wys. X szer. X głęb.) 87 x 302 x 249 mm
  • Waga 2.7 kg
  • Gwarancja 36 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 36 miesiące/miesięcy albo 1.000 h

☆ Optoma X316 (5060059049905) ☆

Optoma X316 (5060059049905) Najniższa Cena Online

☆ Optoma X316 (5060059049905) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma X316 (5060059049905)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma
  X316ST Short-Throw
  NajwaĹźniejsze parametry

  • Jasna projekcja – 3400 lumenĂłw ANSI
  • Rozdzielczość XGA, współczynnik kontrastu 20 000:1, wejście HDMI
  • Niskie koszty posiadania – Ĺźywotność lampy do 8 000 godzin²
  • Crestron RoomViewÂŽ – sterowanie i monitorowanie przez złącze RJ45
  • typ DLP
  • Jasność [AL] 3400
  • Kontrast 20000:1
  • Rozdzielczość 1024 x 768
  • ĹšrĂłdło światła Lampa
  • Ĺťywotność lampy [godz] 7000
  • Masa [kg] 2,76
  Opis towaru

  Wyświetlaj imponujący 100” obraz z odległości nieco większej niż metr. Zaprojektowany z myślą o salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, X316ST szczyci się długą żywotnością lampy i energooszczędnymi funkcjami, obniżając poprzez to ogólny koszt posiadania.

  Projektor proponuje wbudowany głośnik, moĹźliwość działania w sieci, technologię Full 3D i opcjonalne funkcje działania bezprzewodowego, dzięki czemu moĹźna z łatwością prezentować treści bezprzewodowo z komputera albo urządzenia przenośnego. X316ST doskonale zaspokaja wszelkie potrzeby projekcyjne.

  KrĂłtki rzut

  Dzięki obiektywowi krĂłtkiego rzutu, moĹźesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100” z odległości niedużo ponad metra. UmoĹźliwia to umieszczenie projektora bliĹźej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację.

  Wysoki kontrast

  UĹźyj projektora wysoko-kontrastowego żeby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają Ĺźycia, a tekst jest ostry i krystaliczny – nadzwyczajne rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D oraz najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz zapewnia istotnie gładką projekcję obrazów bez migotania.

  wbudowany głośnik

  zaimplementowany głośnik proponuje doskonały dźwięk. Łatwa instalacja bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco+

  technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i łatwe w użyciu funkcje energooszczędne.

  Energooszczędność

  Stosując specjalnie zaprojektowane tryby pracy lampy moĹźna obniżyć zuĹźycie energii choćby o 70%. Ponadto, tryby te mają pozytywny wpływ na Ĺźywotność lampy, obniĹźając poprzez to ogĂłlny koszt posiadania i wymagania konserwacyjne.

  samoczynne wyłączanie

  Może się zdarzyć, że projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. By pomóc w oszczędzaniu energii gdy projektor działa bez wykrytego źródła sygnału, funkcja samoczynnego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu.

  Wyciszenie audio-wideo Eco

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki funkcji wyciszenia audio-wideo Eco. Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. W dodatku, ogranicza to zużycie energii nawet o 70%, co przedłuża żywotność lampy.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby wymian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 8 000 godzin² przy użyciu „cyklu edukacyjnego”.

  Mysz zdalna

  Skieruj uwagę publiczności na trafny składnik prezentacji dzięki prostemuwydajnemu pilotowi ze sterowaniem myszy USB.

  Sterowanie

  Projektor oferuje obfity wachlarz opcji służących do jego zdalnego sterowania i monitorowania.

  • RS232 - Projektory Optoma posiadają duĹźy zestaw poleceń RS232, dzięki czemu moĹźna nimi łatwo zarządzać z dowolnego systemu sterowania.
  • Kompatybilność z AMX - W projektor zaimplementowano protokół aktywnego wykrywania Dynamic Discovery Protocol umoĹźliwiający łatwą konfigurację z systemami sterowania AMX.
  • Sterowanie przez LAN
   • Za pomocą kompatybilnego oprogramowania RoomViewÂŽ moĹźna włączać/wyłączać, monitorować, zarządzać i sterować nawet 250 projektorami jednocześnie z dowolnego komputera.
   • Ustaw harmonogram czasowy włączania/wyłączania projektorĂłw.
   • Łatwo kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora przez przeglądarkę internetową.
   • Funkcje transmisji tekstu w nagłych przypadkach dla pilnych lub waĹźnych komunikatĂłw.
  Gwarancja kolorĂłw

  firma Optoma jest na tyle pewna, że jakość odcieni obrazu pozostanie na tym samym poziomie co w dniu zakupu, że udziela na nią pięcioletniej gwarancji.

  technologia Amazing Colour

  Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z oszałamiającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry odcieni pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, aktywne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoże w dobraniu działania do konkretnych potrzeb.

  prędkie wznawianie

  Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

  Prezentacja bezprzewodowa (opcja dodatkowa)

  realizowanie prezentacje nie moĹźe być łatwiejsze, dzięki zastosowaniu opcjonalnych funkcji bezprzewodowych Adaptera bezprzewodowego WPS (sprzedawanego oddzielnie) - moĹźesz podłączyć i wyświetlać prezentacje bezprzewodowo z laptopa, komputera stacjonarnego lub urządzenia przenośnego.

  Specyfikacja techniczna

  • technika wyświetlania: Pojedynczy 0.55” procesor XGA DC3 DMD, technologia DLPÂŽ firmy Texas Instruments
  • Rozdzielczość: XGA 1024 x 768
  • Jasność1 (Tryb Jasny): 3400 lumenĂłw ANSI
  • Kontrast: 20 000:1
  • Ĺťywotność lampy2 Eco+/Dynamic/Eco/Bright/Education cycle: 7000/6500/6000/4000/8000 (hrs)
  • Współczynnik projekcji 3: 0,617:1
  • Współczynnik powiększenia: Stała ogniskowa
  • Złącza wejściowe/wyjściowe: HDMI (obsługa 1.4a 3D), 2 x VGA (YPbPr/RGB), S-Video, gniazdo kompozytowe, 2 x wejście audio 3.5mm, wejście mikrofonowe (współdzielone z wejściem audio 2), wyjście audio 3.5mm, wyjście VGA, RS232, port USB do podłączenia myszy/serwisowy, RJ45
  • Głośnik (w watt): 10
  • Korekcja trapezu: Âą 40° w pionie
  • Waga (kg): 2,76
  • rozmiary (Sz x Gł x Wy) (mm): 315 x 224 x 102
  • Proporcje obrazu: Natywny 4:3, kompatybilny z 16:9
  • Offset: 115%
  • Wielkość ekranu projekcyjnego: 1.51 – 2.69m (59,8” – 106,1”) Przekątna 4:3
  • Odległość wyświetlania: 0.75 - 1,33m
  • Obiektyw projekcyjny: F/2.7; f=7.15mm, stała ogniskowa
  • Jednolitość: 80%
  • Kompatybilność z komputerami: UXGA, SXGA, XGA, SVGA, VGA, Mac
  • Kompatybilność wideo: PAL (B, D, G, H, I, M, N, 4.43MHz), NTSC (M, J, 3.58MHz, 4.443MHz), SECAM (B, D, G, K, K1, L, 4.25,MHz, 4.4MHz, 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz) 1080p(24/50/60Hz)
  • Wsparcie 3D: Full 3D:Funkcje 3D projektorĂłw Optoma moĹźna wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D. Przede wszystkim stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D i systemami projektowania i modelowania 3D. Dzisiaj obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w dużej Brytanii), Blu-ray 3D™, a także gry 3D na konsolach SonyÂŽ PS3 lub MicrosoftÂŽ Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
  • Kompatybilność 3D: Obrazy ustawione pionowo obok siebie (Side by Side):1080i50 / 60, 720p50 / 60
  • Obrazy nałoĹźone na siebie (Frame-pack): 1080p24, 720p50 / 60
  • Obrazy umieszczone nad sobą (Over-Under): 1080p24, 720p50 / 60
  • Częstotliwość odświeĹźania poziomego‎: 15,3 - 91,1kHz
  • Częstotliwość odświeĹźania pionowego: 24 - 85Hz
  • Wyświetlane kolory: 1073.4 milionĂłw
  • Poziom hałasu (tryb Eco): 28dB
  • Zasilanie: 100-240V, 50-60Hz
  • ZuĹźycie energii: Tryb jasny 249W / tryb Eco 194W (< 0.5W w trybie czuwania)
  • typ Lampy: 210W
  • Warunki pracy: 5°C ~ 40°C, Maks. Wilgotność 85%, Maks. Wysokość 3000m
  • Bezpieczeństwo: Zabezpieczenie antykradzieĹźowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  • Wyświetlacz ekranowy: 19 językĂłw:angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, polski, holenderski, rosyjski, fiński, szwedzki, grecki, norweski/duński, węgierski, czeski, turecki, rumuński, perski i arabski
  • Akcesoria charakterystyczne: PrzewĂłd zasilający, przewód VGA, pilot, bateria, ulotka szybkiego startu, instrukcja obsługi na CD
  • Akcesoria opcjonalne: Bezprzewodowe okulary 3D DLPÂŽ Link™, uchwyt sufitowy
  • RoHS: Zgodny
  W skład zestawu wchodzi

  • Projektor Optoma X316ST Short-Throw (nr kat. 15836)
  • Gwarancja
  • Faktura VAT lub paragon fiskalny

☆ PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743) ☆

PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743) Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Autofocus: nie
  Baza SCIP: Nie
  Czytnik kart: nie
  Full HD: nie
  Futerał: tak
  Gwarancja na lampę: 36 miesiące/miesięcy albo 1.000 h
  dane uzupełniające: Częstotliwość odświeżania pionowego 2D: 100 Hz - 120 Hz Stosunek projekcji: 1,44 - 1,95:1 Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele: 1,76 m ( 60 cal wyświetlacz Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 1,44 Odległość ogniskowa: 16,7 mm Funkcja USB wyświetlacza: 2 w 1 Obraz/ dźwięk Przyłącza: RS-232C, Wejście VGA (2x), Wyjście VGA, Wejście HDMI, Wejście sygnału kompozytowego, Gniazdo wtykowe wyjściowe, Gniazdo wtykowe wejściowe (2x), Wyjście audio rodzaju cinch, USB 2.0 Bezpieczeństwo: Zamek Kensington, Blokada panelu obsługi, Otwór na linkę zabezpieczającą, Ochrona hasłem Tryby kolorów 2D: Dynamiczny, Kino, Prezentacja, sRGB, Czarna tablica Funkcje: suwak wyłączania obrazu/dźwięku, Zgodność ze standardem CEC, powiększenie cyfrowe, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Kompatybilny ze skanerem dokumentów, Funkcja kopiowania OSD, Quick Corner, Funkcja podziału ekranu Tryby odcieni: Tablica, Dynamiczny, Prezentacja, sRGB, Teatr Napięcie zasilania: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz Temperatura: Praca 5°C - 40°C, Składowanie 10°C - 60°C Wilgotność powietrza: Praca 20% - 80%, Składowanie 10% - 90% Opcje: Air filter, Ceiling mount, Aparat do dokumentów, Głośnik zewnętr Safety wire set, Miękki futerał podróżny, Spare lamp, Suspension adapte WP System - ELPWP20, Wireless transmitter - ELPWT01 Zawartość zestawu: HDMI Cable 1.8m, Urządzenie podstawowe, kabel zasilaj Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami, Warranty card wykorzystanie: Sala konferencyjna, pomieszczenie narad/przenośne, Sala konferencyj Ustawienie: Mocowanie sufitowe, Projektory biurkowe Gwarancja: 36 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu,
  Kolor pokrywy: Biały (White)
  Kontrast: 15000:1
  Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: -30°/+30°
  liczba wyświetlanych odcieni: 1070.0 mln
  niepokaźne zużycie energii: 0.3 W
  Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 5.0 W
  Odczyt plików DivX: nie
  Opis ogólny: Projektor Epson EB-E20 3LCD XGA 3400ANSI 15.000:1 VGA HDMI RS232C USB
  Pilot: tak
  Polskie menu ekranowe: nie
  Ready HD: nie
  Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 pikseli
  Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: 4:3
  technika: 3LCD
  Tryb ekonomiczny: tak
  wariant projektora: Biznesowy
  Waga (kg): 2.700
  wbudowany głośnik: tak
  WiFi: nie
  Wyjście audio: tak
  Zabezpieczenie Kensington: tak
  Zoom optyczny: 1.4 x
  Złącza wejścia: HDMI USB 2.0
  Złącze USB: tak

☆ Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 ☆

Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma X340UST
  Projektor X340UST Ultra niedługiego rzutu

  Wyświetlaj jasne, przyciągające wzrok treści dzięki projektorowi X340UST. Znakomity do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, ten projektor jest przeznaczony do użytku o każdej porze dnia.

  Dzięki zastosowaniu ultrakrótkiego rzutu może wyświetlać 100-calowy obraz z odległości mniejszej aniżeli 0,5 m. A instalacja projektora tak blisko ściany pozwala uniknąć cieni rzucanych na ekran poprzez prezenterów. Instalacja i konfiguracja są proste dzięki regulacji obrazu w czterech narożnikach.

  Projektor w dodatku gwarantuje kompletny komplet do angażującej nauki z wieloma nowymi funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, natywną przeglądarką biurową i konkretnym zastosowanym głośnikiem 16 W.

  nieprzeciętne barwy

  Pokaż interesujące prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną produktywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od precyzyjnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, by spełnić Twoje zapotrzebowania. Perfekcyjny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  nieprzeciętny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, świetny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  wbudowana oglądarka do plików Office

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z laptopa albo komputera przy pomocy zastosowanej przeglądarki do plików Office. W nieskomplikowany sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF lub JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na obfitym ekranie. *zobacz specyfikacje projektora, by uzyskać całkowitą listę wejść


  ekran USB

  Podłącz swój projektor bezpośrednio do laptopa i wyświetlaj pulpit przy pomocy kabla USB. Brak konieczności użycia nieporęcznego kabla VGA.

  Prezentacje bezprzewodowe

  Natychmiastowe łączenie się i prezentowanie bezprzewodowo z komputera, komputera Mac lub urządzenia przenośnego przy pomocy gratisowej aplikacji (nazwa) * i opcjonalnego klucza bezprzewodowego USB. Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, fotografii i aparatów fotograficznych, zamieniając je w kamerę dokumentacyjną. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia dla wszystkich.

  * przystępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS


  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  dostosuj zniekształcenie trapezowe równocześnie w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, lub indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, żeby utworzyć doskonale kwadratowy obraz. Świetny do nierównych ścian albo w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.


  Kontrola

  wyposażony w duży zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zaimplementowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN przy pomocy kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, pilnować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora przy pomocy prostej oglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych lub ważnych ogłoszeń.
  - automatycznie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  ekran LAN

  Wyświetl ekran komputera lub notebooka na projektorze za pośrednictwem połączenia sieciowego.

  zaimplementowany głośnik

  solidny wbudowany głośnik zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na stosowny składnik prezentacji dzięki prostemuproduktywnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i zaimplementowanym wskaźnikiem laserowym.

  Eco +

  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są proste w obsłudze, a równocześnie obniżają zużycie energii.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma też pozytywny wpływ na żywotność lampy, zniżając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie wznowienie

  Ta funkcja zezwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. Żeby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany

  Eco AV wycisz

  Kontroluj swoją prezentację przy pomocy wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. Zmniejsza to też zużycie energii nawet o 70%, co w dodatku przedłuża żywotność lampy.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Znakomity do zastosowań wymagających długich okresów stosowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na typowych godzinach wykorzystywania. Optoma zaleca wyłączenie projektora lub ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, by przedłużyć żywotność lampy.

  Specyfikacja techniczna:

  • rodzaj projektora Krótkoogniskowy
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1024 x 768 XGA
  • Kontrast 22 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (normalny)
  • Zużycie energii 275W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000 (Jasny)/ 12000 (Dynamiczny)/ 10000 (Eco)/ 15000 (Eco+)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Ogniskowa 3.72 mm
  • Zoom/Focus Stały
  • Odległość od ekranu 0.49m - 0.66m
  • Współczynnik odległości 0.27:1
  • Przekątna 2.16m - 2.92m (85" - 115")
  • Korekcja trapezowa pozioma +/-4°, pionowa +/-4°
  • zastosowany offset 120%
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D + MHL
   HDMI 1.4a 3D
   VGA wejście x1
   VGA wyjście x1
   Złącze kompozytowe
   Czytnik USB-A x1
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
  • wbudowany głośnik 16W
  • Waga 3,9 kg
  • wymiary 343 x 383 x 112 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający
   pilot zdalnego sterowania
   2x baterie AA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 3 lata na projektor/ 1 rok albo 1.000h na źródło światła


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory XGA (1024 x 768) – Ranking na październik 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory XGA (1024 x 768), wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów XGA (1024 x 768) jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Epson eb-e10 ☆

Epson eb-e10 Najniższa Cena Online

☆ Epson eb-e10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson eb-e10
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-E10 Projektor XGA
  Tej wysokiej klasy, łatwy w obsłudze projektor XGA o jasności wynoszącej 3600 lumenów wyśmienicie sprawdza się w biurze i w domu.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 15 000:1
  • technika 3LCD
  Konieczność wyświetlania prezentacji biznesowych wcale nie musi przeszkadzać w oglądaniu kinowych hitów na sporym ekranie w domu. Ten wszechstronny projektor XGA spełni oczekiwania w obu rolach. Dzięki technice 3LCD i jasności wynoszącej 3600 lumenów projektor wyświetla wyraźne obrazy choćby w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Jestwyjątkowo ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.

  obszerniejszy znaczy ulepszony
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 350 cali, co powoduje,znakomicie pasuje jednocześnie do ukazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 15 000:1 zapewnia żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten sprawny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która gwarantuje jednakowo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? przystępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  ukazujemy projektor opracowany z myślą o nieskomplikowanym transporcie i konfiguracji. By ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Staranne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.

  Kluczowe właściwości
  • Magia sporego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — jednocześnie podczas prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • nowoczesny model w dostępnej cenie
   wspaniały projektor XGA
  • nieszablonowa trwałość
   Do 18 lat rozrywki²
  • przenośny i nietrudny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) ☆

Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) Najniższa Cena Online

☆ Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Projektor eb-x06 lcd, xga, 3600ansi, 16000:1 - v11h972040- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680248)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X06 Projektor XGA
  Wprowadź kinową atmosferę w domu i wyświetlaj wyraźne prezentacje w biurze przy pomocy mobilnego projektora XGA o jasności 3600 lumenów.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3600 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  znaczny ekran i idealna jakość wyświetlanych treści sprawią, że prezentacje i filmy będą wywierać niezapomniane wrażenia. Wyjątkowo jasne obrazy o wyraźnych cieniach i głębokich czerniach zadowolą nawet najmocniej wymagających widzów. Urządzenie wykorzystuje technikę 3LCD, która pozwala uzyskać choćby trzykrotnie wyższą jasność w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Wyjątkowo długi czas eksploatacji lampy sprawia, że projektor jest niezwykle ekonomiczny w wykorzystywaniu.
  Przegląd

  obszerniejszy znaczy udoskonalony
  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co sprawia,wyśmienicie nadaje się zarówno do pokazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w przypadku konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zapewnia żywe odcienie, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten sprawny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia równie wysokie natężenie światła białego, a także barwnego wynoszące 3600 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę poprzez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  pokazujemy projektor opracowany z myślą o prostym transporcie i konfiguracji. Urządzenie z łatwością przenosić z jednego wnętrza do drugiego. Skrupulatne ustawienie obrazu jest osiągalne dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw. Opcjonalny adapter ELPAP10 gwarantuje łączność Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie obrazów z urządzeń mobilnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe atrybuty
  • Magia obfitego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — jednocześnie w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów
  • zaawansowany model w dostępnej cenie
   nieprzeciętny projektor XGA
  • unikatowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki²
  • mobilny i łatwy do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a suwak korekcji geometrii usprawnia ustawienie obrazu

☆ Projektor EPSON EB-X51 ☆

Projektor EPSON EB-X51 Najniższa Cena Online

☆ Projektor EPSON EB-X51 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Projektor EPSON EB-X51
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-X51 Projektor XGA
  Korzystaj z zalet pokaźnego ekranu w domu i w biurze dzięki nieprzeciętnemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi o rozdzielczości XGA.
  • Projektor XGA
  • Jasność: 3800 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  ukazujemy projektor XGA dla całej rodziny, który znakomicie stanie na wysokości zadania jednocześnie przy wyświetlaniu prezentacji, jak i w trakcie domowych seansów filmowych. Nie musisz przejmować się warunkami oświetleniowymi: dzięki technice 3LCD i jasności wynoszącej 3800 lumenów obraz zawsze będzie wyraźny. Urządzenie można łatwo transportować i konfigurować. Jestbardzo ekonomiczny za sprawą wyjątkowo długiego czasu eksploatacji lampy.
  Przegląd

  pokaźniejszy znaczy udoskonalony
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co powoduje,doskonale pasuje zarówno do ukazujenia prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zapewnia żywe barwy, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten sprawny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia jednakowo wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3800 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje zapotrzebowania? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  pokazujemy projektor opracowany z myślą o prostym transporcie i konfiguracji. Żeby ułatwić przenoszenie z jednego pomieszczenia do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Precyzyjne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do tworzyw. Opcjonalny adapter ELPAP10 zapewnia łączność Wi-Fi, która pozwala na przesyłanie obrazów z sprzętów przenośnych za pomocą aplikacji iProjection.

  Kluczowe właściwości
  • Magia znacznego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszystkich widzów będzie skupiona na ekranie — zarówno w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3800 lumenów
  • zaawansowany model w dostępnej cenie
   wyśmienity projektor XGA
  • wyjątkowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki
  • mobilny i nieskomplikowany do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a suwak korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer ☆

projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer Najniższa Cena Online

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  S1286H

  Projektory z serii Acer Education wyświetlają wielkie i ostre obrazy równocześnie z większej odległości, jak i z całkiem bliska. Dzięki temu nadają się one wspaniale do użycia w placówkach oświatowych i wszelkich małych pomieszczeniach. Wysoka rozdzielczość zagwarantuje wyraźny i szczegółowy obraz na obfitym ekranie, a opcje wzbogacania kolorów gwarantują żywe barwy.


☆ PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743) ☆

PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743) Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EB-E20 LCD, XGA, 3400 ANSI, 15000:1 - V11H981040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680743)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Autofocus: nie
  Baza SCIP: Nie
  Czytnik kart: nie
  Full HD: nie
  Futerał: tak
  Gwarancja na lampę: 36 miesiące/miesięcy albo 1.000 h
  informacje dopełniające: Częstotliwość odświeżania pionowego 2D: 100 Hz - 120 Hz Stosunek projekcji: 1,44 - 1,95:1 Odległość wyświetlania, tryb szerokokątny/tele: 1,76 m ( 60 cal ekran Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego: 1,44 Odległość ogniskowa: 16,7 mm Funkcja USB wyświetlacza: 2 w 1 Obraz/ dźwięk Przyłącza: RS-232C, Wejście VGA (2x), Wyjście VGA, Wejście HDMI, Wejście sygnału kompozytowego, Gniazdo wtykowe wyjściowe, Gniazdo wtykowe wejściowe (2x), Wyjście audio typu cinch, USB 2.0 Bezpieczeństwo: Zamek Kensington, Blokada panelu obsługi, Otwór na linkę zabezpieczającą, Ochrona hasłem Tryby odcieni 2D: Dynamiczny, Kino, Prezentacja, sRGB, Czarna tablica Funkcje: suwak wyłączania obrazu/dźwięku, Zgodność ze standardem CEC, zwiększenie cyfrowe, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Kompatybilny ze skanerem dokumentów, Funkcja kopiowania OSD, Quick Corner, Funkcja podziału ekranu Tryby odcieni: Tablica, Dynamiczny, Prezentacja, sRGB, Teatr Napięcie zasilania: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz Temperatura: Praca 5°C - 40°C, Składowanie 10°C - 60°C Wilgotność powietrza: Praca 20% - 80%, Składowanie 10% - 90% Opcje: Air filter, Ceiling mount, Aparat do dokumentów, Głośnik zewnętr Safety wire set, Miękki futerał podróżny, Spare lamp, Suspension adapte WP System - ELPWP20, Wireless transmitter - ELPWT01 Zawartość zestawu: HDMI Cable 1.8m, Urządzenie podstawowe, kabel zasilaj Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami, Warranty card wykorzystanie: Sala konferencyjna, pokój narad/mobilne, Sala konferencyj Ustawienie: Mocowanie sufitowe, Projektory biurkowe Gwarancja: 36 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu,
  Kolor pokrywy: Biały (White)
  Kontrast: 15000:1
  Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone: -30°/+30°
  liczba wyświetlanych kolorów: 1070.0 mln
  niewielkie zużycie energii: 0.3 W
  Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 5.0 W
  Odczyt plików DivX: nie
  Opis ogólny: Projektor Epson EB-E20 3LCD XGA 3400ANSI 15.000:1 VGA HDMI RS232C USB
  Pilot: tak
  Polskie menu ekranowe: nie
  Ready HD: nie
  Rozdzielczość natywna: 1024 x 768 pikseli
  Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu: 4:3
  technika: 3LCD
  Tryb ekonomiczny: tak
  typ projektora: Biznesowy
  Waga (kg): 2.700
  zaimplementowany głośnik: tak
  WiFi: nie
  Wyjście audio: tak
  Zabezpieczenie Kensington: tak
  Zoom optyczny: 1.4 x
  Złącza wejścia: HDMI USB 2.0
  Złącze USB: tak


Podsumowanie, czyli jaki projektor XGA (1024 x 768) najlepszy?


Najlepszy projektor XGA (1024 x 768) w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor XGA (1024 x 768) w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre projektory multimedialne – TOP5 na październik 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów XGA (1024 x 768) nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor XGA (1024 x 768) opinie,
 • dobry projektor XGA (1024 x 768) cena,
 • projektor XGA (1024 x 768) ranking,
 • projektor XGA (1024 x 768) jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...