Ranking projektorów XGA (1024 x 768). Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów XGA (1024 x 768)


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów XGA (1024 x 768). Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów XGA (1024 x 768),
 • TOP5 często wybieranych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory XGA (1024 x 768) najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory XGA (1024 x 768), które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking projektorów XGA (1024 x 768), wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma ☆

Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor krótkoogniskowy Optoma X309ST

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany z myślą o śladowych salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten projektor krótkiego rzutu proponuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, co przekłada się na niższy całkowity koszt posiadania.

  dużo wejść, zasilanie USB i wbudowany głośnik gwarantują łatwą konfigurację - znakomitą do podłączenia do laptopa, komputera PC albo odtwarzacza Blu-ray, by uzyskać wyraźny wyświetlany obraz z dźwiękiem. Możesz nawet podłączyć klucz sprzętowy HDMI, taki jak Optoma HDCast Pro, do prezentacji bezprzewodowych.

  przenośny i lekki ten kompaktowy projektor można zainstalować albo wziąć w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  rewelacyjne odcienie

  Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w olśniewającej kolorystyce. Projektory Optoma niezawodną produktywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy optymalne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje zapotrzebowania. Perfekcyjny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  świetny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, perfekcyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  zastosowany głośnik

  konkretny zastosowany głośnik gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Eco +

  technika Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są przystępne w obsłudze, a jednocześnie ograniczają zużycie energii.


  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma na dodatek pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  szybkie wznowienie

  Funkcja pozwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – wspaniałe rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. By oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest wykorzystywany.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację przy pomocy wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. Zmniejsza to dodatkowo zużycie energii choćby o 70%, co na dodatek przedłuża żywotność lampy.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Genialne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania optymalnej skuteczności i wydłużenia żywotności lampy, producent Optoma zaleca, by wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.


☆ Benq mx631st ☆

Benq mx631st Najniższa Cena Online

☆ Benq mx631st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq mx631st
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  prawidłowe Rzeczy są w niewiele znaczącej Odległości
  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu

  wystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej! Będziesz posiadać istotnie większą rozciągliwość w wyborze miejsca projekcji! To magia ten krótki rzut!

  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę

  niedługi rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się jedynie na widowni!

  Zero Zakłóceń

  Pożegnaj się z cieniami, które nieraz zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, zarówno Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

  nadzwyczajna Jakość Wyświetlanego Obrazu Wysoki Kontrast

  Wysoki współczynnik kontrastu zapewnia, iż każdy tekst, obraz, wykres, schemat i wideo są wyświetlane w adekwatnej jasności i rozszerzonej ostrości, istotnie w sytuacji informacji liczbowych. To jest bardzo ważne dla prezenterów, by mogli zobaczyć swoje pliki prezentacji jasno i czytelnie, a publiczność mogła się skoncentrować na treści prozentowanych informacji.

  Niski Kontrast

  Wysoki Kontrast

  Wysoka Jasność

  Wysoka jasność projektorów biznesowych zagwarantuje konsekwentnie każdej prezentacji jasne odcienie i wysoką cztelność prezentowanych treści - nawet w stosunkowo jasnym otoczeniu.


  obfity komplet Wejść/Wyjść Łączności 2 HDMI

  Zagraj na wielu urządzeniach dzięki HDMI x 2 i wielu dodatkowych opcjach łączności.

  Funkcja Plug 'N - Wszystko co Możesz
  Oglądać na obszernym Ekranie z Urządzeniami Systemu Android

  teraz możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoim ukochanym filmem wyświetlanym na obfitym ekranie z urządzenia pod systemem Android.MX631ST posiada funkcję MHL, która umożliwia lustrzane odtwarzanie filmów i gier na pokaźnym ekranie z tych sprzętów które korzystają z systemu Android. Ponadto urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

  wariant 1.5A USB - Zasilanie

  Użytkownicy mogą pobierać za pośrednictwem swych sprzętów mobilnych typu USB-A 1.5A zasilanie energii przez USB rodzaj-A. Nie musisz się już martwić wyczerpaniem baterii podczas ważnego spotkania.

  Łatwość użycia

  Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja samoczynnej korekcji zniekształceń trapezowych daje rozciągliwość korygowania efektu trapezowego w pionie za pomocą automatycznej regulacji.


  zaimplementowane Głośniki

  MX631ST ma dwa zastosowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready-, które pomagają wzbogacić prezentację w najlepszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ poprzez co unikamy drgań obrazu, zapewniając stabilność wyświetlanej prezentacji.

  Oszczędzamy Energię, Przyjaźni Środowisku Światowy Lider w technice SmartEco-przychylny dla Zielonego Środowiska

  dzisiaj szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technice i narzędzi nauczania w swych klasach, takzniżyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju znakomitego rozwiązania - technice SmartEco. Technika SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technika SmartEco łączy w sobie genialną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technologii SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, by jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w klasie - a szkoły obniżają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia istotnie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić żeby wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie obniżając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny 296W - przeciętny zużycie Mocy

  Tryb SmartEco 163W - przeciętny pobór Mocy

  (Źródło: 2010 Philips white paper)
  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty zamiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności intensywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niżeli 50%! Częstotliwość wymiany lampy jest także zmniejszona o 50%, wyraźnie zniżając przyszłe koszty podmiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w chwili gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swych uczniów na swoim wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest stosowany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

  Pełna Moc Lampy Uwaga Skupiona na Ekranie

  Tryb Eco Blank 30% Projekcja Lampy Uwaga Skupiona na Nauczycielu

  Tryb Braku Sygnału Źródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub laptop. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte 100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego 30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niżeli <0,5 W. To bezsprzecznie pomaga przedłzastosować żywotność lampy projektora, jak jeszcze redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MX631ST jest zbudowany w najnowszej technice DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki temu szkoły mogą wnieść postępowe doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D i tworzyw 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MX631ST zastosowany głośnik i może być wykorzystywany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak dodatkowo pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora nieskomplikowany dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i prędkiej zamiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator prędko przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania samoczynne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora przez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, eliminuje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank gwarantuje Bezpieczeństwo używania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne używanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Umożliwia on MX631ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając automatycznie światło projekcji.
  * produktywna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długofalowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP nieprzemijalna jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa przejrzystość obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości barwy, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata używania projektora. Używamy najnowszej technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez progresywne technologie koła barw. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie posiadają problemu starzenia się i są praktycznie niepodatne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając perfekcyjne prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach dynamicznego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technologia DLP zagwarantuje także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ na dodatek zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii poprzez lampę projektora.

  Razor-Sharp Clarity with Ultra-Readability

  Enabling a 96% fill factor, DLP Technology supplies pixel circuitry behind the pixel, thereby eliminating the thick dark bezels around individual pixels, which diminish color and detail. A higher fill factor and less black border translate to noticeably purer, more intense color and smoother image quality.
  BenQ DLP Projectors also feature high contrast ratios for flawless rendering of small text, fine lines, and dark scene details. Blacks are deeper and overall image quality is more focused and clean. Your presentations will be easily readable and highly effective, even from the back row of a well-lit venue.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przychylne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój artykułów przychylnych środowisku kreuje cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,w dodatku dynamicznie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje producent BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, stosownego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych, a także innych aspektów
☆ Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  X128HP staranna projekcja dzięki projektorowi X128HP. Uzyskaj jasny (4000 lumenów) i wyraźny obraz choćby w prawidłowo oświetlonych pomieszczeniach przeciętnej wielkości. Realistyczne barwy są efektem zastosowania technologii Acer LumiSense, ColorBoost3D i Color Safe II, natomiast technologia Acer BluelightShield chroni Twój wzrok.Jasność 4000 lumenówKrystalicznie czysty, żywy obraz o jasności do 4000 lumenów nawet z sporej odległości w świetle dziennym lub w średnich i obszernych pomieszczeniach.Acer ColorBoost3DŻywe kolory i wyjątkowo jasne obrazy dzięki technice Acer ColorBoost3D.Acer ColorSafe IIJednolite, naturalne barwy dzięki technologii ColorSafe II, która kontroluje poziom dynamicznych kolorów RGB, aby zapobiec blaknięciu odcieni.Acer LumiSenseAcer LumiSense dostosowuje jasność obrazu i nasycenie barw do tworzyw, które oglądasz.technika Acer BlueLightShieldChroń oczy przed nadmiernym przemęczeniem dzięki technologii BlueLightShield marki Acer.Zintegrowane głośnikiTo, co słyszysz, będzie prawidłowe, jak to, co widzisz, dzięki doskonałym wbudowanym głośnikom.Obiektyw: niewielka jasność obiektywu: f/21,85 Maksymalna jasność obiektywu: f/24,01 Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Mac PC Windows PC Kompatybilność ze standardami video: EDTV HDTV NTSC PAL SDTV SECAM Pozostałe parametry: Akcesoria w zestawie: dane o gwarancji: wymiary: 113,7 x 313 x 240 mm...


☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer ☆

projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer Najniższa Cena Online

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  S1286H Projektory z kolekcji Acer Education wyświetlają szerokie i ostre obrazy jednocześnie z większej odległości, jak i z całkiem bliska. Dzięki czemu nadają się one nieprzeciętnie do wykorzystania w placówkach oświatowych i wszelkich niewielkich pomieszczeniach.

  Wysoka rozdzielczość zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz na znacznym ekranie, a opcje wzbogacania kolorów gwarantują żywe barwy.Obiektyw: F/2.7Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami wideo: Pozostałe cechy: Akcesoria w zestawie: informacje o gwarancji: wymiary: 113.7 x 313 x 262.3 mm...


☆ Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 ☆

Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma X340UST
  Projektor X340UST Ultra niedługiego rzutu

  Wyświetlaj jasne, przyciągające wzrok treści dzięki projektorowi X340UST. Znakomity do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, ten projektor jest przeznaczony do użytku o każdej porze dnia.

  Dzięki zastosowaniu ultrakrótkiego rzutu może wyświetlać 100-calowy obraz z odległości mniejszej aniżeli 0,5 m. A instalacja projektora tak blisko ściany pozwala uniknąć cieni rzucanych na ekran poprzez prezenterów. Instalacja i konfiguracja są proste dzięki regulacji obrazu w czterech narożnikach.

  Projektor w dodatku gwarantuje kompletny komplet do angażującej nauki z wieloma nowymi funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, natywną przeglądarką biurową i konkretnym zastosowanym głośnikiem 16 W.

  nieprzeciętne barwy

  Pokaż interesujące prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną produktywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od precyzyjnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, by spełnić Twoje zapotrzebowania. Perfekcyjny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  nieprzeciętny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, świetny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  wbudowana oglądarka do plików Office

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z laptopa albo komputera przy pomocy zastosowanej przeglądarki do plików Office. W nieskomplikowany sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF lub JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na obfitym ekranie. *zobacz specyfikacje projektora, by uzyskać całkowitą listę wejść


  ekran USB

  Podłącz swój projektor bezpośrednio do laptopa i wyświetlaj pulpit przy pomocy kabla USB. Brak konieczności użycia nieporęcznego kabla VGA.

  Prezentacje bezprzewodowe

  Natychmiastowe łączenie się i prezentowanie bezprzewodowo z komputera, komputera Mac lub urządzenia przenośnego przy pomocy gratisowej aplikacji (nazwa) * i opcjonalnego klucza bezprzewodowego USB. Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, fotografii i aparatów fotograficznych, zamieniając je w kamerę dokumentacyjną. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia dla wszystkich.

  * przystępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS


  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  dostosuj zniekształcenie trapezowe równocześnie w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, lub indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, żeby utworzyć doskonale kwadratowy obraz. Świetny do nierównych ścian albo w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.


  Kontrola

  wyposażony w duży zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zaimplementowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN przy pomocy kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, pilnować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora przy pomocy prostej oglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych lub ważnych ogłoszeń.
  - automatycznie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  ekran LAN

  Wyświetl ekran komputera lub notebooka na projektorze za pośrednictwem połączenia sieciowego.

  zaimplementowany głośnik

  solidny wbudowany głośnik zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na stosowny składnik prezentacji dzięki prostemuproduktywnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i zaimplementowanym wskaźnikiem laserowym.

  Eco +

  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są proste w obsłudze, a równocześnie obniżają zużycie energii.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma też pozytywny wpływ na żywotność lampy, zniżając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie wznowienie

  Ta funkcja zezwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. Żeby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany

  Eco AV wycisz

  Kontroluj swoją prezentację przy pomocy wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. Zmniejsza to też zużycie energii nawet o 70%, co w dodatku przedłuża żywotność lampy.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Znakomity do zastosowań wymagających długich okresów stosowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na typowych godzinach wykorzystywania. Optoma zaleca wyłączenie projektora lub ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, by przedłużyć żywotność lampy.

  Specyfikacja techniczna:

  • rodzaj projektora Krótkoogniskowy
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1024 x 768 XGA
  • Kontrast 22 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (normalny)
  • Zużycie energii 275W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000 (Jasny)/ 12000 (Dynamiczny)/ 10000 (Eco)/ 15000 (Eco+)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Ogniskowa 3.72 mm
  • Zoom/Focus Stały
  • Odległość od ekranu 0.49m - 0.66m
  • Współczynnik odległości 0.27:1
  • Przekątna 2.16m - 2.92m (85" - 115")
  • Korekcja trapezowa pozioma +/-4°, pionowa +/-4°
  • zastosowany offset 120%
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D + MHL
   HDMI 1.4a 3D
   VGA wejście x1
   VGA wyjście x1
   Złącze kompozytowe
   Czytnik USB-A x1
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
  • wbudowany głośnik 16W
  • Waga 3,9 kg
  • wymiary 343 x 383 x 112 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający
   pilot zdalnego sterowania
   2x baterie AA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 3 lata na projektor/ 1 rok albo 1.000h na źródło światła


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory XGA (1024 x 768) – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory XGA (1024 x 768), wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów XGA (1024 x 768) jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: Acer Projektor x128hp dlp, xga, 4000 ansi, 20000:1 - mr.jr811.00y- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  X128HP skrupulatna projekcja dzięki projektorowi X128HP. Uzyskaj jasny (4000 lumenów) i wyraźny obraz nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach przeciętnej wielkości. Realistyczne barwy są wynikiem użycia technice Acer LumiSense, ColorBoost3D i Color Safe II, natomiast technologia Acer BluelightShield chroni Twój wzrok.Jasność 4000 lumenówKrystalicznie czysty, żywy obraz o jasności do 4000 lumenów nawet z szerokiej odległości w świetle dziennym albo w średnich i obfitych pomieszczeniach.Acer ColorBoost3DŻywe barwy i wyjątkowo jasne obrazy dzięki technologii Acer ColorBoost3D.Acer ColorSafe IIJednolite, naturalne barwy dzięki technice ColorSafe II, która kontroluje poziom dynamicznych barw RGB, żeby zapobiec blaknięciu odcieni.Acer LumiSenseAcer LumiSense dopasowuje jasność obrazu i nasycenie odcieni do materiałów, które oglądasz.technologia Acer BlueLightShieldChroń oczy przed nadmiernym przemęczeniem dzięki technologii BlueLightShield marki Acer.Zintegrowane głośnikiTo, co słyszysz, będzie prawidłowe, jak to, co widzisz, dzięki znakomitym zaimplementowanym głośnikom.Obiektyw: drobna jasność obiektywu: f/21,85 Maksymalna jasność obiektywu: f/24,01 Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Mac PC Windows PC Kompatybilność ze standardami wideo: EDTV HDTV NTSC PAL SDTV SECAM Pozostałe atrybuty: Akcesoria w zestawie: dane o gwarancji: rozmiary: 113,7 x 313 x 240 mm...


☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer ☆

projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer Najniższa Cena Online

☆ projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acer
 • Nazwa produktu: projektor s1286h - dlp projector - portable - 3d - 1024 x 768 - 3500 ansi lumens marki Acer
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  S1286H Projektory z serii Acer Education wyświetlają wielkie i ostre obrazy równocześnie z większej odległości, jak i z całkiem bliska. Dzięki temu nadają się one wspaniale do użycia w placówkach oświatowych i wszelkich małych pomieszczeniach.

  Wysoka rozdzielczość zagwarantuje wyraźny i szczegółowy obraz na obfitym ekranie, a opcje wzbogacania kolorów gwarantują żywe barwy.Obiektyw: F/2.7Kompatybilność ze standardami komputerowymi: Kompatybilność ze standardami video: Pozostałe cechy: Akcesoria w komplecie: dane o gwarancji: rozmiary: 113.7 x 313 x 262.3 mm...


☆ Benq mx631st ☆

Benq mx631st Najniższa Cena Online

☆ Benq mx631st - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenQ
 • Nazwa produktu: Benq mx631st
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  prawidłowe Rzeczy są w minimalnej Odległości
  Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu

  starczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej! Będziesz posiadać znacznie większą rozciągliwość w wyborze miejsca projekcji! To magia ten krótki rzut!

  Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę

  niedługi rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się wyłącznie na widowni!

  Zero Zakłóceń

  Pożegnaj się z cieniami, które nieraz zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, jednocześnie Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód pomiędzy projektorem i ekranem!

  nadzwyczajna Jakość Wyświetlanego Obrazu Wysoki Kontrast

  Wysoki współczynnik kontrastu gwarantuje, że każdy tekst, obraz, wykres, schemat i video są wyświetlane w trafnej jasności i powiększonej ostrości, stanowczo w sytuacji danych liczbowych. To jest szczególnie ważne dla prezenterów, aby mogli zobaczyć swoje pliki prezentacji jasno i czytelnie, a publiczność mogła się skupić na treści prozentowanych informacji.

  Niski Kontrast

  Wysoki Kontrast

  Wysoka Jasność

  Wysoka jasność projektorów biznesowych gwarantuje konsekwentnie każdej prezentacji jasne odcienie i wysoką cztelność prezentowanych treści - choćby w stosunkowo jasnym otoczeniu.


  obfity zestaw Wejść/Wyjść Łączności 2 HDMI

  Zagraj na wielu urządzeniach dzięki HDMI x 2 i wielu dodatkowych opcjach łączności.

  Funkcja Plug 'N - Wszystko co Możesz
  Oglądać na sporym Ekranie z Urządzeniami Systemu Android

  teraz możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swym ukochanym filmem wyświetlanym na wielkim ekranie z urządzenia pod systemem Android.MX631ST ma funkcję MHL, która umożliwia lustrzane odtwarzanie filmów i gier na obszernym ekranie z tych maszyn które korzystają z systemu Android. W dodatku urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

  rodzaj 1.5A USB - Zasilanie

  Użytkownicy mogą pobierać za pośrednictwem swoich sprzętów przenośnych typu USB-A 1.5A zasilanie energii poprzez USB typ-A. Nie musisz się już martwić wyczerpaniem baterii w trakcie ważnego spotkania.

  Łatwość zastosowania

  Gdy obraz wyświetlany z projektora znajduje się poza centrum projekcji, funkcja samoczynnej korekcji zniekształceń trapezowych daje sprężystość korygowania efektu trapezowego w pionie przy pomocy automatycznej regulacji.


  zaimplementowane Głośniki

  MX631ST posiada dwa zaimplementowane głośniki 10W-Plug-and-Play ready-, które pomagają wzbogacić prezentację w najkorzystniejszy spektakl jakości dźwięku. Głośniki te są szczelnie zamknięte i zabezpieczone w obudowie projektora BenQ poprzez co unikamy drgań obrazu, gwarantując stabilność wyświetlanej prezentacji.

  Oszczędzamy Energię, Przyjaźni Środowisku Światowy Lider w technice SmartEco-przyjazny dla Zielonego Środowiska

  dzisiaj szkoły stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technice i narzędzi nauczania w swych klasach, takograniczyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju perfekcyjnego rozwiązania - technice SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technika SmartEco łączy w sobie nieprzeciętną jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki technice SmartEco, studenci i nauczycieli dostają narzędzie pracy, żeby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w klasie - a szkoły zmniejszają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technika znacznie wydłuża żywotność lampy.

  Tryb SmartEco

  Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić żeby wyświetlić najkorzystniejszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewnieniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, równocześnie obniżając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

  Tryb Normalny 296W - przeciętny zużycie Mocy

  Tryb SmartEco 163W - przeciętny pobór Mocy

  (Źródło: 2010 Philips white paper)
  Tryb Oszczędności Pracy Lampy

  Koszty wymiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności aktywniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niż 50%! Częstotliwość zamiany lampy jest również zmniejszona o 50%, pokaźnie obniżając przyszłe koszty zamiany.

  Tryb Eco Blank

  Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skoncentrować uwagę swych uczniów na swoim wykładzie - albo po prostu, gdy projektor nie jest wykorzystywany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki czemu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

  Pełna Moc Lampy Uwaga Skupiona na Ekranie

  Tryb Eco Blank 30% Projekcja Lampy Uwaga Skupiona na Nauczycielu

  Tryb Braku Sygnału Źródłowego

  Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub laptop. Żeby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w chwili, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

  Źródło Sygnału Wykryte 100% Mocy Lampy

  Brak Sygnału Źródłowego 30% Moc Lampy

  0.5W w Trybie Uśpienia

  Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niżeli <0,5 W. To bezsprzecznie pomaga przedłzastosować żywotność lampy projektora, jak również redukcje koszty energii elektrycznej.

  Blu-ray Full HD 3D

  Zaprojektowany, aby zmaksymalizować przyjemność audiowizualnego oglądania wyświetlanego obrazu, BenQ MX631ST jest zbudowany w najnowszej technologii DLP ® wspierającej funkcjonalność 3D, dzięki temu szkoły mogą wnieść progresywne doświadczenia edukacyjne dla uczniów. Wszystko co potrzeba to przygotowanie okularów 3D oraz materiałów 3D z płyt Blu-ray.

  Audio

  MX631ST zastosowany głośnik i może być używany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak ponadto pięniedzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

  Bezproblemowa Konserwacja Projektora łatwy dostęp do lampy projektora

  Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i prędkiej podmiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

  Szybka Instalacja

  Naciskając przycisk prędkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator błyskawicznie przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

  Przydatne Rozwiązania automatyczne wyłączanie

  automatyczne wyłączanie zasilania po włączeniu projektora poprzez ponad trzydzieści minut bez źródła wyświetlania, likwiduje niepotrzebne straty energii i wydłuża żywotność lampy projektora.

  Tryb Auto Blank zapewnia Bezpieczeństwo użytkowania

  Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne stosowanie projektora wokół dzieci i dorosłych. Umożliwia on MX631ST na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając samoczynnie światło projekcji.
  * wydajna odległość 20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

  Projektory BenQ DLP ® ︱ długookresowa Perfekcja Obrazu z Technologią DLP ponadczasowa jakość obrazu:

  Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane poprzez długie lata stosowania projektora. Używamy najnowszej technice DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po poprzez innowacyjne technologie koła odcieni. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie niepodatne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając wspaniałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach energicznego stosowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

  Nie-DLP Projektor

  BenQ DLP Projektor

  technika DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długofalowej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technika BenQ SmartEco ™ dodatkowo powiększa sprawność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

  Razor-Sharp Clarity with Ultra-Readability

  Enabling a 96% fill factor, DLP Technology supplies pixel circuitry behind the pixel, thereby eliminating the thick dark bezels around individual pixels, which diminish color and detail. A higher fill factor and less black border translate to noticeably purer, more intense color and smoother image quality.
  BenQ DLP Projectors also feature high contrast ratios for flawless rendering of small text, fine lines, and dark scene details. Blacks are deeper and overall image quality is more focused and clean. Your presentations will be easily readable and highly effective, even from the back row of a well-lit venue.

  (All photos portraying projection scenarios are simulated.)

  Etykiety ecoFACTS

  Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przychylne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój artykułów przychylnych środowisku buduje cykl w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety,też intensywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje marka BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, optymalnego doboru tworzyw, projektowanie opakowań energooszczędnych i innych aspektów
☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma ☆

Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor krótkoogniskowy Optoma X309ST

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany z myślą o niewiele znaczących salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten projektor krótkiego rzutu proponuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, co przekłada się na niższy całkowity koszt posiadania.

  niemało wejść, zasilanie USB i zastosowany głośnik gwarantują łatwą konfigurację - nieprzeciętną do podłączenia do notebooka, komputera PC albo odtwarzacza Blu-ray, by uzyskać wyraźny wyświetlany obraz z dźwiękiem. Możesz nawet podłączyć klucz sprzętowy HDMI, taki jak Optoma HDCast Pro, do prezentacji bezprzewodowych.

  przenośny i lekki ten kompaktowy projektor można zainstalować lub zabrać w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  rewelacyjne odcienie

  Pokaż niebanalne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma bezusterkową efektywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od starannie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, żeby spełnić Twoje potrzeby. Wspaniały do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  znakomity kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, genialny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  zastosowany głośnik

  solidny zastosowany głośnik gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Eco +

  technika Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są przystępne w obsłudze, a jednocześnie zniżają zużycie energii.


  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można ograniczyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma także pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie wznowienie

  Funkcja umożliwia natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – wspaniałe rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest wykorzystywany.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację za pomocą wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. Zmniejsza to dodatkowo zużycie energii choćby o 70%, co ponadto przedłuża żywotność lampy.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Znakomite do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania stosownej skuteczności i wydłużenia żywotności lampy, producent Optoma zaleca, żeby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.


☆ Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 ☆

Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma ultrashort X340UST, 5C16-269D5
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma X340UST
  Projektor X340UST Ultra krótkiego rzutu

  Wyświetlaj jasne, przyciągające wzrok treści dzięki projektorowi X340UST. Idealny do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, ten projektor jest asygnowany do użytku o każdej porze dnia.

  Dzięki zaimplementowaniu ultrakrótkiego rzutu może wyświetlać 100-calowy obraz z odległości mniejszej aniżeli 0,5 m. A instalacja projektora tak blisko ściany pozwala uniknąć cieni rzucanych na ekran poprzez prezenterów. Instalacja i konfiguracja są proste dzięki regulacji obrazu w czterech narożnikach.

  Projektor w dodatku gwarantuje kompletny pakiet do angażującej nauki z wieloma nowymi funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, natywną przeglądarką biurową i mocnym zaimplementowanym głośnikiem 16 W.

  nieprzeciętne odcienie

  Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną sprawność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od precyzyjnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, by spełnić Twoje potrzeby. Znakomity do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  idealny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technologii, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, nieprzeciętny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  zaimplementowana przeglądarka do plików Office

  Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z laptopa albo komputera przy pomocy zaimplementowanej oglądarki do plików Office. W nieskomplikowany sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF lub JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na znacznym ekranie. *przejrzyj specyfikacje projektora, aby uzyskać pełną listę wejść


  ekran USB

  Podłącz swój projektor bezpośrednio do laptopa i wyświetlaj pulpit za pomocą kabla USB. Brak konieczności zastosowania nieporęcznego kabla VGA.

  Prezentacje bezprzewodowe

  Natychmiastowe łączenie się i prezentowanie bezprzewodowo z komputera, komputera Mac lub urządzenia przenośnego przy pomocy gratisowej aplikacji (nazwa) * i opcjonalnego klucza bezprzewodowego USB. Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, fotografii i aparatów fotograficznych, zamieniając je w kamerę dokumentacyjną. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia dla wszystkich.

  * dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS


  Keystone HV i regulacja czterech naroży

  przystosuj zniekształcenie trapezowe jednocześnie w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, lub indywidualnie wygnij każdy róg obrazu, żeby utworzyć wspaniale kwadratowy obraz. Rewelacyjny do nierównych ścian lub w miejscach, w których umieszczenie projektora jest niewygodne i wymaga ustawienia pod kątem.


  Kontrola

  wyekwipowany w spory zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zastosowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN przy pomocy kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, pilnować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora przy pomocy prostej oglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych lub ważnych ogłoszeń.
  - automatycznie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  wyświetlacz LAN

  Wyświetl ekran komputera lub laptopa na projektorze za pośrednictwem połączenia sieciowego.

  zaimplementowany głośnik

  solidny zaimplementowany głośnik gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na trafny element prezentacji dzięki prostemuefektywnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i zastosowanym wskaźnikiem laserowym.

  Eco +

  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są proste w obsłudze, a jednocześnie obniżają zużycie energii.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można ograniczyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma również pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie wznowienie

  Ta funkcja zezwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany

  Eco AV wycisz

  Kontroluj swoją prezentację za pomocą wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. Zmniejsza to jeszcze zużycie energii choćby o 70%, co dodatkowo przedłuża żywotność lampy.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Wspaniały do zastosowań wymagających długich okresów używania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na charakterystycznych godzinach użytkowania. Optoma zaleca wyłączenie projektora albo ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, by przedłużyć żywotność lampy.

  Specyfikacja techniczna:

  • typ projektora Krótkoogniskowy
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1024 x 768 XGA
  • Kontrast 22 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB (normalny)
  • Zużycie energii 275W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000 (Jasny)/ 12000 (Dynamiczny)/ 10000 (Eco)/ 15000 (Eco+)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Ogniskowa 3.72 mm
  • Zoom/Focus Stały
  • Odległość od ekranu 0.49m - 0.66m
  • Współczynnik odległości 0.27:1
  • Przekątna 2.16m - 2.92m (85" - 115")
  • Korekcja trapezowa pozioma +/-4°, pionowa +/-4°
  • wbudowany offset 120%
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D + MHL
   HDMI 1.4a 3D
   VGA wejście x1
   VGA wyjście x1
   Złącze kompozytowe
   Czytnik USB-A x1
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
  • zastosowany głośnik 16W
  • Waga 3,9 kg
  • wymiary 343 x 383 x 112 mm
  • Wyposażenie charakterystyczne
   przewód zasilający
   pilot zdalnego sterowania
   2x baterie AA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 3 lata na projektor/ 1 rok lub 1.000h na źródło światła


Podsumowanie, czyli jaki projektor XGA (1024 x 768) najlepszy?


Najlepszy projektor XGA (1024 x 768) w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor XGA (1024 x 768) w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre projektory multimedialne – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów XGA (1024 x 768) nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor XGA (1024 x 768) opinie,
 • dobry projektor XGA (1024 x 768) cena,
 • projektor XGA (1024 x 768) ranking,
 • projektor XGA (1024 x 768) jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...