Ranking projektorów WXGA (1280 x 800). Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów WXGA (1280 x 800)


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów WXGA (1280 x 800). Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów WXGA (1280 x 800),
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory WXGA (1280 x 800) najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory WXGA (1280 x 800), które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów WXGA (1280 x 800), wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Projektor OPTOMA ZW400 (5055387664685) ☆

Projektor OPTOMA ZW400 (5055387664685) Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA ZW400 (5055387664685) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA ZW400 (5055387664685)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZW400
  Kompaktowy projektor laserowy Optoma ZW400

  ZW400 to kompaktowy projektor laserowy WXGA DuraCore IP6X. Zaprojektowany do bezobsługowej ciągłej pracy, może być instalowany praktycznie w każdym położeniu. Jego nieduża i lekka podstawa, 1,3-krotny zoom w połączeniu z 360-stopniowym i portretowym rzutowaniem powodują, że instalacja jest szczególnie prosta.

  Ten pełen funkcji projektor jest kompatybilny z 4K i HDR, ma zastosowany głośnik, a jego technika laserowa zapewnia do 30.000 godzin bezobsługowego laserowego źródła światła. By zapewnić najwyższą kontrolę, projektor jest wyposażony w złącze RJ45, które pozwala na monitorowanie i sterowanie siecią w wielu pomieszczeniach.

  dobrany do średniej wielkości obiektów wystawienniczych, imprez, targów albo sal konferencyjnych, zachowuje znakomitą jakość obrazu, ponieważ jasność i nasycenie kolorów są zachowane dłużej w porównaniu z systemami lamp.

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technice DuraCore firmy Optoma. Wdrażanie progresywnych technik chłodzenia diody laserowej oraz nowoczesny projekt ochrony przed kurzem.

  Kompatybilny z HDR

  Zdolne do odbioru i wyświetlania metadanych HDR, projektory kompatybilne z Optoma HDR pozwalają zobaczyć istotnie więcej szczegółów i tekstury. Obiekty wyglądają bardziej mocno i przypominają życie, a dopełniające szczegóły tworzą większe poczucie głębi.

  wytrzymały na pył optyczny silnik IP5X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną wytrzymałości na kurz IP5X. Nieszablonowa oporność na kurz w połączeniu z unikatową jasnością zapewnia najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w skomplikowanych warunkach.

  Niesamowite kolory

  Projektory Optoma bezusterkową efektywność barw odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od precyzyjnych odcieni sRGB po realistyczne obrazy i żywe, efektowne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Świetny do szeregu prezentacji graficznych i wideo.

  perfekcyjny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technologii, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, wyśmienity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Projekcja w trybie portretowym

  nieprzeciętny do zastosowań digital signage, wyświetlania obrazów w trybie portretowym, a także pionowo w górę i w dół.

  PJLink

  wbudowany w projektor protokół PJLink zezwala na łatwą instalację z systemami sterowania zgodnymi z PJLink.

  Telnet

  Model ten jest w stanie odbierać polecenia za pośrednictwem telnetu, umożliwiając łatwą instalację przy pomocy systemów sterowania zgodnych z Telnet.

  Pełna projekcja 360

  Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

  Kontrola  wyekwipowany w szeroki zakres opcji pozwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zaimplementowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN za pomocą kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, pilnować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora przy pomocy prostej oglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych albo ważnych ogłoszeń.
  - automatycznie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  Zintegrowany głośnik

  sprawny zaimplementowany głośnik zagwarantuje wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Pilot przewodowy

  Przewodowe połączenie zdalne umożliwia jednostkowe sterowanie wszystkimi aspektami projektora, nie wymagając linii wzroku do projektora; nieocenione podczas użytkowania wielu jednostek w trakcie wydarzeń na żywo.

  Zasilanie z USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – idealne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Wyciszenie AV

  Kontrola prezentacji dzięki funkcji Wyciszenie AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Rewelacyjny do zastosowań wymagających długich okresów stosowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na charakterystycznych godzinach stosowania. Optoma zaleca wyłączenie projektora lub ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, aby przedłużyć żywotność lampy.

  Specjalizacja technologiczna:

  • wariant projektora Laserowy
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 250 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 32 dB (normalny)
  • Zużycie energii 211W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 30.000h
  • Źródło światła Laser
  • Ogniskowa 16.901 - 21.6076 mm
  • Zoom/Focus 1.3 x
  • Odległość od ekranu 1 m - 7.7 m
  • Współczynnik odległości 1.18:1 ~ 1.54:1
  • Przekątna 0.76m - 7.65m (30" - 300")
  • Wejścia video
   HDMI 2.0
   HDMI 1.4a 3D
   VGA
  • Wyjścia wideo
  • Wejście Mini jack 3,5 mm
  • Wyjście Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
   USB-A
   micro USB
  • wbudowany głośnik 10W
  • Waga 5,5 kg
  • wymiary 337 x 265 x 122.5 mm
  • Wyposażenie standardowe
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 5 lat lub 12 000h na źródło światła

☆ Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982) ☆

Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982) Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma W309ST
  Projektor krótkoogniskowy Optoma W309ST

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany z myślą o znikomych salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten projektor krótkiego rzutu oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, co przekłada się na niższy całkowity koszt posiadania.

  niemało wejść, zasilanie USB i wbudowany głośnik gwarantują łatwą konfigurację - świetną do podłączenia do notebooka, komputera PC albo odtwarzacza Blu-ray, by uzyskać wyraźny wyświetlany obraz z dźwiękiem. Możesz choćby podłączyć klucz sprzętowy HDMI, taki jak Optoma HDCast Pro, do prezentacji bezprzewodowych.

  mobilny i lekki ten kompaktowy projektor można zainstalować lub wziąć w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  doskonałe kolory

  Pokaż niebanalne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma bezusterkową efektywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy stosowne tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Nieprzeciętny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  świetny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technologii, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, genialny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  wbudowany głośnik

  solidny zaimplementowany głośnik gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Eco +

  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są nieskomplikowane w obsłudze, a jednocześnie zniżają zużycie energii.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można obniżyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma też pozytywny wpływ na żywotność lampy, zniżając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie wznowienie

  Funkcja umożliwia natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – świetne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację za pomocą wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. Ogranicza to też zużycie energii nawet o 70%, co na dodatek przedłuża żywotność lampy.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Rewelacyjne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej efektywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, aby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  Specyfikacja techniczna:

  • wariant projektora Biznes i edukacja
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 25 000:1
  • Jasność 3800 ANSI lm
  • Poziom szumu 28 dB (normalny)
  • Zużycie energii 225W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 6.000h (Jasny), 12.000h (Dynamiczny), 10.000h (Eco), 15.000h (Eco+)
  • Moc 203W
  • Źródło światła Lampa
  • Zoom/Focus brak
  • Odległość od ekranu 0.4m - 3.4m
  • Współczynnik odległości 0,52:1
  • Przekątna 0,91m ~ 7,7m (35,64" ~ 302,98")
  • Ogniskowa (mm) 7.51
  • zaimplementowany offset 112%
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D
   VGA (in/out)
   kompozyt video
   USB-A Power
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne RS232
  • zastosowany głośnik 10W
  • Waga 3 kg
  • rozmiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   bateria
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata/ 12 miesięcy lub 1.000h na źródło światła

☆ ml750e dlp marki Optoma ☆

ml750e dlp marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ ml750e dlp marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: ml750e dlp marki Optoma
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  ML750e
  Ultra kompaktowy projektor LED
  • świetny do gier, filmów i prezentacji na PC za darmo
  • Wsparcie MHL, łączność HDMI, wbudowany głośnik, 3D Ready,
  • Zbudowany w sztuce mediów i opcjonalnych prezentacji bezprzewodowych
  • Kompaktowa i lekka <0,4 kg
  przedstawiamy nowy przenośny projektor wszystkim ultra-kompaktowy ML750e LED. Nieskomplikowane w transporcie między Twoim domu i biurze, to małe ciężary projektor mniej aniżeli 0,4 kg i jest wyekwipowany w komfortową torbę. Oglądać filmy HD, grać w gry wideo lub choćby obecny, że zwycięstwo prezentacji, ML750e ma wszystko co potrzeba, by zaimponować publiczności. Komplety pełne rysy ML750e posiada odtwarzacz multimedialny, natywną oglądarkę biurowych i zastosowany głośnik. Projekt bez notebooka przy użyciu zaimplementowanej pamięci, gniazdo kart microSD, USB. Nieskomplikowane podłączenie i wyświetlanie z urządzenia mobilnego lub stole przy użyciu połączenia MHL do gry na obfitym ekranie, wyświetlanie plików biznesowych, fotografie, filmy lub po prostu słuchać muzyki. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii "Światło-Free" za nieszablonową wierność barw, bezawaryjność i trwałość, Optoma LED ultra - kompaktowy przenośny projektor jest wspaniałym partnerem rozrywki i biznesu.  Ultra Compact

  Ważący mniej niż 0,4 kg, ML750e jest ultra lekki i kompaktowy.W połączeniu z dołączonym etui powodują,doskonale nadaje się do prezentacji w podróży.

  Media Player i Język Office Viewer

  Odtwarzać filmy, fotografie, Microsoft Office i Adobe * pliki PDF bezpośrednio z pamięci wewnętrznej, karty microSD lub pamięci USB i wyświetlanie ich bezpośrednio na projektorze, bez zapotrzebowania podłączenia projektora do notebooka, komputera PC lub odtwarzacza DVD. * animacje PowerPoint nie są obsługiwane

  Filmy

  Usiądź wygodnie po długim dniu, aby oglądać ulubione filmy na... ML750e bezpośrednio obsługuje najpopularniejsze wideo i plików muzycznych formatów i jest równocześnie HD-Ready i LED, możesz być pewien, żywych kolorów, głębi i jasności, iż nie zawiedzie,

  Prezentacje bezprzewodowe

  Obecna od telefonu albo tabletu przy pomocy darmowej aplikacji: EZ View. Przystępne zarówno dla sprzętów z systemem Android, a także iOS, EZ View daje Ci wolność do bezprzewodowego udostępniania i obecne dokumenty, fotografie, pliki wideo i aparat urządzenia przekształcając go w aparacie dokumentów. Tworzenie bardziej związany i zespołowe doświadczenie dla każdego.

  Natychmiast podłączyć wyświetlacz i materiałów prezentacji bezprzewodowo z komputera PC, Mac albo sprzętów mobilnych przy użyciu opcjonalnego mini karty WiFi, która łączy dyskretnie do portu USB ML750e, przynosząc bezproblemową łączność bezprzewodową w wysoce mobilnej obudowie. Ciesz się prezentacje na pokaźnym ekranie przesyłane do projektora, kabel-free.

  Łatwość nawiązywania połączeń - MHL

  Łatwe podłączenie do laptopa, komputera, konsoli do gier albo odtwarzacz DVD z HDMI. ML750e MHL jest na dodatek kompatybilne, co umożliwia podłączenie urządzenia przenośnego MHL włączona obsługa przy pomocy jednego kabla † rozwiązanie zezwalające na lustro ekran urządzeń.perfekcyjny do strumieniowego przesyłania filmów i oglądania plików i zdjęć zapisanych na urządzeniu mobilnym.

  3D Ready

  Korzystanie z wrodzoną prędkość technologii DLP®, projektory Optoma 3D Gotowe może wyjście video i zdjęcia w zdumiewającym tempie 120 Hz, co pozwala, żeby pokazać pełny wyświetlacz, pełny kolor, stereoskopowe 3D.Przydatne jednocześnie dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi jednocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi równocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Gwarancja kolor

  Jesteśmy tak pewni, iż jakość kolorów obrazu ML750e pozostanie tak prawidłowe, jak w dniu, który kupiłeś go, że Optoma zapewnia go przez pięć lat.

  fotografie

  Włóż kartę micro SD bezpośrednio z telefonu albo aparatu natychmiast podzielić się wspomnieniami z drobnych i dużych grup, bez potrzeby wykorzystywania dodatkowych kabli.Alternatywnie opuścić pokazu slajdów z włączonym dźwięku w tle przed Mecz zapoczątkuje się spotkanie, na zaostrzenie apetytu swoją publiczność "i zachęcić do dyskusji.

  Prezentacja i dokumenty

  Dzięki obsłudze plików Adobe PDF i Microsoft Office, można po prostu zapisać swoją pracę na pamięci wewnętrznej ML750e, karty microSD * albo pamięci USB * i jesteś gotowa do pracy.

  * Karta MicroSD i pamięci USB nie kij włączone. Podłączenie niektórych sprzętów może wymagać dodatkowych kabli, dostępne osobno. Obsługuje do 32 GB.

  technologia LED
  Korzystanie z zalet technice LED, ML750e LED projektor wykorzystuje indywidualne Czerwony, zielony i niebieski modułów LED do tworzenia obrazu z projektora bez potrzeby kole odcieni.
  Diody zwiększyć wydajność i mieć zwiększoną żywotność lampy do 20.000 godzin. Oszczędzając czas i pieniądze;pozostawiając Państwu pewność, że projektor będzie w pełni sprawny na niemało lat
  LED Żywotność
  Więcej aniżeli 10 lat
  2
  4
  6
  8
  lat
  LED
  Lampa
  Jasne, żywe obrazy

  ML750e buduje jasne, żywe obrazy z głębszym nasycenia, pełne życia. To ze względu na nieszablonową wierność kolorów wytworzony przez technologię LED; W wielu przypadkach postrzegana jasność projektora LED o może być choćby dwukrotnie pokaźniejszą jasność lampy projektora równoważnego oparte.

  LED Jasność
  LED
  Lampa
  Instant On / Off

  Konfiguracja szybko i spakować natychmiastowy POWER ON / OFF. Technologia LED pozwala projektorowi być pełna jasność w sekundach.

  100%
  LED +
  Lampa
  5s
  Digital Signage

  zaimplementowana funkcja Digital Signage. Idealny dla aplikacji reklamy cyfrowej, takich jak reklamy i muzealnych dema.

  Wiemy, iż poprawa naszych produktów jest najlepszym sposobem,zmniejszyć nasz wpływ na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty posiadają długi czas użytkowania, należy zastosować mniejszej ilości tworzyw, statek z nieznacznym opakowaniu i być wolne od wszystkich substancji toksycznych.Naturalnie, sprawności energetycznej i jest się do recyklingu są wbudowane na etapie projektowania. Z każdym nowym produkcie, dążymy do minimalizacji oddziaływania na środowisko. By uzyskać szczegółowe dane o Optoma Projekt Green odwiedź naszą stronę internetową.

  1 projektory oparte jasność i żywotność lampy będą się różnić w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu stosowania. Jak to z zasady w przypadku wszystkich projektorów Lampa podstawie, jasność będzie się zmniejszać w okresie eksploatacji lampy. Projektory LED nie ma lampę wymienną, a jasność nie rozpadają się znacząco w ciągu okresu eksploatacji urządzenia.

  2 charakterystyczna żywotność lampy osiągnięta w testach. Różnią się w zależności od wykorzystywania i warunków środowiskowych

  * podana jasność LED Ocena opiera się na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w porównaniu do standardowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność odcieni..

  * przekazana jasność LED Ocena jest oparte na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w porównaniu do standardowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność kolorów..


☆ PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) ☆

PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR EPSON EB-W51 LCD, WXGA, 4000 ANSI, 16000:1 - V11H977040- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (8715946680705)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Epson EB-W51 Projektor WXGA
  Przyciągaj uwagę w domu i biurze dzięki świetnemu, trwałemu i wszechstronnemu projektorowi WXGA.
  • Projektor WXGA
  • Jasność: 4000 lumenów
  • Współczynnik kontrastu: 16 000:1
  • technika 3LCD
  Wyświetlaj materiały na wielkim ekranie w biurze i w domu dzięki wszechstronnemu projektorowi o wysokiej jakości. Za sprawą technologii 3LCD i wysokiej jasności wynoszącej 4000 lumenów prezentowane obrazy są wyraźne niezależnie od warunków oświetleniowych. Wyjątkowo trwałe źródło światła sprawia, iż projektor jest wyjątkowo ekonomiczny. Na dodatek transport i konfiguracja nie powodują żadnych problemów.
  Przegląd

  obszerniejszy znaczy lepszy
  Projektor pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 320 cali, co powoduje,genialnie nadaje się jednocześnie do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów. Dzięki zaimplementowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze w sytuacji konkurencyjnych produktów¹. Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zagwarantuje żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. Wyświetlany obraz przyciągnie uwagę każdego — od rodziny i przyjaciół po współpracowników i klientów.

  Wysoka jakość, jasny obraz
  Ten produktywny i niedrogi projektor WXGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — choćby w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technice 3LCD, która gwarantuje równie wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 4000 lumenów.

  Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
  Szukasz trwałego, bezproblemowego i niedrogiego projektora, który zaspokoi Twoje potrzeby? dostępne w tym modelu wyjątkowo trwałe źródło światła zapewni Ci rozrywkę przez następne 18 lat².

  Bezproblemowa konfiguracja
  przedstawiamy projektor opracowany z myślą o nieskomplikowanym transporcie i konfiguracji. By ułatwić przenoszenie z jednego wnętrza do drugiego, do urządzenia dodano specjalny futerał. Staranne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów. Opcjonalny adapter ELPAP10 zapewnia łączność Wi-Fi, która zezwala na przesyłanie obrazów z urządzeń mobilnych przy pomocy aplikacji iProjection.

  Kluczowe parametry
  • Magia wielkiego ekranu w Twoim domu
   Uwaga wszelkich widzów będzie skupiona na ekranie — zarówno w trakcie prezentacji, jak i seansu filmowego
  • Jasny obraz niezależnie od oświetlenia
   równie wysokie natężenie światła białego i barwnego: 4000 lumenów
  • zaawansowany model w przystępnej cenie
   nieprzeciętny projektor WXGA
  • unikatowa wytrzymałość
   Do 18 lat rozrywki
  • mobilny i nietrudny do przygotowania
   Futerał pomaga przy przenoszeniu, a zamek korekcji geometrii upraszcza ustawienie obrazu

☆ Optoma Projektor dw322 ☆

Optoma Projektor dw322 Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor dw322 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor dw322
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor OPTOMA DW322

  • Techn. DLP
  • Rozdz. WXGA (1280x800)
  • Jasność: 3800 Lm
  • Kontrast: 22000:1
  • Ratio: 1.55-1.73

  Jasna projekcja

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia w jakości HD. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, DW322 proponuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, aby zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

  Ten projektor można łatwo podłączyć dzięki wielu wejściom, zaimplementowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Rewelacyjny do podłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast albo laptopa, komputera stacjonarnego lub odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Przenośny i lekki projektor można zainstalować albo wziąć w podróż na spotkania poza terenem obiektu dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  wspaniałe odcienie

  Pokaż atrakcyjne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną produktywność barw odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od starannie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy trafne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje potrzeby. Idealny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  wspaniały kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - wyśmienity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  zaimplementowany głośnik

  potężny wbudowany głośnik gwarantuje unikatową jakość dźwięku oraz łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco+

  technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i przystępne w użyciu funkcje energooszczędne.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zmniejszyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma w dodatku pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.
  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.
  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny. To także natychmiast ogranicza zużycie energii do 70%, dodatkowo przedłużając żywotność lampy.
  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – wspaniałe rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania
  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Auto power off samoczynne wyłączanie

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest użytkowany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

  Gwarancja pracy 24/7

  Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Genialne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej efektywności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, żeby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.


☆ Optoma Projektor w400lve ☆

Optoma Projektor w400lve Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor w400lve - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor w400lve
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma W400LVe
  Kompaktowy projektor mobilny Optoma W400LVe

  Wyświetlaj jasne i żywe prezentacje bezproblemowo o każdej porze dnia. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, W400LVe proponuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje przy niższym całkowitym koszcie posiadania.

  Ten projektor można łatwo podłączyć dzięki wielu wejściom, zastosowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Genialny do przyłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast lub laptopa, komputera stacjonarnego lub odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Ten mobilny i lekki projektor można zainstalować albo zabrać w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  Niesamowite odcienie

  Projektory Optoma niezawodną sprawność barw odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od skrupulatnych kolorów sRGB po realistyczne obrazy i żywe, efektowne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, żeby spełnić Twoje zapotrzebowania. Nieprzeciętny do szeregu prezentacji graficznych i video.

  nadzwyczajny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, doskonały do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Zintegrowany głośnik

  wydajny wbudowany głośnik zapewnia nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  Eco +

  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są przystępne w obsłudze, a jednocześnie zmniejszają zużycie energii.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta pozwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – rewelacyjne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Rewelacyjny do zastosowań wymagających długich okresów wykorzystywania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na standardowych godzinach stosowania. Optoma zaleca wyłączenie projektora lub ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, aby przedłużyć żywotność lampy.

  Specjalizacja technologiczna:

  • typ projektora Biznes i edukacja
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 25 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 27 dB (normalny)
  • Zużycie energii 225W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 6000 (Jasny), 12000 (Dynamiczny), 10000 (Eco), 15000 (Eco+)
  • Źródło światła Lampa 203W
  • Ogniskowa 21.85 - 24 mm
  • Zoom/Focus 1.1 x / ręczny
  • Odległość od ekranu 1 m - 12 m
  • Współczynnik odległości 1.55:1 ~ 1.73:1
  • Przekątna 0.82m ~ 7.61m (32" - 300")
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D
   VGA
   Wejście kompozytowe
   Wyjścia video VGA
  • Audio
   Wejście Mini jack 3,5 mm
   Wyjście Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB-A
  • wbudowany głośnik 10W
  • Waga 3 kg
  • wymiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie charakterystyczne
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok lub 1000h na źródło światła

☆ Projektor OPTOMA ZW403 (5055387664692) ☆

Projektor OPTOMA ZW403 (5055387664692) Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA ZW403 (5055387664692) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA ZW403 (5055387664692)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZW403
  Kompaktowy projektor laserowy Optoma ZW403

  Koncentrując się na swojej jasności, ZW403 proponuje najkorzystniejszą wartość dla podstawowego rynku profesjonalnych instalacji. Ten projektor jest świetny do tych zastosowań, które po prostu wymagają optymalnego poziomu jasności, łatwości instalacji i niepokaźnej konserwacji do 20 000 godzin. Gwarantując wyjątkową bezusterkowość, wysoką intensywność jasności, kompaktową konstrukcję, zniewalające odcienie i błyskotliwą jakość obrazu, ZW403 jest starannie zaprojektowany, aby zapewniać większe niż rzeczywiste doświadczenia.

  ZW403 to wyśmienite rozwiązanie dla firm, sal konferencyjnych, szkolnictwa wyższego, audytoriów, wystaw, digital signage, miejsc rozrywki, mapowania projekcji i symulacji.

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technice DuraCore producenta Optoma. Wdrażanie nowoczesnych technik chłodzenia diody laserowej i postępowy projekt ochrony przed kurzem.

  Kompatybilny z HDR

  Zdolne do odbioru i wyświetlania metadanych HDR, projektory kompatybilne z Optoma HDR pozwalają zobaczyć istotnie więcej szczegółów i tekstury. Obiekty wyglądają bardziej mocno i przypominają życie, a dodatkowe szczegóły tworzą większe poczucie głębi.

  odporny na pył optyczny silnik IP6X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną niepodatności na kurz IP6X. Unikatowa wytrzymałość na kurz w połączeniu z nieszablonową jasnością gwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w trudnych warunkach.

  Niesamowite odcienie

  Projektory Optoma niezawodną sprawność barw odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od precyzyjnych odcieni sRGB po realistyczne obrazy i żywe, atrakcyjne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, żeby spełnić Twoje potrzeby. Znakomity do szeregu prezentacji graficznych i video.

  doskonały kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, perfekcyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Stała jasność 4500 lumenów poprzez 12 000 godzin

  Użytkownicy mogą ustawić żądany poziom jasności na mniej niż 100% w zamian za zrównoważoną jasność wyjściową przez określony czas. Im niższy jest ustawiony poziom jasności, tym dłuższa żywotność źródła światła.

  * Szacowane na podstawie 8 godzin wykorzystywania dziennie, 5 dni w tygodniu poprzez 5 lat. Jasność zależy od warunków otoczenia. ** Szacunkowy czas, przez jaki projektor utrzymuje stałą jasność. Będzie się to różnić, jeśli ustawienie nie zostanie wyprodukowane na początku.  PJLink

  zaimplementowany w projektor protokół PJLink umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania zgodnymi z PJLink.

  Pełna projekcja 360

  Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

  Kontrola  zaopatrzony w pokaźny zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest wbudowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN za pomocą kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, kontrolować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora przy pomocy prostej oglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych albo ważnych ogłoszeń.
  - samoczynnie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  Zasilanie z USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  prędkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Wyciszenie AV

  Kontrola prezentacji dzięki funkcji Wyciszenie AV. Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Świetny do zastosowań wymagających długich okresów stosowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na charakterystycznych godzinach wykorzystywania. Optoma zaleca wyłączenie projektora lub ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, by przedłużyć żywotność lampy.

  Specyfikacja techniczna:

  • wariant projektora Laserowy
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 300 000:1
  • Jasność 4500 ANSI lm
  • Poziom szumu 32 dB (Eco)
  • Zużycie energii 256W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 20.000h
  • Źródło światła Laser
  • Ogniskowa F/2.43-2.78,f/16.901~21.6076 mm
  • Zoom/Focus 1.3 x
  • Odległość od ekranu 1.2 – 7.7m
  • Współczynnik odległości 1.187 – 1.544
  • Przekątna 30" - 300"
  • Wejścia video
   HDMI
   HDMI/MHL
   VGA
   Wyjścia wideo brak
  • Audio Wejście Mini jack 3,5 mm
  • Wyjście Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
   USB-A
   micro USB
  • zaimplementowany głośnik 2 x 10W
  • Waga 5 kg
  • wymiary 337 x 265 x 108 mm
  • Wyposażenie standardowe
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 5 lat lub 12 000h na źródło światła

☆ Projektor Optoma W400&#43;, 95.78L01GC0E ☆

Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma W400+, 95.78L01GC0E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma W400&#43;, 95.78L01GC0E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Jasny, biznesowy, kompaktowy
  • Jasny projektor WXGA– 4000 ANSI Lumenów
  • sprężystość instalacji – 1.3x zoom
  • Najwyższa kontrola - pełna obsługa poleceń Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i Telnet LAN
  • Łatwe przyłączanie - 2x HDMI, MHL, VGA, USB Power, głośnik 10W, RJ45
  Doświadczaj doskonałości z niewiele znaczącym i lekkim projektorem 4000 ANSI lumenów W400 +. Ten model jest przeznaczony do używania o każdej porze dnia w wielu celach, w tym do użytku mistrzowskiego. Nadzwyczajnie się sprawdzi jako rozwiązanie do sal lekcyjnych czy na spotkania biznesowe. Zaprojektowany z myślą o zastąpieniu starszych projektorów LCD podobnym rzutem, gwarantuje najwyższej jakości wyświetlane kolory, długą żywotność lampy i niski całkowity koszt posiadania.

  W400+ oferuje HD Ready, a także fantastyczny dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom. Dodatkowo znamionuje się klasycznym wyglądem i łatwością instalacji z wieloma wejściami, w tym z gniazdami HDMI / MHL, USB Power i RJ45. Ten projektor jest genialny do podłączenia takich urządzeń jak Google Chromecast i Optoma HDCast Pro żeby wysyłać treści bezprzewodowo. Ten lekki projektor umożliwia podłączenie laptopa, odtwarzacza PC lub odtwarzacza Blu-ray i może być zainstalowany na stałe lub służyć jako urządzenie przenośne.
  Wysoki kontrast

  Użyj projektora wysoko-kontrastowego żeby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i przezroczysty – rewelacyjne rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D oraz najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz gwarantuje bardzo gładką projekcję obrazów bez migotania.

  zastosowany głośnik

  solidny wbudowany głośnik zagwarantuje niezwykle prawidłową jakość dźwięku i łatwą instalację bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

  MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon lub tablet jednym przewodem MHL, żeby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać fotografie na dużym ekranie. Poprzez MHL można choćby podłączyć i zasilać adapter HDCast Pro (sprzedawany osobno).

  Wyciszenie audio-wideo Eco

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki funkcji wyciszenia audio-video Eco. Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już niezbędny. Na dodatek, obniża to zużycie energii choćby o 70%, co przedłuża żywotność lampy.

  Eco+

  technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i łatwe w użyciu funkcje energooszczędne.

  Energooszczędność

  Stosując specjalnie zaprojektowane tryby pracy lampy można obniżyć zużycie energii choćby o 70%. Na dodatek, tryby te posiadają pozytywny wpływ na żywotność lampy, zniżając poprzez to ogólny koszt posiadania i wymagania konserwacyjne.

  prędkie wznawianie

  Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

  automatyczne wyłączanie

  Może się zdarzyć, iż projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. Aby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja automatycznego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu bezczynności.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Można natychmiast wyłączyć projektor albo odłączyć go bezpośrednio od sieci zasilającej. Jeśli będzie konieczne ponowne szybkie włączenie projektora, uruchomienie zajmie około 90 sekund.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby podmian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6500 godzin.

  Gwarancja barw

  Ciesz się zachwycającymi kolorami poprzez długie lata; Optoma zapewnia pięć lat konsekwentnego działania.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na optymalny składnik prezentacji dzięki prostemusprawnemu pilotowi ze sterowaniem myszy USB i zaimplementowanym wskaźnikiem laserowym.

  Niesamowite barwy

  Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z olśniewającymi kolorami. Projektory Optoma gwarantują wysokie cechy odcieni zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, intensywne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoże w dostosowaniu działania do mocnych potrzeb. Genialnie nadaje się do wielu zróżnicowanych prezentacji grafiki i video.

  Urządzenia bezprzewodowe

  Strumieniuj treść Full 1080p 3D na swój projektor bezprzewodowo; eliminując kłopoty i dopełniające koszty związane z instalacją długich przewodów, WHD200 (sprzedawany oddzielnie) zezwala na natychmiastowe podłączenie odtwarzacza Blu-ray™, przystawki STB, konsoli do gier albo odbiornika audio-wideo.

  Zasilanie USB

  Korzystaj z zasilania USB, żeby zasilać klucz sprzętowy HDMI, np. Google Chromecast.

  Działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu

  Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Genialne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy.

  Praca 24 godziny, 7 dni w tygodniu – Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor pozostała oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania stosownej skuteczności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, aby wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

  2standardowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu używania i warunków otoczenia

  1Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia

  2standardowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu używania i warunków otoczenia


☆ Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3 ☆

Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3 Najniższa Cena Online

☆ Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma W371 Jasna projekcja

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia w jakości HD. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, W371 proponuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, by zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

  Ten projektor można łatwo podłączyć dzięki wielu wejściom, wbudowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Nieprzeciętny do przyłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast albo laptopa, komputera stacjonarnego albo odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Przenośny i lekki projektor można zainstalować albo zabrać w podróż na spotkania poza placówką dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  znakomite kolory

  Pokaż atrakcyjne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną wydajność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy stosowne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje zapotrzebowania. Idealny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  nadzwyczajny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - nadzwyczajny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  wbudowany głośnik

  solidny zaimplementowany głośnik gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco+

  technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i nietrudne w użyciu funkcje energooszczędne.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma dodatkowo pozytywny wpływ na żywotność lampy, zniżając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny. To także natychmiast ogranicza zużycie energii do 70%, w dodatku przedłużając żywotność lampy.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – genialne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Specyfikacja

  • technologia wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość WXGA (1280x800)
  • Jasność 3 800lumenów
  • Kontrast 25 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 16:10
  • Współczynnik projekcji - zgodny 4:3,16:9
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-40°
  • prędkośc skanowania poziomego 15.38 ~ 91.15Khz
  • prędkość skanowania pionowego 50 ~ 85(120 for 3D)Hz
  • Jednolitość 75%
  • rozmiar ekranu 0.82m ~ 7.61m (32.24" ~ 299.53") diagonal

☆ Projektor OPTOMA H185X (5055387664838) ☆

Projektor OPTOMA H185X (5055387664838) Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA H185X (5055387664838) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA H185X (5055387664838)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma H185X do kina domowego

  Projektor Optoma H185X przeznaczony do kina domowego o 3700 ANSI lumenów i kontraście 28 000:1 doskonale pasuje do oglądania sportu i filmów lub grania w najnowsze, pełne akcji gry na ogromnym ekranie. Wyśmienity domowy projektor multimedialny z funkcją HD. Łatwy w konfiguracji i obsłudze dzięki zaimplementowanemu głośnikowi i wejściu HDMI. Rewelacyjny do podłączenia laptopa, komputera, odtwarzacza Blu-ray, streamera multimedialnego lub konsoli do gier.

  Niesamowite barwy

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zniewalającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie atrybuty pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – by zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych odcieni starannie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co idealnie nadają się do gier i filmów animowanych.


  genialny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technologii, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, wspaniały do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z prędkością 24 klatek na sekundę (kl./s). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z prędkością 24 klatek na sekundę, by wyświetlać filmy precyzyjnie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zintegrowany głośnik

  produktywny zastosowany głośnik zagwarantuje wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. Aby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj błyskawicznie treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory WXGA (1280 x 800) – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory WXGA (1280 x 800), wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów WXGA (1280 x 800) jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Optoma Projektor dw322 ☆

Optoma Projektor dw322 Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor dw322 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor dw322
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor OPTOMA DW322

  • Techn. DLP
  • Rozdz. WXGA (1280x800)
  • Jasność: 3800 Lm
  • Kontrast: 22000:1
  • Ratio: 1.55-1.73

  Jasna projekcja

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia w jakości HD. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, DW322 proponuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, by zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

  Ten projektor można z łatwością podłączyć dzięki wielu wejściom, zastosowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Perfekcyjny do przyłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast albo notebooka, komputera stacjonarnego albo odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Przenośny i lekki projektor można zainstalować lub wziąć w podróż na spotkania poza terenem obiektu dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  rewelacyjne kolory

  Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma bezusterkową produktywność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od skrupulatnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Znakomity do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  nadzwyczajny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - doskonały do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  wbudowany głośnik

  solidny zaimplementowany głośnik zagwarantuje nieszablonową jakość dźwięku oraz łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco+

  technologia Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i nieskomplikowane w użyciu funkcje energooszczędne.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma w dodatku pozytywny wpływ na żywotność lampy, ograniczając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.
  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.
  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny. To także natychmiast zniża zużycie energii do 70%, na dodatek przedłużając żywotność lampy.
  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – idealne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania
  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Auto power off automatyczne wyłączanie

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

  Gwarancja pracy 24/7

  Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Genialne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy wykorzystywania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, żeby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.


☆ Projektor OPTOMA H185X (5055387664838) ☆

Projektor OPTOMA H185X (5055387664838) Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA H185X (5055387664838) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA H185X (5055387664838)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma H185X do kina domowego

  Projektor Optoma H185X asygnowany do kina domowego o 3700 ANSI lumenów i kontraście 28 000:1 rewelacyjnie pasuje do oglądania sportu i filmów lub grania w najnowsze, pełne akcji gry na ogromnym ekranie. Perfekcyjny domowy projektor multimedialny z funkcją HD. Przystępny w konfiguracji i obsłudze dzięki wbudowanemu głośnikowi i wejściu HDMI. Nieprzeciętny do podłączenia notebooka, komputera, odtwarzacza Blu-ray, streamera multimedialnego albo konsoli do gier.

  Niesamowite barwy

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zachwycającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie atrybuty zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę odcieni Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – żeby zagwarantować skrupulatną reprodukcję kinowych kolorów dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co znakomicie nadają się do gier i filmów animowanych.


  nieprzeciętny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, wyśmienity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z prędkością 24 klatek na sekundę (kl./s). By zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z prędkością 24 klatek na sekundę, aby wyświetlać filmy dokładnie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zintegrowany głośnik

  wydajny zastosowany głośnik zagwarantuje unikatową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj momentalnie treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).


☆ Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3 ☆

Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3 Najniższa Cena Online

☆ Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma W371 Jasna projekcja

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia w jakości HD. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, W371 oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, by zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

  Ten projektor można prosto podłączyć dzięki wielu wejściom, zaimplementowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Perfekcyjny do podłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast albo laptopa, komputera stacjonarnego albo odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Mobilny i lekki projektor można zainstalować albo zabrać w podróż na spotkania poza placówką dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  genialne odcienie

  Pokaż interesujące prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w olśniewającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od precyzyjnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Perfekcyjny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  idealny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - nadzwyczajny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  zaimplementowany głośnik

  solidny zastosowany głośnik zagwarantuje unikatową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco+

  technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i nietrudne w użyciu funkcje energooszczędne.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zmniejszyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma ponadto pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta pozwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny. To także natychmiast obniża zużycie energii do 70%, w dodatku przedłużając żywotność lampy.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – znakomite rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Specyfikacja

  • technologia wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość WXGA (1280x800)
  • Jasność 3 800lumenów
  • Kontrast 25 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 16:10
  • Współczynnik projekcji - zgodny 4:3,16:9
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-40°
  • szybkośc skanowania poziomego 15.38 ~ 91.15Khz
  • szybkość skanowania pionowego 50 ~ 85(120 for 3D)Hz
  • Jednolitość 75%
  • rozmiar ekranu 0.82m ~ 7.61m (32.24" ~ 299.53") diagonal

☆ Optoma Projektor w400lve ☆

Optoma Projektor w400lve Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor w400lve - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor w400lve
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma W400LVe
  Kompaktowy projektor mobilny Optoma W400LVe

  Wyświetlaj jasne i żywe prezentacje bez problemu o każdej porze dnia. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, W400LVe oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje przy niższym całkowitym koszcie posiadania.

  Ten projektor można z łatwością podłączyć dzięki wielu wejściom, zastosowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Świetny do podłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast lub laptopa, komputera stacjonarnego lub odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Ten przenośny i lekki projektor można zainstalować lub wziąć w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  Niesamowite odcienie

  Projektory Optoma niezawodną produktywność kolorów odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od precyzyjnych kolorów sRGB po realistyczne obrazy i żywe, atrakcyjne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, żeby spełnić Twoje potrzeby. Perfekcyjny do szeregu prezentacji graficznych i video.

  doskonały kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, wyśmienity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Zintegrowany głośnik

  sprawny wbudowany głośnik gwarantuje unikatową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  Eco +

  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są nieskomplikowane w obsłudze, a równocześnie ograniczają zużycie energii.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – idealne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Perfekcyjny do zastosowań wymagających długich okresów używania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na charakterystycznych godzinach wykorzystywania. Optoma zaleca wyłączenie projektora albo ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, żeby przedłużyć żywotność lampy.

  Specjalizacja techniczna:

  • typ projektora Biznes i edukacja
  • technika DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 25 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 27 dB (normalny)
  • Zużycie energii 225W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 6000 (Jasny), 12000 (Dynamiczny), 10000 (Eco), 15000 (Eco+)
  • Źródło światła Lampa 203W
  • Ogniskowa 21.85 - 24 mm
  • Zoom/Focus 1.1 x / ręczny
  • Odległość od ekranu 1 m - 12 m
  • Współczynnik odległości 1.55:1 ~ 1.73:1
  • Przekątna 0.82m ~ 7.61m (32" - 300")
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D
   VGA
   Wejście kompozytowe
   Wyjścia video VGA
  • Audio
   Wejście Mini jack 3,5 mm
   Wyjście Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB-A
  • wbudowany głośnik 10W
  • Waga 3 kg
  • rozmiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie typowe
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok albo 1000h na źródło światła

☆ ml750e dlp marki Optoma ☆

ml750e dlp marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ ml750e dlp marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: ml750e dlp marki Optoma
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  ML750e
  Ultra kompaktowy projektor LED
  • rewelacyjny do gier, filmów i prezentacji na PC za darmo
  • Wsparcie MHL, łączność HDMI, wbudowany głośnik, 3D Ready,
  • Zbudowany w sztuce mediów i opcjonalnych prezentacji bezprzewodowych
  • Kompaktowa i lekka <0,4 kg
  ukazujemy nowy mobilny projektor wszystkim ultra-kompaktowy ML750e LED. Przystępne w transporcie pomiędzy Twoim domu i biurze, to śladowe ciężary projektor mniej aniżeli 0,4 kg i jest zaopatrzony w wygodną torbę. Oglądać filmy HD, grać w gry wideo lub nawet obecny, że zwycięstwo prezentacji, ML750e ma wszystko co potrzeba, aby zaimponować publiczności. Pakiety pełne rysy ML750e gromadzi odtwarzacz multimedialny, natywną oglądarkę biurowych i wbudowany głośnik. Projekt bez laptopa przy użyciu wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSD, USB. Proste podłączenie i wyświetlanie z urządzenia przenośnego albo stole przy użyciu połączenia MHL do gry na obszernym ekranie, wyświetlanie plików biznesowych, zdjęcia, filmy lub po prostu słuchać muzyki. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technice "Światło-Free" za nieszablonową wierność odcieni, bezawaryjność i solidność, Optoma LED ultra - kompaktowy mobilny projektor jest nadzwyczajnym partnerem rozrywki i biznesu.  Ultra Compact

  Ważący mniej niż 0,4 kg, ML750e jest ultra lekki i kompaktowy.W połączeniu z załączonym etui powodują,wyśmienicie pasuje do prezentacji w podróży.

  Media Player i Język Office Viewer

  Odtwarzać filmy, fotografie, Microsoft Office i Adobe * pliki PDF bezpośrednio z pamięci wewnętrznej, karty microSD albo pamięci USB i wyświetlanie ich bezpośrednio na projektorze, bez potrzeby podłączenia projektora do notebooka, komputera PC lub odtwarzacza DVD. * animacje PowerPoint nie są obsługiwane

  Filmy

  Usiądź wygodnie po długim dniu, żeby oglądać ulubione filmy na... ML750e bezpośrednio obsługuje najpopularniejsze wideo i plików muzycznych formatów i jest zarówno HD-Ready i LED, możesz być pewien, żywych barw, głębi i jasności, iż nie zawiedzie,

  Prezentacje bezprzewodowe

  Obecna od telefonu albo tabletu za pomocą bezpłatnej aplikacji: EZ View. Przystępne zarówno dla sprzętów z systemem Android i iOS, EZ View daje Ci wolność do bezprzewodowego udostępniania i obecne dokumenty, fotografie, pliki wideo i aparat urządzenia przekształcając go w aparacie dokumentów. Tworzenie bardziej związany i zespołowe doświadczenie dla każdego.

  Natychmiast podłączyć ekran i materiałów prezentacji bezprzewodowo z komputera PC, Mac albo sprzętów mobilnych przy użyciu opcjonalnego mini karty WiFi, która łączy dyskretnie do portu USB ML750e, przynosząc bezproblemową łączność bezprzewodową w wysoce mobilnej obudowie. Ciesz się prezentacje na sporym ekranie przesyłane do projektora, przewód-free.

  Łatwość nawiązywania połączeń - MHL

  Łatwe podłączenie do laptopa, komputera, konsoli do gier lub odtwarzacz DVD z HDMI. ML750e MHL jest także kompatybilne, co umożliwia podłączenie urządzenia przenośnego MHL włączona obsługa przy pomocy jednego kabla † rozwiązanie zezwalające na lustro ekran urządzeń.perfekcyjny do strumieniowego przesyłania filmów i oglądania plików i fotografii zapisanych na urządzeniu mobilnym.

  3D Ready

  Korzystanie z wrodzoną szybkość technice DLP®, projektory Optoma 3D Gotowe może wyjście wideo i fotografie w zdumiewającym tempie 120 Hz, co pozwala, żeby pokazać pełny wyświetlacz, pełny kolor, stereoskopowe 3D.Przydatne jednocześnie dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi jednocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Przydatne równocześnie dla profesjonalistów, jak i nauczycieli, ML750e przynosi jednocześnie nauczania i projekt na zupełnie nowy poziom zanurzenia i podniecenia.

  Gwarancja odcień

  Jesteśmy tak pewni, iż jakość kolorów obrazu ML750e pozostanie tak korzystne, jak w dniu, który kupiłeś go, iż Optoma gwarantuje go poprzez pięć lat.

  fotografie

  Włóż kartę micro SD bezpośrednio z telefonu lub aparatu natychmiast podzielić się wspomnieniami z znikomych i sporych grup, bez zapotrzebowania stosowania dodatkowych kabli.Alternatywnie opuścić pokazu slajdów z włączonym dźwięku w tle przed Mecz zacznie się spotkanie, na zaostrzenie apetytu swoją publiczność "i zachęcić do dyskusji.

  Prezentacja i dokumenty

  Dzięki obsłudze plików Adobe PDF i Microsoft Office, można po prostu zapisać swoją pracę na pamięci wewnętrznej ML750e, karty microSD * lub pamięci USB * i jesteś gotowa do pracy.

  * Karta MicroSD i pamięci USB nie kij włączone. Podłączenie niektórych urządzeń może wymagać dodatkowych kabli, przystępne osobno. Obsługuje do 32 GB.

  technika LED
  Korzystanie z zalet technologii LED, ML750e LED projektor wykorzystuje indywidualne Czerwony, zielony i niebieski modułów LED do tworzenia obrazu z projektora bez zapotrzebowania kole kolorów.
  Diody rozszerzyć produktywność i mieć rozszerzoną żywotność lampy do 20.000 godzin. Oszczędzając czas i pieniądze;pozostawiając Państwu pewność, że projektor będzie w pełni skuteczny na niemało lat
  LED Żywotność
  Więcej niż 10 lat
  2
  4
  6
  8
  lat
  LED
  Lampa
  Jasne, żywe obrazy

  ML750e formuje jasne, żywe obrazy z głębszym nasycenia, pełne życia. To ze względu na nieszablonową wierność odcieni wytwarzany przez technikę LED; W wielu przypadkach postrzegana jasność projektora LED o może być choćby dwukrotnie obszerniejszą jasność lampy projektora równoważnego oparte.

  LED Jasność
  LED
  Lampa
  Instant On / Off

  Konfiguracja momentalnie i spakować natychmiastowy POWER ON / OFF. Technologia LED pozwala projektorowi być pełna jasność w sekundach.

  100%
  LED +
  Lampa
  5s
  Digital Signage

  zastosowana funkcja Digital Signage. Nieprzeciętny dla aplikacji reklamy cyfrowej, takich jak reklamy i muzealnych dema.

  Wiemy, iż poprawa naszych artykułów jest najkorzystniejszym sposobem,ograniczyć nasz wpływ na środowisko. Dlatego w Optoma projektujemy nasze produkty posiadają długi czas użytkowania, należy użyć mniejszej ilości tworzyw, statek z śladowym opakowaniu i być wolne od wszystkich substancji toksycznych.Naturalnie, sprawności energetycznej i jest się do recyklingu są zaimplementowane na etapie projektowania. Z każdym nowym produkcie, dążymy do minimalizacji oddziaływania na środowisko. Żeby uzyskać detalowe dane o Optoma Projekt Green odwiedź naszą stronę internetową.

  1 projektory oparte jasność i żywotność lampy będą się różnić w zależności od wybranego trybu projektora, warunków otoczenia i sposobu stosowania. Jak to głównie w sytuacji wszelkich projektorów Lampa podstawie, jasność będzie się ograniczać w okresie eksploatacji lampy. Projektory LED nie posiada lampę wymienną, a jasność nie rozpadają się znacząco w ciągu okresu eksploatacji urządzenia.

  2 charakterystyczna żywotność lampy osiągnięta w testach. Różnią się w zależności od użytkowania i warunków środowiskowych

  * podana jasność LED Ocena jest oparte na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do standardowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność kolorów..

  * podana jasność LED Ocena opiera się na ANSI lumen postrzeganej równoważnej jasności w kontraście do standardowego projektora lampy. Dioda Ocena jasności uwzględnia Helmholtz-Kohlrausch (HK) wpływ na postrzeganą jasność odcieni..Podsumowanie, czyli jaki projektor WXGA (1280 x 800) najlepszy?


Najlepszy projektor WXGA (1280 x 800) w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor WXGA (1280 x 800) w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre projektory multimedialne – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów WXGA (1280 x 800) nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor WXGA (1280 x 800) opinie,
 • dobry projektor WXGA (1280 x 800) cena,
 • projektor WXGA (1280 x 800) ranking,
 • projektor WXGA (1280 x 800) jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...