Ranking drukarek ze skanerem. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek ze skanerem


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek ze skanerem. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek ze skanerem,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek wielofunkcyjnych.

Jakie drukarki ze skanerem najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki ze skanerem, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek ze skanerem, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 ☆

EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 Najniższa Cena Online

☆ EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  ODBIERZ doskonałE SŁUCHAWKI Creative Outlier Air V2

  ukazujemy zupełnie nowy Creative Outlier Air V2 - dzisiaj ulepszony o instynktowne sterowanie dotykowe, zastosowany mikrofon z technologią Qualcomm® cVc ™ 8.0 zapewniającą ulepszoną jakość połączeń i Super X-Fi® READY zapewniające najwyższą jakość odsłuchu bez zbędnych kabli!

  Outlier Air V2 oferuje całkowity czas odtwarzania do 34 godzin, przetworniki grafenowe o rewelacyjnej jakości 5,6 mm, a także Bluetooth® 5.0 z kodekami audio aptX ™ i AAC, dzięki czemu możesz cieszyć się wciągającym dźwiękiem poprzez cały dzień. Certyfikat wodoodporności IPX5 zapewniający wyśmienite dopasowanie i komfort dla wszystkich mieszczuchów z aktywnym stylem życia.

  detale promocji: https://www.promonadrukarki.pl/

  Pożegnaj kartridże

  Ciesz się drukowaniem bezprzewodowym i nad wyraz niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki EcoTank bez kartridży, któ ra znakomicie sprawdza się we wspó łczesnych, zaganianych domach

  • Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%1
  • W zestawie atrament choćby na 3 lata3: Obejmuje 8100 stron w czerni, a także 6500 stron w odcieniu3
  • Zamienne butelki z atramentem o obfitej produktywności: Jeden komplet butelek z atramentem to ró wnowartość 66 kartridży1
  • Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament: dobieranie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom
  • Aplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie i drukowanie za pomocą urządzenia inteligentnego4

  Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Wbudowane pojemniki na atrament są przystępne do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce skutecznym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do podmiany i ró żnorodne opcje łączności jest to nadzwyczajna drukarka dla wszelkich osó b wymagających wysokiej jakości druku przy nieprzeciętnie niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridże

  Bezproblemowe drukowanie w domu – pojemniki na atrament o znacznej obszerności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, by dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieustanne oszczędzanie

  Drukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku1 i mieści w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata2. Załączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w odcieniu3. Zamienne butelki z atramentem stanowią ró wnowartość 66 kartridży1.

  postępowa i wszechstronna

  Urządzenie można prosto zjednoczyć z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonó w komó rkowych, tabletó w czy laptopó w4. W dodatku aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką przy pomocy urządzenia inteligentnego4. Drukuj dokumenty i fotografie, konfiguruj, nadzoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.

  Mnó stwo funkcji

  Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i szybkość drukowania do 10 stron na minutę5 usprawniają wykonywanie ró żnych zadań.

  1 Na podstawie obliczeń firmy Epson, średnia oszczędność na koszcie wydruku strony przeciętna liczba kartridży wymaganych do wydrukowania takiej samej liczby stron jak przy pomocy butelek z atramentem EcoTank „ 101” i „ 103”. Poró wnanie średniej produktywności (wydruki A4 ISO/IEC 24711) butelek EcoTank „ 101” i „ 103” oraz oryginalnych materiałó w eksploatacyjnych (raport IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.) używanych w 25 najlepiej sprzedających się konsumenckich drukarkach A4 z kartridżami atramentowymi poniżej 100 euro (z wył. Podatku) w Czechach, na Węgrzech, w Polsce i Turcji (raport IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.). Koszt wydruku strony obliczony poprzez podzielenie stosownych przychodó w ze sprzedaży butelek/kartridży i całkowitej sprawności przez sprzedaż jednostkową.

  2. Na podstawie liczby wydrukowanych stron A4 wynoszącej 100 na miesiąc i najniższej sprawności uzyskanej z dołączonego zestawu atramentó w.


  3. Podane sprawności wyliczono przy pomocy oryginalnej metodologii producenta Epson na podstawie symulacji druku wzorcó w testowych, zgodnie z normą ISO/IEC 24712 albo 29103. Przekazane skuteczności NIE są oparte na normie ISO/IEC 24711 lub 29102. Przekazane efektywności mogą ró żnić się w zależności od drukowanych obrazó w, rodzaju wykorzystywanego papieru, częstotliwości drukowania i warunkó w pracy, np. Temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna liczba atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu jest niższa.

  4. Do korzystania z aplikacji Epson Smart Panel i Epson Creative Print konieczne jest połączenie bezprzewodowe. Do korzystania z aplikacji Epson Email Print i Epson Remote Print Driver niezbędne jest połączenie z Internetem. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect.

  5. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 obrazującą średnią ESAT testó w kategorii biznesowej dla druku jednostronnego. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta Epson

  Specyfikacja:☆ Urządzenie dcp-t425w marki Brother ☆

Urządzenie dcp-t425w marki Brother Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie dcp-t425w marki Brother - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Urządzenie dcp-t425w marki Brother
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka Brother InkBenefit Plus DCP-T425W Promocja w dniach 17.10.2022 - 30.11.2022 zakup drukarkę Brother DCP-T425W, zarejestruj ją na stronie Brother i odbierz 120 złotych zwrotu! detale promocji na naszym blogu: kozak.pl/cashback-brother

  Zapewnij sobie komfort pracy z urządzeniem wielofunkcyjnym Brother DCP-T425W. Dedykowane do zastosowań domowych, genialnie poradzi sobie również w niewielkim biurze. Brother DCP-T425W proponuje mocne możliwości i zezwala na realizowanie większości zadań na przeróżnych rodzajach papieru. Co więcej, wysoka rozdzielczość wydruku gwarantuje wyśmienite rezultaty, a szykowny design skonsoliduje się do każdego wnętrza.

  Kluczowe atrybuty:

  niezwykle wysoka jakość wydruków i skanów

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Brother iPrint&Scan

  Rozdzielczość druku 6000 x 1200 dpi

  Podajnik papieru na 150 arkuszy

  W pakiecie czarny tusz na 7500 stron i barwny na 5000 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Brother )

  Prosty system zbiorników - tanie drukowanie

  System szybkiego i łatwego napełniania zbiorników tuszem marki Brother pozwala drukować pokaźne ilości dokumentów (do 7500 stron) przy zachowaniu niskiego kosztu wydruku pojedynczej strony. W zestawie z modelem DCP-T425W znajduje się zestaw 4 pojemnych atramentów, dzięki którym szybciej zaczniesz pracę i unikniesz konieczności częstego kompletowania zbiorników.

  Wszystkie czynności w jednym miejscu

  DCP-T425W to nie tylko drukarka. Urządzenie sporo funkcji, które sprawią, że Twoje codzienne czynności będą nieco łatwiejsze. Z wbudowanymi możliwościami kopiowania i skanowania, wszystkie konieczne zadania wykonasz w jednym miejscu. Na dodatek urządzenie cechuje kompaktowa budowa, dzięki której ustawienie go w ciasnej przestrzeni biurowej nie będzie stanowiło żadnego problemu.

  w dodatku model DCP-T425W drukuje z dowolnego miejsca w domu lub biurze za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Pożegnaj się z nieestetyczną plątaniną kabli. Powitaj innowacyjne urządzenie drukujące!

  Gwarancja 2+1

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Brother jest możliwa po rejestracji TUTAJ w ciągu 60 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i drobnego biura
  • technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany rodzaj nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, DL, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • warianty podajników papieru: Kasetowy
  • ilość podajników papieru: 1
  • Odbiornik papieru: 50 arkuszy
  • prędkość druku w kolorze: do 16 str./min
  • szybkość druku w mono: do 9 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 6000 x 1200 dpi
  • Maksymalna rozdzielczość kopiowania: 1200 x 1200 dpi
  • szybkość skanowania: do 3,35 s
  • prędkość kopiowania: do 8 str./min
  • Rozdzielczość skanowania: 2400 x 1200 dpi
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Tak
  • Maksymalna gramatura papieru: 220 g/m²
  • Funkcja faksu: Nie
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi
  • ekran: Brak
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • liczba wkładów drukujących: 4
  • dodatkowe dane: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów, System stałego zasilania tuszem (CISS)
  • załączone akcesoria: kabel zasilający, pakiet pełnych tuszów
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 435 mm
  • Wysokość: 159 mm
  • Głębokość: 359 mm
  • Waga: 6,4 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta )

  Wkłady atramentowe o wielkiej produktywności

  • Czarny: BTD60BK do 7,500 stron
  • Cyan / Magenta / Żółty: BT-5000 C/M/Y - do 5,000 stron

  producent nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l6270 (8715946683850) ☆

Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l6270 (8715946683850) Najniższa Cena Online

☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l6270 (8715946683850) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l6270 (8715946683850)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Epson L6270. Pożegnaj kartridże.Ciesz się dwustronnym drukowaniem przy szczególnie niskich kosztach za sprawą tej prędkiej wielofunkcyjnej drukarki atramentowej z ADF, która idealnie sprawdza się w zaganianych domach i niedużych biurach.Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży marki Epson.

  zastosowane pojemniki na atrament są przystępne do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce skutecznym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do podmiany, różne opcje łączności i automatyczny podajnik dokumentów jest to idealna drukarka dla wszelkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy niesłychanie niskim koszcie wydruku strony.Pożegnaj kartridżeBezproblemowe drukowanie w domu i niepokaźnym biurze pojemniki na atrament o obszernej obszerności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, by dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.bezustanne oszczędzanieDrukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i gromadzi w komplecie atrament wystarczający nawet na 3 lata.

  załączony atrament pozwala wydrukować do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży.postępowa i wszechstronnaUrządzenie można z łatwością zjednoczyć z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów4.

  w dodatku aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, pilnuj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu albo tabletu.dużo funkcjiKolorowy ekran LCD o przekątnej 6,1 cm, samoczynne drukowanie dwustronne, podajnik dokumentów na 30 arkuszy, przedni podajnik papieru na 250 arkuszy, a także szybkość drukowania do 15,5 strony na minutę usprawniają wykonywanie zróżnicowanych zadań.Kluczowe atrybuty: Drukowanie dwustronne i ADF: Drukowanie, kopiowanie i skanowanie Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90% W komplecie atrament choćby na 3 lata2: Obejmuje 14 100 stron w czerni i 5200 stron w kolorze Zamienne butelki z atramentem o obfitej efektywności: Jeden zestaw butelek z atramentem to równowartość 66 kartridży Aplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie, drukowanie i skanowanie z urządzenia inteligentnego


☆ CANON PIXMA G3460 4468C009 ☆

CANON PIXMA G3460 4468C009 Najniższa Cena Online

☆ CANON PIXMA G3460 4468C009 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: CANON PIXMA G3460 4468C009
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma G3460

  Praca z wielofunkcyjnym urządzeniem Canon Pixma G3460 z łącznością bezprzewodową to nie tylko przyjemność, lecz i oszczędność, dzięki sprawnemu drukowaniu w obszernych nakładach. Zapewnia ono wysokiej jakości skuteczne i ekonomiczne drukowanie wyraźnych dokumentów i niebanalnych zdjęć w domu i biurze, z funkcją łączności Wi-Fi, obsługą usług w chmurze, a także szeroką gamą nośników.

  Kluczowe atrybuty:

  niezwykle wysoka jakość wydruków i skanów

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Canon PRINT

  Wyświetlacz LCD

  W zestawie czarny tusz na 12000 stron i barwny na 7700 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Canon )

  obszerna prędkość, wysoka jakość

  Postaw na wysoką efektywność i prędkość. Canon Pixma G3460 to możliwość drukowania przy jednoczesnym obniżeniu kosztów dzięki ogromnej skuteczności do choćby 12 000 stron z 2 czarnych butelek z atramentem lub 7700 stron z jednym zestawem barwnych butelek.

  Czarny atrament pigmentowy zapewnia wyraźny tekst, a dzięki kolorowym atramentom barwnikowym zdjęcia posiadają żywe barwy. Eksperymentuj z rozmaitymi nośnikami, a nawet drukuj banery o długości do 1,2 m.

  zaawansowana łączność

  Canon Pixma G3460 umożliwia drukowanie, skanowanie, kopiowanie i korzystanie z serwisów w chmurze przy pomocy aplikacji Canon PRINT i PIXMA Cloud Link, a także drukowanie bezpośrednio z urządzeń inteligentnych dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android).

  łatwa konserwacja

  Canon Pixma G3460 gwarantuje ograniczony czas przestojów i nietrudne dotrzymywanie terminów dzięki wymienianym poprzez użytkownika kasetom konserwacyjnym, które niezawodne działanie na co dzień.

  Zbiorniki z atramentem można napełniać bez trudu i wysiłku, korzystając z użytecznych, niewymagających ściskania butelek z nieszablonowym układem dysz, dzięki czemu atrament z każdej butelki służy do napełniania zbiornika tylko jego odpowiednikiem.

  Gwarancja 36 miesięcy po rejestracji

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Canon jest osiągalna po rejestracji TUTAJ w ciągu 30 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie artykułu: Do domu i drobnego biura
  • technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 275 g/m²
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, B5, Letter
  • warianty podajników papieru: Tacka
  • Podajnik papieru: 100 arkuszy
  • liczba podajników papieru: 1
  • szybkość druku w kolorze: do 6 str./min
  • szybkość druku w mono: do 11 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Drukowanie bez marginesów: Tak
  • Drukowanie dokumentów tajnych: Nie
  • ilość wkładów drukujących: 4
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Funkcja faksu: Nie
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 1200 x 600 dpi
  • Maksymalny format skanu: A4
  • prędkość kopiowania: do 3,2 str./min
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • ekran: zaimplementowany
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, PictBridge, AirPrint
  • Wersja z WiFi: Nie
  • dodatkowe informacje: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów
  • załączone akcesoria: kabel zasilający, zestaw pełnych tuszów
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 445 mm
  • Wysokość: 167 mm
  • Głębokość: 330 mm
  • Waga: 6,4 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta)

  producent nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


☆ Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-1622WE (4977766760294) ☆

Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-1622WE (4977766760294) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-1622WE (4977766760294) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-1622WE (4977766760294)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  • Akceptowane formaty nośników: A4A5B5LetterLegal
  • Akceptowane warianty nośników: papier zwykłyfoliepapier makulaturowy
  • atrybuty dodatkowe: Drukowanie z maszyn przenośnychIPP 1.0
  • cechy dodatkowe: skanowanie w odcieniuskanowanie dwustronneskanowanie do e-maila
  • Cyan: Nie dotyczy
  • Czarny: TN1090
  • Czas transmisji jednej strony: Nie dotyczy
  • Czas wydruku pierwszej strony: 10 sek
  • Czas wydruku pierwszej strony (kolor): Nie dotyczy
  • Czas wydruku pierwszej strony (mono): 10 s
  • Czas wydruku pierwszej strony:: Mniej niż 10 sekundy
  • dopełniające informacje: iPrint&Scan
  • dołączone akcesoria: kabel zasilający, Instrukcja bezpieczeństwa towarów, dysk z oprogramowaniem, instrukcje obsługi, karta gwarancyjna, Skrócona instrukcja instalacji
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza w trakcie pracy: 80 %
  • Druk dwustronny: Ręczne
  • Drukowanie w sieci LAN: false
  • Eksploatacja kompatybilna: TN-1090
  • Format papieru: A4, A5, B5, Executive, Folio, Legal, Letter
  • Format papieru: A4A5B5ExecutiveFolioLegalLetter
  • Funkcja faksu: Nie
  • Funkcje faksu: Nie dotyczy
  • Funkcje użytkowe: DrukowanieKopiowanieSkanowanie
  • Głębokość: 340 mm
  • Głośność maksymalna: 52 dB
  • liczba arkuszy (kanon): 150 szt.
  • ilość podajników papieru (standard): 1
  • Interfejs drukarki: USB 2.0
  • Interfejsy: USB 2.0
  • Kod producenta: DCP1622WEAP1
  • Kolor: czarny
  • Kolor główny: Czarny
  • Kompresja faksu: Nie dotyczy
  • Komunikacja: WiFi
  • Kopiowanie dwustronne: false
  • Magenta: Nie dotyczy
  • Maks. Liczba kopii: 99 szt.
  • Maks. Prędkość druku mono: 20 str./min
  • Maks. Prędkość druku mono:: Do 20 str./min.
  • Maks. Rozdzielczość kopiowania: 600x600 dpi
  • Maksymalna gramatura: 105 g/m2
  • Maksymalna gramatura: 105 g/m2
  • Maksymalna gramatura papieru: 105 g/m2
  • Maksymalna rozdzielczość wydruku: 2400 x 600 dpi
  • Maksymalny format druku: A4
  • Maksymalny format skanowania: A4
  • Materiały eksploatacyjne:: (DR-1090) - 10,000 A4 stron, produktywność kasety obliczana jest zgodnie z normą ISO / IEC 19752
  • mała gramatura: 65 g/m2
  • niewiele znaczące wymagania systemowe: Windows:Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP Professional, Windows XP Home Edition, Windows Server 2012R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008R2, Windows,Server 2008, Windows Server 2003. Windows Server: wspierane jest tylko drukowanie;. Mac OS:OS X 10.7.5, 10.8.x, 10.9.x; UNIX: Linux CUPS LPD/LPRng
  • Możliwość zwiększenia pamięci do: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 220-240 V
  • Obsługa sieci: WiFi
  • Obsługa sieci bezprzewodowej: WiFi
  • Obsługiwane standardy Wi-Fi: 802.11b/g/n
  • Odbiornik papieru: 50 arkuszy
  • Pamięć faxu: Nie dotyczy
  • pobór mocy (praca): 390 W
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • Podajnik typowy (pojemność):: 150 arkuszy
  • objętość zainstalowanej pamięci: 32 MB
  • szybkość kopiowania (kolor): Nie dotyczy
  • artykuł: Urządzenie wielofunkcyjne laserowe
  • Rozdzielczość druku (kolor): Nie dotyczy
  • Rozdzielczość druku (mono): 2400x600 dpi
  • Rozdzielczość faxu: Nie dotyczy
  • Rozdzielczość interpolowana: 19200x19200 dpi
  • Rozdzielczość optyczna: 600x1200 dpi
  • Rozdzielczość skanera: Do 600 x 1,200dpi (z szyby), Do 19,200 x 19,200dpi (Interpolowana)
  • Rozdzielczość skanera: 600 x 1200 dpi
  • Rozdzielczość wydruku mono:: Do HQ1200 (2400 x 600dpi)
  • Sposób zasilania: sieciowe
  • typowa taca odbiorcza (pojemność):: 50 arkuszy
  • Szerokość: 385 mm
  • prędkość druku (kolor): Nie dotyczy
  • szybkość druku (mono): 20 str/min
  • technologia druku: Laserowa - mono
  • technologia skanowania: CIS
  • technika wydruku: laserowa mono
  • Temperatura pracy: 10 do 32 C
  • Toner startowy czarny (sprawność):: 1500 arkuszy
  • Trójkolorowy: Nie dotyczy
  • rodzaj skanera: Płaski
  • Waga: 7,2 kg
  • Waga: 7,20 kg
  • Waga: 7.2 kg
  • Wi-Fi: true
  • wymiary: 385x255x340 mm
  • Wysokość: 255 mm
  • ekran: true
  • ekran drukarki: Monochromatyczny
  • Yellow: Nie dotyczy
  • zastosowanie: dommałe biuro
  • Zawartość opakowania: Urządzenie wielofunkcyjne DCP-1622WE, toner startowy o sprawności do 1500 stron, przewód zasilający, Instrukcja bezpieczeństwa produktów, dysk z oprogramowaniem, instrukcje obsługi, karta gwarancyjna, Skrócona instrukcja instalacji
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKabel zasilającyKarta gwarancyjnaOprogramowanie
  • Złącze karty pamięci: Brak

☆ Brother Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dcp-t420w a4 czarne ☆

Brother Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dcp-t420w a4 czarne Najniższa Cena Online

☆ Brother Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dcp-t420w a4 czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dcp-t420w a4 czarne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka Brother InkBenefit Plus DCP-T420W Promocja w dniach 17.10.2022 - 30.11.2022 kup drukarkę Brother DCP-T420W, zarejestruj ją na stronie Brother i odbierz 120 złotych zwrotu! szczegóły promocji na naszym blogu: kozak.pl/cashback-brother

  Zapewnij sobie komfort pracy z urządzeniem wielofunkcyjnym Brother DCP-T420W. Dedykowane do zastosowań domowych, rewelacyjnie poradzi sobie ponadto w niewielkim biurze. Brother DCP-T420W oferuje potężne możliwości i umożliwia wykonywanie większości zadań na najróżniejszych rodzajach papieru. Co więcej, wysoka rozdzielczość wydruku gwarantuje nieprzeciętne rezultaty, a szykowny design scali się do każdego wnętrza.

  Kluczowe atrybuty:

  szczególnie wysoka jakość wydruków i skanów

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Brother iPrint&Scan

  Rozdzielczość druku 6000 x 1200 dpi

  Podajnik papieru na 150 arkuszy

  W zestawie czarny tusz na 7500 stron i barwny na 5000 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Brother )

  Prosty system zbiorników - tanie drukowanie

  System szybkiego i łatwego napełniania zbiorników tuszem marki Brother pozwala drukować duże ilości dokumentów (do 7500 stron) przy zachowaniu niskiego kosztu wydruku pojedynczej strony. W komplecie z modelem DCP-T420W znajduje się zestaw 4 pojemnych atramentów, dzięki którym szybciej zapoczątkujesz pracę i unikniesz konieczności częstego kompletowania zbiorników.

  Wszystkie czynności w jednym miejscu

  DCP-T420W to nie tylko drukarka. Urządzenie mnóstwo funkcji, które sprawią, iż Twoje codzienne czynności będą nieco łatwiejsze. Z zaimplementowanymi możliwościami kopiowania i skanowania, wszystkie niezbędne zadania wykonasz w jednym miejscu. W dodatku urządzenie cechuje kompaktowa konstrukcja, dzięki której ustawienie go w ciasnej przestrzeni biurowej nie będzie stanowiło żadnego problemu.

  w dodatku model DCP-T420W drukuje z dowolnego miejsca w domu lub biurze za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Pożegnaj się z nieestetyczną plątaniną kabli. Powitaj progresywne urządzenie drukujące!

  Gwarancja 2+1

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Brother jest realna po rejestracji TUTAJ w ciągu 60 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i drobnego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, DL, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • rodzaje podajników papieru: Kasetowy
  • liczba podajników papieru: 1
  • Odbiornik papieru: 50 arkuszy
  • szybkość druku w kolorze: do 16 str./min
  • prędkość druku w mono: do 9 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 6000 x 1200 dpi
  • Maksymalna rozdzielczość kopiowania: 1200 x 1200 dpi
  • szybkość skanowania: do 3,35 s
  • prędkość kopiowania: do 8 str./min
  • Rozdzielczość skanowania: 2400 x 1200 dpi
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Tak
  • Maksymalna gramatura papieru: 220 g/m²
  • Funkcja faksu: Nie
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi
  • ekran: Brak
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • ilość wkładów drukujących: 4
  • uzupełniające informacje: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów, System stałego zasilania tuszem (CISS)
  • załączone akcesoria: przewód zasilający, pakiet pełnych tuszów
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 435 mm
  • Wysokość: 159 mm
  • Głębokość: 359 mm
  • Waga: 6,4 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta )

  Wkłady atramentowe o znacznej skuteczności

  • Czarny: BTD60BK do 7,500 stron
  • Cyan / Magenta / Żółty: BT-5000 C/M/Y - do 5,000 stron

☆ BROTHER Urządzenie wielofunkcyjne DCP-1510E 3w1 ☆

BROTHER Urządzenie wielofunkcyjne DCP-1510E 3w1 Najniższa Cena Online

☆ BROTHER Urządzenie wielofunkcyjne DCP-1510E 3w1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: BROTHER Urządzenie wielofunkcyjne DCP-1510E 3w1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  • Akceptowane formaty nośników: A4
  • Akceptowane rodzaje nośników: papier zwykły
  • Bęben: DR-1030
  • Czarny: TN-1030
  • Czas transmisji jednej strony: Nie dotyczy
  • Czas wydruku pierwszej strony: 10 s
  • Czas wydruku pierwszej strony (druk czarno-biały): 10 s
  • Czas wydruku pierwszej strony (druk kolorowy): Nie dotyczy
  • Czas wydruku pierwszej strony (kolor): Nie dotyczy
  • Czas wydruku pierwszej strony (mono): 10 s
  • Częstotliwość procesora: 200 MHz
  • Dodatkowy port USB: Nie
  • Druk dwustronny: Ręczne
  • Druk dwustronny (Duplex): Nie
  • Drukowanie w sieci LAN: false
  • Drukowanie w sieci Wi-Fi: false
  • Ekspoatacja: DR1030, TN1030
  • Formaty papieru: A4LetterFolioLegal
  • Formaty papieru: A4LegalLetterFolio
  • Formaty papieru: FolioLetterLegalA4
  • Formaty papieru: LetterLegalFolioA4
  • Formaty papieru: A4FolioLetterLegal
  • Formaty papieru: LegalLetterFolioA4
  • Formaty papieru: A4LetterLegalFolio
  • Formaty papieru: A4FolioLegalLetter
  • Funkcje faksu: Nie dotyczy
  • Funkcje użytkowe: KopiowanieDrukowanieSkanowanie
  • Funkcje użytkowe: DrukowanieKopiowanieSkanowanie
  • Funkcje użytkowe: DrukowanieSkanowanieKopiowanie
  • Głębokość: 340 m
  • Głębokość: 340 mm
  • Głośność: 51 dB
  • Głośność maksymalna: 51 dB
  • ilość arkuszy (kanon): 150 szt.
  • ilość podajników papieru (standard): 1
  • ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt.
  • ilość wydruków na miesiąc: 9000 szt.
  • Interfejs Ethernet: Brak
  • Interfejs Inny: Brak
  • Interfejs Parallel: Brak
  • Interfejs USB: 2.0
  • Interfejsy: USB 2.0
  • Kod Producenta: DCP1510EAP1
  • Kod producenta: DCP1510EAP1
  • Kolor: biały
  • Kompresja faksu: Nie dotyczy
  • Kopiowanie dwustronne: false
  • Maks. Format skanowania: A4
  • Maks. Gramatura nośnika: 105 g/m2
  • Maks. Ilość kopii: 99 szt.
  • Maks. Obszar skanowania: 208 mm
  • Maks. Prędkość wydruku mono: 20 str/min
  • Maks. Rozdzielczość kopiowania: 600x600 dpi
  • Maks. Rozdzielczość kopiowania: 600x600 dpi
  • Maksymalna gramatura: 163 g/m2
  • Maksymalna gramatura: 105 g/m2
  • Materiały eksploatacyjne: DR1030, TN1030
  • Min. Gramatura nośnika: 65 g/m2
  • Możliwość rozszerzenia pamięci do: Nie dotyczy
  • Nadruk na płytach CD,DVD,BD: Nie
  • Napięcie zasilania: 220-240 V
  • Napięcie zasilania: 220-240 V
  • Obsługa DOS: Nie
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, Letter, Legal, Folio
  • Orientacyjna waga brutto: 9015 g
  • Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.: 9015 g
  • Pamięć: Zainstalowana pamięć:16 MB
  • Pamięć faxu: Nie dotyczy
  • zużycie mocy (praca): 380 W
  • Podajnik charakterystyczny (pojemność): 150 Ark
  • pojemność zainstalowanej pamięci: 16 MB
  • Praca w sieci: Nie
  • szybkość kopiowania: 20 str/min
  • szybkość kopiowania (kolor): Nie dotyczy
  • szybkość kopiowania (mono): 20 str/min
  • towar: Urządzenie wielofunkcyjne laserowe
  • Rozdzielczość druku: 2400 x 600 dpi
  • Rozdzielczość druku (kolor): Nie dotyczy
  • Rozdzielczość druku (mono): 2400x600 dpi
  • Rozdzielczość faxu: Nie dotyczy
  • Rozdzielczość kopiowania: 600 × 600 dpi
  • Rozdzielczość skanera: 600 x 600 dpi
  • Rozdzielczość skanera: 600 dpi
  • Rozdzielczość wydruku kolor: n/d dpi
  • Rozdzielczość wydruku mono: 2400 x 600 dpi
  • Sposób zasilania: sieciowe
  • Strona www produktu: http://www.brother.pl/printers/all-in-one-laser/dcp-1510e
  • Szerokość: 385 mm
  • prędkość druku (kolor): Nie dotyczy
  • szybkość druku (kolorowy): Nie dotyczy
  • prędkość druku (mono): 20 str/min
  • prędkość druku (monochromatyczny): 20 str/min
  • technika druku: Laserowa
  • technika wydruku: laserowa mono
  • wariant skanera: Stolikowy
  • Waga: 7 kg
  • Waga: 7 g
  • zastosowany FAX: Brak
  • wbudowany telefon: Nie
  • Strona producenta
  • wymiary: 385x255x340 mm
  • rozmiary: 385x255x340 mm
  • rozmiary skanera: 208 mm
  • rozmiary skanera: 208 mm
  • Wysokość: 255 m
  • Wysokość: 255 mm
  • wyświetlacz: true
  • Zainstalowana pamięć: 16 MB
  • użycie: dommałe biuro
  • obniżanie / rozszerzanie: 25-400 %

☆ Brother MFC-J3540DW Gwarancja 3 lata (4977766817745) ☆

Brother MFC-J3540DW Gwarancja 3 lata (4977766817745) Najniższa Cena Online

☆ Brother MFC-J3540DW Gwarancja 3 lata (4977766817745) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother MFC-J3540DW Gwarancja 3 lata (4977766817745)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Brother MFC-J3540DW
  Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3

  FAKS A3 / PC FAKS / DRUKARKA kolor A3 / KOPIARKA odcień A3 / SKANER kolor A3
  karta sieciowa / dupleks / WIFI / ADF / barwny wyświetlacz dotykowy LCD 6,8 cm
  skanowanie na FTP / OCR / e-mail / chmura / USB / Sharepoint

  Model został zaprojektowany z myślą o nieznacznych biurach i grupach roboczych. Urządzenie oferuje skanowanie, kopiowanie i faksowanie jednostronne w formacie A3, gwarantując przy tym wysoką jakość wydruków, dużą szybkość drukowania i niskie koszty eksploatacji.
  MFC-J3540DW to mistrzowskie urządzenie A3 proponuje możliwość drukowania nie tylko dokumentów A4, ale także raportów, prezentacji, materiałów marketingowych czy dokumentów szkoleniowych w formacie A3, co pokaźnie zwiększa Twoje możliwości.
  Co więcej, załączony podajnik papieru pomieści do 250 arkuszy A3, a dzięki samoczynnemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy, można pozostawić wielostronicowy dokument do zeskanowania, a samemu skupić się na innych zadaniach.
  Do tego dochodzi nietrudny w nawigacji kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 6,8 cm, z którym praca jest szybsza i bardziej wydajna.
  znaczny format
  Chcesz,konsumenci zapamiętali Twoje dokumenty? Drukuj je w formacie A3. Drukowanie w pełnym kolorze w formacie A3 powoduje, że ważne materiały szkoleniowe czy prezentacje wyróżnią się i są łatwiejsze w odbiorze. Na skutek czego przekłada się to na pokaźniejsze zainteresowanie potencjalnych klientów. Drukując dokumenty w formacie A3 w domu masz nie tylko obszerniejszą kontrolę nad swymi terminami, lecz możesz też powiększać działalność.
  Pracuj gdziekolwiek jesteś
  by korzystać z urządzenia MFC-J3540DW, nie musisz być przy biurku, ani choćby w pobliżu drukarki. Dzięki szerokiej gamie przystępnych opcji łączności możesz drukować z dowolnego miejsca w biurze lub domu, a nawet z telefonu komórkowego za pośrednictwem łączności bezprzewodowej.
  Pobierając aplikację Brother Mobile Connect, zyskujesz dostęp do szeregu funkcji — od wysyłania zadań drukowania po sprawdzanie poziomu atramentu.
  rozszerz prędkość drukowania dzięki nowej technice druku Brother MAXIDRIVE
  Nowo opracowana głowica o obfitej mocy umożliwia stanowczą udoskonalenie prędkości drukowania, co pozwala zaoszczędzić czas podczas drukowania dokumentów biznesowych. Chip MAXIDRIVE jest nie tylko szybszy,dodatkowo szczególnie trwały i gwarantuje bardzo wysoką jakość druku i fachowe rezultaty.
  Zaprojektowane z myślą o trwałości
  Ci trzeba urządzenia, na którym możesz polegać? Poznaj biznesowe modele A3, które zostały zaprojektowane z myślą o solidności. Zapewniają szybką, bezpieczną i fachową jakość druku, dopasowaną do rosnących potrzeb Twojej producenta.
  Skanowanie ulepsza przepływy pracy, nawet w trakcie pracy zdalnej
  Urządzenie wielofunkcyjne MFC-J3540DW oferuje również inne funkcje, nie tylko drukowanie. Na przykład, dostępne opcje skanowania mogą widocznie rozszerzyć skuteczność pracy w domu. Możesz skanować w odcieniu albo w czerni z dużą prędkością do kilku miejsc docelowych - przyspieszy i usprawni to Twoją pracę.
  • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie — wszystko do formatu A3
  • szybkość drukowania do 28 obr./min w trybie monochromatycznym i kolorowym (zgodnie z normą ISO/IEC 24734)
  • automatyczny druk 2-stronny A4/A3
  • Łączność przewodowa i bezprzewodowa | zgodność z urządzeniami mobilnymi – pobierz aplikację: Brother Mobile Connect
  • kolorowy ekran dotykowy LCD 6,8 cm
  • objętość podajników: 250 arkuszy | podajnik ADF na 50 arkuszy | podajnik ręczny

  informacje technologiczne:
  parametry ogólne
  rodzaj drukarki - Kolor
  Funkcje - Drukowanie, Kopiowanie, Skanowanie, Faksowanie
  wyświetlacz - kolorowy wyświetlacz dotykowy
  rozmiar wyświetlacza - 6.8cm
  Maksymalny wymiar papieru - A3
  Pamięć - 256MB
  technika - Atramentowa
  Aplikacje Brother
  Creative Center - Tak Połączenie - Sieć przewodowa, Sieć bezprzewodowa,
  Lokalny interfejs - Hi-Speed USB 2.0
  Wi-Fi Direct - Drukowanie bezprzewodowe, w którym komunikacja z urządzeniem odbywa się z pominięciem punktu dostępowego (tryb samoczynny i ręczny)z pominięciem punktu dostępowego
  Interfejs sieci przewodowej - 10Base-T/100Base-TX
  Interfejs sieci bezprzewodowej - 2.4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Tryb infrastruktury) IEEE 802.11 g/n (WiFi Direct)5GHz: IEEE 802.11 a/n (Tryb infrastruktury) IEEE 802.11 a/n (WiFi Direct) Połączenia przenośne
  Obsługiwane - Brother Mobile Connect, AirPrint, Mopria, Brother Print Service Plugin Kopiowanie
  Kopiowanie 2-stronne - Nie
  Rozdzielczość - Do 600 x 600dpi
  prędkość - Jednostronne: 25ipm Mono i 16 ipm Kolor
  ​​Współczynnik powiększenia/zmniejszenia - Urządzenie zmniejsza albo zwiększa rozmiar dokumentu od 25% do 400% co 1%
  N na 1 - Tak
  rozmiary i ciężar
  Z opakowaniem kartonowym - 681 x 561 x 423mm
  Z opakowaniem kartonowym - 22,6 kg kg
  Bez kartonu - 576 x 477 x 305mm
  Waga - 19,8 kg
  Faksowanie
  Faks-modem - 33.6 kb/s
  PC Fax - Tak
  Środowisko
  Zużycie energii - w trakcie kopiowania: ok. 29 WW trybie gotowości: ok. 5,0 WW trybie uśpienia: ok. 0,9 WPrzy wyłączonym zasilaniu: ok. 0,03 W
  W opakowaniu
  Zawartość - przewód zasilający, Instrukcja bezpieczeństwa towaru, Materiały eksploatacyjne, Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna, Instrukcja szybkiej konfiguracji
  Specyfikacje nośników
  Typy i gramatury - Podajnik typowy: A4, LTR, EXE, A3, LGR, LGL, Folio, A5, A6, Photo (10 x 15cm), Indexcard (13 x 20 cm), Photo L (9 x 13 cm), Photo 2L (13 x 18 cm), Com 10, DL Envelope, Monarch, C5, Mexico Legal, India LegalPodajnik ręczny: A4, LTR, EXE, A3, LGR, LGL, Folio, A5, A6, Photo (10 x 15cm), Indexcard (13 x 20 cm), Photo L (9 x 13 cm), Photo 2L (13 x 18 cm), Com 10, koperta DL, Monarch, C5, Mexico Legal, India LegalAutomatyczny podajnik dokumentów: Szerokość: 105 - 297,0 mm; Długość: 148 - 431,8 mmSzyba skanera: Szerokość: do 297,0 mm; Długość: do 431,8 mmAutomatyczny druk dwustronny: A4, LTR, A3, LGR, LGL, Folio, Mexico, Legal, India Legal, EXE, A5 rozmiary - Podajnik charakterystyczny: Papier zwykły, papier do drukarek atramentowych, papier połyskujący, papier makulaturowy o gramaturze 64 220 g/m 2Podajnik ręczny: Papier zwykły, papier do drukarek atramentowych, papier lśniący, papier makulaturowy o gramaturze 64 220 g/m 2 (260 g/m 2 tylko z papierem błyszczącym Brother BP71)automatyczny podajnik dokumentów (ADF): Papier zwykły i papier makulaturowy o gramaturze 64 - 120 g/m 2Auomatyczny druk dwustronny: Papier zwykły, papier makulaturowy o gramaturze 64 - 120 g/m 2
  Sieć
  Wi-Fi Direct - Tak
  Sieć przewodowa - 10Base-T/100Base-TX
  Bezpieczeństwo sieci przewodowej - APOP, SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS, FTPS, SMTP, POP3, IMAP4), SNMP v3 802.1x (EAP MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP TLS, EAP TTLS), Kerberos, IPsec
  Sieć bezprzewodowa - 2.4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Tryb infrastruktury) IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct)5GHz: IEEE 802.11 a/n (Tryb infrastruktury) IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct)
  Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej - WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/ AES), WPA3-SAE (AES)*Wi-Fi Direct obsługuje tylko zabezpieczenie WPA2 PSK z szyfrowaniem AES.APOP, SMTP-AUTH, SSL/TLS (IPPS, HTTPS, FTPS, SMTP, POP3, IMAP4), SNMP v3, 802.1x (EAP-FAST, PEAP, EAP TLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec
  Systemy operacyjne i oprogramowanie
  dołączone oprogramowanie - Mac - Brother iPrint&Scan
  załączone oprogramowanie - Windows - Brother iPrint&Scan, BRAdmin Professional, Status Monitor
  Obsługiwane - Windows 10 (wersje 32 i 64 bitowa); Windows 8 (wersje 32 i 64 bitowa); Windows 7 (wersje 32 i 64 bitowa); Windows Server 2019, 2016, 2012, 2012R2 i 2008R2 (wersja 64 bit); Windows Server 2008 (wersja 32 bit)macOS 10.14.6/10.15.x/11Linux CUPS, LPD/LPRng (i686 i x86_64)ChromeOS: natywne wsparcie dla drukowania
  Obsługa papieru
  Wejście papieru - Podajnik charakterystyczny: 250 arkuszyPodajnik ręczny: 1 arkuszAutomatyczny podajnik dokumentów (ADF): 50 arkuszy(sprawność obliczona dla papieru o gramaturze 80g/m²)
  Wyjście papieru - 100 arkuszy A4 | 50 arkuszy A3(wydajność obliczona dla papieru o gramaturze 80g/m²)
  Drukowanie
  prędkość drukowania 2-stronnego A4 - Do 21 obrazy na minutę
  typowa szybkość drukowania A4 - Do 28 ipm strony na minutę
  Rozdzielczość - Do 1200 x 4800 dpi (pozioma i pionowa)
  automatyczne drukowanie 2-stronne - Tak
  Czas wykonania pierwszego wydruku - Mniej niż 4.6 sekundy
  Skanowanie
  Skanowanie 2-stronne - Nie
  Rozdzielczość - Z szyby: 1200 x 2400dpi (mono); 1200 x 1200dpi (kolor); ADF: 600 x 600dpi (mono); 300 x 600 dpi (kolor)
  Skanuj do - e-mail; OCR; obrazu; folderu sieciowego; FTP; pliku; SharePoint;
  prędkość - A4: 25 ipm Mono i KolorA3: 13 ipm Mono i Kolor
  wariant skanera - CIS
  Funkcje zabezpieczeń
  802.1x - Tak
  Secure function lock v3 - Tak
  Materiały eksploatacyjne i akcesoria
  Wkłady atramentowe o szerokiej wydajności - LC462XLBK - 3000 stron; LC462XLC - 1500 stron; LC462XLM - 1500 stron; LC462XLY - 1500 stron; Deklarowana przybliżona produktywność jest określana zgodnie z normą ISO/IEC 24711
  charakterystyczne wkłady atramentowe - LC462BK - 550 stronLC462C - 550 stronLC462M - 550 stronLC462Y - 550 stronDeklarowana przybliżona sprawność jest określana zgodnie z normą ISO/IEC 24711
  Gwarancja
  Gwarancja - 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)
  Połączenie z siecią WWW
  Drukuj z - Print from and scan to without using a PC on Box, Dropbox, Evernote, OneDrive, Google DriveTM OneNote
  Skanuj do - Scan to Mobile, Scan to Searchable PDF, Enlarge Text Copy, Scan to PowerPoint, Scan to Excel, Scan to Word, Easy scan to E-mail

☆ Drukarka BROTHER HL-1222WE ☆

Drukarka BROTHER HL-1222WE Najniższa Cena Online

☆ Drukarka BROTHER HL-1222WE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Drukarka BROTHER HL-1222WE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:


  Brother HL-1222 WE
  Drukarka laserowa monochromatyczna

  Drukarka mono / WIFI

  HL-1222WE to drukarka, która podkreśla się niskimi kosztami druku. Model obsługuje efektywne tonery Brother, które przystępne są w dostępnej cenie. Charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, komfortową obsługą, wyszukanym designem i zaimplementowaną siecią bezprzewodową.

  Urządzenia laserowe Brother skierowane jest do użytkowników domowych i niepokaźnych przedsiębiorstw. HL-1222WE jest drukarką jednofunkcyjną drukującą do 20 stron na minutę, a pierwszy wydruk gotowy jest w czasie 10 sekund.

  jednocześnie toner startowy jak i standardowy umożliwiają wydrukowanie do 1500 stron. Wykorzystanie tego typu rozwiązania pozwala na zachowanie niskich kosztów druku. Urządzenie cechuje się łatwą instalacją i intuicyjną obsługą – jest zaopatrzone w panel kontrolny LED, a także technikę uniemożliwiającą zacięciom arkuszy. Model jest wyekwipowany w podajnik papieru o objętości 150 arkuszy. Urządzenie działa w sieciach bezprzewodowych 802.11b/g/n i oferuje 32 MB zaimplementowanej pamięci oraz szybki interfejs USB 2.0.

  HL-1222WE obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która pozwala na bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z sprzętów przenośnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone.

  Laserowe urządzenie Brother HL-1222WE jest kompatybilne z normami środowiskowymi Blue Angel, a także ENERGY STAR. Model posiada 3-letnią gwarancję po rejestracji na www.brother.pl

  cechy ogólne
  typ drukarki: Mono
  Funkcje: Drukowanie
  Maksymalny rozmiar papieru: A4
  Pamięć: 32MB
  Procesor: 200MHz
  technika: Laserowa
  Klasyfikacja lasera: Klasa 1 (IEC60825 - 1:2007)

  Połączenie
  Połączenie: Sieć bezprzewodowa, USB
  Lokalny interfejs: Hi-Speed USB 2.0
  Interfejs sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11b/g/n

  Połączenia przenośne
  Obsługiwane: iPrint&Scan

  wymiary i ciężar
  Z opakowaniem kartonowym: 415 x 303 x 324 mm (szer. X gł. X wys.)
  Z opakowaniem kartonowym: 5.5 kg
  Bez kartonu: 340 x 238 x 189 mm (szer. X gł. X wys.)
  Waga: 4.6 kg

  Środowisko
  atest Blue Angel: Tak
  Certyfikacja Energy Star: Tak
  Moc dźwięku: 6.6BA podczas drukowania, niesłyszalne w trybie gotowości
  Poziom hałasu: 51dBA podczas drukowania, niesłyszalne w trybie gotowości
  charakterystyczne zużycie energii: 0.7kWh / tydzień

  W opakowaniu:
  - przewód zasilający
  - Przewodnik bezpieczeństwa produktu
  - Dysk z oprogramowaniem
  - Karta gwarancyjna
  - Podręcznik prędkiej obsługi

  Specyfikacje nośników
  wymiary: 65 - 105 g/m2
  Typy i gramatury: Podajnik standardowy - A4, Letter, Legal, Folio, A5, A5(długa krawędź), B5, Executive, Szerokość: 148 do 216 mm Długość: 148 do 355.6 mm

  Sieć
  Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: WEP 64/128, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (AES), SMTP-AUTH
  Pomoc przy konfiguracji sieci bezprzewodowej: Tak
  Sieć bezprzewodowa: IEEE 802.11b/g/n (Tryb Infrastruktury / Ad-hoc)

  Systemy operacyjne i oprogramowanie
  Windows® 8, Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP Professional, Windows® XP Home Edition, Windows® Server 2012R2, Windows® Server 2012, Windows® Server 2008R2, Windows® Server 2008, Windows® Server 2003. OS X 10.7.5, 10.8.x, 10.9.x, 10.10.x albo nowszy. Linux CUPS, LPD/LPRng.

  Obsługa papieru
  Wejście papieru: 150 arkuszy
  Wyjście papieru: 50 arkuszy

  Drukowanie
  standardowa szybkość drukowania A4: Do 20 stron na minutę
  Czas wykonania pierwszego wydruku: Mniej niżeli 10 sekund
  Rozdzielczość: Do 2400 x 600 dpi (HQ1200)

  Materiały eksploatacyjne i akcesoria
  Eksploatacja w pakiecie: o produktywności do 1.500 stron
  charakterystyczny toner: (TN-1090) o efektywności do 1.500 stron.
  Materiały eksploatacyjne: Bęben (DR-1090) - 10,000 stron

  *wydajność kasety obliczana jest zgodnie z normą ISO / IEC 19752


☆ Epson MFP ET M2120 mono A4/USB/WiFi/32ppm/GDI/3pl (8715946671048) ☆

Epson MFP ET M2120 mono A4/USB/WiFi/32ppm/GDI/3pl (8715946671048) Najniższa Cena Online

☆ Epson MFP ET M2120 mono A4/USB/WiFi/32ppm/GDI/3pl (8715946671048) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson MFP ET M2120 mono A4/USB/WiFi/32ppm/GDI/3pl (8715946671048)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  EcoTank M2120Drukarka monochromatyczna z systemem stałego zasilania w atrament.bezusterkowa, oszczędzająca czas i energię drukarka EcoTank może skanować, kopiować i drukować w tym przenośnie.Możesz drukować, kopiować i skanować, a jednocześnie oszczędzać dzięki temu trwałemu, szybkiemu i energooszczędnemu urządzeniu EcoTank z pojemnikiem na atrament, który można uzupełniać. To ekonomiczne urządzenie może przy użyciu dostarczanego w pakiecie czarnego atramentu wydrukować nawet 5000 stron1. Wydruki otrzymasz w mgnieniu oka dzięki czemu, iż drukarka nie musi się rozgrzać i prędkości drukowania 15 str./min2. Z drukarką prosto zintegrujesz się przez Wi-Fi oraz przy pomocy aplikacji do druku mobilnego firmy Epson.Zmniejszenie kosztów drukuRozwiązanie EcoTank pozwala zaoszczędzić w ciągu 3 lat choćby 50% w porównaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi3. Zamiast tonera drukarka ma system stałego zasilania w atrament, który uzupełniany jest z załączonych butelek. Już od początku zapewniona jest wystarczająca ilość atramentu, by wydrukować tysiące stron, co redukuje koszty i oszczędza czas.Niedrogi atramentBrak konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem pozwala zaoszczędzić nawet 90% kosztu wydrukowania jednej strony.bezawaryjnośćKażda drukarka monochromatyczna EcoTank objęta jest gwarancją na 1 rok lub 100 000 stron, co gwarantuje spokojne stosowanie.Oszczędność czasuNie marnuj czasu na wymianę materiałów eksploatacyjnych system stałego zasilania w atrament ogranicza konieczność konserwacji do minimum. Pracę przyspieszają dodatkowo brak konieczności rozgrzewania, a także prędkość drukowania na poziomie 15 str./min2.Oszczędność energiiDrukarka monochromatyczna EcoTank zezwala na zredukowanie zużycia energii i ogólnych kosztów. Może obniżyć pobór mocy aż o 95%5 w kontraście do monochromatycznych drukarek laserowych.Druk przenośnyDrukuj z dowolnego miejsca w biurze dzięki łączności Wi-Fi i bezpłatnym aplikacjom do druku mobilnego producenta Epson.Kluczowe cechy: Zmniejszenie kosztów druku: Ekonomiczna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i dużą ilością atramentu w zestawie bezusterkowe i trwałe: Gwarancja na 1 rok lub 100 000 stron Oszczędność energii: Zmniejsz zużycie mocy aż o 95%4 Uzupełnij i zapomnij: Drukuj tysiące stron za pomocą załączonego atramentu prędkie drukowanie i Wi-Fi: Drukowanie przenośne, prędkość drukowania 15 str./min2 i brak konieczności rozgrzewania


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki ze skanerem – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki ze skanerem, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek ze skanerem jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) ☆

HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) Najniższa Cena Online

☆ HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

☆ Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) ☆

Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9012e All-in-One 26K72B A4 nieskomplikowana konfiguracja. Łatwe drukowanie. Konfiguracja jest prosta – użyj dowolnego urządzenia, by rozpocząć pracę w kilku prostych krokach, dzięki aplikacji HP Smart.

  Dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP OfficeJet Pro 9012e zyskaj wszechstronną sprawność drukowania, skanowania i kopiowania. Stabilne połączenie bezprzewodowe Drukarka HP OfficeJet Pro 9012e przeznaczona jest do zapewniania stałej łączności.

  Dwupasmowa łączność Wi-Fi® z funkcją samodzielnego resetowania lepszy zasięg i pokaźniejszą szybkość i bardziej bezusterkowe połączenia. Dzięki subskrypcji Instant Ink nigdy nie zabraknie Ci atramentu Już nigdy nie skończy Ci się atrament w urzączeniu wielofunkcyjnym HP OfficeJet Pro 9012e, zaoszczędź nawet 70% z subskrypcją Instant Ink.

  Zapisz się, by otrzymywać atrament i zyskać bezproblemową dostawę i recykling – wszystko to już od 4,99 zł miesięcznie. HP+: Inteligentne drukowanie już tu jest System inteligentnego drukowania HP+, z możliwością przewidywania po to, żeby zapewnić gotowość do druku wtedy, kiedy tego Ci potrzeba, dzisiaj daje wyższy poziom bezpieczeństwa i sprawności aniżeli kiedykolwiek.

  Wybierz HP OfficeJet Pro 9012e i skorzystaj z 6 miesięcy Instant Ink oraz z 1 dodatkowego roku gwarancji HP przy stosowaniu wyłącznie oryginalnego atramentu HP. Subskrypcja Instant Ink. Prędkie i oszczędne drukowanie.

  Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być proste. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w szczególnie prędkim tempie.

  Odpowiedzialny recykling. Pomóż nam ponownie wykorzystać plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę. Zapomnij o wyczerpanym tuszu lub tonerze. Wygodna przesyłka w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%.

  Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie. Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz darmowo zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a choćby z niej z zrezygnować.

  Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz. 3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję albo z niej zrezygnować.


☆ CANON PIXMA MG 2550 ☆

CANON PIXMA MG 2550 Najniższa Cena Online

☆ CANON PIXMA MG 2550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: CANON PIXMA MG 2550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  rodzaj druku: Atramentowy; rodzaj druku: kolorowy; Duplex: Ręczny; Praca w sieci LAN: Nie; Praca w sieci WiFi: Nie

☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2720e All-In-One 26K67B ☆

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2720e All-In-One 26K67B Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2720e All-In-One 26K67B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2720e All-In-One 26K67B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS3352, 3771C046 ☆

Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS3352, 3771C046 Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS3352, 3771C046 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS3352, 3771C046
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3352

  Do drukowania dokumentów, plików tekstowych albo nawet grafiki – Canon PIXMA TS3352 znakomicie stanie na wysokości zadania jednocześnie w domu, jak i w nieznacznej firmie. Wysoka energooszczędność oraz ekonomia pracy pozwolą zredukować koszty utrzymania. Dodatkowym atutem jest pojemny podajnik papieru prosta wymiana komponentów eksploatacyjnych.

  Kluczowe cechy:

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Mopria, Canon PRINT, Wi-Fi Direct

  Wysoka jakość kolorowych wydruków i zdjęć

  Czytelny ekran

  Możliwość drukowania na papierze fotograficznym o gramaturze choćby 275 g/m²

  Kompaktowe, z opcjami połączeń

  Korzystaj z zalet wielofunkcyjności i bezproblemowej łączności bezprzewodowej. Urządzenie umożliwia drukowanie, skanowanie i korzystanie z usług w chmurze za pomocą aplikacji Canon PRINT albo drukowanie dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android).

  Aplikacja Canon Creative Park

  Od oryginalnych dekoracji i składników wyglądu wnętrz po proste pomysły na rękodzieło i trójwymiarowe modele origami – baw się papierem z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji na oryginalne dekoracje, czy również spędzić wolne popołudnie składając modele z papieru, w aplikacji Creative Park jest wszystko, czego potrzebujesz.

  Korzystaj z funkcji edycji i nadawaj projektom osobisty charakter. Twórz nieszablonowe materiały dopasowując istniejące szablony, dodając do nich zdjęcia czy tekst. Zapisz ulubione projekty i odtwórz je, gdzie tylko chcesz.

  *Aplikacja Canon Creative Park jest przystępna dla urządzeń z systemem iOS i Android.

  Ekonomiczne kasety XL

  wyjątkowo pojemne kasety z atramentem Canon XL pozwalają oszczędzić choćby 30% na wydruku pojedynczej strony w stosunku do kosztów używania charakterystycznych kaset.

  Opcjonalne kasety XL wygodne korzystanie z kaset FINE i wydłużenie czasu między dobieraniem atramentu.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie artykułu: Do domu i minimalnego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany rodzaj nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, B5, Letter, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 60 arkuszy
  • typy podajników papieru: Tacka
  • liczba podajników papieru: 1
  • szybkość druku w kolorze: do 4 str./min
  • prędkość druku w mono: do 7,5 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • prędkość kopiowania: do 3 str./min
  • Rozdzielczość skanowania: 1200 x 600 dpi
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Maksymalny format skanu: A4
  • Maksymalna gramatura papieru: 275 g/m²
  • Funkcja faksu: Nie
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, AirPrint
  • ekran: zaimplementowany
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Nie
  • ilość wkładów drukujących: 2
  • dodatkowe dane: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów, Drukowanie bez marginesów, Skanowanie do chmury
  • załączone akcesoria: kabel zasilający, zestaw pełnych tuszów
  • Kolor: Czerwony
  • Szerokość: 435 mm
  • Wysokość: 145 mm
  • Głębokość: 316 mm
  • Waga: 3,9 kg
  producent nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


Podsumowanie, czyli jaka drukarka ze skanerem najlepsza?


Najlepsza drukarka ze skanerem w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka ze skanerem w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki wielofunkcyjne – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek ze skanerem nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych drukarek wielofunkcyjnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka ze skanerem opinie,
 • dobra drukarka ze skanerem cena,
 • drukarka ze skanerem ranking,
 • drukarka ze skanerem jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • drukarka ze skanerem najtańsze

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...