Ranking małych drukarek do domu. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking małych drukarek do domu


Pomagamy w wyborze dobrych małych drukarek do domu. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych małych drukarek do domu,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek biurowych.

Jakie małe drukarki do domu najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane małe drukarki do domu, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking małych drukarek do domu, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Canon Pixma TS5150 ☆

Canon Pixma TS5150 Najniższa Cena Online

☆ Canon Pixma TS5150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Pixma TS5150
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Proste i niedrogie drukowanie w domu dzięki obsłudze zaawansowanej łączności
  To nieduże, stylowe, nieskomplikowane i przyjemne w obsłudze, przystępne cenowo, urządzenie wielofunkcyjne umożliwia nad wyraz proste drukowanie, skanowanie i kopiowanie niebanalnych obrazów i wyraźnych dokumentów w domu, a ponadto zapewnia nowoczesną łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami i usługami w chmurze.

  Inteligentna łączność

  starczy pobrać aplikację Canon PRINT,z łatwością drukować i skanować bezprzewodowo za pomocą urządzeń inteligentnych (z systemem iOS albo Android). Można korzystać z wielu opcji połączeń, w tym z technice Bluetooth*.

  Wolność dzięki chmurze
  Usługa PIXMA Cloud Link, dostępna w aplikacji Canon PRINT, zapewnia swobodę drukowania z serwisów społecznościowych i skanowania do usług pamięci masowej w chmurze**.

  Wszechstronność i oszczędność

  Ekonomiczne, opcjonalne pojemniki XL umożliwiają drukowanie obszerniejszej liczby stron za te same pieniądze, a funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala oszczędzać papier. Podwójne podajniki pozwalają na jednoczesne korzystanie ze zwykłego papieru i nośników fotograficznych.

  Łatwa obsługa

  Łatwo dostępne przyciski, ręcznie odchylany panel z barwnym ekranem dotykowym o przekątnej 6,2 cm i uproszczony interfejs o układzie powielonym z aplikacji Canon PRINT upraszczają sterowanie urządzeniem, przeglądanie zasobów i nawiązywanie połączeń.

  Dobra jakość za przystępną cenę

  To niepokaźne, stylowe i przystępne cenowo kolorowe urządzenie wielofunkcyjne wyekwipowano w system kaset FINE, który gwarantuje odporność i jakość oraz zezwala na szybką zamianę. Idealne rozwiązanie do łatwej i szybkiej eksploatacji w domu.

  * Urządzenie zaopatrzone w niskoenergetyczną technikę Bluetooth (drukowanie i skanowanie przez Bluetooth jest dostępne tylko w urządzeniach z systemem Android). Nie można zagwarantować działania funkcji przystępnych za pomocą łączności Bluetooth i aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY na wszystkich smartfonach z systemem Android. Znak słowa i logo Bluetooth są zastrzeżonymi znakami handlowymi producenta Bluetooth SIG, a zastosowanie ich przez markę Canon Inc. Odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością stosownych firm.
  ** Funkcja skanowania do chmury jest dostępna tylko w sytuacji stosowania oryginalnych atramentów firmy Canon.  EAN: 4549292090741
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 2228C006AA
  Model: Pixma TS5150
  Obszar zastosowań: Dom
  Funkcje urządzenia: Kopiarka
  typ druku: Atramentowy
  Format: A4
  Druk w kolorze: Tak
  atrybuty skanowania: - wariant skanera: Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów- Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200 × 2400 dpi- prędkość skanowania arkuszy A4: około 14 s- Głębia barw przy skanowaniu (wejście / wyjście): barwy: RGB (każdy kanał 16/8 bitów), Skala szarości: 16/8 bitów- Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm
  właściwości kopiowania: - szybkość kopiowania: sFCOT: około 20 s, sESAT: około 4 obr./min- Kopiowanie wielokrotne: 99 kopii (maks.)- Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów, kopiowanie zdjęć, kopiowanie bez marginesów, kopiowanie dwustronne, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z usuwaniem ramki, kopiowanie dokumentów identyfikacyjnych- Kopiowanie ze zmianą rozmiaru: 25400% (co 1%)- przypasowanie do strony: A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5, a także A4 na B5
  Rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  Maks. Prędkość druku w czerni: 13 str/min
  Maks. Szybkość druku w kolorze: 6 str/min
  Druk Photo: Tak
  Druk dwustronny: samoczynny
  wariant nośnika: Koperty
  Gramatura papieru (min.): 64 g/m²
  Gramatura papieru (maks.): 300 g/m²
  Materiały eksploatacyjne oryginalne: - PG-540 (czarny)- CL-541 (barwny)
  produktywność mat. Eksploatacyjnych: Drukowanie kolorowych dokumentów A4- Czarny: 180 stron- Czarny XL: 600 stron- kolorowy: 180 stron- barwny XL: 400 stron
  Obsługiwane systemy operacyjne: Android
  wymogi sprzętowe: - Windows: 3,1 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8- Mac: połączenie z Internetem, 1,5 GB miejsca na dysku twardym, Safari 5- wyświetlacz: XGA, 1024 × 768 pikseli
  Pictbridge: Tak
  Ethernet: Nie
  Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Akcesoria w pakiecie: - Drukarka wielofunkcyjna kolekcja PIXMA TS5150- Kasety FINE- przewód zasilający- Instalacyjna płyta CD-ROM- Instrukcje
  Kolor: Czarny
  Wysokość: 315 mm
  Szerokość: 425 mm
  Głębokość: 147 mm
  Waga: 6.5 kg
  Pozostałe właściwości: - Poziomu Akustycznego Hałasu: około 43,5(A)- Zalecane środowisko pracy: Temperatura: 1530°C, Wilgotność: 1080% wilgotności względnej (bez kondensacji)- Źródło zasilania: Napięcie przemienne 100240 V, 50/60 HzPobór mocy:- Wyłączone: około 0,2 W- Tryb gotowości (połączenie z komputerem poprzez USB): około 0,7 W (wyłączona lampa skanera)- Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,5 W (wyłączona lampa skanera) - Czas przejścia w tryb gotowości: 11 min- Kopiowanie: około 14 W

☆ Zortrax Filament z-pla ☆

Zortrax Filament z-pla Najniższa Cena Online

☆ Zortrax Filament z-pla - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zortrax
 • Nazwa produktu: Zortrax Filament z-pla
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Z-PLA

  Filament Z-PLA zagwarantuje precyzję niezbędną do druku modeli o złożonej geometrii. Perfekcyjnie nadaje się do tworzenia bardzo szczegółowych obiektów o przygładzonej powierzchni. Z-PLA odznacza się wysoką twardością oraz niskim skurczem, dzięki temu nadaje się do druku wysokiej jakości części i produktów konsumenckich. Z-PLA to jeszcze częsty dobór przy drukowaniu makiet architektonicznych. Materiał jest biodegradowalny, wytworzony z naturalnych surowców i przyjazny środowisku. Rewelacyjnie współpracuje z opartym na tworzywie BVOH materiałem podporowym Z-SUPPORT Premium i stacją DSS Zortrax, co gwarantuje bezproblemowe usuwanie podpór.

  użycia
  • Części wysokiej jakośći
  • Makiety architektoniczne
  • Szczegółowe modele koncepcyjne
  • Modele edukacyjne
  • Produkty konsumenckie
  • Modele biodegradowalne
  Gładkie wykończenie

  wyjątkowo gładkie wykończenie modeli wydrukowanych z Z-PLA czynią ten materiał nadzwyczajnym do tworzenia makiet architektonicznych, a także pomocy naukowych.

  Wysoce szczegółowy druk 3D

  Wysoka jakość, dokładność rozmiarowa i niski poziomu skurczu materiału Z-PLA powodują,pasuje do druku wysoce szczegółowych modeli koncepcyjnych.

  Rozpuszczalny materiał podporowy

  Materiał do druku 3D Z-PLA został stworzony na bazie polikwasu mlekowego, dzięki czemu jest biodegradowalny i kompatybilny z rozpuszczalnym w wodzie materiałem podporowym Z-SUPPORT Premium.


☆ Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) ☆

Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9012e All-in-One 26K72B A4 łatwa konfiguracja. Łatwe drukowanie. Konfiguracja jest prosta – użyj dowolnego urządzenia, by rozpocząć pracę w kilku prostych krokach, dzięki aplikacji HP Smart.

  Dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP OfficeJet Pro 9012e zyskaj wszechstronną sprawność drukowania, skanowania i kopiowania. Zrównoważone połączenie bezprzewodowe Drukarka HP OfficeJet Pro 9012e dedykowana jest do zapewniania stałej łączności.

  Dwupasmowa łączność Wi-Fi® z funkcją samodzielnego resetowania udoskonalony zasięg i większą prędkość, a także bardziej bezawaryjne połączenia. Dzięki subskrypcji Instant Ink nigdy nie zabraknie Ci atramentu Już nigdy nie skończy Ci się atrament w urzączeniu wielofunkcyjnym HP OfficeJet Pro 9012e, zaoszczędź nawet 70% z subskrypcją Instant Ink.

  Zapisz się, by otrzymywać atrament, a także zyskać bezproblemową dostawę i recykling – wszystko to już od 4,99 zł miesięcznie. HP+: Inteligentne drukowanie już tu jest System inteligentnego drukowania HP+, z możliwością przewidywania po to, żeby zapewnić gotowość do druku wtedy, kiedy tego potrzebujesz, dzisiaj daje wyższy poziom bezpieczeństwa i efektywności niż kiedykolwiek.

  Wybierz HP OfficeJet Pro 9012e i skorzystaj z 6 miesięcy Instant Ink oraz z 1 uzupełniającego roku gwarancji HP przy używaniu wyłącznie oryginalnego atramentu HP. Subskrypcja Instant Ink. Prędkie i oszczędne drukowanie.

  Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być przystępne. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w bardzo prędkim tempie.

  Odpowiedzialny recykling. Pomóż nam ponownie wykorzystać plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę. Zapomnij o wyczerpanym tuszu albo tonerze. Wygodna dostawa w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%.

  Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie. Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz bezpłatnie zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a nawet z niej z zrezygnować.

  Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz. 3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję lub z niej zrezygnować.


☆ Urządzenie wielofukcyjne HP DeskJet 3760 All-in-One Printer, T8X19B ☆

Urządzenie wielofukcyjne HP DeskJet 3760 All-in-One Printer, T8X19B Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofukcyjne HP DeskJet 3760 All-in-One Printer, T8X19B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofukcyjne HP DeskJet 3760 All-in-One Printer, T8X19B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofukcyjne HP DeskJet 3760 All-in-One Printer, T8X19B

☆ HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) ☆

HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) Najniższa Cena Online

☆ HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

☆ deskjet 3762 all-in-one drukarka atramentowa wielofunkcyjne - kolor - tusz marki Hp ☆

deskjet 3762 all-in-one drukarka atramentowa wielofunkcyjne - kolor - tusz marki Hp Najniższa Cena Online

☆ deskjet 3762 all-in-one drukarka atramentowa wielofunkcyjne - kolor - tusz marki Hp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: deskjet 3762 all-in-one drukarka atramentowa wielofunkcyjne - kolor - tusz marki Hp
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka HP DeskJet 3762

  Do drukowania dokumentów, plików tekstowych lub choćby grafiki – HP DeskJet Ink Advantage 3762 nadzwyczajnie sprawdzi się jednocześnie w domu, jak i w niepokaźnej firmie. Wysoka energooszczędność, a także ekonomia pracy pozwolą zredukować koszty utrzymania. Dodatkowym atutem jest pojemny podajnik papieru nietrudna wymiana składników eksploatacyjnych.

  nieznaczny rozmiar, spore możliwości

  To najmniejsze na świecie urządzenie wielofunkcyjne zagwarantuje oszczędność przestrzeni, oferując równocześnie niezbędną efektywność. Technologia HP Scroll Scan proste wykonywanie większości zadań skanowania z zróżnicowanych rodzajów papieru. HP DeskJet Ink Advantage 3762 zostało zaprojektowane tak, by pasowało wszędzie tam, gdzie go Ci trzeba.

  Ogromne możliwości z aplikacją HP Smart

  HP DeskJet Ink Advantage 3762 gwarantuje najłatwiejszy sposób na drukowanie dokumentów, fotografii i innych tworzyw przy użyciu maszyn z systemem Windows albo Android albo maszyn marki Apple. Drukuj idealne fotografie, skanuj dokumenty i momentalnie udostępniaj. Przy użyciu aplikacji HP Smart i technologii Wi-Fi za pomocą drukarki HP możesz to zrobić z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

  Aplikacja HP Smart sprawia, że konfigurowanie, drukowanie i skanowanie jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek wcześniej.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i niedużego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 300 g/m²
  • Obsługiwany rodzaj nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty, Etykiety
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, DL, Letter, Formaty niestandardowe
  • typy podajników papieru: Tacka
  • Podajnik papieru: 60 arkuszy
  • ilość podajników papieru: 1
  • prędkość druku w kolorze: do 5,5 str./min
  • szybkość druku w mono: do 8 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Drukowanie dokumentów tajnych: Nie
  • liczba wkładów drukujących: 2
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Funkcja faksu: Nie
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 600 x 600 dpi
  • Maksymalny format skanu: A4
  • prędkość kopiowania: do 4 str./min
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Miesięczne obciążenie: 1000 str./miesiąc
  • ekran: wbudowany
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, AirPrint
  • Wersja z WiFi: Tak
  • dopełniające informacje: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów
  • dołączone akcesoria: przewód zasilający, komplet tuszów startowych
  • Kolor: Biało-miętowy
  • Szerokość: 403 mm
  • Wysokość: 141 mm
  • Głębokość: 177 mm
  • Waga: 2,3 kg
  firma nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami

☆ Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS3450 Czarny darmowa dostawa!, 4463C006 ☆

Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS3450 Czarny darmowa dostawa!, 4463C006 Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS3450 Czarny darmowa dostawa!, 4463C006 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS3450 Czarny darmowa dostawa!, 4463C006
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Druk dwustronny:ręczny;Funkcje dopełniające:drukowanie bez marginesów, drukowanie ze smartfona / tabletu;Funkcje urządzenia:drukarka, skaner, kopiarka;Głębia koloru:16 bitów;Głębia szarości:8 bitów;Głębokość:327 mm;Gwarancja:12 miesięcy;Gwarancja nowa:12 miesięcy, door to door;przewód USB w pakiecie:nie;Łączność bezprzewodowa:Apple AirPrint, Cloud Link, WiFi;Maksymalna szybkość transmisji danych:0;Maksymalny format skanowania:A4;Materiały eksploatacyjne:PG545,CL546,PG545XL,CL546XL;Obsługiwane formaty nośników:10 x 15 cm, 13 x 13 cm, 13 x 18 cm, A4, A5, B5, legal, letter;Obsługiwany format papieru:A4;opisy producenta:Canon PRINT, Canon PIXMA Cloud Link;Pamięć:0;Panel sterowania:tak;Podajnik opcjonalny:0 arkuszy;Podajnik papieru:60 arkuszy;Poziom hałasu:48 dB;Praca przy wyłączonym komputerze:tak;Praca w sieci:tak;prędkość kopiowania do:20 str/min;Rozdzielczość optyczna:600 x 1200 dpi;Rozdzielczość w czerni:4800 x 1200 dpi;Rozdzielczość w odcieniu:4800 x 1200 dpi;Szerokość:435 mm;szybkość druku w czerni:7,7 str/min;prędkość druku w kolorze:4 str/min;technologia druku:atramentowa (kolorowa);typ gwarancji:door to door;typ skanera:stolikowy;Waga:4 kg;wbudowany faks:nie;zastosowany telefon:nie;sprawność:0 str/mies;Wyposażenie:tusze startowe, instrukcja obsługi;Wysokość:145 mm;Złącza:USB rodzaj B (port drukarki);ograniczanie / powiększanie:25 - 400 %...


☆ Canon pixma ts705a xl ☆

Canon pixma ts705a xl Najniższa Cena Online

☆ Canon pixma ts705a xl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon pixma ts705a xl
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka atramentowa Canon Pixma TS705 z kompletem tuszy zamiennych XL o dużej obszerności zamiast tuszów startowych

  Urządzenie Canon PiXMA TS705 nie ma skanera.

  Ta niewielkich wymiarów i wyposażona w progresywne opcje łączności drukarka zezwala na łatwą obsługę i wydajną pracę nie tylko w domu,jeszcze w biurze.

  mnóstwo funkcji, kompaktowa budowa, dostępna wartość – najmniejsza 5-atramentowa drukarka Canon o znacznej objętości (350 arkuszy zwykłego papieru) formuje profesjonalnie wyglądające dokumenty i wysokiej jakości fotografie dzięki bezproblemowej łączności – a wszystko to za dostępną cenę.

  Kluczowe cechy:

  Wysoka jakość barwnych wydruków i zdjęć

  Bezprzewodowe drukowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Mopria, Canon PRINT

  samoczynne drukowanie dwustronne

  Możliwość drukowania na papierze fotograficznym o gramaturze choćby 300 g/m²

  Nadruk na płytach CD /DVD

  Tusze zamienne XL zamiast tuszów startowych o mniejszej pojemności

  komfortowa łączność

  Możesz zastosować sieci Ethernet, podłączyć notebook, komputer bądź urządzenie inteligentne za dotknięciem jednego przycisku, aby zacząć drukować za pomocą aplikacji Canon PRINT, usług AirPrint (iOS) i Mopria (Android) albo Windows 10 Mobile.

  Wysoka efektywność pracy

  Funkcja automatycznego drukowania dwustronnego pozwala oszczędzać papier, a szczególnie efektywne kasety powiększają produktywność pracy. Pojemniki z atramentem XL i XXL umożliwiają wydrukowanie 2-, a choćby 3-krotnie pokaźniejszej liczby stron typowe kasety. Dzięki zaimplementowaniu 5 oddzielnych pojemników wystarczy wymieniać tylko te, które są puste.

  Praca bez przerw

  Dzięki znacznej pojemności zasobników na papier zwykły (350 arkuszy) możesz drukować bez zbędnych przerw. Z kolei 2-wierszowy wyświetlacz LCD zagwarantuje prędki wgląd w poziom atramentu.

  Poznaj swoją kreatywność

  Możesz pracować kreatywnie dzięki kilku specjalnym aplikacjom i drukować na samoprzylepnym, magnetycznym lub kwadratowym papierze fotograficznym. Co więcej, możesz projektować i drukować naklejki na paznokcie.

  Bądź na bieżąco ze swoją działalnością dzięki bazie MIB (Management Information Base). Monitoruj wykorzystanie drukarek, konserwację i poziom atramentu oraz rozwiązuj problemy – wszystko z jednego punktu.

  Specyfikacja technologiczna:
  • technologia druku: Atramentowa kolorowa
  • szybkość druku - czerń [str/min]: 15
  • prędkość druku - odcień [str/min]: 10
  • Czas wydruku pierwszej strony - czerń [s]: 8
  • Czas wydruku pierwszej strony - odcień [s]: 10
  • Druk bez marginesów: TAK
  • automatyczny druk dwustronny: Tak
  • Inne: szybkość druku fotograficznego (zdjęcie 10 x 15 cm bez marginesów): około 21 s
  • Maksymalny rozmiar nośnika: A4
  • Obsługiwane formaty: A4 A5 B5 Com10 DL Legal Letter
  • typy nośników: Koperty Naklejki Papier fotograficzny Papier zwykły Płyty CD/DVD
  • Gramatura papieru [g/m2]: do 300 (papier fotograficzny) 60-105 (papier zwykły)
  • Nadruk na płytach CD/DVD: Tak
  • Kompatybilne tusze: PGI-580, CLI-581
  • W pakiecie: tusze zamienne XXL o podwyższonej efektywności zamiast startowych
  • Kopiarka: Nie posiada
  • Faks: Nie posiada
  • Skaner: Nie posiada
  • Poziom hałasu [dB]: 50.5
  • Wspierane systemy operacyjne: Android iOS Mac OS X 10.10.5-10.11 Mac OS X 10.12 albo nowszy Windows 10 Windows 10 Mobile Windows 7 SP1 Windows 8.1 Windows Server 2008 R2 SP1 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2016
  • ekran: LCD
  • pobór mocy drukowanie [W]: 23
  • pobór mocy wyczekiwanie [W]: 1.6
  • pobór mocy uśpienie [W]: 0.3
  • Podajniki papieru: Podajnik na 20 arkuszy papieru fotograficznego Podajnik na 250 arkuszy Podajnik na 100 arkuszy
  • zastosowane technologie: ChromaLife 100
  • Interfejs: RJ-45 (10/100) USB 2.0 Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
  • Drukowanie z urządzeń przenośnych: AirPrint Google Cloud Print Mopria PIXMA Cloud Link
  • Inne: LAN/WLAN PictBridge
  • Wysokość [cm]: 15.8
  • Szerokość [cm]: 37.2
  • Głębokość [cm]: 36.5
  • Waga [kg]: 5.4
  • wariant urządzenia: Drukarka atramentowa
  • dodatkowe cechy: automatyczny druk dwustronny Drukowanie z sprzętów mobilnych Nadruk na płytach CD/DVD Wydruk bez marginesów
  • Funkcje urządzenia: Drukarka
  • Kolor: Czarny
  • Linia: Pixma
  • załączone wyposażenie: Płyta CD z oprogramowaniem i instrukcją przewód zasilający Wkłady atramentowe

  firma nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami XL


☆ Hp deskjet 3760 all-in-one drukarka atramentowa wielofunkcyjne - kolor - tusz ☆

Hp deskjet 3760 all-in-one drukarka atramentowa wielofunkcyjne - kolor - tusz Najniższa Cena Online

☆ Hp deskjet 3760 all-in-one drukarka atramentowa wielofunkcyjne - kolor - tusz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp deskjet 3760 all-in-one drukarka atramentowa wielofunkcyjne - kolor - tusz
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3760 proste drukowanie przenośne dzięki rozwiązaniom producenta HP nieskomplikowane drukowanie ze smartfonów, tabletów ikomputerów przenośnych – wpracy, wdomu lub wpodróży. Kalkulator śladu węglowego Drukowanie, skanowanie i kopiowanie szybko, komfortowo i ekologicznie.

  Drukuj bez ograniczeń Bezprzewodowe drukowanie zurządzenia przenośnego bez konieczności wprowadzania kodu lub hasła sieci Wi-Fi. Innowacyjna subskrypcja Instant Ink - Never Run Out Subskrypcja druku Instant Ink zezwala na oszczędność na tuszu do 70%, a także pewność, iż drukarka jest za każdym razem gotowa do pracy.

  niewielkie urządzenie wielofunkcyjne oferujące obfite możliwości Zyskaj więcej przestrzeni iniezbędną produktywność dzięki miniaturowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu, które zmieści się praktycznie wszędzie. Drukarka jest przystępna wkilku wyrazistych wariantach kolorystycznych, dzięki którym możesz ożywić swoją przestrzeń ipokazać swój fason.

  technologia HP Scroll Scan pozwala na szybkie skanowanie nośników papierowych oróżnych grubościach. Wszechstronne urządzenie spełniające mnóstwo funkcji szybkie iłatwe bezprzewodowe drukowanie, skanowanie ikopiowanie dowolnych materiałów przy pomocy urządzenia wielofunkcyjnego wkorzystnej cenie.

  niezawodna łączność Uzyskaj lepszy zasięg, a także szybsze istabilniejsze połączenia, korzystając z Wi-Fi® 802.11b/g/n, portu Hi-speed USB 2.0 oraz technologi Apple AirPrint™ szybkie drukowanie bezpośrednio zurządzenia przenośnego łatwe drukowanie ze smartfonów, tabletów ikomputerów przenośnych – wpracy, wdomu albo wpodróży.

  Usługa HP ePrint pozwala na mobilne drukowanie zdjęć, dokumentów inie tylko Pracuj ekspresowo ikomfortowo Pracuj prędko dzięki podajnikowi dokumentów na 60 arkuszy iodbiornikowi na 25 arkuszy. Dopasowane do Twojego budżetu iTwoich potrzeb Drukowanie zszybkością do 8 str./min wczerni i5,5 str./min wkolorze.

  Rozdzielczość optymalizowana do 4800 x1200 dpi przy druku wkolorze zkomputera, rozdzielczość wejściowa 1200 dpi. Funkcja skanowania idrukowania dzisiaj dostepna wsmartfonie Możliwość skanowania dowolnych obiektów wpodróży za pomocą aplikacji mobilnej HP All-in-One Printer Remote na smartfonie albo tablecie.

  Subskrypcja Instant Ink Jak to działa Wybierz subskrypcję HP Instant Ink HP w cenie subskrypcji wysyła tusz Wdowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję lub zniej zrezygnować Wybierz miesięczny plan drukowania w zależności od potrzeb Swoboda bez zobowiązań Wdowolnym momencie możesz darmowo zmienić lub wstrzymać subskrypcję, anawet zniej zzrezygnować Oszczędzaj na tuszuHP do 70% Oszczędzaj na tuszu zsubskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie Zapomnij o wyczerpanym tuszu lub tonerze komfortowa dostawa w cenie subskrypcji Odpowiedzialny recykling Pomóż nam ponownie wykorzystać plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej wcenę Dowiedz się więcej Cennik obowiązuje od 8 lutego 2022 roku.


☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet IA 3750 T8X12B ☆

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet IA 3750 T8X12B Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet IA 3750 T8X12B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet IA 3750 T8X12B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet IA 3750 T8X12B


Podobne zestawienia:


Najtańsze małe drukarki do domu – Ranking na listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze małe drukarki do domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich małych drukarek do domu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zortrax Filament z-pla ☆

Zortrax Filament z-pla Najniższa Cena Online

☆ Zortrax Filament z-pla - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zortrax
 • Nazwa produktu: Zortrax Filament z-pla
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Z-PLA

  Filament Z-PLA zapewnia precyzję niezbędną do druku modeli o złożonej geometrii. Genialnie nadaje się do tworzenia nad wyraz szczegółowych obiektów o gładziutkiej powierzchni. Z-PLA odznacza się wysoką twardością oraz niskim skurczem, dzięki temu pasuje do druku wysokiej jakości części i produktów konsumenckich. Z-PLA to w dodatku częsty dobór przy drukowaniu makiet architektonicznych. Materiał jest biodegradowalny, wytwarzany z naturalnych minimalistycznców i przyjazny środowisku. Wspaniale współpracuje z opartym na tworzywie BVOH materiałem podporowym Z-SUPPORT Premium i stacją DSS Zortrax, co gwarantuje bezproblemowe likwidowanie podpór.

  zastosowania
  • Części wysokiej jakośći
  • Makiety architektoniczne
  • Szczegółowe modele koncepcyjne
  • Modele edukacyjne
  • Produkty konsumenckie
  • Modele biodegradowalne
  Gładkie wykończenie

  stanowczo gładkie wykończenie modeli wydrukowanych z Z-PLA czynią ten materiał genialnym do tworzenia makiet architektonicznych, a także pomocy naukowych.

  Wysoce szczegółowy druk 3D

  Wysoka jakość, precyzyjność rozmiarowa i niski poziomu skurczu materiału Z-PLA powodują,nadaje się do druku wysoce szczegółowych modeli koncepcyjnych.

  Rozpuszczalny materiał podporowy

  Materiał do druku 3D Z-PLA został wytwarzany na bazie polikwasu mlekowego, dzięki czemu jest biodegradowalny i kompatybilny z rozpuszczalnym w wodzie materiałem podporowym Z-SUPPORT Premium.


☆ Canon mg2550s (4549292072372) ☆

Canon mg2550s (4549292072372) Najniższa Cena Online

☆ Canon mg2550s (4549292072372) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon mg2550s (4549292072372)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  PIXMA MG2550S
  Urządzenie wielofunkcyjne idealne do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Od pełnych tekstu dokumentów po zdjęcia rodzinne – mechanizm drukowania urządzenia Canon PIXMA MG2550S zaprojektowano z myślą o wysokiej jakości i łatwości zastosowania.

  Drukowanie, skanowanie, kopiowanie – łatwe domowe drukowanie
  To domowe urządzenie wielofunkcyjne zezwala na prędkie drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów i fotografii bez uszczerbku dla jakości. Proste w użyciu urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2550S to niewielkich rozmiarów, stylowe narzędzie o wielu innowacyjnych funkcjach, nadające się dla każdego użytkownika w domu.

  atrakcyjna cena, najwyższa jakość wydruku
  Urządzenie Canon PIXMA MG2550S jest niewiarygodnie opłacalne: niebanalna cenowo drukarka gwarantująca niespotykaną jakość dokumentów i fotografii. Technologia kaset FINE zapewnia dynamiczną czerń, żywe barwy i niesamowitą szczegółowość.

  choćby o 30% niższy koszt wydruku pojedynczej strony
  Dzięki zaimplementowaniu opcjonalnych, charakteryzujących się dużą pojemnością kaset z atramentem XL firmy Canon można zaoszczędzić choćby 30% kosztów wydruku pojedynczej strony w kontraście do kosztów użytkowania kaset standardowych. Kaseta zezwala na drukowanie pokaźniejszej liczby stron i nie trzeba jej tak niejednokrotnie wymieniać. Eksploatacja urządzenia Canon PIXMA MG2550S nie zrujnuje domowego budżetu.

  Puść wodze wyobraźni

  prosto uporządkujesz i wydrukujesz swoje zdjęcia dzięki funkcjom rozpoznawania twarzy w aplikacji My Image Garden, a oprogramowanie CREATIVE PARK PREMIUM zapewni przepustkę do świata artystycznych możliwości dzięki przystępnym projektom mistrzowskich artystów, których można używać jako pocztówek, kalendarzy, kartek urodzinowych i nie tylko.

  zastosowane funkcje oszczędzania energii
  Funkcja automatycznego włączania/wyłączania pozwala oszczędzać energię. Kliknij polecenie drukowania na laptopie i sprawdź, jak momentalnie drukarka przełącza się ze stanu oszczędzania energii i jest gotowa do drukowania. Nie trzeba jej ręcznie włączać.


  atrybuty skanowania

  - rodzaj skanera: Skaner płaski CIS do fotografii i dokumentów
  - Rozdzielczość skanera (optyczna): 600 × 1200 dpi
  - prędkość skanowania arkuszy A4: W przybliżeniu 14 s
  - Głębia barw przy skanowaniu (wejście / wyjście): 48 bitów / 24 bity, 16 bitów / 8 bitów
  - Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm


  atrybuty kopiowania

  - szybkość kopiowania: sFCOT: około 31 s, sESAT: około 1,6 obr./min
  - Kopiowanie wielokrotne: 21 kopii (maks.)
  - Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów (zwykły papier)


  Materiały eksploatacyjne oryginalne

  typowe kasety z atramentem:
  - PG-545 (czarny)
  - CL-546 (barwny)
  Opcjonalne kasety z atramentem XL:
  - PG-545XL (czarny)
  - CL-546XL (kolorowy)


  produktywność mat. Eksploatacyjnych

  Drukowanie dokumentów A4 w odcieniu:
  - Czarny: 180 stron
  - Czarny XL: 400 stron
  - barwny: 180 stron
  - kolorowy XL: 300 stron


  kryteria sprzętowe

  niewiele znaczące wymagania systemowe:
  - Windows: 3,1 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8
  - Mac: połączenie z Internetem, 1,5 GB miejsca na dysku twardym, Safari 5
  - ekran: XGA, 1024 × 768 pikseli


  Akcesoria w komplecie

  - Drukarka wielofunkcyjna – Canon PIXMA MG2550S
  - Kasety FINE
  - przewód zasilający
  - Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD jedynie dla systemu Windows, sterowniki dla systemu Mac przystępne w Internecie)
  - Instrukcje obsługi i inne dokumenty
  - załączone oprogramowanie: Sterownik dla urządzenia wielofunkcyjnego z programem Scanning Utility, My Image Garden z funkcją Full HD Movie Print, Quick Menu, Easy-WebPrint EX (do pobrania)


  Pozostałe właściwości

  Zasilanie:
  - Napięcie przemienne 100–240 V, 50/60 Hz
  pobór mocy:
  - Wyłączone: około 0,4 W
  - Tryb gotowości (połączenie z komputerem poprzez USB): około 1,0 W (wyłączona lampa skanera)
  - Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,0 W (wyłączona lampa skanera)
  - Czas przejścia w tryb gotowości: 7 min
  - Kopiowanie: około 9 W


☆ HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) ☆

HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) Najniższa Cena Online

☆ HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

☆ Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) ☆

Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9012e All-in-One 26K72B A4 nieskomplikowana konfiguracja. Nieskomplikowane drukowanie. Konfiguracja jest prosta – użyj dowolnego urządzenia, aby rozpocząć pracę w kilku prostych krokach, dzięki aplikacji HP Smart.

  Dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP OfficeJet Pro 9012e zyskaj wszechstronną produktywność drukowania, skanowania i kopiowania. Stabilne połączenie bezprzewodowe Drukarka HP OfficeJet Pro 9012e asygnowana jest do zapewniania stałej łączności.

  Dwupasmowa łączność Wi-Fi® z funkcją samodzielnego resetowania udoskonalony zasięg i większą prędkość i bardziej bezawaryjne połączenia. Dzięki subskrypcji Instant Ink nigdy nie zabraknie Ci atramentu Już nigdy nie skończy Ci się atrament w urzączeniu wielofunkcyjnym HP OfficeJet Pro 9012e, zaoszczędź choćby 70% z subskrypcją Instant Ink.

  Zapisz się, aby otrzymywać atrament i zyskać bezproblemową dostawę i recykling – wszystko to już od 4,99 zł miesięcznie. HP+: Inteligentne drukowanie już tu jest System inteligentnego drukowania HP+, z możliwością przewidywania po to, by zapewnić gotowość do druku wtedy, kiedy tego Ci trzeba, teraz daje wyższy poziom bezpieczeństwa i produktywności niżeli kiedykolwiek.

  Wybierz HP OfficeJet Pro 9012e i skorzystaj z 6 miesięcy Instant Ink i z 1 dopełniającego roku gwarancji HP przy użytkowaniu wyłącznie oryginalnego atramentu HP. Subskrypcja Instant Ink. Szybkie i oszczędne drukowanie.

  Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być łatwe. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w wyjątkowo szybkim tempie.

  Odpowiedzialny recykling. Pomóż nam ponownie zastosować plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę. Zapomnij o wyczerpanym tuszu albo tonerze. Wygodna przesyłka w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%.

  Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie. Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz gratisowo zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a nawet z niej z zrezygnować.

  Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz. 3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję albo z niej zrezygnować.


☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e All-In-One 26K72B ☆

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e All-In-One 26K72B Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e All-In-One 26K72B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e All-In-One 26K72B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  obszerny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Podsumowanie, czyli jaka mała drukarka do domu najlepsza?


Najlepsza mała drukarka do domu w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza mała drukarka do domu w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane drukarki – TOP5 na listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych małych drukarek do domu nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka mała drukarka do domu opinie,
 • dobra mała drukarka do domu cena,
 • mała drukarka do domu ranking,
 • mała drukarka do domu jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...