Ranking małych drukarek. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking małych drukarek


Pomagamy w wyborze dobrych małych drukarek. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych małych drukarek,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek biurowych.

Jakie małe drukarki najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane małe drukarki, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking małych drukarek, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Canon Pixma TS5150 ☆

Canon Pixma TS5150 Najniższa Cena Online

☆ Canon Pixma TS5150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Pixma TS5150
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Proste i niedrogie drukowanie w domu dzięki obsłudze progresywnej łączności
  To niewiele znaczące, wysmakowane, nieskomplikowane i przyjemne w obsłudze, dostępne cenowo, urządzenie wielofunkcyjne zezwala na wyjątkowo proste drukowanie, skanowanie i kopiowanie atrakcyjnych obrazów i wyraźnych dokumentów w domu, a w dodatku zapewnia innowacyjną łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami i usługami w chmurze.

  Inteligentna łączność

  starczy pobrać aplikację Canon PRINT,łatwo drukować i skanować bezprzewodowo za pomocą maszyn inteligentnych (z systemem iOS albo Android). Można korzystać z wielu opcji połączeń, w tym z technologii Bluetooth*.

  Wolność dzięki chmurze
  Usługa PIXMA Cloud Link, przystępna w aplikacji Canon PRINT, zapewnia swobodę drukowania z serwisów społecznościowych i skanowania do usług pamięci masowej w chmurze**.

  Wszechstronność i oszczędność

  Ekonomiczne, opcjonalne pojemniki XL zezwalają na drukowanie obszerniejszej liczby stron za te same pieniądze, a funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala oszczędzać papier. Podwójne podajniki umożliwiają jednoczesne korzystanie ze zwykłego papieru i nośników fotograficznych.

  Łatwa obsługa

  Łatwo przystępne przyciski, ręcznie odchylany panel z barwnym ekranem dotykowym o przekątnej 6,2 cm i uproszczony interfejs o układzie powielonym z aplikacji Canon PRINT upraszczają sterowanie urządzeniem, przeglądanie zasobów i nawiązywanie połączeń.

  Dobra jakość za dostępną cenę

  To śladowe, stylowe i dostępne cenowo kolorowe urządzenie wielofunkcyjne wyposażono w system kaset FINE, który zapewnia wytrzymałość i jakość i umożliwia szybką podmianę. Znakomite rozwiązanie do prostej i prędkiej eksploatacji w domu.

  * Urządzenie wyekwipowane w niskoenergetyczną technikę Bluetooth (drukowanie i skanowanie przez Bluetooth jest dostępne tylko w urządzeniach z systemem Android). Nie można zagwarantować działania funkcji przystępnych przy pomocy łączności Bluetooth i aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY na wszystkich smartfonach z systemem Android. Znak słowa i logo Bluetooth są opatentowanymi znakami handlowymi producenta Bluetooth SIG, a zastosowanie ich przez firmę Canon Inc. Odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.
  ** Funkcja skanowania do chmury jest dostępna tylko w przypadku wykorzystywania oryginalnych atramentów firmy Canon.  EAN: 4549292090741
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 2228C006AA
  Model: Pixma TS5150
  Obszar zastosowań: Dom
  Funkcje urządzenia: Kopiarka
  rodzaj druku: Atramentowy
  Format: A4
  Druk w kolorze: Tak
  cechy skanowania: - wariant skanera: Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów- Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200 × 2400 dpi- szybkość skanowania arkuszy A4: około 14 s- Głębia barw przy skanowaniu (wejście / wyjście): barwy: RGB (każdy kanał 16/8 bitów), Skala szarości: 16/8 bitów- Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm
  parametry kopiowania: - prędkość kopiowania: sFCOT: około 20 s, sESAT: około 4 obr./min- Kopiowanie wielokrotne: 99 kopii (maks.)- Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów, kopiowanie zdjęć, kopiowanie bez marginesów, kopiowanie dwustronne, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z eliminowaniem ramki, kopiowanie dokumentów identyfikacyjnych- Kopiowanie ze zmianą wymiaru: 25400% (co 1%)- dobranie do strony: A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5 oraz A4 na B5
  Rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  Maks. Szybkość druku w czerni: 13 str/min
  Maks. Prędkość druku w kolorze: 6 str/min
  Druk Photo: Tak
  Druk dwustronny: automatyczny
  wariant nośnika: Koperty
  Gramatura papieru (min.): 64 g/m²
  Gramatura papieru (maks.): 300 g/m²
  Materiały eksploatacyjne oryginalne: - PG-540 (czarny)- CL-541 (barwny)
  skuteczność mat. Eksploatacyjnych: Drukowanie barwnych dokumentów A4- Czarny: 180 stron- Czarny XL: 600 stron- barwny: 180 stron- kolorowy XL: 400 stron
  Obsługiwane systemy operacyjne: Android
  wymagania sprzętowe: - Windows: 3,1 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8- Mac: połączenie z Internetem, 1,5 GB miejsca na dysku twardym, Safari 5- ekran: XGA, 1024 × 768 pikseli
  Pictbridge: Tak
  Ethernet: Nie
  Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Akcesoria w komplecie: - Drukarka wielofunkcyjna seria PIXMA TS5150- Kasety FINE- przewód zasilający- Instalacyjna płyta CD-ROM- Instrukcje
  Kolor: Czarny
  Wysokość: 315 mm
  Szerokość: 425 mm
  Głębokość: 147 mm
  Waga: 6.5 kg
  Pozostałe atrybuty: - Poziomu Akustycznego Hałasu: około 43,5(A)- Zalecane środowisko pracy: Temperatura: 1530°C, Wilgotność: 1080% wilgotności względnej (bez kondensacji)- Źródło zasilania: Napięcie przemienne 100240 V, 50/60 HzPobór mocy:- Wyłączone: około 0,2 W- Tryb gotowości (połączenie z komputerem poprzez USB): około 0,7 W (wyłączona lampa skanera)- Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,5 W (wyłączona lampa skanera) - Czas przejścia w tryb gotowości: 11 min- Kopiowanie: około 14 W

☆ Zortrax Filament z-pla ☆

Zortrax Filament z-pla Najniższa Cena Online

☆ Zortrax Filament z-pla - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zortrax
 • Nazwa produktu: Zortrax Filament z-pla
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Z-PLA

  Filament Z-PLA gwarantuje precyzję potrzebną do druku modeli o złożonej geometrii. Idealnie pasuje do tworzenia nad wyraz szczegółowych obiektów o gładziutkiej powierzchni. Z-PLA odznacza się wysoką twardością i niskim skurczem, dzięki temu nadaje się do druku wysokiej jakości części oraz produktów konsumenckich. Z-PLA to też częsty dobór przy drukowaniu makiet architektonicznych. Materiał jest biodegradowalny, tworzony z naturalnych minimalistycznców i przyjazny środowisku. Świetnie współpracuje z opartym na tworzywie BVOH materiałem podporowym Z-SUPPORT Premium i stacją DSS Zortrax, co zapewnia bezproblemowe usuwanie podpór.

  użycia
  • Części wysokiej jakośći
  • Makiety architektoniczne
  • Szczegółowe modele koncepcyjne
  • Modele edukacyjne
  • Produkty konsumenckie
  • Modele biodegradowalne
  Gładkie wykończenie

  wyjątkowo gładkie wykończenie modeli wydrukowanych z Z-PLA czynią ten materiał wyśmienitym do tworzenia makiet architektonicznych oraz pomocy naukowych.

  Wysoce szczegółowy druk 3D

  Wysoka jakość, skrupulatność rozmiarowa i niski poziomu skurczu materiału Z-PLA powodują,nadaje się do druku wysoce szczegółowych modeli koncepcyjnych.

  Rozpuszczalny materiał podporowy

  Materiał do druku 3D Z-PLA został wytwarzany na bazie polikwasu mlekowego, dzięki czemu jest biodegradowalny i kompatybilny z rozpuszczalnym w wodzie materiałem podporowym Z-SUPPORT Premium.


☆ Brother drukarka hl-1223we mono usb/wifi/20ppm (4977766792080) ☆

Brother drukarka hl-1223we mono usb/wifi/20ppm (4977766792080) Najniższa Cena Online

☆ Brother drukarka hl-1223we mono usb/wifi/20ppm (4977766792080) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother drukarka hl-1223we mono usb/wifi/20ppm (4977766792080)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka laserowa Brother HL-1223WE

  Uniwersalna drukarka Brother HL-1223WE pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zredukować koszty równocześnie w domu, jak i śladowej firmie. Wysoka ekonomia pracy i energooszczędność idą w parze jakością i prędkością wydruku. Co więcej, dzięki pojemnemu podajnikowi papieru jest za każdym razem gotowa do pracy, a zamiana i serwis eksploatacyjny są bajecznie proste.

  Kluczowe atrybuty:

  Bezprzewodowe drukowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), Brother iPrint&Scan

  szybkie drukowanie do 20 stron na minutę

  Podajnik papieru na 150 arkuszy

  W komplecie toner startowy na 1500 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Brother )

  Dla drobnych biur i użytkowników domowych

  HL-1223W to minimalna, kompaktowa drukarka, perfekcyjnie sprawdzająca się w biurze. Jej główną cechą jest niski koszt wydruku pojedynczej strony, specyficzny dla modeli laserowych z serii TonerBenefit. Model jest zaopatrzony w pojemny podajnik papieru na 150 arkuszy, co pozwala szybko drukować obszerne ilości dokumentów. Wysoka szybkość druku wynosząca do 20 stron na minutę, to jej kolejny atut.

  Gwarancja 2+1

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Brother jest możliwa po rejestracji TUTAJ w ciągu 60 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie artykułu: Do domu i niepokaźnego biura
  • technologia druku: Laserowa, monochromatyczna
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły
  • Obsługiwane formaty nośników: A5, A4, B5, Legal, Letter
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • Odbiornik papieru: 50 arkuszy
  • szybkość druku w mono: do 20 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 2400 x 600 dpi
  • Maksymalna gramatura papieru: 105 g/m²
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi
  • dodatkowe informacje: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów
  • dołączone akcesoria: kabel zasilający, toner pełny
  • Szerokość: 340 mm
  • Wysokość: 189 mm
  • Głębokość: 238 mm
  • Waga: 4,6 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta )

  producent nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowym tonerem


☆ Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) ☆

Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9012e All-in-One 26K72B A4 nietrudna konfiguracja. Nieskomplikowane drukowanie. Konfiguracja jest prosta – użyj dowolnego urządzenia, aby rozpocząć pracę w kilku prostych krokach, dzięki aplikacji HP Smart.

  Dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP OfficeJet Pro 9012e zyskaj wszechstronną wydajność drukowania, skanowania i kopiowania. Jednostajne połączenie bezprzewodowe Drukarka HP OfficeJet Pro 9012e dedykowana jest do zapewniania stałej łączności.

  Dwupasmowa łączność Wi-Fi® z funkcją samodzielnego resetowania lepszy zasięg i większą szybkość, a także bardziej niezawodne połączenia. Dzięki subskrypcji Instant Ink nigdy nie zabraknie Ci atramentu Już nigdy nie skończy Ci się atrament w urzączeniu wielofunkcyjnym HP OfficeJet Pro 9012e, zaoszczędź choćby 70% z subskrypcją Instant Ink.

  Zapisz się, by otrzymywać atrament i zyskać bezproblemową dostawę i recykling – wszystko to już od 4,99 zł miesięcznie. HP+: Inteligentne drukowanie już tu jest System inteligentnego drukowania HP+, z możliwością przewidywania po to, aby zapewnić gotowość do druku wtedy, kiedy tego potrzebujesz, dzisiaj daje wyższy poziom bezpieczeństwa i produktywności niżeli kiedykolwiek.

  Wybierz HP OfficeJet Pro 9012e i skorzystaj z 6 miesięcy Instant Ink i z 1 dopełniającego roku gwarancji HP przy używaniu wyłącznie oryginalnego atramentu HP. Subskrypcja Instant Ink. Prędkie i oszczędne drukowanie.

  Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być łatwe. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w bardzo prędkim tempie.

  Odpowiedzialny recykling. Pomóż nam ponownie użyć plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę. Zapomnij o wyczerpanym tuszu albo tonerze. Komfortowa wysyłka w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%.

  Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie. Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz bezpłatnie zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a choćby z niej z zrezygnować.

  Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz. 3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję lub z niej zrezygnować.


☆ Urządzenie wielofukcyjne HP DeskJet 3760 All-in-One Printer, T8X19B ☆

Urządzenie wielofukcyjne HP DeskJet 3760 All-in-One Printer, T8X19B Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofukcyjne HP DeskJet 3760 All-in-One Printer, T8X19B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofukcyjne HP DeskJet 3760 All-in-One Printer, T8X19B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofukcyjne HP DeskJet 3760 All-in-One Printer, T8X19B

☆ Urządzenie Wielofunkcyjne HP ENVY 6020e 223N4B ☆

Urządzenie Wielofunkcyjne HP ENVY 6020e 223N4B Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie Wielofunkcyjne HP ENVY 6020e 223N4B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Urządzenie Wielofunkcyjne HP ENVY 6020e 223N4B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Specyfikacja Kraj pochodzenia Tajlandia Kolor(y) wkładów drukujących Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie 1000 stron/mies. Języki opisu strony PCL 3 GUI Segment HP Domowe biuro liczba wkładów drukujących 2 Funkcja duplex Drukuj Wielozadaniowy, All in One Nieartykułu Szary, Biały zastosowany wyświetlacz Nie Pozycjonowanie na rynku Dom i biuro Tryb wyłączenia 0,15 W Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz standardowe zużycie energii (TEC) Energy Star 0,31 kWh/tydz.

  Zużycie energii (tryb uśpienia) 1,7 W Zużycie prądu (tryb gotowości) 4 W Waga produktu 5,22 kg Wysokość produktu 132,1 mm Głębokość produktu 361,1 mm Szerokość towaru 432,5 mm Zakres temperatur (eksploatacja) 5 - 40 °C Zakres wilgotności względnej 15 - 80% Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 60 °C Dopuszczalna wilgotność względna 20 - 80% Przewodowa sieć LAN Nie Technologie mobilnego wydruku Mopria Print Service Technologie mobilnego wydruku Apple AirPrint Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi Tak Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Education Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Education x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne Chrom Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.14 Mojave Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.15 Catalina Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 11.0 Big Sur Taktowanie procesora 800 Mhz Procesor zastosowany Tak rodzaj pamięci DDR3 pojemność pamięci wewnętrznej 256 MB Zintegrowany czytnik kart Nie Szerokość opakowania 474 mm Waga wraz z opakowaniem 6,35 kg Wysokość opakowania 408 mm Głębokość opakowania 172 mm gromadzi wkład(y) Tak liczba portów USB 2.0 1 Port USB Tak Pictbridge Nie Tryby druku duplex automatyczna Marginesy przy druku (górny, dolny, lewy, prawy) 3 mm szybkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) 7 stron/min Drukowanie Drukowanie w odcieniu Podwójne drukowanie Tak prędkość druku (A4/US Letter, w odcieniu, tryb roboczy) 17 stron/min technologia druku cieplny druk atramentowy szybkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) 10 stron/min Maksymalna rozdzielczość 4800 x 1200 DPI Druk bez marginesów Tak prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft) 20 stron/min Kopiowanie Kopiowanie w odcieniu prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) 8 kopii/min Maksymalna liczba kopii 9 kopii Kopiowanie dwustronne Nie prędkość kopiowania (w odcieniu, tryb normal, format A4) 4 kopii/min Maksymalna rozdzielczość kopiowania 300 x 300 DPI całkowita liczba podajników 1 całkowita pojemność wejściowa 100 ark.

  Maksymalna liczba podajników 1 kompletna objętość wyjściowa 25 ark. Przekazywanie faksu Tak automatyczne ponowne wybieranie numeru Nie Maksymalny obszar skanowania 216 x 297 mm Skanowanie Skanowanie w kolorze Optyczna rozdzielczość skanowania 1200 x 1200 DPI Podwójne skanowanie Nie typ skanera Skaner Płaski Format kompresji zdjęć BMP Format kompresji fotografii JPEG Format kompresji fotografii TIFF Format kompresji zdjęć PNG technika skanowania CIS Wersja sterownika twain 2,1 Obsługiwane formaty dokumentów PDF rozmiary seri B ISO (B0...B9) B5 Maksymalny rozmiar papieru ISO (kolekcja A) A4 wymiary seri A ISO (A0...A9) A5 wymiary seri A ISO (A0...A9) A4 Typy nośników podajnika papieru Papier matowy Typy nośników podajnika papieru Papier fotograficzny Typy nośników podajnika papieru Papier lśniący Typy nośników podajnika papieru Wstępnie zadrukowane Typy nośników podajnika papieru Zwykły Typy nośników podajnika papieru Papier lekki wymiary seri C ISO (C0...C9) C5 rozmiary seri C ISO (C0...C9) C6 rozmiary kopert DL HP Instant Ink Tak HP dynamic security Tak stabilne technologie i materiały Niska zawartość halogenu; dokument TCO 5.0 Szerokość 470mm Długość 170mm Wysokość 400mm


☆ Drukarka BROTHER HL-1222WE ☆

Drukarka BROTHER HL-1222WE Najniższa Cena Online

☆ Drukarka BROTHER HL-1222WE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Drukarka BROTHER HL-1222WE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:


  Brother HL-1222 WE
  Drukarka laserowa monochromatyczna

  Drukarka mono / WIFI

  HL-1222WE to drukarka, która akcentuje się niskimi kosztami druku. Model obsługuje wydajne tonery Brother, które dostępne są w dostępnej cenie. Znamionuje się kompaktowymi wymiarami, komfortową obsługą, szykownym designem i zaimplementowaną siecią bezprzewodową.

  Urządzenia laserowe Brother skierowane jest do użytkowników domowych i niedużych przedsiębiorstw. HL-1222WE jest drukarką jednofunkcyjną drukującą do 20 stron na minutę, a pierwszy wydruk gotowy jest w czasie 10 sekund.

  zarówno toner startowy jak i standardowy umożliwiają wydrukowanie do 1500 stron. Wykorzystanie tego typu rozwiązania umożliwia zachowanie niskich kosztów druku. Urządzenie charakteryzuje się łatwą instalacją i intuicyjną obsługą – jest wyposażone w panel kontrolny LED oraz technologię uniemożliwiającą zacięciom arkuszy. Model jest wyposażony w podajnik papieru o obszerności 150 arkuszy. Urządzenie działa w sieciach bezprzewodowych 802.11b/g/n i oferuje 32 MB wbudowanej pamięci, a także szybki interfejs USB 2.0.

  HL-1222WE obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z maszyn mobilnych, takich jak iPhone, iPad i tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone.

  Laserowe urządzenie Brother HL-1222WE jest kompatybilne z normami środowiskowymi Blue Angel i ENERGY STAR. Model ma 3-letnią gwarancję po rejestracji na www.brother.pl

  atrybuty ogólne
  typ drukarki: Mono
  Funkcje: Drukowanie
  Maksymalny wymiar papieru: A4
  Pamięć: 32MB
  Procesor: 200MHz
  technika: Laserowa
  Klasyfikacja lasera: Klasa 1 (IEC60825 - 1:2007)

  Połączenie
  Połączenie: Sieć bezprzewodowa, USB
  Lokalny interfejs: Hi-Speed USB 2.0
  Interfejs sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11b/g/n

  Połączenia przenośne
  Obsługiwane: iPrint&Scan

  rozmiary i ciężar
  Z opakowaniem kartonowym: 415 x 303 x 324 mm (szer. X gł. X wys.)
  Z opakowaniem kartonowym: 5.5 kg
  Bez kartonu: 340 x 238 x 189 mm (szer. X gł. X wys.)
  Waga: 4.6 kg

  Środowisko
  atest Blue Angel: Tak
  Certyfikacja Energy Star: Tak
  Moc dźwięku: 6.6BA podczas drukowania, niesłyszalne w trybie gotowości
  Poziom hałasu: 51dBA w trakcie drukowania, niesłyszalne w trybie gotowości
  typowe zużycie energii: 0.7kWh / tydzień

  W opakowaniu:
  - przewód zasilający
  - Przewodnik bezpieczeństwa artykułu
  - Dysk z oprogramowaniem
  - Karta gwarancyjna
  - Podręcznik szybkiej obsługi

  Specyfikacje nośników
  rozmiary: 65 - 105 g/m2
  Typy i gramatury: Podajnik standardowy - A4, Letter, Legal, Folio, A5, A5(długa krawędź), B5, Executive, Szerokość: 148 do 216 mm Długość: 148 do 355.6 mm

  Sieć
  Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: WEP 64/128, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (AES), SMTP-AUTH
  Pomoc przy konfiguracji sieci bezprzewodowej: Tak
  Sieć bezprzewodowa: IEEE 802.11b/g/n (Tryb Infrastruktury / Ad-hoc)

  Systemy operacyjne i oprogramowanie
  Windows® 8, Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP Professional, Windows® XP Home Edition, Windows® Server 2012R2, Windows® Server 2012, Windows® Server 2008R2, Windows® Server 2008, Windows® Server 2003. OS X 10.7.5, 10.8.x, 10.9.x, 10.10.x lub nowszy. Linux CUPS, LPD/LPRng.

  Obsługa papieru
  Wejście papieru: 150 arkuszy
  Wyjście papieru: 50 arkuszy

  Drukowanie
  standardowa szybkość drukowania A4: Do 20 stron na minutę
  Czas wykonania pierwszego wydruku: Mniej aniżeli 10 sekund
  Rozdzielczość: Do 2400 x 600 dpi (HQ1200)

  Materiały eksploatacyjne i akcesoria
  Eksploatacja w komplecie: o wydajności do 1.500 stron
  typowy toner: (TN-1090) o sprawności do 1.500 stron.
  Materiały eksploatacyjne: Bęben (DR-1090) - 10,000 stron

  *sprawność kasety obliczana jest zgodnie z normą ISO / IEC 19752


☆ HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) ☆

HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) Najniższa Cena Online

☆ HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY 6420e 223R4B ☆

Urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY 6420e 223R4B Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY 6420e 223R4B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP Inc.
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY 6420e 223R4B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Specyfikacja Kraj pochodzenia Tajlandia Segment HP Dom, Domowe biuro Języki opisu strony PCL 3 GUI Funkcja duplex Drukuj liczba wkładów drukujących 2 Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie 1000 stron/mies.

  Kolor(y) wkładów drukujących Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółtytowaru Biały wbudowany ekran Nie Pozycjonowanie na rynku Dom i biuro Tryb wyłączenia 0,15 W Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V standardowe zużycie energii (TEC) Energy Star 0,31 kWh/tydz.

  Zużycie prądu (tryb gotowości) 4 W Zużycie energii (tryb uśpienia) 1,7 W Waga towaru 6,16 kg Głębokość artykułu 361,1 mm Wysokość artykułu 174 mm Szerokość produktu 432,5 mm Zakres temperatur (eksploatacja) 15 - 30 °C Zakres wilgotności względnej 20 - 80% Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 60 °C Bluetooth Tak Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi Tak Technologie przenośnego wydruku Apple AirPrint Przewodowa sieć lan Nie Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.15 Catalina Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 11.0 Big Sur Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.14 Mojave Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne Chrom Taktowanie procesora 800 Mhz Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) 56 dB Zintegrowany czytnik kart Nie Maksymalna pamięć wewnętrzna 256 MB Procesor zastosowany Tak Wysokość opakowania 408 mm Głębokość opakowania 218 mm Waga wraz z opakowaniem 7,55 kg Szerokość opakowania 474 mm gromadzi wkład(y) Tak pojemność pojemnika (czarny) 1 stron(y) objętość pojemnika (CMY) 1 stron(y) ilość portów USB 2.0 1 Bezpośrednie drukowanie Nie Port USB Tak Rozdzielczość koloru 4800 x 1200 DPI szybkość druku (A4/US Letter, w odcieniu, tryb roboczy) 17 stron/min szybkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft) 20 stron/min szybkość druku (ISO / IEC 24734), odcień 7 ipm Druk bez marginesów Tak Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) 21 s prędkość druku (ISO / IEC 24734), mono 10 ipm Rozdzielczość wydruku w czerni 1200 x 1200 DPI Tryby druku duplex samoczynna technika druku cieplny druk atramentowy Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) 18 s Maksymalna rozdzielczość 4800 x 1200 DPI prędkość druku (w odcieniu, z normalną jakością, format A4/US Letter) 7 stron/min Podwójne drukowanie Tak szybkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) 10 stron/min Drukowanie Drukowanie w kolorze Kopiowanie dwustronne Nie Maksymalna rozdzielczość kopiowania 300 x 300 DPI szybkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) 8 kopii/min szybkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) 4 kopii/min Kopiowanie Kopiowanie w odcieniu Maksymalna ilość kopii 9 kopii Maksymalna objętość odbiornika (arkusze) 25 ark.

  całkowita objętość wejściowa 100 ark. Pełna ilość podajników 1 Maksymalna ilość podajników 1 samoczynny podajnik dokumentów (ADF) Tak całkowita objętość wyjściowa 25 ark. Maksymalna objętość podajnika (arkusze) 100 ark.

  pojemność automatycznego podajnika papieru 35 ark. Fax Faksowanie mono Przekazywanie faksu Tak prędkość modemu 14,4 Kbit/s Obsługiwane formaty dokumentów PDF prędkość skanowania (kolor) 200 stron/min Rozdzielczość skanowania optycznego (kolor) 1200 x 1200 ppi Rozdzielczość skanowania optycznego (czarna) 1200 x 1200 ppi szybkość skanowania (czarny) 200 stron/min Maksymalny obszar skanowania 216 x 297 mm Format kompresji zdjęć PNG Format kompresji zdjęć JPEG Format kompresji zdjęć BMP Format kompresji zdjęć TIFF Skanuj do Mail Skanowanie Skanowanie w kolorze typ skanera Skaner płaski/ADF technologia skanowania CIS Optyczna rozdzielczość skanowania 1200 x 1200 DPI poziomy skali szarości 256 Podwójne skanowanie Nie Typy nośników podajnika papieru Papier lekki Typy nośników podajnika papieru Papier fotograficzny Typy nośników podajnika papieru Zwykły Typy nośników podajnika papieru Wstępnie zadrukowane rozmiary seri B ISO (B0...B9) B5 Maksymalny wymiar papieru ISO (kolekcja A) A4 rozmiary seri A ISO (A0...A9) A5 wymiary seri A ISO (A0...A9) A4 rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku 8.5x11 Maksymalny obszar wydruku 100 x 150 mm wymiary kopert DL rozmiary kopert C6 HP dynamic security Tak zrównoważone technologie i materiały Podświetlenie niezawierające rtęci; Panel wyświetlacza niezawierający arsenu; Niska zawartość halogenu Szerokość 215mm Długość 470mm Wysokość 410mmPodobne zestawienia:


Najtańsze małe drukarki – Ranking na grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze małe drukarki, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich małych drukarek jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zortrax Filament z-pla ☆

Zortrax Filament z-pla Najniższa Cena Online

☆ Zortrax Filament z-pla - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zortrax
 • Nazwa produktu: Zortrax Filament z-pla
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Z-PLA

  Filament Z-PLA zagwarantuje precyzję konieczną do druku modeli o złożonej geometrii. Wspaniale pasuje do tworzenia niezwykle szczegółowych obiektów o przygładzonej powierzchni. Z-PLA odznacza się wysoką twardością i niskim skurczem, dzięki czemu pasuje do druku wysokiej jakości części i produktów konsumenckich. Z-PLA to też częsty dobór przy drukowaniu makiet architektonicznych. Materiał jest biodegradowalny, wytworzony z naturalnych ascetycznców i przychylny środowisku. Wspaniale współpracuje z opartym na tworzywie BVOH materiałem podporowym Z-SUPPORT Premium i stacją DSS Zortrax, co gwarantuje bezproblemowe eliminowanie podpór.

  wykorzystania
  • Części wysokiej jakośći
  • Makiety architektoniczne
  • Szczegółowe modele koncepcyjne
  • Modele edukacyjne
  • Produkty konsumenckie
  • Modele biodegradowalne
  Gładkie wykończenie

  nad wyraz gładkie wykończenie modeli wydrukowanych z Z-PLA czynią ten materiał perfekcyjnym do tworzenia makiet architektonicznych, a także pomocy naukowych.

  Wysoce szczegółowy druk 3D

  Wysoka jakość, staranność rozmiarowa i niski poziomu skurczu materiału Z-PLA powodują,nadaje się do druku wysoce szczegółowych modeli koncepcyjnych.

  Rozpuszczalny materiał podporowy

  Materiał do druku 3D Z-PLA został stworzony na bazie polikwasu mlekowego, dzięki temu jest biodegradowalny i kompatybilny z rozpuszczalnym w wodzie materiałem podporowym Z-SUPPORT Premium.


☆ HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) ☆

HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) Najniższa Cena Online

☆ HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: HP DeskJet 2710e Wi-Fi HP Smart App Apple AirPrint™ Instant Ink HP+ (26K72B)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

☆ Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) ☆

Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Urządzenie HP DeskJet 2710e (0195161618116)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9012e All-in-One 26K72B A4 nietrudna konfiguracja. Nietrudne drukowanie. Konfiguracja jest prosta – użyj dowolnego urządzenia, by rozpocząć pracę w kilku prostych krokach, dzięki aplikacji HP Smart.

  Dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP OfficeJet Pro 9012e zyskaj wszechstronną produktywność drukowania, skanowania i kopiowania. Jednostajne połączenie bezprzewodowe Drukarka HP OfficeJet Pro 9012e przeznaczona jest do zapewniania stałej łączności.

  Dwupasmowa łączność Wi-Fi® z funkcją samodzielnego resetowania lepszy zasięg i obszerniejszą prędkość i bardziej niezawodne połączenia. Dzięki subskrypcji Instant Ink nigdy nie zabraknie Ci atramentu Już nigdy nie skończy Ci się atrament w urzączeniu wielofunkcyjnym HP OfficeJet Pro 9012e, zaoszczędź nawet 70% z subskrypcją Instant Ink.

  Zapisz się, aby otrzymywać atrament, a także zyskać bezproblemową dostawę i recykling – wszystko to już od 4,99 zł miesięcznie. HP+: Inteligentne drukowanie już tu jest System inteligentnego drukowania HP+, z możliwością przewidywania po to, żeby zapewnić gotowość do druku wtedy, kiedy tego potrzebujesz, dzisiaj daje wyższy poziom bezpieczeństwa i sprawności aniżeli kiedykolwiek.

  Wybierz HP OfficeJet Pro 9012e i skorzystaj z 6 miesięcy Instant Ink i z 1 dodatkowego roku gwarancji HP przy użytkowaniu wyłącznie oryginalnego atramentu HP. Subskrypcja Instant Ink. Szybkie i oszczędne drukowanie.

  Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być przystępne. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w wyjątkowo szybkim tempie.

  Odpowiedzialny recykling. Pomóż nam ponownie użyć plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę. Zapomnij o wyczerpanym tuszu lub tonerze. Wygodna dostawa w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%.

  Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie. Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz bezpłatnie zmienić lub wstrzymać subskrypcję, a nawet z niej z zrezygnować.

  Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz. 3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję lub z niej zrezygnować.


☆ Canon mg2550s (4549292072372) ☆

Canon mg2550s (4549292072372) Najniższa Cena Online

☆ Canon mg2550s (4549292072372) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon mg2550s (4549292072372)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  PIXMA MG2550S
  Urządzenie wielofunkcyjne wspaniałe do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Od pełnych tekstu dokumentów po fotografie rodzinne – mechanizm drukowania urządzenia Canon PIXMA MG2550S zaprojektowano z myślą o wysokiej jakości i łatwości zastosowania.

  Drukowanie, skanowanie, kopiowanie – łatwe domowe drukowanie
  To domowe urządzenie wielofunkcyjne zezwala na szybkie drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów i zdjęć bez uszczerbku dla jakości. Proste w użyciu urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2550S to niewielkich wymiarów, stylowe narzędzie o wielu progresywnych funkcjach, nadające się dla każdego użytkownika w domu.

  ciekawa cena, najwyższa jakość wydruku
  Urządzenie Canon PIXMA MG2550S jest niewiarygodnie opłacalne: atrakcyjna cenowo drukarka gwarantująca niezrównaną jakość dokumentów i zdjęć. Technika kaset FINE gwarantuje energiczną czerń, żywe odcienie i niesamowitą szczegółowość.

  nawet o 30% niższy koszt wydruku pojedynczej strony
  Dzięki zaimplementowaniu opcjonalnych, charakteryzujących się dużą pojemnością kaset z atramentem XL firmy Canon można zaoszczędzić choćby 30% kosztów wydruku pojedynczej strony w kontraście do kosztów stosowania kaset typowych. Kaseta zezwala na drukowanie pokaźniejszej liczby stron i nie trzeba jej tak nieraz wymieniać. Eksploatacja urządzenia Canon PIXMA MG2550S nie zrujnuje domowego budżetu.

  Puść wodze wyobraźni

  łatwo uporządkujesz i wydrukujesz swoje zdjęcia dzięki funkcjom rozpoznawania twarzy w aplikacji My Image Garden, a oprogramowanie CREATIVE PARK PREMIUM zapewni przepustkę do świata artystycznych możliwości dzięki dostępnym projektom mistrzowskich artystów, których można używać jako pocztówek, kalendarzy, kartek urodzinowych i nie tylko.

  zastosowane funkcje oszczędzania energii
  Funkcja automatycznego włączania/wyłączania pozwala oszczędzać energię. Kliknij polecenie drukowania na laptopie i zobacz, jak prędko drukarka przełącza się ze stanu oszczędzania energii i jest gotowa do drukowania. Nie trzeba jej ręcznie włączać.


  parametry skanowania

  - wariant skanera: Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów
  - Rozdzielczość skanera (optyczna): 600 × 1200 dpi
  - prędkość skanowania arkuszy A4: W przybliżeniu 14 s
  - Głębia barw przy skanowaniu (wejście / wyjście): 48 bitów / 24 bity, 16 bitów / 8 bitów
  - Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm


  atrybuty kopiowania

  - szybkość kopiowania: sFCOT: około 31 s, sESAT: około 1,6 obr./min
  - Kopiowanie wielokrotne: 21 kopii (maks.)
  - Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów (zwykły papier)


  Materiały eksploatacyjne oryginalne

  charakterystyczne kasety z atramentem:
  - PG-545 (czarny)
  - CL-546 (kolorowy)
  Opcjonalne kasety z atramentem XL:
  - PG-545XL (czarny)
  - CL-546XL (barwny)


  sprawność mat. Eksploatacyjnych

  Drukowanie dokumentów A4 w odcieniu:
  - Czarny: 180 stron
  - Czarny XL: 400 stron
  - barwny: 180 stron
  - kolorowy XL: 300 stron


  kryteria sprzętowe

  niewiele znaczące wymagania systemowe:
  - Windows: 3,1 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8
  - Mac: połączenie z Internetem, 1,5 GB miejsca na dysku twardym, Safari 5
  - wyświetlacz: XGA, 1024 × 768 pikseli


  Akcesoria w zestawie

  - Drukarka wielofunkcyjna – Canon PIXMA MG2550S
  - Kasety FINE
  - przewód zasilający
  - Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD jedynie dla systemu Windows, sterowniki dla systemu Mac dostępne w Internecie)
  - Instrukcje obsługi i inne dokumenty
  - załączone oprogramowanie: Sterownik dla urządzenia wielofunkcyjnego z programem Scanning Utility, My Image Garden z funkcją Full HD Movie Print, Quick Menu, Easy-WebPrint EX (do pobrania)


  Pozostałe właściwości

  Zasilanie:
  - Napięcie przemienne 100–240 V, 50/60 Hz
  pobór mocy:
  - Wyłączone: około 0,4 W
  - Tryb gotowości (połączenie z komputerem poprzez USB): około 1,0 W (wyłączona lampa skanera)
  - Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,0 W (wyłączona lampa skanera)
  - Czas przejścia w tryb gotowości: 7 min
  - Kopiowanie: około 9 W


☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e All-In-One 26K72B ☆

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e All-In-One 26K72B Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e All-In-One 26K72B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710e All-In-One 26K72B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  obszerny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Podsumowanie, czyli jaka mała drukarka najlepsza?


Najlepsza mała drukarka w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza mała drukarka w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane drukarki – Zestawienie na grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych małych drukarek nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych drukarek biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka mała drukarka opinie,
 • dobra mała drukarka cena,
 • mała drukarka ranking,
 • mała drukarka jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...