Ranking drukarek 3D. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek 3D


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek 3D. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek 3D,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek 3D.

Jakie drukarki 3D najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki 3D, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek 3D, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting ☆

Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  MfgPro230 xS to drukarka 3D pracująca w technice SLS (Selective Laser Sintering) o polu roboczym 230 x 230 x 230 mm. MfgPro230 xS przeznaczona jest do produkcji małych projektów produkcyjnych, a także inżynieryjnych. Do drukarki można dokupić stację do postprocesingu z kompresorem EeezClean350 Depowdering station.

  Drukarka 3D MfgPro230 xS

  MfgPro230 xS to drukarka 3D pracująca w technologii SLS (Selective Laser Sintering) o polu roboczym 230 x 230 x 230 mm. MfgPro230 xS przeznaczona jest do produkcji drobnych projektów produkcyjnych i inżynieryjnych. Drukarka pracuje z prędkością do 20 mm / godzinę, co pozwala skrócić czas produkcji na etapie projektowania i rozwoju.

  MfgPro230 xS

  Drukarka 3D MfgPro230 xS korzysta z technologii selektywnego spiekania laserowego CO2 (SLS), co zezwala na korzystanie z zróżnicowanych tworzyw stworzonych z tworzyw nienaturalnych. Proces wydruku polega na kładzeniu warstwy materiału termoplastycznego, a następnie na topieniu go przy pomocy lasera. Proces ten powtarza się aż do ukończenia procesu druku. Stworzone modele 3D cechują się wysoką precyzją oraz wytrzymałością.

  Drukarka zaopatrzona jest w wyjmowany moduł tacy, który zapewnia wysoką skuteczność i zapewnia łatwą obsługę urządzenia. Po wykonaniu wydruku użytkownik może wymienić tacę z gotowym wydrukiem na nową, aby natychmiast rozpocząć wydruk. Pozwala to na bardziej produktywną pracę i zagwarantuje czystsze rozwiązanie d usuwania proszku.

  technika SLS (Selective Laser Sintering)

  Drukarka 3D MfgPro230 xS wykorzystuje technologię SLS (Selective Laser Sintering), która polega na spiekaniu kolejnych warstw sproszkowanego tworzywa przy pomocy wiązki lasera. Na stole roboczym drukarki 3D umieszczany jest sproszkowany polimer na który skierowana jest wiązka lasera odpowiedzialna za jego selektywne przetapianie. Następnie platforma robocza zmniejsza się i zostaje nałożona kolejna powłoka proszku. Proces ten powtarza się aż do uzyskania gotowego wydruku. Technika SLS nie wymaga używania podpór co powoduje,zezwala na tworzenie obiektów o trudnej geometrii, których nie udałoby się uzyskać w sytuacji korzystania z innych technice. Modele wyprodukowane w technologii SLS charakteryzują się wysoką wytrzymałością, a także trwałością.

  Otwarta platforma materiałowa

  Drukarka 3D MfgPro230 xS ma otwartą platformę materiałową, która sprawa, iż jest to świetny dobór pomiędzy innymi dla instytucji badawczych.

  Skrócenie czasu realizacji produkcji

  MfgPro230 xS pozwala na maksymalną sprawność i przepustowość przy zachowaniu niskich kosztów procesu drukowania.

  Wysoka sprawność

  Drukarka 3D wyekwipowana jest w wyjmowany moduł tacy roboczej, który umożliwia użytkownikom sprawniejsze drukowanie oraz czystsze rozwiązanie do usuwania proszku.

  instynktowne oprogramowanie

  Drukarka 3D MfgPro230 xS jest obsługiwana przez dwa innowacyjne zestawy oprogramowania Buildware i XYZprint AM, które pozwalają na bezpośrednią obsługę procesu syntetyzacji modelu, a także zdalne planowanie projektów.

  Przykładowe wydruki

  Drukarka 3D MfgPro230 xS pracuje w technice SLS i umożliwia korzystanie z innowacyjnych materiałów. Umożliwa to drukowanie modeli o trudnej geometrii, których nie można uzyskać w sytuacji wykorzystywania innej technice. Drukarka przeznaczona jest do produkcji niedużych projektów produkcyjnych i inżynieryjnych takich jak inteligentny sensor parkowania czy filtr akwariowy.

  Inteligentny sensor parkowania

  czujka wymaga części o wysokiej precyzji i niepodatności na wilgoć. Czujka jest zamknięty i zakopany w ziemi, podczas gdy jego górna pokrywa jest odsłonięta.

  Filtr akwariowy

  Do wykonania filtru potrzebne były niezwykle precyzyjne, wodoszczelne części, które zachowają swój , a także nierozdzielność po wielu dniach wykorzystywania.

  Złożona geometria

  technika SLS jest wspaniałym rozwiązaniem do wytwarzania praktycznych modeli 3D o złożonej geometrii.

  spora gamma materiałów

  firma XYZprinting oferuje wszechstronną gamę tworzyw, zezwala na znalezienie trafnego materiału do wykonania składników zewnętrznych, a także części modelu. Drukarka 3D MfgPro230 xS obsługuje materiały takie jak sPro12W / sProTPU. W przypadku prędkiej produkcji materiał sPro12W (Nylon 12 biały) jest z reguły wykorzystywanym materiałem w procesie spiekania laserowego. Zapewnia potężne i trwałe części do korzystania końcowego.

  XYZprint AMSLS

  Drukarka 3D MfgPro230 xS jest obsługiwana poprzez dwa innowacyjne komplety oprogramowania Buildware i XYZprint AMSLS. Oprogramowanie XYZprint AMSLS zostało zaprojektowane z myślą o najwyższej sprawności i wysokiej wydajności, które pozwala na użytkownikom zdalne planowanie projektów na drukarce 3D oraz sprawdzanie plików drukowania. XYZprint AMSLS pozwala obliczyć kosz każdego wydruku i posiada historię szacunków kosztów, która pomaga śledzić i porównywać poprzednie informacje w celu skuteczniejszego zarządzania materiałami. Oprogramowanie jest kompatybilne tylko z drukarką MfgPro230 xS. Oprogramowanie Buildware pozwala użytkownikom na bezpośrednią obsługę procesu spiekania modelu na drukarce 3D.


☆ Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc ☆

Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc Najniższa Cena Online

☆ Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  PartPro350 xBC to drukarka 3D pracująca w technice Binder Jetting o polu roboczym 222 x 350 x 200 mm. PartPro350 xBC proponuje pełnokolorowy wydruk 3D, łącząc jednocześnie wszystkie etapy utwardzania, kolorowania i drukowania.

  Drukarka 3D PartPro350 xBC

  PartPro350 xBC to drukarka 3D pracująca w technice Binder Jetting o polu roboczym 222 x 350 x 200 mm. PartPro350 xBC oferuje pełnokolorowy wydruk 3D, łącząc równocześnie wszystkie etapy utwardzania, kolorowania i drukowania. PartPro350 xBC ma wysoką rozdzielczość kolorów (1600 dpi), która zapewnia wysoką jakość wydrukowanych modeli.

  PartPro350 xBC

  Drukarka 3D PartPro350 xBC została zaopatrzona w wyjmowany stół roboczy, który zezwala na skuteczniejsze drukowanie 3D. Użytkownik ma możliwość zamienienia stołu z gotowym wydrukiem na nowy, w celu natychmiastowego rozpoczęcia kolejnego wydruku. Wymienny stół zapewnia czystsze rozwiązanie do usuwania proszku oraz znacznie udoskonala produktywność drukowania.

  Drukarka 3D umożliwia korzystanie z oprogramowania BCPware, które jest przeznaczone do efektywnego przygotowania modelu do druku przy pomocy dwóch trybów drukowania 3D. Pierwszy z nich proponuje natychmiastowe cięci, a także drukowanie natomiast drugi tryb pozwala na cięcie i wydruk w późniejszym czasie.

  technologia Binder Jetting

  Drukarka 3D PartPro350 xBC korzysta z technice Binder Jetting, która opiera swoje działanie na wykorzystywaniu ciekłych spoiw, które odpowiedzialne są za łączenie piasku, metalu i ceramiki. Binder Jetting jest technologią przemysłową i znajduje swoje zastosowanie w wytwarzaniu form oraz rdzeni odlewniczych, które asygnowane są do zalewania ciekłymi metalami. Technika ta akcentuje się w głównej mierze brakiem konieczności używania podpór i możliwością drukowania w pełni korowych modeli 3D.

  Pełny kolor

  PartPro350 xBC korzysta z technice Binder Jetting, która pozwala na drukowanie wysokiej jakości modeli 3D w pełnym odcieniu i nawet najistotniej trudnej geometrii.

  Wysoka efektywność

  Drukarka 3D wyposażona jest w wymienny moduł stołu roboczego, który umożliwia wymianę stołu z gotowym wydrukiem na nowy, żeby natychmiastowo rozpocząć nowy wydruk, a także poprawić efektywność produkcji.

  progresywne oprogramowanie

  Drukarka 3D PartPro350 xBC korzysta z oprogramowania XYZprint AM3DP, które umożliwia korzystanie z dwóch trybów drukowania. Pierwszy tryb umożliwia natychmiastowe cięcie, a także drukowanie, a drugi umożliwia cięcie i wydruk w późniejszym czasie.

  Platforma do części kolorowych

  PartPro350 xBC oferuje najnowocześniejszą technologię głowicy drukującej, która gwarantuje wiodącą w branży produktywność części kolorowych. Drukarka pracuje z prędkością do 18 mm na godzinę, co sprawia, iż jest pokaźnie szybsza od reszty drukarek pracujących w innych technikach.

  Przykładowe wydruki

  Drukarka 3D PartPro350 xBC pracuje w technologii Binder Jetting co umożliwia tworzenie modeli o wysokiej jakości i w ełnym odcieniu.

  Figurki

  PartPro350 xBC zezwala na tworzenie figurek, które prezentują zbliżające się do rzeczywistości pozy i fałdy sukni. Wydrukowane modele w pełnym kolorze wyróżniają się wysoką jakością, a także trwałością.

  obszerna fala u wybrzeży Kanagawy

  Drukarka 3D PartPro350 xBC umożliwia drukowanie modeli 3D w pełnym i o skomplikowanym zarysie nie wymagając przy tym podpór i tworzyw pomocniczych.

  Niebiesko-biała porcelana

  Drukarka umożliwia tworzenie modeli 3D przy użyciu materiału gipsowego, który ma właściwości zbliżone do ceramiki. Po wypolerowaniu i pomalowaniu możemy uzyskać pożądaną jakość obiektu.

  spora gamma materiałów

  producent XYZprinting oferuje wszechstronną gamę materiałów, umożliwia znalezienie stosownego materiału do wykonania części zewnętrznych i części modelu. Drukarka 3D PartPro350 xBC obsługuje materiały takie jak BuiltPro Powder. Pozwala to na tworzenie modeli w pełnym odcieniu i wysokiej jakości.

  XYZprint AM3DP

  Oprogramowanie XYZprint AM3DP umożliwia sprawną pracę w dwóch trybach. W pierwszym trybie możliwe jest natychmiastowe cięcie i drukowanie natomiast w trybie drugim osiągalne jest cięcie i drukowanie w późniejszym czasie. Użytkownik w prosty sposób może kontrolować i konserwować drukarkę. Program oblicza koszt następnego wydruku, a także zapisuje w historii koszt poprzednich wydruków, co pozwala kontrolę i zoptymalizowanie użytkowanych materiałów w trakcie procesu druku 3D. Oprogramowanie kompatybilne jest tylko z drukarką 3D PartPro350 xBC.


☆ Zortrax Drukarka 3d inkspire 2 ☆

Zortrax Drukarka 3d inkspire 2 Najniższa Cena Online

☆ Zortrax Drukarka 3d inkspire 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zortrax
 • Nazwa produktu: Zortrax Drukarka 3d inkspire 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka 3D Zortrax Inkspire 2

  Zortrax Inkspire 2 to żywiczna drukarka 3D pracująca w technologii UV LCD o polu roboczym 192 x 120 x 280 mm. Dla uzyskania adekwatnych rezultatów żywicznych wydruków wymagana jest bezusterkowa drukarka 3D, wysokiej jakości żywice i urządzenia do post-processingu. Inkspire 2 jest kompatybilna z żywicami czołowych światowych producentów, takich jak BASF Forward AM i Henkel/Loctite. W sprzedaży dostępne są również urządzenia do post-processingu takie jak Zortrax Cleaning Station i Zortrax Curing Station, które w połączeniu z drukarką Zortrax Inspire 2 tworzą spójny i mistrzowski ekosystem.

  Zortrax Inkspire 2

  Drukarka wyekwipowana jest w autorski panel LED, który został skonstruowany w pełni przez inżynierów Zortrax. Ma on układ diod UV, które podświetlają monochromatyczny ekran, tak by uzyskać jednolitą ekspozycję na promieniowanie UV każdego pojedynczego piksela na znacznej platformie roboczej przy zachowaniu najwyższej precyzji. Sprawia to, że wydrukowane modele 3D znamionują się rewelacyjną jakością, niezależnie od tego, czy są umieszczone na środku, czy w obszarze krawędzi platformy. W dodatku, nowa matryca świetlna jest o 7 razy mocniejsza charakterystyczny wyświetlacz UV LCD.

  Zortrax Inkspire 2 całkowitą automatyzację w kluczowych elementach cyklu druku 3D. Sprawia to, że cały cykl drukowania przy użyciu żywicy jest prostszy i czystszy. Drukarka rewelacyjnie nada się równocześnie dla początkujących jak i progresywnych użytkowników.

  wytwarzane w UE

  Drukarka 3D wraz ze stacją przemywającą i utwardzarką tworzone są w UE.

  szerokie pole robocze

  192 x 120 x 280 mm pozwala na drukowanie sporych modeli.

  Automatyzacja

  Automatyzacja procesu druku 3D oszczędza czas użytkownika.

  Zintegrowany ekosystem

  profesjonalny ekosystem razem z urządzeniami do post-processingu.

  duża kompatybilność

  Możliwość korzystania z żywic czołowych producentów.

  Plug & Play

  Możliwość drukowania od razu po rozpakowaniu.

  Inteligentny system mocowania platformy

  Inkspire 2 posiada specjalną platformę roboczą, która upraszcza zdejmowanie żywicznych wydruków 3D, a także pozbycie się resztek żywicy. Platforma jest nietrudna w i fabrycznie skalibrowana, co sprawia, że drukarka jest gotowa do pracy od razu po wyjęciu z pudełka.

  System utrzymania poziomu żywicy

  Drukarka wyekwipowana jest w system, który rozpoznaje liczba dostępnej w zbiorniku żywicy, a także określa ile materiału potrzeba do zakończenia drukowania. System posiada trzy oddzielne części, które współpracują ze sobą.

  ergonomiczny zbiornik na żywicę

  Zortrax Inkspire 2 ma zbiornik na żywicę, który jest łatwy w instalowaniu i zdejmowaniu. Wykrzywione krawędzie, które ułatwiają jego czyszczenie. Dodatkowo automatyczną wycieraczkę, która perfekcyjnie radzi sobie z osadami bardziej innowacyjnych żywic.

  System kontroli zasilania

  Urządzenie posiada system kontroli zasilania, który umieszczony jest ponadto w drukarkach Zortrax M Series Plus. W trakcie pracy urządzenie przechowuje wystarczającą ilość energii, by zachować postępy w drukowaniu w przypadku problemów w dostawie prądu. Po przywróceniu zasilania realne jest wznowienie drukowania od tego samego miejsca.

  spora gama żywic

  Inkspire 2 pozwala na korzystanie z inżynieryjnych żywic dostarczanych przez najbardziej zaufanych światowych producentów. Dostępne są materiały podstawowe, sprężyste, nieelastyczne, wytrzymałe, oporne na wysoką temperaturę oraz odlewnicze.

  Żywice elastomerowe

  Żywice elastomerowe to wysokiej jakości materiał przypominający rożne typy gumy. Materiały te są wykorzystywane do produkcji uszczelek, uszczelnień lub zawiasów. Wyróżniają się różnorodnym poziomym elastyczności, wytrzymałością mechaniczną i właściwościami cieplnymi. To wszystko powoduje, że można je dopasować do szerokiego zakresu potrzeb inżynieryjnych.

  Żywice o wysokiej sztywności

  Żywice znamionują się głównie wysoką sztywnością. Gotowe wydruki wykonane z tych żywic nie odkształcają się pod wpływem naprężeń, zachowując swój zarys aż do złamania. Znakomicie sprawdzają się w ramach konstrukcyjnych, przyrządach do pozycjonowania i uchwytach.

  Żywice wytrzymałe

  Żywice Tough cechują się rozszerzoną wytrzymałością na bardzo znaczne obciążenia. Żywica szybciej odkształca się pod wpływem naprężeń, lecz potrzebuje pokaźniejszej siły, by osiągnąć punkt złamania niżeli w porównaniu z innymi sztywnymi materiałami. Stosowana jest przy produkcji części mechanicznych pracujących przy znacznych obciążeniach.

  Żywice wysokotemperaturowe

  Żywice wysokotemperaturowe potrafią wytrzymać wystawienie na wysoką temperaturę bez utraty swych atrybuty mechanicznych. Stosowane są do drukowania części o właściwościach porównywalnych z formowaniem wtryskowym lub do wytwarzania części pracujących w środowisku o wysokiej temperaturze.

  Żywice odlewnicze BlueCast

  Żywice odlewnicze BlueCast to materiały tworzone do zastosowania w procesie wytwarzania docelowych części z metali. Materiał pozwala na drukowanie precyzyjnych wzorców odlewniczych pozostawiających minimalną albo zerową liczba popiołu podczas wypalania.

  Żywice Zortrax Basic

  Zortrax Basic to wysokiej jakości żywica, która proponuje nieprzeciętny stosunek ceny do jakości. Żywice Basic posiadają przygotowane profile druku, które zezwalają na uzyskanie najlepszych osiągalnie parametry cieplnych i mechanicznych.

  zaawansowany ekosystem post-processingu

  Aby wydruk mógł osiągnąć wszystkie deklarowane przez producenta cechy wymagane jest poddanie gotowego wydruku obróbce końcowej. By ułatwić ten proces dostępne są urządzenia do post-processingu Zortrax Cleaning Station i Zortrax Curing Station, które uzupełniają drukarkę 3D Inkspire 2 w zaawansowanym ekosystemie. Zortrax Cleaning Station służy do usuwania nieutwardzonej żywicy z powierzchni modeli, natomiast Zortrax Curing Station odpowiedzialny jest za dodatkowe utwardzanie gotowych modeli.

  Krok 1 - Druk 3D

  Drukowanie modelu 3D na żywicznej drukarce 3D Zortrax Inkspire 2.

  Krok 2 - Mycie wydruku

  likwidowanie pozostałości nieutwardzonej żywicy z powierzchni modelu w Zortrax Cleaning Station.

  Krok 3 - Utwardzanie

  Utwardzanie oczyszczonego modelu 3D w Zortrax Curing Station.

  Oprogramowanie

  Z-SUITE to asygnowane, darmowe oprogramowanie do cięcia modeli, które jest dołączone do drukarki 3D. Program pozwala na przygotowanie modeli cyfrowych do druku 3D, tak żeby uzyskać najkorzystniejszą jakość w jak najkrótszym czasie.

  Zortrax Cleaning Station

  Zortrax Cleaning Station to urządzenie odpowiedzialne za eliminowanie nadmiaru nieutwardzonej żywicy z powierzchni modeli produkowanych na wszelkich typach fotopolimerowych drukarek 3D. Oczyszczanie modelu jest potrzebne do zachowania precyzyjności wymiarowej modelu i należy wykonać je przed utwardzaniem UV.

  Zortrax Curing Station

  Zortrax Curing Station to urządzenie do post-processingu, które gwarantuje uzupełniające utwardzanie gotowych modeli wydrukowanych na wszelkich żywicowych drukarkach 3D w różnorodnych technologiach. Dodatkowe naświetlanie jest konieczne do osiągnięcia docelowych właściwości mechanicznych wykorzystanej żywicy.

  Zortrax inCloud

  Drukarka 3D Inkspire 2 posiada możliwość łączności poprzez Wi-Fi, co powoduje, iż można dopasować się z Zortrax inCloud. Zortrax inCloud to system, który zezwala na zarządzanie drukiem 3D w chmurze.

  Połącz się

  Możliwość połączenia się ze wszystkimi drukarkami 3D Zortrax z dowolnego miejsca na świecie.

  Zarządzaj

  Możliwość zarządzanie personelem poprzez Zortrax inCloud. Użytkownicy mogą zostać podzieleni na zespoły, które mają przypisane dostępne drukarki 3D.

  zobacz

  Sprawdzanie statusu działań wszelkich zespołów praz pracy drukarek 3D poprzez Zortrax inCloud w czasie rzeczywistym. Dostępna jest możliwość sprawdzenia przydzielone projekty, godziny pracy i wykorzystane materiały.

  Pełna kontrola

  Zortrax inCloud zezwala na zdalne zarządzenie wszystkimi przystępnymi drukarkami 3D Zortrax w czasie rzeczywistym. Ponadto wydruki mogą zostać przesłane, uruchomione i wstrzymane na każdym urządzeniu podłączonym do konta inCloud.

  Zarządzanie farmą druku 3D

  Zortrax inCloud umożliwia zarządzanie farmą drukarek 3D do produkcji na średnią i dużą skalę. Pozwala na zorganizowanie sprzętu do druku 3D i zasobów ludzkich w zespoły przypisane do przeróżnych projektów w zakresie druku 3D.


☆ Drukarka 3d oryginalna sl1s speed - zmontowana marki Prusa ☆

Drukarka 3d oryginalna sl1s speed - zmontowana marki Prusa Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d oryginalna sl1s speed - zmontowana marki Prusa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Prusa
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d oryginalna sl1s speed - zmontowana marki Prusa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka 3D Oryginalna Prusa SL1S SPEED

  Oryginalna Prusa SL1S SPEED to drukarka żywiczna pracująca w technice MSLA o polu roboczym 127 x 80 x 150 mm. Wersja SL1S umożliwia tworzenie jeszcze bardziej szczegółowych wydruk z obszerniejszą szybkością w porównaniu z poprzednią wersją SL1. Drukarka umożliwia drukowanie z żywic innych producentów. Prusa SL1S SPEED znajduje użycie przy tworzeniu starannych modeli 3D.

  Oryginalna Prusa SL1S SPEED

  Drukarka wyekwipowana jest w monochromatyczny wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości 5,96", a także panel UV LED, który używany jest do utwardzania cienkich warstw żywicy. Na dodatek oferuje lepszą jakość wydruków, obszerniejszą powierzchnię roboczą oraz trzy razy krótszy czas drukowania. Krótki czas naświetlania i mechanizm przechylania zbiornika pozwalają drukować model o wysokości do 150mm w 3 godziny.

  Wysoka jakość wydruków

  Prusa SL1S kompletnie przeprojektowaną optykę oraz nowy 5,96" monochromatyczny ekran o rozdzielczości 2560 x 1620 px. Drukarka gwarantuje znaczną ulepszenie jakości gotowych wydruków w porównaniu do poprzedniego modelu - Pusa SL1.

  szybkie naświetlanie warstwy

  Nowa optyka opracowana przez markę Prusa oraz całkowicie przeprojektowany panel UV LED pozwalają naświetlić warstwę w czasie 1,6s przy użyciu charakterystycznej żywicy 405 nm. Możliwość drukowania pokaźniejszej ilości modeli w krótszym czasie jest wyjątkowo przydatna podczas produkcji małoseryjnej oraz prototypowania.

  duża przestrzeń robocza

  Model SL1S ma o 25% pokaźniejszy obszar pola roboczego w sytuacji poprzedniej wersji SL1. Drukarka zezwala na wydrukowanie modelu o maksymalnych rozmiarach 127 x 80 x 150 mm w czasie poniżej 4 godzin (z powłokami o wysokości 0,05 mm) lub w 3 godziny z powłokami o wysokości 0,1 mm.

  Wysoka jakość i nieelastyczna rama w SL1S

  Prusa SL1S SPEED nieelastyczną i trwałą aluminiową ramę, która minimalizuje wibracje i gwarantuje najkorzystniejszą realną wydajność choćby w trakcie drukowania najmniejszych i najmocniej szczegółowych kształtów. Drukarka zaopatrzona jest w szybkozłącze, które odpowiedzialne jest za zachowanie stanu kalibracji osi Z.

  Oprogramowanie PrusaSlicer

  Drukarka jest w pełni wspierana przez najnowsze wersje programu PrusaSlicer asygnowanego do cięcia modeli na warstwy. Oprogramowanie umożliwia automatyczne generowanie podpór, łatwą manipulację obiektami i mnóstwo innych narzędzi. Dodatkowo gromadzi przetestowane poprzez producenta profile do cięcia modeli.

  Obsługa żywic innych producentów

  SL1S SPEED zezwala na korzystanie z żywic innych producentów (405 nm). Dodatkowo urządzenie wyekwipowane zostało w innowacyjne rozwiązania, które upraszczają drukowanie oraz są bezpieczniejsze i komfortowojsze w stosowaniu.

  wykorzystania drukarki SL1/SL1S

  Ze względu na swoje parametry drukarka znajduje swoje użycie między innymi w medycynie, stomatologii, a także jubilerstwie.

  Medycyna (chirurgia)

  Drukarka znajduje wykorzystanie w medycynie do przyspieszania rozwoju metod operacyjnych poprzez drukowanie modeli sprężystych bronchoskopów.

  Medycyna (stomatologia)

  Urządzenie wykorzystywane jest w stomatologii do tworzenia specjalnego systemu ssawek, który pomaga stomatologom zniżać zagrożenie podczas pandemii Covid-19 poprzez eliminację potencjalnie groźnego aerozolu.

  Modele mistrzowskie

  Niezwykła szczegółowość i wysoka jakość wydruków nieprzeciętnie sprawdzi się przy tworzeniu mistrzowskich miniaturek.

  Biżuteria

  Precyzja drukarek SLA zezwala na drukowanie najmniejszych szczegółów. Sprawia to, iż przydają się w projektowaniu i produkcji form odlewniczych do biżuterii.


☆ Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech ☆

Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: eMotion-Tech
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka 3D Strateo3D DUAL600

  Strateo3D DUAL600 to przemysłowa drukarka 3D pracująca w technice Fused Filament Fabrication (FFF) o polu roboczym 600 x 420 x 500 mm. Drukarka może drukować przy zastosowaniu średnicy dyszy od 0,4 do 1,2 mm. DUAL600 posiada zintegrowany system Print Shield 3D, który przeprowadzi autodiagnostykę w celu wykrycia, przewidzenia i uniemożliwiania wszelkim problemom, które mogą posiadać wpływ na cykl druku 3D. Print Shield 3D jest w stanie odzyskać stan postępu drukowania i wznowić go w sytuacji awarii zasilania.

  Strateo3D DUAL600

  Strateo3D DUAL600 wyposażona jest w dwa niezależne ekstrudery, które umożliwią dwumateriałowy oraz dwukolorowy druk 3D. Drukarka ma zamkniętą komorę roboczą, która nagrzewana jest do 60°C i zezwala na drukowanie z temperaturą 300°C / 400°C. DUAL600 może obsługiwać takie materiały jak: PLA, ABS, PETG, TPU, HIPS, PVA, BVOH, PA, PC i ASA.

  bezawaryjność
  • Inteligentne i modułowe narzędzie z automatycznym wykrywaniem, dające obszerniejsze możliwości w używaniu drukarki 3D.
  • Szklana platforma robocza, zapewniająca nadzwyczajną płaską powierzchnie.
  • Stratocontrol3D: asygnowane oprogramowanie dostarczane wraz z drukarką.
  • Łączność: USB, Wi-Fi, Ethernet
  Wszechstronność i bezpieczeństwo

  Drukarka 3D Strateo3D DUAL600 wyekwipowana jest w filtr HEPA, który pozwala na drukowanie z materiałów technologicznych, a także zapewnia bezpieczną pracę. Strateo 3D posiada otwarty system filamentów, który pozwala na korzystanie z tworzyw dowolnych producentów. System Strateo 3D jest wyposażony w 10 zoptymalizowanych profili przypasowanych do przeznaczonych filamentów. Równocześnie portfolio filamentów jest stale rozbudowywane o nowe materiały technologiczne.


☆ DRUKARKA 3D DA VINCI MINIMAKER ☆

DRUKARKA 3D DA VINCI MINIMAKER Najniższa Cena Online

☆ DRUKARKA 3D DA VINCI MINIMAKER - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: DRUKARKA 3D DA VINCI MINIMAKER
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  wspaniała dla każdego kto dopiero zaczyna przygodę z drukiem 3D, nie ma znaczenia czy jesteś dzieckiem, nastolatkiem czy dorosłym.

  DRUKARKA 3D DA VINCI MINIMAKER

  genialna dla każdego kto dopiero zaczyna przygodę z drukiem 3D, nie ma znaczenia czy jesteś dzieckiem, nastolatkiem czy dorosłym.

  potężne możliwości jak na tak minimalny rozmiar

  Trzydzieści procent mniejsza i lżejsza niż drukarki z kolekcji da Vinci Junior,łatwo zmieści sie w rogu Twojego biurka.W tak niskiej cenie i małej obudowie dostaniesz pełnowartościową drukarkę 3D o polu roboczym 15 x 15 x15 cm, drukując już od warstwy 0.1 mm.

  automatyczna kalibracja

  Podobnie jak w przypadku innych drukarek z linii da Vinci, miniMaker także jest fabrycznie skalibrowana, dodatkowo potrafi samoczynnie skalibrować się w trakcie drukowania.

  Jeszcze łatwiejsza w obsłudze

  Uproszczony interfejs da Vinci miniMaker początkuje wydruk po naciśnięciu przycisku. Możesz śledzić postęp druku dzięki ledowej sygnalizacji świetlnej, gdzie solidny kolor oznacza aktualny status wydruku.

  Przykładowe wydruki


☆ Omni3d Drukarka 3d omni200 ☆

Omni3d Drukarka 3d omni200 Najniższa Cena Online

☆ Omni3d Drukarka 3d omni200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omni3D
 • Nazwa produktu: Omni3d Drukarka 3d omni200
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka 3D Omni3D Omni200

  Omni200 to desktopowa drukarka 3D pracująca w technologii FFF o polu roboczym 200 x 200 x 200 mm. Drukarka ma metalową konstrukcję pokrywy stworzoną ze stopu aluminium, która zapewnia stabilność, a także uniemożliwia drganiom choćby przy drukowaniu z dużą szybkością gwarantując wysoką jakość i skrupulatność druku. Omni200 ma system automatycznego poziomowania stołu co sprawia, iż drukarka samodzielnie i samoczynnie wykonuje pomiary potrzebne do poprawnego wydruku. Pomiar odbywa się poprzez badanie wysokości platformy samą końcówką dyszy co powoduje, iż poziomowanie jest bardziej skrupulatne i nie wymaga realizowania dodatkowych pomiarów.

  Omni3D Omni200

  Drukarka 3D Omni200 wyposażona jest w ekstruder, który został wykonany z najwyższej jakości aluminium gwarantując stabilniejsze i bardziej dokładne działanie. Maksymalna temperatura dyszy może wynieść do 260°C co sprawia, że drukarka może korzystać z większości typów filamentów przystępnych na rynku. Omni200 ma modułową budowę ekstrudera, która łatwy demontaż radiatora i dyszy co sprawia, iż ich czyszczenie jest pokaźnie łatwiejsze.

  Drukarka posiada system wznawiania wydruku po utracie zasilania. Sprawia to, iż urządzenie automatycznie wznowi cykl druku 3D od ostatniego położenia głowicy po nieoczekiwanej utraty zasilania. Pozwala to na zmniejszenie straty filamentu, a także uniemożliwia uszkodzeniu wydruku. Omni200 posiada zdejmowaną, magnetyczną nakładkę, która znajduje się na powierzchni stołu. Nakładka jest elastyczna, co upraszcza zdjęcie wydruku po zakończeniu pracy. Czynność tą można wykonać bez dodatkowych narzędzi. Drukarka ma wielojęzykowy panel sterowania w tym między innymi język polski.

  Filamenty kompatybilne z drukarką 3D Omni3D Omni200
  ABS-42

  ABS-42 to typowy filament charakteryzujący się trwałością i wytrzymałością mechaniczną i łatwością w procesie obróbki.

  PET-G-32

  PET-G-32 to filament znamionujący się niskim skurczem oraz wysoką starannością. Znakomicie sprawdzi się w przemyśle spożywczym, a także medycynie.

  ASA-39

  ASA-39 to filament charakteryzujący się wysoką jakością wykończenia oraz wytrzymałością. Nadzwyczajnie sprawdzi się przy projektach, w których ważna jest oporność na warunki atmosferyczne, niezwykle na działanie światła UV.

  PLA-36

  PLA-36 to biodegradowalny materiał cechujący się wysoką precyzją, łatwością drukowania, a także perfekcyjną przyczepnością pomiędzy powłokami.

  HIPS-20

  HIPS-20 to filament wykorzystywany do tworzenia podpór przy przemysłowym druku ze wszelkich tworzyw oprócz nylonu. Materiał ten dzięki łatwości wypalania użytkowany jest również w odlewnictwie do druku 3D form traconych.

  TPU-93A

  TPU-93A to materiał elastyczny cechujący się niskim skurczem przetwórczym, wysoką trwałością oraz prawidłową przyczepnością pomiędzy powłokami.


☆ Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color ☆

Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color Najniższa Cena Online

☆ Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Da Vinci Color producenta XYZprinting to pierwsza na świecie drukarka 3D drukująca w pełnym odcieniu w technologii FFF. Technika Inkjet zastosowana w drukarce da Vinci Color zapewni Ci nie tylko wydruki w pełnej kolorystyce.dodatkowo prędkie i efektywne drukowanie, dzięki temu otrzymasz wydruk z mistrzowską jakością.

  DA VINCI COLOR
  Pierwsza na świecie drukarka 3D
  drukująca w pełnym odcieniu w technice FFF
  od światowego lidera druku 3D XYZprinting
  Miliony dostępnych kolorów

  Da Vinci Color sprawi, iż twoje projekty powstaną atrakcyjne i w pełni kolorowe.

  specyficzna technologia zapewnia niepowtarzalne wydruki

  technologia Inkjet zastosowana w drukarce da Vinci Color zapewni Ci nie tylko wydruki w pełnej kolorystyce,także prędkie i efektywne drukowanie, dzięki temu otrzymasz wydruk momentalnie i z fachową jakością.

  Nowy filament CPLA od XYZprinting
  Nowy materiał od XYZprinting - CPLA(Color PLA) - umożliwia absorbcję kropli atramentu, co powoduje, iż da Vinci Color jest w stanie drukować w pełnej kolorystyce. Filament CPLA jest również bardziej wytrzymały standardowy PLA, nieprzeciętnie nadaje się do obróbki ręcznej, klejenia oraz ma dużo pokaźniejszą wytrzymałość na uderzenia. Taka wszechstronność pozwala użytkownikom na dopasowanie tego materiału do każdego projektu.

  Porównanie wydruków:

  świeże zintegrowane rozwiązania

  Da Vinci Color daje wszystkim użytkownikom możliwość kontroli prostego w obsłudze kolorowego ekranu dotykowego, w którym użytkownicy mogą sterować funkcjami, takimi jak automatyczna kalibracja platformy i zespajać się z domową siecią bezprzewodową. Da Vinci Color pozostała wyekwipowana w sporo czujników, które wskazują np. Na wykrycie złamania filamentu podczas cyklu drukowania, co pozwala użytkownikom na zatrzymanie i ponowne uruchomienie drukowania bez marnowania czasu i filamentu.

  Poznaj nowy świat odcieni w druku 3D:


☆ Drukarka 3D BCN3D Epsilon W27 ☆

Drukarka 3D BCN3D Epsilon W27 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3D BCN3D Epsilon W27 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BCN3D
 • Nazwa produktu: Drukarka 3D BCN3D Epsilon W27
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  BCN3D Epsilon W27

  Przemysłowa moc w Twojej firmie

  Drukarka 3D BCN3D Epsilon W27

  Epsilon W27 to przemysłowa drukarka 3D hiszpańskiego producenta BCN3D o polu roboczym 420 x 300 x 220 mm, która pozwala na drukowanie obszernych części z materiałów klasy przemysłowej. Drukarka ma pasywnie ogrzewaną komorę i pełną zabudowę, co umożliwia drukowanie z innowacyjnych materiałów. Epsilon wyekwipowany jest w system dwóch niezależnych ekstruderów (IDEX), gwarantując solidne, poręczne części o wysokiej jakości i precyzji.

  BCN3D Epsilon W27

  Drukarka 3D została zaprojektowana tak, aby umożliwić profesjonalistom dalsze wprowadzanie innowacji. Epsilon W27 to niezawodne i skrupulatne urządzenie, które ma przemysłową konstrukcję, która zagwarantuje niesłychaną wydajność zarówno podczas protypowania jak i produkcji finalnych części i komponentów sprzętów w halach produkcyjnych.

  niesłychana skuteczność

  Drukarka 3D Epsilon W27 łączy w sobie wyższą produktywność, bezawaryjność klasy przemysłowej oraz pełny dostęp do bezproblemowej codziennej pracy. Epsilon W27 to kompletne i profesjonalne rozwiązanie do druku 3D. przystępne tworzenie użytecznych części, prototypów, przyrządów produkcyjnych, a także narzędzi. Urządzenie pracuje w technice nakładania kolejnych warstw stopionego plastiku (FFF), która jest rewelacyjna do środowiska warsztatowego, a także do użycia w prototypowaniu i produkcji minimalnych partii z wykorzystaniem najmocniej progresywnych materiałów.

  Przemysłowa szybkość druku 3D

  Drukarka 3D Epsilon W27 to przemysłowa drukarka z systemem dwóch niezależnych ekstruderów (IDEX), która pozwala na drukowanie 3D w wysokiej rozdzielczości - z zastosowaniem wielu materiałów. System IDEX umożliwia każdej z dwóch głowic drukujących poruszanie się w osi X zupełnie niezależnie od siebie. Dwie niezależne głowice między innymi druk w trybach duplikacji i odbicia lustrzanego a ich konsekwencją jest spore skrócenie czasu projektowania i produkcji. Umożliwia drukowanie z materiałów z domieszkami włókien zapewniających najkorzystniejszą jakość i i przy pomocy ABS, PP i PA w celu uzyskania najkorzystniejszych prototypów lub koncepcji. Epsilon W27 idealnie spełni oczekiwania w tworzeniu małoseryjnej, druku 3D części do oraz w prototypowaniu.

  Nowy kanon

  specyficzny system dwóch niezależnych ekstruderów IDEX pozwala drukować równocześnie z dwóch przeróżnych tworzyw albo odcieni, gwarantując jednocześnie najkorzystniejszą jakość wykończenie powierzchni.

  podczas gdy jedna głowica drukuje, druga - bezczynna pozostaje zaparkowana, co uniemożliwia kapaniu stopionego plastiku na wydruk.

  Wydruki multimateriałowe i multikolorowe

  Drukarka 3D Epsilon W27 pozwala na tworzenie poręcznych części, łącząc właściwości dwóch rożnych tworzyw takich jak nieelastyczne i rozciągliwe filamenty oraz na drukowanie w dwóch przeróżnych kolorach. Epsilon W27 umożliwia na korzystanie z wodorozpuszczalnych struktur podporowych, które powodują, iż użytkownik może drukować wszystko bez ograniczeń geometrycznych.

  Ekstruder Bondtech

  Hotendy e3D

  detektor końca filamentu

  Dotykowy wyświetlacz

  Zamknięta komora z filtrem HEPA i węglowym

  Drukarka 3D Epsilon W27 zaopatrzona jest w zamkniętą komorę roboczą, która dzięki zastosowaniu pasywnego podgrzewania komory zapewnia stałą, wyodrębnioną temperaturę w trakcie procesu drukowania. Uniemożliwia to wypaczaniu, a także podwijaniu wydruków przy drukowaniu z materiałów technologicznych takich jak ABS, PET-G, Nylon, PP, PP GF30, PAHT CF15. Filtr HEPA i filtr węglowy zaimplementowane w drukarkę, bronią środowisko pracy przed potencjalnie destrukcyjnymi cząsteczkami, a także nieprzyjemnym zapachem topionego plastiku. Drukarka ma system kontroli poziomu zużycia filtrów, co pozwala na uzyskanie dokładnych danych o czasie podmiany zużytych elementów.

  Wymienne hotendy

  Hotendy stosowane w drukarce 3D BCN3D Epsilon W27 zostały starannie zaprojektowane poprzez e3D™, by zapewnić najbardziej płynne i niezawodne wytłaczanie aniżeli kiedykolwiek wcześniej. W zależności od potrzeb, a także specyfiki danego modelu przystępne są hotendy z dyszami o średnicach 0.4mm, 0.6mm, 0.8mm i 1mm, a także specjalna utwardzana głowica Hotend X 0.6mm. Hotendy od e3D ze względu na specyficzną konstrukcję charakteryzują się bezapelacyjnie wyższą stabilnością temperaturową dzięki czemu możemy radować się wyższą precyzją oraz zredukowaną ilością artefaktów wizualnych na wydruku.

  BCN3D Metal Pack

  Metal Pack zezwala na szybkie prototypowanie i produkcję końcową z metalu z wykorzystaniem druku 3D. Metoda ta, wyśmienicie sprawdzi się jako alternatywa lub uzupełnienie dla konwencjonalnych technologii MIM i CNC, proponując podobne właściwości mechaniczne i znacznie większą swobodę projektowania.

  zestaw Metal Pack gromadzi jedną szpulę Ultrafuse® 316L (3kg) i jedną Ultrafuse® 17-4PH (3kg), dedykowany klej adhezyjny Magigoo 316L, który jest również kompatybilny z materiałem 17-4PH, dwa nowe Hotendy M i świeże, mosiężne wycieraczki dyszy do metalu.

  Drukarka 3D BCN3D Epsilon W27

  Ekstrudery w drukarce zaopatrzone są w progresywne, podwójne napędy producenta Bondtech ™, które większą kontrolę nad podawaniem materiału, ostrzejsze detale i doskonałą wydajność, bez względu na zaimplementowany filament. Epsilon W27 kolorowy 5" wyświetlacz dotykowy przy pomocy którego wykonywana jest cała obsługa urządzenia. Interesujący i intuicyjny interfejs jest w wyposażony w nowoczesne funkcje, i kreatory które prowadzą użytkownika krok po kroku poprzez procesy kalibracji, druku i konserwacji. Urządzenie wyposażony jest w sensor końca filamentu, który zatrzyma wydruk i poinformuje użytkownika o braku materiału. Po uzupełnieniu filamentu wydruk zostanie wznowiony. Mechaniczne czujniki pełną bezusterkowość i utrzymanie ciągłości druku - nawet przy obszernych i wielogodzinnych wydrukach 3D - bez względu na wariant iwykorzystywanego włókna.

  Oprogramowanie BCN3D Stratos

  W komplecie z drukarką załączone jest dedykowane oprogramowanie BCN3D Stratos, które obsługuje proces przygotowania modeli do druku 3D. Program konwertuje cyfrowy model 3D na zestaw instrukcji zrozumiałych dla drukarki 3D. Ten złożony cykl został skrupulatnie zoptymalizowany i przetestowany pod kątem współpracy z drukarkami BCN3D na skutek czego czego użytkownik zadowala się bezbłędnymi i niezawodnymi wydrukami 3D.

  BCN3D Stratos z łatwością korzysta ze wszystkich zalet systemu IDEX: oprócz kluczowych funkcji tj. Duplikacji i lustra - osiągalne jest łączenie modeli wielomateriałowych, generowanie struktur podporowych, a nawet skracanie czasu drukowania przez użycie hotendów z różnorodnymi wymiarami dysz w trakcie jednoczesnego drukowania.

  Oprogramowanie posiada zestaw gotowych profili druku dla wszystkich obsługiwanych poprzez drukarkę materiałów producenta. Licencja oprogramowanie przewiduje możliwość uruchomienia na dowolnej ilości komputerów.


☆ Drukarka 3d partpro 300 xt marki Xyzprinting ☆

Drukarka 3d partpro 300 xt marki Xyzprinting Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d partpro 300 xt marki Xyzprinting - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d partpro 300 xt marki Xyzprinting
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  PartPro300 xT to drukarka pracująca w technice FFF o polu roboczym 195 x 270 x 300 mm dla podwójnego ekstrudera i 295 x 300 x 300 mm dla pojedynczego. Urządzenie umożliwia korzystanie z zaawansowanych tworzyw i proponuje wysokiej jakości wydruki.

  Drukarka 3D PartPro300 xT

  PartPro300 xT to drukarka pracująca w technologii FFF (Fused Filament Fabrication) o polu roboczym 195 x 270 x 300 mm dla podwójnego ekstrudera i 295 x 300 x 300 mm dla pojedynczego. Urządzenie umożliwia użytkowanie progresywnych oraz gwarantuje wysokiej jakości wydruki. PartPro300 xT nowoczesną, automatyczną kalibrację gwarantując tym precyzyjne i precyzyjne wydruki.

  PartPro300 xT

  Drukarka 3D PartPro300 xT zaopatrzona jest w podgrzewaną komorę, której zadaniem jest utrzymywanie stałej temperatury drukowania. Utrzymanie stałej temperatury we wnętrzu komory gwarantuje doskonałą skuteczność i precyzję w trakcie drukowania trudnych obiektów 3D. Drukarka może korzystać z takiego rodzaju dyszy jak pojedyncza dysza ze stali hartowanej, podwójna dysza miedziana, a także pojedyncza dysza ze stali wysokotemperaturowej (opcja). PartPro300 xT pozwala na także korzystanie z grawera laserowego o długości fali 406 nm + 8 nm / - 6 nm InGaN. Pole robocze dla grawerowania wynosi 285 x 285 mm.

  Drukarka 3D PartPro300 xT

  PartPro300 xT może drukować przy użyciu pojedynczego albo podwójnego ekstrudera. Urządzenie umożliwia drukowanie z progresywnych tworzyw takich jak Carbon PLA, Nylon, Metallic, PETG, ABS, TPE, PLA, Tough PLA i materiału wodorozpuszczalnego.

  technika FFF

  Drukarka 3D PartPro300 xT korzysta z technologii FFF (Fused Filament Fabrication), która polega na wytłaczaniu ogrzanego do konkretnej temperatury materiału na stół roboczy i układania z niego warstw o określonym profilu. Po nałożeniu każdej warstwy platforma robocza zmniejsza się. Cykl ten powtarza się aż do uzyskania gotowego modelu 3D. Jest to jedna z najczęściej używanych technice i z założenia najmniej nieprzystępna metoda druku 3D.

  Dysza ze stali hartowanej

  Drukarka 3D PartPro300 xT może korzystać z dyszy ze stali hartowanej, która zezwala na korzystanie z zaawansowanych oraz zagwarantuje wysoką jakość wydruków.

  Ogrzewana komora

  PartPro300 xT wyekwipowana jest w ogrzewaną komorę, która utrzymuje stałą temperaturę. Ogrzewana komora drukowania gwarantuje nadzwyczajną produktywność podczas drukowania modeli o złożonej geometrii.

  Wysokowydajne podwójne wytłaczanie

  Drukarka 3D PartPro300 xT ma wysokowydajny podwójny ekstruder, który pozwala na korzystanie z zaawansowanych tworzyw takich jak PETG, ABS, PLA, Tough PLA, a także materiał wodorozpuszczalny.

  Podwójna pojemność

  Pojemnik na filamenty może pomieścić dwie duże rolki materiału o wadze 3kg. System automatycznego podawania filamentu natychmiast uzupełni materiał jeśli go zabraknie.

  Przykładowe wydruki

  Drukarka 3D PartPro300 xT umożliwia drukowanie z innowacyjnych i grawerowanie. Umożliwia drukowanie przy pomocy pojedynczego, a także podwójnego ekstrudera. Sprawia to, iż użytkownik może drukować choćby najistotniej skomplikowane modele 3D.

  Głowica cylindra

  PartPro300 xT znakomicie sprawdzi się podczas prototypowania istotnie przyspieszając ocenę towaru i proces ulepszenia.

  Koło sprężarki

  Drukarka 3D PartPro300 xT zezwala na drukowanie modeli 3D o trudnej geometrii.

  Osłona przełącznika obrotowego

  PartPro300 xT pozwala na drukowanie niestandardowych kształtów, które można przypasować do różnorodnych kierowców i styli rękawic.

  spora gamma materiałów

  marka XYZprinting proponuje szeroką gamę materiałów i pozwala na znalezienie stosownego materiału do wykonania części zewnętrznych i części modelu. Drukarka 3D PartPro300 xT umożliwia korzystanie z takich tworzyw jak ABS, PLA, PETG, BVOH, Tough PLA, *XYZ Carbon Fiber, *Premium Metallic PLA, *PC (*Wymagana dysza ze stali hartowanej).

  Oprogramowanie

  Drukarka 3D PartPro300 xT korzysta z oprogramowania XYZprint AMFFF, który wykorzystuje inteligentny algorytm do samoczynnego generowania struktur wsparcia i zezwala na ich ręczne tworzenie. Oprogramowanie ulepsza sprawność drukowania dla użytkowników i pozwala uniknąć dodatkowych kosztów.

  XYZprint AMFFF

  XYZprint AMFFF ma funkcję podglądu drukowania, która pozwala zobaczyć precyzyjne czynności, które wykona drukarka przed rozpoczęciem drukowania. Oprogramowanie automatycznie demonstruje, gdzie należy dodać materiał podporowy oraz umożliwia ich samoczynne generowanie gwarantując stabilność drukowanego modelu 3D.

  XYZengraver

  XYZengraver to oprogramowanie, którego zostało zaprojektowane do korzystania z modułu do grawerowania laserowego. Umożliwia grawerowanie pomiędzy innymi na papierze, skórze, drewnie oraz plastiku. Program pozwala na pracę w trybie wektorowym, a także rastrowym, umożliwiając tworzenie własnych, niepowtarzalnych projektów. XYZengraver obsługuje obrazy w formatach takich jak jpg,.png,.bmp, gif i.tiff. Oprogramowanie jest kompatybilne z drukarkami PartPro300 xT, a także PartPro200 xTCS.Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki 3D – Ranking na luty 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drukarki 3D, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek 3D jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony ☆

Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony Najniższa Cena Online

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony Wysoka i dobra wytrzymałość Wysoka sztywność i dobra odporność na uderzenia w niskich temperaturach Niska gęstość: przy drukowaniu obszerniejszej objętości - model jest lżejszy Może być wykorzystywany do rozmaitych drukarek 3D

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny ☆

Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny Najniższa Cena Online

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny Wysoka i dobra solidność Wysoka sztywność i dobra odporność na uderzenia w niskich temperaturach Niska gęstość: przy drukowaniu obszerniejszej pojemności - model jest lżejszy Może być użytkowany do różnorodnych drukarek 3D

☆ Filament Rosa3D PLA Starter ☆

Filament Rosa3D PLA Starter Najniższa Cena Online

☆ Filament Rosa3D PLA Starter - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rosa 3D
 • Nazwa produktu: Filament Rosa3D PLA Starter
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Filament Rosa3D PLA Starter

  Rosa3D PLA Starter to podstawowy materiał przeznaczony dla początkujących użytkowników. Filament wytwarzany jest z biodegradowalnego biopolimeru i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo został wytworzony ze składników dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Należy pamiętać,w sytuacji produktów, które posiadają kontakt z żywnością, obowiązek certyfikacji pozostaje po stronie wytwórcy artykułu końcowego.

  Rosa3D PLA Starter

  Filament PLA Starter cechuje się niskim skurczem, a także brakiem nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo znakomitą adhezję warstw, a gotowe wydruki posiadają wyjątkowo dobre odwzorowanie szczegółów.

  Ze względu na swoje parametry filament PLA Starter stosowany jest przy produkcji dekoracji, zabawek, gadżetów oraz prototypów.

  Zalecane ustawienia druku Temperatura ekstruzji 185 - 225°C Temperatura stołu 40 - 60°C Nawiew 50 - 100% szybkość druku 60 - 80 mm/s
  właściwości fizyczne Gęstość 1,24 g/cm3 Zapach bezwonny Temperatura odkształcenia grzejnego 50°C

☆ Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) ☆

Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) Najniższa Cena Online

☆ Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/zielony Wysoka i dobra odporność Wysoka sztywność i dobra wytrzymałość na uderzenia w niskich temperaturach Niska gęstość: przy drukowaniu większej objętości - model jest lżejszy Może być używany do różnorodnych drukarek 3D

☆ Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon ☆

Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon Najniższa Cena Online

☆ Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rosa 3D
 • Nazwa produktu: Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Filament Rosa3D PLA Starter Neon

  Rosa3D PLA Starter Neon to podstawowy materiał wykonany z biodegradowalnego biopolimeru. Dodatkowo został wykonany ze elementów dopuszczonych do kontaktu z żywnością i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Należy pamiętać,w przypadku produktów, które mają kontakt z żywnością, obowiązek certyfikacji pozostaje po stronie wytwórcy towaru końcowego.

  Rosa3D PLA Starter Neon

  Filament PLA Starter Neon znamionuje się niskim skurczem, a także brakiem nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo nadzwyczajną adhezję warstw, a gotowe wydruki mają szczególnie prawidłowe odwzorowanie szczegółów.

  Ze względu na swoje właściwości filament PLA Starter stosowany jest przy produkcji dekoracji, zabawek, gadżetów, a także prototypów.

  Zalecane ustawienia druku Temperatura ekstruzji 185 - 225°C Temperatura stołu 40 - 60°C Nawiew 50 - 100% szybkość druku 60 - 80 mm/s
  właściwości fizyczne Gęstość 1,24 g/cm3 Zapach bezwonny Temperatura odkształcenia grzejnego 50°C


Podsumowanie, czyli jaka drukarka 3D najlepsza?


Najlepsza drukarka 3D w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka 3D w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki 3D – TOP5 na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek 3D nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek 3D.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka 3D opinie,
 • dobra drukarka 3D cena,
 • drukarka 3D ranking,
 • drukarka 3D jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...