Ranking drukarek 3D. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek 3D


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek 3D. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek 3D,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek 3D.

Jakie drukarki 3D najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki 3D, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek 3D, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting ☆

Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  MfgPro230 xS to drukarka 3D pracująca w technice SLS (Selective Laser Sintering) o polu roboczym 230 x 230 x 230 mm. MfgPro230 xS przeznaczona jest do produkcji małych projektów produkcyjnych, a także inżynieryjnych. Do drukarki można dokupić stację do postprocesingu z kompresorem EeezClean350 Depowdering station.

  Drukarka 3D MfgPro230 xS

  MfgPro230 xS to drukarka 3D pracująca w technologii SLS (Selective Laser Sintering) o polu roboczym 230 x 230 x 230 mm. MfgPro230 xS przeznaczona jest do produkcji drobnych projektów produkcyjnych i inżynieryjnych. Drukarka pracuje z prędkością do 20 mm / godzinę, co pozwala skrócić czas produkcji na etapie projektowania i rozwoju.

  MfgPro230 xS

  Drukarka 3D MfgPro230 xS korzysta z technologii selektywnego spiekania laserowego CO2 (SLS), co zezwala na korzystanie z zróżnicowanych tworzyw stworzonych z tworzyw nienaturalnych. Proces wydruku polega na kładzeniu warstwy materiału termoplastycznego, a następnie na topieniu go przy pomocy lasera. Proces ten powtarza się aż do ukończenia procesu druku. Stworzone modele 3D cechują się wysoką precyzją oraz wytrzymałością.

  Drukarka zaopatrzona jest w wyjmowany moduł tacy, który zapewnia wysoką skuteczność i zapewnia łatwą obsługę urządzenia. Po wykonaniu wydruku użytkownik może wymienić tacę z gotowym wydrukiem na nową, aby natychmiast rozpocząć wydruk. Pozwala to na bardziej produktywną pracę i zagwarantuje czystsze rozwiązanie d usuwania proszku.

  technika SLS (Selective Laser Sintering)

  Drukarka 3D MfgPro230 xS wykorzystuje technologię SLS (Selective Laser Sintering), która polega na spiekaniu kolejnych warstw sproszkowanego tworzywa przy pomocy wiązki lasera. Na stole roboczym drukarki 3D umieszczany jest sproszkowany polimer na który skierowana jest wiązka lasera odpowiedzialna za jego selektywne przetapianie. Następnie platforma robocza zmniejsza się i zostaje nałożona kolejna powłoka proszku. Proces ten powtarza się aż do uzyskania gotowego wydruku. Technika SLS nie wymaga używania podpór co powoduje,zezwala na tworzenie obiektów o trudnej geometrii, których nie udałoby się uzyskać w sytuacji korzystania z innych technice. Modele wyprodukowane w technologii SLS charakteryzują się wysoką wytrzymałością, a także trwałością.

  Otwarta platforma materiałowa

  Drukarka 3D MfgPro230 xS ma otwartą platformę materiałową, która sprawa, iż jest to świetny dobór pomiędzy innymi dla instytucji badawczych.

  Skrócenie czasu realizacji produkcji

  MfgPro230 xS pozwala na maksymalną sprawność i przepustowość przy zachowaniu niskich kosztów procesu drukowania.

  Wysoka sprawność

  Drukarka 3D wyekwipowana jest w wyjmowany moduł tacy roboczej, który umożliwia użytkownikom sprawniejsze drukowanie oraz czystsze rozwiązanie do usuwania proszku.

  instynktowne oprogramowanie

  Drukarka 3D MfgPro230 xS jest obsługiwana przez dwa innowacyjne zestawy oprogramowania Buildware i XYZprint AM, które pozwalają na bezpośrednią obsługę procesu syntetyzacji modelu, a także zdalne planowanie projektów.

  Przykładowe wydruki

  Drukarka 3D MfgPro230 xS pracuje w technice SLS i umożliwia korzystanie z innowacyjnych materiałów. Umożliwa to drukowanie modeli o trudnej geometrii, których nie można uzyskać w sytuacji wykorzystywania innej technice. Drukarka przeznaczona jest do produkcji niedużych projektów produkcyjnych i inżynieryjnych takich jak inteligentny sensor parkowania czy filtr akwariowy.

  Inteligentny sensor parkowania

  czujka wymaga części o wysokiej precyzji i niepodatności na wilgoć. Czujka jest zamknięty i zakopany w ziemi, podczas gdy jego górna pokrywa jest odsłonięta.

  Filtr akwariowy

  Do wykonania filtru potrzebne były niezwykle precyzyjne, wodoszczelne części, które zachowają swój , a także nierozdzielność po wielu dniach wykorzystywania.

  Złożona geometria

  technika SLS jest wspaniałym rozwiązaniem do wytwarzania praktycznych modeli 3D o złożonej geometrii.

  spora gamma materiałów

  firma XYZprinting oferuje wszechstronną gamę tworzyw, zezwala na znalezienie trafnego materiału do wykonania składników zewnętrznych, a także części modelu. Drukarka 3D MfgPro230 xS obsługuje materiały takie jak sPro12W / sProTPU. W przypadku prędkiej produkcji materiał sPro12W (Nylon 12 biały) jest z reguły wykorzystywanym materiałem w procesie spiekania laserowego. Zapewnia potężne i trwałe części do korzystania końcowego.

  XYZprint AMSLS

  Drukarka 3D MfgPro230 xS jest obsługiwana poprzez dwa innowacyjne komplety oprogramowania Buildware i XYZprint AMSLS. Oprogramowanie XYZprint AMSLS zostało zaprojektowane z myślą o najwyższej sprawności i wysokiej wydajności, które pozwala na użytkownikom zdalne planowanie projektów na drukarce 3D oraz sprawdzanie plików drukowania. XYZprint AMSLS pozwala obliczyć kosz każdego wydruku i posiada historię szacunków kosztów, która pomaga śledzić i porównywać poprzednie informacje w celu skuteczniejszego zarządzania materiałami. Oprogramowanie jest kompatybilne tylko z drukarką MfgPro230 xS. Oprogramowanie Buildware pozwala użytkownikom na bezpośrednią obsługę procesu spiekania modelu na drukarce 3D.


☆ Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech ☆

Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: eMotion-Tech
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka 3D Strateo3D DUAL600

  Strateo3D DUAL600 to przemysłowa drukarka 3D pracująca w technice Fused Filament Fabrication (FFF) o polu roboczym 600 x 420 x 500 mm. Drukarka może drukować przy zastosowaniu średnicy dyszy od 0,4 do 1,2 mm. DUAL600 posiada zintegrowany system Print Shield 3D, który przeprowadzi autodiagnostykę w celu wykrycia, przewidzenia i uniemożliwiania wszelkim problemom, które mogą posiadać wpływ na cykl druku 3D. Print Shield 3D jest w stanie odzyskać stan postępu drukowania i wznowić go w sytuacji awarii zasilania.

  Strateo3D DUAL600

  Strateo3D DUAL600 wyposażona jest w dwa niezależne ekstrudery, które umożliwią dwumateriałowy oraz dwukolorowy druk 3D. Drukarka ma zamkniętą komorę roboczą, która nagrzewana jest do 60°C i zezwala na drukowanie z temperaturą 300°C / 400°C. DUAL600 może obsługiwać takie materiały jak: PLA, ABS, PETG, TPU, HIPS, PVA, BVOH, PA, PC i ASA.

  bezawaryjność
  • Inteligentne i modułowe narzędzie z automatycznym wykrywaniem, dające obszerniejsze możliwości w używaniu drukarki 3D.
  • Szklana platforma robocza, zapewniająca nadzwyczajną płaską powierzchnie.
  • Stratocontrol3D: asygnowane oprogramowanie dostarczane wraz z drukarką.
  • Łączność: USB, Wi-Fi, Ethernet
  Wszechstronność i bezpieczeństwo

  Drukarka 3D Strateo3D DUAL600 wyekwipowana jest w filtr HEPA, który pozwala na drukowanie z materiałów technologicznych, a także zapewnia bezpieczną pracę. Strateo 3D posiada otwarty system filamentów, który pozwala na korzystanie z tworzyw dowolnych producentów. System Strateo 3D jest wyposażony w 10 zoptymalizowanych profili przypasowanych do przeznaczonych filamentów. Równocześnie portfolio filamentów jest stale rozbudowywane o nowe materiały technologiczne.


☆ Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d ☆

Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Raise3D
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Raise3D Pro 2 PLUS to urządzenie z podwójnym ekstruderem oraz z obfitym polem roboczym o wymiarze 305 x 305 x 605 mm. Doskonale spełni oczekiwania w wytwarzaniu małoseryjnej oraz prototypowaniu.

  Drukarka 3D Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarka 3D Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus działa w technologii FFF (Fused Filament Fabrication), która polega na drukowaniu włóknem ciągliwego termoplastycznego materiału. Urządzenie zostało tworzone z przemysłowej klasy komponentów o polu roboczym 305 x 305 x 605 mm. Drukarka znakomicie sprawdzi się w produkcji małoseryjnej oraz prototypowaniu.

  Raise3D Pro 2 Plus - Podwójny ekstruder

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus zawiera podwójny ekstruder z elektronicznym systemem podnoszenia, który umożliwia drukowanie obiektów wielomateriałowych. Umożliwia korzystanie z wodorozpuszczalnego materiału podporowego PVA oraz zwiększa szybkość drukowania obiektów 3D. Szybkość głowicy wynosi 30 – 150 mm/s, a temperatura dyszy w trakcie drukowania dochodzi maksymalnie 300°C. Raise3D Pro 2 Plus posiada możliwość wymiany dyszy. Dostępne wielkości: 0,2 / 0,4 / 0,6 / 0,8 mm.

  Raise3D Pro 2 Plus - kompozycja

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus to urządzenie z podwójnym ekstruderem i z pokaźnym polem roboczym o rozmiarze 305 x 305 x 605 mm. Pozwala to na swobodę drukowania wielomateriałowych obiektów 3D, powodując, że wydrukowane obiekty będą precyzyjne, a także wysokiej jakości. Raise3D Pro 2 Plus ma zastosowany 7 calowy ekran dotykowy, a także 2 porty USB 2.0 i 1 port Ethernet. Drukarka wyposażona jest w we wbudowaną pamięć Flash o wielkości 8 GB.

  konstrukcja
  • bezawaryjność 24/7
  • dużo systemów awaryjnych
  • komponenty klasy przemysłowej
  Wysoka rozdzielczość
  • Wymienne dysze (0,2 / 0,4 / 0,6 / 0,8 mm)
  • staranne pozycjonowanie (0,78125 mikrona na osi X / Y)
  • niesłychana rozdzielczość warstw (Grubość warstwy 0,01 mm)
  Oprogramowanie ideaMaker

  produktywne oraz gratisowe oprogramowanie służące do przygotowania wydruków opracowane przez Raise3D wspaniały interfejs oraz możliwość naprawy plików STL. Raise3D Pro 2 Plus umożliwia ustawienie automatycznego podnoszeniu lub zmniejszania wysokości warstwy, co poprawia jakość wydruku i skraca czas drukowania.

  Zdalny interfejs użytkownika

  przystępne jest bezprzewodowe połączenie z drukarką 3D Pro 2 Plus za pomocą oprogramowania ideaMaker. Pozwala ono na bezprzewodowe przesyłanie, sterowanie i monitorowanie wydruków.

  Tworzenie własnych ustawień

  Oprogramowanie ideaMaker pozwala na tworzenie ustawień dla przeróżnych drukarek, filamentów, a także modeli. Zapisane ustawienia można zastosować przy późniejszych projektach albo udostępnić je innym osobom.

  Wznowienie wydruku

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus umożliwia wznowienie wydruku po wyłączeniu zasilania. Po ponownym uruchomieniu urządzenia na wyświetlaczu pojawi się opcja wznowienia poprzedniego wydruku.

  czujka końca filamentu

  sensor końca filamentu powiadomi użytkownika o kończącym się materiale na szpuli. Wydruk zostanie zatrzymany do momentu wymiany nowego materiału. Czujnik gwarantuje bezusterkowość, a także ciągłość druku.

  naturalne filtry HEPA

  W drukarce Raise3D Pro 2 Plus zastosowano filtry przemysłowe HEPA, które powodują, że urządzenie może być użytkowane w otoczeniu biurowym. Filtr zatrzymuje ponad 91% cząsteczek, które w innych drukarkach ulatniają się podczas druku.

  RaiseCloud - zarządzanie drukiem 3D

  RaiseCloud to internetowa platforma do zdalnego zarządzania projektem. Zezwala na zdalne sterowanie, monitorowanie oraz raportowanie całego cyklu druku. Umożliwia zarządzanie dowolną liczbą użytkowników, drukarek, a także zadań w jednym miejscu. Użytkownicy mogą zdalnie kontrolować, , a także modyfikować dane projektów.

  Kontroler ruchu nowej generacji

  najkorzystniejsza w swojej klasie bezusterkowość / skrupulatna kontrola napięcia / Jedwabiście płynny ruch / wspaniała wydajność termiczna

  • 400 MHz ARM Cortex-M7 32bit RISC FPU
  • części klasy przemysłowej
  • Samodzielny sterownik silnika
  • 256-mikrokrokowy układ sterownika
  instynktowna obsługa

  Interfejs wizualny / prędki przegląd / Wizualny postęp drukowania / Pełna kontrola regulacji.

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus wygodny, zaimplementowany wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który zezwala na podgląd postępu drukowania i umożliwia pełną kontrolę ustawień. Pliki do drukarki mogą być odczytywane poprzez nośnik USB oraz przesłane po WiFi. Zastosowana kamera pozwala na monitorowanie postępów pracy, oprogramowanie zapewnia możliwość zdalnego sterowania drukarką.

  7-calowy wyświetlacz dotykowy
  Zintegrowana kontrola ustawień
  Instrukcje
  Wizualny dobór modelu
  Możliwość korzystania z wielu tworzyw

  Drukarki Raise3D zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wysokiej kompatybilności materiałowej. By osiągnąć najwyższą produktywność i jakość należy wybrać odpowiednie ustawienia drukowania. W ten celu powstał program Raise3D Open Filament Program (OFP). Do OFP trafiają filamenty zatwierdzone poprzez Raise3D, które zostały wcześniej przetestowane. Ustawienia drukowania dla takich tworzyw zostają uwzględnione w oprogramowaniu IdeaMaker, żeby użytkownicy mieli łatwiejszy dobór filamentów o najwyższej skuteczności.

  PLA / ABS / HIPS / PC / TPU / TPE / NYLON / PETG / ASA / PP / PVA / Włókno szklane / Włókno węglowe / Z domieszką metalu / Z domieszką drewna

  Raise3D Pro 2 - Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarki Raise3D nieprzeciętnie sprawdzą się przy użyciach przemysłowych i fachowych. Drukarki te pracują w technice FFF, posiadają duży obszar roboczy z możliwością zamknięcia komory roboczej, a także wbudowany ekran dotykowy. Podwójny ekstruder zezwala na pracę z wielomateriałowymi wydrukami, a system wznowienia druku po wyłączeniu zasilania zapewni ciągłość pracy.

  Drukarka Raise3D Pro 2
  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarki Raise3D Pro 2 i Pro 2 Plus różnią się od siebie typowo rozmiarem pola roboczego i wymiarem zewnętrznym. Drukarka Raise3D Pro 2 ma pole robocze 305 x 305 x 300 mm, natomiast drukarka Raise3D Pro 2 Plus jest obszerniejsza, a jej pole robocze wynosi 305 x 305 x 605 mm. Wymiary zewnętrzne drukarki Pro 2 to 616 x 590 x 755 mm i 616 x 590 x 1107 mm dla drukarki Pro 2 Plus. Obie drukarki pracują w technologii FFF i posiadają podwójny ekstruder z elektronicznym systemem podnoszenia, który umożliwia drukowanie obiektów wielomateriałowych. Drukarki dedykowane są przede wszystkim do produkcji małoseryjnej, a także do prototypowania.


☆ 3Doodler Create Plus, długopis 3D, 3 zestawy filamentów, wtyczka EU, 3DRPLUS ☆

3Doodler Create Plus, długopis 3D, 3 zestawy filamentów, wtyczka EU, 3DRPLUS Najniższa Cena Online

☆ 3Doodler Create Plus, długopis 3D, 3 zestawy filamentów, wtyczka EU, 3DRPLUS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: 3Doodler Create Plus, długopis 3D, 3 zestawy filamentów, wtyczka EU, 3DRPLUS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  3Doodler Create Plus, długopis 3D, 3 zestawy filamentów, wtyczka EU, 3DRPLUS

☆ Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc ☆

Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc Najniższa Cena Online

☆ Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  PartPro350 xBC to drukarka 3D pracująca w technice Binder Jetting o polu roboczym 222 x 350 x 200 mm. PartPro350 xBC proponuje pełnokolorowy wydruk 3D, łącząc jednocześnie wszystkie etapy utwardzania, kolorowania i drukowania.

  Drukarka 3D PartPro350 xBC

  PartPro350 xBC to drukarka 3D pracująca w technice Binder Jetting o polu roboczym 222 x 350 x 200 mm. PartPro350 xBC oferuje pełnokolorowy wydruk 3D, łącząc równocześnie wszystkie etapy utwardzania, kolorowania i drukowania. PartPro350 xBC ma wysoką rozdzielczość kolorów (1600 dpi), która zapewnia wysoką jakość wydrukowanych modeli.

  PartPro350 xBC

  Drukarka 3D PartPro350 xBC została zaopatrzona w wyjmowany stół roboczy, który zezwala na skuteczniejsze drukowanie 3D. Użytkownik ma możliwość zamienienia stołu z gotowym wydrukiem na nowy, w celu natychmiastowego rozpoczęcia kolejnego wydruku. Wymienny stół zapewnia czystsze rozwiązanie do usuwania proszku oraz znacznie udoskonala produktywność drukowania.

  Drukarka 3D umożliwia korzystanie z oprogramowania BCPware, które jest przeznaczone do efektywnego przygotowania modelu do druku przy pomocy dwóch trybów drukowania 3D. Pierwszy z nich proponuje natychmiastowe cięci, a także drukowanie natomiast drugi tryb pozwala na cięcie i wydruk w późniejszym czasie.

  technologia Binder Jetting

  Drukarka 3D PartPro350 xBC korzysta z technice Binder Jetting, która opiera swoje działanie na wykorzystywaniu ciekłych spoiw, które odpowiedzialne są za łączenie piasku, metalu i ceramiki. Binder Jetting jest technologią przemysłową i znajduje swoje zastosowanie w wytwarzaniu form oraz rdzeni odlewniczych, które asygnowane są do zalewania ciekłymi metalami. Technika ta akcentuje się w głównej mierze brakiem konieczności używania podpór i możliwością drukowania w pełni korowych modeli 3D.

  Pełny kolor

  PartPro350 xBC korzysta z technice Binder Jetting, która pozwala na drukowanie wysokiej jakości modeli 3D w pełnym odcieniu i nawet najistotniej trudnej geometrii.

  Wysoka efektywność

  Drukarka 3D wyposażona jest w wymienny moduł stołu roboczego, który umożliwia wymianę stołu z gotowym wydrukiem na nowy, żeby natychmiastowo rozpocząć nowy wydruk, a także poprawić efektywność produkcji.

  progresywne oprogramowanie

  Drukarka 3D PartPro350 xBC korzysta z oprogramowania XYZprint AM3DP, które umożliwia korzystanie z dwóch trybów drukowania. Pierwszy tryb umożliwia natychmiastowe cięcie, a także drukowanie, a drugi umożliwia cięcie i wydruk w późniejszym czasie.

  Platforma do części kolorowych

  PartPro350 xBC oferuje najnowocześniejszą technologię głowicy drukującej, która gwarantuje wiodącą w branży produktywność części kolorowych. Drukarka pracuje z prędkością do 18 mm na godzinę, co sprawia, iż jest pokaźnie szybsza od reszty drukarek pracujących w innych technikach.

  Przykładowe wydruki

  Drukarka 3D PartPro350 xBC pracuje w technologii Binder Jetting co umożliwia tworzenie modeli o wysokiej jakości i w ełnym odcieniu.

  Figurki

  PartPro350 xBC zezwala na tworzenie figurek, które prezentują zbliżające się do rzeczywistości pozy i fałdy sukni. Wydrukowane modele w pełnym kolorze wyróżniają się wysoką jakością, a także trwałością.

  obszerna fala u wybrzeży Kanagawy

  Drukarka 3D PartPro350 xBC umożliwia drukowanie modeli 3D w pełnym i o skomplikowanym zarysie nie wymagając przy tym podpór i tworzyw pomocniczych.

  Niebiesko-biała porcelana

  Drukarka umożliwia tworzenie modeli 3D przy użyciu materiału gipsowego, który ma właściwości zbliżone do ceramiki. Po wypolerowaniu i pomalowaniu możemy uzyskać pożądaną jakość obiektu.

  spora gamma materiałów

  producent XYZprinting oferuje wszechstronną gamę materiałów, umożliwia znalezienie stosownego materiału do wykonania części zewnętrznych i części modelu. Drukarka 3D PartPro350 xBC obsługuje materiały takie jak BuiltPro Powder. Pozwala to na tworzenie modeli w pełnym odcieniu i wysokiej jakości.

  XYZprint AM3DP

  Oprogramowanie XYZprint AM3DP umożliwia sprawną pracę w dwóch trybach. W pierwszym trybie możliwe jest natychmiastowe cięcie i drukowanie natomiast w trybie drugim osiągalne jest cięcie i drukowanie w późniejszym czasie. Użytkownik w prosty sposób może kontrolować i konserwować drukarkę. Program oblicza koszt następnego wydruku, a także zapisuje w historii koszt poprzednich wydruków, co pozwala kontrolę i zoptymalizowanie użytkowanych materiałów w trakcie procesu druku 3D. Oprogramowanie kompatybilne jest tylko z drukarką 3D PartPro350 xBC.


☆ Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 (8436586131012) ☆

Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 (8436586131012) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 (8436586131012) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BCN3D
 • Nazwa produktu: Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 (8436586131012)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  BCN3D Sigma D25

  Maksymalna produktywność

  Drukarka 3D BCN3D Sigma D25

  BCN3D Sigma D25 to drukarka 3D pracująca w technologii FFF o polu roboczym 420 x 300 x 200mm hiszpańskiego producenta BCN3D. Nowa generacja najmocniej znanej drukarki 3D zaprojektowana została, tak żeby zapewnić maksymalną produktywność. Urządzenie posiada system dwóch niezależnych ekstruderów IDEX co sprawia, że wydruki są wysokiej jakości i precyzji.

  BCN3D Sigma D25

  Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 to najnowsza desktopowa drukarka 3D z systemem dwóch niezależnych ekstruderów (IDEX), która umożliwia druk 3D w wysokiej rozdzielczości - z zastosowaniem wielu tworzyw. Sigma D25 korzystają z systemu IDEX, który umożliwia każdej z dwóch głowic drukujących działanie kompletnie oddzielnie od siebie. Dwie niezależne głowice pomiędzy innymi druk w trybach duplikacji i odbicia lustrzanego a ich wynikiem jest duże skrócenie czasu projektowania i produkcji.

  Podwójna szybkość druku 3D

  BCN3D Sigma D25 posiada pole robocze o rozmiarach 420 x 300 x 200mm, który idealnie nadaje się do użycia z systemem IDEX przez drukowanie choćby dwóch modeli jednocześnie. Znaczna komora robocza pozwala na umieszczenie filamentów wewnątrz drukarki chociaż istnieje również możliwość zamontowania dodatkowych uchwytów na obudowie, które pozwolą na zastosowanie szpul 2 i 4kg. Wnętrze drukarki jest oświetlone diodami LED dzięki czemu mamy stały podgląd na przebieg procesu druku 3D.

  Tryb duplikacji

  Tryb duplikacji umożliwia drukowanie dwóch identycznych modeli przy użyciu obu głowic zyskując tym podwójną skuteczność. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uzyskać dwukrotnie pokaźniejszą skuteczność w sytuacji charakterystycznych drukarek z jedną głowicą.

  Tryb odbicia lustrzanego

  Tryb lustra umożliwia drukowanie dwóch modeli jednocześnie w odbiciu lustrzanym. Sprawia to, że czas projektowania i druku jest wyraźnie krótszy.

  Wodorozpuszczalne struktury podporowe

  Drukarka 3D Sigma D25 zezwala na drukowanie przy użyciu tworzyw pomocniczych. Pozwala to na luźne drukowanie trudnych części albo obiektów o nieprzystępnej geometrii.

  Tryb wielomateriałowy

  Tryb wielomateriałowy zezwala na drukowanie ergonomicznych części łącząc dwa rozmaite materiały. Zezwala na łączenie materiałów sztywnych i elastycznych, a także pozwala na drukowanie obiektów z dwóch barw.

  Drukowanie bezprzewodowe

  Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 łatwe i bezprzewodowe przesyłanie plików, co pozwoli na bezproblemową pracę drukarki. Urządzenie posiada oprogramowanie Over The Air (OTA), które sprawia, iż nie trzeba ręcznie aktualizować oprogramowania drukarki.

  Nowy kanon

  niepowtarzalny system dwóch niezależnych ekstruderów IDEX pozwala drukować równocześnie z dwóch rozmaitych materiałów lub odcieni, gwarantując jednocześnie najlepszą jakość wykończenie powierzchni.

  podczas gdy jedna głowica drukuje, druga - bezczynna pozostaje zaparkowana, co uniemożliwia kapaniu stopionego plastiku na wydruk.

  Odnowiony wygląd

  Drukarka 3D Sigma D25 nowe obszerniejsze pole robocze - 420 x 300x 200 mm co pozwala na drukowanie pokaźniejszych modeli 3D. Drukarka wyposażona jest w system dwóch niezależnych ekstruderów - IDEX, umożliwiając drukowanie w trybie duplikacji, trybie lustrzanym, a także trybie wielomateriałowym. Drukarka 3D posiada pracuje z filamentami o średnicy 2,85mm i średnicy dyszy 0,4 mm i 0,8 mm. Sigma D25 asygnowana jest do drukowania z podstawowych materiałów.

  zaawansowane funkcje

  Sigma D25 zmieniła się nie tylko na zewnątrz. Drukarka 3D została przeprojektowana wraz z najnowszymi funkcjami, które zapewniają pełny dostęp do bezproblemowej pracy. Powiększone został obszar pola roboczego do 420 x 300x 200 oraz rozmiary zewnętrzne do 690 x 530 x 750 mm. Osiągalne jest połączenie zdalne z drukarką po podłączeniu do sieci i korzystanie z BCN3D Cloud.

  Ogrzewanie i kalibracja

  Drukarka 3D Sigma D25 została zaopatrzona w aluminiową płytę roboczą, a także silikonową podkładkę cieplną, która równomiernie rozprowadza ciepło po powierzchni drukowania. Proces kalibracji został lepszy dzięki zoptymalizowanemu systemowi, który umożliwia skrupulatniejszą regulację poziomu.

  zmodyfikowany system ekstruderów

  Ekstrudery zostały przeniesione na tył drukarki ograniczając tym odległość od głowicy żeby zapobiec problemom z przegrzewaniem. Temperatura dyszy drukarki może wynieść do 300°C, natomiast temperatura stołu do 80 °C. Temperatura otoczenia pracy wynosi 15 °C - 30 °C.

  wzmocnione osie

  Sigma D25 zyskała umocnione osie X i Z. Osia X została umocniona poprzez zmianę materiału na stał nierdzewną, natomiast osia Z przez wielokrotne zmiany jej struktury mechanicznej. Staranność pozycjonowania osi X/Y/Z wynosi 1,25μm / 1,25μm / 1μm.

  profesjonalne materiały

  Filamenty BCN3D zostały opracowane poprzez szanowane firm BASF i Mitsubishi Chemical. Materiały zostały zoptymalizowane do bezproblemowej pracy z wszystkimi drukarkami BCN3D. Gotowe konfiguracje, a także profile sprawią, że drukowanie będzie jeszcze łatwiejsze. Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 asygnowana jest do drukowania z materiałów podstawowych takich jak PLA, PET-G, TPU 98A, a także PVA.

  BCN3D Cloud

  Drukarka 3D Sigma D25 jest zaopatrzona w najnowsze funkcje łączności. Po podłączeniu do sieci drukarka nieskomplikowane wysyłanie plików do druku, żeby zapewnić bezproblemowy przepływ pracy przy pomocy platformy BCN3D Cloud. System Over The Air (OTA) zezwala na automatyczne aktualizacje, które zapewnią aktualny system drukarki.

  Oprogramowanie BCN3D Stratos

  W komplecie z drukarką załączone jest przeznaczone oprogramowanie BCN3D Stratos, które obsługuje proces przygotowania modeli do druku 3D. Program konwertuje cyfrowy model 3D na zestaw instrukcji zrozumiałych dla drukarki 3D. Ten złożony cykl został dokładnie zoptymalizowany i przetestowany pod kątem współpracy z drukarkami BCN3D w konsekwencji czego użytkownik cieszy się bezbłędnymi i bezusterkowymi wydrukami 3D.

  BCN3D Stratos z łatwością korzysta ze wszystkich zalet systemu IDEX: oprócz kluczowych funkcji tj. Duplikacji i lustra - realne jest łączenie modeli wielomateriałowych, generowanie struktur podporowych, a nawet skracanie czasu drukowania przez użycie hotendów z różnymi wymiarami dysz podczas jednoczesnego drukowania.

  Oprogramowanie posiada komplet gotowych profili druku dla wszystkich obsługiwanych poprzez drukarkę tworzyw producenta. Licencja oprogramowanie przewiduje możliwość uruchomienia na dowolnej ilości komputerów.


☆ Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color ☆

Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color Najniższa Cena Online

☆ Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Da Vinci Color producenta XYZprinting to pierwsza na świecie drukarka 3D drukująca w pełnym odcieniu w technologii FFF. Technika Inkjet zastosowana w drukarce da Vinci Color zapewni Ci nie tylko wydruki w pełnej kolorystyce.dodatkowo prędkie i efektywne drukowanie, dzięki temu otrzymasz wydruk z mistrzowską jakością.

  DA VINCI COLOR
  Pierwsza na świecie drukarka 3D
  drukująca w pełnym odcieniu w technice FFF
  od światowego lidera druku 3D XYZprinting
  Miliony dostępnych kolorów

  Da Vinci Color sprawi, iż twoje projekty powstaną atrakcyjne i w pełni kolorowe.

  specyficzna technologia zapewnia niepowtarzalne wydruki

  technologia Inkjet zastosowana w drukarce da Vinci Color zapewni Ci nie tylko wydruki w pełnej kolorystyce,także prędkie i efektywne drukowanie, dzięki temu otrzymasz wydruk momentalnie i z fachową jakością.

  Nowy filament CPLA od XYZprinting
  Nowy materiał od XYZprinting - CPLA(Color PLA) - umożliwia absorbcję kropli atramentu, co powoduje, iż da Vinci Color jest w stanie drukować w pełnej kolorystyce. Filament CPLA jest również bardziej wytrzymały standardowy PLA, nieprzeciętnie nadaje się do obróbki ręcznej, klejenia oraz ma dużo pokaźniejszą wytrzymałość na uderzenia. Taka wszechstronność pozwala użytkownikom na dopasowanie tego materiału do każdego projektu.

  Porównanie wydruków:

  świeże zintegrowane rozwiązania

  Da Vinci Color daje wszystkim użytkownikom możliwość kontroli prostego w obsłudze kolorowego ekranu dotykowego, w którym użytkownicy mogą sterować funkcjami, takimi jak automatyczna kalibracja platformy i zespajać się z domową siecią bezprzewodową. Da Vinci Color pozostała wyekwipowana w sporo czujników, które wskazują np. Na wykrycie złamania filamentu podczas cyklu drukowania, co pozwala użytkownikom na zatrzymanie i ponowne uruchomienie drukowania bez marnowania czasu i filamentu.

  Poznaj nowy świat odcieni w druku 3D:


☆ Drukarka 3D Ultimaker S5, ultimaker_s5 ☆

Drukarka 3D Ultimaker S5, ultimaker_s5 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3D Ultimaker S5, ultimaker_s5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ultimaker
 • Nazwa produktu: Drukarka 3D Ultimaker S5, ultimaker_s5
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka 3D Ultimaker S5

  Drukarka 3D Ultimaker to nietrudne w obsłudze urządzenie pracujące w technice Fused filament fabrication (FFF), o znacznym polu roboczym 330 x 240 x 300 mm, które umożliwia bezawaryjne drukowanie 3D na dużą skalę. Drukarka gwarantuje prostą instalację, a także ciągłość pracy, a podwójna głowica umożliwia swobodę drukowania.

  Drukarka 3D Ultimaker S5

  Drukarka 3D Ultimaker S5 to proste w obsłudze urządzenie z znacznym polem roboczym, które zapewni skrupulatne oraz powtarzalne przemysłowej jakości wydruki. Ultimaker S5 bezawaryjny dwugłowicowy ekstruder. Drukarka Ultimaker S5 to kompletne i fachowe urządzenie do druku 3D.

  Materiały Ultimaker są starannie przetestowane by zapewnić najkorzystniejszej jakości wydruki na drukarce Ultimaker S5. W połączeniu z prekonfigurowanymi profilami drukowania w programie Ultimaker Cura umożliwiają skupienie się na projekcie – nie musisz poświęcać cennego czasu na dopełnianie najkorzystniejszych parametrów druku.

  Nieograniczone możliwości

  Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych tworzyw drukarka 3D Ultimaker S5 umożliwia wydruk najistotniej trudnych geometrii i modeli technicznych. Otwarty system filamentów zezwala na korzystanie ze specjalizowanych materiałów.

  większa bezusterkowość

  Drukarka 3D Ultimaker S5 została wzbogacona o świeże funkcje. Wielopunktowe samoczynne poziomowanie platformy zagwarantuje genialną pierwszą warstwę. Drukarka posiada przednie drzwi komory roboczej, które gwarantują kontrolę przepływu powietrza. Czujnik filamentu wstrzyma drukowanie, a także powiadomi o braku materiału.

  Drukarka 3D Ultimaker S5 ma wymienne moduły PrintCore, które umożliwiają szybką zmianę pomiędzy materiałem podporowym, a modelowym lub na zmianę średnicy dyszy dla prędkiego oraz dokładnego drukowania. Pojemność robocza 330 x 240 x 300 mm razem z bezusterkowym podwójnym ekstruderem i wodorozpuszczalnym materiałem podporowym dają jeszcze większą wolność w wykonywaniu projektów.zwiększyć produktywność pracy, można drukować niemało składników jednocześnie.

  Ultimaker S5 wyposażony jest w kolorowy 4,7” panel dotykowy, który zagwarantuje prosty i wygodny dostęp do wszystkich opcji i ustawień. Żeby ułatwić codzienną pracę na panelu wyświetlane są graficzne podpowiedzi oraz informacje, a podgląd wydruku daje nam kontrolę nad drukowaniem. Żeby zapewnić dostęp do najnowszych opcji drukarka Ultimaker S5 potrafi samoczynnie rozpoznać załadowany materiał i konfigurację modułów PrintCore, a także bezprzewodowo zaktualizować firmware. Możliwe jest zdalne drukowanie przez Wi-Fi, Ethernet oraz USB. Dzięki zastosowanej kamerze możemy kontrolować postęp drukowania.

  Oprogramowanie Ultimaker Cura

  Ultimaker Cura to oprogramowanie wyekwipowane w zoptymalizowane profile materiałowe. Profile te są efektem wyczerpującego testowania sprzętu, tworzyw i oprogramowania przez firmę Ultimaker w celu znalezienia najkorzystniejszych możliwych ustawień. Oprogramowanie pozwala na wydrukowanie określonego modelu przy pomocy wybranego profilu jednym kliknięciem. Osiągalny jest ponadto tryb niestandardowy, który daje ponad 400 szczegółowych ustawień. Oprogramowanie działa ze wszystkimi drukarkami Ultimaker i jest kompatybilne z typami plików takich jak: STL, OBJ, X3D, 3MF, BMP, GIF, JPG, PNG.


☆ Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect, Ultimaker2+Connect ☆

Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect, Ultimaker2+Connect Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect, Ultimaker2+Connect - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ultimaker
 • Nazwa produktu: Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect, Ultimaker2+Connect
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Ultimaker 2+ Connect to drukarka 3D pracująca w technologi FFF o polu roboczym 223 x 220 x 205 mm. Wyposażona w nowe funkcje sieciowe i nowy ekran dotykowy pozwala na bezusterkowe, zdalne drukowanie 3D.

  Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect

  Ultimaker 2+ Connect jest nowszą, lepszą wersją drukarki 3D Ultimaker 2+, która sprawdziła się wielu branżach. Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect to urządzenie pracujące w technologii FFF o polu roboczym 223 x 220 x 205 mm. Drukarka została ulepszona o nowe funkcje sieciowe, które zezwalają na bezawaryjne i bezprzewodowe drukowanie 3D. Ultimaker 2+ Connect został wyekwipowany w barwny 2,4 calowy ekran dotykowy, który zapewnia łatwą i szybką obsługę drukarki. Drukarkę można doposażyć o Air Manager, który usuwa do 95% najdrobniejszych cząsteczek i osłania obszar drukowania.

  Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect

  Ultimaker 2+ Connect ma prostą i łatwą w obsłudze budowę. Po rozpakowaniu wystarczy podłączyć trzy by móc w pełni korzystać z urządzenia. Szybka konfiguracja drukarki pozwala na łatwą instalację wielu drukarek 3D. Rejestracja drukarki 3D Ultimaker 2+ Connect pozwoli na uzyskanie dostępu do wytwornego 30-minutowego kursu wprowadzającego. Kurs ten prowadzony jest przez ekspertów Ultimaker, którzy omawiają instalację drukarki i oprogramowanie Ultimaker Cura.

  Wysoka sprawność i niskie koszty utrzymania

  Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect ma nowy, zaktualizowany system, który ogranicza konserwację urządzenia do minimum. Wystarczy zaledwie 20 minut miesięcznie bez konieczności użytkowania specjalnych narzędzi. Drukarka 3D zaopatrzona jest w system wymiennych dysz, który pozwala na ich zmianę w mniej niżeli 5 minut. W ofercie dostępne są dysze o wielkości 0.25, 0.4, 0.6, 0.8 mm. Dysza o średnicy 0.25 mm asygnowana jest dla szczegółowych wydruków, natomiast dysza o średnicy 0,8 mm nadzwyczajnie sprawdzi się przy prędkich wydrukach.

  zastosowane drukowanie 3D w chmurze

  Ultimaker 2+ Connect przy pomocy połączenia Wi-Fi albo Ethernet zezwala na zdalne przesyłanie plików z dodatkowymi zabezpieczeniami z dowolnego miejsca na świecie. Ultimaker Marketplace pozwala na dopasowanie wydruków 3D istotnie upraszczając tym przepływ pracy w druku 3D.

  wykorzystanie

  Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect podobnie jak swój poprzednik Ultimaker 2+ znakomicie sprawdzi się w minimalnych i średnich przedsiębiorstwach, a także w edukacji.

  niewielkie i średnie przedsiębiorstwa

  Ultimaker 2+ Connect zezwala na zmniejszenie czasu drukowania oraz na zmniejszenie kosztów dzięki korzystaniu z niedrogich materiałów.

  Edukacja

  Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect umożliwia łatwą instalację wielu drukarek w laboratorium druku 3D zapewniając szerokiemu gronu uczniów dostęp do technologii addytywnej bez względu na ich poziom umiejętności.

  Oprogramowanie Ultimaker Cura

  Ultimaker Cura to oprogramowanie zaopatrzone w zoptymalizowane profile materiałowe. Profile te są wynikiem wyczerpującego testowania sprzętu, materiałów i oprogramowania przez markę Ultimaker w celu znalezienia najlepszych realnych ustawień. Oprogramowanie zezwala na wydrukowanie określonego modelu przy pomocy wybranego profilu jednym kliknięciem. Osiągalny jest też tryb niestandardowy, który daje ponad 400 szczegółowych ustawień. Oprogramowanie działa ze wszystkimi drukarkami Ultimaker oraz jest kompatybilne z typami plików takich jak: STL, OBJ, X3D, 3MF, BMP, GIF, JPG, PNG.


☆ Ultimaker Drukarka 3d s3 ☆

Ultimaker Drukarka 3d s3 Najniższa Cena Online

☆ Ultimaker Drukarka 3d s3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ultimaker
 • Nazwa produktu: Ultimaker Drukarka 3d s3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Ultimaker S3 to wyposażona w najnowszą technikę drukarka 3D o polu roboczym 230 x 190 x 200 mm. Zapewnia wysoką jakość wydruków, a także możliwość korzystania z materiałów kompozytowych. Rewelacyjnie stanie na wysokości zadania biurze oraz studiu.

  Drukarka 3D Ultimaker S3

  Ultimaker S3 to zaopatrzona w najnowszą technikę drukarka 3D o polu roboczym 230 x 190 x 200 mm. Urządzenie pracuje w technologii Fused filament fabrication (FFF). Gwarantuje wysoką jakość wydruków, a także możliwość korzystania z materiałów kompozytowych. Oferuje innowacyjne funkcje, które powodują, że wydruki są wysokiej jakości. Drukarka 3D Ultimaker S3 to nieskomplikowane w obsłudze urządzenie oferujące jedno z najbardziej skutecznych kosztowo rozwiązań wdrożenia druku 3D w przedsiębiorstwie.

  Drukarka 3D Ultimaker S3

  Ultimaker S3 posiada podwójną głowicę z samoczynnym systemem podnoszenia dyszy. Drukarka ma system wymiennych modułów Print core. Dostępne średnice dysz 0,25 mm / 0,40 mm / 0,60 mm / 0,80 mm. Dodatkowo drukarka ma czujniki przepływu filamentu, które rozszerzają bezawaryjność drukowania oraz aktywne poziomowanie stołu odpowiedzialne za zapewnienie najlepszej przyczepności pierwszej warstwy. Urządzenie nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w biurze lub studiu.

  Drukarka została zaprojektowana tak, by zapewnić wysoką jakość druku. Urządzenie wzmocnione zębatki podajnika, które wykonane są z powlekanej, hartowanej stali. Rozwiązanie to zezwala na korzystanie z tworzyw kompozytowych z włóknem węglowym, a także szklanym. Korzystanie z wymiennego modułu PrintCore CC Red powoduje, iż wydruki są wyjątkowo wytrzymałe.

  bezawaryjność

  Drukarka 3D Ultimaker S3 progresywne aktywne poziomowanie stołu, nieelastyczniejszą i podgrzewaną platformę drukowania, a także skrupulatne sterowniki krokowe, które zapewniają najwyższą jakość wydruków. Powoduje to,znamionuje się bezusterkowością nowej generacji. Urządzanie posiada czujniki przepływu filamentu, które powiadomią użytkownika o braku materiału, żeby zapewnić ciągłość pracy drukarki.

  Łatwość wykorzystywania

  Ultimaker S3 został zaprojektowany tak, by każdy użytkownik miał możliwość osiągnięcia wysokich rezultatów. Urządzenie ma interfejs dotykowy, modułu drukowania Print core z funkcją prędkiej podmiany, a także predefiniowane ustawienia drukowania, które umożliwiają szybką zamianę , a także skracają czas pracy.

  Uniwersalność

  Drukarka 3D Ultimaker S3 jest jedną z najbardziej uniwersalnych drukarek 3D, z której można korzystać w dowolnych użyciach. Pozwala na tworzenie modeli za pomocą dowolnego programu do projektowania przy użyciu dowolnego materiału.

  wybór materiałów

  Ultimaker S3 zezwala na drukowanie z zaawansowanych materiałów takich jak materiały kompozytowe z włóknem węglowym oraz szklanym. Umożliwia wybranie dowolnego materiału do którego użytkownik może pobrać profil drukowania w celu łatwiejszego rozpoczęcia procesu drukowania. Zoptymalizowana sprawność i jakość powodują, iż drukowanie może odbywać się bez konieczności ręcznego wprowadzania i dopasowywania parametrów.

  Drukarka 3D Ultimaker S3 sztywną ramę drukarki, która odpowiedzialna jest za redukcję wibracji powstających w trakcie cyklu drukowania i podnoszenie ogólnej jakości wydruków. Przednie szklane drzwi urządzenia mają magnetyczne zamknięcie, które polepsza bezpieczeństwo pracy, a także stabilizuje warunki panujące w komorze drukowania. Powoduje to, że zostaje zmniejszone ryzyko podwijania albo rozwarstwiania się wydruków.

  Ultimaker S3 ma zoptymalizowaną konstrukcję mechaniczną, która zezwala na drukowanie z dwóch ekstruderów oraz polepsza stosunek wielkości drukarki do pojemności drukowania. Wewnętrzny zasilacz drukarki upraszcza cykl instalacji i zajmuje mniej miejsca. Urządzenia posiada wysokiej jakości sterowniki, które zapewniają cichszą oraz równiejszą pracę silników. Powiększa to niezawodność drukowania oraz zagwarantuje wyższą jakość wydruków.

  Drukarki 3D

  Ultimaker S3 to konkretne, bezawaryjne i proste w użyciu urządzenie, które dostarcza wysokiej jakości wydruki za każdym razem.

  Oprogramowanie

  Oprogramowanie Ultimaker Cura pomaga przygotować model do wydruku, a także zwiąże fason pracy poprzez wtyczkę.

  wybór tworzyw

  Ultimaker proponuje największy wybór materiałów na rynku. Pozwala to na wybranie perfekcyjnego filamentu do konkretnego modelu.

  Oprogramowanie Ultimaker Cura

  Ultimaker Cura to oprogramowanie zaopatrzone w zoptymalizowane profile materiałowe. Profile te są rezultatem wyczerpującego testowania sprzętu, materiałów i oprogramowania poprzez firmę Ultimaker w celu znalezienia najkorzystniejszych realnych ustawień. Oprogramowanie pozwala na wydrukowanie określonego modelu za pomocą wybranego profilu jednym kliknięciem. Osiągalny jest też tryb niestandardowy, który daje ponad 400 szczegółowych ustawień. Oprogramowanie działa ze wszystkimi drukarkami Ultimaker, a także jest kompatybilne z typami plików takich jak: STL, OBJ, X3D, 3MF, BMP, GIF, JPG, PNG.Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki 3D – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drukarki 3D, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek 3D jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Filament Rosa3D PLA Starter ☆

Filament Rosa3D PLA Starter Najniższa Cena Online

☆ Filament Rosa3D PLA Starter - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rosa 3D
 • Nazwa produktu: Filament Rosa3D PLA Starter
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Filament Rosa3D PLA Starter

  Rosa3D PLA Starter to podstawowy materiał przeznaczony dla początkujących użytkowników. Filament wytwarzany jest z biodegradowalnego biopolimeru i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo został wytworzony ze składników dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Należy pamiętać,w sytuacji produktów, które posiadają kontakt z żywnością, obowiązek certyfikacji pozostaje po stronie wytwórcy artykułu końcowego.

  Rosa3D PLA Starter

  Filament PLA Starter cechuje się niskim skurczem, a także brakiem nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo znakomitą adhezję warstw, a gotowe wydruki posiadają wyjątkowo dobre odwzorowanie szczegółów.

  Ze względu na swoje parametry filament PLA Starter stosowany jest przy produkcji dekoracji, zabawek, gadżetów oraz prototypów.

  Zalecane ustawienia druku Temperatura ekstruzji 185 - 225°C Temperatura stołu 40 - 60°C Nawiew 50 - 100% szybkość druku 60 - 80 mm/s
  właściwości fizyczne Gęstość 1,24 g/cm3 Zapach bezwonny Temperatura odkształcenia grzejnego 50°C

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony ☆

Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony Najniższa Cena Online

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony Wysoka i dobra wytrzymałość Wysoka sztywność i dobra odporność na uderzenia w niskich temperaturach Niska gęstość: przy drukowaniu obszerniejszej objętości - model jest lżejszy Może być wykorzystywany do rozmaitych drukarek 3D

☆ Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) ☆

Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) Najniższa Cena Online

☆ Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/zielony Wysoka i dobra odporność Wysoka sztywność i dobra wytrzymałość na uderzenia w niskich temperaturach Niska gęstość: przy drukowaniu większej objętości - model jest lżejszy Może być używany do różnorodnych drukarek 3D

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny ☆

Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny Najniższa Cena Online

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny Wysoka i dobra solidność Wysoka sztywność i dobra odporność na uderzenia w niskich temperaturach Niska gęstość: przy drukowaniu obszerniejszej pojemności - model jest lżejszy Może być użytkowany do różnorodnych drukarek 3D

☆ Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon ☆

Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon Najniższa Cena Online

☆ Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rosa 3D
 • Nazwa produktu: Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Filament Rosa3D PLA Starter Neon

  Rosa3D PLA Starter Neon to podstawowy materiał wykonany z biodegradowalnego biopolimeru. Dodatkowo został wykonany ze elementów dopuszczonych do kontaktu z żywnością i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Należy pamiętać,w przypadku produktów, które mają kontakt z żywnością, obowiązek certyfikacji pozostaje po stronie wytwórcy towaru końcowego.

  Rosa3D PLA Starter Neon

  Filament PLA Starter Neon znamionuje się niskim skurczem, a także brakiem nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo nadzwyczajną adhezję warstw, a gotowe wydruki mają szczególnie prawidłowe odwzorowanie szczegółów.

  Ze względu na swoje właściwości filament PLA Starter stosowany jest przy produkcji dekoracji, zabawek, gadżetów, a także prototypów.

  Zalecane ustawienia druku Temperatura ekstruzji 185 - 225°C Temperatura stołu 40 - 60°C Nawiew 50 - 100% szybkość druku 60 - 80 mm/s
  właściwości fizyczne Gęstość 1,24 g/cm3 Zapach bezwonny Temperatura odkształcenia grzejnego 50°C


Podsumowanie, czyli jaka drukarka 3D najlepsza?


Najlepsza drukarka 3D w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka 3D w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki 3D – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych drukarek 3D nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek 3D.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka 3D opinie,
 • dobra drukarka 3D cena,
 • drukarka 3D ranking,
 • drukarka 3D jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...