Najlepsze wyciskarki do 8000 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 8000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do 8000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 8000 zł,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 8000 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 8000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do 8000 zł, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kuvings CS600 ☆

Kuvings CS600 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings CS600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings CS600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Kuvings CS600 Chef to pierwsza wyciskarka profesjonalna Kuvingsa dla firm, dla gastronomii. Wyciskarka SC600 Chef dla firm z branży HoReCa, jak bary, restauracje, hotele, kawiarnie czy pensjonaty, przyczyni się, że będziesz mógł podać swoim klientom pyszny, gładki, a z zasady zdrowy sok.

  Wyciskarka CS600 przygotowana jest do pracy przez cały dzień, nawet w ciągłym trybie. Osiągamy to dzięki zmienionemu silnikowi wraz z systemem chłodzenia. Standardowo, jak to przy innych modelach, silnik ma moc 200W. Efektywnościowo można osiągnąć do 40 l /h.

  Model ten na dodatek pokaźny otwór wsadowy - 88mm, wraz z klapką bezpieczeństwa. Wyciskanie przez taki otwór jest szybkie, gdyż wrzucamy całe owoce lub szerokie jego kawałki.

  Wyciskarka posiada stalową obudowę, dzięki temu jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Jeżeli chodzi o sam moduł wyciskający to ponadto jest nieskomplikowany w myciu, gdyż należy tylko przepłukać kilka komponentów jak wałek, sitko itp.

  zastosowane materiały w budowie wyciskarki to stal nierdzewna, ultem i tritan (wolne od bisfenoli - BPA free). W dodatku dzięki zaimplementowanym materiałom, Kuvings SC600 Chef został nagrodzony złotym medalem Euro Gastro 2017.

  Wyciskarka jest nie tylko praktyczna,także nad wyraz prawidłowy wygląd, dzięki czemu może się również znajdować na blatach, w miejscach widocznych dla klientów, gdyż niezwykle należycie wygląda.

  W wyciskarce tej wyciśniemy raczej wszystko co chcielibyśmy, aby znalazło się w soku. Tak więc możemy wyciskać wszystkiego rodzaju owoce, także warzywa (twarde czy miękkie), przeróżnego typu nacie, zioła, czy np. Korzeń imbiru. Jedyne o czym należy pamiętać to o obraniu cytrusów, czy innych niejadalnych skórek np. Banana.

  W pakiecie odnajdziesz trzy szczotki do czyszczenia (w tym obrotową), książkę z przepisami w postaci segregatora czy płytę CD.


☆ Santos Sokowirówka, 7,5 l, 100 l/h, 600w, czarna ☆

Santos Sokowirówka, 7,5 l, 100 l/h, 600w, czarna Najniższa Cena Online

☆ Santos Sokowirówka, 7,5 l, 100 l/h, 600w, czarna - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Santos Sokowirówka, 7,5 l, 100 l/h, 600w, czarna
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka, 7,5 L, 100 L/h, 600W, czarnaSokowirówka, która ma cichy,potężny silnik, który pozwala produkować 1,5 litra soku na minutę. Urządzenie jest proste w obsłudze i szybkie dzięki nad wyraz obfitemu otworowi wsadowemu.

  zaopatrzono w system Ezy-Clean, wyjmowaną misę, kosz z sitem i pokrywę.rozmiary: 45 (w) x 26 (s) x 47 (g) cm, produktywność: 100 litrów/godzinę, Napięcie: 230 V, Waga: 16 kg, nieskomplikowany w czyszczeniu pojemnik i ostrze ze stali rdzoodpornej, Cichy silnik 600 W, automatyczne wyrzucenie pulpy, niezwykle obfity otwór wsadowy, Wylewka na wysokości 20 cm, nadzwyczajna do dzbanków, idealne oczyszczanie dzięki pokaźnemu koszowi z niedużym sitem 0,5 mm--//--CharakterystykaRodzaj Odśrodkowa kolor Czarny, Srebro sprawność 100 l/h Maksymalna szybkość obrotowa 3000 obr.

  / min. MateriałyMateriał Stal nierdzewna objętośćPojemność (L) 7,5 Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,6 wymiarySzerokość (mm) 260 Głębokość (mm) 470 Wysokość (mm) 450Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 8000 zł – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 8000 zł, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 8000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Santos Sokowirówka, 7,5 l, 100 l/h, 600w, czarna ☆

Santos Sokowirówka, 7,5 l, 100 l/h, 600w, czarna Najniższa Cena Online

☆ Santos Sokowirówka, 7,5 l, 100 l/h, 600w, czarna - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Santos Sokowirówka, 7,5 l, 100 l/h, 600w, czarna
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Sokowirówka, 7,5 L, 100 L/h, 600W, czarnaSokowirówka, która posiada cichy,solidny silnik, który pozwala produkować 1,5 litra soku na minutę. Urządzenie jest proste w obsłudze i prędkie dzięki nad wyraz znacznemu otworowi wsadowemu.

  wyposażono w system Ezy-Clean, wyjmowaną misę, kosz z sitem i pokrywę.wymiary: 45 (w) x 26 (s) x 47 (g) cm, produktywność: 100 litrów/godzinę, Napięcie: 230 V, Waga: 16 kg, nieskomplikowany w czyszczeniu pojemnik i ostrze ze stali rdzoodpornej, Cichy silnik 600 W, samoczynne wyrzucenie pulpy, niezwykle duży otwór wsadowy, Wylewka na wysokości 20 cm, doskonała do dzbanków, rewelacyjne filtrowanie dzięki wielkiemu koszowi z śladowym sitem 0,5 mm--//--CharakterystykaRodzaj Odśrodkowa kolor Czarny, Srebro wydajność 100 l/h Maksymalna prędkość obrotowa 3000 obr.

  / min. MateriałyMateriał Stal nierdzewna objętośćPojemność (L) 7,5 Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,6 wymiarySzerokość (mm) 260 Głębokość (mm) 470 Wysokość (mm) 450


☆ Kuvings CS600 ☆

Kuvings CS600 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings CS600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings CS600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Kuvings CS600 Chef to pierwsza wyciskarka profesjonalna Kuvingsa dla firm, dla gastronomii. Wyciskarka SC600 Chef dla firm z branży HoReCa, jak bary, restauracje, hotele, kawiarnie czy pensjonaty, przyczyni się, iż będziesz mógł podać swym klientom pyszny, gładki, a na ogół zdrowy sok.

  Wyciskarka CS600 przygotowana jest do pracy przez cały dzień, choćby w ciągłym trybie. Osiągamy to dzięki zmodyfikowanemu silnikowi wraz z systemem chłodzenia. Standardowo, jak to przy innych modelach, silnik posiada moc 200W. Efektywnościowo można osiągnąć do 40 l /h.

  Model ten również pokaźny otwór wsadowy - 88mm, wraz z klapką bezpieczeństwa. Wyciskanie poprzez taki otwór jest prędkie, gdyż wrzucamy całe owoce lub obfite jego kawałki.

  Wyciskarka ma stalową obudowę, dzięki czemu jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Jeżeli chodzi o sam moduł wyciskający to na dodatek jest prosty w myciu, gdyż należy tylko przepłukać kilka składników jak wałek, sitko itp.

  zaimplementowane materiały w budowie wyciskarki to stal nierdzewna, ultem i tritan (wolne od bisfenoli - BPA free). Dodatkowo dzięki zaimplementowanym materiałom, Kuvings SC600 Chef został nagrodzony złotym medalem Euro Gastro 2017.

  Wyciskarka jest nie tylko funkcjonalna,w dodatku bardzo korzystny wygląd, dzięki czemu może się jeszcze znajdować na blatach, w miejscach widocznych dla klientów, gdyż nad wyraz należycie wygląda.

  W wyciskarce tej wyciśniemy raczej wszystko co chcielibyśmy, by znalazło się w soku. Tak więc możemy wyciskać wszelkiego rodzaju owoce, dodatkowo warzywa (twarde czy miękkie), różnorodnego typu nacie, zioła, czy np. Korzeń imbiru. Jedyne o czym należy pamiętać to o obraniu cytrusów, czy innych niejadalnych skórek np. Banana.

  W zestawie odszukasz trzy szczotki do czyszczenia (w tym obrotową), książkę z przepisami w postaci segregatora czy płytę CD.Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 8000 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 8000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 8000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 8000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 8000 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 8000 zł cena,
 • wyciskarka do 8000 zł ranking,
 • wyciskarka do 8000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...