Najlepsze wyciskarki do 8000 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 8000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do 8000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 8000 zł,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 8000 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 8000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking wyciskarek do 8000 zł, wraz budową, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  atuty

  przystępna w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Cała budowa ze stali rdzoodpornej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  bezustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  spory wybór możliwości wyciskania

  samoczynny sensor przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane technologiczne

  prezentujemy pośredni model legendarnej firmy Angel. Model 8500S to esencja wspaniałej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat tworzy i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości pozostał produkowany ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w porównaniu do poprzednich modeli czyli Angel 5500 i Angel 7500 i charakteryzuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały wyekwipowane: sito, pokrywa sita i ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z zróżnicowanymi substancjami. Nic z tego, firma zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz spektakularnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie szczególnie niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego niewątpliwie żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty poprzez zastrzeżone dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: ascetyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków wyjątkowo dokładnie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony minimalistyczniec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod wielkim ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości części odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok na dodatek nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za skrupulatność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemybezkompromisowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 pozostała wyekwipowana w kilka interesujących rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny sensor, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co na dodatek jest postępowym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w momencie "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Marka zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,w dodatku dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania użytkowania znikomych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które pozostało wykonane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze cechy wyciskarki Angel 7500 nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To ewidentnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest prosta w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Podwójne świdry są tworzone z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nietrudny do utrzymania w czystości.

  Niska szybkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to perfekcyjna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza nieznaczne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a użytkowana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, żeby uzyskać gotowy artykuł. A ponadto uzyskujemy ulepszony sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  idealne, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Pokaźna siła zgniotu pozwala szybko i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo tworząc suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać procesu wyciskania, by zmienić sitka na optymalne do innego towaru. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby stosowania innych. Nie wymaga dobrania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  bezustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów umożliwia bezustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  szeroki wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

  samoczynny detektor przegrzewania i wentylator

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także uniemożliwiający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu ponadto super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć sprzętów zabezpieczających: samoczynny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest perfekcyjnie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze możliwe rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując istotnie suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Kuvings CS600 ☆

Kuvings CS600 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings CS600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings CS600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Kuvings CS600 Chef to pierwsza wyciskarka profesjonalna Kuvingsa dla firm, dla gastronomii. Wyciskarka SC600 Chef dla firm z branży HoReCa, jak bary, restauracje, hotele, kawiarnie czy pensjonaty, przyczyni się, że będziesz mógł podać swoim klientom pyszny, gładki, a z zasady zdrowy sok.

  Wyciskarka CS600 przygotowana jest do pracy przez cały dzień, nawet w ciągłym trybie. Osiągamy to dzięki zmienionemu silnikowi wraz z systemem chłodzenia. Standardowo, jak to przy innych modelach, silnik ma moc 200W. Efektywnościowo można osiągnąć do 40 l /h.

  Model ten na dodatek pokaźny otwór wsadowy - 88mm, wraz z klapką bezpieczeństwa. Wyciskanie przez taki otwór jest szybkie, gdyż wrzucamy całe owoce lub szerokie jego kawałki.

  Wyciskarka posiada stalową obudowę, dzięki temu jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Jeżeli chodzi o sam moduł wyciskający to ponadto jest nieskomplikowany w myciu, gdyż należy tylko przepłukać kilka komponentów jak wałek, sitko itp.

  zastosowane materiały w budowie wyciskarki to stal nierdzewna, ultem i tritan (wolne od bisfenoli - BPA free). W dodatku dzięki zaimplementowanym materiałom, Kuvings SC600 Chef został nagrodzony złotym medalem Euro Gastro 2017.

  Wyciskarka jest nie tylko praktyczna,także nad wyraz prawidłowy wygląd, dzięki czemu może się również znajdować na blatach, w miejscach widocznych dla klientów, gdyż niezwykle należycie wygląda.

  W wyciskarce tej wyciśniemy raczej wszystko co chcielibyśmy, aby znalazło się w soku. Tak więc możemy wyciskać wszystkiego rodzaju owoce, także warzywa (twarde czy miękkie), przeróżnego typu nacie, zioła, czy np. Korzeń imbiru. Jedyne o czym należy pamiętać to o obraniu cytrusów, czy innych niejadalnych skórek np. Banana.

  W pakiecie odnajdziesz trzy szczotki do czyszczenia (w tym obrotową), książkę z przepisami w postaci segregatora czy płytę CD.


☆ Santos Sokowirówka sc50 | 100l/h | 600w | 230v ☆

Santos Sokowirówka sc50 | 100l/h | 600w | 230v Najniższa Cena Online

☆ Santos Sokowirówka sc50 | 100l/h | 600w | 230v - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Santos Sokowirówka sc50 | 100l/h | 600w | 230v
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sokowirówka SC50 | 100L/h | 600W | 230VSokowirówka, która ma cichy,potężny silnik, który pozwala produkować 1,5 litra soku na minutę. Urządzenie jest proste w obsłudze i szybkie dzięki nad wyraz obfitemu otworowi wsadowemu. Zaopatrzono w system Ezy-Clean, wyjmowaną misę, kosz z sitem i pokrywę.rozmiary: 45 (w) x 26 (s) x 47 (g) cm, produktywność: 100 litrów/godzinę, Napięcie: 230 V, Waga: 16 kg, nieskomplikowany w czyszczeniu pojemnik i ostrze ze stali rdzoodpornej, Cichy silnik 600 W, automatyczne wyrzucenie pulpy, niezwykle obfity otwór wsadowy, Wylewka na wysokości 20 cm, nadzwyczajna do dzbanków, idealne oczyszczanie dzięki pokaźnemu koszowi z niedużym sitem 0,5 mm, Pliki do pobrania:Instrukcja, Rozłożony diagram towaru


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 8000 zł – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 8000 zł, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 8000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Santos Sokowirówka sc50 | 100l/h | 600w | 230v ☆

Santos Sokowirówka sc50 | 100l/h | 600w | 230v Najniższa Cena Online

☆ Santos Sokowirówka sc50 | 100l/h | 600w | 230v - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Santos Sokowirówka sc50 | 100l/h | 600w | 230v
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sokowirówka SC50 | 100L/h | 600W | 230VSokowirówka, która posiada cichy,solidny silnik, który pozwala produkować 1,5 litra soku na minutę. Urządzenie jest proste w obsłudze i prędkie dzięki nad wyraz znacznemu otworowi wsadowemu. Wyposażono w system Ezy-Clean, wyjmowaną misę, kosz z sitem i pokrywę.wymiary: 45 (w) x 26 (s) x 47 (g) cm, produktywność: 100 litrów/godzinę, Napięcie: 230 V, Waga: 16 kg, nieskomplikowany w czyszczeniu pojemnik i ostrze ze stali rdzoodpornej, Cichy silnik 600 W, samoczynne wyrzucenie pulpy, niezwykle duży otwór wsadowy, Wylewka na wysokości 20 cm, doskonała do dzbanków, rewelacyjne filtrowanie dzięki wielkiemu koszowi z śladowym sitem 0,5 mm, Pliki do pobrania:Instrukcja, Rozłożony diagram towaru

☆ Kuvings CS600 ☆

Kuvings CS600 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings CS600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings CS600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:

  Kuvings CS600 Chef to pierwsza wyciskarka profesjonalna Kuvingsa dla firm, dla gastronomii. Wyciskarka SC600 Chef dla firm z branży HoReCa, jak bary, restauracje, hotele, kawiarnie czy pensjonaty, przyczyni się, iż będziesz mógł podać swym klientom pyszny, gładki, a na ogół zdrowy sok.

  Wyciskarka CS600 przygotowana jest do pracy przez cały dzień, choćby w ciągłym trybie. Osiągamy to dzięki zmodyfikowanemu silnikowi wraz z systemem chłodzenia. Standardowo, jak to przy innych modelach, silnik posiada moc 200W. Efektywnościowo można osiągnąć do 40 l /h.

  Model ten również pokaźny otwór wsadowy - 88mm, wraz z klapką bezpieczeństwa. Wyciskanie poprzez taki otwór jest prędkie, gdyż wrzucamy całe owoce lub obfite jego kawałki.

  Wyciskarka ma stalową obudowę, dzięki czemu jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Jeżeli chodzi o sam moduł wyciskający to na dodatek jest prosty w myciu, gdyż należy tylko przepłukać kilka składników jak wałek, sitko itp.

  zaimplementowane materiały w budowie wyciskarki to stal nierdzewna, ultem i tritan (wolne od bisfenoli - BPA free). Dodatkowo dzięki zaimplementowanym materiałom, Kuvings SC600 Chef został nagrodzony złotym medalem Euro Gastro 2017.

  Wyciskarka jest nie tylko funkcjonalna,w dodatku bardzo korzystny wygląd, dzięki czemu może się jeszcze znajdować na blatach, w miejscach widocznych dla klientów, gdyż nad wyraz należycie wygląda.

  W wyciskarce tej wyciśniemy raczej wszystko co chcielibyśmy, by znalazło się w soku. Tak więc możemy wyciskać wszelkiego rodzaju owoce, dodatkowo warzywa (twarde czy miękkie), różnorodnego typu nacie, zioła, czy np. Korzeń imbiru. Jedyne o czym należy pamiętać to o obraniu cytrusów, czy innych niejadalnych skórek np. Banana.

  W zestawie odszukasz trzy szczotki do czyszczenia (w tym obrotową), książkę z przepisami w postaci segregatora czy płytę CD.


☆ Angel 8500S ☆

Angel 8500S Najniższa Cena Online

☆ Angel 8500S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 8500S
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  zalety

  prosta w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  duży dobór możliwości wyciskania

  automatyczny sensor przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane technologiczne

  demonstrujemy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 8500S to esencja perfekcyjnej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat stwarza i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Najnowszy model wyciskarki z całości pozostał wytworzony ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w porównaniu do poprzednich modeli czyli Angel 5500, a także Angel 7500 i cechuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały wyekwipowane: sito, pokrywa sita, a także ślimaki.

  Kogoś może przestraszyć sam fakt zastosowania stali, ze względu na jej właściwości wchodzenia w reakcje chemiczne z zróżnicowanymi substancjami. Nic z tego, marka zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz ładnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie nad wyraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego bez wątpienia żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty przez opatentowane dwa ultra skrupulatne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków nad wyraz precyzyjnie zmiażdżony, żeby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod znacznym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze subtelnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok w dodatku nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemybezkompromisowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 pozostała wyposażona w kilka ciekawych rozwiązań technicznych jak np. Specjalny sensor, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co też jest innowacyjnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,na dodatek dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania używania minimalnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które pozostało produkowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze atrybuty wyciskarki Angel 7500 nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezspornie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nietrudna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są produkowane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest przystępny do utrzymania w czystości.

  Niska szybkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to perfekcyjna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza niewiele znaczące utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a stosowana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, aby uzyskać gotowy artykuł. A w dodatku uzyskujemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  idealne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Duża siła zgniotu pozwala ekspresowo i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać cyklu wyciskania, by zmienić sitka na stosowne do innego towaru. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby użytkowania innych. Nie wymaga dobrania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów pozwala na nieprzerwane wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  wielki wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  automatyczny sensor przegrzewania i wentylator

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także uniemożliwiający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu ponadto super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć urządzeń zabezpieczających: automatyczny czujka ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest nadzwyczajnie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze możliwe rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując bardzo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 8000 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 8000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 8000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane wyciskarki – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 8000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 8000 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 8000 zł cena,
 • wyciskarka do 8000 zł ranking,
 • wyciskarka do 8000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...