Najlepsze wyciskarki do 7000 zł w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Wyciskarki domowe, gastronomiczne i przemysłowe / Ranking wyciskarek do 7000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciskarek do 7000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do 7000 zł,
 • TOP5 często wybieranych wyciskarek.

Jakie wyciskarki do 7000 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciskarki do 7000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciskarek do 7000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Angel 7500 ☆

Angel 7500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 7500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 7500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  mocne strony

  prosta w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

  Niska prędkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  znaczny dobór możliwości wyciskania

  samoczynny sensor przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane techniczne

  prezentujemy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 7500 to esencja znakomitej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat formuje i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Urządzenie z całości zostało produkowane ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-304, która znamionuje się wysoką wytrzymałością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej właściwości wchodzenia w reakcje chemiczne z różnymi substancjami. Nic z tego, firma zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, w trakcie normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz przepięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego niewątpliwie żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej specyficznej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty poprzez zastrzeżone dwa ultra staranne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: surowiec zostaje w pierwszej części ślimaków niezwykle dokładnie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod dużym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze subtelnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu, a także zachowaniu największej ilości komponentów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok też nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za skrupulatność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemyminimalistyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 została zaopatrzona w kilka niebanalnych rozwiązań technicznych jak np. Specjalny sensor, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co także jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w kontraście do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w momencie "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Marka zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,na dodatek dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania stosowania niedużych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które zostało tworzone do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze parametry wyciskarki Angel 7500 łatwa w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To ewidentnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest przystępna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najistotniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Podwójne świdry są wyprodukowane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  Cała budowa ze stali nierdzewnej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest łatwy do utrzymania w czystości.

  Niska prędkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to perfekcyjna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza szybkość oznacza małe utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a użytkowana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, żeby uzyskać gotowy towar. A dodatkowo otrzymujemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  wspaniałe, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Wielka siła zgniotu pozwala szybko i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo wytwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać procesu wyciskania, by zmienić sitka na odpowiednie do innego towaru. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby użytkowania innych. Nie wymaga dobrania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów zezwala na nieustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  znaczny dobór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  automatyczny sensor przegrzewania i wentylator

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem i zapobiegający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu na dodatek super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: samoczynny detektor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest doskonale zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując bardzo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Angel 5500 ☆

Angel 5500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 5500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 5500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do soków Angel 5500 ze stali rdzoodpornej


  najlepsza z wyciskarek do terapii Dr. Maxa Gersona


  Wyciskarka Angel 5500 jest najmocniej nowoczesną wyciskarką soków na świecie. Od ponad 21 lat w biznesie spowodowało, że jest ogólnoświatowym liderem w tej dziedzinie. Dzięki używanej przez ostanie lata technice, kontroli jakości i nieustannej progresywności firma Angel Co. LTD stworzyła wyciskarkę do soków uważaną za jedną z najlepszych w branży!


  Angel 5500 wyciśnie sok z niemalże każdego owocu, warzywa czy zioła. Od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy i szpinaku. Wyciskarka jest wspaniałym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z skomplikowanymi do wyciśnięcia roślinami jak kiełki czy jęczmień lub twarde warzywa, a także zioła. I nie ogranicza się tylko do zwyczajnego wyciskania soku, ale można za jej pomocą zrobić mleko sojowe, tofu, pasztet, żywność dla niemowląt, sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe.

  perfekcyjny design, całość tworzona ze stali rdzoodpornej, dwu wirnikowy mechanizm, który obraca się z szybkością 86 obrotów na minutę (najbardziej adekwatna prędkość) umożliwia zatrzymanie w soku enzymów i czynników odżywczych i zezwala na najlepsze robicie włókien owoców i warzyw, a także zapewnia wydobycie z nich najlepszych wartości odżywczych. Dzięki tej wyciskarce oszczędzamy czas i energię, stanowczo kiedy będziemy wyciskać sok dla większej liczby osób np. Dla ca łej rodziny.

  GRATIS! TŁOCZEK Z SILIKONOWĄ USZCZELKĄ (warty 89 zł)

  GRATIS SZKLANY DZBAN NA SOK

  + prezent niespodziewanKA

  właściwości Wyciskarki do Soków Angel 5500:

  • Łatwa w obsłudze i czyszczeniu:

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezspornie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 5500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest prosta w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

  • Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej:

   Podwójne świdry są stworzone z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  • Cała kompozycja ze stali nierdzewnej:

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości.86 obrotów na minutę to idealna szyb

  • Niska prędkość obrotowa:

  kość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza nieznaczne utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 5500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku,
  a wykorzystywana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, by uzyskać gotowy produkt. A ponadto otrzymujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  • Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych:

  nadzwyczajne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Pokaźna siła zgniotu pozwala prędko i prosto wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  • 2- stopniowy system podwójnych świdrów:

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo tworząc suchszą pulpę i w wyniku czego – więcej soku.

  Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  • System 3-stopniowych sitek:

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 5500 nie ma zapotrzebowania przerywać procesu wyciskania, żeby zmienić sitka na odpowiednie do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby użytkowania innych. Nie wymaga dobrania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  • nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy:

  System podwójnych świdrów zezwala na nieprzerwane wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  • Super ciche działanie:

  Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  • obszerny wybór możliwości wyciskania:

  Wyciskarka Angel 5500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  • automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator:

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem oraz zapobiegający zapchaniu ręczny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu na dodatek super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: samoczynny sensor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują że urządzenie jest doskonale zabezpieczone.

  • Bieg wsteczny:

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  • Sucha pulpa:

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

  dane techniczna:
  • Napięcie/Natężenie elektr. : AC 220-240 Volt / 50 Hz.

  • Moc elektryczna (silnik) : 3 KM

  • Siła zgniotu: 3 KM

  • Obr/min(podwójny świder) : 86 obr/min

  • Otwór wlotowy: 4.34 cm

  • Waga urządzenia: 11 kg

  • Masa przesyłki: 12.5 kg

  • Podwójne świdry : antybakteryjne, wysokiej jakości nierdzewna stal (sus-304)

  • Zabezpieczenie – "bieg wsteczny" : łatwo odblokować zapchane urządzenie.

  • automatyczny czujka przegrzania: samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu.

  • Przełącznik :komfortowy przełącznik, Start-Off-Reverse

  • Cicha praca: mocny silnik ze specjalnie zaprojektowanym chłodzącym wentylatorem

  • Wyciskanie soku – możliwości: owoce, warzywa, kiełki pszenicy, zioła

  • Wszechstronność: sok sojowy, tofu, zamrożony sorbet owocowy, masło orzechowe

  • nieprzerwane działanie: system podwójnych świdrów pozwala na nieustanną pracę

  • likwidowanie pulpy: samoczynne, bezustanne

  • Czas pracy urządzenia: zaleca się 10 minut przerwy na każde 30 do 40 minut pracy

  • Gwarancja: 5 lat na silnik ( 3 lata na części i komponenty )


☆ Hendi HJE960 ☆

Hendi HJE960 Najniższa Cena Online

☆ Hendi HJE960 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Hendi HJE960
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sokowirówka HJE 960 Otto asygnowana do profesjonalnej gastronomii znamionujący się wytrzymałością i łatwą obsługą, Bezszczotkowy silnik indukcyjny o mocy 1200 W, a także dwukierunkowe wentylatory chłodzące zezwalają na pracę urządzenia w trybie ciągłym, wytworzona ze stali rdzoodpornej, aluminium oraz Tritanu wolnego od BPA (Biosfenol), solidny korpus z odlewu aluminium, Sitko z polerowanej stali rdzoodpornej z ostrym nożem, co ułatwia czyszczenie i zagwarantuje adekwatną produkcję soku, obfity otwór wsadowy o 76 mm skraca czas przygotowania soku, Obrotowy kranik w kształcie lejka ogranicza rozpryski i kapanie, Wytrzymały metalowy uchwyt z zabezpieczeniem zamknięcia pokrywy, obszerna tacka ociekowa usprawnia utrzymanie stanowiska pracy w czystości, z łatwością wyjmowany zbiornik na miąższ o objętości 10 l, Szczotka do czyszczenia w komplecie, Waga netto: 25,4 kg


Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciskarki do 7000 zł – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciskarki do 7000 zł, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciskarek do 7000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Angel 5500 ☆

Angel 5500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 5500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 5500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Wyciskarka do soków Angel 5500 ze stali nierdzewnej


  najlepsza z wyciskarek do terapii Dr. Maxa Gersona


  Wyciskarka Angel 5500 jest najmocniej zaawansowaną wyciskarką soków na świecie. Od ponad 21 lat w biznesie spowodowało, że jest ogólnoświatowym liderem w tej dziedzinie. Dzięki stosowanej przez ostanie lata technice, kontroli jakości i nieustannej innowacyjności firma Angel Co. LTD stworzyła wyciskarkę do soków uważaną za jedną z najkorzystniejszych w branży!


  Angel 5500 wyciśnie sok z niemalże każdego owocu, warzywa czy zioła. Od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy i szpinaku. Wyciskarka jest wyśmienitym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z niełatwymi do wyciśnięcia roślinami jak kiełki czy jęczmień lub twarde warzywa, a także zioła. I nie ogranicza się tylko do zwyczajnego wyciskania soku, ale można za jej pomocą zrobić mleko sojowe, tofu, pasztet, żywność dla niemowląt, sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe.

  wspaniały design, całość wykonana ze stali rdzoodpornej, dwu wirnikowy mechanizm, który obraca się z prędkością 86 obrotów na minutę (najmocniej słuszna prędkość) pozwala na zatrzymanie w soku enzymów i czynników odżywczych i zezwala na najlepsze robicie włókien owoców i warzyw i gwarantuje wydobycie z nich najlepszych wartości odżywczych. Dzięki tej wyciskarce oszczędzamy czas i energię, bardzo kiedy będziemy wyciskać sok dla obszerniejszej liczby osób np. Dla ca łej rodziny.

  GRATIS! TŁOCZEK Z SILIKONOWĄ USZCZELKĄ (warty 89 zł)

  GRATIS SZKLANY DZBAN NA SOK

  + prezent nieoczekiwanKA

  właściwości Wyciskarki do Soków Angel 5500:

  • Łatwa w obsłudze i czyszczeniu:

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezspornie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie stosowana. Angel 5500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nietrudna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najszczególniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  • Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej:

   Podwójne świdry są stworzone z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

  • Cała kompozycja ze stali rdzoodpornej:

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest prosty do utrzymania w czystości.86 obrotów na minutę to nadzwyczajna szyb

  • Niska prędkość obrotowa:

  kość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza śladowe utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 5500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku,
  a używana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, żeby uzyskać gotowy towar. A na dodatek otrzymujemy ulepszony sok i prawie suchą pulpę!

  • Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych:

  genialne, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Obfita siła zgniotu pozwala momentalnie i prosto wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  • 2- stopniowy system podwójnych świdrów:

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w wyniku czego – więcej soku.

  Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  • System 3-stopniowych sitek:

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niż inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 5500 nie ma zapotrzebowania przerywać cyklu wyciskania, aby zmienić sitka na stosowne do innego artykułu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby wykorzystywania innych. Nie wymaga dobrania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  • nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy:

  System podwójnych świdrów zezwala na nieustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  • Super ciche działanie:

  Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  • wielki wybór możliwości wyciskania:

  Wyciskarka Angel 5500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  • automatyczny czujka przegrzewania i wentylator:

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także zapobiegający zapchaniu ręczny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę. Samoczynny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu na dodatek super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć sprzętów zabezpieczających: automatyczny sensor ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest nieprzeciętnie zabezpieczone.

  • Bieg wsteczny:

  Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  • Sucha pulpa:

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując wyjątkowo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

  dane techniczna:
  • Napięcie/Natężenie elektr. : AC 220-240 Volt / 50 Hz.

  • Moc elektryczna (silnik) : 3 KM

  • Siła zgniotu: 3 KM

  • Obr/min(podwójny świder) : 86 obr/min

  • Otwór wlotowy: 4.34 cm

  • Waga urządzenia: 11 kg

  • Masa przesyłki: 12.5 kg

  • Podwójne świdry : antybakteryjne, wysokiej jakości nierdzewna stal (sus-304)

  • Zabezpieczenie – "bieg wsteczny" : prosto odblokować zapchane urządzenie.

  • automatyczny czujnik przegrzania: samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu.

  • Przełącznik :wygodny przełącznik, Start-Off-Reverse

  • Cicha praca: solidny silnik ze specjalnie zaprojektowanym chłodzącym wentylatorem

  • Wyciskanie soku – możliwości: owoce, warzywa, kiełki pszenicy, zioła

  • Wszechstronność: sok sojowy, tofu, zamrożony sorbet owocowy, masło orzechowe

  • nieustanne działanie: system podwójnych świdrów zezwala na nieustanną pracę

  • eliminowanie pulpy: automatyczne, nieustanne

  • Czas pracy urządzenia: zaleca się 10 minut przerwy na każde 30 do 40 minut pracy

  • Gwarancja: 5 lat na silnik ( 3 lata na części i komponenty )


☆ Angel 7500 ☆

Angel 7500 Najniższa Cena Online

☆ Angel 7500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Angel
 • Nazwa produktu: Angel 7500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  atuty

  łatwa w obsłudze i czyszczeniu

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

  Cała budowa ze stali rdzoodpornej

  Niska szybkość obrotowa

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  System 3 stopniowych sitek

  bezustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

  Super ciche działanie

  znaczny wybór możliwości wyciskania

  automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

  Bieg wsteczny

  Sucha pulpa

  dane technologiczne

  demonstrujemy pośredni model legendarnej firmy Angel. Model 7500 to esencja nadzwyczajnej wyciskarki, której producentem jest koreańska producent Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat formuje i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

  Urządzenie z całości pozostało produkowane ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-304, która cechuje się wysoką odpornością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej cechy wchodzenia w reakcje chemiczne z zróżnicowanymi substancjami. Nic z tego, firma zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz efektownego, stalowego wyglądu mamy urządzenie wyjątkowo oporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego bez wątpienia żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

  Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty przez zastrzeżone dwa ultra staranne ślimaki wraz z sitem:
  Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków szczególnie dokładnie zmiażdżony, aby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
  Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod obszernym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
  Etap 3: na końcu jeszcze subtelnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok na dodatek nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za precyzyjność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemybezkompromisowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

  Wyciskarka Angel 7500 została wyekwipowana w kilka niebanalnych rozwiązań technicznych jak np. Specjalny czujka, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co dodatkowo jest postępowym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w kontraście do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w momencie "przeładowania" modułu miażdżenia.

  Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Producent zadbał o to, żeby montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,w dodatku dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania użytkowania drobnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

  Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które zostało wykonane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak też działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

  Najważniejsze atrybuty wyciskarki Angel 7500 łatwa w obsłudze i czyszczeniu

  Jeśli wyciskanie soku powoduje bałagan, nie będziesz tego robić. To bezapelacyjnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest prosta w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najistotniej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

  Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

  Podwójne świdry są wyprodukowane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

  Cała budowa ze stali rdzoodpornej

  Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest prosty do utrzymania w czystości.

  Niska szybkość obrotowa

  86 obrotów na minutę to nieprzeciętna szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza śladowe utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a wykorzystywana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, by uzyskać gotowy artykuł. A ponadto dostajemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

  Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

  znakomite, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Wielka siła zgniotu pozwala szybko i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

  3 stopniowy system podwójnych świdrów

  Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo tworząc suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

  System 3-stopniowych sitek

  System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać procesu wyciskania, aby zmienić sitka na adekwatne do innego artykułu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania używania innych. Nie wymaga dostosowania do typu pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

  nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

  System podwójnych świdrów zezwala na bezustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

  Super ciche działanie

  Silnik z wyjątkowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

  spory wybór możliwości wyciskania

  Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

  automatyczny detektor przegrzewania i wentylator

  Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także zapobiegający zapchaniu automatyczny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu na dodatek super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć sprzętów zabezpieczających: automatyczny czujnik ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują że urządzenie jest nadzwyczajnie zabezpieczone.

  Bieg wsteczny

  Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

  Sucha pulpa

  Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując bardzo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.


☆ Hendi HJE960 ☆

Hendi HJE960 Najniższa Cena Online

☆ Hendi HJE960 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciskarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Hendi HJE960
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Wyciskarki do soków, owoców i warzyw
 • Charakterystyka / Opis wyciskarki:
  Sokowirówka HJE 960 Otto dedykowana do fachowej gastronomii cechujący się wytrzymałością oraz łatwą obsługą, Bezszczotkowy silnik indukcyjny o mocy 1200 W, a także dwukierunkowe wentylatory chłodzące pozwalają na pracę urządzenia w trybie ciągłym, stworzona ze stali nierdzewnej, aluminium oraz Tritanu wolnego od BPA (Biosfenol), solidny korpus z odlewu aluminium, Sitko z polerowanej stali rdzoodpornej z ostrym nożem, co ułatwia czyszczenie i zagwarantuje adekwatną produkcję soku, spory otwór wsadowy o 76 mm skraca czas przygotowania soku, Obrotowy kranik w profilu lejka zniża rozpryski i kapanie, Wytrzymały metalowy uchwyt z zabezpieczeniem zamknięcia pokrywy, wielka tacka ociekowa usprawnia utrzymanie stanowiska pracy w czystości, łatwo wyjmowany zbiornik na miąższ o obszerności 10 l, Szczotka do czyszczenia w pakiecie, Waga netto: 25,4 kg


Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do 7000 zł najlepsza?


Najlepsza wyciskarka do 7000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza wyciskarka do 7000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre wyciskarki – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji wyciskarek do 7000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciskarek.


Powiązania tematyczne:

 • jaka wyciskarka do 7000 zł opinie,
 • dobra wyciskarka do 7000 zł cena,
 • wyciskarka do 7000 zł ranking,
 • wyciskarka do 7000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...