Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 40 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Tusze do drukarek / Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 40 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych tuszów marki Black Point do drukarek do 40 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych tuszów marki Black Point do drukarek do 40 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych tuszów marki Black Point do drukarki.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie tusze marki Black Point do drukarek do 40 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane tusze marki Black Point do drukarek do 40 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 40 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Black point Tusz bpblc223y zamiennik brother lc223y ☆

Black point Tusz bpblc223y zamiennik brother lc223y Najniższa Cena Online

☆ Black point Tusz bpblc223y zamiennik brother lc223y - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Black point Tusz bpblc223y zamiennik brother lc223y
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Tusz Black Point BPBLC223Y Żółty (Yellow) Opis artykułu Kartridż atramentowy Black Point BPBLC223Y z powodzeniem zastąpi oryginalny tusz Brother LC-223Y. Kartridż atramentowy Black Point BPBLC223Y jest kompatybilny z urządzeniami Brother MFC: J4420DW, J4620DW, J5320DW, J5620DW, J5720DW; DCP: J4120DW a jego skuteczność wynosi 640 str.

  (wiecej o 40 str. - ISO 24711). Tusz objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy posiadać absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego również udzielamy na swoje kartridże dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zapewniamy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy towar.

  Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy użytkowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Również w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie wykorzystywania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „marki przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza liczba wydruków i prawidłowa wartość.

  Większość produktów producenta Black Point charakteryzuje się nawet dwukrotnie zwiększoną produktywnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą używane za 800 lat,bardzo zależy nam na tym, aby wspomnieniem aktualnie wykorzystywanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście optymalnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystywania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.


☆ BPH935XLM Wkład atramentowy BLACK POINT (5907625623094) ☆

BPH935XLM Wkład atramentowy BLACK POINT (5907625623094) Najniższa Cena Online

☆ BPH935XLM Wkład atramentowy BLACK POINT (5907625623094) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: BPH935XLM Wkład atramentowy BLACK POINT (5907625623094)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH935XLM Purpura (Magenta) Opis produktu Kartridż atramentowy Black Point BPH935XLM z powodzeniem zastąpi oryginalny kartridż HP C2P25AE. Tusz Black Point BPH935XLM jest kompatybilny z urządzeniami HP Officejet Pro: 6230 ePrinter, 6830.

  a jego sprawność wynosi 1000 str. (wiecej o 175 str. - ISO 24711). Kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy posiadać absolutną pewność, iż robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże atramentowy Black Point BPH935XLM Purpura (Magenta) dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on użytkowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, gwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy produkt.

  Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Na dodatek w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas wykorzystywania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „marki przyjaznej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH935XLM Purpura (Magenta). Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza liczba wydruków i dobra wartość.

  Większość produktów producenta Black Point znamionuje się nawet dwukrotnie rozszerzoną produktywnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą wykorzystywane za 800 lat,nad wyraz zależy nam na tym, by wspomnieniem obecnie użytkowanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście optymalnie refabrykowane kartridże atramentowe Black Point BPH935XLM Purpura (Magenta) z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego stosowania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy i...


☆ BPH935XLC Wkład atramentowy BLACK POINT ☆

BPH935XLC Wkład atramentowy BLACK POINT Najniższa Cena Online

☆ BPH935XLC Wkład atramentowy BLACK POINT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: BPH935XLC Wkład atramentowy BLACK POINT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH935XLC Błękitny (Cyan) Opis artykułu Kartridż atramentowy Black Point BPH935XLC z powodzeniem zastąpi oryginalny kartridż HP C2P24AE. Tusz Black Point BPH935XLC jest kompatybilny z urządzeniami HP Officejet Pro: 6230 ePrinter, 6830.

  a jego skuteczność wynosi 910 str. (wiecej o 85 str. - ISO 24711). Kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy posiadać absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego również udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH935XLC Błękitny (Cyan) dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on stosowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, gwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy towar.

  Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy używanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Ponadto w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas używania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Proponujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „producenta przyjaznej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH935XLC Błękitny (Cyan). Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza liczba wydruków, a także prawidłowa cena.

  Większość produktów firmy Black Point cechuje się choćby dwukrotnie powiększoną skutecznością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą wykorzystywane za 800 lat,wyjątkowo zależy nam na tym, by wspomnieniem aktualnie używanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście adekwatnie refabrykowane kartridże atramentowe Black Point BPH935XLC Błękitny (Cyan) z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego korzystania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powst...


☆ Blackpoint bpblc1280xlbk/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł marki Black point ☆

Blackpoint bpblc1280xlbk/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł marki Black point Najniższa Cena Online

☆ Blackpoint bpblc1280xlbk/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł marki Black point - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Blackpoint bpblc1280xlbk/ darmowy transport dla zamówień od 99 zł marki Black point
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Tusz Black Point BPBLC1280XLBK Czarny (Black) Opis produktu Kartridż atramentowy Black Point BPBLC1280XLBK z powodzeniem zastąpi oryginalny tusz Brother LC-1280BK. Kartridż atramentowy Black Point BPBLC1280XLBK jest kompatybilny z urządzeniami Brother: MFC-J5910DW,MFC-J6510DW, MFC-J6710DW, MFC-6910DW a jego efektywność wynosi 2400 str.

  (ISO 24711). Tusz objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy mieć absolutną pewność, iż robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on użytkowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zapewniamy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy artykuł.

  Klientom często towarzyszy obawa, czy użytkowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Także w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie wykorzystywania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Proponujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „producenta przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków oraz korzystna cena.

  Większość produktów producenta Black Point charakteryzuje się nawet dwukrotnie zwiększoną skutecznością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą użytkowane za 800 lat,bardzo zależy nam na tym, aby wspomnieniem aktualnie stosowanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście adekwatnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego stosowania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy liczba powstających odpadów.


☆ Black Point tusz BPBLC1280XLM / LC1280M (magenta) Darmowy odbiór w 19 miastach! ☆

Black Point tusz BPBLC1280XLM / LC1280M (magenta) Darmowy odbiór w 19 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Black Point tusz BPBLC1280XLM / LC1280M (magenta) Darmowy odbiór w 19 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black Point tusz BPBLC1280XLM / LC1280M (magenta) Darmowy odbiór w 19 miastach!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Tusz Black Point BPBLC1280XLM Purpura (Magenta) Opis produktu Kartridż atramentowy Black Point BPBLC1280XLM z powodzeniem zastąpi oryginalny tusz Brother LC-1280M. Kartridż atramentowy Black Point BPBLC1280XLM jest kompatybilny z urządzeniami Brother: MFC-J5910DW,MFC-J6510DW, MFC-J6710DW, MFC-6910DW a jego sprawność wynosi 1200 str.

  (ISO 24711). Tusz objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy mieć absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on stosowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zapewniamy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy produkt.

  Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy wykorzystywanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Jeszcze w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie wykorzystywania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Proponujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „marki przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków, a także korzystna cena.

  Większość produktów producenta Black Point charakteryzuje się choćby dwukrotnie rozszerzoną wydajnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą używane za 800 lat,szczególnie zależy nam na tym, by wspomnieniem aktualnie stosowanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście adekwatnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.


☆ Tusz BLACK POINT LC1619XLY Żółty ☆

Tusz BLACK POINT LC1619XLY Żółty Najniższa Cena Online

☆ Tusz BLACK POINT LC1619XLY Żółty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Tusz BLACK POINT LC1619XLY Żółty
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPBLC3619XLY Domowe biuro z prędkim dostępem Kartridż atramentowy Black Point BPBLC3619XLY z powodzeniem zastąpi oryginalny tusz Brother LC-3619XLY w kolorze żółtym. Black Point BPBLC3619XLY jest kompatybilny z urządzeniami Brother MFC-J2330DW, MFC-J3530DW, MFC-J3930DW, a jego wydajność wynosi 1500 stron (ISO 24711).

  Tusz objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy używanie zamiennych tuszy (jak Black Point BPBLC3619XLY) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku producent Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas wykorzystywania tuszu Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, marka bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Producent Black Point proponuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro klientów została ona już trzykrotnie wskazana godłem „firmy przychylnej Klientowi".

  Jeśli po zakupie artykułu będzie on użytkowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, producent Black Point zagwarantuje jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy towar.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie produktów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza liczba wydruków i prawidłowa cena.

  Większość produktów marki Black Point, w tym Black Point BPBLC3619XLY, charakteryzuje się nawet dwukrotnie powiększoną sprawnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą wykorzystywane za 800 lat,nad wyraz zależy nam na tym, żeby wspomnieniem obecnie użytkowanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem marki Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście optymalnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego użytku. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się liczba powstających odpadów.


☆ Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123C BPBLC123C cyan/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł, BPBLC123C ☆

Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123C BPBLC123C cyan/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł, BPBLC123C Najniższa Cena Online

☆ Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123C BPBLC123C cyan/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł, BPBLC123C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123C BPBLC123C cyan/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł, BPBLC123C
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPBLC123C Domowe biuro z prędkim dostępem Kartridż atramentowy Black Point BPBLC123C o obszerności 10,5 ml z powodzeniem zastąpi oryginalny tusz Brother LC-123C w kolorze błękitnym.

  Black Point BPBLC123C jest kompatybilny z urządzeniami Brother MFC: J4510DW, J4410DW, J470DW, J6920DW, J6520DW; DCP:J152W, J132W, J4110DW, J552DW, a jego efektywność wynosi 810 stron (wiecej o 210 stron - ISO 24711).

  Tusz objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy wykorzystywanie zamiennych tuszy (jak Black Point BPBLC123C) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku producent Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas wykorzystywania tuszu Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, firma bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Firma Black Point proponuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyszczególniona godłem „marki przychylnej Klientowi".

  Jeśli po zakupie artykułu będzie on stosowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, firma Black Point zagwarantuje jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy towar.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie produktów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków oraz dobra cena.

  Większość produktów firmy Black Point, w tym Black Point BPBLC123C, znamionuje się choćby dwukrotnie rozszerzoną sprawnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą wykorzystywane za 800 lat,niezwykle zależy nam na tym, żeby wspomnieniem aktualnie użytkowanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem firmy Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście stosownie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego stosowania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się ilość powstających odpadów.


☆ Tusz zamienny Black Point BPH336 dla HP C9362EE czarny na 225 stron - KURIER UPS 14PLN, Paczkomaty, Poczta ☆

Tusz zamienny Black Point BPH336 dla HP C9362EE czarny na 225 stron - KURIER UPS 14PLN, Paczkomaty, Poczta Najniższa Cena Online

☆ Tusz zamienny Black Point BPH336 dla HP C9362EE czarny na 225 stron - KURIER UPS 14PLN, Paczkomaty, Poczta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Tusz zamienny Black Point BPH336 dla HP C9362EE czarny na 225 stron - KURIER UPS 14PLN, Paczkomaty, Poczta
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:
  Kartridż atramentowy Black Point BPH336. Zastępuje HP C9362EE. Sprawność: 225 str. (więcej o 5 str. - ISO 24711). Pojemność: 6 ml. Kompatybilny z HP DeskJet: 5420, 5440, 5440XI, 5442, 5443, D4160OfficeJet: 6300, 6304, 6305, 6307, 6310, 6310XI, 6313, 6315Photosmart: 2575, 2610, 7800, 7850, 7850V, 7850XI, C3100, C3110, C3125, C3140, C3180, C3183, C3185, C3188, C3190, C3193, C3194, C4180, C4190PSC: 1510, 1510S, 1510XI, 1513, 1513S.

  Do drukarek: HP DeskJet: 5420, 5440, 5440XI, 5442, 5443, D4160OfficeJet: 6300, 6304, 6305, 6307, 6310, 6310XI, 6313, 6315Photosmart: 2575, 2610, 7800, 7850, 7850V, 7850XI, C3100, C3110, C3125, C3140, C3180, C3183, C3185, C3188, C3190, C3193, C3194, C4180, C4190PSC: 1510, 1510S, 1510XI, 1513, 1513S
  Długość: 0.04
  EAN: 5907625613231
  Kod OEM: C9362EE
  Szerokość: 0.15
  Wysokość: 0.1

☆ Black point Bph940cxl cyan zamiennik hp c4907ae tusz ☆

Black point Bph940cxl cyan zamiennik hp c4907ae tusz Najniższa Cena Online

☆ Black point Bph940cxl cyan zamiennik hp c4907ae tusz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black point Bph940cxl cyan zamiennik hp c4907ae tusz
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH940XLC cyan. Kompatybilność Kartridż atramentowy Black Point BPH940XLC. Zastępuje HP C4907AE. Kolor: cyan. Sprawnosc: 1800 str. (wiecej o 400 str. - ISO 24711). Pojemnosc: 28 ml.

  Kompatybilny z: HP Officejet Pro: 8000 Enterprise A811a, 8000 wireless, 8000, 8500 Aio, 8500 Aio Wifi, 8500A, 8500A Plus. Gwarancja i Serwis Pragniemy mieć absolutną pewność, iż robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego również udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH940XLC cyan dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on wykorzystywany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, gwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy produkt.

  Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy używanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Również w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie stosowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Proponujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „firmy przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH940XLC cyan. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza liczba wydruków oraz prawidłowa cena.

  Większość produktów producenta Black Point cechuje się choćby dwukrotnie rozszerzoną produktywnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Ekologia Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas refabrykacja i recykling.

  Do produkcji kartridży atramentowych Black Point BPH940XLC cyan wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji. Refabrykacja jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy liczba powstających odpadów.


☆ Black point Bph935xly wkład atramentowy ☆

Black point Bph935xly wkład atramentowy Najniższa Cena Online

☆ Black point Bph935xly wkład atramentowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Black point Bph935xly wkład atramentowy
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH935XLY Żółty (Yellow) Opis produktu Kartridż atramentowy Black Point BPH935XLY z powodzeniem zastąpi oryginalny kartridż HP C2P26AE. Tusz Black Point BPH935XLY jest kompatybilny z urządzeniami HP Officejet Pro: 6230 ePrinter, 6830.

  a jego produktywność wynosi 1000 str. (wiecej o 175 str. - ISO 24711). Kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy posiadać absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH935XLY Żółty (Yellow) dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zagwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy artykuł.

  Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy wykorzystywanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Również w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Proponujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „marki przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH935XLY Żółty (Yellow). Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza liczba wydruków oraz dobra cena.

  Większość produktów firmy Black Point cechuje się choćby dwukrotnie zwiększoną produktywnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą użytkowane za 800 lat,szczególnie zależy nam na tym, żeby wspomnieniem obecnie używanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście odpowiednio refabrykowane kartridże atramentowe Black Point BPH935XLY Żółty (Yellow) z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego użytkowania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy liczba powstaj...Podobne zestawienia:


Najtańsze tusze marki Black Point do drukarek do 40 zł – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze tusze marki Black Point do drukarek do 40 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich tuszów marki Black Point do drukarek do 40 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123C BPBLC123C cyan/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł, BPBLC123C ☆

Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123C BPBLC123C cyan/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł, BPBLC123C Najniższa Cena Online

☆ Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123C BPBLC123C cyan/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł, BPBLC123C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123C BPBLC123C cyan/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł, BPBLC123C
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPBLC123C Domowe biuro z szybkim dostępem Kartridż atramentowy Black Point BPBLC123C o obszerności 10,5 ml z powodzeniem zastąpi oryginalny tusz Brother LC-123C w kolorze błękitnym.

  Black Point BPBLC123C jest kompatybilny z urządzeniami Brother MFC: J4510DW, J4410DW, J470DW, J6920DW, J6520DW; DCP:J152W, J132W, J4110DW, J552DW, a jego skuteczność wynosi 810 stron (wiecej o 210 stron - ISO 24711).

  Tusz objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy użytkowanie zamiennych tuszy (jak Black Point BPBLC123C) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku producent Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas używania tuszu Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, producent bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Firma Black Point oferuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyrózniona godłem „marki przyjaznej Klientowi".

  Jeśli po zakupie towaru będzie on wykorzystywany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, marka Black Point zagwarantuje jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy produkt.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie produktów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest większa ilość wydruków, a także korzystna wartość.

  Większość produktów firmy Black Point, w tym Black Point BPBLC123C, znamionuje się nawet dwukrotnie zwiększoną produktywnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą używane za 800 lat,wyjątkowo zależy nam na tym, aby wspomnieniem aktualnie wykorzystywanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem firmy Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście adekwatnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego stosowania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się ilość powstających odpadów.


☆ Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123CY BPBLC123Y yellow/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł (5907625621137) ☆

Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123CY BPBLC123Y yellow/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł (5907625621137) Najniższa Cena Online

☆ Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123CY BPBLC123Y yellow/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł (5907625621137) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Tusz Black Point, zamiennik Brother LC123CY BPBLC123Y yellow/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł (5907625621137)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPBLC123Y Domowe biuro z prędkim dostępem Kartridż atramentowy Black Point BPBLC123Y o pojemności 10,5 ml z powodzeniem zastąpi oryginalny tusz Brother LC-123CY w kolorze żółtym.

  Black Point BPBLC123Y jest kompatybilny z urządzeniami Brother MFC: J4510DW, J4410DW, J470DW, J6920DW, J6520DW; DCP:J152W, J132W, J4110DW, J552DW, a jego skuteczność wynosi 680 stron (wiecej o 80 stron - ISO 24711).

  Tusz objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom często towarzyszy obawa, czy używanie zamiennych tuszy (jak Black Point BPBLC123Y) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku marka Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas używania tuszu Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, firma bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Producent Black Point proponuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro klientów została ona już trzykrotnie wskazana godłem „producenta przychylnej Klientowi".

  Jeśli po zakupie artykułu będzie on użytkowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, firma Black Point zapewnia jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy towar.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie produktów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków i korzystna cena.

  Większość produktów firmy Black Point, w tym Black Point BPBLC123Y, znamionuje się nawet dwukrotnie rozszerzoną produktywnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą stosowane za 800 lat,nad wyraz zależy nam na tym, żeby wspomnieniem aktualnie stosowanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem marki Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście odpowiednio refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego stosowania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się liczba powstających odpadów.


☆ Black point Wkład atramentowy bpc571xlbk zamiennik canon cli-571bkxl ☆

Black point Wkład atramentowy bpc571xlbk zamiennik canon cli-571bkxl Najniższa Cena Online

☆ Black point Wkład atramentowy bpc571xlbk zamiennik canon cli-571bkxl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Black point Wkład atramentowy bpc571xlbk zamiennik canon cli-571bkxl
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Tusz zamiennik firmy Black Point do drukarek Canon linii CLI-571BKXL Czarny - 11 ml. To nad wyraz korzystny wybór ze względu na perfekcyjną sprawność i zachowanie wyjątkowo korzystnej jakości druku. Tusz Black Point do drukarek Canon spełni oczekiwania w biurze, a dodatkowo podczas codziennego wykorzystywania w domu. Dożywotnia gwarancja jest dodatkowym atutem.

  Dlaczego warto wybrać produkty producenta BlackPoint


  firma Black Point S.A. To polski marka tuszy i tonerów, która rozpoczęła swoją działalność w dalekim 1988 roku. Aktualnie spółka jest notowana na Giełdzie – Grupa Kapitałowa. Black Point pozycjonuje się jako ekspert i lider branży o najszczególniej rozpoznawalnej marce. W 2002 roku producent wprowadziła certyfikowany system zarządzania jakością. Black Point jest pierwszą marką, która porównała jakość i produktywność swych artykułów do producentów sprzętu drukującego. W nowych warunkach rynku tworzyw eksploatacyjnych producent dynamicznie wprowadza progresywne technologie produkcji, gwarantujące powiększoną produktywność przy doskonałej jakości wydruków.


  Produkty producenta Black Point w ramach nowoczesnego programu „satysfakcja gwarantowana" są objęte gwarancją na milion lat. Również marka prowadzi zbiórkę pustych kartridży i zagwarantuje pełny recykling pustych kartridży. Black Point postępowe centrum szkoleniowo – serwisowe zapewniające szybką i fachową obsługę każdego klienta.


  informacje techniczne towaru:

  Chip: Tak

  EAN: 5907625624053

  Eksploatacja kompatybilna: CLI-571BKXL

  Gwarancja: Dożywotnia

  Kod Producenta: BPC571XLBK

  Kolor: Czarny

  Modele kompatybilne: Canon Pixma MG5700, Canon Pixma MG5750, Canon Pixma MG5751, Canon Pixma MG5752, Canon Pixma MG5753, Canon Pixma MG6800, Canon Pixma MG6850, Canon Pixma MG6851, Canon Pixma MG6852, Canon Pixma MG6853, Canon Pixma TS5050, Canon Pixma TS5051, Canon Pixma TS5053, Canon Pixma TS5055, Canon Pixma TS6050, Canon Pixma TS6051, Canon Pixma TS6052, Canon Pixma TS6150, Canon Pixma TS6151, Canon Pixma MG7700
  Canon Pixma MG7750, Canon Pixma MG7751, Canon Pixma MG7752, Canon Pixma MG7753, Canon Pixma TS8050, Canon Pixma TS8051, Canon Pixma TS8052, Canon Pixma TS8053, Canon Pixma TS9050, Canon Pixma TS9055

  nadaje się do sprzętów: Canon

  pojemność atramentu: 11 ml

  artykuł: Tusz

  technika: Fabrycznie nowy – kompatybilny

  typ: Zamiennik

  Wersja: kanon


☆ Bph703color zamiennik hp cd888ae tusz marki Black point ☆

Bph703color zamiennik hp cd888ae tusz marki Black point Najniższa Cena Online

☆ Bph703color zamiennik hp cd888ae tusz marki Black point - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Bph703color zamiennik hp cd888ae tusz marki Black point
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Tusz Black Point BPH703C barwny, zamiennik HP DeskJet CD888AE BPH703CKartridż atramentowy Black Point BPH703C.Zastępuje HP CD888AE.skuteczność: 250 str. (ISO 24711).pojemność: 12 ml.Kompatybilny z HP DeskJet: D730, F735, Ink Advantage, Ink AdvantageK209A;Photosmart: Ink AdvantageK510A.


☆ Black point Tusz bpblc223y zamiennik brother lc223y ☆

Black point Tusz bpblc223y zamiennik brother lc223y Najniższa Cena Online

☆ Black point Tusz bpblc223y zamiennik brother lc223y - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Black point Tusz bpblc223y zamiennik brother lc223y
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Tusz Black Point BPBLC223Y Żółty (Yellow) Opis towaru Kartridż atramentowy Black Point BPBLC223Y z powodzeniem zastąpi oryginalny tusz Brother LC-223Y. Kartridż atramentowy Black Point BPBLC223Y jest kompatybilny z urządzeniami Brother MFC: J4420DW, J4620DW, J5320DW, J5620DW, J5720DW; DCP: J4120DW a jego skuteczność wynosi 640 str.

  (wiecej o 40 str. - ISO 24711). Tusz objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy mieć absolutną pewność, iż robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zagwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy produkt.

  Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Ponadto w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie stosowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „producenta przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza liczba wydruków oraz korzystna wartość.

  Większość produktów firmy Black Point charakteryzuje się choćby dwukrotnie powiększoną wydajnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą stosowane za 800 lat,wyjątkowo zależy nam na tym, aby wspomnieniem aktualnie używanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście trafnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego stosowania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki tusz marki Black Point do drukarek do 40 zł najlepszy?


Najlepszy tusz marki Black Point do drukarek do 40 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy tusz marki Black Point do drukarek do 40 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane tusze Black Point do drukarek – TOP7 na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych tuszów marki Black Point do drukarek do 40 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych tuszów marki Black Point do drukarki.


Powiązania tematyczne:

 • jaki tusz marki Black Point do drukarek do 40 zł opinie,
 • dobre tusze marki Black Point do drukarek do 40 zł cena,
 • ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 40 zł,
 • tusz marki Black Point do drukarek do 40 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...