Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Tusze do drukarek / Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych tuszów marki Black Point do drukarki.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie tusze marki Black Point do drukarek do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane tusze marki Black Point do drukarek do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592) ☆

Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592) Najniższa Cena Online

☆ Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Toner laserowy Black Point LCBPBTN245M Domowe biuro z prędkim dostępem Toner laserowy Black Point LCBPBTN245M z powodzeniem zastąpi oryginalny toner Brother TN-245M w kolorze purpurowym. Black Point LCBPBTN245M jest kompatybilny z urządzeniami Brother HL: 3170CDW, 3140CW; DCP: 9020CDW, 9015CDW; MFC: 9140CDN, 9340CDW, a jego skuteczność wynosi 2200 stron (ISO 19752).

  Toner objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy użytkowanie zamiennych tonerów (jak Black Point LCBPBTN245M) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku marka Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie stosowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, producent bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Producent Black Point proponuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyszczególniona godłem „marki przyjaznej Klientowi".

  Jeśli po zakupie kartridża będzie on wykorzystywany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, marka Black Point zapewnia jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy produkt.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków i korzystna cena.

  Większość produktów marki Black Point, w tym Black Point LCBPBTN245M, znamionuje się nawet dwukrotnie powiększoną produktywnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą użytkowane za 800 lat,wyjątkowo zależy nam na tym, żeby wspomnieniem aktualnie stosowanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem firmy Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście odpowiednio refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystywania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się liczba powstających odpadów.


☆ Tusz multipack (cmyk) bph655cmyk hp b.d. hp deskjet: 3525 eaio deskjet ink marki Black point ☆

Tusz multipack (cmyk) bph655cmyk hp b.d. hp deskjet: 3525 eaio deskjet ink marki Black point Najniższa Cena Online

☆ Tusz multipack (cmyk) bph655cmyk hp b.d. hp deskjet: 3525 eaio deskjet ink marki Black point - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Tusz multipack (cmyk) bph655cmyk hp b.d. hp deskjet: 3525 eaio deskjet ink marki Black point
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  pakiet kartridżów kolorowych pasujących do drukarek HP. Skuteczność czarnego tuszu to 550 stron, natomiast odcienie posiadają sprawność 690 stron.


☆ Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y ☆

Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y Najniższa Cena Online

☆ Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Toner laserowy Black Point LCBPBTN245Y Domowe biuro z szybkim dostępem Toner laserowy Black Point LCBPBTN245Y z powodzeniem zastąpi oryginalny toner Brother TN-245Y w kolorze żółtym. Black Point LCBPBTN245Y jest kompatybilny z urządzeniami Brother HL: 3170CDW, 3140CW; DCP: 9020CDW, 9015CDW; MFC: 9140CDN, 9340CDW, a jego produktywność wynosi 2200 stron (ISO 19752).

  Toner objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy używanie zamiennych tonerów (jak Black Point LCBPBTN245Y) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku firma Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie stosowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, firma bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Producent Black Point oferuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyodrębniona godłem „marki przychylnej Klientowi".

  Jeśli po zakupie kartridża będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, marka Black Point zapewnia jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy towar.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest większa ilość wydruków, a także prawidłowa wartość.

  Większość produktów producenta Black Point, w tym Black Point LCBPBTN245Y, cechuje się nawet dwukrotnie rozszerzoną efektywnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą użytkowane za 800 lat,niezwykle zależy nam na tym, aby wspomnieniem aktualnie stosowanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem marki Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście optymalnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystywania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się ilość powstających odpadów.


☆ Wkład atramentowy BLACK POINT BPH302XLBK Zamiennik HP 302XL F6U68AE ☆

Wkład atramentowy BLACK POINT BPH302XLBK Zamiennik HP 302XL F6U68AE Najniższa Cena Online

☆ Wkład atramentowy BLACK POINT BPH302XLBK Zamiennik HP 302XL F6U68AE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Wkład atramentowy BLACK POINT BPH302XLBK Zamiennik HP 302XL F6U68AE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH302XLBK Czarny (Black) Opis artykułu Kartridż atramentowy Black Point BPH302XLBK z powodzeniem zastąpi oryginalny kartridż HP F6U68AE. Tusz Black Point BPH302XLBK jest kompatybilny z urządzeniami HP: Deskjet 2130 AiO, DeskJet 3639 AIO.

  a jego sprawność wynosi 550 str. (wiecej o 70 str. - ISO 24711). Kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy mieć absolutną pewność, iż robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on stosowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zagwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy produkt.

  Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy używanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. W dodatku w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas wykorzystywania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „marki przyjaznej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza ilość wydruków i korzystna wartość.

  Większość produktów firmy Black Point cechuje się nawet dwukrotnie rozszerzoną produktywnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą użytkowane za 800 lat,niezwykle zależy nam na tym, żeby wspomnieniem aktualnie użytkowanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście odpowiednio refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy liczba powstających odpadów.


☆ Black point Bph343 zamiennik hp c8766 tusz ☆

Black point Bph343 zamiennik hp c8766 tusz Najniższa Cena Online

☆ Black point Bph343 zamiennik hp c8766 tusz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black point Bph343 zamiennik hp c8766 tusz
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Tusz Black Point, zamiennik HP DeskJet C8766EE BPH343XL odcień No 343 Kompatybilność Kartridż atramentowy Black Point BPH343XL. Zastepuje HP C8766EE. Kolor. Wydajnosc: 540 str. (wiecej o 210 str. - ISO 24711).

  Pojemnosc: 20 ml. Kompatybilny z: HP Photosmart: 325, 335, 375, 385, 420, 422, 428, 475, 815, 2575, 2710, 2610, 7850, 8050, 8450, 8750, D5160, C4180, C4190, Pro B8350, OfficeJet: 6205, 6210, 6215, 6310, 6315, 7210, 7310, 7313,7410, H470, 100 L411A, 150 Mobile; PSC: 325, 375,1510, 1600, 1610, 2350, 2355, 3180; DeskJet: 460, 5740, 5745, 5940, 6520, 6540, 6620, 6840, 6940, 6980, 9800.

  Gwarancja i Serwis Pragniemy posiadać absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego też udzielamy na swoje kartridże dożywotniej gwarancji. Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on wykorzystywany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zagwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku.

  Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy artykuł. Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy używanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek.

  na dodatek w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „marki przyjaznej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza ilość wydruków, a także prawidłowa wartość.

  Większość produktów firmy Black Point znamionuje się choćby dwukrotnie powiększoną skutecznością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas refabrykacja i recykling.

  Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji. Refabrykacja jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy liczba powstających odpadów.


☆ Black point Tusz 78d zamienny do hp c6578d marki , trójkolorowy (5907625609579) ☆

Black point Tusz 78d zamienny do hp c6578d marki , trójkolorowy (5907625609579) Najniższa Cena Online

☆ Black point Tusz 78d zamienny do hp c6578d marki , trójkolorowy (5907625609579) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Black point Tusz 78d zamienny do hp c6578d marki , trójkolorowy (5907625609579)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH78D kolor Kompatybilność Kartridż atramentowy Black Point BPH78D. Zastępuje HP C6578D. Kolor. Skutecznosc: 580 str. (wiecej o 20 str. - ISO 24711). Pojemnosc: 19 ml. Kompatybilny z: HP DeskJet: 916, 920, 930, 932, 935, 940, 950, 952, 959, 960, 970, 980, 990, 995, 1180, 1220, 1280, 3810, 3816, 3820, 3822, 6120,6122, 6127, 9300 A3+ C8136A; OfficeJet: G55, G85, G95, K50, K60, K80, 5110, V30, V40, V45; PSC: 750, 950; Fax: 1220, 1230; Photosmart: 1000, 1100, 1115, 1215, 1218, 1315; PSC: 900, 950; Digital Copier 310.

  Gwarancja i Serwis Pragniemy posiadać absolutną pewność, iż robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH78D odcień dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on wykorzystywany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zagwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy towar.

  Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Też w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „marki przyjaznej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridże atramentowe Black Point BPH78D Kolor. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza liczba wydruków oraz dobra wartość.

  Większość produktów marki Black Point charakteryzuje się choćby dwukrotnie zwiększoną efektywnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Ekologia Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas refabrykacja i recykling.

  Do produkcji kartridży atramentowych Black Point BPH78D odcień wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji. Refabrykacja jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.


☆ Tusz do epson t9441 czarny 66 ml bpet9441bk marki Black point ☆

Tusz do epson t9441 czarny 66 ml bpet9441bk marki Black point Najniższa Cena Online

☆ Tusz do epson t9441 czarny 66 ml bpet9441bk marki Black point - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Tusz do epson t9441 czarny 66 ml bpet9441bk marki Black point
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:
  Kartridż atramentowy Black Point BPET9441BK. Zastepuje Epson T9441. Kolor: black. (ISO 24711). Pojemnosc:. Kompatybilny z: WorkForce Pro WF-C5710DWF, WorkForce Pro WF-C5790DWF, WorkForce Pro WF-C5210DW, WorkForce Pro WF-C5290DW....

☆ Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK ☆

Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK Najniższa Cena Online

☆ Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Toner laserowy Black Point LCBPH201BK Domowe biuro z prędkim dostępem Toner laserowy Black Point LCBPH201BK z powodzeniem zastąpi oryginalny toner HP CF400A w odcieniu czarnym. Black Point LCBPH201BK jest kompatybilny z urządzeniami HP Color LaserJet: M252n, Pro M252dw, Pro M277dw, Pro M277n, M274n, a jego sprawność wynosi 1500 stron (ISO 19752).

  Toner objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom często towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych tonerów (jak Black Point LCBPH201BK) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku producent Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas używania tuszu Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, producent bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Marka Black Point proponuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyznaczona godłem „firmy przychylnej Klientowi".

  Jeśli po zakupie towaru będzie on stosowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, firma Black Point zapewnia jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy produkt.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie produktów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków i dobra wartość.

  Większość produktów marki Black Point, w tym Black Point LCBPH201BK, znamionuje się choćby dwukrotnie zwiększoną wydajnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą używane za 800 lat,szczególnie zależy nam na tym, by wspomnieniem obecnie użytkowanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem marki Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście adekwatnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystywania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się liczba powstających odpadów.


☆ Tusz BLACK POINT do Epson T9442 Błękitny 45 ml BPET9442C ☆

Tusz BLACK POINT do Epson T9442 Błękitny 45 ml BPET9442C Najniższa Cena Online

☆ Tusz BLACK POINT do Epson T9442 Błękitny 45 ml BPET9442C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Tusz BLACK POINT do Epson T9442 Błękitny 45 ml BPET9442C
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:
  Kartridż atramentowy Black Point BPET9442C. Zastepuje Epson T9442. Kolor: Błękitny. (ISO 24711). Skuteczność: 4500. Kompatybilny z: WorkForce Pro WF-C5710DWF, WorkForce Pro WF-C5790DWF, WorkForce Pro WF-C5210DW, WorkForce Pro WF-C5290DW....

☆ BPH78A Zamiennik HP C6578A Tusz BLACK POINT (5907625607001) ☆

BPH78A Zamiennik HP C6578A Tusz BLACK POINT (5907625607001) Najniższa Cena Online

☆ BPH78A Zamiennik HP C6578A Tusz BLACK POINT (5907625607001) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: BPH78A Zamiennik HP C6578A Tusz BLACK POINT (5907625607001)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH78A odcień Kompatybilność Kartridż atramentowy Black Point BPH78A. Zastępuje HP C6578A. Kolor. Efektywnosc: 1200 str. (ISO 24711). Pojemnosc: 42 ml. Kompatybilny z: HP DeskJet: 916c, 920c, 930c, 930 cm, 932c, 935c, 940c, 950c, 952c, 959c, 960c, 960 Cse, 960 Cxi, 970c, 970 Cse, 970 cxi, 980 cxi, 990 cm, 990 Cse, 990 cxi, 995c, 1180, 1220c, 1220cse, 1220cxi, 1220 PS, 1220C Pro,1280, 3810, 3816, 3820, 3822, 6120,6122, 6127, 9300 A3+ C8136A; OfficeJet: G55, G85, G95, K50,K60, K80, 5110, V30, V40, V45; PSC: 750, 750 CXI, 750 SE, 750 XI, 950 SE, 950 VR, 950 XI,950; Fax: 1220, 1230 XI, 1230; Photosmart: 1000, 1100, 1100xi, 1115, 1215, 1215 vm, 1218, 1218xi, 1315; PSC: 900, 950; Digital Copier 310.

  Gwarancja i Serwis Pragniemy mieć absolutną pewność, iż robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego również udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH78A odcień dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on użytkowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, gwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy produkt.

  Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy wykorzystywanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Też w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie używania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „marki przyjaznej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH78A Kolor. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest większa ilość wydruków, a także dobra cena.

  Większość produktów producenta Black Point cechuje się nawet dwukrotnie powiększoną skutecznością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas refabrykacja i recykling.

  Do produkcji kartridży atramentowych Black Point BPH78A odcień wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji. Refabrykacja jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.Podobne zestawienia:


Najtańsze tusze marki Black Point do drukarek do 200 zł – Ranking na czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze tusze marki Black Point do drukarek do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Black point Tusz 78d zamienny do hp c6578d marki , trójkolorowy (5907625609579) ☆

Black point Tusz 78d zamienny do hp c6578d marki , trójkolorowy (5907625609579) Najniższa Cena Online

☆ Black point Tusz 78d zamienny do hp c6578d marki , trójkolorowy (5907625609579) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Black point Tusz 78d zamienny do hp c6578d marki , trójkolorowy (5907625609579)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH78D odcień Kompatybilność Kartridż atramentowy Black Point BPH78D. Zastępuje HP C6578D. Kolor. Sprawnosc: 580 str. (wiecej o 20 str. - ISO 24711). Pojemnosc: 19 ml. Kompatybilny z: HP DeskJet: 916, 920, 930, 932, 935, 940, 950, 952, 959, 960, 970, 980, 990, 995, 1180, 1220, 1280, 3810, 3816, 3820, 3822, 6120,6122, 6127, 9300 A3+ C8136A; OfficeJet: G55, G85, G95, K50, K60, K80, 5110, V30, V40, V45; PSC: 750, 950; Fax: 1220, 1230; Photosmart: 1000, 1100, 1115, 1215, 1218, 1315; PSC: 900, 950; Digital Copier 310.

  Gwarancja i Serwis Pragniemy mieć absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego również udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH78D odcień dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on wykorzystywany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, gwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy towar.

  Klientom często towarzyszy obawa, czy użytkowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. W dodatku w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „marki przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridże atramentowe Black Point BPH78D Kolor. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków oraz dobra wartość.

  Większość produktów firmy Black Point charakteryzuje się choćby dwukrotnie zwiększoną sprawnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Ekologia Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas refabrykacja i recykling.

  Do produkcji kartridży atramentowych Black Point BPH78D odcień wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji. Refabrykacja jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.


☆ Black point Bph343 zamiennik hp c8766 tusz ☆

Black point Bph343 zamiennik hp c8766 tusz Najniższa Cena Online

☆ Black point Bph343 zamiennik hp c8766 tusz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black point Bph343 zamiennik hp c8766 tusz
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Tusz Black Point, zamiennik HP DeskJet C8766EE BPH343XL odcień No 343 Kompatybilność Kartridż atramentowy Black Point BPH343XL. Zastepuje HP C8766EE. Kolor. Produktywnosc: 540 str. (wiecej o 210 str. - ISO 24711).

  Pojemnosc: 20 ml. Kompatybilny z: HP Photosmart: 325, 335, 375, 385, 420, 422, 428, 475, 815, 2575, 2710, 2610, 7850, 8050, 8450, 8750, D5160, C4180, C4190, Pro B8350, OfficeJet: 6205, 6210, 6215, 6310, 6315, 7210, 7310, 7313,7410, H470, 100 L411A, 150 Mobile; PSC: 325, 375,1510, 1600, 1610, 2350, 2355, 3180; DeskJet: 460, 5740, 5745, 5940, 6520, 6540, 6620, 6840, 6940, 6980, 9800.

  Gwarancja i Serwis Pragniemy mieć absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego też udzielamy na swoje kartridże dożywotniej gwarancji. Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on stosowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zagwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku.

  Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy produkt. Klientom często towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek.

  jeszcze w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie wykorzystywania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Proponujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „producenta przyjaznej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza ilość wydruków, a także korzystna wartość.

  Większość produktów producenta Black Point znamionuje się nawet dwukrotnie rozszerzoną wydajnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas refabrykacja i recykling.

  Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji. Refabrykacja jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy liczba powstających odpadów.


☆ BPH78A Zamiennik HP C6578A Tusz BLACK POINT (5907625607001) ☆

BPH78A Zamiennik HP C6578A Tusz BLACK POINT (5907625607001) Najniższa Cena Online

☆ BPH78A Zamiennik HP C6578A Tusz BLACK POINT (5907625607001) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: BPH78A Zamiennik HP C6578A Tusz BLACK POINT (5907625607001)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH78A kolor Kompatybilność Kartridż atramentowy Black Point BPH78A. Zastępuje HP C6578A. Kolor. Skutecznosc: 1200 str. (ISO 24711). Pojemnosc: 42 ml. Kompatybilny z: HP DeskJet: 916c, 920c, 930c, 930 cm, 932c, 935c, 940c, 950c, 952c, 959c, 960c, 960 Cse, 960 Cxi, 970c, 970 Cse, 970 cxi, 980 cxi, 990 cm, 990 Cse, 990 cxi, 995c, 1180, 1220c, 1220cse, 1220cxi, 1220 PS, 1220C Pro,1280, 3810, 3816, 3820, 3822, 6120,6122, 6127, 9300 A3+ C8136A; OfficeJet: G55, G85, G95, K50,K60, K80, 5110, V30, V40, V45; PSC: 750, 750 CXI, 750 SE, 750 XI, 950 SE, 950 VR, 950 XI,950; Fax: 1220, 1230 XI, 1230; Photosmart: 1000, 1100, 1100xi, 1115, 1215, 1215 vm, 1218, 1218xi, 1315; PSC: 900, 950; Digital Copier 310.

  Gwarancja i Serwis Pragniemy posiadać absolutną pewność, iż robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH78A kolor dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on użytkowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zagwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy towar.

  Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy wykorzystywanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. W dodatku w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas używania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „producenta przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH78A Kolor. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza liczba wydruków, a także prawidłowa wartość.

  Większość produktów marki Black Point cechuje się choćby dwukrotnie rozszerzoną sprawnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Ekologia Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas refabrykacja i recykling.

  Do produkcji kartridży atramentowych Black Point BPH78A odcień wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji. Refabrykacja jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy liczba powstających odpadów.


☆ Wkład atramentowy BLACK POINT BPH304XLC Zamiennik HP 304XL N9K07AE ☆

Wkład atramentowy BLACK POINT BPH304XLC Zamiennik HP 304XL N9K07AE Najniższa Cena Online

☆ Wkład atramentowy BLACK POINT BPH304XLC Zamiennik HP 304XL N9K07AE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Wkład atramentowy BLACK POINT BPH304XLC Zamiennik HP 304XL N9K07AE
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kolor druku:kolor;Kod producenta:BPH304XLC;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 1 (szerokie litery, bez spacji i myślników):304XL;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 2 (jak wyżej, wypełnić jeśli zastępuje dwa, jesli nie to wpisujemy "nie dotyczy"):nie dotyczy;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 3 (jak wyżej, wypełnić jeśli zastępuje trzy, jesli nie to wpisujemy "nie dotyczy"):nie dotyczy;firma urządzenia:HP;Model (wariantowanie):304XL;Zgodne z drukarkami:DeskJet 2620, 2630, 3720, 3730, 3733, 3735 All-in-One Printer;Jest zgodne z drukarkami 2:AMP 130 Printer, AMP 131 Printer;Jest zgodne z drukarkami 3:ENVY 5020, 5030, 5032 All-in-One Printer;Pochodzenie:zamiennik;pojemność:13 ml;typ:tusz;wariant:wkład typowy;Zamiennik:304XL


☆ Tusz multipack (cmyk) bph655cmyk hp b.d. hp deskjet: 3525 eaio deskjet ink marki Black point ☆

Tusz multipack (cmyk) bph655cmyk hp b.d. hp deskjet: 3525 eaio deskjet ink marki Black point Najniższa Cena Online

☆ Tusz multipack (cmyk) bph655cmyk hp b.d. hp deskjet: 3525 eaio deskjet ink marki Black point - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Tusz multipack (cmyk) bph655cmyk hp b.d. hp deskjet: 3525 eaio deskjet ink marki Black point
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  pakiet kartridżów barwnych pasujących do drukarek HP. Skuteczność czarnego tuszu to 550 stron, natomiast odcienie mają skuteczność 690 stron.Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki tusz marki Black Point do drukarek do 200 zł najlepszy?


Najlepszy tusz marki Black Point do drukarek do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy tusz marki Black Point do drukarek do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane tusze Black Point do drukarek – Zestawienie na czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych tuszów marki Black Point do drukarki.


Powiązania tematyczne:

 • jaki tusz marki Black Point do drukarek do 200 zł opinie,
 • dobre tusze marki Black Point do drukarek do 200 zł cena,
 • ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł,
 • tusz marki Black Point do drukarek do 200 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...