Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Tusze do drukarek / Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych tuszów marki Black Point do drukarki.

Jakie tusze marki Black Point do drukarek do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane tusze marki Black Point do drukarek do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592) ☆

Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592) Najniższa Cena Online

☆ Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Toner laserowy Black Point LCBPBTN245M Domowe biuro z prędkim dostępem Toner laserowy Black Point LCBPBTN245M z powodzeniem zastąpi oryginalny toner Brother TN-245M w kolorze purpurowym. Black Point LCBPBTN245M jest kompatybilny z urządzeniami Brother HL: 3170CDW, 3140CW; DCP: 9020CDW, 9015CDW; MFC: 9140CDN, 9340CDW, a jego skuteczność wynosi 2200 stron (ISO 19752).

  Toner objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy użytkowanie zamiennych tonerów (jak Black Point LCBPBTN245M) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku marka Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie stosowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, producent bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Producent Black Point proponuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyszczególniona godłem „marki przyjaznej Klientowi".

  Jeśli po zakupie kartridża będzie on wykorzystywany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, marka Black Point zapewnia jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy produkt.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków i korzystna cena.

  Większość produktów marki Black Point, w tym Black Point LCBPBTN245M, znamionuje się nawet dwukrotnie powiększoną produktywnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą użytkowane za 800 lat,wyjątkowo zależy nam na tym, żeby wspomnieniem aktualnie stosowanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem firmy Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście odpowiednio refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystywania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się liczba powstających odpadów.


☆ Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK ☆

Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK Najniższa Cena Online

☆ Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Toner laserowy Black Point LCBPH201BK Domowe biuro z prędkim dostępem Toner laserowy Black Point LCBPH201BK z powodzeniem zastąpi oryginalny toner HP CF400A w odcieniu czarnym. Black Point LCBPH201BK jest kompatybilny z urządzeniami HP Color LaserJet: M252n, Pro M252dw, Pro M277dw, Pro M277n, M274n, a jego sprawność wynosi 1500 stron (ISO 19752).

  Toner objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom często towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych tonerów (jak Black Point LCBPH201BK) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku producent Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas używania tuszu Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, producent bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Marka Black Point proponuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyznaczona godłem „firmy przychylnej Klientowi".

  Jeśli po zakupie towaru będzie on stosowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, firma Black Point zapewnia jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy produkt.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie produktów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków i dobra wartość.

  Większość produktów marki Black Point, w tym Black Point LCBPH201BK, znamionuje się choćby dwukrotnie zwiększoną wydajnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą używane za 800 lat,szczególnie zależy nam na tym, by wspomnieniem obecnie użytkowanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem marki Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście adekwatnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystywania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się liczba powstających odpadów.


☆ Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y ☆

Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y Najniższa Cena Online

☆ Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Toner laserowy Black Point LCBPBTN245Y Domowe biuro z szybkim dostępem Toner laserowy Black Point LCBPBTN245Y z powodzeniem zastąpi oryginalny toner Brother TN-245Y w kolorze żółtym. Black Point LCBPBTN245Y jest kompatybilny z urządzeniami Brother HL: 3170CDW, 3140CW; DCP: 9020CDW, 9015CDW; MFC: 9140CDN, 9340CDW, a jego produktywność wynosi 2200 stron (ISO 19752).

  Toner objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy używanie zamiennych tonerów (jak Black Point LCBPBTN245Y) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku firma Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie stosowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, firma bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Producent Black Point oferuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyodrębniona godłem „marki przychylnej Klientowi".

  Jeśli po zakupie kartridża będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, marka Black Point zapewnia jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy towar.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest większa ilość wydruków, a także prawidłowa wartość.

  Większość produktów producenta Black Point, w tym Black Point LCBPBTN245Y, cechuje się nawet dwukrotnie rozszerzoną efektywnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą użytkowane za 800 lat,niezwykle zależy nam na tym, aby wspomnieniem aktualnie stosowanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem marki Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście optymalnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystywania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się ilość powstających odpadów.



Podobne zestawienia:


Najtańsze tusze marki Black Point do drukarek do 200 zł – Ranking na maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze tusze marki Black Point do drukarek do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y ☆

Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y Najniższa Cena Online

☆ Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black Point LCBPBTN245Y (zamiennik TN-245Y), LCBPBTN245Y
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Toner laserowy Black Point LCBPBTN245Y Domowe biuro z szybkim dostępem Toner laserowy Black Point LCBPBTN245Y z powodzeniem zastąpi oryginalny toner Brother TN-245Y w odcieniu żółtym. Black Point LCBPBTN245Y jest kompatybilny z urządzeniami Brother HL: 3170CDW, 3140CW; DCP: 9020CDW, 9015CDW; MFC: 9140CDN, 9340CDW, a jego wydajność wynosi 2200 stron (ISO 19752).

  Toner objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom często towarzyszy obawa, czy użytkowanie zamiennych tonerów (jak Black Point LCBPBTN245Y) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku firma Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, producent bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Producent Black Point proponuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyznaczona godłem „marki przychylnej Klientowi".

  Jeśli po zakupie kartridża będzie on wykorzystywany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, producent Black Point zapewnia jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy towar.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza liczba wydruków i korzystna wartość.

  Większość produktów firmy Black Point, w tym Black Point LCBPBTN245Y, charakteryzuje się nawet dwukrotnie rozszerzoną wydajnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą użytkowane za 800 lat,szczególnie zależy nam na tym, by wspomnieniem obecnie używanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem producenta Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście adekwatnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się ilość powstających odpadów.


☆ Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592) ☆

Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592) Najniższa Cena Online

☆ Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black point lcbpbtn245m (zamiennik tn-245m) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5907625622592)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Toner laserowy Black Point LCBPBTN245M Domowe biuro z szybkim dostępem Toner laserowy Black Point LCBPBTN245M z powodzeniem zastąpi oryginalny toner Brother TN-245M w kolorze purpurowym. Black Point LCBPBTN245M jest kompatybilny z urządzeniami Brother HL: 3170CDW, 3140CW; DCP: 9020CDW, 9015CDW; MFC: 9140CDN, 9340CDW, a jego skuteczność wynosi 2200 stron (ISO 19752).

  Toner objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom często towarzyszy obawa, czy wykorzystywanie zamiennych tonerów (jak Black Point LCBPBTN245M) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku marka Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie używania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, marka bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Producent Black Point oferuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyszczególniona godłem „firmy przychylnej Klientowi".

  Jeśli po zakupie kartridża będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, producent Black Point gwarantuje jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy artykuł.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza liczba wydruków oraz korzystna wartość.

  Większość produktów marki Black Point, w tym Black Point LCBPBTN245M, znamionuje się nawet dwukrotnie zwiększoną skutecznością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą używane za 800 lat,niezwykle zależy nam na tym, by wspomnieniem aktualnie używanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem marki Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście odpowiednio refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się liczba powstających odpadów.


☆ Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK ☆

Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK Najniższa Cena Online

☆ Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black Point LCBPH201BK (zamiennik CF400A nr 201A), LCBPH201BK
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Toner laserowy Black Point LCBPH201BK Domowe biuro z prędkim dostępem Toner laserowy Black Point LCBPH201BK z powodzeniem zastąpi oryginalny toner HP CF400A w odcieniu czarnym. Black Point LCBPH201BK jest kompatybilny z urządzeniami HP Color LaserJet: M252n, Pro M252dw, Pro M277dw, Pro M277n, M274n, a jego efektywność wynosi 1500 stron (ISO 19752).

  Toner objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy używanie zamiennych tonerów (jak Black Point LCBPH201BK) nie wpłynie na stan ich drukarek.

  W tym przypadku marka Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas wykorzystywania tuszu Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, marka bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Firma Black Point proponuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyszczególniona godłem „firmy przyjaznej Klientowi".

  Jeśli po zakupie towaru będzie on stosowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, marka Black Point zapewnia jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy towar.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie produktów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest większa ilość wydruków oraz dobra wartość.

  Większość produktów firmy Black Point, w tym Black Point LCBPH201BK, cechuje się nawet dwukrotnie rozszerzoną skutecznością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą użytkowane za 800 lat,szczególnie zależy nam na tym, aby wspomnieniem obecnie użytkowanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem producenta Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście trafnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego stosowania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się ilość powstających odpadów.



Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki tusz marki Black Point do drukarek do 200 zł najlepszy?


Najlepszy tusz marki Black Point do drukarek do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy tusz marki Black Point do drukarek do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane tusze Black Point do drukarek – Zestawienie na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych tuszów marki Black Point do drukarki.


Powiązania tematyczne:

 • jaki tusz marki Black Point do drukarek do 200 zł opinie,
 • dobre tusze marki Black Point do drukarek do 200 zł cena,
 • ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 200 zł,
 • tusz marki Black Point do drukarek do 200 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...