Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 70 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Tusze do drukarek / Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 70 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych tuszów marki Black Point do drukarek do 70 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych tuszów marki Black Point do drukarek do 70 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych tuszów marki Black Point do drukarki.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie tusze marki Black Point do drukarek do 70 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane tusze marki Black Point do drukarek do 70 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 70 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ BPH88BK Tusz BLACK POINT ☆

BPH88BK Tusz BLACK POINT Najniższa Cena Online

☆ BPH88BK Tusz BLACK POINT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: BPH88BK Tusz BLACK POINT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH88XLBK czarny Kompatybilność Kartridż atramentowy Black Point BPH88XLBK. Zastępuje HP C9396AE. Kolor: black. Wydajnosc: 2521 str. (wiecej o 71 str. - ISO 24711). Pojemnosc: 69 ml.

  Kompatybilny z: HP OfficeJet Pro: K550dtn, K550, K550dtwn, K5400, K5400dn, K5400dtn, K5400n, K8600dn, K8600, L7480, L7580, L7590, L7680, L7780 Gwarancja i Serwis Pragniemy mieć absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH88XLBK czarny dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on stosowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zagwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy towar.

  Klientom często towarzyszy obawa, czy użytkowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. W dodatku w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Proponujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „producenta przyjaznej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH88XLBK czarny. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza liczba wydruków i prawidłowa wartość.

  Większość produktów marki Black Point znamionuje się nawet dwukrotnie rozszerzoną efektywnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Ekologia Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas refabrykacja i recykling.

  Do produkcji kartridży atramentowych Black Point BPH88XLBK czarny wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji. Refabrykacja jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.


☆ BPH940YXL Yellow Zamiennik HP C4909AE Tusz BLACK POINT (5907625613699) ☆

BPH940YXL Yellow Zamiennik HP C4909AE Tusz BLACK POINT (5907625613699) Najniższa Cena Online

☆ BPH940YXL Yellow Zamiennik HP C4909AE Tusz BLACK POINT (5907625613699) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: BPH940YXL Yellow Zamiennik HP C4909AE Tusz BLACK POINT (5907625613699)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  zamiennik tuszu w odcieniu yellow dla drukarek hp o pojemności 28 ml i wydajności 1800 stron przy pokryciu 5%.


☆ Bph336 tusz marki Black point ☆

Bph336 tusz marki Black point Najniższa Cena Online

☆ Bph336 tusz marki Black point - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Bph336 tusz marki Black point
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  zamiennik hp c9362 o pojemności 6 ml.


☆ BPH935XLC Wkład atramentowy BLACK POINT ☆

BPH935XLC Wkład atramentowy BLACK POINT Najniższa Cena Online

☆ BPH935XLC Wkład atramentowy BLACK POINT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: BPH935XLC Wkład atramentowy BLACK POINT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH935XLC Błękitny (Cyan) Opis produktu Kartridż atramentowy Black Point BPH935XLC z powodzeniem zastąpi oryginalny kartridż HP C2P24AE. Tusz Black Point BPH935XLC jest kompatybilny z urządzeniami HP Officejet Pro: 6230 ePrinter, 6830.

  a jego sprawność wynosi 910 str. (wiecej o 85 str. - ISO 24711). Kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy posiadać absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego też udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH935XLC Błękitny (Cyan) dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on użytkowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, gwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy towar.

  Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy użytkowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Również w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „marki przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH935XLC Błękitny (Cyan). Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza ilość wydruków oraz dobra cena.

  Większość produktów marki Black Point znamionuje się nawet dwukrotnie zwiększoną produktywnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą stosowane za 800 lat,szczególnie zależy nam na tym, by wspomnieniem obecnie wykorzystywanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście optymalnie refabrykowane kartridże atramentowe Black Point BPH935XLC Błękitny (Cyan) z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego użytkowania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powst...


☆ tusz bph301bk / ch561ee (black) szybka dostawa! darmowy odbiór w 19 miastach! marki Black point ☆

tusz bph301bk / ch561ee (black) szybka dostawa! darmowy odbiór w 19 miastach! marki Black point Najniższa Cena Online

☆ tusz bph301bk / ch561ee (black) szybka dostawa! darmowy odbiór w 19 miastach! marki Black point - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: tusz bph301bk / ch561ee (black) szybka dostawa! darmowy odbiór w 19 miastach! marki Black point
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH301BK Czarny (Black) Opis produktu Kartridż atramentowy Black Point BPH301BK z powodzeniem zastąpi oryginalny kartridż HP CH561EE. Tusz Black Point BPH301BK jest kompatybilny z urządzeniami HP DeskJet: 2050,1000, 2000, 3000, 3050, 1050, 2050A, 3050A, 1050A J410g,1510 a jego wydajność wynosi 220 str.

  (wiecej o 30 str. - ISO 24711). Kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy posiadać absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego również udzielamy na swoje kartridże dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridż atramentowy Black Point BPH301BK Czarny (Black) będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zagwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku.

  Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy artykuł. Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy wykorzystywanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek.

  ponadto w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „firmy przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH301BK Czarny (Black). Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza liczba wydruków oraz korzystna cena.

  Większość produktów marki Black Point cechuje się nawet dwukrotnie rozszerzoną produktywnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą wykorzystywane za 800 lat,bardzo zależy nam na tym, aby wspomnieniem obecnie używanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście optymalnie refabrykowane kartridże atramentowe Black Point BPH301BK Czarny (Black) z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego korzystania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recykl...


☆ Black point Tusz bph302c zamiennik hp f6u65ae tusz black point (5907625624404) ☆

Black point Tusz bph302c zamiennik hp f6u65ae tusz black point (5907625624404) Najniższa Cena Online

☆ Black point Tusz bph302c zamiennik hp f6u65ae tusz black point (5907625624404) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Black point Tusz bph302c zamiennik hp f6u65ae tusz black point (5907625624404)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH302C barwny Opis artykułu Kartridż atramentowy Black Point BPH302C z powodzeniem zastąpi oryginalny kartridż HP F6U66AE. Tusz Black Point BPH302C jest kompatybilny z urządzeniami HP Deskjet 2130 AiO.

  a jego efektywność wynosi 175 str. (ISO 24711). Kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy posiadać absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego też udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH302C barwny dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on wykorzystywany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zagwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy towar.

  Klientom często towarzyszy obawa, czy użytkowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Też w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Proponujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „producenta przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH302C kolorowy. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza liczba wydruków oraz dobra wartość.

  Większość produktów marki Black Point cechuje się nawet dwukrotnie powiększoną efektywnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą stosowane za 800 lat,wyjątkowo zależy nam na tym, by wspomnieniem aktualnie używanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście stosownie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.


☆ TUSZ BLACK POINT CZARNY BPH338 HP C8765EE HP PHOTOSMART: 2710 2610 2575 7850 8150 8450 875 (5907625610209) ☆

TUSZ BLACK POINT CZARNY BPH338 HP C8765EE HP PHOTOSMART: 2710 2610 2575 7850 8150 8450 875 (5907625610209) Najniższa Cena Online

☆ TUSZ BLACK POINT CZARNY BPH338 HP C8765EE HP PHOTOSMART: 2710 2610 2575 7850 8150 8450 875 (5907625610209) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: TUSZ BLACK POINT CZARNY BPH338 HP C8765EE HP PHOTOSMART: 2710 2610 2575 7850 8150 8450 875 (5907625610209)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Tusze marki Black Point to produkty gwarantujące wysoką jakość, niezawodność oraz bezpieczeństwo dla głowicy i całego urządzenia. Do każdego modelu drukarki czy kartridża używany jest inny, specjalnie asygnowany typ tuszu o odpowiednich właściwościach i parametrach takich, jak, napięcie powierzchniowe, temperatura wrzenia, lepkość oraz gęstość.

  Każdy tusz firmy Black Point przechodzi bardzo rygorystyczne testy jakości, jak np. Szybkość schnięcia, wytrzymałość na rozmazywanie i promieniowanie UV. Kartridż atramentowy Black Point BPH338 zastępuje HP C8765EE.

  sprawność: 620 str. (więcej o 140 str. – ISO 24711). Pojemność: 22 ml.


☆ Bph901color zamiennik hp cc656ae tusz marki Black point ☆

Bph901color zamiennik hp cc656ae tusz marki Black point Najniższa Cena Online

☆ Bph901color zamiennik hp cc656ae tusz marki Black point - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Bph901color zamiennik hp cc656ae tusz marki Black point
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH901C kolorowy Kompatybilność Kartridż atramentowy Black Point BPH901C. Zastępuje HP CC656AE. Kolor. Efektywnosc: 480 str. (wiecej o 120 str. - ISO 24711). Pojemnosc: 20 ml.

  Kompatybilny z: HP OfficeJet: 4500, 4500W,J4580, J4680; Photosmart: J4524. Gwarancja i Serwis Pragniemy posiadać absolutną pewność, iż robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH901C barwny dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zagwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy artykuł.

  Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Ponadto w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie wykorzystywania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „firmy przyjaznej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH901C kolorowy. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków, a także korzystna cena.

  Większość produktów firmy Black Point charakteryzuje się choćby dwukrotnie zwiększoną efektywnością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Ekologia Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas refabrykacja i recykling.

  Do produkcji kartridży atramentowych Black Point BPH901C barwny wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji. Refabrykacja jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.


☆ Tusz BLACK POINT BPH933XLM Zamiennik HP CN055AE (5907625620376) ☆

Tusz BLACK POINT BPH933XLM Zamiennik HP CN055AE (5907625620376) Najniższa Cena Online

☆ Tusz BLACK POINT BPH933XLM Zamiennik HP CN055AE (5907625620376) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Tusz BLACK POINT BPH933XLM Zamiennik HP CN055AE (5907625620376)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH933XLY Żółty (Yellow) Opis produktu Kartridż atramentowy Black Point BPH933XLY z powodzeniem zastąpi oryginalny kartridż HP CN056AE. Tusz Black Point BPH933XLY jest kompatybilny z urządzeniami HP Officejet: 6100 ePrinter WiFi, 6700 Premium, 7110, 7610, 7612, Pro 7510.

  a jego efektywność wynosi 1000 str. (wiecej o 175 str. - ISO 24711). Kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy mieć absolutną pewność, iż robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH933XLY Żółty (Yellow) dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on użytkowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, gwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy artykuł.

  Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy wykorzystywanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Również w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas stosowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Proponujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „producenta przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH933XLY Żółty (Yellow). Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza liczba wydruków, a także dobra wartość.

  Większość produktów marki Black Point cechuje się choćby dwukrotnie rozszerzoną efektywnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą stosowane za 800 lat,bardzo zależy nam na tym, by wspomnieniem obecnie wykorzystywanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście trafnie refabrykowane kartridże atramentowe Black Point BPH933XLY Żółty (Yellow) z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego korzystania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z...


☆ Black point Bpc581xxlbk zamiennik canon cli-581bk xxl wkład atramentowy ☆

Black point Bpc581xxlbk zamiennik canon cli-581bk xxl wkład atramentowy Najniższa Cena Online

☆ Black point Bpc581xxlbk zamiennik canon cli-581bk xxl wkład atramentowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Black point Bpc581xxlbk zamiennik canon cli-581bk xxl wkład atramentowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  wkład atramentowy black point bpc581xxlbk (zamiennik canon cli-581xxlbk) w odcieniu czarnym. Kompatybilny z urządzeniami i drukarkami canon pixma pixma ts8151, pixma tr8550, pixma ts6150, pixma ts6151, pixma ts8152, pixma ts9155, pixma ts8150, pixma ts9150, pixma tr7550.Podobne zestawienia:


Najtańsze tusze marki Black Point do drukarek do 70 zł – Ranking na czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze tusze marki Black Point do drukarek do 70 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich tuszów marki Black Point do drukarek do 70 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kartridż atramentowy Black Point BPH932BK Czarny (Black) ☆

Kartridż atramentowy Black Point BPH932BK Czarny (Black) Najniższa Cena Online

☆ Kartridż atramentowy Black Point BPH932BK Czarny (Black) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Kartridż atramentowy Black Point BPH932BK Czarny (Black)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH932BK Czarny (Black) Opis towaru Kartridż atramentowy Black Point BPH932BK Czarny (Black) z powodzeniem zastąpi oryginalny kartridż HP CN057AE. Tusz Black Point BPH932BK jest kompatybilny z urządzeniami HP Officejet: 6100 ePrinter WiFi, 6700 Premium, 7110, 7610, 7612, Pro 7510.

  a jego produktywność wynosi 550 str. (wiecej o 150 str. - ISO 24711). Kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Masz dożywotnią gwarancję Pragniemy posiadać absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego także udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH932BK Czarny (Black) dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on użytkowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zapewniamy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy towar.

  Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy używanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Dodatkowo w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „producenta przychylnej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridże atramentowe Black Point BPH932BK Czarny (Black). Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza liczba wydruków oraz dobra wartość.

  Większość produktów firmy Black Point charakteryzuje się nawet dwukrotnie zwiększoną sprawnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Ekologia Nie wiemy jakie techniki druku będą używane za 800 lat,bardzo zależy nam na tym, by wspomnieniem aktualnie stosowanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście trafnie refabrykowane kartridże atramentowe Black Point BPH932BK Czarny (Black) z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego użytkowania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzą...


☆ Black point Tusz bpc37 zamiennik canon pg-37 ☆

Black point Tusz bpc37 zamiennik canon pg-37 Najniższa Cena Online

☆ Black point Tusz bpc37 zamiennik canon pg-37 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLACK POINT
 • Nazwa produktu: Black point Tusz bpc37 zamiennik canon pg-37
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPC37 czarny Domowe biuro z prędkim dostępem Kartridż atramentowy Black Point BPC37 z powodzeniem zastąpi Canon PG-37. Black Point BPC37 jest kompatybilny z urządzeniami Canon Pixma: iP1800, iP2500, MX310, MX300, MP210, MP220, iP2600, MP190, iP1900, MP140.

  mieści kartridż w odcieniu czarnym o objętości 11 ml, a jego sprawność wynosi 250 stron (więcej o 30 stron - ISO 24711). Kartridż objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego.

  Gwarancja i serwis Klientom niejednokrotnie towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych kartridży (jak Black Point BPC37) nie wpłynie na stan ich drukarek. W tym przypadku firma Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta.

  Otóż, jeżeli w trakcie użytkowania kartridży Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, firma bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Marka Black Point oferuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyznaczona godłem „producenta przychylnej Klientowi".

  Jeśli po zakupie kartridża będzie on stosowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, marka Black Point gwarantuje jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy artykuł.

  Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest pokaźniejsza ilość wydruków i dobra wartość.

  Większość produktów firmy Black Point, w tym Black Point BPC37, znamionuje się nawet dwukrotnie powiększoną skutecznością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą stosowane za 800 lat,niezwykle zależy nam na tym, by wspomnieniem obecnie wykorzystywanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

  Celem marki Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, iż produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

  Na szczęście adekwatnie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego wykorzystywania. Do produkcji tworzyw eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji.

  REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się ilość powstających odpadów.


☆ Black point Tusz zamienny bph933xlc dla hp cn054ae niebieski na 1000 stron - kurier ups 14pln, paczkomaty, poczta (5907625620369) ☆

Black point Tusz zamienny bph933xlc dla hp cn054ae niebieski na 1000 stron - kurier ups 14pln, paczkomaty, poczta (5907625620369) Najniższa Cena Online

☆ Black point Tusz zamienny bph933xlc dla hp cn054ae niebieski na 1000 stron - kurier ups 14pln, paczkomaty, poczta (5907625620369) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Black point Tusz zamienny bph933xlc dla hp cn054ae niebieski na 1000 stron - kurier ups 14pln, paczkomaty, poczta (5907625620369)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Tusz Black Point - kartridż atramentowy BPH933XL(cyjan), zamiennik HP CN054AE. Zaimplementowany tutaj atrament gwarantuje uzyskanie wyraźnych wydruków, które zachwycą każdego bogactwem detali, a także trwałością.

  Dzięki pokaźnej produktywności znika konieczność częstej podmiany albo dobierania tuszu a to oznacza niższe koszty eksploatacyjne. Powiększona produktywność tuszu. 175 stron druku A4 więcej przy 5% pokryciu aniżeli w oryginalnym produkcie HP.

  produkt jest objęty dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego....


☆ Kartridż atramentowy Black Point BPH933XLM purpura magneta (1000 str.) (5907625620383) ☆

Kartridż atramentowy Black Point BPH933XLM purpura magneta (1000 str.) (5907625620383) Najniższa Cena Online

☆ Kartridż atramentowy Black Point BPH933XLM purpura magneta (1000 str.) (5907625620383) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Kartridż atramentowy Black Point BPH933XLM purpura magneta (1000 str.) (5907625620383)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Kartridż atramentowy Black Point BPH933XLM purpura magneta Kompatybilność Kartridż atramentowy Black Point BPH933XLM purpura magneta zastępuje HP CN055AE sprawnosc: 190 stron (wiecej o 25 str. - ISO 24711), pojemnosc: 10 ml.

  Kompatybilny z: HP Officejet: 6100 ePrinter WiFi, 6700 Premium, 7110, 7610, 7612, Pro 7510. Gwarancja i Serwis Pragniemy mieć absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego też udzielamy na swoje kartridże atramentowe Black Point BPH933XLM purpura magneta dożywotniej gwarancji.

  Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on stosowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, zapewniamy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy artykuł.

  Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy używanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Również w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze.

  Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swych klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „producenta przyjaznej Klientowi".

  Oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie kartridży atramentowych Black Point BPH933XLM purpura magneta. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest obszerniejsza ilość wydruków i prawidłowa cena.

  Większość produktów producenta Black Point znamionuje się choćby dwukrotnie rozszerzoną skutecznością, w kontraście do kartridży producentów drukarek. Ekologia Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas refabrykacja i recykling.

  Do produkcji kartridży atramentowych Black Point BPH933XLM purpura magneta wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji. Refabrykacja jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy liczba powstających odpadów.


☆ Tusz Black Point, zamiennik HP Photosmart CB322EE BPH364XLPBK photo black/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł (5907625613620) ☆

Tusz Black Point, zamiennik HP Photosmart CB322EE BPH364XLPBK photo black/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł (5907625613620) Najniższa Cena Online

☆ Tusz Black Point, zamiennik HP Photosmart CB322EE BPH364XLPBK photo black/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł (5907625613620) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis tuszu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Black Point
 • Nazwa produktu: Tusz Black Point, zamiennik HP Photosmart CB322EE BPH364XLPBK photo black/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł (5907625613620)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Tusze wymienne do drukarek
 • Charakterystyka / Opis tuszu:

  Tusz Black Point zamiennik do HP 364 XL w odcieniu czarnym (photo black) i objętości 12 ml. jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób szukających niedrogiego,bardzo skutecznego tuszu do drukarek. Produkty Black Point posiadają cechy fizyko-chemiczne oraz techniczne równe albo wyższe niż oryginalne.

  Dlaczego warto wybrać produkty firmy Black Point:


  producent Black Point S.A. To polski firma tuszy i tonerów, która rozpoczęła swoją działalność w dalekim 1988 roku. Aktualnie spółka jest notowana na Giełdzie – Grupa Kapitałowa. Black Point pozycjonuje się jako ekspert i lider branży o najbardziej rozpoznawalnej marce. W 2002 roku producent wprowadziła certyfikowany system zarządzania jakością. Black Point jest pierwszą marką, która porównała jakość i produktywność swych towarów do producentów sprzętu drukującego. W nowych warunkach rynku materiałów eksploatacyjnych marka energicznie wprowadza progresywne technologie produkcji, gwarantujące powiększoną skuteczność przy świetnej jakości wydruków.


  Produkty producenta Black Point w ramach postępowego programu „satysfakcja gwarantowana" są objęte dożywotnią gwarancją. Jeszcze producent prowadzi zbiórkę pustych kartridży i zapewnia pełny recykling pustych kartridży. Black Point innowacyjne centrum szkoleniowo – serwisowe zapewniające szybką i fachową obsługę każdego klienta.  parametry techniczne:


  EAN: 5907625613620
  liczba w opakowaniu: 1 szt.
  Kod OEM: CB322EE
  Kolor: czarny
  Kompatybilne urządzenia: HP DeskJet 3070A, HP DeskJet 3520 e-All-In-One, HP DeskJet 3522 e-All-In-One, HP DeskJet 3524 e-All-In-One, HP DeskJet 3526 e-All-In-One, HP Photosmart B010, HP Photosmart B109, HP Photosmart 5510 B111a, HP Photosmart 5510 WiFi, HP Photosmart 5515 WiFi, HP Photosmart 5520, HP Photosmart 5510 WiFi, HP Photosmart 5515 WiFi, HP Photosmart 5520, HP Photosmart 6510 B211a, HP Photosmart 6510, HP Photosmart 6520, HP Photosmart 7510 C311a, HP Photosmart 7520, HP Photosmart B8550, HP Photosmart C5380, HP Photosmart C6380, HP Photosmart D7560, HP Photosmart D7680, HP Photosmart eStation C510, HP Photosmart Plus, HP Photosmart Plus B210a, HP Photosmart Plus B209, HP Photosmart Premium C309, HP Photosmart Premium C310, HP Photosmart Premium CX410b, HP Photosmart WiFi B110A, HP Photosmart C6380, HP Photosmart D5460
  pojemność: 12 ml
  marka OEM: Hewlett Packard
  Producent: Black Point
  rodzaj: 364CXL
  Zamiennik/Oryginał: ZamiennikPodobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki tusz marki Black Point do drukarek do 70 zł najlepszy?


Najlepszy tusz marki Black Point do drukarek do 70 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy tusz marki Black Point do drukarek do 70 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze tusze Black Point do drukarek – Zestawienie na czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych tuszów marki Black Point do drukarek do 70 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych tuszów marki Black Point do drukarki.


Powiązania tematyczne:

 • jaki tusz marki Black Point do drukarek do 70 zł opinie,
 • dobre tusze marki Black Point do drukarek do 70 zł cena,
 • ranking tuszów marki Black Point do drukarek do 70 zł,
 • tusz marki Black Point do drukarek do 70 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...