Ranking telefonów stacjonarnych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Telefony stacjonarne / Ranking telefonów stacjonarnych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych telefonów stacjonarnych. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych telefonów stacjonarnych,
 • TOP5 chętnie kupowanych aparatów telefonicznych stacjonarnych.

Jakie telefony stacjonarne najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane telefony stacjonarne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking telefonów stacjonarnych, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550 ☆

Telefon Siemens Gigaset rt550 Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset rt550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Gigaset Comfort 550

  nadzwyczajne połączenie: korzystanie z telefonu może być wyjątkowo proste

  Po co wybierać, skoro można posiadać wszystko naraz? Gigaset COMFORT 550 zniewala nieprzemijalnie eleganckim wzornictwem, wspaniałą ergonomią, zaawansowaną technologią i maksymalną wygodą. To wspaniały telefon do domu i na biurko. Technologia kryjąca się pod stylową obudową jest nowoczesna, a jej liczne funkcje zrobią na Tobie wrażenie. Ten telefon bezprzewodowy można nie tylko zobaczyć,dodatkowo usłyszeć, ponieważ ma wspaniałą akustykę. A gdy pracujesz w domu, zawsze będziesz miał wolne ręce, dzięki możliwości podłączenia zestawu słuchawkowego i zintegrowanego zestawu głośnomówiącego. Model Gigaset COMFORT 550A oferuje także zintegrowaną automatyczną sekretarkę z czasem nagrywania do 30 minut.

  Nawigacja do perfekcji: korzystanie z telefonu może być przyjemne

  Witaj w swojej osobistej strefie komfortu: Gigaset COMFORT 550 jest tak nietrudny i błogi w obsłudze, iż nic nie odciąga Twojej uwagi od tego, co najważniejsze - rozmowy. Spełnia najwyższe standardy jakości Gigaset, a nawigacja po ustawieniach i funkcjach jest instynktowna. Obfity, barwny ekran TFT o wysokim kontraście (44 x 35 mm) oferuje wszystko, czego można oczekiwać od progresywnego telefonu bezprzewodowego: Grafikę i czcionk i gwarantujące adekwatną czytelność, różnorodną kolorystykę i symbole do obsługi menu głównego. Jest to też bardzo komfortowe, ponieważ tryb jumbo umożliwia niezwykle duże wyświetlanie cyfr podczas wybierania numeru. Wielkie, indywidualne przyciski z wyczuwalnym punktem oporu i podświetlana klawiatura sprawiają, iż Gigaset COMFORT 550 jest nieprzeciętnym towarzyszem w rutynowym życiu.

  Aktywacja ochrony połączeń: Twój telefon jest wyjątkowo przychylny dla użytkownika

  Gdy Twój telefon nie chce przestać dzwonić: Gigaset COMFORT 550 może zablokować niechciane połączenia. Nowo opracowana wygodna ochrona połączeń bezawaryjnie ochroni Cię przed rozmowami reklamowymi albo niebezpiecznymi oszustwami telefonicznymi. W prosty sposób można zablokować do 150 numerów telefonów: Niechciani rozmówcy mogą zostać wpisani na czarną listę lub przeniesieni bezpośrednio z rejestru historii połączeń. W każdej chwili można także zablokować albo wyciszyć anonimowych rozmówców. Dzięki funkcji kontroli czasu można określić przedziały czasowe, w których telefon powinien dzwonić albo nie. Niektórych rozmówców możesz traktować preferencyjnie, wpisując ich do książki adresowej VIP, dzięki temu będziesz mógł z nimi rozmawiać w dowolnym momencie. Funkcja ochrony połączeń w telefonie Gigaset COMFORT 550 jest jeszcze bardziej rozbudowana, jeśli zezwolisz na realizowanie połączeń tylko tym osobom, które znajdują się w Twojej książce adresowej. Przy takim ustawieniu wszystkie inne połączenia są blokowane.

  Wszystkie informacje w książce adresowej: Twój telefon to ma

  Będziemy w kontakcie! - niejednokrotnie brzmi to łatwiej, niżeli jest w rzeczywistości: Gdzie ponownie umieściłeś ten numer telefonu? Czy oni posiadają inny numer telefonu? A kiedy są ich urodziny? Książka adresowa telefonu Gigaset COMFORT 550 upraszcza komunikację, ponieważ można w niej zapisać do 200 kontaktów, a każdy z nich ma trzy numery telefonu. Wpisy te można także łatwo wymieniać pomiędzy słuchawkami Gigaset. Jest także użyteczna: programowalne przyciski prędkiego wybierania umożliwiają szybsze dotarcie do wybranych rozmówców, bez konieczności żmudnego wpisywania numerów. Dzięki funkcji samoczynnego przypominania o urodzinach, już nigdy nie przegapisz ich wyjątkowego dnia. Możesz także przypisać własne melodie VIP do najważniejszych osób w Twoim życiu, dzięki temu od razu usłyszysz, kto do Ciebie dzwoni.

  dzisiaj wszystko jest przypasowane: Twój Gigaset COMFORT 550 jest wyjątkowy

  Jeśli masz wysokie oczekiwania, Gigaset COMFORT 550 jest właśnie dla Ciebie. Ten bezprzewodowy telefon jest jeszcze lepszy dzięki możliwościom personalizacji, ponieważ możesz go dostosować do swoich indywidualnych preferencji! Możesz między innymi wybierać między rozmaitymi rodzajami tła wyświetlacza: ciemne tło, które nadaje się do postępowego wzornictwa telefonu COMFORT 550, albo białe tło o wysokim kontraście. W przypadku wygaszacza ekranu można wybrać zegar analogowy albo cyfrowy. Możesz także dopasować dźwięk tego wysokiej jakości telefonu Gigaset do swych potrzeb: Wybierz stosowny zakres częstotliwości spomiędzy dwóch profili akustycznych, aby zapewnić sobie słuszne wrażenia słuchowe. Ważnym rozmówcom możesz nawet przypisać własne melodie dzwonka. Brzmi dobrze? Tak właśnie powinno być.

  Dla starych i młodych: korzystanie z telefonu jest dla wszelkich

  Komunikacja nie jest kwestią wieku: Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi i kompatybilności z aparatami słuchowymi, z telefonu Gigaset COMFORT 550 mogą korzystać także osoby starsze. Pomyśleliśmy także o następnej generacji: Funkcja bezpośredniego połączenia oznacza, iż wszystkie przyciski uruchamiają wybieranie zaprogramowanego numeru. Jest to świetne rozwiązanie dla drobnych dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać, ponieważ za każdym razem wybierany jest właściwy numer - niezależnie od tego, który przycisk zostanie naciśnięty. Funkcja baby phone jest w dodatku niezwykle poręczna: po przekroczeniu określonego progu hałasu, Gigaset COMFORT 550 automatycznie nawiązuje połączenie z innymi słuchawkami w domu, a choćby ze smartfonem mamy lub taty. W trybie baby phone, połączenia przychodzące są jedynie widocznie sygnalizowane na wyświetlaczu - bez dzwonka.

  za każdym razem obok Ciebie: Twój telefon jest wyjątkowo rozciągliwy

  Znów zadzwoni gdzieś telefon. Gigaset sprawia, iż jesteś dzisiaj przenośny, ale w rutynowym życiu słuchawka nie za każdym razem jest starannie tam, gdzie jej potrzebujesz. Jesteś w piwnicy, a telefon dzwoni w kuchni? prosto temu zaradzić: Gigaset COMFORT 550 ma możliwość rozbudowy do sześciu słuchawek, które możesz umieścić w dowolnym miejscu w swym domu. W kuchni, domowym biurze, salonie czy sypialni - zawsze będziesz mieć pod ręką trafne urządzenie. Gigaset COMFORT 550 jest szczególnie kompatybilny, można go również rozbudować o uzupełniające słuchawki Gigaset HX. Przegląd wszystkich słuchawek HX wynajdziesz...

  atrybuty telefonu analogowego Gigaset Comfort 550:
  • nieprzemijalne i szykowne wzornictwo
  • barwny wyświetlacz TFT 2,2" zapewniający optymalną czytelność
  • Funkcja trybu głośnomówiącego i możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego
  • Dwa przyciski wyświetlacza dla ważnych funkcji
  • Nowa, komfortowa ochrona połączeń
  • Książka telefoniczna na maks. 200 wpisów
  • Prosta obsługa
  • obszerne cyfry do wybierania numerów
  • Kompatybilny z aparatami słuchowymi
  • Zdejmowany zaczep do paska

☆ Telefon Panasonic KX-TU110, KX-TU110EXB ☆

Telefon Panasonic KX-TU110, KX-TU110EXB Najniższa Cena Online

☆ Telefon Panasonic KX-TU110, KX-TU110EXB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PANASONIC
 • Nazwa produktu: Telefon Panasonic KX-TU110, KX-TU110EXB
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Łatwy w użyciu telefon komórkowy dla seniora łączy komfortowe funkcje, takie jak połączenia priorytetowe bez wykorzystania dłoni, duży ekran, oporność na wstrząsy i długi czas pracy baterii. Duże oddzielne klawisze telefonu zezwalają na łatwą obsługę urządzenia nawet przy słabym oświetleniu. Barwny ekran o przekątnej 1,77 cala pokaźne ikony. Opcje menu, godzina i wszystkie dane o rozmówcy są wyświetlane w prosty, czytelny sposób. W przypadku awaryjnej telefon pozwala na rozmowę bez wykorzystania dłoni z wstępnie ustawionymi kontaktami priorytetowymi (maksymalnie 5). Naciśnięcie przycisku SOS z tyłu telefonu sprawia automatyczne nawiązanie połączenia z osobą określoną jako kontaktowa w nagłym wypadku. Jeśli dana osoba będzie niedostępna, telefon zadzwoni do następnego kontaktu w kolejce. W górnej części telefonu wynajdziesz diodową latarkę w pełni zintegrowaną z obudową urządzenia....

☆ Fanvil Telefon x3sp lite czarny (6937295602654) ☆

Fanvil Telefon x3sp lite czarny (6937295602654) Najniższa Cena Online

☆ Fanvil Telefon x3sp lite czarny (6937295602654) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FANVIL
 • Nazwa produktu: Fanvil Telefon x3sp lite czarny (6937295602654)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  X3SP Lite to podstawowy telefon IP. Dzięki dźwiękowi HD, 2,3-calowemu wyświetlaczowi z matrycą punktową, 2 liniom SIP, lokalnym 6-kierunkowym połączeniu konferencyjnym i innym zwiększonym funkcjom, takim jak pakiet słuchawkowy EHS, gwarantuje użytkownikom wysoką jakość i wygodę w dostępnej cenie....

☆ Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968) ☆

Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  GIGASET E390
  Telefon bezprzewodowy DECT


  OUTLET!
  produkt ze zwrotu. Stan sprzętu genialny. Otwarte opakowanie i brak woreczków.

  Spełnia potrzeby całej rodziny.
  • pokaźny barwny ekran TFT 58 mm/2.2 z funkcją powiększania tekstu
  • Funkcja połączeń alarmowych/ratunkowych z 4 numerami telefonów
  • 2 profile akustyczne optymalizujące wrażenia słuchowe
  • Książka telefoniczna na maks. 200 wpisów

  Gigaset E390 - telefon z sporymi przyciskami. Dla każdego
  Telefony adaptujące się do Twojego życia. Właśnie taka idea przyświecała nam podczas opracowywania serii sprzętów Gigaset. Uwzględniają one zmieniające się z czasem potrzeby i możliwości użytkownika, stawiające przed telefonem specjalne wymagania. Gigaset E390 spełnia więc wszystkie Twoje kryteria dotyczące większej wygody i bezusterkowości, niezależnie od wieku i upływu lat. Przykładem są różne profile dźwięku, dzięki którym połączysz głośność do swych indywidualnych potrzeb, obfite i podświetlane przyciski, wyjątkowo czytelny , a także intuicyjna nawigacja po menu usprawniająca obsługę. Wymienić należy także funkcję bezpośredniego połączenia, a także przycisk umożliwiający wezwanie pomocy.
  Czytelne informacje to podstawa
  Widoczne i czytelne numery oraz wpisy to podstawa łatwej i komfortowej obsługi. Dlatego E390 oferuje zarówno większych rozmiarów przyciski, jak i obfity, barwny wyświetlacz o odpowiednim kontraście z funkcją rozszerzania prezentowanego tekstu. Jak to działa? dane abonenta wybrane z książki telefonicznej są automatycznie powiększane i umieszczane na pomarańczowym tle. Jeżeli wpis wykracza poza szerokość wyświetlacza, tekst przesuwa się adekwatnie wzdłuż ekranu. Wprowadzane podczas wybierania numeru cyfry także posiadają pokaźniejszy wymiar i kolorowe tło. Natomiast podświetlenie ekranu sprawia, że wszystkie dane są czytelne nawet wtedy, gdy w otoczeniu panuje półmrok.
  Podwójnie nadzwyczajny dźwięk: dwa profile akustyczne dla optymalnych wrażeń słuchowych
  Ten model przystosowuje się do Twojego słuchu. Gigaset E390 ma dwa profile akustyczne, które wzmacniają stosownie wysokie lub niskie dźwięki. Musisz wiedzieć, iż słuch człowieka zmienia się wraz z wiekiem. Im jesteśmy starsi tym słabiej odbieramy wysokie tony. Korzystając z E390 możesz wybrać taki profil dźwięku, który nadaje się Ci najlepiej.
  Łagodny i wyraźny dźwięk - nawet w hałaśliwym otoczeniu
  Bezprzewodowy telefon Gigaset E390 zapewnia nieprzeciętnej jakości dźwięk i – gdy trzeba – większą głośność. To przydatne udogodnienie, sprawdzające się w przypadku, gdy w pokoju gra telewizor lub trwa ożywiona, rodzinna dyskusja. Możesz wówczas w łatwy sposób zespolić natężenie dźwięku (5 stopni) w swym Gigaset E390 adekwatnie do hałasu otoczenia. W dodatku, po wciśnięciu przycisku „ekstra głośność (ang. „extra loud) możesz jeszcze dwukrotnie zwiększyć natężenie dźwięku. Ta możliwość przydaje się stanowczo osobom zmagającym się z rozmaitymi problemami słuchowymi. Gdy następnym razem będziesz korzystał z telefonu, głośność urządzenia wróci do pierwotnie zdefiniowanego poziomu.
  Pewne wybieranie numerów, choćby gdy działasz w pośpiechu Gigaset E390 ma przycisk alarmowy – wystarczy jedno naciśnięcie, by telefon automatycznie zadzwonił po pomoc. Możesz zapisać do 4 numerów, np. Do rodziny lub sąsiadów, które będą po kolei wybierane. Jak działa funkcja połączeń alarmowych? 1. Po zainicjowaniu połączenia alarmowego przez naciśnięcie właściwego przycisku, telefon automatycznie wybiera po kolei 4 zaprogramowane numery. Jeżeli nikt nie odbierze połączenia procedura jest trzykrotnie powtarzana. 2. Jeżeli adresat odbierze połączenie, usłyszy głos wzywający pomoc. 3. Osoba, która odbierze połączenie może bezpośrednio porozmawiać z osobą potrzebującą pomocy – starczy, iż na klawiaturze swego telefonu wciśnie przycisk z numerem 5.
  Łatwa obsługa - taka, jaka powinna być i jest
  Korzystanie z telefonu Gigaset E390 nie sprawia seniorom żadnych problemów. Urządzenia są łatwe w obsłudze, użyteczne i instynktowne. Pomocne są obfite, oddzielone od siebie i podświetlone przyciski, oznaczone obszernymi cyframi oraz menu usprawniające wyszukanie niezbędnych informacji. Tu przydaje się ponadto użyteczny przycisk nawigacyjny umożliwiający szybki dostęp do najważniejszych opcji w menu.
  Spokojniej i bardziej prywatnie - pomysłowa funkcja ochrony
  Jeśli masz już dość niechcianych połączeń oraz nękających telemarketerów, można pousuwać połączenia anonimowe lub przychodzące z określonych numerów dodając je do czarnej listy o pojemności maksymalnie 15 wpisów. Po aktywacji, funkcja automatyczne odrzuca połączenie z takiego numeru albo powiadamia je na wyświetlaczu bez aktywowania dzwonka telefonu. Numery do czarnej listy można dodawać ręcznie lub skopiować je z historii połączeń. Można także ustawić adekwatne zakresy czasowe, w których telefon powinien zawiadamiać lub nie połączenia przychodzące.
  Bezpośrednie połączenie z wybranym numerem
  Poczuj się bezpieczniej – dla Twojego komfortu przygotowaliśmy funkcję bezpośredniego połączenia oraz monitoringu wnętrza. Pierwsza z nich polega na zaprogramowaniu jednego numeru, który zostanie wybrany po naciśnięciu dowolnego przycisku na telefonie Gigaset E390. Funkcja stanie na wysokości zadania m.in. W sytuacji korzystania ze słuchawki poprzez osobę chorą albo poprzez śladowe dziecko, które jeszcze nie nauczyło się czytać. Podobnie ergonomiczna jest funkcja monitoringu wnętrza – słuchawka automatycznie wykonuje połączenie na zaprogramowany numer zewnętrzny, np. Komórkowy, po wykryciu głośniejszego dźwięku. W trybie monitoringu pomieszczenia wszystkie połączenia przychodzące są sygnalizowane jedynie optycznie na wyświetlaczu słuchawki – telefon nie wydaje wtedy żadnych dźwięków.
  Brzmi wyśmienicie - nawet, gdy korzystasz z aparatu słuchowego
  Korzystanie z aparatu słuchowego podczas telefonicznych rozmów często skutkowało niepożądanymi i nieprzyjemnymi szumami. Linia Gigaset E390 usuwa te niedogodności i jest w pełni kompatybilna z aparatami słuchowymi zgodnie z europejskim standardem ITU-T P.370. Osoby używające aparatów słuchowych ze sprzężeniem indukcyjnym i korzystające z naszych telefonów cieszą się czystym dźwiękiem pozbawionym zakłóceń.
  obszerniejszy komfort od samego początku - pomyśl o dodatkowych słuchawkach
  Używaj telefonu wszędzie gdzie Ci potrzeba. System Gigaset E390 może być powiększony nawet do 6 słuchawek, które możesz umieścić w dowolnym miejscu w domu. Niezależnie od tego, czy jest to pomieszczenie dzienny, korytarz, gabinet czy kuchnia, telefon jest za każdym razem pod ręką.
  Eco Dect: telefonia bez emisji fal rdiowych
  Podobnie jak inne bezprzewodowe telefony Gigaset, model E390 korzysta z przyjaznej dla środowiska technologii ECO DECT. Gdy urządzenie znajduje się w trybie czuwania, wyłączona zostaje emisja fal radiowych, nawet wówczas, gdy w Twoim domu działa kilka słuchawek (wszystkie one oraz stacja bazowa muszą wspierać kanon ECO DECT). Podczas rozmowy telefonicznej, moc emisji jest samoczynnie dostosowywana zależnie od odległości dzielącej stację bazową i słuchawkę. Im odległość jest mniejsza, tym emisja niższa. Dla powiększenia maksymalnego zasięgu sieci DECT, tryb ECO DECT można w każdej chwili wyłączyć.
  Połączenie - Analogowe
  Numery telefonu (analogowe) - 1
  liczba równoległych rozmów (analogowe) - 1
  Standardy DECT - DECT, GAP
  ECO DECT - automatyczna redukcja mocy nadawania, brak emisji w trybie czuwania, niskie zużycie baterii
  wielka czcionka
  Czas czuwania do (h) - 320
  Czas rozmowy do (h) - 17
  liczba wpisów książki adresowej (imię, nazwisko, 3 numery, zdjęcia, przypomnienie o spotkaniu, dźwięki) - 200
  jednostkowe dźwięki dzwonka dla wpisów VIP - Tak
  Funkcja ponownego, samoczynnego wyboru numeru poprzez słuchawkę - Tak
  Monitoring pomieszczenia (niania elektroniczna) - wewnątrz (wymagana druga słuchawka), Na zewnątrz
  Bezpośrednie wybieranie numeru (Babycall) - Tak
  Kalendarz - Tak
  Funkcja alarmu - Tak
  Funkcja SOS - Tak
  Sygnalizacja utraty zasięgu - Tak
  Call block function - Tak
  Blacklist (number of entries) - 15
  Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany wyświetlacz) - Podświetlany wyświetlacz, Migający przycisk nawiązywania połączenia
  liczba obsługiwanych słuchawek - 6
  bezpłatne połączenia wewnętrzne - Tak
  Transfer książki telefonicznej/adresowej poprzez DECT (ze słuchawki do słuchawki) - Tak
  Wewnętrzne przekazywanie połączeń zewnętrznych, połączenia konferencyjne, połączenia zwrotne - Tak
  Tryb głośnomówiący - komfortowy tryb głośnomówiący (jakość trybu pełnodupleksowego)
  Tryb głośnomówiący w słuchawce / stacji bazowej - Słuchawce
  regulowana głośność - za pomocą menu
  liczba melodii dzwonka - 18
  typ wyświetlacza - ekran barwny (pełna gama barw)
  rozmiary (wys. × szer. Mm) - 44 x 35
  Przekątna (cale) - 2.2
  Rozdzielczość (piksele) - 176 x 220
  wielka czcionka - Tak
  Prezentacja abonenta - Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP)
  Lista ostatnich (liczba) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny - 20
  Lista (ilość) połączeń wychodzących z podaniem daty i godziny - 20
  Lista (liczba) połączeń przychodzących z podaniem daty i godziny - 20
  Lista (liczba) połączeń każdego rodzaju z podaniem daty i godziny - 60
  Menu w wielu językach (dużo języków wyświetlania) - Tak
  Wyświetlanie czasu / daty - Tak
  liczba wersji językowych - 26
  Podświetlana klawiatura - Tak
  nietrudna obsługa przy pomocy przycisku funkcyjnego - Tak
  Przycisk wiadomości - Tak
  Słuchawka, wys. × szer. × gł. W mm - 168 x 48 x 22
  Słuchawka, waga z akumulatorem w g - 118
  Stacja bazowa, wys. × szer. × gł. W mm - 44 x 88 x 105
  Stacja bazowa, waga w g - 70
  Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. W mm - 38 x 70 x 77
  Podstawka ładująca, waga w g - 36
  Akumulator - 2 x NiMH AAA

☆ Gigaset Telefon siemens a690ip ☆

Gigaset Telefon siemens a690ip Najniższa Cena Online

☆ Gigaset Telefon siemens a690ip - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Gigaset Telefon siemens a690ip
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Telefon bezprzewodowy VoIP Gigaset A690 IP


  Model bezprzewodowego telefonu IP Gigaset A690 IP jest jednym z podstawowych modeli Gigaset, i bezpośrednim następcą A540 IP zawartym w podstawowej klasie słuchawek. Telefon ma nieco mniejszą funkcjonalność niż, powiedzmy, Gigaset C530 IP. Ten telefon IP DECT ma oddzielną bazę, co oznacza, że ładujesz słuchawkę niezależnie od bazy, używając własnego „kubka" do ładowania i adaptera. Oprócz połączenia LAN dla połączenia IP, jednostka bazowa ma dodatkowo możliwość podłączenia analogowej linii telefonicznej. Telefon może odbierać i wykonywać połączenia na obu liniach. Do bazy można podłączyć maksymalnie 6 dodatkowych słuchawek Gigaset. Słuchawki mogą być rozmaitymi modelami Gigaset, ale zaleca się, aby były nowsze, ponieważ mają najkorzystniejszą kompatybilność z nowszymi jednostkami bazowymi.

  Gwarancja: 24 miesiace

  Zawartość opakowania:
  - 1 stacja bazowa Gigaset A690 IP
  - 1 słuchawka Gigaset A690HX
  - 1 ładowarka
  - 1 zasilacz do stacji bazowej
  - 1 zasilacz do ładowarki
  - 1 kabel telefoniczny
  - 1 przewód Ethernet
  - 2 akumulatory AAA (NiMH, 400 mAh)
  - 1 pokrywa akumulatora
  - 1 skrócona instrukcja obsługi

  Funkcje i cechy Gigaset A690 IP:

  • 3 rozmowy jednocześnie (2 VoIP + 1 PSTN)
  • Obsługa 6 słuchawek i 6 kont VoIP
  • unikatowa jakość dźwięku HDSP
  • Książka telefoniczna na 150 wpisów
  • Tryb głośnomówiący
  • wbudowane kodeki G.711, G.722, G.726, G.729AB
  • Podświetlany graficzny monochromatyczny ekran 2,0" (96x64 pikseli)
  • Logowanie do 6 słuchawek, np. Gigaset C430HX, C530HX, C570HX, CL660HX, CL390HX, E630HX, S850HX, SL450HX
  • Wyciszanie dzwonka w wybranych godzinach – dzień/noc
  • Wyciszanie połączeń anonimowych
  • Monitoring pomieszczenia (Babyfon)
  • Czas rozmów/czuwania: 12/180 godzin


☆ Maxcom Telefon stacjonarny comfort mm28d hs ☆

Maxcom Telefon stacjonarny comfort mm28d hs Najniższa Cena Online

☆ Maxcom Telefon stacjonarny comfort mm28d hs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Maxcom
 • Nazwa produktu: Maxcom Telefon stacjonarny comfort mm28d hs
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  MM28D HS BIURKOWY TELEFON GSM

  Prosty telefon na biurko, który możesz podłączyć do sieci komórkowej. Szerokie, podświetlane klawisze i czytelny wyświetlacz czynią go praktycznym i ergonomicznym równocześnie w biurze, jak i w domu.

  Telefon posiada wejście słuchawkowe.  EAN: 5908235974033
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: MAXCOMMM28DHS
  ekran: Podświetlany
  Identyfikacja numerów CLIP: Tekstowa
  Funkcja Flash: Nie
  Regulacja czasu Flash: Brak
  Tryb głośnomówiący: Tak
  automatyczna sekretarka: Nie
  Podświetlana klawiatura: Nie
  Wybieranie połączeń: szybkie wybieranie
  Książka telefoniczna: 300
  Funkcje specjalne: - obfita czcionka i proste menu- Zarządzanie kartą SIM- Funkcja SMS- Wyświetlanie czasu połączenia- Budzik- Przekierowania połączeń- Rozmowa oczekująca- Historia połączeń: nieodebranych, odebranych i wybieranych
  Kolor: Czarny
  rozmiary: 16 x 54 x 13.5 mm
  Waga: 78 g
  Pozostałe parametry: - Zasilacz sieciowy 100 240 V AC- Bateria: 600 mAh- Czas czuwania: do 120 godz.- Czas rozmów: do 2 godz.

☆ Telefon Panasonic KX-TG6812 (5025232699247) ☆

Telefon Panasonic KX-TG6812 (5025232699247) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Panasonic KX-TG6812 (5025232699247) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Telefon Panasonic KX-TG6812 (5025232699247)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Telefony bezprzewodowe PANASONIC KX-TG6812PDB

  Telefon bezprzewodowy z 1.8-calowym wyświetlaczem monochromatycznym LCD. Telefon ma możliwość zapisu do 120 numerów w książce telefonicznej. Możliwość podłączenia do 6 słuchawek (GAP). Na dodatek, urządzenie posiada identyfikację numeru abonenta wywołującego i kilka stopni głośności dzwonka. Za zasilanie odpowiadają dwa akumulatorki Ni-MH 2xAAA. Czas czuwania to ok. 170 godzin, czas rozmowy do 15 godzin. W pakiecie z drugą słuchawką.

  dane techniczne
  Producent: Panasonic
  Kod producenta: KXTG6812PDB
  EAN: 5025232699247

  samoczynnA SEKRETARKA:
  Sekretarka: Nie

  FIZYCZNE
  Kolor: Czarny
  Waga słuchawki [g]: 129
  Montaż ścienny: Nie

  FUNKCJE
  Książka telefoniczna: 120 pozycji
  Przywołanie słuchawki: Tak
  Funkcja głośnomówiąca: Tak

  POŁĄCZENIA
  Rejestr połączeń: 10 ostatnich wybieranych
  rodzaje połączeń: Bezpośrednie,Konferencyjne

  technologicznE
  zaimplementowane technologie:GAP
  System: Analogowy
  Czas czuwania [dni]: 7
  Maksymalny czas rozmów [h]: 15

  wyświetlacz
  ekran: Monochromatyczny,Podświetlany
  Przekątna wyświetlacza: 1.8
  Wyświetlane informacje: Data


☆ Fanvil Telefon x3s pro czarny ☆

Fanvil Telefon x3s pro czarny Najniższa Cena Online

☆ Fanvil Telefon x3s pro czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FANVIL
 • Nazwa produktu: Fanvil Telefon x3s pro czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  X3S Pro to podstawowy telefon IP z kolorowym ekranem. Głos w wysokiej rozdzielczości, barwny wyświetlacz główny 320x240 o przekątnej 2,4 cala, 4 linie SIP, lokalne połączenia konferencyjne z sześcioma osobami i inne zwiększone funkcje, takie jak komplet słuchawkowy EHS, gwarantują użytkownikom wysoką jakość i wygodę w dostępnej cenie....

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505) ☆

Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  wzornictwo czy ergonomia? nowoczesna technika czy wygoda? życie rodzinne czy praca w domu? najlepiej wszystko w tym samym czasie! gigaset comfort 550hx doskonale leży w rąk, a dzięki nieśmiertelnemu, szykownemu wzornictwu, ten niemiecki artykuł wysokiej jakości wygląda poprawnie w domu, jak i na biurku. Technika zaimplementowana w tej stylowej obudowie jest innowacyjna, a jej liczne funkcje zrobią na tobie wrażenie. Jednak ta wydajna słuchawka do routera nie tylko poprawnie wygląda, ale także jest dobrze słyszalna, ponieważ ma perfekcyjną akustykę. A dzięki możliwości podłączenia zestawu słuchawkowego i wbudowanemu głośnikowi (z certyfikatem jakości hd voice) masz wolne ręce, co oznacza, że gigaset comfort 550hx sprawdzi się także w wykorzystaniach fachowych.korzyści: słuchawka do rejestracji w istniejących stacjach bazowych i routerach dect ponadczasowe i wytworne wzornictwo barwny ekran tft 2.2" zapewniający optymalną czytelność funkcja trybu głośnomówiącego i możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego dwa przyciski wyświetlacza do obsługi ważnych funkcji nowa komfortowa ochrona połączeń prosta obsługa wielkie cyfry do wybierania numerów kompatybilny z aparatami słuchowymi odłączany zaczep do paska

☆ Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525) ☆

Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525) Najniższa Cena Online

☆ Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alcatel
 • Nazwa produktu: Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Alcatel TEMPORIS 580
  Telefon przewodowy
  • dwuliniowy ekran
  • funkcja zestawu głośnomówiącego z przeznaczonym klawiszem
  • 10 klawiszy prędkiego wybierania
  • książka telefoniczna do 50 numerów
  • wskaźnik oczekującej wiadomości
  • blokada klawiatury
  • gniazdo RJ9 do podłączenia zestawu słuchawkowego
  • dedykowany klawisz zestawu słuchawkowego
  • lista 30 ostatnio odebranych połączeń
  • możliwość montażu na ścianie
  • kabel telefoniczny RJ11-RJ11


Podobne zestawienia:


Najtańsze telefony stacjonarne – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze telefony stacjonarne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich telefonów stacjonarnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Panasonic KX-T308 300mAh 0.72Wh NiMH 2.4V (Cameron Sino) (4894128025337) ☆

Panasonic KX-T308 300mAh 0.72Wh NiMH 2.4V (Cameron Sino) (4894128025337) Najniższa Cena Online

☆ Panasonic KX-T308 300mAh 0.72Wh NiMH 2.4V (Cameron Sino) (4894128025337) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cameron Sino
 • Nazwa produktu: Panasonic KX-T308 300mAh 0.72Wh NiMH 2.4V (Cameron Sino) (4894128025337)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Zastępuje akumulatory Panasonic: KX-T308 P-01H-F2G1

☆ Telefon t06 marki Alcatel ☆

Telefon t06 marki Alcatel Najniższa Cena Online

☆ Telefon t06 marki Alcatel - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ALCATEL
 • Nazwa produktu: Telefon t06 marki Alcatel
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  uzupełniające opcje:przycisk flash;Gwarancja:12 miesięcy;Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP):nie;barwa:czarny;ilość nieodebranych połączeń:0;Całkowity czas zapamiętanych wiadomości głosowych:0;osiągalny montaż na ścianie:tak;Podświetlane klawisze:nie;Podświetlany ekran:nie dotyczy;Powtarzanie ostatniego numeru (Redial):tak;prędkie wybieranie numeru:nie;Możliwość trybu głośnomówiącego:nie;Wewnętrzna książka telefoniczna:0;wyposażony w samoczynną sekretarkę:nie;Inetgracja z linią telefoniczną:analogowa;rozmiary:198,3 x 54,3 x 50,3 mm;Wyposażenie:baza, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel słuchawki, kabel telefoniczny, karta gwarancyjna, słuchawka;wyświetlacz:nie;Zasilanie:nie dotyczy


☆ Telefon Panasonic KX-TU301 (4894128053422) ☆

Telefon Panasonic KX-TU301 (4894128053422) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Panasonic KX-TU301 (4894128053422) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cameron Sino
 • Nazwa produktu: Telefon Panasonic KX-TU301 (4894128053422)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Zastępuje akumulatory Panasonic: CGA-LB102

☆ Telefon Panasonic KX-TU327 ☆

Telefon Panasonic KX-TU327 Najniższa Cena Online

☆ Telefon Panasonic KX-TU327 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cameron Sino
 • Nazwa produktu: Telefon Panasonic KX-TU327
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Zastępuje akumulatory Panasonic: BJ-LT100010

☆ Mescomp Telefon diana (5904617462549) ☆

Mescomp Telefon diana (5904617462549) Najniższa Cena Online

☆ Mescomp Telefon diana (5904617462549) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MESCOMP
 • Nazwa produktu: Mescomp Telefon diana (5904617462549)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Prosty telefon stacjonarny DIANA MT-518 to prosty w obsłudze telefon, mający funkcje: Redial, Flash, Pulse/Tone. Kompaktowy Dodatkowym atutem aparatu są jego drobne oraz możliwość zawieszenia go na ścianie.

  najróżniejsze odcienie Telefon występuje w pięciu kolorach: biały, beżowy, burgund, czarny i granat. Odcień wysyłanego telefonu jest losowy....Podsumowanie, czyli jaki telefon stacjonarny najlepszy?


Najlepszy telefon stacjonarny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy telefon stacjonarny w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane stacjonarne aparaty telefoniczne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych telefonów stacjonarnych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych aparatów telefonicznych stacjonarnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki telefon stacjonarny opinie,
 • dobry telefon stacjonarny cena,
 • telefon stacjonarny ranking,
 • telefon stacjonarny jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...