Ranking telefonów stacjonarnych nowoczesnych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Telefony stacjonarne / Ranking telefonów stacjonarnych nowoczesnych


Pomagamy w wyborze dobrych telefonów stacjonarnych nowoczesnych. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych telefonów stacjonarnych nowoczesnych,
 • TOP5 często wybieranych aparatów telefonicznych stacjonarnych.

Jakie telefony stacjonarne nowoczesne najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane telefony stacjonarne nowoczesne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking telefonów stacjonarnych nowoczesnych, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550 ☆

Telefon Siemens Gigaset rt550 Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset rt550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Gigaset Comfort 550

  nieprzeciętne połączenie: korzystanie z telefonu może być wyjątkowo proste

  Po co wybierać, skoro można posiadać wszystko naraz? Gigaset COMFORT 550 zniewala nieprzemijalnie wytwornym wzornictwem, nieprzeciętną ergonomią, nowoczesną technologią i maksymalną wygodą. To nadzwyczajny telefon do domu i na biurko. Technologia kryjąca się pod stylową obudową jest progresywna, a jej liczne funkcje zrobią na Tobie wrażenie. Ten telefon bezprzewodowy można nie tylko zobaczyć,też usłyszeć, ponieważ ma świetną akustykę. A gdy pracujesz w domu, zawsze będziesz miał wolne ręce, dzięki możliwości podłączenia zestawu słuchawkowego oraz zintegrowanego zestawu głośnomówiącego. Model Gigaset COMFORT 550A proponuje także zintegrowaną samoczynną sekretarkę z czasem nagrywania do 30 minut.

  Nawigacja do perfekcji: korzystanie z telefonu może być przyjemne

  Witaj w swojej osobistej strefie komfortu: Gigaset COMFORT 550 jest tak łatwy i miły w obsłudze, iż nic nie odciąga Twojej uwagi od tego, co najważniejsze - rozmowy. Spełnia najwyższe standardy jakości Gigaset, a nawigacja po ustawieniach i funkcjach jest intuicyjna. Obszerny, barwny wyświetlacz TFT o wysokim kontraście (44 x 35 mm) proponuje wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnego telefonu bezprzewodowego: Grafikę i czcionk i gwarantujące adekwatną czytelność, zróżnicowaną kolorystykę, a także symbole do obsługi menu głównego. Jest to również szczególnie wygodne, ponieważ tryb jumbo umożliwia wyjątkowo obfite wyświetlanie cyfr w trakcie wybierania numeru. Szerokie, indywidualne przyciski z wyczuwalnym punktem oporu i podświetlana klawiatura powodują, iż Gigaset COMFORT 550 jest wyśmienitym towarzyszem w rutynowym życiu.

  Aktywacja ochrony połączeń: Twój telefon jest wyjątkowo przychylny dla użytkownika

  Gdy Twój telefon nie chce przestać dzwonić: Gigaset COMFORT 550 może zablokować niechciane połączenia. Nowo opracowana wygodna ochrona połączeń bezawaryjnie ochroni Cię przed rozmowami reklamowymi lub niebezpiecznymi oszustwami telefonicznymi. W prosty sposób można zablokować do 150 numerów telefonów: Niechciani rozmówcy mogą zostać wpisani na czarną listę lub przeniesieni bezpośrednio z rejestru historii połączeń. W każdej chwili można ponadto zablokować albo wyciszyć anonimowych rozmówców. Dzięki funkcji kontroli czasu można określić przedziały czasowe, w których telefon powinien dzwonić lub nie. Niektórych rozmówców możesz traktować preferencyjnie, wpisując ich do książki adresowej VIP, dzięki czemu będziesz mógł z nimi rozmawiać w dowolnym momencie. Funkcja ochrony połączeń w telefonie Gigaset COMFORT 550 jest jeszcze bardziej rozbudowana, jeśli zezwolisz na realizowanie połączeń tylko tym osobom, które znajdują się w Twojej książce adresowej. Przy takim ustawieniu wszystkie inne połączenia są blokowane.

  Wszystkie informacje w książce adresowej: Twój telefon to ma

  Będziemy w kontakcie! - niejednokrotnie brzmi to łatwiej, niżeli jest w rzeczywistości: Gdzie ponownie umieściłeś ten numer telefonu? Czy oni posiadają inny numer telefonu? A kiedy są ich urodziny? Książka adresowa telefonu Gigaset COMFORT 550 usprawnia komunikację, ponieważ można w niej zapisać do 200 kontaktów, a każdy z nich ma trzy numery telefonu. Wpisy te można także łatwo wymieniać między słuchawkami Gigaset. Jest także poręczna: programowalne przyciski szybkiego wybierania zezwalają na szybsze dotarcie do wybranych rozmówców, bez konieczności żmudnego wpisywania numerów. Dzięki funkcji automatycznego przypominania o urodzinach, już nigdy nie przegapisz ich unikatowego dnia. Możesz także przypisać własne melodie VIP do najważniejszych osób w Twoim życiu, dzięki temu od razu usłyszysz, kto do Ciebie dzwoni.

  dzisiaj wszystko jest dopasowane: Twój Gigaset COMFORT 550 jest unikatowy

  Jeśli masz wysokie kryteria, Gigaset COMFORT 550 jest właśnie dla Ciebie. Ten bezprzewodowy telefon jest jeszcze lepszy dzięki możliwościom personalizacji, ponieważ możesz go przypasować do swych jednostkowych preferencji! Możesz pomiędzy innymi wybierać pomiędzy różnorodnymi rodzajami tła wyświetlacza: ciemne tło, które nadaje się do postępowego wzornictwa telefonu COMFORT 550, albo białe tło o wysokim kontraście. W przypadku wygaszacza ekranu można wybrać zegar analogowy albo cyfrowy. Możesz także przypasować dźwięk tego wysokiej jakości telefonu Gigaset do swych potrzeb: Wybierz odpowiedni zakres częstotliwości spomiędzy dwóch profili akustycznych, żeby zapewnić sobie optymalne wrażenia słuchowe. Ważnym rozmówcom możesz choćby przypisać własne melodie dzwonka. Brzmi dobrze? Tak właśnie powinno być.

  Dla starych i młodych: korzystanie z telefonu jest dla wszystkich

  Komunikacja nie jest kwestią wieku: Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi i kompatybilności z aparatami słuchowymi, z telefonu Gigaset COMFORT 550 mogą korzystać także osoby starsze. Pomyśleliśmy także o następnej generacji: Funkcja bezpośredniego połączenia oznacza, iż wszystkie przyciski uruchamiają wybieranie zaprogramowanego numeru. Jest to świetne rozwiązanie dla niepokaźnych dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać, ponieważ zawsze wybierany jest właściwy numer - niezależnie od tego, który przycisk zostanie naciśnięty. Funkcja baby phone jest także nad wyraz ergonomiczna: po przekroczeniu określonego progu hałasu, Gigaset COMFORT 550 automatycznie nawiązuje połączenie z innymi słuchawkami w domu, a choćby ze smartfonem mamy albo taty. W trybie baby phone, połączenia przychodzące są jedynie wzrokowo sygnalizowane na wyświetlaczu - bez dzwonka.

  zawsze obok Ciebie: Twój telefon jest wyjątkowo rozciągliwy

  Znów zadzwoni gdzieś telefon. Gigaset sprawia, że jesteś teraz przenośny, lecz w powszednim życiu słuchawka nie za każdym razem jest precyzyjnie tam, gdzie jej potrzebujesz. Jesteś w piwnicy, a telefon dzwoni w kuchni? prosto temu zaradzić: Gigaset COMFORT 550 ma możliwość rozbudowy do sześciu słuchawek, które możesz umieścić w dowolnym miejscu w swym domu. W kuchni, domowym biurze, salonie czy sypialni - zawsze będziesz posiadać pod ręką stosowne urządzenie. Gigaset COMFORT 550 jest bardzo kompatybilny, można go ponadto rozbudować o dopełniające słuchawki Gigaset HX. Przegląd wszystkich słuchawek HX wynajdziesz...

  atrybuty telefonu analogowego Gigaset Comfort 550:
  • nieprzemijalne i stylowe wzornictwo
  • barwny wyświetlacz TFT 2,2" gwarantujący adekwatną czytelność
  • Funkcja trybu głośnomówiącego i możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego
  • Dwa przyciski wyświetlacza dla ważnych funkcji
  • Nowa, komfortowa ochrona połączeń
  • Książka telefoniczna na maks. 200 wpisów
  • Prosta obsługa
  • znaczne cyfry do wybierania numerów
  • Kompatybilny z aparatami słuchowymi
  • Zdejmowany zaczep do paska

☆ Fanvil Telefon x3sp lite czarny (6937295602654) ☆

Fanvil Telefon x3sp lite czarny (6937295602654) Najniższa Cena Online

☆ Fanvil Telefon x3sp lite czarny (6937295602654) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FANVIL
 • Nazwa produktu: Fanvil Telefon x3sp lite czarny (6937295602654)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  X3SP Lite to podstawowy telefon IP. Dzięki dźwiękowi HD, 2,3-calowemu wyświetlaczowi z matrycą punktową, 2 liniom SIP, lokalnym 6-kierunkowym połączeniu konferencyjnym i innym powiększonym funkcjom, takim jak komplet słuchawkowy EHS, gwarantuje użytkownikom wysoką jakość i wygodę w przystępnej cenie....

☆ Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968) ☆

Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  GIGASET E390
  Telefon bezprzewodowy DECT


  OUTLET!
  artykuł ze zwrotu. Stan sprzętu genialny. Otwarte opakowanie i brak woreczków.

  Spełnia zapotrzebowania całej rodziny.
  • duży barwny ekran TFT 58 mm/2.2 z funkcją powiększania tekstu
  • Funkcja połączeń alarmowych/ratunkowych z 4 numerami telefonów
  • 2 profile akustyczne optymalizujące wrażenia słuchowe
  • Książka telefoniczna na maks. 200 wpisów

  Gigaset E390 - telefon z obfitymi przyciskami. Dla każdego
  Telefony adaptujące się do Twojego życia. Właśnie taka idea przyświecała nam podczas opracowywania linii sprzętów Gigaset. Uwzględniają one zmieniające się z czasem zapotrzebowania i możliwości użytkownika, stawiające przed telefonem specjalne kryteria. Gigaset E390 spełnia więc wszystkie Twoje wymogi dotyczące pokaźniejszej wygody i bezawaryjności, niezależnie od wieku i upływu lat. Przykładem są różnorodne profile dźwięku, dzięki którym scalisz głośność do swoich jednostkowych potrzeb, obfite i podświetlane przyciski, szczególnie czytelny , a także instynktowna nawigacja po menu upraszczająca obsługę. Wymienić należy także funkcję bezpośredniego połączenia oraz przycisk umożliwiający wezwanie pomocy.
  Czytelne informacje to podstawa
  Widoczne i czytelne numery oraz wpisy to podstawa przystępnej i komfortowej obsługi. Dlatego E390 oferuje równocześnie większych wymiarów przyciski, jak i pokaźny, kolorowy ekran o odpowiednim kontraście z funkcją zwiększania prezentowanego tekstu. Jak to działa? dane abonenta wybrane z książki telefonicznej są automatycznie zwiększane i umieszczane na pomarańczowym tle. Jeżeli wpis wykracza poza szerokość wyświetlacza, tekst przesuwa się odpowiednio wzdłuż ekranu. Wprowadzane w trakcie wybierania numeru cyfry także mają większy rozmiar i kolorowe tło. Natomiast podświetlenie ekranu powoduje, iż wszystkie informacje są czytelne nawet wtedy, gdy w otoczeniu panuje półmrok.
  Podwójnie perfekcyjny dźwięk: dwa profile akustyczne dla słusznych wrażeń słuchowych
  Ten model przystosowuje się do Twojego słuchu. Gigaset E390 posiada dwa profile akustyczne, które wzmacniają adekwatnie wysokie lub niskie dźwięki. Musisz wiedzieć, że słuch człowieka zmienia się wraz z wiekiem. Im jesteśmy starsi tym słabiej odbieramy wysokie tony. Korzystając z E390 możesz wybrać taki profil dźwięku, który nadaje się Ci najlepiej.
  Łagodny i wyraźny dźwięk - choćby w hałaśliwym otoczeniu
  Bezprzewodowy telefon Gigaset E390 gwarantuje wspaniałej jakości dźwięk i – gdy trzeba – większą głośność. To przydatne udogodnienie, sprawdzające się w przypadku, gdy w pokoju gra telewizor lub trwa ożywiona, rodzinna dyskusja. Możesz wówczas w łatwy sposób skonsolidować natężenie dźwięku (5 poziomów) w swoim Gigaset E390 optymalnie do hałasu otoczenia. Dodatkowo, po wciśnięciu przycisku „ekstra głośność (ang. „extra loud) możesz jeszcze dwukrotnie rozszerzyć natężenie dźwięku. Ta możliwość przydaje się niezwykle osobom zmagającym się z zróżnicowanymi problemami słuchowymi. Gdy następnym razem będziesz korzystał z telefonu, głośność urządzenia wróci do pierwotnie zdefiniowanego poziomu.
  Pewne wybieranie numerów, choćby gdy działasz w pośpiechu Gigaset E390 posiada przycisk alarmowy – wystarczy jedno naciśnięcie, aby telefon automatycznie zadzwonił po pomoc. Możesz zapisać do 4 numerów, np. Do rodziny lub sąsiadów, które będą po kolei wybierane. Jak działa funkcja połączeń alarmowych? 1. Po zainicjowaniu połączenia alarmowego poprzez naciśnięcie właściwego przycisku, telefon automatycznie wybiera po kolei 4 zaprogramowane numery. Jeżeli nikt nie odbierze połączenia procedura jest trzykrotnie powtarzana. 2. Jeżeli adresat odbierze połączenie, usłyszy głos wzywający pomoc. 3. Osoba, która odbierze połączenie może bezpośrednio porozmawiać z osobą potrzebującą pomocy – starczy, iż na klawiaturze swego telefonu wciśnie przycisk z numerem 5.
  Łatwa obsługa - taka, jaka powinna być i jest
  Korzystanie z telefonu Gigaset E390 nie sprawia seniorom żadnych problemów. Urządzenia są łatwe w obsłudze, praktyczne i instynktowne. Pomocne są szerokie, oddzielone od siebie i podświetlone przyciski, oznaczone znacznymi cyframi i menu usprawniające wyszukanie niezbędnych informacji. Tu przydaje się ponadto funkcjonalny przycisk nawigacyjny umożliwiający szybki dostęp do najważniejszych opcji w menu.
  Spokojniej i bardziej prywatnie - pomysłowa funkcja ochrony
  Jeśli masz już dość niechcianych połączeń i nękających telemarketerów, można zlikwidować połączenia anonimowe lub przychodzące z określonych numerów dodając je do czarnej listy o objętości maksymalnie 15 wpisów. Po aktywacji, funkcja automatyczne odrzuca połączenie z takiego numeru lub oznajmia je na wyświetlaczu bez aktywowania dzwonka telefonu. Numery do czarnej listy można dodawać ręcznie lub skopiować je z historii połączeń. Można jeszcze ustawić adekwatne zakresy czasowe, w których telefon powinien oznajmiać lub nie połączenia przychodzące.
  Bezpośrednie połączenie z wybranym numerem
  Poczuj się bezpieczniej – dla Twojego komfortu przygotowaliśmy funkcję bezpośredniego połączenia oraz monitoringu wnętrza. Pierwsza z nich polega na zaprogramowaniu jednego numeru, który zostanie wybrany po naciśnięciu dowolnego przycisku na telefonie Gigaset E390. Funkcja spełni oczekiwania m.in. W sytuacji korzystania ze słuchawki przez osobę chorą lub przez drobne dziecko, które jeszcze nie nauczyło się czytać. Podobnie ergonomiczna jest funkcja monitoringu wnętrza – słuchawka automatycznie wykonuje połączenie na zaprogramowany numer zewnętrzny, np. Komórkowy, po wykryciu głośniejszego dźwięku. W trybie monitoringu wnętrza wszystkie połączenia przychodzące są sygnalizowane jedynie wzrokowo na wyświetlaczu słuchawki – telefon nie wydaje wtedy żadnych dźwięków.
  Brzmi wyśmienicie - nawet, gdy korzystasz z aparatu słuchowego
  Korzystanie z aparatu słuchowego w trakcie telefonicznych rozmów niejednokrotnie skutkowało niepożądanymi i nieprzyjemnymi szumami. Linia Gigaset E390 eliminuje te niedogodności i jest w pełni kompatybilna z aparatami słuchowymi zgodnie z europejskim standardem ITU-T P.370. Osoby używające aparatów słuchowych ze sprzężeniem indukcyjnym i korzystające z naszych telefonów cieszą się czystym dźwiękiem pozbawionym zakłóceń.
  większy komfort od samego początku - pomyśl o dodatkowych słuchawkach
  Używaj telefonu wszędzie gdzie potrzebujesz. System Gigaset E390 może być rozszerzony choćby do 6 słuchawek, które możesz umieścić w dowolnym miejscu w domu. Niezależnie od tego, czy jest to pokój dzienny, korytarz, gabinet czy kuchnia, telefon jest zawsze pod ręką.
  Eco Dect: telefonia bez emisji fal rdiowych
  Podobnie jak inne bezprzewodowe telefony Gigaset, model E390 korzysta z przychylnej dla środowiska technice ECO DECT. Gdy urządzenie znajduje się w trybie czuwania, wyłączona zostaje emisja fal radiowych, choćby wówczas, gdy w Twoim domu działa kilka słuchawek (wszystkie one i stacja bazowa muszą wspierać standard ECO DECT). W trakcie rozmowy telefonicznej, moc emisji jest automatycznie dostosowywana zależnie od odległości dzielącej stację bazową i słuchawkę. Im odległość jest mniejsza, tym emisja niższa. Dla powiększenia maksymalnego zasięgu sieci DECT, tryb ECO DECT można w każdej chwili wyłączyć.
  Połączenie - Analogowe
  Numery telefonu (analogowe) - 1
  liczba równoległych rozmów (analogowe) - 1
  Standardy DECT - DECT, GAP
  ECO DECT - automatyczna redukcja mocy nadawania, brak emisji w trybie czuwania, niskie zużycie baterii
  szeroka czcionka
  Czas czuwania do (h) - 320
  Czas rozmowy do (h) - 17
  ilość wpisów książki adresowej (imię, nazwisko, 3 numery, fotografie, przypomnienie o spotkaniu, dźwięki) - 200
  indywidualne dźwięki dzwonka dla wpisów VIP - Tak
  Funkcja ponownego, samoczynnego wyboru numeru poprzez słuchawkę - Tak
  Monitoring pomieszczenia (niania elektroniczna) - wewnątrz (wymagana druga słuchawka), Na zewnątrz
  Bezpośrednie wybieranie numeru (Babycall) - Tak
  Kalendarz - Tak
  Funkcja alarmu - Tak
  Funkcja SOS - Tak
  Sygnalizacja utraty zasięgu - Tak
  Call block function - Tak
  Blacklist (number of entries) - 15
  Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany wyświetlacz) - Podświetlany wyświetlacz, Migający przycisk nawiązywania połączenia
  liczba obsługiwanych słuchawek - 6
  darmowe połączenia wewnętrzne - Tak
  Transfer książki telefonicznej/adresowej przez DECT (ze słuchawki do słuchawki) - Tak
  Wewnętrzne przekazywanie połączeń zewnętrznych, połączenia konferencyjne, połączenia zwrotne - Tak
  Tryb głośnomówiący - komfortowy tryb głośnomówiący (jakość trybu pełnodupleksowego)
  Tryb głośnomówiący w słuchawce / stacji bazowej - Słuchawce
  regulowana głośność - za pomocą menu
  ilość melodii dzwonka - 18
  typ wyświetlacza - ekran barwny (pełna gama odcieni)
  wymiary (wys. × szer. Mm) - 44 x 35
  Przekątna (cale) - 2.2
  Rozdzielczość (piksele) - 176 x 220
  pokaźna czcionka - Tak
  Prezentacja abonenta - Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP)
  Lista ostatnich (liczba) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny - 20
  Lista (ilość) połączeń wychodzących z podaniem daty i godziny - 20
  Lista (liczba) połączeń przychodzących z podaniem daty i godziny - 20
  Lista (liczba) połączeń każdego rodzaju z podaniem daty i godziny - 60
  Menu w wielu językach (niemało języków wyświetlania) - Tak
  Wyświetlanie czasu / daty - Tak
  liczba wersji językowych - 26
  Podświetlana klawiatura - Tak
  nietrudna obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego - Tak
  Przycisk wiadomości - Tak
  Słuchawka, wys. × szer. × gł. W mm - 168 x 48 x 22
  Słuchawka, waga z akumulatorem w g - 118
  Stacja bazowa, wys. × szer. × gł. W mm - 44 x 88 x 105
  Stacja bazowa, waga w g - 70
  Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. W mm - 38 x 70 x 77
  Podstawka ładująca, waga w g - 36
  Akumulator - 2 x NiMH AAA

☆ Gigaset Telefon siemens a690ip ☆

Gigaset Telefon siemens a690ip Najniższa Cena Online

☆ Gigaset Telefon siemens a690ip - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Gigaset Telefon siemens a690ip
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Telefon bezprzewodowy VoIP Gigaset A690 IP


  Model bezprzewodowego telefonu IP Gigaset A690 IP jest jednym z podstawowych modeli Gigaset, i bezpośrednim następcą A540 IP zawartym w podstawowej klasie słuchawek. Telefon ma nieco mniejszą funkcjonalność niż, powiedzmy, Gigaset C530 IP. Ten telefon IP DECT ma oddzielną bazę, co oznacza, że ładujesz słuchawkę niezależnie od bazy, używając własnego „kubka" do ładowania i adaptera. Oprócz połączenia LAN dla połączenia IP, jednostka bazowa ma dodatkowo możliwość podłączenia analogowej linii telefonicznej. Telefon może odbierać i wykonywać połączenia na obu liniach. Do bazy można podłączyć maksymalnie 6 dodatkowych słuchawek Gigaset. Słuchawki mogą być najróżniejszymi modelami Gigaset, ale zaleca się, aby były nowsze, ponieważ posiadają najkorzystniejszą kompatybilność z nowszymi jednostkami bazowymi.

  Gwarancja: 24 miesiace

  Zawartość opakowania:
  - 1 stacja bazowa Gigaset A690 IP
  - 1 słuchawka Gigaset A690HX
  - 1 ładowarka
  - 1 zasilacz do stacji bazowej
  - 1 zasilacz do ładowarki
  - 1 kabel telefoniczny
  - 1 kabel Ethernet
  - 2 akumulatory AAA (NiMH, 400 mAh)
  - 1 pokrywa akumulatora
  - 1 skrócona instrukcja obsługi

  Funkcje i atrybuty Gigaset A690 IP:

  • 3 rozmowy równocześnie (2 VoIP + 1 PSTN)
  • Obsługa 6 słuchawek i 6 kont VoIP
  • nieszablonowa jakość dźwięku HDSP
  • Książka telefoniczna na 150 wpisów
  • Tryb głośnomówiący
  • zastosowane kodeki G.711, G.722, G.726, G.729AB
  • Podświetlany graficzny monochromatyczny wyświetlacz 2,0" (96x64 pikseli)
  • Logowanie do 6 słuchawek, np. Gigaset C430HX, C530HX, C570HX, CL660HX, CL390HX, E630HX, S850HX, SL450HX
  • Wyciszanie dzwonka w wybranych godzinach – dzień/noc
  • Wyciszanie połączeń anonimowych
  • Monitoring pomieszczenia (Babyfon)
  • Czas rozmów/czuwania: 12/180 godzin


☆ Maxcom Telefon stacjonarny comfort mm28d hs ☆

Maxcom Telefon stacjonarny comfort mm28d hs Najniższa Cena Online

☆ Maxcom Telefon stacjonarny comfort mm28d hs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Maxcom
 • Nazwa produktu: Maxcom Telefon stacjonarny comfort mm28d hs
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  MM28D HS BIURKOWY TELEFON GSM

  Prosty telefon na biurko, który możesz podłączyć do sieci komórkowej. Spore, podświetlane klawisze i czytelny ekran czynią go ergonomicznym i praktycznym zarówno w biurze, jak i w domu.

  Telefon ma wejście słuchawkowe.  EAN: 5908235974033
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: MAXCOMMM28DHS
  wyświetlacz: Podświetlany
  Identyfikacja numerów CLIP: Tekstowa
  Funkcja Flash: Nie
  Regulacja czasu Flash: Brak
  Tryb głośnomówiący: Tak
  automatyczna sekretarka: Nie
  Podświetlana klawiatura: Nie
  Wybieranie połączeń: prędkie wybieranie
  Książka telefoniczna: 300
  Funkcje specjalne: - szeroka czcionka i proste menu- Zarządzanie kartą SIM- Funkcja SMS- Wyświetlanie czasu połączenia- Budzik- Przekierowania połączeń- Rozmowa oczekująca- Historia połączeń: nieodebranych, odebranych i wybieranych
  Kolor: Czarny
  rozmiary: 16 x 54 x 13.5 mm
  Waga: 78 g
  Pozostałe cechy: - Zasilacz sieciowy 100 240 V AC- Bateria: 600 mAh- Czas czuwania: do 120 godz.- Czas rozmów: do 2 godz.

☆ Telefon Panasonic KX-TG6812 (5025232699247) ☆

Telefon Panasonic KX-TG6812 (5025232699247) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Panasonic KX-TG6812 (5025232699247) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Telefon Panasonic KX-TG6812 (5025232699247)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Telefony bezprzewodowe PANASONIC KX-TG6812PDB

  Telefon bezprzewodowy z 1.8-calowym wyświetlaczem monochromatycznym LCD. Telefon ma możliwość zapisu do 120 numerów w książce telefonicznej. Możliwość podłączenia do 6 słuchawek (GAP). Dodatkowo, urządzenie ma identyfikację numeru abonenta powodującego, a także kilka stopni głośności dzwonka. Za zasilanie odpowiadają dwa akumulatorki Ni-MH 2xAAA. Czas czuwania to ok. 170 godzin, czas rozmowy do 15 godzin. W komplecie z drugą słuchawką.

  informacje technologiczne
  Producent: Panasonic
  Kod producenta: KXTG6812PDB
  EAN: 5025232699247

  samoczynnA SEKRETARKA:
  Sekretarka: Nie

  FIZYCZNE
  Kolor: Czarny
  Waga słuchawki [g]: 129
  Montaż ścienny: Nie

  FUNKCJE
  Książka telefoniczna: 120 pozycji
  Przywołanie słuchawki: Tak
  Funkcja głośnomówiąca: Tak

  POŁĄCZENIA
  Rejestr połączeń: 10 ostatnich wybieranych
  rodzaje połączeń: Bezpośrednie,Konferencyjne

  technologicznE
  zastosowane technologie:GAP
  System: Analogowy
  Czas czuwania [dni]: 7
  Maksymalny czas rozmów [h]: 15

  ekran
  wyświetlacz: Monochromatyczny,Podświetlany
  Przekątna wyświetlacza: 1.8
  Wyświetlane informacje: Data


☆ Fanvil Telefon x3s pro czarny ☆

Fanvil Telefon x3s pro czarny Najniższa Cena Online

☆ Fanvil Telefon x3s pro czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FANVIL
 • Nazwa produktu: Fanvil Telefon x3s pro czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  X3S Pro to podstawowy telefon IP z barwnym ekranem. Głos w wysokiej rozdzielczości, barwny ekran główny 320x240 o przekątnej 2,4 cala, 4 linie SIP, lokalne połączenia konferencyjne z sześcioma osobami i inne rozszerzone funkcje, takie jak pakiet słuchawkowy EHS, zapewniają użytkownikom wysoką jakość i wygodę w dostępnej cenie....

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505) ☆

Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  wzornictwo czy ergonomia? zaawansowana technika czy wygoda? życie rodzinne czy praca w domu? najlepiej wszystko w tym samym czasie! gigaset comfort 550hx nieprzeciętnie leży w dłoni, a dzięki nieśmiertelnemu, wysmakowanemu wzornictwu, ten niemiecki produkt wysokiej jakości wygląda dobrze w domu, jak i na biurku. Technika zastosowana w tej stylowej obudowie jest nowoczesna, a jej liczne funkcje zrobią na tobie wrażenie. Jednak ta sprawna słuchawka do routera nie tylko dobrze wygląda, lecz także jest dobrze słyszalna, ponieważ ma znakomitą akustykę. A dzięki możliwości podłączenia zestawu słuchawkowego oraz zaimplementowanemu głośnikowi (z atestem jakości hd voice) masz wolne ręce, co oznacza, że gigaset comfort 550hx stanie na wysokości zadania także w użyciach fachowych.korzyści: słuchawka do rejestracji w istniejących stacjach bazowych i routerach dect nieśmiertelne i stylowe wzornictwo barwny ekran tft 2.2" zapewniający stosowną czytelność funkcja trybu głośnomówiącego i możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego dwa przyciski wyświetlacza do obsługi ważnych funkcji nowa wygodna ochrona połączeń prosta obsługa wielkie cyfry do wybierania numerów kompatybilny z aparatami słuchowymi odłączany zaczep do paska

☆ Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525) ☆

Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525) Najniższa Cena Online

☆ Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alcatel
 • Nazwa produktu: Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Alcatel TEMPORIS 580
  Telefon przewodowy
  • dwuliniowy ekran
  • funkcja zestawu głośnomówiącego z dedykowanym klawiszem
  • 10 klawiszy szybkiego wybierania
  • książka telefoniczna do 50 numerów
  • wskaźnik oczekującej wiadomości
  • blokada klawiatury
  • gniazdo RJ9 do podłączenia zestawu słuchawkowego
  • asygnowany klawisz zestawu słuchawkowego
  • lista 30 ostatnio odebranych połączeń
  • możliwość montażu na ścianie
  • kabel telefoniczny RJ11-RJ11

☆ Panasonic Telefon kx-tge210 (5025232779949) ☆

Panasonic Telefon kx-tge210 (5025232779949) Najniższa Cena Online

☆ Panasonic Telefon kx-tge210 (5025232779949) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic Telefon kx-tge210 (5025232779949)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


Podobne zestawienia:


Najtańsze telefony stacjonarne nowoczesne – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze telefony stacjonarne nowoczesne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich telefonów stacjonarnych nowoczesnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Telefon Siemens Gigaset A690HX (4250366857169) ☆

Telefon Siemens Gigaset A690HX (4250366857169) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset A690HX (4250366857169) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset A690HX (4250366857169)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Gigaset Słuchawka A690HX Czarny

  Kompatybilna z większością routerów - proponująca całkowitą wszechstronność
  technika cyfrowa to przyszłość telefonii. Z uwagi na to, operatorzy oraz ich konsumenci przechodzą sukcesywnie na telefonię IP, która oferuje dużo korzyści takich, jak nadzwyczajna jakość połączeń w standardzie HD, przypisanie kilku numerów do słuchawki, a także realizowanie wielu rozmów równocześnie. Uniwersalna słuchawka Gigaset HX świetnie sprawdza się w tym środowisku, współpracując z routerami, a także wykorzystując własne stacje bazowe DECT. Jest kompatybilna z wieloma routerami np. FRITZ!Box, a także urządzeniami innych producentów. Daje więc pewność, iż telefonu będziesz mógł używać choćby wtedy, gdy wymienisz posiadany router.

  Głos w standardzie HD i tryb głośnomówiący
  Jaki sposób rozmowy telefonicznej wybierasz? Wolisz rozmawiać w trybie cichym, bezpośrednio na słuchawce czy także w trybie głośnomówiącym, dołączając inne osoby do rozmowy lub wykonując inne czynności? Gigaset A690HX umożliwia dobór. Bez znaczenia, który tryb wybierzesz, zawsze będziesz korzystać z najwyższej jakości dźwięku w standardzie HD. Różnorodne warianty profili ustawień głosu powodują, że rozmowa daje wrażenie jakby rozmówca znajdował się tuż obok, a przytłumiony głos w słuchawce jest już tylko złym wspomnieniem.

  Blokuj niechcianych rozmówców - odbieraj tylko te połączenia, które chcesz odebrać
  Jeśli masz już dość niechcianych połączeń oraz nękających telemarketerów, można wyeliminować połączenia anonimowe lub przychodzące z określonych numerów dodając je do czarnej listy o obszerności maksymalnie 32 wpisów. Po aktywacji, funkcja samoczynne odrzuca połączenie z takiego numeru lub powiadamia je na wyświetlaczu bez aktywowania dzwonka telefonu. Numery do czarnej listy można dodawać ręcznie lub skopiować je z historii połączeń. Można również ustawić trafne zakresy czasowe, w których telefon powinien powiadamiać lub nie połączenia przychodzące.

  użyteczny i intuicyjny nieskomplikowany w obsłudze telefon bezprzewodowy
  Pierwszą rzeczą, jaką zauważasz w słuchawce Gigaset A690HX jest jej pokaźny, podświetlany, czarno-biały ekran graficzny. Funkcjonalna klawiatura z podświetlanymi przyciskami i intuicyjna obsługa również przyczyniają się do pokaźniejszej wygody telefonowania.

  obfita książka teleadresowa i długi czas rozmów w telefonie, na którym możesz polegać
  Na słuchawce Gigaset A690HX możesz zawsze polegać. 180 godzin w trybie czuwania oznacza, iż jesteś zawsze dostępny, a 14 godzin rozmowy to pewność, że nie ominie Cię żadna ważna informacja. Książka teleadresowa pozwala na zapisanie do 150 numerów i nazw, tak więc wszystkie kontakty masz pod ręką. W dodatku, ostatnie 25 połączeń wraz z numerem rozmówcy, a także godziną, o której zadzwonił, pokazywane są na wyświetlaczu telefonu, pozwalając użytkownikowi na szybkie oddzwonienie.


☆ Gigaset Telefon siemens a690 ☆

Gigaset Telefon siemens a690 Najniższa Cena Online

☆ Gigaset Telefon siemens a690 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GIGASET
 • Nazwa produktu: Gigaset Telefon siemens a690
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  samoczynna odpowiedź na połączenie:nie;Blokada klawiszy:nie;Długość czuwania:200 godzin;Długość rozmowy:14 godzin;Dzwonki polifoniczne:nie;Opcja SMS:nie;Opcje:podświetlenie klawiatury, tryb głośnomówiący, budzik, możliwość montażu na ścianie;dopełniające opcje:budzik, możliwość rozmów między słuchawkami, przekazywanie połączeń do innych słuchawek, tryb Eco;Gwarancja:24 miesiące;Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP):tak;Kolor:srebrny/szary;barwa obudowy:srebrno-czarny;ilość słuchawek w zestawie:1;ilość słuchawek w zestawie (selekcja):1;Maksymalna ilość słuchawek do współpracy:4;Interfejs po polsku:tak;osiągalny montaż na ścianie:tak;Podświetlane klawisze:tak;Podświetlany wyświetlacz:tak;Powtórzenie ostatniego numeru:tak;wyekwipowany w automatyczną sekretarkę:nie;prędkie wybieranie numerów:tak;Możliwość trybu głośnomówiącego:tak;Waga słuchawki:119 g;Wewnętrzna książka telefoniczna:100 wpisów;Miernik siły sygnału:tak;Miernik stanu naładowania akumulatorów:tak;Kompatybilny ze słuchawkami innych producentów (GAP):tak;Integarcja z linią telefoniczną:analogowa;rozmiary bazy:44 x 88 x 103 mm;wymiary słuchawki:155 x 49 x 34 mm;Wyposażenie:baza, instrukcja obsługi w języku polskim, przewód telefoniczny (1,5 m), karta gwarancyjna, pokrywa akumulatorów, słuchawka, zasilacz;wyświetlacz:czarno - biały LCD;ekran:czarno-biały;informacje o czasie rozmowy:tak;Poziom zasięgu słuchawki w pomieszczeniu:50 m;Poziom zasięgu słuchawki w terenie otwartym:300 m;Zasilanie bazy:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie słuchawki:2 akumulatory AAA NiMH


☆ Telefon Siemens Gigaset DL380, GIGASET DL380 – TELEFON PRZEWODOWY ☆

Telefon Siemens Gigaset DL380, GIGASET DL380 – TELEFON PRZEWODOWY Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset DL380, GIGASET DL380 – TELEFON PRZEWODOWY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset DL380, GIGASET DL380 – TELEFON PRZEWODOWY
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Gigaset DL380

  Wygoda: DL380 należy do linii produktów Gigaset "life".
  Ergonomia, komfort i bezpieczeństwo – jest tym, co proponuje telefon przewodowy Gigaset DL380. Nietrudny w użyciu, łączy ze sobą najlepszą jakość z wyzwaniami jakie przynosi życie wraz z wiekiem. Urządzenia Gigaset z serii "life" posiadają wszystkie funkcje ułatwiające wykonywanie połączeń telefonicznych:

  • przejrzyste i intuicyjne menu nawigacyjne telefonu
  • Optymalizacja jakości i wyrazistości dźwięku przez profil użytkownika i ustawienia głośności
  • Kontrastowy prosty w odczytaniu dzięki użycia dużych znaków
  • wygodna klawiatura z prosto wyczuwalnym punktem oporu przycisku

  Łatwy do zrozumienia: genialna jakość dźwięku z funkcją regulacji głośności.
  Najważniejszym atrybutem Gigaset DL380 jest jakość dźwięku.dostępna i wygodna funkcja regulacji głosu, pozwala użytkownikom na wykonywanie połączeń w sposób wygodny. Dzięki regulowalnej głośności rozmowy możesz także radować się funkcją rozmowy "hands-free" z znakomitą akustyką. Ten przystępny w użyciu wygodny telefon oferuje także pełną współpracę z aparatami słuchowymi.

  Nie trać kontaktu: głośniejszy i wyrazisty dzwonek wywołania.
  teraz już nie zawsze odbierzesz połączenie! Dźwięk dzwonka możesz ustawić na 4 rozmaitych stopniach podwyższających się sukcesywnie podczas wywołania. Sygnalizator optyczny LED, umieszczony z przodu urządzenia demonstruje użytkownikowi, że ktoś dzwoni.

  sprawdź lepiej: Wyraźny ekran z wielkimi znakami.
  Z każdego kąta widzenia telefon jest czytelny dzięki zastosowaniu pokaźnego podświetlanego wyświetlacza. Co więcej, dostosowywany kontrast (z 3 różnymi stopniami) gwarantuje, że nazwy i numery telefonów są niezwykle wyraźne na ekranie. Instynktowne i nietrudne do zrozumienia menu telefonu umożliwia używanie go z dziecinną łatwością.

  Łatwy w użyciu: poręczne przyciski dla pełnej wygody dzwonienia.
  Przyjemne w dotyku, spore przyciski z wyczuwalnym punktem oporu w telefonie Gigaset DL350 umożliwiają wykonywanie połączeń jeszcze bardziej komfortowym niżeli kiedykolwiek przedtem. Ergonomiczne przyciski ułatwiają wybieranie numeru. Na dodatek, pod 4 programowalnymi przyciskami (A-D) możesz zaprogramować najważniejsze kontakty, z którymi możesz się złączyć bezpośrednio. W ten sposób wybierasz numer szybko, przyciskając tylko jeden przycisk. Przycisk "A" jest zaznaczony na czerwono w celu wpisania najważniejszego kontaktu w sytuacji niebezpieczeństwa.

  Ogólny
  Nazwa artykułu Gigaset DL380
  Funkcje ogólne
  Połączenie Analogowe
  Numery telefonu (analogowe) 1
  ilość równoległych rozmów (analogowe) 1
  Funkcje uzupełniające
  liczba wpisów książki telefonicznej (imię i nazwisko / numer) 99
  Funkcja alarmu Tak
  Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany ekran) Migające światło LED
  Funkcje dźwięku
  Tryb głośnomówiący Tak
  regulowana głośność za pomocą menu
  liczba melodii dzwonka 10
  Funkcje wyświetlacza
  wariant wyświetlacza wyświetlacz alfanumeryczny, czarno-biały
  rozmiary (wys. × szer. Mm) 46 x 78
  obszerna czcionka Tak
  Prezentacja abonenta Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP)
  Menu w wielu językach (dużo języków wyświetlania) Tak
  Wyświetlanie czasu / daty Tak
  liczba wersji językowych 12
  Funkcje klawiatury
  Łatwa obsługa przy pomocy przycisku funkcyjnego Tak
  rozmiary / informacje techniczne
  Stacja bazowa, wys. × szer. × gł. W mm 78 x 200 x 195
  Stacja bazowa, waga w g 590

☆ Gigaset Telefon siemens a170 duo ☆

Gigaset Telefon siemens a170 duo Najniższa Cena Online

☆ Gigaset Telefon siemens a170 duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GIGASET
 • Nazwa produktu: Gigaset Telefon siemens a170 duo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Telefon Analogowy Gigaset A170 Duo

  Podstawowy, solidny telefon bezprzewodowy w jakości made-in-Germany. Przychylne w obsłudze przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia wywołują, iż wybieranie numeru staje się bezproblemowe. Pokaźny, podświetlany, graficzny wyświetlacz usprawnia odczytanie. Dzięki fabrycznemu zalogowaniu słuchawki na bazie, telefon nie wymaga wstępnej konfiguracji, ale tylko podłączenia do sieci. I jeszcze jedna rzecz, o którą nie musisz się martwić: tryb Eco Mode Plus z wyłączeniem promieniowania radiowego sprawia,wybór tego telefonu jest przychylny dla środowiska.
  - Lista połączeń do 25 wpisów
  - Powtarzanie wybierania ostatnich 10 numerów
  - Wyświetlanie daty i godziny oraz funkcja alarmu
  - przychylne w użyciu przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia
  - Prezentacja numeru albo nazwy
  - technologia ECO DECT


  Przekonująca jasność: podświetlany graficzny wyświetlacz w kolorze bursztynowym.
  Wart pokaźniejszej uwagi: obszerny wyświetlacz graficzny w nowym A170 wyraźnie kontrastuje napisy, a także cyfry. Dzięki temu oglądanie książki telefonicznej lub listy połączeń staje się łatwe. Wyświetlacz A170 jest także podświetlany dla łatwiejszej obsługi w ciągu dnia i nocy.

  Łatwy nie tylko na pierwszy rzut oka: wygoda obsługi usprawnia wszystko.
  mocny bezprzewodowy telefon Gigaset A170 w przystępnej cenie, oferuje podstawowe funkcje: przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia wywołują, że wybieranie staje się wyjątkowo wygodne, a ustawienia plug & play wykorzystanie telefonu zaraz po rozpakowaniu. I na koniec: telefon stacjonarny Gigaset A170 umożliwia ciągłe rozmowy do 18 godzin i pozostaje w stanie czuwania do 200 godzin bez ładowania.

  Utrzymywanie połączeń w pamięci: komfortowe zachowanie danych w telefonie.
  Codzienne telefonowanie jest jeszcze wygodniejsze z Gigaset A170, zapamiętującym 25 ostatnich nieodebranych i odebranych rozmów na liście połączeń. Telefon posiada także oddzielną listę ostatnich 10 wybieranych numerów w celu prędkiego oddzwaniania. Wszystkie najważniejsze numery znajdują się pod ręką, wpisane do książki telefonicznej o obszerności do 50 kontaktów. To oznacza, iż przyjaciele i rodzina są za każdym razem w zasięgu, po naciśnięciu kilku przycisków.

  za każdym razem do usług: wszystkie informacje jakich Ci potrzeba.
  Ciesz się szybkim dostępem do wszystkich danych, jakich Ci potrzeba w ciągu dnia i w chwili, gdy ktoś do Ciebie dzwoni: Gigaset A170 pokazuje datę, czas rozmowy oraz przezentację numeru na wyświetlaczu. Zawsze będziesz wiedział kto dzwoni gdy usłyszysz wywołanie. Czy wiedziałeś, że możesz używać A170 nie tylko jako telefonu? Jeśli potrzebujesz przypomnienia, po prostu użyj funkcji alarmu.

  Witamy w ekologicznym domu: funkcja ECO DECT dla redukcji fal radiowych.
  Jak wszystkie telefony bezprzewodowe Gigaset, A170 jest wyposażony w przyjazną dla środowiska technologię ECO DECT. To oznacza, iż telefon nie emituje fal radiowych w czasie czuwania nawet w sytuacji zalogowania kilku słuchawek wspierających technologię ECO DECT. Podczas rozmowy moc transmisji jest samoczynnie dostosowana do odległości słuchawki od stacji bazowej. Im krótszy dystans tym mniejsze promieniowanie. Dla osiągnięcia maksymalnego zasięgu tryb ECO DECT może być wyłączony w każdym momencie.

  informacje technologiczne:

  Nazwa artykułu Gigaset A170 Duo

  Funkcje ogólne
  Połączenie Analogowe
  Numery telefonu (analogowe) 1
  ilość równoległych rozmów (analogowe) 1
  Standardy DECT DECT
  ECO DECT Autom. Reduction of transmission power, Radiation-free in standby mode, Low energy consumption

  Funkcje uzupełniające
  Czas czuwania do (h) 200
  Czas rozmowy do (h) 18
  ilość wpisów książki telefonicznej (imię i nazwisko / numer) 50
  Funkcja alarmu Tak
  Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany ekran) Podświetlany ekran
  liczba obsługiwanych słuchawek 4
  gratisowe połączenia wewnętrzne Tak
  Transfer książki telefonicznej/adresowej poprzez DECT (ze słuchawki do słuchawki) Tak
  Wewnętrzne przekazywanie połączeń zewnętrznych, połączenia konferencyjne, połączenia zwrotne Tak

  Funkcje dźwięku
  dostosowywana głośność przy pomocy menu
  ilość melodii dzwonka 10
  Funkcje wyświetlacza
  rodzaj wyświetlacza ekran alfanumeryczny, czarno-biały
  wymiary (wys. × szer. Mm) 22 x 34
  Przekątna (cale) 1,5
  Rozdzielczość (piksele) 70 x 8
  Prezentacja abonenta Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP)
  Lista ostatnich (liczba) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny 25
  Menu w wielu językach (mnóstwo języków wyświetlania) Tak
  Wyświetlanie czasu / daty Tak
  liczba wersji językowych 24

  Funkcje klawiatury
  nieskomplikowana obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego Tak
  wymiary / informacje techniczne
  Słuchawka, wys. × szer. × gł. W mm 159 x 48 x 30
  Słuchawka, waga z akumulatorem w g 108
  Stacja bazowa, wys. × szer. × gł. W mm 89 x 89 x 43
  Stacja bazowa, waga w g 63
  Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. W mm 38 x 69 x 75
  Podstawka ładująca, waga w g 34
  Akumulator 2 x NiMH AAA


☆ Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525) ☆

Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525) Najniższa Cena Online

☆ Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alcatel
 • Nazwa produktu: Telefon przewodowy Alcatel TEMPORIS 580 Darmowy odbiór w 21 miastach! (3700601407525)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Alcatel TEMPORIS 580
  Telefon przewodowy
  • dwuliniowy ekran
  • funkcja zestawu głośnomówiącego z dedykowanym klawiszem
  • 10 klawiszy szybkiego wybierania
  • książka telefoniczna do 50 numerów
  • wskaźnik oczekującej wiadomości
  • blokada klawiatury
  • gniazdo RJ9 do podłączenia zestawu słuchawkowego
  • dedykowany klawisz zestawu słuchawkowego
  • lista 30 ostatnio odebranych połączeń
  • możliwość montażu na ścianie
  • kabel telefoniczny RJ11-RJ11


Podsumowanie, czyli jaki telefon stacjonarny nowoczesny najlepszy?


Najlepszy telefon stacjonarny nowoczesny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy telefon stacjonarny nowoczesny w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze stacjonarne aparaty telefoniczne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych telefonów stacjonarnych nowoczesnych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych aparatów telefonicznych stacjonarnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki telefon stacjonarny nowoczesny opinie,
 • dobry telefon stacjonarny nowoczesny cena,
 • telefon stacjonarny nowoczesny ranking,
 • telefon stacjonarny nowoczesny jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...