Ranking telefonów stacjonarnych Gigaset. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Telefony stacjonarne / Ranking telefonów stacjonarnych Gigaset


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych telefonów stacjonarnych Gigaset. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych telefonów stacjonarnych Gigaset,
 • TOP5 często wybieranych aparatów telefonicznych stacjonarnych.

Jakie telefony stacjonarne Gigaset najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane telefony stacjonarne Gigaset, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking telefonów stacjonarnych Gigaset, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550 ☆

Telefon Siemens Gigaset rt550 Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset rt550
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Gigaset Comfort 550

  doskonałe połączenie: korzystanie z telefonu może być wyjątkowo proste

  Po co wybierać, skoro można mieć wszystko naraz? Gigaset COMFORT 550 oszałamia nieprzemijalnie szykownym wzornictwem, perfekcyjną ergonomią, progresywną technologią i maksymalną wygodą. To doskonały telefon do domu i na biurko. Technika kryjąca się pod stylową obudową jest nowoczesna, a jej liczne funkcje zrobią na Tobie wrażenie. Ten telefon bezprzewodowy można nie tylko zobaczyć,także usłyszeć, ponieważ ma nieprzeciętną akustykę. A gdy pracujesz w domu, za każdym razem będziesz miał wolne ręce, dzięki możliwości podłączenia zestawu słuchawkowego, a także zintegrowanego zestawu głośnomówiącego. Model Gigaset COMFORT 550A proponuje także zintegrowaną samoczynną sekretarkę z czasem nagrywania do 30 minut.

  Nawigacja do perfekcji: korzystanie z telefonu może być przyjemne

  Witaj w swej osobistej strefie komfortu: Gigaset COMFORT 550 jest tak prosty i przyjemny w obsłudze, iż nic nie odciąga Twojej uwagi od tego, co najważniejsze - rozmowy. Spełnia najwyższe standardy jakości Gigaset, a nawigacja po ustawieniach i funkcjach jest instynktowna. Spory, kolorowy wyświetlacz TFT o wysokim kontraście (44 x 35 mm) oferuje wszystko, czego można oczekiwać od innowacyjnego telefonu bezprzewodowego: Grafikę i czcionk i zapewniające adekwatną czytelność, rozmaitą kolorystykę i symbole do obsługi menu głównego. Jest to także szczególnie komfortowe, ponieważ tryb jumbo zezwala na niezwykle duże wyświetlanie cyfr w trakcie wybierania numeru. Wielkie, jednostkowe przyciski z wyczuwalnym punktem oporu i podświetlana klawiatura powodują, że Gigaset COMFORT 550 jest nieprzeciętnym towarzyszem w codziennym życiu.

  Aktywacja ochrony połączeń: Twój telefon jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika

  Gdy Twój telefon nie chce przestać dzwonić: Gigaset COMFORT 550 może zablokować niepożądane połączenia. Nowo opracowana wygodna ochrona połączeń bezawaryjnie ochroni Cię przed rozmowami reklamowymi lub niebezpiecznymi oszustwami telefonicznymi. W prosty sposób można zablokować do 150 numerów telefonów: Niechciani rozmówcy mogą zostać wpisani na czarną listę lub przeniesieni bezpośrednio z rejestru historii połączeń. W każdej chwili można także zablokować lub wyciszyć anonimowych rozmówców. Dzięki funkcji kontroli czasu można określić przedziały czasowe, w których telefon powinien dzwonić albo nie. Niektórych rozmówców możesz traktować preferencyjnie, wpisując ich do książki adresowej VIP, dzięki czemu będziesz mógł z nimi rozmawiać w dowolnym momencie. Funkcja ochrony połączeń w telefonie Gigaset COMFORT 550 jest jeszcze bardziej rozbudowana, jeśli zezwolisz na wykonywanie połączeń tylko tym osobom, które znajdują się w Twojej książce adresowej. Przy takim ustawieniu wszystkie inne połączenia są blokowane.

  Wszystkie informacje w książce adresowej: Twój telefon to ma

  Będziemy w kontakcie! - często brzmi to łatwiej, niż jest w rzeczywistości: Gdzie ponownie umieściłeś ten numer telefonu? Czy oni mają inny numer telefonu? A kiedy są ich urodziny? Książka adresowa telefonu Gigaset COMFORT 550 ułatwia komunikację, ponieważ można w niej zapisać do 200 kontaktów, a każdy z nich ma trzy numery telefonu. Wpisy te można także łatwo wymieniać pomiędzy słuchawkami Gigaset. Jest także użyteczna: programowalne przyciski szybkiego wybierania zezwalają na szybsze dotarcie do wybranych rozmówców, bez konieczności żmudnego wpisywania numerów. Dzięki funkcji automatycznego przypominania o urodzinach, już nigdy nie przegapisz ich unikatowego dnia. Możesz także przypisać własne melodie VIP do najważniejszych osób w Twoim życiu, dzięki temu od razu usłyszysz, kto do Ciebie dzwoni.

  teraz wszystko jest dobrane: Twój Gigaset COMFORT 550 jest wyjątkowy

  Jeśli masz wysokie kryteria, Gigaset COMFORT 550 jest właśnie dla Ciebie. Ten bezprzewodowy telefon jest jeszcze lepszy dzięki możliwościom personalizacji, ponieważ możesz go dostosować do swych indywidualnych preferencji! Możesz pomiędzy innymi wybierać pomiędzy przeróżnymi rodzajami tła wyświetlacza: ciemne tło, które nadaje się do innowacyjnego wzornictwa telefonu COMFORT 550, albo białe tło o wysokim kontraście. W przypadku wygaszacza ekranu można wybrać zegar analogowy albo cyfrowy. Możesz także przypasować dźwięk tego wysokiej jakości telefonu Gigaset do swych potrzeb: Wybierz odpowiedni zakres częstotliwości spomiędzy dwóch profili akustycznych, by zapewnić sobie optymalne wrażenia słuchowe. Ważnym rozmówcom możesz choćby przypisać własne melodie dzwonka. Brzmi należycie? Tak właśnie powinno być.

  Dla starych i młodych: korzystanie z telefonu jest dla wszystkich

  Komunikacja nie jest kwestią wieku: Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi i kompatybilności z aparatami słuchowymi, z telefonu Gigaset COMFORT 550 mogą korzystać także osoby starsze. Pomyśleliśmy także o następnej generacji: Funkcja bezpośredniego połączenia oznacza, że wszystkie przyciski uruchamiają wybieranie zaprogramowanego numeru. Jest to świetne rozwiązanie dla minimalnych dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać, ponieważ zawsze wybierany jest właściwy numer - niezależnie od tego, który przycisk zostanie naciśnięty. Funkcja baby phone jest ponadto bardzo funkcjonalna: po przekroczeniu określonego progu hałasu, Gigaset COMFORT 550 automatycznie nawiązuje połączenie z innymi słuchawkami w domu, a nawet ze smartfonem mamy albo taty. W trybie baby phone, połączenia przychodzące są jedynie wzrokowo sygnalizowane na wyświetlaczu - bez dzwonka.

  zawsze obok Ciebie: Twój telefon jest wyjątkowo sprężysty

  Znów zadzwoni gdzieś telefon. Gigaset powoduje, iż jesteś dzisiaj przenośny, lecz w powszednim życiu słuchawka nie za każdym razem jest skrupulatnie tam, gdzie jej Ci trzeba. Jesteś w piwnicy, a telefon dzwoni w kuchni? z łatwością temu zaradzić: Gigaset COMFORT 550 posiada możliwość rozbudowy do sześciu słuchawek, które możesz umieścić w dowolnym miejscu w swym domu. W kuchni, domowym biurze, salonie czy sypialni - zawsze będziesz mieć pod ręką stosowne urządzenie. Gigaset COMFORT 550 jest niezwykle kompatybilny, można go w dodatku rozbudować o dopełniające słuchawki Gigaset HX. Przegląd wszystkich słuchawek HX odnajdziesz...

  cechy telefonu analogowego Gigaset Comfort 550:
  • nieśmiertelne i eleganckie wzornictwo
  • kolorowy ekran TFT 2,2" zapewniający stosowną czytelność
  • Funkcja trybu głośnomówiącego i możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego
  • Dwa przyciski wyświetlacza dla ważnych funkcji
  • Nowa, komfortowa ochrona połączeń
  • Książka telefoniczna na maks. 200 wpisów
  • Prosta obsługa
  • szerokie cyfry do wybierania numerów
  • Kompatybilny z aparatami słuchowymi
  • Zdejmowany zaczep do paska

☆ Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968) ☆

Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset E390 (4250366861968)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  GIGASET E390
  Telefon bezprzewodowy DECT


  OUTLET!
  produkt ze zwrotu. Stan sprzętu znakomity. Otwarte opakowanie i brak woreczków.

  Spełnia potrzeby całej rodziny.
  • spory kolorowy wyświetlacz TFT 58 mm/2.2 z funkcją powiększania tekstu
  • Funkcja połączeń alarmowych/ratunkowych z 4 numerami telefonów
  • 2 profile akustyczne optymalizujące wrażenia słuchowe
  • Książka telefoniczna na maks. 200 wpisów

  Gigaset E390 - telefon z obfitymi przyciskami. Dla każdego
  Telefony adaptujące się do Twojego życia. Właśnie taka idea przyświecała nam w trakcie opracowywania serii urządzeń Gigaset. Uwzględniają one zmieniające się z czasem potrzeby i możliwości użytkownika, stawiające przed telefonem specjalne wymogi. Gigaset E390 spełnia więc wszystkie Twoje kryteria dotyczące większej wygody i niezawodności, niezależnie od wieku i upływu lat. Przykładem są najróżniejsze profile dźwięku, dzięki którym złączysz głośność do swoich jednostkowych potrzeb, duże i podświetlane przyciski, niezwykle czytelny i intuicyjna nawigacja po menu upraszczająca obsługę. Wymienić należy także funkcję bezpośredniego połączenia i przycisk umożliwiający wezwanie pomocy.
  Czytelne informacje to podstawa
  Widoczne i czytelne numery oraz wpisy to podstawa nietrudnej i wygodnej obsługi. Dlatego E390 oferuje zarówno obszerniejszych wymiarów przyciski, jak i spory, barwny wyświetlacz o odpowiednim kontraście z funkcją rozszerzania prezentowanego tekstu. Jak to działa? informacje abonenta wybrane z książki telefonicznej są automatycznie zwiększane i umieszczane na pomarańczowym tle. Jeżeli wpis wykracza poza szerokość wyświetlacza, tekst przesuwa się adekwatnie wzdłuż ekranu. Wprowadzane w trakcie wybierania numeru cyfry także posiadają pokaźniejszy rozmiar i kolorowe tło. Natomiast podświetlenie ekranu sprawia, iż wszystkie informacje są czytelne nawet wtedy, gdy w otoczeniu panuje półmrok.
  Podwójnie wspaniały dźwięk: dwa profile akustyczne dla adekwatnych wrażeń słuchowych
  Ten model dostosowuje się do Twojego słuchu. Gigaset E390 posiada dwa profile akustyczne, które wzmacniają adekwatnie wysokie lub niskie dźwięki. Musisz wiedzieć, iż słuch człowieka zmienia się wraz z wiekiem. Im jesteśmy starsi tym słabiej odbieramy wysokie tony. Korzystając z E390 możesz wybrać taki profil dźwięku, który pasuje Ci najlepiej.
  Łagodny i wyraźny dźwięk - nawet w hałaśliwym otoczeniu
  Bezprzewodowy telefon Gigaset E390 gwarantuje wspaniałej jakości dźwięk i – gdy trzeba – obszerniejszą głośność. To przydatne udogodnienie, sprawdzające się w przypadku, gdy w pokoju gra telewizor lub trwa ożywiona, rodzinna dyskusja. Możesz wówczas w przystępny sposób zespoić natężenie dźwięku (5 stopni) w swoim Gigaset E390 optymalnie do hałasu otoczenia. W dodatku, po wciśnięciu przycisku „ekstra głośność (ang. „extra loud) możesz jeszcze dwukrotnie powiększyć natężenie dźwięku. Ta możliwość przydaje się nad wyraz osobom zmagającym się z zróżnicowanymi problemami słuchowymi. Gdy następnym razem będziesz korzystał z telefonu, głośność urządzenia wróci do pierwotnie zdefiniowanego poziomu.
  Pewne wybieranie numerów, choćby gdy działasz w pośpiechu Gigaset E390 ma przycisk alarmowy – starczy jedno naciśnięcie, by telefon samoczynnie zadzwonił po pomoc. Możesz zapisać do 4 numerów, np. Do rodziny lub sąsiadów, które będą po kolei wybierane. Jak działa funkcja połączeń alarmowych? 1. Po zainicjowaniu połączenia alarmowego poprzez naciśnięcie właściwego przycisku, telefon samoczynnie wybiera po kolei 4 zaprogramowane numery. Jeżeli nikt nie odbierze połączenia procedura jest trzykrotnie powtarzana. 2. Jeżeli adresat odbierze połączenie, usłyszy głos wzywający pomoc. 3. Osoba, która odbierze połączenie może bezpośrednio porozmawiać z osobą potrzebującą pomocy – starczy, iż na klawiaturze swego telefonu wciśnie przycisk z numerem 5.
  Łatwa obsługa - taka, jaka powinna być i jest
  Korzystanie z telefonu Gigaset E390 nie sprawia seniorom żadnych problemów. Urządzenia są łatwe w obsłudze, ergonomiczne i instynktowne. Pomocne są pokaźne, oddzielone od siebie i podświetlone przyciski, oznaczone znacznymi cyframi, a także menu ułatwiające wyszukanie niezbędnych danych. Tu przydaje się w dodatku praktyczny przycisk nawigacyjny umożliwiający szybki dostęp do najważniejszych opcji w menu.
  Spokojniej i bardziej prywatnie - pomysłowa funkcja ochrony
  Jeśli masz już dość niechcianych połączeń, a także nękających telemarketerów, można polikwidować połączenia anonimowe lub przychodzące z określonych numerów dodając je do czarnej listy o pojemności maksymalnie 15 wpisów. Po aktywacji, funkcja automatyczne odrzuca połączenie z takiego numeru lub zawiadamia je na wyświetlaczu bez aktywowania dzwonka telefonu. Numery do czarnej listy można dodawać ręcznie albo skopiować je z historii połączeń. Można w dodatku ustawić stosowne zakresy czasowe, w których telefon powinien zawiadamiać albo nie połączenia przychodzące.
  Bezpośrednie połączenie z wybranym numerem
  Poczuj się bezpieczniej – dla Twojego komfortu przygotowaliśmy funkcję bezpośredniego połączenia oraz monitoringu wnętrza. Pierwsza z nich polega na zaprogramowaniu jednego numeru, który zostanie wybrany po naciśnięciu dowolnego przycisku na telefonie Gigaset E390. Funkcja sprawdzi się m.in. W przypadku korzystania ze słuchawki przez osobę chorą albo poprzez małe dziecko, które jeszcze nie nauczyło się czytać. Podobnie użyteczna jest funkcja monitoringu wnętrza – słuchawka samoczynnie wykonuje połączenie na zaprogramowany numer zewnętrzny, np. Komórkowy, po wykryciu głośniejszego dźwięku. W trybie monitoringu pomieszczenia wszystkie połączenia przychodzące są sygnalizowane jedynie wzrokowo na wyświetlaczu słuchawki – telefon nie wydaje wtedy żadnych dźwięków.
  Brzmi doskonale - choćby, gdy korzystasz z aparatu słuchowego
  Korzystanie z aparatu słuchowego w trakcie telefonicznych rozmów niejednokrotnie skutkowało niepożądanymi i nieprzyjemnymi szumami. Linia Gigaset E390 eliminuje te niedogodności i jest w pełni kompatybilna z aparatami słuchowymi zgodnie z europejskim standardem ITU-T P.370. Osoby używające aparatów słuchowych ze sprzężeniem indukcyjnym i korzystające z naszych telefonów cieszą się czystym dźwiękiem pozbawionym zakłóceń.
  obszerniejszy komfort od samego początku - pomyśl o dodatkowych słuchawkach
  Używaj telefonu wszędzie gdzie potrzebujesz. System Gigaset E390 może być zwiększony choćby do 6 słuchawek, które możesz umieścić w dowolnym miejscu w domu. Niezależnie od tego, czy jest to pomieszczenie dzienny, korytarz, gabinet czy kuchnia, telefon jest zawsze pod ręką.
  Eco Dect: telefonia bez emisji fal rdiowych
  Podobnie jak inne bezprzewodowe telefony Gigaset, model E390 korzysta z przychylnej dla środowiska technice ECO DECT. Gdy urządzenie znajduje się w trybie czuwania, wyłączona zostaje emisja fal radiowych, nawet wówczas, gdy w Twoim domu działa kilka słuchawek (wszystkie one i stacja bazowa muszą wspierać standard ECO DECT). W trakcie rozmowy telefonicznej, moc emisji jest samoczynnie regulowana zależnie od odległości dzielącej stację bazową i słuchawkę. Im odległość jest mniejsza, tym emisja niższa. Dla powiększenia maksymalnego zasięgu sieci DECT, tryb ECO DECT można w każdej chwili wyłączyć.
  Połączenie - Analogowe
  Numery telefonu (analogowe) - 1
  liczba równoległych rozmów (analogowe) - 1
  Standardy DECT - DECT, GAP
  ECO DECT - samoczynna redukcja mocy nadawania, brak emisji w trybie czuwania, niskie zużycie baterii
  obfita czcionka
  Czas czuwania do (h) - 320
  Czas rozmowy do (h) - 17
  ilość wpisów książki adresowej (imię, nazwisko, 3 numery, zdjęcia, przypomnienie o spotkaniu, dźwięki) - 200
  jednostkowe dźwięki dzwonka dla wpisów VIP - Tak
  Funkcja ponownego, samoczynnego wyboru numeru przez słuchawkę - Tak
  Monitoring wnętrza (niania elektroniczna) - wewnątrz (wymagana druga słuchawka), Na zewnątrz
  Bezpośrednie wybieranie numeru (Babycall) - Tak
  Kalendarz - Tak
  Funkcja alarmu - Tak
  Funkcja SOS - Tak
  Sygnalizacja utraty zasięgu - Tak
  Call block function - Tak
  Blacklist (number of entries) - 15
  Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany wyświetlacz) - Podświetlany ekran, Migający przycisk nawiązywania połączenia
  liczba obsługiwanych słuchawek - 6
  bezpłatne połączenia wewnętrzne - Tak
  Transfer książki telefonicznej/adresowej przez DECT (ze słuchawki do słuchawki) - Tak
  Wewnętrzne przekazywanie połączeń zewnętrznych, połączenia konferencyjne, połączenia zwrotne - Tak
  Tryb głośnomówiący - komfortowy tryb głośnomówiący (jakość trybu pełnodupleksowego)
  Tryb głośnomówiący w słuchawce / stacji bazowej - Słuchawce
  regulowana głośność - za pomocą menu
  liczba melodii dzwonka - 18
  rodzaj wyświetlacza - ekran barwny (pełna gama kolorów)
  wymiary (wys. × szer. Mm) - 44 x 35
  Przekątna (cale) - 2.2
  Rozdzielczość (piksele) - 176 x 220
  wielka czcionka - Tak
  Prezentacja abonenta - Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP)
  Lista ostatnich (liczba) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny - 20
  Lista (ilość) połączeń wychodzących z podaniem daty i godziny - 20
  Lista (ilość) połączeń przychodzących z podaniem daty i godziny - 20
  Lista (liczba) połączeń każdego typu z podaniem daty i godziny - 60
  Menu w wielu językach (niemało języków wyświetlania) - Tak
  Wyświetlanie czasu / daty - Tak
  liczba wersji językowych - 26
  Podświetlana klawiatura - Tak
  przystępna obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego - Tak
  Przycisk wiadomości - Tak
  Słuchawka, wys. × szer. × gł. W mm - 168 x 48 x 22
  Słuchawka, waga z akumulatorem w g - 118
  Stacja bazowa, wys. × szer. × gł. W mm - 44 x 88 x 105
  Stacja bazowa, waga w g - 70
  Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. W mm - 38 x 70 x 77
  Podstawka ładująca, waga w g - 36
  Akumulator - 2 x NiMH AAA

☆ Gigaset Telefon siemens a690ip ☆

Gigaset Telefon siemens a690ip Najniższa Cena Online

☆ Gigaset Telefon siemens a690ip - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Gigaset Telefon siemens a690ip
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Telefon bezprzewodowy VoIP Gigaset A690 IP


  Model bezprzewodowego telefonu IP Gigaset A690 IP jest jednym z podstawowych modeli Gigaset, i bezpośrednim następcą A540 IP zawartym w podstawowej klasie słuchawek. Telefon ma nieco mniejszą funkcjonalność niż, powiedzmy, Gigaset C530 IP. Ten telefon IP DECT ma oddzielną bazę, co oznacza, iż ładujesz słuchawkę niezależnie od bazy, używając własnego „kubka" do ładowania i adaptera. Oprócz połączenia LAN dla połączenia IP, jednostka bazowa ma jeszcze możliwość podłączenia analogowej linii telefonicznej. Telefon może odbierać i wykonywać połączenia na obu liniach. Do bazy można podłączyć maksymalnie 6 dodatkowych słuchawek Gigaset. Słuchawki mogą być rozmaitymi modelami Gigaset, lecz zaleca się, by były nowsze, ponieważ mają najlepszą kompatybilność z nowszymi jednostkami bazowymi.

  Gwarancja: 24 miesiace

  Zawartość opakowania:
  - 1 stacja bazowa Gigaset A690 IP
  - 1 słuchawka Gigaset A690HX
  - 1 ładowarka
  - 1 zasilacz do stacji bazowej
  - 1 zasilacz do ładowarki
  - 1 przewód telefoniczny
  - 1 przewód Ethernet
  - 2 akumulatory AAA (NiMH, 400 mAh)
  - 1 pokrywa akumulatora
  - 1 skrócona instrukcja obsługi

  Funkcje i atrybuty Gigaset A690 IP:

  • 3 rozmowy równocześnie (2 VoIP + 1 PSTN)
  • Obsługa 6 słuchawek i 6 kont VoIP
  • unikatowa jakość dźwięku HDSP
  • Książka telefoniczna na 150 wpisów
  • Tryb głośnomówiący
  • zaimplementowane kodeki G.711, G.722, G.726, G.729AB
  • Podświetlany graficzny monochromatyczny wyświetlacz 2,0" (96x64 pikseli)
  • Logowanie do 6 słuchawek, np. Gigaset C430HX, C530HX, C570HX, CL660HX, CL390HX, E630HX, S850HX, SL450HX
  • Wyciszanie dzwonka w wybranych godzinach – dzień/noc
  • Wyciszanie połączeń anonimowych
  • Monitoring wnętrza (Babyfon)
  • Czas rozmów/czuwania: 12/180 godzin


☆ Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505) ☆

Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset rt550HX (4250366866505)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  wzornictwo czy ergonomia? innowacyjna technika czy wygoda? życie rodzinne czy praca w domu? najlepiej wszystko w tym samym czasie! gigaset comfort 550hx perfekcyjnie leży w rąk, a dzięki nieprzemijalnemu, eleganckiemu wzornictwu, ten niemiecki produkt wysokiej jakości wygląda dobrze w domu, jak i na biurku. Technika zastosowana w tej stylowej obudowie jest postępowa, a jej liczne funkcje zrobią na tobie wrażenie. Jednak ta sprawna słuchawka do routera nie tylko prawidłowo wygląda, ale także jest korzystnie słyszalna, ponieważ ma doskonałą akustykę. A dzięki możliwości podłączenia zestawu słuchawkowego i zastosowanemu głośnikowi (z certyfikatem jakości hd voice) masz wolne ręce, co oznacza, że gigaset comfort 550hx sprawdzi się także w wykorzystaniach fachowych.korzyści: słuchawka do rejestracji w istniejących stacjach bazowych i routerach dect nieśmiertelne i eleganckie wzornictwo kolorowy ekran tft 2.2" zapewniający trafną czytelność funkcja trybu głośnomówiącego i możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego dwa przyciski wyświetlacza do obsługi ważnych funkcji nowa wygodna ochrona połączeń prosta obsługa znaczne cyfry do wybierania numerów kompatybilny z aparatami słuchowymi odłączany zaczep do paska

☆ Gigaset Telefon siemens a690 ☆

Gigaset Telefon siemens a690 Najniższa Cena Online

☆ Gigaset Telefon siemens a690 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GIGASET
 • Nazwa produktu: Gigaset Telefon siemens a690
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  automatyczna odpowiedź na połączenie:nie;Blokada klawiszy:nie;Długość czuwania:200 godzin;Długość rozmowy:14 godzin;Dzwonki polifoniczne:nie;Opcja SMS:nie;Opcje:podświetlenie klawiatury, tryb głośnomówiący, budzik, możliwość montażu na ścianie;dopełniające opcje:budzik, możliwość rozmów pomiędzy słuchawkami, przekazywanie połączeń do innych słuchawek, tryb Eco;Gwarancja:24 miesiące;Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP):tak;Kolor:metaliczny/szary;barwa pokrywy:srebrno-czarny;liczba słuchawek w pakiecie:1;ilość słuchawek w zestawie (selekcja):1;Maksymalna ilość słuchawek do współpracy:4;Interfejs po polsku:tak;realny montaż na ścianie:tak;Podświetlane klawisze:tak;Podświetlany ekran:tak;Powtórzenie ostatniego numeru:tak;wyposażony w samoczynną sekretarkę:nie;prędkie wybieranie numerów:tak;Możliwość trybu głośnomówiącego:tak;Waga słuchawki:119 g;Wewnętrzna książka telefoniczna:100 wpisów;Miernik siły sygnału:tak;Miernik stanu naładowania akumulatorów:tak;Kompatybilny ze słuchawkami innych producentów (GAP):tak;Integarcja z linią telefoniczną:analogowa;rozmiary bazy:44 x 88 x 103 mm;wymiary słuchawki:155 x 49 x 34 mm;Wyposażenie:baza, instrukcja obsługi w języku polskim, przewód telefoniczny (1,5 m), karta gwarancyjna, pokrywa akumulatorów, słuchawka, zasilacz;wyświetlacz:czarno - biały LCD;wyświetlacz:czarno-biały;informacje o czasie rozmowy:tak;Poziom zasięgu słuchawki w pomieszczeniu:50 m;Poziom zasięgu słuchawki w terenie otwartym:300 m;Zasilanie bazy:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie słuchawki:2 akumulatory AAA NiMH


☆ Telefon Siemens Gigaset E630HX (4250366846415) ☆

Telefon Siemens Gigaset E630HX (4250366846415) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset E630HX (4250366846415) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset E630HX (4250366846415)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Telefon jest dedykowany dla wymagających Alltagssituationen.Wenn'll podjąć działalność rzemieślniczą albo posiadają drobne dzieci, można też poradzić sobie z wielkim obciążeniem. Gigaset E630HX uniwersalna słuchawka może podobnie. Sprzęt Craft i dzieci, żeby ciągle świeże wyzwania. Dlatego ten konkretny telefon bezprzewodowy jest równocześnie wstrząsoodporny i niepodatny na wodę i kurz. Nowa uniwersalna słuchawka Gigaset E630HX można zrobić jeszcze więcej. Prosty bezpośrednie podłączenie do routera z zastosowaną bazę DECT (z lub bez CAT-iq 2.0) w celu połączenia w technologii IP w znanych najwyższej jakości Gigaset. Telefony to zarejestrować się bezpośrednio na routerze bardziej lubiane: telefony Gigaset HX uniwersalne pracować z obu routerów, takich jak pudełka Fritz i routerów poprzez standard CAT-iq - na przykład z portami Telekom szybkości Homebox 2 O2 lub TP! Link - routery ze sobą wyśmienicie. Co czyni je nadzwyczajnymi kandydatami do routera VoIP. Nowe modele z serii HX proponują wymagających konsumentów, którzy umieszczają w projekcie wartości telefonia, jakości ''Made in Germany'' i funkcjonalność, jako alternatywa dla systemu słuchawek z producentem routera. Wystarczy użyć funkcji wygody.W czasie pracy słuchawki bezpośrednio do routera z wielu wygodnych funkcji są dostępne, które są obsługiwane poprzez nowe modele z linii HX. Zwłaszcza dostęp do książki telefonicznej do routera na listach wyborczych przychodzących, wychodzących i nieodebranych połączeń i korzystania z automatycznej sekretarki router wewnętrzny ma dla konsumentów najwyższym priorytetem. Interakcja między routerami i słuchawek jest producentem zależne dostosowywane poprzez różnorodnych standardów i protokołów. Co sprawia, że ​​słuchawki Gigaset HX jest to, iż mogą one korzystać ze wszelkich protokołów z odpowiednimi modelami routerów średnicy. Nieprzeciętna jakość rozmów HD Voice. Nad wyraz ważna jest jakość połączeń głosowych telefonii opartej na protokole IP: Słuchawki z linii są HX-HD Voice (High Definition Voice) oraz certyfikat nadawany VoIP z jakością krystalicznie czysta szerokopasmowe połączenie głosowe. Tak więc, dla klienta stanowczo naturalny dźwięk o doskonałej jakości dźwięku. Wystarczy zarejestrować. Słuchawki Gigaset HX uniwersalne mogą być podłączone do routerów jednakowo łatwo możemy zalogować się do stacji bazowych Gigaset własnego, poprzez aktywację ''Wniosku'' w menu telefonu. Co trzeba zabrać routera strony, zdradza także zapoznać się z odpowiednią instrukcją. W ścisłej współpracy z routerem. Jak reprezentujących funkcje baby phone dostęp do książki telefonicznej w indywidualnych przypadkach jest na Kompatibiltätsdatenbank pod gigaset.com/kompatibiltaet~~pobj. Znajdziesz tu w dodatku {pomocn|przydatn)e wskazówki, w jaki sposób można skorzystać ze słuchawek Gigaset HX optymalne funkcje telefoniczne z routerem....

☆ Telefon Siemens Gigaset A690HX (4250366857169) ☆

Telefon Siemens Gigaset A690HX (4250366857169) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset A690HX (4250366857169) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset A690HX (4250366857169)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Gigaset Słuchawka A690HX Czarny

  Kompatybilna z większością routerów - oferująca całkowitą wszechstronność
  technika cyfrowa to przyszłość telefonii. Z uwagi na to, operatorzy i ich klienci przechodzą sukcesywnie na telefonię IP, która proponuje sporo korzyści takich, jak perfekcyjna jakość połączeń w standardzie HD, przypisanie kilku numerów do słuchawki oraz wykonywanie wielu rozmów równocześnie. Uniwersalna słuchawka Gigaset HX świetnie sprawdza się w tym środowisku, współpracując z routerami oraz wykorzystując własne stacje bazowe DECT. Jest kompatybilna z wieloma routerami np. FRITZ!Box i urządzeniami innych producentów. Daje więc pewność, że telefonu będziesz mógł używać nawet wtedy, gdy wymienisz posiadany router.

  Głos w standardzie HD i tryb głośnomówiący
  Jaki sposób rozmowy telefonicznej wybierasz? Wolisz rozmawiać w trybie cichym, bezpośrednio na słuchawce czy też w trybie głośnomówiącym, dołączając inne osoby do rozmowy lub wykonując inne czynności? Gigaset A690HX pozwala na dobór. Bez znaczenia, który tryb wybierzesz, za każdym razem będziesz korzystać z najwyższej jakości dźwięku w standardzie HD. Różnorodne warianty profili ustawień głosu wywołują, że rozmowa daje wrażenie jakby rozmówca znajdował się tuż obok, a przytłumiony głos w słuchawce jest już tylko złym wspomnieniem.

  Blokuj niechcianych rozmówców - odbieraj tylko te połączenia, które chcesz odebrać
  Jeśli masz już dość niechcianych połączeń i nękających telemarketerów, można zlikwidować połączenia anonimowe lub przychodzące z określonych numerów dodając je do czarnej listy o objętości maksymalnie 32 wpisów. Po aktywacji, funkcja automatyczne odrzuca połączenie z takiego numeru lub sygnalizuje je na wyświetlaczu bez aktywowania dzwonka telefonu. Numery do czarnej listy można dodawać ręcznie lub skopiować je z historii połączeń. Można także ustawić trafne zakresy czasowe, w których telefon powinien oznajmiać lub nie połączenia przychodzące.

  użyteczny i intuicyjny przystępny w obsłudze telefon bezprzewodowy
  Pierwszą rzeczą, jaką zauważasz w słuchawce Gigaset A690HX jest jej obfity, podświetlany, czarno-biały ekran graficzny. Poręczna klawiatura z podświetlanymi przyciskami i instynktowna obsługa w dodatku przyczyniają się do większej wygody telefonowania.

  obfita książka teleadresowa i długi czas rozmów w telefonie, na którym możesz polegać
  Na słuchawce Gigaset A690HX możesz zawsze polegać. 180 godzin w trybie czuwania oznacza, że jesteś zawsze przystępny, a 14 godzin rozmowy to pewność, iż nie ominie Cię żadna ważna informacja. Książka teleadresowa zezwala na zapisanie do 150 numerów i nazw, tak więc wszystkie kontakty masz pod ręką. Na dodatek, ostatnie 25 połączeń wraz z numerem rozmówcy, a także godziną, o której zadzwonił, pokazywane są na wyświetlaczu telefonu, pozwalając użytkownikowi na prędkie oddzwonienie.


☆ Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276) ☆

Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276) Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset A280 (4250366863276)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Gigaset A280
  Podstawowy telefon z nadzwyczajną jakością dźwiękui trybem głośnomówiącym

  • Podświetlany wyświetlacz o przekątnej 1,5
  • Tryb głośnomówiący
  • Długi czas rozmów / czuwania: 18 / 200 h
  • Książka telefoniczna na 80 wpisów
  • technika ECO DECT

  Funkcje specjalne
  Funkcje systemu z więcej niżeli jedną słuchawką: bezpłatne rozmowy wewnętrzne pomiędzy słuchawkami 2 rozmowy jednocześnie (1 zewnętrzna, 1 wewnętrzna) Transfer książki telefonicznej pomiędzy słuchawkami Połączenia wewnętrzne do wszystkich lub do wybranej słuchawki Przekazywanie połączeń zewnętrznych do innych słuchawek z uprzednią konsultacją Konferencja trójstronna (1 rozm. Zewn. + 2 rozm. Wewn.) Połączenia zewnętrzne sygnalizowane we wszystkich słuchawkach Funkcje dodatkowe: Plug&Play (rozpakuj, podłącz i rozmawiaj) Budzik: - z melodią do wyboru Data i czas bronione w sytuacji utraty zasilania

☆ Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) ☆

Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) Najniższa Cena Online

☆ Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Gigaset DA310 Telefon przewodowy


  Podstawowy telefon przewodowy z czterema przyciskami prędkiego wybierania numerów
  Interfejs: a/b (RJ11)
  Konfiguracja: 1 linia analogowa (PSTN) Zasilanie: Z linii telefonicznej


  Jakość dźwięku

  • Wysoka jakość dźwięku
  • Przycisk wyciszenia
  • Regulacja głośności słuchawki (2 stopnie)
  • 3 sygnały dzwonka do wyboru (z 3 stopniami głośności)


  Wygoda – podstawowe dane
  Książka telefoniczna oraz wybieranie numerów

  • 4 programowalne przyciski szybkiego wybierania
  • 10 numerów szybkiego wybierania (programowanie przycisków numerycznych 0-9)
  • Funkcja notatnika (możliwość zapisywania aktualnie wybranego numeru pod przyciskiem prędkiego wybierania)
  • Powtarzanie wybierania ostatniego numeru (do 21 cyfr)
  • Tryb wybierania: DTMF lub impulsowy (ustawienie dokonywane 3-pozycyjnym przełącznikiem)

  Odbieranie połączeń

  • 3 sygnały dzwonka do wyboru (z 3 poziomami głośności)
  • Sygnał dzwonka odtwarzany w stacji bazowej
  • Możliwość wyłączenia sygnału dzwonka

  Funkcje dopełniające

  • Plug&play (rozpakuj, podłącz, rozmawiaj)
  • innowacyjny design
  • Wykonanie z materiałów wysokiej jakości
  • praktyczna klawiatura
  • Możliwość konstrukcji na ścianie
  • Karta opisowa dla numerów szybkiego wybierania
  • Nie wymaga zasilacza (zasilanie z linii telefonicznej)

  Klawiatura

  • Klawiatura wytworzona z materiałów wysokiej jakości
  • komfortowy wymiar przycisków
  • 12 przycisków numerycznych, 4 przyciski szybkiego wybierania i 6 przycisków funkcyjnych: szybkie wybieranie, konfiguracja, wyciszenie, flash, powtarzanie wybierania, regulacja głośności


  dane techniczne
  Słuchawka

  • wymiary:
  • Długość: 46 mm
  • Szerokość: 51 mm
  • Wysokość: 189 mm
  • Masa: 110 g


  System (słuchawka + podstawa)

  • Możliwość montażu na ścianie
  • Podłącznie do 1 linii analogowej
  • rozmiary:
  • Długość: 196 mm
  • Szerokość: 158 mm
  • Wysokość: 61 mm
  • Masa: 410 g

  Zawartość opakowania

  • 1 słuchawka
  • 1 podstawa
  • 1 przewód słuchawkowy
  • 1 kabel telefoniczny
  • 1 karta opisowa (szybkie wybieranie numerów)
  • 1 instrukcja obsługi

  dostępne odcienie

  • Czarny
  • Biały

☆ Gigaset Telefon siemens dl580 ☆

Gigaset Telefon siemens dl580 Najniższa Cena Online

☆ Gigaset Telefon siemens dl580 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Gigaset Telefon siemens dl580
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Gigaset DL580

  Wygoda: DL580 należy do linii produktów Gigaset "life".
  Ergonomia, komfort i bezpieczeństwo – jest tym, co proponuje telefon przewodowy Gigaset DL580. Nieskomplikowany w użyciu, łączy ze sobą najkorzystniejszą jakość z wyzwaniami jakie przynosi życie wraz z wiekiem. Urządzenia Gigaset z linii "life" mają wszystkie funkcje upraszczające realizowanie połączeń telefonicznych:

  • transparentne i intuicyjne menu nawigacyjne telefonu
  • Optymalizacja jakości i wyrazistości dźwięku poprzez profil użytkownika, a także ustawienia głośności
  • Kontrastowy nieskomplikowany w odczytaniu dzięki użycia pokaźnych znaków
  • wygodna klawiatura z prosto wyczuwalnym punktem oporu przycisku

  Łatwy do zrozumienia: perfekcyjna jakość dźwięku z funkcją regulacji głośności.
  Najważniejszym atrybutem Gigaset DL580 jest jakość dźwięku.dostępna i wygodna funkcja regulacji głosu, pozwala użytkownikom na realizowanie połączeń w sposób wygodny. Dzięki regulowalnej głośności rozmowy możesz także cieszyć się funkcją rozmowy "hands-free" z nieprzeciętną akustyką. Ten łatwy w użyciu wygodny telefon oferuje także całkowitą współpracę z aparatami słuchowymi.

  Nie trać kontaktu: głośniejszy i wyrazisty dzwonek wywołania.
  teraz już nie za każdym razem odbierzesz połączenie! Dźwięk dzwonka możesz ustawić na 7 różnych poziomach podciągających się sukcesywnie podczas wywołania. Sygnalizator optyczny LED, umieszczony z przodu urządzenia prezentuje użytkownikowi, iż ktoś dzwoni.

  przejrzyj lepiej: Wyraźny wyświetlacz z pokaźnymi znakami.
  Z każdego kąta widzenia telefon jest czytelny dzięki zaimplementowaniu obfitego podświetlanego wyświetlacza. Co więcej, dostosowywany kontrast (z 3 zróżnicowanymi stopniami) zagwarantuje, iż nazwy i numery telefonów są wyjątkowo wyraźne na ekranie. Instynktowne i przystępne do zrozumienia menu telefonu umożliwia wykorzystywanie go z dziecinną łatwością.

  Łatwy w użyciu: ergonomiczne przyciski dla pełnej wygody dzwonienia.
  Przyjemne w dotyku, duże przyciski z wyczuwalnym punktem oporu w telefonie Gigaset DL580 zezwalają na wykonywanie połączeń jeszcze bardziej wygodnym niż kiedykolwiek przedtem. Funkcjonalne przyciski usprawniają wybieranie numeru. W dodatku, pod 4 programowalnymi przyciskami (A-D) możesz zaprogramować najważniejsze kontakty, z którymi możesz się zespolić bezpośrednio. W ten sposób wybierasz numer szybko, przyciskając tylko jeden przycisk. Przycisk "A" jest zaznaczony na czerwono w celu wpisania najważniejszego kontaktu w sytuacji niebezpieczeństwa.

  Łatwy w użyciu telefon z pokaźnymi przyciskami oraz podświetlanym ekranem.
  • znaczne ergonomiczne przyciski oraz podświetlany ekran
  • Przycisk do ustawiania obszerniejszej głośności rozmowy
  • Optyczny sygnalizator LED
  • 4 programowalne przyciski bezpośredniego wywołania dla ważnych numerów telefonu
  • Współpraca z aparatami słuchowymi
  • Książka telefoniczna do 99 wpisów
  Ogólny
  Nazwa artykułu Gigaset DL580
  Funkcje ogólne
  Połączenie Analogowe
  Numery telefonu (analogowe) 1
  liczba równoległych rozmów (analogowe) 1
  Funkcje dopełniające
  ilość wpisów książki telefonicznej (imię i nazwisko / numer) 99
  Funkcja alarmu Tak
  Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany ekran) Podświetlany ekran, Migające światło LED
  Funkcje dźwięku
  Tryb głośnomówiący Tak
  dostosowywana głośność za pomocą menu, za pomocą przycisku Boost
  liczba melodii dzwonka 10
  Funkcje wyświetlacza
  rodzaj wyświetlacza wyświetlacz alfanumeryczny, podświetlany, czarno-biały
  wymiary (wys. × szer. Mm) 46 x 78
  spora czcionka Tak
  Prezentacja abonenta Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP)
  Menu w wielu językach (mnóstwo języków wyświetlania) Tak
  Wyświetlanie czasu / daty Tak
  liczba wersji językowych 12
  Funkcje klawiatury
  Łatwa obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego Tak
  wymiary / informacje technologiczne
  Stacja bazowa, wys. × szer. × gł. W mm 78 x 200 x 195


Podobne zestawienia:


Najtańsze telefony stacjonarne Gigaset – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze telefony stacjonarne Gigaset, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich telefonów stacjonarnych Gigaset jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Telefon Siemens Gigaset K1310K ☆

Telefon Siemens Gigaset K1310K Najniższa Cena Online

☆ Telefon Siemens Gigaset K1310K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: POWERSMART
 • Nazwa produktu: Telefon Siemens Gigaset K1310K
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  AKUMULATOR Siemens Gigaset SL780 V30145-K1310K-X444 1100mAh...

☆ Gigaset Telefon siemens da210 (4250366824543) ☆

Gigaset Telefon siemens da210 (4250366824543) Najniższa Cena Online

☆ Gigaset Telefon siemens da210 (4250366824543) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gigaset
 • Nazwa produktu: Gigaset Telefon siemens da210 (4250366824543)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  GIGASET DA210
  KOMPAKTOWY TELEFON PRZEWODOWY
  Funkcje aparatu:
  10 numerów szybkiego wybierania (programowalne przyciski numeryczne 0-9)
  Powtarzanie wybierania ostatniego numeru (do 21 cyfr)
  Regulacja głośności słuchawki (2 stopnie)
  3 sygnały dzwonka do wyboru (z 3 stopniami głośności)
  Wizualna sygnalizacja dzwonienia (dioda LED)
  Możliwość wyłączenia sygnału dzwonka (działa do pierwszego podniesienia słuchawki)
  Przycisk wyciszenia
  Wyciszenie sygnalizowane diodą LED
  12 przycisków numerycznych i 6 przycisków funkcyjnych
  Przyciski: szybkie wybieranie, ustawienia, wyciszenie, flash, powtarzanie wybierana, regulacja głośności
  Wybieranie DTMF i impulsowe (3-pozycyjny przełącznik)
  Wysoka jakość dźwięku
  Wykonanie z tworzyw wysokiej jakości
  komfortowy rozmiar przycisków
  Klawiatura wytworzona z materiałów wysokiej jakości
  Kartka opisowa dla numerów prędkiego wybierania
  Dociążona podstawa polepszająca stabilność
  Długi przewód telefoniczny
  Możliwość montażu na ścianie
  dane technologiczne
  Słuchawka
  wymiary (DxSzxW): 196 mm x 54 mm x 42 mm
  Masa: 135 g
  System (słuchawka + podstawa)
  rozmiary (DxSzxW): 206 mm x 63 mm x 53 mm
  Masa: 365 g
  Zawartość opakowania:
  słuchawka, podstawa, kabel telefoniczny, przewód słuchawkowy, instrukcja obsługi, karta opisowa.

☆ Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) ☆

Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) Najniższa Cena Online

☆ Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Telefon gigaset da310 (4250366826127)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Gigaset DA310 Telefon przewodowy


  Podstawowy telefon przewodowy z czterema przyciskami prędkiego wybierania numerów
  Interfejs: a/b (RJ11)
  Konfiguracja: 1 linia analogowa (PSTN) Zasilanie: Z linii telefonicznej


  Jakość dźwięku

  • Wysoka jakość dźwięku
  • Przycisk wyciszenia
  • Regulacja głośności słuchawki (2 poziomy)
  • 3 sygnały dzwonka do wyboru (z 3 poziomami głośności)


  Wygoda – podstawowe dane
  Książka telefoniczna, a także wybieranie numerów

  • 4 programowalne przyciski prędkiego wybierania
  • 10 numerów szybkiego wybierania (programowanie przycisków numerycznych 0-9)
  • Funkcja notatnika (możliwość zapisywania obecnie wybranego numeru pod przyciskiem prędkiego wybierania)
  • Powtarzanie wybierania ostatniego numeru (do 21 cyfr)
  • Tryb wybierania: DTMF lub impulsowy (ustawienie dokonywane 3-pozycyjnym przełącznikiem)

  Odbieranie połączeń

  • 3 sygnały dzwonka do wyboru (z 3 poziomami głośności)
  • Sygnał dzwonka odtwarzany w stacji bazowej
  • Możliwość wyłączenia sygnału dzwonka

  Funkcje uzupełniające

  • Plug&play (rozpakuj, podłącz, rozmawiaj)
  • postępowy design
  • Wykonanie z materiałów wysokiej jakości
  • użyteczna klawiatura
  • Możliwość montażu na ścianie
  • Karta opisowa dla numerów szybkiego wybierania
  • Nie wymaga zasilacza (zasilanie z linii telefonicznej)

  Klawiatura

  • Klawiatura wytwarzana z materiałów wysokiej jakości
  • wygodny wymiar przycisków
  • 12 przycisków numerycznych, 4 przyciski szybkiego wybierania i 6 przycisków funkcyjnych: prędkie wybieranie, konfiguracja, wyciszenie, flash, powtarzanie wybierania, regulacja głośności


  informacje technologiczne
  Słuchawka

  • rozmiary:
  • Długość: 46 mm
  • Szerokość: 51 mm
  • Wysokość: 189 mm
  • Masa: 110 g


  System (słuchawka + podstawa)

  • Możliwość konstrukcji na ścianie
  • Podłącznie do 1 linii analogowej
  • wymiary:
  • Długość: 196 mm
  • Szerokość: 158 mm
  • Wysokość: 61 mm
  • Masa: 410 g

  Zawartość opakowania

  • 1 słuchawka
  • 1 podstawa
  • 1 przewód słuchawkowy
  • 1 kabel telefoniczny
  • 1 karta opisowa (szybkie wybieranie numerów)
  • 1 instrukcja obsługi

  dostępne odcienie

  • Czarny
  • Biały

☆ Telefon gigaset a180 marki Siemens ☆

Telefon gigaset a180 marki Siemens Najniższa Cena Online

☆ Telefon gigaset a180 marki Siemens - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Telefon gigaset a180 marki Siemens
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:

  Telefon bezprzewodowy GIGASET DECT A180 czarny Telefon, który spełnia twoje oczekiwania - prosty, nieskomplikowany w obsłudze i w przystępnej cenieOdkryj Gigaset A180. Podstawowy, mocny telefon bezprzewodowy w jakości made-in-Germany.

  przyjazne w obsłudze przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia wywołują, iż wybieranie numeru staje się bezproblemowe. Obfity, podświetlany, graficzny wyświetlacz upraszcza odczytanie. Dzięki fabrycznemu zalogowaniu słuchawki na bazie, telefon nie wymaga wstępnej konfiguracji, lecz tylko podłączenia do sieci.

  I jeszcze jedna rzecz, o którą nie musisz się martwić: tryb Eco Mode Plus z wyłączeniem promieniowania radiowego sprawia,dobór tego telefonu jest przychylny dla środowiska.Funkcje specjalne: darmowe połączenia wewnętrzne Transfer książki telefonicznej/adresowej poprzez DECT (ze słuchawki do słuchawki) Wewnętrzne przekazywanie połączeń zewnętrznych, połączenia konferencyjne, połączenia zwrotne regulowana głośność: za pomocą menu liczba melodii dzwonka: 10 Akcesoria w komplecie: Słuchawka Stacja bazowa 2 akumulatory AAA (NiMH) Zasilacz do stacji bazowej kabel telefoniczny Instrukcja obsługi rozmiary: Słuchawka: 159 x 48 x 30 mm Stacja bazowa: 89 x 80 x 61 mm Podstawka ładująca: 38 x 69 x 75 mm Pozostałe parametry: Akumulator: 2 x NiMH AAA Słuchawka, waga z akumulatorem: 108 g Stacja bazowa: 230 g Podstawka ładująca: 34 g...


☆ Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068) ☆

Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068) Najniższa Cena Online

☆ Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis telefonu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Telefon gigaset a170 (4250366851068)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Telefony stacjonarne do biura
 • Charakterystyka / Opis telefonu:
  Telefon Analogowy Gigaset A170

  Podstawowy, potężny telefon bezprzewodowy w jakości made-in-Germany. Przyjazne w obsłudze przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia powodują, że wybieranie numeru staje się bezproblemowe. Znaczny, podświetlany, graficzny ekran ułatwia odczytanie. Dzięki fabrycznemu zalogowaniu słuchawki na bazie, telefon nie wymaga wstępnej konfiguracji, lecz tylko podłączenia do sieci. I jeszcze jedna rzecz, o którą nie musisz się martwić: tryb Eco Mode Plus z wyłączeniem promieniowania radiowego powoduje,wybór tego telefonu jest przychylny dla środowiska.
  - Lista połączeń do 25 wpisów
  - Powtarzanie wybierania ostatnich 10 numerów
  - Wyświetlanie daty i godziny, a także funkcja alarmu
  - przyjazne w użyciu przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia
  - Prezentacja numeru albo nazwy
  - technologia ECO DECT


  Przekonująca jasność: podświetlany graficzny wyświetlacz w odcieniu bursztynowym.
  Wart pokaźniejszej uwagi: duży ekran graficzny w nowym A170 wyraźnie kontrastuje napisy oraz cyfry. Dzięki czemu przeglądanie książki telefonicznej albo listy połączeń staje się nieskomplikowane. Wyświetlacz A170 jest także podświetlany dla łatwiejszej obsługi w ciągu dnia i nocy.

  Łatwy nie tylko na pierwszy rzut oka: wygoda obsługi usprawnia wszystko.
  konkretny bezprzewodowy telefon Gigaset A170 w dostępnej cenie, proponuje podstawowe funkcje: przyciski z akustycznym potwierdzeniem naciśnięcia wywołują, iż wybieranie staje się wyjątkowo wygodne, a ustawienia plug & play zastosowanie telefonu zaraz po rozpakowaniu. I na koniec: telefon stacjonarny Gigaset A170 umożliwia ciągłe rozmowy do 18 godzin i pozostaje w stanie czuwania do 200 godzin bez ładowania.

  Utrzymywanie połączeń w pamięci: wygodne zachowanie danych w telefonie.
  Codzienne telefonowanie jest jeszcze wygodniejsze z Gigaset A170, zapamiętującym 25 ostatnich nieodebranych i odebranych rozmów na liście połączeń. Telefon posiada także oddzielną listę ostatnich 10 wybieranych numerów w celu prędkiego oddzwaniania. Wszystkie najważniejsze numery znajdują się pod ręką, wpisane do książki telefonicznej o obszerności do 50 kontaktów. To oznacza, iż przyjaciele i rodzina są zawsze w zasięgu, po naciśnięciu kilku przycisków.

  za każdym razem do usług: wszystkie dane jakich potrzebujesz.
  Ciesz się szybkim dostępem do wszystkich informacji, jakich Ci potrzeba w ciągu dnia oraz w momencie, gdy ktoś do Ciebie dzwoni: Gigaset A170 przedstawia datę, czas rozmowy oraz przezentację numeru na wyświetlaczu. Zawsze będziesz wiedział kto dzwoni gdy usłyszysz wywołanie. Czy wiedziałeś, że możesz używać A170 nie tylko jako telefonu? Jeśli Ci potrzeba przypomnienia, po prostu użyj funkcji alarmu.

  Witamy w naturalnym domu: funkcja ECO DECT dla redukcji fal radiowych.
  Jak wszystkie telefony bezprzewodowe Gigaset, A170 jest wyposażony w przyjazną dla środowiska technologię ECO DECT. To oznacza, iż telefon nie emituje fal radiowych w czasie czuwania nawet w sytuacji zalogowania kilku słuchawek wspierających technikę ECO DECT. Podczas rozmowy moc transmisji jest samoczynnie dopasowana do odległości słuchawki od stacji bazowej. Im krótszy dystans tym mniejsze promieniowanie. Dla osiągnięcia maksymalnego zasięgu tryb ECO DECT może być wyłączony w każdym momencie.

  informacje technologiczne:

  Nazwa artykułu Gigaset A170

  Funkcje ogólne
  Połączenie Analogowe
  Numery telefonu (analogowe) 1
  liczba równoległych rozmów (analogowe) 1
  Standardy DECT DECT
  ECO DECT Autom. Reduction of transmission power, Radiation-free in standby mode, Low energy consumption

  Funkcje dopełniające
  Czas czuwania do (h) 200
  Czas rozmowy do (h) 18
  liczba wpisów książki telefonicznej (imię i nazwisko / numer) 50
  Funkcja alarmu Tak
  Optyczna sygnalizacja połączeń (podświetlany wyświetlacz) Podświetlany wyświetlacz
  ilość obsługiwanych słuchawek 4
  bezpłatne połączenia wewnętrzne Tak
  Transfer książki telefonicznej/adresowej poprzez DECT (ze słuchawki do słuchawki) Tak
  Wewnętrzne przekazywanie połączeń zewnętrznych, połączenia konferencyjne, połączenia zwrotne Tak

  Funkcje dźwięku
  regulowana głośność przy pomocy menu
  ilość melodii dzwonka 10
  Funkcje wyświetlacza
  typ wyświetlacza ekran alfanumeryczny, czarno-biały
  rozmiary (wys. × szer. Mm) 22 x 34
  Przekątna (cale) 1,5
  Rozdzielczość (piksele) 70 x 8
  Prezentacja abonenta Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP)
  Lista ostatnich (ilość) nieodebranych połączeń z podaniem daty i godziny 25
  Menu w wielu językach (mnóstwo języków wyświetlania) Tak
  Wyświetlanie czasu / daty Tak
  liczba wersji językowych 24

  Funkcje klawiatury
  prosta obsługa za pomocą przycisku funkcyjnego Tak
  rozmiary / dane technologiczne
  Słuchawka, wys. × szer. × gł. W mm 159 x 48 x 30
  Słuchawka, waga z akumulatorem w g 108
  Stacja bazowa, wys. × szer. × gł. W mm 89 x 89 x 43
  Stacja bazowa, waga w g 63
  Podstawka ładująca, wys. × szer. × gł. W mm 38 x 69 x 75
  Podstawka ładująca, waga w g 34
  Akumulator 2 x NiMH AAAPodsumowanie, czyli jaki telefon stacjonarny Gigaset najlepszy?


Najlepszy telefon stacjonarny Gigaset w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy telefon stacjonarny Gigaset w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane stacjonarne aparaty telefoniczne – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych telefonów stacjonarnych Gigaset nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych aparatów telefonicznych stacjonarnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki telefon stacjonarny Gigaset opinie,
 • dobry telefon stacjonarny Gigaset cena,
 • telefon stacjonarny Gigaset ranking,
 • telefon stacjonarny Gigaset jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...