Ranking stolików biurowych o szerokości 40 cm. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Stoliki i stoły do biura / Ranking stolików biurowych o szerokości 40 cm


Pomagamy w wyborze dobrych stolików biurowych o szerokości 40 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stolików biurowych o szerokości 40 cm,
 • TOP5 często wybieranych stolików i stołów do pomieszczeń biurowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie stoliki biurowe o szerokości 40 cm najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane stoliki biurowe o szerokości 40 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking stolików biurowych o szerokości 40 cm, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wyszukanym i innowacyjnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje pozostawianie ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który znakomicie sprawdzi się w innowacyjnym biurze. Prostota stołu sprawia, iż jest genialnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go perfekcyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat jest oporny na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i sporo kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb zarówno niedużego biura lub wielkiej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i gwarantuje jednolity wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, czarna rama, czarny ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, czarna rama, czarny Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, czarna rama, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, czarna rama, czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wykwintnym i nowoczesnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje pozostawianie ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który genialnie spełni oczekiwania w postępowym biurze. Prostota stołu sprawia, że jest genialnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nadzwyczajnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat jest wytrzymały na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i kreujemy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, niemało miejsca do przechowywania i niemało odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb równocześnie małego biura albo dużej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To ułatwia dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i gwarantuje jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny audrey, 4000x1200 mm, srebrny stelaż, niebieski marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny audrey, 4000x1200 mm, srebrny stelaż, niebieski marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny audrey, 4000x1200 mm, srebrny stelaż, niebieski marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny audrey, 4000x1200 mm, srebrny stelaż, niebieski marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny dostępny w kilku różnorodnych długościach. Wybierz stół w rozmiarze dostosowanym do rozmiarów wnętrza i stwórz salę konferencyjną, która jest jednocześnie wygodna i poręczna. Stół wyposażono w blat z dźwiękochłonnego linoleum i ramę w profilu T. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów albo tłoczeniu się wokół zbyt niepokaźnego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY dostępny jest w kilku różnych długościach.

  Stół konferencyjny z dźwiękochłonnym blatem z linoleum, który stanie na wysokości zadania w pomieszczeniu, gdzie odbywają się duże spotkania. Udoskonala koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki czemu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej produktywne.
  Linoleum to naturalny materiał, który jest przychylny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co sprawia, że kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół prosto utrzymać w czystości - starczy wytrzeć wilgotną albo suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny ma zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co sprawia, że pracuje się przy nim wyjątkowo wygodnie. Użyteczna rama w profilu T nie zajmuje niemało miejsca, co rozszerza przystępną przestrzeń pod blatem. Jednocześnie rama, jak i blat są dostępne w wielu kolorach.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i progresywnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje pozostawianie ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który nadzwyczajnie spełni oczekiwania w innowacyjnym biurze. Prostota stołu powoduje, że jest świetnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i prawidłowo komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, skażenia, zalania cieczami prosty do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nieprzeciętnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat jest oporny na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i formujemy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i dużo kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb zarówno niewiele znaczącego biura lub obszernej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych części w miarę potrzeb i zapewnia jednorodny wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, srebrna rama, czarny ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, srebrna rama, czarny Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, srebrna rama, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, srebrna rama, czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o eleganckim i nowoczesnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje pozostawianie ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który wyśmienicie spełni oczekiwania w progresywnym biurze. Prostota stołu powoduje, że jest nadzwyczajnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go idealnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat jest oporny na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i generujemy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i niemało kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dostosowany do potrzeb równocześnie minimalnego biura albo sporej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i gwarantuje jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny z regulowaną wysokością MODULUS, 4000x1200 mm, srebrna rama, czarny ☆

Stół konferencyjny z regulowaną wysokością MODULUS, 4000x1200 mm, srebrna rama, czarny Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny z regulowaną wysokością MODULUS, 4000x1200 mm, srebrna rama, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny z regulowaną wysokością MODULUS, 4000x1200 mm, srebrna rama, czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – idealny na aktywne spotkania. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje odciski i ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który znakomicie stanie na wysokości zadania w nowoczesnym środowisku biurowym. Prostota stołu powoduje, iż jest rewelacyjnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i dobrze komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Stół ma regulowaną wysokość, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą z łatwością przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to doskonały sposób na zwiększenie ruchu w naszym codziennym życiu i niejednokrotnie są bardziej efektywne tradycyjne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami i jest nietrudny w utrzymaniu czystości. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go doskonałym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są oporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i wytwarzamy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i sporo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dobrany do potrzeb jednocześnie śladowego biura lub znacznej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. Spójny design ułatwia dodawanie nowych części w miarę potrzeb i gwarantuje jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego!

☆ Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 4000x1200 mm, czarna rama, brzoza marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 4000x1200 mm, czarna rama, brzoza marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 4000x1200 mm, czarna rama, brzoza marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus z regulacją wysokości, 4000x1200 mm, czarna rama, brzoza marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny z regulacją wysokości – wspaniały na aktywne spotkania. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje odciski i ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który genialnie spełni oczekiwania w postępowym środowisku biurowym. Prostota stołu sprawia, że jest genialnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i korzystnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Stół ma dostosowywaną wysokość, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogą łatwo przełączać się pomiędzy pozycją stojącą a siedzącą. Spotkania na stojąco to genialny sposób na zwiększenie ruchu w naszym powszednim życiu i często są bardziej produktywne klasyczne spotkania na siedząco. Zmieniając pozycję pracy, uczestnicy spotkania mogą poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć kreatywność.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami i jest nieskomplikowany w utrzymaniu czystości. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nadzwyczajnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są wytrzymałe na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i budujemy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, dużo miejsca do przechowywania i dużo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dostosowany do potrzeb równocześnie niewiele znaczącego biura albo wielkiej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. Spójny design upraszcza dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i zagwarantuje jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego!

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, biała rama, dąb ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, biała rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, biała rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, biała rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o szykownym i progresywnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje pozostawianie ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który nadzwyczajnie sprawdzi się w progresywnym biurze. Prostota stołu sprawia, że jest doskonałym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go wspaniałym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat jest wytrzymały na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i kreujemy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, dużo miejsca do przechowywania i niemało kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dobrany do potrzeb zarówno niewiele znaczącego biura lub szerokiej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. To ułatwia dodawanie nowych części w miarę potrzeb i zapewnia jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i innowacyjnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje pozostawianie ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który genialnie sprawdzi się w progresywnym biurze. Prostota stołu powoduje, iż jest idealnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go rewelacyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat jest niepodatny na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i tworzymy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, niemało miejsca do przechowywania i dużo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dobrany do potrzeb zarówno drobnego biura lub obfitej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych części w miarę potrzeb i zagwarantuje jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 4000x1200 mm, czarny stelaż, ciemnoszary ☆

Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 4000x1200 mm, czarny stelaż, ciemnoszary Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 4000x1200 mm, czarny stelaż, ciemnoszary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 4000x1200 mm, czarny stelaż, ciemnoszary
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Wszechstronny stół konferencyjny do pracy na siedząco i stojąco. Przystępny w kilku długościach. Wybierz stół w rozmiarze dopasowanym do rozmiarów pomieszczenia i stwórz salę konferencyjną, która jest równocześnie wygodna i funkcjonalna. Stylowy design z wytrzymałym blatem o właściwościach tłumiących dźwięk. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów lub tłoczeniu się wokół zbyt małego blatu. Stół konferencyjny AUDREY jest przystępny w kilku długościach i ma mechanizm regulacji wysokości.

  Stół konferencyjny z regulacją wysokości to idealne rozwiązanie, które wprowadzi ruch i ergonomię do Twojego dnia pracy. Jednym naciśnięciem przycisku przystosujesz wysokość, a także zmienisz pozycję pracy z siedzącej na stojącą podczas spotkania.

  Stół konferencyjny z dźwiękochłonnym blatem z linoleum, który stanie na wysokości zadania w pomieszczeniu, gdzie odbywają się obszerne spotkania. Ulepsza koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki czemu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej produktywne. Linoleum to naturalny materiał, który jest przyjazny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co powoduje, że kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół z łatwością utrzymać w czystości - wystarczy wytrzeć wilgotną albo suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny posiada zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co sprawia, że pracuje się przy nim wyjątkowo wygodnie. Stylowa rama w zarysie litery T. Rama tego typu nie zajmuje sporo miejsca, co powiększa dostępną przestrzeń pod blatem i usprawnia sprzątanie. Równocześnie rama, jak i blat są dostępne w wielu kolorach. Stół AUDREY nadaje się do klasycznych krzeseł z kolekcji LANCASTER i FAIRFIELD. Idealnie komponuje się także ze stołkami balansującymi np. ACTON i ATTEND.


Podobne zestawienia:


Najtańsze stoliki biurowe o szerokości 40 cm – Ranking na wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze stoliki biurowe o szerokości 40 cm, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stolików biurowych o szerokości 40 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i postępowym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje pozostawianie ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który znakomicie sprawdzi się w nowoczesnym biurze. Prostota stołu powoduje, iż jest nieprzeciętnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i prawidłowo komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami prosty do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nadzwyczajnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat jest oporny na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i formujemy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i sporo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dostosowany do potrzeb jednocześnie drobnego biura albo dużej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych części w miarę potrzeb i zagwarantuje jednorodny wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, czarna rama, czarny ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, czarna rama, czarny Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, czarna rama, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, czarna rama, czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o eleganckim i postępowym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje pozostawianie ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w postępowym biurze. Prostota stołu powoduje, iż jest rewelacyjnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami łatwy do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go rewelacyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat jest niepodatny na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i wytwarzamy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, dużo miejsca do przechowywania i niemało odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb zarówno niewielkiego biura lub obszernej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i zagwarantuje jednolity wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4000x1200 mm, rama t, srebrna rama, jasnoszary marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wytwornym i nowoczesnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje pozostawianie ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który nadzwyczajnie sprawdzi się w nowoczesnym biurze. Prostota stołu powoduje, że jest genialnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i prawidłowo komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nadzwyczajnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat jest oporny na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i budujemy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i niemało odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb zarówno nieznacznego biura lub sporej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i zagwarantuje jednorodny wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, srebrna rama, czarny ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, srebrna rama, czarny Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, srebrna rama, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, srebrna rama, czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wytwornym i progresywnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje pozostawianie ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który doskonale sprawdzi się w postępowym biurze. Prostota stołu powoduje, że jest wspaniałym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go genialnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat jest niepodatny na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i tworzymy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, niemało miejsca do przechowywania i sporo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dostosowany do potrzeb zarówno śladowego biura albo wielkiej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To ułatwia dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i zagwarantuje jednolity wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, biała rama, dąb ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, biała rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, biała rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 4000x1200 mm, rama T, biała rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i nowoczesnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje pozostawianie ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w innowacyjnym biurze. Prostota stołu sprawia, że jest doskonałym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i dobrze komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest szerszy w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go wspaniałym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat jest oporny na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i tworzymy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, niemało miejsca do przechowywania i mnóstwo kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb równocześnie śladowego biura albo dużej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zapewnia jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.


Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki stolik biurowy o szerokości 40 cm najlepszy?


Najlepszy stolik biurowy o szerokości 40 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stolik biurowy o szerokości 40 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze stoliki do biura – Zestawienie na wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych stolików biurowych o szerokości 40 cm nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych stolików i stołów do pomieszczeń biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stolik biurowy o szerokości 40 cm opinie,
 • dobry stolik biurowy o szerokości 40 cm cena,
 • stolik biurowy o szerokości 40 cm ranking,
 • stolik biurowy o szerokości 40 cm jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...