Ranking stolików biurowych o szerokości 48 cm. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Stoliki i stoły do biura / Ranking stolików biurowych o szerokości 48 cm


Pomagamy w wyborze dobrych stolików biurowych o szerokości 48 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stolików biurowych o szerokości 48 cm,
 • TOP5 często wybieranych biurowych stolików oraz stołów.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie stoliki biurowe o szerokości 48 cm najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane stoliki biurowe o szerokości 48 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking stolików biurowych o szerokości 48 cm, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Stół konferencyjny AUDREY, 4800x1200 mm, czarny stelaż, szarobrązowy ☆

Stół konferencyjny AUDREY, 4800x1200 mm, czarny stelaż, szarobrązowy Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny AUDREY, 4800x1200 mm, czarny stelaż, szarobrązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny AUDREY, 4800x1200 mm, czarny stelaż, szarobrązowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny dostępny w kilku różnych długościach. Wybierz stół w wymiarze dopasowanym do wymiarów wnętrza i stwórz salę konferencyjną, która jest równocześnie wygodna i funkcjonalna. Stół zaopatrzono w blat z dźwiękochłonnego linoleum i ramę w profilu T. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów lub tłoczeniu się wokół zbyt minimalnego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY dostępny jest w kilku rozmaitych długościach.

  Stół konferencyjny z dźwiękochłonnym blatem z linoleum, który spełni oczekiwania w pomieszczeniu, gdzie odbywają się wielkie spotkania. Udoskonala koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki czemu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej sprawne.
  Linoleum to naturalny materiał, który jest przyjazny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co powoduje, iż kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół prosto utrzymać w czystości - starczy wytrzeć wilgotną albo suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny posiada zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co sprawia, że pracuje się przy nim wyjątkowo wygodnie. Funkcjonalna rama w kształcie T nie zajmuje niemało miejsca, co zwiększa dostępną przestrzeń pod blatem. Zarówno rama, jak i blat są przystępne w wielu kolorach.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 4800x1200 mm, czarny stelaż, niebieski ☆

Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 4800x1200 mm, czarny stelaż, niebieski Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 4800x1200 mm, czarny stelaż, niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 4800x1200 mm, czarny stelaż, niebieski
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny przystępny w kilku przeróżnych długościach. Wybierz stół w wymiarze dobranym do rozmiarów pomieszczenia i stwórz salę konferencyjną, która jest równocześnie wygodna i użyteczna. Stół wyekwipowano w blat z dźwiękochłonnego linoleum i ramę w profilu T. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów albo tłoczeniu się wokół zbyt minimalnego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY przystępny jest w kilku różnorodnych długościach.

  Stół konferencyjny z dźwiękochłonnym blatem z linoleum, który stanie na wysokości zadania w pomieszczeniu, gdzie odbywają się szerokie spotkania. Udoskonala koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki temu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej sprawne.
  Linoleum to naturalny materiał, który jest przychylny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co powoduje, że kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół z łatwością utrzymać w czystości - wystarczy wytrzeć wilgotną albo suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny posiada zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co powoduje, że pracuje się przy nim wyjątkowo komfortowo. Ergonomiczna rama w kształcie T nie zajmuje sporo miejsca, co zwiększa przystępną przestrzeń pod blatem. Zarówno rama, jak i blat są przystępne w wielu kolorach.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, czarny marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, czarny marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, czarny marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, czarny marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i postępowym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który idealnie spełni oczekiwania w innowacyjnym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest doskonałym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i prawidłowo komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami łatwy do wyczyszczenia. Stół jest znaczny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go wyśmienitym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat są odporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i niemało odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb równocześnie znikomego biura, jak i obfitej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i zapewnia także jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, dąb marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, dąb marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, dąb marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, dąb marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o szykownym i innowacyjnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który świetnie stanie na wysokości zadania w innowacyjnym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest rewelacyjnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest obszerny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go doskonałym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są wytrzymałe na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i formujemy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i mnóstwo kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb zarówno nieznacznego biura, jak i pokaźnej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zagwarantuje również jednolity wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, czarny marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, czarny marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, czarny marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, czarny marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o stylowym i progresywnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który świetnie stanie na wysokości zadania w nowoczesnym biurze. Prostota stołu powoduje, że mebel jest świetnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i korzystnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest pokaźny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go doskonałym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat są wytrzymałe na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i wytwarzamy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i dużo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb równocześnie nieznacznego biura, jak i szerokiej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. To ułatwia dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zapewnia na dodatek jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o szykownym i nowoczesnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w postępowym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest doskonałym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i korzystnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest pokaźny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go znakomitym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat są odporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i budujemy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i mnóstwo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dostosowany do potrzeb równocześnie znikomego biura, jak i pokaźnej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zapewnia na dodatek jednolity wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, srebrna rama, brzoza ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, srebrna rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, srebrna rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, srebrna rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o eleganckim i progresywnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który doskonale spełni oczekiwania w nowoczesnym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest genialnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i prawidłowo komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami prosty do wyczyszczenia. Stół jest wielki w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go rewelacyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są oporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i dużo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dobrany do potrzeb równocześnie niepokaźnego biura, jak i znacznej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zapewnia również jednorodny wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, brzoza marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wytwornym i nowoczesnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który idealnie spełni oczekiwania w progresywnym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest doskonałym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest obszerny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go genialnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i generujemy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i dużo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb jednocześnie minimalnego biura, jak i znacznej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i zagwarantuje też jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, czarna rama, dąb ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, czarna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, czarna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, czarna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i nowoczesnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który doskonale stanie na wysokości zadania w progresywnym biurze. Prostota stołu powoduje, że mebel jest genialnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest szeroki w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go genialnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i tworzymy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i sporo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb równocześnie niepokaźnego biura, jak i wielkiej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i gwarantuje dodatkowo jednorodny wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, czarna rama, biały ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, czarna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, czarna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, czarna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o eleganckim i innowacyjnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który nieprzeciętnie spełni oczekiwania w nowoczesnym biurze. Prostota stołu sprawia, że mebel jest rewelacyjnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i prawidłowo komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest obfity w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go idealnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są odporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i kreujemy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i sporo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb równocześnie drobnego biura, jak i obfitej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To ułatwia dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zagwarantuje również jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.


Podobne zestawienia:


Najtańsze stoliki biurowe o szerokości 48 cm – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze stoliki biurowe o szerokości 48 cm, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stolików biurowych o szerokości 48 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, czarny marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, czarny marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, czarny marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, czarna rama, czarny marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o stylowym i postępowym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który świetnie spełni oczekiwania w nowoczesnym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest genialnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i dobrze komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest duży w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go rewelacyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i kreujemy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, dużo miejsca do przechowywania i niemało kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb jednocześnie śladowego biura, jak i obszernej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To ułatwia dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i zagwarantuje też jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, dąb marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, dąb marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, dąb marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, dąb marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wytwornym i nowoczesnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który świetnie sprawdzi się w progresywnym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest wyśmienitym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i prawidłowo komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest szeroki w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go świetnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są odporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i tworzymy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, niemało miejsca do przechowywania i mnóstwo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb równocześnie śladowego biura, jak i obfitej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i gwarantuje w dodatku jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, czarny marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, czarny marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, czarny marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, czarny marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i progresywnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który idealnie stanie na wysokości zadania w innowacyjnym biurze. Prostota stołu powoduje, że mebel jest rewelacyjnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i dobrze komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami prosty do wyczyszczenia. Stół jest spory w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go wyśmienitym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat są oporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i generujemy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, niemało miejsca do przechowywania i sporo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb jednocześnie niepokaźnego biura, jak i dużej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i gwarantuje także jednolity wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 4800x1200 mm, rama t, biała rama, biały marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wytwornym i innowacyjnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który wspaniale sprawdzi się w postępowym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest wspaniałym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest pokaźny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nieprzeciętnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat są odporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i budujemy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, niemało miejsca do przechowywania i dużo kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb równocześnie małego biura, jak i wielkiej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To ułatwia dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i gwarantuje także jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, srebrna rama, brzoza ☆

Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, srebrna rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, srebrna rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny MODULUS, 4800x1200 mm, rama T, srebrna rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i nowoczesnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który znakomicie spełni oczekiwania w postępowym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest wyśmienitym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i dobrze komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami łatwy do wyczyszczenia. Stół jest obfity w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go świetnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są wytrzymałe na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i generujemy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, dużo miejsca do przechowywania i niemało odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dostosowany do potrzeb jednocześnie niewiele znaczącego biura, jak i obszernej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych części w miarę potrzeb i gwarantuje też jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.


Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki stolik biurowy o szerokości 48 cm najlepszy?


Najlepszy stolik biurowy o szerokości 48 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stolik biurowy o szerokości 48 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze stoliki do biura – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych stolików biurowych o szerokości 48 cm nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych biurowych stolików oraz stołów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stolik biurowy o szerokości 48 cm opinie,
 • dobry stolik biurowy o szerokości 48 cm cena,
 • stolik biurowy o szerokości 48 cm ranking,
 • stolik biurowy o szerokości 48 cm jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...