Ranking stolików biurowych o szerokości 56 cm. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Stoliki i stoły do biura / Ranking stolików biurowych o szerokości 56 cm


Pomagamy w wyborze dobrych stolików biurowych o szerokości 56 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stolików biurowych o szerokości 56 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych stołów i stolików do biura.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie stoliki biurowe o szerokości 56 cm najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane stoliki biurowe o szerokości 56 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking stolików biurowych o szerokości 56 cm, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wytwornym i nowoczesnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który nadzwyczajnie sprawdzi się w progresywnym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest perfekcyjnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest obszerny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go świetnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i tworzymy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i mnóstwo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb równocześnie małego biura, jak i pokaźnej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i gwarantuje jeszcze jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wysmakowanym i innowacyjnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który świetnie spełni oczekiwania w innowacyjnym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest idealnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, skażenia, zalania cieczami prosty do wyczyszczenia. Stół jest pokaźny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go znakomitym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i kreujemy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, niemało miejsca do przechowywania i niemało barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dostosowany do potrzeb równocześnie niewiele znaczącego biura, jak i wielkiej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zagwarantuje także jednolity wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny AUDREY, 5600x1200 mm, biały stelaż, niebieski ☆

Stół konferencyjny AUDREY, 5600x1200 mm, biały stelaż, niebieski Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny AUDREY, 5600x1200 mm, biały stelaż, niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny AUDREY, 5600x1200 mm, biały stelaż, niebieski
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny dostępny w kilku różnorodnych długościach. Wybierz stół w rozmiarze dopasowanym do wymiarów pomieszczenia i stwórz salę konferencyjną, która jest równocześnie wygodna i użyteczna. Stół wyekwipowano w blat z dźwiękochłonnego linoleum i ramę w profilu T. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów albo tłoczeniu się wokół zbyt niepokaźnego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY dostępny jest w kilku różnych długościach.

  Stół konferencyjny z dźwiękochłonnym blatem z linoleum, który sprawdzi się w pomieszczeniu, gdzie odbywają się obfite spotkania. Ulepsza koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki temu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej sprawne.
  Linoleum to naturalny materiał, który jest przychylny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co sprawia, że kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół łatwo utrzymać w czystości - starczy wytrzeć wilgotną albo suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny ma zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co powoduje, iż pracuje się przy nim wyjątkowo wygodnie. Funkcjonalna rama w kształcie T nie zajmuje mnóstwo miejsca, co rozszerza dostępną przestrzeń pod blatem. Jednocześnie rama, jak i blat są dostępne w wielu kolorach.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, czarny ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, czarny Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o szykownym i innowacyjnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który doskonale spełni oczekiwania w innowacyjnym biurze. Prostota stołu sprawia, że mebel jest nieprzeciętnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i korzystnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami prosty do wyczyszczenia. Stół jest obfity w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go wyśmienitym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są oporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i formujemy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i mnóstwo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb jednocześnie niepokaźnego biura, jak i wielkiej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To ułatwia dodawanie nowych części w miarę potrzeb i zapewnia również jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wyszukanym i progresywnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który genialnie stanie na wysokości zadania w innowacyjnym biurze. Prostota stołu sprawia, że mebel jest perfekcyjnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i prawidłowo komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest pokaźny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nieprzeciętnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są oporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, dużo miejsca do przechowywania i sporo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb jednocześnie znikomego biura, jak i dużej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To ułatwia dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i zapewnia jeszcze jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, czarna rama, dąb ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, czarna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, czarna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, czarna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wytwornym i innowacyjnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który nadzwyczajnie sprawdzi się w innowacyjnym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest perfekcyjnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i prawidłowo komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami prosty do wyczyszczenia. Stół jest pokaźny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go świetnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat są oporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i wytwarzamy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i dużo kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb jednocześnie minimalnego biura, jak i dużej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zapewnia także jednorodny wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, czarny marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, czarny marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, czarny marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, czarny marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i progresywnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który doskonale stanie na wysokości zadania w postępowym biurze. Prostota stołu powoduje, iż mebel jest nieprzeciętnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami prosty do wyczyszczenia. Stół jest spory w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go perfekcyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są wytrzymałe na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i wytwarzamy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, niemało miejsca do przechowywania i niemało kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dobrany do potrzeb zarówno śladowego biura, jak i znacznej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i gwarantuje także jednolity wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, biały ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wytwornym i progresywnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który wyśmienicie stanie na wysokości zadania w innowacyjnym biurze. Prostota stołu powoduje, że mebel jest wyśmienitym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest pokaźny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nieprzeciętnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą z łatwością nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Równocześnie biały, jak i czarny laminat są wytrzymałe na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i sporo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dostosowany do potrzeb jednocześnie niedużego biura, jak i znacznej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych komponentów w miarę potrzeb i zapewnia także jednorodny wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 5600x1200 mm, srebrny stelaż, szarobrązowy ☆

Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 5600x1200 mm, srebrny stelaż, szarobrązowy Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 5600x1200 mm, srebrny stelaż, szarobrązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny audrey, 5600x1200 mm, srebrny stelaż, szarobrązowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny dostępny w kilku różnorodnych długościach. Wybierz stół w rozmiarze przypasowanym do wymiarów wnętrza i stwórz salę konferencyjną, która jest jednocześnie komfortowa i praktyczna. Stół wyposażono w blat z dźwiękochłonnego linoleum i ramę w zarysie T. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów albo tłoczeniu się wokół zbyt minimalnego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY dostępny jest w kilku zróżnicowanych długościach.

  Stół konferencyjny z dźwiękochłonnym blatem z linoleum, który sprawdzi się w pomieszczeniu, gdzie odbywają się szerokie spotkania. Ulepsza koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki temu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej efektywne.
  Linoleum to naturalny materiał, który jest przyjazny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co powoduje, iż kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół z łatwością utrzymać w czystości - wystarczy wytrzeć wilgotną albo suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny ma zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co powoduje, iż pracuje się przy nim wyjątkowo wygodnie. Funkcjonalna rama w zarysie T nie zajmuje dużo miejsca, co powiększa przystępną przestrzeń pod blatem. Jednocześnie rama, jak i blat są dostępne w wielu kolorach.

☆ Stół konferencyjny AUDREY, 5600x1200 mm, czarny stelaż, niebieski ☆

Stół konferencyjny AUDREY, 5600x1200 mm, czarny stelaż, niebieski Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny AUDREY, 5600x1200 mm, czarny stelaż, niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny AUDREY, 5600x1200 mm, czarny stelaż, niebieski
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny dostępny w kilku przeróżnych długościach. Wybierz stół w rozmiarze dobranym do rozmiarów pomieszczenia i stwórz salę konferencyjną, która jest równocześnie komfortowa i ergonomiczna. Stół wyekwipowano w blat z dźwiękochłonnego linoleum i ramę w profilu T. Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów albo tłoczeniu się wokół zbyt znikomego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY przystępny jest w kilku rozmaitych długościach.

  Stół konferencyjny z dźwiękochłonnym blatem z linoleum, który spełni oczekiwania w pomieszczeniu, gdzie odbywają się obszerne spotkania. Polepsza koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki czemu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej sprawne.
  Linoleum to naturalny materiał, który jest przyjazny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co powoduje, iż kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół łatwo utrzymać w czystości - starczy wytrzeć wilgotną albo suchą ściereczką.

  Nasz stół konferencyjny ma zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co powoduje, że pracuje się przy nim wyjątkowo komfortowo. Funkcjonalna rama w zarysie T nie zajmuje dużo miejsca, co powiększa przystępną przestrzeń pod blatem. Zarówno rama, jak i blat są dostępne w wielu kolorach.


Podobne zestawienia:


Najtańsze stoliki biurowe o szerokości 56 cm – Ranking na wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze stoliki biurowe o szerokości 56 cm, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stolików biurowych o szerokości 56 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, brzoza
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wysmakowanym i postępowym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który wyśmienicie sprawdzi się w postępowym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest rewelacyjnym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i poprawnie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest wytrzymały na zarysowania, skażenia, zalania cieczami nietrudny do wyczyszczenia. Stół jest obfity w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go nadzwyczajnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i sporo odcieni do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb zarówno małego biura, jak i dużej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, żeby pasowały do siebie. To upraszcza dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i gwarantuje na dodatek jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, srebrna rama, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o stylowym i postępowym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i posiada powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieprzemijalny design, który nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w progresywnym biurze. Prostota stołu powoduje, iż mebel jest wyśmienitym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i dobrze komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest szeroki w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go perfekcyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy linię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i niemało barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dobrany do potrzeb równocześnie niewiele znaczącego biura, jak i obszernej przestrzeni open space.

  Meble z kolekcji MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych elementów w miarę potrzeb i zapewnia na dodatek jednorodny wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, czarny ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, czarny Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i nowoczesnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który idealnie stanie na wysokości zadania w postępowym biurze. Prostota stołu sprawia, iż mebel jest nadzwyczajnym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i prawidłowo komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest oporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami przystępny do wyczyszczenia. Stół jest znaczny w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go znakomitym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą łatwo nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są wytrzymałe na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, dużo miejsca do przechowywania i dużo barw do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb zarówno drobnego biura, jak i sporej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To ułatwia dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i zapewnia również jednorodny wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza marki Aj produkty ☆

Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, biała rama, brzoza marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o gustownym i progresywnym designie. Pomimo długości, kształt stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny ponadczasowy design, który nieprzeciętnie sprawdzi się w postępowym biurze. Prostota stołu powoduje, iż mebel jest doskonałym punktem wyjścia do aranżacji pomieszczenia i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest niepodatny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest wielki w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go wyśmienitym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać pomiędzy sobą kontakt wzrokowy. Zarówno biały, jak i czarny laminat są niepodatne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i stwarzamy kolekcję MODULUS. Przemyślane rozwiązania, sporo miejsca do przechowywania i dużo kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle przypasowany do potrzeb zarówno minimalnego biura, jak i znacznej przestrzeni open space.

  Meble z serii MODULUS są zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych składników w miarę potrzeb i gwarantuje na dodatek jednolity wygląd wszelkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, czarna rama, dąb ☆

Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, czarna rama, dąb Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, czarna rama, dąb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stolika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Stół konferencyjny modulus, 5600x1200 mm, rama t, czarna rama, dąb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Stoły, stoliki i stoliczki do pomieszczeń biurowych oraz przestrzeni roboczych
 • Charakterystyka / Opis stolika:
  Stół konferencyjny o wykwintnym i progresywnym designie. Pomimo długości, zarys stołu pozwala wszystkim siedzącym nawiązać kontakt wzrokowy. Blat stołu jest czarno-biały i ma powłokę, która minimalizuje ślady palców. Prezentowany stół konferencyjny nieśmiertelny design, który wyśmienicie stanie na wysokości zadania w nowoczesnym biurze. Prostota stołu sprawia, że mebel jest wyśmienitym punktem wyjścia do aranżacji wnętrza i należycie komponuje się z większością krzeseł konferencyjnych.

  Blat jest pokryty laminatem, który jest odporny na zarysowania, zanieczyszczenia, zalania cieczami nieskomplikowany do wyczyszczenia. Stół jest szeroki w części środkowej i węższy na końcach, co czyni go rewelacyjnym na spotkania, ponieważ uczestnicy mogą prosto nawiązać między sobą kontakt wzrokowy. Jednocześnie biały, jak i czarny laminat są oporne na odciski palców, co ogranicza do minimum ślady i plamy na stole.

  Sami projektujemy i generujemy serię MODULUS. Przemyślane rozwiązania, dużo miejsca do przechowywania i dużo kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dopasowany do potrzeb zarówno małego biura, jak i obszernej przestrzeni open space.

  Meble z linii MODULUS są zaprojektowane tak, by pasowały do siebie. To usprawnia dodawanie nowych części w miarę potrzeb i zagwarantuje jeszcze jednolity wygląd wszystkich pomieszczeń. Naszym celem jest tworzenie wymarzonych biur dla każdego.


Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki stolik biurowy o szerokości 56 cm najlepszy?


Najlepszy stolik biurowy o szerokości 56 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stolik biurowy o szerokości 56 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze stoliki do biura – Ranking na wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych stolików biurowych o szerokości 56 cm nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych stołów i stolików do biura.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stolik biurowy o szerokości 56 cm opinie,
 • dobry stolik biurowy o szerokości 56 cm cena,
 • stolik biurowy o szerokości 56 cm ranking,
 • stolik biurowy o szerokości 56 cm jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...