Ranking skanerów z drukarką. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Skanery / Ranking skanerów z drukarką


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych skanerów z drukarką. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skanerów z drukarką,
 • TOP5 chętnie kupowanych skanerów.

Jakie skanery z drukarką najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skanery z drukarką, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking skanerów z drukarką, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting ☆

Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  MfgPro230 xS to drukarka 3D pracująca w technice SLS (Selective Laser Sintering) o polu roboczym 230 x 230 x 230 mm. MfgPro230 xS przeznaczona jest do produkcji niewiele znaczących projektów produkcyjnych, a także inżynieryjnych. Do drukarki można dokupić stację do postprocesingu z kompresorem EeezClean350 Depowdering station.

  Drukarka 3D MfgPro230 xS

  MfgPro230 xS to drukarka 3D pracująca w technice SLS (Selective Laser Sintering) o polu roboczym 230 x 230 x 230 mm. MfgPro230 xS asygnowana jest do produkcji nieznacznych projektów produkcyjnych, a także inżynieryjnych. Drukarka pracuje z prędkością do 20 mm / godzinę, co pozwala skrócić czas produkcji na etapie projektowania i rozwoju.

  MfgPro230 xS

  Drukarka 3D MfgPro230 xS korzysta z technice selektywnego spiekania laserowego CO2 (SLS), co pozwala na korzystanie z różnych materiałów wyprodukowanych z tworzyw sztucznych. Cykl wydruku polega na kładzeniu warstwy materiału termoplastycznego, a następnie na topieniu go przy pomocy lasera. Cykl ten powtarza się aż do ukończenia cyklu druku. Tworzone modele 3D cechują się wysoką precyzją i wytrzymałością.

  Drukarka zaopatrzona jest w wyjmowany moduł tacy, który zapewnia wysoką produktywność oraz gwarantuje łatwą obsługę urządzenia. Po wykonaniu wydruku użytkownik może wymienić tacę z gotowym wydrukiem na nową, by natychmiast rozpocząć wydruk. Pozwala to na bardziej skuteczną pracę oraz zagwarantuje czystsze rozwiązanie d usuwania proszku.

  technologia SLS (Selective Laser Sintering)

  Drukarka 3D MfgPro230 xS wykorzystuje technikę SLS (Selective Laser Sintering), która polega na spiekaniu kolejnych warstw sproszkowanego tworzywa za pomocą wiązki lasera. Na stole roboczym drukarki 3D umieszczany jest sproszkowany polimer na który skierowana jest wiązka lasera odpowiedzialna za jego selektywne przetapianie. Następnie platforma robocza zniża się i zostaje nałożona kolejna powłoka proszku. Cykl ten powtarza się aż do uzyskania gotowego wydruku. Technika SLS nie wymaga używania podpór co sprawia,umożliwia tworzenie obiektów o skomplikowanej geometrii, których nie udałoby się uzyskać w przypadku korzystania z innych technice. Modele wykonane w technologii SLS cechują się wysoką wytrzymałością oraz trwałością.

  Otwarta platforma materiałowa

  Drukarka 3D MfgPro230 xS posiada otwartą platformę materiałową, która sprawa, że jest to genialny wybór pomiędzy innymi dla instytucji badawczych.

  Skrócenie czasu realizacji produkcji

  MfgPro230 xS umożliwia maksymalną efektywność i przepustowość przy zachowaniu niskich kosztów procesu drukowania.

  Wysoka produktywność

  Drukarka 3D wyekwipowana jest w wyjmowany moduł tacy roboczej, który umożliwia użytkownikom efektywniejsze drukowanie, a także czystsze rozwiązanie do usuwania proszku.

  instynktowne oprogramowanie

  Drukarka 3D MfgPro230 xS jest obsługiwana poprzez dwa zaawansowane pakiety oprogramowania Buildware i XYZprint AM, które pozwalają na bezpośrednią obsługę procesu syntetyzacji modelu oraz zdalne planowanie projektów.

  Przykładowe wydruki

  Drukarka 3D MfgPro230 xS pracuje w technologii SLS oraz zezwala na korzystanie z zaawansowanych tworzyw. Umożliwa to drukowanie modeli o niełatwej geometrii, których nie można uzyskać w sytuacji stosowania innej technologii. Drukarka dedykowana jest do produkcji niedużych projektów produkcyjnych oraz inżynieryjnych takich jak inteligentny sensor parkowania czy filtr akwariowy.

  Inteligentny detektor parkowania

  sensor wymaga części o wysokiej precyzji i wytrzymałości na wilgoć. Sensor jest zamknięty i zakopany w ziemi, w trakcie gdy jego górna pokrywa jest odsłonięta.

  Filtr akwariowy

  Do wykonania filtru potrzebne były szczególnie staranne, wodoszczelne części, które zachowają swój oraz nienaruszalność po wielu dniach używania.

  Złożona geometria

  technologia SLS jest wspaniałym rozwiązaniem do wytwarzania funkcjonalnych modeli 3D o złożonej geometrii.

  duża gamma materiałów

  producent XYZprinting proponuje wszechstronną gamę materiałów, zezwala na znalezienie odpowiedniego materiału do wykonania elementów zewnętrznych i części modelu. Drukarka 3D MfgPro230 xS obsługuje materiały takie jak sPro12W / sProTPU. W sytuacji prędkiej produkcji materiał sPro12W (Nylon 12 biały) jest na ogół wykorzystywanym materiałem w procesie spiekania laserowego. Gwarantuje mocne i trwałe części do użytku końcowego.

  XYZprint AMSLS

  Drukarka 3D MfgPro230 xS jest obsługiwana poprzez dwa progresywne komplety oprogramowania Buildware i XYZprint AMSLS. Oprogramowanie XYZprint AMSLS zostało zaprojektowane z myślą o najwyższej efektywności i wysokiej wydajności, które pozwala na użytkownikom zdalne planowanie projektów na drukarce 3D oraz sprawdzanie plików drukowania. XYZprint AMSLS pozwala obliczyć kosz każdego wydruku oraz posiada historię szacunków kosztów, która pomaga śledzić i porównywać poprzednie dane w celu produktywniejszego zarządzania materiałami. Oprogramowanie jest kompatybilne tylko z drukarką MfgPro230 xS. Oprogramowanie Buildware pozwala użytkownikom na bezpośrednią obsługę procesu spiekania modelu na drukarce 3D.


☆ Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech ☆

Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: eMotion-Tech
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Drukarka 3D Strateo3D DUAL600

  Strateo3D DUAL600 to przemysłowa drukarka 3D pracująca w technice Fused Filament Fabrication (FFF) o polu roboczym 600 x 420 x 500 mm. Drukarka może drukować przy zastosowaniu średnicy dyszy od 0,4 do 1,2 mm. DUAL600 ma zintegrowany system Print Shield 3D, który przeprowadzi autodiagnostykę w celu wykrycia, przewidzenia i zapobiegania wszelkim problemom, które mogą posiadać wpływ na cykl druku 3D. Print Shield 3D jest w stanie odzyskać stan postępu drukowania i wznowić go w przypadku awarii zasilania.

  Strateo3D DUAL600

  Strateo3D DUAL600 wyposażona jest w dwa niezależne ekstrudery, które umożliwią dwumateriałowy, a także dwukolorowy druk 3D. Drukarka posiada zamkniętą komorę roboczą, która nagrzewana jest do 60°C i pozwala na drukowanie z temperaturą 300°C / 400°C. DUAL600 może obsługiwać takie materiały jak: PLA, ABS, PETG, TPU, HIPS, PVA, BVOH, PA, PC oraz ASA.

  bezusterkowość
  • Inteligentne i modułowe narzędzie z automatycznym wykrywaniem, dające obszerniejsze możliwości w wykorzystywaniu drukarki 3D.
  • Szklana platforma robocza, gwarantująca nieprzeciętną płaską powierzchnie.
  • Stratocontrol3D: asygnowane oprogramowanie dostarczane wraz z drukarką.
  • Łączność: USB, Wi-Fi, Ethernet
  Wszechstronność i bezpieczeństwo

  Drukarka 3D Strateo3D DUAL600 wyposażona jest w filtr HEPA, który umożliwia drukowanie z tworzyw technicznych, a także zapewnia bezpieczną pracę. Strateo 3D ma otwarty system filamentów, który umożliwia korzystanie z tworzyw dowolnych producentów. System Strateo 3D jest wyposażony w 10 zoptymalizowanych profili dostosowanych do przeznaczonych filamentów. Jednocześnie portfolio filamentów jest stale rozbudowywane o nowe materiały technologiczne.


☆ Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d ☆

Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Raise3D
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Drukarka Raise3D Pro 2 PLUS to urządzenie z podwójnym ekstruderem i z wielkim polem roboczym o rozmiarze 305 x 305 x 605 mm. Wspaniale sprawdzi się w tworzeniu małoseryjnej, a także prototypowaniu.

  Drukarka 3D Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarka 3D Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus działa w technice FFF (Fused Filament Fabrication), która polega na drukowaniu włóknem ciągliwego termoplastycznego materiału. Urządzenie zostało wytworzone z przemysłowej klasy składników o polu roboczym 305 x 305 x 605 mm. Drukarka nieprzeciętnie sprawdzi się w produkcji małoseryjnej, a także prototypowaniu.

  Raise3D Pro 2 Plus - Podwójny ekstruder

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus posiada podwójny ekstruder z elektronicznym systemem podnoszenia, który zezwala na drukowanie obiektów wielomateriałowych. Pozwala na korzystanie z wodorozpuszczalnego materiału podporowego PVA, a także powiększa szybkość drukowania obiektów 3D. Szybkość głowicy wynosi 30 – 150 mm/s, a temperatura dyszy w trakcie drukowania dochodzi maksymalnie 300°C. Raise3D Pro 2 Plus ma możliwość podmiany dyszy. Przystępne wielkości: 0,2 / 0,4 / 0,6 / 0,8 mm.

  Raise3D Pro 2 Plus - kompozycja

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus to urządzenie z podwójnym ekstruderem, a także z obfitym polem roboczym o wymiarze 305 x 305 x 605 mm. Pozwala to na swobodę drukowania wielomateriałowych obiektów 3D, sprawiając, iż wydrukowane obiekty będą precyzyjne, a także wysokiej jakości. Raise3D Pro 2 Plus ma wbudowany 7 calowy ekran dotykowy i 2 porty USB 2.0 i 1 port Ethernet. Drukarka wyekwipowana jest w we zaimplementowaną pamięć Flash o wielkości 8 GB.

  kompozycja
  • bezusterkowość 24/7
  • dużo systemów awaryjnych
  • komponenty klasy przemysłowej
  Wysoka rozdzielczość
  • Wymienne dysze (0,2 / 0,4 / 0,6 / 0,8 mm)
  • dokładne pozycjonowanie (0,78125 mikrona na osi X / Y)
  • niespotykana rozdzielczość warstw (Grubość warstwy 0,01 mm)
  Oprogramowanie ideaMaker

  efektywne i gratisowe oprogramowanie służące do przygotowania wydruków opracowane przez Raise3D wspaniały interfejs i możliwość naprawy plików STL. Raise3D Pro 2 Plus pozwala na ustawienie automatycznego podnoszeniu lub obniżania wysokości warstwy, co polepsza jakość wydruku i skraca czas drukowania.

  Zdalny interfejs użytkownika

  przystępne jest bezprzewodowe połączenie z drukarką 3D Pro 2 Plus za pomocą oprogramowania ideaMaker. Pozwala ono na bezprzewodowe przesyłanie, sterowanie, a także monitorowanie wydruków.

  Tworzenie własnych ustawień

  Oprogramowanie ideaMaker zezwala na tworzenie ustawień dla różnych drukarek, filamentów i modeli. Zapisane ustawienia można zastosować przy późniejszych projektach lub udostępnić je innym osobom.

  Wznowienie wydruku

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus zezwala na wznowienie wydruku po wyłączeniu zasilania. Po ponownym uruchomieniu urządzenia na wyświetlaczu pojawi się opcja wznowienia poprzedniego wydruku.

  detektor końca filamentu

  sensor końca filamentu powiadomi użytkownika o kończącym się materiale na szpuli. Wydruk zostanie zatrzymany do momentu podmiany nowego materiału. Czujka gwarantuje bezusterkowość i ciągłość druku.

  naturalne filtry HEPA

  W drukarce Raise3D Pro 2 Plus zastosowano filtry przemysłowe HEPA, które powodują, iż urządzenie może być wykorzystywane w otoczeniu biurowym. Filtr zatrzymuje ponad 91% cząsteczek, które w innych drukarkach ulatniają się podczas druku.

  RaiseCloud - zarządzanie drukiem 3D

  RaiseCloud to internetowa platforma do zdalnego zarządzania projektem. Pozwala na zdalne sterowanie, monitorowanie, a także raportowanie całego procesu druku. Umożliwia zarządzanie dowolną liczbą użytkowników, drukarek oraz zadań w jednym miejscu. Użytkownicy mogą zdalnie kontrolować, , a także modyfikować dane projektów.

  Kontroler ruchu nowej generacji

  najkorzystniejsza w swojej klasie bezusterkowość / precyzyjna kontrola napięcia / Jedwabiście płynny ruch / perfekcyjna wydajność cieplna

  • 400 MHz ARM Cortex-M7 32bit RISC FPU
  • komponenty klasy przemysłowej
  • Samodzielny sterownik silnika
  • 256-mikrokrokowy układ sterownika
  intuicyjna obsługa

  Interfejs wizualny / szybki przegląd / Wizualny postęp drukowania / Pełna kontrola regulacji.

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus wygodny, wbudowany wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który zezwala na podgląd postępu drukowania, a także umożliwia pełną kontrolę ustawień. Pliki do drukarki mogą być odczytywane poprzez nośnik USB oraz przesłane po WiFi. Wbudowana kamera pozwala na monitorowanie postępów pracy, oprogramowanie zagwarantuje możliwość zdalnego sterowania drukarką.

  7-calowy ekran dotykowy
  Zintegrowana kontrola ustawień
  Instrukcje
  Wizualny wybór modelu
  Możliwość korzystania z wielu materiałów

  Drukarki Raise3D zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wysokiej kompatybilności materiałowej. By osiągnąć najwyższą wydajność i jakość należy wybrać stosowne ustawienia drukowania. W ten celu powstał program Raise3D Open Filament Program (OFP). Do OFP trafiają filamenty zatwierdzone poprzez Raise3D, które zostały wcześniej przetestowane. Ustawienia drukowania dla takich tworzyw zostają uwzględnione w oprogramowaniu IdeaMaker, żeby użytkownicy mieli łatwiejszy dobór filamentów o najwyższej sprawności.

  PLA / ABS / HIPS / PC / TPU / TPE / NYLON / PETG / ASA / PP / PVA / Włókno szklane / Włókno węglowe / Z domieszką metalu / Z domieszką drewna

  Raise3D Pro 2 - Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarki Raise3D rewelacyjnie sprawdzą się przy użyciach przemysłowych i fachowych. Drukarki te pracują w technice FFF, posiadają duży obszar roboczy z możliwością zamknięcia komory roboczej, a także zaimplementowany wyświetlacz dotykowy. Podwójny ekstruder zezwala na pracę z wielomateriałowymi wydrukami, a system wznowienia druku po wyłączeniu zasilania zapewni ciągłość pracy.

  Drukarka Raise3D Pro 2
  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarki Raise3D Pro 2 i Pro 2 Plus różnią się od siebie najczęściej wymiarem pola roboczego, a także rozmiarem zewnętrznym. Drukarka Raise3D Pro 2 ma pole robocze 305 x 305 x 300 mm, natomiast drukarka Raise3D Pro 2 Plus jest obszerniejsza, a jej pole robocze wynosi 305 x 305 x 605 mm. Rozmiary zewnętrzne drukarki Pro 2 to 616 x 590 x 755 mm i 616 x 590 x 1107 mm dla drukarki Pro 2 Plus. Obie drukarki pracują w technologii FFF i mają podwójny ekstruder z elektronicznym systemem podnoszenia, który umożliwia drukowanie obiektów wielomateriałowych. Drukarki przeznaczone są przeważnie do produkcji małoseryjnej oraz do prototypowania.


☆ Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc ☆

Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc Najniższa Cena Online

☆ Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  PartPro350 xBC to drukarka 3D pracująca w technologii Binder Jetting o polu roboczym 222 x 350 x 200 mm. PartPro350 xBC proponuje pełnokolorowy wydruk 3D, łącząc jednocześnie wszystkie etapy utwardzania, kolorowania i drukowania.

  Drukarka 3D PartPro350 xBC

  PartPro350 xBC to drukarka 3D pracująca w technologii Binder Jetting o polu roboczym 222 x 350 x 200 mm. PartPro350 xBC oferuje pełnokolorowy wydruk 3D, łącząc równocześnie wszystkie etapy utwardzania, kolorowania i drukowania. PartPro350 xBC posiada wysoką rozdzielczość barw (1600 dpi), która zapewnia wysoką jakość wydrukowanych modeli.

  PartPro350 xBC

  Drukarka 3D PartPro350 xBC została zaopatrzona w wyjmowany stół roboczy, który umożliwia efektywniejsze drukowanie 3D. Użytkownik ma możliwość zamienienia stołu z gotowym wydrukiem na nowy, w celu natychmiastowego rozpoczęcia kolejnego wydruku. Wymienny stół zagwarantuje czystsze rozwiązanie do usuwania proszku oraz wyraźnie polepsza wydajność drukowania.

  Drukarka 3D zezwala na korzystanie z oprogramowania BCPware, które jest dedykowane do sprawnego przygotowania modelu do druku przy pomocy dwóch trybów drukowania 3D. Pierwszy z nich proponuje natychmiastowe cięci, a także drukowanie natomiast drugi tryb pozwala na cięcie i wydruk w późniejszym czasie.

  technika Binder Jetting

  Drukarka 3D PartPro350 xBC korzysta z technologii Binder Jetting, która opiera swoje działanie na stosowaniu ciekłych spoiw, które odpowiedzialne są za łączenie piasku, metalu i ceramiki. Binder Jetting jest technologią przemysłową i znajduje swoje wykorzystanie w tworzeniu form, a także rdzeni odlewniczych, które dedykowane są do zalewania ciekłymi metalami. Technika ta wyróżnia się z reguły brakiem konieczności wykorzystywania podpór i możliwością drukowania w pełni korowych modeli 3D.

  Pełny kolor

  PartPro350 xBC korzysta z technologii Binder Jetting, która umożliwia drukowanie wysokiej jakości modeli 3D w pełnym odcieniu i nawet najmocniej niełatwej geometrii.

  Wysoka skuteczność

  Drukarka 3D wyposażona jest w wymienny moduł stołu roboczego, który umożliwia podmianę stołu z gotowym wydrukiem na nowy, aby natychmiastowo rozpocząć nowy wydruk oraz poprawić efektywność produkcji.

  innowacyjne oprogramowanie

  Drukarka 3D PartPro350 xBC korzysta z oprogramowania XYZprint AM3DP, które umożliwia korzystanie z dwóch trybów drukowania. Pierwszy tryb umożliwia natychmiastowe cięcie i drukowanie, a drugi umożliwia cięcie i wydruk w późniejszym czasie.

  Platforma do części barwnych

  PartPro350 xBC oferuje najnowocześniejszą technologię głowicy drukującej, która zapewnia wiodącą w branży efektywność części barwnych. Drukarka pracuje z prędkością do 18 mm na godzinę, co sprawia, iż jest widocznie szybsza od reszty drukarek pracujących w innych technikach.

  Przykładowe wydruki

  Drukarka 3D PartPro350 xBC pracuje w technice Binder Jetting co zezwala na tworzenie modeli o wysokiej jakości i w ełnym kolorze.

  Figurki

  PartPro350 xBC umożliwia tworzenie figurek, które prezentują zbliżające się do rzeczywistości pozy i fałdy sukni. Wydrukowane modele w pełnym odcieniu wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością.

  obszerna fala u wybrzeży Kanagawy

  Drukarka 3D PartPro350 xBC umożliwia drukowanie modeli 3D w pełnym oraz o nieprzystępnym profilu nie wymagając przy tym podpór i tworzyw pomocniczych.

  Niebiesko-biała porcelana

  Drukarka pozwala na tworzenie modeli 3D przy użyciu materiału gipsowego, który ma atrybuty zbliżone do ceramiki. Po wypolerowaniu i pomalowaniu możemy uzyskać pożądaną jakość obiektu.

  wielka gamma materiałów

  firma XYZprinting oferuje wszechstronną gamę tworzyw, umożliwia znalezienie stosownego materiału do wykonania części zewnętrznych oraz części modelu. Drukarka 3D PartPro350 xBC obsługuje materiały takie jak BuiltPro Powder. Pozwala to na tworzenie modeli w pełnym odcieniu i wysokiej jakości.

  XYZprint AM3DP

  Oprogramowanie XYZprint AM3DP pozwala na skuteczną pracę w dwóch trybach. W pierwszym trybie realne jest natychmiastowe cięcie i drukowanie natomiast w trybie drugim możliwe jest cięcie i drukowanie w późniejszym czasie. Użytkownik w prosty sposób może kontrolować i konserwować drukarkę. Program oblicza koszt następnego wydruku oraz zapisuje w historii koszt poprzednich wydruków, co pozwala kontrolę i zoptymalizowanie wykorzystywanych tworzyw podczas cyklu druku 3D. Oprogramowanie kompatybilne jest tylko z drukarką 3D PartPro350 xBC.


☆ Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 (8436586131012) ☆

Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 (8436586131012) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 (8436586131012) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BCN3D
 • Nazwa produktu: Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 (8436586131012)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  BCN3D Sigma D25

  Maksymalna produktywność

  Drukarka 3D BCN3D Sigma D25

  BCN3D Sigma D25 to drukarka 3D pracująca w technologii FFF o polu roboczym 420 x 300 x 200mm hiszpańskiego producenta BCN3D. Nowa generacja najmocniej znanej drukarki 3D zaprojektowana została, tak żeby zapewnić maksymalną wydajność. Urządzenie posiada system dwóch niezależnych ekstruderów IDEX co sprawia, że wydruki są wysokiej jakości, a także precyzji.

  BCN3D Sigma D25

  Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 to najnowsza desktopowa drukarka 3D z systemem dwóch niezależnych ekstruderów (IDEX), która pozwala na druk 3D w wysokiej rozdzielczości - z użyciem wielu tworzyw. Sigma D25 korzystają z systemu IDEX, który umożliwia każdej z dwóch głowic drukujących działanie całkowicie oddzielnie od siebie. Dwie niezależne głowice pomiędzy innymi druk w trybach duplikacji i odbicia lustrzanego a ich konsekwencją jest obfite skrócenie czasu projektowania i produkcji.

  Podwójna prędkość druku 3D

  BCN3D Sigma D25 ma pole robocze o rozmiarach 420 x 300 x 200mm, który wspaniale pasuje do użycia z systemem IDEX przez drukowanie choćby dwóch modeli jednocześnie. Pokaźna komora robocza pozwala na umieszczenie filamentów we wnętrzu drukarki jednakże istnieje na dodatek możliwość zamontowania dodatkowych uchwytów na obudowie, które pozwolą na użycie szpul 2 i 4kg. Wnętrze drukarki jest oświetlone diodami LED dzięki temu mamy stały podgląd na przebieg procesu druku 3D.

  Tryb duplikacji

  Tryb duplikacji zezwala na drukowanie dwóch identycznych modeli przy użyciu obu głowic zyskując tym podwójną skuteczność. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uzyskać dwukrotnie pokaźniejszą produktywność w sytuacji typowych drukarek z jedną głowicą.

  Tryb odbicia lustrzanego

  Tryb lustra umożliwia drukowanie dwóch modeli jednocześnie w odbiciu lustrzanym. Sprawia to, że czas projektowania i druku jest istotnie krótszy.

  Wodorozpuszczalne struktury podporowe

  Drukarka 3D Sigma D25 zezwala na drukowanie przy użyciu tworzyw pomocniczych. Pozwala to na swobodne drukowanie nieprzystępnych części albo obiektów o skomplikowanej geometrii.

  Tryb wielomateriałowy

  Tryb wielomateriałowy umożliwia drukowanie użytecznych części łącząc dwa zróżnicowane materiały. Pozwala na łączenie materiałów niesprężystych i elastycznych i pozwala na drukowanie obiektów z dwóch odcieni.

  Drukowanie bezprzewodowe

  Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 nietrudne i bezprzewodowe przesyłanie plików, co pozwoli na bezproblemową pracę drukarki. Urządzenie ma oprogramowanie Over The Air (OTA), które powoduje, że nie trzeba ręcznie aktualizować oprogramowania drukarki.

  Nowy kanon

  niepowtarzalny system dwóch niezależnych ekstruderów IDEX pozwala drukować równocześnie z dwóch najróżniejszych materiałów albo odcieni, zapewniając równocześnie najkorzystniejszą jakość wykończenie powierzchni.

  podczas gdy jedna głowica drukuje, druga - bezczynna pozostaje zaparkowana, co zapobiega kapaniu stopionego plastiku na wydruk.

  Odnowiony wygląd

  Drukarka 3D Sigma D25 nowe pokaźniejsze pole robocze - 420 x 300x 200 mm co zezwala na drukowanie pokaźniejszych modeli 3D. Drukarka wyposażona jest w system dwóch niezależnych ekstruderów - IDEX, umożliwiając drukowanie w trybie duplikacji, trybie lustrzanym, a także trybie wielomateriałowym. Drukarka 3D posiada pracuje z filamentami o średnicy 2,85mm oraz średnicy dyszy 0,4 mm i 0,8 mm. Sigma D25 asygnowana jest do drukowania z podstawowych tworzyw.

  progresywne funkcje

  Sigma D25 zmieniła się nie tylko na zewnątrz. Drukarka 3D została przeprojektowana wraz z najnowszymi funkcjami, które zapewniają pełny dostęp do bezproblemowej pracy. Powiększone został obszar pola roboczego do 420 x 300x 200, a także wymiary zewnętrzne do 690 x 530 x 750 mm. Realne jest połączenie zdalne z drukarką po podłączeniu do sieci oraz korzystanie z BCN3D Cloud.

  Ogrzewanie i kalibracja

  Drukarka 3D Sigma D25 została wyposażona w aluminiową płytę roboczą i silikonową podkładkę cieplną, która równomiernie rozprowadza ciepło po powierzchni drukowania. Cykl kalibracji został udoskonalony dzięki zoptymalizowanemu systemowi, który pozwala na staranniejszą regulację poziomu.

  zmieniony system ekstruderów

  Ekstrudery zostały przeniesione na tył drukarki ograniczając tym odległość od głowicy żeby zapobiec problemom z przegrzewaniem. Temperatura dyszy drukarki może wynieść do 300°C, natomiast temperatura stołu do 80 °C. Temperatura otoczenia pracy wynosi 15 °C - 30 °C.

  wzmocnione osie

  Sigma D25 zyskała umocnione osie X i Z. Osia X została wzmocniona poprzez zmianę materiału na stał nierdzewną, natomiast osia Z poprzez wielokrotne zmiany jej struktury mechanicznej. Skrupulatność pozycjonowania osi X/Y/Z wynosi 1,25μm / 1,25μm / 1μm.

  mistrzowskie materiały

  Filamenty BCN3D zostały opracowane poprzez cenione firm BASF i Mitsubishi Chemical. Materiały zostały zoptymalizowane do bezproblemowej pracy z wszystkimi drukarkami BCN3D. Gotowe konfiguracje, a także profile sprawią, iż drukowanie będzie jeszcze łatwiejsze. Drukarka 3D BCN3D Sigma D25 dedykowana jest do drukowania z materiałów podstawowych takich jak PLA, PET-G, TPU 98A oraz PVA.

  BCN3D Cloud

  Drukarka 3D Sigma D25 jest wyekwipowana w najnowsze funkcje łączności. Po podłączeniu do sieci drukarka proste wysyłanie plików do druku, żeby zapewnić bezproblemowy przepływ pracy przy pomocy platformy BCN3D Cloud. System Over The Air (OTA) pozwala na samoczynne aktualizacje, które zapewnią aktualny system drukarki.

  Oprogramowanie BCN3D Stratos

  W zestawie z drukarką załączone jest asygnowane oprogramowanie BCN3D Stratos, które obsługuje proces przygotowania modeli do druku 3D. Program konwertuje cyfrowy model 3D na zestaw instrukcji zrozumiałych dla drukarki 3D. Ten złożony proces został precyzyjnie zoptymalizowany i przetestowany pod kątem współpracy z drukarkami BCN3D w rezultacie czego użytkownik cieszy się bezbłędnymi i bezusterkowymi wydrukami 3D.

  BCN3D Stratos łatwo korzysta ze wszystkich zalet systemu IDEX: oprócz kluczowych funkcji tj. Duplikacji i lustra - realne jest łączenie modeli wielomateriałowych, generowanie struktur podporowych, a nawet skracanie czasu drukowania przez użycie hotendów z różnymi rozmiarami dysz w trakcie jednoczesnego drukowania.

  Oprogramowanie posiada zestaw gotowych profili druku dla wszystkich obsługiwanych poprzez drukarkę tworzyw producenta. Licencja oprogramowanie przewiduje możliwość uruchomienia na dowolnej ilości komputerów.


☆ Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color ☆

Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color Najniższa Cena Online

☆ Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Xyzprinting Kolorowa drukarka 3d da vinci color
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Da Vinci Color firmy XYZprinting to pierwsza na świecie drukarka 3D drukująca w pełnym kolorze w technologii FFF. Technika Inkjet zastosowana w drukarce da Vinci Color zapewni Ci nie tylko wydruki w pełnej kolorystyce.też prędkie i sprawne drukowanie, dzięki temu otrzymasz wydruk z mistrzowską jakością.

  DA VINCI COLOR
  Pierwsza na świecie drukarka 3D
  drukująca w pełnym kolorze w technice FFF
  od światowego lidera druku 3D XYZprinting
  Miliony dostępnych odcieni

  Da Vinci Color sprawi, że twoje projekty powstaną przepiękne i w pełni kolorowe.

  niepowtarzalna technologia zagwarantuje specyficzne wydruki

  technika Inkjet użyta w drukarce da Vinci Color zapewni Ci nie tylko wydruki w pełnej kolorystyce,ponadto szybkie i produktywne drukowanie, dzięki czemu otrzymasz wydruk błyskawicznie i z mistrzowską jakością.

  Nowy filament CPLA od XYZprinting
  Nowy materiał od XYZprinting - CPLA(Color PLA) - zezwala na absorbcję kropli atramentu, co powoduje, że da Vinci Color jest w stanie drukować w pełnej kolorystyce. Filament CPLA jest również bardziej wytrzymały typowy PLA, perfekcyjnie nadaje się do obróbki ręcznej, klejenia i ma dużo większą niepodatność na uderzenia. Taka wszechstronność pozwala użytkownikom na przypasowanie tego materiału do każdego projektu.

  Porównanie wydruków:

  świeże zintegrowane rozwiązania

  Da Vinci Color daje wszystkim użytkownikom możliwość kontroli łatwego w obsłudze kolorowego ekranu dotykowego, w którym użytkownicy mogą sterować funkcjami, takimi jak samoczynna kalibracja platformy i zespajać się z domową siecią bezprzewodową. Da Vinci Color pozostała wyekwipowana w sporo czujników, które wskazują np. Na wykrycie złamania filamentu podczas cyklu drukowania, co pozwala użytkownikom na zatrzymanie i ponowne uruchomienie drukowania bez marnowania czasu i filamentu.

  Poznaj nowy świat barw w druku 3D:


☆ Drukarka 3D Ultimaker S5, ultimaker_s5 ☆

Drukarka 3D Ultimaker S5, ultimaker_s5 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3D Ultimaker S5, ultimaker_s5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ultimaker
 • Nazwa produktu: Drukarka 3D Ultimaker S5, ultimaker_s5
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Drukarka 3D Ultimaker S5

  Drukarka 3D Ultimaker to nietrudne w obsłudze urządzenie pracujące w technice Fused filament fabrication (FFF), o pokaźnym polu roboczym 330 x 240 x 300 mm, które pozwala na niezawodne drukowanie 3D na dużą skalę. Drukarka zapewnia prostą instalację i ciągłość pracy, a podwójna głowica umożliwia swobodę drukowania.

  Drukarka 3D Ultimaker S5

  Drukarka 3D Ultimaker S5 to proste w obsłudze urządzenie z pokaźnym polem roboczym, które zapewni skrupulatne, a także powtarzalne przemysłowej jakości wydruki. Ultimaker S5 bezusterkowy dwugłowicowy ekstruder. Drukarka Ultimaker S5 to kompletne, a także fachowe urządzenie do druku 3D.

  Materiały Ultimaker są starannie przetestowane żeby zapewnić najkorzystniejszej jakości wydruki na drukarce Ultimaker S5. W połączeniu z prekonfigurowanymi profilami drukowania w programie Ultimaker Cura pozwalają na skupienie się na projekcie – nie musisz poświęcać cennego czasu na uzupełnianie najlepszych parametrów druku.

  Nieograniczone możliwości

  Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych tworzyw drukarka 3D Ultimaker S5 pozwala na wydruk najbardziej niełatwych geometrii oraz modeli technicznych. Otwarty system filamentów zezwala na korzystanie ze specjalizowanych tworzyw.

  obszerniejsza bezusterkowość

  Drukarka 3D Ultimaker S5 została wzbogacona o nowe funkcje. Wielopunktowe automatyczne poziomowanie platformy zapewnia nadzwyczajną pierwszą warstwę. Drukarka posiada przednie drzwi komory roboczej, które zapewniają kontrolę przepływu powietrza. Czujka filamentu wstrzyma drukowanie, a także powiadomi o braku materiału.

  Drukarka 3D Ultimaker S5 posiada wymienne moduły PrintCore, które umożliwiają szybką zmianę między materiałem podporowym, a modelowym albo na zmianę średnicy dyszy dla prędkiego, a także starannego drukowania. Objętość robocza 330 x 240 x 300 mm razem z bezawaryjnym podwójnym ekstruderem, a także wodorozpuszczalnym materiałem podporowym dają jeszcze obszerniejszą wolność w wykonywaniu projektów.powiększyć wydajność pracy, można drukować niemało komponentów równocześnie.

  Ultimaker S5 zaopatrzony jest w kolorowy 4,7” panel dotykowy, który zapewnia prosty i wygodny dostęp do wszelkich opcji i ustawień. Żeby ułatwić codzienną pracę na panelu wyświetlane są graficzne podpowiedzi oraz informacje, a podgląd wydruku daje nam kontrolę nad drukowaniem. Żeby zapewnić dostęp do najnowszych opcji drukarka Ultimaker S5 potrafi automatycznie rozpoznać załadowany materiał i konfigurację modułów PrintCore i bezprzewodowo zaktualizować firmware. Możliwe jest zdalne drukowanie przez Wi-Fi, Ethernet i USB. Dzięki zastosowanej kamerze możemy kontrolować postęp drukowania.

  Oprogramowanie Ultimaker Cura

  Ultimaker Cura to oprogramowanie wyekwipowane w zoptymalizowane profile materiałowe. Profile te są skutkiem wyczerpującego testowania sprzętu, tworzyw i oprogramowania przez firmę Ultimaker w celu znalezienia najlepszych możliwych ustawień. Oprogramowanie pozwala na wydrukowanie określonego modelu za pomocą wybranego profilu jednym kliknięciem. Osiągalny jest w dodatku tryb niestandardowy, który daje ponad 400 szczegółowych ustawień. Oprogramowanie działa ze wszystkimi drukarkami Ultimaker i jest kompatybilne z typami plików takich jak: STL, OBJ, X3D, 3MF, BMP, GIF, JPG, PNG.


☆ Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect, Ultimaker2+Connect ☆

Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect, Ultimaker2+Connect Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect, Ultimaker2+Connect - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ultimaker
 • Nazwa produktu: Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect, Ultimaker2+Connect
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Ultimaker 2+ Connect to drukarka 3D pracująca w technologi FFF o polu roboczym 223 x 220 x 205 mm. Wyposażona w nowe funkcje sieciowe oraz nowy wyświetlacz dotykowy pozwala na bezawaryjne, zdalne drukowanie 3D.

  Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect

  Ultimaker 2+ Connect jest nowszą, ulepszoną wersją drukarki 3D Ultimaker 2+, która sprawdziła się wielu branżach. Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect to urządzenie pracujące w technice FFF o polu roboczym 223 x 220 x 205 mm. Drukarka została lepsza o świeże funkcje sieciowe, które zezwalają na niezawodne i bezprzewodowe drukowanie 3D. Ultimaker 2+ Connect został wyposażony w kolorowy 2,4 calowy ekran dotykowy, który gwarantuje łatwą i szybką obsługę drukarki. Drukarkę można doposażyć o Air Manager, który likwiduje do 95% najdrobniejszych cząsteczek oraz osłania obszar drukowania.

  Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect

  Ultimaker 2+ Connect posiada prostą i łatwą w obsłudze budowę. Po rozpakowaniu starczy podłączyć trzy żeby móc w pełni korzystać z urządzenia. Szybka konfiguracja drukarki pozwala na łatwą instalację wielu drukarek 3D. Rejestracja drukarki 3D Ultimaker 2+ Connect pozwoli na uzyskanie dostępu do ekskluzywnego 30-minutowego kursu wprowadzającego. Kurs ten prowadzony jest przez ekspertów Ultimaker, którzy omawiają instalację drukarki i oprogramowanie Ultimaker Cura.

  Wysoka efektywność i niskie koszty utrzymania

  Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect posiada nowy, zaktualizowany system, który ogranicza konserwację urządzenia do minimum. Starczy zaledwie 20 minut miesięcznie bez konieczności używania specjalnych narzędzi. Drukarka 3D wyekwipowana jest w system wymiennych dysz, który zezwala na ich zmianę w mniej niż 5 minut. W ofercie przystępne są dysze o wielkości 0.25, 0.4, 0.6, 0.8 mm. Dysza o średnicy 0.25 mm dedykowana jest dla szczegółowych wydruków, natomiast dysza o średnicy 0,8 mm genialnie sprawdzi się przy prędkich wydrukach.

  wbudowane drukowanie 3D w chmurze

  Ultimaker 2+ Connect przy pomocy połączenia Wi-Fi lub Ethernet pozwala na zdalne przesyłanie plików z dodatkowymi zabezpieczeniami z dowolnego miejsca na świecie. Ultimaker Marketplace zezwala na przypasowanie wydruków 3D pokaźnie usprawniając tym przepływ pracy w druku 3D.

  wykorzystanie

  Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect podobnie jak swój poprzednik Ultimaker 2+ genialnie spełni oczekiwania w śladowych i średnich przedsiębiorstwach, a także w edukacji.

  znikome i przeciętne przedsiębiorstwa

  Ultimaker 2+ Connect umożliwia zmniejszenie czasu drukowania i na zmniejszenie kosztów dzięki korzystaniu z niedrogich materiałów.

  Edukacja

  Drukarka 3D Ultimaker 2+ Connect umożliwia łatwą instalację wielu drukarek w laboratorium druku 3D zapewniając szerokiemu gronu uczniów dostęp do technice addytywnej bez względu na ich poziom umiejętności.

  Oprogramowanie Ultimaker Cura

  Ultimaker Cura to oprogramowanie zaopatrzone w zoptymalizowane profile materiałowe. Profile te są wynikiem wyczerpującego testowania sprzętu, tworzyw i oprogramowania poprzez firmę Ultimaker w celu znalezienia najlepszych możliwych ustawień. Oprogramowanie zezwala na wydrukowanie określonego modelu przy pomocy wybranego profilu jednym kliknięciem. Realny jest także tryb niestandardowy, który daje ponad 400 szczegółowych ustawień. Oprogramowanie działa ze wszystkimi drukarkami Ultimaker, a także jest kompatybilne z typami plików takich jak: STL, OBJ, X3D, 3MF, BMP, GIF, JPG, PNG.


☆ Ultimaker Drukarka 3d s3 ☆

Ultimaker Drukarka 3d s3 Najniższa Cena Online

☆ Ultimaker Drukarka 3d s3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ultimaker
 • Nazwa produktu: Ultimaker Drukarka 3d s3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Ultimaker S3 to zaopatrzona w najnowszą technikę drukarka 3D o polu roboczym 230 x 190 x 200 mm. Zapewnia wysoką jakość wydruków, a także możliwość korzystania z tworzyw kompozytowych. Perfekcyjnie spełni oczekiwania biurze, a także studiu.

  Drukarka 3D Ultimaker S3

  Ultimaker S3 to wyposażona w najnowszą technologię drukarka 3D o polu roboczym 230 x 190 x 200 mm. Urządzenie pracuje w technice Fused filament fabrication (FFF). Zapewnia wysoką jakość wydruków, a także możliwość korzystania z tworzyw kompozytowych. Proponuje nowoczesne funkcje, które powodują, iż wydruki są wysokiej jakości. Drukarka 3D Ultimaker S3 to nietrudne w obsłudze urządzenie oferujące jedno z najistotniej efektywnych kosztowo rozwiązań wdrożenia druku 3D w przedsiębiorstwie.

  Drukarka 3D Ultimaker S3

  Ultimaker S3 ma podwójną głowicę z automatycznym systemem podnoszenia dyszy. Drukarka ma system wymiennych modułów Print core. Dostępne średnice dysz 0,25 mm / 0,40 mm / 0,60 mm / 0,80 mm. Dodatkowo drukarka ma czujniki przepływu filamentu, które rozszerzają niezawodność drukowania, a także aktywne poziomowanie stołu odpowiedzialne za zapewnienie najlepszej przyczepności pierwszej warstwy. Urządzenie wyśmienicie stanie na wysokości zadania w biurze albo studiu.

  Drukarka została zaprojektowana tak, żeby zapewnić wysoką jakość druku. Urządzenie usztywnione zębatki podajnika, które produkowane są z powlekanej, hartowanej stali. Rozwiązanie to zezwala na korzystanie z tworzyw kompozytowych z włóknem węglowym oraz szklanym. Korzystanie z wymiennego modułu PrintCore CC Red powoduje, że wydruki są szczególnie wytrzymałe.

  bezawaryjność

  Drukarka 3D Ultimaker S3 innowacyjne aktywne poziomowanie stołu, niesprężystiejszą i podgrzewaną platformę drukowania oraz skrupulatne sterowniki krokowe, które gwarantują najwyższą jakość wydruków. Powoduje to,cechuje się niezawodnością nowej generacji. Urządzanie posiada czujniki przepływu filamentu, które powiadomią użytkownika o braku materiału, by zapewnić ciągłość pracy drukarki.

  Łatwość wykorzystywania

  Ultimaker S3 został zaprojektowany tak, aby każdy użytkownik miał możliwość osiągnięcia wysokich rezultatów. Urządzenie posiada interfejs dotykowy, modułu drukowania Print core z funkcją prędkiej podmiany, a także predefiniowane ustawienia drukowania, które umożliwiają szybką podmianę i skracają czas pracy.

  Uniwersalność

  Drukarka 3D Ultimaker S3 jest jedną z najmocniej uniwersalnych drukarek 3D, z której można korzystać w dowolnych zastosowaniach. Pozwala na tworzenie modeli przy pomocy dowolnego programu do projektowania przy użyciu dowolnego materiału.

  wybór tworzyw

  Ultimaker S3 umożliwia drukowanie z nowoczesnych materiałów takich jak materiały kompozytowe z włóknem węglowym i szklanym. Zezwala na wybranie dowolnego materiału do którego użytkownik może pobrać profil drukowania w celu łatwiejszego rozpoczęcia procesu drukowania. Zoptymalizowana skuteczność, a także jakość powodują, iż drukowanie może odbywać się bez konieczności ręcznego wprowadzania i dopasowywania parametrów.

  Drukarka 3D Ultimaker S3 nieelastyczną ramę drukarki, która odpowiedzialna jest za redukcję wibracji powstających w trakcie procesu drukowania, a także podnoszenie ogólnej jakości wydruków. Przednie szklane drzwi urządzenia posiadają magnetyczne zamknięcie, które ulepsza bezpieczeństwo pracy, a także stabilizuje warunki panujące w komorze drukowania. Powoduje to, iż zostaje zmniejszone ryzyko podwijania albo rozwarstwiania się wydruków.

  Ultimaker S3 posiada zoptymalizowaną konstrukcję mechaniczną, która umożliwia drukowanie z dwóch ekstruderów oraz polepsza stosunek wielkości drukarki do pojemności drukowania. Wewnętrzny zasilacz drukarki ułatwia proces instalacji, a także zajmuje mniej miejsca. Urządzenia ma wysokiej jakości sterowniki, które zapewniają cichszą, a także równiejszą pracę silników. Powiększa to niezawodność drukowania i zapewnia wyższą jakość wydruków.

  Drukarki 3D

  Ultimaker S3 to mocne, niezawodne i proste w użyciu urządzenie, które dostarcza wysokiej jakości wydruki zawsze.

  Oprogramowanie

  Oprogramowanie Ultimaker Cura pomaga przygotować model do wydruku oraz złączy styl pracy poprzez wtyczkę.

  dobór tworzyw

  Ultimaker proponuje największy dobór materiałów na rynku. Pozwala to na wybranie idealnego filamentu do konkretnego modelu.

  Oprogramowanie Ultimaker Cura

  Ultimaker Cura to oprogramowanie wyposażone w zoptymalizowane profile materiałowe. Profile te są skutkiem wyczerpującego testowania sprzętu, tworzyw i oprogramowania przez markę Ultimaker w celu znalezienia najlepszych realnych ustawień. Oprogramowanie umożliwia wydrukowanie określonego modelu za pomocą wybranego profilu jednym kliknięciem. Możliwy jest także tryb niestandardowy, który daje ponad 400 szczegółowych ustawień. Oprogramowanie działa ze wszystkimi drukarkami Ultimaker i jest kompatybilne z typami plików takich jak: STL, OBJ, X3D, 3MF, BMP, GIF, JPG, PNG.


☆ Drukarka 3D Zortrax Inkspire, zortrax_inkspire ☆

Drukarka 3D Zortrax Inkspire, zortrax_inkspire Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3D Zortrax Inkspire, zortrax_inkspire - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zortrax
 • Nazwa produktu: Drukarka 3D Zortrax Inkspire, zortrax_inkspire
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Drukarka 3D Zortrax Inkspire - nowa jakość druku z żywicy fotopolimerowej. Drukuje do 8 razy szybciej i do 9 razy precyzyjniej od wiodących drukarek 3D typu SLA.

  Zortrax Inkspire Nowa jakość druku z żywicy fotopolimerowej

  Zortrax Inkspire to sprawna drukarka 3D działająca w technologii UV LCD

  opiera się na ekranie LCD o wysokiej rozdzielczości z podświetleniem LED UV, które utwardza fotopolimery warstwa po warstwie

  Nowa jakość druku z żywicy fotopolimerowej

  technika UV LCD w Zortrax Inkspire opiera się na ekranie LCD o wysokiej rozdzielczości z podświetleniem LED UV, które utwardza fotopolimery powłoka po warstwie.

  Mikroskopijna precyzja

  Najmniejszy możliwy obiekt wydrukowany na Zortrax Inkspire to prostopadłościan o rozmariach 50x50x25 mikronów

  Stała szybkość

  Ta sama wysoka szybkość 20-36 mm/h jest utrzymywana niezależnie od wielkości wypełnienia pola roboczego

  Kompatybilne żywice

  Obsługiwane są wszystkie żywice, które można utwardzać światłem o długości fali 405 nm

  rozciągliwe ustawienia

  Ustawienia drukowania, takie jak czas naświetlenia warstwy lub przerwy pomiędzy powłokami, można zmieniać na bieżąco

  Poznaj technologię UV LCD

  Dwie tradycyjne techniki druku 3D z żywicy fotopolimerowej to SLA (Stereolithography) i DLP (Digital Light Processing). W przypadku SLA precyzyjność pozostaje stała,prędkość działania jest odwrotnie proporcjonalna do ilości obszaru roboczego zajmowanego przez model. Przy DLP stała jest szybkość działania, lecz precyzja spada wraz ze wzrostem ilości stosowanego obszaru roboczego. Zortrax UV LCD proponuje stałą wysoką szybkość i precyzję, niezależnie od tego, ile przestrzeni roboczej jest w użyciu.

  Produkcja seryjna

  Drukarki 3D Zortrax Inkspire mogą być dowolnie łączone ze sobą w farmy druku 3D. Ponieważ jedna Zortrax Inkspire może wykonać 77 zaślepek HDMI w ciągu półtorej godziny, 30 współpracujących ze sobą drukarek może zaoferować przybliżoną miesięczną moc produkcyjną rzędu 360 000 do ponad 500 000 części, w zależności od ilości zmian pracujących przy obsłudze farmy. Dlatego Zortrax Inkspire może służyć jako narzędzie krótko, średnio albo wysokoseryjnej produkcji.

  przeznaczone żywice

  Zortrax Inkspire pracuje z dedykowanymi żywicami Zortrax. Żywice zewnętrznych dostawców są w pełni wspierane o ile mogą być utwardzane światłem o długości fali wynoszącej 405 nm.

  przystępne żywice Zortrax: PRO, FLEXIBLE, DENTAL MODEL, BASIC

  Zortrax Resin PRO

  Podwyższona wytrzymałość

  Zortrax Resin PRO to żywica epoksydowa, która w porównaniu z Zortrax Resin BASIC ma podwyższoną wytrzymałość na uderzenia, a także zginanie. Proponuję przy tym wysoki poziom detali oraz łatwość post-processingu.

  Zortrax Resin FLEXIBLE

  rozciągliwość i wytrzymałość

  Zortrax Resin FLEXIBLE to żywica epoksydowa, która w pewnym zakresie powraca do swego pierwotnego kształtu po odkształceniu. Zapewnia przy tym gładkie powierzchnie, wysoki poziom detali oraz dokładne odwzorowanie krawędzi.

  Zortrax Resin DENTAL MODEL

  Faktura gipsu

  Zortrax Resin DENTAL MODEL to staranna żywica fotopolimerowa, która w dotyku przypomina gips. Zagwarantuje niezwykle wysoki poziom detali, adekwatny dla starannego modelowania dziąseł i zębów. Nie jest biokompatybilna i nie pasuje do wykorzystywania doustnego.

  Zortrax Resin BASIC

  Nienaganna precyzja

  Zortrax Resin BASIC to żywica epoksydowa dedykowana dla Zortrax Inkspire. Gwarantuje wysoką precyzję i nad wyraz dobre atrybuty mechaniczne. Jest także trwała, prosta w malowaniu i wymaga niedługich czasów naświetlania.

  Zewnętrzne żywice

  Wszystkie żywice zewnętrznych producentów utwardzane światłem o długości fali wynoszącej 405 nm są w pełni wspierane, a ich użytkowanie nie ogranicza funkcjonalności drukarki. Oprogramowanie Z-SUITE udostępniane gratisowo z każdą drukarką 3D Zortrax ma sekcję 'Zewnętrzne żywice', gdzie można ręcznie ustawić wszystkie atrybuty druku polecane przez producenta żywicy. Wybrane ustawienia można następnie zapisać jako profil materiału, by uniknąć ponownego ustawiania ich podczas dalszej pracy z daną żywicą.

  użycia

  Drukowanie 3D w żywicy to technika genialna dla profesjonalistów pracujących w dziedzinach, w których potrzebne są niezwykle małe,szczególnie szczegółowe modele. Precyzja i prędkość Zortrax Inkspire powoduje, że jest to przełomowe narzędzie dla dentystów jubilerów i producentów zegarków.

  sprężysta produkcja

  Drukarki 3D Zortrax Inkspire proponują elastyczne możliwości produkcyjne dla firm wymagających niewielkich,precyzyjnych części. Zortrax Inkspire to także świetne narzędzie dla inżynierów pracujących w działach badawczo-rozwojowych lub przy liniach produkcyjnych w motoryzacji, lotnictwie czy elektronice użytkowej.

  Sztuka i rozrywka

  niewiele znaczące,efektownie zaprojektowane modele wydrukowane 3D w żywicy są przydatne dla artystów i branży rozrywkowej. Szczegółowe figurki mogą być produkowane do gier planszowych. Znikome trudne prezenty w limitowanych seriach są genialne dla działów marketingu i PR.

  Protetyka stomatologiczna

  Drukowanie 3D w żywicy jest szczególnie przydatne do realizowania odlewów dentystycznych szybciej i sprawniej. W porównaniu z tradycyjnymi technikami modelowania dentystycznego, Zortrax Inkspire zezwala na mniej inwazyjne zabiegi wymagające minimalnego albo żadnego zaangażowania pacjenta. Wydrukowane w 3D modele jamy ustnej pacjentów służą do wykonywania odlewów dentystycznych, protez i mostów.

  Biżuteria i wzornictwo

  Modelowanie skomplikowanych pierścionków, naszyjników i innej biżuterii wymaga ogromnej precyzji, jaką oferuje dobra drukarka 3D pracująca na żywicy fotopolimerowej. Modele drukowane w 3D są stosowane w procesie odlewania w wosku traconym. Model główny zanurzany jest w ogniotrwałym materiale odlewniczym w celu utworzenia formy do ostatecznych wyrobów jubilerskich wytwarzanych z różnych metali.

  Chirurgiczna precyzja

  Od sztuki po inżynierię, Zortrax Inkspire jest rewelacyjny we wszelkich branżach, w których wymagana jest najwyższa precyzja. Rozmiar pikseli 50x50 mikronów i mała wysokość warstwy 25 mikronów pozwala drukować modele 3D bez widocznych warstw albo pionowych linii. Ludzkie oko nie może zobaczyć pojedynczych pikseli, gdy obraz posiada ponad 336 pikseli na cal. Gęstość pikseli w modelach 3D drukowanych na Zortrax Inkspire przekracza tę wartość niezależnie od kąta patrzenia.

  Dbałość o szczegóły

  Zortrax Inkspire został zaprojektowany do drukowania szczególnie szczegółowych modeli 3D. Wytwarza modele z drobnych prostopadłościanów o wymiarach 50 x 50 x 25 mikronów. Z powodu tych mikroskopijnych rozmiarów Zortrax Inkspire może być do 9 razy bardziej staranny kolisty punkt lasera wiodących drukarek 3D SLA, zwłaszcza przy drukowaniu prostokątnych kształtów. Porównaj dokładność Inkspire i wiodącej drukarki 3D SLA poniżej.

  Z-SUITE dla Zortrax Inkspire

  Z-SUITE to dedykowane oprogramowanie do cięcia modeli na warstwy i zarządzania farmami druku 3D, które jest dostępne gratisowo z każdą drukarką 3D Zortrax. Teraz dużo dodatkowych funkcjonalności, które powodują, iż praca z Zortrax Inkspire to bezproblemowe doświadczenie.

  Narzędzie autorotacji

  Narzędzie autorotacji automatycznie ustawia model w przestrzeni roboczej takzmniejszyć liczba drukowanych podpór, poprawić adhezję modelu do platformy albo skrócić czas druku. W ten sposób mniej nowoczesni użytkownicy mogą uzyskać wysoką jakość wydruków.

  Profile Żywic

  Z-SUITE usprawnia pracę ze wszystkimi przystępnymi żywicami. Ustawienia dla dedykowanych żywic Zortrax są predefiniowane iprzystępne. Dla żywic zewnętrznych, wszystkie właściwości jak czas naświetlania czy spoczynku mogą być ustawione ręcznie zgodnie z zaleceniami producenta. Raz wybrane ustawienia można zapisać dzięki czemu nie ma zapotrzebowania wprowadzania ich ponownie.

  Inteligentne podpory

  Czas naświetlania dla modelu i struktur podporowych może być ustawiony oddzielnie. Dłuższe naświetlanie utwardza podpory modelu, które mogą być dzięki temu cieńsze. W ten sposób model wymaga mniej obróbki po wydrukowaniu.

  Zdalne zarządzanie

  Wydruki mogą być wstrzymywane i wznawiane, a ich postęp może być zdalnie monitorowany dla każdej drukarki Zortrax Inkspire podłączonej do tej samej sieci Wi-Fi. Pokaźniejsze gabinety stomatologiczne lub pracownie protetyczne mogą zdalnie zarządzać wieloma drukarkami z jednej stacji roboczej.

  Akcesoria

  Zortrax Ultrasonic Cleaner

  dla Zortrax Inkspire

  Zortrax Ultrasonic Cleaner to urządzenie do samoczynnego czyszczenia modeli, wykorzystujące fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości rozchodzące się w czyszczącym płynie. Po prostu napełnij pojemnik płynem, włóż model i włącz urządzenie. Proces czyszczenia trwa do 3 minut.

  Prezentacje Zortrax Inkspire

  Zawartość zestawu Zortrax Inkspire

  W zestawie z drukarką 3D Zortrax Inkspire otrzymają Państwo też przeznaczone oprogramowanie, a także bogaty zestaw przydatnych akcesoriów i narzędzi:

  • Żywica UV Zortrax Photopolymer Resin Basic (500 ml)
  • Oprogramowanie Z-Suite
  • Starter Kit
  • Moduł Wi-Fi
  • Moduł USB
  • Folia FEP
  • pakiet okablowania
  • Pojemnik do Czyszczenia Wydruków
  • Przewodnik szybkiego Uruchomienia
  • Zortrax Ultrasonic Cleaner jest dostępny opcjonalniePodobne zestawienia:


Najtańsze skanery z drukarką – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze skanery z drukarką, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skanerów z drukarką jest aktualizowany na bieżąco.

☆ vc-500w colour, zink zero-ink full colour printing technology, label printer, wi-fi, black/ grey marki Brother ☆

vc-500w colour, zink zero-ink full colour printing technology, label printer, wi-fi, black/ grey marki Brother Najniższa Cena Online

☆ vc-500w colour, zink zero-ink full colour printing technology, label printer, wi-fi, black/ grey marki Brother - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: vc-500w colour, zink zero-ink full colour printing technology, label printer, wi-fi, black/ grey marki Brother
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  KLIKNIJ by ZOBACZYĆ dostępnE MODELE TAŚM I ETYKIET

  Uwolnij barwy razem z fachową drukarką fotograficzną firmy Brother.

  Zawartość zestawu:

  1. Drukarka Brother VC500W
  2. Zasilacz sieciowy
  3. kabel zasilający zasilacza sieciowego
  4. kabel USB
  5. Podręcznik szybkiej obsługi
  6. Materiały eksploatacyjne:
  • Taśma CZ-1004 25mm x 5m
  • Taśma CK-1000 50mm czyszcząca

  Instrukcja użytkownika (pobierz)


   Najwyższa jakość wydruku jest osiągalna dzięki wielozadaniowemu urządzeniu, które wbrew pozorom nie musi kosztować wielu tysięcy. Model ten sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w każdej branży, gdzie potrzebny jest wydruk barwnych, indywidualnych etykiet na niewielką skalę.


   Choć drukarka wygląda niepozornie i nie zajmuje dużo miejsca na biurku, oferowana jakość jest zdumiewająca! Z jej pomocą bezproblemowo wydrukujesz osobiste obrazki, zdjęcia, naklejki, teksty. Osoby kreatywne bez wątpienia docenią możliwość wydruku własnoręcznie zaprojektowanej etykiety.

   Jeśli uwielbiasz podkreślać swoją naturę, jesteś wzrokowcem i lepiej czujesz się w pomieszczeniu z charakterystycznymi dla siebie oznaczeniami, niewątpliwie pokochasz współpracę z Brother VC-5OOW. W oka mgnieniu wyczarujesz typowe dla siebie obrazki w najwyższej jakości, a to wszystko bez skomplikowanej wymiany tuszu.

   Drukarka wykorzystuje technikę druku ZINK® ZeroInk®. Oznacza to, iż zawarte w papierze specjalne kolorowe kryształy są aktywowane ciepłem,tworzyć etykiety bez zapotrzebowania korzystania z dodatkowych wkładów atramentowych.

   Klimat papierowych fotografii jest nieporównywalny, zdjęcia pełne kolorów, do których możesz powrócić w każdej chwili. Drukuj swoje fotografie i kreatywne obrazy za pomocą aplikacji Brother Color Label Editor. Aplikacja jest nie tylko prosta w używaniu,głównie daje niemało możliwości, dzięki temu twoje projekty będą jedyne w swym typu.

   Możesz także drukować bezpośrednio z galerii zdjęć swego iPhone'a z wykorzystaniem technice AirPrint.

   indywidualne oznaczenia sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domu. Zaprojektuj swoją grafikę, wyjątkowy wzór, który nada charakteru zwyczajnym przedmiotom, naklej go w wybranym miejscu i c iesz się wspaniałą jakością wydruku przez długi czas.

   Drukarka ukazuje pokaźny wachlarz możliwości. Dzięki prostym, instynktownym funkcjom możesz niezwykle odmienić sposób oznaczania przedmiotów, a co za tym idzie nadasz całkowicie nowego smaczku w swym wnętrzu. Prosto wykonasz niebanalne, wielobarwne etykiety na kartony, plastikowe pojemniki, segregatory i dużo innych.

   potrzebujesz niestandardowych, barwnych etykiet do drukarki? Napisz do nas, jesteśmy producentem wysokiej jakości etykiet i taśm: kontakt@strefadrukarek.pl

   sprawdź także: https://strefadrukarek.pl/etykiety-dla-cateringu

     cechy artykułu:

     • Model: VC500WZ1
     • EAN: 4977766779265
     • technika druku: ZINK (Zero-Ink)
     • kolor: Tak
     • Maksymalna rozdzielczość: 313 x 313 DPI
     • prędkość druku: 8 mm/sek
     • Maksymalna szerokość drukowania: 5 cm
     • Drukowanie w pionie: Tak
     • Data i czas drukowania: Tak
     • Wyrównanie tekstu: Centralny, Lewy, Prawy
     • fason tekstu: Pogrubiony, Invert, Italic, Normalny, Shadow, Shadow light, Surround
     • niewielka długość druku: 42 mm
     • rodzaj ekranu: Nie
     • Przewodowa sieć lan: Nie
     • Wi-Fi: Tak
     • ilość portów USB 2.0: 1
     • Standardy Wi- Fi: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n
     • Technologie mobilnego wydruku: Apple AirPrint
     • Wi-Fi Direct: Tak
     • Maksymalna szerokość etykiety: 5 cm
     • Obsługuje szerokość papieru: 9, 12, 19, 25, 50
     • wariant taśmy: CZ
     • ilość styli: 8
     • liczba czcionek: 126
     • Detekcja rozmiaru taśmy: Tak
     • Obsługa języka: CHI (SIMPL), CZE, Duński, Niemiecki, Holenderski, Angielski, Hiszpański, Fiński, Francuska, HUN, Włoski, JPN, Norweski, Polski, Portugalski, Rosyjski, Szwedzki, TUR
     • ilość języków: 18
     • Kolor artykułu: Czarny, Szary
     • dokumenty: CE
     • automatyczne wyłączanie zasilania: Tak
     • Napięcie: 100 - 240
     • Krajalnica: Tak
     • Szerokość towaru: 113 mm
     • Długość urządzenia: 116 mm
     • Wysokość urządzenia: 96 mm
     • Waga produktu: 660 g
     • Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
     • Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
     • Szerokość: 254 mm
     • Głębokość kartonu: 248 mm
     • Wysokość pudełka: 108 mm
     • Waga wraz z opakowaniem: 1,79 kg
     • posiada sterowniki: Tak

    ☆ Datalogic Gryphon I GD4132-HC ☆

    Datalogic Gryphon I GD4132-HC Najniższa Cena Online

    ☆ Datalogic Gryphon I GD4132-HC - opis i dane techniczne ☆

    Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
    • Marka produktu: Datalogic
    • Nazwa produktu: Datalogic Gryphon I GD4132-HC
    • Ilość ofert: 1
    • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
    • Charakterystyka / Opis skanera:
     Datalogic Gryphon I GD4132-HC

     wariant skanowanych kodów: 1D
     Maksymalna odległość...

    ☆ Drukarka rhino 4200 walizka + 10 taśm d1 45013 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo ☆

    Drukarka rhino 4200 walizka + 10 taśm d1 45013 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo Najniższa Cena Online

    ☆ Drukarka rhino 4200 walizka + 10 taśm d1 45013 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo - opis i dane techniczne ☆

    Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
    • Marka produktu: DYMO
    • Nazwa produktu: Drukarka rhino 4200 walizka + 10 taśm d1 45013 | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 marki Dymo
    • Ilość ofert: 1
    • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
    • Charakterystyka / Opis skanera:

     TAŚMY D1 TAŚMY RHINO

     pakiet walizkowy z drukarką DYMO Rhino 4200 pozwala tworzyć etykiety szybko i profesjonalnie. Prosta nawigacja i wprowadzanie informacji na wspaniale znanej wszystkim klawiaturze QWERTY. Klawisze skrótów zezwalają na tworzenie i formatowanie owijek na przewody/kable, flagi, kody kreskowe Code 39 i Code 128, etykiet o stałej długości, modułowych i innych komponentów. Druk na taśmach D1 o szerokości 6, 9, 12 i 19 mm – zwykłych, poliestrowych, winylowych, nylonowych i rurkach termokurczliwych. Oszczędź jeszcze więcej czasu dzięki idealnym funkcjom - takim jak klawisz „Ulubione”, zapewniający dostęp do stosowanych etykiet, symboli i terminów, czy klawisz ustawień własnych, zezwalający na eliminację powtarzania czynności, dzięki możliwości przypisania do niego własnych ustawień.

     NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

     • Łatwe i szybkie wprowadzanie tekstu dzięki klawiaturze QWERTY
     • Klawisze szybkiego dostępu – owijka na kabel, kody kreskowe Code 39 i Code 128, określona długość etykiety, patch panel i panel elektryczny
     • Klawisz „ULUBIONE” zapewnia dostęp do najczęściej wykorzystywanych etykiet, symboli i terminów przy pomocy jednego klawisza
     • Praca na 6 bateriach AA (niedołączone) albo baterii LION (w pakiecie)
     • Szerokość taśmy: 6, 9, 12, 19 mm
     • Rozdzielczością 180 DPI
     • Wydruk 4 wierszy
     • Wydruk wielokrotny do 10 kopii etykiety
     • Numerowanie sekwencyjne 1-9
     • Pamięć na 25 etykiet
     • Druk kodów kreskowych
     • Biblioteka symboli elektrycznych
     • 7 wielkości czcionki
     • 1 czcionka
     • 5 stylów pisma
     • Manualne cięcie taśmy
     • Opcjonalnie do dokupienia zasilacz.

     pakiet WALIZKOWY gromadzi:

     1. Walizka
     2. Drukarka Rhino 4200
     3. Akumulator Li-ion
     4. Zasilacz AC
     5. Taśma winylowa 12 mmx5,5m model 18444
     6. Taśma 10 sztuk 45013


      DRU KOWANIE:

      • Klawisz „ULUBIONE” zagwarantuje dostęp do z reguły użytkowanych etykiet, symboli i terminów przy pomocy jednego klawisza
      • Klawisz ustawień własnych, do którego można przypisać ustawienia dla poszczególnych formatów etykiet upraszcza obsługę
      • Zaprogramowana fabrycznie biblioteka zapewnia dostęp do 150 symboli i terminów z zakresu bezpieczeństwa, elektryczności, audio/wideo i zarządzania infrastrukturą
      • solidna i gumowana w najwrażliwszych miejscach obudowa.
      • pokaźny i czytelny wyświetlacz
      • Funkcje auto zapisu i oszczędzania energii

      ☆ Dymo Drukarka do naklejek , labelwriter wireless wifi | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 ☆

      Dymo Drukarka do naklejek , labelwriter wireless wifi | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 Najniższa Cena Online

      ☆ Dymo Drukarka do naklejek , labelwriter wireless wifi | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399 - opis i dane techniczne ☆

      Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
      • Marka produktu: DYMO
      • Nazwa produktu: Dymo Drukarka do naklejek , labelwriter wireless wifi | kup z zamiennikami i oszczędzaj! - zadzwoń 730 811 399
      • Ilość ofert: 1
      • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
      • Charakterystyka / Opis skanera:

       przejrzyj MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

       Drukarka etykiet DYMO LW-460 w komplecie z czytnikiem kodów i 5 rolkami etykiet LW 11354 32 mm x 57 mm

       Drukarka etykiet DYMO® LabelWriter™ Wireless zapewnia niesłychana dotąd wygodę etykietowania dzięki zastosowanemu interfejsowi Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe drukowanie etykiet z komputerów Mac, PC, smartfonów i tabletów. Ponadto DYMO LW Wireless oferuje wszystkie funkcje, które powinna mieć drukarka etykiet, a jej nowy elegancki design oraz małe rozmiary sprawiają,doskonale pasuje do korzystania biurowego.

       NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

       • Drukowanie kodów kreskowych
       • Rozdzielczość 300 DPI
       • Etykiety do 62 mm szerokości
       • momentalnie drukowania: do 71 etykiet na minutę (przy wydruku etykiet z 4 wierszami)
       • Połączenie z PC i Mac oraz smartfonem i tabletem

        zestaw mieści:

        • Drukarka LabelWriter Wireless, odcień czarny
        • Czytnik kodów HDWR HD-19i
        • Etykiety 5 x LW-11354 32 mm x 57 mm/1000 szt. Na rolce
        • Etykiety adresowe 89x36 mm LW 99012 (ok. 50szt.)
        • Zasilacz
        • kabel USB
        • Instrukcja

        CHARAKTERYSTYKA:

        • proces drukowania: bezpośredni termiczny
        • szybkość drukowania (etykiety na minutę dla etykiety adresowej w trybie tekstowym): "do 71 cztero-liniowych etykiet adresowych na minutę (drukowanie przez Wi-Fi może posiadać wpływ na liczbę etykiet na minutę)"
        • Projektowanie i drukowanie etykiet: oprogramowanie Dymo Label; przenośna aplikacja DYMO Connect
        • Interfejs USB: USB 2.0 w pełnej prędkości dla maszyn z Klasy Drukarek
        • typ złącza USB: USB 2.0 rodzaj Micro B
        • Interfejs bezprzewodowy: "Wi-Fi (kanon IEEE 802.11 a/b/g/n)
        • Pasma częstotliwości: 2,4 GHz + 5 GHz"
        • wymiary (wys./szer./dł.): 124 x 127 x 204 mm
        • Waga: 0,66 kg (drukarka + szpula)
        • Waga wraz z opakowaniem: 1,41 kg
        • oczekiwania dotyczące zasilania drukarki: 24 VDC 2,5A
        • Zasilacz: Model adaptera DYS602-240250W marki Dongguan Dongsong Electronic Co., Ltd.
        • Znamionowy cykl roboczy: 1000 etykiet wysyłkowych na godzinę
        • Zatwierdzenia regulacyjne: CE, FCC, IC, CB, GS i RCM

        rozmiary

        • wymiar (szer./dł./wys./): 204/127/124 mm
        • Waga (bez zasilacza i rolki: 962 g


        ZASILANIE

        Zasilacz: W pakiecie


        PC

        Współpraca z komputerem: Tak       ☆ Opakowanie 6 kartridży Z-Band UltraSoft (biała opaska na rękę dla dorosłych z wrażliwą skórą) ☆

       Opakowanie 6 kartridży Z-Band UltraSoft (biała opaska na rękę dla dorosłych z wrażliwą skórą) Najniższa Cena Online

       ☆ Opakowanie 6 kartridży Z-Band UltraSoft (biała opaska na rękę dla dorosłych z wrażliwą skórą) - opis i dane techniczne ☆

       Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
       • Marka produktu: Zebra
       • Nazwa produktu: Opakowanie 6 kartridży Z-Band UltraSoft (biała opaska na rękę dla dorosłych z wrażliwą skórą)
       • Ilość ofert: 1
       • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
       • Charakterystyka / Opis skanera:
        Opakowanie zawierające 6 kartridży Z-Band Direct - opaska na rękę o rozmiarach 25x279mm asygnowana dla dorosłych pacjentów z wrażliwą skórą


       Podsumowanie, czyli jaki skaner z drukarką najlepszy?


       Najlepszy skaner z drukarką w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


       Najtańszy skaner z drukarką w Rankingach – nasze TOP3


       Podobne zestawienia:


       Polecane skanery – TOP5 na wrzesień 2022

       Jeżeli żadna z powyższych skanerów z drukarką nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych skanerów.


       Powiązania tematyczne:

       • jaki skaner z drukarką opinie,
       • dobry skaner z drukarką cena,
       • skaner z drukarką ranking,
       • skaner z drukarką jaki najlepszy.


       Podobne zestawienia:


       Zostaw opinię

       Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

       Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
       Loading...