Ranking skanerów ręcznych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Skanery / Ranking skanerów ręcznych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych skanerów ręcznych. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skanerów ręcznych,
 • TOP5 chętnie kupowanych skanerów.

Jakie skanery ręczne najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skanery ręczne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking skanerów ręcznych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) ☆

Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) Najniższa Cena Online

☆ Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: IRIS
 • Nazwa produktu: Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner dokumentów, ręczny

  Bezprzewodowy, zasilany z akumulatora i bardzo lekki - po prostu zawsze przy Tobie!
  wyśmienity do skanowania książek, czasopism i gazet
  Skanowanie bezpośrednio do formatu PDF lub JPEG
  Zapisywanie skanów na załączonej karcie pamięci MicroSD™
  Obsługuje karty microSD™/ microSDHC™ o objętości do 32 GB


  szybkie i proste mobilne skanowanie
  przenośny skaner IRIScan™ Book 3 umożliwia skanowanie książek i czasopism w każdej chwili i w dowolnym miejscu bez wyrywania stron. Starczy przesuwać skaner po dokumencie, a skan zapisywany jest automatycznie na dołączonej karcie MicroSD™ i gotowy do przesyłania do komputera PC lub Mac.
  Jeśli jesteś w domu lub w biurze, zeskanowane dokumenty przetwarzane są samoczynnie przez Readiris™ Pro 12, oprogramowanie OCR I.R.I.S.w edytowalne dokumenty.

  informacje techniczne:
  Funkcja skanowania: dokumentów,fotografii,wizytówek · Głębokość produktu: 35 mm · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): USB,microSD,microSDHC · Jednostka płaska: nie · Maksymalna długość skanowania: 1200 mm · Maksymalna szerokość skanowania: 216 mm · Maksymalny format papieru: A4 · Moduł druku dwustronnego: nie · Podajnik: nie · wariant sensora: CIS · rodzaj skanera: Skaner dokumentów · Rozdzielczość optyczna: 300/600/900 dpi · Skanowanie przezroczy: nie · Specyfikacja skanera: zasilanie bateryjne/akumulatorowe,gniazdo kart pamięci · Szerokość towaru: 257 mm · Waga: 190 g · Wysokość towaru: 22 mm

  przesyłka obejmuje:
  mobilny skaner IrisScan™ Book 3, kabel USB, karta kalibracyjna, karta microSD™ 2 GB (w pakiecie adapter do kart SD™), torba standardowa, oprogramowanie OCR do komputerów PC i Mac® do ściągnięcia, 3 mikrobaterie AAA, skrócona instrukcja obsługi.

  wymagania systemu:

  Oprogramowanie dla systemu Windows®
  ,- Procesor Intel® Pentium® III lub nowszy,- Microsoft® Windows® 8, 7, Vista® lub XP,- Zalecane 256 MB RAM,- Przynajmniej jeden wolny port USB,
  Oprogramowanie dla systemu Mac OS®
  ,- Komputer Mac® z PowerPC™ G3 albo procesorem Intel®,- Mac OS® X 10.4 albo nowszy,- Zalecane 256 MB RAM,- Przynajmniej jeden wolny port USB.

  Wskazówki:
  informacje dotyczące prędkości skanowania, jeśli występują, odnoszą się do formatu A4.

☆ Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g ☆

Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g Najniższa Cena Online

☆ Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Lekki przenośny skaner do szybkiego skanowania w podróży.Najszybszy i najlżejszy przenośny skaner dokumentów z pojedynczym arkuszem w swej klasie, WorkForce ES-50 cechuje się dużą prędkością - skanowanie pojedynczej strony w zaledwie 5,5 sekundy.Ten niewielki, przenośny skaner obsługuje wyjątkowo długie strony, dowody osobiste i sporo innych. Oprogramowanie Epson ScanSmart 3 łatwe skanowanie, przeglądanie i zapisywanie ważnych plików, a tryb automatycznego podawania upraszcza łączenie skanów wielostronicowych w jeden plik. Dzięki załączonemu oprogramowaniu Nuance OCR możesz kreować przeszukiwalne pliki PDF oraz edytowalne pliki Word i Excel. Windows i Mac, skaner mieści dodatkowo sterownik TWAIN. I nie są wymagane żadne baterie ani zewnętrzne zasilanie, gdy jest on podłączony do komputera poprzez port USB.

☆ Iris Skaner can express 4 ☆

Iris Skaner can express 4 Najniższa Cena Online

☆ Iris Skaner can express 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: IRIS
 • Nazwa produktu: Iris Skaner can express 4
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner dokumentów

  niezwykle prędki skaner z podajnikiem pojedynczych arkuszy o prędkości do 8 stron na minutę
  Kompaktowy i lekki (poniżej 400 g)
  Zasilanie za pomocą znajdującego się w komplecie kabla USB, nie wymaga gniazdka elektrycznego
  Wysoka rozdzielczości skanowania (. 300/600/900 dpi)
  Skanowanie pojedynczych stron w odcieniu, w odcieniach szarości i jako czarno-białe.
  Skanowanie wizytówek, zdjęć, dokumentów w A4/listów itp.
  automatyczne rozpoznawanie dokumentów wymiaru i przycinanie
  Łatwe do czyszczenia obudowa
  Kompatybilny z systemami Windows, Mac

  IRIScan™ Express 4 to sprawne połączenie skanera kolorowego z genialnym oprogramowaniem OCR. Nietrudne skanowanie niezależne od tego, czy jesteś w domu, w podróży, w bibliotece, itp.. Kompaktowy, lekki i zasilany przez USB, jest to najszybszy przenośny skaner z podajnikiem ADF na rynku, który może pracować w dowolnym miejscu i nadaje się do każdej torebki, plecaka albo dowolnej torby na każdego notebooka.
  Ale to nie wszystko. Znany na całym świecie i dołączony pakiet oprogramowania OCR wyodrębnia łatwo wszystkie główne informacje z zeskanowanych materiałów. Możliwość przetwarzania dokumentów w w pełni edytowalne pliki, które można udostępniać w chmurze, a także zapisywanie wizytówek jako cyfrowych kontaktów w preferowanym programie do zarządzania kontaktami.

  produktywny pakiet oprogramowania
  Readiris™: oprogramowanie OCR do konwersji dokumentów drukowanych, plików PDF lub plików z obrazami w edytowalne dokumenty zestawu Office oraz przesyłania ich do chmury za pomocą przycisku
  Cardiris™: oprogramowanie do skanowania automatycznego rozpoznawania wizytówek oraz do eksportu do ulubionego menedżera kontaktów (Outlook®, Act! ACT!, Salesforce, etc.)
  Kompatybilny z systemem Windows i Mac

  informacje technologiczne:
  automatyczne wciąganie wzorów: 1 arkusz · Funkcje skanowania: dokumentu,zdjęcia,wizytówek · Głębokość netto: 51 mm · Interfejsy (Komputer/Multimedia): USB · Jednostka płaska: Nie · Maksymalna długość powierzchni skanowania: 355 mm · Maksymalna szerokość powierzchni skanowania: 215 mm · Maksymalny format papieru: A4 · Moduł druku dwustronnego: Nie · Podajnik: Tak · Podświetlana: Nie · rodzaj sensora skanera: CIS · typ skanera (kategoryzacja): Skaner dokumentów · Rozdzielczość (optyczna): 300/600/900 dpi · Szerokość netto: 290 mm · Waga netto: 383 g · Wysokość netto: 34 mm

  dostawa obejmuje:
  IRISCAN Express 4 skaner, kabel USB, karta kalibracji, oprogramowanie OCR dla komputerów PC i Mac®

  Wskazówki:
  informacje dotyczące szybkości skanowania, jeśli występują, odnoszą się do formatu A4.

☆ Skaner przenośny can executive 4 marki Iris ☆

Skaner przenośny can executive 4 marki Iris Najniższa Cena Online

☆ Skaner przenośny can executive 4 marki Iris - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: IRIS
 • Nazwa produktu: Skaner przenośny can executive 4 marki Iris
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Skanowanie obu stron dokumentu jednocześnie IRIScan Executive 4 to wyjątkowo lekki i kompaktowy skaner zasilany poprzez USB. Jest najszybszym dupleksowym skanerem przenośnym na rynku- urządzenie skanuje wszystkie dokumenty dwustronnie w mgnieniu oka (8 stron na minutę).

  Dzięki podwójnemu skanowaniu obrazu w wysokiej rozdzielczości (600dpi) i zaawansowanemu wykrywaniu formatu dokumentów, IRIScan Executive 4 zawsze zagwarantuje skany wysokiej jakości w czerni i bieli albo w kolorze.

  Jeden przycisk, aby zrobić wszystko Skanowanie nigdy nie było łatwiejsze i szybsze! IRIScan Executive 4 został wyposażony w przycisk, który pozwala na uruchomienie każdego procesu skanowania jednym kliknięciem.

  Dzięki niemu możesz utworzyć jeden wielostronicowy plik PDF, skanując pojedyncze arkusze lub automatycznie wysyłać pliki pocztą elektroniczną oraz udostępniać je w chmurze. Załączone oprogramowanie menedżera klawiszy pozwala skonfigurować do 9 rozmaitych funkcji, które upraszczają przetwarzanie dokumentów.

  Koniec z czasochłonnym przepisywaniem treści! IRIScan Executive 4 został wyekwipowany w bogaty komplet oprogramowania, który zapewni Ci wszystkie narzędzia konieczne do edycji i zastosowania informacji w dokumentach papierowych.

  Oprogramowanie OCR zezwala na konwersję dowolnego zeskanowanego dokumentu, pliku PDF albo obrazu do edytowalnego pliku cyfrowego (Word, Excel, Adobe Acrobat itp.). Cardiris Corporate skanuje wizytówki, przechwytuje zawarte w nich informacje i natychmiast kreuje elektroniczne kontakty, którymi następnie możesz zarządzać w swym ulubionym menedżerze kontaktów.

  zalety IRIScan Executive 4: Kompaktowy i lekki Zasilany za pomocą kabla USB Funkcja obustronnego skanowania Najszybszy przenośny skaner na rynku - do 8 stron w minutę Wysoka rozdzielczość optyczna (300/ 600 dpi) automatyczne wykrywanie i skalowanie wymiaru dokumentu Wysyłanie do e-mail/ SharePoint/ One Drive/ Evernote/ Dropbox/ FTP/ archiwum Dzięki oryginalnemu oprogramowaniu menedżera przycisków można skonfigurować do 9 funkcji, które usprawniają pracę z dokumentacjąPodobne zestawienia:


Najtańsze skanery ręczne – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze skanery ręczne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skanerów ręcznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) ☆

Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) Najniższa Cena Online

☆ Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: IRIS
 • Nazwa produktu: Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner dokumentów, ręczny

  Bezprzewodowy, zasilany z akumulatora i szczególnie lekki - po prostu za każdym razem przy Tobie!
  świetny do skanowania książek, czasopism i gazet
  Skanowanie bezpośrednio do formatu PDF albo JPEG
  Zapisywanie skanów na załączonej karcie pamięci MicroSD™
  Obsługuje karty microSD™/ microSDHC™ o objętości do 32 GB


  szybkie i łatwe przenośne skanowanie
  przenośny skaner IRIScan™ Book 3 zezwala na skanowanie książek i czasopism w każdej chwili i w dowolnym miejscu bez wyrywania stron. Starczy przesuwać skaner po dokumencie, a skan zapisywany jest samoczynnie na załączonej karcie MicroSD™ i gotowy do przesyłania do komputera PC albo Mac.
  Jeśli jesteś w domu lub w biurze, zeskanowane dokumenty przetwarzane są samoczynnie poprzez Readiris™ Pro 12, oprogramowanie OCR I.R.I.S.w edytowalne dokumenty.

  informacje technologiczne:
  Funkcja skanowania: dokumentów,zdjęć,wizytówek · Głębokość artykułu: 35 mm · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): USB,microSD,microSDHC · Jednostka płaska: nie · Maksymalna długość skanowania: 1200 mm · Maksymalna szerokość skanowania: 216 mm · Maksymalny format papieru: A4 · Moduł druku dwustronnego: nie · Podajnik: nie · typ sensora: CIS · typ skanera: Skaner dokumentów · Rozdzielczość optyczna: 300/600/900 dpi · Skanowanie przezroczy: nie · Specyfikacja skanera: zasilanie bateryjne/akumulatorowe,gniazdo kart pamięci · Szerokość towaru: 257 mm · Waga: 190 g · Wysokość produktu: 22 mm

  wysyłka obejmuje:
  przenośny skaner IrisScan™ Book 3, kabel USB, karta kalibracyjna, karta microSD™ 2 GB (w pakiecie adapter do kart SD™), torba typowa, oprogramowanie OCR do komputerów PC i Mac® do ściągnięcia, 3 mikrobaterie AAA, skrócona instrukcja obsługi.

  wymogi systemu:

  Oprogramowanie dla systemu Windows®
  ,- Procesor Intel® Pentium® III albo nowszy,- Microsoft® Windows® 8, 7, Vista® lub XP,- Zalecane 256 MB RAM,- Przynajmniej jeden wolny port USB,
  Oprogramowanie dla systemu Mac OS®
  ,- Komputer Mac® z PowerPC™ G3 lub procesorem Intel®,- Mac OS® X 10.4 albo nowszy,- Zalecane 256 MB RAM,- Przynajmniej jeden wolny port USB.

  Wskazówki:
  dane dotyczące prędkości skanowania, jeśli występują, odnoszą się do formatu A4.

☆ Iris Skaner can express 4 ☆

Iris Skaner can express 4 Najniższa Cena Online

☆ Iris Skaner can express 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: IRIS
 • Nazwa produktu: Iris Skaner can express 4
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner dokumentów

  istotnie szybki skaner z podajnikiem pojedynczych arkuszy o prędkości do 8 stron na minutę
  Kompaktowy i lekki (poniżej 400 g)
  Zasilanie przy pomocy znajdującego się w komplecie kabla USB, nie wymaga gniazdka elektrycznego
  Wysoka rozdzielczości skanowania (. 300/600/900 dpi)
  Skanowanie pojedynczych stron w kolorze, w odcieniach szarości, a także jako czarno-białe.
  Skanowanie wizytówek, fotografii, dokumentów w A4/listów itp.
  automatyczne rozpoznawanie dokumentów wymiaru i przycinanie
  Łatwe do czyszczenia obudowa
  Kompatybilny z systemami Windows, Mac

  IRIScan™ Express 4 to efektywne połączenie skanera kolorowego z nadzwyczajnym oprogramowaniem OCR. Proste skanowanie niezależne od tego, czy jesteś w domu, w podróży, w bibliotece, itp.. Kompaktowy, lekki i zasilany poprzez USB, jest to najszybszy mobilny skaner z podajnikiem ADF na rynku, który może pracować w dowolnym miejscu i nadaje się do każdej torebki, plecaka albo dowolnej torby na każdego notebooka.
  Ale to nie wszystko. Znany na całym świecie i dołączony komplet oprogramowania OCR wyodrębnia łatwo wszystkie główne dane z zeskanowanych tworzyw. Możliwość przetwarzania dokumentów w w pełni edytowalne pliki, które można udostępniać w chmurze i zapisywanie wizytówek jako cyfrowych kontaktów w preferowanym programie do zarządzania kontaktami.

  wydajny zestaw oprogramowania
  Readiris™: oprogramowanie OCR do konwersji dokumentów drukowanych, plików PDF albo plików z obrazami w edytowalne dokumenty pakietu Office i przesyłania ich do chmury za pomocą przycisku
  Cardiris™: oprogramowanie do skanowania automatycznego rozpoznawania wizytówek oraz do eksportu do ulubionego menedżera kontaktów (Outlook®, Act! ACT!, Salesforce, etc.)
  Kompatybilny z systemem Windows i Mac

  informacje techniczne:
  automatyczne wciąganie wzorów: 1 arkusz · Funkcje skanowania: dokumentu,zdjęcia,wizytówek · Głębokość netto: 51 mm · Interfejsy (Komputer/Multimedia): USB · Jednostka płaska: Nie · Maksymalna długość powierzchni skanowania: 355 mm · Maksymalna szerokość powierzchni skanowania: 215 mm · Maksymalny format papieru: A4 · Moduł druku dwustronnego: Nie · Podajnik: Tak · Podświetlana: Nie · typ sensora skanera: CIS · rodzaj skanera (kategoryzacja): Skaner dokumentów · Rozdzielczość (optyczna): 300/600/900 dpi · Szerokość netto: 290 mm · Waga netto: 383 g · Wysokość netto: 34 mm

  dostawa obejmuje:
  IRISCAN Express 4 skaner, przewód USB, karta kalibracji, oprogramowanie OCR dla komputerów PC i Mac®

  Wskazówki:
  informacje dotyczące szybkości skanowania, jeśli występują, odnoszą się do formatu A4.

☆ Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g ☆

Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g Najniższa Cena Online

☆ Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Lekki przenośny skaner do szybkiego skanowania w podróży.Najszybszy i najlżejszy przenośny skaner dokumentów z pojedynczym arkuszem w swojej klasie, WorkForce ES-50 charakteryzuje się dużą szybkością - skanowanie pojedynczej strony w zaledwie 5,5 sekundy.Ten niepokaźny, mobilny skaner obsługuje wyjątkowo długie strony, dowody osobiste i mnóstwo innych. Oprogramowanie Epson ScanSmart 3 łatwe skanowanie, oglądanie i zapisywanie ważnych plików, a tryb samoczynnego podawania ułatwia łączenie skanów wielostronicowych w jeden plik. Dzięki załączonemu oprogramowaniu Nuance OCR możesz kreować przeszukiwalne pliki PDF oraz edytowalne pliki Word i Excel. Windows i Mac, skaner gromadzi jeszcze sterownik TWAIN. I nie są wymagane żadne baterie ani zewnętrzne zasilanie, gdy jest on podłączony do komputera poprzez port USB.

☆ Skaner przenośny can executive 4 marki Iris ☆

Skaner przenośny can executive 4 marki Iris Najniższa Cena Online

☆ Skaner przenośny can executive 4 marki Iris - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: IRIS
 • Nazwa produktu: Skaner przenośny can executive 4 marki Iris
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Skanowanie obu stron dokumentu jednocześnie IRIScan Executive 4 to wyjątkowo lekki i kompaktowy skaner zasilany poprzez USB. Jest najszybszym dupleksowym skanerem przenośnym na rynku- urządzenie skanuje wszystkie dokumenty dwustronnie w mgnieniu oka (8 stron na minutę).

  Dzięki podwójnemu skanowaniu obrazu w wysokiej rozdzielczości (600dpi) i innowacyjnemu wykrywaniu formatu dokumentów, IRIScan Executive 4 zawsze gwarantuje skany wysokiej jakości w czerni i bieli lub w kolorze.

  Jeden przycisk, żeby zrobić wszystko Skanowanie nigdy nie było łatwiejsze i szybsze! IRIScan Executive 4 został wyposażony w przycisk, który umożliwia uruchomienie każdego procesu skanowania jednym kliknięciem.

  Dzięki niemu możesz utworzyć jeden wielostronicowy plik PDF, skanując pojedyncze arkusze albo samoczynnie wysyłać pliki pocztą elektroniczną i udostępniać je w chmurze. Załączone oprogramowanie menedżera klawiszy pozwala skonfigurować do 9 różnych funkcji, które upraszczają przetwarzanie dokumentów.

  Koniec z czasochłonnym przepisywaniem treści! IRIScan Executive 4 został zaopatrzony w bogaty pakiet oprogramowania, który zapewni Ci wszystkie narzędzia konieczne do edycji i wykorzystania danych w dokumentach papierowych.

  Oprogramowanie OCR umożliwia konwersję dowolnego zeskanowanego dokumentu, pliku PDF lub obrazu do edytowalnego pliku cyfrowego (Word, Excel, Adobe Acrobat itp.). Cardiris Corporate skanuje wizytówki, przechwytuje zawarte w nich informacje i natychmiast tworzy elektroniczne kontakty, którymi następnie możesz zarządzać w swoim ulubionym menedżerze kontaktów.

  zalety IRIScan Executive 4: Kompaktowy i lekki Zasilany przy pomocy kabla USB Funkcja obustronnego skanowania Najszybszy mobilny skaner na rynku - do 8 stron w minutę Wysoka rozdzielczość optyczna (300/ 600 dpi) automatyczne wykrywanie i skalowanie wymiaru dokumentu Wysyłanie do e-mail/ SharePoint/ One Drive/ Evernote/ Dropbox/ FTP/ archiwum Dzięki unikalnemu oprogramowaniu menedżera przycisków można skonfigurować do 9 funkcji, które ułatwiają pracę z dokumentacjąPodsumowanie, czyli jaki skaner ręczny najlepszy?


Najlepszy skaner ręczny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy skaner ręczny w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane skanery – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych skanerów ręcznych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych skanerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki skaner ręczny opinie,
 • dobry skaner ręczny cena,
 • skaner ręczny ranking,
 • skaner ręczny jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...