Ranking skanerów Canon. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Skanery / Ranking skanerów Canon


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych skanerów Canon. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skanerów Canon,
 • TOP5 często wybieranych skanerów.

Jakie skanery Canon najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skanery Canon, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking skanerów Canon, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Canon Skaner canoscan lide 300 ☆

Canon Skaner canoscan lide 300 Najniższa Cena Online

☆ Canon Skaner canoscan lide 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Skaner canoscan lide 300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner CanoScan LiDE 300 producenta Canon

  Ten niewiele znaczący, lekki i niedrogi, płaski skaner A4 jest idealny dla osób, którym zależy na prostym, uruchamianym jednym przyciskiem skanowaniu. CanoScan LiDE 300 ma smukłą, kompaktową i elegancką konstrukcję. Wyekwipowano go w 4 przyciski ułatwiające obsługę, które zezwalają na bezproblemowe skanowanie. Nieprzeciętne rozwiązanie do skanowania w wysokiej rozdzielczości w domu lub w biurze.


  nieskazitelne wydruki bez ramek

  Możesz bez problemu drukować nieprzeciętne, wypełnione drobnymi szczegółami zdjęcia bez ramek od wymiaru 4 × 6" do formatu A4 oraz wysokiej jakości dokumenty z wyraźnym tekstem.


  Natychmiastowy dostęp

  Proste drukowanie, kopiowanie i skanowanie przy pomocy smartfona, tabletu albo bezpośrednio z pamięci masowej w chmurze za pośrednictwem usługi PIXMA Cloud Link – wszystko dzięki aplikacji CANON PRINT. Dokumenty można drukować i skanować do takich usług w chmurze jak Dysk Google, OneDrive i Dropbox. Można także dołączać zeskanowane pliki do wysyłanych wiadomości e-mail – i to bez wykorzystania komputera. Funkcje skanowania do usług w chmurze i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów marki Canon.


  Oszczędność pieniędzy

  Opcjonalne kasety z atramentem XL i automatyczny druk dwustronny zezwalają na ograniczanie ilości odpadów i powiększanie oszczędności choćby o 50% w kontraście do użytkowania standardowych kaset.


  Twórz

  Uwolnij swój artystyczny potencjał dzięki Creative Park i aplikacji Easy PhotoPrint Editor. Aplikacja umożliwia projektowanie m.in. Kart i kalendarzy, w których można umieszczać fotografie z tabletu, komputera lub chmury.☆ Canon Skaner lide 400 (2996c010aa) + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! ☆

Canon Skaner lide 400 (2996c010aa) + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Canon Skaner lide 400 (2996c010aa) + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Skaner lide 400 (2996c010aa) + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Ten prędki skaner o wyrafinowanej, stylowej konstrukcji zezwala na mistrzowskie tworzenie wysokiej jakości kopii dowolnego dokumentu, zdjęcia albo książki.
  Najwyższej jakości skaner, umożliwiający szybszą pracę i skanowanie w wysokiej rozdzielczości oraz oszczędzanie miejsca, energii i czasu. Progresywna konstrukcja, niewielka, pionowa podstawa i jedno złącze USB Type-C z obsługą zasilania doskonałe rozwiązanie do użytku w domu albo biurze.
  Dzięki technologii LiDE producenta Canon możesz w skuteczny sposób kreować wysokiej rozdzielczości (4800 × 4800 dpi) skany zdjęć i dokumentów w zaledwie 8 sekund.
  Możliwość przechowywania i używania skanera w pionie zagwarantuje wolne miejsce na biurku. Tradycyjna konstrukcja tego drobnego skanera wkomponuje się bez problemu w domowe i biurowe wnętrze.
  Możesz kreować nad wyraz skrupulatnie odwzorowane skany przy pomocy jednego przycisku. Dzięki pokrywie Z z podwójnymi zawiasami możesz również profesjonalnie skanować obszerne dokumenty o grubości do 21 mm.  EAN: 4549292119855
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 2996C010AA
  typ skanera: płaski
  zastosowanie: tekst (OCR)
  Układ optyczny: CIS
  Rozdzielczość optyczna: 4800 × 4800 dpi
  Skanowane wymiary: A4
  Podajnik dokumentów (ADF): nie
  prędkość skanowania: szybkość skanowania (A4, 300 dpi, tryb barwny): Około 8s prędkość skanowania (4 × 6", 300 dpi, tryb kolorowy): Około 4s
  Głębia odcieni: 48-bitowa na wejściu -> 48/24-bitowa na wyjściu
  Głębia odcieni szarości: 16-bitowe na wejściu -> 8-bitowe na wyjściu
  Interfejs: USB-C
  Przyciski funkcyjne: 5 przycisków (PDF x 2, AUTOSCAN, COPY, SEND)
  załączone oprogramowanie: Scan Gear dla systemu Windows Scan Utility dla systemu Windows
  rozmiary: 250 x 365 x 39 mm
  Waga: 1.7 kg

☆ p-208ii marki Canon ☆

p-208ii marki Canon Najniższa Cena Online

☆ p-208ii marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: p-208ii marki Canon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Canon P-208II niezwykle mały, wydajny skaner do wykorzystywania w domu i poza nim.
  Ten niepokaźny, wykwintny skaner mobilny P-208II idealnie sprawdza się w podróży służbowej i w domu. Podajnik ADF na 10 arkuszy i szybkie skanowanie dwustronne efektywną pracę.

  nad wyraz skuteczne przenośne skanowanie
  śladowy skaner P-208II umożliwia skanowanie dwustronne z imponującą szybkością rzędu choćby 16 obrazów/min. Zaimplementowany podajnik ADF na 10 arkuszy umożliwia skanowanie kompletowe, co zwiększa skuteczność pracy: nad wyraz przydatne przy skanowaniu umów i powiązanych dokumentów. Skaner P-208II nie będzie ciężarem w podróży, ponieważ waży zaledwie 600 g, a jego powierzchnia (widok z góry) jest niewiele obszerniejsza od powierzchni zwykłej linijki. Urządzenie jest zasilane poprzez port USB, co zezwala na sprawną pracę równocześnie w domu, jak i poza nim.

  wygodna eksploatacja w podróży
  wykwintny, śladowy i szczególnie lekki skaner P-208II pozwala na niezwykle wygodną pracę — wystarczy go podłączyć i rozpocząć skanowanie. Zaimplementowane oprogramowanie CaptureOnTouch Lite i brak konieczności pobierania dodatkowych programów i sterowników powodują,starczy podłączyć urządzenie, by rozpocząć skanowanie. Dzięki funkcjom skanowania i ulepszonemu interfejsowi użytkownika opartemu na ikonach skanowanie będzie jeszcze bardziej intuicyjne. Obfity wybór wtyczek do serwisów SugarSync, OneDrive i Dropbox, a także Google Drive™, Evernote i SharePoint, usprawnia pracę z ulubionym oprogramowaniem.

  Skanowanie przeróżnych dokumentów
  Skaner P-208II może skanować najróżniejsze nośniki, od formatu A4 po niestandardowe wymiary dokumentów (np. Karty wytłaczane), dzięki czemu przyda się przenośnym użytkownikom. Skanowanie rachunków pozwoli uporządkować sprawy związane z domowymi wydatkami i zapewni więcej przestrzeni. Skanowanie starych zdjęć w wysokiej jakości — dzięki funkcji, która dba o wierne odwzorowywanie oryginałów — pozwoli zachować wspomnienia w cyfrowej postaci.

  Łatwe przetwarzanie obrazów
  Funkcje przetwarzania obrazów, które udostępnia skaner P-208II, obejmują m.in. Automatyczne wykrywanie koloru, rozpoznawanie kierunku tekstu i uwydatnianie tekstu — wszystko po to, aby zapewnić wysoką jakość obrazów i oszczędzić cenny czas. Tryb pełnej automatyki, który automatycznie wybiera trafne ustawienia dla określonego dokumentu, umożliwia komfortowe i intuicyjne skanowanie. Wystarczy włożyć dokumenty i rozpocząć skanowanie.

  wygodne skanowanie bezprzewodowe
  Połączenie skanera P-208II z opcjonalnym modułem Wi-Fi WU10 i akumulatorem pozwala na skanowanie w dowolnym miejscu. Moduł umożliwia bezprzewodowe skanowanie dokumentów bezpośrednio do smartfona, tabletu albo komputera i udostępnianie skanera grupie użytkowników albo maszyn za pośrednictwem serwera sieciowego albo routera sieci domowej.

  CaptureOnTouch Mobile
  zaawansowane aplikacja przenośna CaptureOnTouch pozwala na skanowanie bezpośrednio do sprzętów iPhone i iPad, a także do sprzętów z systemem Android. Jednoprzebiegowe dwustronne skanowanie dokumentów pozwala oszczędzić czas. Ta gratisowa aplikacja jest dostępna dla maszyn z systemami iOS i Android.  EAN: 4528472106366
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
  Kod dostawcy: 9704B003AA
  wariant skanera: szczelinowy
  zastosowanie: tekst (OCR)
  Układ optyczny: 2-liniowy przetwornik obrazów CMOS CIS
  Rozdzielczość optyczna: 600 dpi
  Skanowane rozmiary: A4
  Podajnik dokumentów (ADF): tak
  Maksymalna szerokość oryginału: 216 mm
  Maksymalna długość oryginału: 356 mm
  prędkość skanowania: - Czarno-biały: 8 str./min / 16 obrazów/min - Kolor: 8 str./min / 16 obrazów/min
  Głębia odcieni: 24-bitowy kolor
  Głębia odcieni szarości: 8-bitowa skala szarości (256 stopni)
  Interfejs: USB
  załączone oprogramowanie: Windows:- Sterownik ISIS /TWAIN (Windows XP Pro / XP Home / VISTA / 7 / 8)- CaptureOnTouch- CaptureOnTouch Lite- Presto! BizCard Reader- Wtyczka: Evernote, SharePoint, Google Docs, SugarSync, Dropbox, OneDrive Mac:- Sterownik TWAIN- CaptureOnTouch- CaptureOnTouch Lite- Presto! BizCard Reader- Wtyczka: Evernote, SharePoint, Google Docs, SugarSync, Dropbox
  rozmiary: - Z zamkniętą tacą: 312,5 x 56,5 x 40 mm.- Z otwartą tacą: 312,5 x 89,5 x 40 mm.
  Waga: 600 g
  Pozostałe właściwości: - oczekiwania dotyczące zasilania: Zasilanie poprzez port USB (500 mA) - zużycie mocy: Skanowanie: 2,5 W; tryb uśpienia: 1,5 W; wyłączone zasilanie: 0,5 WFunkcje specjalne:- automatyczne wykrywanie wymiaru strony - Korekcja przekosu - Trójwymiarowa korekcja odcieni - samoczynne wykrywanie koloru- Korekcja cieniowania- Uwydatnianie tekstu- Zaprogramowane ustawienie krzywej gamma - Panel skanowania - Skanowanie wstępne- Obrót obrazu- Pomijanie pustych stron- dobór strony skanowania dokumentu - Ustawienie obszaru skanowania - Rozpoznawanie układu tekstu- Ciągłe skanowanie- Uwydatnianie krawędzi - Redukcja efektu mory- uniemożliwianie prześwitywaniu / likwidowanie tła- Ustawianie kontrastu- Wygładzanie tła - Przycinanie cieni (możliwość włączenia/wyłączenia) - Przycinanie- używanie korekt odpowiednich dla fotografii- Wykrywanie pobrania dwóch kartek (według długości)

☆ Canon P-215, 9705B003AA ☆

Canon P-215, 9705B003AA Najniższa Cena Online

☆ Canon P-215, 9705B003AA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon P-215, 9705B003AA
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  najmocniej sprawny skaner z zasilaniem USB Urządzenie imageFORMULA P-215 to najmocniej efektywny skaner w swej klasie. Szybkość skanowania do 30 obrazów/min i najkorzystniejszy na rynku samoczynny podajnik dokumentów na 20 arkuszy umożliwia produktywne skanowanie w biurze, w domu albo w podróży. Do uzyskania pełnych prędkości skanowania wystarczy zasilanie z jednego kabla USB z interfejsem USB 3.0. Kompaktowa pokrywa pozwala zaoszczędzić miejsce nowoczesna i przemyślana konstrukcja powoduje, że lekki i kompaktowy skaner P-215 jest genialny do biura. Dzięki niewielkim wymiarom skaner swobodnie zmieści się choćby na najmocniej ograniczonej przestrzeni. By skorzystać z funkcji skanowania, wystarczy podłączyć skaner do dowolnego komputera PC lub Mac. Zastosowane w urządzenie, wyjątkowe oprogramowanie CaptureOnTouch Lite marki Canon jest za każdym razem gotowe do skanowania – nie trzeba wczytywać dodatkowych sterowników ani aplikacji. Specjalny skaner dokumentów identyfikacyjnych Ponieważ skanowanie dokumentów jest coraz bardziej istotne przy potwierdzaniu tożsamości, P-215 ma specjalną szczelinę asygnowaną do skanowania dokumentów i kart identyfikacyjnych. Innowacyjny mechanizm podający sprawia, iż urządzenie prędko skanuje dokumenty identyfikacyjne i wytłaczane karty. Poprawione przetwarzanie obrazu zaawansowana technika zapewnia wysoką precyzję skanowania, choćby do 600 dpi. Znaczny wachlarz funkcji przetwarzania obrazu, takich jak samoczynne wykrywanie koloru i automatyczne rozpoznawanie orientacji tekstu, zagwarantuje najwyższą jakość skanowania, która przyda się przy tworzeniu plików PDF z możliwością wyszukiwania. Skanowanie bezpośrednio do chmury Użytkownicy mają możliwość bezpośredniego skanowania do najróżniejszych usług w chmurze, w tym Evernote, GoogleDocs™ i SharePoint. Pozwala na to szybkie podanie danych do chmury, gdzie będą one dostępne zawsze i wszędzie. Wysoce praktyczny pakiet Urządzenie P-215 korzysta ze sterowników ISIS i TWAIN, dzięki temu gwarantuje łatwą integrację ze typową aplikacją przetwarzania obrazu. Posiada także pełny komplet aplikacji usprawniających użytkownikom bardziej produktywną pracę. Intuicyjny interfejs oprogramowania CaptureOnTouch marki Canon powoduje, iż skanowanie jest łatwe. Obejmuje on opcję pracy w trybie w pełni automatycznym, która automatycznie dobiera najkorzystniejsze ustawienia do zadań skanowania. PageManager (Mac) i PaperPort (Windows) sprawne zarządzanie plikami i korzystanie z narzędzi konwertujących. Z kolei aplikacja BizCard sprawia, że skanowanie wizytówek jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zestawy SDK (Software Developer Kit) SDK — przystępne dla programów CaptureOnTouch i CaptureOnTouch Lite (wbudowanych w skaner) — umożliwiają twórcom bezproblemowe zintegrowanie urządzeń P-215 z niestandardowymi aplikacjami i ustanowienie współpracy z aplikacjami innych firm.


Podobne zestawienia:


Najtańsze skanery Canon – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze skanery Canon, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skanerów Canon jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Canon Skaner lide 400 (2996c010aa) + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! ☆

Canon Skaner lide 400 (2996c010aa) + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Canon Skaner lide 400 (2996c010aa) + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Skaner lide 400 (2996c010aa) + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Ten szybki skaner o wyrafinowanej, stylowej konstrukcji zezwala na mistrzowskie tworzenie wysokiej jakości kopii dowolnego dokumentu, fotografie lub książki.
  Najwyższej jakości skaner, umożliwiający szybszą pracę i skanowanie w wysokiej rozdzielczości, a także oszczędzanie miejsca, energii i czasu. Innowacyjna kompozycja, śladowa, pionowa podstawa i jedno złącze USB Type-C z obsługą zasilania idealne rozwiązanie do wykorzystania w domu albo biurze.
  Dzięki technice LiDE firmy Canon możesz w wydajny sposób tworzyć wysokiej rozdzielczości (4800 × 4800 dpi) skany fotografii i dokumentów w zaledwie 8 sekund.
  Możliwość przechowywania i użytkowania skanera w pionie gwarantuje wolne miejsce na biurku. Tradycyjna konstrukcja tego niepokaźnego skanera wkomponuje się bezproblemowo w domowe i biurowe wnętrze.
  Możesz kreować niezwykle precyzyjnie odwzorowane skany przy pomocy jednego przycisku. Dzięki pokrywie Z z podwójnymi zawiasami możesz też profesjonalnie skanować pokaźne dokumenty o grubości do 21 mm.  EAN: 4549292119855
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 2996C010AA
  wariant skanera: płaski
  zastosowanie: tekst (OCR)
  Układ optyczny: CIS
  Rozdzielczość optyczna: 4800 × 4800 dpi
  Skanowane wymiary: A4
  Podajnik dokumentów (ADF): nie
  szybkość skanowania: prędkość skanowania (A4, 300 dpi, tryb kolorowy): Około 8s szybkość skanowania (4 × 6", 300 dpi, tryb kolorowy): Około 4s
  Głębia odcieni: 48-bitowa na wejściu -> 48/24-bitowa na wyjściu
  Głębia odcieni szarości: 16-bitowe na wejściu -> 8-bitowe na wyjściu
  Interfejs: USB-C
  Przyciski funkcyjne: 5 przycisków (PDF x 2, AUTOSCAN, COPY, SEND)
  załączone oprogramowanie: Scan Gear dla systemu Windows Scan Utility dla systemu Windows
  wymiary: 250 x 365 x 39 mm
  Waga: 1.7 kg

☆ Canon Skaner canoscan lide 300 ☆

Canon Skaner canoscan lide 300 Najniższa Cena Online

☆ Canon Skaner canoscan lide 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Skaner canoscan lide 300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner CanoScan LiDE 300 firmy Canon

  Ten minimalny, lekki i niedrogi, płaski skaner A4 jest znakomity dla osób, którym zależy na prostym, uruchamianym jednym przyciskiem skanowaniu. CanoScan LiDE 300 ma smukłą, kompaktową i elegancką konstrukcję. Wyposażono go w 4 przyciski ułatwiające obsługę, które pozwalają na bezproblemowe skanowanie. Nieprzeciętne rozwiązanie do skanowania w wysokiej rozdzielczości w domu albo w biurze.


  perfekcyjne wydruki bez ramek

  Możesz bez problemu drukować genialne, wypełnione niepokaźnymi szczegółami fotografie bez ramek od rozmiaru 4 × 6" do formatu A4 oraz wysokiej jakości dokumenty z wyraźnym tekstem.


  Natychmiastowy dostęp

  Proste drukowanie, kopiowanie i skanowanie za pomocą smartfona, tabletu lub bezpośrednio z pamięci masowej w chmurze za pośrednictwem usługi PIXMA Cloud Link – wszystko dzięki aplikacji CANON PRINT. Dokumenty można drukować oraz skanować do takich usług w chmurze jak Dysk Google, OneDrive i Dropbox. Można także dołączać zeskanowane pliki do wysyłanych wiadomości e-mail – i to bez wykorzystania komputera. Funkcje skanowania do usług w chmurze i do wiadomości e-mail są przystępne tylko w sytuacji stosowania oryginalnych atramentów firmy Canon.


  Oszczędność pieniędzy

  Opcjonalne kasety z atramentem XL i automatyczny druk dwustronny pozwalają na ograniczanie ilości odpadów i powiększanie oszczędności nawet o 50% w porównaniu do używania typowych kaset.


  Twórz

  Uwolnij swój artystyczny potencjał dzięki Creative Park i aplikacji Easy PhotoPrint Editor. Aplikacja pozwala na projektowanie m.in. Kart i kalendarzy, w których można umieszczać fotografie z tabletu, komputera lub chmury.☆ p-208ii marki Canon ☆

p-208ii marki Canon Najniższa Cena Online

☆ p-208ii marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: p-208ii marki Canon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Canon P-208II nad wyraz znikomy, produktywny skaner do wykorzystywania w domu i poza nim.
  Ten znikomy, gustowny skaner przenośny P-208II wspaniale sprawdza się w podróży służbowej i w domu. Podajnik ADF na 10 arkuszy i szybkie skanowanie dwustronne skuteczną pracę.

  szczególnie skuteczne przenośne skanowanie
  nieduży skaner P-208II umożliwia skanowanie dwustronne z imponującą szybkością rzędu nawet 16 obrazów/min. Wbudowany podajnik ADF na 10 arkuszy umożliwia skanowanie pakietowe, co rozszerza skuteczność pracy: nad wyraz przydatne przy skanowaniu umów i powiązanych dokumentów. Skaner P-208II nie będzie ciężarem w podróży, ponieważ waży zaledwie 600 g, a jego powierzchnia (widok z góry) jest niedużo pokaźniejsza od powierzchni zwykłej linijki. Urządzenie jest zasilane przez port USB, co pozwala na wydajną pracę zarówno w domu, jak i poza nim.

  wygodna eksploatacja w podróży
  stylowy, minimalny i nad wyraz lekki skaner P-208II pozwala na wyjątkowo wygodną pracę — wystarczy go podłączyć i rozpocząć skanowanie. Zaimplementowane oprogramowanie CaptureOnTouch Lite i brak konieczności pobierania dodatkowych programów i sterowników powodują,wystarczy podłączyć urządzenie, aby rozpocząć skanowanie. Dzięki funkcjom skanowania i ulepszonemu interfejsowi użytkownika opartemu na ikonach skanowanie będzie jeszcze bardziej intuicyjne. Wielki wybór wtyczek do serwisów SugarSync, OneDrive i Dropbox, a także Google Drive™, Evernote i SharePoint, ułatwia pracę z ulubionym oprogramowaniem.

  Skanowanie rozmaitych dokumentów
  Skaner P-208II może skanować zróżnicowane nośniki, od formatu A4 po niestandardowe wymiary dokumentów (np. Karty wytłaczane), dzięki czemu przyda się przenośnym użytkownikom. Skanowanie rachunków pozwoli uporządkować sprawy związane z domowymi wydatkami i zapewni więcej przestrzeni. Skanowanie starych fotografii w wysokiej jakości — dzięki funkcji, która dba o wierne odwzorowywanie oryginałów — pozwoli zachować wspomnienia w cyfrowej postaci.

  Łatwe przetwarzanie obrazów
  Funkcje przetwarzania obrazów, które udostępnia skaner P-208II, obejmują m.in. Samoczynne wykrywanie koloru, rozpoznawanie kierunku tekstu i uwydatnianie tekstu — wszystko po to, aby zapewnić wysoką jakość obrazów i oszczędzić cenny czas. Tryb pełnej automatyki, który samoczynnie wybiera trafne ustawienia dla określonego dokumentu, pozwala na wygodne i intuicyjne skanowanie. Wystarczy włożyć dokumenty i rozpocząć skanowanie.

  wygodne skanowanie bezprzewodowe
  Połączenie skanera P-208II z opcjonalnym modułem Wi-Fi WU10 i akumulatorem umożliwia skanowanie w dowolnym miejscu. Moduł pozwala na bezprzewodowe skanowanie dokumentów bezpośrednio do smartfona, tabletu lub komputera oraz udostępnianie skanera grupie użytkowników lub sprzętów za pośrednictwem serwera sieciowego lub routera sieci domowej.

  CaptureOnTouch Mobile
  progresywne aplikacja przenośna CaptureOnTouch umożliwia skanowanie bezpośrednio do sprzętów iPhone i iPad i do urządzeń z systemem Android. Jednoprzebiegowe dwustronne skanowanie dokumentów pozwala oszczędzić czas. Ta darmowa aplikacja jest przystępna dla urządzeń z systemami iOS i Android.  EAN: 4528472106366
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
  Kod dostawcy: 9704B003AA
  wariant skanera: szczelinowy
  zastosowanie: tekst (OCR)
  Układ optyczny: 2-liniowy przetwornik obrazów CMOS CIS
  Rozdzielczość optyczna: 600 dpi
  Skanowane rozmiary: A4
  Podajnik dokumentów (ADF): tak
  Maksymalna szerokość oryginału: 216 mm
  Maksymalna długość oryginału: 356 mm
  prędkość skanowania: - Czarno-biały: 8 str./min / 16 obrazów/min - Kolor: 8 str./min / 16 obrazów/min
  Głębia barw: 24-bitowy kolor
  Głębia odcieni szarości: 8-bitowa skala szarości (256 poziomów)
  Interfejs: USB
  dołączone oprogramowanie: Windows:- Sterownik ISIS /TWAIN (Windows XP Pro / XP Home / VISTA / 7 / 8)- CaptureOnTouch- CaptureOnTouch Lite- Presto! BizCard Reader- Wtyczka: Evernote, SharePoint, Google Docs, SugarSync, Dropbox, OneDrive Mac:- Sterownik TWAIN- CaptureOnTouch- CaptureOnTouch Lite- Presto! BizCard Reader- Wtyczka: Evernote, SharePoint, Google Docs, SugarSync, Dropbox
  rozmiary: - Z zamkniętą tacą: 312,5 x 56,5 x 40 mm.- Z otwartą tacą: 312,5 x 89,5 x 40 mm.
  Waga: 600 g
  Pozostałe cechy: - oczekiwania dotyczące zasilania: Zasilanie przez port USB (500 mA) - pobór mocy: Skanowanie: 2,5 W; tryb uśpienia: 1,5 W; wyłączone zasilanie: 0,5 WFunkcje specjalne:- automatyczne wykrywanie wymiaru strony - Korekcja przekosu - Trójwymiarowa korekcja kolorów - automatyczne wykrywanie koloru- Korekcja cieniowania- Uwydatnianie tekstu- Zaprogramowane ustawienie krzywej gamma - Panel skanowania - Skanowanie wstępne- Obrót obrazu- Pomijanie pustych stron- wybór strony skanowania dokumentu - Ustawienie obszaru skanowania - Rozpoznawanie układu tekstu- Ciągłe skanowanie- Uwydatnianie krawędzi - Redukcja efektu mory- zapobieganie prześwitywaniu / usuwanie tła- Ustawianie kontrastu- Wygładzanie tła - Przycinanie cieni (możliwość włączenia/wyłączenia) - Przycinanie- użytkowanie korekt trafnych dla fotografii- Wykrywanie pobrania dwóch kartek (według długości)

☆ Canon P-215, 9705B003AA ☆

Canon P-215, 9705B003AA Najniższa Cena Online

☆ Canon P-215, 9705B003AA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon P-215, 9705B003AA
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  najistotniej wydajny skaner z zasilaniem USB Urządzenie imageFORMULA P-215 to najszczególniej efektywny skaner w swojej klasie. Szybkość skanowania do 30 obrazów/min i najkorzystniejszy na rynku automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy pozwala na skuteczne skanowanie w biurze, w domu lub w podróży. Do uzyskania pełnych prędkości skanowania starczy zasilanie z jednego kabla USB z interfejsem USB 3.0. Kompaktowa pokrywa pozwala zaoszczędzić miejsce progresywna i przemyślana budowa powoduje, iż lekki i kompaktowy skaner P-215 jest rewelacyjny do biura. Dzięki niewielkim rozmiarom skaner luźno zmieści się choćby na najistotniej ograniczonej przestrzeni. By skorzystać z funkcji skanowania, wystarczy podłączyć skaner do dowolnego komputera PC lub Mac. Wbudowane w urządzenie, wyjątkowe oprogramowanie CaptureOnTouch Lite producenta Canon jest zawsze gotowe do skanowania – nie trzeba wczytywać dodatkowych sterowników ani aplikacji. Specjalny skaner dokumentów identyfikacyjnych Ponieważ skanowanie dokumentów jest coraz bardziej widoczne przy potwierdzaniu tożsamości, P-215 ma specjalną szczelinę asygnowaną do skanowania dokumentów i kart identyfikacyjnych. Zaawansowany mechanizm podający sprawia, że urządzenie momentalnie skanuje dokumenty identyfikacyjne i wytłaczane karty. Poprawione przetwarzanie obrazu innowacyjna technologia zapewnia wysoką precyzję skanowania, choćby do 600 dpi. Wielki wachlarz funkcji przetwarzania obrazu, takich jak automatyczne wykrywanie koloru i automatyczne rozpoznawanie orientacji tekstu, zagwarantuje najwyższą jakość skanowania, która przyda się przy tworzeniu plików PDF z możliwością wyszukiwania. Skanowanie bezpośrednio do chmury Użytkownicy mają możliwość bezpośredniego skanowania do rozmaitych usług w chmurze, w tym Evernote, GoogleDocs™ i SharePoint. Zezwala na to prędkie przekazanie danych do chmury, gdzie będą one przystępne zawsze i wszędzie. Wysoce poręczny pakiet Urządzenie P-215 korzysta ze sterowników ISIS i TWAIN, dzięki czemu zapewnia łatwą integrację ze charakterystyczną aplikacją przetwarzania obrazu. Posiada także pełny zestaw aplikacji usprawniających użytkownikom bardziej produktywną pracę. Instynktowny interfejs oprogramowania CaptureOnTouch marki Canon sprawia, iż skanowanie jest nieskomplikowane. Obejmuje on opcję pracy w trybie w pełni samoczynnym, która automatycznie dobiera najlepsze ustawienia do zadań skanowania. PageManager (Mac) i PaperPort (Windows) skuteczne zarządzanie plikami i korzystanie z narzędzi konwertujących. Z kolei aplikacja BizCard powoduje, iż skanowanie wizytówek jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek. Zestawy SDK (Software Developer Kit) SDK — przystępne dla programów CaptureOnTouch i CaptureOnTouch Lite (wbudowanych w skaner) — zezwalają na twórcom bezproblemowe zintegrowanie sprzętów P-215 z niestandardowymi aplikacjami i ustanowienie współpracy z aplikacjami innych firm.


Podsumowanie, czyli jaki skaner Canon najlepszy?


Najlepszy skaner Canon w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy skaner Canon w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane skanery – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych skanerów Canon nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych skanerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki skaner Canon opinie,
 • dobry skaner Canon cena,
 • skaner Canon ranking,
 • skaner Canon jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...