Ranking skanerów kodów kreskowych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Skanery / Ranking skanerów kodów kreskowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych skanerów kodów kreskowych. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skanerów kodów kreskowych,
 • TOP5 często wybieranych skanerów czytników kodów.

Jakie skanery kodów kreskowych najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skanery kodów kreskowych, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking skanerów kodów kreskowych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Skaner kodów Newland WD3 ☆

Skaner kodów Newland WD3 Najniższa Cena Online

☆ Skaner kodów Newland WD3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Skaner kodów Newland WD3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner Newland WD3 WD3 to lekki jak piórko skaner plakietek, który zapewnia wysoką efektywność w kompaktowej,potężnej konstrukcji. Możesz używać skanera jako samodzielnego urządzenia albo nosić go na smyczy jako identyfikator. Lekki skaner plakietek WD3 gwarantuje mniejsze zmęczenie i nieprzerwany przepływ pracy, upraszczając realizowanie powszednich zadań. Wyekwipowany w najnowszą, megapikselową technologię 2D producenta Newland, WD3 może bez wysiłku rejestrować kody kreskowe o dużej gęstości, sporej objętości i zniekształcone, drukowane na papierze albo wyświetlane na ekranie. WD3 można ustawić tak, by zbierał kody kreskowe i przechowywał je w pamięci w celu przesłania do hosta za pośrednictwem połączenia Bluetooth albo kablowego. Tak więc, jeśli dostarczasz towary masowo do jednego punktu dostawy albo poświęcasz czas na stworzenie niewielkiego inwentarza, WD3 może działać bez konieczności interakcji z hostem na żywo. Acuscan można ustawić na WD3, więc celownik z czerwonym laserem dekoduje tylko precyzyjnie taki kod kreskowy, jaki chcesz. Nawet na zaśmieconej liście wyboru albo gdy niemało mniejszych przedmiotów jest przechowywanych blisko siebie, użytkownik może być pewien,przez cały czas wybiera właściwy przedmiot. WD3 jest bardzo cienki i lekki. Dzięki temu jest nie tylko komfortowy w trzymaniu, lecz jeśli jest przymocowany do dostarczonej smyczy lub wysuwanego zaczepu na pasek, waga i wielkość nie są zauważalne. WD3 jest wbudowany w obudowę o szczelności IP65 i oporności na upadki (1,2 m) bez ruchomych części, które wzmacniają się we wnętrzu i na zewnątrz. Może być stosowany w każdą pogodę i radzi sobie z uderzeniami, uderzeniami i upadkami. WD3, jako część rodziny sprzętów Nwear, może z łatwością łączyć się z rodziną Newland sprzętów z systemem Android przy pomocy aplikacji do łatwego parowania. Urządzenia innych firm z systemem Android można zespolić, skanując kod QR za pośrednictwem ogólnego zestawu APK EasyConnect.

☆ Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych Datalogic Gryphon M4130 ☆

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych Datalogic Gryphon M4130 Najniższa Cena Online

☆ Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych Datalogic Gryphon M4130 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Datalogic
 • Nazwa produktu: Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych Datalogic Gryphon M4130
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Rodzina Gryphon reprezentuje najwyższej jakości linię produktów Datalogic Scanning do ręcznego zbierania danych ogólnego przeznaczenia. Bezprzewodowe liniowe czytniki obrazu Datalogic Gryphon M4130 proponują najbogatszy komplet funkcji wśród produktów ogólnego przeznaczenia. Istotnie wszechstronne i trwałe, bezprzewodowe czytniki obrazu liniowego Gryphon GM4100 są najkorzystniejszym rozwiązaniem dla zastosowań w handlu detalicznym i lekkim przemyśle, gdzie mobilność jest niezbędna dla powiększenia wydajności. Komunikacja przenośna eliminuje także ograniczenia wywoływane poprzez urządzenia przewodowe, zapewniając bezpieczniejsze i bardziej skuteczne środowisko pracy dla pracowników. Wąskopasmowa komunikacja radiowa z Datalogic's STAR Cordless System™ jest kluczem do powiększenia sprawności i rozciągliwości w miejscu pracy. Linia czytników Datalogic Gryphon M4130 oferuje skalowalne rozwiązania od prostych aplikacji rodzaju punkt-punkt po możliwości sieciowe połączone z bezproblemowym roamingiem dla złożonych instalacji. Opcjonalny ekran z 3-przyciskową klawiaturą gwarantuje stan baterii, wskaźnik zasięgu radiowego i zezwala na interakcję operatora z systemem hosta. Nowa, opatentowana, 2-położeniowa podstawka Datalogic gwarantuje sporo rozwiązań odpowiadających na różne potrzeby funkcjonalne i mniejsze zapotrzebowanie na miejsce. Zagwarantuje ona możliwość odczytu bez zastosowania oraz funkcję skanowania i ładowania w czasie rzeczywistym, co zapewnia stały czas pracy i powiększoną skuteczność. Możliwość pracy w trybie wsadowym Datalogic Gryphon M4130 umożliwia przechowywanie w pamięci tysięcy kodów. Funkcja ta w połączeniu z długotrwałą funkcją skanowania 50K na jednym naładowaniu baterii litowo-jonowej zezwala na nieograniczoną mobilność i bezusterkowe gromadzenie danych poza zasięgiem stacji bazowej. Zaopatrzony w opatentowany przez Datalogic 'Green Spot', który zagwarantuje dobrą informację zwrotną o odczycie bezpośrednio na kodzie, pomaga rozszerzyć efektywność, wyjątkowo w głośnym otoczeniu. W sytuacji stosowania artykułu z uchwytem w pozycji 45°, Green Spot może działać jako system celowniczy pozostający włączony, by pomóc w pozycjonowaniu kodu w celu prędkiego i intuicyjnego odczytu. Charakterystyczne funkcje multi-interface (Datalogic Gryphon M4130) gwarantują łączność z hostem przez USB, RS-232, Keyboard Wedge i Wand Emulation, podczas gdy modele z interfejsem IBM (GM4110) zapewniają łączność poprzez IBM 46XX, USB i emulację RS-232. Program konfiguracyjny Datalogic Aladdin™ zapewnia przychylne dla użytkownika funkcje, które ułatwiają procedurę uruchamiania, choćby dla niedoświadczonych użytkowników.


Podobne zestawienia:


Najtańsze skanery kodów kreskowych – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze skanery kodów kreskowych, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skanerów kodów kreskowych jest aktualizowany na bieżąco.


Podsumowanie, czyli jaki skaner kodów kreskowych najlepszy?


Najlepszy skaner kodów kreskowych w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy skaner kodów kreskowych w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre skanery czytniki kodów – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych skanerów kodów kreskowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych skanerów czytników kodów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki skaner kodów kreskowych opinie,
 • dobry skaner kodów kreskowych cena,
 • skaner kodów kreskowych ranking,
 • skaner kodów kreskowych jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...