Ranking skanerów do 1000 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Skanery / Ranking skanerów do 1000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych skanerów do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skanerów do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych skanerów.

Jakie skanery do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na październik 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skanery do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking skanerów do 1000 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!! ☆

Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!! Najniższa Cena Online

☆ Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Plustek
 • Nazwa produktu: Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Wysokiej jakości skaner płaski A4: ekonomiczne urządzenie skanujące dla uczniów i użytkowników domowych w specjalnej bardzo płaskiej obudowie.

  Skaner opticfilm 2610 Slim jest dopasowany do skanowania grubych dokumentów, notatek lub innych materiałów, w różnorodnych miejscach. Bardzo płaska i kompaktowa pokrywa i zasilanie przez złącze USB komfortowy transport i mobilność.

  Pięć jedno przyciskowych klawiszy funkcyjnych (Copy, OCR, E-mail, niestandardowe (definiowane poprzez użytkownika), PDF), usprawniają prędki dostęp do niejednokrotnie powtarzanych funkcji ułatwiając skanowanie.

  załączony komplet oprogramowania zawierający ABBYY FineReader Sprint 12.0, Plustek DocAction i oprogramowanie Plustek DocTwain.

☆ Skaner KODAK Scanza (0840102192780) ☆

Skaner KODAK Scanza (0840102192780) Najniższa Cena Online

☆ Skaner KODAK Scanza (0840102192780) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KODAK
 • Nazwa produktu: Skaner KODAK Scanza (0840102192780)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Prezentowany produkt to fachowy skaner do slajdów, filmów, klisz, przezroczy i negatywów uznanej marki KODAK. Barwny wyświetlacz LCD 3,5". Możliwość przypasowania, jasności, kolorystyki i rozdzielczości skanowanych fotografii. I zapisu zeskanowanych fotografii na karcie pamięci SD albo bezpośrednio w komputerze przez złącze USB. W komplecie ze skanerem wielka gama uchwytów i ramek montażowych na filmy oraz slajdy. Atrybuty; rozdzielczość [dpi]: 3200, interfejs: USB, HDMI, AV, SLOT NA KARTY SD / SDHC / SDXC, wyświetlacz LCD: 3,5 cala TFT, czujnik obrazu: CMOS 14 megapikseli. Szybkość skanowania: 1 zdjęcie - ok. 2 sekundy. Zasilanie: USB DC 5V. TV-Out: podłączenie do telewizora (NTSC / PAL). Waga: 460 g. Wymiary: 120 x 120 x 127 mm (Dł. X Szer. X Wys.). Funkcja szybkiego skanowania przy pomocy jednego przycisku....

☆ Reflecta Skaner combo album (4005039644009) ☆

Reflecta Skaner combo album (4005039644009) Najniższa Cena Online

☆ Reflecta Skaner combo album (4005039644009) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: REFLECTA
 • Nazwa produktu: Reflecta Skaner combo album (4005039644009)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  za pomocą skanera reflecta Combo Album, w mgnieniu oka możemy łatwo digitalizować slajdy, negatywy i fotografie. Dzięki otwartej konstrukcji spodu urządzenia i zintegrowanemu oświetleniu LED, obrazy z książek, czasopism lub albumów fotograficznych mogą być skanowane bez żadnych problemów, bez konieczności usuwania ich ze zbioru. Najwyższa jakość obrazu, a także krótki czas skanowania (poniżej 2 sek.) to główne parametry skanera, które są wykonywane dzięki zaimplementowaniu sensora COMS o rozdzielczości 14 megapikseli. Skaner jest zaopatrzony w wielki wyświetlacz LCD o przekątnej 6 cm, a także zintegrowane gniazdo kart SD/SDHC, a także akumulator litowo-jonowy. Jako samodzielne urządzenie jest kompletnie niezależne od komputera albo zasilacza....

☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140we 7MD72E (0195122067106) ☆

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140we 7MD72E (0195122067106) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140we 7MD72E (0195122067106) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140we 7MD72E (0195122067106)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140we 7MD72E

☆ Canon Skaner canoscan lide 300 ☆

Canon Skaner canoscan lide 300 Najniższa Cena Online

☆ Canon Skaner canoscan lide 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Skaner canoscan lide 300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner CanoScan LiDE 300 firmy Canon

  Ten minimalny, lekki i niedrogi, płaski skaner A4 jest rewelacyjny dla osób, którym zależy na prostym, uruchamianym jednym przyciskiem skanowaniu. CanoScan LiDE 300 ma smukłą, kompaktową i elegancką konstrukcję. Wyposażono go w 4 przyciski upraszczające obsługę, które umożliwiają bezproblemowe skanowanie. Genialne rozwiązanie do skanowania w wysokiej rozdzielczości w domu albo w biurze.


  nieskazitelne wydruki bez ramek

  Możesz bezproblemowo drukować znakomite, wypełnione minimalnymi szczegółami zdjęcia bez ramek od wymiaru 4 × 6" do formatu A4 i wysokiej jakości dokumenty z wyraźnym tekstem.


  Natychmiastowy dostęp

  Proste drukowanie, kopiowanie i skanowanie przy pomocy smartfona, tabletu lub bezpośrednio z pamięci masowej w chmurze za pośrednictwem usługi PIXMA Cloud Link – wszystko dzięki aplikacji CANON PRINT. Dokumenty można drukować i skanować do takich usług w chmurze jak Dysk Google, OneDrive i Dropbox. Można także dołączać zeskanowane pliki do wysyłanych wiadomości e-mail – i to bez zastosowania komputera. Funkcje skanowania do usług w chmurze i do wiadomości e-mail są przystępne tylko w przypadku stosowania oryginalnych atramentów marki Canon.


  Oszczędność pieniędzy

  Opcjonalne kasety z atramentem XL i automatyczny druk dwustronny zezwalają na ograniczanie ilości odpadów i rozszerzanie oszczędności nawet o 50% w porównaniu do używania standardowych kaset.


  Twórz

  Uwolnij swój artystyczny potencjał dzięki Creative Park i aplikacji Easy PhotoPrint Editor. Aplikacja pozwala na projektowanie m.in. Kart i kalendarzy, w których można umieszczać zdjęcia z tabletu, komputera lub chmury.☆ Skaner perfection v19 marki Epson ☆

Skaner perfection v19 marki Epson Najniższa Cena Online

☆ Skaner perfection v19 marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Skaner perfection v19 marki Epson
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Skaner Epson Perfection V19 Przechwytuj, zapisuj i udostępniaj obrazy i dokumenty. Rób to w sposób szybki i łatwy przy pomocy nowego, stylowego skanera Epson Perfection V19 o niewielkich wymiarach, dedykowanego do użytku równocześnie w domu jak i biurze.

  Skanowanie w rozdzielczości 4800 dpi Zasilanie USB Udostępnianie i zapisywanie zdjęć online Prosty w obsłudze i zasilany poprzez przewód USB skaner Epson Perfection V19 ma smukłą obudowę i został tak zaprojektowany, by zajmować jak najmniej miejsca.

  Zintegrowany stojak rozszerza jego elastyczność. Można go bowiem używać zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, co oznacza większą oszczędność przestrzeni. Dzięki rozdzielczości 4800 dpi oraz szybkim prędkościom skanowania, model V19 jest w stanie prędko produkować wysokiej jakości skany.

  łatwo można przechowywać i udostępniać fotografie online, skanując je bezpośrednio do serwisów Facebook i Picasa. Epson Perfection V19 - mały wymiar i brak bałaganu Zasilanie i połączenie Perfection V19 zapewniane jest przez pojedynczy kabel Micro USB, dzięki czemu na biurku nie ma plątaniny kabli.

  Urządzenie ma także zastosowany stojak, co powoduje, że można wygodnie skanować w poziomie albo pionie, w zależności od przestrzeni biurkowej. Szybkie skanowanie w wysokiej jakości Dzięki technologii ReadyScan LED marki Epson można od razu rozpocząć skanowanie — nie trzeba czekać, aż urządzenie się nagrzeje.

  Oprogramowanie Epson Easy Photo Fix powoduje, iż można być pewnym,choćby stare fotografie będą wyglądały świetnie. Program pozwala osiągnąć wspaniałe efekty dzięki opcjom usuwania kurzu, przywracania wyblakłych barw i korekcji podświetlenia.

  choćby zeskanowane dokumenty będą wyglądać rewelacyjnie. Skaner V19 został wyekwipowany bowiem w funkcje umożliwiające rozszerzenie ostrości liter i redukcję niepożądanego efektu „prześwitywania” dwustronnych dokumentów.

  Wygoda Skaner Epson Perfection V19 wyposażony został w cztery przyciski, dzięki którym można z łatwością i szybko skanować, kopiować, udostępniać i konwertować fotografie i dokumenty do wielostronicowych plików PDF z możliwością przeszukiwania — wszystko za jednym naciśnięciem przycisku.

  Aby szybciej wykonywać powtarzalne zadania, można także przypisać gotowe konfiguracje skanowania do wszystkich czterech przycisków. Dzięki temu można zapisywać ustawienia takie jak rozdzielczość, format czy lokalizacja zapisu.

  Skaner również zdejmowaną pokrywę umożliwiającą skanowanie wielkich książek, albumów ze zdjęciami i innych łączonych materiałów. Fotografie można z łatwością udostępniać rodzinie i znajomym, skanując je bezpośrednio do serwisów Facebook i Picasa.


☆ Reflecta Skaner x33 (4005039645303) ☆

Reflecta Skaner x33 (4005039645303) Najniższa Cena Online

☆ Reflecta Skaner x33 (4005039645303) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reflecta
 • Nazwa produktu: Reflecta Skaner x33 (4005039645303)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skanowanie reflecta x33 może również digitalizować obszerne ilości slajdów i negatywów w prosty, lecz wysokiej jakości sposób. Matryca CMOS o rozdzielczości 15,3 megapiksela wraz z technologią poprawy obrazu odbijającego IET zagwarantuje najwyższą jakość obrazu i genialne odwzorowanie odcieni. Skaner ma ekran IPS o przekątnej 12,7 cm i szerokim kącie widzenia, co sprawia, iż ​​wybieranie, skanowanie i odtwarzanie obrazów to prawdziwa przyjemność. Skanowanie x33 digitalizuje obraz w czasie krótszym niżeli dwie sekundy i zapisuje go bezpośrednio jako pliki JPEG na karcie SD. Jako samodzielne urządzenie jest całkowicie niezależne od komputerów....

☆ Reflecta Skaner x22 ☆

Reflecta Skaner x22 Najniższa Cena Online

☆ Reflecta Skaner x22 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reflecta
 • Nazwa produktu: Reflecta Skaner x22
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Dzięki reflecta x22-Scan slajdy i paski ujemne mogą być digitalizowane w wysokiej jakości w wyjątkowo prosty i prędki sposób. Skaner ma ekran 5,8 cm do kontroli obrazu i zapisuje zeskanowane obrazy bezpośrednio jako pliki JPEG na karcie SD. Jako samodzielne urządzenie jest w całości niezależne od komputerów. Załączone uchwyty zezwalają na skanowanie oprawionych slajdów o grubości do 3,2 mm i pasków folii 35 mm z maksymalnie sześcioma obrazami. Uchwyty także, iż szablony są świetnie płaskie, a cenny materiał filmowy jest traktowany delikatnie. Czas wymagany dla każdego skanu jest krótszy niżeli dwie sekundy....

☆ Skaner REFLECTA X10 (4005039645006) ☆

Skaner REFLECTA X10 (4005039645006) Najniższa Cena Online

☆ Skaner REFLECTA X10 (4005039645006) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reflecta
 • Nazwa produktu: Skaner REFLECTA X10 (4005039645006)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner reflecta x10 daje możliwość skanowania negatywów 135, slajdów 5x5 cm, negatywów 110 i 126 w rozdzielczości optycznej 3200 dpi. Skaner został wyekwipowany w ekran LCD o przekątnej 3,5" i zintegrowany slot kart SD/SDHC. Do zasilania skanera możemy użyć zasilacza sieciowego lub po prostu podłączyć do gniazda USB komputera. Zapisane na karcie fotografie można przeglądać np. Na 3.5-calowym wyświetlaczu urządzenia, w ramce elektronicznej albo w komputerze....

☆ Skaner i.r.i.s can book 5, turkusowy (458741) darmowy odbiór w 21 miastach! marki Iris ☆

Skaner i.r.i.s can book 5, turkusowy (458741) darmowy odbiór w 21 miastach! marki Iris Najniższa Cena Online

☆ Skaner i.r.i.s can book 5, turkusowy (458741) darmowy odbiór w 21 miastach! marki Iris - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: IRIS
 • Nazwa produktu: Skaner i.r.i.s can book 5, turkusowy (458741) darmowy odbiór w 21 miastach! marki Iris
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Skanuj książki i czasopisma w dowolnym miejscu i czasie, bez wyrywania stron IRIScan™ Book 5 to mobilny skaner, który zezwala na skanowanie czasopism, książek, listów i dokumentów w formacie A4, takich jak faktury, umowy, a nawet ulubione przepisy.

  Wszystko to bez konieczności wyrywania stron. Prędkie i jednostajne skanowanie IRIScan™ Book 5 to najszybszy na rynku mobilny skaner autonomiczny, pracujący z szybkością nawet do 1s na dokument. Wystarczy przesunąć urządzenie nad dokumentem,pozostał on automatycznie zeskanowany.

  Obraz jest zapisywany na załączonej do zestawu karcie MicroSD™, z której można go następnie przenieść na komputer PC lub Mac. Po powrocie do domu albo biura możesz zamienić zeskanowane dokumenty samoczynnie na edytowalny tekst z użyciem oprogramowania Readiris™ Pro.

  Przesyłaj dokumenty przy pomocy Wi-Fi lub USB do dowolnego urządzenia Najnowszy IRIScan Book 5 Wifi zezwala na natychmiastowe przesyłanie przez Wifi wszystkich zdjęć do komputera (Windows lub Mac), smartfona lub tabletu (iOS albo Android).

  bezpłatna aplikacja IRIScan Book dostępna w sklepie Apple Store i Google Play pozwala prędko i łatwo podłączyć urządzenie z systemem iOS lub Android do skanera. Po powrocie do biurka możesz dodatkowo przesłać dokumenty poprzez USB za pomocą dostarczonego kabla.

  zalety IRIScan™ Book 5: W pełni przenośne i autonomiczne bezprzewodowe urządzenie – zabieraj je wszędzie ze sobą nieprzeciętne narzędzie do skanowania książek i prasy Rozdzielczość skanowania 300/600/1200 dpi stanowi gwarancję najwyższej jakości obrazu prędkość skanowania: 1s dla dokumentów w czerni/ 2s dla dokumentów w kolorze Skanowanie bezpośrednio do formatów JPEG i PDF, w tym wielostronicowych Zapis obrazów na karcie MicroSD™ (w zestawie) kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,5", dający pewność poprawnego przebiegu skanowania Skanowanie do 100 dokumentów dziennie Zasilanie z akumulatora ze złączem USB Oprogramowanie InstantResult 2: przenoszenie edytowalnych skanów w czasie rzeczywistym do oprogramowania w komputerze śladowe oczekiwania sprzętowe komplet oprogramowania dla systemu Windows® Microsoft Windows 10, 8, 7, Vista 512MB RAM (zalecane 1GB) 300MB dostępnego miejsca na dysku twardym komplet oprogramowania dla systemu Mac OS® Mac: OS X10.10, 10.9 albo nowszy (wcześniejsze wersje nie są obsługiwane) 512MB RAM (zalecane 1GB) 300MB dostępnego miejsca na dysku twardym pakiet oprogramowania dla systemu iOS® Wymagany IOS 9 lub nowszy komplet oprogramowania dla systemu Android® Wymagany Android 4.4....Podobne zestawienia:


Najtańsze skanery do 1000 zł – Ranking na październik 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze skanery do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skanerów do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Reflecta Skaner x22 ☆

Reflecta Skaner x22 Najniższa Cena Online

☆ Reflecta Skaner x22 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reflecta
 • Nazwa produktu: Reflecta Skaner x22
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Dzięki reflecta x22-Scan slajdy i paski ujemne mogą być digitalizowane w wysokiej jakości w wyjątkowo prosty i prędki sposób. Skaner ma wyświetlacz 5,8 cm do kontroli obrazu i zapisuje zeskanowane obrazy bezpośrednio jako pliki JPEG na karcie SD. Jako samodzielne urządzenie jest w pełni niezależne od komputerów. Dołączone uchwyty umożliwiają skanowanie oprawionych slajdów o grubości do 3,2 mm i pasków folii 35 mm z maksymalnie sześcioma obrazami. Uchwyty w dodatku, iż szablony są genialnie płaskie, a cenny materiał filmowy jest traktowany delikatnie. Czas wymagany dla każdego skanu jest krótszy niżeli dwie sekundy....

☆ Canon Skaner canoscan lide 300 ☆

Canon Skaner canoscan lide 300 Najniższa Cena Online

☆ Canon Skaner canoscan lide 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Skaner canoscan lide 300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner CanoScan LiDE 300 firmy Canon

  Ten niewielki, lekki i niedrogi, płaski skaner A4 jest idealny dla osób, którym zależy na prostym, uruchamianym jednym przyciskiem skanowaniu. CanoScan LiDE 300 ma smukłą, kompaktową i elegancką konstrukcję. Wyposażono go w 4 przyciski upraszczające obsługę, które pozwalają na bezproblemowe skanowanie. Wspaniałe rozwiązanie do skanowania w wysokiej rozdzielczości w domu lub w biurze.


  nieskazitelne wydruki bez ramek

  Możesz bez problemu drukować idealne, wypełnione niewielkimi szczegółami fotografie bez ramek od rozmiaru 4 × 6" do formatu A4, a także wysokiej jakości dokumenty z wyraźnym tekstem.


  Natychmiastowy dostęp

  Proste drukowanie, kopiowanie i skanowanie za pomocą smartfona, tabletu albo bezpośrednio z pamięci masowej w chmurze za pośrednictwem usługi PIXMA Cloud Link – wszystko dzięki aplikacji CANON PRINT. Dokumenty można drukować oraz skanować do takich usług w chmurze jak Dysk Google, OneDrive i Dropbox. Można także dołączać zeskanowane pliki do wysyłanych wiadomości e-mail – i to bez wykorzystania komputera. Funkcje skanowania do usług w chmurze i do wiadomości e-mail są przystępne tylko w przypadku wykorzystywania oryginalnych atramentów firmy Canon.


  Oszczędność pieniędzy

  Opcjonalne kasety z atramentem XL i automatyczny druk dwustronny zezwalają na ograniczanie ilości odpadów i zwiększanie oszczędności choćby o 50% w porównaniu do stosowania charakterystycznych kaset.


  Twórz

  Uwolnij swój artystyczny potencjał dzięki Creative Park i aplikacji Easy PhotoPrint Editor. Aplikacja umożliwia projektowanie m.in. Kart i kalendarzy, w których można umieszczać fotografie z tabletu, komputera lub chmury.☆ Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g ☆

Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g Najniższa Cena Online

☆ Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Skaner przenośny ES-50 USB/5.5spp/A4/270g
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Lekki mobilny skaner do szybkiego skanowania w podróży.Najszybszy i najlżejszy mobilny skaner dokumentów z pojedynczym arkuszem w swej klasie, WorkForce ES-50 znamionuje się dużą szybkością - skanowanie pojedynczej strony w zaledwie 5,5 sekundy.Ten nieznaczny, przenośny skaner obsługuje wyjątkowo długie strony, dowody osobiste i sporo innych. Oprogramowanie Epson ScanSmart 3 nietrudne skanowanie, oglądanie i zapisywanie ważnych plików, a tryb automatycznego podawania upraszcza łączenie skanów wielostronicowych w jeden plik. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu Nuance OCR możesz kreować przeszukiwalne pliki PDF oraz edytowalne pliki Word i Excel. Windows i Mac, skaner posiada ponadto sterownik TWAIN. I nie są wymagane żadne baterie ani zewnętrzne zasilanie, gdy jest on podłączony do komputera poprzez port USB.

☆ Skaner do slajdów i negatywów Reflecta 3in1 Scanner, N/A, 3in1 Scanner ☆

Skaner do slajdów i negatywów Reflecta 3in1 Scanner, N/A, 3in1 Scanner Najniższa Cena Online

☆ Skaner do slajdów i negatywów Reflecta 3in1 Scanner, N/A, 3in1 Scanner - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reflecta
 • Nazwa produktu: Skaner do slajdów i negatywów Reflecta 3in1 Scanner, N/A, 3in1 Scanner
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Skaner reflecta 3w1 to najwyższej jakości skaner o rozdzielczości sensora 5 mp i arcytrudnie niedługim czasie skanowania – 2 sek. Skaner jest niezależny od PC – sterowanie procesem skanowania przez PC jest niemożliwe.

  Zeskanowane fotografie są zapisywane w pamięci wbudowanej (32MB) lub na zewnętrznej karcie SD/SDHC (karty nie ma w komplecie) i mogą być oglądane na zastosowanym wyświetlaczu LCD o przekątnej 2,4". Rozdzielczość optyczna skanera to 1800x1800dpi (osiągalna interpolacja 3600 dpi).

  Urządzenie jest przeznaczone do skanowania negatywów i pozytywów 35mm, slajdów 5x5cm i fotografii w wymiarach 9x13, 10x15 a także 13x18cm....


☆ Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!! ☆

Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!! Najniższa Cena Online

☆ Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Plustek
 • Nazwa produktu: Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Wysokiej jakości skaner płaski A4: ekonomiczne urządzenie skanujące dla uczniów i użytkowników domowych w specjalnej szczególnie płaskiej obudowie.

  Skaner opticfilm 2610 Slim jest przypasowany do skanowania grubych dokumentów, notatek lub innych tworzyw, w różnorodnych miejscach. Niezwykle płaska i kompaktowa pokrywa i zasilanie przez złącze USB komfortowy transport i mobilność.

  Pięć jedno przyciskowych klawiszy funkcyjnych (Copy, OCR, E-mail, niestandardowe (definiowane poprzez użytkownika), PDF), ułatwiają szybki dostęp do często powtarzanych funkcji usprawniając skanowanie.

  dołączony komplet oprogramowania zawierający ABBYY FineReader Sprint 12.0, Plustek DocAction i oprogramowanie Plustek DocTwain.


Podsumowanie, czyli jaki skaner do 1000 zł najlepszy?


Najlepszy skaner do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy skaner do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane skanery – TOP5 na październik 2022

Jeżeli żadna z powyższych skanerów do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych skanerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki skaner do 1000 zł opinie,
 • dobry skaner do 1000 zł cena,
 • skaner do 1000 zł ranking,
 • skaner do 1000 zł jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...