Ranking skanerów biurowych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Skanery / Ranking skanerów biurowych


Pomagamy w wyborze dobrych skanerów biurowych. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skanerów biurowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych skanerów biurowych dokumentacji.

Jakie skanery biurowe najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skanery biurowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking skanerów biurowych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!! ☆

Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!! Najniższa Cena Online

☆ Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Plustek
 • Nazwa produktu: Plustek skaner opticslim 2610 - darmowa dostawa!!!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Wysokiej jakości skaner płaski A4: ekonomiczne urządzenie skanujące dla uczniów i użytkowników domowych w specjalnej szczególnie płaskiej obudowie.

  Skaner opticfilm 2610 Slim jest dobrany do skanowania grubych dokumentów, notatek albo innych tworzyw, w zróżnicowanych miejscach. Wyjątkowo płaska i kompaktowa obudowa i zasilanie przez złącze USB wygodny transport i mobilność.

  Pięć jedno przyciskowych klawiszy funkcyjnych (Copy, OCR, E-mail, niestandardowe (definiowane przez użytkownika), PDF), ułatwiają prędki dostęp do niejednokrotnie powtarzanych funkcji usprawniając skanowanie.

  dołączony komplet oprogramowania zawierający ABBYY FineReader Sprint 12.0, Plustek DocAction i oprogramowanie Plustek DocTwain.

☆ Skaner AGFAPHOTO AFS100 ☆

Skaner AGFAPHOTO AFS100 Najniższa Cena Online

☆ Skaner AGFAPHOTO AFS100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AGFAPHOTO
 • Nazwa produktu: Skaner AGFAPHOTO AFS100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  firma AGFAPHOTO ukazuje mistrzowski skaner do slajdów i negatywów (filmów) 35mm / 135. Skaner wyposażono w 5-megapikselową matrycę CMOS. Fotografie skanowane i zapisywane są w ciągu kilku sekund i znamionują się rewelacyjnym odwzorowaniem odcieni. Skaner wyposażono w port USB, TV OUT, a także slot na karty SD....

☆ Canon Skaner canoscan lide 300 ☆

Canon Skaner canoscan lide 300 Najniższa Cena Online

☆ Canon Skaner canoscan lide 300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Skaner canoscan lide 300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner CanoScan LiDE 300 firmy Canon

  Ten niewielki, lekki i niedrogi, płaski skaner A4 jest wyśmienity dla osób, którym zależy na prostym, uruchamianym jednym przyciskiem skanowaniu. CanoScan LiDE 300 ma smukłą, kompaktową i elegancką konstrukcję. Wyekwipowano go w 4 przyciski upraszczające obsługę, które umożliwiają bezproblemowe skanowanie. Nadzwyczajne rozwiązanie do skanowania w wysokiej rozdzielczości w domu lub w biurze.


  bezbłędne wydruki bez ramek

  Możesz bez problemu drukować doskonałe, wypełnione nieznacznymi szczegółami zdjęcia bez ramek od rozmiaru 4 × 6" do formatu A4 oraz wysokiej jakości dokumenty z wyraźnym tekstem.


  Natychmiastowy dostęp

  Proste drukowanie, kopiowanie i skanowanie za pomocą smartfona, tabletu albo bezpośrednio z pamięci masowej w chmurze za pośrednictwem usługi PIXMA Cloud Link – wszystko dzięki aplikacji CANON PRINT. Dokumenty można drukować, a także skanować do takich usług w chmurze jak Dysk Google, OneDrive i Dropbox. Można także dołączać zeskanowane pliki do wysyłanych wiadomości e-mail – i to bez zastosowania komputera. Funkcje skanowania do usług w chmurze i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku stosowania oryginalnych atramentów marki Canon.


  Oszczędność pieniędzy

  Opcjonalne kasety z atramentem XL i automatyczny druk dwustronny pozwalają na ograniczanie ilości odpadów i powiększanie oszczędności nawet o 50% w kontraście do używania charakterystycznych kaset.


  Twórz

  Uwolnij swój artystyczny potencjał dzięki Creative Park i aplikacji Easy PhotoPrint Editor. Aplikacja umożliwia projektowanie m.in. Kart i kalendarzy, w których można umieszczać fotografie z tabletu, komputera lub chmury.☆ Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) ☆

Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) Najniższa Cena Online

☆ Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: IRIS
 • Nazwa produktu: Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner dokumentów, ręczny

  Bezprzewodowy, zasilany z akumulatora i wyjątkowo lekki - po prostu za każdym razem przy Tobie!
  świetny do skanowania książek, czasopism i gazet
  Skanowanie bezpośrednio do formatu PDF albo JPEG
  Zapisywanie skanów na dołączonej karcie pamięci MicroSD™
  Obsługuje karty microSD™/ microSDHC™ o objętości do 32 GB


  szybkie i przystępne mobilne skanowanie
  przenośny skaner IRIScan™ Book 3 zezwala na skanowanie książek i czasopism w każdej chwili i w dowolnym miejscu bez wyrywania stron. Starczy przesuwać skaner po dokumencie, a skan zapisywany jest samoczynnie na załączonej karcie MicroSD™ i gotowy do przesyłania do komputera PC lub Mac.
  Jeśli jesteś w domu albo w biurze, zeskanowane dokumenty przetwarzane są automatycznie przez Readiris™ Pro 12, oprogramowanie OCR I.R.I.S.w edytowalne dokumenty.

  dane technologiczne:
  Funkcja skanowania: dokumentów,fotografii,wizytówek · Głębokość towaru: 35 mm · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): USB,microSD,microSDHC · Jednostka płaska: nie · Maksymalna długość skanowania: 1200 mm · Maksymalna szerokość skanowania: 216 mm · Maksymalny format papieru: A4 · Moduł druku dwustronnego: nie · Podajnik: nie · wariant sensora: CIS · typ skanera: Skaner dokumentów · Rozdzielczość optyczna: 300/600/900 dpi · Skanowanie przezroczy: nie · Specyfikacja skanera: zasilanie bateryjne/akumulatorowe,gniazdo kart pamięci · Szerokość produktu: 257 mm · Waga: 190 g · Wysokość towaru: 22 mm

  przesyłka obejmuje:
  przenośny skaner IrisScan™ Book 3, kabel USB, karta kalibracyjna, karta microSD™ 2 GB (w pakiecie adapter do kart SD™), torba charakterystyczna, oprogramowanie OCR do komputerów PC i Mac® do ściągnięcia, 3 mikrobaterie AAA, skrócona instrukcja obsługi.

  kryteria systemu:

  Oprogramowanie dla systemu Windows®
  ,- Procesor Intel® Pentium® III lub nowszy,- Microsoft® Windows® 8, 7, Vista® albo XP,- Zalecane 256 MB RAM,- Przynajmniej jeden wolny port USB,
  Oprogramowanie dla systemu Mac OS®
  ,- Komputer Mac® z PowerPC™ G3 albo procesorem Intel®,- Mac OS® X 10.4 albo nowszy,- Zalecane 256 MB RAM,- Przynajmniej jeden wolny port USB.

  Wskazówki:
  informacje dotyczące szybkości skanowania, jeśli występują, odnoszą się do formatu A4.

☆ perfection v19 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Epson ☆

perfection v19 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Epson Najniższa Cena Online

☆ perfection v19 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: perfection v19 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Epson
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Prosty w obsłudze i zasilany przez przewód USB skaner ma smukłą obudowę i pozostał tak zaprojektowany, by zajmować jak najmniej miejsca. Zintegrowany stojak powiększa jego elastyczność. Można go bowiem używać zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej,co oznacza pokaźniejszą oszczędność przestrzeni. Dzięki rozdzielczości 4800 dpi, a także prędkim szybkościom skanowania,model V19 jest w stanie momentalnie produkować wysokiej jakości skany. Z łatwością można przechowywać i udostępniać fotografie online,skanując je bezpośrednio do serwisów Facebook i Picasa. Skaner płaski. Format A4. 4800 dpi x 4800 dpi. USB 2.0. Wysoka rozdzielczość skanowania do 4800 dpi: tworzenie wysokiej jakości skanów fotografii i dokumentów. Zasilanie i łączność przy pomocy Micro USB: zasilacz sieciowy czy osobny kabel zasilający nie są niezbędne. Wbudowany stojak do pionowego skanowania: oszczędność miejsca na biurku lub ladzie. Cztery szybkie przyciski: szybkie skanowanie ułatwiające wykonywanie powtarzalnych zadań. Inteligentne oprogramowanie: pewność idealnej jakości zeskanowanych dokumentów i i przechowywanie i udostępnianie zdjęć online. Parametry artykułu: niepokaźny rozmiar i brak bałaganu Zasilanie i połączenie V19 zapewniane jest poprzez pojedynczy przewód Micro USB,dzięki czemu na biurku nie ma plątaniny kabli. Urządzenie ma także zastosowany stojak,co sprawia,że można komfortowo skanować w poziomie albo pionie,w zależności od przestrzeni biurkowej. Szybkie skanowanie w wysokiej jakości Dzięki technologii ReadyScan LED producenta Epson można od razu rozpocząć skanowanie - nie trzeba czekać,aż urządzenie się nagrzeje. Oprogramowanie Epson Easy Photo Fix powoduje,że można być pewnym,że choćby stare fotografie będą wyglądały doskonale. Program pozwala osiągnąć wyśmienite efekty dzięki opcjom usuwania kurzu,przywracania wyblakłych kolorów i korekcji podświetlenia. Nawet zeskanowane dokumenty będą wyglądać znakomicie. Skaner V19 został wyposażony bowiem w funkcje umożliwiające zwiększenie ostrości liter i redukcję niechcianego efektu „prześwitywania" dwustronnych dokumentów. Wygoda Model V19 wyposażony został w cztery przyciski,dzięki którym można z łatwością i momentalnie skanować,kopiować,udostępniać i konwertować zdjęcia i dokumenty do wielostronicowych plików PDF z możliwością przeszukiwania - wszystko za jednym naciśnięciem przycisku. By szybciej wykonywać powtarzalne zadania,można także przypisać gotowe konfiguracje skanowania do wszelkich czterech przycisków. Dzięki temu można zapisywać ustawienia takie jak rozdzielczość,format czy lokalizacja zapisu. Skaner też zdejmowaną pokrywę umożliwiającą skanowanie dużych książek,albumów ze zdjęciami i innych łączonych tworzyw. Fotografie można z łatwością udostępniać rodzinie i znajomym,skanując je bezpośrednio do serwisów Facebook i Picasa. Zawartość opakowania: Epson Perfection V19 przewód USB Podstawka Sterowniki i programy użytkowe,EPSON Scan,EPSON Copy Utility,EPSON Easy Photo Scan Opis towaru Epson Perfection V19 - skaner płaski typ urządzenia Skaner płaski - desktop wariant interfejsu USB 2.0 rodzaj elementu skanującego Contact Image detektor (CIS) Źródło światła Biała dioda LED Funkcje dopełniające Skanowanie do chmury wymiar maksymalny nośnika A4 (210 x 297 mm) wariant wejścia odcień Skala szarości / Głębia koloru 24-bit (16,7 miliona barw) Skala szarości / Głębia koloru (zewnętrzna) odcień 48-bitowy Rozdzielczość optyczna 4800 dpi x 4800 dpi Rozdzielczość interpolowana 6400 dpi x 6400 dpi Maks. Format dokumentu 216 mm x 297 mm rodzaje obsługiwanych nośników Papier zwykły typ podajnika nośników Ręczny wymagania systemowe Microsoft Windows 7,Microsoft Windows XP SP2 albo wyższy,Microsoft Windows Vista,Apple MacOS X 10.6.8 albo nowszy,Windows 8,Windows 8.1 wymiary (szer./głęb./wys.) 24.9 cm x 36.4 cm x 3.9 cm Waga 1.5 kg Standardy ochrony środowiska Tak Gwarancja producenta 1 rok gwarancji

☆ ALANTEC Tester LCD i skaner kabli sieciowych NS-DX-LR ☆

ALANTEC Tester LCD i skaner kabli sieciowych NS-DX-LR Najniższa Cena Online

☆ ALANTEC Tester LCD i skaner kabli sieciowych NS-DX-LR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: ALANTEC Tester LCD i skaner kabli sieciowych NS-DX-LR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Skaner perfection v19 marki Epson ☆

Skaner perfection v19 marki Epson Najniższa Cena Online

☆ Skaner perfection v19 marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Skaner perfection v19 marki Epson
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Skaner Epson Perfection V19 Przechwytuj, zapisuj i udostępniaj obrazy i dokumenty. Rób to w sposób szybki i prosty przy pomocy nowego, stylowego skanera Epson Perfection V19 o niewielkich wymiarach, dedykowanego do użytkowania jednocześnie w domu jak i biurze.

  Skanowanie w rozdzielczości 4800 dpi Zasilanie USB Udostępnianie i zapisywanie fotografii online Prosty w obsłudze i zasilany poprzez przewód USB skaner Epson Perfection V19 ma smukłą obudowę i został tak zaprojektowany, żeby zajmować jak najmniej miejsca.

  Zintegrowany stojak powiększa jego sprężystość. Można go bowiem używać równocześnie w pozycji pionowej jak i poziomej, co oznacza pokaźniejszą oszczędność przestrzeni. Dzięki rozdzielczości 4800 dpi i prędkim szybkościom skanowania, model V19 jest w stanie momentalnie produkować wysokiej jakości skany.

  prosto można przechowywać i udostępniać zdjęcia online, skanując je bezpośrednio do serwisów Facebook i Picasa. Epson Perfection V19 - niepokaźny rozmiar i brak bałaganu Zasilanie i połączenie Perfection V19 zapewniane jest poprzez pojedynczy przewód Micro USB, dzięki czemu na biurku nie ma plątaniny kabli.

  Urządzenie ma także zaimplementowany stojak, co sprawia, że można komfortowo skanować w poziomie lub pionie, w zależności od przestrzeni biurkowej. Prędkie skanowanie w wysokiej jakości Dzięki technice ReadyScan LED marki Epson można od razu rozpocząć skanowanie — nie trzeba czekać, aż urządzenie się nagrzeje.

  Oprogramowanie Epson Easy Photo Fix sprawia, że można być pewnym,nawet stare zdjęcia będą wyglądały nadzwyczajnie. Program pozwala osiągnąć znakomite efekty dzięki opcjom usuwania kurzu, przywracania wyblakłych barw i korekcji podświetlenia.

  nawet zeskanowane dokumenty będą wyglądać wyśmienicie. Skaner V19 został wyekwipowany bowiem w funkcje umożliwiające powiększenie ostrości liter i redukcję niechcianego efektu „prześwitywania” dwustronnych dokumentów.

  Wygoda Skaner Epson Perfection V19 wyekwipowany został w cztery przyciski, dzięki którym można prosto i błyskawicznie skanować, kopiować, udostępniać i konwertować fotografie i dokumenty do wielostronicowych plików PDF z możliwością przeszukiwania — wszystko za jednym naciśnięciem przycisku.

  Aby szybciej wykonywać powtarzalne zadania, można także przypisać gotowe konfiguracje skanowania do wszelkich czterech przycisków. Dzięki temu można zapisywać ustawienia takie jak rozdzielczość, format czy lokalizacja zapisu.

  Skaner na dodatek zdejmowaną pokrywę umożliwiającą skanowanie obszernych książek, albumów ze zdjęciami i innych łączonych materiałów. Zdjęcia można prosto udostępniać rodzinie i znajomym, skanując je bezpośrednio do serwisów Facebook i Picasa.


☆ Reflecta Skaner x22 ☆

Reflecta Skaner x22 Najniższa Cena Online

☆ Reflecta Skaner x22 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reflecta
 • Nazwa produktu: Reflecta Skaner x22
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Dzięki reflecta x22-Scan slajdy i paski ujemne mogą być digitalizowane w wysokiej jakości w bardzo prosty i szybki sposób. Skaner ma wyświetlacz 5,8 cm do kontroli obrazu i zapisuje zeskanowane obrazy bezpośrednio jako pliki JPEG na karcie SD. Jako samodzielne urządzenie jest w pełni niezależne od komputerów. Załączone uchwyty zezwalają na skanowanie oprawionych slajdów o grubości do 3,2 mm i pasków folii 35 mm z maksymalnie sześcioma obrazami. Uchwyty na dodatek, że szablony są nieprzeciętnie płaskie, a cenny materiał filmowy jest traktowany delikatnie. Czas wymagany dla każdego skanu jest krótszy niż dwie sekundy....

☆ p-208ii marki Canon ☆

p-208ii marki Canon Najniższa Cena Online

☆ p-208ii marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: p-208ii marki Canon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Canon P-208II niezwykle nieduży, wydajny skaner do użytkowania w domu i poza nim.
  Ten niepokaźny, wykwintny skaner mobilny P-208II rewelacyjnie sprawdza się w podróży służbowej i w domu. Podajnik ADF na 10 arkuszy i szybkie skanowanie dwustronne produktywną pracę.

  bardzo sprawne mobilne skanowanie
  minimalny skaner P-208II zezwala na skanowanie dwustronne z imponującą prędkością rzędu nawet 16 obrazów/min. Wbudowany podajnik ADF na 10 arkuszy umożliwia skanowanie zestawowe, co zwiększa skuteczność pracy: wyjątkowo przydatne przy skanowaniu umów i powiązanych dokumentów. Skaner P-208II nie będzie ciężarem w podróży, ponieważ waży zaledwie 600 g, a jego powierzchnia (widok z góry) jest niedużo większa od powierzchni zwykłej linijki. Urządzenie jest zasilane poprzez port USB, co zezwala na wydajną pracę równocześnie w domu, jak i poza nim.

  wygodna eksploatacja w podróży
  wykwintny, mały i bardzo lekki skaner P-208II zezwala na bardzo komfortową pracę — wystarczy go podłączyć i rozpocząć skanowanie. Zaimplementowane oprogramowanie CaptureOnTouch Lite i brak konieczności pobierania dodatkowych programów i sterowników sprawiają,starczy podłączyć urządzenie, żeby rozpocząć skanowanie. Dzięki funkcjom skanowania i ulepszonemu interfejsowi użytkownika opartemu na ikonach skanowanie będzie jeszcze bardziej intuicyjne. Znaczny dobór wtyczek do serwisów SugarSync, OneDrive i Dropbox, a także Google Drive™, Evernote i SharePoint, usprawnia pracę z ulubionym oprogramowaniem.

  Skanowanie różnorodnych dokumentów
  Skaner P-208II może skanować różnorodne nośniki, od formatu A4 po niestandardowe rozmiary dokumentów (np. Karty wytłaczane), dzięki czemu przyda się przenośnym użytkownikom. Skanowanie rachunków pozwoli uporządkować sprawy związane z domowymi wydatkami i zapewni więcej przestrzeni. Skanowanie starych zdjęć w wysokiej jakości — dzięki funkcji, która dba o wierne odwzorowywanie oryginałów — pozwoli zachować wspomnienia w cyfrowej postaci.

  Łatwe przetwarzanie obrazów
  Funkcje przetwarzania obrazów, które udostępnia skaner P-208II, obejmują m.in. Samoczynne wykrywanie koloru, rozpoznawanie kierunku tekstu i uwydatnianie tekstu — wszystko po to, aby zapewnić wysoką jakość obrazów i oszczędzić cenny czas. Tryb pełnej automatyki, który samoczynnie wybiera stosowne ustawienia dla określonego dokumentu, umożliwia komfortowe i intuicyjne skanowanie. Starczy włożyć dokumenty i rozpocząć skanowanie.

  wygodne skanowanie bezprzewodowe
  Połączenie skanera P-208II z opcjonalnym modułem Wi-Fi WU10 i akumulatorem zezwala na skanowanie w dowolnym miejscu. Moduł pozwala na bezprzewodowe skanowanie dokumentów bezpośrednio do smartfona, tabletu lub komputera, a także udostępnianie skanera grupie użytkowników lub sprzętów za pośrednictwem serwera sieciowego lub routera sieci domowej.

  CaptureOnTouch Mobile
  zaawansowane aplikacja mobilna CaptureOnTouch zezwala na skanowanie bezpośrednio do urządzeń iPhone i iPad i do maszyn z systemem Android. Jednoprzebiegowe dwustronne skanowanie dokumentów pozwala oszczędzić czas. Ta bezpłatna aplikacja jest przystępna dla urządzeń z systemami iOS i Android.  EAN: 4528472106366
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
  Kod dostawcy: 9704B003AA
  typ skanera: szczelinowy
  zastosowanie: tekst (OCR)
  Układ optyczny: 2-liniowy przetwornik obrazów CMOS CIS
  Rozdzielczość optyczna: 600 dpi
  Skanowane wymiary: A4
  Podajnik dokumentów (ADF): tak
  Maksymalna szerokość oryginału: 216 mm
  Maksymalna długość oryginału: 356 mm
  prędkość skanowania: - Czarno-biały: 8 str./min / 16 obrazów/min - Kolor: 8 str./min / 16 obrazów/min
  Głębia kolorów: 24-bitowy kolor
  Głębia odcieni szarości: 8-bitowa skala szarości (256 stopni)
  Interfejs: USB
  załączone oprogramowanie: Windows:- Sterownik ISIS /TWAIN (Windows XP Pro / XP Home / VISTA / 7 / 8)- CaptureOnTouch- CaptureOnTouch Lite- Presto! BizCard Reader- Wtyczka: Evernote, SharePoint, Google Docs, SugarSync, Dropbox, OneDrive Mac:- Sterownik TWAIN- CaptureOnTouch- CaptureOnTouch Lite- Presto! BizCard Reader- Wtyczka: Evernote, SharePoint, Google Docs, SugarSync, Dropbox
  rozmiary: - Z zamkniętą tacą: 312,5 x 56,5 x 40 mm.- Z otwartą tacą: 312,5 x 89,5 x 40 mm.
  Waga: 600 g
  Pozostałe atrybuty: - wymagania dotyczące zasilania: Zasilanie poprzez port USB (500 mA) - pobór mocy: Skanowanie: 2,5 W; tryb uśpienia: 1,5 W; wyłączone zasilanie: 0,5 WFunkcje specjalne:- automatyczne wykrywanie rozmiaru strony - Korekcja przekosu - Trójwymiarowa korekcja barw - automatyczne wykrywanie koloru- Korekcja cieniowania- Uwydatnianie tekstu- Zaprogramowane ustawienie krzywej gamma - Panel skanowania - Skanowanie wstępne- Obrót obrazu- Pomijanie pustych stron- dobór strony skanowania dokumentu - Ustawienie obszaru skanowania - Rozpoznawanie układu tekstu- Ciągłe skanowanie- Uwydatnianie krawędzi - Redukcja efektu mory- zapobieganie prześwitywaniu / likwidowanie tła- Ustawianie kontrastu- Wygładzanie tła - Przycinanie cieni (możliwość włączenia/wyłączenia) - Przycinanie- stosowanie korekt trafnych dla fotografii- Wykrywanie pobrania dwóch kartek (według długości)

☆ Skaner do slajdów i negatywów Reflecta 3in1 Scanner, N/A, 3in1 Scanner ☆

Skaner do slajdów i negatywów Reflecta 3in1 Scanner, N/A, 3in1 Scanner Najniższa Cena Online

☆ Skaner do slajdów i negatywów Reflecta 3in1 Scanner, N/A, 3in1 Scanner - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reflecta
 • Nazwa produktu: Skaner do slajdów i negatywów Reflecta 3in1 Scanner, N/A, 3in1 Scanner
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Skaner reflecta 3w1 to najwyższej jakości skaner o rozdzielczości sensora 5 mp i ekstremalnie krótkim czasie skanowania – 2 sek. Skaner jest niezależny od PC – sterowanie procesem skanowania poprzez PC jest niemożliwe.

  Zeskanowane zdjęcia są zapisywane w pamięci zaimplementowanej (32MB) lub na zewnętrznej karcie SD/SDHC (karty nie ma w zestawie) i mogą być oglądane na zastosowanym wyświetlaczu LCD o przekątnej 2,4". Rozdzielczość optyczna skanera to 1800x1800dpi (osiągalna interpolacja 3600 dpi).

  Urządzenie jest przeznaczone do skanowania negatywów i pozytywów 35mm, slajdów 5x5cm i fotografii w wymiarach 9x13, 10x15 a także 13x18cm....Podobne zestawienia:


Najtańsze skanery biurowe – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze skanery biurowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skanerów biurowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ MOBILNY SKANER RĘCZNY MEDIA-TECH MT4090 ☆

MOBILNY SKANER RĘCZNY MEDIA-TECH MT4090 Najniższa Cena Online

☆ MOBILNY SKANER RĘCZNY MEDIA-TECH MT4090 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Media-Tech
 • Nazwa produktu: MOBILNY SKANER RĘCZNY MEDIA-TECH MT4090
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:


  Media-Tech SCANLINE MT4090


  mobilny, liniowy, ręczny, kolorowy skaner dokumentów A4 i mniejszych, rozdzielczość 900 dpi, zapis skanów na karcie T-Flash, zasilanie z 2 baterii AA


  Skanowanie od ręki w jeszcze lepszej jakości!

  SCANLINE MT4090 to mobilny, kolorowy skaner dokumentów A4 i mniejszych, gwarantujący użytkownikom wysoką jakość skanowanych obrazów, powiększoną wydajność pracy i obszerniejszą funkcjonalność.
  SCANLINE jest znakomitym narzędziem pracy dla handlowców, agentów ubezpieczeniowych, sprzedawców z branży nieruchomości i bankowości, architektów, rzeczoznawców, studentów i wszystkich tych, którzy szanują swój czas i pieniądze.
  SCANLINE gwarantuje dwa tryby skanowania: JPEG/PDF. Dzięki temu rewelacyjnie nadaje się do sporządzania kopii umów, faktur, barwnych zdjęć, itp.
  Przy użyciu SCANLINE można skanować książki, czasopisma, notatki, rachunki, szkice, wizytówki oraz dużo innych i to w dowolnym miejscu: samochodzie, bibliotece, urzędzie, na spotkaniu w restauracji. Zeskanowane obrazy można następnie przejrzeć, wydrukować albo zamienić za pośrednictwem programu OCR na dokumenty Word lub Excel -
  SCANLINE jest bowiem przystępny w komplecie z genialnym, wielojęzycznym oprogramowaniem OCR marki ABBYY.
  użycie SCANLINE jest szczególnie spore. Skaner ręczny SCANLINE będzie doskonałym pomocnikiem każdego studenta - pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy koniecznych na kserowanie tomów książek, i czasu, dzięki oprogramowaniu OCR (zapewniającemu konwersję do plików edytowalnych) prace semestralne powstaną o dużo szybciej. Skaner MT4090 można zastosować w trakcie spotkania, by od ręki zeskanować podpisane dokumenty i wysłać je e-mailem. Agenci ubezpieczeniowi mogą zeskanować wszystkie niezbędne dokumenty bezpośrednio u klienta. Najmocniejsze jest jednak to, iż każdy z użytkowników SCANLINE może znaleźć kolejne, indywidualne zastosowanie.
  produktywne i precyzyjne skanowanie osiągalne jest dzięki systemowi prowadzącemu z czterema rolkami, co zapewnia równomierne rozłożenie nacisku na podłoże.
  Skany można odczytać bezpośrednio z karty Miro SD lub podłączając urządzenie za pomocą kabla USB do komputera.
  niewielkie rozmiary i waga, cicha praca, wysoka w tej klasie maszyn jakość i rozdzielczość optyczna do 900 dpi sprawia, że SCANLINE jest wspaniałym partnerem rutynowych zmagań ludzi intensywnych.
  SCANLINE zagwarantuje mobilność, uniwersalność i pewność działania, w każdym miejscu i w każdej sytuacji.


  Prezentacja video: KLIKNIJ TU  właściwości SCANLINE MT4090:

  - wyjątkowo poręczny, przenośny skaner
  - łatwy w obsłudze, nieprzeciętny do codziennego użytkowania
  - znakomity do skanowania książek, czasopism i dokumentów o wymiarze do A4
  - Sygnalizacja poprawnego skanowania przy każdej operacji
  - Zasilany 2 bateriami AA, które wystarczą do zeskanowania około 200 stron dokumentów
  - Bezpośredni zapis do pliku JPEG/PDF na karcie Micro SD
  - Prosta konwersja pliku JPEG do pliku Word dzięki dołączonemu oprogramowaniu ABBYY Screenshot Reader
  - Rozdzielczość aż 900 dpi!  dane techniczne:

  - przenośny, liniowy skaner dokumentów A4 i mniejszych
  - Rozdzielczość: 300/600/900 dpi
  - Wysoka efektywność skanowania: ~ 3s (color 300 dpi)
  - Maksymalna szerokość skanowania: 216mm
  - Format pliku wyjściowego: JPG lub PDF
  - załączony pakiet z oprogramowaniem OCR
  - Obsługiwane karty pamięci: micro SD do 32GB *)
  - Wybudowany port USB 2.0
  - Zasilanie: 2 baterie alkaliczne rodzaju AA **)
  - Zgodność z: Windows XP / Vista / Win 7 32/64-bit i Mac OS
  - Kompaktowe rozmiary: 255x30x30 mm
  - Waga: 156g
  - W zestawie pokrowiec ochronny na urządzenie

  *) Karta nie jest częścią zestawu
  **) Baterie nie są częścią zestawu

  Strona producenta: KLIKNIJ TU

☆ ALANTEC Tester LCD i skaner kabli sieciowych NS-DX-LR ☆

ALANTEC Tester LCD i skaner kabli sieciowych NS-DX-LR Najniższa Cena Online

☆ ALANTEC Tester LCD i skaner kabli sieciowych NS-DX-LR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: ALANTEC Tester LCD i skaner kabli sieciowych NS-DX-LR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  znaczny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Skaner AGFAPHOTO AFS100 ☆

Skaner AGFAPHOTO AFS100 Najniższa Cena Online

☆ Skaner AGFAPHOTO AFS100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AGFAPHOTO
 • Nazwa produktu: Skaner AGFAPHOTO AFS100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  producent AGFAPHOTO demonstruje profesjonalny skaner do slajdów i negatywów (filmów) 35mm / 135. Skaner wyekwipowano w 5-megapikselową matrycę CMOS. Zdjęcia skanowane i zapisywane są w ciągu kilku sekund i charakteryzują się znakomitym odwzorowaniem odcieni. Skaner wyposażono w port USB, TV OUT oraz slot na karty SD....

☆ IRISNotes Executive 2 ☆

IRISNotes Executive 2 Najniższa Cena Online

☆ IRISNotes Executive 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: IRIS
 • Nazwa produktu: IRISNotes Executive 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Mysz ze skanerem

  Wielofunkcyjny skaner w myszce o szerokim zakresie działania!
  Możliwość skanowania pomiędzy innymi dokumentów, gazet, umów, obrazów nawet do formatu A3.
  Zgodność z komputerami PC i Mac®
  Przenoszenie tekstów i obrazów do ulubionych aplikacji.
  Edycja zeskanowanych tekstów bezpośrednio w programie Word, Outlook®, Excel® itp.
  Możliwość wysyłania skanów do chmury (Dropbox, Evernote®, Facebook, Twitter).
  Skanowanie kodu QR i szybkie przejście do zasobów w sieci.
  Możliwość dzielenia się skanami ze znajomymi, rodziną i przyjaciółmi przy pomocy jednego kliknięcia!
  Eksportowanie wizytówek bezpośrednio do programu do zarządzania kontaktami Cardiris™.
  Rozdzielczość skanowania 300 dpi zapewniająca optymalną jakość skanowania.
  Drukowanie zeskanowanych dokumentów bezpośrednio przy pomocy dołączonej aplikacji.
  Uniwersalne rozwiązanie OCR: skanowanie i rozpoznawanie dokumentów w ponad 130 językach (wraz z językami azjatyckimi, językiem rosyjskim i arabskim!).
  mieści 30-dniową wersję próbną programu IRISCompressor™ Pro!


  szybkie i nieskomplikowane skanowanie dzięki myszce!
  Skaner mieszczący się w dłoni!
  Wielofunkcyjny skaner umieszczony w myszce zapewnia skanowanie proste jak nigdy dotąd. Skaner zintegrowany w myszce zawsze w zasięgu ręki!
  wystarczy kliknąć przycisk skanowania, przesuwać myszką po dowolnych dokumentach i obserwować, jak tekst i obrazy pojawiają się natychmiast na ekranie komputera.

  Nigdy więcej ręcznego wpisywania tekstów!
  Dzięki wbudowanej technologii OCR I.R.I.S.uchwycony jest cały tekst skanowanego obrazu. Starczy przenieść tekst do preferowanej aplikacji do edytowania tekstu (Word, Excel®, Pages®, Numbers® itp.), następnie edytować i jednym kliknięciem wysłać do chmury.

  dane technologiczne:
  Funkcja skanowania: dokumentów,fotografii,wizytówek · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): USB · Jednostka płaska: nie · Maksymalna długość skanowania: 297 mm · Maksymalna szerokość skanowania: 420 mm · Maksymalny format papieru: A3 · Moduł druku dwustronnego: nie · Podajnik: nie · rodzaj skanera: Mysz ze skanerem · Rozdzielczość optyczna: 300 x 300 dpi · Skanowanie przezroczy: nie · Specyfikacja skanera: połączenie skanera i myszki

  przesyłka obejmuje:
  Skaner IRIScan™ zintegrowany z myszką, etui, ściereczka do czyszczenia, oprogramowanie na płycie CD-ROM, skrócona instrukcja obsługi na płycie CD-ROM, 30-dniowa wersja próbna IRISCompressor na PC/Mac®• Scanpad™.

  Wskazówki:
  informacje dotyczące szybkości skanowania, jeśli występują, odnoszą się do formatu A4.

☆ Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) ☆

Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) Najniższa Cena Online

☆ Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: IRIS
 • Nazwa produktu: Iris Bezprzewodowy przenośny skaner can book 3 (7650104578887)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner dokumentów, ręczny

  Bezprzewodowy, zasilany z akumulatora i wyjątkowo lekki - po prostu zawsze przy Tobie!
  nadzwyczajny do skanowania książek, czasopism i gazet
  Skanowanie bezpośrednio do formatu PDF lub JPEG
  Zapisywanie skanów na dołączonej karcie pamięci MicroSD™
  Obsługuje karty microSD™/ microSDHC™ o pojemności do 32 GB


  prędkie i nietrudne przenośne skanowanie
  przenośny skaner IRIScan™ Book 3 zezwala na skanowanie książek i czasopism w każdej chwili i w dowolnym miejscu bez wyrywania stron. Wystarczy przesuwać skaner po dokumencie, a skan zapisywany jest samoczynnie na dołączonej karcie MicroSD™ i gotowy do przesyłania do komputera PC albo Mac.
  Jeśli jesteś w domu albo w biurze, zeskanowane dokumenty przetwarzane są automatycznie przez Readiris™ Pro 12, oprogramowanie OCR I.R.I.S.w edytowalne dokumenty.

  dane techniczne:
  Funkcja skanowania: dokumentów,fotografii,wizytówek · Głębokość towaru: 35 mm · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): USB,microSD,microSDHC · Jednostka płaska: nie · Maksymalna długość skanowania: 1200 mm · Maksymalna szerokość skanowania: 216 mm · Maksymalny format papieru: A4 · Moduł druku dwustronnego: nie · Podajnik: nie · typ sensora: CIS · rodzaj skanera: Skaner dokumentów · Rozdzielczość optyczna: 300/600/900 dpi · Skanowanie przezroczy: nie · Specyfikacja skanera: zasilanie bateryjne/akumulatorowe,gniazdo kart pamięci · Szerokość towaru: 257 mm · Waga: 190 g · Wysokość towaru: 22 mm

  dostawa obejmuje:
  przenośny skaner IrisScan™ Book 3, kabel USB, karta kalibracyjna, karta microSD™ 2 GB (w komplecie adapter do kart SD™), torba charakterystyczna, oprogramowanie OCR do komputerów PC i Mac® do ściągnięcia, 3 mikrobaterie AAA, skrócona instrukcja obsługi.

  wymogi systemu:

  Oprogramowanie dla systemu Windows®
  ,- Procesor Intel® Pentium® III lub nowszy,- Microsoft® Windows® 8, 7, Vista® albo XP,- Zalecane 256 MB RAM,- Przynajmniej jeden wolny port USB,
  Oprogramowanie dla systemu Mac OS®
  ,- Komputer Mac® z PowerPC™ G3 lub procesorem Intel®,- Mac OS® X 10.4 albo nowszy,- Zalecane 256 MB RAM,- Przynajmniej jeden wolny port USB.

  Wskazówki:
  informacje dotyczące szybkości skanowania, jeśli występują, odnoszą się do formatu A4.


Podsumowanie, czyli jaki skaner biurowy najlepszy?


Najlepszy skaner biurowy w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy skaner biurowy w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre skanery biurowych dokumentacji – TOP5 na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych skanerów biurowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych skanerów biurowych dokumentacji.


Powiązania tematyczne:

 • jaki skaner biurowy opinie,
 • dobry skaner biurowy cena,
 • skaner biurowy ranking,
 • skaner biurowy jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...