Ranking skanerów 3D. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Skanery / Ranking skanerów 3D


Pomagamy w wyborze dobrych skanerów 3D. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skanerów 3D,
 • TOP5 często wybieranych skanerów.

Jakie skanery 3D najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skanery 3D, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking skanerów 3D, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D SHINING3D EinScan HX

  EinScan HX to przemysłowy, ręczny skaner 3D, korzystający z hybrydowego połączenia niebieskiej diody LED oraz niebieskiego lasera. Skaner może skanować przy użyciu niebieskiego światła LED, które pozwala na prędkie skanowanie lub niebieskiego lasera, który lepszą sprawność przy skanowaniu obiektów odbijających światło i/albo o ciemnych kolorze. Urządzenie przy użyciu niebieskiego światła LED skanuje z szybkością 1 200 000 punktów/s, natomiast przy użyciu lasera z prędkością 480 000 punktów/s.

  Skaner 3D SHINING3D EinScan HX

  Skaner 3D EinScan HX zagwarantuje wysoką rozdzielczość i staranność, która jest potrzebną przy większości użyć przemysłowych w zakresie inżynierii odwrotnej i pomiarów. Precyzyjność przy skanowaniu z zastosowaniem światła LED wynosi do 0.05 mm, a przy użyciu lasera 0.04 mm.

  Wysoka efektywność

  Skaner 3D EinScan HX pracujący w trybie prędkiego skanowania może skanować z prędkością 1 200 000 punktów/s z precyzyjnością do 0.05 mm. Pole widzenia skanera przy użyciu światła LED wynosi 200 - 700 mm, a odległość punktowa 0.25 - 3 mm. Praca w trybie lasera zezwala na skanowanie większości obiektów w ciągu kilku minut. Szybkość skanowania wynosi 480 000 punktów/s z precyzyjnością skanowania 0.04 mm. Pole widzenia skanera przy użyciu lasera wynosi 350 - 610 mm, a odległość punktowa 0.05 - 3 mm.

  Tryby skanowania

  Skaner umożliwia pracę w dwóch trybach skanowania. Jednym z nich jest skanowanie przy użyciu niebieskiego światła LED, które asygnowane jest do prędkiego skanowania oraz drugiego jakim jest skanowanie przy użyciu niebieskiego lasera, który asygnowany jest do staranniejszego skanowania obiektów 3D.

  mobilna i łatwa obsługa

  Skaner 3D EinScan HX posiada łatwe w obsłudze oprogramowanie asygnowane dla mistrzowskich użytkowników i takich, którzy dopiero zaczynają poznawać technologię skanu 3D. EinScan HX to przemysłowy, mobilny skaner ręczny, który zapewnia bardziej skuteczne i komfortowe skanowanie.

  Pełny odcień

  Skaner 3D EinScan HX zastosowaną kolorową kamerę, która przechwytuje i śledzi tekstury w pełnym kolorze. Pozwala to na luźne skanowanie obiektów 3D.

  Oprogramowanie SolidEdge

  Oprogramowanie SolidEdge® to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian i umożliwienia udoskonalonego ponownego użycia. Skaner EinScan HX jest sprzedawany w zestawie z oprogramowaniem SolidEdge dzięki temu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które pozwala na dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie jest dostarczane z licencją wieczystą, a także z gratisowymi aktualizacjami poprzez 12 miesięcy.


☆ Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting ☆

Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  MfgPro230 xS to drukarka 3D pracująca w technologii SLS (Selective Laser Sintering) o polu roboczym 230 x 230 x 230 mm. MfgPro230 xS asygnowana jest do produkcji śladowych projektów produkcyjnych i inżynieryjnych. Do drukarki można dokupić stację do postprocesingu z kompresorem EeezClean350 Depowdering station.

  Drukarka 3D MfgPro230 xS

  MfgPro230 xS to drukarka 3D pracująca w technice SLS (Selective Laser Sintering) o polu roboczym 230 x 230 x 230 mm. MfgPro230 xS przeznaczona jest do produkcji znikomych projektów produkcyjnych oraz inżynieryjnych. Drukarka pracuje z szybkością do 20 mm / godzinę, co pozwala skrócić czas produkcji na etapie projektowania i rozwoju.

  MfgPro230 xS

  Drukarka 3D MfgPro230 xS korzysta z technice selektywnego spiekania laserowego CO2 (SLS), co umożliwia korzystanie z różnych materiałów wytworzonych z tworzyw nienaturalnych. Cykl wydruku polega na kładzeniu warstwy materiału termoplastycznego, a następnie na topieniu go przy pomocy lasera. Proces ten powtarza się aż do ukończenia cyklu druku. Wytwarzane modele 3D znamionują się wysoką precyzją, a także wytrzymałością.

  Drukarka wyposażona jest w wyjmowany moduł tacy, który zapewnia wysoką wydajność oraz zagwarantuje łatwą obsługę urządzenia. Po wykonaniu wydruku użytkownik może wymienić tacę z gotowym wydrukiem na nową, by natychmiast rozpocząć wydruk. Pozwala to na bardziej sprawną pracę i zagwarantuje czystsze rozwiązanie d usuwania proszku.

  technika SLS (Selective Laser Sintering)

  Drukarka 3D MfgPro230 xS wykorzystuje technikę SLS (Selective Laser Sintering), która polega na spiekaniu kolejnych warstw sproszkowanego tworzywa za pomocą wiązki lasera. Na stole roboczym drukarki 3D umieszczany jest sproszkowany polimer na który skierowana jest wiązka lasera odpowiedzialna za jego selektywne przetapianie. Następnie platforma robocza zniża się i zostaje nałożona kolejna warstwa proszku. Proces ten powtarza się aż do uzyskania gotowego wydruku. Technika SLS nie wymaga używania podpór co sprawia,zezwala na tworzenie obiektów o trudnej geometrii, których nie udałoby się uzyskać w sytuacji korzystania z innych technologii. Modele wytwarzane w technice SLS charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz trwałością.

  Otwarta platforma materiałowa

  Drukarka 3D MfgPro230 xS posiada otwartą platformę materiałową, która sprawa, iż jest to perfekcyjny wybór między innymi dla instytucji badawczych.

  Skrócenie czasu realizacji produkcji

  MfgPro230 xS umożliwia maksymalną sprawność i przepustowość przy zachowaniu niskich kosztów cyklu drukowania.

  Wysoka produktywność

  Drukarka 3D zaopatrzona jest w wyjmowany moduł tacy roboczej, który zezwala na użytkownikom wydajniejsze drukowanie i czystsze rozwiązanie do usuwania proszku.

  intuicyjne oprogramowanie

  Drukarka 3D MfgPro230 xS jest obsługiwana poprzez dwa nowoczesne pakiety oprogramowania Buildware i XYZprint AM, które zezwalają na bezpośrednią obsługę cyklu syntetyzacji modelu, a także zdalne planowanie projektów.

  Przykładowe wydruki

  Drukarka 3D MfgPro230 xS pracuje w technice SLS oraz pozwala na korzystanie z innowacyjnych materiałów. Umożliwa to drukowanie modeli o nieprzystępnej geometrii, których nie można uzyskać w sytuacji używania innej technologii. Drukarka dedykowana jest do produkcji śladowych projektów produkcyjnych i inżynieryjnych takich jak inteligentny czujka parkowania czy filtr akwariowy.

  Inteligentny detektor parkowania

  sensor wymaga części o wysokiej precyzji i wytrzymałości na wilgoć. Detektor jest zamknięty i zakopany w ziemi, podczas gdy jego górna pokrywa jest odsłonięta.

  Filtr akwariowy

  Do wykonania filtru konieczne były wyjątkowo precyzyjne, wodoszczelne części, które zachowają swój i niepodzielność po wielu dniach stosowania.

  Złożona geometria

  technika SLS jest genialnym rozwiązaniem do wytwarzania ergonomicznych modeli 3D o złożonej geometrii.

  obszerna gamma tworzyw

  firma XYZprinting oferuje wszechstronną gamę materiałów, umożliwia znalezienie optymalnego materiału do wykonania komponentów zewnętrznych oraz części modelu. Drukarka 3D MfgPro230 xS obsługuje materiały takie jak sPro12W / sProTPU. W sytuacji prędkiej produkcji materiał sPro12W (Nylon 12 biały) jest głównie używanym materiałem w procesie spiekania laserowego. Zapewnia potężne i trwałe części do użytku końcowego.

  XYZprint AMSLS

  Drukarka 3D MfgPro230 xS jest obsługiwana poprzez dwa nowoczesne komplety oprogramowania Buildware i XYZprint AMSLS. Oprogramowanie XYZprint AMSLS zostało zaprojektowane z myślą o najwyższej efektywności i wysokiej produktywności, które zezwala na użytkownikom zdalne planowanie projektów na drukarce 3D, a także sprawdzanie plików drukowania. XYZprint AMSLS pozwala obliczyć kosz każdego wydruku oraz ma historię szacunków kosztów, która pomaga śledzić i porównywać poprzednie informacje w celu efektywniejszego zarządzania materiałami. Oprogramowanie jest kompatybilne tylko z drukarką MfgPro230 xS. Oprogramowanie Buildware pozwala użytkownikom na bezpośrednią obsługę cyklu spiekania modelu na drukarce 3D.


☆ Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech ☆

Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: eMotion-Tech
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d strateo3d dual600 marki Emotion-tech
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Drukarka 3D Strateo3D DUAL600

  Strateo3D DUAL600 to przemysłowa drukarka 3D pracująca w technice Fused Filament Fabrication (FFF) o polu roboczym 600 x 420 x 500 mm. Drukarka może drukować przy zaimplementowaniu średnicy dyszy od 0,4 do 1,2 mm. DUAL600 ma zintegrowany system Print Shield 3D, który przeprowadzi autodiagnostykę w celu wykrycia, przewidzenia i uniemożliwiania wszelkim problemom, które mogą mieć wpływ na proces druku 3D. Print Shield 3D jest w stanie odzyskać stan postępu drukowania i wznowić go w sytuacji awarii zasilania.

  Strateo3D DUAL600

  Strateo3D DUAL600 zaopatrzona jest w dwa niezależne ekstrudery, które umożliwią dwumateriałowy, a także dwukolorowy druk 3D. Drukarka ma zamkniętą komorę roboczą, która nagrzewana jest do 60°C i zezwala na drukowanie z temperaturą 300°C / 400°C. DUAL600 może obsługiwać takie materiały jak: PLA, ABS, PETG, TPU, HIPS, PVA, BVOH, PA, PC oraz ASA.

  bezawaryjność
  • Inteligentne i modułowe narzędzie z samoczynnym wykrywaniem, dające obszerniejsze możliwości w używaniu drukarki 3D.
  • Szklana platforma robocza, zapewniająca doskonałą płaską powierzchnie.
  • Stratocontrol3D: przeznaczone oprogramowanie dostarczane wraz z drukarką.
  • Łączność: USB, Wi-Fi, Ethernet
  Wszechstronność i bezpieczeństwo

  Drukarka 3D Strateo3D DUAL600 wyposażona jest w filtr HEPA, który zezwala na drukowanie z tworzyw technicznych oraz zagwarantuje bezpieczną pracę. Strateo 3D ma otwarty system filamentów, który umożliwia korzystanie z materiałów dowolnych producentów. System Strateo 3D jest wyposażony w 10 zoptymalizowanych profili przypasowanych do asygnowanych filamentów. Równocześnie portfolio filamentów jest stale rozbudowywane o nowe materiały technologiczne.


☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex ☆

Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX

  AutoScan-DS-EX to niewielkich wymiarów, modułowy skaner 3D umożliwiający skanowanie gipsowych modeli szczęki oraz wycisków. Skaner posiada otwartą budowę, która jest łatwiejsza do czyszczenia i ustawiania modeli do skanowania 3D. AutoScan-DS-EX waży zaledwie 5kg co powoduje, że jest przenośny i nieskomplikowany w transporcie.

  AutoScan-DS-EX

  AutoScan-DS-EX to niewielkich rozmiarów skaner 3D mający konstrukcję modułową, która usprawnia serwis, a także pozwala na rozbudowę skanera o nowe moduły. Urządzenie zaopatrzone jest w uniwersalny uchwyt, który pozwala na skanowanie wycisków bez konieczności odlewania gipsowego modelu. Do skanowania można wykorzystać artykulatora, który pokaźnie upraszcza ustawienie modelu oraz upraszcza jego skanowanie.

  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX został wyposażony w nową funkcję, która umożliwia przenoszenie własnych projektów na cyfrowy model. Wszystkie zmiany wytworzone na modelu widoczne są na ekranie komputera. Skaner może być stosowany bezpośrednio w gabinetach dentystycznych.


☆ Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d ☆

Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Raise3D
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d pro 2 plus marki Raise3d
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  Drukarka Raise3D Pro 2 PLUS to urządzenie z podwójnym ekstruderem oraz z wielkim polem roboczym o wymiarze 305 x 305 x 605 mm. Rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w produkcji małoseryjnej, a także prototypowaniu.

  Drukarka 3D Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarka 3D Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus działa w technice FFF (Fused Filament Fabrication), która polega na drukowaniu włóknem ciągliwego termoplastycznego materiału. Urządzenie zostało wytworzone z przemysłowej klasy części o polu roboczym 305 x 305 x 605 mm. Drukarka perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w produkowaniu małoseryjnej, a także prototypowaniu.

  Raise3D Pro 2 Plus - Podwójny ekstruder

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus posiada podwójny ekstruder z elektronicznym systemem podnoszenia, który zezwala na drukowanie obiektów wielomateriałowych. Umożliwia korzystanie z wodorozpuszczalnego materiału podporowego PVA i rozszerza prędkość drukowania obiektów 3D. Prędkość głowicy wynosi 30 – 150 mm/s, a temperatura dyszy w trakcie drukowania dochodzi maksymalnie 300°C. Raise3D Pro 2 Plus ma możliwość wymiany dyszy. Dostępne wielkości: 0,2 / 0,4 / 0,6 / 0,8 mm.

  Raise3D Pro 2 Plus - budowa

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus to urządzenie z podwójnym ekstruderem i z wielkim polem roboczym o wymiarze 305 x 305 x 605 mm. Pozwala to na swobodę drukowania wielomateriałowych obiektów 3D, sprawiając, iż wydrukowane obiekty będą precyzyjne oraz wysokiej jakości. Raise3D Pro 2 Plus ma wbudowany 7 calowy wyświetlacz dotykowy oraz 2 porty USB 2.0 i 1 port Ethernet. Drukarka zaopatrzona jest w we zaimplementowaną pamięć Flash o wielkości 8 GB.

  konstrukcja
  • bezusterkowość 24/7
  • dużo systemów awaryjnych
  • komponenty klasy przemysłowej
  Wysoka rozdzielczość
  • Wymienne dysze (0,2 / 0,4 / 0,6 / 0,8 mm)
  • staranne pozycjonowanie (0,78125 mikrona na osi X / Y)
  • niespotykana rozdzielczość warstw (Grubość warstwy 0,01 mm)
  Oprogramowanie ideaMaker

  skuteczne, a także gratisowe oprogramowanie służące do przygotowania wydruków opracowane poprzez Raise3D znakomity interfejs oraz możliwość naprawy plików STL. Raise3D Pro 2 Plus pozwala na ustawienie automatycznego podnoszeniu lub zniżania wysokości warstwy, co udoskonala jakość wydruku i skraca czas drukowania.

  Zdalny interfejs użytkownika

  dostępne jest bezprzewodowe połączenie z drukarką 3D Pro 2 Plus za pomocą oprogramowania ideaMaker. Pozwala ono na bezprzewodowe przesyłanie, sterowanie i monitorowanie wydruków.

  Tworzenie własnych ustawień

  Oprogramowanie ideaMaker zezwala na tworzenie ustawień dla rozmaitych drukarek, filamentów i modeli. Zapisane ustawienia można zastosować przy późniejszych projektach albo udostępnić je innym osobom.

  Wznowienie wydruku

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus pozwala na wznowienie wydruku po wyłączeniu zasilania. Po ponownym uruchomieniu urządzenia na wyświetlaczu pojawi się opcja wznowienia poprzedniego wydruku.

  czujnik końca filamentu

  czujnik końca filamentu powiadomi użytkownika o kończącym się materiale na szpuli. Wydruk zostanie zatrzymany do momentu podmiany nowego materiału. Sensor zapewnia bezawaryjność oraz ciągłość druku.

  organiczne filtry HEPA

  W drukarce Raise3D Pro 2 Plus zaimplementowano filtry przemysłowe HEPA, które powodują, iż urządzenie może być użytkowane w otoczeniu biurowym. Filtr zatrzymuje ponad 91% cząsteczek, które w innych drukarkach ulatniają się podczas druku.

  RaiseCloud - zarządzanie drukiem 3D

  RaiseCloud to internetowa platforma do zdalnego zarządzania projektem. Zezwala na zdalne sterowanie, monitorowanie i raportowanie całego cyklu druku. Umożliwia zarządzanie dowolną liczbą użytkowników, drukarek oraz zadań w jednym miejscu. Użytkownicy mogą zdalnie kontrolować, oraz modyfikować dane projektów.

  Kontroler ruchu nowej generacji

  najkorzystniejsza w swej klasie bezusterkowość / precyzyjna kontrola napięcia / Jedwabiście płynny ruch / genialna skuteczność cieplna

  • 400 MHz ARM Cortex-M7 32bit RISC FPU
  • elementy klasy przemysłowej
  • Samodzielny sterownik silnika
  • 256-mikrokrokowy układ sterownika
  intuicyjna obsługa

  Interfejs wizualny / prędki przegląd / Wizualny postęp drukowania / Pełna kontrola regulacji.

  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus wygodny, zastosowany wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który zezwala na podgląd postępu drukowania, a także zezwala na całkowitą kontrolę ustawień. Pliki do drukarki mogą być odczytywane przez nośnik USB, a także przesłane po WiFi. Zaimplementowana kamera pozwala na monitorowanie postępów pracy, oprogramowanie zapewnia możliwość zdalnego sterowania drukarką.

  7-calowy ekran dotykowy
  Zintegrowana kontrola ustawień
  Instrukcje
  Wizualny dobór modelu
  Możliwość korzystania z wielu materiałów

  Drukarki Raise3D zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wysokiej kompatybilności materiałowej. Żeby osiągnąć najwyższą skuteczność i jakość należy wybrać adekwatne ustawienia drukowania. W ten celu powstał program Raise3D Open Filament Program (OFP). Do OFP trafiają filamenty zatwierdzone przez Raise3D, które zostały wcześniej przetestowane. Ustawienia drukowania dla takich tworzyw zostają uwzględnione w oprogramowaniu IdeaMaker, by użytkownicy mieli łatwiejszy wybór filamentów o najwyższej skuteczności.

  PLA / ABS / HIPS / PC / TPU / TPE / NYLON / PETG / ASA / PP / PVA / Włókno szklane / Włókno węglowe / Z domieszką metalu / Z domieszką drewna

  Raise3D Pro 2 - Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarki Raise3D świetnie sprawdzą się przy zastosowaniach przemysłowych i mistrzowskich. Drukarki te pracują w technice FFF, mają spory obszar roboczy z możliwością zamknięcia komory roboczej i zastosowany wyświetlacz dotykowy. Podwójny ekstruder zezwala na pracę z wielomateriałowymi wydrukami, a system wznowienia druku po wyłączeniu zasilania zapewni ciągłość pracy.

  Drukarka Raise3D Pro 2
  Drukarka Raise3D Pro 2 Plus

  Drukarki Raise3D Pro 2 i Pro 2 Plus różnią się od siebie w głównej mierze rozmiarem pola roboczego oraz rozmiarem zewnętrznym. Drukarka Raise3D Pro 2 ma pole robocze 305 x 305 x 300 mm, natomiast drukarka Raise3D Pro 2 Plus jest pokaźniejsza, a jej pole robocze wynosi 305 x 305 x 605 mm. Wymiary zewnętrzne drukarki Pro 2 to 616 x 590 x 755 mm i 616 x 590 x 1107 mm dla drukarki Pro 2 Plus. Obie drukarki pracują w technologii FFF i mają podwójny ekstruder z elektronicznym systemem podnoszenia, który zezwala na drukowanie obiektów wielomateriałowych. Drukarki przeznaczone są typowo do produkcji małoseryjnej oraz do prototypowania.


☆ 3Doodler Create Plus, długopis 3D, 3 zestawy filamentów, wtyczka EU, 3DRPLUS ☆

3Doodler Create Plus, długopis 3D, 3 zestawy filamentów, wtyczka EU, 3DRPLUS Najniższa Cena Online

☆ 3Doodler Create Plus, długopis 3D, 3 zestawy filamentów, wtyczka EU, 3DRPLUS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: 3Doodler Create Plus, długopis 3D, 3 zestawy filamentów, wtyczka EU, 3DRPLUS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  3Doodler Create Plus, długopis 3D, 3 zestawy filamentów, wtyczka EU, 3DRPLUS

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D SHINING3D EinScan H

  SHINING3D EinScan H to lekki ręczny skaner 3D zezwalający w łatwy i prędki sposób na skanowanie ludzkiej sylwetki i barwnych obiektów. Pole skanowania w przypadku ciała człowieka wynosi 420 x 440 mm, natomiast w sytuacji twarzy to 780 x 900 mm. EinScan H skanuje ludzką sylwetkę z prędkością 1 200 000 punktów/s i ludzką twarz z szybkością 720 000 punktów/s. Skaner korzysta z technice hybrydowego źródła światła, który łączy strukturalne światło LED i niewidzialne światło podczerwone zapewniając tym płynny cykl skanowania.

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H

  EinScan H to ręczny skaner 3D działający w technice światła hybrydowego LED i niewidzialnego światła podczerwonego. Technika światła hybrydowego zezwala na progresywne ustawienia w rożnych trybach skanowania, co pozwala na skanowanie 3D w szerokim zakresie zastosowań. Skaner wbudowaną kolorową kamerę, a także szerokie pole widzenia, co zagwarantuje wysokiej jakości skany 3D z pełnym kolorem, które są gotowe w ciągu kilku minut.

  nieduże detale

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H charakteryzuje się wysoką rozdzielczością wynoszącą 0,25 mm. Skaner rejestruje pełną geometrię obiektów, co powoduje,świetnie stanie na wysokości zadania przy skanowaniu dzieł sztuki oraz mebli z małymi szczegółami. Skanowane obiekty posiadają wysoką skrupulatność wynoszącą do 0,05 mm, co ulepsza precyzję modelowanie 3D.

  Tryby skanowania

  Skaner umożliwia pracę w trzech trybach skanowania. Jednym z nich jest skanowanie standardów pozwalające na skanowanie praktycznie wszelkich obiektów, Body Scan - użytkowane do skanowanie ludzkiego ciała,, a także Face Scan- dedykowany do skanowania ludzkiej twarzy. Urządzenie korzysta z niewidzialnego światła podczerwonego, które pozwala na bezpieczny i wygodny proces skanowania. Skaner 3D SHINING3D EinScan H nieprzeciętnie sprawdzi się przy skanowaniu obiektów w ciemnych kolorach oraz przy skanowaniu ludzkich włosów.

  szybkie skanowanie

  Skaner 3D SHINING3D EinScan H skanuje z prędkością 1 200 000 punktów/s i ma pole widzenia o wielkości 420 x 440 mm. Zagwarantuje to prędkie skanowanie obiektów o dużych wymiarach. Skaner posiada zoptymalizowany algorytm wyrównywania, co powoduje, że pomimo niewielkich ruchów skanowanego obiektu czy osoby skan pozostaje wysokiej jakości i precyzji.

  mobilna i przystępna obsługa

  SHINING3D EinScan H to lekki, przenośny skaner ręczny o wadze 703 g. Oprogramowanie skanera jest intuicyjne i przychylne dla użytkownika, co sprawia, że obsługa urządzenia jest łatwa dla fachowych jak i początkujących użytkowników.

  Oprogramowanie SolidEdge

  Oprogramowanie SolidEdge® to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technikę synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian i umożliwienia ulepszonego ponownego użycia. Skaner EinScan H jest sprzedawany w komplecie z oprogramowaniem SolidEdge dzięki temu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które pozwala na dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie jest dostarczane z licencją wieczystą oraz z gratisowymi aktualizacjami poprzez 12 miesięcy.


☆ Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d ☆

Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d Najniższa Cena Online

☆ Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Skaner 3d shining einscan pro hd marki Shining 3d
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  EinScan Pro HD to skaner znamionujący się prędkością i wysoką rozdzielczością małych szczegółów. Zakres pojedynczego skanu wynosi 209 x 160 mm - 310 x 240 mm. Wyśmienicie poradzi sobie przy skanowaniu ciemnych i metalowych obiektów.

  SHINING3D EinScan Pro HD

  Wysoka jakość modelowania 3D

  Skaner 3D SHINING3D EinScan Pro HD

  EinScan Pro HD to skaner znamionujący się prędkością, a także wysoką rozdzielczością minimalnych szczegółów. Zakres pojedynczego skanu wynosi 209 x 160 mm - 310 x 240 mm. Genialnie poradzi sobie przy skanowaniu ciemnych i metalowych obiektów. Urządzenie umożliwia korzystanie z kilku trybów skanowania powiększając tym możliwości skanowania dla pokaźniejszej liczby zastosowań.

  EinScan Pro HD

  EinScan Pro HD to skaner z serii EinScan Pro mający wielofunkcyjną i modułową konstrukcję. Urządzenie zapewnia niesłychaną efektywność w przechwytywaniu wysokiej rozdzielczości i dokładności obiektów podczas procesu skanowania. Wyjątkowa wszechstronność i optymalizacja łączą się w celu zapewnienia największej skuteczności, a także profesjonalnego skanowania 3D.

  Skaner 3D EinScan Pro HD to bezawaryjne urządzenie dla projektantów i inżynierów, którym zależy na wysokiej jakości modelowaniu 3D. Urządzenie jest nieznaczne co nieskomplikowane przenoszenie skanera w dowolne miejsce. Skaner jest nietrudny w obsłudze i uruchamiany jest bez trudnej instalacji. Kompaktowy rozmiar gwarantuje nieograniczone możliwości skanowania.

  Zmniejszenie ograniczeń skanowanych obiektów

  EinScan Pro HD posiada nowy algorytm odpowiedzialny za projekcję oświetlenia. Skaner jest w stanie zeskanować więcej obiektów o ciemnym lub czarnym oraz metalowej powierzchni. Powoduje to,powiększyły się możliwości skanowania tworzyw 3D.

  Wysoka rozdzielczość znikomych szczegółów skanowanego obiektu

  Skaner 3D EinScan Pro HD posiada modułową projekcję światła. Skanowanie wzorów, które było używane w trybie stałego skanowania, jest teraz wykorzystywane w trybie ręcznego skanowania HD. Ustawienie niepokaźnej odległości punktu o wartości 0,2 mm i z zoptymalizowanym algorytmem zapewnia wysoką rozdzielczość i dokładność w skanowaniu ręcznym tak korzystnie, jak w sytuacji skanowania stałego.

  Szybka szybkość skanowania i transmisji danych

  Skaner Pro HD zapewnia szybką szybkość skanowania do 3 000 000 punktów na sekundę w trybie ręcznym i ogranicza czas skanowania w trybie stałym o 0,5 sekundy na każdą klatkę. Urządzenie ma port USB 3.0 co zapewnia szybką transmisję danych.

  Skanowanie wielofunkcyjne

  Skaner 3D EinScan Pro HD sporo trybów skanowania powiększając tym możliwości skanowania dla obszerniejszej liczby aplikacji. Urządzenie proponuje wysoką dokładność oraz wydajność. Skaner może pracować w trybie ręcznego skanowania HD, trybie prędkiego skanu oraz trybie stałym albo automatycznym przy użyciu Industrial Pack. Przy pomocy Color Pack realne będzie dodatkowo skanowanie barwnych tekstur.

  Wysoka precyzyjność dla wysokiej jakości modelowania 3D

  EinScan Pro HD zapewnia dokładność skanowania do 0.045 mm w trybie ręcznego skanu HD, do 0.1 mm w trybie ręcznego skanu prędkiego i do 0.04 mm przy użyciu Industrial Pack. Tryb ręcznego skanu HD skanuje z szybkością 10 klatek na sekundę i 3 000 000 punktów na sekundę, a odległość punktowa wynosi 0.2 mm -3 mm, natomiast tryb ręcznego prędkiego skanu skanuje z szybkością 30 klatek na sekundę i 1 500 000 punktów na sekundę z odległością punktową 0.25 mm-3 mm.

  Kolorowa tekstura

  Color Pack i Industrial Pack to opcjonalne dodatki, które zwiększają możliwości skanowania dla pokaźniejszej liczby aplikacji. Rozszerzają one efektywność skanowania bez uzupełniającego przygotowania. Industrial Pack to komplet przeznaczony do skanowania niewielkich średnich obiektów. Zezwala na stałe skanowanie bez lub przy użyciu stołu obrotowego dla uzyskania jak najkorzystniejszej precyzyjności, a także szczegółowości skanowanego obiektu. Natomiast Color Pack firmy SHINING3D gromadzi kamerę do tekstur, która przechwytuje pełny odcień oraz detale tekstur skanowanego obiektu 3D.

  Korzystanie z adekwatnych dodatków jakim jest Industrial Pack umożliwia skanowanie w trybie statycznym i samoczynnym. Tryb statyczny wykorzystuje statyw z zamontowanym skanerem 3D. Przeznaczony jest w szczególności do skanowania przeciętnych obiektów. Idealnie przechwytuje dane o wysokiej staranności, a także szczegółowości. Tryb samoczynny wykorzystuje stół obrotowy w celu wykonania samoczynnego skanowania w 360 stopniach w kilka minut. Asygnowany jest zwykle do niedużych obiektów.

  Oprogramowanie ExScan Pro

  ExScan Pro to mistrzowskie oprogramowanie opracowane poprzez producenta SHINING 3D, asygnowane do skanowania i przetwarzania danych z szerokim wyborem narzędzi do skanowania i edycji siatki do generowania wysokiej jakości modeli 3D. przystępne skanowanie obiektów zarówno dla początkujących jak i doświadczonych użytkowników. Oprogramowanie i aktualizacja ExScan Pro są gratisowe dla wszelkich użytkowników.

  Oprogramowanie SolidEdge

  Oprogramowanie SolidEdge® to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian i umożliwienia udoskonalonego ponownego użycia. Skanery EinScan Pro 2X jest sprzedawany w pakiecie z oprogramowaniem SolidEdge dzięki czemu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które umożliwia dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie jest dostarczane z licencją wieczystą oraz z bezpłatnymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.

  SolidEdge - edycja dla SHINING 3D

  Narzędzie do projektowania

  • Modelowanie konwergentne
  • Modelowanie synchroniczne
  • Inżynieria odwrotna
  • Generative Design
  • Symulacje
  • Wytwarzanie przyrostowe
  • Post-processing do druku 3D

  SolidEdge producenta proponuje projektantom sprawdzone rozwiązanie do opracowywania produktów 3D, nieskomplikowane w implementacji i nauce, a także zaopatrzone w nowoczesne funkcje. Solid Edge to najbardziej kompletny hybrydowy system CAD 2D / 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną. Skaner 3D w połączeniu z fachowym oprogramowaniem CAD to solidne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić olbrzymie ilości czasu w stosunku do projektowania modeli 3D od zera. Zeskanowane modele mogą zostać podane dalszej obróbce w Solid Edge dzięki temu mogą zostać poprawione, zmodyfikowane i rozbudowane. Komplet obejmuje oprogramowanie SolidEdge asygnowane do skanerów SHINING z kluczem sprzętowym podpinanym do portu USB.


☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex pro ☆

Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex pro Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d autoscan-ds-ex pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining 3D AutoScan-DS-EX PRO

  Shining 3D AutoScan-DS-EX PRO to modułowy skaner 3D umożliwiający skanowanie gipsowych modeli szczęki i odlewów. AutoScan-DS-EX PRO ma otwartą budowę, która usprawnia umieszczanie modeli na ramieniu wieloosiowym. Modułowa kompozycja istotnie upraszcza cykl serwisu, a także umożliwia rozbudowę skanera o świeże moduły w przyszłości.

  AutoScan-DS-EX PRO

  Skaner AutoScan-DS-EX PRO jest niewielkich rozmiarów i waży zaledwie 5kg co powoduje, że może zostać zabrany w dowolne miejsce. Dzięki rozszerzonej szybkości skanowania pozwala na zeskanowanie szczęki w 12 sekund. AutoScan-DS-EX PRO ma funkcję, która potrafi obliczyć zoptymalizowaną ścieżkę skanowania i ponownie ją przeskanować w celu samoczynnego wypełnienia niezeskanowanych otworów gwarantując tym słuszne warunki skanowania i wyższą produktywność.

  AutoScan-DS-EX PRO może skanować w trybie statycznym i nowym trybie dynamicznym, który umożliwia skanowanie pełnej relacji obu szczęk udoskonalając w dodatku precyzję okluzji. Skanowanie ALL-IN-ONE zezwala na jednoczesne skanowanie modeli kwadratowych, a także form co znacznie usprawnia cykl skanowania i ulepsza wydajność skanowania 3D o prawie 50%. Skaner AutoScan-DS-EX PRO dedykowany jest dla pracowni stomatologicznych.


☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan pro 2x 2020 (6970163081663) ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan pro 2x 2020 (6970163081663) Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan pro 2x 2020 (6970163081663) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan pro 2x 2020 (6970163081663)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  SHINING3D EinScan PRO 2X 2020

  przenośny i przyjazny dla użytkownika

  Skaner 3D SHINING3D EinScan PRO 2X 2020

  Poznaj zupełnie nowy EinScan Pro 2X, następną generację ręcznego skanera 3D z najnowszą technologią. Nowy model powstał dzięki opiniom tysięcy użytkowników i cennym wkładzie zespołu badawczo-rozwojowego SHINING 3D. Szybszy i dokładniejszy niżeli kiedykolwiek wcześniej, przenośny wszechstronny EinScan Pro 2X poprawi sprawność wysokiej jakości modelowania 3D.

  EinScan PRO 2X 2020

  Skaner 3D EinScan Pro 2X to profesjonalne narzędzie do digitalizacji nieznacznych obiektów do formy cyfrowych modeli 3D. Może być wykorzystywany do zastosowań komercyjnych i przemysłowych w produkowaniu, inżynierii, projektowaniu, rozwoju, testowaniu, archiwizowaniu dzieł sztuki, animacji, edukacji. EinScan Pro 2X 2020 umożliwia stworzenie punktu wyjścia do modelowania w CAD co znacznie ułatwia cykl prototypowania i skraca czas konieczny na modelowanie.

  Ciesz się instalacją rodzaju plug-and-play i odkryj nieograniczone możliwości skanowania. Skanuj szybciej aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Najnowsze osiągnięcia w zakresie sprzętu do przechwytywania informacji i zoptymalizowanych algorytmów sprawiają, że kolejna generacja EinScan Pro 2X stanowi pokaźny przełom w prędkości skanowania, przetwarzając do 1500000 punktów na sekundę (30 fps) w trybie ręcznego prędkiego skanowania. Szybka transmisja informacji - USB 3.0. Wysoka celność, zwiększona skrupulatność pojedynczego skanowaniu w trybie Fixed Scan bez stolika obrotowego do 0,04 mm. Podczas używania markerów skrupulatność pojemnościowa w ręcznych trybach skanowania wynosi do 0,045 mm + 0,3 mm / m.

  Uchwyć wszystkie śladowe detale

  śladowa odległość między punktami wynosi do 0,2 mm w trybie ręcznego prędkiego skanu. Tryby skanowania i tryb ręcznego skanowania HD, generują model 3D w wysokiej rozdzielczości.

  Wszechstronne tryby skanowania i tryby wyrównywania

  Skaner 3D posiada wszechstronne tryby skanowania takie jak Ręczne prędkie Skanowanie, Ręczne Skanowanie HD, Fixed Scan, które można złączyć ze stolikiem obrotowym lub bez. Również mnóstwo trybów wyrównywania takich jak wyrównanie funkcji, wyrównanie znaczników, wyrównanie tekstury, wyrównanie zakodowanych celów obrotowych i wyrównanie ręczne. EinScan Pro 2X 2020 ma modułową konstrukcję i posiada możliwość wyposażenia w opcjonalne dodatki takie jak Color Pack i Industrial Pack.

  Obsługa przychylna dla użytkownika

  Nowa opcja trybu pracy zezwala na użytkownikom szybsze skanowanie podczas pracy i ustawienie opcji rozdzielczości później podczas przetwarzania informacji, co udoskonala wydajność skanowania i wyświetlanie informacji.

  luźny wybór trybu śledzenia

  EinScan Pro 2X 2020 pozwala na swobodny wybór trybu śledzenia: po markerach, po cechach charakterystycznych, po teksturach. Skaner rozszerzona efektywność łączenia skanów i umożliwia edycję siatki, czyszczenie, wypełnianie otworów, usprawnianie informacji, wygładzanie, wyostrzanie itp.

  Wysoka kompatybilność

  Skaner 3D EinScan Pro 2X 2020 obsługuje standardowe formaty plików, w tym STL, OBJ, PLY, ASC, 3MF i P3 (globalny plik wyraźników). Jest kompatybilny z większością popularnych zestawów oprogramowania na rynku. Dzięki opcji tworzenia wodoszczelnych modeli, bezproblemowo łączy się z drukarkami 3D.

  Narzędzie do projektowania SIEMENS PLM: Solid Edge SHINING 3D Edition

  Jest to nowa generacja platformy Solid Edge SHINING 3D Edition obejmującej inżynierię odwrotną, projektowanie generatywne i symulację wraz z narzędziami CAD. Skanery 3D kolekcji EinScan są zintegrowane z Solid EdgeSHINING 3D Edition, zagwarantuje użytkownikom rozwiązanie typu „3D Digitize - Design & Simulate - Additive Manufacture”,budować więcej wysokiej jakości informacji 3D niezbędnych w procesie produkcyjnym.Podobne zestawienia:


Najtańsze skanery 3D – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze skanery 3D, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skanerów 3D jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Filament Rosa3D PLA Starter ☆

Filament Rosa3D PLA Starter Najniższa Cena Online

☆ Filament Rosa3D PLA Starter - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rosa 3D
 • Nazwa produktu: Filament Rosa3D PLA Starter
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Filament Rosa3D PLA Starter

  Rosa3D PLA Starter to podstawowy materiał asygnowany dla początkujących użytkowników. Filament wytworzony jest z biodegradowalnego biopolimeru i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Na dodatek został wytworzony ze komponentów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Należy pamiętać,w przypadku produktów, które mają kontakt z żywnością, obowiązek certyfikacji pozostaje po stronie wytwórcy artykułu końcowego.

  Rosa3D PLA Starter

  Filament PLA Starter znamionuje się niskim skurczem, a także brakiem nieprzyjemnego zapachu. Na dodatek genialną adhezję warstw, a gotowe wydruki mają bardzo dobre odwzorowanie szczegółów.

  Ze względu na swoje cechy filament PLA Starter użytkowany jest przy produkcji dekoracji, zabawek, gadżetów i prototypów.

  Zalecane ustawienia druku Temperatura ekstruzji 185 - 225°C Temperatura stołu 40 - 60°C Nawiew 50 - 100% prędkość druku 60 - 80 mm/s
  atrybuty fizyczne Gęstość 1,24 g/cm3 Zapach bezwonny Temperatura odkształcenia cieplnego 50°C

☆ Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon ☆

Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon Najniższa Cena Online

☆ Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rosa 3D
 • Nazwa produktu: Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Filament Rosa3D PLA Starter Neon

  Rosa3D PLA Starter Neon to podstawowy materiał wytwarzany z biodegradowalnego biopolimeru. Ponadto został wytworzony ze elementów dopuszczonych do kontaktu z żywnością i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Należy pamiętać,w przypadku produktów, które mają kontakt z żywnością, obowiązek certyfikacji pozostaje po stronie wytwórcy towaru końcowego.

  Rosa3D PLA Starter Neon

  Filament PLA Starter Neon cechuje się niskim skurczem oraz brakiem nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo wspaniałą adhezję warstw, a gotowe wydruki mają wyjątkowo dobre odwzorowanie szczegółów.

  Ze względu na swoje cechy filament PLA Starter używany jest przy produkcji dekoracji, zabawek, gadżetów, a także prototypów.

  Zalecane ustawienia druku Temperatura ekstruzji 185 - 225°C Temperatura stołu 40 - 60°C Nawiew 50 - 100% szybkość druku 60 - 80 mm/s
  właściwości fizyczne Gęstość 1,24 g/cm3 Zapach bezwonny Temperatura odkształcenia cieplnego 50°C

☆ Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/żółty ☆

Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/żółty Najniższa Cena Online

☆ Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/żółty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/żółty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/żółty Wysoka i dobra odporność Wysoka sztywność i dobra niepodatność na uderzenia w niskich temperaturach Niska gęstość: przy drukowaniu pokaźniejszej objętości - model jest lżejszy Może być stosowany do różnorodnych drukarek 3D

☆ Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) ☆

Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) Najniższa Cena Online

☆ Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/zielony Wysoka i dobra wytrzymałość Wysoka sztywność i dobra odporność na uderzenia w niskich temperaturach Niska gęstość: przy drukowaniu obszerniejszej pojemności - model jest lżejszy Może być używany do różnorodnych drukarek 3D

☆ Filament rosa3d pla starter glow in the dark marki Rosa 3d ☆

Filament rosa3d pla starter glow in the dark marki Rosa 3d Najniższa Cena Online

☆ Filament rosa3d pla starter glow in the dark marki Rosa 3d - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rosa 3D
 • Nazwa produktu: Filament rosa3d pla starter glow in the dark marki Rosa 3d
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Filament Rosa3D PLA Starter Glow in the Dark

  Rosa3D PLA Starter Glow in the Dark to materiał podstawowy, który potrafi świecić w ciemności. Żeby wydruk w ciemności wydzielał fosforyzującą poświatę starczy naświetlić go światłem naturalnym lub sztucznym. Filament PLA to wytrzymały i nieskomplikowany w użyciu filament, który perfekcyjnie sprawdzi się dla początkujących użytkowników.

  Rosa3D PLA Starter Glow in the Dark

  Filament znamionuje się niskim skurczem i brakiem nieprzyjemnego zapachu. Na dodatek PLA Starter Glow in the Dark świetną adhezję warstw, a gotowe wydruki mają szczególnie prawidłowe odwzorowanie szczegółów.

  Ze względu na swoje atrybuty filament stosowany jest przy produkcji zabawek, figurek, gadżetów, prototypów oraz dekoracji takich jak klosze na lampy czy wazony.

  Zalecane ustawienia druku Temperatura ekstruzji 185 - 225°C Temperatura stołu 40 - 60°C Nawiew 50 - 100% szybkość druku 60 - 80 mm/s
  cechy fizyczne Gęstość 1,24 g/cm3 Zapach bezwonny Temperatura odkształcenia cieplnego 55°C


Podsumowanie, czyli jaki skaner 3D najlepszy?


Najlepszy skaner 3D w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy skaner 3D w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane skanery – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych skanerów 3D nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych skanerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki skaner 3D opinie,
 • dobry skaner 3D cena,
 • skaner 3D ranking,
 • skaner 3D jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...