Ranking skanerów 3D. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Skanery / Ranking skanerów 3D


Pomagamy w wyborze dobrych skanerów 3D. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skanerów 3D,
 • TOP5 często wybieranych skanerów.

Jakie skanery 3D najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skanery 3D, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking skanerów 3D, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting ☆

Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d mfgpro230 xs marki Xyzprinting
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  MfgPro230 xS to drukarka 3D pracująca w technologii SLS (Selective Laser Sintering) o polu roboczym 230 x 230 x 230 mm. MfgPro230 xS asygnowana jest do produkcji śladowych projektów produkcyjnych i inżynieryjnych. Do drukarki można dokupić stację do postprocesingu z kompresorem EeezClean350 Depowdering station.

  Drukarka 3D MfgPro230 xS

  MfgPro230 xS to drukarka 3D pracująca w technice SLS (Selective Laser Sintering) o polu roboczym 230 x 230 x 230 mm. MfgPro230 xS przeznaczona jest do produkcji znikomych projektów produkcyjnych oraz inżynieryjnych. Drukarka pracuje z szybkością do 20 mm / godzinę, co pozwala skrócić czas produkcji na etapie projektowania i rozwoju.

  MfgPro230 xS

  Drukarka 3D MfgPro230 xS korzysta z technice selektywnego spiekania laserowego CO2 (SLS), co umożliwia korzystanie z różnych materiałów wytworzonych z tworzyw nienaturalnych. Cykl wydruku polega na kładzeniu warstwy materiału termoplastycznego, a następnie na topieniu go przy pomocy lasera. Proces ten powtarza się aż do ukończenia cyklu druku. Wytwarzane modele 3D znamionują się wysoką precyzją, a także wytrzymałością.

  Drukarka wyposażona jest w wyjmowany moduł tacy, który zapewnia wysoką wydajność oraz zagwarantuje łatwą obsługę urządzenia. Po wykonaniu wydruku użytkownik może wymienić tacę z gotowym wydrukiem na nową, by natychmiast rozpocząć wydruk. Pozwala to na bardziej sprawną pracę i zagwarantuje czystsze rozwiązanie d usuwania proszku.

  technika SLS (Selective Laser Sintering)

  Drukarka 3D MfgPro230 xS wykorzystuje technikę SLS (Selective Laser Sintering), która polega na spiekaniu kolejnych warstw sproszkowanego tworzywa za pomocą wiązki lasera. Na stole roboczym drukarki 3D umieszczany jest sproszkowany polimer na który skierowana jest wiązka lasera odpowiedzialna za jego selektywne przetapianie. Następnie platforma robocza zniża się i zostaje nałożona kolejna warstwa proszku. Proces ten powtarza się aż do uzyskania gotowego wydruku. Technika SLS nie wymaga używania podpór co sprawia,zezwala na tworzenie obiektów o trudnej geometrii, których nie udałoby się uzyskać w sytuacji korzystania z innych technologii. Modele wytwarzane w technice SLS charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz trwałością.

  Otwarta platforma materiałowa

  Drukarka 3D MfgPro230 xS posiada otwartą platformę materiałową, która sprawa, iż jest to perfekcyjny wybór między innymi dla instytucji badawczych.

  Skrócenie czasu realizacji produkcji

  MfgPro230 xS umożliwia maksymalną sprawność i przepustowość przy zachowaniu niskich kosztów cyklu drukowania.

  Wysoka produktywność

  Drukarka 3D zaopatrzona jest w wyjmowany moduł tacy roboczej, który zezwala na użytkownikom wydajniejsze drukowanie i czystsze rozwiązanie do usuwania proszku.

  intuicyjne oprogramowanie

  Drukarka 3D MfgPro230 xS jest obsługiwana poprzez dwa nowoczesne pakiety oprogramowania Buildware i XYZprint AM, które zezwalają na bezpośrednią obsługę cyklu syntetyzacji modelu, a także zdalne planowanie projektów.

  Przykładowe wydruki

  Drukarka 3D MfgPro230 xS pracuje w technice SLS oraz pozwala na korzystanie z innowacyjnych materiałów. Umożliwa to drukowanie modeli o nieprzystępnej geometrii, których nie można uzyskać w sytuacji używania innej technologii. Drukarka dedykowana jest do produkcji śladowych projektów produkcyjnych i inżynieryjnych takich jak inteligentny czujka parkowania czy filtr akwariowy.

  Inteligentny detektor parkowania

  sensor wymaga części o wysokiej precyzji i wytrzymałości na wilgoć. Detektor jest zamknięty i zakopany w ziemi, podczas gdy jego górna pokrywa jest odsłonięta.

  Filtr akwariowy

  Do wykonania filtru konieczne były wyjątkowo precyzyjne, wodoszczelne części, które zachowają swój i niepodzielność po wielu dniach stosowania.

  Złożona geometria

  technika SLS jest genialnym rozwiązaniem do wytwarzania ergonomicznych modeli 3D o złożonej geometrii.

  obszerna gamma tworzyw

  firma XYZprinting oferuje wszechstronną gamę materiałów, umożliwia znalezienie optymalnego materiału do wykonania komponentów zewnętrznych oraz części modelu. Drukarka 3D MfgPro230 xS obsługuje materiały takie jak sPro12W / sProTPU. W sytuacji prędkiej produkcji materiał sPro12W (Nylon 12 biały) jest głównie używanym materiałem w procesie spiekania laserowego. Zapewnia potężne i trwałe części do użytku końcowego.

  XYZprint AMSLS

  Drukarka 3D MfgPro230 xS jest obsługiwana poprzez dwa nowoczesne komplety oprogramowania Buildware i XYZprint AMSLS. Oprogramowanie XYZprint AMSLS zostało zaprojektowane z myślą o najwyższej efektywności i wysokiej produktywności, które zezwala na użytkownikom zdalne planowanie projektów na drukarce 3D, a także sprawdzanie plików drukowania. XYZprint AMSLS pozwala obliczyć kosz każdego wydruku oraz ma historię szacunków kosztów, która pomaga śledzić i porównywać poprzednie informacje w celu efektywniejszego zarządzania materiałami. Oprogramowanie jest kompatybilne tylko z drukarką MfgPro230 xS. Oprogramowanie Buildware pozwala użytkownikom na bezpośrednią obsługę cyklu spiekania modelu na drukarce 3D.


☆ Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc ☆

Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc Najniższa Cena Online

☆ Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Xyzprinting Drukarka 3d partpro350 xbc
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  PartPro350 xBC to drukarka 3D pracująca w technologii Binder Jetting o polu roboczym 222 x 350 x 200 mm. PartPro350 xBC proponuje pełnokolorowy wydruk 3D, łącząc jednocześnie wszystkie etapy utwardzania, kolorowania i drukowania.

  Drukarka 3D PartPro350 xBC

  PartPro350 xBC to drukarka 3D pracująca w technologii Binder Jetting o polu roboczym 222 x 350 x 200 mm. PartPro350 xBC oferuje pełnokolorowy wydruk 3D, łącząc równocześnie wszystkie etapy utwardzania, kolorowania i drukowania. PartPro350 xBC posiada wysoką rozdzielczość odcieni (1600 dpi), która zagwarantuje wysoką jakość wydrukowanych modeli.

  PartPro350 xBC

  Drukarka 3D PartPro350 xBC została wyposażona w wyjmowany stół roboczy, który umożliwia wydajniejsze drukowanie 3D. Użytkownik ma możliwość zamienienia stołu z gotowym wydrukiem na nowy, w celu natychmiastowego rozpoczęcia kolejnego wydruku. Wymienny stół gwarantuje czystsze rozwiązanie do usuwania proszku oraz znacznie ulepsza sprawność drukowania.

  Drukarka 3D zezwala na korzystanie z oprogramowania BCPware, które jest dedykowane do efektywnego przygotowania modelu do druku przy pomocy dwóch trybów drukowania 3D. Pierwszy z nich proponuje natychmiastowe cięci, a także drukowanie natomiast drugi tryb pozwala na cięcie i wydruk w późniejszym czasie.

  technika Binder Jetting

  Drukarka 3D PartPro350 xBC korzysta z technologii Binder Jetting, która opiera swoje działanie na użytkowaniu ciekłych spoiw, które odpowiedzialne są za łączenie piasku, metalu, a także ceramiki. Binder Jetting jest technologią przemysłową i znajduje swoje zastosowanie w produkcji form i rdzeni odlewniczych, które asygnowane są do zalewania ciekłymi metalami. Technika ta akcentuje się przeważnie brakiem konieczności użytkowania podpór i możliwością drukowania w pełni korowych modeli 3D.

  Pełny kolor

  PartPro350 xBC korzysta z technologii Binder Jetting, która zezwala na drukowanie wysokiej jakości modeli 3D w pełnym kolorze i choćby najbardziej nieprzystępnej geometrii.

  Wysoka sprawność

  Drukarka 3D zaopatrzona jest w wymienny moduł stołu roboczego, który zezwala na podmianę stołu z gotowym wydrukiem na nowy, żeby natychmiastowo rozpocząć nowy wydruk i poprawić efektywność produkcji.

  nowoczesne oprogramowanie

  Drukarka 3D PartPro350 xBC korzysta z oprogramowania XYZprint AM3DP, które zezwala na korzystanie z dwóch trybów drukowania. Pierwszy tryb umożliwia natychmiastowe cięcie, a także drukowanie, a drugi pozwala na cięcie i wydruk w późniejszym czasie.

  Platforma do części barwnych

  PartPro350 xBC oferuje najnowocześniejszą technologię głowicy drukującej, która zagwarantuje wiodącą w branży sprawność części kolorowych. Drukarka pracuje z szybkością do 18 mm na godzinę, co sprawia, że jest znacznie szybsza od reszty drukarek pracujących w innych technologiach.

  Przykładowe wydruki

  Drukarka 3D PartPro350 xBC pracuje w technice Binder Jetting co umożliwia tworzenie modeli o wysokiej jakości i w ełnym odcieniu.

  Figurki

  PartPro350 xBC pozwala na tworzenie figurek, które prezentują zbliżające się do rzeczywistości pozy i fałdy sukni. Wydrukowane modele w pełnym odcieniu wyróżniają się wysoką jakością, a także trwałością.

  wielka fala u wybrzeży Kanagawy

  Drukarka 3D PartPro350 xBC zezwala na drukowanie modeli 3D w pełnym, a także o nieprzystępnym profilu nie wymagając przy tym podpór i materiałów pomocniczych.

  Niebiesko-biała porcelana

  Drukarka zezwala na tworzenie modeli 3D przy użyciu materiału gipsowego, który ma cechy zbliżone do ceramiki. Po wypolerowaniu i pomalowaniu możemy uzyskać pożądaną jakość obiektu.

  obszerna gamma tworzyw

  producent XYZprinting oferuje wszechstronną gamę materiałów, umożliwia znalezienie trafnego materiału do wykonania części zewnętrznych, a także części modelu. Drukarka 3D PartPro350 xBC obsługuje materiały takie jak BuiltPro Powder. Pozwala to na tworzenie modeli w pełnym kolorze i wysokiej jakości.

  XYZprint AM3DP

  Oprogramowanie XYZprint AM3DP umożliwia produktywną pracę w dwóch trybach. W pierwszym trybie osiągalne jest natychmiastowe cięcie i drukowanie natomiast w trybie drugim osiągalne jest cięcie i drukowanie w późniejszym czasie. Użytkownik w prosty sposób może pilnować i konserwować drukarkę. Program oblicza koszt następnego wydruku oraz zapisuje w historii koszt poprzednich wydruków, co pozwala kontrolę i zoptymalizowanie użytkowanych tworzyw podczas cyklu druku 3D. Oprogramowanie kompatybilne jest tylko z drukarką 3D PartPro350 xBC.


☆ Drukarka i skaner 3D DA VINCI 1.0 PRO 3W1 ☆

Drukarka i skaner 3D DA VINCI 1.0 PRO 3W1 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka i skaner 3D DA VINCI 1.0 PRO 3W1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XYZPrinting
 • Nazwa produktu: Drukarka i skaner 3D DA VINCI 1.0 PRO 3W1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Drukarka i skaner 3D DA VINCI 1.0 PRO 3W1

  Drukarka i skaner 3D DA VINCI 1.0 PRO 3W1 to urządzenie pracujące w technice FFF (FUSED FILAMENT FABRICATION) o maksymalnym rozmiarze wydruku 200 x 200 x 190 mm. Drukarka wyposażona jest w wbudowany moduł skanujący, który zezwala na odtworzenie dowolnego obiektu. Jest to jedna z najistotniej uniwersalnych drukarek 3D w swojej klasie umożliwiająca wysokiej jakości wydruki.

  Drukarka i skaner 3D DA VINCI 1.0 PRO 3W1

  Drukarka wyekwipowana jest w zewnętrzny system przekazywania filamentu, który odpowiedzialny jest za prawidłowe podawanie materiału do głowicy bez jej obciążania. DA VINCI 1.0 PRO 3W1 posiada chip EEPROM pierwszej generacji dla zoptymalizowanych profili materiałowych, a także Otwarty system filamentów by zapewnić nieograniczone możliwości.

  Drukarka wyekwipowana jest udoskonalony system grawerowania laserowego. Starczy wymienić głowicę drukującą na moduł laserowy i uruchomić oprogramowanie do grawerowania. Grawerować można w takich materiałach jak plastik, skóra, papier, karton albo drewno.

  Rozdzielczość warstw

  20 - 400 mikronów

  Maksymalny rozmiar wydruku

  200 x 200 x 190 mm

  Materiały

  PLA / ABS / Tough PLA / PETG / HIPS / Wood PLA

  Drukarka 3D Da Vinci 1.0 Pro 3in1 pozwala dopasować ustawienia dyszy ekstrudera, a także aluminiowego stołu roboczego. Powoduje to, że można stosować materiały innych firm o średnicy 1,75mm. Umożliwia wybór filamentów z szerokiej gamy przystępnych oraz umożliwia wybór gotowego profilu drukowania w XYZprint.

  Chip EEPROM dla zoptymalizowanych profili materiałowych

  Drukarka wyposażona jest w chip EEPROM pierwszej generacji, który przymocowany jest do dolnej części wkładu z filamentem. Nawiązuje on kontakt z czytnikiem chipów, który umożliwia odczyt danych przez drukarkę 3D. Automatycznie ustawiony zoptymalizowany profil materiału prezentuje ile filamentu pozostało.

  Otwarty system filamentów dla nieograniczonych możliwości

  Otwarty system filamentów zezwala na drukowanie przy użyciu tworzyw innych firm. Umożliwia dobór filamentów z szerokiej gamy przystępnych , a także umożliwia dobór gotowego profilu drukowania w XYZprint.

  Drukarka wyekwipowana jest w aluminiowy stół roboczy o rozmiarach 200 x 200 x 190 mm oraz zamknięty obszar drukowania. Jest znacznie trwalszy, a także ekspresowo i równomiernie rozprowadza ciepło gwarantując rewelacyjne wydruki. W tym celu należy przykleić papier do stołu roboczego i trafnie ustawić temperaturę.

  Skanowanie 3D

  Urządzenie wbudowany, laserowy skaner 3D. Skaner wykorzystuje algorytm prędkiego skanowania, który umożliwia zapisanie obrazu obiektu w ciągu 5 minut. Urządzenie wykorzystuje jeszcze funkcję Smart-fix, która zezwala na samoczynne uzupełnienie nieukończonego obrazu obiektu. Pliki skanowania mogą być zapisane w formacie.das, który jest gotowy do edycji albo w formacie.stl, który jest gotowy do druku.

  Bezprzewodowe drukowanie

  Drukarka 3D Da Vinci 1.0 Pro 3in1 może skonsolidować się bezprzewodowo za pomocą WiFi. Pozwala bezprzewodowo wysyłać polecenia drukowania z dowolnego miejsca w sieci domowej albo biurowej za pomocą komputerów Windows lub Mac. Aplikacja XYZgallery niemało darmowych modeli 3D, które przystępne są także na urządzeniach z system Android/IOS. XYZgallery pozwala na dzielenie się własnymi projektami z innymi użytkownikami.

  Nowy, intuicyjny system kalibracji

  Drukarka 3D Da Vinci 1.0 Pro 3in1 wyposażona jest w nowy, intuicyjny system kalibracji, który wykorzystuje specjalnie zaprojektowane pokrętła. Oprogramowanie do wykrywania poziomu stołu krok po kroku poprowadzi użytkownika podczas kalibracji. Żeby poprawnie skalibrować stół roboczy wystarczy progresywnać zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

  Oprogramowanie XYZware

  Oprogramowanie XYZware dołączone jest w pakiecie z drukarką 3D DA VINCI 1.0 PRO 3in1 i zezwala na dopasowanie podstawowych oraz nowoczesnych ustawień wydruków. Zezwala na zmianę ustawień podstawowych takich jak: grubość warstwy, wypełnienie, prędkość wydruku, grubość ścianki, automatyczne budowanie podpór itd., a także bardziej zaawansowanych takich jak: temperatura stołu roboczego, temperatura głowicy, wycofania głowicy i sporo innych. Możliwość modyfikacji ustawień pozwala na drukowanie obiektów bez smug czy plam, które występują podczas ruchów ekstrudera. Gwarantuje to genialne wydruki zawsze.


☆ Zortrax Drukarka 3d inkspire 2 ☆

Zortrax Drukarka 3d inkspire 2 Najniższa Cena Online

☆ Zortrax Drukarka 3d inkspire 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zortrax
 • Nazwa produktu: Zortrax Drukarka 3d inkspire 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Drukarka 3D Zortrax Inkspire 2

  Zortrax Inkspire 2 to żywiczna drukarka 3D pracująca w technice UV LCD o polu roboczym 192 x 120 x 280 mm. Dla uzyskania optymalnych rezultatów żywicznych wydruków wymagana jest bezusterkowa drukarka 3D, wysokiej jakości żywice, a także urządzenia do post-processingu. Inkspire 2 jest kompatybilna z żywicami czołowych światowych producentów, takich jak BASF Forward AM i Henkel/Loctite. W sprzedaży przystępne są na dodatek urządzenia do post-processingu takie jak Zortrax Cleaning Station i Zortrax Curing Station, które w połączeniu z drukarką Zortrax Inspire 2 tworzą spójny i profesjonalny ekosystem.

  Zortrax Inkspire 2

  Drukarka wyposażona jest w autorski panel LED, który został skonstruowany w całości poprzez inżynierów Zortrax. Posiada on układ diod UV, które podświetlają monochromatyczny ekran, tak żeby uzyskać jednolitą ekspozycję na promieniowanie UV każdego pojedynczego piksela na pokaźnej platformie roboczej przy zachowaniu najwyższej precyzji. Sprawia to, iż wydrukowane modele 3D znamionują się doskonałą jakością, niezależnie od tego, czy są umieszczone na środku, czy w obszarze krawędzi platformy. Na dodatek, nowa matryca świetlna jest o 7 razy mocniejsza typowy ekran UV LCD.

  Zortrax Inkspire 2 całkowitą automatyzację w kluczowych elementach procesu druku 3D. Powoduje to, że cały cykl drukowania przy użyciu żywicy jest prostszy i czystszy. Drukarka nieprzeciętnie nada się zarówno dla początkujących jak i innowacyjnych użytkowników.

  wyprodukowane w UE

  Drukarka 3D wraz ze stacją myjącą i utwardzarką wytworzone są w UE.

  duże pole robocze

  192 x 120 x 280 mm pozwala na drukowanie obfitych modeli.

  Automatyzacja

  Automatyzacja cyklu druku 3D oszczędza czas użytkownika.

  Zintegrowany ekosystem

  fachowy ekosystem razem z urządzeniami do post-processingu.

  wielka kompatybilność

  Możliwość korzystania z żywic czołowych producentów.

  Plug & Play

  Możliwość drukowania od razu po rozpakowaniu.

  Inteligentny system mocowania platformy

  Inkspire 2 ma specjalną platformę roboczą, która usprawnia zdejmowanie żywicznych wydruków 3D i pozbycie się resztek żywicy. Platforma jest prosta w , a także fabrycznie skalibrowana, co powoduje, że drukarka jest gotowa do pracy od razu po wyjęciu z pudełka.

  System utrzymania poziomu żywicy

  Drukarka wyposażona jest w system, który rozpoznaje ilość dostępnej w zbiorniku żywicy, a także określa ile materiału potrzeba do zakończenia drukowania. System ma trzy oddzielne komponenty, które współpracują ze sobą.

  funkcjonalny zbiornik na żywicę

  Zortrax Inkspire 2 posiada zbiornik na żywicę, który jest prosty w instalowaniu i zdejmowaniu. Zakrzywione krawędzie, które usprawniają jego czyszczenie. W dodatku automatyczną wycieraczkę, która genialnie radzi sobie z osadami bardziej nowoczesnych żywic.

  System kontroli zasilania

  Urządzenie posiada system kontroli zasilania, który umieszczony jest na dodatek w drukarkach Zortrax M Series Plus. W trakcie pracy urządzenie przechowuje wystarczającą ilość energii, żeby zachować postępy w drukowaniu w sytuacji problemów w dostawie prądu. Po przywróceniu zasilania możliwe jest wznowienie drukowania od tego samego miejsca.

  obfita gama żywic

  Inkspire 2 pozwala na korzystanie z inżynieryjnych żywic dostarczanych poprzez najszczególniej zaufanych światowych producentów. Przystępne są materiały podstawowe, sprężyste, niesprężyste, wytrzymałe, wytrzymałe na wysoką temperaturę, a także odlewnicze.

  Żywice elastomerowe

  Żywice elastomerowe to wysokiej jakości materiał przypominający rożne rodzaje gumy. Materiały te są użytkowane do produkcji uszczelek, uszczelnień lub zawiasów. Wyróżniają się rozmaitym poziomym sprężystości, wytrzymałością mechaniczną i właściwościami termicznymi. To wszystko sprawia, że można je przypasować do szerokiego zakresu potrzeb inżynieryjnych.

  Żywice o wysokiej sztywności

  Żywice cechują się przeważnie wysoką sztywnością. Gotowe wydruki wykonane z tych żywic nie odkształcają się pod wpływem naprężeń, zachowując swój kształt aż do złamania. Nadzwyczajnie sprawdzają się w ramach konstrukcyjnych, przyrządach do pozycjonowania oraz uchwytach.

  Żywice wytrzymałe

  Żywice Tough cechują się powiększoną wytrzymałością na niezwykle wielkie obciążenia. Żywica szybciej odkształca się pod wpływem naprężeń, lecz potrzebuje większej siły, by osiągnąć punkt złamania niżeli w porównaniu z innymi nieelastycznymi materiałami. Wykorzystywana jest przy produkcji komponentów mechanicznych pracujących przy sporych obciążeniach.

  Żywice wysokotemperaturowe

  Żywice wysokotemperaturowe potrafią wytrzymać wystawienie na wysoką temperaturę bez utraty swych cechy mechanicznych. Wykorzystywane są do drukowania składników o właściwościach porównywalnych z formowaniem wtryskowym albo do wytwarzania części pracujących w środowisku o wysokiej temperaturze.

  Żywice odlewnicze BlueCast

  Żywice odlewnicze BlueCast to materiały produkowane do zastosowania w procesie wytwarzania docelowych części z metali. Materiał umożliwia drukowanie dokładnych wzorców odlewniczych pozostawiających minimalną lub zerową ilość popiołu w trakcie wypalania.

  Żywice Zortrax Basic

  Zortrax Basic to wysokiej jakości żywica, która oferuje wspaniały stosunek ceny do jakości. Żywice Basic posiadają przygotowane profile druku, które zezwalają na uzyskanie najlepszych osiągalnie atrybuty cieplnych i mechanicznych.

  zaawansowany ekosystem post-processingu

  Aby wydruk mógł osiągnąć wszystkie deklarowane poprzez producenta właściwości wymagane jest poddanie gotowego wydruku obróbce końcowej. Żeby ułatwić ten cykl przystępne są urządzenia do post-processingu Zortrax Cleaning Station i Zortrax Curing Station, które uzupełniają drukarkę 3D Inkspire 2 w innowacyjnym ekosystemie. Zortrax Cleaning Station służy do usuwania nieutwardzonej żywicy z powierzchni modeli, natomiast Zortrax Curing Station odpowiedzialny jest za uzupełniające utwardzanie gotowych modeli.

  Krok 1 - Druk 3D

  Drukowanie modelu 3D na żywicznej drukarce 3D Zortrax Inkspire 2.

  Krok 2 - Mycie wydruku

  eliminowanie pozostałości nieutwardzonej żywicy z powierzchni modelu w Zortrax Cleaning Station.

  Krok 3 - Utwardzanie

  Utwardzanie oczyszczonego modelu 3D w Zortrax Curing Station.

  Oprogramowanie

  Z-SUITE to dedykowane, bezpłatne oprogramowanie do cięcia modeli, które jest dołączone do drukarki 3D. Program zezwala na przygotowanie modeli cyfrowych do druku 3D, tak by uzyskać najlepszą jakość w jak najkrótszym czasie.

  Zortrax Cleaning Station

  Zortrax Cleaning Station to urządzenie odpowiedzialne za eliminowanie nadmiaru nieutwardzonej żywicy z powierzchni modeli produkowanych na wszystkich typach fotopolimerowych drukarek 3D. Oczyszczanie modelu jest niezbędne do zachowania dokładności wymiarowej modelu i należy wykonać je przed utwardzaniem UV.

  Zortrax Curing Station

  Zortrax Curing Station to urządzenie do post-processingu, które gwarantuje uzupełniające utwardzanie gotowych modeli wydrukowanych na wszystkich żywicowych drukarkach 3D w różnych technikach. Dodatkowe naświetlanie jest potrzebne do osiągnięcia docelowych atrybuty mechanicznych wykorzystanej żywicy.

  Zortrax inCloud

  Drukarka 3D Inkspire 2 posiada możliwość łączności przez Wi-Fi, co powoduje, iż można scalić się z Zortrax inCloud. Zortrax inCloud to system, który umożliwia zarządzanie drukiem 3D w chmurze.

  Połącz się

  Możliwość połączenia się ze wszystkimi drukarkami 3D Zortrax z dowolnego miejsca na świecie.

  Zarządzaj

  Możliwość zarządzanie personelem poprzez Zortrax inCloud. Użytkownicy mogą zostać podzieleni na zespoły, które posiadają przypisane przystępne drukarki 3D.

  zobacz

  Sprawdzanie statusu działań wszystkich zespołów praz pracy drukarek 3D przez Zortrax inCloud w czasie rzeczywistym. Dostępna jest możliwość sprawdzenia przydzielone projekty, godziny pracy i wykorzystane materiały.

  Pełna kontrola

  Zortrax inCloud umożliwia zdalne zarządzenie wszystkimi przystępnymi drukarkami 3D Zortrax w czasie rzeczywistym. W dodatku wydruki mogą zostać przesłane, uruchomione i wstrzymane na każdym urządzeniu podłączonym do konta inCloud.

  Zarządzanie farmą druku 3D

  Zortrax inCloud umożliwia zarządzanie farmą drukarek 3D do produkcji na średnią i dużą skalę. Umożliwia zorganizowanie sprzętu do druku 3D i zasobów ludzkich w zespoły przypisane do przeróżnych projektów w zakresie druku 3D.


☆ Skaner 3D Shining3D Transcan C ☆

Skaner 3D Shining3D Transcan C Najniższa Cena Online

☆ Skaner 3D Shining3D Transcan C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Skaner 3D Shining3D Transcan C
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining3D Transcan C

  SHINING3D opracował Transcan C jako mistrzowski skaner 3D, rejestrujący wyjątkowo wysoką rozdzielczość i precyzyjne skany obiektów od nieznacznych do średnich rozmiarów dla wielu zróżnicowanych branż. W dodatku kamery 12 MP wytwarzają bogaty i szczegółowy teksturowany model 3D, dając instynktowny obraz fizycznego obiektu.

  Shining3D Transcan C

  Transcan C to oryginalny skaner 3D charakteryzujący się wyjątkowo wysoką rozdzielczością (choćby to 0.0375 mm) i precyzyjnością (do 0,035mm). Skaner został stworzony z myślą o skanowaniu śladowych i przeciętnych obiektów o skomplikowane i złożonej powierzchni. Wyposażony w dwie kamery o rozdzielczości 12 MPx pozwala wytwarzać niemal nadzwyczajne odwzorowanie kolorystyczne powierzchni skanowanego obiektu.

  Transcan C wyposażony jest w:
  • dostosowywany obszar skanowania
  • Algorytm pozwalający na płynne przełączanie się między trzema stopniami rozdzielczości
  • 12 MP kamery zezwalające na wspaniałe odwzorowanie kolorystyczne skanowanych obiektów

  szanowany marka skanerów i drukarek 3D, producent Shining 3D ukazuje; swoje najnowsze rozwiązanie. Fachowy skaner 3D - Transcan C, którego moc i wszechstronność można użyć w praktycznie każdej branży.

  Transcan C

  Dzięki wyposażeniu skanera w szynę ślizgową osiągalne jest nietrudne przełączanie zakresu skanowania między 150 mm x 96 mm a 300 mm x 190 mm, produktywnie spełniając zapotrzebowania skanowania obiektów o różnych rozmiarach.

  Fuzja wielu rozdzielczości

  Algorytm Multi-Resolution Fusion pozwala na łączenie 3 poziomów rozdzielczości (wysoka, średnia lub niska) w jednym projekcie dla złożonych zadań skanowania, co pokaźnie ulepsza efektywność bez duplikowania pracy.

  Wysoka wierność odcieni

  Skaner wyekwipowano w dwie kolorowe kamery 12 MPx, aby móc stworzyć szczegółową 24-bitową mapę kolorów, odwzorowującą autentyczny kolor fizycznego obiektu. Transcan C to genialne rozwiązanie do przechwytywania barwnych danych 3D do wirtualnego wyświetlania.

  Wysoka staranność skanowania

  Skaner o kompaktowej konstrukcji gwarantuje wysoką skrupulatność wynoszącą od 0,035 mm do 0,05 mm w zależności od pozycji sensorów.

  Najwyższa jakoś odwzorowania mikrodetali

  Transcan C oferuje rozdzielczość na poziomie 0,0375 mm pozwalającą na odtwarzanie nieprzystępnych i złożonych mikrodetali.

  Inteligentna obsługa

  Dzięki stolikowi obrotowemu cykl skanowania jest w pełni samoczynny. Inteligentny algorytm łączenia skanów w sporym stopniu przyspiesza i upłynnia cykl skanowania.

  Interfejs oprogramowania skanera Transcan C jest czysty, prosty i krystaliczny. W prosty i instynktowny sposób prowadzi operatora przez cały proces skanowania. Dodatkowo wyekwipowany jest szereg ważnych narzędzi edycyjnych i analitycznych pozwalających na optymalizację wyników skanowania.


☆ Drukarka 3d oryginalna sl1s speed - zmontowana marki Prusa ☆

Drukarka 3d oryginalna sl1s speed - zmontowana marki Prusa Najniższa Cena Online

☆ Drukarka 3d oryginalna sl1s speed - zmontowana marki Prusa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Prusa
 • Nazwa produktu: Drukarka 3d oryginalna sl1s speed - zmontowana marki Prusa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Drukarka 3D Oryginalna Prusa SL1S SPEED

  Oryginalna Prusa SL1S SPEED to drukarka żywiczna pracująca w technologii MSLA o polu roboczym 127 x 80 x 150 mm. Wersja SL1S pozwala na tworzenie jeszcze bardziej szczegółowych wydruk z obszerniejszą szybkością w porównaniu z poprzednią wersją SL1. Drukarka zezwala na drukowanie z żywic innych producentów. Prusa SL1S SPEED znajduje zastosowanie przy tworzeniu skrupulatnych modeli 3D.

  Oryginalna Prusa SL1S SPEED

  Drukarka zaopatrzona jest w monochromatyczny ekran LCD o wysokiej rozdzielczości 5,96" i panel UV LED, który użytkowany jest do utwardzania cienkich warstw żywicy. Na dodatek oferuje ulepszoną jakość wydruków, pokaźniejszą powierzchnię roboczą, a także trzy razy krótszy czas drukowania. Niedługi czas naświetlania i mechanizm przechylania zbiornika pozwalają drukować model o wysokości do 150mm w 3 godziny.

  Wysoka jakość wydruków

  Prusa SL1S całkowicie przeprojektowaną optykę i nowy 5,96" monochromatyczny wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1620 px. Drukarka zagwarantuje widoczną udoskonalenie jakości gotowych wydruków w kontraście do poprzedniego modelu - Pusa SL1.

  prędkie naświetlanie warstwy

  Nowa optyka opracowana poprzez producenta Prusa oraz całkowicie przeprojektowany panel UV LED pozwalają naświetlić warstwę w czasie 1,6s przy użyciu charakterystycznej żywicy 405 nm. Możliwość drukowania obszerniejszej ilości modeli w krótszym czasie jest niezwykle przydatna w trakcie produkcji małoseryjnej, a także prototypowania.

  pokaźna przestrzeń robocza

  Model SL1S ma o 25% obszerniejszy obszar pola roboczego w sytuacji poprzedniej wersji SL1. Drukarka zezwala na wydrukowanie modelu o maksymalnych rozmiarach 127 x 80 x 150 mm w czasie poniżej 4 godzin (z warstwami o wysokości 0,05 mm) lub w 3 godziny z powłokami o wysokości 0,1 mm.

  Wysoka jakość i sztywna rama w SL1S

  Prusa SL1S SPEED nieelastyczną i trwałą aluminiową ramę, która minimalizuje wibracje i gwarantuje najkorzystniejszą możliwą skuteczność choćby w trakcie drukowania najmniejszych i najistotniej szczegółowych kształtów. Drukarka wyekwipowana jest w szybkozłącze, które odpowiedzialne jest za zachowanie stanu kalibracji osi Z.

  Oprogramowanie PrusaSlicer

  Drukarka jest w pełni wspierana przez najnowsze wersje programu PrusaSlicer dedykowanego do cięcia modeli na warstwy. Oprogramowanie umożliwia samoczynne generowanie podpór, łatwą manipulację obiektami i niemało innych narzędzi. Na dodatek gromadzi przetestowane poprzez producenta profile do cięcia modeli.

  Obsługa żywic innych producentów

  SL1S SPEED umożliwia korzystanie z żywic innych producentów (405 nm). W dodatku urządzenie wyekwipowane zostało w nowoczesne rozwiązania, które upraszczają drukowanie, a także są bezpieczniejsze i wygodniejsze w wykorzystywaniu.

  zastosowania drukarki SL1/SL1S

  Ze względu na swoje właściwości drukarka znajduje swoje użycie między innymi w medycynie, stomatologii, a także jubilerstwie.

  Medycyna (chirurgia)

  Drukarka znajduje wykorzystanie w medycynie do przyspieszania rozwoju metod operacyjnych poprzez drukowanie modeli elastycznych bronchoskopów.

  Medycyna (stomatologia)

  Urządzenie stosowane jest w stomatologii do tworzenia specjalnego systemu ssawek, który pomaga stomatologom zmniejszać zagrożenie podczas pandemii Covid-19 poprzez eliminację potencjalnie groźnego aerozolu.

  Modele mistrzowskie

  Niezwykła szczegółowość i wysoka jakość wydruków doskonale stanie na wysokości zadania przy tworzeniu mistrzowskich miniaturek.

  Biżuteria

  Precyzja drukarek SLA pozwala na drukowanie najmniejszych szczegółów. Powoduje to, iż przydają się w projektowaniu i produkcji form odlewniczych do biżuterii.


☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx ☆

Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d shining3d einscan hx
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D SHINING3D EinScan HX

  EinScan HX to przemysłowy, ręczny skaner 3D, korzystający z hybrydowego połączenia niebieskiej diody LED oraz niebieskiego lasera. Skaner może skanować przy użyciu niebieskiego światła LED, które pozwala na prędkie skanowanie lub niebieskiego lasera, który lepszą sprawność przy skanowaniu obiektów odbijających światło i/albo o ciemnych kolorze. Urządzenie przy użyciu niebieskiego światła LED skanuje z szybkością 1 200 000 punktów/s, natomiast przy użyciu lasera z prędkością 480 000 punktów/s.

  Skaner 3D SHINING3D EinScan HX

  Skaner 3D EinScan HX zagwarantuje wysoką rozdzielczość i staranność, która jest potrzebną przy większości użyć przemysłowych w zakresie inżynierii odwrotnej i pomiarów. Precyzyjność przy skanowaniu z zastosowaniem światła LED wynosi do 0.05 mm, a przy użyciu lasera 0.04 mm.

  Wysoka efektywność

  Skaner 3D EinScan HX pracujący w trybie prędkiego skanowania może skanować z prędkością 1 200 000 punktów/s z precyzyjnością do 0.05 mm. Pole widzenia skanera przy użyciu światła LED wynosi 200 - 700 mm, a odległość punktowa 0.25 - 3 mm. Praca w trybie lasera zezwala na skanowanie większości obiektów w ciągu kilku minut. Szybkość skanowania wynosi 480 000 punktów/s z precyzyjnością skanowania 0.04 mm. Pole widzenia skanera przy użyciu lasera wynosi 350 - 610 mm, a odległość punktowa 0.05 - 3 mm.

  Tryby skanowania

  Skaner umożliwia pracę w dwóch trybach skanowania. Jednym z nich jest skanowanie przy użyciu niebieskiego światła LED, które asygnowane jest do prędkiego skanowania oraz drugiego jakim jest skanowanie przy użyciu niebieskiego lasera, który asygnowany jest do staranniejszego skanowania obiektów 3D.

  mobilna i łatwa obsługa

  Skaner 3D EinScan HX posiada łatwe w obsłudze oprogramowanie asygnowane dla mistrzowskich użytkowników i takich, którzy dopiero zaczynają poznawać technologię skanu 3D. EinScan HX to przemysłowy, mobilny skaner ręczny, który zapewnia bardziej skuteczne i komfortowe skanowanie.

  Pełny odcień

  Skaner 3D EinScan HX zastosowaną kolorową kamerę, która przechwytuje i śledzi tekstury w pełnym kolorze. Pozwala to na luźne skanowanie obiektów 3D.

  Oprogramowanie SolidEdge

  Oprogramowanie SolidEdge® to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian i umożliwienia udoskonalonego ponownego użycia. Skaner EinScan HX jest sprzedawany w zestawie z oprogramowaniem SolidEdge dzięki temu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które pozwala na dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie jest dostarczane z licencją wieczystą, a także z gratisowymi aktualizacjami poprzez 12 miesięcy.


☆ Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529) ☆

Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529) Najniższa Cena Online

☆ Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Shining 3d Skaner 3d einstar (6970163080529)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Skaner 3D Shining 3D Einstar

  Shining 3D Einstar to praktyczny skaner 3D o funkcjonalnej konstrukcji. To wielofunkcyjne, a zarazem proste w obsłudze urządzenie, zezwala na łatwą cyfryzację obiektów w naszym otoczeniu. Jest świetny dla rozpoczęcia pracy ze skanowaniem i modelowaniem 3D, sprawdzając się w wielu dziedzinach m.in takich jak edukacja, projektowanie czy sztuka. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny powoduje, iż jest on przystępny dla każdego, zapewniając wykonanie szybkiego skanu o wyjątkowej jakości.

  Nowy skaner od Shining 3D zaopatrzony jest trzy projektory na podczerwień VCSEL, dwie kamery przechwytujące dane 3D i jedną kamerę RGB. Użycie tych podzespołów zezwala na skanowanie na zewnątrz i na dobranie odległości skanowania dla znikomych i obfitych części.

  Shining 3D Einstar

  Einstar wyekwipowany jest w zintegrowaną kolorową kamerę RGB, która zezwala na skanowanie z zachowaniem pełnych i autentycznych barw, co powoduje, iż końcowa jakość jest wiernym odwzorowaniem skanowanego obiektu. Einstar zezwala na tworzenie szczegółowych skanów z dokładnością do 0,1 mm i prędkością 14 fps. Urządzenie przychylny interfejs użytkownika, który zezwala na łatwą i produktywną pracę.

  Skaner 3D ma obszar skanowania o wielkości 100 x 100 x 75 mm i zezwala na skanowanie obiektów w odległości od 160 mm do 1400 mm. Na dodatek Einstar zezwala na pracę w następujących trybach: Tekstura / Geometria / Hybryda / Markery. Urządzenie niewielkie rozmiary 220 mm x 46 mm x 55 mm i waży zaledwie 0,5kg, co sprawia, iż skaner może być stosowany w dowolnym miejscu.

  Drukowanie 3D
  Projektowanie
  Archiwizacja cyfrowa
  Edukacja
  Kultura i sztuka
  VR & AR
  wykorzystania

  Ze względu na swoje cechy, skaner 3D Einstar wykorzystywany jest między innymi do projektowania, archiwizacji cyfrowej, edukacji, kultury i sztuki, VR i AR.

  Kompatybilność

  Skaner 3D Einstar obsługuje mnóstwo formatów danych wyjściowych takich jak OBJ, STL, PLY, ASC, 3MF, P3, które są kompatybilne z drukarkami 3D i oprogramowaniem do projektowania 3D.

  Wysoka jakość

  Urządzenie zezwala na prędkie i proste zbieranie danych chmury punktów o wysokiej gęstości z odległością punktu do 0,1 mm.

  Realistyczne barwy

  Skaner wyekwipowany jest w wbudowaną kolorową kamerę RGB, która umożliwia skanowanie 3D obiektów w pełnym kolorze, realistycznie odwzorowując ich oryginalny wygląd.

  prędkie skanowanie

  Einstar zezwala na płynne i prędkie skanowanie obiektów do 14 klatek/s. Na dodatek posiada następujące funkcje:

  • Inteligentne śledzenie produktywności
  • automatyczne wyrównanie
  • Inteligentny algorytm
  Skanowanie na zewnątrz

  Skaner 3D Einstar wyekwipowany jest w 3 projektory na podczerwień VCSEL, 2 kamery przechwytujące informacje 3D i 1 kamerę RGB, które dokładne przechwytywanie danych skanowania. Dodatkowo urządzenie zezwala na przypasowanie odległości roboczej dla niedużych i znacznych obiektów.

  nietrudny w obsłudze
  • poręczny
  • Tylko jeden przewód USB do transmisji danych i zasilania
  • krystaliczny i instynktowny proces skanowania 3D i przetwarzania końcowego
  • Łatwy w konfiguracji, plug and play
  Bezpieczeństwo

  Einstar podczas skanowania nie emituje światła widzialnego, co sprawia, że komfort skanowanej osoby zostaje rozszerzony oraz zapewnia jej obszerniejsze bezpieczeństwo dla oczu. Na dodatek urządzenie ma tzw. "tryb włosów", który pozwala na uzyskanie wystarczającej ilości danych dotyczących włosa, co z kolei zezwala na wysokiej jakości skanowanie całej sylwetki człowieka.

  fachowe wykorzystania
  Jak stworzyć swego cyfrowego bliźniaka dla Metaverse

  Czy możesz sobie wyobrazić, że zobaczysz swoje prawdziwe ja w wirtualnej przestrzeni? Will Huff sprawił, iż stało się to prawdą dzięki skanerowi 3D Einstar.

  Dowiedz się więcej
  Przenoszenie sztuki na nowy poziom z Einstar

  Ken Coleman za pomocą skanowania 3D Einstar łączy komponenty rzeczywiste i fikcyjne, aby stworzyć inspirowane latami 80. Dzieła sztuki science fiction.

  Dowiedz się więcej
  Digitalizacja ludzi do projektu open-source z Einstar

  3D DIY Dave przekształcił ten pomysł w duży projekt na zasadach open-source, gdzie każdy może pobrać modele 3D.

  Dowiedz się więcej
  Zawartość zestawu:

  W typowym pakiecie znajdują się:

  • Ręczny skaner 3D
  • Oprogramowanie Exstar
  • Lekki futerał transportowy
  • Silikonowe etui
  • Instrukcja obsługi
  • Markery
  • Czyścik bawełniany
  • Pasek do noszenia
  • Zasilacz
  • przewód USB

☆ Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 11 ☆

Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 11 Najniższa Cena Online

☆ Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 11 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 11
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  SHINING 3D FreeScan UE 11

  Nowa metrologiczna jakość laserowego skanu 3D

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 11

  FreeScan UE 11 to laserowy, ręczny skaner 3D łączący w sobie wysoką precyzję i zrównoważoną powtarzalność. Poręczna, a także lekka konstrukcja skanera pozwala na łatwą obsługę, zapewniając jednocześnie skrupulatne rozwiązania na poziomie metrologicznym. Skaner 3D FreeScan UE dostępny jest w dwóch wersjach FreeScan UE7, a także FreeScan UE11.

  FreeScan UE 11

  Skaner 3D FreeScan UE 11 duże pole skanowania wynoszące 510 * 520 mm. Skaner 3D FreeScan UE11 pracuje z szybkością 1 020 000 punktów/s, natomiast do skanowania wykorzystuje 22 linie + 1 linie niebieskiego promienia laserowego.

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 11 dzięki swym parametrom i funkcjom doskonale sprawdzi się w motoryzacji, transporcie, produkcji urządzeń, turystyce, energetyce i w przemyśle lotniczym. FreeScan UE korzysta z lasera klasy 2M, która sprawia, iż światło jest bezpieczne dla oczu. Skaner jeszcze dokumenty takie jak CE, FCC, ROHS, WEEE, KC które, zapewniają bezpieczną pracę.

  Wysoka precyzja klasy metrologicznej

  Skaner 3D FreeScan UE 11 gwarantuje wysoką precyzję, zrównoważoną powtarzalność, a także staranne rozwiązania na poziomie metrologicznym. FreeScan UE 11 pozwala na skanowanie z skrupulatnością do 0,02 mm, natomiast staranność objętościowa wynosi 0,02 mm + 0,04 mm/m.

  Stabilność powtarzalnych pomiarów

  FreeScan UE 11 zapewnia stabilność i niezawodność choćby w czasie wielokrotnego skanowania tego samego obiektu.

  mobilny i lekki

  Skaner 3D FreeScan UE 11 waży zaledwie 670g. Dzięki swojej wadze i rozmiarach 298 x 90 x 74.5 mm ułatwia skanowanie oraz nie powoduje zmęczenia w czasie długiej pracy.

  Skanowanie skomplikowanych powierzchni

  Czarne i lśniące obiekty są skomplikowane do skanowania. Skaner FreeScan UE 11 umożliwia skanowanie czarnych, a także lśniących powierzchni dzięki temu realne jest dopasowanie się do możliwie jak największego spektrum zastosowań.

  Wysoka wydajność

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 11 umożliwia skanowanie do 510 * 520 mm. Urządzenie to gwarantuje większe pole widzenia i uzyskanie płynniejszego i bardziej sprawnego skanowania 3D.

  przystępna obsługa

  Skaner 3D przychylny dla użytkownika system operacyjny z prostą konfiguracją oprogramowania i cennymi wskazówkami upraszczającymi proces pracy. Zezwala na to łatwiejszą obsługę urządzenia, a także szybsze skanowanie.

  Oprogramowanie

  informacje zeskanowanego obiektu można jednym kliknięciem zaimportować do oprogramowania inspekcyjnego, takiego jak Geomagic Control X, Verisurf Inspect i Einsense Q, powiększając tym efektywność inspekcji.

  FreeScan UE7 - FreeScan UE11

  Skaner 3D FreeScan UE przystępny jest w dwóch wersjach: FreeScan UE7 oraz FreeScan UE11. Główną różnicą między tymi dwoma wersjami jest liczba wiązek lasera, z którego korzysta skaner. FreeScan UE7 korzysta z 14 linii + 1 linii niebieskiego lasera natomiast FreeScan UE11 wykorzystuje 22 linie + 1 linia niebieskiego lasera. Ponadto prędkość skanowania w FreeScan UE11 jest istotnie szybsza i wynosi 1 020 000 punktów/s, w sytuacji FreeScan UE7 jest to 650 000 punktów/s.


☆ Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 7 ☆

Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 7 Najniższa Cena Online

☆ Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shining 3D
 • Nazwa produktu: Skaner 3D SHINING3D FreeScan UE 7
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:

  SHINING 3D FreeScan UE 7

  Nowa metrologiczna jakość laserowego skanu 3D

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 7

  FreeScan UE to laserowy, ręczny skaner 3D łączący w sobie wysoką precyzję oraz zrównoważoną powtarzalność. Funkcjonalna i lekka kompozycja skanera zezwala na łatwą obsługę, zapewniając jednocześnie dokładne rozwiązania na poziomie metrologicznym. Skaner 3D FreeScan UE przystępny jest w dwóch wersjach FreeScan UE7, a także FreeScan UE11.

  FreeScan UE 7

  Skaner 3D FreeScan UE 7 szerokie pole skanowania wynoszące 510 * 520 mm. FreeScan UE7 pracuje z szybkością 650 000 punktów/s, natomiast do skanowania wykorzystuje 14 linii + 1 linie niebieskiego promienia laserowego.

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 7 dzięki swoim parametrom i funkcjom genialnie spełni oczekiwania w motoryzacji, transporcie, produkcji urządzeń, turystyce, energetyce, a także w przemyśle lotniczym. FreeScan UE 7 korzysta z lasera klasy 2M, która powoduje, że światło jest bezpieczne dla oczu. Skaner też atesty takie jak CE,FCC,ROHS,WEEE,KC które, zapewniają bezpieczną pracę.

  Wysoka precyzja klasy metrologicznej

  Skaner 3D FreeScan UE 7 zapewnia wysoką precyzję, stabilną powtarzalność oraz precyzyjne rozwiązania na poziomie metrologicznym. FreeScan UE 7 umożliwia skanowanie z dokładnością do 0,02 mm, natomiast precyzyjność objętościowa wynosi 0,02 mm + 0,04 mm/m.

  Stabilność powtarzalnych pomiarów

  FreeScan UE 7 zagwarantuje stabilność i niezawodność choćby w czasie wielokrotnego skanowania tego samego obiektu.

  przenośny i lekki

  Skaner 3D FreeScan UE 7 waży zaledwie 670g. Dzięki swojej wadze oraz wymiarach 298 x 90 x 74.5 mm usprawnia skanowanie oraz nie powoduje zmęczenia w czasie długiej pracy.

  Skanowanie nieprzystępnych powierzchni

  Czarne i połyskujące obiekty są skomplikowane do skanowania. Skaner FreeScan UE 7 zezwala na skanowanie czarnych i błyszczących powierzchni dzięki temu realne jest przypasowanie się do możliwie jak największego spektrum zastosowań.

  Wysoka produktywność

  Skaner 3D SHINING 3D FreeScan UE 7 pozwala na skanowanie do 510 * 520 mm. Urządzenie to gwarantuje obszerniejsze pole widzenia, a także uzyskanie płynniejszego i bardziej sprawnego skanowania 3D.

  przystępna obsługa

  Skaner 3D przyjazny dla użytkownika system operacyjny z prostą konfiguracją oprogramowania i cennymi wskazówkami usprawniającymi cykl pracy. Pozwala na to łatwiejszą obsługę urządzenia oraz szybsze skanowanie.

  Oprogramowanie

  dane zeskanowanego obiektu można jednym kliknięciem zaimportować do oprogramowania inspekcyjnego, takiego jak Geomagic Control X, Verisurf Inspect i Einsense Q, rozszerzając tym wydajność inspekcji.

  FreeScan UE7 - FreeScan UE11

  Skaner 3D FreeScan UE dostępny jest w dwóch wersjach: FreeScan UE7 i FreeScan UE11. Główną różnicą pomiędzy tymi dwoma wersjami jest ilość wiązek lasera, z którego korzysta skaner. FreeScan UE7 korzysta z 14 linii + 1 linii niebieskiego lasera natomiast FreeScan UE11 wykorzystuje 22 linie + 1 linia niebieskiego lasera. W dodatku prędkość skanowania w FreeScan UE11 jest pokaźnie szybsza i wynosi 1 020 000 punktów/s, w sytuacji FreeScan UE7 jest to 650 000 punktów/s.Podobne zestawienia:


Najtańsze skanery 3D – Ranking na luty 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze skanery 3D, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skanerów 3D jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny ☆

Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny Najniższa Cena Online

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/metaliczny Wysoka i dobra wytrzymałość Wysoka sztywność i dobra niepodatność na uderzenia w niskich temperaturach Niska gęstość: przy drukowaniu pokaźniejszej pojemności - model jest lżejszy Może być używany do zróżnicowanych drukarek 3D

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony ☆

Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony Najniższa Cena Online

☆ Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/czerwony Wysoka i dobra odporność Wysoka sztywność i dobra oporność na uderzenia w niskich temperaturach Niska gęstość: przy drukowaniu obszerniejszej pojemności - model jest lżejszy Może być używany do zróżnicowanych drukarek 3D

☆ Filament Rosa3D PLA Starter ☆

Filament Rosa3D PLA Starter Najniższa Cena Online

☆ Filament Rosa3D PLA Starter - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rosa 3D
 • Nazwa produktu: Filament Rosa3D PLA Starter
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Filament Rosa3D PLA Starter

  Rosa3D PLA Starter to podstawowy materiał asygnowany dla początkujących użytkowników. Filament wytworzony jest z biodegradowalnego biopolimeru i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Na dodatek został wytworzony ze komponentów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Należy pamiętać,w przypadku produktów, które mają kontakt z żywnością, obowiązek certyfikacji pozostaje po stronie wytwórcy artykułu końcowego.

  Rosa3D PLA Starter

  Filament PLA Starter znamionuje się niskim skurczem, a także brakiem nieprzyjemnego zapachu. Na dodatek genialną adhezję warstw, a gotowe wydruki mają bardzo dobre odwzorowanie szczegółów.

  Ze względu na swoje cechy filament PLA Starter użytkowany jest przy produkcji dekoracji, zabawek, gadżetów i prototypów.

  Zalecane ustawienia druku Temperatura ekstruzji 185 - 225°C Temperatura stołu 40 - 60°C Nawiew 50 - 100% prędkość druku 60 - 80 mm/s
  atrybuty fizyczne Gęstość 1,24 g/cm3 Zapach bezwonny Temperatura odkształcenia cieplnego 50°C

☆ Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) ☆

Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) Najniższa Cena Online

☆ Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Gembird filament drukarki 3d abs/1.75mm/zielony (8716309094610)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/zielony Wysoka i dobra wytrzymałość Wysoka sztywność i dobra odporność na uderzenia w niskich temperaturach Niska gęstość: przy drukowaniu obszerniejszej pojemności - model jest lżejszy Może być używany do różnorodnych drukarek 3D

☆ Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon ☆

Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon Najniższa Cena Online

☆ Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skanera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rosa 3D
 • Nazwa produktu: Rosa 3d Filament rosa3d pla starter neon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Skanery domowe i biurowe do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis skanera:
  Filament Rosa3D PLA Starter Neon

  Rosa3D PLA Starter Neon to podstawowy materiał wytwarzany z biodegradowalnego biopolimeru. Ponadto został wytworzony ze elementów dopuszczonych do kontaktu z żywnością i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Należy pamiętać,w przypadku produktów, które mają kontakt z żywnością, obowiązek certyfikacji pozostaje po stronie wytwórcy towaru końcowego.

  Rosa3D PLA Starter Neon

  Filament PLA Starter Neon cechuje się niskim skurczem oraz brakiem nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo wspaniałą adhezję warstw, a gotowe wydruki mają wyjątkowo dobre odwzorowanie szczegółów.

  Ze względu na swoje cechy filament PLA Starter używany jest przy produkcji dekoracji, zabawek, gadżetów, a także prototypów.

  Zalecane ustawienia druku Temperatura ekstruzji 185 - 225°C Temperatura stołu 40 - 60°C Nawiew 50 - 100% szybkość druku 60 - 80 mm/s
  właściwości fizyczne Gęstość 1,24 g/cm3 Zapach bezwonny Temperatura odkształcenia cieplnego 50°C


Podsumowanie, czyli jaki skaner 3D najlepszy?


Najlepszy skaner 3D w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy skaner 3D w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane skanery – Ranking na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych skanerów 3D nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych skanerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki skaner 3D opinie,
 • dobry skaner 3D cena,
 • skaner 3D ranking,
 • skaner 3D jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...