Ranking routerów WiFi Xiaomi. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów WiFi Xiaomi


Pomagamy w wyborze dobrych routerów WiFi Xiaomi. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów WiFi Xiaomi,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów WiFi.

Jakie routery WiFi Xiaomi najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery WiFi Xiaomi, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking routerów WiFi Xiaomi, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) ☆

Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Wi-Fi Xiaomi Mesh System Wi-Fi 6 AX3000 (2-pak)

  • stabilna sieć mesh
  • Dwuzakresowe Wi-Fi 6
  • Do 2976 Mb/s
  • Do 254 sprzętów

  System Mesh Xiaomi zapewnia pełne pokrycie złożonych aranżacji domowych
  Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) łączy się w sieć mesh, która zapewnia zasięg Wi-Fi 6 w całym domu, obejmując do 4000 stóp kwadratowych powierzchni. Xiaomi Mesh System AX3000 obsługuje sieć mesh z tym samym modelem i/albo routerem Mi AX9000 dla maksymalnie 10 sprzętów. Sygnał wędruje pomiędzy różnymi routerami samoczynnie i bezproblemowo, umożliwiając grę w dowolnym momencie.

  System Mesh
  W sieci mesh utworzonej przy użyciu systemu Xiaomi Mesh System AX3000, po wykryciu uszkodzonego węzła, cała architektura sieci jest ponownie planowana, aby zapewnić normalne działanie sieci mesh.

  Łatwy w użyciu komplet Mesh jest inteligentny i prosty w instalacji
  komplet Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) jest wstępnie skonfigurowany fabrycznie, więc nie jest wymagana nieprzystępna konfiguracja i jest gotowy do wykorzystania. łatwo jest wejść w erę szybkiego Internetu bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

  Zacznij od razu i ciesz się niezwłocznym Wi-Fi 6
  Xiaomi Mesh System AX3000 proponuje pasma 2,4 GHz i 5 GHz, każde z technologią 802.11ax. Oba pasma oferują łączną dwuzakresową prędkość bezprzewodową do 2976 Mb/s. To prawie dwa razy więcej standardowy router AC1200. Technika 1024 QAM jest również szybsza niżeli 256 QAM Wi-Fi 5, więc nie musisz czekać na szybki dostęp do Internetu.

  Wysoka przepustowość 160 MHz zagwarantuje znakomite wrażenia
  Jeśli przepustowość jest jak autostrada, konwencjonalne systemy ruchu dwupasmowego są za każdym razem przeciążone. Jednak dzięki Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) szerokość każdego pasa i szybkości w paśmie 5GHz są podwojone. Ciesz się stanowczo płynnym działaniem online, choćby przy połączeniu z wieloma urządzeniami.

  efektywna transmisja OFDMA sprawia, że dostęp do Internetu jest płynniejszy dla wielu urządzeń
  technologia OFDMA pozwala na routerom przetwarzanie informacji z wielu maszyn równocześnie, gdy szerokie urządzenia wymagają transmisji danych, produktywnie obniżając przeciążenie sieci i pokaźnie ograniczając opóźnienia.

  stabilna łączność online dla 254 maszyn jednocześnie
  Era inteligentnego domu przynosi coraz większą liczbę podłączonych maszyn do domu. Każdy towar Xiaomi Mesh System AX3000 jest dostarczany z 256 MB pamięci RAM, aby zaspokoić okazjonalne złożone środowiska z dużą liczbą maszyn, takich jak spotkania rodzinne albo imprezy, dzięki temu zapewniona jest jednostajna łączność i reakcja na czas.

  Nie tylko energooszczędny, ale i trwalszy
  technologia Target Wake Time łączy się tylko wtedy, gdy odbierany jest sygnał nadawczy, w przeciwnym razie pozostaje w trybie uśpienia. To skutecznie średnie zużycie energii podczas łączenia się z urządzeniami Wi-Fi i wydłuża żywotność artykułu.

  dużo opcji
  System można rozszerzać poprzez zakup dodatkowych Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack lub 2-Pack) i dołączanie ich do istniejącego systemu.

  Fajny czarny prostokąt w kształcie kostki

  Ukryte dwuzakresowe anteny o wysokiej produktywności, architektura termiczna rodzaju wieża, konwekcja wielkich kanałów i niezwykle obfity metalowy radiator zrównoważoną pracę.

  Xiaomi Mesh System AX3000 - jednostajna łączność online w Twoim domu albo firmie

  Dzięki Xiaomi Mesh System AX3000 już nigdy nie będziesz musiał martwić się o słaby sygnał sieci Wi-Fi w swoim domu albo biurze! Ciesz się bezustannym, niesamowicie prędkim Internetem w telefonie, tablecie, komputerze lub Smart TV w dowolnym miejscu w domu. Xiaomi Mesh system złożony z 2 routerów zapewnia powiększoną prędkość Internetu. Obsługuje sieć dwuzakresową 2,4 GHz i 5 GHz 802.11ax. Oba pasma gwarantują razem imponującą szybkość bezprzewodową do 2976 Mb/s.

  Każdy router Xiaomi Mesh System AX3000 wyekwipowano też w 4 porty Ethernet LAN o przepustowości 1000 Mb/s, dzięki czemu możesz podłączyć do nich notebooka, komputer stacjonarny lub konsolę za pomocą przewodu. Prostokątna obudowa jest surowa i postępowa, wyśmienicie stanie na wysokości zadania w biurze czy salonie.

  Xiaomi System Mesh AX3000 - wykonaj prostą konfigurację sieci za pomocą aplikacji

  Każdy dom jest inny pod względem wielkości, układu i struktury. Zostało to wzięte pod uwagę na etapie projektowania systemu, dlatego Xiaomi Mesh System AX3000 obejmuje swym zasięgiem do 400 metrów kwadratowych powierzchni, gwarantując jednostajne i szybkie połączenie w każdym pomieszczeniu i na wszelkich piętrach! Co więcej, zrównoważona sieć mesh nie wymaga skomplikowanej konfiguracji! Instalację można przeprowadzić przy pomocy komfortowej aplikacji domowej Xiaomi Home. Złóż zamówienie na router Xiaomi Mesh i uzyskaj niesamowicie szybki Internet w całym domu lub swym biurze!  EAN: 6934177743221
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 33592
  Model: AX3000 (2-pack)
  typ: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE Kontrola dostępu bezprzewodowego (lista czarno-biała) Ukryty SSID
  Oprogramowanie: MiWiFi ROM, inteligentny system operacyjny routera oparty na OpenWRT
  Akcesoria w komplecie: Instrukcja obsługi kabel zasilający 2 x Xiaomi AX3000 kabel internetowy
  wymiary: 97 x 97 x 222 mm
  Pozostałe parametry: Pamięć RAM: 256MB Procesor: Qualcomm IPQ5000

☆ Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 ☆

Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 Najniższa Cena Online

☆ Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Wi-Fi Xiaomi Mesh System Wi-Fi 6 AX3000

  • stabilna sieć mesh
  • Dwuzakresowe Wi-Fi 6
  • Do 2976 Mb/s
  • Do 254 maszyn

  System Mesh Xiaomi gwarantuje pełne pokrycie złożonych aranżacji domowych
  Xiaomi Mesh System AX3000 łączy się w sieć mesh, która zagwarantuje zasięg Wi-Fi 6 w całym domu, obejmując do 4000 stóp kwadratowych powierzchni. Xiaomi Mesh System AX3000 obsługuje sieć mesh z tym samym modelem i/lub routerem Mi AX9000 dla maksymalnie 10 urządzeń. Sygnał wędruje pomiędzy różnorodnymi routerami samoczynnie i bezproblemowo, umożliwiając grę w dowolnym momencie.

  System Mesh
  W sieci mesh utworzonej przy użyciu systemu Xiaomi Mesh System AX3000, po wykryciu uszkodzonego węzła, cała architektura sieci jest ponownie planowana, by zapewnić normalne działanie sieci mesh.

  Zacznij od razu i ciesz się niezwłocznym Wi-Fi 6
  Xiaomi Mesh System AX3000 oferuje pasma 2,4 GHz i 5 GHz, każde z technologią 802.11ax. Oba pasma oferują łączną dwuzakresową szybkość bezprzewodową do 2976 Mb/s. To prawie dwa razy więcej typowy router AC1200. Technologia 1024 QAM jest na dodatek szybsza aniżeli 256 QAM Wi-Fi 5, więc nie musisz czekać na prędki dostęp do Internetu.

  Wysoka przepustowość 160 MHz zapewnia idealne wrażenia
  Jeśli przepustowość jest jak autostrada, tradycyjne systemy ruchu dwupasmowego są za każdym razem przeciążone. Jednak dzięki Xiaomi Mesh System AX3000 szerokość każdego pasa i prędkości w paśmie 5GHz są podwojone. Ciesz się bardzo płynnym działaniem online, choćby przy połączeniu z wieloma urządzeniami.

  produktywna transmisja OFDMA powoduje, że dostęp do Internetu jest płynniejszy dla wielu urządzeń
  technika OFDMA zezwala na routerom przetwarzanie informacji z wielu sprzętów równocześnie, gdy pokaźne urządzenia wymagają transmisji danych, sprawnie zniżając przeciążenie sieci i znacznie ograniczając opóźnienia.

  jednostajna łączność online dla 254 maszyn równocześnie
  Era inteligentnego domu przynosi coraz większą liczbę podłączonych maszyn do domu. Każdy produkt Xiaomi Mesh System AX3000 jest dostarczany z 256 MB pamięci RAM, aby zaspokoić okazjonalne złożone środowiska z dużą liczbą maszyn, takich jak spotkania rodzinne albo imprezy, dzięki temu zapewniona jest jednostajna łączność i reakcja na czas.

  Nie tylko energooszczędny, ale i trwalszy
  technika Target Wake Time łączy się tylko wtedy, gdy odbierany jest sygnał nadawczy, w przeciwnym razie pozostaje w trybie uśpienia. To wydajnie przeciętne zużycie energii podczas łączenia się z urządzeniami Wi-Fi i wydłuża żywotność towaru.

  niemało opcji
  System można powiększać przez zakup dodatkowych Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack albo 2-Pack) i dołączanie ich do istniejącego systemu.

  Fajny czarny prostokąt w profilu kostki

  Ukryte dwuzakresowe anteny o wysokiej produktywności, architektura cieplna typu wieża, konwekcja obszernych kanałów i niezwykle pokaźny metalowy radiator stabilną pracę.

  Xiaomi AX3000 - jednostajna sieć Mesh w Twoim domu
  Xiaomi Mesh System AX3000 współpracuje z rozmaitymi routerami znajdującymi się w domu, aby zapewnić normalne działanie sieci w każdym pomieszczeniu. Ciesz się niesamowicie szybkim Internetem na telefonie, tablecie, komputerze lub Smart TV w dowolnym miejscu w domu. Xiaomi Mesh System zapewnia rozszerzoną prędkość przesyłu informacji pomiędzy dwoma urządzeniami (działa w standardzie Wi-Fi 6).

  Xiaomi Mesh dla wielu maszyn
  Xiaomi Mesh AX3000 jest wyposażony w 256 GB pamięci RAM, dzięki czemu zagwarantuje rozbudowaną, efektywną i szybką sieć domową. Do jednego routera można podłączyć aż 254 urządzenia. Jeśli jedna część ulegnie awarii, system mesh automatycznie wygeneruje nowy sygnał.

  Mesh System - bezprzewodowa kontrola dostępu
  Xiaomi AX3000 nie wymaga skomplikowanej konfiguracji, dzięki czemu możesz uzyskać szybki internet w całym domu bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu IT. Instalacja i obsługa Xiaomi AX3000 jest niezwykle prosta. Dzięki wygodnej aplikacji domowej Xiaomi Mi możesz zdalnie jednoczyć się z panelem administracyjnym, sterować wszystkimi ustawieniami i wyłączać lub włączać router Xiaomi Mesh System.

  Xiaomi Mesh System AX3000 - stylowy i funkcjonalny router
  Czarna prostokątna kostka, w której zamknięto podzespoły Xiaomi Mesh System, jest szykowna i stylowa. To proste, a równocześnie designerskie urządzenie dobrze prezentuje się w każdym pomieszczeniu - równocześnie domowym, jak i biurowym. Anteny są ukryte, podobnie jak obfity metalowy radiator, który zagwarantuje jednostajną pracę i uniemożliwia przegrzewaniu się urządzenia.  EAN: 6934177755507
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 35825
  Model: AX3000 (1-pack)
  wariant: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE Kontrola dostępu bezprzewodowego (lista czarno-biała) Ukryty SSID
  Oprogramowanie: MiWiFi ROM, inteligentny system operacyjny routera oparty na OpenWRT
  Akcesoria w zestawie: Xiaomi AX3000 Instrukcja obsługi przewód zasilający kabel internetowy
  wymiary: 97 x 97 x 222 mm
  Pozostałe cechy: Pamięć RAM: 256MB Procesor: Qualcomm IPQ5000


Podobne zestawienia:


Najtańsze routery WiFi Xiaomi – Ranking na maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery WiFi Xiaomi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów WiFi Xiaomi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 ☆

Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 Najniższa Cena Online

☆ Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Router XIAOMI Mesh System AX3000, 35825
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Wi-Fi Xiaomi Mesh System Wi-Fi 6 AX3000

  • zrównoważona sieć mesh
  • Dwuzakresowe Wi-Fi 6
  • Do 2976 Mb/s
  • Do 254 maszyn

  System Mesh Xiaomi gwarantuje pełne pokrycie złożonych aranżacji domowych
  Xiaomi Mesh System AX3000 łączy się w sieć mesh, która gwarantuje zasięg Wi-Fi 6 w całym domu, obejmując do 4000 stóp kwadratowych powierzchni. Xiaomi Mesh System AX3000 obsługuje sieć mesh z tym samym modelem i/albo routerem Mi AX9000 dla maksymalnie 10 urządzeń. Sygnał wędruje pomiędzy zróżnicowanymi routerami automatycznie i bezproblemowo, umożliwiając grę w dowolnym momencie.

  System Mesh
  W sieci mesh utworzonej przy użyciu systemu Xiaomi Mesh System AX3000, po wykryciu uszkodzonego węzła, cała architektura sieci jest ponownie planowana, by zapewnić normalne działanie sieci mesh.

  Zacznij od razu i ciesz się niezwłocznym Wi-Fi 6
  Xiaomi Mesh System AX3000 oferuje pasma 2,4 GHz i 5 GHz, każde z technologią 802.11ax. Oba pasma oferują łączną dwuzakresową prędkość bezprzewodową do 2976 Mb/s. To prawie dwa razy więcej standardowy router AC1200. Technika 1024 QAM jest ponadto szybsza aniżeli 256 QAM Wi-Fi 5, więc nie musisz czekać na prędki dostęp do Internetu.

  Wysoka przepustowość 160 MHz zagwarantuje idealne wrażenia
  Jeśli przepustowość jest jak autostrada, klasyczne systemy ruchu dwupasmowego są za każdym razem przeciążone. Jednak dzięki Xiaomi Mesh System AX3000 szerokość każdego pasa i prędkości w paśmie 5GHz są podwojone. Ciesz się stanowczo płynnym działaniem online, nawet przy połączeniu z wieloma urządzeniami.

  skuteczna transmisja OFDMA sprawia, iż dostęp do Internetu jest płynniejszy dla wielu sprzętów
  technologia OFDMA umożliwia routerom przetwarzanie informacji z wielu maszyn równocześnie, gdy duże urządzenia wymagają transmisji danych, produktywnie zniżając przeciążenie sieci i pokaźnie obniżając opóźnienia.

  stabilna łączność online dla 254 maszyn jednocześnie
  Era inteligentnego domu przynosi coraz pokaźniejszą liczbę podłączonych sprzętów do domu. Każdy towar Xiaomi Mesh System AX3000 jest dostarczany z 256 MB pamięci RAM, by zaspokoić okazjonalne złożone środowiska z dużą liczbą sprzętów, takich jak spotkania rodzinne albo imprezy, dzięki temu zapewniona jest zrównoważona łączność i reakcja na czas.

  Nie tylko energooszczędny, lecz i trwalszy
  technika Target Wake Time łączy się tylko wtedy, gdy odbierany jest sygnał nadawczy, w przeciwnym razie pozostaje w trybie uśpienia. To wydajnie średnie zużycie energii podczas łączenia się z urządzeniami Wi-Fi i wydłuża żywotność artykułu.

  sporo opcji
  System można rozszerzać poprzez zakup dodatkowych Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack albo 2-Pack) i dołączanie ich do istniejącego systemu.

  Fajny czarny prostokąt w kształcie kostki

  Ukryte dwuzakresowe anteny o wysokiej wydajności, architektura cieplna rodzaju wieża, konwekcja wielkich kanałów i wyjątkowo pokaźny metalowy radiator stabilną pracę.

  Xiaomi AX3000 - zrównoważona sieć Mesh w Twoim domu
  Xiaomi Mesh System AX3000 współpracuje z najróżniejszymi routerami znajdującymi się w domu, żeby zapewnić normalne działanie sieci w każdym pomieszczeniu. Ciesz się niesamowicie szybkim Internetem na telefonie, tablecie, komputerze lub Smart TV w dowolnym miejscu w domu. Xiaomi Mesh System zapewnia powiększoną szybkość przesyłu informacji pomiędzy dwoma urządzeniami (działa w standardzie Wi-Fi 6).

  Xiaomi Mesh dla wielu sprzętów
  Xiaomi Mesh AX3000 jest wyposażony w 256 GB pamięci RAM, dzięki temu zagwarantuje rozbudowaną, skuteczną i szybką sieć domową. Do jednego routera można podłączyć aż 254 urządzenia. Jeśli jedna część ulegnie awarii, system mesh samoczynnie wygeneruje nowy sygnał.

  Mesh System - bezprzewodowa kontrola dostępu
  Xiaomi AX3000 nie wymaga skomplikowanej konfiguracji, dzięki czemu możesz uzyskać prędki internet w całym domu bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu IT. Instalacja i obsługa Xiaomi AX3000 jest szczególnie prosta. Dzięki wygodnej aplikacji domowej Xiaomi Mi możesz zdalnie zespalać się z panelem administracyjnym, sterować wszystkimi ustawieniami i wyłączać lub włączać router Xiaomi Mesh System.

  Xiaomi Mesh System AX3000 - stylowy i ergonomiczny router
  Czarna prostokątna kostka, w której zamknięto podzespoły Xiaomi Mesh System, jest wyszukana i stylowa. To proste, a jednocześnie designerskie urządzenie poprawnie demonstruje się w każdym pomieszczeniu - zarówno domowym, jak i biurowym. Anteny są ukryte, podobnie jak pokaźny metalowy radiator, który zapewnia zrównoważoną pracę i zapobiega przegrzewaniu się urządzenia.  EAN: 6934177755507
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 35825
  Model: AX3000 (1-pack)
  typ: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE Kontrola dostępu bezprzewodowego (lista czarno-biała) Ukryty SSID
  Oprogramowanie: MiWiFi ROM, inteligentny system operacyjny routera oparty na OpenWRT
  Akcesoria w zestawie: Xiaomi AX3000 Instrukcja obsługi przewód zasilający kabel internetowy
  rozmiary: 97 x 97 x 222 mm
  Pozostałe atrybuty: Pamięć RAM: 256MB Procesor: Qualcomm IPQ5000

☆ Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) ☆

Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XIAOMI
 • Nazwa produktu: Xiaomi Router mesh system ax3000 (2 sztuki)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Router Wi-Fi Xiaomi Mesh System Wi-Fi 6 AX3000 (2-pak)

  • zrównoważona sieć mesh
  • Dwuzakresowe Wi-Fi 6
  • Do 2976 Mb/s
  • Do 254 urządzeń

  System Mesh Xiaomi zagwarantuje pełne pokrycie złożonych aranżacji domowych
  Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) łączy się w sieć mesh, która zagwarantuje zasięg Wi-Fi 6 w całym domu, obejmując do 4000 stóp kwadratowych powierzchni. Xiaomi Mesh System AX3000 obsługuje sieć mesh z tym samym modelem i/albo routerem Mi AX9000 dla maksymalnie 10 sprzętów. Sygnał wędruje między różnorodnymi routerami automatycznie i bezproblemowo, umożliwiając grę w dowolnym momencie.

  System Mesh
  W sieci mesh utworzonej przy użyciu systemu Xiaomi Mesh System AX3000, po wykryciu uszkodzonego węzła, cała architektura sieci jest ponownie planowana, żeby zapewnić normalne działanie sieci mesh.

  Łatwy w użyciu komplet Mesh jest inteligentny i prosty w instalacji
  komplet Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) jest wstępnie skonfigurowany fabrycznie, więc nie jest wymagana nieprzystępna konfiguracja i jest gotowy do wykorzystania. łatwo jest wejść w erę szybkiego Internetu bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

  Zacznij od razu i ciesz się niezwłocznym Wi-Fi 6
  Xiaomi Mesh System AX3000 proponuje pasma 2,4 GHz i 5 GHz, każde z technologią 802.11ax. Oba pasma oferują łączną dwuzakresową prędkość bezprzewodową do 2976 Mb/s. To prawie dwa razy więcej charakterystyczny router AC1200. Technologia 1024 QAM jest jeszcze szybsza aniżeli 256 QAM Wi-Fi 5, więc nie musisz czekać na szybki dostęp do Internetu.

  Wysoka przepustowość 160 MHz zagwarantuje świetne wrażenia
  Jeśli przepustowość jest jak autostrada, tradycyjne systemy ruchu dwupasmowego są za każdym razem przeciążone. Jednak dzięki Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) szerokość każdego pasa i prędkości w paśmie 5GHz są podwojone. Ciesz się bardzo płynnym działaniem online, nawet przy połączeniu z wieloma urządzeniami.

  sprawna transmisja OFDMA sprawia, że dostęp do Internetu jest płynniejszy dla wielu urządzeń
  technika OFDMA pozwala na routerom przetwarzanie danych z wielu urządzeń równocześnie, gdy obfite urządzenia wymagają transmisji danych, produktywnie ograniczając przeciążenie sieci i wyraźnie zmniejszając opóźnienia.

  zrównoważona łączność online dla 254 sprzętów równocześnie
  Era inteligentnego domu przynosi coraz większą liczbę podłączonych urządzeń do domu. Każdy towar Xiaomi Mesh System AX3000 jest dostarczany z 256 MB pamięci RAM, aby zaspokoić okazjonalne złożone środowiska z dużą liczbą urządzeń, takich jak spotkania rodzinne albo imprezy, dzięki czemu zapewniona jest jednostajna łączność i reakcja na czas.

  Nie tylko energooszczędny, ale i trwalszy
  technika Target Wake Time łączy się tylko wtedy, gdy odbierany jest sygnał nadawczy, w przeciwnym razie pozostaje w trybie uśpienia. To sprawnie średnie zużycie energii w trakcie łączenia się z urządzeniami Wi-Fi i wydłuża żywotność produktu.

  sporo opcji
  System można powiększać poprzez zakup dodatkowych Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack albo 2-Pack) i dołączanie ich do istniejącego systemu.

  Fajny czarny prostokąt w kształcie kostki

  Ukryte dwuzakresowe anteny o wysokiej produktywności, architektura termiczna rodzaju wieża, konwekcja znacznych kanałów i wyjątkowo spory metalowy radiator stabilną pracę.

  Xiaomi Mesh System AX3000 - jednostajna łączność online w Twoim domu lub firmie

  Dzięki Xiaomi Mesh System AX3000 już nigdy nie będziesz musiał martwić się o słaby sygnał sieci Wi-Fi w swym domu albo biurze! Ciesz się bezustannym, niesamowicie prędkim Internetem w telefonie, tablecie, komputerze lub Smart TV w dowolnym miejscu w domu. Xiaomi Mesh system złożony z 2 routerów gwarantuje zwiększoną szybkość Internetu. Obsługuje sieć dwuzakresową 2,4 GHz i 5 GHz 802.11ax. Oba pasma gwarantują razem imponującą prędkość bezprzewodową do 2976 Mb/s.

  Każdy router Xiaomi Mesh System AX3000 wyekwipowano na dodatek w 4 porty Ethernet LAN o przepustowości 1000 Mb/s, dzięki czemu możesz podłączyć do nich laptopa, komputer stacjonarny lub konsolę przy pomocy przewodu. Prostokątna pokrywa jest minimalistyczna i nowoczesna, doskonale stanie na wysokości zadania w biurze czy salonie.

  Xiaomi System Mesh AX3000 - wykonaj prostą konfigurację sieci przy pomocy aplikacji

  Każdy dom jest inny pod względem wielkości, układu i struktury. Zostało to wzięte pod uwagę na etapie projektowania systemu, dlatego Xiaomi Mesh System AX3000 obejmuje swym zasięgiem do 400 metrów kwadratowych powierzchni, zapewniając jednostajne i prędkie połączenie w każdym pomieszczeniu i na wszystkich piętrach! Co więcej, stabilna sieć mesh nie wymaga trudnej konfiguracji! Instalację można przeprowadzić przy pomocy wygodnej aplikacji domowej Xiaomi Home. Złóż zamówienie na router Xiaomi Mesh i uzyskaj niesamowicie szybki Internet w całym domu albo swoim biurze!  EAN: 6934177743221
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 33592
  Model: AX3000 (2-pack)
  wariant: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: 802.11a
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE Kontrola dostępu bezprzewodowego (lista czarno-biała) Ukryty SSID
  Oprogramowanie: MiWiFi ROM, inteligentny system operacyjny routera oparty na OpenWRT
  Akcesoria w zestawie: Instrukcja obsługi kabel zasilający 2 x Xiaomi AX3000 kabel internetowy
  wymiary: 97 x 97 x 222 mm
  Pozostałe cechy: Pamięć RAM: 256MB Procesor: Qualcomm IPQ5000


Podsumowanie, czyli jaki router WiFi Xiaomi najlepszy?


Najlepszy router WiFi Xiaomi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router WiFi Xiaomi w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze routery WiFi – TOP5 na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych routerów WiFi Xiaomi nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych routerów WiFi.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router WiFi Xiaomi opinie,
 • dobry router WiFi Xiaomi cena,
 • router WiFi Xiaomi ranking,
 • router WiFi Xiaomi jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • https://atptc com/ranking-routerow-wifi-xiaomi-jaki-najlepszy/

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...