Ranking routerów WiFi do 100 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów WiFi do 100 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów WiFi do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów WiFi do 100 zł,
 • TOP5 często wybieranych routerów WiFi.

Jakie routery WiFi do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery WiFi do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking routerów WiFi do 100 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ TP-Link TL-WR841N ☆

TP-Link TL-WR841N Najniższa Cena Online

☆ TP-Link TL-WR841N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link TL-WR841N
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router

  szybkość transmisji do 300 Mb/s zagwarantuje płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia, np. Strumienia wideo HD
  wykorzystanie dwóch anten stanowczo zwiększa siłę i stabilność łącza bezprzewodowego WLAN.
  Przycisk QSS umożliwia proste zestawienie połączenia szyfrowanego WLAN


  CCA - jednostajna transmisja bezprzewodowa
  Funkcja Clear Channel Assessment (CCA) umożliwia samoczynne unikanie konfliktów kanałów przez wyszukiwanie wolnego kanału, rozszerzając tym samym sprawność transmisji bezprzewodowej.

  Szyfrowanie WPA/WPA2 - progresywna ochrona sieci
  aktualnie szyfrowanie WEP nie stanowi już najkorzystniejszej ochrony połączeń WLAN przed atakami spoza sieci. Urządzenie TL-WR841N obsługuje wytworzony poprzez WI-FI Alliance kanon szyfrowania WPA/WPA2 (w wersjach Personal, a także Enterprise) zabezpieczający sieć WLAN przed zagrożeniami z zewnątrz.

  Przycisk QSS - aktywacja bezpiecznego połączenia
  Pracując zgodnie ze standardem „WiFi Protected Setup"™ (WPS), urządzenie TL-WR841N wspiera funkcję Quick-Secure-Setup umożliwiając użytkownikom automatyczne zestawienie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego przez naciśnięcie przycisku „QSS". W kontraście do szyfrowania WEP zastosowanie metody szyfrowania WPS2 gwarantuje pokaźniejsze bezpieczeństwo sieci. Rozwiązanie to jest nie tylko szybsze, w porównaniu z konwencjonalną konfiguracją,również dużo komfortowojsze, ponieważ nie trzeba pamiętać żadnego hasła.

  właściwości produktu
  Router bezprzewodowy TL-WR841N, wykorzystujący technologię N, gwarantującą szybkość transmisji do 300 Mb/s, to urządzenie kombinowane zaprojektowane dla sieci przewodowych/bezprzewodowych dla niewiele znaczących firm i biura domowego. Technologia 2T2R-MIMO pozwala urządzeniu TL-WR841N wykorzystywać nieprzeciętne i zaawansowane funkcje sieci WLAN, co bez problemu umożliwia płynną transmisję video w jakości HD, VoIP albo gier online. Poza tym przycisk Quick-Secure-Setup (QSS), umiejscowiony na wyszukanej i modnej obudowie, zezwala na proste zestawienie bezpiecznego połączenia z zastosowaniem standardu szyfrowania WPA2 i uniemożliwia przedostawaniu się do sieci z zewnątrz.

  Transmisja bezprzewodowa w standardzie N - wysoka prędkość i zasięg
  Dzięki pracy w standardzie IEEE 802.11n, router TL-WR841N umożliwia zestawienie połączenia bezprzewodowego, które w kontraście do produktów działających w standardzie 11g jest 15 razy szybsze i pokrywa sygnałem 5 krotnie pokaźniejszy obszar. Bezprzewodowa szybkość przesyłu danych wynosi do 300 Mb/s. Ogranicza to straty sygnału powstałe na skutek wielkich odległości lub przeszkód - stalowych albo betonowych ścian budynków firm lub mieszkań. Na dodatek, w przeciwieństwie do rozwiązań standardu 11g, możliwe jest utworzenie długodystansowego połączenia z siecią bezprzewodową. Router pozwala na wysoką jakość transmisji wymagającej obfitego pasma, gwarantując wolny od opóźnień przekaz HD video, komunikację VoIP i działanie gier online.

  Funkcja IP-QoS - kontrola pasma transmisji w zależności od ustawień wstępnych
  często zdarza się, że jednoczesne zastosowanie sieci internetowej przez wielu użytkowników w domach lub niedużych biurach sprawia niedostateczną ilość pasma koniecznego do transmisji danych. Router TL-WR841N wspiera funkcję IP QoS, gwarantującą kontrolę zastosowania pasma transmisji i jego pełne zagospodarowanie. Dzięki czemu użytkownicy minimalnych sieci wykorzystują określoną przepustowość łączy, a korzystanie z jakiejkolwiek aplikacji nie powoduje spadku wydajności sieci.

  Prosta instalacja
  Do urządzenia dołączona jest płyta CD zawierająca kreator Easy Setup. Dzięki niemu nawet początkujący użytkownik może krok po kroku skonfigurować ustawienia i zabezpieczenia sieciowe.

  Wyposażenie:
  Kontrola przepustowości po adresach IP umożliwia administratorom ustalanie limitów ruchu dla poszczególnych komputerów

  informacje techniczne:
  ATT.LOV.WLAN_RATE_2.6GHZ: 300 Mbit/s · Częstotliwość Wifi: 2.4 GHz · Funkcje (Wzmacniacz / router WLAN): Router · ilość anten: 2 x · ilość portów 10/100 MBit/s: 4 x · ilość portów WAN 10/100 MBit/s: 1 x · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): LAN (10/100 MBit/s) · prędkość transmisji LAN: 100 Mbit/s · typ (typ producenta): TL-WR841N · rodzaj urządzenia sieciowego: Router WiFi · standard WLAN: IEEE802.11n,IEEE802.11g,IEEE802.11b · szybkość transferu WLAN: 300 Mbit/s · WPS: Hardware


☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Mercysys MW325R
  • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi gwarantują pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
  • usztywniony sygnał — anteny o wysokim zysku widocznie rozszerzają siłę sygnału bezprzewodowego oraz jego zasięg i stabilność.
  • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — świetna prędkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych, a także przesyłania wielkich plików.
  • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej.


  Wi-Fi o zasięgu 500 m2

  MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swym zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - jednocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


  *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów produktywności. Rzeczywista wydajność zależy od sposobu korzystania z urządzenia i jego warunków pracy, dlatego może się różnić od podanej w specyfikacji.


  Cztery anteny o zysku 5dBi

  technika 2x2 MIMO i cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na stanowcze zwiększenie mocy transmisji sygnału i efektywności pracy. Oznacza to, iż nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji podczas grania online albo oglądania filmu.


  Instalacja w trzech krokach

  Aby skonfigurować MW325R, wystarczy nowoczesnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!


  Bezpieczeństwo sieci

  nowoczesne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


  Kontrola rodzicielska

  Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą zespalać się z Internetem


  Sieć dla gości

  Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swej sieci głównej


  progresywne zabezpieczenia

  Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, że połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami☆ Tp-link tl-wr802n ☆

Tp-link tl-wr802n Najniższa Cena Online

☆ Tp-link tl-wr802n - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link tl-wr802n
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  ROUTER TP-LINK TL-WR802N NAJWAŻNIEJSZE parametry prędkość transmisji 300 Mb/sMiniaturowy - nieprzeciętny do użytkowania w domu i w podróżyTryby pracy - AP, Klient, Router, Repeater i BridgeZasilany przez port mikro-USBProsta instalacja PRZEZNACZENIE Router TL-WR802N dedykowany jest do połączeń z tabletami, smartfonami, mobilnymi konsolami do gier i innymi przenośnymi urządzeniami bezprzewodowymi.

  Urządzenie, zasilane za pomocą zewnętrznego zasilacza albo połączenia z komputerem poprzez przewód USB, umożliwia wygodne łączenie z Internetem i współdzielenie połączenia w średniej wielkości pomieszczeniu przy szybkości do 300Mb/s.

  Urządzenie jest znakomite do wykorzystywania w podróży dzięki swoim miniaturowym wymiarom i jest wystarczające do praktycznie wszelkich podstawowych zastosowań bezprzewodowych. Użycie towaru Router TL-WR802N dedykowany jest do połączeń z tabletami, smartfonami, mobilnymi konsolami do gier i innymi mobilnymi urządzeniami bezprzewodowymi.

  Urządzenie, zasilane za pomocą zewnętrznego zasilacza albo połączenia z komputerem poprzez przewód USB, umożliwia wygodne łączenie z Internetem i współdzielenie połączenia w średniej wielkości pomieszczeniu przy prędkości do 300Mb/s.

  Urządzenie jest nadzwyczajne do użytkowania w podróży dzięki swym miniaturowym wymiarom i jest wystarczające do praktycznie wszystkich podstawowych zastosowań bezprzewodowych. MobilnY I KOMPAKTOWY - perfekcyjnY DO użytkowanIA W DOMU I W PODRÓŻY TL-WR802N jest najmniejszym na świecie bezprzewodowym routerem.

  Jest dodatkowo nieskomplikowany w użytkowaniu. By utworzyć bezprzewodowy punkt dostępowy w pokoju podróżny musi tylko podłączyć przewód WAN w pokoju hotelowym do portu w routerze i wpisać domyślne hasło. WygodnE ZASILANIE - nieskomplikowane DO użytkowanIA W PODRÓŻY Router TL-WR802N wyekwipowany jest w port mikro-USB i może być zasilany przy pomocy zewnętrznego zasilacza albo połączenia USB z komputerem.

  W podróży użytkownik musi tylko podłączyć router TL-WR802N do portu USB w komputerze aby móc dzielić połączenie bezprzewodowe z rodziną i przyjaciółmi. Niemało TRYBÓW DZIAŁANIA URZĄDZENIA Router TL-WR802N może działać w trybie AP, routera, bridge, klienta i repeatera w celu zapewnienia użytkownikom jak największej ilości możliwych zastosowań.

  innowacyjnE ZABEZPIECZENIA Router TL-WR802N wspiera szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK zapewniające sprawną ochronę sieci bezprzewodowych. Ochrona ta jest jeszcze skuteczniejsza dzięki domyślnie włączonym zabezpieczeniom sieci bezprzewodowej.

  SPECYFIKACJA technicznA właściwości SPRZĘTOWE: Porty: 1 port WAN LAN 10/100Mbps 1 port mikro-USB 1 przycisk resetStandardy bezprzewodowe: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11bWymiary (S x G x W): 57 x 57 x 18 mm (2.2 x 2.2 x 0.7 cala)typ anteny: zaimplementowanaWŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ: Częstotliwość pracy: 2,4-234835GHzPrędkość transmisji: 11n: do 300Mb/s(dynamiczna) 11g: do 54Mb/s(dynamiczna) 11b: do 11Mb/s(dynamiczna)Czułość odbiornika: 270M: -65dBm@10% PER 130M: -70dBm@10% PER 108M: -82dBm@10% PER 54M: -73dBm@10% PER 11M: -82dBm@8% PER 6M: -86dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PEREIRP: CE: <20dBm(2,4GHz) FCC: <30dBmTryby pracy bezprzewodowej: AP, router, klient, repeater, bridgeFunkcje transmisji bezprzewodowej: Włączenie/wyłączenie nadajnika bezprzewodowego, most WDS, WMM, statystyki połączenia bezprzewodowegoBezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: 64/128/152-bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSKFUNKCJE OPROGRAMOWNIA: typ połączenia WAN: Dynamiczne IP/statyczne IP/PPPoE/ PPTP/L2TPDHCP: Serwer, klient, lista klientów DHCP, rezerwacja adresówFunkcja Quality of Service: WMM, kontrola przepustowościPrzekierowanie portów: Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZDynamiczny DNS: DynDns, Comexe, NO-IPVPN Pass-Through: PPTP, L2TP, IPSec (nagłówki ESP)Kontrola dostępu: Kontrola dostępu do panelu zarządzania, lista hostów, harmonogram dostępu, zarządzanie regułami dostępuZabezpieczenia zapory sieciowej: Ochrona przed atakami DoS, zapora sieciowa SPI, przefiltrowanie adresów IP, MAC i domen, wiązanie adresów IP i MACZarządzanie: Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalneINNE: dokumenty: CE, FCC, RoHSZawartość opakowania: Router TL-WR802N Zasilacz kabel USB kabel Ethernet Skrócona instrukcja instalacji Płyta CDWymagania systemowe: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® albo LinuxŚrodowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0oC~40oC (32oF~104oF)Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40oC~70oC (-40oF~158oF)Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90% niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~95% niekondensująca


☆ Totolink Router n600r darmowy odbiór w 21 miastach! (6952887401217) ☆

Totolink Router n600r darmowy odbiór w 21 miastach! (6952887401217) Najniższa Cena Online

☆ Totolink Router n600r darmowy odbiór w 21 miastach! (6952887401217) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Totolink
 • Nazwa produktu: Totolink Router n600r darmowy odbiór w 21 miastach! (6952887401217)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Anteny:antena zewnętrzna;Częstotliwość pracy:2.4 Ghz;Dmz:tak;ilość portów lan:4;ilość portów USB:0;liczba portów wan:1;liczba pozostałych portów:0;Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej:600 Mbps;Maksymalna szybkość dla 2,4 GHz:600 Mbps;Maksymalna szybkość dla 5 GHz:0;Obsługuje Wi-Fi:tak;Porty LAN:10/100;Porty lan (wariant):RJ45;Porty pozostałe (rodzaj):brak;Porty wan (rodzaj):RJ45;Protokoły routingu:DHCP/Static IP/PPPoE/PPTP/L2TP;Przeznaczenie:xDSL;Przeznaczenie:xDSL (telewizja kablowa, sieci lokalne);Przeznaczenie do:xDSL;rodzaj urządzenia:router bezprzewodowy;standard bezprzewodowy:600 (Mbps) - 802.11n;kanon bezprzewodowy:600 (Mbps) - 802.11n;standard WiFi:802.11n;rodzaj gwarancji:standardowa;rodzaj połączeń:IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b;Vpn:tak;Wersja urządzenia:podany router występuje w różnorodnych wersjach, które nieznacznie mogą różnić się parametrami.

  Wersje routerów są wysyłane losowo.;rozmiary:170,2 x 138 x 40,6 mm;Firewall:MAC Address Filtering, IP/Port Filtering, URL Filtering;Zapora ogniowa:tak;Kontrola:oglądarka WWW;Zasilanie:9V DC/0.8A;Złącza:LAN x4, WAN x1;Gniazdo USB:nie


☆ TOTOLINK ROUTER N200RE V5 300MBPS MINI WIRELESS N- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

TOTOLINK ROUTER N200RE V5 300MBPS MINI WIRELESS N- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ TOTOLINK ROUTER N200RE V5 300MBPS MINI WIRELESS N- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Totolink
 • Nazwa produktu: TOTOLINK ROUTER N200RE V5 300MBPS MINI WIRELESS N- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Anteny:antena zewnętrzna;Częstotliwość pracy:2.4 Ghz;Gwarancja:24 miesiące;informacje dodatkowe:nowoczesne szyfrowanie sieci bezprzewodowej WPA/WPA2-PSK, Aplikacja do zdalnego zarządzania;liczba portów LAN:2;liczba portów USB:0;liczba portów WAN:1;liczba pozostałych portów:0;Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej:300 Mbps;Maksymalna szybkość dla 2,4 GHz:300 Mbps;Maksymalna szybkość dla 5 GHz:0;Możliwości:Bezprzewodowy klient ISP router, Klient bezprzewodowy, Repeater (Range Extender), Router Most z AP Klient;Obsługa WiFi:tak;Porty LAN:10/100;Porty lan (typ):RJ45;Porty pozostałe (rodzaj):brak;Porty wan (wariant):RJ45;Przeznaczenie:xDSL;Przeznaczenie:xDSL (telewizja kablowa, sieci lokalne);Przeznaczenie do:xDSL;wariant urządzenia:router bezprzewodowy;kanon bezprzewodowy:300 (Mbps) - 802.11n;standard bezprzewodowy:300 (Mbps) - 802.11n;standard WiFi:802.11n;rodzaj gwarancji:charakterystyczna;Typy połączeń:IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,;Wersja urządzenia:przekazany router występuje w najróżniejszych wersjach, które nieznacznie mogą różnić się parametrami.

  Wersje routerów są wysyłane losowo.;Zapora ogniowa:MAC Filtering, IP Filtering, Port Filtering, URL Filtering;Zapora ogniowa:tak;Zarządzanie:oglądarka WWW;Zasilanie:zasilacz zewnętrzny;Złącza:LAN x2, WAN x1;Złącze USB:nie...


☆ TP-Link TD-W8961N ☆

TP-Link TD-W8961N Najniższa Cena Online

☆ TP-Link TD-W8961N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-Link TD-W8961N
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Specyfikacja wariant artykułu Router biurkowyartykułu Szaryartykułu Biały Prąd wyjściowy 0,6 A Napięcie operacyjne 9 V wariant zasilania DC Głębokość towaru 130 mm Szerokość artykułu 195 mm Wysokość produktu 35 mm Szyfrowanie / bezpieczeństwo 128-bit WEP Szyfrowanie / bezpieczeństwo 64-bit WEP Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2-PSK Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA-PSK Obsługa jakość serwisu (QoS) Tak Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 90% Zakres wilgotności względnej 10 - 90% typ interfejsu Ethernet LAN Fast Ethernet technologia okablowania 10/100Base-T(X) Przewodowa sieć lan Tak Standardy komunikacyjne IEEE 802.3 Standardy komunikacyjne IEEE 802.3u prędkość transferu informacji poprzez Ethernet LAN 10 szybkość transferu informacji poprzez Ethernet LAN 100 Zgodny z Mac Tak Obsługiwane systemy operacyjne Mac Tak Obsługiwany systemy operacyjne Linux Tak Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows NT Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 98SE Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 liczba dołączonych produktów 1 szt.

  Przewody LAN (RJ-45) Przewody Telefon (RJ-11) Instrukcja szybkiej instalacji Tak Zasilacz sieciowy Tak wariant opakowania Pudełko Częstotliwość Wi-Fi Jedna częstotliwości (2,4 GHz) Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 4 (802.11n) WLAN wskaźnik przesyłu informacji (max) 100 Mbit/s Obsługiwane protokoły sieciowe ATM Forum UNI3.1/4.0, PPP over ATM (RFC 2364), PPP over Ethernet (RFC2516), IPoA (RFC1577/2225), PVC - Up to 8 PVCs Klient DHCP Tak ilość portów RJ-11 1 Gniazdo/gniazda karty pamięci Nie Port USB Nie ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 4 Moc nadawania 20 dBmW rodzaj anteny Zewnętrzny Poziom wzmocnienia anteny (max) 5 dBi Gniazdo karty SIM Nie Połączenie USB 3G/4G Nie Ethernet WAN Tak 4G Nie 3G Nie ADSL2 + Tak ADSL Tak ADSL2 Tak Szerokość 70mm Długość 300mm Wysokość 270mm


☆ Tp-link Router mercusys mw325r (mw325r) ☆

Tp-link Router mercusys mw325r (mw325r) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link Router mercusys mw325r (mw325r) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link Router mercusys mw325r (mw325r)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  TP-LINK Router Mercusys MW325R WiFi N300 1xWAN 3xLAN ","i":" ","i":"d06c7569b525592c91758beeb2695574,2.376 MW325RRouter bezprzewodowy o rozszerzonej mocy, kanon N, 300 Mb/s - Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi gwarantują zasięg na znacznej powierzchni.

  - wzmocniony sygnał — anteny o wysokim zysku istotnie powiększają siłę sygnału bezprzewodowego, a także jego zasięg i stabilność. - Połączenia o prędkości 300 Mb/s — znakomita szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych, a także przesyłania znacznych plików.

  - Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki intuicyjnej stronie internetowej. ","i":" ","i":"61f8158558169cc5e1774aaced6a9cb0,2.032 Specyfikacja: - Zasilanie: 5 V DC / 0,6 A - Anteny: 4 stałe anteny dookólne o zysku 5 dBi - prędkość transmisji: 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie), 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie), 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie) - Przyciski: Reset - Częstotliwość pracy: 2,4 - 2,5 GHz - Porty: 3 porty LAN 10/100 Mb/s, 1 port WAN 10/100 Mb/s - Zawartość opakowania: MW325R, zasilacz, instrukcja szybkiej instalacji, przewód Ethernet RJ45 - Środowisko pracy: dopuszczalna temperatura pracy: 0⁰C ~ 40⁰C (32⁰F ~ 104⁰F), dopuszczalna temperatura przechowywania: -40⁰C ~ 70⁰C (-40⁰F ~ 158⁰F), dopuszczalna wilgotność powietrza: 10% ~ 90%, niekondensująca, dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5% ~ 90%, niekondensująca - Funkcje transmisji bezprzewodowej: Sieć WAN - Wł./Wył.

  sieci Wi-Fi, WDS Bridge: Dynamiczny IP/statyczny IP/PPPoE/L2TP/PPTP - Zarządzanie: Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne - DHCP: Serwer, lista klientów DHCP - Przekierowanie portów: Serwer wirtualny, UPnP, DMZ - Zapora sieciowa: Wiązanie adresów IP i MAC - Sieć dla gości: Standardy bezprzewodowe - Sieć dla gości 2,4 GHz: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b - Czułość odbiornika: 270M: -70dBm@10% PER, 130M: -72dBm@10% PER, 54M: -74dBm@10% PER, 11M: -87dBm@10% PER, 6M: -92dBm@10% PER, 1M: -94dBm@10% PER - atesty: CE, ROHS - Moc transmisji: ","i":"


☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link ☆

router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link Najniższa Cena Online

☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  MW302R
  Bezprzewodowy router, standard N, 300 Mb/s, mnóstwo trybów pracy
  • prędkie Wi-Fi na co dzień — MW302R udostępnia prędkie i jednostajne połączenia o łącznej szybkości 300 Mb/s, które udźwigną wszystkie wykonywane na co dzień działania.
  • Maksymalny zasięg — Zewnętrzne anteny o wysokim zysku gwarantują zasięg na całej powierzchni domu.
  • dużo trybów pracy — dostępność czterech trybów pracy oznacza, że urządzenie ma szeroką gamę zastosowań.
  • Łatwa instalacja — instynktowny interfejs strony zarządzania błyskawicznie przeprowadzi cię przez cały proces konfiguracji.
  • Funkcja kontroli rodzicielskiej — Ustal zasady dostępu do sieci,chronić dzieci przed zagrożeniami związanymi z niekontrolowanym dostęp do Internetu.
  • Zgodność z IPv6 (internetowym protokołem w wersji 6).


  prędkie Wi-Fi na co dzień

  Router MW302R zapewnia prędkie i stabilne połączenia Wi-Fi dla wszelkich maszyn, z których korzystasz w domu. Prędkości dochodzące do 300 Mb/s bezproblemowo udźwigną transmisję strumieniową w jakości HD, gry internetowe i prędkie pobieranie plików.
  Jedno urządzenie, cztery tryby pracy

  • Tryb routera - zagwarantuje dostęp do sieci bezprzewodowej dla wszelkich maszyn Wi-Fi w Twoim domu
  • Tryb wzmacniacza sygnału - rozszerza zasięg sieci Wi-Fi
  • Tryb punktu dostępowego - Wzmacnia sieć przewodową, umożliwiając do niej dostęp bezprzewodowy
  • Tryb WISP - zezwala na bezprzewodowe łączenie się z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest możliwe


  Imponujący zasięg

  Dwie zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi pozwalają routerowi MW302R na zasadnicze rozszerzenie mocy transmisji sygnału i sprawności działania. Oznacza to, iż nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji pracując w domu albo w biurze.

  Instalacja w trzech krokach

  żeby skonfigurować MW302R, starczy postępować krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Ci trzeba tylko kilku minut!

  Kontrola rodzicielska

  Ustaw limity dostęp do Internetu,mieć wpływ na to kiedy i w jaki sposób urządzenia Twoich dzieci albo pracowników łączą się z siecią.

  Sieć dla gości

  Zapewnij swym gościom dostęp do sieci, broniąc prywatność swych zasobów. Uprość udostępnianie treści przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

  Funkcja QoS

  Przydziel urządzeniom priorytety, by
  mogły pracować z maksymalną sprawnością.

  Obsługa IPTV

  Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge i tagowanie VLAN pomagają w optymalizacji transmisji strumieniowej IPTV i wyjątkowe wrażenia z oglądania.

  Harmonogram Wi-Fi

  Skonfiguruj ustawienia harmonogramu, żeby uruchomić automatyczne wyłączanie się sieci Wi-Fi.

  Kontrola diod

  Ustaw czas wyłączania diod, żeby nic nie rozpraszało Cię podczas snu.

  innowacyjne zabezpieczenia

  Włącz bezpieczne szyfrowanie WPA/WPA2 i miej pewność, że sieć bezprzewodowa jest chroniona przed cyberatakami.

  Obsługa IPv6

  Korzystaj z usług IPv6 oferowanych poprzez usługodawcę i zyskaj dostęp do witryn IPv6.

  Sieć bezprzewodowa
  Standardy bezprzewodowe

  IEEE 802.11b/g/n

  Częstotliwość pracy

  2,4 - 2,4835 GHz

  prędkość transmisji

  • 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie)
  • 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie)
  • 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie)

  Czułość odbiornika

  • 270M: -73dBm@10% PER
  • 130M: -75dBm@10% PER
  • 54M: -77dBm@10% PER
  • 11M: -90dBm@10% PER
  • 6 M: -94dBm@10% PER
  • 1 M: -96dBm@10% PER

  Moc transmisji

  <20 dBm (EIRP)

  Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej

  WPA-PSK / WPA2-PSK

  Funkcje transmisji bezprzewodowej

  Wł./Wył. Sieci Wi-Fi, WDS Bridge

  Oprogramowanie
  Sieć WAN

  Dynamiczny IP/statyczny IP/PPPoE/PPTP/L2TP

  Zarządzanie

  Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne

  DHCP

  Serwer

  Przekierowanie portów

  Serwer wirtualny, UPnP, DMZ

  Zapora sieciowa

  Wiązanie adresów IP i MAC

  Protokoły

  IPv4, IPv6

  Sieć dla gości

  Sieć dla gości 2,4 GHz

  właściwości sprzętowe
  wymiary (S X G X W)

  114 mm × 94 mm × 26 mm

  Przyciski

  Przycisk Reset

  Zasilanie

  5 V/0,6 A

  Anteny

  2 * 5 dBi

  Porty Ethernet

  2 porty LAN 10/100 Mb/s
  1 port WAN 10/100 Mb/s

  Inne
  Zawartość opakowania
  • Router MW302R
  • Zasilacz
  • Instrukcja szybkiej instalacji
  • przewód Ethernet

  Środowisko pracy

  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90% niekondensująca


  ☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys ☆

  Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys Najniższa Cena Online

  ☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: MERCUSYS
  • Nazwa produktu: Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys
  • Ilość ofert: 5
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   Bezprzewodowy router, kanon N, 300Mb/s
   • szybkość transmisji do 300Mb/s gwarantuje płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja wideo w jakości HD, gry online czy pobieranie obszernych plików)
   • Trzy anteny 5dBi wyraźnie rozszerzają siłę, zasięg i stabilność sygnału
   • intuicyjna strona internetowa pozwala na przeprowadzenie konfiguracji urządzenia zaledwie w kilka minut


   nadzwyczajna wydajność Wi-Fi

   pokaźny zasięg sieci

   Dzięki antenom 5dBi, współpracujących w celu powiększenia czułości odbioru sygnału, MW305R zapewnia szeroki zasięg sieci bezprzewodowej.


   prędkość transmisji do 300Mb/s

   MW305R dostarcza urządzeniom szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe. Prędkość transmisji do 300Mb/s zapewnia płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja video w jakości HD, gry online czy pobieranie plików).


   Miniaturowe gabaryty urządzenia, maksymalna wygoda

   Postępy w obszarze R&D umożliwiły stworzenie routera, który zawiera się w rąk bez ograniczania jego sprawności. Części najwyższej jakości, takie jak chipset MediaTek powodują, iż MW305R jest nie tylko niezwykle nieduży, ale i bardzo potężny.


   Bezpieczeństwo sieci

   progresywne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenie z MW305R.


   Kontrola rodzicielska

   Możliwość wyznaczenia czasu i zakresu dostępu do Internetu


   Sieć dla gości

   zwiększone bezpieczeństwo sieci głównej dzięki osobnej sieci dla gości


   innowacyjne szyfrowanie

   Ochrona przed cyberatakami i innymi zagrożeniami dzięki szyfrowaniu WPA/WPA2  ☆ TP-LINK WR940N router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN 2x3dBi ☆

  TP-LINK WR940N router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN 2x3dBi Najniższa Cena Online

  ☆ TP-LINK WR940N router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN 2x3dBi - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: TP-LINK WR940N router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN 2x3dBi
  • Ilość ofert: 2
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:

   - prędkość transmisji dochodząca do 450Mb/s zagwarantuje płynny przekaz danych wrażliwych na zakłócenia (transmisji HD video)
   - wykorzystanie trzech anten znacząco zwiększa siłę i stabilność łącza
   - Możliwość wyboru jednego z trzech trybów pracy: routera, wzmacniacza sygnału i punktu dostępowego
   - Przycisk WPS pozwala na szybkie nawiązanie połączenia szyfrowanego
   - Kontrola przepustowości po adresach IP pozwala na administratorom ustalanie limitów ruchu dla poszczególnych komputerów   450 Mb/s w standardzie N - szybkie pobieranie
   TL-WR940N to prędki router działający zgodnie ze standardami IEEE 802.11b/g/n. Oparty o technologię 802.11n, TL-WR940N oferuje połączenia bezprzewodowe o szybkościach dochodzących do 450 Mb/s, poprzez co bez problemu sprosta najwyższym wymaganiom sieci domowej, zapewniając płynną transmisję wideo w jakości HD, stały dostęp do gier online i szybkie pobieranie wielkich plików.   1. Tryb routera
   Połącz się z portem Ethernet, aby natychmiastowo utworzyć prywatną sieć bezprzewodową i zapewnić do niej dostęp wszystkim swym urządzeniom Wi-Fi.

   2. Tryb punktu dostępowego
   Przekształć swoją sieć przewodową w sieć bezprzewodową.

   3. Tryb wzmacniacza sygnału
   rozszerz zasięg swej sieci bezprzewodowej.   nieskomplikowana konfiguracja i wykorzystywanie
   Korzystając z intuicyjnej strony zarządzania albo aplikacji Tether, TL-WR841N skonfigurujesz w parę minut! Aplikacja Tether pozwala na zarządzanie ustawieniami sieci z dowolnego urządzenia z systemem Android lub iOS, w tym przypasowanie funkcji kontroli rodzicielskiej i kontroli dostępu do swych potrzeb.   cechy SPRZĘTOWE
   Porty: 4 porty 10/100Mb/s LAN; 1 port 10/100Mb/s WAN
   Przyciski: Wi-Fi/WPS; Reset; On/Off
   Zasilanie: 9V / 0,6A
   Standardy bezprzewodowe: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
   wymiary (S x G x W): 230 x 144 x 35 mm (9,1 x 5,7 x 1,4 cala)
   Antena: 3*5dBi, zintegrowane, dookólne

   atrybuty TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ
   Częstotliwość pracy: 2,4-2,4835 GHz
   prędkość transmisji: 11n: do 450Mb/s (dynamicznie); 11g: do 54Mb/s (dynamicznie); 11b: do 11Mb/s (dynamicznie)
   Czułość odbiornika: 270M: -68dBm@10% PER; 130M: -68dBm@10% PER; 108M: -68dBm@10% PER; 54M: -68dBm@10% PER; 11M: -85dBm@8% PER; 6M: -88dBm@10% PER; 1M: -90dBm@8% PER
   EIRP: CE <20dBm(2,4GHz); FCC <30dBm
   Tryby pracy bezprzewodowej: Tryby: routera, wzmacniacza sygnału (od wersji 5), punktu dostępowego (od wersji 5)
   Funkcje transmisji bezprzewodowej: Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, most WDS, WMM, statystyki transmisji bezprzewodowej
   Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: 64/128-bitowe szyfrowanie WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK

   FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
   Funkcja Quality of Service: WMM, Kontrola przepustowości
   Sieć WAN: Dynamiczny IP/statyczny IP/PPPoE/; PPTP (Dual Access)/L2TP (Dual Access)/BigPond
   Zarządzanie: Kontrola dostępu; Zarządzanie siecią lokalną; Zdalne zarządzanie
   DHCP: Serwer, klient, lista klientów DHCP, rezerwacja adresów
   Przekierowanie portów: Serwery wirtualne, Port Triggering, UPnP, DMZ
   Dynamiczny DNS: DynDns, Comexe, NO-IP
   VPN Pass-Through: PPTP, L2TP, IPSec (ESP Head)
   Kontrola dostępu: Kontrola rodzicielska, kontrola dostępu do panelu zarządzania, lista hostów, harmonogram dostępu, zarządzanie regułami
   Zabezpieczenia zapory sieciowej: Ochrona przed atakami DoS, zapora sieciowa SPI; przefiltrowanie domen, adresów IP i MAC; Wiązanie adresów IP i MAC
   Protokoły: Obsługa IPv4 i IPv6
   Funkcja Guest Network: Sieć dla gości 2,4 GHz

   INNE
   certyfikaty: CE, FCC, RoHS
   Zawartość opakowania: TL-WR940N; Zasilacz; kabel Ethernet (RJ-45); Instrukcja prędkiej instalacji
   wymogi systemowe: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, Windows8/ 8.1/10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
   Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca; Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca


  Podobne zestawienia:


  Najtańsze routery WiFi do 100 zł – Ranking na listopad 2022 wg ceny

  Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery WiFi do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów WiFi do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Tp-link tl-wr820n (6935364099695) ☆

  Tp-link tl-wr820n (6935364099695) Najniższa Cena Online

  ☆ Tp-link tl-wr820n (6935364099695) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: Tp-link tl-wr820n (6935364099695)
  • Ilość ofert: 6
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:

   ROUTER TP-LINK TL-WR820N [Najważniejsze właściwości] Najważniejsze właściwości - szybkość transmisji do 300Mb/s gwarantuje możliwość płynnego realizowania zadań wymagających dużej przepustowości. - Usługa IPTV umożliwia obsługę IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN w celu optymalizacji transmisji IPTV.

   - Zgodność z IPv6 (protokół internetowy w wersji 6). - Sieć dla gości umożliwia bezpieczny dostęp do zasobów sieciowych bez ingerencji w sieć główną. - Funkcja kontroli rodzicielskiej pomaga ustalić czas dostępu do Internetu.

   - progresywne protokoły zabezpieczeń bronią sieć domową przy pomocy zapór sieciowych i szyfrowania połączeń bezprzewodowych. Prędkie Wi-Fi na co dzień 300 Mb/s w standardzie N - prędkie pobieranie TL-WR820N to prędki router działający zgodnie ze standardami IEEE 802.11b/g/n.

   oferuje połączenia bezprzewodowe o prędkościach dochodzących do 300 Mb/s, przez co bez problemu sprosta najwyższym wymaganiom sieci domowej, zapewniając płynną transmisję video w jakości HD, stały dostęp do gier online i szybkie pobieranie dużych plików.

   [prędkie Wi-Fi na co dzień] [Silny sygnał, większy zasięg] Silny sygnał, obszerniejszy zasięg Dwie potężne anteny o zysku 5 dBi, a także technologia 2×2 MIMO ułatwiają transmisję bezprzewodową, co skutkuje dużym rozszerzeniem zasięgu sieci, a także siły nadawanego sygnału.

   Płynna transmisja filmów Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN, a także Tag VLAN pozwalają na optymalizację transmisji strumieniowej IPTV, co w praktyce oznacza oglądanie filmów i ulubionych seriali bez opóźnień.

   [Płynna transmisja filmów] [Sieć dla gości] Sieć dla gości Osobna sieć dla gości to bezpieczny dostęp do sieci Wi-Fi. Dostępu do takiej sieci można udzielić każdemu - bez obawy o informacje i zasoby swojej sieci prywatnej.

   konstrukcja klasy premium poręczny zarys i gustowna pokrywa sprawiają, iż urządzenie stylowo uzupełni każde wnętrze. Równomiernie rozmieszczone dziurki wentylacyjne to nie tylko element o wysokich walorach estetycznych - to także rozpraszacz ciepła, który zagwarantuje długie oraz jednostajne działanie urządzenia.

   [budowa klasy premium] [Zgodność z IPv6] Zgodność z IPv6 Zgodność z najnowszym protokołem internetowym w wersji 6 (IPv6) powoduje, że twój router jest gotowy na wyzwania przyszłości, gwarantując możliwość korzystania z opartych o ten protokół usług oferowanych przez usługodawcę i odwiedzania witryn internetowych IPv6.

   Specyfikacja technologiczna atrybuty SPRZĘTOWE Porty 2 porty LAN 10/100 Mb/s 1 port WAN 10/100 Mb/s Przyciski Przycisk WPS/RESET Zasilanie 5 V DC / 0,6 A rozmiary (S x G x W) 154 x 114 x 36 mm (6,1 x 4,5 x 1,4 cali) Antena 2 zintegrowane anteny dookólne o zysku 5 dBi atrybuty TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ Standardy bezprzewodowe IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Częstotliwość pracy 2,412 ~ 2,472 GHz szybkość transmisji 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie) 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie) 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie) Czułość odbiornika 270M: -70dBm@10% PER 130M: -72dBm@10% PER 108M: -74dBm@10% PER 54M: -75dBm@10% PER 11M: -94dBm@8% PER 6M: -95dBm@8% PER 1M: -96dBm@8% PER Funkcje transmisji bezprzewodowej Włączanie/wyłączanie sieci bezprzewodowej WDS Bridge WMM Statystyki bezprzewodowe Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej WEP, WPA / WPA2, WPA / WPA2-PSK FUNKCJE OPROGRAMOWANIA Funkcja Quality of Service WMM Sieć WAN Dynamiczne IP, Statyczne IP, PPPoE, PPTP, L2TP Zarządzanie Kontrola dostępu Zarządzanie lokalne Zarządzanie zdalne DHCP Serwer, lista klientów DHCP Przekierowanie portów Serwer wirtualny, UPnP, DMZ Dynamiczny DNS DynDns, NO-IP Kontrola dostępu Kontrola rodzicielska Kontrola zarządzania lokalnego Lista hostów Harmonogram dostępu Zarządzanie regułami Zabezpieczenia zapory sieciowej Zapora sieciowa SPI, wiązanie adresów IP i MAC Protokoły IPv4, IPv6 Funkcja Guest Network Sieć dla gości 2,4 GHz Working Modes Router bezprzewodowy INNE dokumenty CE, RoHS Zawartość opakowania Bezprzewodowy router TL-WR820N Zasilacz kabel Ethernet RJ-45 Instrukcja szybkiej instalacji oczekiwania systemowe Microsoft Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000/NT/98SE, MAC OS, NetWare, UNIX albo Linux Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna oglądarka z obsługą oprogramowania Java Modem kablowy lub DSL Dostęp do Internetu po wykupieniu tej usługi u usługodawcy Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca


  ☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link ☆

  router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link Najniższa Cena Online

  ☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link
  • Ilość ofert: 2
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   MW302R
   Bezprzewodowy router, kanon N, 300 Mb/s, mnóstwo trybów pracy
   • prędkie Wi-Fi na co dzień — MW302R udostępnia szybkie i stabilne połączenia o łącznej prędkości 300 Mb/s, które udźwigną wszystkie realizowane na co dzień działania.
   • Maksymalny zasięg — Zewnętrzne anteny o wysokim zysku zapewniają zasięg na całej powierzchni domu.
   • dużo trybów pracy — dostępność czterech trybów pracy oznacza, że urządzenie ma szeroką gamę zastosowań.
   • Łatwa instalacja — instynktowny interfejs strony zarządzania prędko przeprowadzi cię przez cały cykl konfiguracji.
   • Funkcja kontroli rodzicielskiej — Ustal zasady dostępu do sieci,chronić dzieci przed zagrożeniami związanymi z niekontrolowanym dostęp do Internetu.
   • Zgodność z IPv6 (internetowym protokołem w wersji 6).


   prędkie Wi-Fi na co dzień

   Router MW302R zagwarantuje prędkie i jednostajne połączenia Wi-Fi dla wszelkich urządzeń, z których korzystasz w domu. Prędkości dochodzące do 300 Mb/s bezproblemowo udźwigną transmisję strumieniową w jakości HD, gry internetowe i prędkie pobieranie plików.
   Jedno urządzenie, cztery tryby pracy

   • Tryb routera - zapewnia dostęp do sieci bezprzewodowej dla wszystkich sprzętów Wi-Fi w Twoim domu
   • Tryb wzmacniacza sygnału - rozszerza zasięg sieci Wi-Fi
   • Tryb punktu dostępowego - Wzmacnia sieć przewodową, umożliwiając do niej dostęp bezprzewodowy
   • Tryb WISP - umożliwia bezprzewodowe łączenie się z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest osiągalne


   Imponujący zasięg

   Dwie zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi pozwalają routerowi MW302R na stanowcze zwiększenie mocy transmisji sygnału i sprawności działania. Oznacza to, iż nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji pracując w domu lub w biurze.

   Instalacja w trzech krokach

   aby skonfigurować MW302R, wystarczy progresywnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Ci trzeba tylko kilku minut!

   Kontrola rodzicielska

   Ustaw limity dostęp do Internetu,posiadać wpływ na to kiedy i w jaki sposób urządzenia Twoich dzieci lub pracowników łączą się z siecią.

   Sieć dla gości

   Zapewnij swoim gościom dostęp do sieci, broniąc prywatność swoich zasobów. Uprość udostępnianie treści przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

   Funkcja QoS

   Przydziel urządzeniom priorytety, by
   mogły pracować z maksymalną skutecznością.

   Obsługa IPTV

   Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge i tagowanie VLAN pomagają w optymalizacji transmisji strumieniowej IPTV i unikatowe wrażenia z oglądania.

   Harmonogram Wi-Fi

   Skonfiguruj ustawienia harmonogramu, aby uruchomić samoczynne wyłączanie się sieci Wi-Fi.

   Kontrola diod

   Ustaw czas wyłączania diod, aby nic nie rozpraszało Cię podczas snu.

   nowoczesne zabezpieczenia

   Włącz bezpieczne szyfrowanie WPA/WPA2 i miej pewność, że sieć bezprzewodowa jest broniona przed cyberatakami.

   Obsługa IPv6

   Korzystaj z usług IPv6 oferowanych przez usługodawcę i zyskaj dostęp do witryn IPv6.

   Sieć bezprzewodowa
   Standardy bezprzewodowe

   IEEE 802.11b/g/n

   Częstotliwość pracy

   2,4 - 2,4835 GHz

   prędkość transmisji

   • 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie)
   • 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie)
   • 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie)

   Czułość odbiornika

   • 270M: -73dBm@10% PER
   • 130M: -75dBm@10% PER
   • 54M: -77dBm@10% PER
   • 11M: -90dBm@10% PER
   • 6 M: -94dBm@10% PER
   • 1 M: -96dBm@10% PER

   Moc transmisji

   <20 dBm (EIRP)

   Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej

   WPA-PSK / WPA2-PSK

   Funkcje transmisji bezprzewodowej

   Wł./Wył. Sieci Wi-Fi, WDS Bridge

   Oprogramowanie
   Sieć WAN

   Dynamiczny IP/statyczny IP/PPPoE/PPTP/L2TP

   Zarządzanie

   Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne

   DHCP

   Serwer

   Przekierowanie portów

   Serwer wirtualny, UPnP, DMZ

   Zapora sieciowa

   Wiązanie adresów IP i MAC

   Protokoły

   IPv4, IPv6

   Sieć dla gości

   Sieć dla gości 2,4 GHz

   właściwości sprzętowe
   wymiary (S X G X W)

   114 mm × 94 mm × 26 mm

   Przyciski

   Przycisk Reset

   Zasilanie

   5 V/0,6 A

   Anteny

   2 * 5 dBi

   Porty Ethernet

   2 porty LAN 10/100 Mb/s
   1 port WAN 10/100 Mb/s

   Inne
   Zawartość opakowania
   • Router MW302R
   • Zasilacz
   • Instrukcja szybkiej instalacji
   • przewód Ethernet

   Środowisko pracy

   • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)
   • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
   • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
   • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90% niekondensująca


   ☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys ☆

   Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys Najniższa Cena Online

   ☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: MERCUSYS
   • Nazwa produktu: Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys
   • Ilość ofert: 5
   • Segment produktowy: Routery do biura i domu
   • Charakterystyka / Opis routera:
    Bezprzewodowy router, kanon N, 300Mb/s
    • prędkość transmisji do 300Mb/s gwarantuje płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja wideo w jakości HD, gry online czy pobieranie sporych plików)
    • Trzy anteny 5dBi widocznie zwiększają siłę, zasięg i stabilność sygnału
    • intuicyjna strona internetowa umożliwia przeprowadzenie konfiguracji urządzenia zaledwie w kilka minut


    nieprzeciętna wydajność Wi-Fi

    obfity zasięg sieci

    Dzięki antenom 5dBi, współpracujących w celu powiększenia czułości odbioru sygnału, MW305R zagwarantuje duży zasięg sieci bezprzewodowej.


    szybkość transmisji do 300Mb/s

    MW305R dostarcza urządzeniom szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe. Prędkość transmisji do 300Mb/s zapewnia płynny przekaz danych wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja video w jakości HD, gry online czy pobieranie plików).


    Miniaturowe gabaryty urządzenia, maksymalna wygoda

    Postępy w obszarze R&D umożliwiły stworzenie routera, który mieści się w dłoni bez obniżania jego skuteczności. Części najwyższej jakości, takie jak chipset MediaTek sprawiają, że MW305R jest nie tylko niezwykle nieznaczny, ale i szczególnie solidny.


    Bezpieczeństwo sieci

    zaawansowane opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenie z MW305R.


    Kontrola rodzicielska

    Możliwość wyznaczenia czasu i zakresu dostępu do Internetu


    Sieć dla gości

    zwiększone bezpieczeństwo sieci głównej dzięki osobnej sieci dla gości


    zaawansowane szyfrowanie

    Ochrona przed cyberatakami i innymi zagrożeniami dzięki szyfrowaniu WPA/WPA2   ☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

   wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

   ☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: TP-Link
   • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
   • Ilość ofert: 4
   • Segment produktowy: Routery do biura i domu
   • Charakterystyka / Opis routera:
    Router Mercysys MW325R
    • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi gwarantują pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
    • usztywniony sygnał — anteny o wysokim zysku istotnie rozszerzają siłę sygnału bezprzewodowego, a także jego zasięg i stabilność.
    • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — nadzwyczajna szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych i przesyłania dużych plików.
    • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej.


    Wi-Fi o zasięgu 500 m2

    MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swoim zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - równocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


    *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów skuteczności. Rzeczywista wydajność zależy od sposobu korzystania z urządzenia oraz jego warunków pracy, dlatego może się różnić od przekazanej w specyfikacji.


    Cztery anteny o zysku 5dBi

    technika 2x2 MIMO, a także cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na znaczące powiększenie mocy transmisji sygnału i wydajności pracy. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji podczas grania online lub oglądania filmu.


    Instalacja w trzech krokach

    Aby skonfigurować MW325R, starczy innowacyjnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Ci potrzeba tylko kilku minut!


    Bezpieczeństwo sieci

    nowoczesne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


    Kontrola rodzicielska

    Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą zespajać się z Internetem


    Sieć dla gości

    Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swej sieci głównej


    nowoczesne zabezpieczenia

    Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, że połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami   ☆ TOTOLINK ROUTER N200RE V5 300MBPS MINI WIRELESS N- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

   TOTOLINK ROUTER N200RE V5 300MBPS MINI WIRELESS N- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

   ☆ TOTOLINK ROUTER N200RE V5 300MBPS MINI WIRELESS N- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Totolink
   • Nazwa produktu: TOTOLINK ROUTER N200RE V5 300MBPS MINI WIRELESS N- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
   • Ilość ofert: 3
   • Segment produktowy: Routery do biura i domu
   • Charakterystyka / Opis routera:

    Anteny:antena zewnętrzna;Częstotliwość pracy:2.4 Ghz;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:nowoczesne szyfrowanie sieci bezprzewodowej WPA/WPA2-PSK, Aplikacja do zdalnego zarządzania;liczba portów LAN:2;liczba portów USB:0;ilość portów WAN:1;liczba pozostałych portów:0;Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej:300 Mbps;Maksymalna prędkość dla 2,4 GHz:300 Mbps;Maksymalna prędkość dla 5 GHz:0;Możliwości:Bezprzewodowy klient ISP router, Klient bezprzewodowy, Repeater (Range Extender), Router Most z AP Klient;Obsługa WiFi:tak;Porty LAN:10/100;Porty lan (typ):RJ45;Porty pozostałe (rodzaj):brak;Porty wan (wariant):RJ45;Przeznaczenie:xDSL;Przeznaczenie:xDSL (telewizja kablowa, sieci lokalne);Przeznaczenie do:xDSL;rodzaj urządzenia:router bezprzewodowy;standard bezprzewodowy:300 (Mbps) - 802.11n;standard bezprzewodowy:300 (Mbps) - 802.11n;standard WiFi:802.11n;rodzaj gwarancji:typowa;Typy połączeń:IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,;Wersja urządzenia:podany router występuje w najróżniejszych wersjach, które nieznacznie mogą różnić się parametrami.

    Wersje routerów są wysyłane losowo.;Zapora ogniowa:MAC Filtering, IP Filtering, Port Filtering, URL Filtering;Zapora ogniowa:tak;Zarządzanie:oglądarka WWW;Zasilanie:zasilacz zewnętrzny;Złącza:LAN x2, WAN x1;Złącze USB:nie...   Podsumowanie, czyli jaki router WiFi do 100 zł najlepszy?


   Najlepszy router WiFi do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańszy router WiFi do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


   Podobne zestawienia:


   Najlepsze routery WiFi – TOP5 na listopad 2022

   Jeżeli żadna z powyższych routerów WiFi do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych routerów WiFi.


   Powiązania tematyczne:

   • jaki router WiFi do 100 zł opinie,
   • dobry router WiFi do 100 zł cena,
   • router WiFi do 100 zł ranking,
   • router WiFi do 100 zł jaki najlepszy.

   Podobne zestawienia:


   Zostaw opinię

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
   Loading...