Ranking routerów WiFi Zyxel. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów WiFi Zyxel


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych routerów WiFi Zyxel. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów WiFi Zyxel,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów WiFi.

Jakie routery WiFi Zyxel najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery WiFi Zyxel, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów WiFi Zyxel, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F ☆

Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F Najniższa Cena Online

☆ Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zyxel
 • Nazwa produktu: Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  NBG7815 Armor G5 12-strumieniowy, wielogigabitowy router WiFi 6 AX6000 technologia WiFi 6 zapowiada nową erę zwiększ pojemność, zmaksymalizuj prędkość i udoskonaloną sprawność dzięki Zyxel Armor G5. Innowacyjne z Wi-Fi 6, które zostało zaprojektowane, aby oferować szybsze i skuteczne połączenia, zwłaszcza w środowiskach o szerokiej gęstości sprzętów.

  Wielogigabitowy router Armor G5 to najszybszy router domowy, który proponuje najlepszą prędkość w sieci bezprzewodowej i może działać jako potężny serwer multimediów o wysokiej produktywności, obfitej przepustowości i zapewniającym idealny zasięg bezprzewodowy.

  Zmaksymalizuj skuteczność prędkości Armor G5 zapewnia do 6000 Mb / s przy ulepszonej efektywności i najwyższej przepustowości. 12 strumieni Wi-Fi pozwala na Armor wysyłanie i odbieranie obszerniejszej ilości informacji z wielu podłączonych urządzeń, gwarantując większą dostępną przepustowość i mniej przeciążeń standardowy router WiFi 5.

  Korzyści Najszybsze połączenie przewodowe z wieloma gigami Obsługuj swoją sieć lokalną z całkowitą produktywnością dzięki Rozwiązanie na sporo koncertów! Pancerz jest zaopatrzony w multi-koncert Port Ethernet LAN 10G / 5G / 2.5G / 1G, którego można dopasowywać się z wieloma gigabitowymi serwerami multimedialnymi, siecią podłączone urządzenia pamięci masowej, przełączniki i inne urządzenia z szybkością do 10 Gb / s.

  Mocniejszy procesor, obszerniejsza pamięć Czterordzeniowy procesor 64-bitowy 2,2 GHz gwarantuje najwyższą jakość przesyłanie strumieniowe bez poświęcania skuteczności. Zoptymalizowana przepustowość sieci bezprzewodowej i nieduże opóźnienia dla przytłaczające wymagania multimediów, gier online, HD czaty audio / wideo i mnóstwo innych.

  rozszerz zasięg dzięki antenom o obfitym zysku Armor G5 wykorzystuje 8x8 5 GHz, 4x4 2,4 GHz o obfitej mocy kompozycja wzmacniaczy zwiększająca siłę sygnału i zmniejsza zakłócenia. Udoskonalona sprawność anten dla maksymalny zasięg sieci bezprzewodowej.

  niezawodny i rozciągliwy dostęp zdalny OpenVPN Armor G5 pozwala na bezpieczne podłączenie sieci prywatnej dzięki łatwemu do utworzenia OpenVPN, choćby gdy jesteś poza domem i podczas połączenia z sieciami Wi-Fi, które nie są Twoje mieć!

  Utrzymuj ultraszybkie prędkości w obciążonej sieci Armor G5 radykalnie rozszerza przepustowość sieci i obniża opóźnienia, ulepszone wrażenia z sieci Wi-Fi, dzięki czemu jest perfekcyjny dla środowiska z wieloma podłączonymi urządzeniami.

  radować się zrównoważone operacje bezprzewodowe dla ponad 30 aplikacji, takich jak 4K / 8K video, AR / VR, urządzenia IoT w całym domu albo biurze. Nietrudna konfiguracja, łatwe zarządzanie Aplikacja Zyxel Armor zagwarantuje pełną kontrolę nad wszystkim dzieje się to w Twojej sieci, za każdym razem i wszędzie!

  Plik interfejs sieciowy pozwala na firmie Armor nieskomplikowane zarządzanie plikami sieć na komputerze, w tym konfigurowanie przystępności funkcje i monitorowanie działań sieciowych. Bezpieczeństwo: IPSec Pass-Through PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through VPN Support (OpenVPN) VPN Client Support WPA3-PSK WPS Support Guest Network Automatic Firmware Update Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Zasilanie: Zasilanie: 19 V / 2,1 A.

  pobór mocy: 39W max. Oprogramowanie: Obsługa systemu iOS 9 / Android 5.0 albo nowszego Język wsparcia: EN / ZH / DE / ES / FR / IT / PT / RU oczekiwania sprzętowe: Akcesoria w zestawie: Zasilacz x1 kabel Ethernet x1 Skrócona instrukcja obsługi (załączona karta gwarancyjna) x1 rozmiary: rozmiary przedmiotu (SxGxW): 248 x 182 x 66 mm, (9,8 x 7,2 x 2,6 cala) wymiary opakowania (SxGxW): 375 x 235 x 75 mm, (14,8 x 9,3 x 3,0 cala) Waga opakowania: 1,8 kg (4,0 funta) Pozostałe atrybuty: Środowisko działania Temperatura: 0 ° C do 40 ° C (32 ° F do 104 ° F) Wilgotność: 10% do 90% (bez kondensacji) Środowisko przechowywania Temperatura: -30 ° C do 70 ° C (-22 ° F do 158 ° F) Wilgotność: 10% do 90% (bez kondensacji)...


☆ Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F ☆

Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F Najniższa Cena Online

☆ Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zyxel
 • Nazwa produktu: Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Zyxel LTE3301-PLUS-EU01V1F
  produktywne WiFi piątej generacji

  standard 802.11ac reprezentuje piątą generację sieci bezprzewodowych. Technika wykorzystuje wyłącznie częstotliwość 5 GHz i zapewnia przepustowość do ok. 3,5 Gb/s. Użytkownicy mogą liczyć na wysoką prędkość połączenia i ponadprzeciętną wygodę w trakcie korzystania z sieci. To wyśmienita sugestia dla najistotniej wymagających klientów, którzy zawsze poszukują postępowych rozwiązań.

  zastosowany modem 4G

  Router z modemem 4G sprawdzi się doskonale wśród najistotniej wymagających klientów. Urządzenie wynajdzie wykorzystanie wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka prędkość przesyłu oraz kapitalna wydajność łącza. To mocne strony, obok których nie można przejść obojętnie. Wybierz wysokiej jakości sprzęt i ciesz się ponadprzeciętną wygodą używania każdego dnia.

  Sieć bez nieproszonych gości dzięki technologii VPN

  Wirtualna sieć prywatna (VPN) to tunel przesyłu szyfrowanych informacji, które są w całości bezpieczne. Żadna z osób niepołączonych z siecią VPN, nie uzyska do nich dostępu. Takie rozwiązanie sprawdza się wspaniale wszędzie tam, gdzie przekazywane są poufne dane. Docenią to zwłaszcza właściciele firm, gdyż ochrona przed cyberprzestępczością stanowi jeden z filarów dobrze prosperującego biznesu.

  Wysoki poziom ochrony dzięki technice WPA2

  To kanon szyfrowania spotykany w sieciach bezprzewodowych. Technologia ta została zaimplementowana na pokłady wielu routerów, a użytkownicy za każdym razem mogą liczyć na wysoki poziom ochrony przed atakami cyberprzestępców. Nie ulega wątpliwości, iż bezpieczeństwo w sieci to nad wyraz ważny aspekt, na który każdy powinien zwracać szczególną uwagę.

  Cztery gigabitowe porty LAN

  Router zaopatrzony w cztery porty LAN to znakomita propozycja dla wymagających użytkowników, dla których ponadprzeciętna funkcjonalność stanowi aspekt priorytetowy. Takie rozwiązanie pozwoli podłączyć do routera urządzenia za pomocą kabli ethernet. Dzięki temu rozmaite systemy w domu czy biurze w nieskomplikowany sposób uzyskają dostęp do internetu.

  Jeden port USB

  Router z portem USB pozwoli na podłączenie zróżnicowanych sprzętów, które obsługują ten standard komunikacji. Może być to drukarka, dysk zewnętrzny, a także dużo innych urządzeń. To genialna sugestia dla wymagających klientów, dla których za każdym razem liczy się wysoka funkcjonalność. Wybierz sprawdzony sprzęt i ciesz się wygodnym dostępem do internetu w domu albo w biurze.

  Dwie wydajne anteny zewnętrzne

  Router z dwoma zewnętrznymi antenami spotkał się z niemałym podziwm wśród wymagających klientów. Tak wyekwipowany sprzęt spełni oczekiwania wszędzie tam, gdzie doskonała jakość połączenia stanowi absolutny priorytet. To wręcz nieprzeciętna sugestia do domu i drobnego biura. Wybierz wysokiej jakości model i korzystaj z sieci bez żadnych ograniczeń.

  Zmień oblicze swych usług dzięki wewnętrznemu routerowi Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A.

  Obsługa kategorii szóstej oraz jednoczesna praca w dwóch zakresach AC1200 sprawia, iż LTE3301-PLUS zagwarantuje użytkownikom wygodę stosowania dzięki prędko prędkiej komunikacji mobilnej z internetem o sprawności 300/50 Mb/ * (odbieranie / wysyłanie). Kompatybilność z technologią sieciową 4G i 3G zagwarantuje ciągły i jednostajny sygnał. Funkcja przełączania awaryjnego Dual-WAN proponuje zabezpieczenie sieci przed awarią i zachowanie komunikacji użytkowników i przesyłanych treści, co ogranicza wskaźnik CAPEX. Budowa z dwoma portami WAN zapewnia bezpieczny i bezusterkowy dostęp do internetu poprzez przenośną sieć WAN albo stałe połączenie kablowe.

  3GPP wersja 10 kategoria 6 z obsługą prędkości danych do 300/50 Mbps* (DL/UL)

  Jednoczesne połączenia w dwóch pasmach AC1200

  Obsługa płynnego przełączania między sieciami 3G i 4G

  Obsługa wielu pasm w zróżnicowanych krajach

  Obsługa trybu Bridge i router

  Obsługa funkcji Dual-WAN Failover

  Korzyści

  prędkie połączenie z internetem

  Wewnętrzny router Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A z obsługą kategorii 6 zapewnia realnie najlepszą prędkość przesyłania danych o wydajności 300/50 Mbps* (DL/UL). Żeby uzyskać prędki Internet choćby w obszarach o stosunkowo słabym sygnale, LTE3301-PLUS można wyposażyć w dwie anteny zewnętrzne w celu uzyskania lepszej łączności. By współpracować z wszystkiego typu urządzeniami i bramami, a także zapewnić bezproblemową integrację z twoimi podręcznymi urządzeniami CPE, LTE3301-PLUS zapewnia także obsługę trybu bridge i router.

  Bądź rozciągliwy, przystosuj się

  Dla wygody użytkowników, Zyxel LTE3301-PLUS obsługuje zarówno tryb bridge, jak i router, dzięki temu integracja LTE3301-PLUS z istniejącą siecią jest bezproblemowa. Wbudowane funkcje routingu pozwalają użytkownikom korzystać ze wszystkich charakterystycznych aplikacji. Aby płynnie współpracować z istniejącymi albo preferowanymi urządzeniami użytkowników, takimi jak wysokiej klasy punkty dostępu Wi-Fi, bramy w drobnych firmach albo bramy w większych korporacjach, LTE3301-PLUS należy przełączyć na tryb bridge.

  Dostarcz użytkownikom maksymalną mobilność

  Dzięki routerowi wewnętrznemu Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A możesz skonfigurować elastyczną, łatwą do wdrożenia sieć WiFi. Gwarantując bezprzewodową łączność szerokopasmową i płynne przełączanie między sieciami 4G LTE, DCHSPA + i 3G, abonenci mogą luźno korzystać z internetu w dowolnym miejscu w domu, w biurze lub wszędzie tam, gdzie jest dostępny zasięg 4G LTE - wszystko to bez kabli. Ponadto użytkownicy mogą łatwo zmienić lokalizację routera w zależności od różnorodnych sytuacji i potrzeb.

  Wychodzimy naprzeciw twoim oczekiwaniom

  Ponieważ mnóstwo ważnych aplikacji wymaga nieprzerwanej wymiany informacji, Zyxel LTE3301-PLUS obsługuje przełączanie awaryjne Dual-WAN, które ogranicza ryzyko awarii sieci w wyniku pracy pojedynczej sieci WAN i zapewnia działające połączenia dla abonentów.rozszerzyć bezpieczeństwo użytkowników w Internecie, bezprzewodowa łączność LTE pozwala zachować alternatywną opcję sieci WAN bez konieczności używania infrastruktury kablowej. Tak długo, jak brama obsługuje funkcje przełączanie awaryjnego Dual-WAN, wystarczy podłączyć LTE3301-PLUS do istniejącej bramy i używać LTE jako przełącznika awaryjnego WAN.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Obsługiwane sieci
   4G LTE
   xDSL (sieci kablowe)
  • standard WiFi
   802.11ac (gen. 5)
  • System Mesh
   Nie
  • mobilny / przenośny
   Nie
  • Obsługa VPN
   Tak
  • Qos (kontrola ruchu sieci)
   Nie
  • Serwer druku
   Nie
  • kanon szyfrowania
   WPA2
  • Porty WAN
   1x RJ45
  • ilość portów LAN 10/100
   Brak
  • liczba portów LAN 10/100/1000
   4
  • ilość portów USB
   1
  • Gniazdo SIM
   Tak
  • Port modemu DSL
   Nie
  • Anteny
   2x Zewnętrzna
  • szybkość transmisji 2.4GHz
   300 Mb/s
  • prędkość transmisji 5GHz
   900 Mb/s
  • Szerokość [mm]
   210
  • Wysokość [mm]
   33
  • Głębokość [mm]
   115
  • Waga [g]
   500


Podobne zestawienia:


Najtańsze routery WiFi Zyxel – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery WiFi Zyxel, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów WiFi Zyxel jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F ☆

Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F Najniższa Cena Online

☆ Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zyxel
 • Nazwa produktu: Zyxel Indoor Router 4xGbE LAN AC1200 WiFi LTE3301-PLUS-EU01V1F
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Zyxel LTE3301-PLUS-EU01V1F
  sprawne WiFi piątej generacji

  kanon 802.11ac reprezentuje piątą generację sieci bezprzewodowych. Technika wykorzystuje wyłącznie częstotliwość 5 GHz i gwarantuje przepustowość do ok. 3,5 Gb/s. Użytkownicy mogą liczyć na wysoką prędkość połączenia i ponadprzeciętną wygodę podczas korzystania z sieci. To wspaniała propozycja dla najistotniej wymagających klientów, którzy zawsze poszukują innowacyjnych rozwiązań.

  zaimplementowany modem 4G

  Router z modemem 4G spełni oczekiwania idealnie wśród najistotniej wymagających klientów. Urządzenie wynajdzie wykorzystanie wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka prędkość przesyłu i kapitalna produktywność łącza. To atuty, obok których nie można przejść obojętnie. Wybierz wysokiej jakości sprzęt i ciesz się ponadprzeciętną wygodą stosowania każdego dnia.

  Sieć bez nieproszonych gości dzięki technologii VPN

  Wirtualna sieć prywatna (VPN) to tunel przesyłu szyfrowanych informacji, które są całkowicie bezpieczne. Żadna z osób niepołączonych z siecią VPN, nie uzyska do nich dostępu. Takie rozwiązanie sprawdza się nieprzeciętnie wszędzie tam, gdzie przekazywane są poufne informacje. Docenią to zwłaszcza właściciele firm, gdyż ochrona przed cyberprzestępczością stanowi jeden z filarów korzystnie prosperującego biznesu.

  Wysoki poziom ochrony dzięki technice WPA2

  To kanon szyfrowania spotykany w sieciach bezprzewodowych. Technika ta została zastosowana na pokłady wielu routerów, a użytkownicy zawsze mogą liczyć na wysoki poziom ochrony przed atakami cyberprzestępców. Nie ulega wątpliwości, że bezpieczeństwo w sieci to niezwykle ważny aspekt, na który każdy powinien zwracać szczególną uwagę.

  Cztery gigabitowe porty LAN

  Router wyekwipowany w cztery porty LAN to genialna sugestia dla wymagających użytkowników, dla których ponadprzeciętna funkcjonalność stanowi aspekt priorytetowy. Takie rozwiązanie pozwoli podłączyć do routera urządzenia za pomocą kabli ethernet. Dzięki czemu zróżnicowane systemy w domu czy biurze w nieskomplikowany sposób uzyskają dostęp do internetu.

  Jeden port USB

  Router z portem USB pozwoli na podłączenie przeróżnych sprzętów, które obsługują ten standard komunikacji. Może być to drukarka, dysk zewnętrzny, a także dużo innych sprzętów. To perfekcyjna sugestia dla wymagających klientów, dla których za każdym razem liczy się wysoka funkcjonalność. Wybierz sprawdzony sprzęt i ciesz się wygodnym dostępem do internetu w domu lub w biurze.

  Dwie efektywne anteny zewnętrzne

  Router z dwoma zewnętrznymi antenami spotkał się z niemałym podziwm wśród wymagających klientów. Tak wyposażony sprzęt sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znakomita jakość połączenia stanowi absolutny priorytet. To wręcz perfekcyjna propozycja do domu i małego biura. Wybierz wysokiej jakości model i korzystaj z sieci bez żadnych ograniczeń.

  Zmień oblicze swych usług dzięki wewnętrznemu routerowi Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A.

  Obsługa kategorii szóstej oraz jednoczesna praca w dwóch zakresach AC1200 powoduje, iż LTE3301-PLUS gwarantuje użytkownikom wygodę używania dzięki momentalnie szybkiej komunikacji przenośnej z internetem o sprawności 300/50 Mb/ * (odbieranie / wysyłanie). Kompatybilność z technologią sieciową 4G i 3G zagwarantuje ciągły i stabilny sygnał. Funkcja przełączania awaryjnego Dual-WAN oferuje zabezpieczenie sieci przed awarią i zachowanie komunikacji użytkowników i przesyłanych treści, co ogranicza wskaźnik CAPEX. Konstrukcja z dwoma portami WAN zagwarantuje bezpieczny i niezawodny dostęp do internetu poprzez przenośną sieć WAN albo stałe połączenie kablowe.

  3GPP wersja 10 kategoria 6 z obsługą prędkości danych do 300/50 Mbps* (DL/UL)

  Jednoczesne połączenia w dwóch pasmach AC1200

  Obsługa płynnego przełączania pomiędzy sieciami 3G i 4G

  Obsługa wielu pasm w rozmaitych krajach

  Obsługa trybu Bridge i router

  Obsługa funkcji Dual-WAN Failover

  Korzyści

  szybkie połączenie z internetem

  Wewnętrzny router Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A z obsługą kategorii 6 zagwarantuje realnie najlepszą prędkość przesyłania informacji o skuteczności 300/50 Mbps* (DL/UL). Aby uzyskać szybki Internet choćby w obszarach o stosunkowo słabym sygnale, LTE3301-PLUS można wyposażyć w dwie anteny zewnętrzne w celu uzyskania udoskonalonej łączności. Żeby współpracować z wszelkiego rodzaju urządzeniami i bramami, a także zapewnić bezproblemową integrację z twoimi podręcznymi urządzeniami CPE, LTE3301-PLUS gwarantuje także obsługę trybu bridge i router.

  Bądź sprężysty, dostosuj się

  Dla wygody użytkowników, Zyxel LTE3301-PLUS obsługuje jednocześnie tryb bridge, jak i router, dzięki temu integracja LTE3301-PLUS z istniejącą siecią jest bezproblemowa. Wbudowane funkcje routingu pozwalają użytkownikom korzystać ze wszystkich standardowych aplikacji. By płynnie współpracować z istniejącymi lub preferowanymi urządzeniami użytkowników, takimi jak wysokiej klasy punkty dostępu Wi-Fi, bramy w niepokaźnych firmach lub bramy w większych korporacjach, LTE3301-PLUS należy przełączyć na tryb bridge.

  Dostarcz użytkownikom maksymalną mobilność

  Dzięki routerowi wewnętrznemu Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A możesz skonfigurować elastyczną, łatwą do wdrożenia sieć WiFi. Gwarantując bezprzewodową łączność szerokopasmową i płynne przełączanie pomiędzy sieciami 4G LTE, DCHSPA + i 3G, abonenci mogą swobodnie korzystać z internetu w dowolnym miejscu w domu, w biurze lub wszędzie tam, gdzie jest przystępny zasięg 4G LTE - wszystko to bez kabli. W dodatku użytkownicy mogą prosto zmienić lokalizację routera w zależności od najróżniejszych sytuacji i potrzeb.

  Wychodzimy naprzeciw twoim oczekiwaniom

  Ponieważ niemało ważnych aplikacji wymaga nieustannej wymiany informacji, Zyxel LTE3301-PLUS obsługuje przełączanie awaryjne Dual-WAN, które obniża ryzyko awarii sieci w wyniku pracy pojedynczej sieci WAN i gwarantuje działające połączenia dla abonentów.zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników w Internecie, bezprzewodowa łączność LTE pozwala zachować alternatywną opcję sieci WAN bez konieczności używania infrastruktury kablowej. Do czasu, aż brama obsługuje funkcje przełączanie awaryjnego Dual-WAN, wystarczy podłączyć LTE3301-PLUS do istniejącej bramy i używać LTE jako przełącznika awaryjnego WAN.

  Specyfikacja techniczna:
  • Obsługiwane sieci
   4G LTE
   xDSL (sieci kablowe)
  • standard WiFi
   802.11ac (gen. 5)
  • System Mesh
   Nie
  • przenośny / przenośny
   Nie
  • Obsługa VPN
   Tak
  • Qos (kontrola ruchu sieci)
   Nie
  • Serwer druku
   Nie
  • kanon szyfrowania
   WPA2
  • Porty WAN
   1x RJ45
  • liczba portów LAN 10/100
   Brak
  • ilość portów LAN 10/100/1000
   4
  • liczba portów USB
   1
  • Gniazdo SIM
   Tak
  • Port modemu DSL
   Nie
  • Anteny
   2x Zewnętrzna
  • prędkość transmisji 2.4GHz
   300 Mb/s
  • prędkość transmisji 5GHz
   900 Mb/s
  • Szerokość [mm]
   210
  • Wysokość [mm]
   33
  • Głębokość [mm]
   115
  • Waga [g]
   500

☆ Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F ☆

Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F Najniższa Cena Online

☆ Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zyxel
 • Nazwa produktu: Zyxel NBG7815 AX600 WiFi 6 12Stream Multi Gigabit Router NBG7815-EU0102F
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  NBG7815 Armor G5 12-strumieniowy, wielogigabitowy router WiFi 6 AX6000 technologia WiFi 6 zapowiada nową erę rozszerz pojemność, zmaksymalizuj szybkość i ulepszoną produktywność dzięki Zyxel Armor G5. Zaawansowane z Wi-Fi 6, które zostało zaprojektowane, aby oferować szybsze i produktywne połączenia, zwłaszcza w środowiskach o sporej gęstości urządzeń.

  Wielogigabitowy router Armor G5 to najszybszy router domowy, który proponuje najkorzystniejszą szybkość w sieci bezprzewodowej i może działać jako solidny serwer multimediów o wysokiej wydajności, znacznej przepustowości i gwarantującym idealny zasięg bezprzewodowy.

  Zmaksymalizuj produktywność szybkości Armor G5 zapewnia do 6000 Mb / s przy ulepszonej sprawności i najwyższej przepustowości. 12 strumieni Wi-Fi pozwala na Armor wysyłanie i odbieranie obszerniejszej ilości danych z wielu podłączonych maszyn, zapewniając pokaźniejszą dostępną przepustowość i mniej przeciążeń standardowy router WiFi 5.

  Korzyści Najszybsze połączenie przewodowe z wieloma gigami Obsługuj swoją sieć lokalną z pełną skutecznością dzięki Rozwiązanie na sporo koncertów! Pancerz jest zaopatrzony w multi-koncert Port Ethernet LAN 10G / 5G / 2.5G / 1G, którego można scalać się z wieloma gigabitowymi serwerami multimedialnymi, siecią podłączone urządzenia pamięci masowej, przełączniki i inne urządzenia z prędkością do 10 Gb / s.

  Mocniejszy procesor, pokaźniejsza pamięć Czterordzeniowy procesor 64-bitowy 2,2 GHz zapewnia najwyższą jakość przesyłanie strumieniowe bez poświęcania produktywności. Zoptymalizowana przepustowość sieci bezprzewodowej i minimalne opóźnienia dla przytłaczające kryteria multimediów, gier online, HD czaty audio / video i niemało innych.

  powiększ zasięg dzięki antenom o obszernym zysku Armor G5 wykorzystuje 8x8 5 GHz, 4x4 2,4 GHz o szerokiej mocy budowa wzmacniaczy rozszerzająca siłę sygnału i obniża zakłócenia. Udoskonalona produktywność anten dla maksymalny zasięg sieci bezprzewodowej.

  niezawodny i elastyczny dostęp zdalny OpenVPN Armor G5 umożliwia bezpieczne podłączenie sieci prywatnej dzięki przystępnemu do utworzenia OpenVPN, choćby gdy jesteś poza domem i podczas połączenia z sieciami Wi-Fi, które nie są Twoje mieć!

  Utrzymuj ultraszybkie prędkości w obciążonej sieci Armor G5 radykalnie powiększa przepustowość sieci i zniża opóźnienia, ulepszone wrażenia z sieci Wi-Fi, dzięki czemu jest wspaniały dla środowiska z wieloma podłączonymi urządzeniami.

  radować się jednostajne operacje bezprzewodowe dla ponad 30 aplikacji, takich jak 4K / 8K video, AR / VR, urządzenia IoT w całym domu albo biurze. Nieskomplikowana konfiguracja, nieskomplikowane zarządzanie Aplikacja Zyxel Armor zapewnia pełną kontrolę nad wszystkim dzieje się to w Twojej sieci, zawsze i wszędzie!

  Plik interfejs sieciowy umożliwia firmie Armor nieskomplikowane zarządzanie plikami sieć na komputerze, w tym konfigurowanie dostępności funkcje i monitorowanie działań sieciowych. Bezpieczeństwo: IPSec Pass-Through PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through VPN Support (OpenVPN) VPN Client Support WPA3-PSK WPS Support Guest Network Automatic Firmware Update Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Zasilanie: Zasilanie: 19 V / 2,1 A.

  pobór mocy: 39W max. Oprogramowanie: Obsługa systemu iOS 9 / Android 5.0 albo nowszego Język wsparcia: EN / ZH / DE / ES / FR / IT / PT / RU wymagania sprzętowe: Akcesoria w zestawie: Zasilacz x1 kabel Ethernet x1 Skrócona instrukcja obsługi (załączona karta gwarancyjna) x1 rozmiary: wymiary przedmiotu (SxGxW): 248 x 182 x 66 mm, (9,8 x 7,2 x 2,6 cala) rozmiary opakowania (SxGxW): 375 x 235 x 75 mm, (14,8 x 9,3 x 3,0 cala) Waga opakowania: 1,8 kg (4,0 funta) Pozostałe parametry: Środowisko działania Temperatura: 0 ° C do 40 ° C (32 ° F do 104 ° F) Wilgotność: 10% do 90% (bez kondensacji) Środowisko przechowywania Temperatura: -30 ° C do 70 ° C (-22 ° F do 158 ° F) Wilgotność: 10% do 90% (bez kondensacji)...Podsumowanie, czyli jaki router WiFi Zyxel najlepszy?


Najlepszy router WiFi Zyxel w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router WiFi Zyxel w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane routery WiFi – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów WiFi Zyxel nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych routerów WiFi.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router WiFi Zyxel opinie,
 • dobry router WiFi Zyxel cena,
 • router WiFi Zyxel ranking,
 • router WiFi Zyxel jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...