Ranking routerów Mercusys. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów Mercusys


Pomagamy w wyborze dobrych routerów Mercusys. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów Mercusys,
 • TOP5 chętnie kupowanych routerów.

Jakie routery Mercusys najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery Mercusys, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów Mercusys, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Mercysys MW325R
  • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi gwarantują pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
  • usztywniony sygnał — anteny o wysokim zysku istotnie zwiększają siłę sygnału bezprzewodowego i jego zasięg i stabilność.
  • Połączenia o szybkości 300 Mb/s — nadzwyczajna szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych oraz przesyłania obfitych plików.
  • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej.


  Wi-Fi o zasięgu 500 m2

  MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swoim zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - równocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


  *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów efektywności. Rzeczywista produktywność zależy od sposobu korzystania z urządzenia i jego warunków pracy, dlatego może się różnić od przekazanej w specyfikacji.


  Cztery anteny o zysku 5dBi

  technika 2x2 MIMO, a także cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na znaczące powiększenie mocy transmisji sygnału i produktywności pracy. Oznacza to, iż nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji podczas grania online lub oglądania filmu.


  Instalacja w trzech krokach

  Aby skonfigurować MW325R, starczy progresywnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!


  Bezpieczeństwo sieci

  nowoczesne opcje bezpieczeństwa gwarantują twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


  Kontrola rodzicielska

  Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą konsolidować się z Internetem


  Sieć dla gości

  Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swej sieci głównej


  zaawansowane zabezpieczenia

  Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, że połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami☆ TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2+/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 ☆

TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2+/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2+/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2+/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Model: MW300D Bezprzewodowy router/modem ADSL2+, standard N, 300Mb/s MW300D Imponujące prędkości Wi-Fi - 300 Mb/s to prędkość, która pozwala wielu użytkownikom na jednoczesną transmisję strumieniową wideo w jakości HD.

  obszerny zasięg - Dwie zintegrowane anteny o wysokim zysku gwarantują wielokierunkowe nadawanie szczególnie silnego sygnału sieci. Kompatybilność - Router jest w pełni kompatybilny ze standardami ADSL2+/ADSL2/ADSL.

  Zarządzanie bez wysiłku - Dzięki instynktownemu interfejsowi zarządzania konfiguracja routera trwa tylko kilka minut. Urządzenie wielofunkcyjne i zrównoważony sygnał Wi-FiBezprzewodowy router/modem ADSL2+, kanon N, 300Mb/s Wybierz prędki router/modem ADSL, aby zaspokoić wszystkie kryteria stawiane sieci domowejMW300D to urządzenie wszechstronne, łączące modem ADSL2+ z routerem NAT, które zapewni dostęp do szybkich połączeń Wi-Fi wszystkim twoim smartfonom, tabletom oraz laptopom.

  Decydując się na ten towar zyskujesz swobodę wyboru dostawcy usługi internetowej dzięki możliwości korzystania równocześnie z połączeń ADSL, jak i ADSL2. 300 Mb/s w standardzie NKorzystaj z możliwości transmisji strumieniowej 4K, grania w gry internetowe, pobierania obfitych plików i realizowania innych działań, które konkretnie obciążają sieć.

  300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz to prędkość wystarczająca, by sprostać najszczególniej wymagającym aktywnościom w sieci domowej. Wzmocnij sygnał WiFiDwie zintegrowane anteny o wysokim zysku gwarantują wielokierunkowe nadawanie szczególnie silnego sygnału WiFi i dostęp do bezusterkowej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu.Bezpieczeństwo: WPA-PSK / WPA2-PSKZarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Zasilanie: Oprogramowanie: wymagania sprzętowe: Akcesoria w zestawie: Zasilacz przewód Ethernet Instrukcja szybkiej instalacji 2 kable telefoniczne RJ11 Zewnętrzny splitter DSL rozmiary: 114 x 94 x 26 mmPozostałe atrybuty:...


☆ Router MERCUSYS MR50G ☆

Router MERCUSYS MR50G Najniższa Cena Online

☆ Router MERCUSYS MR50G - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router MERCUSYS MR50G
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Wraz z rozwojem łącz internetowych, Twój router WiFi również wymaga modernizacji. Zgodność z nowoczesnym standardem 802.11ac pozwala routerowi MR50G osiągać prędkości WiFi do 1900Mb/s (600Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHz)....

☆ TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X ☆

TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MR80X WiFi 6 AX3000 3LAN 1WAN, MR80X
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Mercusys MR80X

  Dwupasmowy router Wi-Fi 6 Mercusys MR80X posiada cztery zewnętrzne anteny o wysokim zysku i zintegrowane wzmacniacze sygnału gwarantują silny sygnał WiFi, który sięga daleko. Beamforming lokalizuje Twoje połączone urządzenia i koncentruje w ich kierunku sygnał bezprzewodowy, czyniąc w ten sposób połączenie bardziej stabilnym.


  WiFi 6 - Przyszłość nie ma opóźnień

  Podwajając przepustowość dzięki szerokości kanału 160MHz, MR80X przekracza limity wcześniejszych szerokości kanałów i gwarantuje prędkości Twoim urządzeniom na zupełnie nowym poziomie. WiFi 6 o szybkości do 3 Gb/s, umożliwia pobieranie sporych plików w ciągu kilku minut, a strumieniowanie 4K odbywa się bez opóźnień. Streamowanie i granie na wielu urządzeniach powoduje dużo przyjemności, nie tracąc przy tym wydajności. MR80X obsługuje OFDMA i MU-MIMO powiększając tym samym możliwości Twojego WiFi, zezwalając na jednoczesne przesyłanie informacji z wieloma urządzeniami klienckimi. Gwarantuje to 4× większą wydajność sieci w środowiskach z pokaźnym ruchem sieciowym.


  Zmniejsz zakłócenia od sieci WiFi sąsiadów

  Zakłócenia od innych pobliskich sieci bezprzewodowych mogą wywoływać problemy z sygnałem Twojej sieci, niezwykle jeśli mieszkasz w bloku albo blisko sąsiadów. MR80X wykorzystuje Kolorowanie BSS, żeby oznaczać ramki danych w celu odróżnienia ich od pochodzących z innych punktów dostępowych. Pomaga to zminimalizować zakłócenia sygnału wywoływane przez sieci sąsiadów i powiększyć skuteczność transmisji. Target Wake Time zniża zużycie energii Twoich urządzeń mobilnych i IoT podczas przesyłania danych, żeby wydłużyć ich czas działania na baterii.


  Najnowsze szyfrowanie WPA3 broni Twoją sieć

  Najnowszy kanon szyfrowania sieci bezprzewodowej, WPA3, proponuje rozszerzone bezpieczeństwo WiFi,bronić Twoje urządzenia i prywatne dane przed atakami Brute-Force. Gwarantuje odpowiednią ochronę, choćby jeśli używasz prostego hasła. Zaawansowana poufność przekazywania informacji uniemożliwia przechwyceniu informacji, nawet jeśli zostaną złamane tajne klucze sesji. Szyfrowanie 128-bit generuje aktywną ochronę przeciwko zagrożeniom bezpieczeństwa i intruzom.


  Smart Connect

  Smart Connect umożliwia działanie obu pasm routera MR80X z tymi samymi ustawieniami. MR80X równoważy wymogi sieci i umieszcza urządzenia na paśmie, które może zaoferować mu najlepszy sygnał i szybkość. Zagwarantuje to adekwatne połączenie dla Twoich urządzeń kiedy poruszasz się po domu.


  efektywny procesor Qualcomm minimalizuje buforowanie i opóźnienia

  Chipset Qualcomm WiFi 6, który łączy 64-bitowy, dwurdzeniowy procesor i zaawansowany, 12-wątkowy, programowalny procesor sieciowy, pozwala MR80X na połączenie do 256 maszyn. Twoja sieć może sprostać największym transferom danych i wielu zadaniom działającym płynnie w tym samym czasie.


  Tryby działania

  Tryb routera stwarza sieć bezprzewodową dla wszystkich Twoich sprzętów WiFi. Tryb punktu dostępowego powiększa sieć przewodową i stwarza ją bezprzewodową☆ Router MERCUSYS MW302R ☆

Router MERCUSYS MW302R Najniższa Cena Online

☆ Router MERCUSYS MW302R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router MERCUSYS MW302R
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swoim zasięgiem dużą powierzchnię twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie, zarówno w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie. Konfiguracja urządzenia to kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej. Połączenia o szybkości 300 Mb/s to doskonała prędkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych, a także przesyłania obfitych plików....

☆ Router MERCUSYS MW325R ☆

Router MERCUSYS MW325R Najniższa Cena Online

☆ Router MERCUSYS MW325R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router MERCUSYS MW325R
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swoim zasięgiem dużą powierzchnię twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie, równocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie. Konfiguracja urządzenia to kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej. Połączenia o prędkości 300 Mb/s to świetna szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych i przesyłania znacznych plików....

☆ Router Mercusys MR1800X Wi-Fi 6, standard AX1800, MR1800X ☆

Router Mercusys MR1800X Wi-Fi 6, standard AX1800, MR1800X Najniższa Cena Online

☆ Router Mercusys MR1800X Wi-Fi 6, standard AX1800, MR1800X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router Mercusys MR1800X Wi-Fi 6, standard AX1800, MR1800X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Router Mercusys MR80X ☆

Router Mercusys MR80X Najniższa Cena Online

☆ Router Mercusys MR80X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Router Mercusys MR80X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  obfity wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) ☆

TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) Najniższa Cena Online

☆ TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: TP-LINK System WiFi Mesh Halo H50G AC1900 2-pak, KMTPLRXWAMSY007 (18020085)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Halo H50G Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1900

  • jednorodna sieć - Wi-Fi Dzięki innowacyjnej technologii Mesh jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.
  • Płynny roaming - podczas przemieszczania się po domu urządzenia samoczynnie przełączają się pomiędzy jednostkami Halo, aby korzystać z najkorzystniejszego sygnału i najszybszego połączenia.
  • Zasięg sieci w całym domu - Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swoim zasięgiem powierzchnię 550 m.
  • 1,9 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi Halo H50G gwarantuje prędkie i stabilne połączenia, których łączne szybkości osiągają nawet 1900 Mb/s i zezwala na współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
  • Łatwe zarządzanie - poprzez aplikację Korzystając z aplikacji MERCUSYS, momentalnie skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
  • Gigabitowe porty - Każda jednostka Halo wyekwipowana jest w 3 porty gigabitowe, dzięki czemu połączenia przewodowe osiągają niezwykle duże prędkości.

  świetne rozwiązanie do wykorzystywania domowego
  Dzięki technologii Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i gwarantuje konkretny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technologia Mercusys Mesh gwarantuje stały dostęp do niesamowicie prędkich i stabilnych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H50G to już przeszłość.

  Sieć Wi-Fi przystępna za każdym razem i wszędzie
  technika Mercusys Mesh umożliwia urządzeniu utworzenie jednolitego systemu sieci bezprzewodowej i zapewnienie dostępu do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu o powierzchni 550 m. Korzystaj z sieci Wi-Fi od drzwi wejściowych aż do ogrodu.

  świetny sprzęt do każdego domu
  System Halo H50G składa się z kilku jednostek, by spełnić wymogi wielkościowe większości domów. Zasięg sieci Wi-Fi mesh możesz zwiększyć w dowolnym momencie - starczy, że dodasz kolejną jednostkę Halo.*
  *kolekcja H maszyn Halo nie współpracuje z kolekcją S.

  Płynny roaming
  Urządzenia dodane do sieci samoczynnie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej efektywności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu podczas przemieszczania się po domu z urządzeniem przenośnym.

  Sześć wzmacniaczy sygnału
  Silny sygnał Wi-Fi przystępny w całym domu

  Halo H50G wykorzystuje szęść progresywnych wzmacniczy i odbiorników sygnału, dzięki czemu gwarantuje obszerniejszą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane przez połączone urządzenia bezapelacyjnie szybciej. Odległości transmisji są tym samym obszerniejsze, a sygnał wysyłany w kierunku maszyn Wi-Fi silniejszy.

  Rozrywka bez końca na wszystkich urządzeniach
  Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo gwarantują dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których prędkości osiągają łącznie 1,9 Gb/s. Sześć jednoczesnych strumieni informacji oznacza, iż Halo H50G jest w stanie zapewnić większą przepustowość połączeń, a tym samym większe prędkości Internetu, potrzebne do płynnej transmisji strumieniowej, grania w gry i pobierania plików.

  Smart Connect
  Dwa zintegrowane pasma

  Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz i 5 GHz poprzez wspólną nazwę SSID. Funkcja umożliwia inteligentne łączenie urządzeń z najkorzystniejszym przystępnym pasmem Wi-Fi, zapewniając tym samym płynną transmisję danych.

  Możliwość połączenia ponad 100 urządzeń
  Halo H50G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie trzech oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1900, gwarantując dostęp do szybkiej i płynnej sieci Wi-Fi dla ponad 100 sprzętów. Zaopatrzony w technologię MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, nawet wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

  technologia Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
  technika Beamforming pozwala na wykrywanie urządzeń i przesyłanie w ich kierunku solidnego sygnału Wi-Fi, nawet jeśli znajdują się w odległej lokalizacji lub posiadają niski poziom zasilania.

  Autonaprawa
  Jeśli na jednej z jednostek Halo wystąpi błąd, system samoczynnie przekieruje informacje do innego urządzenia, żeby nie dopuścić do utraty sygnału i przerwy w dostępie do sieci.

  Gigabitowe porty i samoczynne wykrywanie WAN/LAN
  Dzięki funkcji samoczynnego wykrywania WAN/LAN nie ma potrzeby wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co w dodatku rozszerza komfort użytkowania urządzenia. System Halo H50G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego poprzez ISP i zapewnia niesamowicie dużą szybkość przesyłu informacji do sprzętów przewodowych. Jest to możliwe ze względu na występowanie w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niż porty Ethernet.

  Możliwość wyboru trybu pracy

  • Tryb routera: generuje sieć bezprzewodową, dostępną dla wszystkich urządzeń Wi-Fi.
  • Tryb punktu dostępowego: zwiększa zasięg sieci przewodowej i zapewnia do niej dostęp dla urządzeń bezprzewodowych.

  Błyskawiczna konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
  Nie musisz mieć fachowej wiedzy ani zagłębiać się w trudne instrukcje instalacji. Wystarczy, iż pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie mobilne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci mesh!

  bezawaryjna kontrola rodzicielska
  Prosta i intuicyjna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi,łatwo zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka w sieci.

  Zarządzanie i ochrona sieci domowej
  Aplikacja MERCUSYS pozwala na zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - wystarczy posiadać przy sobie urządzenie z systemem iOS lub Android.  EAN: 6935364006600
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Halo H50G(2-pack)
  Model: Halo H50G
  typ: xDSL
  Architektura sieci: GigabitEthernet
  Porty we/wy: 3 x 10/100/1000 Mbit/s
  Standardy: IPv4
  Pasmo: 5 GHz
  Antena: Wewnętrzna
  Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK
  Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Tryby pracy: Router, punkt dostępowy Jakość usług: WMM Sieć WAN: Dynamiczny adres IP/statyczny adres IP/PPPoE/L2TP/PPTP Zarządzanie: Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, wieloosobowe zarządzanie DHCP: Serwer, klient Zapora sieciowa: SPI Firewall Sieć dla gości: 2,4 GHz, 5 GHz
  Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny
  oczekiwania środowiskowe: Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
  Akcesoria w komplecie: 2 x Jednostka Halo H50G kabel Ethernet RJ45 2 x Zasilacz Instrukcja prędkiej instalacji
  wymiary: 88 x 88 x 88 mm
  Pozostałe parametry: Przycisk Reset

☆ Tp-link mercusys mr1800x router wifi 6 ax1800 3lan 1wan (6957939000714) ☆

Tp-link mercusys mr1800x router wifi 6 ax1800 3lan 1wan (6957939000714) Najniższa Cena Online

☆ Tp-link mercusys mr1800x router wifi 6 ax1800 3lan 1wan (6957939000714) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: Tp-link mercusys mr1800x router wifi 6 ax1800 3lan 1wan (6957939000714)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Mercusys MR1800X router WiFi 6 AX1800 3LAN 1WAN Dwupasmowy router Wi-Fi 6, kanon AX1800 szybkości Wi-Fi 6 nowej generacji dwupasmowy router MR70X proponuje stosowne szybkości, osiągające choćby 1,8 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz).

  Cztery razy pokaźniejsza efektywność działania Technologie OFDMA i MU-MIMO pozwalają na podłączenie do sieci bezprzewodowej większej liczby maszyn i optycznie zniżają opóźnienia w transmisji. Znaczny zasięg Cztery anteny zewnętrzne o wysokim zysku pozwalają na utworzenie silnej i niezawodnej sieci bezprzewodowej, przystępnej na powierzchni całego domu.

  bezusterkowa ochrona sieci Najnowszy standard WPA3 gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa. Gigabitowe porty Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie daje szybki Internet i przesyłaj dane z zachwycającą szybkością.

  Ograniczenie zużycia energii technika Target Wake Time zezwala na optymalne działanie maszyn przenośnych i IoT oraz mniejsze zużycie energii. Redukcja zakłóceń sieci Kolorowanie BSS tłumi zakłócenia generowane przez sąsiednie kanały,rozszerzyć sprawność transmisji.

  Funkcja Smart Connect Urządzenia zawsze łączą się z najkorzystniejszym przystępnym w danym momencie pasmem Wi-Fi. Tryb punktu dostępowego Tryb AP gwarantuje urządzeniom bezprzewodowy dostęp do sieci przewodowej. Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej WPA-PSK / WPA2-PSK/ WPA3 Włączanie/wyłączanie sieci bezprzewodowej, WMM Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Porty: 1 gigabitowy port WAN + 3 gigabitowe porty LANFunkcje specjalne: szybkość transmisji 1201 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz) Czułość odbiornika 11g 6 Mb/s: -96 dBm 11g 54 Mb/s: -78 dBm 11n HT40 MCS7:-74 dBm 11n HT20 MCS7:-77 dBm 11a 6 Mb/s:-94 dBm 11a 54 Mb/s:-76 dBm 11ac VHT20 MCS8:-71 dBm 11ac VHT40 MCS8:-68 dBm 11ac VHT80 MCS8:-65 dBm Moc transmisji 2,4 GHz < 20 dBm (EIRP) 5 GHz < 23 dBm (EIRP)Zasilanie: Oprogramowanie: oczekiwania sprzętowe: Akcesoria w zestawie: Router MR70X, Zasilacz, Instrukcja szybkiej instalacji, przewód Ethernet RJ45Wymiary: 208,8 × 171,6 × 41,7 mm Pozostałe właściwości:...Podobne zestawienia:


Najtańsze routery Mercusys – Ranking na luty 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery Mercusys, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów Mercusys jest aktualizowany na bieżąco.

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 ☆

wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 Najniższa Cena Online

☆ wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: wzmacniacz sygnału Mercusys MW300RE (MW300RE), 1_660291
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Router Mercysys MW325R
  • Maksymalny zasięg — cztery anteny o zysku 5dBi zapewniają pokrycie zasięgiem powierzchni 500 m2.
  • wzmocniony sygnał — anteny o wysokim zysku wyraźnie zwiększają siłę sygnału bezprzewodowego, a także jego zasięg i stabilność.
  • Połączenia o prędkości 300 Mb/s — nieprzeciętna prędkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych, a także przesyłania znacznych plików.
  • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej.


  Wi-Fi o zasięgu 500 m2

  MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swym zasięgiem aż 500 m2 powierzchni twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie - równocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie.


  *Zasięg oszacowano na podstawie przeprowadzonych testów wydajności. Rzeczywista sprawność zależy od sposobu korzystania z urządzenia oraz jego warunków pracy, dlatego może się różnić od podanej w specyfikacji.


  Cztery anteny o zysku 5dBi

  technologia 2x2 MIMO i cztery anteny o wysokim zysku pozwalają routerowi MW325R na znaczące zwiększenie mocy transmisji sygnału i skuteczności pracy. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji w trakcie grania online lub oglądania filmu.


  Instalacja w trzech krokach

  Aby skonfigurować MW325R, wystarczy nowoczesnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Ci trzeba tylko kilku minut!


  Bezpieczeństwo sieci

  progresywne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenia z routerem MW325R.


  Kontrola rodzicielska

  Decyduj kiedy i w jaki sposób urządzenia mogą bratać się z Internetem


  Sieć dla gości

  Utwórz oddzielną sieć dla gości i zapewnij bezpieczeństwo swej sieci głównej


  zaawansowane zabezpieczenia

  Ustaw bezpieczne szyfrowanie sieci i miej pewność, że połączenia bezprzewodowe są chronione przed cyberatakami☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys ☆

Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys Najniższa Cena Online

☆ Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MERCUSYS
 • Nazwa produktu: Router mw305r darmowy odbiór w 21 miastach! marki Mercusys
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Bezprzewodowy router, standard N, 300Mb/s
  • prędkość transmisji do 300Mb/s gwarantuje płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja video w jakości HD, gry online czy pobieranie znacznych plików)
  • Trzy anteny 5dBi pokaźnie rozszerzają siłę, zasięg i stabilność sygnału
  • intuicyjna strona internetowa zezwala na przeprowadzenie konfiguracji urządzenia zaledwie w kilka minut


  nieprzeciętna sprawność Wi-Fi

  szeroki zasięg sieci

  Dzięki antenom 5dBi, współpracujących w celu powiększenia czułości odbioru sygnału, MW305R gwarantuje wielki zasięg sieci bezprzewodowej.


  prędkość transmisji do 300Mb/s

  MW305R dostarcza urządzeniom szybkie i jednostajne połączenie bezprzewodowe. Szybkość transmisji do 300Mb/s zapewnia płynny przekaz informacji wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja wideo w jakości HD, gry online czy pobieranie plików).


  Miniaturowe gabaryty urządzenia, maksymalna wygoda

  Postępy w obszarze R&D umożliwiły stworzenie routera, który posiada się w dłoni bez zmniejszania jego produktywności. Komponenty najwyższej jakości, takie jak chipset MediaTek sprawiają, iż MW305R jest nie tylko bardzo minimalny, lecz i szczególnie konkretny.


  Bezpieczeństwo sieci

  innowacyjne opcje bezpieczeństwa zapewniają twoim urządzeniom bezpieczne połączenie z MW305R.


  Kontrola rodzicielska

  Możliwość wyznaczenia czasu i zakresu dostępu do Internetu


  Sieć dla gości

  rozszerzone bezpieczeństwo sieci głównej dzięki osobnej sieci dla gości


  innowacyjne szyfrowanie

  Ochrona przed cyberatakami i innymi zagrożeniami dzięki szyfrowaniu WPA/WPA2☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link ☆

router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link Najniższa Cena Online

☆ router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TP-Link
 • Nazwa produktu: router mercusys mw302r wifi n300 1xwan 2xlan marki Tp-link
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  MW302R
  Bezprzewodowy router, kanon N, 300 Mb/s, dużo trybów pracy
  • prędkie Wi-Fi na co dzień — MW302R udostępnia szybkie i stabilne połączenia o łącznej prędkości 300 Mb/s, które udźwigną wszystkie wykonywane na co dzień działania.
  • Maksymalny zasięg — Zewnętrzne anteny o wysokim zysku gwarantują zasięg na całej powierzchni domu.
  • sporo trybów pracy — dostępność czterech trybów pracy oznacza, iż urządzenie ma szeroką gamę zastosowań.
  • Łatwa instalacja — intuicyjny interfejs strony zarządzania momentalnie przeprowadzi cię przez cały proces konfiguracji.
  • Funkcja kontroli rodzicielskiej — Ustal zasady dostępu do sieci,bronić dzieci przed zagrożeniami związanymi z niekontrolowanym dostęp do Internetu.
  • Zgodność z IPv6 (internetowym protokołem w wersji 6).


  szybkie Wi-Fi na co dzień

  Router MW302R zagwarantuje szybkie i stabilne połączenia Wi-Fi dla wszelkich urządzeń, z których korzystasz w domu. Szybkości dochodzące do 300 Mb/s bez problemu udźwigną transmisję strumieniową w jakości HD, gry internetowe i prędkie pobieranie plików.
  Jedno urządzenie, cztery tryby pracy

  • Tryb routera - zagwarantuje dostęp do sieci bezprzewodowej dla wszelkich maszyn Wi-Fi w Twoim domu
  • Tryb wzmacniacza sygnału - rozszerza zasięg sieci Wi-Fi
  • Tryb punktu dostępowego - Wzmacnia sieć przewodową, umożliwiając do niej dostęp bezprzewodowy
  • Tryb WISP - pozwala na bezprzewodowe łączenie się z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest osiągalne


  Imponujący zasięg

  Dwie zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi pozwalają routerowi MW302R na zasadnicze powiększenie mocy transmisji sygnału i sprawności działania. Oznacza to, że nie musisz martwić się o opóźnienia i zakłócenia w transmisji pracując w domu albo w biurze.

  Instalacja w trzech krokach

  by skonfigurować MW302R, wystarczy nowoczesnać krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej. Potrzebujesz tylko kilku minut!

  Kontrola rodzicielska

  Ustaw limity dostęp do Internetu,posiadać wpływ na to kiedy i w jaki sposób urządzenia Twoich dzieci albo pracowników łączą się z siecią.

  Sieć dla gości

  Zapewnij swoim gościom dostęp do sieci, chroniąc prywatność swych zasobów. Uprość udostępnianie treści przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

  Funkcja QoS

  Przydziel urządzeniom priorytety, by
  mogły pracować z maksymalną sprawnością.

  Obsługa IPTV

  Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge i tagowanie VLAN pomagają w optymalizacji transmisji strumieniowej IPTV i nieszablonowe wrażenia z oglądania.

  Harmonogram Wi-Fi

  Skonfiguruj ustawienia harmonogramu, aby uruchomić samoczynne wyłączanie się sieci Wi-Fi.

  Kontrola diod

  Ustaw czas wyłączania diod, aby nic nie rozpraszało Cię w trakcie snu.

  progresywne zabezpieczenia

  Włącz bezpieczne szyfrowanie WPA/WPA2 i miej pewność, iż sieć bezprzewodowa jest broniona przed cyberatakami.

  Obsługa IPv6

  Korzystaj z usług IPv6 oferowanych poprzez usługodawcę i zyskaj dostęp do witryn IPv6.

  Sieć bezprzewodowa
  Standardy bezprzewodowe

  IEEE 802.11b/g/n

  Częstotliwość pracy

  2,4 - 2,4835 GHz

  prędkość transmisji

  • 11n: do 300 Mb/s (dynamicznie)
  • 11g: do 54 Mb/s (dynamicznie)
  • 11b: do 11 Mb/s (dynamicznie)

  Czułość odbiornika

  • 270M: -73dBm@10% PER
  • 130M: -75dBm@10% PER
  • 54M: -77dBm@10% PER
  • 11M: -90dBm@10% PER
  • 6 M: -94dBm@10% PER
  • 1 M: -96dBm@10% PER

  Moc transmisji

  <20 dBm (EIRP)

  Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej

  WPA-PSK / WPA2-PSK

  Funkcje transmisji bezprzewodowej

  Wł./Wył. Sieci Wi-Fi, WDS Bridge

  Oprogramowanie
  Sieć WAN

  Dynamiczny IP/statyczny IP/PPPoE/PPTP/L2TP

  Zarządzanie

  Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne

  DHCP

  Serwer

  Przekierowanie portów

  Serwer wirtualny, UPnP, DMZ

  Zapora sieciowa

  Wiązanie adresów IP i MAC

  Protokoły

  IPv4, IPv6

  Sieć dla gości

  Sieć dla gości 2,4 GHz

  cechy sprzętowe
  wymiary (S X G X W)

  114 mm × 94 mm × 26 mm

  Przyciski

  Przycisk Reset

  Zasilanie

  5 V/0,6 A

  Anteny

  2 * 5 dBi

  Porty Ethernet

  2 porty LAN 10/100 Mb/s
  1 port WAN 10/100 Mb/s

  Inne
  Zawartość opakowania
  • Router MW302R
  • Zasilacz
  • Instrukcja prędkiej instalacji
  • kabel Ethernet

  Środowisko pracy

  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90% niekondensująca


  ☆ Router MERCUSYS MW302R ☆

  Router MERCUSYS MW302R Najniższa Cena Online

  ☆ Router MERCUSYS MW302R - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 
  • Nazwa produktu: Router MERCUSYS MW302R
  • Ilość ofert: 1
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:
   Router MW325R pozwoli ci korzystać z rozbudowanej sieci bezprzewodowej, która pokryje swoim zasięgiem dużą powierzchnię twojego domu. W ten sposób dostęp do Internetu masz wszędzie, jednocześnie w salonie, jak i sypialni czy w ogrodzie. Konfiguracja urządzenia to kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej. Połączenia o szybkości 300 Mb/s to znakomita szybkość do transmisji filmów w jakości HD, gier internetowych i przesyłania pokaźnych plików....

  ☆ TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2&#43;/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 ☆

  TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2+/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 Najniższa Cena Online

  ☆ TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2+/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TP-Link
  • Nazwa produktu: TP-LINK Router Mercusys MW300D router ADSL/ADSL2&#43;/ADSL WiFi N300 1WAN 3LAN, 1_733699
  • Ilość ofert: 5
  • Segment produktowy: Routery do biura i domu
  • Charakterystyka / Opis routera:

   Model: MW300D Bezprzewodowy router/modem ADSL2+, standard N, 300Mb/s MW300D Imponujące szybkości Wi-Fi - 300 Mb/s to szybkość, która pozwala wielu użytkownikom na jednoczesną transmisję strumieniową wideo w jakości HD.

   pokaźny zasięg - Dwie zintegrowane anteny o wysokim zysku zapewniają wielokierunkowe nadawanie niezwykle silnego sygnału sieci. Kompatybilność - Router jest w pełni kompatybilny ze standardami ADSL2+/ADSL2/ADSL.

   Zarządzanie bez wysiłku - Dzięki intuicyjnemu interfejsowi zarządzania konfiguracja routera trwa tylko kilka minut. Urządzenie wielofunkcyjne i zrównoważony sygnał Wi-FiBezprzewodowy router/modem ADSL2+, kanon N, 300Mb/s Wybierz szybki router/modem ADSL, by zaspokoić wszystkie wymagania stawiane sieci domowejMW300D to urządzenie wszechstronne, łączące modem ADSL2+ z routerem NAT, które zapewni dostęp do szybkich połączeń Wi-Fi wszystkim twoim smartfonom, tabletom oraz laptopom.

   Decydując się na ten produkt zyskujesz swobodę wyboru dostawcy usługi internetowej dzięki możliwości korzystania zarówno z połączeń ADSL, jak i ADSL2. 300 Mb/s w standardzie NKorzystaj z możliwości transmisji strumieniowej 4K, grania w gry internetowe, pobierania wielkich plików i realizowania innych działań, które konkretnie obciążają sieć.

   300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz to prędkość wystarczająca, żeby sprostać najszczególniej wymagającym aktywnościom w sieci domowej. Wzmocnij sygnał WiFiDwie zintegrowane anteny o wysokim zysku zapewniają wielokierunkowe nadawanie niezwykle silnego sygnału WiFi i dostęp do bezusterkowej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu.Bezpieczeństwo: WPA-PSK / WPA2-PSKZarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje specjalne: Zasilanie: Oprogramowanie: kryteria sprzętowe: Akcesoria w pakiecie: Zasilacz kabel Ethernet Instrukcja szybkiej instalacji 2 kable telefoniczne RJ11 Zewnętrzny splitter DSL rozmiary: 114 x 94 x 26 mmPozostałe właściwości:...  Podsumowanie, czyli jaki router Mercusys najlepszy?


  Najlepszy router Mercusys w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańszy router Mercusys w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Rekomendowane routery – Zestawienie na luty 2023

  Jeżeli żadna z powyższych routerów Mercusys nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych routerów.


  Powiązania tematyczne:

  • jaki router Mercusys opinie,
  • dobry router Mercusys cena,
  • router Mercusys ranking,
  • router Mercusys jaki najlepszy.

  Podobne zestawienia:


  Zostaw opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
  Loading...