Ranking routerów Synology. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów Synology


Pomagamy w wyborze dobrych routerów Synology. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów Synology,
 • TOP5 często wybieranych routerów.

Jakie routery Synology najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery Synology, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking routerów Synology, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Synology - router trójzakresowy wi-fi RT6600ax ☆

Synology - router trójzakresowy wi-fi RT6600ax Najniższa Cena Online

☆ Synology - router trójzakresowy wi-fi RT6600ax - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Synology - router trójzakresowy wi-fi RT6600ax
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Synology Router RT2600ac Dual core 1.7 GHz 512 MB, RT2600ac ☆

Synology Router RT2600ac Dual core 1.7 GHz 512 MB, RT2600ac Najniższa Cena Online

☆ Synology Router RT2600ac Dual core 1.7 GHz 512 MB, RT2600ac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Synology Router RT2600ac Dual core 1.7 GHz 512 MB, RT2600ac
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Synology RT2600ac AC Router 2x1.7Ghz Dual WAN VPN - DARMOWA DOSTAWA!!!, NBSYNOROUTER001 (6963477) ☆

Synology RT2600ac AC Router 2x1.7Ghz Dual WAN VPN - DARMOWA DOSTAWA!!!, NBSYNOROUTER001 (6963477) Najniższa Cena Online

☆ Synology RT2600ac AC Router 2x1.7Ghz Dual WAN VPN - DARMOWA DOSTAWA!!!, NBSYNOROUTER001 (6963477) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Synology
 • Nazwa produktu: Synology RT2600ac AC Router 2x1.7Ghz Dual WAN VPN - DARMOWA DOSTAWA!!!, NBSYNOROUTER001 (6963477)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Synology Router RT2600ac

  szczególnie prędkie połączenia Wi-Fi, do 2,53 Gb/s połączonej przepustowości bezprzewodowej, co widocznie upraszcza korzystanie z Internetu. RT2600ac to progresywny router bezprzewodowy do zastosowań domowych i dla niewielkich biur, produkowany z myślą o zrozumieniu, kontroli i zabezpieczeniu sieci. Teraz z technologią mesh Wi-Fi, którą prosto można rozszerzyć dzięki dopełniającemu MR2200ac od Synology.

  "najlepszy router dla sympatyków technologii!"-CNET

  produkowany z myślą o produktywności

  Dzięki obsłudze MU-MIMO i najnowszego standardu 802.11ac Wave 2 urządzenie RT2600ac zapewnia prędkości do 800 Mb/s i 1733 Mb/s w częstotliwościach adekwatnie 2,4 GHz i 5 GHz. Łączna przepustowość sieci 2 Gb/s dzięki funkcji Dual WAN 1, prosta optymalizacja sieci z śladowa utratą wydajności nawet przy kontroli ruchu poprzez aplikację.

  CPU

  Dwurdzeniowy 1,7 GHz

  nowoczesne funkcje Wi-Fi

  Poczwórny strumień, podwójne pasmo

  AC2600, Wave 2

  MU-MIMO i formowanie wiązki

  Layer 4 i 7

  Mechanizm akceleracji sprzętowej

  Najwyższy poziom doświadczenia w kwestii oprogramowania

  Duszą RT2600ac jest Synology Router Manager (SRM). Dzięki temu złożoność sieci jest uproszczona i prosta do zrozumienia.

  Uproszczona konfiguracja

  Konfiguracja RT2600ac jest jednakowo łatwa na smarftonie, jak i na komputerze. Możesz korzystać z Internetu w ciągu kilku minut.

  progresywne zarządzanie łącznością
  Dzięki Smart WAN urządzenie RT2600ac zabezpiecza lub równoważy obciążenie pomiędzy dwoma połączeniami ISP, by zapewnić przystępność Internetu, a QuickConnect niesamowicie upraszcza włączanie zdalnego dostępu.

  Szczegółowa kontrola ruchu
  Jakość usługi (QoS) oparta na aplikacji i urządzeniu umożliwia ustawienie pokaźniejszej przepustowości do gier i zastosowań VoIP, zwiększając szybkość BitTorrent. Informacje w czasie rzeczywistym i dane historyczne o ruchu są czytelnie uporządkowane w postaci wykresów i raportów, dzięki temu łatwo zidentyfikujesz nieprawidłowości.

  Inteligentniejsza sieć Wi-Fi

  świetna przepustowość sieci Wi-Fi z RT2600ac wspierana przez progresywne działanie - automatyczne, skalowalne i możliwe do przypasowania.

  1. Smart ConnectNie masz pewności, czy ulepszone będzie pasmo 2,4 GHz czy 5 GHz? Router RT2600ac automatycznie przekieruje urządzenie do pasma, które zapewni mu najsilniejszy sygnał i najwyższą szybkość. Brak konieczności ręcznego przełączania.
  2. Skalowalna sieć Wi-FiDodaj inne urządzenia MR2200ac,zwiększyć zasięg, a jednocześnie cieszyć się jedną nazwą sieci Wi-Fi, udoskonaloną mobilnością i automatyczną optymalizacją.
  3. Monitorowanie w czasie rzeczywistymZobacz prędkość transmisji poprzez sieć Wi-Fi i podłączone urządzenia.
  4. regulowanie opcji sieci dla gościSkonfiguruj portal powitalny dla każdego użytkownika nawiązującego połączenie z siecią Wi-Fi dla gości. Narzędzia takie jak planowanie, samoczynna zmiana hasła i filtry MAC mogą pomóc w zapobieganiu niepożądanym połączeniom.

  Inteligentne filtrowanie treści Web i kontrola rodzicielska

  pakiet Safe Access w RT2600ac to nie tylko darmowe, wieloplatformowe rozwiązanie do tworzenie świata online przychylnego dla dzieci. Pozwala także na udoskonalone zrozumienie każdego użytkownika i sposobu korzystania z Internetu, w tym gadżetów IoT działających w tle. Więcej informacji

  Profile

  Utwórz profil użytkownika do zarządzania wszystkimi posiadanymi urządzeniami, a profile sieci LAN i Wi-Fi dla gości zadbają, by do sieci nie podłączyły się inne niechciane urządzenia.

  Zarządzanie czasem

  Ustawiaj limity czasowe i harmonogramy. Namawiaj dzieci do mądrego planowania dnia i zarezerwuj czas wolny tylko dla rodziny.

  oczyszczanie Internetu

  Chroń dzieci przed treściami i wynikami wyszukiwania tylko dla dorosłych lub ustaw listę zatwierdzonych stron dla nieznacznych dzieci. Filtry sieci Web można zaplanować, żeby upewnić się, iż dzieci nie korzystają z mediów społecznościowych podczas odrabiania lekcji.

  dane o użyciu

  Urządzenie uzyskujące dostęp do Internetu w środku nocy albo użytkownik zablokowany poprzez filtry sieciowe? Zobaczysz to w tym miejscu.

  Bezpieczeństwo klasy biznes

  Oprócz prędkich i ciągłych aktualizacji gwarantujących ochronę przed nowymi zagrożeniami, RT2600ac ma szereg progresywnych funkcji do ochrony całej sieci z poziomu routera.

  Threat Prevention
  Wykorzystując technikę zapobiegania włamaniom, funkcja Threat Prevention sprawdza ruch przychodzący i wychodzący, automatycznie blokując złośliwe komplety, a to wszystko przy zachowaniu wysokiej szybkości połączenia internetowego. 2

  zaimplementowane bazy danych zabezpieczeń
  Integracja funkcji Google Safe Browsing i innych baz danych o zagrożeniach związanych z DNS i IP Safe Access uniemożliwia przypadkowemu dostępowi do witryn sieci Web związanych z oprogramowaniem złośliwym, phishingiem, botnetami, inżynierią społeczną i innymi.
  Nowa generacja WPA3
  Obsługa najnowszego protokołu zabezpieczeń sieci Wi-Fi zapewnia domowym, firmowym i otwartym sieciom Wi-Fi lepszą ochronę przed podsłuchiwaniem i innymi atakami.  najlepszy w swej klasie serwer VPN

  Rozwiązania Synology SSL VPN i WebVPN producenta VPN Plus prędki, instynktowny i bezpieczny dostęp do sieci wewnętrznej, w trakcie gdy sieć site-to-site VPN między ośrodkami pozwala na połączenie wielu zdalnych biur. Dostępna jest długa lista innych obsługiwanych protokołów i funkcji zarządzania, gwarantujących administratorom IT lepszą kontrolę nad połączeniami VPN.

  Więcej możliwości

  Pobierz więcej kompletów dodatkowych,zwiększyć możliwości RT2600ac lub zarządzaj nimi w podróży za pośrednictwem routera DS router i innych aplikacji mobilnych od Synology.

  Udostępniona pamięć sieciowa

  Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych Time Machine, zdalne udostępnianie plików, serwer multimediów i sporo innych. Przekształć swoje urządzenie RT2600ac w pamięć masową i chmurę osobistą. 2 5 Więcej informacji

  Zyskaj mobilność

  kontroluj zastosowanie ruchu sieciowego, aktywności użytkowników i wydarzenia związane z bezpieczeństwem z dowolnego miejsca i wykonuj na nich operacje za pomocą jednego dotknięcia ekranu telefonu.

  Zbuduj własny system Wi-Fi

  w przypadku wielkich domów i biur RT2600ac i MR2200ac mogą współpracować ze sobą w celu zapewnienia ochrony siecią mesh Wi-Fi, rozszerzając szerokopasmowy dostęp do Internetu. 6

  Uwagi:

  1. Należy nawiązać co najmniej dwa połączenia.
  2. Wymagana jest zewnętrzna pamięć masowa.


  Gwarancja: Producenta (24m)


☆ Synology Router mr2200ac ☆

Synology Router mr2200ac Najniższa Cena Online

☆ Synology Router mr2200ac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Synology
 • Nazwa produktu: Synology Router mr2200ac
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Synology Mesh Router MR2200ac

  zaopatrzony w funkcje inteligentnej sieci Wi-Fi i najwyższej klasy narzędzia kontroli rodzicielskiej router MR2200ac został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wszystkim urządzeniom łączności i bezpieczeństwa. Poznaj wielokrotnie nagradzany system Synology Router Manager (SRM) z routerem MR2200ac, a jeśli będziesz mieć ochotę, dodaj więcej maszyn, żeby poszerzyć swój zasięg.

  Inteligentna sieć Wi-Fi w każdym miejscu

  mnóstwo routerów MR2200ac może współpracować ze sobą jako system w celu zapewnienia sygnału Wi-Fi w każdym miejscu w domu. Pozostań w zasięgu jednej sieci Wi-Fi i ciesz się bezproblemową łącznością nawet wtedy, gdy poruszasz się z pomieszczenia do pomieszczenia.

  1. Korzystając z pasma 5 GHz do komunikacji o wysokiej przepustowości pomiędzy urządzeniami, router MR2200ac zapewnia największą przepustowość wszystkim urządzeniom.
  2. Nie masz pewności, czy ulepszone będzie pasmo 2,4 GHz czy 5 GHz? Router MR2200ac samoczynnie przekieruje urządzenie do pasma, które zapewni mu najsilniejszy sygnał i najwyższą prędkość.
  3. Kompleksowa obsługa standardów IEEE, w tym 802.11k/v/r, proponująca urządzeniom płynny roaming.

  Inteligentne rozwiązania kryjące się za siecią mesh

  Algorytmy zastosowane w system SRM powodują, że wdrażanie jest nad wyraz proste. Inteligentny system automatycznie się konfiguruje, optymalizuje, a nawet naprawia, za każdym razem gwarantując najszybszą realną ścieżkę połączenia z Internetem.

  • wybór dodawanych do sieci
  • samoczynna konfiguracja
  • automatyczny dobór najkorzystniejszej topologii

  Proste zarządzanie całą domową siecią Wi-Fi

  Najnowsza technologia wcale nie musi być niełatwa. Przejrzyj, w jaki sposób aplikacja Wi-Fi Connect sprawi, iż Twoja sieć Wi-Fi będzie prosta w obsłudze - i bezusterkowa.

  Monitorowanie w czasie rzeczywistym

  szybki przegląd całego systemu Wi-Fi. Router MR2200ac w korytarzu został odłączony? Zobaczysz to w tym miejscu.

  Sieć mesh w pracy

  piękna mapa sieci obrazuje wzajemne połączenia pomiędzy punktami Wi-Fi, a także stosowane poprzez nie kanały transmisji: pasma 5 GHz, 2,4 GHz lub sieć Ethernet.

  Rozpoznawanie wąskich gardeł

  Przeprowadź testy sprawności, by określić, co może spowalniać sieć.

  dostosowywanie opcji sieci dla gości

  Skonfiguruj portal powitalny dla każdego użytkownika nawiązującego połączenie z siecią Wi-Fi dla gości. Narzędzia, takie jak planowanie, samoczynna zmiana hasła i filtry MAC mogą pomóc w zapobieganiu niepożądanym połączeniom.

  Tworzenie świata online przychylnego dla dzieci

  Chcemy, aby nasze dzieci były bezpieczne w Internecie, choćby wtedy, gdy nie możemy przy nich być. Safe Access pomaga określić zasady dla każdego dziecka, bez konieczności wyszukiwania systemów kontroli rodzicielskiej dla każdego urządzenia. Możesz dzisiaj uzyskać pełny obraz sposobu, w jaki Twoje dziecko odkrywa świat każdego dnia i bronić je, aż będą gotowe.

  Profil

  Utwórz profil użytkownika, by zarządzać jednocześnie wszystkimi jego urządzeniami. Możesz także utworzyć jeden profil dla wszystkich maszyn, które w przyszłości połączą się z Twoją siecią lokalną, jeden dla sieci Wi-Fi dla gości, jeden dla gadżetów IoT i tak dalej.

  Zarządzanie czasem

  Ustawiaj limity czasowe i harmonogramy. Namawiaj dzieci do mądrego planowania dnia i zarezerwuj czas wolny tylko dla rodziny.


  odfiltrowanie Internetu

  Chroń dzieci przed treściami i wynikami wyszukiwania tylko dla dorosłych. Stwórz białą listę tak, by młodsze dzieci mogły odwiedzać tylko znajdujące się na niej witryny. Zaplanuj filtr internetowy, aby upewnić się,podczas odrabiania pracy domowej dostęp do serwisów społecznościowych nie będzie osiągalny.

  Rozumienie aktywności i reagowanie

  Analizuj informacje na temat aktywności Twojego dziecka w Internecie każdego dnia. Nagradzaj je dodatkowymi godzinami w Internecie lub wstrzymaj wszystkie jego urządzenia, jeśli nadejdzie czas na poważną rozmowę.

  Zabezpieczenia obrzeży sieci

  bronić trzeba nie tylko osoby. Ochrony wymagają wszystkie urządzenia podłączane do Internetu: Kamery sieciowe, inteligentne dzwonki do drzwi, systemy alarmowe wszystko, co może narażać bezpieczeństwo komputera. Router MR2200ac instaluje sporo warstw zabezpieczeń w celu ochrony sieci przed cyberatakami, które mają miejsce codziennie.

  Najnowsza ochrona

  Sieć Wi-Fi z atestami WPA3 i powiększoną technologią OpenTM

  Certyfikowany najnowszymi standardami bezpieczeństwa sieci Wi-Fi, w tym poziomu zabezpieczeń WPA3-Personal, WPA3-Enterprise i Opportunistic Wireless Encryption (OWE), router MR2200ac zapewnia domowym, firmowym i otwartym sieciom Wi-Fi udoskonaloną ochroną przed podsłuchiwaniem i innymi atakami. 1

  za każdym razem na bieżąco

  Znany z prędkich i stałych aktualizacji system SRM gwarantuje, że Twoja sieć mesh jest gotowa do przeciwdziałania pojawiającym się zagrożeniom.

  zastosowane bazy informacji zabezpieczeń

  Google Safe Browsing
  Rozwiązanie broniące ponad 3 miliardy sprzętów przed złośliwym oprogramowaniem, socjotechniką i niechcianymi programami zostało teraz wprowadzone do routerów MR2200ac, gwarantując bezpieczeństwo całej Twojej sieci, niezależnie od wykorzystywanej platformy.

  Analiza zagrożeń DNS i adresów IP

  W celu zablokowania dostępu do złośliwych domen i adresów IP z systemem zintegrowano kilka dodatkowych baz danych analizujących zagrożenia. Wszystkie zdarzenia są rejestrowane w celach kontroli.

  Dostęp do nowoczesnych funkcji

  Rozwiązanie sieci mesh Wi-Fi wyśmienicie spełni oczekiwania w przypadku minimalnych biur chcących uniknąć problemów z wieloma przewodowymi punktami dostępu. W przeciwieństwie do innych routerów, MR2200ac nie pomija funkcji zarządzania siecią, ważnych dla firm.

  Szczegółowa kontrola QoS (Quality of Service)

  Kontrola przepustowości w oparciu o urządzenie albo aplikację i raporty dotyczące ruchu sieciowego.

  instynktowna i szybka sieć VPN

  mistrzowskie usługi SSL VPN, WebVPN i Site-to-Site IPsec VPN. 2

  Udostępnianie i plików i tworzenie ich kopii zapasowych

  Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych Time Machine, zdalne udostępnianie plików, serwer multimediów i dużo innych. 3

  Zyskaj mobilność

  Wdrażanie sieci mesh jest dzisiaj możliwe z telefonu. Kontroluj wykorzystanie ruchu sieciowego, aktywności użytkowników i wydarzenia związane z bezpieczeństwem z dowolnego miejsca i wykonuj na nich operacje przy pomocy jednego dotknięcia ekranu. Z routerem DS router nigdy nie jesteś za daleko od domu.

  IOS

  Android

  Zbuduj własny system Wi-Fi

  Pojedyncze urządzenie MR2200ac
  2000 stóp2 / 185 m2
  świetne dla mieszkań i niedużych domów. 5
  sporo urządzeń MR2200ac
  Każda dodatkowa jednostka dodaje 2000 stóp2 / 185 m2
  Dla pokaźniejszych domów, które chcą zapewnić inteligentniejszą sieć Wi-Fi i bezpieczniejszy dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu. 5
  RT2600ac + MR2200ac 4
  zaczyna się od 5000 stóp2 / 464 m2
  Dla biur, a także sympatyków technice, chcących maksymalnie wykorzystywać progresywne aplikacje SRM, w tym technologię zapobiegania atakom. 5
  Gwarancja: Producenta (24m)Podobne zestawienia:


Najtańsze routery Synology – Ranking na grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery Synology, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów Synology jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Synology Router mr2200ac ☆

Synology Router mr2200ac Najniższa Cena Online

☆ Synology Router mr2200ac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Synology
 • Nazwa produktu: Synology Router mr2200ac
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Synology Mesh Router MR2200ac

  zaopatrzony w funkcje inteligentnej sieci Wi-Fi i najwyższej klasy narzędzia kontroli rodzicielskiej router MR2200ac został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wszystkim urządzeniom łączności i bezpieczeństwa. Poznaj wielokrotnie nagradzany system Synology Router Manager (SRM) z routerem MR2200ac, a jeśli będziesz mieć ochotę, dodaj więcej maszyn, aby poszerzyć swój zasięg.

  Inteligentna sieć Wi-Fi w każdym miejscu

  sporo routerów MR2200ac może współpracować ze sobą jako system w celu zapewnienia sygnału Wi-Fi w każdym miejscu w domu. Pozostań w zasięgu jednej sieci Wi-Fi i ciesz się bezproblemową łącznością nawet wtedy, gdy poruszasz się z wnętrza do pomieszczenia.

  1. Korzystając z pasma 5 GHz do komunikacji o wysokiej przepustowości między urządzeniami, router MR2200ac zagwarantuje największą przepustowość wszystkim urządzeniom.
  2. Nie masz pewności, czy udoskonalone będzie pasmo 2,4 GHz czy 5 GHz? Router MR2200ac automatycznie przekieruje urządzenie do pasma, które zapewni mu najsilniejszy sygnał i najwyższą szybkość.
  3. Kompleksowa obsługa standardów IEEE, w tym 802.11k/v/r, oferująca urządzeniom płynny roaming.

  Inteligentne rozwiązania kryjące się za siecią mesh

  Algorytmy wbudowane w system SRM sprawiają, że wdrażanie jest nad wyraz proste. Inteligentny system automatycznie się konfiguruje, optymalizuje, a choćby naprawia, zawsze gwarantując najszybszą osiągalną ścieżkę połączenia z Internetem.

  • wybór dodawanych do sieci
  • samoczynna konfiguracja
  • samoczynny dobór najkorzystniejszej topologii

  Proste zarządzanie całą domową siecią Wi-Fi

  Najnowsza technologia wcale nie musi być niełatwa. Przejrzyj, w jaki sposób aplikacja Wi-Fi Connect sprawi, iż Twoja sieć Wi-Fi będzie prosta w obsłudze - i bezawaryjna.

  Monitorowanie w czasie rzeczywistym

  szybki przegląd całego systemu Wi-Fi. Router MR2200ac w korytarzu został odłączony? Zobaczysz to w tym miejscu.

  Sieć mesh w pracy

  błyskotliwa mapa sieci obrazuje wzajemne połączenia między punktami Wi-Fi i użytkowane przez nie kanały transmisji: pasma 5 GHz, 2,4 GHz lub sieć Ethernet.

  Rozpoznawanie wąskich gardeł

  Przeprowadź testy skuteczności, aby określić, co może spowalniać sieć.

  regulowanie opcji sieci dla gości

  Skonfiguruj portal powitalny dla każdego użytkownika nawiązującego połączenie z siecią Wi-Fi dla gości. Narzędzia, takie jak planowanie, automatyczna zmiana hasła i filtry MAC mogą pomóc w uniemożliwianiu niepożądanym połączeniom.

  Tworzenie świata online przyjaznego dla dzieci

  Chcemy, żeby nasze dzieci były bezpieczne w Internecie, choćby wtedy, gdy nie możemy przy nich być. Safe Access pomaga określić zasady dla każdego dziecka, bez konieczności wyszukiwania systemów kontroli rodzicielskiej dla każdego urządzenia. Możesz teraz uzyskać pełny obraz sposobu, w jaki Twoje dziecko odkrywa świat każdego dnia i chronić je, aż będą gotowe.

  Profil

  Utwórz profil użytkownika, żeby zarządzać równocześnie wszystkimi jego urządzeniami. Możesz także utworzyć jeden profil dla wszystkich urządzeń, które w przyszłości połączą się z Twoją siecią lokalną, jeden dla sieci Wi-Fi dla gości, jeden dla gadżetów IoT i tak dalej.

  Zarządzanie czasem

  Ustawiaj limity czasowe i harmonogramy. Nakłaniaj dzieci do mądrego planowania dnia i zarezerwuj czas wolny tylko dla rodziny.


  odfiltrowanie Internetu

  Chroń dzieci przed treściami i wynikami wyszukiwania tylko dla dorosłych. Stwórz białą listę tak, by młodsze dzieci mogły odwiedzać tylko znajdujące się na niej witryny. Zaplanuj filtr internetowy, aby upewnić się,w trakcie odrabiania pracy domowej dostęp do serwisów społecznościowych nie będzie osiągalny.

  Rozumienie aktywności i reagowanie

  Analizuj dane na temat aktywności Twojego dziecka w Internecie każdego dnia. Nagradzaj je dodatkowymi godzinami w Internecie lub wstrzymaj wszystkie jego urządzenia, jeśli nadejdzie czas na poważną rozmowę.

  Zabezpieczenia obrzeży sieci

  bronić trzeba nie tylko osoby. Ochrony wymagają wszystkie urządzenia przyłączane do Internetu: Kamery sieciowe, inteligentne dzwonki do drzwi, systemy alarmowe wszystko, co może narażać bezpieczeństwo komputera. Router MR2200ac instaluje mnóstwo warstw zabezpieczeń w celu ochrony sieci przed cyberatakami, które mają miejsce codziennie.

  Najnowsza ochrona

  Sieć Wi-Fi z atestami WPA3 i rozszerzoną technologią OpenTM

  Certyfikowany najnowszymi standardami bezpieczeństwa sieci Wi-Fi, w tym poziomu zabezpieczeń WPA3-Personal, WPA3-Enterprise i Opportunistic Wireless Encryption (OWE), router MR2200ac zapewnia domowym, firmowym i otwartym sieciom Wi-Fi udoskonaloną ochroną przed podsłuchiwaniem i innymi atakami. 1

  zawsze na bieżąco

  Znany z szybkich i stałych aktualizacji system SRM zapewnia, iż Twoja sieć mesh jest gotowa do przeciwdziałania pojawiającym się zagrożeniom.

  zaimplementowane bazy danych zabezpieczeń

  Google Safe Browsing
  Rozwiązanie broniące ponad 3 miliardy sprzętów przed złośliwym oprogramowaniem, socjotechniką i niechcianymi programami zostało dzisiaj wprowadzone do routerów MR2200ac, zapewniając bezpieczeństwo całej Twojej sieci, niezależnie od użytkowanej platformy.

  Analiza zagrożeń DNS i adresów IP

  W celu zablokowania dostępu do złośliwych domen i adresów IP z systemem zintegrowano kilka dodatkowych baz danych analizujących zagrożenia. Wszystkie zdarzenia są rejestrowane w celach kontroli.

  Dostęp do progresywnych funkcji

  Rozwiązanie sieci mesh Wi-Fi nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w sytuacji nieznacznych biur chcących uniknąć problemów z wieloma przewodowymi punktami dostępu. W przeciwieństwie do innych routerów, MR2200ac nie pomija funkcji zarządzania siecią, ważnych dla firm.

  Szczegółowa kontrola QoS (Quality of Service)

  Kontrola przepustowości w oparciu o urządzenie lub aplikację oraz raporty dotyczące ruchu sieciowego.

  instynktowna i szybka sieć VPN

  profesjonalne usługi SSL VPN, WebVPN i Site-to-Site IPsec VPN. 2

  Udostępnianie i plików i tworzenie ich kopii zapasowych

  Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych Time Machine, zdalne udostępnianie plików, serwer multimediów i mnóstwo innych. 3

  Zyskaj mobilność

  Wdrażanie sieci mesh jest teraz osiągalne z telefonu. Obserwuj użycie ruchu sieciowego, aktywności użytkowników i wydarzenia związane z bezpieczeństwem z dowolnego miejsca i wykonuj na nich operacje przy pomocy jednego dotknięcia ekranu. Z routerem DS router nigdy nie jesteś za daleko od domu.

  IOS

  Android

  Zbuduj własny system Wi-Fi

  Pojedyncze urządzenie MR2200ac
  2000 stóp2 / 185 m2
  nieprzeciętne dla mieszkań i niewielkich domów. 5
  sporo urządzeń MR2200ac
  Każda dodatkowa jednostka dodaje 2000 stóp2 / 185 m2
  Dla obszerniejszych domów, które chcą zapewnić inteligentniejszą sieć Wi-Fi i bezpieczniejszy dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu. 5
  RT2600ac + MR2200ac 4
  zaczyna się od 5000 stóp2 / 464 m2
  Dla biur oraz entuzjastów technice, chcących maksymalnie wykorzystywać progresywne aplikacje SRM, w tym technikę zapobiegania atakom. 5
  Gwarancja: Producenta (24m)


☆ Synology Router RT2600ac Dual core 1.7 GHz 512 MB, RT2600ac ☆

Synology Router RT2600ac Dual core 1.7 GHz 512 MB, RT2600ac Najniższa Cena Online

☆ Synology Router RT2600ac Dual core 1.7 GHz 512 MB, RT2600ac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Synology Router RT2600ac Dual core 1.7 GHz 512 MB, RT2600ac
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Synology RT2600ac AC Router 2x1.7Ghz Dual WAN VPN - DARMOWA DOSTAWA!!!, NBSYNOROUTER001 (6963477) ☆

Synology RT2600ac AC Router 2x1.7Ghz Dual WAN VPN - DARMOWA DOSTAWA!!!, NBSYNOROUTER001 (6963477) Najniższa Cena Online

☆ Synology RT2600ac AC Router 2x1.7Ghz Dual WAN VPN - DARMOWA DOSTAWA!!!, NBSYNOROUTER001 (6963477) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Synology
 • Nazwa produktu: Synology RT2600ac AC Router 2x1.7Ghz Dual WAN VPN - DARMOWA DOSTAWA!!!, NBSYNOROUTER001 (6963477)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  Synology Router RT2600ac

  niezwykle szybkie połączenia Wi-Fi, do 2,53 Gb/s połączonej przepustowości bezprzewodowej, co istotnie usprawnia korzystanie z Internetu. RT2600ac to zaawansowany router bezprzewodowy do zastosowań domowych i dla niepokaźnych biur, wytworzony z myślą o zrozumieniu, kontroli i zabezpieczeniu sieci. Teraz z technologią mesh Wi-Fi, którą łatwo można rozszerzyć dzięki uzupełniającemu MR2200ac od Synology.

  "najlepszy router dla sympatyków technologii!"-CNET

  produkowany z myślą o efektywności

  Dzięki obsłudze MU-MIMO oraz najnowszego standardu 802.11ac Wave 2 urządzenie RT2600ac zagwarantuje prędkości do 800 Mb/s i 1733 Mb/s w częstotliwościach adekwatnie 2,4 GHz i 5 GHz. Łączna przepustowość sieci 2 Gb/s dzięki funkcji Dual WAN 1, nieskomplikowana optymalizacja sieci z nieduża utratą produktywności nawet przy kontroli ruchu przez aplikację.

  CPU

  Dwurdzeniowy 1,7 GHz

  zaawansowane funkcje Wi-Fi

  Poczwórny strumień, podwójne pasmo

  AC2600, Wave 2

  MU-MIMO i formowanie wiązki

  Layer 4 i 7

  Mechanizm akceleracji sprzętowej

  Najwyższy poziom doświadczenia w kwestii oprogramowania

  Duszą RT2600ac jest Synology Router Manager (SRM). Dzięki temu złożoność sieci jest uproszczona i nietrudna do zrozumienia.

  Uproszczona konfiguracja

  Konfiguracja RT2600ac jest równie łatwa na smarftonie, jak i na komputerze. Możesz korzystać z Internetu w ciągu kilku minut.

  nowoczesne zarządzanie łącznością
  Dzięki Smart WAN urządzenie RT2600ac zabezpiecza lub równoważy obciążenie między dwoma połączeniami ISP, by zapewnić przystępność Internetu, a QuickConnect niesamowicie upraszcza włączanie zdalnego dostępu.

  Szczegółowa kontrola ruchu
  Jakość usługi (QoS) oparta na aplikacji i urządzeniu umożliwia ustawienie obszerniejszej przepustowości do gier i zastosowań VoIP, zwiększając prędkość BitTorrent. Dane w czasie rzeczywistym i informacje historyczne o ruchu są czytelnie uporządkowane w postaci wykresów i raportów, dzięki temu prosto zidentyfikujesz nieprawidłowości.

  Inteligentniejsza sieć Wi-Fi

  idealna przepustowość sieci Wi-Fi z RT2600ac wspierana poprzez innowacyjne działanie - automatyczne, skalowalne i realne do dobrania.

  1. Smart ConnectNie masz pewności, czy lepsze będzie pasmo 2,4 GHz czy 5 GHz? Router RT2600ac samoczynnie przekieruje urządzenie do pasma, które zapewni mu najsilniejszy sygnał i najwyższą prędkość. Brak konieczności ręcznego przełączania.
  2. Skalowalna sieć Wi-FiDodaj inne urządzenia MR2200ac,powiększyć zasięg, a równocześnie radować się jedną nazwą sieci Wi-Fi, lepszą mobilnością i samoczynną optymalizacją.
  3. Monitorowanie w czasie rzeczywistymZobacz prędkość transmisji przez sieć Wi-Fi i podłączone urządzenia.
  4. dostosowywanie opcji sieci dla gościSkonfiguruj portal powitalny dla każdego użytkownika nawiązującego połączenie z siecią Wi-Fi dla gości. Narzędzia takie jak planowanie, automatyczna zmiana hasła i filtry MAC mogą pomóc w uniemożliwianiu niepożądanym połączeniom.

  Inteligentne oczyszczanie treści Web i kontrola rodzicielska

  zestaw Safe Access w RT2600ac to nie tylko bezpłatne, wieloplatformowe rozwiązanie do tworzenie świata online przyjaznego dla dzieci. Pozwala także na udoskonalone zrozumienie każdego użytkownika i sposobu korzystania z Internetu, w tym gadżetów IoT działających w tle. Więcej informacji

  Profile

  Utwórz profil użytkownika do zarządzania wszystkimi posiadanymi urządzeniami, a profile sieci LAN i Wi-Fi dla gości zadbają, aby do sieci nie podłączyły się inne niepożądane urządzenia.

  Zarządzanie czasem

  Ustawiaj limity czasowe i harmonogramy. Namawiaj dzieci do mądrego planowania dnia i zarezerwuj czas wolny tylko dla rodziny.

  oczyszczanie Internetu

  Chroń dzieci przed treściami i wynikami wyszukiwania tylko dla dorosłych lub ustaw listę zatwierdzonych stron dla znikomych dzieci. Filtry sieci Web można zaplanować, by upewnić się, iż dzieci nie korzystają z mediów społecznościowych podczas odrabiania lekcji.

  informacje o użyciu

  Urządzenie uzyskujące dostęp do Internetu wewnątrz nocy lub użytkownik zablokowany przez filtry sieciowe? Zobaczysz to w tym miejscu.

  Bezpieczeństwo klasy biznes

  Oprócz szybkich i ciągłych aktualizacji gwarantujących ochronę przed nowymi zagrożeniami, RT2600ac ma szereg innowacyjnych funkcji do ochrony całej sieci z poziomu routera.

  Threat Prevention
  Wykorzystując technikę uniemożliwiania włamaniom, funkcja Threat Prevention sprawdza ruch przychodzący i wychodzący, samoczynnie blokując złośliwe pakiety, a to wszystko przy zachowaniu wysokiej szybkości połączenia internetowego. 2

  zastosowane bazy danych zabezpieczeń
  Integracja funkcji Google Safe Browsing i innych baz informacji o zagrożeniach związanych z DNS i IP Safe Access uniemożliwia przypadkowemu dostępowi do witryn sieci Web związanych z oprogramowaniem złośliwym, phishingiem, botnetami, inżynierią społeczną i innymi.
  Nowa generacja WPA3
  Obsługa najnowszego protokołu zabezpieczeń sieci Wi-Fi zagwarantuje domowym, firmowym i otwartym sieciom Wi-Fi udoskonaloną ochronę przed podsłuchiwaniem i innymi atakami.  najkorzystniejszy w swej klasie serwer VPN

  Rozwiązania Synology SSL VPN i WebVPN marki VPN Plus szybki, instynktowny i bezpieczny dostęp do sieci wewnętrznej, podczas gdy sieć site-to-site VPN pomiędzy ośrodkami pozwala na połączenie wielu zdalnych biur. Dostępna jest długa lista innych obsługiwanych protokołów i funkcji zarządzania, zapewniających administratorom IT lepszą kontrolę nad połączeniami VPN.

  Więcej możliwości

  Pobierz więcej zestawów dodatkowych,rozszerzyć możliwości RT2600ac lub zarządzaj nimi w podróży za pośrednictwem routera DS router i innych aplikacji mobilnych od Synology.

  Udostępniona pamięć sieciowa

  Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych Time Machine, zdalne udostępnianie plików, serwer multimediów i dużo innych. Przekształć swoje urządzenie RT2600ac w pamięć masową i chmurę osobistą. 2 5 Więcej danych

  Zyskaj mobilność

  monitoruj użycie ruchu sieciowego, aktywności użytkowników i wydarzenia związane z bezpieczeństwem z dowolnego miejsca i wykonuj na nich operacje przy pomocy jednego dotknięcia ekranu telefonu.

  Zbuduj własny system Wi-Fi

  w sytuacji dużych domów i biur RT2600ac i MR2200ac mogą współpracować ze sobą w celu zapewnienia ochrony siecią mesh Wi-Fi, zwiększając szerokopasmowy dostęp do Internetu. 6

  Uwagi:

  1. Należy nawiązać co najmniej dwa połączenia.
  2. Wymagana jest zewnętrzna pamięć masowa.


  Gwarancja: Producenta (24m)


☆ Synology - router trójzakresowy wi-fi RT6600ax ☆

Synology - router trójzakresowy wi-fi RT6600ax Najniższa Cena Online

☆ Synology - router trójzakresowy wi-fi RT6600ax - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Synology - router trójzakresowy wi-fi RT6600ax
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:
  spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


Podsumowanie, czyli jaki router Synology najlepszy?


Najlepszy router Synology w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router Synology w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze routery – Zestawienie na grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych routerów Synology nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych routerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router Synology opinie,
 • dobry router Synology cena,
 • router Synology ranking,
 • router Synology jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...