Ranking routerów QNAP. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Routery / Ranking routerów QNAP


Pomagamy w wyborze dobrych routerów QNAP. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych routerów QNAP,
 • TOP5 często wybieranych routerów.

Jakie routery QNAP najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane routery QNAP, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking routerów QNAP, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Qnap qhora-301w ☆

Qnap qhora-301w Najniższa Cena Online

☆ Qnap qhora-301w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QNAP
 • Nazwa produktu: Qnap qhora-301w
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Aby dopasować się do nowych realiów tj. Praca zdalna, marki muszą jednocześnie wdrożyć zdalną sieć VPN, która gwarantuje prędki dostęp użytkownikom w wielu lokalizacjach, jak i szybkie rozwiązanie na miejscu w firmie, obejmujące połączenia przewodowe i bezprzewodowe. Urządzenie QHora-301W obsługuje wysokiej prędkości połączenia Wi-Fi 6 i 10GbE, gwarantując równocześnie sieci VPN SD-WAN klasy korporacyjnej, co pozwala na wdrożenie sieci VPN w wielu lokalizacjach za pośrednictwem chmury. Stanowiące ekonomiczne rozwiązanie model QHora-301W jest równocześnie mocną podstawą do tworzenia sieci nowej generacji.

  technika QuWAN SD-WAN automatycznie nawiązuje bezpieczne połączenie VPN Mesh z urządzeniami QNAP w wielu lokalizacjach.

  Obsługa dwupasmowej sieci Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz), gwarantującej transfer z prędkością do 3600 Mb/s — 1,38 raza szybszy niżeli Wi-Fi 5 — i czterokrotnie większą liczbę jednoczesnych klientów Wi-Fi!

  Uwaga: Maks. Prędkość transferu klienta Wi-Fi korzystającego z jednego kanału 160 MHz.

  Dwa porty 10GbE i cztery porty Gigabit na potrzeby sprężystego wdrażania sieci LAN i WAN.

  Osiem anten zapewnia nadzwyczajny schemat zakresu i obsługuje Wi-Fi 6 na potrzeby sygnałów o dużym zasięgu.

  Obsługa do sześciu grup SSID dla zróżnicowanych ustawień VLAN.

  w porównaniu do konwencjonalnych routerów z niełatwymi ustawieniami IP, ###model_name## obsługuje automatyczne Wyszukiwanie maszyn w sieciach WAN/LAN.

  Witamy w nowej erze routerów!

  Routery nowej generacji QNAP wykraczają poza zwykłe ustawienia IP i łączność Wi-Fi. Urządzenie QHora-301W oferuje wielofunkcyjne rozwiązanie, łącząc w sobie niesamowite świeże technologie na zapotrzebowania zdalnej sieci VPN w wielu lokalizacjach oraz szybką łączność przewodową i bezprzewodową.

  Ten nowej generacji router zagwarantuje... 10GbE na potrzeby wdrażania wysokiej szybkości sieci LAN/WAN

  Model QHora-301W zapewnia dwa porty 10GbE do elastycznego wdrażania sieci LAN/WAN.

  Ten nowej generacji router zapewnia... Pokaźniejszy zasięg i szybsze połączenia Wi-Fi 6

  Urządzenie QHora-301W obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz) — 1,38x szybszy transfer niżeli Wi-Fi 5.

  Ten nowej generacji router gwarantuje... Gratisowe rozwiązanie SD-WAN dla rozległych sieci VPN

  Rozwiązanie SD-WAN jest dedykowane nie tylko dla przedsiębiorstw. Urządzenie QHora-301W łączy w sobie rozwiązanie QNAP QuWAN upraszczające zdalne połączenia VPN w wielu lokalizacjach.

  Zmodernizuj sprzęt, wdrażając dostępny cenowo router SD-WAN!

  Następnej generacji urządzenie QHora-301W obejmuje Wi-Fi 6, 10GbE i SD-WAN do obsługi równocześnie biznesowych jak i zdalnych zastosowań sieciowych.

  Na potrzeby infrastruktury IT w firmach

  W porównaniu ze charakterystyczną międzylokacyjną siecią VPN wymagającą wysokich kosztów i trudnej konfiguracji, urządzenie QHora-301W stosuje QuWAN do budowy sprawnej i niezawodnej infrastruktury IT, usprawniając cyfrową transformację, rozbudowę na mnóstwo lokalizacji i pracę zdalną.

  Do pracy zdalnej

  Urządzenie QHora-301W obsługuje sieć Wi-Fi 6, oferując większą prędkość transmisji bezprzewodowej dla urządzeń przenośnych i inteligentnych maszyn domowych, umożliwiając pracę wielu użytkowników jednocześnie. Zdalni pracownicy mogą uzyskać dostęp do zasobów firmy w sieci LAN za pośrednictwem QuWAN, bez konieczności dokonywania skomplikowanych ustawień VPN.


  Wysokiej klasy, czterordzeniowy procesor z pamięcią RAM o obszerności 1 GB

  Zoptymalizowana produktywność sprzętowa na potrzeby wydajnego połączenia sieci przewodowych i bezprzewodowych

  Urządzenie QHora-301W oferuje czterordzeniowy procesor klasy korporacyjnej Qualcomm 2,2 GHz z pamięcią RAM o obszerności 1 GB, zapewniając obsługę Wi-Fi 6 (802.11ax) i do 3600 Mb/s dwupasmowego transferu (2,4 GHz i 5 GHz). Dzięki dwóm portom 10GbE i czterem portom Gigabit model QHora-301W zezwala na elastyczne wdrażanie sieci LAN/WAN i optymalizację efektywności sieci przewodowej.

  zaimplementowane anteny w celu zapewnienia sporego zasięgu sygnału Wi-Fi

  Dzięki ośmiu antenom model QHora-301W zapewnia wspaniały bezprzewodowy schemat pokrycia i obsługuje Wi-Fi 6 o dalekim zasięgu sygnału.

  Ciche działanie, bez nagrzewania

  Model QHora-301W posiada konstrukcję bez wentylatora, zapewniając niemal bezgłośne działanie. Nawet w przypadku połączenia z wieloma urządzeniami model QHora-301W utrzymuje bezusterkową efektywność w biurach i domach.

  Dwa porty 10GbE spełniają potrzeby elastycznego wdrażania skutecznej sieci przewodowej

  Dzięki dwóm portom 10GbE i dwóm portom Gigabit w konfiguracjach WAN/LAN model QHora-301W oferuje sprężystą konfigurację, umożliwiającą słuszne wdrożenie sieci.

  • Wysokiej szybkości sieć LAN

   Zbuduj szybką sieć intranet 10GbE przez podłączenie dwóch portów 10GbE do sprzętów 10GbE w sieci LAN i jednego portu Gigabit do sieci WAN w celu przyspieszenia udostępniania plików lub komunikacji pomiędzy stacjami roboczymi.

  • Usprawniony transfer plików pomiędzy lokalizacjami

   Stwórz szybką międzybiurową sieć VPN 10GbE, podłączając jeden port 10GbE do jednego urządzenia 10GbE w sieci LAN, a drugi port 10GbE do sieci WAN za pośrednictwem drugiego urządzenia QHora-301W w zdalnej lokalizacji, aby usprawnić tworzenie kopii zapasowych, synchronizację i udostępnianie plików w różnych lokalizacjach.

  • automatyczna sieć VPN Mesh w wielu lokalizacjach

   Stwórz szybką sieć Intranet 10GbE i międzybiurowy VPN przez podłączenie dwóch portów 10GbE do maszyn 10GbE w sieci LAN oraz dwóch portów Gigabit do sieci WAN. Przy włączonej funkcji SD-WAN porty Gigabit nie tylko obsługują inteligentną optymalizację WAN (w tym agregację, przełączanie awaryjne, równoważenie obciążenia i rozciągliwy routing statyczny), ale także optymalizują transmisję 10GbE LAN.

  Dzięki SD-WAN można szybciej wdrażać VPN na dużą skalę

  Gdy marka powiększa swoją działalność na pracę zdalną i operacje w trybie rozproszonej współpracy, staje przed wyzwaniem w zakresie skutecznego wdrożenia sieci VPN i szybkości połączenia. Produktywnie rozwiązuje te problemy technologia softwarowo definiowanej sieci WAN (SD-WAN) — bez konieczności wykorzystywania kosztownych sprzętów VPN klasy korporacyjnej. Urządzenie QHora-301W korzysta z QuWAN (technologii SD-WAN producenta QNAP), która samoczynnie wdraża połączone usługi sieci WAN i lokalizacje VPN za pośrednictwem połączeń sieciowych opartych na oprogramowaniu w celu osiągnięcia trafnej przepustowości sieci i dużych prędkości transmisji. SD-WAN nie tylko powiększa sprawność wdrażania IT i zarządzania w celu rozbudowy w wielu lokalizacjach, ale także gwarantuje niezawodną infrastrukturę umożliwiającą cyfrową transformację i pracę zdalną.

  • tradycyjna infrastruktura sieci VPN

   W związku z prędko rosnącym zapotrzebowaniem na sieć VPN w wielu lokalizacjach, tworzą się groźne wąskie gardła przepustowości spowodowane tradycyjną infrastrukturą sieciową skoncentrowaną w siedzibie producenta. Jednak znikome i średnie przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na sprzęt VPN klasy korporacyjnej na potrzeby wdrażania sieci VPN w wielu lokalizacjach.

  • Infrastruktura QuWAN SD-WAN

   technika QNAP SD-WAN, QuWAN, gwarantuje pełną topologię sieci VPN Mesh, która prawidłowo sprawdza się w skomplikowanych sieciach, gdzie wszyscy współpracownicy muszą się ze sobą komunikować, prowadząc do opłacalnego i bezawaryjnego wdrożenia IT.

  Korzystając z wielu sprzętów QHora-301W możesz wdrożyć sprężystą topologię sieci VPN Mesh

  Wdrażanie wielu modeli QHora-301W w różnorodnych lokalizacjach zagwarantuje nie tylko szybką sieć przewodową i bezprzewodową,ponadto połączenie topologii VPN Mesh za pośrednictwem SD-WAN. W środowisku domowym model QHora-301W, pełniąc funkcję urządzenia brzegowego, oferuje firmom domowe połączenie Wi-Fi i VPN, pozwalając pracownikom zdalnym czerpać optymalne korzyści z obu środowisk.

  Inteligentna optymalizacja sieci WAN

  Urządzenie QHora-301W na pierwszym miejscu stawia zrównoważone działanie sieci Mesh VPN. QuWAN proponuje inteligentną optymalizację WAN, zapewniającą stabilność transmisji dwóch portów 10GbE i czterech portów Gigabit.

  Uwaga:
  1. Można sprężyście podłączyć do sieci LAN albo WAN jeden port 10GbE i dwa porty Gigabit.
  2. Uwaga: Model QHora-301W będzie obsługiwać funkcję routingu opartego na aplikacjach od pierwszego kwartału 2021 roku.

  • Agregacja WAN

   Połączenie szerokości pasma różnych dostawców usług internetowych pozwala na optymalizację szybkości i produktywności połączenia WAN.

  • Routing w oparciu o aplikacje

   Możliwość ustalania priorytetów w zakresie wykorzystania przepustowości dla zadań o wysokim priorytecie przez automatyczne wykrywanie aplikacji użytkownika końcowego.

  • automatyczne przełączanie awaryjne w sieci WAN

   Możliwość zintegrowania hybrydowych sieci Multi WAN (np. ADSL od rozmaitych dostawców usług internetowych), które samoczynnie łączą się z innymi dostępnymi usługami w sytuacji rozłączenia usługi.

  Scentralizowana aplikacja QuWAN Orchestrator na potrzeby skutecznego zarządzania w chmurze

  QuWAN Orchestrator to progresywna i wygodna platforma w chmurze do scentralizowanego zarządzania siecią, umożliwiająca pracownikom działu IT zdalne wdrażanie brzegowych maszyn sieciowych i zarządzanie nimi. Bezobsługowa alokacja umożliwia pracownikom działu IT przystępne tworzenie sporej sieci WAN zdalnie i bez udziału personelu w każdej lokalizacji. Pracownicy działu IT mogą także obserwować przepustowość, ustawiać atrybuty i analizować ruch sieciowy na jednej platformie, doskonale dopasowanej do zarządzania siecią wielonarodową i zlokalizowaną w wielu miejscach i do jej konserwacji. Urządzenia klienckie, podłączone przewodowo albo bezprzewodowo do urządzenia QHora-301W, mogą prosto uzyskać dostęp do sieci SD-WAN.  * Konfiguracje Wi-Fi, zapory sieciowej i połączenia w urządzeniu QHora-301W będą obsługiwane w QuWAN Orchestrator od czwartego kwartału 2020 r.

  Dzięki rozwiązaniu QuWAN niewymagającemu subskrypcji możesz wdrożyć VPN w wielu lokalizacjach

  QuWAN można instalować na serwerach QNAP NAS, przełącznikach QGD i serwerach QuCPE*. W trakcie pracy z zastosowaniem aplikacji QVPN, pracownicy zdalni mogą być z łatwością podłączeni do SSL VPN za pośrednictwem komputera albo urządzenia mobilnego. Urządzenia w rozmaitych lokalizacjach są rozciągliwie dzielone na segmenty w celu połączenia ich ze sobą w sieci składającej się z mikrosegmentów, niezależnie od tego, czy takie urządzenia znajdują się w biurach na całym świecie, czy po prostu w różnorodnych działach w tym samym budynku.

  *Przewiduje się, iż serwery serii QuCPE będą przystępne w trzecim kwartale 2020 r.

  QuWAN Orchestrator

  Zarządzaj siecią przy użyciu platformy w chmurze do scentralizowanego zarządzania.

  Serwer QuCPE

  Wysokiej produktywności serwer VPN w siedzibie głównej.

  NAS

  Możliwość dodania oddziałów do infrastruktury VPN za pośrednictwem istniejącego serwera NAS.

  Przełącznik QGD

  Możliwość monitoringu i wykorzystania VoIP w nieznacznych firmach (takich jak sklepy).

  Router QHora

  przystępne w użyciu funkcje VPN dla pracowników zdalnych.

  QVPN

  Użytkownicy przenośni mogą integrować się z siecią SSL VPN przy użyciu komputerów biurowych, notebooków albo telefonów komórkowych.

  Wdróż globalną topologię sieci QuWAN

  QuWAN nieskomplikowane i rozciągliwe wdrożenie globalnej topologii sieci w celu usprawnienia pracy w wielu krajach. W ramach globalnej domeny można utworzyć sporo regionów, a skonfigurowane regionalne centra samoczynnie utworzą sieć VPN Mesh poprzez publiczne adresy IP. Połączenia z domeną globalną poprzez łącze pomiędzy domenami wymagają tylko chińskie domeny z ograniczeniami internetowymi

  pokaźniejszy zasięg i szybsze połączenia Wi-Fi 6

  Urządzenie QHora-301W obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz), a także MU-MIMO, gwarantując prędkość do 3600 Mb/s i zezwalając na jednoczesną obsługę większej liczby klientów Wi-Fi. Dzięki ośmiu antenom i technologii OFDMA model QHora-301W zapewnia większy zasięg sygnału Wi-Fi.

  Uwaga: Rozwiązanie MU-MIMO jest przystępne tylko jeśli routery i konsumenci Wi-Fi obsługują MU-MIMO.

  Sześć identyfikatorów SSID dla ustawień sieci VLAN oferuje płynne i bezpieczne połączenia

  Urządzenie QHora-301W obsługuje korporacyjne punkty dostępu VAP (wirtualny punkt dostępu), zezwalając na uruchomienie do sześciu grup SSID (3 x 2,4 GHz i 3 x 5 GHz). Pracownicy IT mogą skonfigurować ustawienia VLAN dla każdego identyfikatora SSID, by zapewnić grupom użytkowników/urządzeń stabilność połączenia, co jest konieczne w sieciach o szerokiej gęstości i pokaźnej liczbie jednoczesnych użytkowników.

  obszerniejsze bezpieczeństwo

  Model QHora-301W proponuje dużo wszechstronnych funkcji bezpieczeństwa.

  • Weryfikacja tożsamości QuWAN

   Zaloguj się do aplikacji QuWAN Orchestrator, dodając swój identyfikator QNAP do organizacji SD-WAN w Centrum kont.

  • Weryfikacja tożsamości urządzenia lokalnego

   Użyj konta lokalnego, aby zalogować się do urządzenia lokalnego.

  • Zarządzanie siecią QuWAN

   Utwórz bezpieczne zdalne połączenie VPN z urządzeniami obsługującymi sporo lokalizacji za pośrednictwem IPSec VPN.

  • Zarządzanie siecią QHora

   Obsługa zapory L3, NAT i przekazywania portów w celu poprawy bezpieczeństwa sieci LAN.

  • Autoryzacja dostępu do sieci bezprzewodowej

   Obsługa protokołów WEP, WPA / WPA2 / WPA3, Wi-Fi Enhanced Open (OWE) w celu zapewnienia bezpiecznej transmisji bezprzewodowej.

  • Autoryzacja dostępu QVPN

   Pracownicy zdalni mogą łatwo łączyć się z siecią SSL VPN za pośrednictwem komputera lub urządzenia przenośnego.

  • Zarządzanie aplikacjami sprzętów brzegowych

   Dzięki technice L7 Firewall i DPI (Deep Packet Inspection) użytkownicy mogą ustawić sporo segmentów dla przeróżnych aplikacji z czarnej listy; Funkcja kontroli rodzicielskiej ogranicza czas korzystania z sieci i zagwarantuje wytyczne dotyczące przeglądania dla dzieci.

  OS QuRouter: przyjazne w obsłudze zarządzanie routerem

  Urządzenie QHora-301W korzysta z OS QuRouter, dostarczając przychylny w obsłudze, internetowy interfejs graficzny, przejrzysty pulpit nawigacyjny i wskaźniki portów, gwarantując pomoc w codziennych zadaniach w zakresie zarządzania siecią. Dzięki OS QuRouter użytkownicy mogą nie tylko wydajnie zarządzać wszystkimi urządzeniami podłączonymi przewodowo i bezprzewodowo w czasie rzeczywistym, lecz także konfigurować zaporę sieciową, VPN, zabezpieczenia i progresywne funkcje QuWAN.

  Montaż przy użyciu uchwytu VESA zezwala na sprężyste wykorzystania

  Kompaktowy i progresywny wygląd powoduje, iż model QHora-301W wpasowuje się nadzwyczajnie w środowisko postępowych cyfrowych domów i biur. Dzięki konstrukcji przy użyciu uchwytu VESA, model QHora-301W można zainstalować w dowolnym miejscu, zarówno na biurkach, jak i ścianach, sufitach i pod stołami, co gwarantuje produktywne użycie przestrzeni.  Gwarancja: Producenta (24m)Podobne zestawienia:


Najtańsze routery QNAP – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze routery QNAP, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich routerów QNAP jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Qnap qhora-301w ☆

Qnap qhora-301w Najniższa Cena Online

☆ Qnap qhora-301w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis routera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QNAP
 • Nazwa produktu: Qnap qhora-301w
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Routery do biura i domu
 • Charakterystyka / Opis routera:

  Aby przystosować się do nowych realiów tj. Praca zdalna, firmy muszą zarówno wdrożyć zdalną sieć VPN, która zapewnia prędki dostęp użytkownikom w wielu lokalizacjach, jak i prędkie rozwiązanie na miejscu w firmie, obejmujące połączenia przewodowe i bezprzewodowe. Urządzenie QHora-301W obsługuje wysokiej szybkości połączenia Wi-Fi 6 i 10GbE, zapewniając jednocześnie sieci VPN SD-WAN klasy korporacyjnej, co zezwala na wdrożenie sieci VPN w wielu lokalizacjach za pośrednictwem chmury. Stanowiące ekonomiczne rozwiązanie model QHora-301W jest równocześnie konkretną podstawą do tworzenia sieci nowej generacji.

  technologia QuWAN SD-WAN samoczynnie nawiązuje bezpieczne połączenie VPN Mesh z urządzeniami QNAP w wielu lokalizacjach.

  Obsługa dwupasmowej sieci Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz), zapewniającej transfer z prędkością do 3600 Mb/s — 1,38 raza szybszy niżeli Wi-Fi 5 —, a także czterokrotnie obszerniejszą liczbę jednoczesnych klientów Wi-Fi!

  Uwaga: Maks. Szybkość transferu klienta Wi-Fi korzystającego z jednego kanału 160 MHz.

  Dwa porty 10GbE i cztery porty Gigabit na zapotrzebowania rozciągliwego wdrażania sieci LAN i WAN.

  Osiem anten zapewnia rewelacyjny schemat zakresu i obsługuje Wi-Fi 6 na zapotrzebowania sygnałów o obfitym zasięgu.

  Obsługa do sześciu grup SSID dla zróżnicowanych ustawień VLAN.

  w kontraście do konwencjonalnych routerów z trudnymi ustawieniami IP, ###model_name## obsługuje automatyczne Wyszukiwanie urządzeń w sieciach WAN/LAN.

  Witamy w nowej erze routerów!

  Routery nowej generacji QNAP wykraczają poza zwykłe ustawienia IP i łączność Wi-Fi. Urządzenie QHora-301W oferuje wielofunkcyjne rozwiązanie, łącząc w sobie niesamowite świeże technologie na potrzeby zdalnej sieci VPN w wielu lokalizacjach, a także szybką łączność przewodową i bezprzewodową.

  Ten nowej generacji router zagwarantuje... 10GbE na zapotrzebowania wdrażania wysokiej prędkości sieci LAN/WAN

  Model QHora-301W zagwarantuje dwa porty 10GbE do sprężystego wdrażania sieci LAN/WAN.

  Ten nowej generacji router zapewnia... Większy zasięg i szybsze połączenia Wi-Fi 6

  Urządzenie QHora-301W obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz) — 1,38x szybszy transfer niż Wi-Fi 5.

  Ten nowej generacji router zagwarantuje... Gratisowe rozwiązanie SD-WAN dla rozległych sieci VPN

  Rozwiązanie SD-WAN jest dedykowane nie tylko dla przedsiębiorstw. Urządzenie QHora-301W łączy w sobie rozwiązanie QNAP QuWAN usprawniające zdalne połączenia VPN w wielu lokalizacjach.

  Zmodernizuj sprzęt, wdrażając dostępny cenowo router SD-WAN!

  Następnej generacji urządzenie QHora-301W obejmuje Wi-Fi 6, 10GbE i SD-WAN do obsługi równocześnie biznesowych jak i zdalnych zastosowań sieciowych.

  Na zapotrzebowania infrastruktury IT w firmach

  W porównaniu ze charakterystyczną międzylokacyjną siecią VPN wymagającą wysokich kosztów i trudnej konfiguracji, urządzenie QHora-301W stosuje QuWAN do budowy produktywnej i niezawodnej infrastruktury IT, upraszczając cyfrową transformację, rozbudowę na niemało lokalizacji i pracę zdalną.

  Do pracy zdalnej

  Urządzenie QHora-301W obsługuje sieć Wi-Fi 6, oferując pokaźniejszą szybkość transmisji bezprzewodowej dla sprzętów przenośnych i inteligentnych maszyn domowych, umożliwiając pracę wielu użytkowników równocześnie. Zdalni pracownicy mogą uzyskać dostęp do zasobów firmy w sieci LAN za pośrednictwem QuWAN, bez konieczności dokonywania niełatwych ustawień VPN.


  Wysokiej klasy, czterordzeniowy procesor z pamięcią RAM o objętości 1 GB

  Zoptymalizowana efektywność sprzętowa na potrzeby produktywnego połączenia sieci przewodowych i bezprzewodowych

  Urządzenie QHora-301W oferuje czterordzeniowy procesor klasy korporacyjnej Qualcomm 2,2 GHz z pamięcią RAM o obszerności 1 GB, zapewniając obsługę Wi-Fi 6 (802.11ax) i do 3600 Mb/s dwupasmowego transferu (2,4 GHz i 5 GHz). Dzięki dwóm portom 10GbE i czterem portom Gigabit model QHora-301W umożliwia elastyczne wdrażanie sieci LAN/WAN i optymalizację skuteczności sieci przewodowej.

  zaimplementowane anteny w celu zapewnienia pokaźnego zasięgu sygnału Wi-Fi

  Dzięki ośmiu antenom model QHora-301W gwarantuje doskonały bezprzewodowy schemat pokrycia i obsługuje Wi-Fi 6 o dalekim zasięgu sygnału.

  Ciche działanie, bez nagrzewania

  Model QHora-301W ma konstrukcję bez wentylatora, zapewniając niemal bezgłośne działanie. Choćby w sytuacji połączenia z wieloma urządzeniami model QHora-301W utrzymuje niezawodną efektywność w biurach i domach.

  Dwa porty 10GbE spełniają zapotrzebowania sprężystego wdrażania produktywnej sieci przewodowej

  Dzięki dwóm portom 10GbE i dwóm portom Gigabit w konfiguracjach WAN/LAN model QHora-301W proponuje sprężystą konfigurację, umożliwiającą stosowne wdrożenie sieci.

  • Wysokiej szybkości sieć LAN

   Zbuduj szybką sieć intranet 10GbE przez podłączenie dwóch portów 10GbE do maszyn 10GbE w sieci LAN, a także jednego portu Gigabit do sieci WAN w celu przyspieszenia udostępniania plików albo komunikacji między stacjami roboczymi.

  • Usprawniony transfer plików między lokalizacjami

   Stwórz szybką międzybiurową sieć VPN 10GbE, podłączając jeden port 10GbE do jednego urządzenia 10GbE w sieci LAN, a drugi port 10GbE do sieci WAN za pośrednictwem drugiego urządzenia QHora-301W w zdalnej lokalizacji, żeby usprawnić tworzenie kopii zapasowych, synchronizację i udostępnianie plików w różnorodnych lokalizacjach.

  • samoczynna sieć VPN Mesh w wielu lokalizacjach

   Stwórz szybką sieć Intranet 10GbE i międzybiurowy VPN przez podłączenie dwóch portów 10GbE do urządzeń 10GbE w sieci LAN i dwóch portów Gigabit do sieci WAN. Przy włączonej funkcji SD-WAN porty Gigabit nie tylko obsługują inteligentną optymalizację WAN (w tym agregację, przełączanie awaryjne, równoważenie obciążenia i elastyczny routing statyczny), ale także optymalizują transmisję 10GbE LAN.

  Dzięki SD-WAN można szybciej wdrażać VPN na dużą skalę

  Gdy producent zwiększa swoją działalność na pracę zdalną i operacje w trybie rozproszonej współpracy, staje przed wyzwaniem w zakresie skutecznego wdrożenia sieci VPN i szybkości połączenia. Skutecznie rozwiązuje te problemy technika softwarowo definiowanej sieci WAN (SD-WAN) — bez konieczności stosowania kosztownych maszyn VPN klasy korporacyjnej. Urządzenie QHora-301W korzysta z QuWAN (technice SD-WAN marki QNAP), która automatycznie wdraża połączone usługi sieci WAN i lokalizacje VPN za pośrednictwem połączeń sieciowych opartych na oprogramowaniu w celu osiągnięcia słusznej przepustowości sieci i obfitych szybkości transmisji. SD-WAN nie tylko zwiększa wydajność wdrażania IT i zarządzania w celu rozbudowy w wielu lokalizacjach, lecz także gwarantuje niezawodną infrastrukturę umożliwiającą cyfrową transformację i pracę zdalną.

  • konwencjonalna infrastruktura sieci VPN

   W związku z prędko rosnącym zapotrzebowaniem na sieć VPN w wielu lokalizacjach, tworzą się groźne wąskie gardła przepustowości spowodowane konwencjonalną infrastrukturą sieciową skoncentrowaną w siedzibie producenta. Jednak nieznaczne i średnie przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na sprzęt VPN klasy korporacyjnej na potrzeby wdrażania sieci VPN w wielu lokalizacjach.

  • Infrastruktura QuWAN SD-WAN

   technologia QNAP SD-WAN, QuWAN, zapewnia pełną topologię sieci VPN Mesh, która dobrze sprawdza się w skomplikowanych sieciach, gdzie wszyscy współpracownicy muszą się ze sobą komunikować, prowadząc do opłacalnego i bezusterkowego wdrożenia IT.

  Korzystając z wielu urządzeń QHora-301W możesz wdrożyć rozciągliwą topologię sieci VPN Mesh

  Wdrażanie wielu modeli QHora-301W w różnych lokalizacjach zagwarantuje nie tylko szybką sieć przewodową i bezprzewodową,także połączenie topologii VPN Mesh za pośrednictwem SD-WAN. W środowisku domowym model QHora-301W, pełniąc funkcję urządzenia brzegowego, oferuje firmom domowe połączenie Wi-Fi i VPN, zezwalając pracownikom zdalnym czerpać stosowne korzyści z obu środowisk.

  Inteligentna optymalizacja sieci WAN

  Urządzenie QHora-301W na pierwszym miejscu stawia jednostajne działanie sieci Mesh VPN. QuWAN proponuje inteligentną optymalizację WAN, gwarantującą stabilność transmisji dwóch portów 10GbE i czterech portów Gigabit.

  Uwaga:
  1. Można rozciągliwie podłączyć do sieci LAN albo WAN jeden port 10GbE i dwa porty Gigabit.
  2. Uwaga: Model QHora-301W będzie obsługiwać funkcję routingu opartego na aplikacjach od pierwszego kwartału 2021 roku.

  • Agregacja WAN

   Połączenie szerokości pasma zróżnicowanych dostawców usług internetowych zezwala na optymalizację szybkości i sprawności połączenia WAN.

  • Routing w oparciu o aplikacje

   Możliwość ustalania priorytetów w zakresie wykorzystania przepustowości dla zadań o wysokim priorytecie przez samoczynne wykrywanie aplikacji użytkownika końcowego.

  • samoczynne przełączanie awaryjne w sieci WAN

   Możliwość zintegrowania hybrydowych sieci Multi WAN (np. ADSL od różnorodnych dostawców usług internetowych), które samoczynnie łączą się z innymi dostępnymi usługami w przypadku rozłączenia usługi.

  Scentralizowana aplikacja QuWAN Orchestrator na potrzeby efektywnego zarządzania w chmurze

  QuWAN Orchestrator to innowacyjna i wygodna platforma w chmurze do scentralizowanego zarządzania siecią, umożliwiająca pracownikom działu IT zdalne wdrażanie brzegowych sprzętów sieciowych i zarządzanie nimi. Bezobsługowa alokacja pozwala na pracownikom działu IT proste tworzenie sporej sieci WAN zdalnie i bez udziału personelu w każdej lokalizacji. Pracownicy działu IT mogą także kontrolować przepustowość, ustawiać cechy i analizować ruch sieciowy na jednej platformie, świetnie przypasowanej do zarządzania siecią wielonarodową i zlokalizowaną w wielu miejscach oraz do jej konserwacji. Urządzenia klienckie, podłączone przewodowo lub bezprzewodowo do urządzenia QHora-301W, mogą łatwo uzyskać dostęp do sieci SD-WAN.  * Konfiguracje Wi-Fi, zapory sieciowej i połączenia w urządzeniu QHora-301W będą obsługiwane w QuWAN Orchestrator od czwartego kwartału 2020 r.

  Dzięki rozwiązaniu QuWAN niewymagającemu subskrypcji możesz wdrożyć VPN w wielu lokalizacjach

  QuWAN można instalować na serwerach QNAP NAS, przełącznikach QGD i serwerach QuCPE*. Podczas pracy z użyciem aplikacji QVPN, pracownicy zdalni mogą być łatwo podłączeni do SSL VPN za pośrednictwem komputera lub urządzenia przenośnego. Urządzenia w najróżniejszych lokalizacjach są elastycznie dzielone na segmenty w celu połączenia ich ze sobą w sieci składającej się z mikrosegmentów, niezależnie od tego, czy takie urządzenia znajdują się w biurach na całym świecie, czy po prostu w różnorodnych działach w tym samym budynku.

  *Przewiduje się, iż serwery linii QuCPE będą dostępne w trzecim kwartale 2020 r.

  QuWAN Orchestrator

  Zarządzaj siecią przy użyciu platformy w chmurze do scentralizowanego zarządzania.

  Serwer QuCPE

  Wysokiej wydajności serwer VPN w siedzibie głównej.

  NAS

  Możliwość dodania oddziałów do infrastruktury VPN za pośrednictwem istniejącego serwera NAS.

  Przełącznik QGD

  Możliwość monitoringu i zastosowania VoIP w znikomych firmach (takich jak sklepy).

  Router QHora

  przystępne w użyciu funkcje VPN dla pracowników zdalnych.

  QVPN

  Użytkownicy przenośni mogą zespajać się z siecią SSL VPN przy użyciu komputerów biurowych, notebooków albo telefonów komórkowych.

  Wdróż globalną topologię sieci QuWAN

  QuWAN przystępne i rozciągliwe wdrożenie globalnej topologii sieci w celu usprawnienia pracy w wielu krajach. W ramach globalnej domeny można utworzyć sporo regionów, a skonfigurowane regionalne centra automatycznie utworzą sieć VPN Mesh przez publiczne adresy IP. Połączenia z domeną globalną przez łącze pomiędzy domenami wymagają tylko chińskie domeny z ograniczeniami internetowymi

  większy zasięg i szybsze połączenia Wi-Fi 6

  Urządzenie QHora-301W obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz) i MU-MIMO, gwarantując prędkość do 3600 Mb/s i pozwalając na jednoczesną obsługę pokaźniejszej liczby klientów Wi-Fi. Dzięki ośmiu antenom i technologii OFDMA model QHora-301W gwarantuje większy zasięg sygnału Wi-Fi.

  Uwaga: Rozwiązanie MU-MIMO jest dostępne tylko jeśli routery i konsumenci Wi-Fi obsługują MU-MIMO.

  Sześć identyfikatorów SSID dla ustawień sieci VLAN oferuje płynne i bezpieczne połączenia

  Urządzenie QHora-301W obsługuje korporacyjne punkty dostępu VAP (wirtualny punkt dostępu), zezwalając na uruchomienie do sześciu grup SSID (3 x 2,4 GHz i 3 x 5 GHz). Pracownicy IT mogą skonfigurować ustawienia VLAN dla każdego identyfikatora SSID, by zapewnić grupom użytkowników/maszyn stabilność połączenia, co jest niezbędne w sieciach o obszernej gęstości i wielkiej liczbie jednoczesnych użytkowników.

  pokaźniejsze bezpieczeństwo

  Model QHora-301W oferuje sporo wszechstronnych funkcji bezpieczeństwa.

  • Weryfikacja tożsamości QuWAN

   Zaloguj się do aplikacji QuWAN Orchestrator, dodając swój identyfikator QNAP do organizacji SD-WAN w Centrum kont.

  • Weryfikacja tożsamości urządzenia lokalnego

   Użyj konta lokalnego, żeby zalogować się do urządzenia lokalnego.

  • Zarządzanie siecią QuWAN

   Utwórz bezpieczne zdalne połączenie VPN z urządzeniami obsługującymi mnóstwo lokalizacji za pośrednictwem IPSec VPN.

  • Zarządzanie siecią QHora

   Obsługa zapory L3, NAT i przekazywania portów w celu poprawy bezpieczeństwa sieci LAN.

  • Autoryzacja dostępu do sieci bezprzewodowej

   Obsługa protokołów WEP, WPA / WPA2 / WPA3, Wi-Fi Enhanced Open (OWE) w celu zapewnienia bezpiecznej transmisji bezprzewodowej.

  • Autoryzacja dostępu QVPN

   Pracownicy zdalni mogą z łatwością łączyć się z siecią SSL VPN za pośrednictwem komputera albo urządzenia mobilnego.

  • Zarządzanie aplikacjami maszyn brzegowych

   Dzięki technice L7 Firewall i DPI (Deep Packet Inspection) użytkownicy mogą ustawić niemało segmentów dla zróżnicowanych aplikacji z czarnej listy; Funkcja kontroli rodzicielskiej ogranicza czas korzystania z sieci i gwarantuje wytyczne dotyczące oglądania dla dzieci.

  OS QuRouter: przychylne w obsłudze zarządzanie routerem

  Urządzenie QHora-301W korzysta z OS QuRouter, dostarczając przyjazny w obsłudze, internetowy interfejs graficzny, przejrzysty pulpit nawigacyjny i wskaźniki portów, gwarantując pomoc w rutynowych zadaniach w zakresie zarządzania siecią. Dzięki OS QuRouter użytkownicy mogą nie tylko wydajnie zarządzać wszystkimi urządzeniami podłączonymi przewodowo i bezprzewodowo w czasie rzeczywistym, lecz także konfigurować zaporę sieciową, VPN, zabezpieczenia i nowoczesne funkcje QuWAN.

  Montaż przy użyciu uchwytu VESA zezwala na sprężyste wykorzystania

  Kompaktowy i nowoczesny wygląd powoduje, iż model QHora-301W wpasowuje się perfekcyjnie w środowisko innowacyjnych cyfrowych domów i biur. Dzięki konstrukcji przy użyciu uchwytu VESA, model QHora-301W można zainstalować w dowolnym miejscu, równocześnie na biurkach, jak i ścianach, sufitach i pod stołami, co zagwarantuje efektywne wykorzystanie przestrzeni.  Gwarancja: Producenta (24m)Podsumowanie, czyli jaki router QNAP najlepszy?


Najlepszy router QNAP w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy router QNAP w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane routery – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych routerów QNAP nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych routerów.


Powiązania tematyczne:

 • jaki router QNAP opinie,
 • dobry router QNAP cena,
 • router QNAP ranking,
 • router QNAP jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...