Ranking projektorów Optoma. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów Optoma


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów Optoma. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów Optoma,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory Optoma najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory Optoma, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów Optoma, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Optoma EH400+ DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9 ☆

Optoma EH400+ DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9 Najniższa Cena Online

☆ Optoma EH400+ DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma EH400+ DLP 1080p Full 3D 4000, 22000:1, 16:9
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma EH400+
  Jasny i potężny projektor Optoma EH400+ Full HD 1080p

  Doświadczaj doskonałości z śladowym i lekkim projektorem 4000 ANSI lumenów EH400 +. Ten model jest przeznaczony do użytkowania o każdej porze dnia w wielu celach, w tym do użytkowania fachowego. perfekcyjnie się sprawdzi jako rozwiązanie do sal lekcyjnych czy na spotkania biznesowe. Zaprojektowany z myślą o zastąpieniu starszych projektorów LCD podobnym rzutem, zagwarantuje najwyższej jakości wyświetlane kolory, długą żywotność lampy i niski całkowity koszt posiadania.

  EH400+ oferuje rozdzielczość Full HD i fantastyczny dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom. dodatkowo cechuje się tradycyjnym wyglądem i łatwością instalacji z wieloma wejściami, w tym z gniazdami HDMI / MHL, USB Power i RJ45. Ten projektor jest nieprzeciętny do podłączenia takich sprzętów jak Google Chromecast i Optoma HDCast Pro by wysyłać treści bezprzewodowo. Ten lekki projektor pozwala na podłączenie notebooka, odtwarzacza PC albo odtwarzacza Blu-ray i może być zainstalowany na stałe albo służyć jako urządzenie mobilne.

  Wysoki kontrast

  Użyj projektora wysoko-kontrastowego aby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają życia, a tekst jest ostry i przejrzysty – wspaniałe rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z każdego źródła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D, a także najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeżania 144Hz gwarantuje nad wyraz gładką projekcję obrazów bez migotania.

  zaimplementowany głośnik

  zastosowany głośnik proponuje świetny dźwięk. Przystępna instalacja bez zapotrzebowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Mysz zdalna i wskaźnik laserowy

  Skieruj uwagę publiczności na odpowiedni składnik prezentacji dzięki prostemuskutecznemu pilotowi ze sterowaniem myszy USB i wbudowanym wskaźnikiem laserowym.

  Eco+

  technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i łatwe w użyciu funkcje energooszczędne.

  Energooszczędność

  Stosując specjalnie zaprojektowane tryby pracy lampy można ograniczyć zużycie energii choćby o 70%. Dodatkowo, tryby te posiadają pozytywny wpływ na żywotność lampy, ograniczając przez to ogólny koszt posiadania i wymagania konserwacyjne.

  prędkie wznawianie

  Dzięki tej funkcji można natychmiast ponownie włączyć projektor, gdy zostanie przypadkowo wyłączony.

  automatyczne wyłączanie

  Może się zdarzyć, iż projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w użyciu. Żeby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja automatycznego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu bezczynności.

  Wyciszenie audio-wideo Eco

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki funkcji wyciszenia audio-video Eco. Odciągnij uwagę publiczności od ekranu wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. Na dodatek, obniża to zużycie energii choćby o 70%, co przedłuża żywotność lampy.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby zamian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6.500 godzin.

  Gwarancja barw

  Ciesz się oszałamiającymi kolorami poprzez długie lata; Optoma zapewnia pięć lat konsekwentnego działania.

  Niesamowite barwy

  Prowadź robiące wrażenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z oszałamiającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie właściwości barw pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoże w dopasowaniu działania do konkretnych potrzeb. Świetnie pasuje do wielu zróżnicowanych prezentacji grafiki i video.

  Urządzenia bezprzewodowe

  Strumieniuj treść Full 1080p 3D na swój projektor bezprzewodowo; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów, WHD200 (sprzedawany oddzielnie) pozwala na natychmiastowe podłączenie odtwarzacza Blu-ray™, przystawki STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-video.

  Zasilanie USB

  Korzystaj z zasilania USB, by zasilać klucz sprzętowy HDMI, np. Google Chromecast.

  Działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu

  Projektory Optoma są asygnowane do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Perfekcyjne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy wykorzystywania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy.*

  *Praca 24 godziny, 7 dni w tygodniu – Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania stosownej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, aby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Można natychmiast wyłączyć projektor albo odłączyć go bezpośrednio od sieci zasilającej. Jeśli będzie konieczne ponowne prędkie włączenie projektora, uruchomienie zajmie około 90 sekund.

  1.Jasność i żywotność zależy od ustawień i warunków otoczenia
  2.typowa żywotność lampy wynikająca z przeprowadzanych testów. Może się różnić w zależności od sposobu użytkowania i warunków otoczenia

  Specyfikacja technologiczna:

  • wariant projektora Instalacyjny
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 22 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 29 dB (ECO)
  • Zużycie energii 266W (tryb jasny) / 204W (tryb ECO) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 10.000h (ECO) / 5.000h (tryb Normalny)
  • Moc/źródło światła 195W
  • Obiektyw F=2.5~2.78; f=16.91~21.6mm
  • Zoom/Focus 1,3x / ręczny
  • Odległość od ekranu 1 - 12m
  • Współczynnik odległości 1.13 - 1.47 (tolerancja +/- 5%)
  • Przekątna 39.92" to 299.81"
  • Wejścia video
   2x HDMI (1.4a 3D support)
   MHL v2.1
   VGA (2x)
   Composite
   S-Video
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm (2x)
  • Wyjścia audio Audio Out 3.5mm
  • Porty komunikacyjne
   VGA
   RS232
   RJ45
   USB-A Power (5V-1A)
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 2,5 kg
  • wymiary (wys, x szer, x głęb,) 298 x 230 x 96.5 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający
   pilot
   bateria
   ulotka prędkiego startu
   instrukcja obsługi na CD
  • Wyposażenie opcjonalne
   Okulary 3D DLP Link 3D
   opcje bezprzewodowe
   uchwyt sufitowy
  • Wsparcie 3D
   Full 3D: Funkcje 3D projektorów Optoma można wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D
   najczęściej stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D i systemami projektowania i modelowania 3D
   teraz obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w obfitej Brytanii)
   Blu-ray 3D, a także gry 3D na konsolach Sony PS3 lub Microsoft Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
  • Gwarancja 2 lat na projektor/ 1 rok albo 1.000h na lampę

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma ☆

Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor krótkoogniskowy Optoma X309ST

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany z myślą o niepokaźnych salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten projektor niedługiego rzutu oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, co przekłada się na niższy całkowity koszt posiadania.

  dużo wejść, zasilanie USB i zaimplementowany głośnik zapewniają łatwą konfigurację - nieprzeciętną do podłączenia do notebooka, komputera PC albo odtwarzacza Blu-ray, by uzyskać wyraźny wyświetlany obraz z dźwiękiem. Możesz nawet podłączyć klucz sprzętowy HDMI, taki jak Optoma HDCast Pro, do prezentacji bezprzewodowych.

  przenośny i lekki ten kompaktowy projektor można zainstalować albo zabrać w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  wspaniałe odcienie

  Pokaż niebanalne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zniewalającej kolorystyce. Projektory Optoma niezawodną efektywność barw odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od starannie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy adekwatne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje zapotrzebowania. Nieprzeciętny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  idealny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, rewelacyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  zaimplementowany głośnik

  potężny wbudowany głośnik gwarantuje unikatową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Eco +

  technika Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są nietrudne w obsłudze, a jednocześnie zniżają zużycie energii.


  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zmniejszyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma w dodatku pozytywny wpływ na żywotność lampy, zniżając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie wznowienie

  Funkcja zezwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – znakomite rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest użytkowany. Żeby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację za pomocą wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. Zniża to również zużycie energii choćby o 70%, co dodatkowo przedłuża żywotność lampy.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma są asygnowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Nadzwyczajne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy wykorzystywania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania stosownej efektywności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, by wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.


☆ Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670) ☆

Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670) Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Ultra Short Throw - ultra krótkiego rzutuProjektor model W330UST, jest genialny dla biznesu, szkół i uniwersytetów. Dzięki wysokiej jasności i obiektywowi ultra niedługiego rzutu może wyświetlić obraz 100" z odległości mniejszej niżeli 0,5m.

  Bliska instalacja od ściany pozwala uniknąć cieni na ekranie rzucanych poprzez prezentujące osoby.zagwarantuje kompletny pakiet do nauki z wieloma funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, zaimplementowanym głośnikiem o mocy 15 W.Funkcje: Jasny projektor WXGA - 3500 ANSI Lumenów Ultra krótka projekcja - obraz 100" z odległości mniejszej niżeli 0,5m bezawaryjna kontrola - Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i komendy LAN Telnet LAN nietrudne przyłączanie - 2x HDMI i zaimplementowany głośnik 15W Ultra-krótki rzutDzięki obiektywowi o ultra krótkim rzucie, osiągalne jest prezentowanie imponujących obrazów pokaźniejszych aniżeli 100-cali z odległości mniejszej aniżeli jeden metr.

  zezwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację; wyśmienity do zastosowań interaktywnych.rewelacyjne koloryPokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce.

  Projektory Optoma bezusterkową wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od skrupulatnie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje.

  Posiadamy trafne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje potrzeby. Znakomity do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.rewelacyjny kontrastDodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście.

  w kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - znakomity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.zastosowana oglądarka do plików OfficePokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez zapotrzebowania korzystania z notebooka albo komputera za pomocą zastosowanej oglądarki do plików Office.

  W prosty sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF lub JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na wielkim ekranie. *przejrzyj specyfikacje projektora, żeby uzyskać pełną listę wejśćWyświetlacz USBPodłącz swój projektor bezpośrednio do laptopa i wyświetlaj pulpit za pomocą kabla USB.

  Brak konieczności użycia nieporęcznego kabla VGA.SterowanieWyposażony w duży zakres opcji pozwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. Projektor Optoma RS232 zaopatrzony jest w bogaty pakiet poleceń RS232, dzięki czemu można nim łatwo i w prosty sposób zarządzać za pomocą dowolnego systemu sterowania.

  Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zastosowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, kontrolować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera Kompatybilny Extron IPLink pozwala na łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron.wyświetlacz LANWyświetl wyświetlacz komputera lub laptopa na projektorze przy pomocy połączenia sieciowego.Prezentacje bezprzewodoweSzybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac lub urządzenia mobilnego za pomocą bezpłatnej aplikacji i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB.

  Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, fotografii, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia.

  ** dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS Keystone HV i regulacja czterech narożnikówProjektor oferuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej, a także indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, aby stworzyć nadzwyczajny kwadrat.

  świetne rozwiązanie w przypadku nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora wytwarza problemy i musi być zrealizowane pod kątem.Keystone HV i regulacja czterech narożnikówWbudowany głośnikMocny zastosowany głośnik gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.Full 3DProjektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.Zasilanie USBUżyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.Mysz zdalna i wskaźnik laserowySkieruj uwagę publiczności na stosowny składnik prezentacji dzięki prostemusprawnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i zastosowanym wskaźnikiem laserowym.Eco+technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i proste w użyciu funkcje energooszczędne.Oszczędzanie energiiDzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można obniżyć zużycie energii nawet o 70%.

  Każdy tryb ma na dodatek pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.Wyciszenie Eco AVKontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV.

  Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny. To także natychmiast obniża zużycie energii do 70%, ponadto przedłużając żywotność lampy.prędkie ponowne uruchomienieFunkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.Auto power off samoczynne wyłączanieMogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest użytkowany.

  By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany.Włączanie bezpośrednieProjektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia.

  Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem rewelacyjne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilaniaBezpośrednie wyłączanieNatychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej.

  Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.Gwarancja pracy 24/7Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Nieprzeciętne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania.

  Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, aby wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.Obiektyw: Ogniskowa: 3.72 mm zastosowany offset: 118% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacKompatybilność ze standardami wideo: Kompatybilność 2D: NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) Kompatybilność 3D: Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 3D: Full 3D Pozostałe atrybuty: Akcesoria w zestawie: kabel zasilający Pilot 2 x AAA baterie Podstawowy podręcznik użytkowania dane o gwarancji: wymiary: 343 x 383 x 112 mm...


☆ Projektor OPTOMA HD146X (5055387663695) ☆

Projektor OPTOMA HD146X (5055387663695) Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA HD146X (5055387663695) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA HD146X (5055387663695)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma HD146X
  Projektor Optoma HD146X do kina domowego

  Projektor Full HD 1080p HD146X jest znakomity do oglądania sportu na żywo, programów telewizyjnych lub filmów o dowolnej porze dnia. Można podłączyć konsolę do gier i grać na niej przy niskim opóźnieniu wejściowym. komfortowy i prosty w konfiguracji, jasny i wszechstronny projektor oferuje dodatkowo niesamowitą technologię barw, która zapewnia jasne i żywe kolory.

  Projekcja nawet przy zapalonym świetle

  Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe barwy, gwarantując realistyczne efekty wizualne nawet w dobrze oświetlonym otoczeniu - znakomity do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną albo przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  znakomite kolory

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z olśniewającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę barw Rec.709 – międzynarodowy kanon HDTV – aby zagwarantować precyzyjną reprodukcję kinowych barw starannie tak, jak chciał tego reżyser, albo bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania – idealna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry video.

  Tryby ISF

  Ta funkcja zezwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.

  technika Dynamic Black

  Ta funkcja zapewnia większą głębię obrazu poprzez płynną regulację mocy lampy, na podstawie danych o jasności każdej klatki; żeby stworzyć zachwycająco wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny wydają się ostre i czyste, a ciemne pozostają szczegółowe dzięki głębokiej czerni i wyjątkowym szczegółom osiągany dzięki grze światła i cienia.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z szybkością 24 klatek na sekundę (kl./s). By zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z prędkością 24 klatek na sekundę, żeby wyświetlać filmy dokładnie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest użytkowany. Żeby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

  Zintegrowany głośnik

  sprawny zaimplementowany głośnik gwarantuje unikatową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  prędkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj ekspresowo treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier albo odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i dopełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).

  Specyfikacja technologiczna:

  • wariant projektora Kino domowe
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 25 000:1
  • Jasność 3600 ANSI lm
  • Poziom szumu 26 dB
  • Zużycie energii 295W (tryb jasny)/ 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4000h (Jasny), 15.000h (dynamiczny), 10.000h (Eco)
  • Moc/źródło światła 240W
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-40°
  • Zoom / Focus 1,1x / ręczny
  • Ogniskowa (mm) 15.59 ~ 17.14
  • wbudowany offset 116%
  • Odległość od ekranu 1m - 9.8m
  • Współczynnik odległości 1.47:1 ~ 1.62:1
  • Przekątna 0.71m ~ 7.65m (28" ~ 301")
  • Wejścia video HDMI 1.4a 3D
  • Wejścia audio brak
  • Wyjścia audio Audio 3.5mm
  • Porty komunikacyjne 1 x USB-A power 1.5A
  • zastosowany głośnik 5W
  • Waga 2,8 kg
  • rozmiary 316 x 244 x 108 mm
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   ochrona hasłem
  • Wyposażenie charakterystyczne
   kabel zasilający C
   Zdalne sterowanie
   2x baterie AAA
   Podstawowa instrukcja obsługi
  • Gwarancja 2 lata na projektor/1 rok lub 1 000h na źródło światła

☆ Projektor OPTOMA ZH461 ☆

Projektor OPTOMA ZH461 Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA ZH461 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OPTOMA
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA ZH461
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZH461 Kompaktowy projektor laserowy o wysokiej jasności

  Projektor ZH461 dzięki technice laserowej gwarantuje wygodę ograniczając potrzebę konserwacji i jednocześnie gwarantując długą żywotność urządzenia, a to wszystko w lekkiej i kompaktowej obudowie. Kompatybilność 4K i HDR, a także imponujące 5000 lumenów jasności decydują o uniwersalności tego projektora. Dzięki zoomowi 1,6, pionowemu przesunięciu obiektywu, wbudowanym głośnikom o mocy 10W, a także rozciągliwemu sterowaniu Crestron projektor ZH461 w rozdzielczości FullHD 1080p z natywnymi proporcjami obrazu 16:9 idealnie pasuje do biznesu, edukacji, muzeów, domów modlitwy i wszędzie tam, gdzie wymagany jest ostry i jasny obraz

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zaimplementowaniu technologii DuraCore producenta Optoma. Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej, a także innowacyjny projekt ochrony przed kurzem.

  Szczelny silnik optyczny IP6X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną oporności na kurz IP6X. Nieszablonowa wytrzymałość na kurz w połączeniu z nieszablonową jasnością zagwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w skomplikowanych warunkach.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania – świetna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Kompatybilność HDR

  Pozwala otrzymywać i wyświetlać meta informacje HDR, projektory Optoma są kompatybilne z HDR pozwalają dojrzeć znacznie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i żyją, a dopełniające szczegóły powiększają głębie obrazu. To tak, jakby patrzeć poprzez okno.

  genialny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - idealny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  doskonałe barwy

  Projektory Optoma bezusterkową wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od precyzyjnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy stosowne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje potrzeby. Doskonały do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  Pionowe przesunięcie obiektywu

  Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, gwarantującej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. Dzięki czemu można w prosty sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać większy dobór przy doborze opcji rozmiaru ekranu.

  Ustawianie czterech rogów obrazu

  Ustaw indywidualnie każdy róg obrazu, żeby stworzyć doskonale kwadratowy obraz. Wspaniały do nakładania obrazów, dla nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora wytwarza problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  Specyfikacja

  • technologia wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość 1080p Full HD (1920x1080)
  • Jasność 5 000lumenów
  • Kontrast 300 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 16:9
  • Współczynnik projekcji - zgodny 4:3
  • Korekcja trapezowa - pozioma +/-30°
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-30°
  • automatyczną, pionową korekcję trapezową Tak
  • liczba wyświetlanych odcieni (miliony) 1073.4
  • prędkośc skanowania poziomego 15.375 ~ 91.146 Khz
  • prędkość skanowania pionowego 50 ~ 85 Hz (120Hz for 3D)Hz
  • Jednolitość 80%
  • rozmiar ekranu 0.51m ~ 8.14m (20.2" ~ 320.4") diagonal

☆ Optoma uhd38x darmowa dostwa projektora! projektory, ekrany, tablice interaktywne - profesjonalne doradztwo - kontakt: 71 784 97 60 ☆

Optoma uhd38x darmowa dostwa projektora! projektory, ekrany, tablice interaktywne - profesjonalne doradztwo - kontakt: 71 784 97 60 Najniższa Cena Online

☆ Optoma uhd38x darmowa dostwa projektora! projektory, ekrany, tablice interaktywne - profesjonalne doradztwo - kontakt: 71 784 97 60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma uhd38x darmowa dostwa projektora! projektory, ekrany, tablice interaktywne - profesjonalne doradztwo - kontakt: 71 784 97 60
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor do domowej rozrywki proponujący prawdziwą rozdzielczość 4K UHD, wysoką jasność oraz niskie opóźnienie.Zanurz się w świecie 4K Ultra HD gier, wydarzeń sportowych na żywo, programów telewizyjnych i filmów.

  Błyskawiczna, niska latencja 4K UHD w modelu UHD38x gwarantuje imponującą kinową jakość obrazu, ultra-niskie opóźnienie wejściowe wynoszące 4,2 ms i wysoką częstotliwość odświeżania 240 Hz nadzwyczajną dla gier akcji na dużym ekranie.

  Fani telewizji i filmów mogą jeszcze cieszyć się nieprzeciętną głębią odcieni, transparentnie czystymi szczegółami i dużym, widocznym kontrastem, które zapewnią wciągające wizualne wrażenia. Wyekwipowany w najnowszą technologię i funkcje, ten stylowy projektor proponuje zgodność z High Dynamic Range (HDR) i HLG, Full 3D i dwoma portami HDMI 2.0.

  perfekcyjny do cieszenia się realistyczną rozrywką na obfitym ekranie. Rozrywka na dużym ekranieOglądaj obrazy wyświetlane przez projektor o wymiarach nieporównywalnych do jakiegokolwiek telewizora. Możesz stworzyć ogromny obraz o wielkości do 300 cali.

  nadzwyczajny do osiągnięcia wciągających obrazów kinowych w zaciszu własnego domu. Wymiar ekranu zależy od przystępnego miejsca (wymiar ściany i odległość), a także warunków oświetleniowych otoczenia. Projekcja nawet przy zapalonym świetleTen wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe odcienie, zapewniając realistyczne efekty wizualne choćby w korzystnie oświetlonym otoczeniu - idealny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

  Kompatybilność HDR i HLGMoże odbierać i wyświetlać zarówno HDR10, jak i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Projektory Optoma pozwalają zobaczyć istotnie więcej szczegółów i faktur. Obiekty wyglądają bardziej potężnie i realistycznie, a dodatkowe szczegóły dają obszerniejsze poczucie głębi.

  To jest jak patrzenie przez okno. Doskonałe koloryOglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z zniewalającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie atrybuty zezwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu.

  Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę odcieni Rec.709 międzynarodowy standard HDTV aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw precyzyjnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co wspaniale nadają się do gier i filmów animowanych.

  System zarządzania kolorami (CMS)Wyświetlaj precyzyjne, rzeczywiste barwy najlepiej dostosowane do miejsca projekcji. Ta specyficzna funkcja daje sprężystość skrupulatnego dostrajania ustawień kolorów zgodnie ze standardem 709 dla optymalnej precyzji.

  System zarządzania kolorami (CMS)Wyświetlaj precyzyjne, rzeczywiste barwy najlepiej dostosowane do miejsca projekcji. Ta specyficzna funkcja daje elastyczność skrupulatnego dostrajania ustawień barw zgodnie ze standardem 709 dla trafnej precyzji.

  Podwójne wejście HDMIGraj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na wielkim ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz z łatwością podłączyć konsolę do gier, dekoder, laptop, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów za pomocą jednego kabla.

  Możesz choćby zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast, Amazon Fire TV, Apple TV albo Roku stick. Lepszy tryb gierUlepszony tryb gier optymalizuje projektor dla uzyskania niezwłocznego czasu reakcji od 33 ms do 16 ms.

  Płynny ruch 240HzCiesz się wyjątkowo płynnym ruchem i niskim opóźnieniem. Wysoka częstotliwość odświeżania usprawnia śledzenie akcji, co daje pokaźniejszą szansę wcześniejszego trafienia w cel. Perfekcyjny do szybkich gier akcji.

  Tryb gryTryb gry optymalizuje projektor dla uzyskania momentalnego czasu reakcji, maksymalnego kontrastu i żywych barw, żeby można było uchwycić każdy detal zezwalając Ci się skoncentrować na zwycięstwie.

  przejrzyj więcejDaj się wciągnąć w grę i ciesz się wrażeniami naturalnej wielkości dzięki szerokiemu ekranowi o przekątnej do 300 cali * znacznie większej niżeli przeciętny telewizor. To sprawia, iż gry w kilka osób są przyjemniejsze dzięki większym obszarom podzielonego ekranu.

  wbudowany głośnikZwiększ swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu wbudowanemu głośnikowi o unikatowej jakości dźwięku i łatwej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych. 24pWiększość filmów nagrywana jest z szybkością klatkowania 24 klatek na sekundę (fps).

  Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma potrafią przyjmować źródła sygnału High Definition przy 24 fpm, wyświetlając filmy precyzyjnie tak, jak chciał tego reżyser. Zasilanie USBUżyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  Podświetlany pilotNasze podświetlane piloty zostały zaprojektowane przy użyciu subtelnych białych diod LED do podświetlania przycisków, dzięki czemu są widoczne i bez problemów je znajdziesz nad wyraz w ciemności przypasowanie koloru ścianyNie masz białej ściany albo ekranu projektora? Nie ma problemu!

  za pomocą ustawienia kolor ściany możesz zmienić wyświetlany obraz w zależności od koloru ściany. Dzięki sześciu opcjom do wyboru możeszdostosować do ścian tablicowych, jasnożółtych, jasnozielonych, jasnoniebieskich, różowych i szarych, żeby uzyskać najdokładniejszą gamę odcieni.

  Keystone HV i regulacja czterech narożnikówProjektor proponuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej, a także jednostkowe ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, by stworzyć doskonały kwadrat.

  świetne rozwiązanie w sytuacji nierównych ścian albo miejsc, w których zamontowanie projektora tworzy problemy i musi być zrealizowane pod kątem.Obiektyw: Ogniskowa (mm): 15.84 mm~17.42mm/0.624"~0.686" Przesuw obiektywu: Pionowo +0% wbudowany offset: 105% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: UHD, WQHD, WUXGA, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacKompatybilność ze standardami video: Pozostałe właściwości: Akcesoria w zestawie: kabel zasilający AC Pilot 2x baterie AAA Podstawowa instrukcja obsługi dane o gwarancji: 2 lata na projektor 1 rok lub 1.000h na lampę rozmiary: 315 x 270 x 118 mm...


☆ Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR ☆

Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR Najniższa Cena Online

☆ Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma EH200ST, 95.8ZF01GC0E.LR
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma
  EH200ST Short-Throw
  NajwaĹźniejsze atrybuty

  • rodzaj DLP
  • Jasność [AL] 3000
  • Kontrast 20000:1
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • ĹšrĂłdło światła Lampa
  • Ĺťywotność lampy [godz] 6500
  • Masa [kg] 2,65
  Opis artykułu

  wyraźna grafika i krystalicznie czysty tekst

  EH200ST łączy wysoką rozdzielczość 1080p z jasnym, Ĺźywym obrazem, by wyświetlać wyrazistą grafikę i transparentnie czysty tekst, poprzez co świetnie nadaje się do użytkowania w klasie lekcyjnej i sali konferencyjnej.

  Dzięki zastosowanemu głośnikowi i dwóm wejściom HDMI, EH200ST jest łatwy w konfiguracji i użytkowaniu. Można go nawet zamienić w inteligentny projektor podłączając do niego smartfon lub tablet jednym przewodem MHL, by oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać obrazy na dużym ekranie.

  Projekcja krĂłtkiego rzutu

  Dzięki obiektywowi o krótkim rzucie, projektor ten może generować obrazy wielkoekranowe z niedużej odległości. Oznacza to, że możesz uzyskać 100-calowy obraz mimo, że projektor będzie się znajdował nieco ponad metr od ekranu albo ściany.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez zmniejszania ani kompresowania – doskonała do oglądania filmów, zdjęć i dokumentów.

  Full 3D

  Projektory Optoma potrafią wyświetlać treści True 3D prawie z kaĹźdego ĹşrĂłdła 3D. Współpracują z odtwarzaczami Blu-ray 3D, telewizją 3D, a także najnowszej generacji konsolami do gier. Obsługa wysokiej częstotliwości odświeĹźania 144Hz gwarantuje istotnie gładką projekcję obrazĂłw bez migotania.

  Wysoki kontrast

  UĹźyj projektora wysoko-kontrastowego aby dodać głębi obrazowi. Dzięki jaśniejszym bielom i bogatszym czerniom, obrazy nabierają Ĺźycia, a tekst jest ostry i przezroczysty – wspaniałe rozwiązanie do zastosowań w sektorach biznesu i edukacji.

  Łączność MHL

  Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon lub tablet jednym przewodem MHL, aby móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać zdjęcia na dużym ekranie.

  automatyczne wyłączanie

  MoĹźe się zdarzyć, Ĺźe projektor będzie uruchomiony, a nie będzie w uĹźyciu. Żeby pomĂłc w oszczędzaniu energii gdy projektor działa bez wykrytego ĹşrĂłdła sygnału, funkcja samoczynnego wyłączania dezaktywuje projektor po ustalonym okresie czasu.

  technologia Amazing Colour

  ProwadĹş robiące wraĹźenie prezentacje i zajęcia lekcyjne z oszałamiającymi kolorami. Projektory Optoma zapewniają wysokie atrybuty kolorów pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Od dokładnie odwzorowanych kolorĂłw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po Ĺźywe, dynamiczne prezentacje. Tryb wyświetlania pomoĹźe w przypasowaniu działania do mocnych potrzeb.

  Gwarancja kolorĂłw

  producent Optoma jest na tyle pewna, że jakość barw obrazu pozostanie na tym samym poziomie co w dniu zakupu, że udziela na nią pięcioletniej gwarancji.

  wbudowany głośnik

  Łatwo dopełnij wrażeń rozrywki domowej dzięki potężnemu, wbudowanemu głośnikowi. Zastosowane głośniki zapewniają wyjątkowo korzystną jakość dźwięku i łatwą instalację bez potrzeby kosztownych głośników zewnętrznych.

  Długa żywotność lampy

  Zmniejszenie liczby wymian lampy i osiągnięcie żywotności lampy do 6500 godzin.

  Specyfikacja technologiczna

  • technologia wyświetlania: Pojedynczy 0.65” procesor DarkChip 3 1080p, technologia DLPÂŽ firmy Texas Instruments
  • Rozdzielczość: 1080p 1920 x 1080
  • Jasność1 (Tryb Jasny): 3000 lumenĂłw ANSI
  • Kontrast: 20 000:1
  • Ĺťywotność lampy2 Dynamic/Eco/Bright: 6500/6000/5000 (hrs)
  • Współczynnik projekcji 3: 0,49:1
  • Współczynnik powiększenia: Stała ogniskowa
  • Złącza wejściowe/wyjściowe: 2 x HDMI (obsługa 1.4a 3D) + MHL v1.2, wyjście audio 3.5mm, przerzutnik 12V, 3D-Sync, port serwisowy USB
  • Głośnik (w watt): 10
  • Korekcja trapezu: Âą 40° w pionie
  • Waga (kg): 2,65
  • rozmiary (Sz x Gł x Wy) (mm): 315 x 224 x 114
  • Proporcje obrazu: Natywny 16:9, kompatybilny z 4:3
  • Offset: 116% Âą5%
  • Wielkość ekranu projekcyjnego: 1.15 - 7.67m (45.3" - 300") Przekątna 16:9
  • Odległość wyświetlania: 0.5 - 3,35 metrĂłw
  • Obiektyw projekcyjny: F/2.8; f=7.42mm, stała ogniskowa
  • Jednolitość: 80%
  • Maksymalna rozdzielczość: Full HD 1920 x 1080
  • Kompatybilność z komputerami: UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
  • Kompatybilność video: PAL (B, D, G, H, I, M, N, 576i/p), NTSC (M, 4.43/3.58 MHz, 480i/p), SECAM (B, D, G, K, K1, L) HD (1080i, 720p)
  • Wsparcie 3D: Full 3D:Funkcje 3D projektorĂłw Optoma moĹźna wykorzystywać wyłącznie z kompatybilnymi treściami 3D. Typowo stosuje się je z systemami edukacyjnymi 3D i systemami projektowania i modelowania 3D. Teraz obsługiwane są systemy transmisji telewizyjnej 3D (SKY w obfitej Brytanii), Blu-ray 3D™, a także gry 3D na konsolach SonyÂŽ PS3 lub MicrosoftÂŽ Xbox 360 w ramach specyfikacji HDMI v1.4a.
  • Kompatybilność 3D: Obrazy ustawione pionowo obok siebie (Side żeby Side):1080i50 / 60, 720p50 / 60
  • Obrazy nałoĹźone na siebie (Frame-pack): 1080p24, 720p50 / 60
  • Obrazy umieszczone nad sobą (Over-Under): 1080p24, 720p50 / 60
  • Częstotliwość odświeĹźania poziomego‎: 15.375~91.146 KHz
  • Częstotliwość odświeĹźania pionowego: 24 ~ 85Hz (120Hz dla 3D)
  • Wyświetlane barwy: 1073.4 milionĂłw
  • Poziom hałasu (tryb Eco): 26dB
  • Zasilanie: 100-240V, 50-60Hz
  • ZuĹźycie energii: Tryb jasny 233W / tryb Eco 193W (<0.5W w trybie czuwania)
  • wariant Lampy: 190W
  • Warunki pracy: 5°C ~ 40°C, Maks. Wilgotność 85%, Maks. Wysokość 3000m
  • Bezpieczeństwo: Zabezpieczenie antykradzieĹźowe, blokada Kensington, ochrona hasłem
  • Wyświetlacz ekranowy: 27 językĂłw:angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, holenderski, szwedzki, fiński, grecki, duński, norweski, polski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński konwencjonalny, koreański, arabski, japoński, tajski, węgierski, czeski/słowacki, turecki, wietnamski, perski, rumuński, indonezyjski
  • Akcesoria typowe: Torba, osłona obiektywu, przewĂłd zasilający, kabel HDMI, pilot, 2 baterie AA, ulotka szybkiego startu, instrukcja obsługi na CD
  • Akcesoria opcjonalne: Bezprzewodowy system 3D, bezprzewodowe okulary 3D, bezprzewodowe okulary 3D DLPÂŽ Link™, uchwyt ścienny
  • Gwarancja: 2 Lata
  • RoHS: Zgodny
  W skład zestawu wchodzi

  • Projektor Optoma EH200ST Short-Throw (nr kat. 15831)
  • Gwarancja
  • Faktura VAT albo paragon fiskalny

☆ Projektor OPTOMA ZW400 (5055387664685) ☆

Projektor OPTOMA ZW400 (5055387664685) Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA ZW400 (5055387664685) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA ZW400 (5055387664685)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZW400
  Kompaktowy projektor laserowy Optoma ZW400

  ZW400 to kompaktowy projektor laserowy WXGA DuraCore IP6X. Zaprojektowany do bezobsługowej ciągłej pracy, może być instalowany praktycznie w każdym położeniu. Jego znikoma i lekka podstawa, 1,3-krotny zoom w połączeniu z 360-stopniowym i portretowym rzutowaniem sprawiają, iż instalacja jest niezwykle prosta.

  Ten pełen funkcji projektor jest kompatybilny z 4K i HDR, ma zaimplementowany głośnik, a jego technika laserowa zagwarantuje do 30.000 godzin bezobsługowego laserowego źródła światła. Aby zapewnić najwyższą kontrolę, projektor jest wyposażony w złącze RJ45, które zezwala na monitorowanie i sterowanie siecią w wielu pomieszczeniach.

  dostosowany do przeciętnej wielkości obiektów wystawienniczych, imprez, targów albo sal konferencyjnych, zachowuje genialną jakość obrazu, ponieważ jasność i nasycenie kolorów są zachowane dłużej w porównaniu z systemami lamp.

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii DuraCore producenta Optoma. Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej, a także postępowy projekt ochrony przed kurzem.

  Kompatybilny z HDR

  Zdolne do odbioru i wyświetlania metadanych HDR, projektory kompatybilne z Optoma HDR pozwalają zobaczyć istotnie więcej szczegółów i tekstury. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i przypominają życie, a dopełniające detale tworzą obszerniejsze poczucie głębi.

  niepodatny na pył optyczny silnik IP5X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną niepodatności na kurz IP5X. Wyjątkowa odporność na kurz w połączeniu z nieszablonową jasnością zagwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w nieprzystępnych warunkach.

  Niesamowite barwy

  Projektory Optoma bezawaryjną produktywność kolorów odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od dokładnych odcieni sRGB po realistyczne obrazy i żywe, spektakularne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, żeby spełnić Twoje zapotrzebowania. Rewelacyjny do szeregu prezentacji graficznych i wideo.

  nadzwyczajny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technologii, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, nadzwyczajny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Projekcja w trybie portretowym

  rewelacyjny do zastosowań digital signage, wyświetlania obrazów w trybie portretowym i pionowo w górę i w dół.

  PJLink

  zastosowany w projektor protokół PJLink zezwala na łatwą instalację z systemami sterowania zgodnymi z PJLink.

  Telnet

  Model ten jest w stanie odbierać polecenia za pośrednictwem telnetu, umożliwiając łatwą instalację przy pomocy systemów sterowania zgodnych z Telnet.

  Pełna projekcja 360

  Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

  Kontrola  wyekwipowany w znaczny zakres opcji umożliwia zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora.
  - Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zastosowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX.
  - Sterowanie LAN przy pomocy kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, pilnować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera.
  - Zaplanuj włączanie / wyłączanie projektorów.
  - Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora za pomocą prostej oglądarki internetowej.
  - Możliwość emisji komunikatów alarmowych dla pilnych albo ważnych ogłoszeń.
  - samoczynnie odbieraj aktualizacje wiadomości e-mail dotyczące konserwacji lampy.

  Zintegrowany głośnik

  skuteczny zastosowany głośnik gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Pilot przewodowy

  Przewodowe połączenie zdalne zezwala na jednostkowe sterowanie wszystkimi aspektami projektora, nie wymagając linii wzroku do projektora; nieocenione w trakcie użytkowania wielu jednostek w trakcie wydarzeń na żywo.

  Zasilanie z USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  prędkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – wyśmienite rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Wyciszenie AV

  Kontrola prezentacji dzięki funkcji Wyciszenie AV. Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Doskonały do zastosowań wymagających długich okresów użytkowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.

  Praca 24/7 - obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja projektora oparta jest na standardowych godzinach użytkowania. Optoma zaleca wyłączenie projektora albo ustawienie go w trybie gotowości na 30 minut co 24 godziny, aby przedłużyć żywotność lampy.

  Specjalizacja techniczna:

  • typ projektora Laserowy
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 250 000:1
  • Jasność 4000 ANSI lm
  • Poziom szumu 32 dB (normalny)
  • Zużycie energii 211W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 30.000h
  • Źródło światła Laser
  • Ogniskowa 16.901 - 21.6076 mm
  • Zoom/Focus 1.3 x
  • Odległość od ekranu 1 m - 7.7 m
  • Współczynnik odległości 1.18:1 ~ 1.54:1
  • Przekątna 0.76m - 7.65m (30" - 300")
  • Wejścia video
   HDMI 2.0
   HDMI 1.4a 3D
   VGA
  • Wyjścia video
  • Wejście Mini jack 3,5 mm
  • Wyjście Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   RJ45
   USB-A
   micro USB
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 5,5 kg
  • wymiary 337 x 265 x 122.5 mm
  • Wyposażenie standardowe
   kabel zasilający AC
   Pilot
   2x baterie AAA
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 5 lat albo 12 000h na źródło światła

☆ Projektor OPTOMA HD28I ☆

Projektor OPTOMA HD28I Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA HD28I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OPTOMA
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA HD28I
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Rozrywka sportowa i filmowa na dużym ekranie Zanurz się w grze z projektorem HD28i i przeżywaj każdą chwilę na obszernym ekranie. Komfortowy i nietrudny w konfiguracji, ten kompaktowy projektor o wysokiej jasności jest nadzwyczajny ponadto do projekcji przy zapalonym świetle a nawet w ciągu dnia, dzięki temu fani sportu mogą radować się akcją na żywo z rodziną albo przyjaciółmi.

  zaopatrzony w technologię Amazing colour, zapewnia dokładne, realistyczne odwzorowanie barw tak ważne dla sympatyków sportu i filmów. Projektor HD28i jeszcze niskie opóźnienia wejściowe, tym samym genialnie nadaje się do gier.

  Zintegrowany głośnik zapewnia dźwięk, a wejście HDMI zezwala na podłączenie wielu urządzeń, takich jak dekodery, konsole do gier i klucze HDMI. Podziel się wrażeniami na obszernym ekranie i zabierz go do domu znajomego dzięki opcjonalnej torbie.

  Urządź imprezę sportową, wieczór filmowy albo maraton gier, wystarczy gładka powierzchnia żeby wyświetlić ogromny obraz. Full HD 1080p Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez ograniczania ani kompresowania znakomita do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Full 3D Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji. MHL Zamień swój projektor w inteligentne urządzenie wyświetlające podłączając do niego smartfon lub tablet jednym kablem MHL, by móc oglądać prezentacje i dokumenty, strumieniować video i pokazywać zdjęcia na znacznym ekranie.

  zaimplementowany głośnik wbudowany głośnik gwarantuje perfekcyjną obsługę audio, a także łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych. Eco+ technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i łatwe w użyciu funkcje energooszczędne.

  Oszczędzanie energii Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma też pozytywny wpływ na żywotność lampy, zmniejszając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie ponowne uruchomienie Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony. Auto power off samoczynne wyłączanie Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany.

  By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany. Wyciszenie Eco AV Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV.

  Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny. To także natychmiast zmniejsza zużycie energii do 70%, w dodatku przedłużając żywotność lampy. Gwarancja pracy 24/7 Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji.

  znakomite do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy stosowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy.

  W celu uzyskania trafnej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, by wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny. Bezpośrednie wyłączanie Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej.

  Oznacza to, że nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem. Świetny kontrast Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - genialny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Zasilanie USB Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast. Idealne barwy Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z olśniewającymi kolorami w każdym otoczeniu.

  Projektory Optoma zapewniają wysokie cechy pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 międzynarodowy standard HDTV aby zagwarantować precyzyjną reprodukcję kinowych odcieni dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych odcieni dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co rewelacyjnie nadają się do gier i filmów animowanych.

  Włączanie bezpośrednie Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem genialne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania Projekcja nawet przy zapalonym świetle Ten wszechstronny projektor do kina domowego łączy wysoką jasność i żywe barwy, gwarantując realistyczne efekty wizualne choćby w prawidłowo oświetlonym otoczeniu - rewelacyjny do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną albo przyjaciółmi o każdej porze dnia.Obiektyw: Kompatybilność ze standardami komputerowymi: FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacKompatybilność ze standardami wideo: Kompatybilność 2D NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) Kompatybilność 3D Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60Pozostałe parametry: Security: Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem OSD / języki wyświetlacza: 25 języków: arabski, czeski, duński, holenderski, angielski, Farsi, fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, Indonesian, włoski, japoński, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński konwencjonalny, turecki, Vietnamese Warunki pracy: 5°C ~ 40°C, Max.

  Humidity 85%, Max. Altitude 3000m ilość głośników: 1 Wattów na głośnik: 2W Akcesoria w pakiecie: kabel zasilający AC Pilot Bateria Podstawowa instrukcja obsługi dane o gwarancji: 24 miesiąceWymiary: 298 x 230 x 96 mm...


☆ Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982) ☆

Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982) Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma W309ST
  Projektor krótkoogniskowy Optoma W309ST

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany z myślą o małych salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten projektor niedługiego rzutu proponuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, co przekłada się na niższy całkowity koszt posiadania.

  niemało wejść, zasilanie USB i zaimplementowany głośnik zapewniają łatwą konfigurację - perfekcyjną do podłączenia do notebooka, komputera PC lub odtwarzacza Blu-ray, żeby uzyskać wyraźny wyświetlany obraz z dźwiękiem. Możesz choćby podłączyć klucz sprzętowy HDMI, taki jak Optoma HDCast Pro, do prezentacji bezprzewodowych.

  mobilny i lekki ten kompaktowy projektor można zainstalować lub zabrać w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  nieprzeciętne odcienie

  Pokaż niebanalne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną sprawność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od skrupulatnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy adekwatne tryby wyświetlania, żeby spełnić Twoje potrzeby. Wspaniały do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  znakomity kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technologii, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, rewelacyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  zaimplementowany głośnik

  konkretny wbudowany głośnik zapewnia nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Eco +

  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są przystępne w obsłudze, a jednocześnie obniżają zużycie energii.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można ograniczyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma jeszcze pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie wznowienie

  Funkcja zezwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – wspaniałe rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację za pomocą wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. Zmniejsza to na dodatek zużycie energii nawet o 70%, co ponadto przedłuża żywotność lampy.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Znakomite do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania adekwatnej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, aby wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  Specyfikacja technologiczna:

  • typ projektora Biznes i edukacja
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 25 000:1
  • Jasność 3800 ANSI lm
  • Poziom szumu 28 dB (normalny)
  • Zużycie energii 225W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 6.000h (Jasny), 12.000h (Dynamiczny), 10.000h (Eco), 15.000h (Eco+)
  • Moc 203W
  • Źródło światła Lampa
  • Zoom/Focus brak
  • Odległość od ekranu 0.4m - 3.4m
  • Współczynnik odległości 0,52:1
  • Przekątna 0,91m ~ 7,7m (35,64" ~ 302,98")
  • Ogniskowa (mm) 7.51
  • zastosowany offset 112%
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D
   VGA (in/out)
   kompozyt wideo
   USB-A Power
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne RS232
  • wbudowany głośnik 10W
  • Waga 3 kg
  • wymiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   bateria
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs chroniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata/ 12 miesięcy albo 1.000h na źródło światła


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory Optoma – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory Optoma, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów Optoma jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Whitenergy Lampa lampa do projektora optoma ep771/tx771/dx607 (09715) darmowy odbiór w 20 miastach! (5908214364367) ☆

Whitenergy Lampa lampa do projektora optoma ep771/tx771/dx607 (09715) darmowy odbiór w 20 miastach! (5908214364367) Najniższa Cena Online

☆ Whitenergy Lampa lampa do projektora optoma ep771/tx771/dx607 (09715) darmowy odbiór w 20 miastach! (5908214364367) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Whitenergy
 • Nazwa produktu: Whitenergy Lampa lampa do projektora optoma ep771/tx771/dx607 (09715) darmowy odbiór w 20 miastach! (5908214364367)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Whitenergy Lampa do Projektora Optoma EP771/TX771/DX607 09715 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen


☆ Optoma Projektor dw322 ☆

Optoma Projektor dw322 Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor dw322 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor dw322
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor OPTOMA DW322

  • Techn. DLP
  • Rozdz. WXGA (1280x800)
  • Jasność: 3800 Lm
  • Kontrast: 22000:1
  • Ratio: 1.55-1.73

  Jasna projekcja

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia w jakości HD. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, DW322 oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, by zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

  Ten projektor można prosto podłączyć dzięki wielu wejściom, wbudowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Wyśmienity do przyłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast lub notebooka, komputera stacjonarnego albo odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Mobilny i lekki projektor można zainstalować albo zabrać w podróż na spotkania poza terenem obiektu dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  nieprzeciętne odcienie

  Pokaż interesujące prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w olśniewającej kolorystyce. Projektory Optoma bezusterkową produktywność barw odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od precyzyjnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy stosowne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje zapotrzebowania. Idealny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  rewelacyjny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - nadzwyczajny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  wbudowany głośnik

  mocny zaimplementowany głośnik gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku oraz łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco+

  technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i proste w użyciu funkcje energooszczędne.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma ponadto pozytywny wpływ na żywotność lampy, zniżając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.
  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.
  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny. To także natychmiast zniża zużycie energii do 70%, ponadto przedłużając żywotność lampy.
  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – wspaniałe rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania
  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Auto power off automatyczne wyłączanie

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. By oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany.

  Gwarancja pracy 24/7

  Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Idealne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy stosowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania stosownej wydajności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, żeby wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.


☆ Projektor OPTOMA H185X (5055387664838) ☆

Projektor OPTOMA H185X (5055387664838) Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA H185X (5055387664838) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA H185X (5055387664838)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Projektor Optoma H185X do kina domowego

  Projektor Optoma H185X przeznaczony do kina domowego o 3700 ANSI lumenów i kontraście 28 000:1 genialnie nadaje się do oglądania sportu i filmów albo grania w najnowsze, pełne akcji gry na ogromnym ekranie. Doskonały domowy projektor multimedialny z funkcją HD. Nieskomplikowany w konfiguracji i obsłudze dzięki wbudowanemu głośnikowi i wejściu HDMI. Świetny do podłączenia notebooka, komputera, odtwarzacza Blu-ray, streamera multimedialnego albo konsoli do gier.

  Niesamowite kolory

  Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma gwarantują wysokie atrybuty pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę barw Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – by zagwarantować staranną reprodukcję kinowych odcieni starannie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych odcieni dla uzyskania dynamicznego obrazu, poprzez co świetnie nadają się do gier i filmów animowanych.


  nadzwyczajny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, wyśmienity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  24 klatki na sekundę

  Większość filmów nagrywanych jest z prędkością 24 klatek na sekundę (kl./s). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą przyjmować źródła wysokiej rozdzielczości z szybkością 24 klatek na sekundę, aby wyświetlać filmy dokładnie tak, jak zamierzał reżyser.

  Zintegrowany głośnik

  skuteczny zastosowany głośnik gwarantuje unikatową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. Aby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest stosowany

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Opcja bezprzewodowa

  Strumieniuj szybko treść Full 1080p i 3D na swój projektor bezprzewodowo z odtwarzacza Blu-ray™, STB, konsoli do gier lub odbiornika audio-wideo; eliminując kłopoty i uzupełniające koszty związane z instalacją długich przewodów dzięki WHD200 (sprzedawany oddzielnie).


☆ Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3 ☆

Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3 Najniższa Cena Online

☆ Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor multimedialny Optoma W371, E9PX7D701EZ3
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma W371 Jasna projekcja

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia w jakości HD. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, W371 oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, aby zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

  Ten projektor można z łatwością podłączyć dzięki wielu wejściom, zaimplementowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Doskonały do przyłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast albo laptopa, komputera stacjonarnego lub odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Mobilny i lekki projektor można zainstalować albo wziąć w podróż na spotkania poza placówką dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  rewelacyjne odcienie

  Pokaż atrakcyjne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną efektywność odcieni odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy optymalne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje potrzeby. Nadzwyczajny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  świetny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - rewelacyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  zastosowany głośnik

  solidny zaimplementowany głośnik gwarantuje nieszablonową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco+

  technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i nietrudne w użyciu funkcje energooszczędne.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma dodatkowo pozytywny wpływ na żywotność lampy, ograniczając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta umożliwia natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on niezbędny. To także natychmiast ogranicza zużycie energii do 70%, w dodatku przedłużając żywotność lampy.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – genialne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  Specyfikacja

  • technologia wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość WXGA (1280x800)
  • Jasność 3 800lumenów
  • Kontrast 25 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 16:10
  • Współczynnik projekcji - zgodny 4:3,16:9
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-40°
  • szybkośc skanowania poziomego 15.38 ~ 91.15Khz
  • prędkość skanowania pionowego 50 ~ 85(120 for 3D)Hz
  • Jednolitość 75%
  • rozmiar ekranu 0.82m ~ 7.61m (32.24" ~ 299.53") diagonal

☆ Optoma X400LV (5055387665217) ☆

Optoma X400LV (5055387665217) Najniższa Cena Online

☆ Optoma X400LV (5055387665217) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma X400LV (5055387665217)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Kompaktowy projektor mobilny Optoma X400LV

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, X400LV proponuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, żeby zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

  Ten projektor można z łatwością podłączyć dzięki wielu wejściom, zastosowanemu głośnikowi i zasilaniu USB. Idealny do przyłączania kluczy sprzętowych HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast lub laptopa, komputera stacjonarnego lub odtwarzacza Blu-ray w celu uzyskania wyraźnego wyświetlanego obrazu z dźwiękiem. Przenośny i lekki projektor można zainstalować albo zabrać w podróż na spotkania poza placówką dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  Niesamowite kolory

  Daj solidne prezentacje i lekcje edukacyjne w zachwycających kolorach. Projektory Optoma bezawaryjne odwzorowanie kolorów odpowiednie dla każdej treści i dowolnego środowiska. Od skrupulatnych kolorów sRGB dla realistycznych obrazów po żywe, dynamiczne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania dostosowany do Twoich potrzeb. Wspaniały do szeregu prezentacji graficznych i wideo.

  nieprzeciętny kontrast

  Dodaj więcej głębi do obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu z konkurencyjną technologią projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i istotnie bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst jest ostry i wyraźny - nieprzeciętne do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.


  3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsoli do gier najnowszej generacji.

  zaimplementowany głośnik

  konkretny wbudowany głośnik zagwarantuje wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez zapotrzebowania wykorzystywania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Eco +

  technika Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, wydłużoną żywotność lampy i energooszczędne funkcje, które są nieskomplikowane w użyciu i zmniejszają zużycie energii.

  szybkie ponowne uruchomienie

  Ta funkcja pozwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie przypadkowo wyłączony.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki czemu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – rewelacyjne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Eliminuje to konieczność ręcznego włączania projektora za pomocą pilota albo klawiatury, co jest perfekcyjne do stosowania w pomieszczeniach z „głównym" wyłącznikiem zasilania.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. Żeby pomóc w oszczędzaniu energii, funkcja „samoczynnego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

  Wyciszenie Eco AV

  Zachowaj kontrolę nad swoją prezentacją dzięki wyciszeniu Eco AV. Skieruj uwagę publiczności od ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już niezbędny. Zniża to także zużycie energii choćby o 70%, na dodatek przedłużając żywotność lampy.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma zostały zaprojektowane do działania 24 godziny na dobę w typowej orientacji. Nieprzeciętny do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy stosowania. Z zastrzeżeniem 24-godzinnych warunków.Podsumowanie, czyli jaki projektor Optoma najlepszy?


Najlepszy projektor Optoma w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor Optoma w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre projektory multimedialne – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów Optoma nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor Optoma opinie,
 • dobry projektor Optoma cena,
 • projektor Optoma ranking,
 • projektor Optoma jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...