Ranking projektorów Optoma. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów Optoma


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych projektorów Optoma. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów Optoma,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory Optoma najlepiej wybrać? Ranking na październik 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory Optoma, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów Optoma, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670) ☆

Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670) Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma W330UST WXGA 3500ANSI 20.000:1 VGA 2xHDMI (5055387660670)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Projektor Ultra Short Throw - ultra krótkiego rzutuProjektor model W330UST, jest genialny dla biznesu, szkół i uniwersytetów. Dzięki wysokiej jasności i obiektywowi ultra niedługiego rzutu może wyświetlić obraz 100" z odległości mniejszej niżeli 0,5m.

  Bliska instalacja od ściany pozwala uniknąć cieni na ekranie rzucanych poprzez prezentujące osoby.zagwarantuje kompletny pakiet do nauki z wieloma funkcjami, w tym dwoma wejściami HDMI, zasilanym portem USB, zaimplementowanym głośnikiem o mocy 15 W.Funkcje: Jasny projektor WXGA - 3500 ANSI Lumenów Ultra krótka projekcja - obraz 100" z odległości mniejszej niżeli 0,5m bezawaryjna kontrola - Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i komendy LAN Telnet LAN nietrudne przyłączanie - 2x HDMI i zaimplementowany głośnik 15W Ultra-krótki rzutDzięki obiektywowi o ultra krótkim rzucie, osiągalne jest prezentowanie imponujących obrazów pokaźniejszych aniżeli 100-cali z odległości mniejszej aniżeli jeden metr.

  zezwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację; wyśmienity do zastosowań interaktywnych.rewelacyjne koloryPokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w zachwycającej kolorystyce.

  Projektory Optoma bezusterkową wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od skrupulatnie odwzorowanych barw sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje.

  Posiadamy trafne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje potrzeby. Znakomity do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.rewelacyjny kontrastDodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście.

  w kontraście do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - znakomity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.zastosowana oglądarka do plików OfficePokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez zapotrzebowania korzystania z notebooka albo komputera za pomocą zastosowanej oglądarki do plików Office.

  W prosty sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF lub JPEG na pamięć USB, kartę SD albo microSD (w zależności od wejścia projektora*) i wyświetl je na wielkim ekranie. *przejrzyj specyfikacje projektora, żeby uzyskać pełną listę wejśćWyświetlacz USBPodłącz swój projektor bezpośrednio do laptopa i wyświetlaj pulpit za pomocą kabla USB.

  Brak konieczności użycia nieporęcznego kabla VGA.SterowanieWyposażony w duży zakres opcji pozwala na zdalne kontrolowanie i monitorowanie projektora. Projektor Optoma RS232 zaopatrzony jest w bogaty pakiet poleceń RS232, dzięki czemu można nim łatwo i w prosty sposób zarządzać za pomocą dowolnego systemu sterowania.

  Zgodność AMX Dynamiczny protokół wykrywania jest zastosowany w projektor, umożliwiając łatwą instalację z systemami sterowania AMX. Creston RoomView korzystający z kompatybilnego oprogramowania RoomView można włączać / wyłączać, kontrolować, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów w tym samym czasie z dowolnego komputera Kompatybilny Extron IPLink pozwala na łatwą instalację dzięki systemowi sterowania Extron.wyświetlacz LANWyświetl wyświetlacz komputera lub laptopa na projektorze przy pomocy połączenia sieciowego.Prezentacje bezprzewodoweSzybka instalacja i bezprzewodowe prezentacje z komputera PC, komputera Mac lub urządzenia mobilnego za pomocą bezpłatnej aplikacji i opcjonalnego bezprzewodowego urządzenia USB.

  Aplikacja zapewnia swobodę bezprzewodowego udostępniania i prezentowania dokumentów, fotografii, filmów, zmieniając Twój aparatów fotograficznych w wizualizer. Tworzenie bardziej połączonego i opartego na współpracy doświadczenia.

  ** dostępne w systemach Windows, MacOS, Android i iOS Keystone HV i regulacja czterech narożnikówProjektor oferuje korekcję trapezu w płaszczyźnie poziomej i pionowej, a także indywidualne ustawianie geometrii każdego rogu obrazu, aby stworzyć nadzwyczajny kwadrat.

  świetne rozwiązanie w przypadku nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora wytwarza problemy i musi być zrealizowane pod kątem.Keystone HV i regulacja czterech narożnikówWbudowany głośnikMocny zastosowany głośnik gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku, a także łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.Full 3DProjektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.Zasilanie USBUżyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.Mysz zdalna i wskaźnik laserowySkieruj uwagę publiczności na stosowny składnik prezentacji dzięki prostemusprawnemu pilotowi ze sterowaniem myszy i zastosowanym wskaźnikiem laserowym.Eco+technika Eco+ łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i proste w użyciu funkcje energooszczędne.Oszczędzanie energiiDzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można obniżyć zużycie energii nawet o 70%.

  Każdy tryb ma na dodatek pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.Wyciszenie Eco AVKontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV.

  Przenieś uwagę widzów poza wyświetlacz zaciemniając obraz, gdy nie jest on konieczny. To także natychmiast obniża zużycie energii do 70%, ponadto przedłużając żywotność lampy.prędkie ponowne uruchomienieFunkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.Auto power off samoczynne wyłączanieMogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest użytkowany.

  By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest użytkowany.Włączanie bezpośrednieProjektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia.

  Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem rewelacyjne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilaniaBezpośrednie wyłączanieNatychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej.

  Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.Gwarancja pracy 24/7Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Nieprzeciętne do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy używania.

  Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje charakterystyczna gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania trafnej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, aby wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.Obiektyw: Ogniskowa: 3.72 mm zastosowany offset: 118% Kompatybilność ze standardami komputerowymi: FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, MacKompatybilność ze standardami wideo: Kompatybilność 2D: NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) Kompatybilność 3D: Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 3D: Full 3D Pozostałe atrybuty: Akcesoria w zestawie: kabel zasilający Pilot 2 x AAA baterie Podstawowy podręcznik użytkowania dane o gwarancji: wymiary: 343 x 383 x 112 mm...


☆ PROJEKTOR OPTOMA ZX300 LASER WXGA 3500 ANS 300000:1 ☆

PROJEKTOR OPTOMA ZX300 LASER WXGA 3500 ANS 300000:1 Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR OPTOMA ZX300 LASER WXGA 3500 ANS 300000:1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR OPTOMA ZX300 LASER WXGA 3500 ANS 300000:1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1 ☆

Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1 Najniższa Cena Online

☆ Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor Optoma EH334, E1P1A0NWE1Z1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma EH334
  mocny i jasny projektor Optoma EH334 Full HD

  Bezproblemowe i wolne od kabli prezentacje z pamięci USB przy pomocy wbudowanej przeglądarki biurowej. Możesz choćby wyświetlać prezentacje na odległość nieco ponad jednego metra bezprzewodowo z urządzenia przenośnego,zniżyć efekt cieniowania. Projektor EH334 Full HD 1080p nieprzeciętnie nadaje się do instynktownych, wciągających spotkań biznesowych i lekcji w klasie, oferując bardzo jasne obrazy dla optymalnej widoczności.

  ponadto znaczny zakres wejść zezwala na bezproblemowe połączenie z urządzeniami takimi jak komputery i tablety. zaimplementowany głośnik 10 W zezwala na czysty i głośny dźwięk. Dzięki obiektywowi o krótkim rzucie można wyświetlać imponujący obraz 100 " z odległości nieco ponad metra. Pozwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, dzięki temu można prosto go zaprezentować.

  aby uzyskać najwyższą kontrolę, projektor zaopatrzony jest w moduł RJ45, umożliwiający monitorowanie i sterowanie siecią w wielu pomieszczeniach.

  Full HD 1080p


  Rozdzielczość 1080p gwarantuje ostre i szczegółowe obrazy w jakości HD bez obniżania skali albo kompresji; rewelacyjny do oglądania filmów Blu-ray, emisji w jakości HD i grania w gry video.

  Niesamowite kolory


  Projektory Optoma bezawaryjną efektywność barw odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od starannych barw sRGB po realistyczne obrazy i żywe, efektowne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Doskonały do szeregu prezentacji graficznych i wideo.

  nieprzeciętny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technice, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, znakomity do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Zintegrowany głośnik


  sprawny zastosowany głośnik zagwarantuje unikatową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  3D


  Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z niemal dowolnego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Eco +


  technika Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są nieskomplikowane w obsłudze, a jednocześnie obniżają zużycie energii.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można ograniczyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma w dodatku pozytywny wpływ na żywotność lampy, ograniczając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  szybkie wznowienie

  Ta funkcja pozwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  samoczynny wyłącznik


  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" samoczynnie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany

  Eco AV wycisz

  Kontroluj swoją prezentację przy pomocy wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już konieczny. Zmniejsza to też zużycie energii choćby o 70%, co dodatkowo przedłuża żywotność lampy.  Zasilanie USB


  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  MHL


  Zmień projektor w inteligentny wyświetlacz, podłączając smartfon albo tablet za pomocą jednego kabla przy użyciu MHL; dzisiaj możesz wyświetlać prezentacje i dokumenty, przesyłać strumieniowo filmy i udostępniać zdjęcia na dużym ekranie.

  Specyfikacja techniczna:

  • wariant projektora Biznes i edukacja
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 20 000:1
  • Jasność 3600 ANSI lm
  • Poziom szumu 27 dB (normalny)
  • Zużycie energii 295W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 15.000h (ECO+) / 10.000h (ECO) / 12.000h (dynamiczny) / 3.500h (jasny)
  • Moc 240W
  • Źródło światła Lampa
  • Zoom/Focus 1.1 x ręczny
  • Odległość od ekranu 1 m - 9,8 m
  • Współczynnik odległości 1,47: 1 - 1,62: 1
  • Przekątna 0.71m - 7.65m (28in - 301in)
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D
   MHL
   VGA
   kompozyt video
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne
   RS232
   USB-A Power
  • zaimplementowany głośnik 10W
  • Waga 2,91 kg
  • wymiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie charakterystyczne
   przewód zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   bateria
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs chroniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok albo 1.000h na źródło światła

☆ Projektor OPTOMA ZH461 ☆

Projektor OPTOMA ZH461 Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA ZH461 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OPTOMA
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA ZH461
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma ZH461 Kompaktowy projektor laserowy o wysokiej jasności

  Projektor ZH461 dzięki technice laserowej gwarantuje wygodę ograniczając potrzebę konserwacji i jednocześnie gwarantując długą żywotność urządzenia, a to wszystko w lekkiej i kompaktowej obudowie. Kompatybilność 4K i HDR, a także imponujące 5000 lumenów jasności decydują o uniwersalności tego projektora. Dzięki zoomowi 1,6, pionowemu przesunięciu obiektywu, wbudowanym głośnikom o mocy 10W, a także rozciągliwemu sterowaniu Crestron projektor ZH461 w rozdzielczości FullHD 1080p z natywnymi proporcjami obrazu 16:9 idealnie pasuje do biznesu, edukacji, muzeów, domów modlitwy i wszędzie tam, gdzie wymagany jest ostry i jasny obraz

  DuraCore

  Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zaimplementowaniu technologii DuraCore producenta Optoma. Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej, a także innowacyjny projekt ochrony przed kurzem.

  Szczelny silnik optyczny IP6X

  Niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normą IEC 60529 z oceną oporności na kurz IP6X. Nieszablonowa wytrzymałość na kurz w połączeniu z nieszablonową jasnością zagwarantuje najwyższą jakość; najważniejsze dla 24/7 bezobsługowej pracy w skomplikowanych warunkach.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p pozwala uzyskać ostre, pełne szczegółów obrazy z treści HD bez obniżania ani kompresowania – świetna do oglądania filmów Blu-ray, telewizji HD i grania w gry wideo.

  Kompatybilność HDR

  Pozwala otrzymywać i wyświetlać meta informacje HDR, projektory Optoma są kompatybilne z HDR pozwalają dojrzeć znacznie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej konkretnie i żyją, a dopełniające szczegóły powiększają głębie obrazu. To tak, jakby patrzeć poprzez okno.

  genialny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - idealny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  doskonałe barwy

  Projektory Optoma bezusterkową wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od precyzyjnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy stosowne tryby wyświetlania, by spełnić Twoje potrzeby. Doskonały do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  Pionowe przesunięcie obiektywu

  Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, gwarantującej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. Dzięki czemu można w prosty sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać większy dobór przy doborze opcji rozmiaru ekranu.

  Ustawianie czterech rogów obrazu

  Ustaw indywidualnie każdy róg obrazu, żeby stworzyć doskonale kwadratowy obraz. Wspaniały do nakładania obrazów, dla nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora wytwarza problemy i musi być zrealizowane pod kątem.

  Specyfikacja

  • technologia wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość 1080p Full HD (1920x1080)
  • Jasność 5 000lumenów
  • Kontrast 300 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 16:9
  • Współczynnik projekcji - zgodny 4:3
  • Korekcja trapezowa - pozioma +/-30°
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-30°
  • automatyczną, pionową korekcję trapezową Tak
  • liczba wyświetlanych odcieni (miliony) 1073.4
  • prędkośc skanowania poziomego 15.375 ~ 91.146 Khz
  • prędkość skanowania pionowego 50 ~ 85 Hz (120Hz for 3D)Hz
  • Jednolitość 80%
  • rozmiar ekranu 0.51m ~ 8.14m (20.2" ~ 320.4") diagonal

☆ Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982) ☆

Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982) Najniższa Cena Online

☆ Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Optoma Projektor krótkoogniskowy w309st (5055387664982)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma W309ST
  Projektor krótkoogniskowy Optoma W309ST

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany z myślą o małych salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten projektor niedługiego rzutu proponuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, co przekłada się na niższy całkowity koszt posiadania.

  niemało wejść, zasilanie USB i zaimplementowany głośnik zapewniają łatwą konfigurację - perfekcyjną do podłączenia do notebooka, komputera PC lub odtwarzacza Blu-ray, żeby uzyskać wyraźny wyświetlany obraz z dźwiękiem. Możesz choćby podłączyć klucz sprzętowy HDMI, taki jak Optoma HDCast Pro, do prezentacji bezprzewodowych.

  mobilny i lekki ten kompaktowy projektor można zainstalować lub zabrać w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  nieprzeciętne odcienie

  Pokaż niebanalne prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma bezawaryjną sprawność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od skrupulatnie odwzorowanych odcieni sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy adekwatne tryby wyświetlania, żeby spełnić Twoje potrzeby. Wspaniały do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

  znakomity kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencyjnej technologii, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, rewelacyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  zaimplementowany głośnik

  konkretny wbudowany głośnik zapewnia nieszablonową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez zapotrzebowania kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  Eco +

  technologia Eco + łączy w sobie wysoki kontrast, dłuższą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, które są przystępne w obsłudze, a jednocześnie obniżają zużycie energii.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można ograniczyć zużycie energii choćby o 70%. Każdy tryb ma jeszcze pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie wznowienie

  Funkcja zezwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  Włączanie bezpośrednie

  Projektor uruchomi się natychmiast po dostarczeniu zasilania do urządzenia. Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem – wspaniałe rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

  Bezpośrednie wyłączanie

  Natychmiast wyłącz projektor albo odłącz go bezpośrednio od sieci zasilającej. Oznacza to, iż nie trzeba czekać aż projektor się schłodzi przed jego wyłączeniem.

  samoczynny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest stosowany. Aby oszczędzać energię, funkcja "samoczynnego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację za pomocą wyciszania Eco AV. Skieruj uwagę publiczności z ekranu, wygaszając obraz, gdy nie jest już potrzebny. Zmniejsza to na dodatek zużycie energii nawet o 70%, co ponadto przedłuża żywotność lampy.

  Obsługa 24/7

  Projektory Optoma są dedykowane do pracy 24 godziny na dobę w charakterystycznej orientacji. Znakomite do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. Praca 24/7 - Obowiązuje typowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania adekwatnej produktywności i wydłużenia żywotności lampy, marka Optoma zaleca, aby wyłączać projektor albo wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

  Specyfikacja technologiczna:

  • typ projektora Biznes i edukacja
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
  • Kontrast 25 000:1
  • Jasność 3800 ANSI lm
  • Poziom szumu 28 dB (normalny)
  • Zużycie energii 225W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 6.000h (Jasny), 12.000h (Dynamiczny), 10.000h (Eco), 15.000h (Eco+)
  • Moc 203W
  • Źródło światła Lampa
  • Zoom/Focus brak
  • Odległość od ekranu 0.4m - 3.4m
  • Współczynnik odległości 0,52:1
  • Przekątna 0,91m ~ 7,7m (35,64" ~ 302,98")
  • Ogniskowa (mm) 7.51
  • zastosowany offset 112%
  • Wejścia video
   HDMI 1.4a 3D
   VGA (in/out)
   kompozyt wideo
   USB-A Power
  • Wejścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne RS232
  • wbudowany głośnik 10W
  • Waga 3 kg
  • wymiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie typowe
   przewód zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   bateria
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs chroniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata/ 12 miesięcy albo 1.000h na źródło światła

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma ☆

Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor x309st dlp xga 3700 ansi 25000:1 - e9pd7dq01ez1- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Optoma
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma X309ST krótki rzut, jasny i kompaktowy projektor

  Wyświetlaj jasne, żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia. Zaprojektowany z myślą o drobnych salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten projektor krótkiego rzutu oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i funkcje oszczędzania energii, co przekłada się na niższy całkowity koszt posiadania.

  sporo wejść, zasilanie USB i zaimplementowany głośnik gwarantują łatwą konfigurację - wspaniałą do podłączenia do notebooka, komputera PC lub odtwarzacza Blu-ray, by uzyskać wyraźny wyświetlany obraz z dźwiękiem. Możesz nawet podłączyć klucz sprzętowy HDMI, taki jak Optoma HDCast Pro, do prezentacji bezprzewodowych.

  mobilny i lekki ten kompaktowy projektor można zainstalować lub wziąć w podróż na spotkania poza terenem placówki dzięki opcjonalnej torbie (sprzedawanej oddzielnie).

  krótki rzut

  Dzięki obiektywowi niedługiego rzutu, możesz wyświetlić imponujący obraz o przekątnej 100" z odległości mało ponad metra. Pozwala na to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację.

  rewelacyjne odcienie

  Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w olśniewającej kolorystyce. Projektory Optoma niezawodną sprawność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje zapotrzebowania. Rewelacyjny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i video.

  świetny kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP gwarantują jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - nieprzeciętny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Full 3D

  Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

  zastosowany głośnik

  solidny zaimplementowany głośnik zapewnia unikatową jakość dźwięku oraz łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma też pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając równocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  prędkie ponowne uruchomienie

  Funkcja ta zezwala na natychmiastowe ponowne włączenie projektora, jeśli zostanie on przypadkowo wyłączony.

  Wyciszenie Eco AV

  Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on potrzebny. To także natychmiast obniża zużycie energii do 70%, na dodatek przedłużając żywotność lampy.

  Specyfikacja

  • technologia wyświetlania DLP™
  • Rozdzielczość XGA (1024x768)
  • Jasność 3 700lumenów
  • Kontrast 25 000:1
  • Natywne proporcje ekranu 4:3
  • Współczynnik projekcji - zgodny 16:9
  • Korekcja trapezowa - pionowa +/-40°
  • prędkośc skanowania poziomego 15.38 ~ 91.15Khz
  • prędkość skanowania pionowego 50 ~ 85(120 for 3D)Hz
  • Jednolitość 75%
  • wymiar ekranu 0.81m ~ 6.28m (31.9" ~ 247.3") diagonal

☆ PROJEKTOR OPTOMA ZW350 LASER WXGA 3500 ANS 300000:1, W9PD7F935EZ1 ☆

PROJEKTOR OPTOMA ZW350 LASER WXGA 3500 ANS 300000:1, W9PD7F935EZ1 Najniższa Cena Online

☆ PROJEKTOR OPTOMA ZW350 LASER WXGA 3500 ANS 300000:1, W9PD7F935EZ1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: PROJEKTOR OPTOMA ZW350 LASER WXGA 3500 ANS 300000:1, W9PD7F935EZ1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  znaczny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ uhz65ust marki Optoma ☆

uhz65ust marki Optoma Najniższa Cena Online

☆ uhz65ust marki Optoma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: uhz65ust marki Optoma
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma UHZ65UST to oprogramowanie typu open source, które ma oryginalne albo zastępcze opakowanie. Jest to nowy produkt, który został rozpakowany w celu demonstracji, sesji zdjęciowej dla e-sklepu albo mógł zostać zwrócony poprzez innego klienta. We wszelkich przypadkach jest jak nowy i posiada kompletne akcesoria.
  • Możesz jeszcze nabyć rozpakowany towar na raty.
  • Optoma UHZ65UST typową gwarancję 24 miesięcy.
  • Możesz także nabyć Optoma UHZ65UST jako nowy przedmiot.
  • Po zakupie możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni.
  Stylowy projektor Optoma UHZ65US 4K z kolekcji CinemaX charakteryzuje się bardzo krótkim zasięgiem rzutu i wysokiej klasy obrazami 4K, które gwarantują niezwykłe wrażenia kina cyfrowego w zaciszu własnego domu. technologia laserowa zagwarantuje staranne i wierne odwzorowanie odcieni z 87% pokryciem gamy DCI-P3 i obsługę treści HDR / HLG i technologię PureMotion w celu wyeliminowania rozmycia obrazu. Wymiar projekcji może być niełatwy do uwierzenia 120", więc nawet w domu naprawdę poczujesz się jak w kinie. Najważniejsze cechy projektora Optoma UHZ65US DLP
  • Niesamowita przysłona (3,500 ANSI lm)
  • Rozdzielczość 4K Ultra HD (3840 × 2160 pikseli)
  • Kontrast dynamiczny 2 500 000:1
  • skrupulatne oddawanie kolorów Rec.709
  • Źródło światła o żywotności 30 000 godzin
  • wymiar projekcji 85-120"
  • Odległość projekcji projektora Optoma UHZ65US wynosi 0,47-0,66 m
  • Obsługa sterowania głosowego (Google Assistant, Amazon Alexa)
  • zastosowany odtwarzacz multimedialny ułatwi odtwarzanie treści z urządzeń zewnętrznych itp.
  • Zintegrowane głośniki 2×10W
  • Łatwy do podłączenia (3× HDMI 2.0, USB, gniazdo 3,5 mm)
  • Pilot
  Dzięki projektorowi Optoma UHZ65US możesz cieszyć się perfekcyjnym obrazem w każdej sytuacji Wszechstronny projektor Optoma UHZ65US DLP to doskonały dobór do domowej rozrywki. Oferuje szczegółową rozdzielczość 4K Ultra HD z ponad ośmioma milionami pikseli, co stanowi cztery razy więcej szczegółów typowa rozdzielczość Full HD. Ciesz się ostrzejszymi, bardziej realistycznymi obrazami o bogatszych kolorach i ciesz się wciągającym kinem domowym dzięki Optoma. Projektor Optoma UHZ65US 4K jest kompatybilny z HDR i HLG Projektor Optoma UHZ65US DLP jest kompatybilny jednocześnie z hdr10, jak i HDR Hybrid Log Gamma (HLG). Dzięki temu zobaczysz widocznie więcej szczegółów w ciemnych i jasnych scenach. Wyświetlane obiekty wyglądają pokaźnie mocniej i bardziej żywo, a dzięki szczegółowym szczegółom powstaje obszerniejsze poczucie głębi. Progresywna technologia laserowa Projektor laserowy Optoma UHZ65US wykorzystuje wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. Jasność projektora z oświetleniem laserowym jest choćby dwa razy pokaźniejsza w przypadku równoważnego modelu opartego na lampie. Technologia laserowa zapewnia zwiększoną skuteczność przy zachowaniu stałej jasności, wyśmienitą sprawność odcieni, natychmiastowe włączanie / wyłączanie i niezwykłą żywotność do 30 000 godzin. Optoma UHZ65US wykorzystuje technologię Amazing Colour Projektor Optoma UHZ65US zapewnia niezawodną skuteczność odpowiednią do każdej zawartości i środowiska. Oglądaj ulubione filmy, programy telewizyjne albo graj w gry w zniewalająco żywych kolorach. Projektor może odtwarzać gamę kolorów Rec.709, międzynarodowy standard HDTV, który zagwarantuje staranne odwzorowanie kinowych odcieni precyzyjnie tak, jak zamierzali twórcy. Nawet treści 3D nie stanowią wyzwania dla projektora Optoma UHZ65US Chcesz radować się treściami w 3D? Nie przeszkadza to nawet projektorowi Optoma UHZ65US 4K. Źródłem treści może być dowolny - od odtwarzaczy Blu-Ray 3D po konsole do gier najnowszej generacji. Najwyższa jakość dźwięku dzięki Dolby Audio Zintegrowane głośniki stereo o mocy 10 W gwarantują głębszy, pełniejszy dźwięk z perfekcyjną skutecznością basów. Dzięki wentylowanej obudowie i skrupulatnie zaprojektowanym portom kompaktowy projektor Optoma UHZ65US może propagować fale dźwiękowe o niskiej częstotliwości, a choćby zapewniać dźwięk przestrzenny 360. Nadzwyczajne rozwiązanie do oglądania filmów i grania w gry komputerowe za pośrednictwem projektora Optoma. Optoma UHZ65US ma funkcję dublowania treści z maszyn przenośnych technika TapCast usprawnia tworzenie kopii lustrzanych treści z urządzeń przenośnych z systemem Android, iOS, Windows, macOS i Chrome za naciśnięciem jednego przycisku. Pozwala na to bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe dokumentów, zdjęć lub filmów przechowywanych na telefonie, tablecie albo notebookie. Aplikacja przenośna działa na dodatek jako bezprzewodowa mysz i klawiatura dla łatwiejszej obsługi projektora Optoma UHZ65US. Optoma UHZ65US obsługuje modne aplikacje do strumieniowego przesyłania video Uzyskaj dostęp do zgodnych aplikacji, takich jak YouTube, Netflix lub Spotify, korzystając z zaimplementowanego sklepu z aplikacjami Marketplace. Perfekcyjny do strumieniowego przesyłania filmów, programów telewizyjnych i klipów muzycznych. Optoma UHZ65US jest wyekwipowana we wbudowany odtwarzacz multimedialny Dzięki zaimplementowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu możesz oglądać filmy bezpośrednio z projektora za pośrednictwem Optoma UHZ65US bez korzystania z notebooka albo komputera. Wystarczy skopiować pliki na dysk flash USB i oglądać ulubione treści video na wielkim ekranie, słuchać muzyki albo przeglądać zdjęcia. Korekcja trapezowa Projektor Optoma UHZ65US umożliwia regulację zniekształceń trapezowych jednocześnie w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej. Każdy róg obrazu może być indywidualnie wypaczony, aby stworzyć doskonale kwadratowy obraz. Jest to nadzwyczajne rozwiązanie do projekcji na nierównych ścianach albo tam, gdzie lokalizacja projektora Optoma UHZ65US jest niewygodna i musi być zainstalowana pod innym kątem. System zarządzania kolorami (CMS) Wyświetlaj dokładne, realistyczne kolory, które najlepiej pasują do Twojego otoczenia. Ta oryginalna funkcja gwarantuje sprężystość dokładnego dostrajania ustawień kolorów w celu uzyskania trafnej precyzyjności. Projektor Skonfiguruj optoma UHZ65US raz, a potem nigdy więcej Nie chcesz stracić skonfigurowanych ustawień koloru, jasności i ostrości np. W trybie dziennym i nocnym? Dzięki ISF możesz zapisać wszystkie ustawienia i wrócić do nich w dowolnym momencie. Obrazy tylko w najlepszej jakości nieprzeciętna jakość obrazu optoma UHZ65US wynika z jego kompatybilności ze źródłami działającymi z szybkością 24 klatek na sekundę. Możesz oglądać filmy i filmy w jakości, w jakiej ich autorzy chcieli je uwiecznić. Technologia Dolby Audio Głośniki projektora Optoma UHZ65US są w stanie dekodować Dolby 5.1, żeby stworzyć bogaty, czysty i potężny dźwięk. Urządzenie obsługuje nawet przejście przez port wyjściowy S/PDIF, dzięki temu można je podłączyć do zewnętrznego systemu dźwięku przestrzennego. Dopełnianie baterii urządzeniami, które jej potrzebują Port USB-A może być dodatkowo stosowany do zasilania zewnętrznych maszyn HDMI, takich jak HDMI. Mini komputer Google Chromecast itp. Bezprzewodowy interfejs WiFi Podłącz bezprzewodowo projektor Optoma UHZ65US do sieci i uzyskaj dostęp do Internetu i OTA (aktualizacje bezprzewodowe). Obsługa IFTTT IFTTT to bezpłatna usługa internetowa, która pozwala na tworzenie ciągów prostych instrukcji warunkowych, zwanych apletami. Aplety są użytkowane do wyzwalania zdarzeń, takich jak wyłączanie projektora Optoma UHZ65US po wyjściu z domu i innych scenariuszy. Projektor Optoma UHZ65US DLP oferuje inteligentną ścianę informacyjną Dzięki projektorowi Optoma UHZ65US 4K możesz stworzyć osobistą cyfrową ścianę z wyświetlaczem dobranych informacji. Dzięki Optoma connect możesz skonfigurować projektor do wyświetlania prognozy pogody, kanałów mediów społecznościowych albo odtwarzania wybranych filmów. Możesz nawet zaplanować włączenie projekcji według ustalonego harmonogramu. Właściwości i specyfikacje typ gniazda Ziemia Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Rosja, Austria, Chorwacja, Francja, Polska, Rumunia, Słowenia Rezolucja Rozdzielczość natywna 3840 × 2160 pikseli

☆ Projektor OPTOMA DH351 (5055387663701) ☆

Projektor OPTOMA DH351 (5055387663701) Najniższa Cena Online

☆ Projektor OPTOMA DH351 (5055387663701) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optoma
 • Nazwa produktu: Projektor OPTOMA DH351 (5055387663701)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  Optoma DH351
  Rozrywka na pokaźnym ekranie dzięki Optoma DH351

  komfortowy i nieskomplikowany w konfiguracji, jasny i wszechstronny DH351 oferuje niesamowitą technikę kolorystyczną i jest zgodny z Rec.709, zapewniając precyzyjne odwzorowanie kolorów. Ten śladowy projektor genialnie nadaje się do oglądania sportu na żywo, programów telewizyjnych albo filmów o dowolnej porze dnia na dużym ekranie. Możesz nawet podłączyć konsolę do gier i grać w gry.

  Full HD 1080p

  Rozdzielczość 1080p zapewnia ostre i szczegółowe obrazy w jakości HD bez ograniczania skali lub kompresji; świetny do oglądania filmów Blu-ray, emisji w jakości HD i grania w gry video.

  Niesamowite odcienie

  Projektory Optoma bezawaryjną efektywność barw odpowiednią dla każdej zawartości i środowiska. Od precyzyjnych odcieni sRGB po realistyczne obrazy i żywe, ładne prezentacje. Mamy tryb wyświetlania, by spełnić Twoje zapotrzebowania. Perfekcyjny do szeregu prezentacji graficznych i video.

  wyśmienity kontrast

  Dodaj więcej głębi obrazu dzięki projektorowi o wysokim kontraście. W kontraście do konkurencyjnej technologii, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się wyraźny, perfekcyjny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

  Zintegrowany głośnik

  produktywny wbudowany głośnik zagwarantuje wyjątkową jakość dźwięku i łatwą konfigurację bez konieczności korzystania z kosztownych zewnętrznych głośników.

  Oszczędzanie energii

  Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zniżyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma na dodatek pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację.

  szybkie wznowienie

  Ta funkcja zezwala na natychmiastowe włączenie projektora, jeśli zostanie ono przypadkowo wyłączone.

  automatyczny wyłącznik

  Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest wykorzystywany. Żeby oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany

  Zasilanie USB

  Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

  Specyfikacja technologiczna:

  • Źródło światła LED
  • typ projektora Biznes i edukacja
  • technologia DLP
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
  • Kontrast 25 000:1
  • Jasność 3600 ANSI lm
  • Poziom szumu 28 dB (normalny)
  • Zużycie energii 295W (tryb jasny) / 0,5W (Stand-by)
  • Żywotność źródła światła 4.000h (jasny)
  • Moc 240W
  • Źródło światła Lampa
  • Zoom/Focus 1.1 x ręczny
  • Odległość od ekranu
  • Współczynnik odległości 1,47: 1 - 1,62: 1
  • Przekątna 28" - 301"
  • Wejścia video HDMI
  • Wejścia audio
  • Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm
  • Porty komunikacyjne USB-A power 1.5A
  • zastosowany głośnik 2W
  • Waga 2,8 kg
  • rozmiary 316 x 244 x 108 mm
  • Wyposażenie charakterystyczne
   przewód zasilający AC
   pilot zdalnego sterowania
   bateria
   podstawowa instrukcja obsługi
  • Bezpieczeństwo
   Pasek bezpieczeństwa
   blokada Kensington
   interfejs broniony hasłem
  • Gwarancja 2 lata na projektor/ 1 rok albo 1.000h na źródło światła


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory Optoma – Ranking na październik 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze projektory Optoma, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów Optoma jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Whitenergy Lampa lampa do projektora optoma ep771/tx771/dx607 (09715) darmowy odbiór w 20 miastach! (5908214364367) ☆

Whitenergy Lampa lampa do projektora optoma ep771/tx771/dx607 (09715) darmowy odbiór w 20 miastach! (5908214364367) Najniższa Cena Online

☆ Whitenergy Lampa lampa do projektora optoma ep771/tx771/dx607 (09715) darmowy odbiór w 20 miastach! (5908214364367) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Whitenergy
 • Nazwa produktu: Whitenergy Lampa lampa do projektora optoma ep771/tx771/dx607 (09715) darmowy odbiór w 20 miastach! (5908214364367)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Whitenergy Lampa do Projektora Optoma EP771/TX771/DX607 09715 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen


☆ Lampa do OPTOMA EH504WIFI - kompatybilna lampa bez modułu ☆

Lampa do OPTOMA EH504WIFI - kompatybilna lampa bez modułu Najniższa Cena Online

☆ Lampa do OPTOMA EH504WIFI - kompatybilna lampa bez modułu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Lampa do OPTOMA EH504WIFI - kompatybilna lampa bez modułu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

☆ Lampa do OPTOMA EH504WIFI - kompatybilna lampa z modułem, BL-FU310D ☆

Lampa do OPTOMA EH504WIFI - kompatybilna lampa z modułem, BL-FU310D Najniższa Cena Online

☆ Lampa do OPTOMA EH504WIFI - kompatybilna lampa z modułem, BL-FU310D - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Lampa do OPTOMA EH504WIFI - kompatybilna lampa z modułem, BL-FU310D
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

☆ Lampa do OPTOMA EH504WIFI - oryginalna lampa bez modułu ☆

Lampa do OPTOMA EH504WIFI - oryginalna lampa bez modułu Najniższa Cena Online

☆ Lampa do OPTOMA EH504WIFI - oryginalna lampa bez modułu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Lampa do OPTOMA EH504WIFI - oryginalna lampa bez modułu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

☆ Lampa do OPTOMA EH504WIFI - generyczna lampa z modułem (original inside) ☆

Lampa do OPTOMA EH504WIFI - generyczna lampa z modułem (original inside) Najniższa Cena Online

☆ Lampa do OPTOMA EH504WIFI - generyczna lampa z modułem (original inside) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Lampa do OPTOMA EH504WIFI - generyczna lampa z modułem (original inside)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:


Podsumowanie, czyli jaki projektor Optoma najlepszy?


Najlepszy projektor Optoma w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor Optoma w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre projektory multimedialne – TOP5 na październik 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów Optoma nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor Optoma opinie,
 • dobry projektor Optoma cena,
 • projektor Optoma ranking,
 • projektor Optoma jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...