Ranking projektorów Philips. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów Philips


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów Philips. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów Philips,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory Philips najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory Philips, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów Philips, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Philips projector neopix 120 ☆

Philips projector neopix 120 Najniższa Cena Online

☆ Philips projector neopix 120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projector neopix 120
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  neopix 120 gwarantuje wyśmienity obraz hd 720p o przekątnej do 65 cali. Korzyści: postępowe źródło światła led wyświetla bogate, żywe barwy, a przy tym cechuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin.

  dzięki systemowi audio 2.1 (dwa głośniki i subwoofer) możesz zanurzyć się w nieszablonowym dźwięku. Dzięki zintegrowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu masz wszystko pod ręką: możesz przeglądać i oglądać wszystkie filmy, słuchać muzyki albo wyświetlać najnowsze zdjęcia z wakacji.

  korekcja zniekształceń trapezowych i technika cyfrowego rozszerzenia skrupulatne dostrojenie obrazu do faktycznych potrzeb i umieszczenie projektora w niemal każdej odległości. Neopix 120 zagwarantuje rzeczywistą rozdzielczość 720p hd do oglądania wszelkich ulubionych filmów i programów telewizyjnych na ekranie 65-calowym.


☆ Philips PicoPix Micro+ PPX325 ☆

Philips PicoPix Micro+ PPX325 Najniższa Cena Online

☆ Philips PicoPix Micro+ PPX325 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips PicoPix Micro+ PPX325
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  małe wymiary

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV znamionuje się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu możesz go wziąć ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Projektor może towarzyszyć Ci w podróży,także stanowić przenośne narzędzie pracy.

  idealna jakość obrazu i dźwięku

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV emituje żywe barwy w wyjątkowo bogatej palecie barw. Użycie światła LED o żywotności do 30 tysięcy godzin powoduje, że urządzenie posłuży Ci poprzez nad wyraz długi czas. Możesz radować się wyśmienitą jakością obrazu w pracy oraz w domu - oglądając ulubione filmy i seriale.

  PHILIPS PicoPix Micro 2TV, dzięki zintegrowanym głośnikom stereofonicznym z dźwiękiem przestrzennym, a także funkcją korekcji, pozwoli Ci cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Dialogi, muzyka i efekty dźwiękowe są wyśmienicie słyszalne, dzięki czemu możesz przenieść się w świat wyobraźni.

  wbudowany akumulator oraz możliwość montażu na statywie

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV zastosowany akumulator, który pozwala na pracę urządzenia do 4 godzin bez dostępu do źródła zasilania. To oznacza, iż możesz zabrać urządzenie ze sobą również na działkę albo w inne miejsce, gdzie nie ma prądu i radować się możliwością wyświetlania obrazów poprzez kilka godzin.

  Urządzenie zastosowany uchwyt do montażu statywu. Dzięki czemu możesz dowolnie wybrać miejsce, w którym wyświetlany będzie obraz. Jeśli chcesz, włącz film na suficie nad sobą i oglądaj w komfortowej, leżącej pozycji!

  zastosowany system Android i pilot sterowania

  Projektor zastosowany system Android, który pozwala cieszyć się tymi samymi bonusami co w przypadku telewizora z tym systemem. Uruchom ulubione filmy lub seriale na wybranej platformie do odtwarzania filmów lub wykorzystaj urządzenie do przeszukiwania zasobów Internetu.

  Urządzenie jest wyekwipowane w wygodny pilot, dzięki któremu możesz sterować jego pracą. Nie musisz ruszać się z miejsca, żeby podgłośnić lub ściszyć film, bądź zmienić inne ustawienia! w dodatku, łącząc dwa urządzenia za pośrednictwem HDMI, zyskujesz możliwość sterowania ich pracą za pomocą jednego pilota.

  informacje podstawowe


☆ Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV ☆

Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV Najniższa Cena Online

☆ Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  drobne wymiary

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV znamionuje się niewielkim wymiarem, dzięki temu możesz go wziąć ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Projektor może towarzyszyć Ci w podróży,w dodatku stanowić mobilne narzędzie pracy.

  wyśmienita jakość obrazu i dźwięku

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV emituje żywe odcienie w bardzo bogatej palecie barw. Zastosowanie światła LED o żywotności do 30 tysięcy godzin powoduje, że urządzenie posłuży Ci poprzez niezwykle długi czas. Możesz cieszyć się nieprzeciętną jakością obrazu w pracy oraz w domu - oglądając ulubione filmy i seriale.

  PHILIPS PicoPix Micro 2TV, dzięki zintegrowanym głośnikom stereofonicznym z dźwiękiem przestrzennym, a także funkcją korekcji, pozwoli Ci cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Dialogi, muzyka oraz efekty dźwiękowe są genialnie słyszalne, dzięki czemu możesz przenieść się w świat wyobraźni.

  zastosowany akumulator, a także możliwość konstrukcji na statywie

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV zaimplementowany akumulator, który zezwala na pracę urządzenia do 4 godzin bez dostępu do źródła zasilania. To oznacza, iż możesz wziąć urządzenie ze sobą na dodatek na działkę lub w inne miejsce, gdzie nie ma prądu i cieszyć się możliwością wyświetlania obrazów przez kilka godzin.

  Urządzenie wbudowany uchwyt do konstrukcji statywu. Dzięki temu możesz dowolnie wybrać miejsce, w którym wyświetlany będzie obraz. Jeśli chcesz, włącz film na suficie nad sobą i oglądaj w wygodnej, leżącej pozycji!

  zaimplementowany system Android i pilot sterowania

  Projektor zastosowany system Android, który pozwala radować się tymi samymi bonusami co w sytuacji telewizora z tym systemem. Uruchom ulubione filmy lub seriale na wybranej platformie do odtwarzania filmów lub wykorzystaj urządzenie do przeszukiwania zasobów Internetu.

  Urządzenie jest zaopatrzone w wygodny pilot, dzięki któremu możesz sterować jego pracą. Nie musisz ruszać się z miejsca, aby podgłośnić albo ściszyć film, bądź zmienić inne ustawienia! w dodatku, łącząc dwa urządzenia za pośrednictwem HDMI, zyskujesz możliwość sterowania ich pracą przy pomocy jednego pilota.

  informacje podstawowe☆ Philips Projektor neopix 720 (7640186961622) ☆

Philips Projektor neopix 720 (7640186961622) Najniższa Cena Online

☆ Philips Projektor neopix 720 (7640186961622) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Philips Projektor neopix 720 (7640186961622)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  neopix 720 z systemem android tv, zapewniającym dostęp do wszelkich ulubionych aplikacji, zapewnia nad wyraz jasny obraz w rzeczywistej rozdzielczości full hd o przekątnej do 120 cali. Automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych i 4-narożna korekcja i cyfrowe zwiększenie.

  korzyści: potężne źródło światła led wyświetla bogate, żywe odcienie i działa do 30000 godzin. Nie musisz go wymieniać, wytrzymuje 20 lat, jeśli jest użytkowany 4h dziennie. Postaw go, gdzie chcesz! korekcja zniekształceń trapezowych i regulacja ostrości pozwalają przystosować jakość obrazu do potrzeb użytkownika i korzystać z projektora w dowolnym miejscu.

  zintegrowany telewizor android tv 11 gwarantuje wrażenia filmowe, na które zasługujesz. Ciesz się tysiącami filmów i programów z ulubionych aplikacji. Dzięki systemowi audio 2.1 (dwa głośniki i subwoofer) możesz zanurzyć się w wyjątkowym dźwięku.

  zastosowana funkcja chromecast to technologia, która pozwala na strumieniowe przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z telefonu, tabletu albo notebooka bezpośrednio do telewizora albo głośników.


☆ NeoPix Ultra One + NPX646/INT Projektor PHILIPS ☆

NeoPix Ultra One + NPX646/INT Projektor PHILIPS Najniższa Cena Online

☆ NeoPix Ultra One + NPX646/INT Projektor PHILIPS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: NeoPix Ultra One + NPX646/INT Projektor PHILIPS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  drobny i lekki model ultra one+ pozwala na wyświetlanie obrazów w jakości full hd. Posiada adapter android tv z wszystkimi ulubionymi aplikacjami i wbudowaną funkcją chromecast, sporo korekcji obrazu, głośniki stereofoniczne zapewniające mocny dźwięk, a także złącza hdmi. Korzyści: postępowe źródło światła led emituje bogate, żywe odcienie, a przy tym znamionuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin. Postaw go, gdzie chcesz! korekcja zniekształceń trapezowych i regulacja ostrości pozwalają dostosować jakość obrazu do potrzeb użytkownika i korzystać z projektora w dowolnym miejscu. Projektor philips android tv pozwala ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Ekran główny można dostosować do własnych potrzeb, aby wyświetlał ulubione aplikacje, co usprawnia rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz albo zezwala na wznowienie oglądania. Dzięki wbudowanej funkcji bluetooth można łatwo podłączyć głośniki bezprzewodowe bezpośrednio do adaptera android tv, by uzyskać lepszy dźwięk. Wbudowana funkcja chromecast to technologia, która umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z telefonu, tabletu lub laptopa bezpośrednio do telewizora lub głośników.

☆ Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT ☆

Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor NeoPix Ultra 2+, (NPX645/INT), NPX645/INT
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  minimalny i lekki model ultra 2+ pozwala na wyświetlanie obrazów w jakości full hd. Posiada adapter android tv z wszystkimi ulubionymi aplikacjami i wbudowaną funkcją chromecast, dużo korekcji obrazu, głośniki stereofoniczne zapewniające konkretny dźwięk i złącza hdmi.

  korzyści: innowacyjne źródło światła led wyświetla bogate, żywe odcienie, a przy tym cechuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin. Oznacza to, iż przy powszednim wykorzystywaniu przez 4 godziny dziennie nie trzeba będzie go wymieniać poprzez 20 lat!

  oprócz tego pobór mocy jest widocznie niższy w sytuacji typowych projektorów lampowych, co zezwala na pokaźniejszy obraz i realistyczne wrażenia w trakcie oglądania. Wszystko dzięki urządzeniu przyjaznemu dla środowiska!

  projektor philips android tv pozwala ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Ekran główny można dostosować do własnych potrzeb, aby wyświetlał ulubione aplikacje, co upraszcza rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz lub pozwala na wznowienie oglądania.

  nasze menu ma nowy, instynktowny interfejs, który upraszcza nawigację i poruszanie się. Wyposażony w najszybszy procesor amlogic, zagwarantuje płynne i najkorzystniejsze w swojej klasie wrażenia z korzystania z systemu android tv.

  dzięki wbudowanej funkcji bluetooth można łatwo podłączyć głośniki bezprzewodowe bezpośrednio do adaptera android tv, aby uzyskać ulepszony dźwięk. Masz także mysz, klawiaturę albo inne piloty zdalnego sterowania? nie martw się, możesz podłączyć dowolne z tych akcesoriów, by sterować systemem android tv lub grać w gry za pomocą zewnętrznego gamepada bluetooth.

  wbudowana funkcja chromecast to technika, która umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z telefonu, tabletu lub notebooka bezpośrednio do telewizora lub głośników. Telefon działa jak prosty i konkretny pilot.

  wystarczy otworzyć znane i cenione aplikacje mobilne, aby uzyskać prędki dostęp do programów telewizyjnych i list odtwarzania. Nie trzeba niczego pobierać ani dodatkow


☆ Philips Neopix 520 npx520/int projektor ☆

Philips Neopix 520 npx520/int projektor Najniższa Cena Online

☆ Philips Neopix 520 npx520/int projektor - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Philips Neopix 520 npx520/int projektor
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  neopix 520 wyświetla doskonały obraz w rzeczywistej rozdzielczości full hd 1080p o przekątnej 100 cali! android tv zapewnia dostęp do wszelkich ulubionych aplikacji. Samoczynna korekcja zniekształceń trapezowych i 4-narożna korekcja, a także cyfrowe rozszerzenie. Korzyści: mocne źródło światła led wyświetla bogate, żywe barwy i działa do 30000 godzin. Nie musisz go wymieniać, wytrzymuje 20 lat, jeśli jest używany 4h dziennie. Postaw go, gdzie chcesz! korekcja zniekształceń trapezowych i regulacja ostrości pozwalają przypasować jakość obrazu do potrzeb użytkownika i korzystać z projektora w dowolnym miejscu. Ciesz się tysiącami filmów i programów z ulubionych aplikacji. Uruchom najnowszy odcinek, wybierz miejsce, w którym został on wyłączony albo przełącz się na nowy program. Dzięki systemowi audio 2.1 (dwa głośniki i subwoofer) możesz zanurzyć się w wyjątkowym dźwięku. Zastosowana funkcja chromecast to technologia, która umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z telefonu, tabletu albo laptopa bezpośrednio do telewizora lub głośników.

☆ Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) ☆

Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (standardowy):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:2 x 5 W;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, standardowa;HDR:nie;HD Ready:nie;dane uzupełniające:Bluetooth, czytnik kart microSD, zaimplementowany odtwarzacz multimedialny, WiFi;Jasność:180 ANSI lumen;Kod producenta:NPX535;Kolor:szary;Kontrast:3000:1;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny rozmiar obrazu:80 ";znikoma odległość projekcji od ściany:0,8 m;Mini projektor:tak;Pilot:tak;Rozdzielczość maksymalna:Full HD (1920 x 1080);Rozdzielczość bazowa:WXGA (1280 x 720);Pokrowiec:nie;typ matrycy:LED;Waga:1,2 kg;Wejście D-Sub 15pin:1;Wejście HDMI:2;Wejście liniowe audio:1;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):220 x 170 x 90 mm;Wyposażenie:baterie do pilota, instrukcja obslugi, pilot;Złącza:HDMI x 2, USB 2.0 x 1, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio, VGA x 1;Złącze USB:1;Żywotność lampy (tryb normalny):30000 h


☆ Philips projector neopix 320 ☆

Philips projector neopix 320 Najniższa Cena Online

☆ Philips projector neopix 320 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projector neopix 320
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  neopix 320 gwarantuje oszałamiający obraz w rzeczywistej rozdzielczości full hd 1080p o przekątnej 80 cali! fabrycznie załadowane najważniejsze aplikacje do przesyłania strumieniowego. Samoczynna korekcja zniekształceń trapezowych i 4-narożna korekcja i cyfrowe rozszerzenie.

  korzyści: solidne źródło światła led wyświetla bogate, żywe odcienie i działa do 30000 godzin. Nie musisz go wymieniać, wytrzymuje 20 lat, jeśli jest wykorzystywany 4h dziennie. Postaw go, gdzie chcesz! korekcja zniekształceń trapezowych i regulacja ostrości pozwalają przystosować jakość obrazu do potrzeb użytkownika i korzystać z projektora w dowolnym miejscu.

  korzystaj w pełni z niekończącej się rozrywki od razu po wyjęciu z pudełka dzięki ulubionym, fabrycznie zainstalowanym aplikacjom. Korzystaj z platform netflix, amazon prime, youtube, disney+ i innych dzięki systemowi audio 2.1 (dwa głośniki i subwoofer) możesz zanurzyć się w nieszablonowym dźwięku.

  zaimplementowany odtwarzacz plików multimedialnych umożliwia przeglądanie plików, oglądanie filmów, słuchanie muzyki i wyświetlanie zdjęć z wakacji.


☆ PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS ☆

PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS Najniższa Cena Online

☆ PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  projektor picopix maxtv z systemem android wyświetla obraz o przekątnej do 120″ w rzeczywistej rozdzielczości full hd. Dzięki wielu korekcjom obrazu, samoczynnej jasności, baterii o czasie działania do 4 godzin i funkcji boomboxa, będziesz się zastanawiać, jak dało się bez niego żyć! korzyści: automatyczna regulacja ostrości jednym kliknięciem eliminuje problemy wynikające z ręcznej konfiguracji. Kamera o wysokiej rozdzielczości i autofokus oparty na nienaturalnej inteligencji samoczynnie zapewniają najczystszy obraz. Nad wyraz znikomy projektor telewizyjny picopix max jest wyekwipowany we wszystko, czego Ci trzeba. Wykorzystaj w pełni 4-godzinną baterię w trybie projekcji albo 10 godzin w trybie głośnika bluetooth. Funkcja powerbank naładuje również wszystkie twoje urządzenia poprzez port usb-c lub usb-a. Technika dlp producenta texas instrument, wykorzystywana w 9 na 10 kin na świecie. Gwarantuje żywy i jasny obraz oraz głęboki kontrast w każdych warunkach. Możesz spodziewać się nieprzeciętnych wrażeń wizualnych dzięki żywym kolorom, które wykorzystują 100% sygnału rec709. Projektor philips android tv pozwala ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Ekran główny można przystosować do własnych potrzeb, aby wyświetlał ulubione aplikacje, co ułatwia rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz albo pozwala na wznowienie oglądania. Nasze menu ma nowy, intuicyjny interfejs, który upraszcza nawigację i poruszanie się. Zaopatrzony w najszybszy procesor amlogic, zapewnia płynne i najlepsze w swej klasie wrażenia z korzystania z systemu android tv.


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory Philips – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory Philips, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów Philips jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Philips projektor dziecięcy cars 71769/28/16 ☆

Philips projektor dziecięcy cars 71769/28/16 Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor dziecięcy cars 71769/28/16 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor dziecięcy cars 71769/28/16
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Lampka z Autami Disneya producenta Philips łączy w sobie oświetlenie nocne i rzutnik obrazków. Obróć jedno z kółek, by wyświetlić przygody Aut na ścianie albo na suficie z uspokajającym światłem lampki nocnej poniżej.

  Ciepłe białe światło daje Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa w nocy, podczas gdy rzutnik ożywia ulubione postaci Disneya Twojego malucha. Dzięki dwukierunkowemu przełącznikowi, który znajduje się na lampie, możesz łatwo przełączać opcję lampki nocnej na opcję projektora obrazów.

  Lampka nocna Disney producenta Philips jest dostarczana z 3 dodatkowymi tarczami, z których każda posiada 8 różnych obrazków, aby pobudzić wyobraźnię Twojego dziecka. Artykuł jest na baterie, więc możesz go umieścić gdziekolwiek chcesz.

  Model ten działa na 3 bateriach AA, które nie wchodzą w skład przesyłki.


☆ Philips projector neopix 120 ☆

Philips projector neopix 120 Najniższa Cena Online

☆ Philips projector neopix 120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projector neopix 120
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  neopix 120 zagwarantuje nieprzeciętny obraz hd 720p o przekątnej do 65 cali. Korzyści: progresywne źródło światła led wyświetla bogate, żywe kolory, a przy tym cechuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin.

  dzięki systemowi audio 2.1 (dwa głośniki i subwoofer) możesz zanurzyć się w unikatowym dźwięku. Dzięki zintegrowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu masz wszystko pod ręką: możesz oglądać i oglądać wszystkie filmy, słuchać muzyki lub wyświetlać najnowsze fotografie z wakacji.

  korekcja zniekształceń trapezowych i technologia cyfrowego zwiększenia staranne dostrojenie obrazu do faktycznych potrzeb i umieszczenie projektora w niemal każdej odległości. Neopix 120 zagwarantuje rzeczywistą rozdzielczość 720p hd do oglądania wszystkich ulubionych filmów i programów telewizyjnych na ekranie 65-calowym.


☆ Philips PicoPix Micro+ PPX325 ☆

Philips PicoPix Micro+ PPX325 Najniższa Cena Online

☆ Philips PicoPix Micro+ PPX325 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips PicoPix Micro+ PPX325
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  niepokaźne rozmiary

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu możesz go zabrać ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Projektor może towarzyszyć Ci w podróży,również stanowić przenośne narzędzie pracy.

  doskonała jakość obrazu i dźwięku

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV emituje żywe kolory w wyjątkowo bogatej palecie odcieni. Użycie światła LED o żywotności do 30 tysięcy godzin sprawia, że urządzenie posłuży Ci przez szczególnie długi czas. Możesz radować się doskonałą jakością obrazu w pracy i w domu - oglądając ulubione filmy i seriale.

  PHILIPS PicoPix Micro 2TV, dzięki zintegrowanym głośnikom stereofonicznym z dźwiękiem przestrzennym oraz funkcją korekcji, pozwoli Ci radować się wysoką jakością dźwięku. Dialogi, muzyka, a także efekty dźwiękowe są znakomicie słyszalne, dzięki temu możesz przenieść się w świat wyobraźni.

  zaimplementowany akumulator, a także możliwość konstrukcji na statywie

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV zastosowany akumulator, który pozwala na pracę urządzenia do 4 godzin bez dostępu do źródła zasilania. To oznacza, że możesz zabrać urządzenie ze sobą też na działkę albo w inne miejsce, gdzie nie ma prądu i cieszyć się możliwością wyświetlania obrazów przez kilka godzin.

  Urządzenie zastosowany uchwyt do montażu statywu. Dzięki czemu możesz dowolnie wybrać miejsce, w którym wyświetlany będzie obraz. Jeśli chcesz, włącz film na suficie nad sobą i oglądaj w wygodnej, leżącej pozycji!

  wbudowany system Android i pilot sterowania

  Projektor wbudowany system Android, który pozwala cieszyć się tymi samymi bonusami co w przypadku telewizora z tym systemem. Uruchom ulubione filmy albo seriale na wybranej platformie do odtwarzania filmów lub wykorzystaj urządzenie do przeszukiwania zasobów Internetu.

  Urządzenie jest zaopatrzone w komfortowy pilot, dzięki któremu możesz sterować jego pracą. Nie musisz ruszać się z miejsca, by podgłośnić lub ściszyć film, bądź zmienić inne ustawienia! ponadto, łącząc dwa urządzenia za pośrednictwem HDMI, zyskujesz możliwość sterowania ich pracą przy pomocy jednego pilota.

  informacje podstawowe


☆ Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) ☆

Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (typowy):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:2 x 5 W;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, charakterystyczna;HDR:nie;HD Ready:nie;informacje dopełniające:Bluetooth, czytnik kart microSD, zaimplementowany odtwarzacz multimedialny, WiFi;Jasność:180 ANSI lumen;Kod producenta:NPX535;Kolor:szary;Kontrast:3000:1;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny rozmiar obrazu:80 ";nieduża odległość projekcji od ściany:0,8 m;Mini projektor:tak;Pilot:tak;Rozdzielczość maksymalna:Full HD (1920 x 1080);Rozdzielczość bazowa:WXGA (1280 x 720);Pokrowiec:nie;wariant matrycy:LED;Waga:1,2 kg;Wejście D-Sub 15pin:1;Wejście HDMI:2;Wejście liniowe audio:1;rozmiary (szer.

  x wys. X gł.):220 x 170 x 90 mm;Wyposażenie:baterie do pilota, instrukcja obslugi, pilot;Złącza:HDMI x 2, USB 2.0 x 1, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio, VGA x 1;Złącze USB:1;Żywotność lampy (tryb normalny):30000 h


☆ Philips Gopix 1 gpx1100/int projektor (7640186961479) ☆

Philips Gopix 1 gpx1100/int projektor (7640186961479) Najniższa Cena Online

☆ Philips Gopix 1 gpx1100/int projektor (7640186961479) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Philips Gopix 1 gpx1100/int projektor (7640186961479)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  istotnie smukły, wysokiej jakości projektor philips gopix 1 wyprodukowany z aluminium można w prosty sposób podłączyć do wszystkich maszyn usb-c i hdmi, takich jak laptopy, tablety czy smartfony, żeby wyświetlać obraz w rozdzielczości do 75 cali i rozdzielczości 480p choćby poprzez 2 godziny. Korzyści: nowoczesne źródło światła led wyświetla bogate, żywe kolory, a przy tym charakteryzuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin. Oznacza to, że przy rutynowym stosowaniu przez 4 godziny dziennie nie trzeba będzie go wymieniać poprzez 20 lat! gopix 1 to najmniejszy i najjaśniejszy projektor, który zagwarantuje imponujący obraz o przekątnej 75 cala. Jest wyekwipowany w najnowsze źródło światła led ti dlp, które działa poprzez ponad 30 000 godzin. Dzięki portowi micro usb możesz podłączyć dowolnego powerbanka i wydłużyć czas pracy baterii projektora w dowolnym miejscu! nie ma zapotrzebowania wykorzystywania dodatkowych systemów audio — zaimplementowany głośnik zapewnia wymaganą produktywność w niepokaźnej obudowie. Śruba statywu zezwala na dynamiczną orientację i projekcję obrazu. Dzięki funkcji samoczynnej korekcji zniekształceń można wyświetlać całą gamę materiałów rozrywkowych na suficie, ścianie lub zamontować na notebookie.


Podsumowanie, czyli jaki projektor Philips najlepszy?


Najlepszy projektor Philips w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor Philips w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – Ranking na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych projektorów Philips nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor Philips opinie,
 • dobry projektor Philips cena,
 • projektor Philips ranking,
 • projektor Philips jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...