Ranking projektorów Philips. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Projektory / Ranking projektorów Philips


Pomagamy w wyborze dobrych projektorów Philips. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych projektorów Philips,
 • TOP5 chętnie kupowanych projektorów multimedialnych.

Jakie projektory Philips najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane projektory Philips, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking projektorów Philips, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) ☆

Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (standardowy):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:2 x 5 W;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, standardowa;HDR:nie;HD Ready:nie;dane uzupełniające:Bluetooth, czytnik kart microSD, zaimplementowany odtwarzacz multimedialny, WiFi;Jasność:180 ANSI lumen;Kod producenta:NPX535;Kolor:szary;Kontrast:3000:1;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny rozmiar obrazu:80 ";znikoma odległość projekcji od ściany:0,8 m;Mini projektor:tak;Pilot:tak;Rozdzielczość maksymalna:Full HD (1920 x 1080);Rozdzielczość bazowa:WXGA (1280 x 720);Pokrowiec:nie;typ matrycy:LED;Waga:1,2 kg;Wejście D-Sub 15pin:1;Wejście HDMI:2;Wejście liniowe audio:1;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):220 x 170 x 90 mm;Wyposażenie:baterie do pilota, instrukcja obslugi, pilot;Złącza:HDMI x 2, USB 2.0 x 1, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio, VGA x 1;Złącze USB:1;Żywotność lampy (tryb normalny):30000 h


☆ Projektor npx642/int marki Philips ☆

Projektor npx642/int marki Philips Najniższa Cena Online

☆ Projektor npx642/int marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Projektor npx642/int marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (charakterystyczny):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:2 x 5 W;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, typowa;HDR:nie;HD Ready:nie;informacje uzupełniające:Bluetooth, czytnik kart microSD, inteligentny system operacyjny, wbudowany odtwarzacz multimedialny, WiFi;Jasność:100 ANSI lumen;Kod producenta:NPX642;Kolor:szary;Kontrast:3000:1;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny wymiar obrazu:80 ";niewiele znacząca odległość projekcji od ściany:0,8 m;Mini projektor:tak;Pilot:tak;Rozdzielczość maksymalna:Full HD (1920 x 1080);Rozdzielczość bazowa:Full HD (1920 x 1080);Pokrowiec:nie;rodzaj matrycy:LED;Waga:2,4 kg;Wejście D-Sub 15pin:1;Wejście HDMI:2;Wejście liniowe audio:1;wymiary (szer.

  x wys. X gł.):315 x 235 x 120 mm;Wyposażenie:baterie do pilota, instrukcja obslugi, pilot;Złącza:HDMI x 2, USB 2.0 x 1, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio, VGA x 1;Złącze USB:1;Żywotność lampy (tryb normalny):30000 h


☆ Philips PicoPix Micro+ PPX325 ☆

Philips PicoPix Micro+ PPX325 Najniższa Cena Online

☆ Philips PicoPix Micro+ PPX325 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips PicoPix Micro+ PPX325
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  małe wymiary

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV znamionuje się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu możesz go wziąć ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Projektor może towarzyszyć Ci w podróży,także stanowić przenośne narzędzie pracy.

  idealna jakość obrazu i dźwięku

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV emituje żywe barwy w wyjątkowo bogatej palecie barw. Użycie światła LED o żywotności do 30 tysięcy godzin powoduje, że urządzenie posłuży Ci poprzez nad wyraz długi czas. Możesz radować się wyśmienitą jakością obrazu w pracy oraz w domu - oglądając ulubione filmy i seriale.

  PHILIPS PicoPix Micro 2TV, dzięki zintegrowanym głośnikom stereofonicznym z dźwiękiem przestrzennym, a także funkcją korekcji, pozwoli Ci cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Dialogi, muzyka i efekty dźwiękowe są wyśmienicie słyszalne, dzięki czemu możesz przenieść się w świat wyobraźni.

  wbudowany akumulator oraz możliwość montażu na statywie

  Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2TV zastosowany akumulator, który pozwala na pracę urządzenia do 4 godzin bez dostępu do źródła zasilania. To oznacza, iż możesz zabrać urządzenie ze sobą również na działkę albo w inne miejsce, gdzie nie ma prądu i radować się możliwością wyświetlania obrazów poprzez kilka godzin.

  Urządzenie zastosowany uchwyt do montażu statywu. Dzięki czemu możesz dowolnie wybrać miejsce, w którym wyświetlany będzie obraz. Jeśli chcesz, włącz film na suficie nad sobą i oglądaj w komfortowej, leżącej pozycji!

  zastosowany system Android i pilot sterowania

  Projektor zastosowany system Android, który pozwala cieszyć się tymi samymi bonusami co w przypadku telewizora z tym systemem. Uruchom ulubione filmy lub seriale na wybranej platformie do odtwarzania filmów lub wykorzystaj urządzenie do przeszukiwania zasobów Internetu.

  Urządzenie jest wyekwipowane w wygodny pilot, dzięki któremu możesz sterować jego pracą. Nie musisz ruszać się z miejsca, żeby podgłośnić lub ściszyć film, bądź zmienić inne ustawienia! w dodatku, łącząc dwa urządzenia za pośrednictwem HDMI, zyskujesz możliwość sterowania ich pracą za pomocą jednego pilota.

  informacje podstawowe


☆ Philips Projektor neopix prime 2 ☆

Philips Projektor neopix prime 2 Najniższa Cena Online

☆ Philips Projektor neopix prime 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Projektor neopix prime 2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Wysoka jakość rzutnika

  nieszablonowy i unikalny projektor PHILIPS NeoPix Pirme One NPX535 to urządzenie, które jest czymś więcej, aniżeli tylko kolejną ewolucją rzutnika. To sprzęt gwarantujący jeszcze obszerniejszą jasność, idealnie odwzorowane i płynność obrazu na niezrównanym wcześniej poziomie.

  Android TV - sposób na inteligentny projektor

  Dzięki systemowi operacyjnemu Android TV użytkownik projektora PHILIPS NeoPix Pirme One NPX535 uzyskuje szybki dostęp do aplikacji, które wcześniej znane były wyłącznie ze smartfonu. Odtąd będzie on mógł korzystać z treści zawartych na YT, oglądać seriale na platformach multimedialnych, a także korzystać z technologii chmury. Co więcej, w ramach Android TV istnieje na dodatek możliwość skorzystania z możliwości, jakie daje korzystnie znany z urządzeń przenośnych Asystent Google.

  dane technologiczne urządzenia

  funkcjonalny projektor PHILIPS NeoPix Pirme One NPX535 został wytworzony w oparciu o matrycę LED. Dzięki niej może on stwarzać obraz o wymiarze od 20 do 80 cali. Co więcej, obraz ten będzie wyróżniał siębardzo dobrym współczynnikiem kontrastu, którego wartość w tym modelu to 3000:1. Na uwagę zasługuje jeszcze rozdzielczość, z jaką projektor może pracować. Maksymalna jest to 1920 x 1080 pikseli.

  dopełniające dane, uzupełniające możliwości

  Urządzenie jest wyposażone w głośniki, które mogą stworzyć interesująco brzmiące tło muzyczne dla prezentacji. Na uwagę zasługuje również szczególnie długa żywotność lampy, która - dla projektora PHILIPS NeoPix Pirme One NPX535 - oszacowana została na około 30 000 godzin! Warto również zaznaczyć, że projektor może być podłączony do sieci zewnętrznej i to z zastosowaniem jednostajnego interfejsu WIFI. Opcjonalnie istnieje dodatkowo możliwość wykorzystania modułu Bluetooth.

  postępowe źródło światła LED

  progresywne źródło światła LED emituje bogate, żywe barwy, a przy tym cechuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin. Oznacza to, iż przy codziennym stosowaniu poprzez 4 godziny dziennie nie trzeba będzie go wymieniać poprzez 20 lat! Oprócz tego zużycie mocy jest pokaźnie niższy w przypadku standardowych projektorów z lampą. Większy obszar wyświetlania, realistyczne wrażenia w trakcie oglądania i troska o środowisko!

  bezawaryjność

  Podsumowując, projektor PHILIPS NeoPix Pirme One NPX535 to sprzęt o szczególnie rozbudowanych możliwościach, które w szerokim stopniu wynikają z możliwości jego podłączenia do Android TV. Jednym słowem - jest to urządzenie proponujące dużo więcej, niż można by oczekiwać.

  informacje podstawowe☆ Philips Gopix 1 gpx1100/int projektor (7640186961479) ☆

Philips Gopix 1 gpx1100/int projektor (7640186961479) Najniższa Cena Online

☆ Philips Gopix 1 gpx1100/int projektor (7640186961479) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Philips Gopix 1 gpx1100/int projektor (7640186961479)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  istotnie smukły, wysokiej jakości projektor philips gopix 1 wytwarzany z aluminium można w prosty sposób podłączyć do wszelkich sprzętów usb-c i hdmi, takich jak laptopy, tablety czy smartfony, by wyświetlać obraz w rozdzielczości do 75 cali i rozdzielczości 480p choćby poprzez 2 godziny. Korzyści: progresywne źródło światła led wyświetla bogate, żywe barwy, a przy tym znamionuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin. Oznacza to, że przy powszednim stosowaniu przez 4 godziny dziennie nie trzeba będzie go wymieniać poprzez 20 lat! gopix 1 to najmniejszy i najjaśniejszy projektor, który gwarantuje imponujący obraz o przekątnej 75 cala. Jest wyposażony w najnowsze źródło światła led ti dlp, które działa przez ponad 30 000 godzin. Dzięki portowi micro usb możesz podłączyć dowolnego powerbanka i wydłużyć czas pracy baterii projektora w dowolnym miejscu! nie ma potrzeby używania dodatkowych systemów audio — zastosowany głośnik zapewnia wymaganą efektywność w drobnej obudowie. Śruba statywu pozwala na dynamiczną orientację i projekcję obrazu. Dzięki funkcji automatycznej korekcji zniekształceń można wyświetlać całą gamę tworzyw rozrywkowych na suficie, ścianie lub zamontować na notebookie.

☆ Projektor neopix easy marki Philips ☆

Projektor neopix easy marki Philips Najniższa Cena Online

☆ Projektor neopix easy marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Projektor neopix easy marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  wyjątkowo nieskomplikowana obsługa i wyświetlanie obrazu o przekątnej do 80 cali, komfortowe oglądanie, dźwięk stereo i wszystkie opcje łączności konieczne do przesyłania ulubionych programów. Korzyści: progresywne źródło światła led emituje bogate, żywe barwy, a przy tym znamionuje się żywotnością do 20 tysięcy godzin.

  postaw go, gdzie chcesz! korekcja zniekształceń trapezowych i regulacja ostrości pozwalają dostosować jakość obrazu do potrzeb użytkownika i korzystać z projektora w dowolnym miejscu. Wyświetlaj obrazy i filmy na obszarze o wielkości do 200 cm (80 cali), stawiając projektor w odległości mniejszej niżeli 2 metry od ściany.

  zaimplementowany odtwarzacz plików multimedialnych pozwala na przeglądanie plików, oglądanie filmów, słuchanie muzyki i wyświetlanie zdjęć z wakacji. Porty usb, hdmi i microsd zezwalają na podłączenie dowolnych maszyn multimedialnych, takich jak dekodery, komputery pc i mac, konsole do gier i urządzenia do strumieniowego przesyłania danych, np.

  fire stick czy apple tv. Dodatkowy komplet audio nie będzie konieczny, ponieważ zastosowane głośniki stereo zapewniają głęboki dźwięk wypełniający całe pomieszczenie, świetny do oglądania filmów w domu. Wbudowane gniazdo rodzaju jack 3,5 mm pozwala podłączyć dowolne słuchawki albo głośniki zewnętrzne.


☆ Philips projektor PicoPix Max One (PPX520) (7640186960496) ☆

Philips projektor PicoPix Max One (PPX520) (7640186960496) Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor PicoPix Max One (PPX520) (7640186960496) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor PicoPix Max One (PPX520) (7640186960496)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  projektor picopix max one wyświetla obraz w rzeczywistej rozdzielczości full hd 1080p, gwarantuje realistyczne odcienie dzięki 4-kanałowym diodom led. Korzyści: niewielkie rozmiary, znaczna moc i zgodność z urządzeniami firmy apple.

  to wyśmienity kieszonkowy projektor kinowy. Nie ma zapotrzebowania stosowania dodatkowego systemu audio — zaimplementowany głośnik zapewnia wymaganą wydajność w niepokaźnej obudowie. Podłącz wszystkie ulubione urządzenia poprzez złącze hdmi albo usb-c.

  port usb pozwala na podłączenie dowolnego urządzenia rodzaju smart stick, takiego jak amazon fire tv lub roku, w celu zapewnienia prawdziwie mobilnej rozrywki. Ustaw go w dowolnym miejscu! korekcja trapezowa, korekcja 4 narożników i zoom cyfrowy pomagają zlikwidować zniekształcone obrazy, gwarantując świetne proporcje obrazu, choćby jeśli urządzenie nie jest ustawione prosto przed ścianą.

  korzystaj z rozrywki w podróży dzięki wbudowanemu akumulatorowi, który zagwarantuje nawet 5 godzin projekcji. Dzięki pojemnemu akumulatorowi możesz ładować urządzenia inteligentne poprzez usb-c.


☆ Projektor picopix max marki Philips ☆

Projektor picopix max marki Philips Najniższa Cena Online

☆ Projektor picopix max marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Projektor picopix max marki Philips
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (typowy):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:2 x 4 W;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące;HDR:tak;HD Ready:nie;informacje dopełniające:Android TV, Bluetooth, zastosowany akumulator, wbudowany odtwarzacz multimedialny, WiFi;Jasność:850 ANSI lumen;Kolor:czarny;Kontrast:10000:1;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny wymiar obrazu:120 ";nieduża odległość projekcji od ściany:0,78 m;nieduży wymiar obrazu:30 ";Mini projektor:tak;Pilot:tak;Port RJ-45 Network:0;Port RS-232:0;Rozdzielczość maksymalna:UHD (3840 x 2160);Rozdzielczość bazowa:Full HD (1920 x 1080);Pokrowiec:nie;rodzaj matrycy:DLP;Waga:0,85 kg;Wejście DVI:0;Wejście HDMI:1;Wejście komponentowe:0;Wejście kompozytowe:0;Wejście liniowe audio:0;Wejście M1-DA:0;Wejście S-Video mini DIN:0;Wyjście D-Sub 15pin:0;Wyjście liniowe audio:1;Wyjście optyczne:0;Wyjście S/PDIF:0;rozmiary (szer.

  x wys. X gł.):136 x 134 x 47 mm mm;Wyposażenie:etui, instrukcja obslugi, pilot, statyw;Złącza:HDMI x 1, USB 3.1 typ C x 2, wyjście liniowe audio;Złącze USB:2


☆ Philips projektor neopix ultra 2tv+ (npx644) ☆

Philips projektor neopix ultra 2tv+ (npx644) Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor neopix ultra 2tv+ (npx644) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor neopix ultra 2tv+ (npx644)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  Dla prostej komunikacji bezprzewodowej z innymi urządzeniami

  Projektor PHILIPS NPX644-INT to z pewnością sprzęt, który każdy miłośnik domowej sali kinowej chciałby mieć pod swoim dachem. Sprzęt ten nie tylko zagwarantuje dostęp do wyjątkowo obszernego i przezroczyście czystego obrazu, ale też oferuje całkiem solidnie brzmiące tło dźwiękowe i dostęp do wielu atrakcyjnych funkcji multimedialnych. Urządzenie proponuje możliwość pełnej optymalizacji ekranu głównego Android TV. Projektor może wyświetlać ulubione aplikacje oraz prędko udostępniać dane multimedialne dzięki unikatowej płynności obrazu. Na uwagę zasługuje ponadto instynktowny interfejs użytkownika, który jest wsparty przez ultraszybki procesor AMLOGIC. Dzięki temu dopracowany interfejs Android TV zagwarantuje jeszcze lepsze wrażenia z odbioru zawartych w nim treści.

  Kompatybilność z Chromecast

  Projektor PHILIPS NPX644/INT jest w pełni kompatybilny z funkcją Chromecast. W ramach tej usługi użytkownik może strumieniowo przesyłać informacje z urządzenia mobilnego albo komputera wprost do projektora. Usługa ta umożliwia użycie smartfonu albo tabletu jako rozbudowanego pilota, zapewniającego dostęp do nieograniczonych treści multimedialnych. Co ważne, usługa ta działa z dowolnego miejsca w domu i nie wymaga dopełniającego logowania lub pobierania żadnych plików instalacyjnych.

  prędki dostęp do multimediów

  Ważną zaletą urządzenia jest zaimplementowany odtwarzacz plików multimedialnych. Projektor można z łatwością podpiąć do np. Zewnętrznego magazynu danych, a następnie za pomocą kilku prostych kroków odtworzyć zapisane na nim informacje multimedialne. Co ważne, mogą być to równocześnie ulubione filmy, jak i zdjęcia z wakacji lub muzyka. Samo podpięcie sprzętów peryferyjnych do projektora nie jest nieprzystępne, gdyż polega ono jedynie na podłączeniu ich do portu USB-A umieszczonego w obudowie projektora.

  Wysoka jakość obrazu

  Projektor PHILIPS NPX644/INT proponuje użytkownikowi dostęp do najwyższej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p. Co więcej, obraz rzutowany na ścianę może posiadać maksymalną przekątną rzędu aż 100 cali, co bez wątpienia uraduje każdego miłośnika domowego kina. Na uwagę zasługuje ponadto możliwość przystępnego zoptymalizowania obrazu pod kątem takich parametrów jak barwy, gamma i LCD. Warto też podkreślić, że wysoka jakość obrazu dotyczy dodatkowo samych napisów, które wyraźnie prezentują się na tle szczególnie żywego, bogatego w kolory obrazu.

  dane podstawowe


☆ PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS ☆

PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS Najniższa Cena Online

☆ PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: PicoPix MaxTV PPX720/INT Projektor PHILIPS
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  projektor picopix maxtv z systemem android wyświetla obraz o przekątnej do 120″ w rzeczywistej rozdzielczości full hd. Dzięki wielu korekcjom obrazu, samoczynnej jasności, baterii o czasie działania do 4 godzin i funkcji boomboxa, będziesz się zastanawiać, jak dało się bez niego żyć! korzyści: automatyczna regulacja ostrości jednym kliknięciem eliminuje problemy wynikające z ręcznej konfiguracji. Kamera o wysokiej rozdzielczości i autofokus oparty na nienaturalnej inteligencji samoczynnie zapewniają najczystszy obraz. Nad wyraz znikomy projektor telewizyjny picopix max jest wyekwipowany we wszystko, czego Ci trzeba. Wykorzystaj w pełni 4-godzinną baterię w trybie projekcji albo 10 godzin w trybie głośnika bluetooth. Funkcja powerbank naładuje również wszystkie twoje urządzenia poprzez port usb-c lub usb-a. Technika dlp producenta texas instrument, wykorzystywana w 9 na 10 kin na świecie. Gwarantuje żywy i jasny obraz oraz głęboki kontrast w każdych warunkach. Możesz spodziewać się nieprzeciętnych wrażeń wizualnych dzięki żywym kolorom, które wykorzystują 100% sygnału rec709. Projektor philips android tv pozwala ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Ekran główny można przystosować do własnych potrzeb, aby wyświetlał ulubione aplikacje, co ułatwia rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz albo pozwala na wznowienie oglądania. Nasze menu ma nowy, intuicyjny interfejs, który upraszcza nawigację i poruszanie się. Zaopatrzony w najszybszy procesor amlogic, zapewnia płynne i najlepsze w swej klasie wrażenia z korzystania z systemu android tv.


Podobne zestawienia:


Najtańsze projektory Philips – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze projektory Philips, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich projektorów Philips jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Philips projektor dziecięcy cars 71769/28/16 ☆

Philips projektor dziecięcy cars 71769/28/16 Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor dziecięcy cars 71769/28/16 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor dziecięcy cars 71769/28/16
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  atrybuty produktu

  • Dla dzieci

   Ta opracowana przez marki Philips i Disney lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów Disneya. Towar został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

  • Tworzenie magicznej atmosfery

   Ta opracowana przez marki Philips i Disney mobilna lampa do pokoju dziecka stanowi połączenie lampki nocnej i magicznego projektora obrazu. Lampka nocna zagwarantuje dzieciom poczucie bezpieczeństwa w nocy, a projektor wyświetla ulubionych bohaterów na ścianie albo suficie. Ta nieszablonowa lampa 2 w 1 przenosi wieczorne czynności i opowieści na dopasowanoc na wyższy poziom. Umieszczony na niej przełącznik przystępne przełączanie pomiędzy lampką nocną a magicznym projektorem obrazu.

  • Oświetlenie LED wysokiej jakości

   technika LED zaimplementowana w tej lampie to unikatowe rozwiązanie opracowane poprzez firmę Philips. Natychmiast się włącza, zezwala na uzyskanie trafnej efektywności oświetlenia i akcentuje i ożywia odcienie w pokoju dziecka.

  • Ciepłe, białe światło

   Światło może mieć przeróżne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa rzuca ciepłe, białe światło gwarantujące przytulny nastrój.

  • Działanie bateryjne — 3 x AA (baterie niedołączone do zestawu)

   Ta lampa działa na 3 baterie AA. Trafne są wszystkie baterie w tym rozmiarze, jednak nie należy używać jednocześnie przeróżnych typów baterii. Baterie nie są dołączone do zestawu.

  • dodatkowe kółeczka z obrazkami w pakiecie

   Ta opracowana poprzez firmy Philips i Disney lampa jest zaopatrzona w 3 kółeczka zawierające po 8 zróżnicowanych obrazków, które pobudzają wyobraźnię dziecka.


☆ Projektor neopix easy marki Philips ☆

Projektor neopix easy marki Philips Najniższa Cena Online

☆ Projektor neopix easy marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Projektor neopix easy marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  wyjątkowo prosta obsługa i wyświetlanie obrazu o przekątnej do 80 cali, komfortowe oglądanie, dźwięk stereo i wszystkie opcje łączności konieczne do przesyłania ulubionych programów. Korzyści: innowacyjne źródło światła led emituje bogate, żywe kolory, a przy tym charakteryzuje się żywotnością do 20 tysięcy godzin.

  postaw go, gdzie chcesz! korekcja zniekształceń trapezowych i regulacja ostrości pozwalają dostosować jakość obrazu do potrzeb użytkownika i korzystać z projektora w dowolnym miejscu. Wyświetlaj obrazy i filmy na obszarze o wielkości do 200 cm (80 cali), stawiając projektor w odległości mniejszej aniżeli 2 metry od ściany.

  zaimplementowany odtwarzacz plików multimedialnych pozwala na przeglądanie plików, oglądanie filmów, słuchanie muzyki i wyświetlanie zdjęć z wakacji. Porty usb, hdmi i microsd zezwalają na podłączenie dowolnych maszyn multimedialnych, takich jak dekodery, komputery pc i mac, konsole do gier i urządzenia do strumieniowego przesyłania informacji, np.

  fire stick czy apple tv. Dodatkowy zestaw audio nie będzie potrzebny, ponieważ zastosowane głośniki stereo zapewniają głęboki dźwięk wypełniający całe pomieszczenie, rewelacyjny do oglądania filmów w domu. Zastosowane gniazdo typu jack 3,5 mm pozwala podłączyć dowolne słuchawki lub głośniki zewnętrzne.


☆ Projektor neopix easy 2+ marki Philips ☆

Projektor neopix easy 2+ marki Philips Najniższa Cena Online

☆ Projektor neopix easy 2+ marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Projektor neopix easy 2+ marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  wygodny obraz hd 720p do 65 cali. Obfity zakres połączeń (hdmi, usb, microsd). Nowoczesna elektroniczna technika korekcji trapezu i zoomu. Zaimplementowany odtwarzacz multimedialny do odtwarzania filmów, zdjęć, a choćby muzyki z pamięci usb.

  korzyści: mocne źródło światła led wyświetla bogate, żywe barwy i działa do 30000 godzin. Nie musisz go wymieniać, wytrzymuje 20 lat, jeśli jest użytkowany 4h dziennie. Postaw go, gdzie chcesz! korekcja zniekształceń trapezowych i regulacja ostrości pozwalają dostosować jakość obrazu do potrzeb użytkownika i korzystać z projektora w dowolnym miejscu.

  przesyłaj dowolne programy telewizyjne albo filmy ze smartfonu przez sieć wi-fi. Zintegrowane głośniki stereo z korekcją i dźwiękiem przestrzennym. Wbudowany odtwarzacz plików multimedialnych umożliwia oglądanie plików, oglądanie filmów, słuchanie muzyki i wyświetlanie zdjęć z wakacji.


☆ Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) ☆

Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) Najniższa Cena Online

☆ Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips projektor neopix prime one (npx535/int) (7640186961417)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:

  3D ready:nie;Format obrazu (typowy):16:9;Full High Definition:tak;Głośniki:2 x 5 W;Głośniki:tak;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, charakterystyczna;HDR:nie;HD Ready:nie;informacje dopełniające:Bluetooth, czytnik kart microSD, zaimplementowany odtwarzacz multimedialny, WiFi;Jasność:180 ANSI lumen;Kod producenta:NPX535;Kolor:szary;Kontrast:3000:1;Połączenie bezprzewodowe:tak;Maksymalny rozmiar obrazu:80 ";nieduża odległość projekcji od ściany:0,8 m;Mini projektor:tak;Pilot:tak;Rozdzielczość maksymalna:Full HD (1920 x 1080);Rozdzielczość bazowa:WXGA (1280 x 720);Pokrowiec:nie;wariant matrycy:LED;Waga:1,2 kg;Wejście D-Sub 15pin:1;Wejście HDMI:2;Wejście liniowe audio:1;rozmiary (szer.

  x wys. X gł.):220 x 170 x 90 mm;Wyposażenie:baterie do pilota, instrukcja obslugi, pilot;Złącza:HDMI x 2, USB 2.0 x 1, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio, VGA x 1;Złącze USB:1;Żywotność lampy (tryb normalny):30000 h


☆ Projektor neopix ultra 2 marki Philips ☆

Projektor neopix ultra 2 marki Philips Najniższa Cena Online

☆ Projektor neopix ultra 2 marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis projektora - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Projektor neopix ultra 2 marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Multimedialne projektory do zastosowań domowych i biurowych
 • Charakterystyka / Opis projektora:
  NeoPix Ultra 2 projektor przenośny NPX642/INT Inteligentny obraz Full HD w kompaktowym projektorze. Wieczory filmowe albo granie w sypialni w rozdzielczości Full HD 1080p! zaimplementowany system operacyjny firmy Philips z fabrycznie załadowanymi aplikacjami, dwupasmowy moduł Wi-Fi, Bluetooth i zintegrowany odtwarzacz multimedialny. YouTube, Netflix i nie tylko. Automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych, korekcja 4 narożników i zoom cyfrowy. Inteligentny obraz Full HD w kompaktowym projektorze Rzeczywista rozdzielczość Full HD 1080p mnóstwo korekcji obrazu System Philips z załadowaną aplikacją Wi-Fi, Bluetooth i HDMI nowoczesne źródło światła LED nowoczesne źródło światła LED emituje bogate, żywe odcienie, a przy tym charakteryzuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin. Oznacza to, iż przy powszednim stosowaniu poprzez 4 godziny dziennie nie trzeba będzie go wymieniać przez 20 lat! Oprócz tego pobór mocy jest wyraźnie niższy w przypadku typowych projektorów z lampą. Większy obszar wyświetlania, realistyczne wrażenia podczas oglądania i troska o środowisko! Gniazdo audio zastosowane gniazdo rodzaju jack 3,5 mm pozwala podłączyć dowolne słuchawki albo głośniki zewnętrzne. Zaimplementowany odtwarzacz plików multimedialnych umożliwiający nieograniczone oglądanie wbudowany odtwarzacz plików multimedialnych zezwala na oglądanie plików, oglądanie filmów, słuchanie muzyki i wyświetlanie zdjęć z wakacji. Pełna łączność (HDMI, Micro SD, USB, USB-C) Porty USB, HDMI i MicroSD pozwalają na podłączenie dowolnych maszyn multimedialnych, takich jak dekodery, komputery PC i MAC, konsole do gier i urządzenia do strumieniowego przesyłania danych, np. Fire Stick czy Apple TV. Wyświetlanie obrazu o przekątnej do 165 cm (65") Rozrywka w każdym pomieszczeniu, projekcja obrazu o przekątnej do 165 cm (65"). Możliwość dostosowania projekcji Postaw go, gdzie chcesz! Korekcja zniekształceń trapezowych, regulacja ostrości i korekcja 4 narożników pozwalają dopasować jakość obrazu do potrzeb użytkownika i korzystać z projektora w dowolnym miejscu. Inteligentny system operacyjny firmy Philips Zintegrowany inteligentny system operacyjny producenta Philips z fabrycznie załadowanymi aplikacjami, takimi jak YouTube, Netflix, Firefox i inne! (Więcej aplikacji zostanie dodanych poprzez funkcję FOTA). Dwupasmowa łączność Wi-Fi zagwarantuje prędkość wymaganą do przesyłania strumieniowego wszelkiego co zechcesz. Głośniki stereofoniczne nieprzeciętne brzmienie Zintegrowane głośniki stereofoniczne z funkcją korekcji i dźwiękiem przestrzennym. Rzeczywista rozdzielczość Full HD 1080p Zniewalająca jakość w rzeczywistej rozdzielczości Full HD 1080p! Obrazy i kolory pozostają realistyczne dzięki niezwykłej ostrości Full HD dla tekstu. Dublowanie ekranu przez sieć Wi-Fi zezwala na nowoczesne udostępnianie treści Podłącz bezprzewodowo urządzenia przenośne, takie jak tablety, smartfony, a choćby komputery, aby wyświetlać i udostępniać zawartość. Filmy w telefonie? aby je wyświetlić, wystarczy zespoić się z urządzeniem poprzez sieć Wi-Fi! (IOS, Android, Mac i PC)


Podsumowanie, czyli jaki projektor Philips najlepszy?


Najlepszy projektor Philips w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy projektor Philips w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze projektory multimedialne – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych projektorów Philips nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych projektorów multimedialnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki projektor Philips opinie,
 • dobry projektor Philips cena,
 • projektor Philips ranking,
 • projektor Philips jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...