Ranking laptopów do pracy grafika Apple. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy grafika Apple


Pomagamy w wyborze dobrych laptopów do pracy grafika Apple. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy grafika Apple,
 • TOP5 często wybieranych laptopów do obróbki grafiki.

Jakie laptopy do pracy dla grafika Apple najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy do pracy dla grafika Apple, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking laptopów do pracy grafika Apple, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w całości odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najszczególniej progresywny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Nieznaczny czip. Wielka zmiana. Pokazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebooka Apple MacBook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i sporo innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie wydajny, pełen unikatowych technologii i najszczególniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najszczególniej intensywnych zadań, na przykład montażu wideo o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym nadzwyczajną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko produktywnych ma także rdzenie energooszczędne, które idealnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa efektywność laptopa Apple MacBook Air 13 i odmienia go na sporo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  atrakcyjny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na zachwycającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  odcienie zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na efektownej zawartości ekranu. Cieszy oczy. Zamiast męczyć. Notebook Apple MacBook Air 13 samoczynnie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury odcieni w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej.

  wspaniałe transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple MacBook Air 13, sprawia,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy, a także więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, szybki i skuteczny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora i ładny ekran Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią choćby najcięższe zadania.

  M1 - drobny czip. Duża zmiana. M1 to nasz pierwszy czip tworzony specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany przez Apple układ scalony gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i dużo innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

  wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna produktywność, unikatowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które kompletnie odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko prędkością – oprócz wysokowydajnych ma również rdzenie energooszczędne do załatwiania powszednich spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak mocną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje trudne zadania, jak montaż video profesjonalnej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU zniewala grą. Zniewala obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc wytwarzać, montować i płynnie odtwarzać niemało strumieni wideo 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Nawet nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technologię samouczenia (ML), aplikacje automatycznie, na profesjonalnym poziomie retuszują zdjęcia, powiększają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej aniżeli inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technologii ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w pełni odmienia Maca, pozwalając użytkownikom bawić się i pracować na niemało nowych sposobów.

  Możesz lepiej niżeli kiedykolwiek zespalać się ze światem. Wytwarzać i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej oglądarce świata, teraz jeszcze bardziej udoskonalonej2.

  Oraz działać równocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i bezkonkurencyjne w swojej klasie zabezpie­czenia. Szybkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają skuteczność całego systemu.

  w efekcie MacBook Air błyskawicznie się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać produktywniej. A Twoje najszczególniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia linia apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS szybko. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś efektownego. A taka, która robi przy tym dużo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą.
  Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, szybki i sprawny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora oraz atrakcyjny wyświetlacz Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  mały czip. Szeroka zmiana.
  M1 to nasz pierwszy czip wytworzony specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany przez Apple układ scalony posiada CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i niemało innych składników w jednym miniaturowym czipie. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna produktywność, unikatowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które w całości odmieniają Maca.

  8rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.
  CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością oprócz wysokowydajnych ma też rdzenie energooszczędne do załatwiania rutynowych spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak konkretną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje niełatwe zadania, jak montaż wideo mistrzowskiej jakości. I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami.

  7rdzeniowe GPU. Zniewala grą. Zachwyca obrazem.
  M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc kreować, montować i płynnie odtwarzać mnóstwo strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdzeniowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę.
  Nawet nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technikę samouczenia (ML), aplikacje automatycznie, na fachowym poziomie retuszują fotografie, rozszerzają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach takich jak filtry dźwięku czy różdżki i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy. To coś więcej niżeli inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technologii ML.

  Moc macOS na M1.
  System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w pełni odmienia Maca, zezwalając użytkownikom bawić się i pracować na mnóstwo nowych sposobów. Możesz lepiej niż kiedykolwiek zespajać się ze światem. Tworzyć i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari najszybszej przeglądarce świata, teraz jeszcze bardziej udoskonalonej. Oraz działać jednocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS ma też najlepsze w branży funkcje prywatności i niedoścignione w swej klasie zabezpie­czenia.

  prędkość i responsywność
  Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają sprawność całego systemu. W konsekwencji MacBook Air ekspresowo się wybudza. Codzienne czynności, takie jak przeglądanie fotografii czy stron w Safari, można wykonywać efektywniej. A Twoje najistotniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia linia apek
  Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS działają w systemie macOS ekspresowo. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 15 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno.
  Na zachwycającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i nieporównanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny. Barwy żywe i intensywne. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na błyskotliwej zawartości ekranu.

  idealne transmisje na żywo.
  Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1 powoduje,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie. A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową.

  Kamera FaceTime HD
  Rejestruje ostry i wyraźny obraz. I wyciąga niesamowite detale w światłach i cieniach. A funkcja wykrywania twarzy zaprzęga moc systemu Neural Engine do skuteczniejszego mapowania tonalnego i ulepszonego odwzorowania kolorów, żeby odcienie skóry wyglądały naturalniej.

  Wypróbuj na własne ręce.
  Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś efektownego. A taka, która robi przy tym sporo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne. Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.

  Touch ID
  Do odblokowania MacBooka Air wystarczy jedno dotknięcie. Zapomnij też o wpisywaniu hasła i wypożyczaj filmy, kupuj aplikacje oraz otwieraj zabezpieczone dokumenty i ustawienia systemowe samym odciskiem palca. A kiedy robisz zakupy w internecie za pomocą Apple Pay, Touch ID wprowadza adres do wysyłki i informacje o płatności, nie ujawniając przy tym danych Twojej karty.

  WiFi 6
  Interfejs WiFi nowej generacji jest nie tylko szybszy, ale pozwala też MacBookowi Air śmigać w sieci nawet wtedy, gdy przyłącza się do niej coraz więcej urządzeń.


☆ Apple Macbook Air MLY13Z ☆

Apple Macbook Air MLY13Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY13Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY13Z
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Procesor

  Rdzeń koprocesora: 16
  Model koprocesora: Neural Engine
  Generacja procesora: 2nd gen Apple M
  rodzaj procesora: Apple M
  Model procesora: M2
  ilość rdzeni procesora: 8
  firma procesora: Apple

  Grafika

  asygnowana karta graficzna: Nie
  rodzaj zintegrowanej karty graficznej: Apple
  Wsparcie rodzielczości 4K zintegrowanej karty graficznej: Tak
  wbudowana karta graficzna z obsługą 6K: Tak
  Rdzenie wbudowanej karty graficznej: 8
  Przepustowość pamięci: 100 GB/s
  Model przeznaczonej karty graficznej: Niedostępny
  Model zastosowanej karty graficznej: Apple GPU
  wbudowana karta graficzna: Tak

  Pamięć

  Pamięć RAM: 16 GB
  typ pamięci: Zintegrowana

  budowa

  typ towaru: notebook
  Nazwa koloru: Starlight
  Rok wprowadzenia: 2022
  Kolor towaru: Beżowy

  Moc

  Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
  Moc adaptera AC: 35 W
  Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V

  Waga i rozmiary

  Wysokość produktu: 11,3 mm
  Głębokość towaru: 215 mm
  Waga artykułu: 1,24 kg
  Szerokość artykułu: 304,1 mm

  Ochrona

  Czytnik linii papilarnych: Tak

  Warunki pracy

  Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 4500 m
  Maksymalna wysokość transportu: 10500 m
  Zakres temperatur (przechowywanie): -25 - 45 C
  Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 C
  Zakres wilgotności względnej: 0 - 90%
  Dopuszczalna wysokość w trakcie eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3000 m

  Sieć

  Łączność z siecią komórkową: Nie
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11g, 802.11a
  Podstawowy kanon Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
  Bluetooth: Tak

  sprawność

  Sterowanie głosem: Tak
  czujnik oświetlenia otoczenia: Tak

  Zawartość opakowania

  Przewody: USB Type-C to MagSafe 3

  wyświetlacz

  rodzaj matrycy: IPS
  technika High Dynamic Range (HDR): Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10)
  wyświetlacz dotykowy: Nie
  Przestrzeń odcieni RGB: DCI-P3
  Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
  Gęstość pikseli: 224 ppi
  Jasność: 500 cd/m²
  technika True Tone: Tak
  Rozdzielczość: 2560 x 1664 px
  Przekątna ekranu: 13,6"
  Podświetlenie LED: Tak

  Audio

  liczba zastosowanych mikrofonów: 3
  liczba zaimplementowanych głośników: 4
  wbudowany mikrofon: Tak

  Oprogramowanie

  Zainstalowany system operacyjny: macOS Monterey

  Nośnik informacji

  ilość zainstalowanych dysków SSD: 1
  pełna objętość dysków SSD: 256 GB
  Napęd optyczny: Nie
  całkowita pojemność dysków: 256 GB
  Nośniki: SSD

  Porty i interfejsy

  Wyjścia słuchawkowe: 1
  Tryb alternatywny portu DisplayPort USB rodzaju C: Tak
  ilość portów Thunderbolt 3: 2
  typ portu ładowania: MagSafe 3

  Bateria

  objętość baterii: 52,6 Wh
  Maksymalny czas odtwarzania video: 18 h
  Czas oglądania (Wi-Fi): 15 h
  typ baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)

  Kamera

  rodzaj przedniej kamery: Full HD
  Przednia kamera: Tak

  Klawiatura

  Kolor podświetlenia klawiatury: Biały
  Klawiatura z podświetleniem: Tak
  Urządzenie wskazujące: Panel dotykowy
  Klawiatura numeryczna: Nie

  cechy charakterystyczne producenta

  Funkcje przystępności: Napisy zamknięte, Increase Contrast, Reduce Motion, Siri and Dictation, Switch Control, Text to Speech, VoiceOver, Zoom - funkcja przybliżenia

  Szanse na przetrwanie

  Nie gromadzi: Rtęci, Beryl, PVC/BFR, Arsenowy


☆ Apple Macbook Air MLXW3Z ☆

Apple Macbook Air MLXW3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLXW3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLXW3Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość Lżejszy a więcej zawiera Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły laptop Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość w wytrzymałej aluminiowej obudowie oszałamia energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny laptop do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową wydajność.

  Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma konkretną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej produktywności 8-rdzeniowego CPU.

  kreować olśniewające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce sprawnego silnika multimedialnego. I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,olśniewa zachwycający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem odcieni. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zaimplementowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać uzupełniającego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na notebookie Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie stworzone. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w wideorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Laptop Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość czaruje na niemało sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy lepszej produktywności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze przedstawia najlepszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących nowoczesne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają ulepszoną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki temu filmy...


☆ Apple MacBook Pro MK193Z ☆

Apple MacBook Pro MK193Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MK193Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MK193Z
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Turbowyczynowiec.
  Oto najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Jego piorunująco prędkie czipy M1 Pro lub M1 Max pierwsze układy Apple tworzone specjalnie dla profesjonalistów przynoszą przełomową szybkość działania i rewolucyjną skuteczność baterii. Dodaj do tego ekran Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden przenośny Mac,, a także komplet portów. To notebook o absolutnie bezprecedensowej mocy. Prawdziwa bestia. Teraz to dopiero możesz nawyczyniać.

  Strasznie szybki.
  W czipie M1 Pro efektywność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Profesjonalny użytkownik ma do dyspozycji choćby 10 rdzeni CPU, nawet 16 rdzeni GPU, 16-rdze­niowy system Neural Engine i przeznaczone silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes. Taki sprzęt z łatwością udźwignie najambitniejsze projekty.

  Albo jeszcze straszniej.
  M1 Max to najpotężniejszy czip kiedykolwiek stworzony dla profesjonalnego notebooka. Ma 10 rdzeni CPU, nawet 32 rdzenie GPU i 16-rdze­niowy system Neural Engine. Zagwarantuje dwukrotnie większą prędkość przetwarzania grafiki i dwukrotnie większą przepustowość pamięci aniżeli M1 Pro. Ma dodatkowo przeznaczony silnik do dekodowania i dwa silniki do kodowania multimediów które kodują video nawet 2 razy szybciej a także dwa akceleratory ProRes, dzięki którym jeszcze skuteczniej operuje na wielu strumieniach wideo.

  Gorące innowacje w chłodzeniu.
  progresywne systemy termiczne przemieszczają o 50 procent więcej powietrza nawet przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak skuteczny, sporo Twoich codziennych zadań nawet nie spowoduje ich włączenia.

  Zawrotna prędkość.
  Monstrualna objętość. Korzystaj z piorunującej szybkości odczytu nawet 8-terabajtowego dysku SSD sięgającej 7,4 GB/s, czyli dwukrotnie większej niż w poprzedniej generacji. Dzisiaj możesz błyskawicznie odpalić video 8K albo za jednym zamachem zapisać setki tysięcy zdjęć w formacie RAW.

  Liquid Retina XDR.
  najkorzystniejszy wyświetlacz, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka, ma ekstremalnie obszerny zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego. Obrazy HDR ożywają na zdjęciach, filmach i w grach, przyciągając wzrok wyśmienicie dopieszczonymi refleksami, bogactwem detali w słabo oświetlonych obszarach i żywymi, naturalnymi kolormi. Każdy ekran jest kalibrowany fabrycznie i oferuje profesjonalne tryby referencyjne do gradingu barw na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku.

  ProMotion.
  Po raz pierwszy do Maca trafia technologia ProMotion, która powoduje, że wszystko na ekranie od przewijania stron internetowych po dynamiczne gry zyskuje obszerniejszą płynność i responsywność, a do wyświetlania obrazu potrzeba mniej energii. Częstotliwość odświeżania może wynosić nawet 120 Hz, ale adaptacyjna technika samoczynnie dopasowuje ją do ruchów treści na ekranie. Technika ProMotion spełniawymogi montażystów video, ponieważ pozwala dobrać stałą częstotliwość odświeżania precyzyjnie dobraną do materiału video.

  Dźwięk przestrzenny.
  Dzięki systemowi sześciu głośników i zaawanso­wanym algorytmom, gdy MacBook Pro odtwarza muzykę albo film w technice Dolby Atmos, wypełnia przestrzeń dźwiękiem, wytwarzając wyrafinowaną, trójwymiarową scenę akustyczną. Dodaj do tych dźwięków ekran Liquid Retina XDR i już masz prawdziwe przenośne kino.

  Bardziej kontaktowy.
  fotografie i wideo przeniesiesz poprzez czytnik kart SDXC. Telewizory lub wyświetlacze podłączysz poprzez wyjście HDMI. Dźwięk odtworzysz poprzez 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe, które wykrywa słuchawki o wysokiej impedancji i samoczynnie się do nich dostosowuje. Gdy chcesz podłączyć prędkie urządzenia peryferyjne albo wyświetlacze, masz do dyspozycji trzy porty Thunderbolt 4. A poprzez szybkorozłączalny port MagSafe 3 momentalnie doładujesz baterię.


☆ Apple MacBook Pro MNWA3Z ☆

Apple MacBook Pro MNWA3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNWA3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNWA3Z
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Pro M2 Max MNWA3ZE/A 16" 1TB gwiezdna szarość Pogromca ograniczeń notebook Apple MacBook Pro M2 Max MNWA3ZE/A 16" 1TB gwiezdna szarość turbodopalany czipem M2 Max jest teraz jeszcze mocnojszy i bardziej energooszczędny.

  Zadziwia genialnymi osiągami, czy jest podłączony do gniazdka, czy też pracuje na swej wydajniejszej baterii. Z zniewalającym wyświetlaczem Liquid Retina XDR i mnogością portów to niezwykły laptop klasy pro, który nie zna kompromisów.

  Fenomenalny M2 Max Fenomenalny M2 Max to nowa generacja solidnych i wydajnych układów scalonych Apple – czipów o nieposkromionych możliwościach. M2 Max w laptopie Apple MacBook Pro M2 Max MNWA3ZE/A 16" 1TB gwiezdna szarość to - 12‑rdzeniowe CPU, do 38 rdzeni GPU, do 96 GB zunifikowanej pamięci RAM, 400 GB/s przepustowości pamięci.

  Czip M2 Max konkretny i produktywny czip M2 Max w laptopie Apple MacBook Pro M2 Max MNWA3ZE/A 16" 1TB gwiezdna szarość otwiera świeże horyzonty przed Twoją kreatywnością. Z tym samym co w M2 Pro 12-rdzeniowym CPU nowej generacji ma aż dwa razy pokaźniejszą przepustowość pamięci, do trzech razy obszerniejszą pamięć zunifikowaną i nawet 38 rdzeni GPU.

  Pozwala to na renderowanie wyjątkowo złożonych efektów, łączenie ogromnych ujęć panoramicznych i projektowanie trudnych wizualizacji 3D na niesłychaną dotąd skalę. Możemy tak bez końca laptop Apple MacBook Pro M2 Max MNWA3ZE/A 16" 1TB gwiezdna szarość ma najwydajniejszą baterię w historii Maca.

  A oba modele pracują prędko na baterii, jak i podłączone do prądu. To nie czary. To efektywność układów scalonych Apple. I czy nakręca Cię wena, czy gonią obowiązki – działasz. Nawet 22godz. Odtwarzania video.

  choćby 15godz. Oglądania internetu w sieci bezprzewodowej. Wszechogarniacz System macOS Ventura powstał, by maksymalnie wykorzystywać możliwości układów scalonych Apple. Dlatego Twoje pro aplikacje działają szybciej i płynniej, a wielozadaniowość to łatwizna.

  Do dyspozycji masz ponad 15 000 zoptymalizowanych apek i wtyczek oraz nowe konkretne funkcje macOS jak Stage Manager. Możesz pracować sprytniej, grać ostrzej i zdziałać więcej z laptopem Apple MacBook Pro M2 Max MNWA3ZE/A 16" 1TB gwiezdna szarość.

  wyświetlacz ponad wymagania Liquid Retina XDR. Ekstremalnie spory zakres dynamiczny powoduje, iż refleksy światła są genialnie dopracowane, w cieniach widać dostatek detali, a odcienie są żywe i naturalne. Każdy ekran jest fabrycznie kalibrowany i ma mistrzowskie tryby referencyjne do gradingu odcieni na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku.

  ProMotion. Wszystko – od przewijania treści po gry – jest bardziej płynne i responsywne. Technologia ProMotion w notebookie Apple MacBook Pro M2 Max MNWA3ZE/A 16" 1TB gwiezdna szarość samoczynnie dopasowuje się do ruchu na ekranie i gwarantuje częstotliwość odświeżania nawet do 120 Hz.

  A montażyści video mogą dobrać stałą częstotliwość odświeżania starannie dopasowaną do materiału filmowego. Za górami, za lasami. A obraz bajeczny W...


☆ Apple MacBook Pro MRW43Z ☆

Apple MacBook Pro MRW43Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MRW43Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MRW43Z
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Czas reakcji matrycy:0 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:120 Hz;Częstotliwość taktowania:0 GHz;Częstotliwość taktowania:0 GHz;Czytnik kart pamięci:SDXC;Czytnik linii papilarnych:tak;DCI-P3:0 %;DisplayPort:nie;dodatkowe informacje:0;uzupełniające dane:sensor światła, czytnik linii papilarnych, Dolby Atmos, Force Touch, HDR, podświetlana klawiatura, Touch ID, zastosowane trzy mikrofony;dodatkowe informacje o oprogramowaniu:0;Dysk:512 GB SSD;Dysk SSD:tak;wyświetlacz dotykowy:nie;Głębokość:248 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:12 miesięcy (od momentu uruchomienia artykułu w sieci);Gwarancja na baterię:6 miesięcy;Gwarancja nowa:12 miesięcy (od momentu uruchomienia towaru w sieci);dane dopełniające:0;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Jasność ekranu:1000 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana 2.0;Kolor tylnej obudowy:metaliczny;ilość rdzeni procesora:12;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi 6E (802.11ax);Materiał obudowy:aluminium;Moc głośników:0 W;Karta graficzna:M3 Pro (18-rdzeni);Model karty graficznej:M3 Pro (18-rdzeni);Procesor:0;Model procesora:M3 Pro;Modem:nie;Maksymalna obsługiwana wielkość pamięci RAM:0 GB;niepodatność – legale 1:0;wytrzymałość – legale 2:0;wytrzymałość – legale 3:0;odporność – legale 4:0;Pamięć własna karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:18 GB;Pamięć podręczna CACHE:0 MB;Zainstalowana pamięć RAM:18 GB;Podświetlana klawiatura:tak;objętość baterii/akumulatora:100 Wh;Port LAN RJ-45:brak;szybkość obrotowa HDD:0 obr/min;firma karty graficznej:Apple;firma procesora:Apple;marka procesora (zintegrowana grafika):Apple;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):16,2 ";Przeznaczenie:wielozadaniowe;rodzaj matrycy:mini LED, Liquid Retina XDR;rodzaj napędu:brak napędu;typ procesora:M3 Pro;Rozdzielczość ekranu:3456 x 2234 pikseli;Rozdzielczość kamery:2 mln pikseli;Przekątna matrycy:16,2 ";linia:MacBook Pro;seria (SEO):0;kolekcja:Apple MacBook Pro 2023 16,2 M3;sRGB:0 %;System operacyjny:macOS Sonoma albo nowszy;System operacyjny:macOS;System - relacje:macOS Sonoma;Szerokość:355 mm;prędki dysk SSD:512 GB;Tuner TV:nie;rodzaj gwarancji:standardowa;rodzaj:laptop z macOS;rodzaj matrycy:lśniąca;wariant pamięci RAM:zunifikowana;typ procesora:Apple M3 Pro;Waga:2,14 kg;zastosowana kamera:tak;zastosowane głośniki:6;zaimplementowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja Bluetooth:5.3;Wersja językowa:polski;Wi-Fi:tak;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:tak;Wyjście liniowe audio:tak;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz, przewód USB‑C - MagSafe 3;Wysokość:16 mm;Zintegrowany układ graficzny:M3 Pro (18-rdzeni);Złącza:Thunderbolt 4 x 3, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:tak;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:0;Zł...


☆ Apple MacBook Pro MNEJ3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEJ3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEJ3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEJ3Z
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:
  Do dzieła, gdziekolwiek jesteś 13-calowy MacBook Pro z nowym czipem M2 potrafi więcej niżeli kiedykolwiek. W klasycznej, smukłej obudowie gromadzi baterię starczającą nawet na 20 godzin oraz aktywny układ chłodzenia, który pozwala na stałą pracę na najwyższych obrotach. Dodaj do tego efektowny wyświetlacz Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najistotniej mobilny notebook klasy fachowej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód. Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze pokaźniejszą szybkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Pozwala ekspresowo wykonywać zróżnicowane zadania przy powiększonej efektywności. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego. Nowy czip M2 to pierwszy z nowej generacji czipów Apple, które zmieniły oblicze Maca, niepomiernie rozszerzając jego skuteczność i energooszczędność. Bezprecedensowa architektura tego systemu jednoukładowego, łączącego CPU, GPU, I/O i sporo innych podzespołów w jednym czipie, powoduje, że wszystko działa dużo szybciej, zużywając przy tym wyraźnie mniej energii. Nowy etap M2 opracowano z zastosowaniem ulepszonej technice 5‑nanometrowej drugiej generacji. Został wyekwipowany w ponad 20 miliardów tranzystorów – o 25 procent więcej aniżeli M1. A ponieważ jej przepustowość wynosi aż 100 GB/s – o 50 procent więcej w porównaniu z M1 – wielozadaniowość i jednoczesna obsługa wielu apek działają z niezachwianą płynnością. Efektywność CPU CPU czipa M2 osiąga – przy tym samym poborze mocy – 1,9x obszerniejszą wydajność w porównaniu z najnowszym 10‑rdze­niowym czipem stosowanym w notebookach PC. A gdy M2 pracuje ze szczytową wydajnością czipa PC, pobiera czterokrotnie mniej mocy aniżeli on. Aktywne chłodzenie Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z pełną skutecznością. Zaawansowany system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple nieprzerwane działanie MacBooka Pro na najwyższych obrotach. A to oznacza, iż możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Genialna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym komplet Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej. Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technika Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, by działały na Twoim MacBooku Pro. Przenośny stół montażowy efektywny silnik multimedialny w czipie M2 umożliwia kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować choćby 11 strumieni video 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym video 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro. A także 3x szybciej aniżeli dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. Lepszy obraz rzeczy olśniewający wyświetlacz Retina wydobywa z obrazów różnorodność detali, oszałamiając niesamowitym poziomem realizmu. Tekst jest ostry i wyraźny, a jasne podświetlenie LED pogłębia czernie i rozjaśnia biele. W szerokiej gamie kolorów P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze niż w przestrzeni kolorów sRGB. MacBook Pro oferuje także technologię True Tone, która samoczynnie reguluje balans bieli, dostosowując temperaturę barw do światła w otoczeniu, by prezentowane obrazy wyglądały naturalnie w każdych warunkach. Kamera i mikrofony Dzięki M2 kamera FaceTime HD korzysta z pełni możliwości naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, w videorozmowach ukazując najlepszą wersję Ciebie. A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast albo rozmawiasz z przyjaciółmi czy rodziną, mikrofony klasy studyjnej gwarantują, że wszyscy rewelacyjnie Cię słyszą. Prawidłowe teksty Na klawiaturze Magic Keyboard pisze się wyjątkowo komfortowo, cicho i precyzyjnie. Touch Bar podsuwa Ci najistotniej przydatne polecenia precyzyjnie wtedy, gdy możesz ich potrzebować, co oznacza mniej naciśnięć klawiszy i szybszą pracę. A Touch ID momentalnie i bezpiecznie uwierzytelnia Cię przy logowaniu i zakupach. MacBook Pro łączy ultraprzepustowość i wszechstronność Ma aż dwa porty Thunderbolt umożliwiające transfer danych, ładowanie oraz przesyłanie video. Z Wi‑Fi 6 śmiga w sieci choćby wtedy, gdy przyłącza się do niej coraz więcej urządzeń. A do jego gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Touch Bar Na skróty do celu. Przydatne skróty i funkcje – na przykład ulubione emoji i preferowane języki – przyspieszają i usprawniają niemal wszystko, co robisz. Kamera FaceTime HD Czip M2 sprawia choćby, iż lepiej wyglądasz. Jak? progresywna redukcja szumów wyostrza obraz w ciemnych miejscach. A ponieważ funkcja wykrywania twarzy używa systemu Neural Engine, by jeszcze lepiej dobrać balans bieli i ekspozycję, odcienie skóry wyglądają naturalniej. Touch ID starczy dotknąć czytnika, żeby odblokować Maca, i nacisnąć, żeby go zablokować. Zapomnij też o wpisywaniu hasła – wypożyczaj filmy, kupuj aplikacje i otwieraj zabezpieczone dokumenty, a także ustawienia systemowe samym odciskiem palca. A kiedy robisz zakupy w internecie za pomocą Apple Pay, Touch ID automatycznie wprowadza adres do wysyłki i dane o płatności.
  ekran
  Procesor
  Pamięć
  Dysk twardy
  Karta graficzna
  Interfejs
  Dźwięk
  Wygląd
  Pozostałe parametry

☆ Apple MacBook Pro MPHK3Z ☆

Apple MacBook Pro MPHK3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MPHK3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MPHK3Z
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Pro M2 Max MPHK3ZE/A 14" 1TB srebrny Pogromca ograniczeń laptop Apple MacBook Pro M2 Max MPHK3ZE/A 14" 1TB srebrny turbodopalany czipem M2 Max jest dzisiaj jeszcze konkretniejszy i bardziej energooszczędny.

  Zadziwia doskonałymi osiągami, czy jest podłączony do gniazdka, czy też pracuje na swojej produktywniejszej baterii. Z zniewalającym wyświetlaczem Liquid Retina XDR i mnogością portów to niezwykły notebook klasy pro, który nie zna kompromisów.

  Fenomenalny M2 Max Fenomenalny M2 Max to nowa generacja solidnych i wydajnych układów scalonych Apple – czipów o nieposkromionych możliwościach. M2 Max w laptopie Apple MacBook Pro M2 Max MPHK3ZE/A 14" 1TB srebrnym to - 12‑rdzeniowe CPU, do 38 rdzeni GPU, do 96 GB zunifikowanej pamięci RAM, 400 GB/s przepustowości pamięci.

  Czip M2 Max mocny i skuteczny czip M2 Max w laptopie Apple MacBook Pro M2 Max MPHK3ZE/A 14" 1TB metalicznym otwiera nowe horyzonty przed Twoją kreatywnością. Z tym samym co w M2 Pro 12-rdzeniowym CPU nowej generacji ma aż dwa razy większą przepustowość pamięci, do trzech razy obszerniejszą pamięć zunifikowaną i nawet 38 rdzeni GPU.

  Pozwala to na renderowanie wyjątkowo złożonych efektów, łączenie ogromnych ujęć panoramicznych i projektowanie trudnych wizualizacji 3D na niespotykaną dotąd skalę. Możemy tak bez końca laptop Apple MacBook Pro M2 Max MPHK3ZE/A 14" 1TB metaliczny ma najwydajniejszą baterię w historii Maca.

  A oba modele pracują momentalnie na baterii, jak i podłączone do prądu. To nie czary. To efektywność układów scalonych Apple. I czy nakręca Cię wena, czy gonią obowiązki – działasz. Nawet 22godz. Odtwarzania video.

  choćby 15godz. Przeglądania internetu w sieci bezprzewodowej. Wszechogarniacz System macOS Ventura powstał, aby maksymalnie wykorzystywać możliwości układów scalonych Apple. Dlatego Twoje pro aplikacje działają szybciej i płynniej, a wielozadaniowość to łatwizna.

  Do dyspozycji masz ponad 15 000 zoptymalizowanych apek i wtyczek i świeże solidne funkcje macOS jak Stage Manager. Możesz pracować sprytniej, grać ostrzej i zdziałać więcej z laptopem Apple MacBook Pro M2 Max MPHK3ZE/A 14" 1TB srebrnym.

  wyświetlacz ponad oczekiwania Liquid Retina XDR. Ekstremalnie obszerny zakres dynamiczny powoduje, że refleksy światła są nadzwyczajnie dopracowane, w cieniach widać obfitość detali, a barwy są żywe i naturalne. Każdy ekran jest fabrycznie kalibrowany i ma mistrzowskie tryby referencyjne do gradingu barw na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku.

  ProMotion. Wszystko – od przewijania treści po gry – jest bardziej płynne i responsywne. Technologia ProMotion w laptopie Apple MacBook Pro M2 Max MPHK3ZE/A 14" 1TB metalicznym samoczynnie dopasowuje się do ruchu na ekranie i zapewnia częstotliwość odświeżania nawet do 120 Hz.

  A montażyści wideo mogą dobrać stałą częstotliwość odświeżania starannie dopasowaną do materiału filmowego. Za górami, za lasami. A obraz bajeczny W wideorozmowach zaprezentujesz się wyraziście – łącząc się...Podobne zestawienia:


Najtańsze laptopy do pracy dla grafika Apple – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze laptopy do pracy dla grafika Apple, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy grafika Apple jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, prędki i produktywny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora oraz piękny wyświetlacz Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  M1 - niewielki czip. Obszerna zmiana. M1 to nasz pierwszy czip wyprodukowany specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany przez Apple układ scalony zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i niemało innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna sprawność, wyjątkowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które w całości odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością – oprócz wysokowydajnych ma także rdzenie energooszczędne do załatwiania powszednich spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak konkretną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje skomplikowane zadania, jak montaż wideo mistrzowskiej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU olśniewa grą. Olśniewa obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc kreować, montować i płynnie odtwarzać sporo strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Choćby nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technikę samouczenia (ML), aplikacje samoczynnie, na mistrzowskim poziomie retuszują zdjęcia, powiększają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej niż inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technice ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w pełni odmienia Maca, pozwalając użytkownikom bawić się i pracować na sporo nowych sposobów.

  Możesz lepiej niż kiedykolwiek dopasowywać się ze światem. Tworzyć i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej oglądarce świata, dzisiaj jeszcze bardziej udoskonalonej2.

  Oraz działać równocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajlepsze w branży funkcje prywatności i niezrównane w swojej klasie zabezpie­czenia. Prędkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają skuteczność całego systemu.

  na skutek czego MacBook Air ekspresowo się wybudza. Codzienne czynności, takie jak przeglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać efektywniej. A Twoje najbardziej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia linia apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak zestaw Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS błyskawicznie. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś przepięknego. A taka, która robi przy tym dużo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w pełni odmieniony przez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najszczególniej progresywny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niewielki czip. Wielka zmiana. Pokazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebooka Apple MacBook Air 13. Zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i sporo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie wydajny, pełen nieszablonowych technologii i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najszczególniej intensywnych zadań, na przykład montażu video o mistrzowskiej jakości.

  Jest przy tym perfekcyjną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko efektywnych ma też rdzenie energooszczędne, które rewelacyjnie radzą sobie z codziennymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza produktywność laptopa Apple MacBook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  przepiękny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i niespotykanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  kolory zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na błyskotliwej zawartości ekranu. Zadowala oczy. Zamiast męczyć. Laptop Apple MacBook Air 13 automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej.

  nieprzeciętne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zastosowanym w laptopie Apple MacBook Air 13, sprawia,w trakcie każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą.
  Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, prędki i produktywny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora oraz efektowny wyświetlacz Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  nieznaczny czip. Znaczna zmiana.
  M1 to nasz pierwszy czip wytworzony specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany poprzez Apple układ scalony posiada CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i dużo innych składników w jednym miniaturowym czipie. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna sprawność, unikatowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które w całości odmieniają Maca.

  8rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.
  CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością oprócz wysokowydajnych ma też rdzenie energooszczędne do załatwiania rutynowych spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak solidną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje niełatwe zadania, jak montaż video fachowej jakości. I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami.

  7rdzeniowe GPU. Zniewala grą. Oszałamia obrazem.
  M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc wytwarzać, montować i płynnie odtwarzać mnóstwo strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdzeniowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę.
  Nawet nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technologię samouczenia (ML), aplikacje samoczynnie, na mistrzowskim poziomie retuszują zdjęcia, rozszerzają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach takich jak filtry dźwięku czy różdżki i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy. To coś więcej aniżeli inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technice ML.

  Moc macOS na M1.
  System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w całości odmienia Maca, zezwalając użytkownikom bawić się i pracować na dużo nowych sposobów. Możesz lepiej aniżeli kiedykolwiek dopasowywać się ze światem. Tworzyć i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari najszybszej przeglądarce świata, dzisiaj jeszcze bardziej udoskonalonej. Oraz działać równocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS ma też najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i bezkonkurencyjne w swej klasie zabezpie­czenia.

  szybkość i responsywność
  Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają wydajność całego systemu. Na skutek czego MacBook Air szybko się wybudza. Codzienne czynności, takie jak przeglądanie fotografii czy stron w Safari, można wykonywać wydajniej. A Twoje najmocniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia kolekcja apek
  Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień takie jak komplet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS działają w systemie macOS prędko. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 15 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno.
  Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny. Odcienie żywe i intensywne. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na błyskotliwej zawartości ekranu.

  świetne transmisje na żywo.
  Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1 powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie. A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową.

  Kamera FaceTime HD
  Rejestruje ostry i wyraźny obraz. I wydobywa niesamowite szczegóły w światłach i cieniach. A funkcja wykrywania twarzy zaprzęga moc systemu Neural Engine do wydajniejszego mapowania tonalnego i ulepszonego odwzorowania odcieni, by odcienie skóry wyglądały naturalniej.

  Wypróbuj na własne ręce.
  Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś błyskotliwego. A taka, która robi przy tym mnóstwo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne. Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.

  Touch ID
  Do odblokowania MacBooka Air wystarczy jedno dotknięcie. Zapomnij też o wpisywaniu hasła i wypożyczaj filmy, kupuj aplikacje oraz otwieraj zabezpieczone dokumenty i ustawienia systemowe samym odciskiem palca. A kiedy robisz zakupy w internecie za pomocą Apple Pay, Touch ID wprowadza adres do wysyłki i informacje o płatności, nie ujawniając przy tym danych Twojej karty.

  WiFi 6
  Interfejs WiFi nowej generacji jest nie tylko szybszy, ale pozwala też MacBookowi Air śmigać w sieci nawet wtedy, gdy przyłącza się do niej coraz więcej urządzeń.


☆ Apple Macbook Air MLY33Z ☆

Apple Macbook Air MLY33Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY33Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY33Z
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ jest do wyboru w czterech ładnych wykończeniach – z dopasowanym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

  Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową efektywność. Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma mocną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  Zapnij pasy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, proponujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy powiększonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU.

  kreować zniewalające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce efektywnego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin.

  Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak komplet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS błyskawicznie. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wykonane.

  Bo są. Wyraźnie widać,zachwyca zachwycający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air. Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze oraz bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zastosowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe prosto się podłącza i odłącza, więc notebookowi Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ nie grozi niebezpieczny upadek.

  Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria. Albo używać dodatkowego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji.

  Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w wideorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego.

  Apple MacBook Air czaruje na mnóstwo sp...


☆ Apple Macbook Air MLXW3Z ☆

Apple Macbook Air MLXW3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLXW3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLXW3Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość Lżejszy a więcej posiada Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową produktywność.

  Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma mocną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze pokaźniejszą szybkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej sprawności 8-rdzeniowego CPU.

  tworzyć zniewalające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego. I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,zniewala zachwycający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze, a także bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zaimplementowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać dodatkowego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na laptopie Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wytworzone. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w videorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość czaruje na sporo sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy udoskonalonej produktywności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze demonstruje najlepszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących zaawansowane algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają ulepszoną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki temu filmy...Podsumowanie, czyli jaki laptop dla grafika Apple najlepszy?


Najlepszy laptop dla grafika Apple w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop dla grafika Apple w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze laptopy dla grafika – Ranking na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy grafika Apple nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych laptopów do obróbki grafiki.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop dla grafika Apple opinie,
 • dobry laptop dla grafika Apple cena,
 • laptop dla grafika Apple ranking,
 • laptop dla grafika Apple jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...