Ranking laptopów do pracy grafika Apple. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy grafika Apple


Pomagamy w wyborze dobrych laptopów do pracy grafika Apple. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy grafika Apple,
 • TOP5 często wybieranych laptopów do obróbki grafiki.

Jakie laptopy do pracy dla grafika Apple najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy do pracy dla grafika Apple, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking laptopów do pracy grafika Apple, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w całości odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najszczególniej progresywny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Nieznaczny czip. Wielka zmiana. Pokazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebooka Apple MacBook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i sporo innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie wydajny, pełen unikatowych technologii i najszczególniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najszczególniej intensywnych zadań, na przykład montażu wideo o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym nadzwyczajną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko produktywnych ma także rdzenie energooszczędne, które idealnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa efektywność laptopa Apple MacBook Air 13 i odmienia go na sporo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  atrakcyjny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na zachwycającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  odcienie zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na efektownej zawartości ekranu. Cieszy oczy. Zamiast męczyć. Notebook Apple MacBook Air 13 samoczynnie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury odcieni w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej.

  wspaniałe transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple MacBook Air 13, sprawia,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy, a także więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, szybki i skuteczny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora i ładny ekran Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią choćby najcięższe zadania.

  M1 - drobny czip. Duża zmiana. M1 to nasz pierwszy czip tworzony specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany przez Apple układ scalony gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i dużo innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

  wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna produktywność, unikatowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które kompletnie odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko prędkością – oprócz wysokowydajnych ma również rdzenie energooszczędne do załatwiania powszednich spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak mocną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje trudne zadania, jak montaż video profesjonalnej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU zniewala grą. Zniewala obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc wytwarzać, montować i płynnie odtwarzać niemało strumieni wideo 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Nawet nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technologię samouczenia (ML), aplikacje automatycznie, na profesjonalnym poziomie retuszują zdjęcia, powiększają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej aniżeli inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technologii ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w pełni odmienia Maca, pozwalając użytkownikom bawić się i pracować na niemało nowych sposobów.

  Możesz lepiej niżeli kiedykolwiek zespalać się ze światem. Wytwarzać i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej oglądarce świata, teraz jeszcze bardziej udoskonalonej2.

  Oraz działać równocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i bezkonkurencyjne w swojej klasie zabezpie­czenia. Szybkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają skuteczność całego systemu.

  w efekcie MacBook Air błyskawicznie się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać produktywniej. A Twoje najszczególniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia linia apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS szybko. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś efektownego. A taka, która robi przy tym dużo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MLXW3Z ☆

Apple Macbook Air MLXW3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLXW3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLXW3Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość Lżejszy a więcej zawiera Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły laptop Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość w wytrzymałej aluminiowej obudowie oszałamia energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny laptop do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową wydajność.

  Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma konkretną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej produktywności 8-rdzeniowego CPU.

  kreować olśniewające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce sprawnego silnika multimedialnego. I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,olśniewa zachwycający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem odcieni. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zaimplementowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać uzupełniającego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na notebookie Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie stworzone. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w wideorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Laptop Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość czaruje na niemało sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy lepszej produktywności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze przedstawia najlepszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących nowoczesne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają ulepszoną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki temu filmy...


☆ Apple Macbook Air MLY13Z ☆

Apple Macbook Air MLY13Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY13Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY13Z
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air MLY13ZE/A 13.6'' Księżycowa Poświata, 256GB Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Od Północy do Księżycowej poświaty. Cztery wykończenia nie z tej ziemi. Apple MacBook Air jest do wyboru w czterech efektownych wykończeniach – z dopasowanym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

  Cichy i trwały Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, by stale utrzymywać szczytową sprawność. Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie.

  Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma solidną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu1. Zapnij pasy. M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, oferujący jeszcze obszerniejszą szybkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1.

  Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy rozszerzonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU. Tworzyć oszałamiające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego.

  I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin. Szybsze apki. Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak komplet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS momentalnie.

  A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza.

  Odblokowuj Maca przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wyprodukowane. Bo są. Wyraźnie widać,oszałamia. Zniewalający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air.

  Z miliardem odcieni. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze oraz bardziej kontrastowe i szczegółowe. Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej. Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w videorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Apple MacBook Air czaruje na mnóstwo sposobów. Daj palcom pohasać. Wygodna i cicha klawiatura Magic Keyboard ma dzisiaj rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości, zapewniających szybki dostęp do Twoich ulubionych części sterujących i skrótów.

  Dzięki Touch ID możesz z łatwością odblokowywać Apple MacBook Air, wprowadzać hasła, bezpiecznie robić zakupy i płacić – dotknięciem palca. A na pokaźnym gładziku Force Touch m...


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, notebook Apple Macbook Air 13, został całkowicie odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najszczególniej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Drobny czip. Pokaźna zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebook Apple Macbook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i dużo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen nieszablonowych technologii i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple Macbook Air 13 może podejmować się najbardziej intensywnych zadań, na przykład montażu video o fachowej jakości.

  Jest przy tym nadzwyczajną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko sprawnych ma też rdzenie energooszczędne, które nieprzeciętnie radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza wydajność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  efektowny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na oszałamiającym wyświetlaczu notebooka Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy oszałamiają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Odcienie zniewalają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na przepięknej zawartości ekranu. Zadowala oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A samoczynnie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury odcieni w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej. Perfekcyjne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple Macbook Air 13, powoduje,w trakcie każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i w...


☆ Apple Macbook Air MLY33Z ☆

Apple Macbook Air MLY33Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY33Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY33Z
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny laptop do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ jest do wyboru w czterech pięknych wykończeniach – z dobranym kolorystycznie przewodem zasilającym MagSafe.

  Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, aby stale utrzymywać szczytową wydajność. Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma solidną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  Zapnij pasy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, proponujący jeszcze większą szybkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej efektywności 8-rdzeniowego CPU.

  kreować olśniewające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce sprawnego silnika multimedialnego. I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin.

  Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak zestaw Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS prędko. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie stworzone.

  Bo są. Wyraźnie widać,oszałamia zachwycający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air. Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze, a także bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zastosowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc laptopowi Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ nie grozi niebezpieczny upadek.

  Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria. Albo używać uzupełniającego wyświetlacza o rozdzielczości nawet 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji.

  Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w wideorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego.

  Apple MacBook Air czaruje na sporo sp...


☆ Apple Macbook Air MLY23Z ☆

Apple Macbook Air MLY23Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY23Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY23Z
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata Lżejszy a więcej gromadzi Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły laptop Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny laptop do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, by stale utrzymywać szczytową sprawność.

  Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma potężną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze większą szybkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy rozszerzonej efektywności 8-rdzeniowego CPU.

  tworzyć olśniewające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce produktywnego silnika multimedialnego. I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,zniewala olśniewający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem odcieni. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zaimplementowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe prosto się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać dodatkowego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na laptopie Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie stworzone. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w videorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Laptop Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata czaruje na mnóstwo sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy udoskonalonej sprawności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze przedstawia najlepszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących innowacyjne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają ulepszoną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki...


☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEP3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEP3Z
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś notebook Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny z nowym czipem M2 potrafi więcej niżeli kiedykolwiek. W tradycyjnej, smukłej obudowie mieści baterię starczającą nawet na 20 godzin oraz aktywny układ chłodzenia, który pozwala na stałą pracę na najwyższych obrotach.

  Dodaj do tego ładny wyświetlacz Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najmocniej przenośny laptop klasy mistrzowskiej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód.

  Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Laptop Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny pozwala prędko wykonywać przeróżne zadania przy zwiększonej sprawności 8‑rdzeniowego CPU.

  tworzyć zniewalające obrazy z porażająco prędkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko równocześnie dzięki nawet 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  efektywność cieplna Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z pełną produktywnością. Innowacyjny system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple bezustanne działanie notebooka Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny na najwyższych obrotach.

  A to oznacza, iż możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Genialna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym zestaw Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej.

  Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technologia Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, by działały na Twoim notebookie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny.

  mobilny stół montażowy sprawny silnik multimedialny w czipie M2 w laptopie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny pozwala na kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować nawet 11 strumieni wideo 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym wideo 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro*.

  A także 3x szybciej niżeli dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. *Testy przeprowadzone przez Apple w maju 2022 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU i 24 GB pamięci RAM.

  Testy przeprowadzono w aplikacji Final Cut Pro 10.6.2 na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 4 strumienie video w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 8192 x 4320 i częstości 30 klatek na sekundę i na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 20 strumieni video w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 3840 x 2160 i częstości 29,97 klatki na sekundę.

  Testy skuteczności przeprowadzono na potężnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną efektywność Ma...


☆ Apple MacBook Pro MNWE3Z ☆

Apple MacBook Pro MNWE3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNWE3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNWE3Z
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość odświeżania obrazu:120 Hz;Czytnik kart pamięci:SDXC;Czytnik linii papilarnych:nie;DisplayPort:nie;uzupełniające dane:czujnik światła, Dolby Atmos, Dolby Vision, Force Touch, HDR, Podświetlana klawiatura, Touch ID;Dysk:1 TB SSD;Dysk SSD:tak;ekran dotykowy:nie;Głębokość:248 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:12 miesięcy (od momentu uruchomienia produktu w sieci);Gwarancja baterii:6 miesięcy;Gwarancja nowa:12 miesięcy (od momentu uruchomienia artykułu w sieci);Jasność ekranu:1000 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana 2.0;Kolor tylnej obudowy:srebrny;liczba rdzeni procesora:12;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi 6E (802.11ax);Karta graficzna:M2 Max (38-rdzeni);Model karty graficznej:M2 Max (38-rdzeni);Model procesora:M2 Max;Modem:nie;Pamięć karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:32 GB;Pamięć RAM:32 GB;Podświetlana klawiatura:tak;objętość baterii/akumulatora:100 Wh;Port LAN RJ-45:brak;firma karty graficznej:Apple;producent procesora:Apple;firma procesora (zintegrowana grafika):Apple;Proporcje ekranu:16:9;Przekątna ekranu:16,2 ";Przeznaczenie:wielozadaniowe;wariant matrycy:Liquid Retina XDR;wariant napędu:brak napędu;wariant procesora:M2 Max;Rozdzielczość ekranu:3456 x 2234 pikseli;Rozdzielczość kamery:2 mln pikseli;wymiar ekranu:16,2 ";kolekcja:MacBook Pro;linia:Apple Macbook Pro 2023;System operacyjny:macOS Ventura lub nowszy;System operacyjny:macOS;System - relacje:macOS Ventura;Szerokość:355 mm;prędki dysk SSD:1 TB;Tuner TV:nie;wariant gwarancji:charakterystyczna;typ:notebook z macOS;rodzaj matrycy:połyskująca;wariant pamięci RAM:zunifikowana;typ procesora:Apple M2 Max;Waga:2,16 kg;zaimplementowana kamera:tak;zastosowane głośniki:6;zastosowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja Bluetooth:5.3;Wersja językowa:polski;Wi-Fi:tak;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:tak;Wyjście liniowe audio:tak;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz, kabel USB‑C - MagSafe 3;Wysokość:16 mm;Zintegrowany układ graficzny:M2 Max (38-rdzeni);Złącza:Thunderbolt 4 x 3, HDMI 2.1 x 1, wyjście liniowe audio;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:tak;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:0;Złącze USB 3.1 wariant C:3;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  asygnowany dysk SSD, 1. Podświetlenie klawiatury, 1. Thunderbolt, pamięć RAM 32GB...


☆ Apple MacBook Pro MNEJ3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEJ3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEJ3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEJ3Z
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:
  Do dzieła, gdziekolwiek jesteś 13-calowy MacBook Pro z nowym czipem M2 potrafi więcej niżeli kiedykolwiek. W klasycznej, smukłej obudowie gromadzi baterię starczającą nawet na 20 godzin oraz aktywny układ chłodzenia, który pozwala na stałą pracę na najwyższych obrotach. Dodaj do tego efektowny wyświetlacz Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najistotniej mobilny notebook klasy fachowej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód. Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze pokaźniejszą szybkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Pozwala ekspresowo wykonywać zróżnicowane zadania przy powiększonej efektywności. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego. Nowy czip M2 to pierwszy z nowej generacji czipów Apple, które zmieniły oblicze Maca, niepomiernie rozszerzając jego skuteczność i energooszczędność. Bezprecedensowa architektura tego systemu jednoukładowego, łączącego CPU, GPU, I/O i sporo innych podzespołów w jednym czipie, powoduje, że wszystko działa dużo szybciej, zużywając przy tym wyraźnie mniej energii. Nowy etap M2 opracowano z zastosowaniem ulepszonej technice 5‑nanometrowej drugiej generacji. Został wyekwipowany w ponad 20 miliardów tranzystorów – o 25 procent więcej aniżeli M1. A ponieważ jej przepustowość wynosi aż 100 GB/s – o 50 procent więcej w porównaniu z M1 – wielozadaniowość i jednoczesna obsługa wielu apek działają z niezachwianą płynnością. Efektywność CPU CPU czipa M2 osiąga – przy tym samym poborze mocy – 1,9x obszerniejszą wydajność w porównaniu z najnowszym 10‑rdze­niowym czipem stosowanym w notebookach PC. A gdy M2 pracuje ze szczytową wydajnością czipa PC, pobiera czterokrotnie mniej mocy aniżeli on. Aktywne chłodzenie Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z pełną skutecznością. Zaawansowany system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple nieprzerwane działanie MacBooka Pro na najwyższych obrotach. A to oznacza, iż możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Genialna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym komplet Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej. Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technika Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, by działały na Twoim MacBooku Pro. Przenośny stół montażowy efektywny silnik multimedialny w czipie M2 umożliwia kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować choćby 11 strumieni video 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym video 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro. A także 3x szybciej aniżeli dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. Lepszy obraz rzeczy olśniewający wyświetlacz Retina wydobywa z obrazów różnorodność detali, oszałamiając niesamowitym poziomem realizmu. Tekst jest ostry i wyraźny, a jasne podświetlenie LED pogłębia czernie i rozjaśnia biele. W szerokiej gamie kolorów P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze niż w przestrzeni kolorów sRGB. MacBook Pro oferuje także technologię True Tone, która samoczynnie reguluje balans bieli, dostosowując temperaturę barw do światła w otoczeniu, by prezentowane obrazy wyglądały naturalnie w każdych warunkach. Kamera i mikrofony Dzięki M2 kamera FaceTime HD korzysta z pełni możliwości naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, w videorozmowach ukazując najlepszą wersję Ciebie. A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast albo rozmawiasz z przyjaciółmi czy rodziną, mikrofony klasy studyjnej gwarantują, że wszyscy rewelacyjnie Cię słyszą. Prawidłowe teksty Na klawiaturze Magic Keyboard pisze się wyjątkowo komfortowo, cicho i precyzyjnie. Touch Bar podsuwa Ci najistotniej przydatne polecenia precyzyjnie wtedy, gdy możesz ich potrzebować, co oznacza mniej naciśnięć klawiszy i szybszą pracę. A Touch ID momentalnie i bezpiecznie uwierzytelnia Cię przy logowaniu i zakupach. MacBook Pro łączy ultraprzepustowość i wszechstronność Ma aż dwa porty Thunderbolt umożliwiające transfer danych, ładowanie oraz przesyłanie video. Z Wi‑Fi 6 śmiga w sieci choćby wtedy, gdy przyłącza się do niej coraz więcej urządzeń. A do jego gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Touch Bar Na skróty do celu. Przydatne skróty i funkcje – na przykład ulubione emoji i preferowane języki – przyspieszają i usprawniają niemal wszystko, co robisz. Kamera FaceTime HD Czip M2 sprawia choćby, iż lepiej wyglądasz. Jak? progresywna redukcja szumów wyostrza obraz w ciemnych miejscach. A ponieważ funkcja wykrywania twarzy używa systemu Neural Engine, by jeszcze lepiej dobrać balans bieli i ekspozycję, odcienie skóry wyglądają naturalniej. Touch ID starczy dotknąć czytnika, żeby odblokować Maca, i nacisnąć, żeby go zablokować. Zapomnij też o wpisywaniu hasła – wypożyczaj filmy, kupuj aplikacje i otwieraj zabezpieczone dokumenty, a także ustawienia systemowe samym odciskiem palca. A kiedy robisz zakupy w internecie za pomocą Apple Pay, Touch ID automatycznie wprowadza adres do wysyłki i dane o płatności.
  ekran
  Procesor
  Pamięć
  Dysk twardy
  Karta graficzna
  Interfejs
  Dźwięk
  Wygląd
  Pozostałe parametry


Podobne zestawienia:


Najtańsze laptopy do pracy dla grafika Apple – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze laptopy do pracy dla grafika Apple, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy grafika Apple jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w pełni odmieniony przez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najszczególniej progresywny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niewielki czip. Wielka zmiana. Pokazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebooka Apple MacBook Air 13. Zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i sporo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie wydajny, pełen nieszablonowych technologii i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najszczególniej intensywnych zadań, na przykład montażu video o mistrzowskiej jakości.

  Jest przy tym perfekcyjną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko efektywnych ma też rdzenie energooszczędne, które rewelacyjnie radzą sobie z codziennymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza produktywność laptopa Apple MacBook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  przepiękny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i niespotykanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  kolory zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na błyskotliwej zawartości ekranu. Zadowala oczy. Zamiast męczyć. Laptop Apple MacBook Air 13 automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej.

  nieprzeciętne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zastosowanym w laptopie Apple MacBook Air 13, sprawia,w trakcie każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple Macbook Air 13, został w całości odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najistotniej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Śladowy czip. Spora zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebook Apple Macbook Air 13. Zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i dużo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen wyjątkowych technologii i najistotniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple Macbook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji video o fachowej jakości.

  Jest przy tym nieprzeciętną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko produktywnych ma także rdzenie energooszczędne, które świetnie radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa skuteczność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na dużo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  przepiękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na zniewalającym wyświetlaczu notebooka Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy oszałamiają realizmem i niespotykanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Kolory oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na spektakularnej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A samoczynnie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej. Znakomite transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w notebookie Apple Macbook Air 13, powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i w...


☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, prędki i produktywny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora oraz piękny wyświetlacz Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  M1 - niewielki czip. Obszerna zmiana. M1 to nasz pierwszy czip wyprodukowany specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany przez Apple układ scalony zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i niemało innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna sprawność, wyjątkowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które w całości odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością – oprócz wysokowydajnych ma także rdzenie energooszczędne do załatwiania powszednich spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak konkretną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje skomplikowane zadania, jak montaż wideo mistrzowskiej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU olśniewa grą. Olśniewa obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc kreować, montować i płynnie odtwarzać sporo strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Choćby nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technikę samouczenia (ML), aplikacje samoczynnie, na mistrzowskim poziomie retuszują zdjęcia, powiększają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej niż inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technice ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w pełni odmienia Maca, pozwalając użytkownikom bawić się i pracować na sporo nowych sposobów.

  Możesz lepiej niż kiedykolwiek dopasowywać się ze światem. Tworzyć i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej oglądarce świata, dzisiaj jeszcze bardziej udoskonalonej2.

  Oraz działać równocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajlepsze w branży funkcje prywatności i niezrównane w swojej klasie zabezpie­czenia. Prędkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają skuteczność całego systemu.

  na skutek czego MacBook Air ekspresowo się wybudza. Codzienne czynności, takie jak przeglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać efektywniej. A Twoje najbardziej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia linia apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak zestaw Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS błyskawicznie. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś przepięknego. A taka, która robi przy tym dużo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MLXW3Z ☆

Apple Macbook Air MLXW3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLXW3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLXW3Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość Lżejszy a więcej posiada Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową produktywność.

  Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma mocną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze pokaźniejszą szybkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej sprawności 8-rdzeniowego CPU.

  tworzyć zniewalające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego. I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,zniewala zachwycający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze, a także bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zaimplementowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać dodatkowego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na laptopie Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wytworzone. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w videorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość czaruje na sporo sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy udoskonalonej produktywności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze demonstruje najlepszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących zaawansowane algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają ulepszoną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki temu filmy...


☆ Apple Macbook Air MLY33Z ☆

Apple Macbook Air MLY33Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY33Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY33Z
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ jest do wyboru w czterech ładnych wykończeniach – z dopasowanym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

  Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową efektywność. Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma mocną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  Zapnij pasy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, proponujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy powiększonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU.

  kreować zniewalające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce efektywnego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin.

  Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak komplet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS błyskawicznie. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wykonane.

  Bo są. Wyraźnie widać,zachwyca zachwycający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air. Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze oraz bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zastosowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe prosto się podłącza i odłącza, więc notebookowi Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ nie grozi niebezpieczny upadek.

  Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria. Albo używać dodatkowego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji.

  Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w wideorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego.

  Apple MacBook Air czaruje na mnóstwo sp...Podsumowanie, czyli jaki laptop dla grafika Apple najlepszy?


Najlepszy laptop dla grafika Apple w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop dla grafika Apple w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze laptopy dla grafika – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy grafika Apple nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych laptopów do obróbki grafiki.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop dla grafika Apple opinie,
 • dobry laptop dla grafika Apple cena,
 • laptop dla grafika Apple ranking,
 • laptop dla grafika Apple jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...