Ranking laptopów do pracy grafika HP. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy grafika HP


Pomagamy w wyborze dobrych laptopów do pracy grafika HP. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy grafika HP,
 • TOP5 chętnie kupowanych laptopów do obróbki grafiki.

Jakie laptopy do pracy dla grafika HP najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy do pracy dla grafika HP, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking laptopów do pracy grafika HP, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ HP ProBook 6A166EA ☆

HP ProBook 6A166EA Najniższa Cena Online

☆ HP ProBook 6A166EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP ProBook 6A166EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Najważniejsze funkcje w progresywnej konstrukcji
  Komputer mobilny HP ProBook 450 dostarcza rozwijającym się firmom właściwości klasy komercyjnej HP Wolf Security for Business oraz solidność w kompaktowej formie. Ten komputer jest zaopatrzony w procesor Intel i jest broniony przez zawsze dostępne zabezpieczenia, którym można zaufać.

  wykonany z myślą o hybrydowym stylu pracy
  udoskonalona, kompaktowa budowa gwarantująca łatwą mobilność i narzędzia do współpracy, które poprawią produktywność zespołu.

  Codzienna skuteczność dla firm
  większa sprawność dzięki najnowszym procesorom i kartom graficznym firmy Intel, długiemu czasowi pracy na akumulatorze, a także dyskom SSD.

  Niech nic Cię nie zatrzyma
  Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom, a także funkcjom współpracy i łączności HP.

  Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem
  Oprogramowanie HP Wolf Pro Security Edition oferuje wstępnie skonfigurowane zabezpieczenia komputera klasy korporacyjnej dla niepokaźnych i średnich firm.

  Szybka i produktywna łączność bezprzewodowa LAN
  Mobilność komputera i niezawodność prędkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj prędkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości.

  HP Sure Sense
  Złośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a tradycyjne programy antywirusowe nie zawsze rozpoznają nowe typy ataków. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania nieszablonowej ochrony przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.

  Bezpiecznie przeglądaj strony internetowe
  Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach kompletu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.

  Praca bez przerw
  W pełni zintegrowane i samoczynne funkcje oprogramowania układowego HP BIOSphere Gen6 pozwalają powiększyć efektywność i ograniczyć przestoje. Samoczynne aktualizacje i kontrole zabezpieczeń w dodatku chronią Twoje komputery.



  EAN: 0196548705757
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
  Kod dostawcy: 6A166EA
  wariant: notebook
  Model: Probook 450 G9
  Taktowanie (Boost): 4.4 GHz
  Generacja procesora: Dwunasta
  Obsługa ECC: Nie
  liczba rdzeni: 10
  liczba wątków: 12
  Cache L3: 12 MB
  Pozostałe dane o procesorze: Intel Core i5-1235U
  Intel vPro: Nie
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Powierzchnia matrycy: Matowa
  technika podświetlania: Diody LED
  typ matrycy: TFT IPS
  ekran dotykowy: Nie
  Model karty graficznej: Intel Iris Xe
  Zainstalowana pamięć RAM: 8 GB
  Maks. Wielkość pamięci: 32 GB
  liczba obsadzonych gniazd pamięci: 1
  liczba wolnych gniazd pamięci: 1
  Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
  objętość SSD: 512 GB
  Interfejs dysku SSD: PCI-Express
  Napęd optyczny: Brak
  Komunikacja: Bluetooth
  Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G: Nie
  Gniazda rozszerzeń: Nie
  Dokowanie: Nie
  Porty USB: 1 x USB 3.1 Type-C
  Porty video: 1 x HDMI
  Czytnik kart pamięci: Nie
  Pozostałe porty we/wy: 1 x RJ-45
  Kamera internetowa: Tak
  Podświetlana klawiatura: Tak
  Czytnik linii papilarnych: Nie
  pojemność baterii: 51 Wh
  rodzaj ogniwa: Li-ion
  ilość komór: 3-komorowa
  Wysokość: 19.9 mm
  Szerokość: 359.4 mm
  Głębokość: 233.9 mm
  Waga: 1.74 kg

☆ HP ProBook 4K7C4EA ☆

HP ProBook 4K7C4EA Najniższa Cena Online

☆ HP ProBook 4K7C4EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP ProBook 4K7C4EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  innowacyjna konstrukcja przypasowana do współczesnego stylu pracy
  Dzięki nowej, kompaktowej konstrukcji komputer przenośny HP ProBook 455 oferuje wysoką efektywność, bezpieczeństwo i odporność specjalistom z rozwijających się firm, którzy niejednokrotnie przemieszają się między biurem, spotkaniami a domem.

  Nowa konstrukcja dopasowana do innowacyjnego stylu pracy
  Lekka, kompaktowa i smukła obudowa z aluminiowymi komponentami przystępne przenoszenie urządzenia. Ciesz się ponad 87-procentowym współczynnikiem proporcji ekranu do oraz cicho i precyzyjnie działającą klawiaturą.

  Moc, która wystarczy na niezwykle długo
  wydajna praca przez cały dzień dzięki najnowszemu procesorowi AMD Ryzen PRO i pamięci o wysokiej sprawności. HP ProBook 455 cechuje się wysoką sprawnością, dzięki długiemu czasowi pracy na akumulatorze i prędkim dyskom półprzewodnikowym.

  Ochrona przez HP Wolf Security
  HP Wolf Security for Business zapewnia mocną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po oglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

  Niech nic Cię nie zatrzyma
  Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom oraz funkcjom współpracy i łączności HP.

  Zadbaj o prywatność
  Zintegrowana kamera HP Privacy Camera jest wyposażona w fizyczną przesłonę chroniącą prywatność, dzięki której nikt nie będzie obserwował Twojej pracy.

  automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętowe
  Ataki na oprogramowanie układowe mogą w całości zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki zaopatrzono rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów rodzaju rootkit lub włamaniu.

  HP Sure Sense
  Złośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a konwencjonalne programy antywirusowe nie za każdym razem rozpoznają świeże rodzaje ataków. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania nieszablonowej ochrony przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.

  Bezpiecznie oglądaj strony internetowe
  Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach zestawu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami przy pomocy wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.

  Praca bez przerw
  W pełni zintegrowane i automatyczne funkcje oprogramowania układowego HP BIOSphere Gen5 pozwalają powiększyć sprawność i ograniczyć przestoje. Automatyczne aktualizacje i kontrole zabezpieczeń w dodatku bronią Twoje komputery.

  Przyspiesz podstawowe zarządzanie IT
  pakiet HP Manageability Integration Kit przyspiesza tworzenie obrazów oraz ułatwia zarządzanie sprzętem, systemem BIOS i zabezpieczeniami przy użyciu programu Microsoft System Center Configuration Manager.


☆ HP EliteBook 5Z690EA ☆

HP EliteBook 5Z690EA Najniższa Cena Online

☆ HP EliteBook 5Z690EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP EliteBook 5Z690EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Pracuj niezależnie od miejsca, w którym przebywasz
  Praca zdalna wymaga solidnego, bezpiecznego i wytrzymałego komputera, by zachować niezmienną sprawność. Komputer HP EliteBook 850 pozwoli Ci wykonywać sporo zadań jednocześnie choćby w najistotniej pracowitym dniu.

  wyprodukowany dla Ciebie
  HP EliteBook 850 wytwarzano z myślą o Twoim stylu pracy i wyposażono go w system audio bazujący na AI. Ten przenośny, ultralekki i smukły komputer biznesowy charakteryzuje się 85% stosunkiem ekranu do oraz jest zaopatrzony w cichą i wygodną klawiaturę.

  Zostań człowiekiem sukcesu
  Osiągnij maksymalną wydajność z komputerem HP EliteBook 850 z łącznością Wi-Fi 6, akumulatorem o długim czasie pracy i potężnym procesorem Intel Core 11. Generacji.

  Praca bez żadnego stresu
  HP Wolf Security for Business gwarantuje konkretną, za każdym razem włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają bronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

  Niech nic Cię nie zatrzyma
  Zyskaj możliwość pracy poprzez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom oraz funkcjom współpracy i łączności HP.

  Wysoka jakość i mobilność
  Przyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych z użyciem czterordzeniowego procesora 11th Gen Intel Core z rewolucyjnym układem graficznym Intel Iris Xe.

  HP Sure Sense
  Złośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a tradycyjne programy antywirusowe nie zawsze rozpoznają świeże rodzaje ataków. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania nieszablonowej ochrony przed progresywnym złośliwym oprogramowaniem.

  Szybka i wydajna łączność bezprzewodowa LAN
  Mobilność komputera i niezawodność prędkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj szybkie i bezusterkowe połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości.

  automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętowe
  Ataki na oprogramowanie układowe mogą całkowicie zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki wyekwipowano rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów rodzaju rootkit albo włamaniu.

  Zadbaj o prywatność
  Zintegrowana kamera HP Privacy Camera jest wyekwipowana w fizyczną przesłonę broniącą prywatność, dzięki której nikt nie będzie obserwował Twojej pracy.



  EAN: 0196786478406
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
  Kod dostawcy: 5Z690EA
  TCO Certified: Tak
  typ: notebook
  Model: EliteBook 850 G8
  Taktowanie procesora: 2.8 GHz
  Taktowanie (Boost): 4.7 GHz
  Generacja procesora: Jedenasta
  Obsługa ECC: Nie
  liczba rdzeni: 4
  ilość wątków: 8
  Cache L3: 12 MB
  Pozostałe dane o procesorze: Intel Core i7-1165G7
  Intel vPro: Nie
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Powierzchnia matrycy: Matowa
  technologia podświetlania: Diody LED
  rodzaj matrycy: TFT IPS
  ekran dotykowy: Nie
  Model karty graficznej: Intel Iris Xe
  Zainstalowana pamięć RAM: 16 GB
  Maks. Wielkość pamięci: 64 GB
  ilość obsadzonych gniazd pamięci: 1
  liczba wolnych gniazd pamięci: 1
  Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
  objętość SSD: 512 GB
  Format szerokości SSD: M.2
  Interfejs dysku SSD: PCI-Express
  Napęd optyczny: Brak
  Komunikacja: Modem 4G (LTE)
  Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G: zaimplementowany
  Gniazda rozszerzeń: Czytnik kart procesorowych (SmartCard)
  Dokowanie: Thunderbolt 4
  Porty USB: 2 x USB 3.0 Type-A
  Porty video: 2 x Thunderbolt 4
  Czytnik kart pamięci: Nie
  Pozostałe porty we/wy: 1 x Audio (Combo)
  Kamera internetowa: Tak
  Podświetlana klawiatura: Tak
  Czytnik linii papilarnych: Tak
  objętość baterii: 56 Wh
  rodzaj ogniwa: Li-ion
  liczba komór: 3-komorowa
  Wysokość: 19.2 mm
  Szerokość: 356 mm
  Głębokość: 233.7 mm
  Waga: 1.77 kg

☆ HP EliteBook 6F1J4EA ☆

HP EliteBook 6F1J4EA Najniższa Cena Online

☆ HP EliteBook 6F1J4EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP EliteBook 6F1J4EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:3,3 GHz;Częstotliwość taktowania:3,3 - 4,4 GHz;Czytnik kart pamięci:nie dotyczy;Czytnik linii papilarnych:nie;DisplayPort:tak;dodatkowe informacje:Klawiatura oporna na zalanie, Podświetlana klawiatura, TouchPad;Dysk:512 GB SSD;Dysk SSD:tak;ekran dotykowy:nie;Generacja procesora Intel® Core™:12gen;Głębokość:213 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, door to door;Zgodność z aplikacją:HP QuickDrop;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 13.0, Android od wersji 7.0, iPad OS od wersji 13.0;Interoperacyjność 3 - tekst 1:Przesyłanie informacji między laptopem i urządzeniami przenośnymi wymaga zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store;Interoperacyjność 4 - tekst 2:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hp.quickdrop&hl=pl https://apps.apple.com/pl/app/hp-quickdrop/id1495071972?l=pl;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Jasność ekranu:250 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana zgodna z Intel High Definition Audio;Kolor tylnej obudowy:metaliczny;liczba rdzeni procesora:10;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi 6E (802.11ax);Karta graficzna:Iris Xe Graphics;Model karty graficznej:Iris Xe Graphics;Procesor:1245U;Model procesora:1245U;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć podręczna CACHE:12 MB;Zainstalowana pamięć RAM:16 GB;Podświetlana klawiatura:tak;pojemność baterii/akumulatora:51 Wh;Port LAN RJ-45:10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet;marka karty graficznej:Intel®;firma procesora:Intel®;producent procesora (zintegrowana grafika):Intel®;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):14 ";Przeznaczenie:wielozadaniowe;rodzaj napędu:brak napędu;wariant procesora:Core™ i5 12gen;Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080 pikseli;Rozdzielczość kamery:0,92 mln pikseli;Przekątna matrycy:14 ";seria:EliteBook 840;linia:HP EliteBook;seria:EliteBook 640 G9;System operacyjny:Windows 11 Professional;System operacyjny:Windows 11 Professional;System - relacje:Windows 11 Professional;Szerokość:321 mm;szybki dysk SSD:512 GB;Tuner TV:nie;typ gwarancji:door to door;rodzaj:laptop do pracy;typ matrycy:matowa LED, IPS;typ pamięci RAM:DDR4 3200 MHz;rodzaj podłączenia:PCIe;wariant procesora:Intel Core™ i5;Waga:1,37 kg;wbudowana kamera:tak;zastosowane głośniki:2;wbudowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wersja systemu operacyjnego:Professional;Wi-Fi:tak;Wolne sloty na pamięć RAM:1;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:nie;Wyjście liniowe audio:nie;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, zasilacz;Wysokość:19 mm;Zajęte sloty na pamięć RAM:1 x 16 GB;Zintegrowany układ graficzny:Iris Xe Graphics;Złącza:Combo jack (wejście/wyjście audio), Thunderbolt 4 x 1, HDMI 2.0 x 1, LAN x 1, USB 3.2 x 3;Złącze Combo jack (wejście/w...


☆ HP 724L0EA ☆

HP 724L0EA Najniższa Cena Online

☆ HP 724L0EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP 724L0EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Wielkoekranowa produktywność nawet poza biurem
  laptop HP 470 G9 proponuje podstawowe funkcje powiększające produktywność w atrakcyjnej konstrukcji, która wyróżnia się w biurze i w podróży. Procesor Intel Core i obszerny ekran o przekątnej 17 cali efektywność oraz dużo miejsca do pracy wielozadaniowej i realizacji złożonych projektów, a technologia HP Fast Charge pozwala na pracę przez długie dni.

  Gotowość do pracy
  Zrealizuj bezproblemowo każdy projekt dzięki wydajnym funkcjom typowym dla komputerów stacjonarnych.

  Niech Cię zobaczą i usłyszą głośno i wyraźnie
  Prowadź sprawne spotkania, dzięki zintegrowanej kamerze, opartej na SI funkcjiredukcji hałasów, a także układowi dwóch mikrofonów.

  notebook z ekranem o przekątnej 17 cali
  Komputer z znacznym ekranem wyekwipowany w funkcje konieczne do prowadzenia działalności.

  Windows 11
  Pracuj z dowolnego miejsca bez utraty skuteczności lub bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 11 wspomaganego technologią współpracy i łączności HP.

  Zadbaj o ochronę najważniejszych danych
  zaimplementowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony danych, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika.

  Szybka i sprawna łączność bezprzewodowa LAN
  Mobilność komputera i niezawodność prędkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj prędkie i bezusterkowe połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości.

  Nie ograniczaj swoich wirtualnych możliwości
  Załatwiaj sprawy biznesowe rozmową twarzą w twarz. Dzięki kamerze HD w komputerach HP, która zagwarantuje duży zakres dynamiki (WDR), będziesz zawsze korzystnie wyglądać podczas wirtualnych konferencji, nawet w warunkach zbyt silnego albo słabego oświetlenia.

  Napędzanie Twojej kreatywności
  Obsługuj aplikacje do tworzenia kreatywnych treści za pomocą oddzielnej karty graficznej.



  EAN: 0197192145203
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 724L0EA
  typ: laptop
  Model: 470 G9
  Taktowanie (Boost): 4.4 GHz
  Generacja procesora: Dwunasta
  Obsługa ECC: Nie
  ilość rdzeni: 10
  ilość wątków: 12
  Cache L3: 12 MB
  Pozostałe informacje o procesorze: Intel Core i5-1235U
  Intel vPro: Nie
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Powierzchnia matrycy: Matowa
  Jasność: 300 nits
  technologia podświetlania: Diody LED
  wariant matrycy: UWVA
  ekran dotykowy: Nie
  Model karty graficznej: Intel Iris Xe
  Zainstalowana pamięć RAM: 16 GB
  Maks. Wielkość pamięci: 32 GB
  ilość obsadzonych gniazd pamięci: 1
  liczba wolnych gniazd pamięci: 1
  Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
  objętość SSD: 512 GB
  Interfejs dysku SSD: PCI-Express
  Napęd optyczny: Brak
  Komunikacja: Bluetooth
  Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G: Nie
  Gniazda rozszerzeń: Nie
  Dokowanie: Nie
  Porty USB: 2 x USB 3.0 Type-A
  Porty wideo: 1 x HDMI
  Czytnik kart pamięci: Nie
  Pozostałe porty we/wy: 1 x Audio (Combo)
  Kamera internetowa: Tak
  Podświetlana klawiatura: Tak
  Czytnik linii papilarnych: Nie
  pojemność baterii: 41 Wh
  typ ogniwa: Li-ion
  ilość komór: 3-komorowa
  Wysokość: 19.9 mm
  Szerokość: 400.7 mm
  Głębokość: 257.8 mm
  Waga: 2.08 kg

☆ HP 21V68EA ☆

HP 21V68EA Najniższa Cena Online

☆ HP 21V68EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP 21V68EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bez systemu - dodatkowa informacja:towar wymaga zainstalowania systemu operacyjnego;Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:3 GHz;Częstotliwość taktowania:3,0 - 4,0 GHz;Czytnik kart pamięci:SD;Czytnik linii papilarnych:nie;DisplayPort:nie;uzupełniające informacje:DTS: X Ultra, Podświetlana klawiatura, System dźwięku Bang & Olufsen, TouchPad;Dysk:256 GB SSD;Dysk SSD:tak;wyświetlacz dotykowy:nie;Głębokość:239 mm;Grafika:GTX1650 Ti;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;Jasność ekranu:250 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana 2.0;Kolor tylnej pokrywy:srebrny;ilość rdzeni procesora:6;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi 802.11 ax;Karta graficzna:GeForce GTX™ 1650 Ti + AMD Radeon™ Graphics;Model karty graficznej:GeForce GTX™1650 Ti;Procesor:4600H;Model procesora:4600H;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:4 GB;Pamięć RAM:8 GB;Pamięć podręczna CACHE:8 MB;Zainstalowana pamięć RAM:8 GB;Podświetlana klawiatura:tak;objętość baterii/akumulatora:70,9 Wh;Port LAN RJ-45:10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet;producent karty graficznej:NVIDIA®;marka procesora:AMD;marka procesora (zintegrowana grafika):AMD;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):15,6 ";Przeznaczenie:super szybkie, wielozadaniowe;rodzaj matrycy:IPS;typ napędu:brak napędu;rodzaj procesora:Ryzen™ 5;wariant procesora:Ryzen™ 5;Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080 pikseli;Przekątna matrycy:15,6 ";kolekcja:HP Omen;seria (SEO):OMEN notebook;linia:Omen 15-en...nw;linia procesora AMD:AMD linia 4000;System operacyjny:bez systemu;System operacyjny:bez systemu;System - relacje:bez systemu;Szerokość:358 mm;szybki dysk SSD:256 GB;Tryb Turbo Intel/AMD:(w trybie Boost);Tuner TV:nie;typ gwarancji:door to door;wariant:notebook gamingowy;wariant matrycy:matowa;rodzaj pamięci RAM:DDR4 3200 MHz;typ dysku SSD:NVMe;typ procesora:AMD Ryzen™ 5;Waga:2,37 kg;wbudowana kamera:tak;wbudowane głośniki:2;zaimplementowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wi-Fi:tak;Wolne sloty na pamięć RAM:0;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:tak;Wyjście liniowe audio:nie;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz;Wysokość:23 mm;Zajęte sloty na pamięć RAM:2 x 4 GB;Zintegrowany układ graficzny:Radeon™ Graphics;Złącza:combo jack (wejście/wyjście audio), LAN x 1, USB 3.0 / 3.1 x 2, USB 3.1 wariant C (z DisplayPort) x 1, HDMI 1.4 x 1, mini DisplayPort x 1;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):tak;Złącze Fire-Wire (IEEE1394):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:nie;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:2;Złącze USB 3.1 typ C:1;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  asygnowany dysk SSD, 1. Podświetlenie klawiatury, grafika nVidia kolekcja GTX 16xx, pamięć RAM 8GB


☆ HP Spectre 38U62EA ☆

HP Spectre 38U62EA Najniższa Cena Online

☆ HP Spectre 38U62EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Spectre 38U62EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:2,8 GHz;Częstotliwość taktowania:2,8 - 4,7 GHz;Czytnik kart pamięci:microSD;Czytnik linii papilarnych:tak;DisplayPort:nie;dopełniające informacje:Aluminiowa pokrywa, Czytnik linii papilarnych, wyświetlacz dotykowy, HP Sure View, Podświetlana klawiatura, System dźwięku Bang & Olufsen, TouchPad;Dysk:1 TB SSD;Dysk SSD:tak;ekran dotykowy:tak;ekran dotykowy - listing:ekran dotykowy;Generacja procesora Intel® Core™:11gen;Głębokość:195 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, door to door;Jasność ekranu:1000 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana zgodna z Intel High Definition Audio;Kolor tylnej obudowy:srebrny;ilość rdzeni procesora:4;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi 802.11 ax;Materiał obudowy:aluminium;Karta graficzna:Iris Xe Graphics;Model karty graficznej:Iris Xe Graphics;Procesor:1165G7;Model procesora:1165G7;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć podręczna CACHE:12 MB;Zainstalowana pamięć RAM:16 GB;Podświetlana klawiatura:tak;objętość baterii/akumulatora:60 Wh;Port LAN RJ-45:brak;producent karty graficznej:Intel®;marka procesora:Intel®;producent procesora (zintegrowana grafika):Intel®;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):13,3 ";Przeznaczenie:wielozadaniowe, ultralekkie;wariant napędu:brak napędu;wariant procesora:Core™ i7 11gen;Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080 pikseli;Przekątna matrycy:13,3 ";kolekcja:Spectre x 360;kolekcja:HP Spectre x360;kolekcja (SEO):Hp Spectre x360;kolekcja:Spectre x360 13-aw...nw;System operacyjny:Windows 10 Home Edition;System operacyjny:Windows 10;System - relacje:Windows 10;Szerokość:306 mm;prędki dysk SSD:1 TB;Tryb Turbo Intel/AMD:(w trybie Turbo);Tuner TV:nie;rodzaj gwarancji:door to door;rodzaj:laptop z atestem Intel EVO;wariant matrycy:lśniąca LED, IPS;rodzaj pamięci RAM:LPDDR4X;typ podłączenia:PCIe NVMe M.2;wariant procesora:Intel Core™ i7;Waga:1,27 kg;zaimplementowana kamera:tak;zaimplementowane głośniki:2;wbudowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wersja systemu operacyjnego:Home Edition;Wi-Fi:tak;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:nie;Wyjście liniowe audio:nie;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz;Wysokość:17 mm;Zajęte sloty na pamięć RAM:(wlutowana);Zintegrowany układ graficzny:Iris Xe Graphics;Złącza:Combo jack (wejście/wyjście audio), Thunderbolt 4 x 2, USB 3.0 / USB 3.1 x 1;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):tak;Złącze Fire-Wire (IEEE1394):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:tak;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:2;Złącze USB 3.1 typ C:0;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  czytnik linii papilarnych, 1. Dedykowany dysk SSD, 1. Ekran dotykowy, 1. Podświetlenie klawiatury, pamięć RAM 16GB, system Windows 10


☆ HP Envy 21V69EA ☆

HP Envy 21V69EA Najniższa Cena Online

☆ HP Envy 21V69EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Envy 21V69EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Czas reakcji matrycy:0 ms;Częstotliwość taktowania:2,5 GHz;Częstotliwość taktowania:2,5 - 4,5 GHz;Czytnik kart pamięci:microSD;Czytnik linii papilarnych:tak;DisplayPort:nie;dopełniające dane:Czytnik linii papilarnych, Podświetlana klawiatura, System dźwięku Bang & Olufsen, TouchPad;Dysk:512 GB SSD;Dysk SSD:tak;ekran dotykowy:nie;Generacja procesora Intel® Core™:10gen;Głębokość:230 mm;Grafika:GTX1660Ti Max-Q;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;Jasność ekranu:400 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana zgodna z Intel High Definition Audio;Kolor tylnej obudowy:metaliczny;liczba rdzeni procesora:4;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi 802.11 ax;Karta graficzna:GeForce GTX™ 1660 Ti Max-Q + Intel UHD Graphics;Model karty graficznej:GeForce GTX™1660 Ti Max-Q;Procesor:10300H;Model procesora:10300H;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:6 GB;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć podręczna CACHE:8 MB;Zainstalowana pamięć RAM:16 GB;Podświetlana klawiatura:tak;objętość baterii/akumulatora:83 Wh;Port LAN RJ-45:brak;marka karty graficznej:NVIDIA®;marka procesora:Intel®;firma procesora (zintegrowana grafika):Intel®;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):15,6 ";Przeznaczenie:super szybkie, wielozadaniowe;wariant matrycy:IPS;wariant napędu:brak napędu;typ procesora:Core™ i5 10gen;Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080 pikseli;Rozdzielczość kamery:1 mln pikseli;Przekątna matrycy:15,6 ";seria:HP Envy;kolekcja:Envy 15-ep...nw;sRGB:0 %;System operacyjny:Windows 10 Home Edition;System operacyjny:Windows 10;System - relacje:Windows 10;Szerokość:358 mm;szybki dysk SSD:512 GB;Tryb Turbo Intel/AMD:(w trybie Turbo);Tuner TV:nie;wariant gwarancji:door to door;typ:laptop na co dzień;rodzaj matrycy:matowa;typ pamięci RAM:DDR4 2933 MHz;wariant podłączenia:NVMe;wariant procesora:Intel Core™ i5;Waga:2,14 kg;zaimplementowana kamera:tak;zaimplementowane głośniki:2;zaimplementowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wersja systemu operacyjnego:Home Edition;Wi-Fi:tak;Wolne sloty na pamięć RAM:0;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:tak;Wyjście liniowe audio:nie;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz;Wysokość:18 mm;Zajęte sloty na pamięć RAM:2 x 8 GB;Zintegrowany układ graficzny:UHD Graphics;Złącza:combo jack (wejście/wyjście audio), USB 3.0 / 3.1 x 2, USB 3.1 rodzaj C (z DisplayPort) x 2, HDMI 1.4 x 1;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):tak;Złącze Fire-Wire (IEEE1394):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:tak;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:2;Złącze USB 3.1 rodzaj C:2;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  czytnik linii papilarnych, 1. Asygnowany dysk SSD, 1. Podświetlenie klawiatury, grafika nVidia seria GTX 16xx, pamięć RAM 16GB, procesor Intel i5 10gen, system Windows 10


☆ HP 6S770EA ☆

HP 6S770EA Najniższa Cena Online

☆ HP 6S770EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP 6S770EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Wielkoekranowa efektywność choćby poza biurem
  notebook HP 470 G9 proponuje podstawowe funkcje zwiększające efektywność w interesującej konstrukcji, która akcentuje się w biurze i w podróży. Procesor Intel Core i znaczny wyświetlacz o przekątnej 17 cali efektywność, a także dużo miejsca do pracy wielozadaniowej i realizacji złożonych projektów, a technika HP Fast Charge zezwala na pracę przez długie dni.

  Gotowość do pracy
  Zrealizuj bez problemu każdy projekt dzięki sprawnym funkcjom standardowym dla komputerów stacjonarnych.

  Niech Cię zobaczą i usłyszą głośno i wyraźnie
  Prowadź efektywne spotkania, dzięki zintegrowanej kamerze, opartej na SI funkcji redukcji hałasów, a także układowi dwóch mikrofonów.

  laptop z ekranem o przekątnej 17 cali
  Komputer z wielkim ekranem wyekwipowany w funkcje niezbędne do prowadzenia działalności.

  Windows 11
  Pracuj z dowolnego miejsca bez utraty skuteczności lub bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 11 wspomaganego technologią współpracy i łączności HP.

  Zadbaj o ochronę najważniejszych informacji
  zaimplementowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony danych, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika.

  Szybka i wydajna łączność bezprzewodowa LAN
  Mobilność komputera i niezawodność prędkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj prędkie i bezawaryjne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technice Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości.

  Nie ograniczaj swoich wirtualnych możliwości
  Załatwiaj sprawy biznesowe rozmową twarzą w twarz. Dzięki kamerze HD w komputerach HP, która zagwarantuje pokaźny zakres dynamiki (WDR), będziesz zawsze korzystnie wyglądać podczas wirtualnych konferencji, nawet w warunkach zbyt silnego lub słabego oświetlenia.

  Napędzanie Twojej kreatywności
  Obsługuj aplikacje do tworzenia kreatywnych treści przy pomocy oddzielnej karty gracznej.



  EAN: 0197192145319
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 6S770EA
  typ: laptop
  Model: 470 G9
  Taktowanie (Boost): 4.7 GHz
  Generacja procesora: Dwunasta
  Obsługa ECC: Nie
  liczba rdzeni: 10
  liczba wątków: 12
  Cache L3: 12 MB
  Pozostałe dane o procesorze: Intel Core i7-1255U
  Intel vPro: Nie
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Powierzchnia matrycy: Matowa
  Jasność: 300 nits
  technika podświetlania: Diody LED
  rodzaj matrycy: UWVA
  wyświetlacz dotykowy: Nie
  Model karty graficznej: GeForce MX550
  Wielkość pamięci VRAM: 2 MB
  Zainstalowana pamięć RAM: 16 GB
  Maks. Wielkość pamięci: 32 KB
  ilość obsadzonych gniazd pamięci: 1
  ilość wolnych gniazd pamięci: 1
  Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
  objętość SSD: 512 GB
  Format szerokości SSD: M.2
  Interfejs dysku SSD: PCI-Express
  Napęd optyczny: Brak
  Komunikacja: Bluetooth
  Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G: Nie
  Gniazda rozszerzeń: Nie
  Dokowanie: Nie
  Porty USB: 2 x USB 3.0 Type-A
  Porty wideo: 1 x HDMI
  Czytnik kart pamięci: Nie
  Pozostałe porty we/wy: 1 x Audio (Combo)
  Kamera internetowa: Tak
  Podświetlana klawiatura: Tak
  Czytnik linii papilarnych: Tak
  pojemność baterii: 41 Wh
  rodzaj ogniwa: Li-ion
  ilość komór: 3-komorowa
  Wysokość: 19.9 mm
  Szerokość: 400.7 mm
  Głębokość: 257.8 mm
  Waga: 2.08 kg

☆ HP EliteBook 6F5W7EA ☆

HP EliteBook 6F5W7EA Najniższa Cena Online

☆ HP EliteBook 6F5W7EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP EliteBook 6F5W7EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:3,3 GHz;Częstotliwość taktowania:3,3 - 4,4 GHz;Czytnik kart pamięci:nie dotyczy;Czytnik linii papilarnych:nie;DisplayPort:tak;dodatkowe informacje:Klawiatura oporna na zalanie, Podświetlana klawiatura, TouchPad;Dysk:512 GB SSD;Dysk SSD:tak;ekran dotykowy:nie;Generacja procesora Intel® Core™:12gen;Głębokość:251 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, door to door;Zgodność z aplikacją:HP QuickDrop;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 13.0, Android od wersji 7.0, iPad OS od wersji 13.0;Interoperacyjność 3 - tekst 1:Przesyłanie danych pomiędzy laptopem i urządzeniami mobilnymi wymaga zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store;Interoperacyjność 4 - tekst 2:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hp.quickdrop&hl=pl https://apps.apple.com/pl/app/hp-quickdrop/id1495071972?l=pl;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Jasność ekranu:250 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana zgodna z Intel High Definition Audio;Kolor tylnej pokrywy:metaliczny;ilość rdzeni procesora:10;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi 6E (802.11ax);Karta graficzna:Iris Xe Graphics;Model karty graficznej:Iris Xe Graphics;Procesor:1245U;Model procesora:1245U;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć podręczna CACHE:12 MB;Zainstalowana pamięć RAM:16 GB;Podświetlana klawiatura:tak;pojemność baterii/akumulatora:51 Wh;Port LAN RJ-45:brak;firma karty graficznej:Intel®;firma procesora:Intel®;firma procesora (zintegrowana grafika):Intel®;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):16 ";Przeznaczenie:wielozadaniowe;typ napędu:brak napędu;typ procesora:Core™ i5 12gen;Rozdzielczość ekranu:1920 x 1200 pikseli;Rozdzielczość kamery:5 mln pikseli;Przekątna matrycy:16 ";linia:EliteBook 840;seria:HP EliteBook;kolekcja:EliteBook 860 G9;sRGB:100 %;System operacyjny:Windows 11 Professional;System operacyjny:Windows 11 Professional;System - relacje:Windows 11 Professional;Szerokość:358 mm;prędki dysk SSD:512 GB;Tryb Turbo Intel/AMD:(w trybie Turbo);Tuner TV:nie;typ gwarancji:door to door;typ:laptop do pracy;typ matrycy:matowa LED, IPS;typ pamięci RAM:DDR5 4800 Mhz;typ podłączenia:PCIe;rodzaj procesora:Intel Core™ i5;Waga:1,76 kg;wbudowana kamera:tak;zastosowane głośniki:2;zaimplementowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wersja systemu operacyjnego:Professional;Wi-Fi:tak;Wolne sloty na pamięć RAM:1;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:nie;Wyjście liniowe audio:nie;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, zasilacz;Wysokość:19 mm;Zajęte sloty na pamięć RAM:1 x 16 GB;Zintegrowany układ graficzny:Iris Xe Graphics;Złącza:Combo jack (wejście/wyjście audio), HDMI 2.0 x 1, Thunderbolt 4 x 2, USB 3.2 x 2;Złącze Combo jack (w...



Podobne zestawienia:


Najtańsze laptopy do pracy dla grafika HP – Ranking na wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze laptopy do pracy dla grafika HP, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy grafika HP jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HP Pavilion 6Y7X2EA ☆

HP Pavilion 6Y7X2EA Najniższa Cena Online

☆ HP Pavilion 6Y7X2EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Pavilion 6Y7X2EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  mobilny laptop gwarantujący wydajną pracę i wspaniałą rozrywkęRób swoje, gdziekolwiek jesteś, na kompaktowym laptopie HP Pavilion 15. Wydajny procesor Intel i dokładna płytka dotykowa pozwalają produktywnie wykonać każde zadanie.

  Zapewnij sobie ciągłość pracy, dzięki długiemu czasowi pracy na akumulatorze w połączeniu z funkcją HP Fast Charge. Podkręć rozrywkę dzięki systemowi audio rmy B&O i ekranowi pozbawionemu migotania.

  efektywny procesor IntelDzięki wydajnemu procesorowi Intel będziesz na bieżąco w pracy, w szkole, w każdej sytuacji. Doświadcz doskonałej rozrywkiCiesz się wyjątkową jakością rozrywki, dzięki ekranowi z funkcją Flicker-free, mikrokrawędziami, a także unikatowemu dźwiękowi z głośników B&O.

  przenośna konstrukcja i długi czas pracy na akumulatorzeNiewielkie rozmiary tego notebooka, długi czas pracy na akumulatorze i funkcja prędkiego ładowania HP Fast Charge pozwalają pracować w podróży. Uzyskaj świeże spojrzenieSystem Windows 11 zagwarantuje spokojną i kreatywną przestrzeń, w której możesz realizować swoje pasje dzięki nowym doświadczeniom.

  Począwszy od odświeżonego menu Start po świeże sposoby łączenia się z ulubionymi osobami, wiadomościami, grami i treściami Windows 11 to miejsce, w którym można myśleć, wyrażać siebie i tworzyć w naturalny sposób.

  Dynamiczny procesor, który dostosowuje się do Ciebie, gwarantując genialną skuteczność wielozadaniowąProcesory Intel Core 12. Generacji skuteczność tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna oszczędzając czas i umożliwiając robienie rzeczy, na które masz ochotę.

  Eliminacja migotania obrazuKorzystając z technice DC Dimming regulującej jasność przez kontrolowanie dostarczanego prądu zamiast standardowego podświetlenia, możemy usunąć migotanie ekranu, zapewniając pokaźniejszy komfort podczas oglądania wyświetlanego obrazu.

  ekran FHD z technologią IPSCiesz się klarownie czystym obrazem pod każdym kątem. Obfite kąty widzenia 178° i realistyczna rozdzielczość 1920 × 1080 za każdym razem znakomity widok na Twoje ulubione treści.

  Panel antyrefleksyjnyCiesz się słońcem i ulubionymi treściami dzięki panelowi antyodblaskowemu. Antyodblaskowy ekran o niskim połysku pozwala korzystać z komputera na zewnątrz. McAfee LiveSafeChroń swój system operacyjny przy pomocy bezpłatnej 30-dniowej subskrypcji McAfee LiveSafe.


☆ HP ProBook 6A161EA ☆

HP ProBook 6A161EA Najniższa Cena Online

☆ HP ProBook 6A161EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP ProBook 6A161EA
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Najważniejsze funkcje w postępowej konstrukcji
  laptop HP ProBook 445 proponuje rozwijającym się rmom wysoką wydajność, pakiet HP Wolf Security for Business, a także trwałość w kompaktowej konstrukcji. Komputer jest napędzany procesorem AMD i broniony zawsze aktywnymi zabezpieczeniami, którym można zaufać.

  stworzony z myślą o hybrydowym stylu pracy
  ulepszona, kompaktowa konstrukcja zapewniająca unikatową mobilność i narzędzia do współpracy, które poprawią sprawność zespołu.

  Ochrona poprzez HP Wolf Security
  Komputery HP Wolf Pro Security Edition łączą rozwiązanie HP Sure Click Pro z HP Sure Sense Pro dla zapewniania skrupulatniejszej ochrony niż w standardowych wersjach poprzez roczne albo trzyletnie licencje użytkownika ze wsparciem HP Support. Zapewnia to potężne, pojedyncze rozwiązanie, które nie wymaga środowiska zarządzanego poprzez zespół IT.

  Codzienna efektywność dla firm
  powiększ wydajność dzięki najnowszemu procesorowi i karcie gracznej AMD, żywotnemu akumulatorowi i dyskom SSD.

  Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem
  Oprogramowanie HP Wolf Pro Security Edition oferuje wstępnie skongurowane zabezpieczenia komputera klasy korporacyjnej dla małych i przeciętnych rm.

  Szybka i sprawna łączność bezprzewodowa LAN
  Mobilność komputera i niezawodność szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj szybkie i bezusterkowe połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technice Wi-Fi 6 o gigabitowej szybkości.

  Zadbaj o prywatność
  Zintegrowana kamera HP Privacy Camera jest wyposażona w zyczną przesłonę broniącą prywatność, dzięki której nikt nie będzie obserwował Twojej pracy.

  HP Sure Sense
  Złośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a konwencjonalne programy antywirusowe nie zawsze rozpoznają świeże warianty ataków. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania wyjątkowej ochrony przed progresywnym złośliwym oprogramowaniem.

  Bezpiecznie oglądaj strony internetowe
  Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach pakietu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.



  EAN: 0196548705719
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
  Kod dostawcy: 6A161EA
  rodzaj: notebook
  Model: HP ProBook 445 G9
  Taktowanie procesora: 2 GHz
  Taktowanie (Boost): 4.5 GHz
  Obsługa ECC: Nie
  liczba rdzeni: 8
  liczba wątków: 16
  Cache L3: 16 MB
  Pozostałe dane o procesorze: AMD Ryzen 7 5825U
  Intel vPro: Nie
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Powierzchnia matrycy: Matowa
  Jasność: 250 cd/m²
  technika podświetlania: Diody LED
  wariant matrycy: UWVA
  ekran dotykowy: Nie
  Model karty graficznej: Radeon
  Zainstalowana pamięć RAM: 8 GB
  Maks. Wielkość pamięci: 32 GB
  ilość obsadzonych gniazd pamięci: 1
  liczba wolnych gniazd pamięci: 1
  Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
  objętość SSD: 512 GB
  Format szerokości SSD: M.2
  Interfejs dysku SSD: PCI-Express
  Napęd optyczny: Brak
  Komunikacja: LAN 10/100/1000
  Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G: Nie
  Gniazda zwiększeń: Nie
  Dokowanie: Nie
  Porty USB: 1 x USB 3.1 Type-A
  Porty video: 1 x HDMI
  Czytnik kart pamięci: Nie
  Pozostałe porty we/wy: 1 x Audio (Combo)
  Kamera internetowa: Tak
  Podświetlana klawiatura: Tak
  Czytnik linii papilarnych: Tak
  objętość baterii: 51 Wh
  rodzaj ogniwa: Li-ion
  ilość komór: 3-komorowa
  Wysokość: 19.9 mm
  Szerokość: 321.9 mm
  Głębokość: 213.9 mm
  Waga: 1.38 kg

☆ HP ProBook 7K9J8AA ☆

HP ProBook 7K9J8AA Najniższa Cena Online

☆ HP ProBook 7K9J8AA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP ProBook 7K9J8AA
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Czas reakcji matrycy:0 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;Częstotliwość taktowania:2 GHz;Częstotliwość taktowania:2,3 - 4,3 GHz;Czytnik linii papilarnych:tak;DCI-P3:0 %;DisplayPort:nie;dopełniające informacje:0;dodatkowe informacje:Aluminiowa pokrywa, Czytnik linii papilarnych, Klawiatura odporna na zalanie, Podświetlana klawiatura, TouchPad;dopełniające informacje o oprogramowaniu:0;Dysk:512 GB SSD;Dysk SSD:tak;wyświetlacz dotykowy:nie;Głębokość:233 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja na baterię:12 miesięcy;Gwarancja nowa:24 miesiące, typowa;dane dopełniające:0;Zgodność z aplikacją:HP QuickDrop;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 13.0, Android od wersji 7.0, iPad OS od wersji 13.0;Interoperacyjność 3 - tekst 1:Przesyłanie informacji pomiędzy laptopem i urządzeniami mobilnymi wymaga zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store;Interoperacyjność 4 - tekst 2:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hp.quickdrop&hl=pl https://apps.apple.com/pl/app/hp-quickdrop/id1495071972?l=pl;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Jasność ekranu:250 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana 2.0;Kolor tylnej pokrywy:metaliczny;ilość rdzeni procesora:6;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11ax);Materiał obudowy:aluminium;Moc głośników:0 W;Karta graficzna:Radeon™ Graphics;Model karty graficznej:Radeon™ Graphics;Procesor:5625U;Model procesora:5625U;Modem:nie;Maksymalna obsługiwana wielkość pamięci RAM:0 GB;odporność – legale 1:0;wytrzymałość – legale 2:0;odporność – legale 3:0;oporność – legale 4:0;Opis cenowy-marketingowy:0;Pamięć własna karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć podręczna CACHE:16 MB;Zainstalowana pamięć RAM:16 GB;Podświetlana klawiatura:nie;objętość baterii/akumulatora:42 Wh;Port LAN RJ-45:10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet;prędkość obrotowa HDD:0 obr/min;marka karty graficznej:AMD;firma procesora:AMD;producent procesora (zintegrowana grafika):AMD;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):15,6 ";Przeznaczenie:wielozadaniowe, ekonomiczne;wariant matrycy:IPS;rodzaj napędu:brak napędu;wariant procesora:Ryzen™ 5;rodzaj procesora:Ryzen™ 5;Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080 pikseli;Rozdzielczość kamery:1 mln pikseli;Przekątna matrycy:15,6 ";kolekcja:HP ProBook;linia (SEO):0;linia:ProBook 455 G9;seria procesora AMD:AMD kolekcja 5000;sRGB:0 %;System operacyjny:Windows 11 Professional;System operacyjny:Windows 11 Professional;System - relacje:Windows 11 Professional;Szerokość:359 mm;prędki dysk SSD:512 GB;Tryb Turbo Intel/AMD:(w trybie Boost);Tuner TV:nie;typ gwarancji:typowa;rodzaj:notebook do pracy;typ matrycy:matowa;typ pamięci RAM:DDR4 3200 MHz;typ dysku SSD:NVMe;wariant procesora:AMD Ryzen™ 5;Waga:1,74 kg;zastosowana kamera:tak;zastosowane głośniki:2;zastosowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:tak;Wejście li...


☆ HP ProBook 4K7C4EA ☆

HP ProBook 4K7C4EA Najniższa Cena Online

☆ HP ProBook 4K7C4EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP ProBook 4K7C4EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  progresywna kompozycja dobrana do współczesnego stylu pracy
  Dzięki nowej, kompaktowej konstrukcji komputer mobilny HP ProBook 455 oferuje wysoką wydajność, bezpieczeństwo i trwałość specjalistom z rozwijających się firm, którzy niejednokrotnie przemieszają się między biurem, spotkaniami a domem.

  Nowa budowa przypasowana do nowoczesnego stylu pracy
  Lekka, kompaktowa i smukła pokrywa z aluminiowymi komponentami przystępne przenoszenie urządzenia. Ciesz się ponad 87-procentowym współczynnikiem proporcji ekranu do oraz cicho i starannie działającą klawiaturą.

  Moc, która starczy na wyjątkowo długo
  sprawna praca poprzez cały dzień dzięki najnowszemu procesorowi AMD Ryzen PRO i pamięci o wysokiej efektywności. HP ProBook 455 charakteryzuje się wysoką sprawnością, dzięki długiemu czasowi pracy na akumulatorze i szybkim dyskom półprzewodnikowym.

  Ochrona poprzez HP Wolf Security
  HP Wolf Security for Business zagwarantuje mocną, za każdym razem włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają bronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

  Niech nic Cię nie zatrzyma
  Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom, a także funkcjom współpracy i łączności HP.

  Zadbaj o prywatność
  Zintegrowana kamera HP Privacy Camera jest wyposażona w fizyczną przesłonę broniącą prywatność, dzięki której nikt nie będzie obserwował Twojej pracy.

  automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętowe
  Ataki na oprogramowanie układowe mogą całkowicie zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki wyposażono rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 samoczynnie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów rodzaju rootkit lub włamaniu.

  HP Sure Sense
  Złośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a konwencjonalne programy antywirusowe nie zawsze rozpoznają świeże rodzaje ataków. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania nieszablonowej ochrony przed progresywnym złośliwym oprogramowaniem.

  Bezpiecznie przeglądaj strony internetowe
  Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach kompletu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami przy pomocy wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.

  Praca bez przerw
  W pełni zintegrowane i automatyczne funkcje oprogramowania układowego HP BIOSphere Gen5 pozwalają zwiększyć produktywność i ograniczyć przestoje. Automatyczne aktualizacje i kontrole zabezpieczeń dodatkowo chronią Twoje komputery.

  Przyspiesz podstawowe zarządzanie IT
  komplet HP Manageability Integration Kit przyspiesza tworzenie obrazów oraz upraszcza zarządzanie sprzętem, systemem BIOS i zabezpieczeniami przy użyciu programu Microsoft System Center Configuration Manager.


☆ HP ProBook 6A175EA ☆

HP ProBook 6A175EA Najniższa Cena Online

☆ HP ProBook 6A175EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP ProBook 6A175EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  nowoczesna konstrukcja dostosowana do współczesnego stylu pracy
  Dzięki nowej, kompaktowej konstrukcji komputer przenośny HP ProBook 455 proponuje wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i wytrzymałość specjalistom z rozwijających się firm, którzy nieraz przemieszają się między biurem, spotkaniami a domem.

  Nowa budowa dostosowana do nowoczesnego stylu pracy
  Lekka, kompaktowa i smukła obudowa z aluminiowymi komponentami przystępne przenoszenie urządzenia. Ciesz się ponad 87-procentowym współczynnikiem proporcji ekranu do , a także cicho i starannie działającą klawiaturą.

  Moc, która wystarczy na niezwykle długo
  sprawna praca przez cały dzień dzięki najnowszemu procesorowi AMD Ryzen PRO i pamięci o wysokiej skuteczności. HP ProBook 455 charakteryzuje się wysoką efektywnością, dzięki długiemu czasowi pracy na akumulatorze i prędkim dyskom półprzewodnikowym.

  Ochrona poprzez HP Wolf Security
  HP Wolf Security for Business zagwarantuje konkretną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają bronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

  Zadbaj o prywatność
  Zintegrowana kamera HP Privacy Camera jest wyposażona w fizyczną przesłonę chroniącą prywatność, dzięki której nikt nie będzie obserwował Twojej pracy.

  automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętowe
  Ataki na oprogramowanie układowe mogą w pełni zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki wyposażono rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 samoczynnie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit lub włamaniu.

  HP Sure Sense
  Złośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a konwencjonalne programy antywirusowe nie zawsze rozpoznają nowe typy ataków. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania nieszablonowej ochrony przed nowoczesnym złośliwym oprogramowaniem.

  Bezpiecznie oglądaj strony internetowe
  Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach zestawu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.

  Praca bez przerw
  W pełni zintegrowane i automatyczne funkcje oprogramowania układowego HP BIOSphere Gen5 pozwalają zwiększyć skuteczność i ograniczyć przestoje. Samoczynne aktualizacje i kontrole zabezpieczeń w dodatku bronią Twoje komputery.



  EAN: 0196548705832
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy
  Kod dostawcy: 6A175EA
  wariant: laptop
  Model: HP ProBook 455 G9
  Taktowanie procesora: 2 GHz
  Taktowanie (Boost): 4.5 GHz
  Obsługa ECC: Nie
  liczba rdzeni: 8
  ilość wątków: 16
  Cache L3: 16 MB
  Pozostałe dane o procesorze: AMD Ryzen 7 5825U
  Intel vPro: Nie
  Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  Powierzchnia matrycy: Matowa
  Jasność: 250 nits
  technika podświetlania: Diody LED
  rodzaj matrycy: TFT IPS
  wyświetlacz dotykowy: Nie
  Model karty graficznej: Radeon
  Zainstalowana pamięć RAM: 8 GB
  Maks. Wielkość pamięci: 32 GB
  liczba obsadzonych gniazd pamięci: 1
  ilość wolnych gniazd pamięci: 1
  Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
  pojemność SSD: 512 GB
  Format szerokości SSD: M.2
  Interfejs dysku SSD: PCI-Express
  Napęd optyczny: Brak
  Komunikacja: Bluetooth
  Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G: Nie
  Gniazda rozszerzeń: Nie
  Dokowanie: Nie
  Porty USB: 3 x USB 3.0 Type-A
  Porty video: 1 x HDMI
  Czytnik kart pamięci: Nie
  Pozostałe porty we/wy: 1 x RJ-45
  Kamera internetowa: Tak
  Podświetlana klawiatura: Tak
  Czytnik linii papilarnych: Tak
  objętość baterii: 51 Wh
  liczba komór: 3-komorowa
  Wysokość: 19.9 mm
  Szerokość: 321.9 mm
  Głębokość: 213.9 mm
  Waga: 1.38 kg


Podsumowanie, czyli jaki laptop dla grafika HP najlepszy?


Najlepszy laptop dla grafika HP w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop dla grafika HP w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane laptopy dla grafika – Zestawienie na wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy grafika HP nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych laptopów do obróbki grafiki.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop dla grafika HP opinie,
 • dobry laptop dla grafika HP cena,
 • laptop dla grafika HP ranking,
 • laptop dla grafika HP jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...