Ranking laptopów do pracy grafika HP. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy grafika HP


Pomagamy w wyborze dobrych laptopów do pracy grafika HP. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy grafika HP,
 • TOP5 chętnie kupowanych laptopów do obróbki grafiki.

Jakie laptopy do pracy dla grafika HP najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy do pracy dla grafika HP, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking laptopów do pracy grafika HP, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ HP ProBook 43A20EA ☆

HP ProBook 43A20EA Najniższa Cena Online

☆ HP ProBook 43A20EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP ProBook 43A20EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  nowoczesna budowa dobrana do współczesnego stylu pracy
  Dzięki nowej, kompaktowej konstrukcji komputer przenośny HP ProBook 430 proponuje wysoką efektywność, bezpieczeństwo i solidność specjalistom z rozwijających się rm, którzy niejednokrotnie przemieszają się pomiędzy biurem, spotkaniami a domem.

  Nowa budowa dostosowana do innowacyjnego stylu pracy
  Lekka, kompaktowa, 16-milimetrowa pokrywa z aluminiowymi komponentami nietrudne przenoszenie urządzenia. Ciesz się ponad 84-procentowym współczynnikiem proporcji ekranu do i cicho i dokładnie działającą klawiaturą.

  Moc, która wystarczy na nad wyraz długo
  wyposażony w najnowszy procesor Intel i wysokowydajną pamięć komputer HP ProBook 430 zapewnia potężną produktywność, dzięki wytrzymałemu akumulatorowi, a także bardzo prędkim dyskom SSD.

  Ochrona poprzez HP Wolf Security
  HP Wolf Security for Business zapewnia konkretną, za każdym razem włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

  Niech nic Cię nie zatrzyma
  Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom i funkcjom współpracy i łączności HP.

  Wysoka jakość i mobilność
  Przyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych z zastosowaniem czterordzeniowego procesora 11th Gen Intel Core z rewolucyjnym układem graficznym Intel Iris Xe.

  Szybka i skuteczna łączność bezprzewodowa LAN
  Mobilność komputera i bezusterkowość szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj szybkie i bezawaryjne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej szybkości.

  automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętowe
  Ataki na oprogramowanie układowe mogą kompletnie zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki zaopatrzono rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów rodzaju rootkit albo włamaniu.

  HP Sure Sense
  Złośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a klasyczne programy antywirusowe nie za każdym razem rozpoznają świeże rodzaje ataków. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania nieszablonowej ochrony przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.

  Bezpiecznie oglądaj strony internetowe
  Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach zestawu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.


☆ HP EliteBook 459F7EA ☆

HP EliteBook 459F7EA Najniższa Cena Online

☆ HP EliteBook 459F7EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP EliteBook 459F7EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Pracuj niezależnie od miejsca, w którym przebywasz
  Praca zdalna wymaga mocnego, bezpiecznego i wytrzymałego komputera, by zachować niezmienną skuteczność. Komputer HP EliteBook 850 pozwoli Ci wykonywać dużo zadań równocześnie choćby w najistotniej pracowitym dniu.

  stworzony dla Ciebie
  HP EliteBook 850 tworzono z myślą o Twoim stylu pracy i zaopatrzono go w system audio bazujący na AI. Ten mobilny, ultralekki i smukły komputer biznesowy cechuje się 85% stosunkiem ekranu do oraz jest wyposażony w cichą i wygodną klawiaturę.

  Zostań człowiekiem sukcesu
  Osiągnij maksymalną sprawność z komputerem HP EliteBook 850 z łącznością Wi-Fi 6, akumulatorem o długim czasie pracy, a także solidnym procesorem Intel Core 11. Generacji.

  Ochrona przez HP Wolf Security
  HP Wolf Security for Business zagwarantuje konkretną, za każdym razem włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po oglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają bronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

  Niech nic Cię nie zatrzyma
  Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom i funkcjom współpracy i łączności HP.

  Wysoka jakość i mobilność
  Przyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych z wykorzystaniem czterordzeniowego procesora 11th Gen Intel Core z bezprecedensowym układem graficznym Intel Iris Xe.

  Szybka i efektywna łączność bezprzewodowa LAN
  Mobilność komputera i niezawodność szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj prędkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technice Wi-Fi 6 o gigabitowej szybkości.

  automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętowe
  Ataki na oprogramowanie układowe mogą kompletnie zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki wyekwipowano rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów rodzaju rootkit albo włamaniu.

  Korzystaj z {pomocn|przydatn)ych zabezpieczeń komputera.
  Powstrzymuj nieautoryzowane zmiany w ustawieniach bezpieczeństwa i pomóż ograniczyć rozprzestrzenianie się złośliwego oprogramowania dzięki rozwiązaniu HP Sure Run Gen3, które identyfikuje, izoluje i zgłasza przypadki ingerencji w zabezpieczenia systemowe.


☆ HP 43A53EA ☆

HP 43A53EA Najniższa Cena Online

☆ HP 43A53EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP 43A53EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Wielkoekranowa efektywność choćby poza biurem
  Komputer HP 470 w ciekawej stylistyce został skonstruowany tak, aby zagwarantować sprawność i mobilność, wymagane poprzez nowoczesnych pracowników. Ekran o przekątnej 17 cali dostarcza intensywnych wrażeń wizualnych niezależnie od wykorzystania.

  Gotowość do pracy
  Zrealizuj bezproblemowo każdy projekt dzięki produktywnym funkcjom, typowym dla komputerów stacjonarnych. Korzystaj z nieokiełznanej mocy procesora Intel Core, konkretnej karty gracznej i sporej przestrzeni dyskowej na wszystkie ważne dane.

  W biurze lub poza nim
  Pracuj z dowolnego miejsca w biurze dzięki przenośnym funkcjom, takim jak technika HP Fast Charge, internetowa kamera HD i zastosowany mikrofon. Oglądaj wyraźne obrazy na wyświetlaczu o przekątnej 17 cali z wąską ramką.

  produktywna praca
  Biznes wymaga od komputera czegoś więcej. Ten 17-calowy komputer przenośny jest wyposażony w liczne funkcje, jak pełna klawiatura numeryczna, precyzyjny touchpad i sprzętowe zabezpieczenie TPM, które pozwalają Ci pracować w każdej chwili, w biurze i poza nim.

  Niech nic Cię nie zatrzyma
  Zyskaj możliwość pracy poprzez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom i funkcjom współpracy i łączności HP.

  Wysoka jakość i mobilność
  Przyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych z wykorzystaniem czterordzeniowego procesora 11th Gen Intel Core z bezprecedensowym układem gracznym Intel Iris Xe.

  Zadbaj o ochronę najważniejszych danych
  wbudowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) proponuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony informacji, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika.

  Szybka i efektywna łączność bezprzewodowa LAN
  Mobilność komputera i niezawodność szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj szybkie i bezawaryjne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości.

  Nie ograniczaj swoich wirtualnych możliwości
  Załatwiaj sprawy biznesowe rozmową twarzą w twarz. Dzięki kamerze HD w komputerach HP, która gwarantuje obszerny zakres dynamiki (WDR), będziesz za każdym razem poprawnie wyglądać w trakcie wirtualnych konferencji, nawet w warunkach zbyt silnego albo słabego oświetlenia.

  Ochrona przed niewielkimi zalaniami
  Chroń wrażliwą elektronikę i ważne podzespoły przed niewielkimi ilościami płynów, dzięki wytrzymałej na zalanie klawiaturze.


☆ HP Envy 38V19EA ☆

HP Envy 38V19EA Najniższa Cena Online

☆ HP Envy 38V19EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Envy 38V19EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:2,5 GHz;Częstotliwość taktowania:2,5 - 4,5 GHz;Czytnik kart pamięci:microSD;Czytnik linii papilarnych:tak;DisplayPort:nie;uzupełniające informacje:Czytnik linii papilarnych, Podświetlana klawiatura, System dźwięku Bang & Olufsen, TouchPad;Dysk:1 TB SSD;Dysk SSD:tak;ekran dotykowy:nie;Głębokość:230 mm;Grafika:GTX1660Ti Max-Q;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;Jasność ekranu:400 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana zgodna z Intel High Definition Audio;Kod producenta:38V19EA;Kolor tylnej pokrywy:metaliczny;liczba rdzeni procesora:4;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi 802.11 ax;Materiał obudowy:aluminium;Karta graficzna:GeForce GTX™ 1660 Ti Max-Q + Intel UHD Graphics;Model karty graficznej:GeForce GTX™1660 Ti Max-Q;Procesor:10300H;Model procesora:10300H;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:6 GB;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć podręczna CACHE:8 MB;Zainstalowana pamięć RAM:16 GB;Podświetlana klawiatura:tak;pojemność baterii/akumulatora:83 Wh;Port LAN RJ-45:brak;marka karty graficznej:NVIDIA®;marka procesora:Intel®;firma procesora (zintegrowana grafika):Intel®;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):15,6 cala;Przeznaczenie:super szybkie, wielozadaniowe;wariant napędu:brak napędu;typ procesora:Core™ i5 10gen;Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080 pikseli;Rozdzielczość kamery:1 mln pikseli;Przekątna matrycy:15,6 cala;kolekcja:Envy 15-ep...nw;System operacyjny:Windows 10 Home Edition;System operacyjny:Windows 10;System - relacje:Windows 10;Szerokość:358 mm;prędki dysk SSD:1 TB;Tuner TV:nie;rodzaj gwarancji:door to door;rodzaj:laptop;rodzaj matrycy:matowa LED, IPS;rodzaj pamięci RAM:DDR4 2933 MHz;wariant podłączenia:PCIe NVMe M.2;wariant procesora:Intel Core™ i5;Waga:2,14 kg;zastosowana kamera:tak;zastosowane głośniki:2;zaimplementowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wersja systemu operacyjnego:Home Edition;Wi-Fi:tak;Wolne sloty na pamięć RAM:0;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:tak;Wyjście liniowe audio:nie;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz;Wysokość:18 mm;Zajęte sloty na pamięć RAM:2 x 8 GB;Zintegrowany układ graficzny:UHD Graphics;Złącza:Combo jack (wejście/wyjście audio), HDMI 2.0 x 1, Thunderbolt 3 x 2, USB 3.0 / USB 3.1 x 2;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):tak;Złącze Fire-Wire (IEEE1394):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:tak;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:2;Złącze USB 3.1 rodzaj C:2;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  czytnik linii papilarnych, 1. Dedykowany dysk SSD, 1. Podświetlenie klawiatury, 1. Thunderbolt, 1. USB 3.1, grafika nVidia linia GTX 16xx, pamięć RAM 16GB, procesor Intel i5 10gen, system Windows 10


☆ HP EliteBook 459G0EA ☆

HP EliteBook 459G0EA Najniższa Cena Online

☆ HP EliteBook 459G0EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP EliteBook 459G0EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Pracuj niezależnie od miejsca, w którym przebywasz
  Praca zdalna wymaga solidnego, bezpiecznego i wytrzymałego komputera, by zachować niezmienną skuteczność. Komputer HP EliteBook 840 pozwoli Ci wykonywać dużo zadań równocześnie nawet w najmocniej pracowitym dniu.

  tworzony dla Ciebie
  HP EliteBook 840 wytwarzano z myślą o Twoim stylu pracy i zaopatrzono go w system audio bazujący na AI. Ten przenośny, ultralekki i smukły komputer biznesowy znamionuje się 85% stosunkiem ekranu do i jest zaopatrzony w cichą i wygodną klawiaturę.

  Zostań człowiekiem sukcesu
  Osiągnij maksymalną wydajność z komputerem HP EliteBook 840 z łącznością Wi-Fi, akumulatorem o długim czasie pracy oraz potężnym procesorem Intel Core 11. Generacji.

  Praca bez żadnego stresu
  Funkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, by stworzyć za każdym razem działającą, za każdym razem aktywną i niepodatną obronę. Od systemu BIOS po przeglądarkę, powyżej i poniżej systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed zagrożeniami.

  Niech nic Cię nie zatrzyma
  Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom, a także funkcjom współpracy i łączności HP.

  Wysoka jakość i mobilność
  Przyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych z zastosowaniem czterordzeniowego procesora 11th Gen Intel Core z rewolucyjnym układem graficznym Intel Iris Xe.

  HP Sure Sense
  Złośliwe oprogramowanie stale ewoluuje i klasyczne programy antywirusowe nie za każdym razem są w stanie rozpoznać nowe ataki. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania nieszablonowej ochrony przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.

  Szybka i efektywna łączność bezprzewodowa LAN
  Mobilność komputera i bezawaryjność szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj szybkie i bezawaryjne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości.

  automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętowe
  Ataki na oprogramowanie układowe mogą całkowicie zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki zaopatrzono rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit albo włamaniu.

  Korzystaj z {pomocn|przydatn)ych zabezpieczeń komputera.
  Powstrzymuj nieautoryzowane zmiany w ustawieniach bezpieczeństwa i pomóż ograniczyć rozprzestrzenianie się złośliwego oprogramowania dzięki rozwiązaniu HP Sure Run Gen3, które identyfikuje, izoluje i zgłasza przypadki ingerencji w zabezpieczenia systemowe.


☆ HP EliteBook 3C7Z6EA ☆

HP EliteBook 3C7Z6EA Najniższa Cena Online

☆ HP EliteBook 3C7Z6EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP EliteBook 3C7Z6EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:2,4 GHz;Częstotliwość taktowania:2,4 - 4,2 GHz;Czytnik kart pamięci:nie dotyczy;Czytnik linii papilarnych:tak;DisplayPort:nie;uzupełniające dane:Czytnik linii papilarnych, HP Sure View, Klawiatura numeryczna, Klawiatura oporna na zalanie, System dźwięku Bang & Olufsen, TouchPad;Dysk:512 GB SSD;Dysk SSD:tak;wyświetlacz dotykowy:nie;Głębokość:233 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:36 miesięcy;Gwarancja nowa:36 miesięcy, door to door;Jasność ekranu:1000 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana zgodna z Intel High Definition Audio;Kolor tylnej pokrywy:srebrny;liczba rdzeni procesora:4;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11ax);Karta graficzna:Iris Xe Graphics;Model karty graficznej:Iris Xe Graphics;Procesor:1135G7;Model procesora:1135G7;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć podręczna CACHE:6 MB;Zainstalowana pamięć RAM:16 GB;Podświetlana klawiatura:nie;pojemność baterii/akumulatora:56 Wh;Port LAN RJ-45:brak;marka karty graficznej:Intel®;marka procesora:Intel®;producent procesora (zintegrowana grafika):Intel®;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):15,6 cala;Przeznaczenie:wielozadaniowe;rodzaj napędu:brak napędu;typ procesora:Core™ i5 11gen;Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080 pikseli;Rozdzielczość kamery:0,92 mln pikseli;Przekątna matrycy:15,6 cala;linia:HP EliteBook;kolekcja:EliteBook 850 G8;System operacyjny:Windows 10 Professional;System operacyjny:Windows 10 Professional;System - relacje:Windows 10 Professional;Szerokość:356 mm;szybki dysk SSD:512 GB;Tuner TV:nie;wariant gwarancji:door to door;rodzaj:notebook do pracy;typ matrycy:matowa LED, IPS;rodzaj pamięci RAM:DDR4 3200 MHz;rodzaj podłączenia:PCIe NVMe M.2;wariant procesora:Intel Core™ i5;Waga:1,68 kg;zaimplementowana kamera:tak;wbudowane głośniki:2;zastosowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wersja systemu operacyjnego:Professional;Wi-Fi:tak;Wolne sloty na pamięć RAM:1;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:tak;Wyjście liniowe audio:nie;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, zasilacz;Wysokość:19 mm;Zajęte sloty na pamięć RAM:1 x 16 GB;Zintegrowany układ graficzny:Iris Xe Graphics;Złącza:Combo jack (wejście/wyjście audio), HDMI 2.0 x 1, Thunderbolt 4 x 2, USB 3.2 x 2;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):tak;Złącze Fire-Wire (IEEE1394):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:tak;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:2;Złącze USB 3.1 wariant C:2;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  czytnik linii papilarnych, 1. Dedykowany dysk SSD, pamięć RAM 16GB, system Windows 10


☆ HP 4H3T9EA ☆

HP 4H3T9EA Najniższa Cena Online

☆ HP 4H3T9EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP 4H3T9EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:
  Praca i rozrywka w dobrym stylu

  potężny, skuteczny energetyczny procesor mobilny klasy premium, zintegrowany układ grafiki gwarantujący wysoką wydajność, dysk SSD o wielkiej objętości i superszybka pamięć operacyjna, duży wyświetlacz z mikroramką i idealny system audio firmowany poprzez B&O - to niezawodny przepis na nadzwyczajny komputer przenośny. Całość zamknięta jest w stylowej kompaktowej obudowie z aluminium. Poznajcie notebook HP Pavilion 15, który powoduje, iż praca staje się przyjemnością a rozrywka jest naprawdę emocjonująca.

  mobilna ultrawydajność

  Przekonaj się na czym polega inteligentne przyspieszenie - procesor AMD Ryzen™ zapewnia najwyższą skuteczność i skuteczność energetyczną innowacyjnym notebookom ultramobilnym. Zintegrowany układ graficzny, który zagwarantuje szybkość, moc i płynność obrazu - ciesz się grafiką najwyższej jakości niezależnie od tego co robisz. Napęd SSD PCIe® NVMe™ M.2 jest kilkanaście razy szybszy tradycyjny dysk twardy o szybkości 5400 obr./min. To oznacza m.in. Iż system wystartuje w kilka sekund. Minimum 8 GB szybkiej pamięci DDR4-3200 MHz - możesz być pewien, że nie ma ona sobie równych pod względem prędkości, odporności na błędy i skuteczności energetycznej.

  ekran wysokiej jakości

  pokaźny, 15,6 calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 (Full HD) zapewniający obfity kąt widzenia (178°) - dostrzeżesz każdy, choćby najdrobniejszy detal, bez względu pod jakim kątem będziesz patrzeć. Panel antyodblaskowy pozwala na pracę choćby w pełnym słońcu. Nie musisz już martwić się o nieprzyjemne dla oka odbicia światła. Pracuj i baw się gdzie chcesz i kiedy chcesz. 250 nitów to poziom jasności, który gwarantuje Ci nieprzeciętny obraz i pełną gamę barw w każdych warunkach oświetleniowych. Mikroramka oznacza, iż w mniejszej obudowie mamy do dyspozycji pokaźniejszy wyświetlacz, a do tego świetnie się pokazuje.

  momentalnie i komfortowo

  Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2) to karta sieci bezprzewodowej combo z modułem Bluetooth® 5 - zyskaj gigabitowa szybkość transferu danych i bezusterkowość połączeń. Jeden port SuperSpeed USB Type-C® pracujący z szybkością 10 Gb/s i oferujący zasilanie USB, DisplayPort™ 1.4 i HP Sleep and Charge, a do tego dwa porty SuperSpeed USB Type-A (5 Gb/s), po gniazdo HDMI 2.0, AC Smart Pin i combo słuchawki/mikrofon - nie Ci potrzeba niczego więcej, żeby podłączyć praktycznie dowolne urządzenie zewnętrzne.

  komfortowa praca

  Zintegrowana w obudowie kamera HP Wide Vision HD 720p zaopatrzona we zastosowany układ dwóch mikrofonów cyfrowych to pewność jakości obrazu i dźwięku - przenieś swoje spotkania online na wyższy poziom. System audio składający się z dwóch głośników, wzbogacony o technikę HP Audio Boost i zestrojony poprzez ekspertów B&O - ciesz się doskonałym brzmieniem muzyki.


☆ HP Pavilion 61Q75EA ☆

HP Pavilion 61Q75EA Najniższa Cena Online

☆ HP Pavilion 61Q75EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Pavilion 61Q75EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:2,3 GHz;Częstotliwość taktowania:2,3 - 4,2 GHz;Czytnik linii papilarnych:tak;DisplayPort:nie;dodatkowe informacje:Czytnik linii papilarnych, Podświetlana klawiatura, System dźwięku Bang & Olufsen, TouchPad;Dysk:512 GB SSD;Dysk SSD:tak;ekran dotykowy:nie;Głębokość:209 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;Jasność ekranu:400 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana 2.0;Kolor tylnej obudowy:srebrny;ilość rdzeni procesora:6;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi 802.11 ax;Materiał pokrywy:stop magnezu;Karta graficzna:Radeon™ Graphics;Model karty graficznej:Radeon™ Graphics;Procesor:5600U;Model procesora:5600U;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:16 GB;Pamięć podręczna CACHE:16 MB;Zainstalowana pamięć RAM:16 GB;Podświetlana klawiatura:tak;pojemność baterii/akumulatora:43 Wh;Port LAN RJ-45:brak;producent karty graficznej:AMD;firma procesora:AMD;firma procesora (zintegrowana grafika):AMD;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):13,3 cala;Przeznaczenie:wielozadaniowe;rodzaj napędu:brak napędu;wariant procesora:Ryzen™ 5;Rozdzielczość ekranu:1920 x 1200 pikseli;Rozdzielczość kamery:0,92 mln pikseli;Przekątna matrycy:13,3 cala;seria:Envy 13;seria:HP Pavilion;linia:Pavilion Aero 13-be...nw;System operacyjny:Windows 11 Home Edition;System operacyjny:Windows 11 Home Edition;System - relacje:Windows 11;Szerokość:297 mm;szybki dysk SSD:512 GB;Tuner TV:nie;wariant gwarancji:door to door;typ:notebook na co dzień;rodzaj matrycy:matowa LED, IPS;rodzaj pamięci RAM:DDR4 3200 MHz;wariant podłączenia:PCIe NVMe M.2;rodzaj procesora:AMD Ryzen™ 5;Waga:1 kg;zastosowana kamera:tak;zastosowane głośniki:2;zaimplementowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wersja systemu operacyjnego:Home Edition;Wi-Fi:tak;Wolne sloty na pamięć RAM:0;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:nie;Wyjście liniowe audio:nie;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz;Wysokość:16 mm;Zajęte sloty na pamięć RAM:(wlutowana);Zintegrowany układ graficzny:Radeon™ Graphics;Złącza:Combo jack (wejście/wyjście audio), HDMI 2.0 x 1, USB 3.1 wariant C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, USB 3.2 x 2;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):tak;Złącze Fire-Wire (IEEE1394):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:tak;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:2;Złącze USB 3.1 typ C:1;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  czytnik linii papilarnych, 1. Asygnowany dysk SSD, 1. Podświetlenie klawiatury, pamięć RAM 16GB, system Windows 11


☆ HP Spectre 67M35EA ☆

HP Spectre 67M35EA Najniższa Cena Online

☆ HP Spectre 67M35EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Spectre 67M35EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:2,9 GHz;Częstotliwość taktowania:2,9 - 5,0 GHz;Czytnik kart pamięci:microSD;Czytnik linii papilarnych:tak;DisplayPort:nie;dodatkowe informacje:Aluminiowa obudowa, Czytnik linii papilarnych, wyświetlacz dotykowy, wyświetlacz OLED, Obsługa rysika, Podświetlana klawiatura, System dźwięku Bang & Olufsen, TouchPad;Dysk:1 TB SSD;Dysk SSD:tak;ekran dotykowy:tak;ekran dotykowy - listing:wyświetlacz dotykowy;Głębokość:220 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;Jasność ekranu:400 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana zgodna z Intel High Definition Audio;Kolor (nazwa producenta):(nightfall black);Kolor tylnej pokrywy:czarny;ilość rdzeni procesora:4;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11ax);Materiał pokrywy:aluminium;Karta graficzna:Iris Xe Graphics;Model karty graficznej:Iris Xe Graphics;Procesor:1195G7;Model procesora:1195G7;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:32 GB;Pamięć podręczna CACHE:12 MB;Zainstalowana pamięć RAM:32 GB;Podświetlana klawiatura:tak;pojemność baterii/akumulatora:66 Wh;Port LAN RJ-45:brak;firma karty graficznej:Intel®;producent procesora:Intel®;marka procesora (zintegrowana grafika):Intel®;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):13,5 cala;Przeznaczenie:wielozadaniowe, ultralekkie;wariant napędu:brak napędu;typ procesora:Core™ i7 11gen;Rozdzielczość ekranu:3000 x 2000 pikseli;Rozdzielczość kamery:0,92 mln pikseli;Przekątna matrycy:13,5 cala;seria:Spectre x 360;seria:HP Spectre;kolekcja (SEO):Hp Spectre x360;linia:Spectre x360 14-ea...nw;System operacyjny:Windows 11 Professional;System operacyjny:Windows 11 Professional;System - relacje:Windows 11;Szerokość:299 mm;prędki dysk SSD:1 TB;Tuner TV:nie;typ gwarancji:door to door;typ:laptop z dokumentem Intel EVO;wariant matrycy:połyskująca OLED;wariant pamięci RAM:LPDDR4x 4266 MHz;typ podłączenia:M.2;typ procesora:Intel Core™ i7;Waga:1,34 kg;zaimplementowana kamera:tak;zaimplementowane głośniki:4;wbudowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wersja systemu operacyjnego:Professional;Wi-Fi:tak;Wolne sloty na pamięć RAM:0;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:nie;Wyjście liniowe audio:nie;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz, futerał, rysik;Wysokość:17 mm;Zajęte sloty na pamięć RAM:(wlutowana);Zintegrowany układ graficzny:Iris Xe Graphics;Złącza:Combo jack (wejście/wyjście audio), Thunderbolt 4 x 2, USB 3.2 x 1;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):tak;Złącze Fire-Wire (IEEE1394):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:tak;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:1;Złącze USB 3.1 rodzaj C:2;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  czytnik linii papilarnych, 1. Asygnowany dysk SSD, 1. Wyświetlacz dotykowy, 1. Podświetlenie klawiatury, pamięć RAM 32GB, system Windows 11


☆ HP 21V67EA ☆

HP 21V67EA Najniższa Cena Online

☆ HP 21V67EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP 21V67EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:3 GHz;Częstotliwość taktowania:3,0 - 4,0 GHz;Czytnik kart pamięci:SD;Czytnik linii papilarnych:nie;DisplayPort:nie;uzupełniające informacje:DTS: X Ultra, Podświetlana klawiatura, System dźwięku Bang & Olufsen, TouchPad;Dysk:512 GB SSD;Dysk SSD:tak;ekran dotykowy:nie;Głębokość:239 mm;Grafika:GTX1650 Ti;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, door to door;Jasność ekranu:250 nitów;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ax;Karta dźwiękowa:zintegrowana 2.0;Kolor tylnej obudowy:srebrny;ilość rdzeni procesora:6;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi 802.11 ax;Karta graficzna:GeForce GTX™ 1650 Ti + AMD Radeon™ Graphics;Model karty graficznej:GeForce GTX™1650 Ti;Procesor:4600H;Model procesora:4600H;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:4 GB;Pamięć RAM:8 GB;Pamięć podręczna CACHE:8 MB;Zainstalowana pamięć RAM:8 GB;Podświetlana klawiatura:tak;pojemność baterii/akumulatora:52,5 Wh;Port LAN RJ-45:10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet;producent karty graficznej:NVIDIA®;producent procesora:AMD;firma procesora (zintegrowana grafika):AMD;Proporcje matrycy (selekcja):16:9;Przekątna matrycy (relacje):15,6 cala;Przeznaczenie:super prędkie, wielozadaniowe;typ napędu:brak napędu;wariant procesora:Ryzen™ 5;typ procesora:Ryzen™ 5;Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080 pikseli;Przekątna matrycy:15,6 cala;linia:HP Omen;seria (SEO):OMEN laptop;seria:Omen 15-en...nw;System operacyjny:bez systemu;System operacyjny:bez systemu;System - relacje:bez systemu;Szerokość:358 mm;szybki dysk SSD:512 GB;Tuner TV:nie;typ gwarancji:door to door;wariant:notebook gamingowy;typ matrycy:matowa LED, IPS;wariant pamięci RAM:DDR4 3200 MHz;typ podłączenia:PCIe NVMe M.2;typ procesora:AMD Ryzen™ 5;Waga:2,37 kg;wbudowana kamera:tak;zastosowane głośniki:2;zaimplementowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wi-Fi:tak;Wolne sloty na pamięć RAM:0;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:tak;Wyjście liniowe audio:nie;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:tak;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz;Wysokość:23 mm;Zajęte sloty na pamięć RAM:2 x 4 GB;Zintegrowany układ graficzny:Radeon™ Graphics;Złącza:Combo jack (wejście/wyjście audio), LAN x 1, HDMI x 1, USB 3.0 / USB 3.1 x 2, USB 3.1 typ C (z DisplayPort) x 1, mini DisplayPort x 1;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):tak;Złącze Fire-Wire (IEEE1394):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:nie;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:2;Złącze USB 3.1 wariant C:1;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  przeznaczony dysk SSD, 1. Display Port, 1. Podświetlenie klawiatury, grafika nVidia linia GTX 16xx, pamięć RAM 8GBPodobne zestawienia:


Najtańsze laptopy do pracy dla grafika HP – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze laptopy do pracy dla grafika HP, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy grafika HP jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HP 3V5H3EA ☆

HP 3V5H3EA Najniższa Cena Online

☆ HP 3V5H3EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP 3V5H3EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:
  notebook HP 255 G8 olśniewająca głębia obrazu

  doskonała szczegółowość obrazu na 15,6-calowym ekranie to efekt użycia rozdzielczości Full HD. Dostrzegając więcej detali jesteś w stanie nie tylko lepiej skupić się na realizowanej pracy,również zrelaksować się przy oglądaniu filmu w znakomitej jakości. Matryca IPS wydobywa z obrazu jego prawdziwą głębię, przez co zniewala realistycznymi kolorami i mocnym kontrastem. Aktualnie to jedna z najkorzystniejszych matryc, która używana jest w samych komputerach gamingowych.

  szybki dysk SSD

  Znajdź miejsce na swoje dane. Dzięki pojemnemu dyskowi SSD M.2 256 GB możesz trzymać w notebooku ogrom danych i plików, posiadając je zawsze pod ręką. Dyski SSD podkreśla prędkość działania, dzięki temu nie będziesz musiał wyczekać na otwieranie się poszczególnych programów. Niska awaryjność zapewni skuteczną i długą pracę poprzez długie lata, dbając jednocześnie o przechowywane informacje.

  Procesor 10-tej generacji

  Intel Core najnowszej 10-tej generacji dba o to, żeby Twoja praca była skuteczna w każdych warunkach. Inteligentna optymalizacja pozwoli na realizowanie wielu zadań jednocześnie przy zachowaniu niezwykłej płynności. Specjalnie dopasowana technika chłodzenia zadba o odpowiednią temperaturę urządzenia nawet przy wykonywaniu najmocniej obciążających działań. Pracuj na dokumentach, oglądaj Internet lub korzystaj z multimediów w płynny sposób dzięki pamięci 8 RAM.


☆ HP 4H3B3EA ☆

HP 4H3B3EA Najniższa Cena Online

☆ HP 4H3B3EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP 4H3B3EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  17-calowy laptop o wyraźnej przyszłościowej konstrukcjiLaptop HP 17 to drobiazgowo zaprojektowane urządzenie gwarantujące słuszną efektywność dzięki procesorowi AMD, prędkiej technice Wi-Fi oraz dużej pamięci masowej.

  Skorzystaj z naturalniejszej i wygodniejszej pozycji pisania dzięki specjalnemu zawiasowi podnoszącemu i zwiększonemu clickpadowi. W konstrukcji komputera HP 17 wykorzystano materiały pochodzące z recyklingu, jak plastik odzyskany przed trafieniem do oceanu, a także pokonsumenckie tworzywa nienaturalne.

  Zawias podnoszącyNowa kompozycja z zawiasem podnoszącym pozwala unieść klawiaturę do naturalniejszej i wygodniejszej pozycji pisania. Szybszy sposób na ładowanieWracaj ekspresowo do pracy lub zabawy bez długiego wymogi na naładowanie.

  Naładuj baterię do poziomu 50% w ciągu 45 minut dzięki funkcji HP Fast Charge. Potężny procesor i karta graficznaWielozadaniowość staje się prosta i szybka dzięki efektywności procesora AMD i mocnej karcie graficznej.

  Uzyskaj świeże spojrzenieSystem Windows 11 zapewnia spokojną i kreatywną przestrzeń, w której możesz realizować swoje pasje dzięki nowym doświadczeniom. Począwszy od odświeżonego menu Start po nowe sposoby łączenia się z ulubionymi osobami, wiadomościami, grami i treściami Windows 11 to miejsce, w którym można myśleć, wyrażać siebie i wytwarzać w naturalny sposób.

  mobilne procesory AMD Ryzen linii 5000 UJeśli częste videokonferencje, przeglądanie internetu, a także tworzenie arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji jest dla Ciebie codziennością, to urządzenie napędzane procesorem mobilnym AMD Ryzen kolekcji 5000 jest wytwarzane dla Ciebie.

  wyświetlacz Full HDUsiądź komfortowo i ciesz się przezroczyście czystym obrazem dzięki nieprzeciętnej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli. Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego wymiaru. Nasadki klawiszy zawierają plastik pochodzący z recyklingu.Dzięki zaimplementowaniu nasadek wyprodukowanych z plastiku pochodzącego z recyklingu wprowadzamy do naszych klawiatur bardziej zrównoważone wzornictwo.

  HP QuickDropPrzenoś bezprzewodowo zdjęcia, filmy, dokumenty i inne pliki pomiędzy swoim komputerem a urządzeniem przenośnym. Akumulator, który Cię wyzwoliPracuj poprzez cały dzień i nie martw się ładowaniem.

  Dzięki akumulatorowi zapewniającemu nawet 8 godzin i 15 minut zasilania możesz pracować dłużej, zobaczyć więcej i cały czas cieszyć się pełną swobodą.Model: 17-cp0204nwPozostałe dane o procesorze: AMD Ryzen 5 5500UPozostałe informacje o pamięci RAM: Dźwięk: dopełniające oprogramowanie: Akcesoria w komplecie: dane o gwarancji: Pozostałe informacje:...


☆ HP Pavilion 4H3T6EA ☆

HP Pavilion 4H3T6EA Najniższa Cena Online

☆ HP Pavilion 4H3T6EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Pavilion 4H3T6EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook HP Pavilion 4H3T6EA 15.6" OctaCore Ryzen 7 5700U Niebieski Praca w wyrafinowanym stylu. Satysfakcjonująca rozrywka. Laptop HP Pavilion 4H3T6EA 15,6 cala zagwarantuje większą wydajność w mniejszym urządzeniu, dzięki czemu możesz realizować więcej zadań niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

  Ciesz się zniewalającą jakością rozrywki dzięki ekranowi z mikrokrawędziami i wyjątkowemu dźwiękowi z głośników B&O. Niesamowita produktywność w nieznacznym komputerze, dzięki temu możesz realizować więcej zadań i radować się rozrywką niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

  sprawność i prostota wydajność, która zawsze wybiega o krok do przodu. Korzystaj z notebooka HP Pavilion 4H3T6EA, który nadąża z realizacją zdań dzięki procesorowi AMD klasy premium. Jeśli częste wideokonferencje, przeglądanie internetu, a także tworzenie arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji jest dla Ciebie codziennością, to urządzenie napędzane procesorem przenośnym AMD Ryzen™ serii 5000 jest tworzone dla Ciebie.

  wyświetlacz, który przyciąga uwagę Dzięki dźwiękowi audio zapewnianemu poprzez głośniki B&O, obszerniejszemu ekranowi oraz ramce z mikrokrawędziami, która maksymalizuje obraz, ten laptop HP Pavilion 4H3T6EA zagwarantuje niezwykłą wirtualną rozrywkę.

  Ciesz się przejrzyście czystym obrazem pod każdym kątem. Obfite kąty widzenia 178° i realistyczna rozdzielczość 1920 × 1080 za każdym razem nadzwyczajny widok na Twoje ulubione treści. Więcej możliwości w mniejszym urządzeniu Kompaktowy laptop HP Pavilion 4H3T6EA, który ułatwia pracę w podróży, dzięki touchpadowi Precision Touchpad, a jednocześnie oferuje żywotny akumulator i funkcję szybkiego ładowania HP Fast Charge.

  Gdy akumulatorowi brakuje już mocy, nikt nie ma czasu, aby godzinami czekać na naładowanie. Wyłącz swoje urządzenie i naładuj je od 0 do 50% w ciągu około 45 minut.


☆ HP ProBook 4K7C2EA ☆

HP ProBook 4K7C2EA Najniższa Cena Online

☆ HP ProBook 4K7C2EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP ProBook 4K7C2EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  progresywna budowa dopasowana do współczesnego stylu pracyDzięki nowej, kompaktowej konstrukcji komputer przenośny HP ProBook 455 oferuje wysoką sprawność, bezpieczeństwo i trwałość specjalistom z rozwijających się firm, którzy niejednokrotnie przemieszają się między biurem, spotkaniami a domem.

  Nowa konstrukcja dopasowana do innowacyjnego stylu pracyLekka, kompaktowa i smukła pokrywa z aluminiowymi komponentami nietrudne przenoszenie urządzenia. Ciesz się ponad 87-procentowym współczynnikiem proporcji ekranu do , a także cicho i dokładnie działającą klawiaturą.

  Moc, która starczy na nad wyraz długoSprawna praca przez cały dzień dzięki najnowszemu procesorowi AMD Ryzen PRO i pamięci o wysokiej efektywności. HP ProBook 455 znamionuje się wysoką wydajnością, dzięki długiemu czasowi pracy na akumulatorze i szybkim dyskom półprzewodnikowym.

  Ochrona przez HP Wolf SecurityHP Wolf Security for Business zagwarantuje mocną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

  Niech nic Cię nie zatrzymaZyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom, a także funkcjom współpracy i łączności HP. Zadbaj o prywatnośćZintegrowana kamera HP Privacy Camera jest wyposażona w fizyczną przesłonę chroniącą prywatność, dzięki której nikt nie będzie obserwował Twojej pracy.

  automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętoweAtaki na oprogramowanie układowe mogą całkowicie zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki wyposażono rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit lub włamaniu.

  HP Sure SenseZłośliwe oprogramowanie ewoluuje w zastraszającym tempie, a tradycyjne programy antywirusowe nie za każdym razem rozpoznają świeże warianty ataków. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania nieszablonowej ochrony przed innowacyjnym złośliwym oprogramowaniem.

  Bezpiecznie przeglądaj strony internetoweChroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach zestawu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.

  Praca bez przerwW pełni zintegrowane i zautomatyzowane funkcje oprogramowania układowego HP BIOSphere Gen5 pozwalają powiększyć efektywność i ograniczyć przestoje. Automatyczne aktualizacje i kontrole zabezpieczeń dodatkowo chronią Twoje komputery.

  Przyspiesz podstawowe zarządzanie ITZestaw HP Manageability Integration Kit przyspiesza tworzenie obrazów i usprawnia zarządzanie sprzętem, systemem BIOS i zabezpieczeniami przy użyciu programu Microsoft System Center Configuration Manager.Model: ProBook 455 G8Pozostałe informacje o procesorze: AMD Ryzen 3 5400UPozostałe informacje o pamięci RAM: Dźwięk: dodatkowe oprogramowanie: Akcesoria w pakiecie: dane o gwarancji: Pozostałe informacje:...


☆ HP 4H3T9EA ☆

HP 4H3T9EA Najniższa Cena Online

☆ HP 4H3T9EA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP 4H3T9EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:
  Praca i rozrywka w korzystnym stylu

  mocny, efektywny energetyczny procesor mobilny klasy premium, zintegrowany układ grafiki zapewniający wysoką efektywność, dysk SSD o szerokiej obszerności i superszybka pamięć operacyjna, wielki wyświetlacz z mikroramką i genialny system audio firmowany przez B&O - to bezawaryjny przepis na genialny komputer mobilny. Całość zamknięta jest w stylowej kompaktowej obudowie z aluminium. Poznajcie laptop HP Pavilion 15, który powoduje, iż praca staje się przyjemnością a rozrywka jest naprawdę emocjonująca.

  przenośna ultrawydajność

  Przekonaj się na czym polega inteligentne przyspieszenie - procesor AMD Ryzen™ gwarantuje najwyższą efektywność i wydajność energetyczną nowoczesnym laptopom ultramobilnym. Zintegrowany układ graficzny, który zapewnia prędkość, moc i płynność obrazu - ciesz się grafiką najwyższej jakości niezależnie od tego co robisz. Napęd SSD PCIe® NVMe™ M.2 jest kilkanaście razy szybszy klasyczny dysk twardy o prędkości 5400 obr./min. To oznacza m.in. Że system wystartuje w kilka sekund. Minimum 8 GB szybkiej pamięci DDR4-3200 MHz - możesz być pewien, iż nie ma ona sobie równych pod względem szybkości, oporności na błędy i produktywności energetycznej.

  ekran wysokiej jakości

  obszerny, 15,6 calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 (Full HD) zapewniający spory kąt widzenia (178°) - dostrzeżesz każdy, choćby najdrobniejszy szczegół, bez względu pod jakim kątem będziesz patrzeć. Panel antyodblaskowy pozwala na pracę choćby w pełnym słońcu. Nie musisz już martwić się o nieprzyjemne dla oka odbicia światła. Pracuj i baw się gdzie chcesz i kiedy chcesz. 250 nitów to poziom jasności, który zapewnia Ci wyśmienity obraz i całkowitą gamę odcieni w każdych warunkach oświetleniowych. Mikroramka oznacza, że w mniejszej obudowie mamy do dyspozycji obszerniejszy wyświetlacz, a do tego świetnie się przedstawia.

  błyskawicznie i wygodnie

  Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2) to karta sieci bezprzewodowej combo z modułem Bluetooth® 5 - zyskaj gigabitowa prędkość transferu informacji i bezusterkowość połączeń. Jeden port SuperSpeed USB Type-C® pracujący z szybkością 10 Gb/s i oferujący zasilanie USB, DisplayPort™ 1.4 i HP Sleep and Charge, a do tego dwa porty SuperSpeed USB Type-A (5 Gb/s), po gniazdo HDMI 2.0, AC Smart Pin i combo słuchawki/mikrofon - nie Ci trzeba niczego więcej, aby podłączyć praktycznie dowolne urządzenie zewnętrzne.

  komfortowa praca

  Zintegrowana w obudowie kamera HP Wide Vision HD 720p wyposażona we zaimplementowany układ dwóch mikrofonów cyfrowych to gwarancja jakości obrazu i dźwięku - przenieś swoje spotkania online na wyższy poziom. System audio składający się z dwóch głośników, wzbogacony o technikę HP Audio Boost i zestrojony przez ekspertów B&O - ciesz się doskonałym brzmieniem muzyki.Podsumowanie, czyli jaki laptop dla grafika HP najlepszy?


Najlepszy laptop dla grafika HP w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop dla grafika HP w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane laptopy dla grafika – Zestawienie na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy grafika HP nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych laptopów do obróbki grafiki.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop dla grafika HP opinie,
 • dobry laptop dla grafika HP cena,
 • laptop dla grafika HP ranking,
 • laptop dla grafika HP jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...