Ranking laptopów do pracy grafika Hiro. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy grafika Hiro


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych laptopów do pracy grafika Hiro. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy grafika Hiro,
 • TOP5 często wybieranych laptopów do obróbki grafiki.

Jakie laptopy do pracy dla grafika Hiro najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy do pracy dla grafika Hiro, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking laptopów do pracy grafika Hiro, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hiro 770 H02 ☆

Hiro 770 H02 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 770 H02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 770 H02
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • mobilna moc - notebooky gamingowe HIRO® to solidne przenośne maszyny asygnowane do gier, które możesz wziąć wszędzie ze sobą. Dzisiaj możesz cieszyć się najwyższą skutecznością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym mobilnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania dostępną na rynku. W ofercie odszukasz modele które mają magnezowe pokrywy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury zaopatrzone w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i potężne karty graficzne z kolekcji 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najlepsze, oferując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują rewolucyjną technikę NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość marki HIRO


  notebook do gier HIRO X770T charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dodatkowymi cechami niezwykle ważnymi dla każdego gracza. Wyświetlacz posiada cienkie ramki, co zwiększa pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  zastosowania matryca typu IPS zagwarantuje wyjątkowo realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie odcieni, sprawiając że gry wyglądają jeszcze bardziej błyskotliwie, przedstawiając pełną głębię kolorów wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu powoduje, że wyświetlany obraz jest nad wyraz płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura ma pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter laptopa HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie odcieni, pozwoli przypasować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, iż każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie nadzwyczajne wrażenia audio podczas grania, oglądania filmów albo słuchania muzyki. Wbudowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Dzisiaj każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  laptop HIRO X770T został wyekwipowany w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki czemu pozwala iść z duchem czasu oraz epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji zapewnia znaczny wzrost produktywności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej sprawności jednoczy dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, zapewniając płynne działanie w trakcie gry. Rdzenie produktywnościowe zapewniają wysoką sprawność podczas zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor zezwala na mistrzowskie granie i tworzenie materiałów multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza kolekcja kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie wydajniejsza od układów RTX 20XX w sytuacji technologii Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zaimplementowano innowacyjny system NVIDIA® DLSS, rozszerzający wyjściową liczba FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie nawet 100 klatek na sekundę, a także pełną obsługę Ray-Tracingu i VR.


  laptop HIRO to najkorzystniejszy wybór, jeżeli poszukujesz notebooka, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Progresywny system inteligentnego chłodzenia gwarantuje jednocześnie pełne użycie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X770T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im przez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  laptopy HIRO mają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego pełną funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, oferujące funkcje przydatne bardzo przy obsłudze multimediów. Jest to najszczególniej aktualny na rynku system operacyjny, gwarantujący pełną zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Bardzo prosta i instynktowna obsługa wszystkich funkcji notebooka to wyjątkowo ważny argument za wyborem notebooka z systemem Windows 11. Jednocześnie otrzymujesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie komplety bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym laptopie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", laptopy HIRO mają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość zaimplementowanej karty sieciowej WIFI zapewnia zrównoważone i prędkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami przez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się dzisiaj odbywać bez żadnych zacięć.

☆ Hiro 70 H01 ☆

Hiro 70 H01 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 70 H01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 70 H01
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • przenośna moc - notebooky gamingowe HIRO® to potężne mobilne maszyny dedykowane do gier, które możesz wziąć wszędzie ze sobą. Dzisiaj możesz radować się najwyższą efektywnością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym mobilnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania przystępną na rynku. W ofercie odnajdziesz modele które mają magnezowe pokrywy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury zaopatrzone w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i konkretne karty graficzne z serii 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najkorzystniejsze, proponując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują przełomową technikę NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość producenta HIRO


  laptop do gier HIRO X570T znamionuje się wysoką jakością wykonania, a także dodatkowymi cechami bardzo ważnymi dla każdego gracza. Wyświetlacz ma cienkie ramki, co rozszerza pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  użycia matryca typu IPS zagwarantuje nad wyraz realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie odcieni, powodując iż gry wyglądają jeszcze bardziej błyskotliwie, prezentując całkowitą głębię barw wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu sprawia, iż wyświetlany obraz jest szczególnie płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura ma pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter laptopa HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie kolorów, pozwoli dopasować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, że każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie znakomite wrażenia audio w trakcie grania, oglądania filmów albo słuchania muzyki. Zaimplementowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Dzisiaj każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  notebook HIRO X570T został wyposażony w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki temu pozwala iść z duchem czasu oraz epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji zapewnia spory wzrost sprawności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej skuteczności scala dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, gwarantując płynne działanie w trakcie gry. Rdzenie produktywnościowe gwarantują wysoką skuteczność podczas zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor umożliwia fachowe granie i tworzenie materiałów multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza linia kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie produktywniejsza od układów RTX 20XX w przypadku technologii Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zaimplementowano nowoczesny system NVIDIA® DLSS, rozszerzający wyjściową liczba FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie nawet 100 klatek na sekundę i pełną obsługę Ray-Tracingu i VR.


  laptop HIRO to najlepszy wybór, jeżeli poszukujesz notebooka, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Progresywny system inteligentnego chłodzenia zapewnia jednocześnie pełne użycie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X570T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im przez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  laptopy HIRO posiadają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego całkowitą funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, oferujące funkcje przydatne szczególnie przy obsłudze multimediów. Jest to najszczególniej aktualny na rynku system operacyjny, gwarantujący pełną zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Istotnie prosta i intuicyjna obsługa wszelkich funkcji laptopa to wyjątkowo ważny argument za wyborem notebooka z systemem Windows 11. Równocześnie otrzymujesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie pakiety bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym notebookie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", laptopy HIRO mają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość wbudowanej karty sieciowej WIFI zapewnia stabilne i szybkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami poprzez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się teraz odbywać bez żadnych zacięć.

☆ Hiro 770 H01 ☆

Hiro 770 H01 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 770 H01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 770 H01
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • przenośna moc - laptopy gamingowe HIRO® to solidne przenośne maszyny dedykowane do gier, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Dzisiaj możesz cieszyć się najwyższą produktywnością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym mobilnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania dostępną na rynku. W ofercie odszukasz modele które mają magnezowe pokrywy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury wyekwipowane w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i mocne karty graficzne z linii 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najlepsze, proponując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują bezprecedensową technikę NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość firmy HIRO


  laptop do gier HIRO X770T znamionuje się wysoką jakością wykonania oraz dodatkowymi cechami stanowczo ważnymi dla każdego gracza. Wyświetlacz posiada cienkie ramki, co powiększa pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  wykorzystania matryca rodzaju IPS zapewnia niezwykle realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie odcieni, sprawiając iż gry wyglądają jeszcze bardziej pięknie, pokazując całkowitą głębię barw wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu sprawia, że wyświetlany obraz jest szczególnie płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura ma pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter laptopa HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie kolorów, pozwoli przystosować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, że każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie genialne wrażenia audio podczas grania, oglądania filmów lub słuchania muzyki. Zaimplementowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Dzisiaj każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  notebook HIRO X770T został zaopatrzony w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki czemu pozwala iść z duchem czasu i epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji zagwarantuje spory wzrost wydajności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej produktywności konsoliduje dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, gwarantując płynne działanie w trakcie gry. Rdzenie wydajnościowe zapewniają wysoką skuteczność podczas zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor zezwala na mistrzowskie granie i tworzenie materiałów multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza seria kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie efektywniejsza od układów RTX 20XX w przypadku technice Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zastosowano postępowy system NVIDIA® DLSS, zwiększający wyjściową ilość FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie nawet 100 klatek na sekundę, a także całkowitą obsługę Ray-Tracingu i VR.


  laptop HIRO to najlepszy wybór, jeżeli poszukujesz notebooka, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Innowacyjny system inteligentnego chłodzenia gwarantuje zarówno pełne użycie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X770T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im poprzez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  laptopy HIRO posiadają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego całkowitą funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, oferujące funkcje przydatne istotnie przy obsłudze multimediów. Jest to najszczególniej aktualny na rynku system operacyjny, gwarantujący pełną zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Bardzo prosta i intuicyjna obsługa wszystkich funkcji laptopa to niezwykle ważny argument za wyborem laptopa z systemem Windows 11. Jednocześnie dostajesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie zestawy bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym laptopie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", notebooky HIRO posiadają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość wbudowanej karty sieciowej WIFI gwarantuje jednostajne i szybkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami przez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się teraz odbywać bez żadnych zacięć.


Podobne zestawienia:


Najtańsze laptopy do pracy dla grafika Hiro – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze laptopy do pracy dla grafika Hiro, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy grafika Hiro jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hiro 770 H01 ☆

Hiro 770 H01 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 770 H01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 770 H01
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • mobilna moc - laptopy gamingowe HIRO® to potężne przenośne maszyny dedykowane do gier, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Teraz możesz cieszyć się najwyższą sprawnością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym przenośnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania przystępną na rynku. W ofercie odnajdziesz modele które mają magnezowe obudowy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury zaopatrzone w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i konkretne karty graficzne z linii 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najlepsze, proponując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują bezprecedensową technikę NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość producenta HIRO


  notebook do gier HIRO X770T znamionuje się wysoką jakością wykonania oraz dodatkowymi cechami nad wyraz ważnymi dla każdego gracza. Wyświetlacz posiada cienkie ramki, co rozszerza pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  wykorzystania matryca typu IPS zapewnia niezwykle realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie odcieni, sprawiając iż gry wyglądają jeszcze bardziej spektakularnie, przedstawiając całkowitą głębię kolorów wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu sprawia, że wyświetlany obraz jest istotnie płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura ma pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter laptopa HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie odcieni, pozwoli przypasować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, iż każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie wyśmienite wrażenia audio w trakcie grania, oglądania filmów albo słuchania muzyki. Zaimplementowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Dzisiaj każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  notebook HIRO X770T został zaopatrzony w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki czemu pozwala iść z duchem czasu i epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji zapewnia wielki wzrost sprawności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej efektywności zespaja dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, gwarantując płynne działanie w trakcie gry. Rdzenie skutecznościowe gwarantują wysoką skuteczność w trakcie zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor pozwala na fachowe granie i tworzenie materiałów multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza kolekcja kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie sprawniejsza od układów RTX 20XX w sytuacji technice Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zaimplementowano postępowy system NVIDIA® DLSS, powiększający wyjściową ilość FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie nawet 100 klatek na sekundę, a także pełną obsługę Ray-Tracingu i VR.


  laptop HIRO to najkorzystniejszy wybór, jeżeli poszukujesz laptopa, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Progresywny system inteligentnego chłodzenia zagwarantuje jednocześnie pełne zastosowanie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X770T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im poprzez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  laptopy HIRO mają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego całkowitą funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, oferujące funkcje przydatne nad wyraz przy obsłudze multimediów. Jest to najszczególniej aktualny na rynku system operacyjny, gwarantujący pełną zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Istotnie prosta i intuicyjna obsługa wszelkich funkcji notebooka to bardzo ważny argument za wyborem laptopa z systemem Windows 11. Jednocześnie dostajesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie pakiety bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym notebookie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", notebooky HIRO mają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość zastosowanej karty sieciowej WIFI zapewnia stabilne i szybkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami przez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się dzisiaj odbywać bez żadnych zacięć.

☆ Hiro 70 H01 ☆

Hiro 70 H01 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 70 H01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 70 H01
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • mobilna moc - notebooky gamingowe HIRO® to mocne mobilne maszyny dedykowane do gier, które możesz wziąć wszędzie ze sobą. Dzisiaj możesz radować się najwyższą produktywnością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym przenośnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania przystępną na rynku. W ofercie znajdziesz modele które posiadają magnezowe obudowy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury wyposażone w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i konkretne karty graficzne z serii 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najlepsze, proponując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują rewolucyjną technikę NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość producenta HIRO


  notebook do gier HIRO X570T charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dodatkowymi cechami nad wyraz ważnymi dla każdego gracza. Ekran posiada cienkie ramki, co rozszerza pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  użycia matryca rodzaju IPS gwarantuje bardzo realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie kolorów, sprawiając że gry wyglądają jeszcze bardziej pięknie, demonstrując pełną głębię barw wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu sprawia, iż wyświetlany obraz jest stanowczo płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura ma pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter notebooka HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie odcieni, pozwoli dostosować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, iż każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie perfekcyjne wrażenia audio podczas grania, oglądania filmów albo słuchania muzyki. Wbudowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Teraz każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  laptop HIRO X570T został wyposażony w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki temu pozwala iść z duchem czasu oraz epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji zagwarantuje duży wzrost produktywności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej sprawności scala dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, gwarantując płynne działanie w trakcie gry. Rdzenie produktywnościowe zapewniają wysoką efektywność w trakcie zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor umożliwia mistrzowskie granie i tworzenie tworzyw multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza seria kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie produktywniejsza od układów RTX 20XX w sytuacji technologii Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zaimplementowano progresywny system NVIDIA® DLSS, zwiększający wyjściową liczba FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie choćby 100 klatek na sekundę i pełną obsługę Ray-Tracingu i VR.


  laptop HIRO to najkorzystniejszy dobór, jeżeli poszukujesz laptopa, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Nowoczesny system inteligentnego chłodzenia gwarantuje jednocześnie pełne użycie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X570T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im poprzez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  notebooky HIRO mają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego całkowitą funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, oferujące funkcje przydatne szczególnie przy obsłudze multimediów. Jest to najmocniej aktualny na rynku system operacyjny, zapewniający pełną zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Bardzo prosta i intuicyjna obsługa wszystkich funkcji notebooka to szczególnie ważny argument za wyborem notebooka z systemem Windows 11. Jednocześnie dostajesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie zestawy bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym notebookie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", notebooky HIRO mają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość zastosowanej karty sieciowej WIFI zagwarantuje zrównoważone i prędkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami poprzez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się dzisiaj odbywać bez żadnych zacięć.

☆ Hiro 770 H02 ☆

Hiro 770 H02 Najniższa Cena Online

☆ Hiro 770 H02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro
 • Nazwa produktu: Hiro 770 H02
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:  • przenośna moc - laptopy gamingowe HIRO® to konkretne mobilne maszyny asygnowane do gier, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Dzisiaj możesz radować się najwyższą skutecznością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym mobilnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania przystępną na rynku. W ofercie znajdziesz modele które posiadają magnezowe pokrywy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury wyposażone w pełne podświetlenie RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i potężne karty graficzne z serii 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najlepsze, oferując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują przełomową technikę NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
  Jakość firmy HIRO


  notebook do gier HIRO X770T cechuje się wysoką jakością wykonania oraz dodatkowymi cechami wyjątkowo ważnymi dla każdego gracza. Ekran posiada cienkie ramki, co zwiększa pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.  Matryca IPS

  zastosowania matryca typu IPS gwarantuje nad wyraz realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie barw, sprawiając że gry wyglądają jeszcze bardziej atrakcyjnie, prezentując całkowitą głębię odcieni wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu sprawia, że wyświetlany obraz jest niezwykle płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

  Podświetlenie RGB

  Klawiatura ma pełne podświetlenie RGB, oddając w pełni gamingowy charakter laptopa HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie kolorów, pozwoli dostosować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, że każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.  Najwyższej jakości dźwięk

  Zapewnij sobie wyśmienite wrażenia audio podczas grania, oglądania filmów albo słuchania muzyki. Zaimplementowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Teraz każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.  Maksimum możliwości w grach


  notebook HIRO X770T został wyposażony w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki temu pozwala iść z duchem czasu, a także epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji zapewnia obszerny wzrost wydajności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej efektywności łączy dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, zapewniając płynne działanie w trakcie gry. Rdzenie efektywnościowe zapewniają wysoką efektywność w trakcie zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor pozwala na fachowe granie i tworzenie tworzyw multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza kolekcja kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie sprawniejsza od układów RTX 20XX w sytuacji technice Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zastosowano postępowy system NVIDIA® DLSS, zwiększający wyjściową liczba FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie choćby 100 klatek na sekundę, a także całkowitą obsługę Ray-Tracingu i VR.


  notebook HIRO to najlepszy dobór, jeżeli poszukujesz notebooka, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Nowoczesny system inteligentnego chłodzenia zagwarantuje równocześnie pełne użycie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X770T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im przez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.  100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


  laptopy HIRO posiadają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego pełną funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, proponujące funkcje przydatne szczególnie przy obsłudze multimediów. Jest to najszczególniej aktualny na rynku system operacyjny, zapewniający całkowitą zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Wyjątkowo prosta i intuicyjna obsługa wszelkich funkcji laptopa to nad wyraz ważny argument za wyborem laptopa z systemem Windows 11. Równocześnie dostajesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie zestawy bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

  Połącz się ze światem, dzięki WIFI

  Poza preinstalowanym w każdym laptopie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", laptopy HIRO mają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość zastosowanej karty sieciowej WIFI zagwarantuje stabilne i prędkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami poprzez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się teraz odbywać bez żadnych zacięć.


Podsumowanie, czyli jaki laptop dla grafika Hiro najlepszy?


Najlepszy laptop dla grafika Hiro w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop dla grafika Hiro w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze laptopy dla grafika – TOP5 na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy grafika Hiro nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych laptopów do obróbki grafiki.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop dla grafika Hiro opinie,
 • dobry laptop dla grafika Hiro cena,
 • laptop dla grafika Hiro ranking,
 • laptop dla grafika Hiro jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...