Ranking drukarek wielofunkcyjnych Canon. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek wielofunkcyjnych Canon


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek wielofunkcyjnych Canon. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek wielofunkcyjnych Canon,
 • TOP5 często wybieranych drukarek wielofunkcyjnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie drukarki wielofunkcyjne Canon najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki wielofunkcyjne Canon, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek wielofunkcyjnych Canon, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487) ☆

Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487) Najniższa Cena Online

☆ Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Canon Urządzenie pixma g3410 (4549292095487)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Najważniejsze atrybuty Canon PIXMA G3410:
  URZĄDZENIE KOLOROWE
  FORMAT A4
  wydajnOŚĆ: 7 000 STRON
  8 STRON NA MINUTĘ
  Urządzenie Wielofunkcyjne Atramentowe Canon PIXMA G3410 Kolorowe

  Drukarka Canon PIXMA G3410 to urządzenie, które świetnie spełni oczekiwania równocześnie w domu, jak i w znikomym biurze. Z jego pomocą możesz drukować, kopiować i skanować dokumenty, a także fotografie w wysokiej jakości. Dzięki możliwości połączenia poprzez Wi-Fi możesz korzystać z niego nie tylko z komputera, ale i z innych urządzeń inteligentnych. Uzupełniane zbiorniki na atrament zapewniają oszczędność i niskie koszty eksploatacji. Jest to kompaktowe i wszechstronne urządzenie, które spełni Twoje kryteria.

  zwiększ sprawność w biurze

  Nie przestawaj być efektywnym! Dzięki pokaźnej efektywności druku, która wynosi do 6000 stron w czerni i do 7000 stron w odcieniu, możesz drukować więcej bez ciągłej potrzeby uzupełniania atramentu. Technika FINE od Canon gwarantuje, że jakość wydruków będzie na najwyższym poziomie. Drukuj wyraźne teksty i żywe fotografie bez obaw o koszty i jakość.

  obfity zakres pracy

  Canon PIXMA G3410 potrafi więcej aniżeli myślisz. Możesz drukować różnorodne formaty papieru, od A4 po koperty, a choćby fotografie w różnych rozmiarach. Dzięki opcji drukowania bez obramowania Twoje fotografie będą wyglądały jeszcze lepiej. Urządzenie obsługuje najróżniejsze typy papieru, więc możesz dostosować je do mocnego zadania - od papieru zwykłego do papieru fotograficznego.

  Kompaktowe i bezawaryjne urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3410

  Jeżeli zależy Ci na przestrzeni, to Canon PIXMA G3410 jest dla Ciebie. Jest śladowe,potężne, dzięki temu łatwo wyszuka miejsce w każdym pomieszczeniu. Zbiorniki na atrament są umieszczone z przodu, z łatwością można je pilnować. Dzięki trwałemu systemowi atramentu FINE urządzenie jest bezusterkowe nawet przy pokaźnych nakładach druku.

  Oprogramowanie i łączność pozwalające na więcej

  Korzystaj z aplikacji Canon PRINT na urządzeniach z systemami iOS i Android do bezprzewodowego drukowania i skanowania. Dzięki usługom PIXMA Cloud Link i Mopria masz również dostęp do drukowania z chmury. Sterowniki i oprogramowanie są kompatybilne z rozmaitymi systemami operacyjnymi, co upraszcza integrację z przeróżnymi urządzeniami.

  Kluczowe właściwości Brother DCP-T520W

  Najważniejszymi cechami Brother DCP-T520W są: wydajny pojemnik na tusz umożliwiający wydrukowanie do 7500 stron w kolorze czarnym, zaimplementowany interfejs Hi-Speed USB 2.0 i WiFi, szybkość druku do 9 obrazów na minutę w kolorze i 16 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym, podajnik na 150 arkuszy papieru i projekt stworzony w Japonii.

  innowacyjne rozwiązania

  Jednym z najciekawszych dodatków jest monochromatyczny wyświetlacz LCD o przekątnej 1,2 cala, który usprawnia obsługę urządzenia. Hybrydowy system atramentów pozwala na uzyskanie perfekcyjnej jakości równocześnie tekstu, jak i fotografii. Bezprzewodowe możliwości i wszechstronność oprogramowania zezwalają na dobranie urządzenia do jednostkowych potrzeb i wymagań, co powoduje, że Canon PIXMA G3410 to postępowe rozwiązanie dla każdego.

  Zapraszamy do kontaktu

  Masz pytania dotyczące naszego urządzenia wielofunkcyjnego Canon PIXMA G3410? Zastanawiasz się, czy to jest właściwy wybór dla Ciebie? zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem obsługi klienta! Nasi eksperci są gotowi, aby Ci pomóc dobrać urządzenie genialnie pasujące do Twoich potrzeb i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Nie czekaj, zadzwoń już dzisiaj!


  Najważniejsze atrybuty urządzenia Canon PIXMA G3410:
  • Wszystko w jednym: To urządzenie nie jest tylko drukarką. Możesz też na nim kopiować i skanować, więc jest jak trzy maszyny w jednej!
  • Więcej wydruków, mniej problemów: Z tą drukarką możesz wydrukować aż do 6000 stron na czarno i 7000 w odcieniu, zanim zabraknie atramentu. To dużo!
  • nad wyraz prawidłowej jakości wydruki: Urządzenie używa specjalnych atramentów, które powodują,równocześnie tekst, jak i fotografie wyglądają spektakularnie i wyraźnie.
  • Bezprzewodowe drukowanie: Masz telefon lub tablet? Możesz z nich wydrukować coś na tej drukarce dzięki Wi-Fi i specjalnej aplikacji.
  • znikoma i sprytna: Jest dość minimalna, więc zmieści się choćby w niewielkim pokoju. I mimo to, radzi sobie z dużą ilością pracy.
  • Oszczędność energii: Kiedy nic nie robisz, drukarka zużywa bardzo niedużo energii. To korzystne dla środowiska i dla twojego rachunku za prąd.
  • Łatwość w użyciu: Ma znikomy ekran, na którym można zobaczyć, co się dzieje. Można z łatwością wybrać, ile kopii chcesz zrobić czy jak się masz zespoić z Wi-Fi.
  • prędkość i produktywność: Nie będziesz musiał długo czekać. Ta drukarka drukuje około 9 stron na czarno w minutę i 5 w kolorze.
  • Drukowanie zdjęć: Jeśli lubisz robić zdjęcia, to nadzwyczajna wiadomość! Ta drukarka drukujefotografie w niezwykle korzystnej jakości i nawet bez białych ramek wokół.
  • Obsługa różnych papierów: Możesz zastosować zróżnicowanych typów papieru, od zwykłego po specjalny do fotografii, a choćby koperty.

  Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie www.brother.pl)


☆ Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts6351a (4549292198706) ☆

Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts6351a (4549292198706) Najniższa Cena Online

☆ Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts6351a (4549292198706) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts6351a (4549292198706)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  To zaawansowane urządzenie 3 w 1 z bezproblemową łącznością bezprzewodową, kreatywnymi funkcjami i 5 oddzielnymi atramentami jest wspaniałe do wykorzystania domowego, drukowania dokumentów służbowych i tworzenia rodzinnych projektów....

☆ Canon Pixma TS5150 ☆

Canon Pixma TS5150 Najniższa Cena Online

☆ Canon Pixma TS5150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Pixma TS5150
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Proste i niedrogie drukowanie w domu dzięki obsłudze innowacyjnej łączności
  To minimalne, wykwintne, przystępne i przyjemne w obsłudze, przystępne cenowo, urządzenie wielofunkcyjne umożliwia nad wyraz proste drukowanie, skanowanie i kopiowanie niebanalnych obrazów i wyraźnych dokumentów w domu, a na dodatek zagwarantuje zaawansowaną łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami i usługami w chmurze.

  Inteligentna łączność

  starczy pobrać aplikację Canon PRINT,łatwo drukować i skanować bezprzewodowo przy pomocy maszyn inteligentnych (z systemem iOS lub Android). Można korzystać z wielu opcji połączeń, w tym z technice Bluetooth*.

  Wolność dzięki chmurze
  Usługa PIXMA Cloud Link, dostępna w aplikacji Canon PRINT, zapewnia swobodę drukowania z serwisów społecznościowych i skanowania do usług pamięci masowej w chmurze**.

  Wszechstronność i oszczędność

  Ekonomiczne, opcjonalne pojemniki XL umożliwiają drukowanie obszerniejszej liczby stron za te same pieniądze, a funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala oszczędzać papier. Podwójne podajniki pozwalają na jednoczesne korzystanie ze zwykłego papieru i nośników fotograficznych.

  Łatwa obsługa

  Łatwo przystępne przyciski, ręcznie odchylany panel z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 6,2 cm i uproszczony interfejs o układzie powielonym z aplikacji Canon PRINT ułatwiają sterowanie urządzeniem, przeglądanie zasobów i nawiązywanie połączeń.

  Dobra jakość za przystępną cenę

  To nieduże, stylowe i przystępne cenowo kolorowe urządzenie wielofunkcyjne zaopatrzono w system kaset FINE, który gwarantuje solidność i jakość, a także zezwala na szybką podmianę. Świetne rozwiązanie do prostej i szybkiej eksploatacji w domu.

  * Urządzenie wyekwipowane w niskoenergetyczną technikę Bluetooth (drukowanie i skanowanie poprzez Bluetooth jest przystępne tylko w urządzeniach z systemem Android). Nie można zagwarantować działania funkcji dostępnych przy pomocy łączności Bluetooth i aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY na wszelkich smartfonach z systemem Android. Znak słowa i logo Bluetooth są opatentowanymi znakami towarowymi producenta Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez markę Canon Inc. Odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością stosownych firm.
  ** Funkcja skanowania do chmury jest dostępna tylko w sytuacji użytkowania oryginalnych atramentów producenta Canon.  EAN: 4549292090741
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 2228C006AA
  Model: Pixma TS5150
  Obszar zastosowań: Dom
  Funkcje urządzenia: Kopiarka
  typ druku: Atramentowy
  Format: A4
  Druk w kolorze: Tak
  cechy skanowania: - rodzaj skanera: Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów- Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200 × 2400 dpi- szybkość skanowania arkuszy A4: około 14 s- Głębia kolorów przy skanowaniu (wejście / wyjście): barwy: RGB (każdy kanał 16/8 bitów), Skala szarości: 16/8 bitów- Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm
  właściwości kopiowania: - szybkość kopiowania: sFCOT: około 20 s, sESAT: około 4 obr./min- Kopiowanie wielokrotne: 99 kopii (maks.)- Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów, kopiowanie zdjęć, kopiowanie bez marginesów, kopiowanie dwustronne, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z eliminowaniem ramki, kopiowanie dokumentów identyfikacyjnych- Kopiowanie ze zmianą rozmiaru: 25400% (co 1%)- dostosowanie do strony: A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5, a także A4 na B5
  Rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  Maks. Prędkość druku w czerni: 13 str/min
  Maks. Szybkość druku w kolorze: 6 str/min
  Druk Photo: Tak
  Druk dwustronny: automatyczny
  wariant nośnika: Koperty
  Gramatura papieru (min.): 64 g/m²
  Gramatura papieru (maks.): 300 g/m²
  Materiały eksploatacyjne oryginalne: - PG-540 (czarny)- CL-541 (barwny)
  sprawność mat. Eksploatacyjnych: Drukowanie barwnych dokumentów A4- Czarny: 180 stron- Czarny XL: 600 stron- barwny: 180 stron- barwny XL: 400 stron
  Obsługiwane systemy operacyjne: Android
  oczekiwania sprzętowe: - Windows: 3,1 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8- Mac: połączenie z Internetem, 1,5 GB miejsca na dysku twardym, Safari 5- wyświetlacz: XGA, 1024 × 768 pikseli
  Pictbridge: Tak
  Ethernet: Nie
  Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Akcesoria w pakiecie: - Drukarka wielofunkcyjna linia PIXMA TS5150- Kasety FINE- przewód zasilający- Instalacyjna płyta CD-ROM- Instrukcje
  Kolor: Czarny
  Wysokość: 315 mm
  Szerokość: 425 mm
  Głębokość: 147 mm
  Waga: 6.5 kg
  Pozostałe właściwości: - Poziomu Akustycznego Hałasu: około 43,5(A)- Zalecane środowisko pracy: Temperatura: 1530°C, Wilgotność: 1080% wilgotności względnej (bez kondensacji)- Źródło zasilania: Napięcie przemienne 100240 V, 50/60 HzPobór mocy:- Wyłączone: około 0,2 W- Tryb gotowości (połączenie z komputerem poprzez USB): około 0,7 W (wyłączona lampa skanera)- Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,5 W (wyłączona lampa skanera) - Czas przejścia w tryb gotowości: 11 min- Kopiowanie: około 14 W

☆ Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts3350 (4549292143867) ☆

Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts3350 (4549292143867) Najniższa Cena Online

☆ Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts3350 (4549292143867) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts3350 (4549292143867)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3350

  Do drukowania dokumentów, plików tekstowych albo choćby grafiki – Canon PIXMA TS3350 znakomicie sprawdzi się równocześnie w domu, jak i w małej firmie. Wysoka energooszczędność oraz ekonomia pracy pozwolą zredukować koszty utrzymania. Dodatkowym atutem jest pojemny podajnik papieru prosta wymiana elementów eksploatacyjnych.

  Kluczowe atrybuty:

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Mopria, Canon PRINT, Wi-Fi Direct

  Wysoka jakość barwnych wydruków i zdjęć

  Czytelny wyświetlacz

  Możliwość drukowania na papierze fotograficznym o gramaturze nawet 275 g/m²

  ❌ Brak samoczynnego druku dwustronnego (tę funkcję posiada wyższy model Canon PIXMA TS5350 )

  Kompaktowe, z opcjami połączeń

  Korzystaj z zalet wielofunkcyjności i bezproblemowej łączności bezprzewodowej. Urządzenie zezwala na drukowanie, skanowanie i korzystanie z usług w chmurze przy pomocy aplikacji Canon PRINT lub drukowanie dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android).

  Aplikacja Canon Creative Park

  Od oryginalnych dekoracji i komponentów wyglądu wnętrz po proste pomysły na rękodzieło i trójwymiarowe modele origami – baw się papierem z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji na oryginalne dekoracje, czy także spędzić wolne popołudnie składając modele z papieru, w aplikacji Creative Park jest wszystko, czego Ci trzeba.

  Korzystaj z funkcji edycji i nadawaj projektom osobisty charakter. Twórz wyjątkowe materiały dostosowując istniejące szablony, dodając do nich zdjęcia czy tekst. Zapisz ulubione projekty i odtwórz je, gdzie tylko chcesz.

  *Aplikacja Canon Creative Park jest dostępna dla sprzętów z systemem iOS i Android.

  Ekonomiczne kasety XL

  bardzo pojemne kasety z atramentem Canon XL pozwalają oszczędzić nawet 30% na wydruku pojedynczej strony w stosunku do kosztów wykorzystywania charakterystycznych kaset.

  Opcjonalne kasety XL komfortowe korzystanie z kaset FINE i wydłużenie czasu między dobieraniem atramentu.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i małego biura
  • technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, B5, Letter, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 60 arkuszy
  • typy podajników papieru: Tacka
  • ilość podajników papieru: 1
  • prędkość druku w kolorze: do 4 str./min
  • szybkość druku w mono: do 7,5 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • szybkość kopiowania: do 3 str./min
  • Rozdzielczość skanowania: 1200 x 600 dpi
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Maksymalny format skanu: A4
  • Maksymalna gramatura papieru: 275 g/m²
  • Funkcja faksu: Nie
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, AirPrint
  • ekran: wbudowany
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Nie
  • ilość wkładów drukujących: 2
  • dodatkowe dane: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów, Drukowanie bez marginesów, Skanowanie do chmury
  • załączone akcesoria: kabel zasilający, pakiet pełnych tuszów
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 435 mm
  • Wysokość: 145 mm
  • Głębokość: 316 mm
  • Waga: 3,9 kg
  producent nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami

☆ T Canon PIXMA TS7451a 3in1 A4 WLAN ADF Duplex weiss ☆

T Canon PIXMA TS7451a 3in1 A4 WLAN ADF Duplex weiss Najniższa Cena Online

☆ T Canon PIXMA TS7451a 3in1 A4 WLAN ADF Duplex weiss - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: T Canon PIXMA TS7451a 3in1 A4 WLAN ADF Duplex weiss
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukowanie dwustronne:samoczynny;Funkcje dodatkowe:drukowanie ze smartfona / tabletu, drukowanie bez marginesów fotografii;Funkcje urządzenia:drukarka, skaner, kopiarka;Głębokość:364 mm;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja nowa:24 miesiące, typowa;przewód USB w komplecie:nie;Kolor:biały;Łączność bezprzewodowa:WiFi, Apple AirPrint, Mopria (Android), Cloud Link;Maksymalna szybkość transmisji informacji:0;Maksymalny rozmiar skanowania:A4;Materiały eksploatacyjne:PG560,CL561,PG560XL,CL561XL;Obsługiwane formaty nośników:18 x 25 cm, 20 x 25 cm, 55 x 91 cm, 8,9 x 8,9 cm, A4, A5, B5, legal, letter;Obsługiwany format papieru:A4;opisy producenta:Canon PRINT, Canon PIXMA Cloud Link;Pamięć:0;Panel kontrolny:tak;Dodatkowy podajnik:0 arkuszy;Podajnik kartek:100 arkuszy;Poziom głośności:42,5 dB;Praca bez włączonego komputera:tak;Praca w sieci:tak;prędkość kopiowania do:20 str/min;Rozdzielczość optyczna:1200 x 2400 dpi;Rozdzielczość w czerni:4800 x 1200 dpi;Rozdzielczość w odcieniu:4800 x 1200 dpi;linia:Canon Pixma TS745...a;Szerokość:403 mm;szybkość druku w czerni:13 str/min;szybkość druku w kolorze:6,8 str/min;technologia drukowania:atramentowa (kolorowa);rodzaj gwarancji:charakterystyczna;wariant skanera:stolikowy;Waga:8,2 kg;zastosowany faks:nie;wbudowany telefon:nie;produktywność:0 str/mies;Wyposażenie:tusze startowe, instrukcja obsługi;Wysokość:206 mm;Złącza:USB rodzaj B (port drukarki);zmniejszanie / rozszerzanie:25 - 400 %


☆ Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS8350A (4549292150254) ☆

Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS8350A (4549292150254) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS8350A (4549292150254) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS8350A (4549292150254)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukowanie dwustronne:samoczynny;Funkcje dodatkowe:drukowanie ze smartfona / tabletu, obsługa chmury;Funkcje urządzenia:drukarka, skaner, kopiarka;Głębia koloru:16 bitów;Głębia szarości:8 bitów;Głębokość:319 mm;Gwarancja:12 miesięcy;Gwarancja nowa:12 miesięcy, door to door;kabel USB w pakiecie:nie;Kolor:czarny;Łączność bezprzewodowa:WiFi, Apple AirPrint, Mopria (Android), Cloud Link;Maksymalny rozmiar skanowania:A4;Materiały eksploatacyjne:PGI580PGBK,CLI581BK,CLI581C,CLI581M,CLI581Y,CLI581PB,PGI580PGBKXL,CLI581BKXL,CLI581CXL,CLI581MXL,CLI581YXL,CLI581PBXL,PGI580PGBKXXL,CLI581BKXXL,CLI581CXXL,CLI581MXXL,CLI581YXXL,CLI581PBXXL;Obsługiwane formaty nośników:10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25cm, A4, A5, B5, legal, LTR;Obsługiwany format papieru:A4;opisy producenta:Canon PRINT, Canon PIXMA Cloud Link;Panel kontrolny:tak;Podajnik kartek:100 arkuszy;Poziom głośności:44,5 dB;Praca bez włączonego komputera:tak;Praca w sieci:tak;prędkość kopiowania do:6,5 str/min;Rozdzielczość optyczna:2400 x 4800 dpi;Rozdzielczość w czerni:4800 x 1200 dpi;Rozdzielczość w kolorze:4800 x 1200 dpi;seria:Canon PIXMA TS835...;Szerokość:373 mm;prędkość druku w czerni:15 str/min;prędkość druku w kolorze:10 str/min;technologia drukowania:atramentowa (kolorowa);typ gwarancji:door to door;typ skanera:stolikowy;Waga:6,6 kg;wbudowany faks:nie;wbudowany telefon:nie;Wyposażenie:tusze startowe, instrukcja obsługi;Wysokość:141 mm;Złącza:Czytnik kart pamięci, USB wariant B (port drukarki);ograniczanie / zwiększanie:25 - 400 %


☆ Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2555S (0727C026BA) Darmowy odbiór w 19 miastach! (4549292072419) ☆

Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2555S (0727C026BA) Darmowy odbiór w 19 miastach! (4549292072419) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2555S (0727C026BA) Darmowy odbiór w 19 miastach! (4549292072419) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2555S (0727C026BA) Darmowy odbiór w 19 miastach! (4549292072419)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  PIXMA MG2550
  Łatwe w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne obejmujące drukarkę, skaner i kopiarkę w obudowie o szykownym, białym wykończeniu, która pozwala oszczędzać miejsce. Dostępne opcjonalne, ekonomiczne kasety z atramentem XL i oprogramowanie do inteligentnego drukowania z Internetu.

  niepokaźne, gustowne urządzenie wielofunkcyjne
  Ta szybka drukarka wielofunkcyjna jest nieprzeciętna do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Urządzenie posiada system kaset FINE do drukowania fotografii i dokumentów o wysokiej jakości. Znikoma pokrywa ze wykwintnym, białym wykończeniem zajmuje mniej miejsca w domu, umożliwiając bezproblemowe wkładanie papieru i wymianę atramentu.

  prędkie drukowanie w wysokiej jakości
  System kaset typu FINE, o min. Pojemności kropli 2 pl, i rozdzielczość wydruku do 4800 dpi gwarantują ogromną szczegółowość. Druk w formacie A4 (wg ESAT ISO) z szybkością 8 obr./min w trybie monochromatycznym i 4 obr./min w trybie barwnym przekłada się na niepokaźny czas oczekiwania na dokumenty.

  Obniż wydatki na atrament

  Drukuj więcej za mniej. Kasety XL FINE umożliwiają drukowanie znacząco obszerniejszej liczby stron i wydłużają czas między wymianami. Jest to nadzwyczajne rozwiązanie w przypadku częstego drukowania, które oferuje oszczędność do 30% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami.

  My Image Garden
  Wielofunkcyjne oprogramowanie, które pozwala w pełni zastosować możliwości urządzenia PIXMA. Dysponuje rozwiązaniami umożliwiającymi porządkowanie i drukowanie fotografii, skanowanie i uzyskiwanie dostępu do serwisów internetowych. Innowacyjne funkcje, takie jak rozpoznawanie twarzy, usprawniają przeszukiwanie wszelkich fotografii w komputerze, choćby tych dawno zapomnianych, i wykorzystywanie ich do tworzenia nowych, atrakcyjnych kombinacji do wydrukowania.

  Inteligentny druk tworzyw z Internetu

  Funkcja samoczynnego łączenia dostępna we wtyczce Easy-WebPrint EX do oglądarki Internet Explorer ułatwia drukowanie tylko potrzebnej zawartości strony internetowej. Można także zespajać wybrane informacje z wielu stron i drukować je na pojedynczych arkuszach albo zapisywać w pliku PDF.

  CREATIVE PARK PREMIUM
  Ta internetowa usługa pozwala pobierać i drukować zdjęcia, ilustracje i prace renomowanych fotografów i artystów z całego świata. Umożliwia to tworzenie pocztówek i kalendarzy o fachowym wyglądzie lub niesamowitych projektów 3D.

  Oszczędzaj energię
  Funkcja automatycznego wyłączania zasilania umożliwia samoczynne wyłączenie drukarki, gdy nie jest użytkowana przez określony czas, co pozwala oszczędzać energię. Funkcja samoczynnego włączania zasilania włącza drukarkę w momencie rozpoczęcia drukowania. Tryb cichy znacząco zmniejsza odgłosy pracy, gwarantując niemal bezgłośne drukowanie w domu.


  atrybuty skanowania

  - typ skanera: Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów
  - Rozdzielczość skanera (optyczna): 600 × 1200 dpi
  - prędkość skanowania arkuszy A4: około 14 s
  - Głębia odcieni przy skanowaniu (wejście / wyjście): 48 bitów / 24 bity, 16 bitów / 8 bitów
  - Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm


  parametry kopiowania

  - prędkość kopiowania: sFCOT: około 31 s, sESAT: około 1,6 obr./min
  - Kopiowanie wielokrotne: 21 kopii (maks.)
  - Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów (zwykły papier) (A4; dolny margines wydruku: 17 mm)


  Materiały eksploatacyjne oryginalne

  charakterystyczne kasety z atramentem:
  - PG-545 (czarny)
  - CL-546 (kolorowy)
  Opcjonalne kasety z atramentem XL:
  - PG-545XL (czarny)
  - CL-546XL (kolorowy)


  produktywność mat. Eksploatacyjnych

  Drukowanie dokumentów A4 w kolorze:
  - Czarny: 180 stron
  - Czarny XL: 400 stron
  - barwny: 180 stron
  - barwny XL: 300 stron


  kryteria sprzętowe

  znikome oczekiwania systemowe:
  - Windows: 3 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8
  - Mac: połączenie z Internetem, 1,5 GB miejsca na dysku twardym, Safari 5
  - wyświetlacz: XGA, 1024 × 768 pikseli


  Akcesoria w pakiecie

  - Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MG2550
  - Kasety FINE
  - kabel zasilający
  - Instalacyjny dysk CD-ROM
  - Podręczniki i inne dokumenty
  - załączone oprogramowanie: Sterownik dla urządzenia wielofunkcyjnego z programem Scanning Utility, My Image Garden z funkcją Full HD Movie Print, Quick Menu, Easy-WebPrint EX (do pobrania)


  Pozostałe atrybuty

  Zasilanie:
  - Napięcie przemienne 100–240 V, 50/60 Hz
  pobór mocy:
  - Wyłączone: około 0,4 W
  - Tryb gotowości (połączenie z komputerem poprzez USB): około 1,0 W (wyłączona lampa skanera)
  - Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,0 W (wyłączona lampa skanera)
  - Czas przejścia w tryb gotowości: 7 min
  - Kopiowanie: około 9 W


☆ Pixma mg 3650 blk 0515c006aa marki Canon ☆

Pixma mg 3650 blk 0515c006aa marki Canon Najniższa Cena Online

☆ Pixma mg 3650 blk 0515c006aa marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Pixma mg 3650 blk 0515c006aa marki Canon
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Canon PIXMA MG3650
  Urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi dla osób, które chcą dopasowywać się bez problemu z urządzeniami inteligentnymi i usługami w chmurze
  Korzystając z tego kompaktowego urządzenia wielofunkcyjnego Wi-Fi, można konsolidować się bezproblemowo z urządzeniami inteligentnymi. Korzystaj z szybkiego drukowania, kopiowania i skanowania w wysokiej jakości dzięki funkcji drukowania dwustronnego i opcjonalnym kasetom z atramentem XL.

  Łączenie się, drukowanie, kopiowanie i skanowanie w dowolny sposób dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu Wi-Fi, które gwarantuje prędkie, wysokiej jakości wydruki bez obramowania.

  Dzięki systemowi kaset FINE producenta Canon i maks. Rozdzielczości druku na poziomie 4800 dpi można drukować bez problemu niesamowite zdjęcia bez obramowania, zawierające niemało szczegółów, i fachowe dokumenty z wyraźnym tekstem. Dzięki szybkości drukowania na poziomie 9,9 obrazu/min (mono) i 5,7 obrazu/min (kolor) wg standardu ESAT ISO druk zdjęcia 10 × 15 cm bez obramowania zajmuje około 44 s.

  Bezproblemowe drukowanie i skanowanie za pomocą sprzętów inteligentnych i aplikacji Canon PRINT – dzięki trybowi punktu dostępu nie jest konieczne połączenie internetowe.
  Użytkownik i drukarka we współpracy ze smartfonem wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT, by zacząć drukować i skanować przy pomocy smartfona lub tabletu i mieć bezpośredni dostęp do usług w chmurze. Tryb punktu dostępu pozwala wytwarzać sieć bezprzewodową w trybie ad hoc, dzięki temu można drukować i skanować bez zapotrzebowania łączenia się z siecią Wi-Fi czy korzystania z Internetu.

  Poznaj twórczą swobodę drukowania i skanowania w chmurze dzięki usłudze PIXMA Cloud Link
  ulepszona usługa PIXMA Cloud Link pozwala w kilka sekund drukować fotografie z serwisu Facebook, Instagram i internetowych albumów fotograficznych, drukować i skanować dokumenty w usługach w chmurze, takich jak GoogleDrive, OneDrive i Dropbox, a nawet załączać i wysyłać zeskanowane pliki i obrazy pocztą e-mail — wszystko bez zastosowania komputera*.
  Więcej wydruków za tyle samo dzięki opcjonalnym kasetom z atramentem XL i samoczynnemu dwustronnemu drukowaniu dokumentów

  minimalna liczba odpadów i maksymalna oszczędność.
  Korzystanie z opcjonalnych kaset z atramentem XL pozwala na drukowanie pokaźniejszej liczby stron, a automatyczne drukowanie dwustronne pozwala oszczędzać papier, co przekłada się na obniżenie kosztów nawet o 50%.
  Zabawa w tworzenie spersonalizowanych kart okolicznościowych, kalendarzy i innych materiałów dzięki usłudze Easy-Photo Print+

  Usługa Easy-Photo Print+ umożliwia interesujące, twórcze eksperymenty.
  za pomocą tej usługi internetowej można prosto projektować i drukować karty okolicznościowe, kolaże fotograficzne i dużo innych pozycji, używając własnych zdjęć z tabletu, komputera albo usługi w chmurze.

  * Funkcje skanowania do chmury i do wiadomości e-mail są dostępne jedynie w przypadku użytkowania oryginalnych atramentów firmy Canon.  EAN: 4549292036305
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 0515C006AA
  Model: PIXMA MG 3650
  Obszar zastosowań: Dom
  Funkcje urządzenia: Drukarka
  Format druku: A4
  właściwości skanowania: - wariant skanera: Skaner płaski CIS do fotografii i dokumentów- Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200 × 2400 dpi - prędkość skanowania arkuszy A4: Około około 14 s - Głębia barw przy skanowaniu (wejście / wyjście): 48 bitów / 24 bity, 16 bitów / 8 bitów - Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm
  atrybuty kopiowania: - szybkość kopiowania: sFCOT: około 22 s- sESAT: około 2,7 obrazu/min- Kopiowanie wielokrotne: 21 kopii (maks.) - Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów (zwykły papier), kopiowanie bez marginesów - Kopiowanie ze zmianą rozmiaru: przypasowanie do strony
  Rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  Maks. Prędkość druku w czerni: 9.9 str/min
  Maks. Szybkość druku w kolorze: 5.7 str/min
  Druk Photo: Tak
  Druk dwustronny: samoczynny
  typ nośnika: Papier
  Gramatura papieru (min.): 64 g/m²
  Gramatura papieru (maks.): 105 g/m²
  Materiały eksploatacyjne oryginalne: typowe kasety z atramentem: - PG-540 (czarny)- CL-541 (kolorowy) Opcjonalne kasety z atramentem XL: - PG-540XL (czarny)- CL-541XL (kolorowy)
  wydajność mat. Eksploatacyjnych: sprawność kaset (zwykły papier).Drukowanie dokumentów A4 w kolorze- Czarny: 180 stron- Czarny XL: 600 stron- kolorowy: 180 stron- kolorowy XL: 400 stron wydajność kaset (zdjęcia). Drukowanie kolorowych fotografii 10x15 cm- Czarny: 2465* zdjęć- Czarny XL: 7560* fotografii- kolorowy: 69 zdjęć- kolorowy XL: 150 fotografii* Szacowana dodatkowa efektywność
  Obsługiwane systemy operacyjne: Android
  oczekiwania sprzętowe: śladowe kryteria systemowe:- Windows: 3,1 GB miejsca na dysku twardym- Internet Explorer 8- Mac: połączenie z Internetem- 1,5 GB miejsca na dysku twardym, - Safari 5- wyświetlacz: XGA- 1024 × 768 pikseli
  Pictbridge: Tak
  Ethernet: Nie
  Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
  Złącza: 1 x USB (Type B)
  Akcesoria w zestawie: - Drukarka wielofunkcyjna – PIXMA MG3650- Kasety FINE- przewód zasilający- Instalacyjny dysk CD-ROM- Instrukcje obsługi i inne dokumentyDołączone oprogramowanie:- Sterownik dla urządzenia wielofunkcyjnego z programem Scanning Utility- My Image Garden z funkcją Full HD Movie Print- Quick Menu- Easy-WebPrint EX (do pobrania)
  Wysokość: 304 mm
  Szerokość: 449 mm
  Głębokość: 152 mm
  Waga: 5.4 kg
  Pozostałe cechy: - Poziom hałasu: około 43,5 dB- PIXMA Cloud Link- Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY- Wtyczka Canon Print Service (Android)- Google Cloud Print- Tryb punktu dostępu- WLAN PictBridge- Apple AirPrint- Mopria (Android)- Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n- Zabezpieczenia Wi-Fi: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, hasło administratora

☆ Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne ☆

Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne Najniższa Cena Online

☆ Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 Promocja! zakup tę drukarkę, zarejestruj na stronie producenta, wpisując, że zakup został dokonany w sieci ALSEN i odbierz 150 złotych zwrotu! Oferta ważna do 31 października detale na stronie https://www.canon.pl/offers/megatank/

  To urządzenie wielofunkcyjne z skutecznymi zbiornikami na atrament zezwala na ekonomiczne drukowanie wysokiej jakości dokumentów i fotografii z urządzeń inteligentnych oraz usług w chmurze przez sieć Wi-Fi. Doskonałe rozwiązanie do domu i do biura.

  Kluczowe cechy:

  ✅ Wysoka jakość wydruków i skanów

  ✅ Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  ✅ Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Canon PRINT

  W komplecie tusze na kilka tysięcy stron

  duża produktywność druku

  Korzystaj z szczególnie ekonomicznego i niezwykle produktywnego drukowania i ciesz się niskim kosztem w przeliczeniu na stronę dzięki obfitej wydajności druku w czerni i w odcieniu. Prędkie wprowadzanie atramentu skraca czas potrzebny do rozpoczęcia drukowania.

  Wysoka jakość wydruków

  technologia FINE firmy Canon oraz hybrydowy system atramentów pozwalają drukować dokumenty wysokiej jakości. Czarny atrament pigmentowy pozwala na drukowanie niezwykle wyraźnych dokumentów, a kolorowe atramenty barwnikowe generują żywe barwy na zdjęciach. Wydrukowanie obrazu bez obramowania o wymiarach 10 × 15 cm zajmuje około 60 sekund. Aplikacja Message in Print firmy Canon na urządzenia z systemem iOS zezwala na drukowanie zdjęć z ukrytymi wiadomościami.

  zaawansowana łączność

  Aplikacja Canon PRINT (iOS albo Android) i usługa Mopria® (Android) zezwalają na bezproblemowe, bezprzewodowe drukowanie dokumentów z sprzętów inteligentnych i usług w chmurze. Przystępna w aplikacji funkcja PIXMA Cloud Link pozwala drukować z usług w chmurze, takich jak Dysk Google, Dropbox, Facebook czy Instagram. Tryb punktu dostępu umożliwia drukowanie bez wykorzystywania routera.

  Kompaktowe i bezusterkowe urządzenie wielofunkcyjne

  To nieznaczne urządzenie wielofunkcyjne z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania wpasuje się w każde domowe i biurowe wnętrze – choćby wyjątkowo niewiele znaczące. Dzięki nad wyraz trwałemu systemowi atramentu FINE i tylnemu podajnikowi papieru na 100 arkuszy z łatwością poradzi sobie z pokaźnymi nakładami druku.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie towaru: Do domu i niewielkiego biura
  • technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 275 g/m²
  • Obsługiwany typ nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, koperta
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, B5, Letter, Formaty niestandardowe
  • typy podajników papieru: Tacka
  • Podajnik papieru: 100 arkuszy
  • liczba podajników papieru: 1
  • szybkość druku w kolorze: do 5 str./min
  • prędkość druku w mono: do 8,8 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Drukowanie bez marginesów: Tak
  • Drukowanie z nośników USB: Nie
  • ilość wkładów drukujących: 2
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 600 x 1200dpi
  • Maksymalny format skanu: A4
  • szybkość kopiowania: do 24 str./min
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Nie
  • wyświetlacz: zastosowany
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi
  • Wersja z WiFi: Tak
  • dodatkowe dane: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów
  • załączone akcesoria: kabel zasilający, pakiet tuszów startowych
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 445 mm
  • Wysokość: 163 mm
  • Głębokość: 330 mm
  • Waga: 6,2 kg
  producent nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami

☆ Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS8352a (4549292150360) ☆

Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS8352a (4549292150360) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS8352a (4549292150360) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS8352a (4549292150360)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukowanie dwustronne:samoczynny;Funkcje dopełniające:drukowanie ze smartfona / tabletu, obsługa chmury;Funkcje urządzenia:drukarka, skaner, kopiarka;Głębia koloru:16 bitów;Głębia szarości:8 bitów;Głębokość:319 mm;Gwarancja:12 miesięcy;Gwarancja nowa:12 miesięcy, door to door;kabel USB w zestawie:nie;Kolor:czerwony;Łączność bezprzewodowa:WiFi, Apple AirPrint, Mopria (Android), Cloud Link;Maksymalny wymiar skanowania:A4;Materiały eksploatacyjne:PGI580PGBK,CLI581BK,CLI581C,CLI581M,CLI581Y,CLI581PB,PGI580PGBKXL,CLI581BKXL,CLI581CXL,CLI581MXL,CLI581YXL,CLI581PBXL,PGI580PGBKXXL,CLI581BKXXL,CLI581CXXL,CLI581MXXL,CLI581YXXL,CLI581PBXXL;Obsługiwane formaty nośników:10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25cm, A4, A5, B5, legal, LTR;Obsługiwany format papieru:A4;opisy producenta:Canon PRINT, Canon PIXMA Cloud Link;Panel kontrolny:tak;Podajnik kartek:100 arkuszy;Poziom głośności:44,5 dB;Praca bez włączonego komputera:tak;Praca w sieci:tak;prędkość kopiowania do:6,5 str/min;Rozdzielczość optyczna:2400 x 4800 dpi;Rozdzielczość w czerni:4800 x 1200 dpi;Rozdzielczość w odcieniu:4800 x 1200 dpi;kolekcja:Canon PIXMA TS835...;Szerokość:373 mm;szybkość druku w czerni:15 str/min;szybkość druku w kolorze:10 str/min;technologia drukowania:atramentowa (kolorowa);typ gwarancji:door to door;typ skanera:stolikowy;Waga:6,6 kg;wbudowany faks:nie;wbudowany telefon:nie;Wyposażenie:tusze startowe, instrukcja obsługi;Wysokość:141 mm;Złącza:Czytnik kart pamięci, USB typ B (port drukarki);obniżanie / zwiększanie:25 - 400 %Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki wielofunkcyjne Canon – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki wielofunkcyjne Canon, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek wielofunkcyjnych Canon jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Pixma TS3452 Urządzenie wielofunkcyjne CANON (4549292165913) ☆

Pixma TS3452 Urządzenie wielofunkcyjne CANON (4549292165913) Najniższa Cena Online

☆ Pixma TS3452 Urządzenie wielofunkcyjne CANON (4549292165913) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Pixma TS3452 Urządzenie wielofunkcyjne CANON (4549292165913)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3452

  Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3452 zostało zaprojektowane, by sprostać wymaganiom domowym, choć idealnie także w niewielkim biurze. Mimo niewielkich gabarytów urządzenie zezwala na druk wysokich nakładów przy wyjątkowo niskim koszcie w przeliczeniu na stronę. Pixma TS3452 jest nietrudne w konfiguracji i umożliwia bezprzewodowe drukowanie z tabletów i smartfonów. Druk, skan, ksero – wszystko w najwyższej jakości.

  Kluczowe właściwości:

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Mopria, Canon PRINT, Wi-Fi Direct

  Wysoka jakość barwnych wydruków i zdjęć

  Czytelny wyświetlacz

  Możliwość drukowania na papierze fotograficznym o gramaturze nawet 275 g/m²

  ❌ Brak samoczynnego druku dwustronnego (tę funkcję ma wyższy model Canon PIXMA TS5350A )

  Inteligentna prostota

  Dzięki kompaktowej, innowacyjnej konstrukcji i idealnym parametrom pracy, Canon Pixma TS3452 pozwala bez wysiłku drukować, skanować i kopiować. Aktualizacje stanu są wyświetlane na czytelnym, monochromatycznym wyświetlaczu LCD o przekątnej 1,5 cala. Dzięki włączanej jednym przyciskiem bezprzewodowej łączności, a także łatwiejszej procedurze konfiguracji rozpoczniesz pracę jeszcze szybciej.

  Zgodność z Twoim sprzętem

  Pixma TS3452 pozwala na drukowanie wyraźnego tekstu i ostrych fotografii bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Możesz drukować, kopiować i skanować z tabletu lub smartfonu, korzystając z łączności bezprzewodowej Wi-Fi i prostego interfejsu. Bez zbędnych kabli, bez ograniczeń.

  Wydruki bez obramowania

  Z urządzeniem wielofunkcyjnym Canon Pixma TS3452 wydrukujesz zdjęcia bez obramowania w formacie do 13 × 18 cm. Wydruk fotografie w formacie 10 × 15 cm trwa zaledwie 65 sekund. Co więcej, technologia Wi-Fi PictBridge pozwala na bezpośrednie łączenie się z aparatem.

  W pakiecie
  • komplet tuszów startowych
  • kabel zasilający
  • instrukcje obsługi i inne dokumenty
  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie artykułu: Do domu i śladowego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 275 g/m²
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, B5, Letter, Formaty niestandardowe
  • rodzaje podajników papieru: Tacka
  • Podajnik papieru: 60 arkuszy
  • liczba podajników papieru: 1
  • szybkość druku w kolorze: do 4 str./min
  • prędkość druku w mono: do 7,5 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Drukowanie bez marginesów: Tak
  • Drukowanie z nośników USB: Nie
  • liczba wkładów drukujących: 2
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 1200 x 600 dpi
  • Maksymalny format skanu: A4
  • szybkość kopiowania: do 3 str./min
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Nie
  • wyświetlacz: wbudowany
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, AirPrint
  • Wersja z WiFi: Tak
  • uzupełniające informacje: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów
  • załączone akcesoria: kabel zasilający, zestaw tuszów startowych
  • Kolor: Czarno-biały
  • Szerokość: 435 mm
  • Wysokość: 145 mm
  • Głębokość: 327 mm
  • Waga: 4 kg

☆ Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts3350 (4549292143867) ☆

Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts3350 (4549292143867) Najniższa Cena Online

☆ Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts3350 (4549292143867) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Urządzenie wielofunkcyjne pixma ts3350 (4549292143867)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3350

  Do drukowania dokumentów, plików tekstowych lub nawet grafiki – Canon PIXMA TS3350 znakomicie stanie na wysokości zadania jednocześnie w domu, jak i w niewielkiej firmie. Wysoka energooszczędność i ekonomia pracy pozwolą zredukować koszty utrzymania. Dodatkowym atutem jest pojemny podajnik papieru przystępna wymiana składników eksploatacyjnych.

  Kluczowe parametry:

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Mopria, Canon PRINT, Wi-Fi Direct

  Wysoka jakość kolorowych wydruków i zdjęć

  Czytelny wyświetlacz

  Możliwość drukowania na papierze fotograficznym o gramaturze nawet 275 g/m²

  ❌ Brak automatycznego druku dwustronnego (tę funkcję ma wyższy model Canon PIXMA TS5350 )

  Kompaktowe, z opcjami połączeń

  Korzystaj z zalet wielofunkcyjności i bezproblemowej łączności bezprzewodowej. Urządzenie umożliwia drukowanie, skanowanie i korzystanie z usług w chmurze przy pomocy aplikacji Canon PRINT albo drukowanie dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android).

  Aplikacja Canon Creative Park

  Od oryginalnych dekoracji i składników wystroju wnętrz po proste pomysły na rękodzieło i trójwymiarowe modele origami – baw się papierem z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji na oryginalne dekoracje, czy również spędzić wolne popołudnie składając modele z papieru, w aplikacji Creative Park jest wszystko, czego Ci trzeba.

  Korzystaj z funkcji edycji i nadawaj projektom osobisty charakter. Twórz unikatowe materiały dopasowując istniejące szablony, dodając do nich fotografie czy tekst. Zapisz ulubione projekty i odtwórz je, gdzie tylko chcesz.

  *Aplikacja Canon Creative Park jest dostępna dla sprzętów z systemem iOS oraz Android.

  Ekonomiczne kasety XL

  szczególnie pojemne kasety z atramentem Canon XL pozwalają oszczędzić nawet 30% na wydruku pojedynczej strony w stosunku do kosztów wykorzystywania typowych kaset.

  Opcjonalne kasety XL komfortowe korzystanie z kaset FINE i wydłużenie czasu między dobieraniem atramentu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie towaru: Do domu i śladowego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany typ nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, B5, Letter, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 60 arkuszy
  • warianty podajników papieru: Tacka
  • liczba podajników papieru: 1
  • prędkość druku w kolorze: do 4 str./min
  • prędkość druku w mono: do 7,5 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • prędkość kopiowania: do 3 str./min
  • Rozdzielczość skanowania: 1200 x 600 dpi
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Maksymalny format skanu: A4
  • Maksymalna gramatura papieru: 275 g/m²
  • Funkcja faksu: Nie
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, AirPrint
  • wyświetlacz: wbudowany
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Nie
  • ilość wkładów drukujących: 2
  • uzupełniające dane: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów, Drukowanie bez marginesów, Skanowanie do chmury
  • dołączone akcesoria: przewód zasilający, pakiet pełnych tuszów
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 435 mm
  • Wysokość: 145 mm
  • Głębokość: 316 mm
  • Waga: 3,9 kg
  firma nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami

☆ Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2555S (0727C026BA) Darmowy odbiór w 19 miastach! (4549292072419) ☆

Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2555S (0727C026BA) Darmowy odbiór w 19 miastach! (4549292072419) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2555S (0727C026BA) Darmowy odbiór w 19 miastach! (4549292072419) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2555S (0727C026BA) Darmowy odbiór w 19 miastach! (4549292072419)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  PIXMA MG2550
  Łatwe w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne obejmujące drukarkę, skaner i kopiarkę w obudowie o szykownym, białym wykończeniu, która pozwala oszczędzać miejsce. Przystępne opcjonalne, ekonomiczne kasety z atramentem XL oraz oprogramowanie do inteligentnego drukowania z Internetu.

  niewielkie, wyszukane urządzenie wielofunkcyjne
  Ta szybka drukarka wielofunkcyjna jest perfekcyjna do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Urządzenie ma system kaset FINE do drukowania zdjęć i dokumentów o wysokiej jakości. Niepokaźna obudowa ze wysmakowanym, białym wykończeniem zajmuje mniej miejsca w domu, umożliwiając bezproblemowe wkładanie papieru i podmianę atramentu.

  prędkie drukowanie w wysokiej jakości
  System kaset rodzaju FINE, o min. Pojemności kropli 2 pl, i rozdzielczość wydruku do 4800 dpi zapewniają ogromną szczegółowość. Druk w formacie A4 (wg ESAT ISO) z szybkością 8 obr./min w trybie monochromatycznym i 4 obr./min w trybie barwnym przekłada się na niepokaźny czas kryteria na dokumenty.

  Obniż wydatki na atrament

  Drukuj więcej za mniej. Kasety XL FINE pozwalają na drukowanie znacząco obszerniejszej liczby stron i wydłużają czas między zamianami. Jest to perfekcyjne rozwiązanie w przypadku częstego drukowania, które proponuje oszczędność do 30% na stronę w porównaniu ze charakterystycznymi odpowiednikami.

  My Image Garden
  Wielofunkcyjne oprogramowanie, które pozwala w pełni zastosować możliwości urządzenia PIXMA. Dysponuje rozwiązaniami umożliwiającymi porządkowanie i drukowanie fotografii, skanowanie i uzyskiwanie dostępu do serwisów internetowych. Innowacyjne funkcje, takie jak rozpoznawanie twarzy, upraszczają przeszukiwanie wszelkich fotografii w komputerze, choćby tych dawno zapomnianych, i stosowanie ich do tworzenia nowych, ciekawych kompozycji do wydrukowania.

  Inteligentny druk materiałów z Internetu

  Funkcja automatycznego łączenia dostępna we wtyczce Easy-WebPrint EX do oglądarki Internet Explorer ułatwia drukowanie tylko potrzebnej zawartości strony internetowej. Można także zespajać wybrane dane z wielu stron i drukować je na pojedynczych arkuszach lub zapisywać w pliku PDF.

  CREATIVE PARK PREMIUM
  Ta internetowa usługa pozwala pobierać i drukować fotografie, ilustracje i prace uwielbianych fotografów i artystów z całego świata. Zezwala na to tworzenie pocztówek i kalendarzy o profesjonalnym wyglądzie lub niesamowitych projektów 3D.

  Oszczędzaj energię
  Funkcja automatycznego wyłączania zasilania umożliwia samoczynne wyłączenie drukarki, gdy nie jest stosowana poprzez określony czas, co pozwala oszczędzać energię. Funkcja samoczynnego włączania zasilania włącza drukarkę w chwili rozpoczęcia drukowania. Tryb cichy znacząco zmniejsza odgłosy pracy, zapewniając niemal bezgłośne drukowanie w domu.


  cechy skanowania

  - wariant skanera: Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów
  - Rozdzielczość skanera (optyczna): 600 × 1200 dpi
  - prędkość skanowania arkuszy A4: około 14 s
  - Głębia odcieni przy skanowaniu (wejście / wyjście): 48 bitów / 24 bity, 16 bitów / 8 bitów
  - Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm


  atrybuty kopiowania

  - szybkość kopiowania: sFCOT: około 31 s, sESAT: około 1,6 obr./min
  - Kopiowanie wielokrotne: 21 kopii (maks.)
  - Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów (zwykły papier) (A4; dolny margines wydruku: 17 mm)


  Materiały eksploatacyjne oryginalne

  typowe kasety z atramentem:
  - PG-545 (czarny)
  - CL-546 (barwny)
  Opcjonalne kasety z atramentem XL:
  - PG-545XL (czarny)
  - CL-546XL (kolorowy)


  produktywność mat. Eksploatacyjnych

  Drukowanie dokumentów A4 w kolorze:
  - Czarny: 180 stron
  - Czarny XL: 400 stron
  - kolorowy: 180 stron
  - kolorowy XL: 300 stron


  wymogi sprzętowe

  niepokaźne kryteria systemowe:
  - Windows: 3 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8
  - Mac: połączenie z Internetem, 1,5 GB miejsca na dysku twardym, Safari 5
  - ekran: XGA, 1024 × 768 pikseli


  Akcesoria w komplecie

  - Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MG2550
  - Kasety FINE
  - przewód zasilający
  - Instalacyjny dysk CD-ROM
  - Podręczniki i inne dokumenty
  - dołączone oprogramowanie: Sterownik dla urządzenia wielofunkcyjnego z programem Scanning Utility, My Image Garden z funkcją Full HD Movie Print, Quick Menu, Easy-WebPrint EX (do pobrania)


  Pozostałe właściwości

  Zasilanie:
  - Napięcie przemienne 100–240 V, 50/60 Hz
  pobór mocy:
  - Wyłączone: około 0,4 W
  - Tryb gotowości (połączenie z komputerem przez USB): około 1,0 W (wyłączona lampa skanera)
  - Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,0 W (wyłączona lampa skanera)
  - Czas przejścia w tryb gotowości: 7 min
  - Kopiowanie: około 9 W


☆ Canon mg2550s (4549292072372) ☆

Canon mg2550s (4549292072372) Najniższa Cena Online

☆ Canon mg2550s (4549292072372) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon mg2550s (4549292072372)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  PIXMA MG2550S
  Urządzenie wielofunkcyjne wspaniałe do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Od pełnych tekstu dokumentów po zdjęcia rodzinne – mechanizm drukowania urządzenia Canon PIXMA MG2550S zaprojektowano z myślą o wysokiej jakości i łatwości wykorzystania.

  Drukowanie, skanowanie, kopiowanie – łatwe domowe drukowanie
  To domowe urządzenie wielofunkcyjne pozwala na prędkie drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów i fotografii bez uszczerbku dla jakości. Proste w użyciu urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2550S to niewielkich rozmiarów, stylowe narzędzie o wielu progresywnych funkcjach, nadające się dla każdego użytkownika w domu.

  ciekawa cena, najwyższa jakość wydruku
  Urządzenie Canon PIXMA MG2550S jest niewiarygodnie opłacalne: atrakcyjna cenowo drukarka gwarantująca niesłychaną jakość dokumentów i fotografii. Technologia kaset FINE zagwarantuje intensywną czerń, żywe odcienie i niesamowitą szczegółowość.

  choćby o 30% niższy koszt wydruku pojedynczej strony
  Dzięki zaimplementowaniu opcjonalnych, charakteryzujących się dużą pojemnością kaset z atramentem XL producenta Canon można zaoszczędzić choćby 30% kosztów wydruku pojedynczej strony w kontraście do kosztów użytkowania kaset typowych. Kaseta pozwala na drukowanie pokaźniejszej liczby stron i nie trzeba jej tak niejednokrotnie wymieniać. Eksploatacja urządzenia Canon PIXMA MG2550S nie zrujnuje domowego budżetu.

  Puść wodze wyobraźni

  prosto uporządkujesz i wydrukujesz swoje zdjęcia dzięki funkcjom rozpoznawania twarzy w aplikacji My Image Garden, a oprogramowanie CREATIVE PARK PREMIUM zapewni przepustkę do świata artystycznych możliwości dzięki przystępnym projektom profesjonalnych artystów, których można używać jako pocztówek, kalendarzy, kartek urodzinowych i nie tylko.

  zastosowane funkcje oszczędzania energii
  Funkcja samoczynnego włączania/wyłączania pozwala oszczędzać energię. Kliknij polecenie drukowania na laptopie i sprawdź, jak ekspresowo drukarka przełącza się ze stanu oszczędzania energii i jest gotowa do drukowania. Nie trzeba jej ręcznie włączać.


  parametry skanowania

  - typ skanera: Skaner płaski CIS do fotografii i dokumentów
  - Rozdzielczość skanera (optyczna): 600 × 1200 dpi
  - prędkość skanowania arkuszy A4: W przybliżeniu 14 s
  - Głębia kolorów przy skanowaniu (wejście / wyjście): 48 bitów / 24 bity, 16 bitów / 8 bitów
  - Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm


  atrybuty kopiowania

  - prędkość kopiowania: sFCOT: około 31 s, sESAT: około 1,6 obr./min
  - Kopiowanie wielokrotne: 21 kopii (maks.)
  - Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów (zwykły papier)


  Materiały eksploatacyjne oryginalne

  typowe kasety z atramentem:
  - PG-545 (czarny)
  - CL-546 (barwny)
  Opcjonalne kasety z atramentem XL:
  - PG-545XL (czarny)
  - CL-546XL (barwny)


  skuteczność mat. Eksploatacyjnych

  Drukowanie dokumentów A4 w kolorze:
  - Czarny: 180 stron
  - Czarny XL: 400 stron
  - kolorowy: 180 stron
  - barwny XL: 300 stron


  wymogi sprzętowe

  śladowe oczekiwania systemowe:
  - Windows: 3,1 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8
  - Mac: połączenie z Internetem, 1,5 GB miejsca na dysku twardym, Safari 5
  - ekran: XGA, 1024 × 768 pikseli


  Akcesoria w komplecie

  - Drukarka wielofunkcyjna – Canon PIXMA MG2550S
  - Kasety FINE
  - przewód zasilający
  - Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD wyłącznie dla systemu Windows, sterowniki dla systemu Mac dostępne w Internecie)
  - Instrukcje obsługi i inne dokumenty
  - dołączone oprogramowanie: Sterownik dla urządzenia wielofunkcyjnego z programem Scanning Utility, My Image Garden z funkcją Full HD Movie Print, Quick Menu, Easy-WebPrint EX (do pobrania)


  Pozostałe właściwości

  Zasilanie:
  - Napięcie przemienne 100–240 V, 50/60 Hz
  zużycie mocy:
  - Wyłączone: około 0,4 W
  - Tryb gotowości (połączenie z komputerem przez USB): około 1,0 W (wyłączona lampa skanera)
  - Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,0 W (wyłączona lampa skanera)
  - Czas przejścia w tryb gotowości: 7 min
  - Kopiowanie: około 9 W


☆ CANON Urządzenie Wielofunkcyjne PIXMA MG2550 3 w 1 (4549292072372) ☆

CANON Urządzenie Wielofunkcyjne PIXMA MG2550 3 w 1 (4549292072372) Najniższa Cena Online

☆ CANON Urządzenie Wielofunkcyjne PIXMA MG2550 3 w 1 (4549292072372) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: CANON Urządzenie Wielofunkcyjne PIXMA MG2550 3 w 1 (4549292072372)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Canon PIXMA MG2550
  Niedroga drukarka wielofunkcyjna ze wyszukanym, białym wykończeniem do użytkowania domowego
  Łatwe w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne obejmujące drukarkę, skaner i kopiarkę w obudowie o wykwintnym, białym wykończeniu, która pozwala oszczędzać miejsce. Dostępne opcjonalne, ekonomiczne kasety z atramentem XL oraz oprogramowanie do inteligentnego drukowania z Internetu.

  znikome, gustowne urządzenie wielofunkcyjne
  Ta szybka drukarka wielofunkcyjna jest perfekcyjna do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Urządzenie posiada system kaset FINE do drukowania fotografii i dokumentów o wysokiej jakości. Minimalna pokrywa ze eleganckim, białym wykończeniem zajmuje mniej miejsca w domu, umożliwiając bezproblemowe wkładanie papieru i wymianę atramentu.

  szybkie drukowanie w wysokiej jakości
  System kaset typu FINE, o min. Objętości kropli 2 pl, i rozdzielczość wydruku do 4800 dpi zapewniają ogromną szczegółowość. Druk w formacie A4 (wg ESAT ISO) z prędkością 8 obr./min w trybie monochromatycznym i 4 obr./min w trybie barwnym przekłada się na niewiele znaczący czas oczekiwania na dokumenty.

  Obniż wydatki na atrament
  Drukuj więcej za mniej. Kasety XL FINE zezwalają na drukowanie znacząco większej liczby stron i wydłużają czas między wymianami. Jest to rewelacyjne rozwiązanie w przypadku częstego drukowania, które proponuje oszczędność do 30% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami.

  My Image Garden

  Wielofunkcyjne oprogramowanie, które pozwala w pełni użyć możliwości urządzenia PIXMA. Dysponuje rozwiązaniami umożliwiającymi porządkowanie i drukowanie zdjęć, skanowanie i uzyskiwanie dostępu do serwisów internetowych. Innowacyjne funkcje, takie jak rozpoznawanie twarzy, ułatwiają przeszukiwanie wszystkich fotografii w komputerze, choćby tych dawno zapomnianych, i wykorzystywanie ich do tworzenia nowych, atrakcyjnych kompozycji do wydrukowania.

  Inteligentny druk materiałów z Internetu
  Funkcja automatycznego łączenia dostępna we wtyczce Easy-WebPrint EX do przeglądarki Internet Explorer usprawnia drukowanie tylko niezbędnej zawartości strony internetowej. Można także konsolidować wybrane informacje z wielu stron i drukować je na pojedynczych arkuszach lub zapisywać w pliku PDF.

  CREATIVE PARK PREMIUM
  Ta internetowa usługa pozwala pobierać i drukować fotografie, ilustracje i prace uznanych fotografów i artystów z całego świata. Umożliwia to tworzenie pocztówek i kalendarzy o fachowym wyglądzie lub niesamowitych projektów 3D.

  Oszczędzaj energię

  Funkcja samoczynnego wyłączania zasilania zezwala na automatyczne wyłączenie drukarki, gdy nie jest wykorzystywana przez określony czas, co pozwala oszczędzać energię. Funkcja automatycznego włączania zasilania włącza drukarkę w chwili rozpoczęcia drukowania. Tryb cichy znacząco zmniejsza odgłosy pracy, gwarantując niemal bezgłośne drukowanie w domu.


  właściwości skanowania

  - typ skanera Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów
  - Rozdzielczość skanera (optyczna) 600 x 1200 dpi
  - prędkość skanowania arkuszy A4 Około 14 s
  - Głębia kolorów przy skanowaniu (wejście / wyjście) 48 bitów / 24 bity
  - 16 bitów / 8 bitów
  - Maksymalny format dokumentu 216 x 297 mm


  parametry kopiowania

  - szybkość kopiowania sFCOT: około 31 s
  - sESAT: około 1,6 obr./min
  - Kopiowanie wielokrotne 21 kopii (maks.)
  - Funkcje kopiowania Kopiowanie dokumentów (zwykły papier)


  Materiały eksploatacyjne oryginalne

  typowe kasety z atramentem:
  - PG-545 (czarny)
  - CL-546 (kolorowy)
  Opcjonalne kasety z atramentem XL:
  - PG-545XL (czarny)
  - CL-546XL (kolorowy)


  wydajność mat. Eksploatacyjnych

  - Czarny: 180 stron
  - Czarny XL: 400 stron
  - barwny: 180 stron
  - barwny XL: 300 stron


  wymogi sprzętowe

  - Windows: 3 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8
  - Mac: połączenie z Internetem, 1,5 GB miejsca na dysku twardym, Safari 5
  - ekran: XGA, 1024 × 768 pikseli


  Akcesoria w komplecie

  - Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MG2550
  - Kasety FINE
  - przewód zasilający
  - Instalacyjny dysk CD-ROM
  - Podręczniki i inne dokumenty


  Pozostałe cechy

  pobór mocy:
  - Tryb gotowości: około 1,0 W (wyłączona lampa skanera)
  - Wyłączone: około 0,4 W
  - Kopiowanie: około 9 WPodsumowanie, czyli jaka drukarka wielofunkcyjna Canon najlepsza?


Najlepsza drukarka wielofunkcyjna Canon w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka wielofunkcyjna Canon w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki wielofunkcyjne – Zestawienie na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek wielofunkcyjnych Canon nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych drukarek wielofunkcyjnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka wielofunkcyjna Canon opinie,
 • dobra drukarka wielofunkcyjna Canon cena,
 • drukarka wielofunkcyjna Canon ranking,
 • drukarka wielofunkcyjna Canon jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...