Ranking drukarek wielofunkcyjnych do 1500 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek wielofunkcyjnych do 1500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek wielofunkcyjnych do 1500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek wielofunkcyjnych do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych drukarek wielofunkcyjnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie drukarki wielofunkcyjne do 1500 zł najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki wielofunkcyjne do 1500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek wielofunkcyjnych do 1500 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kyocera p2040dn - negocjuj cenę! autoryzowany dealer! polskie menu i gwarancja! dostawa 0zł ☆

Kyocera p2040dn - negocjuj cenę! autoryzowany dealer! polskie menu i gwarancja! dostawa 0zł Najniższa Cena Online

☆ Kyocera p2040dn - negocjuj cenę! autoryzowany dealer! polskie menu i gwarancja! dostawa 0zł - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kyocera
 • Nazwa produktu: Kyocera p2040dn - negocjuj cenę! autoryzowany dealer! polskie menu i gwarancja! dostawa 0zł
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  towar:Drukarka laserowa,użycie:dommałe biuro,ekran:Tak,Czytnik kart pamięci:+ SDHC,Częstotliwość procesora:800 MHz,objętość zainstalowanej pamięci:256 MB,Możliwość zwiększenia pamięci do:Nie dotyczy,Języki drukarki:PDFPostScript3Prescribe IleXPS,nieznaczne wymagania systemowe:Windows Wszystkie aktualne wersje Windows Mac OSMAC OS X wersja 10,5 albo wyższa UNIX Linux Unix,atrybuty dodatkowe:ekran LCD,Czarny:TK-1160,Cyan:Nie dotyczy,Magenta:Nie dotyczy,Yellow:Nie dotyczy,Trójkolorowy:Nie dotyczy,Interfejsy:RJ-45USB Hi-Speed 2.0USB Host,Wi-Fi:Nie,Obsługiwane standardy Wi-Fi:Nie dotyczy,Drukowanie w sieci LAN:Tak,Drukowanie w sieci Wi-Fi:Nie,technika wydruku:laserowa mono,Druk dwustronny:samoczynny,Czas wydruku pierwszej strony (mono):6,4 s,Czas wydruku pierwszej strony (kolor):Nie dotyczy,szybkość druku (mono):40 str/min,szybkość druku (kolor):Nie dotyczy,Rozdzielczość druku (mono):1200x1200 dpi,Rozdzielczość druku (kolor):Nie dotyczy,liczba wydruków na miesiąc:50000 str.,Czas nagrzewania:15 s,Akceptowane typy nośników:papier zwykły,Akceptowane formaty nośników:A4A5A6B5B6LegalLetterniestandardowe wymiary nośników,ilość podajników papieru (standard):2,liczba arkuszy (kanon):350 szt.,Maksymalna liczba arkuszy po rozbudowie:850 szt.,Maksymalna gramatura:220 g/m2,Sposób zasilania:sieciowe,Napięcie zasilania:220-240 V,zużycie mocy (praca):620 W,atesty:Energy Star,Kolor:biały,Głośność maksymalna:48,8 dB,rozmiary:375x393x272 mm,Waga:14 kg,Strona www produktu:https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/index/products/product/ecosysp2040dn.html

☆ Hp urządzenie wielofunkcyjne smart tank 750 6uu47a ☆

Hp urządzenie wielofunkcyjne smart tank 750 6uu47a Najniższa Cena Online

☆ Hp urządzenie wielofunkcyjne smart tank 750 6uu47a - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp urządzenie wielofunkcyjne smart tank 750 6uu47a
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 750 6UU47A

  rozszerz sprawność swojej minimalnej marki za sprawą mobilnej konfiguracji, druku dwustronnego i inteligentnych przycisków, dzięki którym możesz dopasowywać się, pracować i drukować w wyjątkowo prosty sposób. Postaw na nieszablonową jakość i oszczędność choćby trzy lata drukowania z oryginalnym tuszem HP dołączonym do zestawu.


☆ Urządzenie wielofunkcyjne 4w1 ecotank l5290 marki Epson ☆

Urządzenie wielofunkcyjne 4w1 ecotank l5290 marki Epson Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne 4w1 ecotank l5290 marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne 4w1 ecotank l5290 marki Epson
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  pokaźny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ ecotank et-m3170 drukarka atramentowa wielofunkcyjne z faksem - monochromatyczny - tusz marki Epson ☆

ecotank et-m3170 drukarka atramentowa wielofunkcyjne z faksem - monochromatyczny - tusz marki Epson Najniższa Cena Online

☆ ecotank et-m3170 drukarka atramentowa wielofunkcyjne z faksem - monochromatyczny - tusz marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: ecotank et-m3170 drukarka atramentowa wielofunkcyjne z faksem - monochromatyczny - tusz marki Epson
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka 4 w 1 o niskim całkowitym koszcie eksploatacji

  Drukuj, skanuj, kopiuj i korzystaj z faksu dzięki urządzeniu EcoTank z trzyletnią gwarancją, funkcją Wi-Fi, złączem USB i zapasem tuszu pozwalającym wydrukować aż do 11 000 stron.

  • Niski całkowity koszt eksploatacji: Wyjątkowo niskie koszty drukowania
  • Wysoka skuteczność atramentu: Zapas atramentu w zestawie wystarcza na wydrukowanie 11 000 stron.
  • Oszczędność czasu: Drukarka, skaner, kopiarka i faks
  • Niskie zużycie energii: Niskie zużycie energii dzięki technice druku atramentowego
  • Proste podłączanie: Funkcja Wi-Fi, złącza USB i Ethernet

  Ta stylowa, kompaktowa drukarka monochromatyczna EcoTank jest łatwa w obsłudze i zapewnia niezwykle niski całkowity koszt eksploatacji. Zapas atramentu w pakiecie wystarczy na wydrukowanie 11 000 stron, a dzięki komfortowej butelce jego dopełnianie jest nieskomplikowane i nie sprawia bałaganu. Funkcja Wi-Fi, złącze USB i kró tki czas drukowania pierwszej strony wynoszący 6 sekund wpływają na wysoki poziom skuteczności drukarki.

  Oszczędność pieniędzy
  Wysoka efektywność atramentu wraz z ekonomiczną technologią druku atramentowego firmy Epson przekładają się na niski całkowity koszt eksploatacji i konkurencyjny koszt wydruku w przeliczeniu na stronę.

  Oszczędność energii

  technologia druku atramentowego – w odró żnieniu od druku laserowego – nie wymaga nagrzewania, przez co zmniejsza zużycie energii i pomaga zmniejszyć rachunki za prąd.

  Oszczędność czasu

  To bezawaryjne urządzenie zamiast wkładó w atramentowych wykorzystuje udoskonalony system napełniania pojemnikó w przy użyciu prostych w obsłudze butelek z atramentem, co ogranicza interwencję użytkownika do minimum. Dzięki umieszczeniu pojemnika na atrament z przodu drukarki ma ona śladowe rozmiary, nietrudny dostęp przy kompletowaniu i korzystną widoczność poziomó w atramentu. Kró tki czas drukowania pierwszej strony z trybu uśpienia wynoszący 6 sekund i prędkość drukowania 20 str./min sprawiają, że nie musisz tracić czasu, oczekując na wydruki.

  Złącza

  Dzięki funkcji Wi-Fi, łączu USB i niewielkim rozmiarom drukarki prosto jest ustawić ją na biurku i podłączyć do komputera lub laptopa.

  Specyfikacja:☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l4260 (8715946686516) ☆

Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l4260 (8715946686516) Najniższa Cena Online

☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l4260 (8715946686516) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Urządzenie wielofunkcyjne ecotank l4260 (8715946686516)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka urządzenie 3w1 Epson L4260 WiFi ekran LCDPożegnaj kartridżeCiesz się drukowaniem bezprzewodowym i szczególnie niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki EcoTank bez kartridży z funkcją drukowania dwustronnego NAJWAŻNIEJSZE właściwościMetoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ producenta EpsonWielofunkcyjny: Drukowanie, Skanowanie, KopiaKonfiguracja dysz: 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolorRozdzielczość drukowania: 5.760 x 1.440 DPISzybkość druku ISO/IEC 24734: 10,5 Str./min.

  Monochromatyczny, 5 Str./min. Colour, 69 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cmKolory: Czarny, Cyjan, Żółty, MagentaDwustronnePojemność podajnika papieru: 30 ArkuszeOdpowiednia gramatura papieru: 64 g/m² - 300 g/m²Przyłącza: USB, WiFi, Wi-Fi DirectZużycie energii: 12 W EcoTank L4260Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży producenta Epson.

  zaimplementowane pojemniki na atrament są przystępne do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do podmiany, najróżniejsze opcje łączności i funkcję drukowania dwustronnego jest to nadzwyczajna drukarka dla wszelkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprzeciętnie niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridżeBezproblemowe drukowanie w domu – pojemniki na atrament o wielkiej objętości można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, żeby dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieprzerwane oszczędzanieDrukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku1 i gromadzi w komplecie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze.

  Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży. Postępowa i wszechstronnaUrządzenie można łatwo zbratać z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów4.

  w dodatku aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i fotografie, konfiguruj, kontroluj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.

  mnóstwo funkcjiKolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,7 cm, automatyczne drukowanie dwustronne, drukowanie fotografii bez obramowania oraz prędkość drukowania do 10,5 strony na minutę ułatwiają realizowanie najróżniejszych zadań.

  Kluczowe parametryWielofunkcyjna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament: Z funkcją drukowania dwustronnego i wyświetlaczem LCDWyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%W komplecie atrament nawet na 3 lata: Obejmuje 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorzeZamienne butelki z atramentem o sporej wydajności: Jeden komplet butelek z atramentem to równowartość 66 kartridżyAplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie, drukowanie i skanowanie z urządzenia inteligentnego SPECYFIKACJA technicznATechnikaMetoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ producenta EpsonKonfiguracja dysz: 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolorMinimalna wielkość kropel: 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkościTechnologia tuszów: Pigment black and Dye colour InksRozdzielczość drukowania: 5.760 x 1.440 DPIWydajność: Jedno stanowisko, Grupa roboczaWielofunkcyjny: Drukowanie, Skanowanie, KopiaDrukowanieSzybkość druku ISO/IEC 24734: 10,5 Str./min.

  Monochromatyczny, 5 Str./min. Colour, 69 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cmSzybkość druku: 33 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły), 15 Str./min. Colour (papier zwykły), 30 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm (błyszczący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper)prędkość drukowania dwustronnego ISO/IEC 24734: 6 str.

  A4/min Monochromatyczny, 4 str. A4/min ColourKolory: Czarny, Cyjan, Żółty, Magenta SkanowanieSzybkość skanowania jednostronnego (A4 czerń): 200 DPI;, 11 sec. With flatbed scanSzybkość skanowania jednostronnego (A4 kolor): 200 DPI;, 28 sec.

  with flatbed scanRozdzielczość skanowania: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)Formaty edycji: BMP, JPEG, PICT, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, PNGTyp skanera: czujnik kontaktowy obrazu (CIS)Rozdzielczość optyczna: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)Obsługa papieru / nośnikówLiczba przegródek do papieru: 1Formaty papieru: A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B5 (17,6x25,7 cm), C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Użytkownika, LegalDwustronne: TakPojemność podajnika papieru: 30 ArkuszePojemność podajnika papieru: 100 Arkusze W standardzieOdpowiednia gramatura papieru: 64 g/m² - 300 g/m²Przetwarzanie nośników wydruku: samoczynny druk dwustronny (A4, zwykły papier), Drukowanie bez marginesów dane ogólneZużycie energii: 12 W (kopiowani


☆ Brother TD2020 Thermal Label Printer White Grey (4977766719674) ☆

Brother TD2020 Thermal Label Printer White Grey (4977766719674) Najniższa Cena Online

☆ Brother TD2020 Thermal Label Printer White Grey (4977766719674) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother TD2020 Thermal Label Printer White Grey (4977766719674)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  zobacz MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

  TD-2020 to urządzenie, które stanowi nieszablonowe połączenie produktywności i funkcjonalności drukarek stacjonarnych z wygodą sprzętów mobilnych.
  Zostało wytworzone z myślą o użytkownikach z sektorów, takich jak: handel detaliczny, a także opieka medyczna. Dzięki niedużym gabarytom, stanowi doskonałe rozwiązanie dla placówek, w których urządzenie do znakowania musi być niejednokrotnie przenoszone z miejsca na miejsce. Łatwość i wygoda takiego rozwiązania poprawia komfort i produktywność pracy personelu, który urządzenie drukujące może zabierać ze sobą.
  Urządzenie zostało wyposażone w łącze USB. Pomimo niewielkich rozmiarów TD-2020 drukuje w rozdzielczości 203 dpi, proponując przy tym prędkość druku wynoszącą 150 mm/s. Maksymalna długość zadrukowanej etykiety może wynosić jeden metr, a szerokość: 56 mm. Drukarkę TD-2020 można w prosty sposób skonsolidować z komputerami stacjonarnymi, działającymi pod kontrolą systemów Microsoft (pełna lista dostępna w specyfikacji drukarki) oraz urządzeniami przenośnymi korzystającymi z iOS, Androida, a także Windows Mobile. Dodatkowo, by umożliwić prostą integrację w ramach istniejącej już infrastruktury informatycznej, Brother udostępnia pakiet programistyczny SDK. Do urządzenia zostało także załączone specjalnie rozbudowane oprogramowanie do tworzenia i przechowywania kodów kreskowych na komputerach: P-touch Editor 5.

  Najważniejsze funkcje

  • Maksymalna szerokość druku 56 mm
  • Rozdzielczość druku 203 dpi
  • Łączność: USB, a także RS-232
  • prędkość druku do 152 mm/s
  • Pamięć: 32MB RAM, 16MB Flash
  • Emulacja ZPL II
  • Zasilanie: zasilacz (w zestawie)
  • Sterowniki i karta artykułu przystępna pod linkiem KLIK

  ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

  • Drukarka
  • Zasilacz sieciowy
  • kabel USB
  • Podręcznik użytkownika
  • Karta gwarancyjna
  • Podręcznik szybkiej obsługi

   Druk i opcje:

   • technika druku: Bezpośredni druk termiczny
   • Rozdzielczość druku 203 dpi
   • szybkość druku (zależy od zastosowanych materiałów eksploatacyjnych: Maksymalnie 152,4 mm/sek. (6 ips) (w standardowym środowisku użytkowanym poprzez Brother)
   • Maksymalna szerokość wydruku: 56 mm
   • Maksymalna długość wydruku: 1 m
   • nieduża długość wydruku: 6 mm
   • Przyciski: Power, Feed, Print
   • Pamięć drukarki: 32 MB Ram, 16 MB Flash (dla użytkownika dostępne 6 MB lub maks. 99 szablonów)
   • Zasilanie: Zasilacz (100 - 240 V 50/60 Hz)
   • Tryby wysuwu typowe: ciągły, odrywanie
   • Wyposażenie opcjonalne*: Brak

   wymiary i ciężar

   • Waga Około 1,32 kg
   • wymiary (szer. X głęb. X wys.) 110 mm x 215 mm x 172 mm

   Interfejs

   • USB: USB wer. 2.0 (pełna prędkość) (mini-B, urządzenie peryferyjne)
   • Szeregowy RS232C Oryginalny przewód szeregowy - PA-SCA-001*
   • Lokalna sieć przewodowa Nie dotyczy
   • Port USB Host Nie dotyczy
   • Bluetooth*: Wymagany interfejs Bluetooth* (opcja): Nie dotyczy
   • Lokalna sieć bezprzewodowa*
   • Wymagany interfejs WLAN (opcja) Nie dotyczy

   Obsługiwane systemy operacyjne

   • Windows: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP Home/Professional
   • Linux

   przenośne

   • Android

   Gwarancja: 3 lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)

   STEROWNIKI


  ☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdn ☆

  Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdn Najniższa Cena Online

  ☆ Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdn - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: HP
  • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdn
  • Ilość ofert: 3
  • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
  • Charakterystyka / Opis drukarki:
   Urządzenie wielofunkcyjne do druku monochromatycznego firmy HP. Urządzenie automatyczny druk dwustronny. Rozdzielczość druku w czerni to 600 x 600 dpi. Obsługuje formaty nośników A4, A5, B5, B6, koperty i legal. Typ skanera to ADF. Pamięć wynosi 64 MB. Waga: 9.5 kg....

  ☆ Urządzenie wielofunkcyjne CANON MAXIFY GX4040 (4549292204285) ☆

  Urządzenie wielofunkcyjne CANON MAXIFY GX4040 (4549292204285) Najniższa Cena Online

  ☆ Urządzenie wielofunkcyjne CANON MAXIFY GX4040 (4549292204285) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: CANON
  • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne CANON MAXIFY GX4040 (4549292204285)
  • Ilość ofert: 4
  • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
  • Charakterystyka / Opis drukarki:
   Rodzina: MAXIFY

   Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner, fax

   rodzaj drukarki: Atramentowa kolorowa

   Maksymalny rozmiar papieru: A4

   Czas wydruku pierwszej strony: 9.0 s

   Duplex: Tak

   technologia druku: Atramentowa

   Rozdzielczość druku - główna: 600 dpi

   Rozdzielczość druku - dodatkowa: 1200 dpi

   szybkość drukowania mono (max): 18.0 stron/min

   prędkość drukowania odcień (max): 13.0 stron/min

   proces pracy (miesięcznie, maks.): 33000

   nieduża gramatura papieru: 64 g/m2

   Maksymalna gramatura papieru: 265 g/m2

   ilość podajników papieru: 2 szt

   objętość zamontowanych podajników: 350 arkuszy

   Maksymalna pojemność podajników: 350 arkuszy

   Praca w sieci bezprzewodowej: Tak

   samoczynny podajnik dokumentów: Tak

   Nadruk na CD/DVD: Nie

   Druk bez marginesów: Nie

   Praca w DOS: Nie

   Czytnik kart: Nie

   ekran LCD: Tak

   Rozdzielczość optyczna skanera - główna: 1200 dpi

   Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa: 2400 dpi

   szybkość kopiowania mono (max): 15.2 str/min

   szybkość kopiowania odcień (max): 11.1 str/min

   Zakres zmniejszenia: 25 %

   Zakres powiększenia: 400 %

   Telefon: Nie

   Fax: Tak

   Interfejs komunikacyjny: USB 2.0, WiFi 802.11a/b/g/n/ac

   Złącze LPT: Nie

   Gniazdo EIO: Nie

   IRDA: Nie

   Pictbridge: Nie

   Materiały eksploatacyjne oryginalne: GI-46 BK, GI-46 C, GI-46 M, GI-46 Y

   liczba wkładów drukujących: 4 szt.

   Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, B5, Letter, Legal, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 18 x 25 cm, 20 x 25 cm, 127 × 127 mm, Koperta DL, Koperta COM10

   Maksymalne zużycie energii: 20 W

   Waga (kg): 9.500

   rozmiary: Szerokość (mm): 399

   rozmiary: Wysokość (mm): 304

   rozmiary: Głębokość (mm): 719

   Poziom hałasu: 49.0 dB(A)

   Obsługiwane systemy operacyjne: Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Server 2012 R2, Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2022, Mac OS (niektóre wersje), Chrome OS™, iOS, iPadOS, Android

   załączone oprogramowanie: Sterownik drukarki, Narzędzie IJ Printer Assistant

   informacje dopełniające: technologia druku: 1 głowica drukująca, Drukarka z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem, barwny skaner płaski (podajnik ADF / płyta) z czujnikiem CIS, szybkość skanowania liniowego: Kolorowe: 3,5 ms/linia (300 dpi), Skala szarości: 1,5 ms/linia (300 dpi), Głębia skanowania kolorów (wejście/wyjście): barwy: RGB, każdy 16 bitów /, 8 bitów; dcienie szarości: 16 bitów / 8 bitów, Kopiowanie wielokrotne: Maks. 99 kopii, Kopiowanie dokumentów, kopiowanie dwustronne, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1,, kopiowanie z sortowaniem (tylko podajnik ADF), kopiowanie z usuwaniem ramki, (tylko szyba skanera), kopiowanie dokumentów tożsamości, kran LCD (dotykowy, kolorowy) o przekątnej 2,7" /6,7 cm, wymiary (szer. × dł. × wys.): ok. 399 × 417 × 251 mm (z wsuniętymi tacami), ok. 399 × 719 × 304 mm (z wysuniętym podajnikiem), Temperatura robocza: 5-35°C, Wilgotność robocza: 10-90% wilgotności względnej (bez kondensacji), Źródło zasilania: Napięcie przemienne 100-240 V, 50/60 Hz, standardowe zużycie energii elektrycznej: 0,15 kWh, Zabezpieczenia Wi-Fi: WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE, (AES), WPA-EAP (AES)*, WPA2-EAP (AES)*, WPA3-EAP (AES)*, * IEEE802.1X (EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP), Pasmo częstotliwości bezprzewodowej sieci LAN: 2,4 GHz, Obsługa wersji SMB: SMB 3.0.0, SMB 3.0.2 i SMB 3.1.1

  ☆ Urządzenie lx-350 marki Epson ☆

  Urządzenie lx-350 marki Epson Najniższa Cena Online

  ☆ Urządzenie lx-350 marki Epson - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Epson
  • Nazwa produktu: Urządzenie lx-350 marki Epson
  • Ilość ofert: 1
  • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
  • Charakterystyka / Opis drukarki:

   bezawaryjna drukarka Epson LX-350 o czasie MTBF wynoszącym 10 000 godzin jest perfekcyjna do zastosowań biurowych wymagających papieru ciągłego albo wieloczęściowych papierów biurowych. Bardzo ekonomiczna drukarka LX-350 pozwala zniżyć koszty używania dzięki taśmie o wysokiej sprawności (4 mln znaków) i niskiemu poborowi mocy.

   Wymagająca jedynie 1,1 W w trybie uśpienia i 27 W prodczas pracy drukarka LX-350 jest zgodna z normą energetyczną ENERGY STAR. Prosta integracja urządzenia LX-350 jest realna dzięki złączom równoległym, szeregowym i USB w standardzie.

   Ta kompaktowa drukarka z systemem organizacji przewodów z łatwością posiada się na biurku.


  ☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne L3560 ITS kolor A4/33ppm/WiFi/3.3pl/4.3kg (8715946706757) ☆

  Epson Urządzenie wielofunkcyjne L3560 ITS kolor A4/33ppm/WiFi/3.3pl/4.3kg (8715946706757) Najniższa Cena Online

  ☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne L3560 ITS kolor A4/33ppm/WiFi/3.3pl/4.3kg (8715946706757) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Epson
  • Nazwa produktu: Epson Urządzenie wielofunkcyjne L3560 ITS kolor A4/33ppm/WiFi/3.3pl/4.3kg (8715946706757)
  • Ilość ofert: 3
  • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
  • Charakterystyka / Opis drukarki:

   EcoTank L3560

   Drukuj, skanuj i kopiuj bezprzewodowo przy szczególnie niskich kosztach druku dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu atramentowemu z ekranem LCD. Jest ono wspaniałe do domu o wielkich potrzebach druku.

   Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom Epson EcoTank bez kartridżów. Zintegrowane pojemniki na atrament są proste do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym butelkom z atramentem. Dzięki najróżniejszym opcjom łączności, brakiem kartridżów do podmiany i wyświetlaczowi LCD jest to nieprzeciętna drukarka dla wszystkich, którzy wymagają wysokiej jakości druku przy jego niezwykle niskim koszcie.

   Pożegnaj kartridże
   Drukarka EcoTank zagwarantuje bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o sporej objętości można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak,kolory nie zostały pomieszane.

   nieustanne oszczędzanie
   Ta ekonomiczna drukarka pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i posiada w zestawie uzupełniającą butelkę z atramentem wystarczającym choćby na 3 lata. Jeden zestaw butelek z atramentem zapewnia wydruk choćby 4300 stron w czerni i 7300 w odcieniu, co odpowiada 66 kartridżom!

   Aplikacja Epson Smart Panel
   Ta prosta w obsłudze aplikacja pozwoli Ci w pełni kontrolować drukarkę z poziomu telefonu lub tabletu. Możesz drukować, kopiować i skanować dokumenty i fotografie, konfigurować, kontrolować i rozwiązywać problemy z drukarką - daj upust swej
   kreatywności dzięki szerokiej gamie artystycznych wzorów.

   spore możliwości
   Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD o przekątnej 3,7 cm, drukowaniu zdjęć bez marginesów (do formatu 10 x 15 cm) i szybkości drukowania do 15 stron na minutę możesz szybciej wykonywać przeróżne zadania.

   postępowa i wszechstronna
   Dzięki kompaktowej konstrukcji, obsłudze Apple AirPrint, a także pełnej łączności Wi-Fi i Wi-Fi Direct możesz łatwo zbratać drukarkę z istniejącą siecią domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów i notebooków.

   technika niewymagająca zastosowania ciepła
   Dzięki technologii PrecisionCore niewymagającej użycia ciepła możesz cieszyć się mniejszym zużyciem energii i mniejszym zapotrzebowaniem na części zamienne. Głowica jest nierozdzielną częścią drukarki, dlatego także jej konfiguracja jest bezproblemowa.   EAN: 8715946706757
   Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
   Kod dostawcy: C11CK58403
   Model: EcoTank L3560
   Obszar zastosowań: Biuro
   Funkcje urządzenia: Drukarka
   Format: A4
   właściwości skanowania: Rozdzielczość skanowania: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo) rodzaj skanera: detektor kontaktowy obrazu (CIS)
   Rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
   Maks. Szybkość druku w czerni: 33 str/min
   Maks. Prędkość druku w kolorze: 20 str/min
   Druk Photo: Tak
   Druk dwustronny: Ręczny
   Podajnik papieru: 100 arkuszy
   wariant nośnika: Papier
   Materiały eksploatacyjne oryginalne: Eco Tank 103
   produktywność mat. Eksploatacyjnych: Eco Tank 103 czarny - 4300 stron Eco Tank 103 żółty - 7300 stron Eco Tank 103 magenta - 7300 stron Eco Tank 103 cyan - 7300 stron
   Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
   Pictbridge: Nie
   Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
   Złącza: 1 x USB
   Akcesoria w pakiecie: Urządzenie podstawowe przewód zasilający Instrukcja montażu Karta gwarancyjna 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta) i 1 dodatkowa butelka z czarnym atramentem
   informacje o gwarancji: 12 miesięcy - Klient zanosi do serwisu, 50 000 stron
   Wysokość: 179 mm
   Szerokość: 375 mm
   Głębokość: 347 mm
   Waga: 4.3 kg
   Pozostałe atrybuty: ekran LCD wariant: kolor, przekątna: 3,7 cm Usługi drukowania przenośnego i w chmurze: Apple AirPrint, Epson Smart Panel App, Epson Connect (Email Print, Remote Print Driver)


  Podobne zestawienia:


  Najtańsze drukarki wielofunkcyjne do 1500 zł – Ranking na październik 2023 wg ceny

  Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki wielofunkcyjne do 1500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek wielofunkcyjnych do 1500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Urządzenie wielofunkcyjne officejet pro 7720 - darmowa dostawa w 48h marki Hp ☆

  Urządzenie wielofunkcyjne officejet pro 7720 - darmowa dostawa w 48h marki Hp Najniższa Cena Online

  ☆ Urządzenie wielofunkcyjne officejet pro 7720 - darmowa dostawa w 48h marki Hp - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: HP
  • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne officejet pro 7720 - darmowa dostawa w 48h marki Hp
  • Ilość ofert: 5
  • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
  • Charakterystyka / Opis drukarki:

   firma HP Nazwa rodzaju Urządzenia drukujące Opis ogólny Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 7720 Wielkoformatowe 4w1 A3 właściwości OfficeJet Pro 7720;atram.kolor. Rodzina OfficeJet Podstawowe funkcje drukarka, kopiarka, skaner, fax wariant drukarki Atramentowa kolorowa Maksymalny rozmiar papieru A3 Czas wydruku pierwszej strony 10.0 s Duplex Tak technologia druku termiczna HP Inkjet Rozdzielczość druku - główna 4800 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 1200 dpi prędkość drukowania mono (max) 34.0 stron/min prędkość drukowania kolor (max) 34.0 stron/min cykl pracy (miesięcznie, maks.) 30000 śladowa gramatura papieru 34 g/m2 Maksymalna gramatura papieru 250 g/m2 liczba podajników papieru 2 szt pojemność zamontowanych podajników 500 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Tak automatyczny podajnik dokumentów Tak Nadruk na CD/DVD Nie Druk bez marginesów Tak Praca w DOS Nie Czytnik kart Nie wyświetlacz LCD Tak Pamięć zainstalowana (MB) 512.00 Pamięć maksymalna (MB) 512 Rozdzielczość optyczna skanera - główna 1200 dpi szybkość kopiowania mono (max) 34.0 str/min prędkość kopiowania odcień (max) 34.0 str/min Zakres zmniejszenia 25 % Zakres rozszerzenia 400 % Telefon Nie Fax Tak Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny WiFi 802.11b/g/n Interfejs sieciowy Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie Materiały eksploatacyjne oryginalne L0S58AE Materiały eksploatacyjne oryginalne F6U14AE Materiały eksploatacyjne oryginalne L0S70AE Materiały eksploatacyjne oryginalne F6U16AE Materiały eksploatacyjne oryginalne F6U17AE Materiały eksploatacyjne oryginalne F6U18AE Materiały eksploatacyjne oryginalne L0R40AE liczba wkładów drukujących 4 szt.

   charakterystyczne języki drukarki HP PCL 3 GUI Obsługiwane formaty druku A3 Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 Obsługiwane formaty druku Koperta DL Obsługiwane formaty druku Koperta C5 Obsługiwane formaty druku Koperta C6 Waga (kg) 15.500 rozmiary: Szerokość (mm) 585 rozmiary: Wysokość (mm) 306 rozmiary: Głębokość (mm) 445 Obsługiwane systemy operacyjne Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Linux (niektóre wersje) dołączone oprogramowanie Pasek narzędzi Google Toolbar, HP Update, HP Photo Creations informacje dodatkowe Druk bez marginesów: do A3 / 11 × 17 cali Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Urządzenia wielofunkcyjne\atramentowe


  ☆ Urządzenie wielofunkcyjne Hp LaserJet Pro M234dwe ☆

  Urządzenie wielofunkcyjne Hp LaserJet Pro M234dwe Najniższa Cena Online

  ☆ Urządzenie wielofunkcyjne Hp LaserJet Pro M234dwe - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 
  • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne Hp LaserJet Pro M234dwe
  • Ilość ofert: 1
  • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
  • Charakterystyka / Opis drukarki:
   Urządzenie wielofunkcyjne Hp LaserJet Pro M234dwe

  ☆ urządzenie wielofunkcyjne laserjet mfp m234dw 6gw99f marki Hp ☆

  urządzenie wielofunkcyjne laserjet mfp m234dw 6gw99f marki Hp Najniższa Cena Online

  ☆ urządzenie wielofunkcyjne laserjet mfp m234dw 6gw99f marki Hp - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: HP
  • Nazwa produktu: urządzenie wielofunkcyjne laserjet mfp m234dw 6gw99f marki Hp
  • Ilość ofert: 1
  • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
  • Charakterystyka / Opis drukarki:

   Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dw (6GW99F)

   Uzyskaj bezprzewodowe drukowanie dwustronne, inteligentne rozwiązania w zakresie konguracji i mobilności, a także produktywność urządzenia wielofunkcyjnego.

   Urządzenie wielofunkcyjne o sporej efektywności, z najszybszym w swej klasie drukiem dwustronnym i zezwalającą zaoszczędzić czas aplikacją HP Smart. Możesz zyskać spokój ducha dzięki bardziej niezawodnym połączeniom, a także liczyć na bezproblemową obsługę dzięki... (zobacz więcej)


  ☆ HP OfficeJet Pro 9012e All-in-One, 22A55B ☆

  HP OfficeJet Pro 9012e All-in-One, 22A55B Najniższa Cena Online

  ☆ HP OfficeJet Pro 9012e All-in-One, 22A55B - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: HP
  • Nazwa produktu: HP OfficeJet Pro 9012e All-in-One, 22A55B
  • Ilość ofert: 3
  • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
  • Charakterystyka / Opis drukarki:

   marka HP Nazwa typu Urządzenia drukujące Opis ogólny Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9012e 4w1 właściwości Pro 9012e;atram.kolor. Rodzina OfficeJet Podstawowe funkcje drukarka, kopiarka, skaner, fax typ drukarki Wielofunkcyjna atramentowa Maksymalny wymiar papieru A4 Czas wydruku pierwszej strony 10.0 s Duplex Tak technologia druku termiczna Rozdzielczość druku - główna 1200 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 4800 dpi szybkość drukowania mono (max) 32.0 stron/min prędkość drukowania kolor (max) 32.0 stron/min proces pracy (miesięcznie, maks.) 25000 niewielka gramatura papieru 60 g/m2 Maksymalna gramatura papieru 280 g/m2 ilość podajników papieru 2 szt objętość zamontowanych podajników 285 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Tak automatyczny podajnik dokumentów Tak Druk bez marginesów Tak Praca w DOS Nie Czytnik kart Nie ekran LCD Tak Pamięć zainstalowana (MB) 512.00 Pamięć maksymalna (MB) 512 Rozdzielczość optyczna skanera - główna 1200 dpi Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa 1200 dpi prędkość kopiowania mono (max) 32.0 str/min szybkość kopiowania kolor (max) 32.0 str/min Zakres zmniejszenia 25 % Zakres rozszerzenia 400 % Telefon Nie Fax Tak Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny WiFi 802.11b/g/n Interfejs sieciowy Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie Materiały eksploatacyjne oryginalne 3JA26AE Materiały eksploatacyjne oryginalne 3JA23AE Materiały eksploatacyjne oryginalne 3JA24AE Materiały eksploatacyjne oryginalne 3JA25AE Materiały eksploatacyjne oryginalne 3JA30AE Materiały eksploatacyjne oryginalne 3JA27AE Materiały eksploatacyjne oryginalne 3JA28AE Materiały eksploatacyjne oryginalne 3JA29AE Materiały eksploatacyjne oryginalne 3JA31AE ilość wkładów drukujących 4 szt.

   typowe języki drukarki HP PCL 3 GUI Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 JIS Obsługiwane formaty druku 13 x 18 cm Obsługiwane formaty druku 10 x 15 cm Obsługiwane formaty druku Koperta A2 Obsługiwane formaty druku Koperta C5 Obsługiwane formaty druku Koperta C6 Obsługiwane formaty druku Koperta DL Maksymalne zużycie energii 30 W Waga (kg) 9.290 wymiary: Szerokość (mm) 439 rozmiary: Wysokość (mm) 278 rozmiary: Głębokość (mm) 520 Poziom hałasu 62.0 dB(A) Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 10 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 8.1 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 7 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2008 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2012 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2016 Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Chrome OS™ załączone oprogramowanie dołączone oprogramowanie OCR Nie dane uzupełniające Format pliku: JPG, BMP, TIFF, PDF, RTF, TXT, PNG informacje uzupełniające Faksowanie: Tak,dane dopełniające Rozdzielczość faksu w czerni (najkorzystniejsza): Do 300 × 300 dpi informacje dodatkowe niewiele znaczące wymiary (szer.

   × gł. × wys.): 439,3 × 342,5 × 278 mm dane dodatkowe rozmiary maksymalne (szer. × gł. × wys.): 439,3 × 519,8 × 278 mm dane dopełniające kabel USB i kabel telefoniczny należy zakupić osobno Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Urządzenia wielofunkcyjne\atramentowe


  ☆ Urządzenie BROTHER DCP-B7520DW + DARMOWY TRANSPORT! ☆

  Urządzenie BROTHER DCP-B7520DW + DARMOWY TRANSPORT! Najniższa Cena Online

  ☆ Urządzenie BROTHER DCP-B7520DW + DARMOWY TRANSPORT! - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Brother
  • Nazwa produktu: Urządzenie BROTHER DCP-B7520DW + DARMOWY TRANSPORT!
  • Ilość ofert: 6
  • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
  • Charakterystyka / Opis drukarki:
   Brother DCP-B7520 DW
   Urządzenie wielofunkcyjne laserowe monochromatyczne

   DRUKARKA / KOPIARKA / SKANER
   WIFI / karta sieciowa / dupleks

   Więcej tonera, więcej wydruków i jeszcze więcej oszczędności
   Ciesz się niskimi kosztami eksploatacji i korzystaj z tonerów o produktywności do 2000 stron, które są dzisiaj dostępne dla sprzętów z serii TonerBenefit. Kompaktowe, monochromatyczne urządzenie laserowe3 w 1
   świetne urządzenie dla tętniących życiem domów i małych biur, potrzebujących funkcji drukowania, kopiowania i skanowania. DCP-B7520DW, model z gamy TonerBenefit, został zaprojektowany w taki sposób, żeby łączył w sobie prędkość, przystępną cenę i łatwość wykorzystywania -a to wszystko w kompaktowej obudowie. Z tonerem o produktywności do 2 000 stron1 stanowi on idealny wybór, jeśli zamierzasz drukować obfite ilości* dokumentów.

   skuteczność, jakiej potrzebują firmy jutra
   Oszczędzaj czas, kopiuj albo skanuj wielostronicowe dokumenty i wysyłaj je bezpośrednio na adres e-mail. Skanowane dokumenty można jeszcze zapisać bezpośrednio w SharePoint i innych lokalizacjach. Dzięki wysokiej szybkość druku i możliwości drukowania na przeróżnych typach papieru, możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty bez względu na to, czy drukujesz fakturę, menu restauracji czy raport.
   najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny
   Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego także postaraliśmy się, aby urządzenie DCP-B7520DW było oszczędne. Ten model z gamy Toner Benefit zezwala na drukowanie znacznych ilości* dokumentów przy użyciu produktywniejszych tonerów (do 2 000 stron1), co przekłada się na niższy koszt każdej wydrukowanej strony.

   Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów

   Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. DCP-B7520DW to kompaktowe urządzenie, które można ustawić na biurku obok siebie i drukować bez przerywania swej pracy.

   długofalowa eksploatacja

   Zaprojektowane by służyło dłużej. Urządzenie DCP-B7520DW zostało tworzone z myślą o Tobie. Dzięki użyciu do produkcji solidnych i trwałych tworzyw i zapewnieniu świetnego wsparcia technologicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.

   Najważniejsze cechy:
   Wysoka szybkość druku do 34 stron na minutę
   automatyczny druk dwustronny
   Podajnik papieru na 250 arkuszy
   Praca w sieci przewodowej i bezprzewodowej
   Toner o wydajności do 2 000 stron1
   Pamięć 128 MB

   1Deklarowana przybliżona wydajność jest określana zgodnie z normą ISO/IEC 19752
   * 500-1500 wydruków miesięcznie

   Funkcje i specyfikacje
   dane ogólne
   technika: Elektrofotograficzna drukarka laserowa
   Klasyfikacja lasera: produkt zawierający laser klasy 1(IEC60825-1:2014)
   Procesor: 600 MHz
   Pamięć: 128 MB
   Interfejs sieci przewodowej: 10Base-T/100Base-TX
   Interfejs sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11b/g/n
   wyświetlacz: LCD 2 wiersze x 16 znaków
   Interfejs lokalny: Hi-SpeedUSB 2.0

   Materiały eksploatacyjne
   Toner dostarczany z urządzeniem Do 2 000 stron1
   Toner o typowej produktywności: Do 2 000 stron1(TN-B023)
   Bęben(DR-B023): Około 12 000 stron
   Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem, bęben,kabel zasilający, oprogramowanie sterownika dla Windows, Podręcznik szybkiej obsługi (komplet NIEzawiera kabla interfejsudo komputera)
   Częstotliwość podmiany materiałów eksploatacyjnych zależy od poziomu skomplikowania drukowanych stron, procentowego pokrycia obszaru drukowania, rozmiaru papieru, liczby stron na zadanie drukowania, a także używanego typu nośnika.

   Obsługa papieru -Wyposażenie standardowe
   Wejście papieru2: Podajnik charakterystyczny - 250 arkuszy; Podajnik uniwersalny -1 arkusz
   Wyjście papieru2: Stroną zadrukowaną do dołu -120 arkuszy; Stroną zadrukowaną do góry (Prosta ścieżka papieru) -1 arkusz
   Specyfikacje nośników
   warianty i gramatury nośników: Podajnik standardowy - Papier zwykły i makulaturowy (o gramaturze 60 –163 g/m2); Podajnik uniwersalny - Papier zwykły, makulaturowy, Bond, etykiety, koperty (o gramaturze 60 –230 g/m2)
   Druk dwustronny: Papier zwykły i makulaturowy - (o gramaturze 60 –105 g/m2);
   Drukowanie kopert i etykiet: Tak, przy użyciu podajnika uniwersalnego: 1 koperta / arkusz
   rozmiary nośników: Podajnik typowy - A4, Letter, A5, A5(Long Edge), A6, Executive; Podajnik uniwersalny - Szerokość: 76,2 mm do 215,9 mm x Długość: 127 mm do 355,6 mm
   Druk dwustronny: A4

   Drukowanie
   szybkość druku –standard (A4): Do 34 stron na minutę
   szybkość druku -Druk dwustronny (A4): Do 16 stron na minutę (8 arkuszy na minutę)
   Rozdzielczość: Do 1 200 x 1 200 dpi
   Tryb cichej pracy: Możliwość obniżenia poziomu hałasu podczas drukowania przez zmniejszenie prędkości druku do 13 stron na minutę
   automatyczny druk dwustronny: Drukuj na obu stronach papieru
   Czas wydruku pierwszej strony: Mniej niżeli 8,5 s z trybu gotowości
   Czas rozgrzewania: Mniej niż 9 s z trybu uśpienia
   Języki druku: PCL6, BR-Script3 (Emulacja języka PostScript3TM), PDF wersja 1.7
   Czcionki rezydentne (PCL): 66 czcionek skalowalnych, 12 czcionek bitmapowych, 16 kodów kreskowych
   Czcionki rezydentne (Postscript): 66 czcionek skalowalnych
   wbudowane kody kreskowe (PCL): Code39, Interleaved2 of 5, FIM (US-PostNet, Post Net (US-PostNet) EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Codabar, ISBN(EAN), ISBN(UPC-E), Code128 (set A, set B, set C), EAN128 (set A, set B, set C), Code93, GS1Databar, MSI

   Funkcje drukarki

   Drukowanie N stron3: obniżanie 2,4,9,16 albo 25 stron A4 i drukowanie ich na 1 stronie A4 (Mac:2,4,6,9, lub 16 stron)
   Drukowanie plakatów4: rozszerzanie 1 strony A4 do wymiaru plakatu przy użyciu 4, 9, 16 lub 25 stron A4
   Drukowanie znaków wodnych4: Na dokumentach można drukować charakterystyczny lub samodzielnie zdefiniowany tekst jako znak wodny
   Drukowanie ID4: Do drukowanych dokumentów można dodawać dane identyfikacyjne (datę i godzinę, niedługi tekst zdefiniowany przez użytkownika lub nazwę użytkownika komputera)
   Ręczny druk dwustronny4: Ręczne drukowanie na obu stronach papieru (zalecane w przypadku nośników nieobsługiwanych przez dupleks samoczynny)
   Drukowanie broszur4: Drukuj dokumenty w formie broszury formatu A5 przy użyciu funkcji samoczynnego albo ręcznego druku dwustronnego
   Pomijanie pustych stron4: Urządzenie ignoruje wszystkie puste strony w dokumentach i ich nie drukuje
   Profile drukowania3: Zapisuj stosowane konfiguracje sterownika jako profile, by zapewnić sobie do nich szybki dostęp
   Drukowanie tekstu na czarno4: w trakcie drukowania urządzenie konwertuje cały tekst w dokumencie do koloru czarnego
   Archiwum wydruków4: Funkcja zezwala na zapisywanie kopii wszelkich drukowanych dokumentów w postaci plików PDF

   Sterownik drukarki
   Windows: Windows 10 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows 8 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows 7 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows Server 2016 (wersja 32 i 64 bitowa)**; Windows Server 2012, 2012R2 & 2008R2**; Windows Server 2008 (wersja 32 i 64 bitowa)**
   Macintosh5: mac OS 10.10.5 lub nowszy
   Linux5: CUPS, LPD/LPRng (wersja 32 i 64 bitowa)
   Uniwersalny sterownik drukarki PostScript5: Sterownik dla systemu Windows umożliwiający drukowanie przy użyciu dowolnej lokalnej albo sieciowej drukarki laserowej Brother obsługującej PostScript
   Sterownik PCL5: Ogólny sterownik PCLXL

   Drukowanie i skanowanie mobilne / oparte na sieci Web
   Brother iPrint&Scan(Android): Drukowanie, skanowanie, podgląd kopii i sprawdzanie stanu urządzenia Brother za pomocą urządzenia z systemem Android
   Brother iPrint&Scan(iPad/ iPhone/ iPod): Drukowanie, skanowanie, podgląd kopii i sprawdzanie stanu urządzenia Brother za pomocą urządzenia iPad/ iPhone/ iPodTouch
   Brother iPrint&Scan(Windows Phone): Drukowanie i skanowanie przy użyciu smartfonu z systemem operacyjnym WindowsPhone
   Brother Print&Scan(Windows 8,10 & RT): Drukowanie i skanowanie przy użyciu tabletu z systemem operacyjnym Windows 8,10 lub Windows RT
   Google Cloud Print 2.0: Drukowanie najpopularniejszych rodzajów plików z dowolnej aplikacji współpracującej z usługą Google Cloud Print
   Google Cloud Print2.0: Drukowanie najpopularniejszych rodzajów plików z dowolnej aplikacji współpracującej z usługą Google Cloud Print
   AirPrint: Drukowanie i skanowanie do najpopularniejszych rodzajów plików przy użyciu dowolnej aplikacji współpracującej z usługą AirPrint
   Wtyczka Brother Print Service: Drukowanie przy użyciu maszyn z systemem Android bez zainstalowanej przeznaczonej aplikacji
   Mopria: Drukowanie najpopularniejszych rodzajów plików przy użyciu urządzeń z systemem Android zgodnych ze standardem Mopria

   Kopiowanie
   prędkość -(A4): Do 34 kopii na minutę
   Czas wydruku pierwszej kopii: Mniej niż 10 sekund z trybu gotowości
   Rozdzielczość: Do 600 x 600 dpi
   Wielokrotne kopie / Układanie / Sortowanie: Urządzenie wykonuje do 99 kopii każdej strony / Układanie albo Sortowanie
   rozszerzanie / ograniczanie: Urządzenie zmniejsza albo rozszerza rozmiar dokumentu od 25% do 400% co 1%
   Kopiowanie N na 1: Pozwala użytkownikowi zmieścić 2 lub 4 strony na jednym arkuszu A4
   Kopiowanie dowodu tożsamości 2 na 1: Możliwość wydrukowania obu stron dokumentu tożsamości na jednej stronie A4
   Skala szarości: 256 odcieni szarości (8 bitów)
   Kopiowanie paragonów: realizowanie wyraźniejszych kopii paragonów

   Skanowanie
   Interpolowana rozdzielczość skanowania: Do 19 200 x 19 200 dpi
   Głębia kolorów: 16 777 216 odcieni(24bity)
   Skala szarości: 256 odcieni szarości (8 bitów)
   typowe funkcje7: Skanowanie do wiadomości e-mail, OCR, obrazu,pliku
   Funkcje skanowania: eliminowanie koloru tła,pomijanie pustych stron4, skanowanie dokumentu tożsamości4, Skanowanie 1 na 24, Dzielenie PDF
   Skanowanie do SharePoint4&7: Skanowanie dokumentów bezpośrednio do platformy SharePoint
   Skanowanie przy pomocy protokołu Usług internetowych systemu Windows: Możliwość skanowania bezpośrednio do urządzenia z systemem Windows (Windows 7 & nowsze) bez konieczności instalowania sterownika skanera

   Sterownik skanera
   Windows: Windows10 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows8 (wersja 32 i 64 bitowa); Windows7 (wersja 32 i 64 bitowa)
   Macintosh5: TWAIN & AirPrint mac OS 10.10.5 lub nowszy
   Linux5: SANE (wersja 32 & 64 bitowa)

   Sieć i bezpieczeństwo
   Sieć przewodowa: wbudowany interfejs Ethernet 10Base-T/100Base-TX
   Bezpieczeństwo sieci przewodowej: SMTP-AUTH, SNMP v3,SSL/ TLS(SMTP,HTTP,IPP)
   Sieć bezprzewodowa: IEEE 802.11b/g/n (Tryb infrastruktury /Tryb ad-hoc)
   Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: SMTP-AUTH, SSL/TLS (SMTP, HTTP,IPP), SNMP v3WEP 64/128 bit, WPA-PSK(TKIP/ AES), WPA2-PSK (TKIP/AES)
   *Wi-Fi Direct obsługuje tylko zabezpieczenie WPA2-PSK z szyfrowaniem AES.
   Wi-Fi DirectTM: Drukowanie bezprzewodowe z pominięciem punktu dostępowego sieci bezprzewodowej (tryb automatyczny i ręczny)
   Konfiguracja sieci bezprzewodowej: Wi-Fi Protected Setup(WPS)
   Aplikacje bezprzewodowe: VerticalPairing
   Protokoły sieciowe: TCP/IP (IPv4 iIPv6)
   IPv4: ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA(Auto IP),WINS/NetBIOSnameresolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, CustomRaw Port/Port9100, klient SMTP, IPP/IPPS, serwer FTP, SNMPv1/v2c/v3,serwer HTTP/HTTPS, klient i serwer TFTP, ICMP, Web Services (Drukowanie), klient SNTP
   IPv6: NDP, RA, DNS resolver,mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, CustomRaw Port/Port9100, IPP/IPPS, klient SMTP,serwer FTP, SNMPv1/v2c/v3,serwer HTTP/ HTTPS, klient i serwer TFTP, ICMPv6, klient SNTP, Web Services(Drukowanie)
   Powiadomienia e-mail: automatyczne wysyłanie wiadomości na wyszczególniony adres e-mail w przypadku wystąpienia sytuacji mogącej zakłócić korzystanie z urządzenia, np. W przypadku konieczności podmiany tonera
   Raporty e-mail: Regularne wysyłanie raportów dotyczących zastosowania urządzenia na zdefiniowany adres e-mail
   Filtr IP: Funkcja zezwala na określenie użytkowników sieci, którym chcesz zezwolić albo zabronić dostępu do urządzenia poprzez sieć (tylko IPv4)

   Narzędzia do zarządzania flotą urządzeń
   Instalator bezobsługowy4:umożliwia scentralizowane wdrożenie i spersonalizowanie naszych sterowników i oprogramowania
   Instalator MSI4: Instalatory modułowe, które mogą być rozsyłane poprzez usługę ActiveDirectory
   BRAdminLight4&5: Oprogramowanie do zarządzania urządzeniem poprzez sieć LAN/WAN
   zaimplementowany serwer internetowy:Zainstalowane w urządzeniu oprogramowanie do zarządzania drukiem za pomocą przeglądarki internetowej
   Program Driver DeploymentWizard4: pozwala na proste wygenerowanie sterowników drukarki i ich bezproblemową instalację w sieci

   Rozwiązania PrintSmart (opcjonalne)
   PrintSmart Cost Control Monitorowanie i kontrola kosztów druku dla wszystkich urządzeń Brother oraz innych
   rozmiary i waga
   Bez opakowania (szer. X gł. X wys.): 410 x 398,5 x 272 mm –10,5kg
   Z opakowaniem (szer. X gł. X wys.): 580 x 517 x 434 mm –13,6 kg

   Obciążenie
   Maksymalne miesięczne7: Do 15 000 stron

   Ekologia
   pobór mocy: Drukowanie –475 W (260 W w trybie cichej pracy), Tryb gotowości –42 W. Tryb uśpienia –6,2 W, Tryb głębokiego uśpienia –0,9 W, Wyłączone –0,03 W
   charakterystyczne zużycie energii (TEC): 1,348 kWh / tydzień
   Poziom ciśnienia akustycznego: Drukowanie 49 dbA, Drukowanie w trybie cichej pracy 44dbA, W trybie gotowości do 30dbA
   Funkcja oszczędzania energii: Drukarka zużywa mniej energii, gdy nie pracuje
   Funkcja oszczędzania tonera:Pozwala ograniczyć zużycie tonera i obniżyć koszt utrzymania drukarki
   EnergyStar: Tak

   1 Deklarowana przybliżona wydajność jest określana zgodnie z normą ISO/IEC 19752
   2 Obliczone dla papieru o gramaturze 80 g/m²
   3 Tylko Windows i Mac
   4 Tylko Windows
   5 dostępne do pobrania
   6 ilość określająca maksymalne miesięczne obciążenie pozwala porównać zaprojektowaną solidność produktu z innymi produktami o podobnych parametrach. Najdłuższą żywotność drukarki uzyskamy wybierając urządzenie, którego proces pracy jest o sporo dłuższy od wymaganego.
   7 Wymagane oprogramowanie Brother


  Podsumowanie, czyli jaka drukarka wielofunkcyjna do 1500 zł najlepsza?


  Najlepsza drukarka wielofunkcyjna do 1500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsza drukarka wielofunkcyjna do 1500 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Dobre drukarki wielofunkcyjne – Ranking na październik 2023

  Jeżeli żadna z powyższych drukarek wielofunkcyjnych do 1500 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych drukarek wielofunkcyjnych.


  Powiązania tematyczne:

  • jaka drukarka wielofunkcyjna do 1500 zł opinie,
  • dobra drukarka wielofunkcyjna do 1500 zł cena,
  • drukarka wielofunkcyjna do 1500 zł ranking,
  • drukarka wielofunkcyjna do 1500 zł jaka najlepsza.

  Podobne zestawienia:


  Biurowe zapytania:

  • https://atptc com/ranking-drukarek-wielofunkcyjnych-do-1500-zl-jaka-najlepsza/

  Zostaw opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
  Loading...