Ranking drukarek wielofunkcyjnych do 1000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek wielofunkcyjnych do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek wielofunkcyjnych do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek wielofunkcyjnych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych drukarek wielofunkcyjnych.

Jakie drukarki wielofunkcyjne do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki wielofunkcyjne do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek wielofunkcyjnych do 1000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 ☆

EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 Najniższa Cena Online

☆ EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  ODBIERZ idealnE SŁUCHAWKI Creative Outlier Air V2

  ukazujemy zupełnie nowy Creative Outlier Air V2 - dzisiaj udoskonalony o intuicyjne sterowanie dotykowe, zastosowany mikrofon z technologią Qualcomm® cVc ™ 8.0 zapewniającą udoskonaloną jakość połączeń i Super X-Fi® READY zapewniające najwyższą jakość odsłuchu bez zbędnych kabli!

  Outlier Air V2 oferuje całkowity czas odtwarzania do 34 godzin, przetworniki grafenowe o doskonałej jakości 5,6 mm oraz Bluetooth® 5.0 z kodekami audio aptX ™ i AAC, dzięki temu możesz radować się wciągającym dźwiękiem przez cały dzień. Certyfikat wodoodporności IPX5 gwarantujący znakomite dopasowanie i komfort dla wszelkich mieszczuchów z aktywnym stylem życia.

  szczegóły promocji: https://www.promonadrukarki.pl/

  Pożegnaj kartridże

  Ciesz się drukowaniem bezprzewodowym i szczególnie niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki EcoTank bez kartridży, któ ra wspaniale sprawdza się we wspó łczesnych, zapracowanych domach

  • Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%1
  • W pakiecie atrament nawet na 3 lata3: Obejmuje 8100 stron w czerni, a także 6500 stron w odcieniu3
  • Zamienne butelki z atramentem o szerokiej sprawności: Jeden pakiet butelek z atramentem to ró wnowartość 66 kartridży1
  • Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament: dobieranie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom
  • Aplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie i drukowanie za pomocą urządzenia inteligentnego4

  Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Zastosowane pojemniki na atrament są nieskomplikowane do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce skutecznym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do wymiany i ró żnorodne opcje łączności jest to nadzwyczajna drukarka dla wszelkich osó b wymagających wysokiej jakości druku przy niebywale niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridże

  Bezproblemowe drukowanie w domu – pojemniki na atrament o sporej obszerności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, żeby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieprzerwane oszczędzanie

  Drukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku1 i mieści w komplecie atrament wystarczający choćby na 3 lata2. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w odcieniu3. Zamienne butelki z atramentem stanowią ró wnowartość 66 kartridży1.

  progresywna i wszechstronna

  Urządzenie można z łatwością zjednoczyć z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonó w komó rkowych, tabletó w czy laptopó w4. Ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego4. Drukuj dokumenty i fotografie, konfiguruj, obserwuj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.

  Mnó stwo funkcji

  Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i prędkość drukowania do 10 stron na minutę5 upraszczają realizowanie ró żnych zadań.

  1 Na podstawie obliczeń marki Epson, przeciętna oszczędność na koszcie wydruku strony przeciętna liczba kartridży wymaganych do wydrukowania takiej samej liczby stron jak przy pomocy butelek z atramentem EcoTank „ 101” i „ 103”. Poró wnanie średniej wydajności (wydruki A4 ISO/IEC 24711) butelek EcoTank „ 101” i „ 103” i oryginalnych materiałó w eksploatacyjnych (raport IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.) wykorzystywanych w 25 najlepiej sprzedających się konsumenckich drukarkach A4 z kartridżami atramentowymi poniżej 100 euro (z wył. Podatku) w Czechach, na Węgrzech, w Polsce i Turcji (raport IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.). Koszt wydruku strony obliczony poprzez podzielenie optymalnych przychodó w ze sprzedaży butelek/kartridży i całkowitej efektywności poprzez sprzedaż jednostkową.

  2. Na podstawie liczby wydrukowanych stron A4 wynoszącej 100 na miesiąc i najniższej skuteczności uzyskanej z dołączonego zestawu atramentó w.


  3. Przekazane efektywności wyliczono przy pomocy oryginalnej metodologii producenta Epson na podstawie symulacji druku wzorcó w testowych, zgodnie z normą ISO/IEC 24712 albo 29103. Podane produktywności NIE są oparte na normie ISO/IEC 24711 lub 29102. Podane wydajności mogą ró żnić się w zależności od drukowanych obrazó w, rodzaju stosowanego papieru, częstotliwości drukowania i warunkó w pracy, np. Temperatury. W trakcie wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu sprawność początkowego zestawu jest niższa.

  4. Do korzystania z aplikacji Epson Smart Panel i Epson Creative Print konieczne jest połączenie bezprzewodowe. Do korzystania z aplikacji Epson Email Print i Epson Remote Print Driver potrzebne jest połączenie z Internetem. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect.

  5. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 obrazującą średnią ESAT testó w kategorii biznesowej dla druku jednostronnego. Więcej danych można znaleźć na stronie marki Epson

  Specyfikacja:☆ Urządzenie dcp-t425w marki Brother ☆

Urządzenie dcp-t425w marki Brother Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie dcp-t425w marki Brother - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Urządzenie dcp-t425w marki Brother
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka Brother InkBenefit Plus DCP-T425W Promocja w dniach 17.10.2022 - 30.11.2022 zakup drukarkę Brother DCP-T425W, zarejestruj ją na stronie Brother i odbierz 120 złotych zwrotu! szczegóły promocji na naszym blogu: kozak.pl/cashback-brother

  Zapewnij sobie komfort pracy z urządzeniem wielofunkcyjnym Brother DCP-T425W. Dedykowane do zastosowań domowych, rewelacyjnie poradzi sobie w dodatku w niewielkim biurze. Brother DCP-T425W oferuje solidne możliwości i pozwala na realizowanie większości zadań na różnych rodzajach papieru. Co więcej, wysoka rozdzielczość wydruku zapewnia znakomite rezultaty, a gustowny design połączy się do każdego pomieszczenia.

  Kluczowe właściwości:

  bardzo wysoka jakość wydruków i skanów

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Brother iPrint&Scan

  Rozdzielczość druku 6000 x 1200 dpi

  Podajnik papieru na 150 arkuszy

  W komplecie czarny tusz na 7500 stron i kolorowy na 5000 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Brother )

  Prosty system zbiorników - tanie drukowanie

  System prędkiego i łatwego napełniania zbiorników tuszem marki Brother pozwala drukować obfite ilości dokumentów (do 7500 stron) przy zachowaniu niskiego kosztu wydruku pojedynczej strony. W pakiecie z modelem DCP-T425W znajduje się komplet 4 pojemnych atramentów, dzięki którym szybciej zainicjujesz pracę i unikniesz konieczności częstego uzupełniania zbiorników.

  Wszystkie czynności w jednym miejscu

  DCP-T425W to nie tylko drukarka. Urządzenie mnóstwo funkcji, które sprawią, że Twoje codzienne czynności będą nieco łatwiejsze. Z zaimplementowanymi możliwościami kopiowania i skanowania, wszystkie potrzebne zadania wykonasz w jednym miejscu. Na dodatek urządzenie cechuje kompaktowa konstrukcja, dzięki której ustawienie go w ciasnej przestrzeni biurowej nie będzie stanowiło żadnego problemu.

  w dodatku model DCP-T425W drukuje z dowolnego miejsca w domu lub biurze za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Pożegnaj się z nieestetyczną plątaniną kabli. Powitaj nowoczesne urządzenie drukujące!

  Gwarancja 2+1

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Brother jest osiągalna po rejestracji TUTAJ w ciągu 60 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i znikomego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany rodzaj nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, DL, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • warianty podajników papieru: Kasetowy
  • liczba podajników papieru: 1
  • Odbiornik papieru: 50 arkuszy
  • szybkość druku w kolorze: do 16 str./min
  • prędkość druku w mono: do 9 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 6000 x 1200 dpi
  • Maksymalna rozdzielczość kopiowania: 1200 x 1200 dpi
  • szybkość skanowania: do 3,35 s
  • prędkość kopiowania: do 8 str./min
  • Rozdzielczość skanowania: 2400 x 1200 dpi
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Tak
  • Maksymalna gramatura papieru: 220 g/m²
  • Funkcja faksu: Nie
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi
  • ekran: Brak
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • ilość wkładów drukujących: 4
  • dopełniające dane: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów, System stałego zasilania tuszem (CISS)
  • załączone akcesoria: kabel zasilający, pakiet pełnych tuszów
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 435 mm
  • Wysokość: 159 mm
  • Głębokość: 359 mm
  • Waga: 6,4 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta )

  Wkłady atramentowe o wielkiej sprawności

  • Czarny: BTD60BK do 7,500 stron
  • Cyan / Magenta / Żółty: BT-5000 C/M/Y - do 5,000 stron

  marka nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


☆ CANON PIXMA G3460 4468C009 ☆

CANON PIXMA G3460 4468C009 Najniższa Cena Online

☆ CANON PIXMA G3460 4468C009 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: CANON PIXMA G3460 4468C009
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma G3460

  Praca z wielofunkcyjnym urządzeniem Canon Pixma G3460 z łącznością bezprzewodową to nie tylko przyjemność, lecz i oszczędność, dzięki sprawnemu drukowaniu w sporych nakładach. Gwarantuje ono wysokiej jakości skuteczne i ekonomiczne drukowanie wyraźnych dokumentów i ciekawych fotografii w domu i biurze, z funkcją łączności Wi-Fi, obsługą usług w chmurze, a także szeroką gamą nośników.

  Kluczowe cechy:

  szczególnie wysoka jakość wydruków i skanów

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Canon PRINT

  Wyświetlacz LCD

  W pakiecie czarny tusz na 12000 stron i kolorowy na 7700 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Canon )

  spora prędkość, wysoka jakość

  Postaw na wysoką efektywność i prędkość. Canon Pixma G3460 to możliwość drukowania przy jednoczesnym obniżeniu kosztów dzięki ogromnej produktywności do choćby 12 000 stron z 2 czarnych butelek z atramentem albo 7700 stron z jednym zestawem kolorowych butelek.

  Czarny atrament pigmentowy zagwarantuje wyraźny tekst, a dzięki kolorowym atramentom barwnikowym zdjęcia mają żywe kolory. Eksperymentuj z zróżnicowanymi nośnikami, a nawet drukuj banery o długości do 1,2 m.

  progresywna łączność

  Canon Pixma G3460 umożliwia drukowanie, skanowanie, kopiowanie i korzystanie z serwisów w chmurze za pomocą aplikacji Canon PRINT i PIXMA Cloud Link, a także drukowanie bezpośrednio z urządzeń inteligentnych dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android).

  łatwa konserwacja

  Canon Pixma G3460 zagwarantuje ograniczony czas przestojów i proste dotrzymywanie terminów dzięki wymienianym przez użytkownika kasetom konserwacyjnym, które bezusterkowe działanie na co dzień.

  Zbiorniki z atramentem można napełniać bez trudu i wysiłku, korzystając z ergonomicznych, niewymagających ściskania butelek z unikatowym układem dysz, dzięki czemu atrament z każdej butelki służy do napełniania zbiornika tylko jego odpowiednikiem.

  Gwarancja 36 miesięcy po rejestracji

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Canon jest osiągalna po rejestracji TUTAJ w ciągu 30 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i małego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 275 g/m²
  • Obsługiwany rodzaj nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, B5, Letter
  • warianty podajników papieru: Tacka
  • Podajnik papieru: 100 arkuszy
  • ilość podajników papieru: 1
  • prędkość druku w kolorze: do 6 str./min
  • szybkość druku w mono: do 11 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Drukowanie bez marginesów: Tak
  • Drukowanie dokumentów tajnych: Nie
  • ilość wkładów drukujących: 4
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Funkcja faksu: Nie
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 1200 x 600 dpi
  • Maksymalny format skanu: A4
  • prędkość kopiowania: do 3,2 str./min
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • wyświetlacz: wbudowany
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, PictBridge, AirPrint
  • Wersja z WiFi: Nie
  • uzupełniające dane: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów
  • dołączone akcesoria: przewód zasilający, zestaw pełnych tuszów
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 445 mm
  • Wysokość: 167 mm
  • Głębokość: 330 mm
  • Waga: 6,4 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta)

  producent nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


☆ Brother Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dcp-t420w a4 czarne ☆

Brother Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dcp-t420w a4 czarne Najniższa Cena Online

☆ Brother Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dcp-t420w a4 czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne dcp-t420w a4 czarne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka Brother InkBenefit Plus DCP-T420W Promocja w dniach 17.10.2022 - 30.11.2022 kup drukarkę Brother DCP-T420W, zarejestruj ją na stronie Brother i odbierz 120 złotych zwrotu! szczegóły promocji na naszym blogu: kozak.pl/cashback-brother

  Zapewnij sobie komfort pracy z urządzeniem wielofunkcyjnym Brother DCP-T420W. Przeznaczone do zastosowań domowych, nadzwyczajnie poradzi sobie na dodatek w niewielkim biurze. Brother DCP-T420W proponuje konkretne możliwości i zezwala na wykonywanie większości zadań na różnych rodzajach papieru. Co więcej, wysoka rozdzielczość wydruku gwarantuje wspaniałe rezultaty, a wyszukany design zjednoczy się do każdego wnętrza.

  Kluczowe atrybuty:

  szczególnie wysoka jakość wydruków i skanów

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Brother iPrint&Scan

  Rozdzielczość druku 6000 x 1200 dpi

  Podajnik papieru na 150 arkuszy

  W komplecie czarny tusz na 7500 stron i barwny na 5000 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Brother )

  Prosty system zbiorników - tanie drukowanie

  System szybkiego i łatwego napełniania zbiorników tuszem producenta Brother pozwala drukować obszerne ilości dokumentów (do 7500 stron) przy zachowaniu niskiego kosztu wydruku pojedynczej strony. W zestawie z modelem DCP-T420W znajduje się komplet 4 pojemnych atramentów, dzięki którym szybciej zaczniesz pracę i unikniesz konieczności częstego kompletowania zbiorników.

  Wszystkie czynności w jednym miejscu

  DCP-T420W to nie tylko drukarka. Urządzenie sporo funkcji, które sprawią, że Twoje codzienne czynności będą nieco łatwiejsze. Z zastosowanymi możliwościami kopiowania i skanowania, wszystkie potrzebne zadania wykonasz w jednym miejscu. Dodatkowo urządzenie znamionuje kompaktowa budowa, dzięki której ustawienie go w ciasnej przestrzeni biurowej nie będzie stanowiło żadnego problemu.

  w dodatku model DCP-T420W drukuje z dowolnego miejsca w domu lub biurze za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Pożegnaj się z nieestetyczną plątaniną kabli. Powitaj innowacyjne urządzenie drukujące!

  Gwarancja 2+1

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Brother jest osiągalna po rejestracji TUTAJ w ciągu 60 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie artykułu: Do domu i małego biura
  • technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany rodzaj nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, DL, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • typy podajników papieru: Kasetowy
  • ilość podajników papieru: 1
  • Odbiornik papieru: 50 arkuszy
  • prędkość druku w kolorze: do 16 str./min
  • szybkość druku w mono: do 9 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 6000 x 1200 dpi
  • Maksymalna rozdzielczość kopiowania: 1200 x 1200 dpi
  • prędkość skanowania: do 3,35 s
  • prędkość kopiowania: do 8 str./min
  • Rozdzielczość skanowania: 2400 x 1200 dpi
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Tak
  • Maksymalna gramatura papieru: 220 g/m²
  • Funkcja faksu: Nie
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi
  • wyświetlacz: Brak
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • liczba wkładów drukujących: 4
  • uzupełniające dane: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów, System stałego zasilania tuszem (CISS)
  • dołączone akcesoria: przewód zasilający, zestaw pełnych tuszów
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 435 mm
  • Wysokość: 159 mm
  • Głębokość: 359 mm
  • Waga: 6,4 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta )

  Wkłady atramentowe o sporej efektywności

  • Czarny: BTD60BK do 7,500 stron
  • Cyan / Magenta / Żółty: BT-5000 C/M/Y - do 5,000 stron

☆ Epson MFP ET M2120 mono A4/USB/WiFi/32ppm/GDI/3pl (8715946671048) ☆

Epson MFP ET M2120 mono A4/USB/WiFi/32ppm/GDI/3pl (8715946671048) Najniższa Cena Online

☆ Epson MFP ET M2120 mono A4/USB/WiFi/32ppm/GDI/3pl (8715946671048) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson MFP ET M2120 mono A4/USB/WiFi/32ppm/GDI/3pl (8715946671048)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  EcoTank M2120Drukarka monochromatyczna z systemem stałego zasilania w atrament.niezawodna, oszczędzająca czas i energię drukarka EcoTank może skanować, kopiować i drukować w tym mobilnie.Możesz drukować, kopiować i skanować, a jednocześnie oszczędzać dzięki czemu trwałemu, szybkiemu i energooszczędnemu urządzeniu EcoTank z pojemnikiem na atrament, który można uzupełniać. To ekonomiczne urządzenie może przy użyciu dostarczanego w komplecie czarnego atramentu wydrukować choćby 5000 stron1. Wydruki otrzymasz w mgnieniu oka dzięki czemu, że drukarka nie musi się rozgrzać i szybkości drukowania 15 str./min2. Z drukarką prosto zintegrujesz się poprzez Wi-Fi, a także przy pomocy aplikacji do druku mobilnego marki Epson.Zmniejszenie kosztów drukuRozwiązanie EcoTank pozwala zaoszczędzić w ciągu 3 lat nawet 50% w porównaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi3. Zamiast tonera drukarka posiada system stałego zasilania w atrament, który uzupełniany jest z dołączonych butelek. Już od początku zapewniona jest wystarczająca liczba atramentu, żeby wydrukować tysiące stron, co redukuje koszty i oszczędza czas.Niedrogi atramentBrak konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem pozwala zaoszczędzić choćby 90% kosztu wydrukowania jednej strony.niezawodnośćKażda drukarka monochromatyczna EcoTank objęta jest gwarancją na 1 rok albo 100 000 stron, co zapewnia spokojne wykorzystywanie.Oszczędność czasuNie marnuj czasu na podmianę tworzyw eksploatacyjnych system stałego zasilania w atrament ogranicza konieczność konserwacji do minimum. Pracę przyspieszają jeszcze brak konieczności rozgrzewania, a także prędkość drukowania na poziomie 15 str./min2.Oszczędność energiiDrukarka monochromatyczna EcoTank umożliwia zredukowanie zużycia energii i ogólnych kosztów. Może obniżyć zużycie mocy aż o 95%5 w porównaniu do monochromatycznych drukarek laserowych.Druk przenośnyDrukuj z dowolnego miejsca w biurze dzięki łączności Wi-Fi i darmowym aplikacjom do druku przenośnego producenta Epson.Kluczowe atrybuty: Zmniejszenie kosztów druku: Ekonomiczna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i dużą ilością atramentu w zestawie bezusterkowe i trwałe: Gwarancja na 1 rok lub 100 000 stron Oszczędność energii: Zmniejsz zużycie mocy aż o 95%4 Uzupełnij i zapomnij: Drukuj tysiące stron przy pomocy dołączonego atramentu szybkie drukowanie i Wi-Fi: Drukowanie przenośne, szybkość drukowania 15 str./min2 i brak konieczności rozgrzewania

☆ Hp Urządzenie wielofunkcyjne laserjet m234sdne mfp ☆

Hp Urządzenie wielofunkcyjne laserjet m234sdne mfp Najniższa Cena Online

☆ Hp Urządzenie wielofunkcyjne laserjet m234sdne mfp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp Urządzenie wielofunkcyjne laserjet m234sdne mfp
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


☆ Urządzenie HP LaserJet MFP M234dwe, 6GW99E ☆

Urządzenie HP LaserJet MFP M234dwe, 6GW99E Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie HP LaserJet MFP M234dwe, 6GW99E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Urządzenie HP LaserJet MFP M234dwe, 6GW99E
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dwe 6GW99E Pracuj szybko. Pracuj sprawnie. Szybsze przetwarzanie wielostronicowych dokumentów dzięki najszybszej w swej klasie prędkości druku dwustronnego.

  Te urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dwe 6GW99E zmieści się niemal wszędzie – jest o 40% mniejsza niż konkurencyjne urządzenia w tej klasie. Większy zasięg i szybsze, bardziej bezusterkowe połączenia dzięki dwupasmowej sieci Wi-Fi™ z funkcją samoczynnego resetowania.

  Zachowaj efektywność z dowolnego miejsca Zyskaj możliwość wysokiej jakości skanowania oraz udostępniaj dokumenty do Dropbox, Dysku Google, poczty e-mail – praktycznie z dowolnego miejsca. Drukuj dokumenty i obrazy bezpośrednio z Dropbox i Google Drive dzięki aplikacji HP Smart.

  Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysyłania zabezpieczonych faksów ze smartfona, tabletu lub komputera PC dzięki aplikacji HP Smart, a urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dwe 6GW99E spełni swoje zadanie!

  Inteligentne drukowanie HP+ już tu jest Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dwe 6GW99E połączona z chmurą jest bardziej inteligentna – sama dba o aktualizacje i gotowość do druku. Pierwszych sześć miesięcy subskrypcji Instant Ink jest przystępnych w pakiecie, po upływie sześciu miesięcy rozpocznie się samoczynne naliczanie comiesięcznej opłaty, chyba że usługa zostanie anulowana.

  Drukowanie i skanowanie na wyciągnięcie ręki. Korzystaj z innowacyjnych funkcji w zakresie skuteczności przez 2 lata dzięki HP+! Już nigdy nie skończą Ci się materiały eksploatacyjne i oszczędzisz choćby 50% dzięki usłudze Instant Ink dla drukarek laserowych.

  Już nigdy nie skończy Ci się toner do urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet M234dwe 6GW99E. Komfortowa wymiana tonera i inteligentne dostawy w zestawie. Zaoszczędź choćby 50% dzięki usłudze Instant Ink. Zapisz się, aby otrzymywać atrament i zyskać dostawę i recykling – wszystko to już od 9 zł miesięcznie.

  Spokój ducha dzięki sprężystym planom, które możesz darmowo zmieniać albo anulować w dowolnym momencie.


☆ Urządzenie HP LaserJet MFP M234SDNE (0194850889455) ☆

Urządzenie HP LaserJet MFP M234SDNE (0194850889455) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie HP LaserJet MFP M234SDNE (0194850889455) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Urządzenie HP LaserJet MFP M234SDNE (0194850889455)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdne 6GX00E Pracuj szybko. Pracuj efektywnie. Szybsze przetwarzanie wielostronicowych dokumentów w urządzeniu wielofunkcyjnym HP LaserJet M234sdne 6GX00E jest osiągalne dzięki najszybszej w swojej klasie prędkości druku dwustronnego.

  Kompaktowa konstrukcja tego urządzenia LaserJet pozwala na ustawienie go niemal w dowolnym miejscu. Obszerniejszy zasięg i szybsze, bardziej niezawodne połączenia dzięki dwupasmowej sieci Wi-Fi™ z funkcją samoczynnego resetowania.

  Już nigdy nie skończą Ci się materiały eksploatacyjne i oszczędzisz choćby 50% dzięki usłudze Instant Ink dla drukarek laserowych. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdne 6GX00E zezwala na prędkie rozpoczęcie pracy dzięki przystępnej konfiguracji, która prowadzi użytkownika krok po kroku.

  wystarczy pobrać aplikację HP Smart, połączyć się z siecią Wi-Fi® i udostępnić drukarkę wszystkim urządzeniom. Skanowanie w wysokiej jakości. Udostępnianie przy pomocy Dropbox, Google Drive, poczty elektronicznej albo chmury – praktycznie z każdego miejsca – dzięki aplikacji HP Smart.

  prędki dostęp, a także drukowanie dokumentów i obrazów ze smartfona, Dropbox i Google Drive, przy pomocy aplikacji HP Smart. Inteligentne drukowanie HP+ już tu jest System HP+ pozwala ograniczyć przerwy w pracy drukarki dzięki nowej chmurze, która samoczynnie wyłapuje i rozwiązuje problemy z łącznością.

  Pierwszych sześć miesięcy subskrypcji Instant Ink jest dostępnych w komplecie; po upływie sześciu miesięcy rozpocznie się automatyczne naliczanie comiesięcznej opłaty, chyba że usługa zostanie anulowana.

  większa wartość dodana dzięki programowi HP+, dodatkowy rok gwarancji HP i nowoczesne funkcje aplikacji HP Smart. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdne 6GX00E po prostu spełni wszystkie Twoje kryteria!

  Zachowaj wydajność z dowolnego miejsca Dzięki HP+ Twoje urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdne 6GX00E wspiera ekologiczne drukowanie Forest First. Za każdą wydrukowaną stronę inwestujemy w ochronę zdrowych lasów i zarządzanie nimi.

  Drukuj dokumenty i obrazy bezpośrednio z Dropbox i Google Drive dzięki aplikacji HP Smart. Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysyłania zabezpieczonych faksów ze smartfona, tabletu albo komputera PC dzięki aplikacji HP Smart.


☆ Canon drukarka PIXMA G2460 (4466C009) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! ☆

Canon drukarka PIXMA G2460 (4466C009) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! Najniższa Cena Online

☆ Canon drukarka PIXMA G2460 (4466C009) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon drukarka PIXMA G2460 (4466C009) # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukowanie dwustronne:ręczny;Funkcje urządzenia:drukarka, skaner, kopiarka;Głębokość:330 mm;Gwarancja:12 miesięcy;Gwarancja nowa:12 miesięcy, standardowa;kabel USB w komplecie:nie;Maksymalny wymiar skanowania:A4;Materiały eksploatacyjne:GI41PGBK,GI41C,GI41M, GI41Y;Obsługiwane formaty nośników:10x15 cm, 13x18 cm, 20x25 cm, A4, A5, B5, COM10, DL (koperta), legal, letter;Obsługiwany format papieru:A4;Panel kontrolny:nie;Podajnik kartek:100 arkuszy;Poziom głośności:51 dB;Praca bez włączonego komputera:nie;Praca w sieci:nie;Rozdzielczość kopii:600 x 1200 dpi;Rozdzielczość optyczna:1200 x 4800 dpi;Rozdzielczość w czerni:600 x 1200 dpi;Rozdzielczość w odcieniu:600 x 1200 dpi;Szerokość:445 mm;szybkość druku w czerni:9 str/min;prędkość druku w kolorze:6 str/min;technika drukowania:atramentowa z napełniaczami (kolorowa);wariant gwarancji:charakterystyczna;rodzaj skanera:stolikowy;Waga:6,4 kg;wbudowany faks:nie;zastosowany telefon:nie;Wyposażenie:tusze startowe, instrukcja obsługi;Wysokość:167 mm;Złącza:USB typ B (port drukarki);zmniejszanie / powiększanie:25 - 400 %


☆ Xerox WorkCentre 3025V_BI, 3025V_BI ☆

Xerox WorkCentre 3025V_BI, 3025V_BI Najniższa Cena Online

☆ Xerox WorkCentre 3025V_BI, 3025V_BI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Xerox WorkCentre 3025V_BI, 3025V_BI
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki wielofunkcyjne do 1000 zł – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki wielofunkcyjne do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek wielofunkcyjnych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT426W (biała), DCPT426W ☆

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT426W (biała), DCPT426W Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT426W (biała), DCPT426W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BROTHER
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCPT426W (biała), DCPT426W
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  pokaźny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


☆ Urządzenie HP LaserJet MFP M234dwe, 6GW99E ☆

Urządzenie HP LaserJet MFP M234dwe, 6GW99E Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie HP LaserJet MFP M234dwe, 6GW99E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Urządzenie HP LaserJet MFP M234dwe, 6GW99E
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dwe 6GW99E Pracuj szybko. Pracuj sprawnie. Szybsze przetwarzanie wielostronicowych dokumentów dzięki najszybszej w swojej klasie prędkości druku dwustronnego.

  Te urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dwe 6GW99E zmieści się niemal wszędzie – jest o 40% mniejsza niżeli konkurencyjne urządzenia w tej klasie. Obszerniejszy zasięg i szybsze, bardziej niezawodne połączenia dzięki dwupasmowej sieci Wi-Fi™ z funkcją automatycznego resetowania.

  Zachowaj wydajność z dowolnego miejsca Zyskaj możliwość wysokiej jakości skanowania, a także udostępniaj dokumenty do Dropbox, Dysku Google, poczty e-mail – praktycznie z dowolnego miejsca. Drukuj dokumenty i obrazy bezpośrednio z Dropbox i Google Drive dzięki aplikacji HP Smart.

  Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysyłania zabezpieczonych faksów ze smartfona, tabletu albo komputera PC dzięki aplikacji HP Smart, a urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dwe 6GW99E spełni swoje zadanie!

  Inteligentne drukowanie HP+ już tu jest Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dwe 6GW99E połączona z chmurą jest bardziej inteligentna – sama dba o aktualizacje i gotowość do druku. Pierwszych sześć miesięcy subskrypcji Instant Ink jest dostępnych w pakiecie, po upływie sześciu miesięcy zainicjuje się samoczynne naliczanie comiesięcznej opłaty, chyba że usługa zostanie anulowana.

  Drukowanie i skanowanie na wyciągnięcie ręki. Korzystaj z progresywnych funkcji w zakresie wydajności przez 2 lata dzięki HP+! Już nigdy nie skończą Ci się materiały eksploatacyjne i oszczędzisz nawet 50% dzięki usłudze Instant Ink dla drukarek laserowych.

  Już nigdy nie skończy Ci się toner do urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet M234dwe 6GW99E. Wygodna podmiana tonera i inteligentne dostawy w zestawie. Zaoszczędź nawet 50% dzięki usłudze Instant Ink. Zapisz się, żeby otrzymywać atrament i zyskać dostawę i recykling – wszystko to już od 9 zł miesięcznie.

  Spokój ducha dzięki elastycznym planom, które możesz gratisowo zmieniać lub anulować w dowolnym momencie.


☆ Urządzenie HP LaserJet MFP M234SDNE (0194850889455) ☆

Urządzenie HP LaserJet MFP M234SDNE (0194850889455) Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie HP LaserJet MFP M234SDNE (0194850889455) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Urządzenie HP LaserJet MFP M234SDNE (0194850889455)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdne 6GX00E Pracuj szybko. Pracuj produktywnie. Szybsze przetwarzanie wielostronicowych dokumentów w urządzeniu wielofunkcyjnym HP LaserJet M234sdne 6GX00E jest możliwe dzięki najszybszej w swej klasie prędkości druku dwustronnego.

  Kompaktowa budowa tego urządzenia LaserJet pozwala na ustawienie go niemal w dowolnym miejscu. Pokaźniejszy zasięg i szybsze, bardziej bezusterkowe połączenia dzięki dwupasmowej sieci Wi-Fi™ z funkcją automatycznego resetowania.

  Już nigdy nie skończą Ci się materiały eksploatacyjne i oszczędzisz choćby 50% dzięki usłudze Instant Ink dla drukarek laserowych. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdne 6GX00E pozwala na prędkie rozpoczęcie pracy dzięki przystępnej konfiguracji, która prowadzi użytkownika krok po kroku.

  starczy pobrać aplikację HP Smart, scalić się z siecią Wi-Fi® i udostępnić drukarkę wszystkim urządzeniom. Skanowanie w wysokiej jakości. Udostępnianie za pomocą Dropbox, Google Drive, poczty elektronicznej albo chmury – praktycznie z każdego miejsca – dzięki aplikacji HP Smart.

  prędki dostęp i drukowanie dokumentów i obrazów ze smartfona, Dropbox i Google Drive, za pomocą aplikacji HP Smart. Inteligentne drukowanie HP+ już tu jest System HP+ pozwala ograniczyć przerwy w pracy drukarki dzięki nowej chmurze, która automatycznie lokalizuje i rozwiązuje problemy z łącznością.

  Pierwszych sześć miesięcy subskrypcji Instant Ink jest przystępnych w pakiecie; po upływie sześciu miesięcy rozpocznie się samoczynne naliczanie comiesięcznej opłaty, chyba że usługa zostanie anulowana.

  pokaźniejsza wartość dodana dzięki programowi HP+, dodatkowy rok gwarancji HP i innowacyjne funkcje aplikacji HP Smart. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdne 6GX00E po prostu spełni wszystkie Twoje wymogi!

  Zachowaj produktywność z dowolnego miejsca Dzięki HP+ Twoje urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdne 6GX00E wspiera ekologiczne drukowanie Forest First. Za każdą wydrukowaną stronę inwestujemy w ochronę zdrowych lasów i zarządzanie nimi.

  Drukuj dokumenty i obrazy bezpośrednio z Dropbox i Google Drive dzięki aplikacji HP Smart. Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysyłania zabezpieczonych faksów ze smartfona, tabletu albo komputera PC dzięki aplikacji HP Smart.


☆ CANON PIXMA G3460 4468C009 ☆

CANON PIXMA G3460 4468C009 Najniższa Cena Online

☆ CANON PIXMA G3460 4468C009 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: CANON PIXMA G3460 4468C009
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma G3460

  Praca z wielofunkcyjnym urządzeniem Canon Pixma G3460 z łącznością bezprzewodową to nie tylko przyjemność, ale i oszczędność, dzięki sprawnemu drukowaniu w dużych nakładach. Gwarantuje ono wysokiej jakości produktywne i ekonomiczne drukowanie wyraźnych dokumentów i ciekawych fotografii w domu i biurze, z funkcją łączności Wi-Fi, obsługą usług w chmurze oraz szeroką gamą nośników.

  Kluczowe właściwości:

  nad wyraz wysoka jakość wydruków i skanów

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Canon PRINT

  Wyświetlacz LCD

  W zestawie czarny tusz na 12000 stron i kolorowy na 7700 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Canon )

  pokaźna prędkość, wysoka jakość

  Postaw na wysoką wydajność i szybkość. Canon Pixma G3460 to możliwość drukowania przy jednoczesnym obniżeniu kosztów dzięki ogromnej efektywności do nawet 12 000 stron z 2 czarnych butelek z atramentem lub 7700 stron z jednym zestawem barwnych butelek.

  Czarny atrament pigmentowy zapewnia wyraźny tekst, a dzięki barwnym atramentom barwnikowym zdjęcia mają żywe kolory. Eksperymentuj z przeróżnymi nośnikami, a choćby drukuj banery o długości do 1,2 m.

  nowoczesna łączność

  Canon Pixma G3460 zezwala na drukowanie, skanowanie, kopiowanie i korzystanie z serwisów w chmurze za pomocą aplikacji Canon PRINT i PIXMA Cloud Link i drukowanie bezpośrednio z sprzętów inteligentnych dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android).

  prosta konserwacja

  Canon Pixma G3460 gwarantuje ograniczony czas przestojów i przystępne dotrzymywanie terminów dzięki wymienianym przez użytkownika kasetom konserwacyjnym, które bezusterkowe działanie na co dzień.

  Zbiorniki z atramentem można napełniać bez trudu i wysiłku, korzystając z funkcjonalnych, niewymagających ściskania butelek z unikatowym układem dysz, dzięki temu atrament z każdej butelki służy do napełniania zbiornika tylko jego odpowiednikiem.

  Gwarancja 36 miesięcy po rejestracji

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Canon jest realna po rejestracji TUTAJ w ciągu 30 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie artykułu: Do domu i małego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 275 g/m²
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, B5, Letter
  • warianty podajników papieru: Tacka
  • Podajnik papieru: 100 arkuszy
  • liczba podajników papieru: 1
  • szybkość druku w kolorze: do 6 str./min
  • szybkość druku w mono: do 11 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Drukowanie bez marginesów: Tak
  • Drukowanie dokumentów poufnych: Nie
  • liczba wkładów drukujących: 4
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Funkcja faksu: Nie
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 1200 x 600 dpi
  • Maksymalny format skanu: A4
  • prędkość kopiowania: do 3,2 str./min
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • ekran: zaimplementowany
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, PictBridge, AirPrint
  • Wersja z WiFi: Nie
  • dodatkowe informacje: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów
  • dołączone akcesoria: kabel zasilający, komplet pełnych tuszów
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 445 mm
  • Wysokość: 167 mm
  • Głębokość: 330 mm
  • Waga: 6,4 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta)

  marka nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


☆ Urządzenie dcp-t425w marki Brother ☆

Urządzenie dcp-t425w marki Brother Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie dcp-t425w marki Brother - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Urządzenie dcp-t425w marki Brother
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka Brother InkBenefit Plus DCP-T425W Promocja w dniach 17.10.2022 - 30.11.2022 dokonaj zakupu drukarkę Brother DCP-T425W, zarejestruj ją na stronie Brother i odbierz 120 złotych zwrotu! detale promocji na naszym blogu: kozak.pl/cashback-brother

  Zapewnij sobie komfort pracy z urządzeniem wielofunkcyjnym Brother DCP-T425W. Asygnowane do zastosowań domowych, doskonale poradzi sobie na dodatek w niewielkim biurze. Brother DCP-T425W oferuje mocne możliwości i umożliwia wykonywanie większości zadań na przeróżnych rodzajach papieru. Co więcej, wysoka rozdzielczość wydruku zagwarantuje genialne rezultaty, a wytworny design zespoli się do każdego wnętrza.

  Kluczowe cechy:

  szczególnie wysoka jakość wydruków i skanów

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Brother iPrint&Scan

  Rozdzielczość druku 6000 x 1200 dpi

  Podajnik papieru na 150 arkuszy

  W zestawie czarny tusz na 7500 stron i kolorowy na 5000 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Brother )

  Prosty system zbiorników - tanie drukowanie

  System prędkiego i nietrudnego napełniania zbiorników tuszem producenta Brother pozwala drukować obfite ilości dokumentów (do 7500 stron) przy zachowaniu niskiego kosztu wydruku pojedynczej strony. W zestawie z modelem DCP-T425W znajduje się zestaw 4 pojemnych atramentów, dzięki którym szybciej zaczniesz pracę i unikniesz konieczności częstego kompletowania zbiorników.

  Wszystkie czynności w jednym miejscu

  DCP-T425W to nie tylko drukarka. Urządzenie niemało funkcji, które sprawią, że Twoje codzienne czynności będą nieco łatwiejsze. Z zaimplementowanymi możliwościami kopiowania i skanowania, wszystkie konieczne zadania wykonasz w jednym miejscu. W dodatku urządzenie charakteryzuje kompaktowa kompozycja, dzięki której ustawienie go w ciasnej przestrzeni biurowej nie będzie stanowiło żadnego problemu.

  dodatkowo model DCP-T425W drukuje z dowolnego miejsca w domu lub biurze za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Pożegnaj się z nieestetyczną plątaniną kabli. Powitaj nowoczesne urządzenie drukujące!

  Gwarancja 2+1

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Brother jest osiągalna po rejestracji TUTAJ w ciągu 60 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i znikomego biura
  • technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, DL, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • warianty podajników papieru: Kasetowy
  • liczba podajników papieru: 1
  • Odbiornik papieru: 50 arkuszy
  • szybkość druku w kolorze: do 16 str./min
  • prędkość druku w mono: do 9 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 6000 x 1200 dpi
  • Maksymalna rozdzielczość kopiowania: 1200 x 1200 dpi
  • prędkość skanowania: do 3,35 s
  • szybkość kopiowania: do 8 str./min
  • Rozdzielczość skanowania: 2400 x 1200 dpi
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Tak
  • Maksymalna gramatura papieru: 220 g/m²
  • Funkcja faksu: Nie
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi
  • ekran: Brak
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • ilość wkładów drukujących: 4
  • dodatkowe informacje: Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów, System stałego zasilania tuszem (CISS)
  • dołączone akcesoria: przewód zasilający, komplet pełnych tuszów
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 435 mm
  • Wysokość: 159 mm
  • Głębokość: 359 mm
  • Waga: 6,4 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta )

  Wkłady atramentowe o sporej wydajności

  • Czarny: BTD60BK do 7,500 stron
  • Cyan / Magenta / Żółty: BT-5000 C/M/Y - do 5,000 stron

  producent nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszamiPodsumowanie, czyli jaka drukarka wielofunkcyjna do 1000 zł najlepsza?


Najlepsza drukarka wielofunkcyjna do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka wielofunkcyjna do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drukarki wielofunkcyjne – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek wielofunkcyjnych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drukarek wielofunkcyjnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka wielofunkcyjna do 1000 zł opinie,
 • dobra drukarka wielofunkcyjna do 1000 zł cena,
 • drukarka wielofunkcyjna do 1000 zł ranking,
 • drukarka wielofunkcyjna do 1000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...