Ranking drukarek atramentowych do 1000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek atramentowych do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek atramentowych do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek atramentowych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych drukarek atramentowych.

Jakie drukarki atramentowe do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki atramentowe do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek atramentowych do 1000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Epson drukarka ecotank l3250 (c11cj67405) ☆

Epson drukarka ecotank l3250 (c11cj67405) Najniższa Cena Online

☆ Epson drukarka ecotank l3250 (c11cj67405) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson drukarka ecotank l3250 (c11cj67405)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne Epson L3250 Pożegnaj kartridżeCiesz się drukowaniem bezprzewodowym i niezwykle niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki EcoTank bez kartridży, która świetnie sprawdza się we współczesnych, zaganianych domach.

  Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży marki Epson. Zaimplementowane pojemniki na atrament są nietrudne do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce efektywnym butelkom z atramentem.

  Ze względu na brak kartridży do wymiany i przeróżne opcje łączności jest to znakomita drukarka dla wszelkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy niebywale niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridżeBezproblemowe drukowanie w domu - pojemniki na atrament o znacznej obszerności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, żeby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieustanne oszczędzanieDrukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i mieści w pakiecie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Załączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze.

  Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży. Progresywna i wszechstronnaUrządzenie można łatwo scalić z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów.

  dodatkowo aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką przy pomocy urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i fotografie, konfiguruj, nadzoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu albo tabletu.

  dużo funkcjiTylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie fotografii bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i prędkość drukowania do 10 stron na minutę usprawniają realizowanie rozmaitych zadań. Kluczowe właściwości Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90% W pakiecie atrament nawet na 3 lata: Obejmuje 8100 stron w czerni, a także 6500 stron w odcieniu Zamienne butelki z atramentem o obfitej efektywności: Jeden zestaw butelek z atramentem to równowartość 66 kartridży Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament: uzupełnianie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom Aplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie i drukowanie za pomocą urządzenia inteligentnego


☆ Epson drukarka ecotank l3210 (c11cj68401) (8715946684291) ☆

Epson drukarka ecotank l3210 (c11cj68401) (8715946684291) Najniższa Cena Online

☆ Epson drukarka ecotank l3210 (c11cj68401) (8715946684291) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson drukarka ecotank l3210 (c11cj68401) (8715946684291)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka wielofunkcyjna Epson EcoTank L3210 3 w 1 Pożegnaj kartridże Ciesz się wyjątkowo niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki Epson EcoTank L3210, która świetnie sprawdza się we współczesnych, zapracowanych domach.

  Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży producenta Epson. Wbudowane pojemniki na atrament są nieskomplikowane do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce efektywnym butelkom z atramentem.

  bezustanne oszczędzanie Drukarka Epson EcoTank L3210 pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i mieści w pakiecie atrament wystarczający choćby na 3 lata. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze.

  Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży. Bezproblemowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie w domu Bezproblemowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie Epson EcoTank L3210 w domu – pojemniki na atrament o obszernej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, by dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  dużo funkcji Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie fotografii bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i prędkość drukowania do 10 stron na minutę usprawniają wykonywanie różnych zadań. Ze względu na brak kartridży do zamiany i najróżniejsze opcje łączności jest to doskonała drukarka Epson EcoTank L3210 dla wszelkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy niebywale niskim koszcie wydruku strony.

  technologia niewymagająca wykorzystania ciepła technika Micro Piezo niewymagająca wykorzystania ciepła gwarantuje mniejsze zużycie energii. Głowica jest fabrycznie zainstalowana, więc konfiguracja drukarki Epson EcoTank L3210 jest bezproblemowa.Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament: dopełnianie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom.


☆ Epson ecotank m1100 ☆

Epson ecotank m1100 Najniższa Cena Online

☆ Epson ecotank m1100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson ecotank m1100
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka mono ze zbiornikiem tuszu

  Zmniejsz koszty drukowania dzięki bezusterkowemu, oszczędzającemu energię i czas urządzeniu EcoTank. Korzystaj z podajnika mieszczącego 150 arkuszy, a także możliwości podłączenia poprzez USB.

  • Niższe koszty druku: Ekonomiczna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i dużą ilością tuszu w pakiecie
  • niezawodność i wytrzymałość: Gwarancja na 1 rok albo 100 000 stron
  • Oszczędność energii: Zmniejszenie zużycia energii nawet o 95%5
  • Uzupełnij i zapomnij: Drukuj tysiące stron za pomocą dołączonego atramentu
  • prędkie drukowanie: szybkie drukowanie (15 str./min)2 i brak konieczności rozgrzewania

  Trwała, szybka i energooszczędna drukarka EcoTank z systemem stałego zasilania w atrament pozwala ograniczyć koszty druku. To ekonomiczne urządzenie może przy użyciu dostarczanego w zestawie czarnego atramentu wydrukować choćby 5 000 stron1. Wydruki otrzymasz w mgnieniu oka dzięki temu, iż drukarka nie musi się rozgrzać i szybkości drukowania 15 str./min2. Model M1100 łączy się z komputerem poprzez USB i wyekwipowany jest w podajnik papieru na 150 arkuszy.

  Niższe koszty druku

  Rozwiązanie EcoTank pozwala zaoszczędzić w ciągu 3 lat nawet 50% w poró wnaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi3. Zamiast tonera drukarka posiada system stałego zasilania w atrament, któ ry uzupełniany jest z załączonych butelek. Już od początku zapewniamy wystarczająco dużo atramentu, by wydrukować tysiące stron, co redukuje koszty i oszczędza czas.

  Niedrogi atrament

  Brak konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem pozwala zaoszczędzić choćby 90% kosztu wydrukowania jednej strony4. Pojemniki znajdują się z przodu, dzięki czemu ich napełnianie nie jest kłopotliwe. Butelki wyekwipowane są w system przepływu powietrza, dzięki któ remu nie trzeba ich ściskać podczas kompletowania pojemnika. Z przodu urządzenia widoczny jest poziom atramentu, można więc łatwo sprawdzić, kiedy należy go uzupełnić.

  niezawodność

  Każda drukarka monochromatyczna EcoTank objęta jest gwarancją na 1 rok albo 100 000 stron, co zapewnia bezproblemowe użytkowanie.

  Oszczędność czasu

  Nie marnuj czasu na wymianę materiałó w eksploatacyjnych – system stałego zasilania w atrament ogranicza konieczność konserwacji do minimum. Pracę przyspiesza ró wnież brak konieczności rozgrzewania oraz szybkość drukowania na poziomie 15 str./min2.

  1 przekazana wydajność została ustalona przy pomocy oryginalnej metodologii firmy Epson na podstawie symulacji druku wzorcó w testowych zgodnie z normą ISO/IEC 24712. Przekazana skuteczność NIE jest oparta na normie ISO/IEC 24711. Podana produktywność może ró żnić się w zależności od drukowanych zdjęć, rodzaju używanego papieru, częstotliwości drukowania i warunkó w pracy, np. Temperatury. W trakcie wstępnej konfiguracji drukarki pewna liczba atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu może być niższa.

  2. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 na podstawie przeciętnej ESAT uzyskanej w testach kategorii biznesowej przy domyślnych ustawieniach druku jednostronnego. Więcej danych znajduje się na stronie www.epson.eu/testing

  3. Oszczędności osiągnięte w ciągu 3 lat przy wydruku 406 stron miesięcznie. Poró wnanie cen uwzględnia koszty sprzętu, załączone w pakiecie butelki z tuszem albo tonery, a także koszty zamiennych butelek i toneró w. Przy poró wnaniu cen sprzętu uwzględniono ceny drukarek Epson M1100 w chwili wprowadzenia na rynek i średnią cenę 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (prędkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech, a także w pozostałych krajach Europy Południowo-Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r., przygotowanym poprzez IDC. Poró wnanie kosztó w druku jest oparte na cenach butelek z czarnym atramentem producenta Epson (kolekcja 110) w momencie wprowadzenia na rynek i średnich cenach najpojemniejszych przystępnych wersji oryginalnych kaset z czarnym tonerem do 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (prędkość drukowania poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r. Zgodnie z raportem IDC o sprzedaży materiałó w eksploatacyjnych w regionie EMEA (informacje na II połowę 2018 r.). Sprawność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych przekazana została na stronach internetowych ich producentó w.

  4. Koszt wydruku jednej strony jest obliczany przez podzielenie ceny wymiennej butelki z atramentem/kasety z tonerem poprzez wydajność. W poró wnaniu kosztó w na stronę wykorzystano ceny butelek z czarnym atramentem producenta Epson (seria 110) w chwili wprowadzenia na rynek przeciętne ceny najpojemniejszych wersji oryginalnych wkładó w OEM z czarnym tonerem przystępnych dla 77% najlepiej sprzedających się jednofunkcyjnych monochromatycznych drukarek laserowych A4 (prędkość drukowania na poziomie poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z przygotowanymi poprzez IDC raportami Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r., a także o sprzedaży materiałó w eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane na II połowę 2018 r.). Efektywność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych podana została na stronach internetowych ich producentó w.

  5. W poró wnaniu poboru mocy uwzględniono druk na drukarkach M1120, M2170 i M3170 marki Epson oraz średnią z 75% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech i w pozostałych krajach Europy Południowo-Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r. Przygotowanym przez IDC. Wartości poboru mocy są zgodne z informacjami podanymi na stronach internetowych ich producentó w.

  Specyfikacja:☆ Canon drukarka Pixma G640 (4620C009), 4620C009 ☆

Canon drukarka Pixma G640 (4620C009), 4620C009 Najniższa Cena Online

☆ Canon drukarka Pixma G640 (4620C009), 4620C009 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon drukarka Pixma G640 (4620C009), 4620C009
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Canon PIXMA G640 wspaniale nadaje się do drukowania znacznej liczby zdjęć bez obramowania w wysokiej jakości i do formatu A4 w studiu, w domu lub w biurze. Sześć uzupełnianych zbiorników na atrament przystępnych w tej drukarce do wysokonakładowego druku pozwala obniżyć całkowity koszt posiadania. Gdy nadchodzi czas na podmianę atramentu, cały proces jest pozbawiony błędów i nie powoduje bałaganu wszystko dzięki niewymagającym ściskania butelkom z mechanicznym identyfikatorem. Kasetę konserwacyjną także można łatwo wymienić w domu lub w studiu, co skraca czas przestojów w sytuacji znacznej ilości pracy. Możliwość drukowania z telefonu lub tabletu przy pomocy aplikacji Canon PRINT App, usług Mopria i AirPrint albo łączności Wi-Fi pozwala oszczędzać czas.

  Korzyści:

  • Dodatkowy czerwony i szary atrament zwiększa gamę barw i minimalizuje ich niespójność, co umożliwia dokładne odwzorowywanie barw
  • fotografie bez obramowania w wysokiej jakości do formatu A4
  • Łatwe, bezprzewodowe drukowanie dzięki łączności Wi-Fi, aplikacji Canon PRINT oraz usługom Mopria i AirPrint
  • Zminimalizuj przestoje w aktywnym środowisku studyjnym lub biznesowym dzięki wymienianej poprzez użytkownika kasecie konserwacyjnej
  • Wydruk szerokiej liczby stron z jednego zestawu butelek z atramentem można wydrukować 3800 fotografii o wymiarach 10 × 15 cm z każdego zestawu
  • szybkie drukowanie zdjęć bez zbędnego czekania starczy 47 sekund, żeby wydrukować zdjęcie o wymiarach 10 × 15 cm
  • Kreatywne drukowanie na różnorodnych nośnikach: drukarka obsługuje papier magnetyczny, naprasowanki, papier do wielokrotnego naklejania i papier matowy
  • Możliwość podawania z tyłu choćby 100 arkuszy jednocześnieŁatwy w obsłudze 2-wierszowy wyświetlacz LCD gwarantuje użytkownikom bezproblemowy dostęp do danych i opcji ustawień, a automatyczne wyłączanie zasilania pozwala oszczędzać energię
  • Zgodność z systemami Windows, Chrome OS i Mac OS

☆ pixma g3410 2315c009aa marki Canon ☆

pixma g3410 2315c009aa marki Canon Najniższa Cena Online

☆ pixma g3410 2315c009aa marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: pixma g3410 2315c009aa marki Canon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Canon PIXMA G3410

  Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi i uzupełnianymi zbiornikami na atrament, umożliwiające tanie drukowanie w domach lub biurach z maszyn inteligentnych i usług w chmurze.

  Kompaktowa kompozycja, łączność, a także wysoka efektywność drukowania, kopiowania i skanowania
  To bezusterkowe urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi i obsługą maszyn inteligentnych i usług w chmurze pozwala na ekonomiczne drukowanie wysokiej jakości dokumentów i... (sprawdź więcej)


☆ drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson ☆

drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson Najniższa Cena Online

☆ drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Epson L1210 EcoTank Micro Piezo Dye InkCiesz się wyjątkowo niskim kosztem wydruku strony za sprawą drukarki EcoTank bez kartridży, która doskonale sprawdza się we współczesnych, zabieganych domach NAJWAŻNIEJSZE właściwościMetoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ marki EpsonKonfiguracja dysz: 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolorMinimalna wielkość kropel: 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkościTechnologia tuszów: Dye InkRozdzielczość drukowania: 5.760 x 1.440 DPIWydajność: Jedno stanowisko, Home OfficeWielofunkcyjny: DrukowaniePojemność podajnika papieru: 100 Arkusze W standardzieOdpowiednia gramatura papieru: 64 g/m² - 300 g/m² Epson L1210Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży producenta Epson.

  zastosowane pojemniki na atrament są nieskomplikowane do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce skutecznym butelkom z atramentem. Ponieważ nie ma w niej kartridży do zamiany, jest to perfekcyjna drukarka dla wszelkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy niezwykle niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridże Drukarki EcoTank gwarantują bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o obfitej obszerności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, by dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  bezustanne oszczędzanieTa ekonomiczna drukarka pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i gromadzi w komplecie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Załączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w odcieniu.

  Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży. Sporo funkcjiTylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i prędkość drukowania do 10 stron na minutę upraszczają realizowanie przeróżnych zadań.

  technika niewymagająca zastosowania ciepłaTechnologia Micro Piezo niewymagająca wykorzystania ciepła zagwarantuje mniejsze zużycie energii. Głowica jest fabrycznie zainstalowana, więc konfiguracja drukarki jest bezproblemowa.

  Kluczowe właściwościWyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%W komplecie atrament choćby na trzy lata: Obejmuje 8100 stron w czerni i 6500 stron w odcieniuZamienne butelki z atramentem o dużej sprawności: Jeden komplet butelek z atramentem to równowartość 66 kartridżyBezproblemowy system stałego zasilania w atrament: kompletowanie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikomNiezawodność: technika Micro Piezo niewymagająca zastosowania ciepła i oryginalny atrament firmy Epson SPECYFIKACJA technicznATechnikaMetoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ producenta EpsonKonfiguracja dysz: 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolorMinimalna wielkość kropel: 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkościTechnologia tuszów: Dye InkRozdzielczość drukowania: 5.760 x 1.440 DPIWydajność: Jedno stanowisko, Home OfficeWielofunkcyjny: DrukowanieDrukowanieSzybkość druku ISO/IEC 24734: 10 Str./min.

  Monochromatyczny, 5 Str./min. Colour, 69 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cmSzybkość druku: 33 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły), 15 Str./min. Colour (papier zwykły), 27 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm (połyskujący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper)odcienie: Czarny, Cyjan, Żółty, Magenta Obsługa papieru / nośnikówLiczba przegródek do papieru: 1Formaty papieru: A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B5 (17,6x25,7 cm), C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Użytkownika, LegalDwustronne: Ręczna obsługaPojemność podajnika papieru: 30 ArkuszePojemność podajnika papieru: 100 Arkusze W standardzieOdpowiednia gramatura papieru: 64 g/m² - 300 g/m²Przetwarzanie nośników wydruku: Borderless print (up to 10 x 15cm)informacje ogólneZużycie energii: 3 W Gotowy, 0,2 W (wyłączyć), 0,4 W (tryb uśpienia), 12 W (drukowanie), TEC 0,03 kWh/weekNapięcie zasilania: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 HzWymiary artykułu: 375‎ x 347 x 169 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)Waga produktu: 2,8 kgKompatybilne systemy operacyjne: Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 (32/64-bitowy), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, spectextoptionoperatingsystemswin2003ii2Przyłącza: USBZawartość zestawu: 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta), a także 1 dodatkowa butelka z czarnym atramentem, Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Urządzenie podstawowe, przewód zasilający, Instrukcja montażu, Karta gwa


☆ Canon Drukarka 3w1 PIXMA G3430 5989C009 ☆

Canon Drukarka 3w1 PIXMA G3430 5989C009 Najniższa Cena Online

☆ Canon Drukarka 3w1 PIXMA G3430 5989C009 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Drukarka 3w1 PIXMA G3430 5989C009
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Canon PIXMA G3430
  Ta szybka i przystępna w użyciu drukarka 3 w 1 z obsługą łączności Wi-Fi i z uzupełnianymi zbiornikami na atrament obniża koszty drukowania w domu.

  prędkie drukowanie. OGROMNE oszczędności
  Ta szybka, efektywna i niedroga drukarka MegaTank z obsługą łączności Wi-Fi zezwala na drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów w domu i zapewnia ogromne oszczędności. Dzięki uzupełnianym zbiornikom i jednemu zestawowi butelek z atramentem, który zezwala na wydrukowanie choćby... (przejrzyj więcej)


☆ Epson Drukarka atramentowa ecotank m1170 (c11ch44402) (8715946663562) ☆

Epson Drukarka atramentowa ecotank m1170 (c11ch44402) (8715946663562) Najniższa Cena Online

☆ Epson Drukarka atramentowa ecotank m1170 (c11ch44402) (8715946663562) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Drukarka atramentowa ecotank m1170 (c11ch44402) (8715946663562)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka EcoTank z Wi-Fi pozwala ograniczyć koszty druku. Jest szybka, ma pojemny zbiornik na atrament i umożliwia drukowanie dwustronne.

  • Niższe koszty druku. Ekonomiczna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i dużą ilością tuszu w pakiecie
  • bezusterkowość i wytrzymałość. Gwarancja na 1 rok lub 100 000 stron
  • Oszczędność energii. Zmniejszenie zużycia energii choćby o 95%5
  • Oszczędność czasu. Wi-Fi, druk dwustronny, podajnik na 250 arkuszy, druk mobilny
  • prędkie drukowanie w jakości biznesowej. Prędkość druku 20 str./min4, brak konieczności rozgrzewania, głowica PrecisionCore

  Trwała drukarka EcoTank z systemem stałego zasilania w atrament pozwala ograniczyć koszty i korzystać z funkcji druku przenośnego. To ekonomiczne urządzenie może przy użyciu dostarczanego w komplecie czarnego atramentu wydrukować nawet 11 000 stron 1. Dzięki brakowi konieczności rozgrzewania jest ono prędkie i energooszczędne. Łączność Wi-Fi, drukowanie dwustronne, podajnik na 250 arkuszy i głowica PrecisionCore wydajniejsze wykorzystywanie czasu i zasobó w.

  Niższe koszty druku

  Rozwiązanie EcoTank pozwala zaoszczędzić w ciągu 3 lat choćby 50% w poró wnaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi2. Zamiast tonera drukarka posiada system stałego zasilania w atrament, któ ry uzupełniany jest z załączonych butelek. Już od początku zapewniamy wystarczająco dużo atramentu, żeby wydrukować tysiące stron, co redukuje koszty i oszczędza czas.

  Niedrogi atrament

  Brak konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem pozwala zaoszczędzić nawet 90% kosztu wydrukowania jednej strony3.

  bezawaryjność

  Każda drukarka monochromatyczna EcoTank objęta jest gwarancją na 1 rok albo 100 000 stron, co gwarantuje spokojne wykorzystywanie.

  Oszczędność czasu

  Nie marnuj czasu na wymianę materiałó w eksploatacyjnych – system stałego zasilania w atrament ogranicza konieczność konserwacji do minimum. Pracę przyspieszają ró wnież brak konieczności rozgrzewania oraz prędkość drukowania na poziomie 20 str./min4.

  Oszczędność energii

  Drukarka monochromatyczna EcoTank pozwala ograniczyć zużycie energii i koszty ogó lne. Zezwala na zmniejszenie zużycia energii nawet o 95%5 w poró wnaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi.

  efektywne funkcje biznesowe

  Korzystaj z zalet głowicy PrecisionCore, znanej z prędkości, jakości, bezawaryjności i produktywności. Zmniejsz częstotliwość zamiany papieru dzięki podajnikowi na 250 arkuszy i oszczędzaj dzięki funkcji automatycznego drukowania dwustronnego.

  Rozwiązania łączności

  Korzystaj z funkcji Scan-to-Cloud i drukuj z dowolnego miejsca w biurze dzięki łączności Wi-Fi, a także gratisowym aplikacjom do druku przenośnego producenta Epson6. Ten model posiada złącze Ethernet, zapewniające prędkie i pewne połączenie.

  1. Podana produktywność została ustalona za pomocą oryginalnej metodologii marki Epson na podstawie symulacji druku wzorcó w testowych zgodnie z normą ISO/IEC 24712. Podana skuteczność NIE jest oparta na normie ISO/IEC 24711. Przekazana skuteczność może ró żnić się w zależności od drukowanych fotografii, typu stosowanego papieru, częstotliwości drukowania i warunkó w pracy, np. Temperatury. W trakcie wstępnej konfiguracji drukarki pewna liczba atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu może być niższa.

  2. Oszczędności osiągnięte w ciągu 3 lat przy wydruku 406 stron miesięcznie. Poró wnanie cen uwzględnia koszty sprzętu, załączone w komplecie butelki z tuszem lub tonery, a także koszty zamiennych butelek i toneró w. Przy poró wnaniu cen sprzętu uwzględniono ceny drukarek Epson M1100 w chwili wprowadzenia na rynek, a także średnią cenę 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech i w pozostałych krajach Europy Południowo Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r., przygotowanym przez IDC. Poró wnanie kosztó w druku opiera się na cenach butelek z czarnym atramentem marki Epson (linia 110) w chwili wprowadzenia na rynek i średnich cenach najpojemniejszych dostępnych wersji oryginalnych kaset z czarnym tonerem do 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (prędkość drukowania poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r. Zgodnie z raportem IDC o sprzedaży materiałó w eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane na II połowę 2018 r.). Efektywność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych przekazana została na stronach internetowych ich producentó w

  3. Koszt wydruku jednej strony jest obliczany poprzez podzielenie ceny wymiennej butelki z atramentem/kasety z tonerem przez skuteczność. W poró wnaniu kosztó w na stronę wykorzystano ceny butelek z czarnym atramentem firmy Epson (linia 110) w momencie wprowadzenia na rynek przeciętne ceny najpojemniejszych wersji oryginalnych wkładó w OEM z czarnym tonerem dostępnych dla 77% najlepiej sprzedających się jednofunkcyjnych monochromatycznych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania na poziomie poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z przygotowanymi poprzez IDC raportami Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r., a także o sprzedaży materiałó w eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane na II połowę 2018 r.). Produktywność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych przekazana została na stronach internetowych ich producentó w.

  4. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 na podstawie przeciętnej ESAT uzyskanej w testach kategorii biznesowej przy domyślnych ustawieniach druku jednostronnego. Więcej informacji znajduje się na stronie www.epson.eu/testing

  5. W poró wnaniu poboru mocy uwzględniono druk na drukarkach M1120, M2170 i M3170 producenta Epson, a także średnią z 75% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech oraz w pozostałych krajach Europy Południowo Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r. Przygotowanym przez IDC. Wartości poboru mocy są zgodne z informacjami przekazanymi na stronach internetowych ich producentó w.

  6. Wymaga bezprzewodowego połączenia z Internetem. Więcej danych o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect

  Specyfikacja:☆ m1120 marki Epson ☆

m1120 marki Epson Najniższa Cena Online

☆ m1120 marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: m1120 marki Epson
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka monochromatyczna Epson M1120 WiFi A4 Drukarka mono ze zbiornikiem tuszu. Korzystaj z funkcji druku mobilnego i zmniejsz koszty drukowania dzięki niezawodnemu, oszczędzającemu energię i czas urządzeniu EcoTank NAJWAŻNIEJSZE cechy Metoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ producenta Epson śladowa wielkość kropel: 3 pl technologia tuszów: Tusz pigmentowy Rozdzielczość drukowania: 1.440 x 720 DPI prędkość druku: 32 Str./min.

  Monochromatyczny (papier zwykły) Formaty papieru: A4 pojemność podajnika papieru: 30 Arkusze pojemność podajnika papieru: 150 Arkusze W standardzie adekwatna gramatura papieru: 64 g/m² - 90 g/m² Przyłącza: USB, WiFi, Wi-Fi Direct M1120 Trwała, szybka i energooszczędna drukarka EcoTank z systemem stałego zasilania w atrament pozwala zniżyć koszty i korzystać z funkcji druku przenośnego.

  To ekonomiczne urządzenie może przy użyciu dostarczanego w zestawie czarnego atramentu wydrukować nawet 5 000 stron1. Wydruki otrzymasz w mgnieniu oka dzięki czemu, iż drukarka nie musi się rozgrzać i prędkości drukowania 15 str./min 2.

  Z drukarką z łatwością scalisz się przez Wi-Fi i przy pomocy aplikacji do druku mobilnego marki Epson. Niższe koszty druku Rozwiązanie EcoTank pozwala zaoszczędzić w ciągu 3 lat nawet 50% w porównaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi3.

  Zamiast tonera drukarka posiada system stałego zasilania w atrament, który uzupełniany jest z załączonych butelek. Już od początku zapewniamy wystarczająco dużo atramentu, żeby wydrukować tysiące stron, co redukuje koszty i oszczędza czas.

  Niedrogi atrament Brak konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem pozwala zaoszczędzić nawet 90% kosztu wydrukowania jednej strony4. Pojemniki znajdują się z przodu, dzięki temu ich napełnianie nie jest kłopotliwe.

  Butelki zaopatrzone są w system przepływu powietrza, dzięki któremu nie trzeba ich ściskać podczas kompletowania pojemnika. Z przodu urządzenia widoczny jest poziom atramentu, można więc łatwo sprawdzić, kiedy należy go uzupełnić.

  niezawodność Każda drukarka monochromatyczna EcoTank objęta jest gwarancją na 1 rok albo 100 000 stron, co zapewnia bezproblemowe stosowanie. Oszczędność czasu Nie marnuj czasu na wymianę tworzyw eksploatacyjnych – system stałego zasilania w atrament ogranicza konieczność konserwacji do minimum.

  Pracę przyspieszają jeszcze brak konieczności rozgrzewania oraz prędkość drukowania na poziomie 15 str./min2. Drukowanie mobilne Drukuj z dowolnego miejsca w biurze dzięki łączności Wi-Fi i darmowym aplikacjom do druku przenośnego producenta Epson6.

  Oszczędność energii Drukarka monochromatyczna EcoTank pozwala ograniczyć zużycie energii i koszty ogólne. Umożliwia zmniejszenie zużycia energii choćby o 95%5 w porównaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi.

  Kluczowe właściwości Niższe koszty druku: Ekonomiczna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i dużą ilością tuszu w pakiecie bezusterkowość i odporność: Gwarancja na 1 rok albo 100 000 stron Oszczędność energii: Zmniejszenie zużycia energii nawet o 95%4 Uzupełnij i zapomnij: Drukuj tysiące stron przy pomocy dołączonego atramentu prędkie drukowanie i Wi-Fi: Drukowanie mobilne, prędkość drukowania 15 str./min2 i brak konieczności rozgrzewania SPECYFIKACJA technicznA technologia Metoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ marki Epson Konfiguracja dysz: 180 dysz czarnych drobna wielkość kropel: 3 pl technika tuszów: Tusz pigmentowy Rozdzielczość drukowania: 1.440 x 720 DPI efektywność: Jedno stanowisko, Home Office, Grupa robocza Wielofunkcyjny: Drukowanie Drukowanie szybkość druku ISO/IEC 24734: 15 Str./min.

  Monochromatyczny szybkość druku: 32 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły) Czas do momentu otrzymania pierwszej strony: Czarno-biały 8 sekund(y) barwy: Czarny sprawność dołączonego pojemnika produktywność czarnego atramentu: 5.000 pages Obsługa papieru / nośników Formaty papieru: A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), Legal, Letter, B5 (17,6x25,7 cm), B6 (12,5x17,6 cm), C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta) Dwustronne: Nie objętość podajnika papieru: 30 Arkusze pojemność podajnika papieru: 150 Arkusze W standardzie odpowiednia gramatura papieru: 64 g/m² - 90 g/m² informacje ogólne Zużycie energii: 14 W (kopiowanie autonomiczne, wzorzec normy ISO/IEC 24712), 0,7 W (tryb uśpienia), 3 W Gotowy, 0,2 W (wyłączyć) Napięcie zasilania: AC 100 V - 240 V wymiary artykułu: 375‎ x 267 x 161 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) Waga produktu: 3,5 kg Kompatybilne systemy operacyjne: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 8.1 x64 Edition, Windows Server 2003 R2 x64, Windows Server 2008 (32/64-bitowy), Windows Server 200


☆ Agfaphoto Drukarka amo46 ☆

Agfaphoto Drukarka amo46 Najniższa Cena Online

☆ Agfaphoto Drukarka amo46 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AGFAPHOTO
 • Nazwa produktu: Agfaphoto Drukarka amo46
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka bluetooth do fotografii w tradycyjnym formacie 10x15 cm. Profesjonalna drukarka, kompaktowych rozmiarów, umożliwiająca natychmiastowy wydruk (jedno zdjęcie drukuje się w zaledwie 50 sekund) z telefonów i smartfonów....


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki atramentowe do 1000 zł – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drukarki atramentowe do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek atramentowych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Canon drukarka ts7450a black 4460c056 (4549292198584) ☆

Canon drukarka ts7450a black 4460c056 (4549292198584) Najniższa Cena Online

☆ Canon drukarka ts7450a black 4460c056 (4549292198584) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon drukarka ts7450a black 4460c056 (4549292198584)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  idealne rozwiązanie do kreatywnej i produktywnej pracy w domu: drukowanie, skanowanie i kopiowanie z dowolnego urządzenia i obfita gama inteligentnych i twórczych opcji. Wyobraź sobie, co możesz stworzyć!

  Uniwersalne rozwiązanie do pracy i zabawy

  Stylowa, dostępna cenowo i prosta w użyciu drukarka kolekcji PIXMA TS7450 umożliwia drukowanie z komputera, tabletu albo smartfona na wielu rodzajach nośników do kreatywnej pracy. Dzięki technologii ADF (automatyczny podajnik... (przejrzyj więcej)


☆ pixma g3410 2315c009aa marki Canon ☆

pixma g3410 2315c009aa marki Canon Najniższa Cena Online

☆ pixma g3410 2315c009aa marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: pixma g3410 2315c009aa marki Canon
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Canon PIXMA G3410

  Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi i uzupełnianymi zbiornikami na atrament, umożliwiające tanie drukowanie w domach lub biurach z sprzętów inteligentnych i usług w chmurze.

  Kompaktowa budowa, łączność oraz wysoka skuteczność drukowania, kopiowania i skanowania
  To bezusterkowe urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi oraz obsługą maszyn inteligentnych i usług w chmurze pozwala na ekonomiczne drukowanie wysokiej jakości dokumentów i... (sprawdź więcej)


☆ drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson ☆

drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson Najniższa Cena Online

☆ drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Epson L1210 EcoTank Micro Piezo Dye InkCiesz się wyjątkowo niskim kosztem wydruku strony za sprawą drukarki EcoTank bez kartridży, która idealnie sprawdza się we współczesnych, zabieganych domach NAJWAŻNIEJSZE atrybutyMetoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ marki EpsonKonfiguracja dysz: 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolorMinimalna wielkość kropel: 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkościTechnologia tuszów: Dye InkRozdzielczość drukowania: 5.760 x 1.440 DPIWydajność: Jedno stanowisko, Home OfficeWielofunkcyjny: DrukowaniePojemność podajnika papieru: 100 Arkusze W standardzieOdpowiednia gramatura papieru: 64 g/m² - 300 g/m² Epson L1210Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży marki Epson.

  zaimplementowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem. Ponieważ nie ma w niej kartridży do zamiany, jest to wspaniała drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy niesłychanie niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridże Drukarki EcoTank zapewniają bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o znacznej obszerności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  bezustanne oszczędzanieTa ekonomiczna drukarka pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i gromadzi w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Załączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze.

  Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży. Dużo funkcjiTylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i prędkość drukowania do 10 stron na minutę usprawniają realizowanie zróżnicowanych zadań.

  technologia niewymagająca wykorzystania ciepłaTechnologia Micro Piezo niewymagająca użycia ciepła zapewnia mniejsze zużycie energii. Głowica jest fabrycznie zainstalowana, więc konfiguracja drukarki jest bezproblemowa.

  Kluczowe atrybutyWyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%W pakiecie atrament nawet na trzy lata: Obejmuje 8100 stron w czerni, a także 6500 stron w odcieniuZamienne butelki z atramentem o sporej efektywności: Jeden komplet butelek z atramentem to równowartość 66 kartridżyBezproblemowy system stałego zasilania w atrament: dobieranie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikomNiezawodność: technologia Micro Piezo niewymagająca użycia ciepła i oryginalny atrament marki Epson SPECYFIKACJA technologicznATechnikaMetoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ firmy EpsonKonfiguracja dysz: 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolorMinimalna wielkość kropel: 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkościTechnologia tuszów: Dye InkRozdzielczość drukowania: 5.760 x 1.440 DPIWydajność: Jedno stanowisko, Home OfficeWielofunkcyjny: DrukowanieDrukowanieSzybkość druku ISO/IEC 24734: 10 Str./min.

  Monochromatyczny, 5 Str./min. Colour, 69 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cmSzybkość druku: 33 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły), 15 Str./min. Colour (papier zwykły), 27 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm (lśniący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper)barwy: Czarny, Cyjan, Żółty, Magenta Obsługa papieru / nośnikówLiczba przegródek do papieru: 1Formaty papieru: A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B5 (17,6x25,7 cm), C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Użytkownika, LegalDwustronne: Ręczna obsługaPojemność podajnika papieru: 30 ArkuszePojemność podajnika papieru: 100 Arkusze W standardzieOdpowiednia gramatura papieru: 64 g/m² - 300 g/m²Przetwarzanie nośników wydruku: Borderless print (up to 10 x 15cm)dane ogólneZużycie energii: 3 W Gotowy, 0,2 W (wyłączyć), 0,4 W (tryb uśpienia), 12 W (drukowanie), TEC 0,03 kWh/weekNapięcie zasilania: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 HzWymiary produktu: 375‎ x 347 x 169 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)Waga produktu: 2,8 kgKompatybilne systemy operacyjne: Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 (32/64-bitowy), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, spectextoptionoperatingsystemswin2003ii2Przyłącza: USBZawartość zestawu: 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta) oraz 1 dodatkowa butelka z czarnym atramentem, Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Urządzenie podstawowe, przewód zasilający, Instrukcja montażu, Karta gwa


☆ Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1250, tz-70860 ☆

Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1250, tz-70860 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1250, tz-70860 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1250, tz-70860
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka atramentowa Epson L1250 A4 WiFi USBPożegnaj kartridżeCiesz się drukowaniem bezprzewodowym i wyjątkowo niskim kosztem wydruku strony za sprawą drukarki EcoTank bez kartridży, która świetnie sprawdza się we współczesnych, zabieganych domach NAJWAŻNIEJSZE atrybutyMetoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ producenta EpsonKonfiguracja dysz: 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolorMinimalna wielkość kropel: 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkościTechnologia tuszów: Dye InkRozdzielczość drukowania: 5.760 x 1.440 DPIWydajność: Jedno stanowisko, Home OfficePrzyłącza: USB, WiFi, Wi-Fi Direct EcoTank L1250Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży marki Epson.

  zastosowane pojemniki na atrament są przystępne do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do wymiany i zróżnicowane opcje łączności jest to perfekcyjna drukarka dla wszelkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridżeBezproblemowe drukowanie w domu – pojemniki na atrament o pokaźnej objętości można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, by dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  bezustanne oszczędzanieTa ekonomiczna drukarka pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku1 i mieści w pakiecie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze.

  Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży. Nowoczesna i wszechstronna Urządzenie można łatwo zjednoczyć z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów.

  dodatkowo aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką przy pomocy urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, monitoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.

  mnóstwo funkcjiTylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i szybkość drukowania do 10 stron na minutę ułatwiają realizowanie zróżnicowanych zadań. Kluczowe parametryWyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%W zestawie atrament choćby na 3 lata: Obejmuje 8100 stron w czerni, a także 6500 stron w kolorzeZamienne butelki z atramentem o pokaźnej efektywności: Jeden zestaw butelek z atramentem to równowartość 66 kartridżyBezproblemowy system stałego zasilania w atrament: uzupełnianie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikomAplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie i drukowanie przy pomocy urządzenia inteligentnego SPECYFIKACJA technologicznATechnikaMetoda drukowania: Głowica drukująca Micro Piezo™ firmy EpsonKonfiguracja dysz: 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolorMinimalna wielkość kropel: 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkościTechnologia tuszów: Dye InkRozdzielczość drukowania: 5.760 x 1.440 DPIWydajność: Jedno stanowisko, Home OfficeWielofunkcyjny: DrukowanieDrukowanieSzybkość druku ISO/IEC 24734: 10 Str./min.

  Monochromatyczny, 5 Str./min. Colour, 69 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cmSzybkość druku: 33 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły), 15 Str./min. Colour (papier zwykły), 27 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm (błyszczący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper)barwy: Czarny, Cyjan, Żółty, Magenta Obsługa papieru / nośnikówLiczba przegródek do papieru: 1Formaty papieru: A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), C6 (koperta), A6 (10,5x14,8 cm), B5 (17,6x25,7 cm), B6 (12,5x17,6 cm), Nr 10 (koperta), DL (koperta), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm, 9 x 13 cmDwustronne: Ręczna obsługaPojemność podajnika papieru: 30 ArkuszePojemność podajnika papieru: 100 Arkusze W standardzieOdpowiednia gramatura papieru: 64 g/m² - 300 g/m²Przetwarzanie nośników wydruku: Borderless print (up to 10 x 15cm)dane ogólneZużycie energii: 0,7 W (tryb uśpienia), 12 W (drukowanie), 3 W Gotowy, 0,2 W (wyłączyć), TEC 0,14 kWh/weekNapięcie zasilania: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 HzWymiary artykułu: 375‎ x 347 x 169 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)Waga produktu: 2,9 kgKompatybilne systemy operacyjne: Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 (32/64-bitowy), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, spectextoptionoperatingsystemswin2003ii2Przyłącza: USB, WiFi, Wi-Fi DirectUsługi drukowania mobilnego i w chmurze: Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver)Zawartość zestawu: 4 odd


☆ Canon Drukarka 3w1 PIXMA G3430 5989C009 ☆

Canon Drukarka 3w1 PIXMA G3430 5989C009 Najniższa Cena Online

☆ Canon Drukarka 3w1 PIXMA G3430 5989C009 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Drukarka 3w1 PIXMA G3430 5989C009
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Canon PIXMA G3430
  Ta szybka i łatwa w użyciu drukarka 3 w 1 z obsługą łączności Wi-Fi i z uzupełnianymi zbiornikami na atrament zmniejsza koszty drukowania w domu.

  prędkie drukowanie. OGROMNE oszczędności
  Ta szybka, sprawna i niedroga drukarka MegaTank z obsługą łączności Wi-Fi zezwala na drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów w domu i zapewnia ogromne oszczędności. Dzięki uzupełnianym zbiornikom i jednemu zestawowi butelek z atramentem, który umożliwia wydrukowanie choćby... (sprawdź więcej)Podsumowanie, czyli jaka drukarka atramentowa do 1000 zł najlepsza?


Najlepsza drukarka atramentowa do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka atramentowa do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drukarki atramentowe – Ranking na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek atramentowych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek atramentowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka atramentowa do 1000 zł opinie,
 • dobra drukarka atramentowa do 1000 zł cena,
 • drukarka atramentowa do 1000 zł ranking,
 • drukarka atramentowa do 1000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • https://atptc com/ranking-drukarek-atramentowych-do-1000-zl-jaka-najlepsza/

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...