Ranking drukarek atramentowych do 3000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek atramentowych do 3000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek atramentowych do 3000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek atramentowych do 3000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek atramentowych.

Jakie drukarki atramentowe do 3000 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki atramentowe do 3000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek atramentowych do 3000 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Canon pixma pro-200 (4549292160611) ☆

Canon pixma pro-200 (4549292160611) Najniższa Cena Online

☆ Canon pixma pro-200 (4549292160611) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon pixma pro-200 (4549292160611)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  tworzona z myślą o drukowaniu dynamicznych, kolorowych zdjęć, uniwersalności i funkcjonalności drukarka PIXMA PRO-200 jest świetnym rozwiązaniem dla miłośnikó w zdjęć i ambitnych fotografó w.

  POKAŻ PRAWDZIWE odcienie

  Przejdź na wyższy poziom fotograficznego innowacyjnia dzięki dynamicznym, barwnym i monochromatycznym zdjęciom o wysokiej jakości, któ re dadzą powó d do dumy. Ta wszechstronna, kompaktowa i łatwa w obsłudze drukarka A3+ wytwarza wydruki bez obramowania, artystyczne i panoramiczne, dzięki temu możesz drukować wspaniałe zdjęcia.

  Imponujące fotografie o wysokiej jakości

  rewelacyjny, 8-kolorowy system atramentu barwnikowego zagwarantuje wierne odwzorowanie obrazu i bardziej intensywne kolory za każdym razem.

  Papier dostosowany do potrzeb

  Obsługa szerokiej gamy nośnikó w i możliwość regulowania rozmiaró w wydruku powodują,fotografie można drukować w ró żnych wersjach, w tym na papierze Fine Art, w wersji bez obramowania i w trybie panoramicznym.

  Szybka praca i przystępna obsługa

  zaimplementowany 3-calowy ekran LCD pozwala prędko sprawdzać poziom atramentu, wykonywać czynności konserwacyjne i korzystać z instrukcji obsługi drukarki. Dzięki temu można bez wysiłku uzyskiwać rewelacyjne rezultaty.

  genialne wydruki za każdym razem

  Trzy opcje podawania papieru i funkcja samoczynnego prostowania papieru sprawiają, że krzywe albo nieudane wydruki to już przeszłość – bez względu na stosowany papier.

  Bezproblemowy cykl

  Łatwe w obsłudze oprogramowanie PPL (Professional Print & Layout) producenta Canon zezwala na przesyłanie zrobionych zdjęć z modnych programó w graficznych. Usprawnia to cały cykl, od edycji po drukowanie.

  minimalny ciężar i zwarta kompozycja

  Canon PIXMA PRO-200 to drukarka o drobnej masie, któ ra spełni wszystkie Twoje potrzeby dotyczące drukowania nawet w sytuacji drukowania na papierze formatu A3+. Ma nieznaczne rozmiary, więc bezproblemowo zmieści się w znikomym studio fotograficznym.

  Szybsze i efektywniejsze drukowanie

  genialne zdjęcia powstają w mgnieniu oka, podobnie jak doskonałe wydruki. Canon PIXMA PRO-200 umożliwia prędkie i produktywne uzyskanie wysokiej jakości wydrukó w w formacie A3+ już po 90 sekundach1, a Ty masz więcej czasu na szukanie kolejnego perfekcyjnego ujęcia.

  System atramentu Chroma Life 100+

  8-barwny system atramentu barwnikowego marki Canon umożliwia obsługę powiększonej gamy koloró w, dzięki czemu można drukować dynamiczne fotografie o wysokiej jakości. Drukarka Canon PIXMA PRO-200 stwarza także bardziej intensywną czerń i lepiej odwzorowuje odcienie koloru czerwonego i niebieskiego. Na dodatek szary i jasnoszary atrament gwarantuje unikatowe wydruki monochromatyczne i przyspiesza cykl drukowania.

  gratisowa wtyczka i oprogramowanie Professional Print & Layout (PPL)

  Wtyczka PPL działa jako samodzielne oprogramowanie albo jako wtyczka do oprogramowania do przetwarzania obrazu Digital Photo Professional marki Canon albo programó w Photoshop i Lightroom firmy Adobe.

  1. Prędkość drukowania zdjęć obliczono z użyciem następujących kryterió w: ustawienie domyślne, norma ISO/JIS-SCID N2, papier Canon Pro Platinum w formacie A3+ z obramowaniem.

  Specyfikacja:☆ Canon Drukarka atramentowa gx7040 ☆

Canon Drukarka atramentowa gx7040 Najniższa Cena Online

☆ Canon Drukarka atramentowa gx7040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Canon Drukarka atramentowa gx7040
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Canon Maxify GX7040

  Urządzenie wielofunkcyjne MAXIFY GX7040 to bogate w funkcje, a równocześnie niewielkich rozmiarów urządzenie nieprzeciętne dla śladowych i średnich firm. To urządzenie 4 w 1 ekspresowo obsługuje wszystkie biurowe zadania związane z drukowaniem, umożliwiając bezstresowe drukowanie w obszernych nakładach. Wielka produktywność atramentu zmniejsza całkowity koszt utrzymania, a atramenty pigmentowe umożliwiają drukowanie wyróżniających się dokumentów biznesowych z zachowaniem wytrzymałości na markery i tarcie. Sprężysty zakres obsługiwanych nośników umożliwia drukowanie na kopertach albo tworzenie banerów o długości do 1,2 metra. Dodatkowo łączność Wi-Fi i Ethernet i takie części jak podajnik D-ADF na 50 arkuszy, zasobnik papieru na 600 arkuszy oraz wymieniana poprzez użytkownika kaseta konserwacyjna minimalizują przestoje i sprzyjają rozwojowi producenta.


  Niezmiennie niskie koszty

  Obniż koszty druku biznesowego dzięki ogromnej skuteczności - 14 000 stron z zestawu butelek z barwnym atramentem lub 6000 stron z butelki z czarnym atramentem. Żeby uzyskać jeszcze obszerniejsze oszczędności, przełącz się na tryb ekonomiczny. Wielka prędkość druku (24 obr./min w trybie czarno-białym i 15,5 obr./min w trybie barwnym) - drukarka MAXIFY GX7040 umożliwia dynamiczną pracę. Po przełączeniu urządzenia w tryb ekonomiczny można wydrukować nawet o 1,5 raza więcej stron, a tym samym uzyskać jeszcze obszerniejsze oszczędności.


  małe wymiary, znaczne możliwości

  Urządzenie pozwala na drukowanie na różnorodnych nośnikach, takich jak koperty z okienkami, etykiety, papier błyszczący, arkusze magnetyczne, a nawet banery o długości do 1,2 m. Pilne zlecenia nie będą problemem dzięki samoczynnemu dwustronnemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy, który pozwala na jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne. Dzięki drukowaniu ze smartfona, ekranowi dotykowemu LCD o przekątnej 6,9 cm, łączności Wi-Fi (pasma 2,4 i 5 GHz) i Ethernet i skanowaniu bezpośrednio do smartfona, na nośnik USB lub do wiadomości e-mail, Maxify GX7040 pozwoli na skuteczniejszą pracę.☆ Epson EcoTank L8160 (C11CJ20402) ☆

Epson EcoTank L8160 (C11CJ20402) Najniższa Cena Online

☆ Epson EcoTank L8160 (C11CJ20402) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson EcoTank L8160 (C11CJ20402)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjneL8160 ITS PHOTO MFP Wysokiej jakości fotografie do formatu A4 za pomocą tej bezprzewodowej, sześciokolorowej drukarki wielofunkcyjnej dla wszelkich fanów kreatywności. Nad wyraz ekonomiczne drukowanie w formacie A4 Odkryj nieporównaną dotąd kreatywność dzięki olśniewającym zdjęciom i dokumentom w formacie A4 przy niewiarygodnie niskim koszcie w przeliczeniu na stronę.

  prosto drukuj, kopiuj i skanuj dzięki imponującemu kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 10,9 cm, 5 kanałom nośników i postępowemu sześciokolorowemu systemowi atramentów. Nie ma zapotrzebowania wymiany wkładów atramentowych, a drukarka ma elastyczne opcje połączeń.

  Epson Claria ET Premium Sześciokolorowy druk atramentowy A4 bez obramowania, kolorowe obrazy i olśniewające czarno-białe zdjęcia Wyjątkowo ekonomiczne drukowanie Drukowanie do 2300 fotografii wysokiej jakości za pomocą jednego zestawu butelek z atramentem1 Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet i Łączność Apple AirPrint Do pracy i zabawy Podajniki papieru A4 i fotograficznego i dwa tylne podajniki do grubszych nośników Druk dwustronny Drukuj ostry tekst na dokumentach A4 przy pomocy czarnego atramentu pigmentowego progresywne, rozciągliwe rozwiązanie Dzięki pełnej łączności Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Ethernet możeszzbratać tę drukarkę z istniejącymi urządzeniami w domu.

  Dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej10,9 cm można drukować w dodatku z karty SD i pamięci USB. Zgodność z mediami artystycznymi Model L8160 jest wyposażony w przedni podajnik papieru fotograficznego i A4.

  w dodatku może drukować bezpośrednio na trafnej płycie CD / DVD. Podajnik tylny może być stosowany do specjalnych nośników, takich jak papier artystyczny, natomiast prosty podajnik papieru A4 umożliwia drukowanie na nośnikach o grubości do 1,3 mm i długości 2 m.

  Aplikacja Epson Smart Panel Ta przychylna dla użytkownika aplikacja pozwala na pełne sterowanie drukarką przy pomocy urządzenia inteligentnego2. Dzięki niemu możesz drukować fotografie, kopiować dokumenty, konfigurować i rozwiązywać problemy z drukarką i odkrywać nieznaną dotąd kreatywność dzięki szerokiej gamie szablonów graficznych.

  technologia Heat-Free Dzięki technice Micro Piezo Heat-Free możesz cieszyć się stałym i prędkim drukowaniem przy wyraźnie niższym zużyciu energii. Oszczędza to czas i pieniądze.


☆ Epson mfp ecotank l6490 a4/4-in-1/3.3pl/37ppm/adf35 (8715946689241) ☆

Epson mfp ecotank l6490 a4/4-in-1/3.3pl/37ppm/adf35 (8715946689241) Najniższa Cena Online

☆ Epson mfp ecotank l6490 a4/4-in-1/3.3pl/37ppm/adf35 (8715946689241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson mfp ecotank l6490 a4/4-in-1/3.3pl/37ppm/adf35 (8715946689241)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  MFP EcoTank L6490 A4/4-in-1/3.3pl/37ppm/ADF35

  Ta wielofunkcyjna drukarka A4 z funkcją faksu, asygnowana do pracy w domu i dla mniejszych firm, znacznie redukuje koszty i zagwarantuje dużą szybkość drukowania bez konieczności ciągłej zmiany kartridżów i tonerów. Dzięki mieszczącemu 250 arkuszy przedniemu podajnikowi papieru, dotykowemu ekranowi LCD o przekątnej 6,1 cm, a także 35-stronicowemu samoczynnemu podajnikowi dokumentów możesz drukować praktycznie bez końca.

  Zrealizuj... (sprawdź więcej)


☆ Epson drukarka wf-m5399dw a4/34ppm/g(w)lan/pcl6+ps3 (8715946716848) ☆

Epson drukarka wf-m5399dw a4/34ppm/g(w)lan/pcl6+ps3 (8715946716848) Najniższa Cena Online

☆ Epson drukarka wf-m5399dw a4/34ppm/g(w)lan/pcl6+ps3 (8715946716848) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson drukarka wf-m5399dw a4/34ppm/g(w)lan/pcl6+ps3 (8715946716848)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  WorkForce Pro WF-M5399DW Szybka i ekonomiczna drukarka monochromatyczna

  zwiększ wydajność i ogranicz kryteria dotyczące konserwacji, wybierając tę drukarkę monochromatyczną, która zarazem pozwala zniżyć koszty drukowania biznesowego oraz niekorzystny wpływ na środowisko.

  Wybierz drukarkę WorkForce Pro WF-M5399DW, która zapewnia niski zużycie mocy i całkowity koszt posiadania (TCO), a także niedługi czas drukowania pierwszej strony (FPOT) i funkcje ułatwiające integrację... (zobacz więcej)


☆ Drukarka atramentowa Epson Ecotank L11050 (A3) (C11CK39402), C11CK39402 ☆

Drukarka atramentowa Epson Ecotank L11050 (A3) (C11CK39402), C11CK39402 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka atramentowa Epson Ecotank L11050 (A3) (C11CK39402), C11CK39402 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Drukarka atramentowa Epson Ecotank L11050 (A3) (C11CK39402), C11CK39402
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  EcoTank L11050

  Ta trwała i kompaktowa drukarka biurowa A3 pozwala zaoszczędzić do 90% na koszcie atramentu, gwarantując niski koszt i dużą liczba wydruków.

  Niski koszt wydruku pojedynczej strony i możliwość druku mobilnego i bezprzewodowego powodują, że ta drukarka świetnie sprawdza się przy wysokonakładowym druku A3. Dzięki atramentowi odpowadającemu nawet 66 kartridżom w jednym pakiecie butelek załączonym do zestawu możesz poświęcić mniej czasu i pieniędzy na podmianę... (zobacz więcej)


☆ Epson wf-m5299dw (8715946634272) ☆

Epson wf-m5299dw (8715946634272) Najniższa Cena Online

☆ Epson wf-m5299dw (8715946634272) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson wf-m5299dw (8715946634272)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka atramentowa mono Epson WorkForce WF-M5299DW

  Epson WorkForce WF-M5299DW to drukarka atramentowa mono wytwarzana do ciągłej pracy. Niewiele, która drukarka jest w stanie wydrukować więcej stron w ciągu miesiąca. Do tego tusz dołączony w zestawie starczy na aż 5000 stron, a opcjonalny tusz XXL nawet do 40000 stron!

  Urządzenie nie wbudowanego skanera!

  Kluczowe właściwości:

  Bezprzewodowe drukowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Epson iPrint, Wi-Fi Direct

  automatyczne drukowanie dwustronne

  kolorowy ekran o przekątnej 6,1 cm

  Podajnik papieru na 250 arkuszy

  Obciążenie miesięczne do 45000 arkuszy!

  wyjątkowo sprawne tusze na 5000 stron, a w wersji XXL choćby na 40000 stron

  prędkie i energooszczędne drukowanie monochromatyczne

  zwiększ sprawność i ogranicz konserwację dzięki tej drukarce monochromatycznej, ograniczając jednocześnie koszty drukowania biznesowego i ujemny wpływ na środowisko.

  Korzystaj z niskiego poboru mocy, niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO), niedługiego czasu drukowania pierwszej strony (FPOT), a także funkcji usprawniających integrację ze środowiskiem firmy, które gwarantuje nowa drukarka WorkForce Pro WF-M5299DW. Jej zaletą jest funkcja samoczynnego drukowania dwustronnego, która powoduje, że każde zadanie wykonywane jest prędko i wydajnie, i zgodność z PDL, w tym PCL i PostScript 3.

  Wysoka efektywność i ograniczona konserwacja

  Najkrótszy w porównaniu z innymi drukarkami laserowymi czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynoszący 4,8 s1. Drukuj do 40 000 stron bez podmiany tworzyw eksploatacyjnych, korzystając z największej skuteczności atramentu w tym segmencie2. Pojemność papieru do 830 arkuszy z 250-arkuszową tacą główną oznacza mniej czasu na dopełnianie papieru. Proste prowadzenie papieru i bezkontaktowe drukowanie pozwalają na drukowanie na przeróżnych nośnikach, takich jak papier makulaturowy, nośniki lśniące, koperty czy etykiety.

  Oszczędność energii i odpowiedzialność społeczna

  Skorzystaj ze znacznie mniejszej wymaganej ilości tworzyw eksploatacyjnych dzięki wysokiej sprawności i technice atramentowej. Zużycie energii w trakcie drukowania jest niższe o co najmniej 90% w porównaniu z porównywalnymi modelami drukarek laserowych1, co pomaga zmniejszyć rachunki za prąd i wzmocnić odpowiedzialność społeczną.

  Do zastosowań biznesowych

  wyśmienita dla niepokaźnych grup roboczych z dużą ilością wydruków, z zasady w pokaźniejszych organizacjach, gdzie wymagane jest niezawodne rozwiązanie do druku monochromatycznego. Pokaźny wachlarz programów i narzędzi oferuje opcje bezpiecznego druku i pomaga zdalnie zarządzać urządzeniami. Dzięki NFC, a także łączności bezprzewodowej można drukować z urządzeń mobilnych. Interfejs użytkownika jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Model: WorkForce Pro WF-M5299DW
  • Funkcje urządzenia: Drukarka
  • Obszar zastosowań: Biuro
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8, Linux, Windows 7, Windows Server 2008, Windows Vista, Mac OS, Windows XP, Windows 8.1, Windows Server 2003, Android, Windows Server 2012, Windows 10, Citrix XenApp, Windows Server 2016
  • Język drukarki: PDF, PostScript 3, ESC/P-R, PCL 5e/5c/6
  • Format: A4, A6, 100 x 150 mm, A5, 130 x 180 mm, B5, 90 x 130 mm
  • PictBridge: Nie
  • Druk w kolorze: Nie
  • Druk Photo: Nie
  • Maks. Szybkość druku w czerni: 34 stron/min
  • Druk dwustronny: samoczynny
  • Obciążenie miesięczne: 45000 arkuszy/miesiąc
  • wariant nośnika: Papier, Papier kolorowy, Papier z recyklingu
  • Gramatura papieru (min.): 64 g/m²
  • Gramatura papieru (maks.): 160 g/m²
  • wariant druku: Atramentowy
  • Rozdzielczość druku: 1200 x 1200 dpi
  • Komunikacja / złącza: Ethernet 10/100/1000 Mb/s
  • Komunikacja bezprzewodowa: WiFi, NFC, WiFi Direct
  • Złącza: 1 x USB 2.0, 2 x USB 1.1
  • Kolor: Szary, Czarny
  • Wysokość: 357 mm
  • Szerokość: 425 mm
  • Głębokość: 535 mm
  • Waga: 14.9 kg
  • Akcesoria w pakiecie: Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Początkowe pojemniki z atramentem, przewód zasilający, Instrukcja montażu, Instrukcja obsługi (CD), Tusz czarny


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki atramentowe do 3000 zł – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drukarki atramentowe do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek atramentowych do 3000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Canon pixma pro-200 (4549292160611) ☆

Canon pixma pro-200 (4549292160611) Najniższa Cena Online

☆ Canon pixma pro-200 (4549292160611) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon pixma pro-200 (4549292160611)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  wykonana z myślą o drukowaniu dynamicznych, barwnych fotografii, uniwersalności i funkcjonalności drukarka PIXMA PRO-200 jest wyśmienitym rozwiązaniem dla miłośnikó w fotografii i ambitnych fotografó w.

  POKAŻ PRAWDZIWE odcienie

  Przejdź na wyższy poziom fotograficznego innowacyjnia dzięki dynamicznym, kolorowym i monochromatycznym zdjęciom o wysokiej jakości, któ re dadzą powó d do dumy. Ta wszechstronna, kompaktowa i łatwa w obsłudze drukarka A3+ kreuje wydruki bez obramowania, artystyczne i panoramiczne, dzięki temu możesz drukować doskonałe fotografie.

  Imponujące zdjęcia o wysokiej jakości

  genialny, 8-kolorowy system atramentu barwnikowego zapewnia wierne odwzorowanie obrazu i bardziej intensywne kolory zawsze.

  Papier dopasowany do potrzeb

  Obsługa szerokiej gamy nośnikó w i możliwość regulowania rozmiaró w wydruku powodują,fotografie można drukować w ró żnych wersjach, w tym na papierze Fine Art, w wersji bez obramowania i w trybie panoramicznym.

  Szybka praca i nieskomplikowana obsługa

  wbudowany 3-calowy ekran LCD pozwala momentalnie sprawdzać poziom atramentu, wykonywać czynności konserwacyjne i korzystać z instrukcji obsługi drukarki. Dzięki czemu można bez wysiłku uzyskiwać wyśmienite rezultaty.

  perfekcyjne wydruki za każdym razem

  Trzy opcje podawania papieru i funkcja automatycznego prostowania papieru powodują, iż krzywe lub nieudane wydruki to już przeszłość – bez względu na stosowany papier.

  Bezproblemowy cykl

  Łatwe w obsłudze oprogramowanie PPL (Professional Print & Layout) producenta Canon pozwala na przesyłanie zrobionych fotografii z modnych programó w graficznych. Ułatwia to cały proces, od edycji po drukowanie.

  drobny ciężar i zwarta budowa

  Canon PIXMA PRO-200 to drukarka o niepokaźnej masie, któ ra spełni wszystkie Twoje zapotrzebowania dotyczące drukowania choćby w przypadku drukowania na papierze formatu A3+. Ma nieduże wymiary, więc bez problemu zmieści się w niepokaźnym studio fotograficznym.

  Szybsze i wydajniejsze drukowanie

  świetne zdjęcia powstają w mgnieniu oka, podobnie jak świetne wydruki. Canon PIXMA PRO-200 zezwala na prędkie i skuteczne uzyskanie wysokiej jakości wydrukó w w formacie A3+ już po 90 sekundach1, a Ty masz więcej czasu na szukanie kolejnego genialnego ujęcia.

  System atramentu Chroma Life 100+

  8-kolorowy system atramentu barwnikowego marki Canon umożliwia obsługę rozszerzonej gamy koloró w, dzięki temu można drukować dynamiczne zdjęcia o wysokiej jakości. Drukarka Canon PIXMA PRO-200 generuje także bardziej intensywną czerń i lepiej odwzorowuje odcienie koloru czerwonego i niebieskiego. Ponadto szary i jasnoszary atrament gwarantuje wyjątkowe wydruki monochromatyczne i przyspiesza cykl drukowania.

  gratisowa wtyczka i oprogramowanie Professional Print & Layout (PPL)

  Wtyczka PPL działa jako samodzielne oprogramowanie lub jako wtyczka do oprogramowania do przetwarzania obrazu Digital Photo Professional producenta Canon lub programó w Photoshop i Lightroom firmy Adobe.

  1. Szybkość drukowania fotografii obliczono z użyciem następujących kryterió w: ustawienie domyślne, norma ISO/JIS-SCID N2, papier Canon Pro Platinum w formacie A3+ z obramowaniem.

  Specyfikacja:☆ Epson mfp ecotank l6490 a4/4-in-1/3.3pl/37ppm/adf35 (8715946689241) ☆

Epson mfp ecotank l6490 a4/4-in-1/3.3pl/37ppm/adf35 (8715946689241) Najniższa Cena Online

☆ Epson mfp ecotank l6490 a4/4-in-1/3.3pl/37ppm/adf35 (8715946689241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson mfp ecotank l6490 a4/4-in-1/3.3pl/37ppm/adf35 (8715946689241)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  MFP EcoTank L6490 A4/4-in-1/3.3pl/37ppm/ADF35

  Ta wielofunkcyjna drukarka A4 z funkcją faksu, asygnowana do pracy w domu i dla mniejszych firm, pokaźnie redukuje koszty i gwarantuje dużą szybkość drukowania bez konieczności ciągłej zmiany kartridżów i tonerów. Dzięki mieszczącemu 250 arkuszy przedniemu podajnikowi papieru, dotykowemu ekranowi LCD o przekątnej 6,1 cm oraz 35-stronicowemu samoczynnemu podajnikowi dokumentów możesz drukować praktycznie bez końca.

  Zrealizuj... (zobacz więcej)


☆ Epson wf-m5299dw (8715946634272) ☆

Epson wf-m5299dw (8715946634272) Najniższa Cena Online

☆ Epson wf-m5299dw (8715946634272) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson wf-m5299dw (8715946634272)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka atramentowa mono Epson WorkForce WF-M5299DW

  Epson WorkForce WF-M5299DW to drukarka atramentowa mono wykonana do ciągłej pracy. Niewiele, która drukarka jest w stanie wydrukować więcej stron w ciągu miesiąca. Do tego tusz załączony w pakiecie wystarczy na aż 5000 stron, a opcjonalny tusz XXL nawet do 40000 stron!

  Urządzenie nie wbudowanego skanera!

  Kluczowe właściwości:

  Bezprzewodowe drukowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Epson iPrint, Wi-Fi Direct

  samoczynne drukowanie dwustronne

  barwny ekran o przekątnej 6,1 cm

  Podajnik papieru na 250 arkuszy

  Obciążenie miesięczne do 45000 arkuszy!

  nad wyraz skuteczne tusze na 5000 stron, a w wersji XXL choćby na 40000 stron

  prędkie i energooszczędne drukowanie monochromatyczne

  powiększ efektywność i ogranicz konserwację dzięki tej drukarce monochromatycznej, obniżając równocześnie koszty drukowania biznesowego i ujemny wpływ na środowisko.

  Korzystaj z niskiego poboru mocy, niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO), krótkiego czasu drukowania pierwszej strony (FPOT) i funkcji upraszczających integrację ze środowiskiem firmy, które zagwarantuje nowa drukarka WorkForce Pro WF-M5299DW. Jej zaletą jest funkcja samoczynnego drukowania dwustronnego, która sprawia, iż każde zadanie wykonywane jest prędko i efektywnie, i zgodność z PDL, w tym PCL i PostScript 3.

  Wysoka efektywność i ograniczona konserwacja

  Najkrótszy w porównaniu z innymi drukarkami laserowymi czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynoszący 4,8 s1. Drukuj do 40 000 stron bez zamiany materiałów eksploatacyjnych, korzystając z największej sprawności atramentu w tym segmencie2. Objętość papieru do 830 arkuszy z 250-arkuszową tacą główną oznacza mniej czasu na kompletowanie papieru. Proste prowadzenie papieru i bezkontaktowe drukowanie umożliwiają drukowanie na różnych nośnikach, takich jak papier makulaturowy, nośniki błyszczące, koperty czy etykiety.

  Oszczędność energii i odpowiedzialność społeczna

  Skorzystaj ze widocznie mniejszej wymaganej ilości materiałów eksploatacyjnych dzięki wysokiej produktywności i technologii atramentowej. Zużycie energii w trakcie drukowania jest niższe o co najmniej 90% w porównaniu z porównywalnymi modelami drukarek laserowych1, co pomaga zniżyć rachunki za prąd i wzmocnić odpowiedzialność społeczną.

  Do zastosowań biznesowych

  wspaniała dla niewielkich grup roboczych z dużą ilością wydruków, głównie w pokaźniejszych organizacjach, gdzie wymagane jest bezawaryjne rozwiązanie do druku monochromatycznego. Szeroki wachlarz programów i narzędzi oferuje opcje bezpiecznego druku i pomaga zdalnie zarządzać urządzeniami. Dzięki NFC oraz łączności bezprzewodowej można drukować z urządzeń mobilnych. Interfejs użytkownika jest intuicyjny i nietrudny w obsłudze.

  Specyfikacja techniczna:
  • Model: WorkForce Pro WF-M5299DW
  • Funkcje urządzenia: Drukarka
  • Obszar zastosowań: Biuro
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8, Linux, Windows 7, Windows Server 2008, Windows Vista, Mac OS, Windows XP, Windows 8.1, Windows Server 2003, Android, Windows Server 2012, Windows 10, Citrix XenApp, Windows Server 2016
  • Język drukarki: PDF, PostScript 3, ESC/P-R, PCL 5e/5c/6
  • Format: A4, A6, 100 x 150 mm, A5, 130 x 180 mm, B5, 90 x 130 mm
  • PictBridge: Nie
  • Druk w kolorze: Nie
  • Druk Photo: Nie
  • Maks. Szybkość druku w czerni: 34 stron/min
  • Druk dwustronny: automatyczny
  • Obciążenie miesięczne: 45000 arkuszy/miesiąc
  • typ nośnika: Papier, Papier barwny, Papier z recyklingu
  • Gramatura papieru (min.): 64 g/m²
  • Gramatura papieru (maks.): 160 g/m²
  • typ druku: Atramentowy
  • Rozdzielczość druku: 1200 x 1200 dpi
  • Komunikacja / złącza: Ethernet 10/100/1000 Mb/s
  • Komunikacja bezprzewodowa: WiFi, NFC, WiFi Direct
  • Złącza: 1 x USB 2.0, 2 x USB 1.1
  • Kolor: Szary, Czarny
  • Wysokość: 357 mm
  • Szerokość: 425 mm
  • Głębokość: 535 mm
  • Waga: 14.9 kg
  • Akcesoria w komplecie: Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Początkowe pojemniki z atramentem, kabel zasilający, Instrukcja montażu, Instrukcja obsługi (CD), Tusz czarny

☆ Canon Drukarka atramentowa gx7040 ☆

Canon Drukarka atramentowa gx7040 Najniższa Cena Online

☆ Canon Drukarka atramentowa gx7040 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Canon Drukarka atramentowa gx7040
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Canon Maxify GX7040

  Urządzenie wielofunkcyjne MAXIFY GX7040 to bogate w funkcje, a równocześnie niewielkich rozmiarów urządzenie perfekcyjne dla drobnych i średnich firm. To urządzenie 4 w 1 ekspresowo obsługuje wszystkie biurowe zadania związane z drukowaniem, umożliwiając bezstresowe drukowanie w obszernych nakładach. Obszerna skuteczność atramentu ogranicza całkowity koszt utrzymania, a atramenty pigmentowe zezwalają na drukowanie podkreślających się dokumentów biznesowych z zachowaniem oporności na markery i tarcie. Rozciągliwy zakres obsługiwanych nośników umożliwia drukowanie na kopertach lub tworzenie banerów o długości do 1,2 metra. W dodatku łączność Wi-Fi i Ethernet, a także takie komponenty jak podajnik D-ADF na 50 arkuszy, zasobnik papieru na 600 arkuszy i wymieniana poprzez użytkownika kaseta konserwacyjna minimalizują przestoje i sprzyjają rozwojowi marki.


  Niezmiennie niskie koszty

  Obniż koszty druku biznesowego dzięki ogromnej produktywności - 14 000 stron z zestawu butelek z barwnym atramentem lub 6000 stron z butelki z czarnym atramentem. By uzyskać jeszcze obszerniejsze oszczędności, przełącz się na tryb ekonomiczny. Pokaźna prędkość druku (24 obr./min w trybie czarno-białym i 15,5 obr./min w trybie barwnym) - drukarka MAXIFY GX7040 umożliwia dynamiczną pracę. Po przełączeniu urządzenia w tryb ekonomiczny można wydrukować nawet o 1,5 raza więcej stron, a tym samym uzyskać jeszcze pokaźniejsze oszczędności.


  minimalne wymiary, duże możliwości

  Urządzenie umożliwia drukowanie na przeróżnych nośnikach, takich jak koperty z okienkami, etykiety, papier błyszczący, arkusze magnetyczne, a nawet banery o długości do 1,2 m. Pilne zlecenia nie będą problemem dzięki automatycznemu dwustronnemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy, który pozwala na jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne. Dzięki drukowaniu ze smartfona, ekranowi dotykowemu LCD o przekątnej 6,9 cm, łączności Wi-Fi (pasma 2,4 i 5 GHz) i Ethernet, a także skanowaniu bezpośrednio do smartfona, na nośnik USB albo do wiadomości e-mail, Maxify GX7040 pozwoli na produktywniejszą pracę.☆ Epson drukarka wf-m5399dw a4/34ppm/g(w)lan/pcl6+ps3 (8715946716848) ☆

Epson drukarka wf-m5399dw a4/34ppm/g(w)lan/pcl6+ps3 (8715946716848) Najniższa Cena Online

☆ Epson drukarka wf-m5399dw a4/34ppm/g(w)lan/pcl6+ps3 (8715946716848) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson drukarka wf-m5399dw a4/34ppm/g(w)lan/pcl6+ps3 (8715946716848)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  WorkForce Pro WF-M5399DW Szybka i ekonomiczna drukarka monochromatyczna

  powiększ skuteczność i ogranicz wymogi dotyczące konserwacji, wybierając tę drukarkę monochromatyczną, która zarazem pozwala ograniczyć koszty drukowania biznesowego oraz niekorzystny wpływ na środowisko.

  Wybierz drukarkę WorkForce Pro WF-M5399DW, która gwarantuje niski zużycie mocy i całkowity koszt posiadania (TCO), a także krótki czas drukowania pierwszej strony (FPOT) oraz funkcje usprawniające integrację... (przejrzyj więcej)Podsumowanie, czyli jaka drukarka atramentowa do 3000 zł najlepsza?


Najlepsza drukarka atramentowa do 3000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka atramentowa do 3000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki atramentowe – Zestawienie na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek atramentowych do 3000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek atramentowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka atramentowa do 3000 zł opinie,
 • dobra drukarka atramentowa do 3000 zł cena,
 • drukarka atramentowa do 3000 zł ranking,
 • drukarka atramentowa do 3000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • https://atptc com/ranking-drukarek-atramentowych-do-3000-zl-jaka-najlepsza/
 • l1300 epson vs l8160

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...